A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
deep

Hozzászólás #59781 2021.03.22. 22:06

DanielT írta:Végignyomtad? :wow2:
Végig, és iszonyúan vártam a végét az egyharmadától. Annyira szar volt, hogy utána végignyomtam az első eredetit retroidon, és 10x jobban szórakoztam.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #59782 2021.03.22. 22:34

deep írta:Végig, és iszonyúan vártam a végét az egyharmadától. Annyira szar volt, hogy utána végignyomtam az első eredetit retroidon, és 10x jobban szórakoztam.
Ja, az első részben a történet és a karakterek aztán odabasznak! :kuss:

Persze az 1996-os és 2013-as TR viszonylatában ezúttal is el tudom hinni, hogy a régit legalább a mechanika és a nosztalgia elviszi a hátán.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #59783 2021.03.22. 22:38

Botond írta:Az x360 aksikat szerintem még Noé hozta ki a bárkáján, mert olyan régen rendeltem, hogy akkor még csak ő nyomta a házhozszállítás bizniszt, és szerintem még most is dupláját bírják, mint a one-os első nap. :banplz:
Az én One-kontrollerem elég jól bírja (bár sokat mostanában nem használom), de nincs 360-as viszonyítási alapom. DS3-4-es sajnos van.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #59784 2021.03.22. 22:39

DanielT írta:Ez nem a reboot folytatás, hanem a harmadik rész. A második a havas mocsok, hozzá nem érnék. Ez dzsungeles frankóság és kicsiszolták a kicsit agyhalottra vett formulát.

De ezt EZT!!!!!!!! nézzétek meg. Nyugodtan lehet akkor is, ha valaha nyomni tervezitek, mert a BÜDÖS ÉLETBEN meg nem csináljátok saját "fejből"... ezt a fost. Moby, te se kamuzz, hogy videó vagy segítség nélkül csináltad meg! :nezze:

[videohttps://youtu.be/_raCzyAjFe[/video]
Latod meg azzal se vagyok kepben hogy a rebootnak hany resze is van :banplz:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Micsu 2021.03.22. 22:39-kor.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #59785 2021.03.22. 22:39

Zóanagyvarázsló írta:Az én One-kontrollerem elég jól bírja (bár sokat mostanában nem használom), de nincs 360-as viszonyítási alapom. DS3-4-es sajnos van.
One kontroller az fasza, ds4nel jobban csipaztam mindig is.
Avatar
Moby

Hozzászólás #59786 2021.03.22. 22:51

DanielT írta:Ez nem a reboot folytatás, hanem a harmadik rész. A második a havas mocsok, hozzá nem érnék. Ez dzsungeles frankóság és kicsiszolták a kicsit agyhalottra vett formulát.

De ezt EZT!!!!!!!! nézzétek meg. Nyugodtan lehet akkor is, ha valaha nyomni tervezitek, mert a BÜDÖS ÉLETBEN meg nem csináljátok saját "fejből"... ezt a fost. Moby, te se kamuzz, hogy videó vagy segítség nélkül csináltad meg! :nezze:

[video]https://youtu.be/_raCzyAjFeQ[/video
Mindenféle videó nélkül csináltam meg. Eskü. Nem volt nehéz.
Avatar
Moby

Hozzászólás #59787 2021.03.22. 23:03

Egyetlen tombhoz sem használtam videót. Két trofihoz használtam segítséget, minden más teljesen kézenfekvő volt: az egyik ez a ugorj fejest nagyon magasról, És volt 3 vagy 5 hely. Na 1 az istennek nem lett meg, és kiderült, hogy azért, mert jóóóóval viszább volt, mint ahol felvettem a feladatot. A másik a süss pulykát (hálaadás). Én kurvára nem emlékeztem, hogy bárhol is láttam volna pulykát , vagy ha igen, akkor hol(és mint kiderült nem is, egy véletlen folytán).
Avatar
deep

Hozzászólás #59788 2021.03.22. 23:46

Zóanagyvarázsló írta:Ja, az első részben a történet és a karakterek aztán odabasznak! :kuss:

Persze az 1996-os és 2013-as TR viszonylatában ezúttal is el tudom hinni, hogy a régit legalább a mechanika és a nosztalgia elviszi a hátán.
Nem, de legalább a hangulata fasza. És a gameplay se alibi GENNY.
Avatar
Botond

Hozzászólás #59789 2021.03.23. 00:37

Lepörgött a gears4 coop xsx-en. Még jobban adta, mint szólóban anno, és közel olyan szép, mint pc-n volt, és a sztori is jobban összeállt így az előzményeket ismerve. Jóvót/10!
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #59790 2021.03.23. 01:09

Én is játszom az Uncsiridert. Nekem is alulmotivált és elég uncsi sajnos, de a végignyomom. Csak lassan megy, mert nem motivál.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #59791 2021.03.23. 01:12

Én javaslom akkor is RMA-ztatni a kontrollereket, ha tudjátok, hogy nem kaptok jobbat.
1) így lehet érezhetően tudatni a gyártóval a véleményeteket;
2) ha ilyen silány fos, akkor lehet, hogy van szórás is a gyártási minőségben és ki lehet fogni jobbat/kevésbé szart.

