A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Moby

Hozzászólás #59851 2021.03.24. 12:32

Botond írta:Őszintén. Vegyél egy SX-et, a ps5öt meg add oda a kölköknek minecraftozni, mert a kontrollert úgyse tudják szétkúrni, érdemi exclu tartalom meg ha jól látom éppen nincs*, szóval ráérsz akkor visszakérni, amikor lesz és addigra talán lesz rev2 is a kontrollerből.
Ilyen 80 ezer forintnyi spórolás miatt szopatod magad csatakosra, amit rá kellene dobni az SS-re az SX-ért. Annyit szerintem a topik is összedob neked és még egy bigmac menüre is befizetünk, hogy ne éhgyomorra kelljen gémingelned.

*nem követem, fingom nincs, az AC:vikingek és WD:légiók vásárlás/kalandokból feltételezem, hogy így van, különben nem ezekben a fosokban hemperegnél, szóval maximálisan fenntartom a tévedés jogát, mielőtt szó érné a ház elejét emiatt a kijelentésem miatt.
Ezeket akkor veszem, amikor árban már a nekem okés régiókban járnak. $20-t már dobok ilyenekre is, de azért nem ez van a 2021-es wishlistem tetején :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #59852 2021.03.24. 12:48

Egyrészt én mindenképpen Botondra hallgatnék konzolvásárlás/csere/és egyéb ügyben, szóval probléma megoldva.

Másrészt jó szórakozást a légióhoz! :eljen:

Kép

Ja és fun fact: a PSN hivatalos weboldal trófea listámból eltűnt a játék. Grat Sony! :eljen:
Avatar
Moby

Hozzászólás #59853 2021.03.24. 12:59

deep írta:Keményen tolod fullba :D Kifogtál egy hibásat. Ok. Akkor már mind az? Inkább anyázol, meg gépeladással fenyegetőzöl, minthogy gariztasd vagy szerezz egy újat? Valami komoly probléma van veled...
FENYEGETŐZTEM? :D Fenyegetésnek veszed a véleményem? Benősültél a magasságos szotyiba, mint Cerny? :idiota: Nem a családodat szídtam, csak ezt a szar kontrollert.
Avatar
Moby

Hozzászólás #59854 2021.03.24. 13:00

DanielT írta:Egyrészt én mindenképpen Botondra hallgatnék konzolvásárlás/csere/és egyéb ügyben, szóval probléma megoldva.

Másrészt jó szórakozást a légióhoz! :eljen:

[img]https://i.imgur.com/PyOK4DL.png[/img

Ja és fun fact: a PSN hivatalos weboldal trófea listámból eltűnt a játék. Grat Sony! :eljen:
Részint játszottam már vele, részint az előző rész platinán van, sokkal-sokkal szarabbra attól talán nem sikeredett.
Avatar
deep

Hozzászólás #59855 2021.03.24. 13:30

Moby írta:FENYEGETŐZTEM? :D Fenyegetésnek veszed a véleményem? Benősültél a magasságos szotyiba, mint Cerny? :idiota: Nem a családodat szídtam, csak ezt a szar kontrollert.
Nem engem fenyegetsz nyilván :D Lehet a belengetés szót kellett volna inkább használnom.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #59856 2021.03.24. 13:31

Moby írta:Részint játszottam már vele, részint az előző rész platinán van, sokkal-sokkal szarabbra attól talán nem sikeredett.
Kár, hogy 1.7x végignyomtam már PC-n a WD2-t, mert azt is szívesen felcsapnám a trófea falra. Mondjuk a 60 frém miatt annyira azért nem bánom... csesszék meg, hogy a WDL-ben sincs opcióként se.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #59857 2021.03.24. 14:16

Moby írta:FENYEGETŐZTEM? :D Fenyegetésnek veszed a véleményem? Benősültél a magasságos szotyiba, mint Cerny? :idiota: Nem a családodat szídtam, csak ezt a szar kontrollert.
Itt az én áldásom nélkül senki nem Benősülhet kérem! :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #59858 2021.03.24. 14:24

benőmenő írta:Itt az én áldásom nélkül senki nem Benősülhet kérem! :banplz:
:banplz:

Ellenben minden platformon ingyenes a hétvégén a Watch Dogs Legion, szóval ha valaki nem zsigerből gyűlölni és fikázni akarja, akkor ajánlom a kipróbálását.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #59859 2021.03.24. 14:26

Jaigen, hogy vagy Benő?

Anyámnak elmúlt a láza, cserébe nem tud lábra állni, annyira fáj az egyik talpa. És bazmeg van ilyen, hogy covid feet meg covid toe! Komolyan mondom beszarás, hogy miket produkál ez a rohadék.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #59860 2021.03.24. 14:36

DanielT írta:Jaigen, hogy vagy Benő? Anyámnak elmúlt a láza, cserébe nem tud lábra állni, annyira fáj az egyik talpa. És bazmeg van ilyen, hogy covid feet meg covid toe! Komolyan mondom beszarás, hogy miket produkál ez a rohadék.
Köszönöm megvagyok, csak kicsit fáradékony még. Ma már elkezdtem halványan újra érezni a szagokat is.
Avatar
Botond

Hozzászólás #59861 2021.03.24. 14:40

DanielT írta:Jaigen, hogy vagy Benő?

Anyámnak elmúlt a láza, cserébe nem tud lábra állni, annyira fáj az egyik talpa. És bazmeg van ilyen, hogy covid feet meg covid toe! Komolyan mondom beszarás, hogy miket produkál ez a rohadék.
Én is olyan utólagos hatásokat olvasok, hogy elhinni se könnyű ezeket. Jobbulást a családnak és Benőnek is!
Avatar
Botond

Hozzászólás #59862 2021.03.24. 14:46

phpBB [media]

Várós!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #59863 2021.03.24. 15:00

Botond írta:[video]https://youtu.be/1pygEy9DuKE[/vdeo]
Várós!
Anna Kendrick, csak ennyi kell nekem! :eljen:
Avatar
Botond

Hozzászólás #59864 2021.03.24. 15:16

DanielT írta:Anna Kendrick, csak ennyi kell nekem! :eljen:
Ja, ő komoly hozzáadott érték, míg ki nem deríti magáról, hogy valójában fiú, női testbe zárva, de a sztori is izgisnek tűnik. Big brother in space kiszavazóshowal!
Avatar
Moby

Hozzászólás #59865 2021.03.24. 15:24

Botond írta:[video]https://youtu.be/1pygEy9DuKE[/video
Várós!
Jó sokára lesz még :(
Avatar
Botond

Hozzászólás #59866 2021.03.24. 15:34

deep írta:Na, én annyit tudok hozzátenni, hogy jelen formájában totális facepalm a VR. Szar felbontás, köldökzsinór. Ez így maximum virtual irreality. Majd 5 év múlva térjünk vissza rá.
Letelt az 5 év, verdikt? :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #59867 2021.03.24. 15:47

Mekee!

> ITT < van most csomagban PS5 raktáron! Kicsit fölé van árazva, de nem olyan vészes, de van elhozhatóban! Kb 10-15-el van a rendes ára felett, ami talán nem olyan vészes.
Avatar
Moby

Hozzászólás #59868 2021.03.24. 16:05

Na, ez a WDL nagyon szép PS5-ön. Kár a 30fps-ért, illetve az átvezetők még szaggatnak is (ezt mondjuk nem is értem), de tény, hogy szép. Viszont azért közben nem is annyival szebb mondjuk a Valhallához képest, hogy ha az RT-ről le lehetne mondani, én inkább a 60fps-es verzát választanám, mert a valhalla is kurvaszép. Csak abban nincs RT, ami olyan nagyon nem is hiányzik belőle.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #59869 2021.03.24. 16:09

Tudom, hogy már mindenkinek elvonási tünetei vannak, ezért folytatódik a Dark Souls bénázásom.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #59870 2021.03.24. 16:34

benőmenő írta:Tudom, hogy már mindenkinek elvonási tünetei vannak, ezért folytatódik a Dark Souls bénázásom.
Nézem nézem közben meg eszembe jut a Uc és Gta mozgás, kamerakezelés bashingod, mondhatnál erről is valamit.
Kép
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #59871 2021.03.24. 19:27

Micsu írta:Nézem nézem közben meg eszembe jut a Uc és Gta mozgás, kamerakezelés bashingod, mondhatnál erről is valamit.
A kamera tud hektikus lenni, de a mozgással pl. semmi gondom a DaS-ban. Rögtön pont arra néz a karakter, amerre a kart pöccintem.
BTW az 5 éves v1 DS4-em 3 óra és 15 perc játék alatt merült 13%-ot, ha lehet hinni a DS4Windowsnak. Úgy hogy a bossok alatt azért volt rezgés is.
Avatar
Moby

Hozzászólás #59872 2021.03.24. 19:47

Na ebbe a waccsdogsz légióba allóhelyből beleszaladt 6 óra. :eljen:
Avatar
Moby

Hozzászólás #59873 2021.03.24. 19:48

benőmenő írta:A kamera tud hektikus lenni, de a mozgással pl. semmi gondom a DaS-ban. Rögtön pont arra néz a karakter, amerre a kart pöccintem.
BTW az 5 éves v1 DS4-em 3 óra és 15 perc játék alatt merült 13%-ot, ha lehet hinni a DS4Windowsnak. Úgy hogy a bossok alatt azért volt rezgés is.
Az én dualsensem sem merül (6 óra alatt 1 csík ment le), viszont minden más szar rajta. Szóval van a délkínai szar kontroller, van az északkínai jó kontroller, és van a mexikói kontroller, ami nem szar, viszont merül, mint a titanik :banplz: Szuper! Kb mint a ventihelyzet :D
Avatar
eje75

Hozzászólás #59874 2021.03.24. 19:57

Moby írta:Na ebbe a waccsdogsz légióba allóhelyből beleszaladt 6 óra. :eljen:
Behúztam Én is az US accountomra, kíváncsi leszek...
Avatar
Mekee

Hozzászólás #59875 2021.03.24. 20:17

Moby írta:Az én dualsensem sem merül (6 óra alatt 1 csík ment le), viszont minden más szar rajta. Szóval van a délkínai szar kontroller, van az északkínai jó kontroller, és van a mexikói kontroller, ami nem szar, viszont merül, mint a titanik :banplz: Szuper! Kb mint a ventihelyzet :D
Mondjuk tényleg nemértem miért nem gariztatod, annál jobban jelezni nem lehetne a sony felé, hogy egy fos amid van.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #59876 2021.03.24. 20:37

Mekee írta:Mondjuk tényleg nemértem miért nem gariztatod, annál jobban jelezni nem lehetne a sony felé, hogy egy fos amid van.
Megmondom én miért... Ugyanis valószínűleg neki van az egyetlen tökéletesen hibátlan kontrollere és teljesen be van szarva, hogy valaki elveszi tőle. Szóval megy a terelés és altatás 0-24 ben. :nezze:
Avatar
Moby

Hozzászólás #59877 2021.03.24. 20:38

Mekee írta:Mondjuk tényleg nemértem miért nem gariztatod, annál jobban jelezni nem lehetne a sony felé, hogy egy fos amid van.
Mert ha beadom, akkor nem tudom használni. Azért. Másikat meg ebből a fos szériából nem veszek.
Avatar
Moby

Hozzászólás #59878 2021.03.24. 20:42

A microsoftnál nagyon elszabadult a malomkő. Jóformán minden napra jut mostmár valami bejelentés, vagy új rendszerfeature. Dolbyvision a játékokra (dolby atmos már évek óta elérhető), outriders a gamepassban első nap, valami csináltak a letöltéssel, tegnap 600 megával töltött, ma elkezdték élesíteni a minden online feature ingyen van (f2p játékok, partychat, online feature-ök), csak a fizetősjátékok multija fizetős (mint PS-en). Nyomják a gázt, mint süket a csengőt.
Ezek megvennének valakiket, akik tudnának minőségi exkluzívokat csinálni nekik, nem fogná meg őket senki.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #59879 2021.03.24. 20:45

Moby írta:A microsoftnál nagyon elszabadult a malomkő. Jóformán minden napra jut mostmár valami bejelentés, vagy új rendszerfeature. Dolbyvision a játékokra (dolby atmos már évek óta elérhető), outriders a gamepassban első nap, valami csináltak a letöltéssel, tegnap 600 megával töltött, ma elkezdték élesíteni a minden online feature ingyen van (f2p játékok, partychat, online feature-ök), csak a fizetősjátékok multija fizetős (mint PS-en). Nyomják a gázt, mint süket a csengőt.
Ezek megvennének valakiket, akik tudnának minőségi exkluzívokat csinálni nekik, nem fogná meg őket senki.
Na majd a Skyrim 120fps pecs! Az megtéríti a mocskos playstation eretnekeket! :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #59880 2021.03.24. 21:41

DanielT írta:Na majd a Skyrim 120fps pecs! Az megtéríti a mocskos playstation eretnekeket! :idiota:
Jó cucc az az fps boost is, igen. Adok még egy esélyt valamikor így a dishonorednek is.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #59881 2021.03.24. 21:48

Moby írta:A microsoftnál nagyon elszabadult a malomkő. Jóformán minden napra jut mostmár valami bejelentés, vagy új rendszerfeature. Dolbyvision a játékokra (dolby atmos már évek óta elérhető), outriders a gamepassban első nap, valami csináltak a letöltéssel, tegnap 600 megával töltött, ma elkezdték élesíteni a minden online feature ingyen van (f2p játékok, partychat, online feature-ök), csak a fizetősjátékok multija fizetős (mint PS-en). Nyomják a gázt, mint süket a csengőt.
Ezek megvennének valakiket, akik tudnának minőségi exkluzívokat csinálni nekik, nem fogná meg őket senki.
Mivel PC-be gpu-t, meg PS5-öt is csak elvétve lehet még mindig találni most kell nyomniuk, ami épp van. Ha sikerül valami install base-t kialakítaniuk, akkor nem lesz annyira kilátástan ez a genjük, mint a One-nal.
Avatar
Tom

Hozzászólás #59882 2021.03.24. 22:03

Moby írta:A microsoftnál nagyon elszabadult a malomkő. Jóformán minden napra jut mostmár valami bejelentés, vagy új rendszerfeature. Dolbyvision a játékokra (dolby atmos már évek óta elérhető), outriders a gamepassban első nap, valami csináltak a letöltéssel, tegnap 600 megával töltött, ma elkezdték élesíteni a minden online feature ingyen van (f2p játékok, partychat, online feature-ök), csak a fizetősjátékok multija fizetős (mint PS-en). Nyomják a gázt, mint süket a csengőt.
Ezek megvennének valakiket, akik tudnának minőségi exkluzívokat csinálni nekik, nem fogná meg őket senki.

Ez jó hír. Kell a verseny, mert az nekünk csak jó. Ha sikerül összekalapálniuk az új Halo-t jóra, akkor az adhat nekik egy nem kicsi lendületet. Remélem egyre csak jobbak lesznek, ha már pc-t még egy jó ideig amúgy sem lehet majd kapni megfizethető áron.
Avatar
Moby

Hozzászólás #59883 2021.03.24. 22:16

Tom írta:Ez jó hír. Kell a verseny, mert az nekünk csak jó. Ha sikerül összekalapálniuk az új Halo-t jóra, akkor az adhat nekik egy nem kicsi lendületet. Remélem egyre csak jobbak lesznek, ha már pc-t még egy jó ideig amúgy sem lehet majd kapni megfizethető áron.
Ja, és holnaptól octopath traveler a gamepassban (meg yakuza 6 aki hajt ezekre), holnaputántól meg az it takes two, aminek ma jött a previewja mindenhol, és mindenhol gecijó pontokat kapott (pure coop játék). Ez utóbbi még engem is érdekelhet talán.
Avatar
eje75

Hozzászólás #59884 2021.03.24. 22:20

Tom írta:Remélem egyre csak jobbak lesznek, ha már pc-t még egy jó ideig amúgy sem lehet majd kapni megfizethető áron.
Valamelyik nap pont ezen gondolkodtam, de picit más perspektivából: egész életemben PC guy voltam,mindig volt konzolom, de soha egyetlen percre se jutott szembe, hogy ne legyen PC-m... de a Days Gone PS5 verza tolása közben arra gondoltam: ha a next gen konzolok látványra MINIMUM ennyit minden új játékból ki tudnak majd préselni, akkor Én megérkeztem.... ennél több látványra nem vágyom, ha a játékmenet jó lesz, engem kielégítettek... NAGYON kíváncsi vagyok az igazi nextgen játékokra, de ha minden a tervek szerint alakul, szerintem Én kiszállok a PC master race-ből... perszer lehet, hogy csak az alkohol beszél belőlem (megittam egy üveg muskotályt, meg 3 Bushmills-t :banplz: ) de kinek kell már a PC 2021-ben? Minek? DCS-hez? Hagyjuk már...
Avatar
Moby

Hozzászólás #59885 2021.03.24. 22:47

eje75 írta:Valamelyik nap pont ezen gondolkodtam, de picit más perspektivából: egész életemben PC guy voltam,mindig volt konzolom, de soha egyetlen percre se jutott szembe, hogy ne legyen PC-m... de a Days Gone PS5 verza tolása közben arra gondoltam: ha a next gen konzolok látványra MINIMUM ennyit minden új játékból ki tudnak majd préselni, akkor Én megérkeztem.... ennél több látványra nem vágyom, ha a játékmenet jó lesz, engem kielégítettek... NAGYON kíváncsi vagyok az igazi nextgen játékokra, de ha minden a tervek szerint alakul, szerintem Én kiszállok a PC master race-ből... perszer lehet, hogy csak az alkohol beszél belőlem (megittam egy üveg muskotályt, meg 3 Bushmills-t :banplz: ) de kinek kell már a PC 2021-ben? Minek? DCS-hez? Hagyjuk már...
Biztos okoskodásnak, meg szőrszálhasogatánasnak fog tűnni, de a Day Gone-nak valójában nincs PS5 verzája. Ez azért lényeges, mert ezek a játékok nem tudják a PS5 API-kat használni. Pontosan azt tudják, amit a PS4, csak gyorsabban. Namost rengeteg játéknak elérhető a PS4 és PS5 verziója egyszerre és az esetek többségében jó öblös különségek vannak a kettő között, elég csak pl. ezt a sackboyt megnézni, ami mostanában nálam is pörög. Szóval amit "kérsz" azt azért nem olyan nehéz megcsinálni, pláne a sony stúdióknak.
Avatar
Moby

Hozzászólás #59886 2021.03.24. 22:48

Van itt valakinek telekomtól tévéje meg internete? A telekomnál tényleg csak set top boxal lehet tévézni?
Avatar
Tom

Hozzászólás #59887 2021.03.24. 22:59

eje75 írta:Valamelyik nap pont ezen gondolkodtam, de picit más perspektivából: egész életemben PC guy voltam,mindig volt konzolom, de soha egyetlen percre se jutott szembe, hogy ne legyen PC-m... de a Days Gone PS5 verza tolása közben arra gondoltam: ha a next gen konzolok látványra MINIMUM ennyit minden új játékból ki tudnak majd préselni, akkor Én megérkeztem.... ennél több látványra nem vágyom, ha a játékmenet jó lesz, engem kielégítettek... NAGYON kíváncsi vagyok az igazi nextgen játékokra, de ha minden a tervek szerint alakul, szerintem Én kiszállok a PC master race-ből... perszer lehet, hogy csak az alkohol beszél belőlem (megittam egy üveg muskotályt, meg 3 Bushmills-t :banplz: ) de kinek kell már a PC 2021-ben? Minek? DCS-hez? Hagyjuk már...

Nekem a látvány már elérte a ps4-el is a megfelelőt. Persze mindig jobb, ha szebb meg minden. De igazából a játékmenetben kellene fejlődniük, ahhoz hogy továbbra is lekössenek. Borzasztó kevés játék van ma már, ami leköt. Amúgy én szívesen eltörölném az exclusive játékokat és nyomnék mindent is pc-n, de ilyen árak mellett és ilyen gyenge játékokkal, már mint számomra gyengékkel ennyit már nem ér meg. Szóval egyenlőre marad nálam is a konzol, de igazából még az is sok arra az évi 2 max 3 játékra, ami kicsit is leköt.
Avatar
eje75

Hozzászólás #59888 2021.03.24. 23:13

Moby írta:Van itt valakinek telekomtól tévéje meg internete? A telekomnál tényleg csak set top boxal lehet tévézni?
Nekem az van, és igen, csak azzal...
Avatar
deep

Hozzászólás #59889 2021.03.24. 23:19

eje75 írta:Valamelyik nap pont ezen gondolkodtam, de picit más perspektivából: egész életemben PC guy voltam,mindig volt konzolom, de soha egyetlen percre se jutott szembe, hogy ne legyen PC-m... de a Days Gone PS5 verza tolása közben arra gondoltam: ha a next gen konzolok látványra MINIMUM ennyit minden új játékból ki tudnak majd préselni, akkor Én megérkeztem.... ennél több látványra nem vágyom, ha a játékmenet jó lesz, engem kielégítettek... NAGYON kíváncsi vagyok az igazi nextgen játékokra, de ha minden a tervek szerint alakul, szerintem Én kiszállok a PC master race-ből... perszer lehet, hogy csak az alkohol beszél belőlem (megittam egy üveg muskotályt, meg 3 Bushmills-t :banplz: ) de kinek kell már a PC 2021-ben? Minek? DCS-hez? Hagyjuk már...
Én már megléptem ezt a nyár végén és iszonyú boldog vagyok azóta is. A Demon's Souls riméket nemtom láttad-e már, na az kettéhugyozza a Days Gone-t is még. Ha a jövő PS5 játékai csak annyira lesznek szépek, hát szavam nem lesz, az biztos.
Avatar
eje75

Hozzászólás #59890 2021.03.24. 23:28

deep írta:Én már megléptem ezt a nyár végén és iszonyú boldog vagyok azóta is. A Demon's Souls riméket nemtom láttad-e már, na az kettéhugyozza a Days Gone-t is még. Ha a jövő PS5 játékai csak annyira lesznek szépek, hát szavam nem lesz, az biztos.
Ja...az is megvan, és tényleg gecijó, rohadt jól néz ki... az, hogy a bossok ugyanúgy síkhülyék, mint az origin verzában, az más lapra tartozik, de gecijól néz ki... :nyes: :nyes:
Avatar
eje75

Hozzászólás #59891 2021.03.24. 23:31

Moby írta:Biztos okoskodásnak, meg szőrszálhasogatánasnak fog tűnni, de a Day Gone-nak valójában nincs PS5 verzája. Ez azért lényeges, mert ezek a játékok nem tudják a PS5 API-kat használni. Pontosan azt tudják, amit a PS4, csak gyorsabban. Namost rengeteg játéknak elérhető a PS4 és PS5 verziója egyszerre és az esetek többségében jó öblös különségek vannak a kettő között, elég csak pl. ezt a sackboyt megnézni, ami mostanában nálam is pörög. Szóval amit "kérsz" azt azért nem olyan nehéz megcsinálni, pláne a sony stúdióknak.
Fene se érti, de nekem valahogy nem "azt tudják, amit a PS4, csak gyorsabban".... a Ps4 4K megoldása valahogy mindig húzta a a szemem, de a PS5 verzában ezt nem éreztem... nem tudom megmagyarázni, biztos a Bushmills :banplz: ...holnap megint nekifutok :idiota:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #59892 2021.03.24. 23:45

benőmenő írta:Mivel PC-be gpu-t, meg PS5-öt is csak elvétve lehet még mindig találni most kell nyomniuk, ami épp van. Ha sikerül valami install base-t kialakítaniuk, akkor nem lesz annyira kilátástan ez a genjük, mint a One-nal.
Elgondolkodtam azon, hogy ha a pesti lakást is átalakítanám játékra, akkor mi kéne oda, de 65"-os Samsung QLED és az XSX belefájna vagy 600k-ba (LG OLED-del 800+ lenne a ká, de tuti azon spórolnék, hogy csak XSS legyen :ticking: ), így nem tűnik jó ötletnek, mert miért is? Lehet, hogy veszek egy 65"-os Hisense-et oda 150k-ért, hogy legyen tévé azért, arra még mindig ráköthetem a PS3-at vagy a nintendós miniket (PC-t retrónégykázni), legfeljebb később megkapják anyámék vagy bélyegtévének még jó lehet a fiókba, ha veszek jobbat. Továbbra sem tudom, hogy mi a tökömhöz vegyek méregdrága tévét, már ami kapható és érdekel is.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #59893 2021.03.24. 23:58

A PS4 generáció Sony címeinek grafikája már bőven elég szerintem is, inkább a fizikára gyúrnának rá. Az még mindig egyszerűen FOS gyakorlatilag mindenben.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #59894 2021.03.25. 00:03

eje75 írta:Valamelyik nap pont ezen gondolkodtam, de picit más perspektivából: egész életemben PC guy voltam,mindig volt konzolom, de soha egyetlen percre se jutott szembe, hogy ne legyen PC-m... de a Days Gone PS5 verza tolása közben arra gondoltam: ha a next gen konzolok látványra MINIMUM ennyit minden új játékból ki tudnak majd préselni, akkor Én megérkeztem.... ennél több látványra nem vágyom, ha a játékmenet jó lesz, engem kielégítettek... NAGYON kíváncsi vagyok az igazi nextgen játékokra, de ha minden a tervek szerint alakul, szerintem Én kiszállok a PC master race-ből... perszer lehet, hogy csak az alkohol beszél belőlem (megittam egy üveg muskotályt, meg 3 Bushmills-t :banplz: ) de kinek kell már a PC 2021-ben? Minek? DCS-hez? Hagyjuk már...
Részegen jöttél rá, hogy a Pc-s játékoknak leáldozott? Jobb későn mint soha! :eljen: :idiota:
Avatar
eje75

Hozzászólás #59895 2021.03.25. 00:19

DanielT írta:Részegen jöttél rá, hogy a Pc-s játékoknak leáldozott? Jobb későn mint soha! :eljen: :idiota:
Részegen sokmindenre rájövök :banplz: javaslom az üveg bor, fél üveg ír whiskey, Netflix stand up somedy felállást... minden gaming élményt lenyom, és garantáltan más értelmet nyernek a poénok: ajánlott :banplz:
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #59896 2021.03.25. 06:29

Moby írta:Van itt valakinek telekomtól tévéje meg internete? A telekomnál tényleg csak set top boxal lehet tévézni?
Iptv-hez kell a box. Tvgo esetleg.
Avatar
Botond

Hozzászólás #59897 2021.03.25. 06:39

Moby írta:Van itt valakinek telekomtól tévéje meg internete? A telekomnál tényleg csak set top boxal lehet tévézni?
Nálam is az van és kell. Szerencsére minden megy egy távirányítóról, mert valahogy össze tudott párosodni a tv távirányító a hangfalakkal és a settopboxal is, szóval nem kell három távirányítóval tv-zni, egy is elég. Na nem mintha néztem volna tv adást mondjuk idén, de tavaly lement vagy három F1 futam meg két meccs is, szóval abban az évi tíz órában se baj, ha nem basz meg az ideg.
Avatar
Botond

Hozzászólás #59898 2021.03.25. 06:40

eje75 írta:Valamelyik nap pont ezen gondolkodtam, de picit más perspektivából: egész életemben PC guy voltam,mindig volt konzolom, de soha egyetlen percre se jutott szembe, hogy ne legyen PC-m... de a Days Gone PS5 verza tolása közben arra gondoltam: ha a next gen konzolok látványra MINIMUM ennyit minden új játékból ki tudnak majd préselni, akkor Én megérkeztem.... ennél több látványra nem vágyom, ha a játékmenet jó lesz, engem kielégítettek... NAGYON kíváncsi vagyok az igazi nextgen játékokra, de ha minden a tervek szerint alakul, szerintem Én kiszállok a PC master race-ből... perszer lehet, hogy csak az alkohol beszél belőlem (megittam egy üveg muskotályt, meg 3 Bushmills-t :banplz: ) de kinek kell már a PC 2021-ben? Minek? DCS-hez? Hagyjuk már...
Ugyanezen vonalon vagyok én is, csak a vidéki száműzetésben már élesben próbálom a dolgot.
Avatar
Botond

Hozzászólás #59899 2021.03.25. 07:06

Zóanagyvarázsló írta:Elgondolkodtam azon, hogy ha a pesti lakást is átalakítanám játékra, akkor mi kéne oda, de 65"-os Samsung QLED és az XSX belefájna vagy 600k-ba (LG OLED-del 800+ lenne a ká, de tuti azon spórolnék, hogy csak XSS legyen :ticking: ), így nem tűnik jó ötletnek, mert miért is? Lehet, hogy veszek egy 65"-os Hisense-et oda 150k-ért, hogy legyen tévé azért, arra még mindig ráköthetem a PS3-at vagy a nintendós miniket (PC-t retrónégykázni), legfeljebb később megkapják anyámék vagy bélyegtévének még jó lehet a fiókba, ha veszek jobbat. Továbbra sem tudom, hogy mi a tökömhöz vegyek méregdrága tévét, már ami kapható és érdekel is.
Erre nehéz jó választ adni, mert ha az ember tételesen definiálja, hogy leszarja, akkor leszarja és pont.
Amit írsz az akkor releváns, ha amúgy nem szarnád le, és ott motoszkálna az igény, hogy csatlakozz a 21. századhoz. Akkor az lenne a legolcsóbb verzió, nem olcsó, csak legolcsóbb.
De így, hogy egy lépésre vagy a “nálam örökké 20. század lesz” homloktetkótól, ez így valóban tök irreleváns.
Avatar
Botond

Hozzászólás #59900 2021.03.25. 07:14

Közben megnéztem az új Apple tv+ filmet, hogy nektek már ne kelljen. Nagyon amerikai, tőlünk nagyon távoli, nagyon mű, nagyon giccses sztori, teljesen beleélhetetlen, szóval kifejezetten szar, kerüljétek ezt a Cherryt.
Avatar
Moby

Hozzászólás #59901 2021.03.25. 07:26

Greyfox írta:Iptv-hez kell a box. Tvgo esetleg.
Köszi, akkor basszák meg (ezek nem hallottak még a DVB-C-ről? :wilting: )
Avatar
Moby

Hozzászólás #59902 2021.03.25. 07:29

Zóanagyvarázsló írta:Elgondolkodtam azon, hogy ha a pesti lakást is átalakítanám játékra, akkor mi kéne oda, de 65"-os Samsung QLED és az XSX belefájna vagy 600k-ba (LG OLED-del 800+ lenne a ká, de tuti azon spórolnék, hogy csak XSS legyen :ticking: ), így nem tűnik jó ötletnek, mert miért is? Lehet, hogy veszek egy 65"-os Hisense-et oda 150k-ért, hogy legyen tévé azért, arra még mindig ráköthetem a PS3-at vagy a nintendós miniket (PC-t retrónégykázni), legfeljebb később megkapják anyámék vagy bélyegtévének még jó lehet a fiókba, ha veszek jobbat. Továbbra sem tudom, hogy mi a tökömhöz vegyek méregdrága tévét, már ami kapható és érdekel is.
A 65CX-et nem azért veszi meg az ember, mert konzol, hanem azért mert minőség. Ami ha kell, akkor megveszi PC-hez is, Te viszont erre nem recskázol, szóval miért is kellene konzol mellé neked? Azt viszont sokan csinálják most, hogy a pécé kvázi kiesett, hogy vesznek 27-32-es, freesynces, 144Hz-es, 1440p monitort, ezek ugye vannak teljesen élhető árban, és arra kötik az XSX-et, mert az ugyebár szemben a PS5-el kezeli ezeket. Ráadásul ezek teljesen faszán használhatók a maradványpécékhez is.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #59903 2021.03.25. 07:41

Botond írta:Közben megnéztem az új Apple tv+ filmet, hogy nektek már ne kelljen. Nagyon amerikai, tőlünk nagyon távoli, nagyon mű, nagyon giccses sztori, teljesen beleélhetetlen, szóval kifejezetten szar, kerüljétek ezt a Cherryt.
A francba, pedig mennyire vártam az alkalmat, hogy végre előfizessek Apple Tv-re! Hát most akkor várhatok tovább... :szomoru1:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #59904 2021.03.25. 08:14

Botond írta:Nálam is az van és kell. Szerencsére minden megy egy távirányítóról, mert valahogy össze tudott párosodni a tv távirányító a hangfalakkal és a settopboxal is, szóval nem kell három távirányítóval tv-zni, egy is elég. Na nem mintha néztem volna tv adást mondjuk idén, de tavaly lement vagy három F1 futam meg két meccs is, szóval abban az évi tíz órában se baj, ha nem basz meg az ideg.
Ja, énis ezt akartam irni, nekem is azvan, de megy a c9 távrol minden, be is kapcsolja, nem is tudom hol van a set top box távja.
Másrésztmeg mi a tökömnek kell a tv? Sosem nézi senki, fiam nézett párszor mesét, de már ő is ugy van, hogy inkább netflix, mert megnlehet állitani, meg amugyis a tv valami ismeretlen múltszázadi dolog
Avatar
Botond

Hozzászólás #59905 2021.03.25. 08:36

Mekee írta:meg amugyis a tv valami ismeretlen múltszázadi dolog
Jó, azért nem kell kora reggel éhgyomorra felemlegetni Zót! :banplz:
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #59906 2021.03.25. 08:39

Moby írta:Köszi, akkor basszák meg (ezek nem hallottak még a DVB-C-ről? :wilting: )

Dvbc nem egyiranyu? Fingomsincs csak tipp..
Avatar
deep

Hozzászólás #59907 2021.03.25. 08:47

Mekee írta:Ja, énis ezt akartam irni, nekem is azvan, de megy a c9 távrol minden, be is kapcsolja, nem is tudom hol van a set top box távja.
Másrésztmeg mi a tökömnek kell a tv? Sosem nézi senki, fiam nézett párszor mesét, de már ő is ugy van, hogy inkább netflix, mert megnlehet állitani, meg amugyis a tv valami ismeretlen múltszázadi dolog
Nálam sokszor háttérzajnak megy a comedy central, de ha konkrétan tévézek, akkor csakis ismeretterjesztő csatornán keresek valami érdekeset.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #59908 2021.03.25. 08:53

Most mertem csak visszanézni: aztmondja bő 1 óra és 10 percig kellett farmolnom a Channeler's Tridentet tegnap. :wilting: :lama:
Avatar
Moby

Hozzászólás #59909 2021.03.25. 08:57

Greyfox írta:Dvbc nem egyiranyu? Fingomsincs csak tipp..
A tévéhez nem az elég? :)
Avatar
Tom

Hozzászólás #59910 2021.03.25. 09:01

eje75 írta:Részegen sokmindenre rájövök :banplz: javaslom az üveg bor, fél üveg ír whiskey, Netflix stand up somedy felállást... minden gaming élményt lenyom, és garantáltan más értelmet nyernek a poénok: ajánlott :banplz:

Ha netflixen még nem nézted meg Bill Burr Papírtigris című stand up comedy-ét ajánlom bitang jó. Ncore-ról utána le is töltöttem a régi hbo-s fellépéseit is, sírva röhögős a muksó.
Avatar
Moby

Hozzászólás #59911 2021.03.25. 09:02

Botond írta:Nálam is az van és kell. Szerencsére minden megy egy távirányítóról, mert valahogy össze tudott párosodni a tv távirányító a hangfalakkal és a settopboxal is, szóval nem kell három távirányítóval tv-zni, egy is elég. Na nem mintha néztem volna tv adást mondjuk idén, de tavaly lement vagy három F1 futam meg két meccs is, szóval abban az évi tíz órában se baj, ha nem basz meg az ideg.
Engem nem csak a távirányító zavar, hanem az, hogy
- elfoglal egy HDMI-t. PS5+XSS+Switch az 3, és marad 1 minden másra, most egy BD lejátszó van ott. Gáz.
- ronda, és egyébként is minek? Gáz.
- a nejem szokott felvenni a tévéből. Rá van kötve egy HDD, ez sok éve már tökéletesen működik. Most akkor kéne egy ilyen hdd-s settopbox, amit már biztosan csak a saját kibaszott távjával lehet beprogramozni. Gáz.
- én sem nézek tévét egyáltalán, de nem csak én lakom itt
Szóval az ilyen settopboxos ősrégi izét szimplán basszák meg. Majd ha elsajátítják a modern kor vívmányait, visszatérek a dologra.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #59912 2021.03.25. 10:17

deep írta:Nálam sokszor háttérzajnak megy a comedy central, de ha konkrétan tévézek, akkor csakis ismeretterjesztő csatornán keresek valami érdekeset.
Amikből 50x jobbat és többet találnál Youtubeon.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #59913 2021.03.25. 10:19

Moby írta:most egy BD lejátszó van ott. Gáz.
Egyetértek. Rohadt gáz, hogy van Bluray lejátszód... :idiota: Egyébként tényleg miafasz kategória... játék az only digital, de a SZENT FILM az még jöhet lemezen? :ijedt:
Avatar
Moby

Hozzászólás #59914 2021.03.25. 10:21

DanielT írta:Egyetértek. Rohadt gáz, hogy van Bluray lejátszód... :idiota: Egyébként tényleg miafasz kategória... játék az only digital, de a SZENT FILM az még jöhet lemezen? :ijedt:
DVD lejátszóként üzemel. Kb évente egyszer ilyen régi családi felvételek megnézésére. Egyetlen darab bd lemezem sincs(film), sosem volt, és szerintem már nem is lesz.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #59915 2021.03.25. 10:25

Moby írta:DVD lejátszóként üzemel. Kb évente egyszer ilyen régi családi felvételek megnézésére. Egyetlen darab bd lemezem sincs(film), sosem volt, és szerintem már nem is lesz.
Még jobb! :D Bárcsak lenne egy technológia amivel ki lehet váltani a DÉVÉDÉ LEMEZEKET!!!!! :banplz: (Nem, ne írd át őket blurayre :idiota:)

Tehát a set-top box az felesleges porfogó, ami elvenné a helyet az évente 1x használt dvd lejátszótól! Ebből esküszöm lehetne írni egy pár perces Monty Python szkeccset. :taps: :fogmosas:
Avatar
Moby

Hozzászólás #59916 2021.03.25. 10:28

DanielT írta:Még jobb! :D Bárcsak lenne egy technológia amivel ki lehet váltani a DÉVÉDÉ LEMEZEKET!!!!! :banplz: (Nem, ne írd át őket blurayre :idiota:)
Mivel váltsam ki mondjuk 20-30 éves távlatban?
Avatar
Botond

Hozzászólás #59917 2021.03.25. 10:28

Moby írta:DVD lejátszóként üzemel. Kb évente egyszer ilyen régi családi felvételek megnézésére. Egyetlen darab bd lemezem sincs, sosem volt, és szerintem már nem is lesz.
Újabb ok, hogy xsx-re cseréld az xss-t. Nekem DVD lejátszónak csak az x360 van ~9 éve, most lett bd lejátszó is, hogy van xsx, de pont annyi lemezt raktam bele eddig az xsx-be, mint te az xss-be vagy a ps5be.
X360ban is pont ugyanennyi járt volna, ha a fm4 meg a kinect adventures és sport1 nem lenne lemezes.
Családi videók is digitálisan vannak meg, ha tv-n akarom megnézni kitükrözöm a tablet képét a tv-re és mehet a felhőből.
Az asszony tvzése szívás. Én ezt is racionalizáltam szerencsére nem csak a hdmi portok foglaltságát. :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #59918 2021.03.25. 10:31

Moby írta:Mivel váltsam ki mondjuk 20-30 éves távlatban?
Szerintem azzal amit azóta használsz fénykép+videó megőrzésre amióta nem írsz dévédét... ;) Vagy azóta nincs megőrizni való emlék? Ezt a választ is elfogadom, nálam ez lenne a helyzet. :csodalk:
Avatar
Moby

Hozzászólás #59919 2021.03.25. 10:32

Botond írta:Újabb ok, hogy xsx-re cseréld az xss-t. Nekem DVD lejátszónak csak az x360 van ~9 éve, most lett bd lejátszó is, hogy van xsx, de pont annyi lemezt raktam bele eddig az xsx-be, mint te az xss-be vagy a ps5be.
X360ban is pont ugyanennyi járt volna, ha a fm4 meg a kinect adventures és sport1 nem lenne lemezes.
Családi videók is digitálisan vannak meg, ha tv-n akarom megnézni kitükrözöm a tablet képét a tv-re és mehet a felhőből.
Az asszony tvzése szívás. Én ezt is racionalizáltam szerencsére nem csak a hdmi portok foglaltságát. :idiota:
Nem fogom felhőbe tenni a családi felvételek, mert csak fizetősben vannak olyanok, amik ennyit befogadnak, illetve miután az idén végetér az ingyenes google tárolgatás, gyakorlatilag már mindenhol csak fizetős van. Amivel nem az a baj, hogy fizetős, hanem az, hogy ha én az isten neadja pár év múlva nem vagyok, akkor ezek köddé válnak, mert senki nem fogja már tudni, hogy hol van, meg hova kellene fizetni. A fényképeket sem tüzeltük el, csak azért, mert már telón van minden.
Avatar
Moby

Hozzászólás #59920 2021.03.25. 10:34

De hagyjuk ezt a bd lejátszó dologt, mert nem attól fogja elvenni a HDMI-t, hanem bármi mástól, amit oda akarnék kötni. És nem az a baj vele, hogy felesleges porfogó, hanem az, hogy kÖTELEZŐ használni. És mindezt azért, mert a telekom abból indul ki, hogy mindenkinek teszkós teknika tévéje van otthon.

Vissza: “Leáldozott.hu”