Reklamáltam a 360 kontroller miatt, hogy nyekeregnek a triggerek és nem jó a dpad. Kaptam másikat, ami kicsit kevésbé volt szar.
RMA-ztattam a One controllert, amikor elszaródott az A gomb. Elment, visszjött, utána is szar volt, de egy darabig kevésbé...
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #59792 2021.03.23. 01:18

Asszem' elért az első - Dani jellegű - Windows 10 hiba, amit nem tudok megjavítani. Elég niche, mert egy Focusrite audio egységgel van az együttműködési gond - ami egy instabil szar maga is, de ez van, ez az egyik fő, pro brand.
Egyszerűen nem tudom elérni, hogy ne legyenek néha random klikkek a hangban a Windows reinstall óta. Több napom ment el rá...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #59793 2021.03.23. 07:35

aabyssx írta:Asszem' elért az első - Dani jellegű - Windows 10 hiba, amit nem tudok megjavítani. Elég niche, mert egy Focusrite audio egységgel van az együttműködési gond - ami egy instabil szar maga is, de ez van, ez az egyik fő, pro brand.
Egyszerűen nem tudom elérni, hogy ne legyenek néha random klikkek a hangban a Windows reinstall óta. Több napom ment el rá...
Énjellegű? Nálam semmi 3rd party cucc nincs fent, csak egy Chrome ami Botond szerint az összes problémát okozza! :nezze: Nekem mindig magával a natúr oprendszerrel vannak problémáim, a legalapvetőbb funkciókkal.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #59794 2021.03.23. 07:54

Jaigen, tegnap a telefonon voltam Teams meetingen (MICROSOFT TERMÉK) és nem tudtam a csetbe beírt szöveget elküldeni. Beírtam és NEM MŰKÖDÖTT A KÜLDÉS GOMB. Látták, hogy gépelek és várták az eredményt, hiába...

És eleve ez a Skype, Skype for Business, Teams őrület... HÁROM kibaszott appot kell fenntartanom ettől a szemétgyártól ugyanarra.
Avatar
Botond

Hozzászólás #59795 2021.03.23. 07:57

DanielT írta:Jaigen, tegnap a telefonon voltam Teams meetingen (MICROSOFT TERMÉK) és nem tudtam a csetbe beírt szöveget elküldeni. Beírtam és NEM MŰKÖDÖTT A KÜLDÉS GOMB. Látták, hogy gépelek és várták az eredményt, hiába...

És eleve ez a Skype, Skype for Business, Teams őrület... HÁROM kibaszott appot kell fenntartanom ettől a szemétgyártól ugyanarra.
Gondolom van chrome a telefonodon. :banplz:
Avatar
deep

Hozzászólás #59796 2021.03.23. 07:59

DanielT írta:Énjellegű? Nálam semmi 3rd party cucc nincs fent, csak egy Chrome ami Botond szerint az összes problémát okozza! :nezze: Nekem mindig magával a natúr oprendszerrel vannak problémáim, a legalapvetőbb funkciókkal.
Same here. Most az aktuális kedvenc Windows 10 "fícsöröm", hogy nem tudom egy wifi dongle-nak feltenni a gyári driverét, mert ez a FOS mindenképp odabassza neki a win-es drivert. Már registryben turkálva is kikapcsoltam és máshol is letiltottam az automatikus driver update-elést. És továbbra is instant odabassza neki. De sok ilyet mondhatnék, amikor a rendszer felülbírál engem, a rendszergazdát. Nincs befolyásom a kikúrt oprendszerem felett. Vagy csak iszonyat utánaolvasások és hekkelések árán. Ez nemtom ki szerint jó így, de nagyon nem jó ez az irány.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #59797 2021.03.23. 08:01

Botond írta:Gondolom van chrome a telefonodon. :banplz:
Napazdmek... és valóban! :mf2: Te, el kellene menned tech supportnak! A Chrome letöröltetéséből milliárdokat kereshetnél ha nap/hívás alapon dolgoznál. 3 sec elmondani és csomó nyelven megtanulhatnád...

Na a 30% jutalékomról majd ne feledkezz meg! :nezze:
Avatar
Botond

Hozzászólás #59798 2021.03.23. 08:11

DanielT írta:Napazdmek... és valóban! :mf2: Te, el kellene menned tech supportnak! A Chrome letöröltetéséből milliárdokat kereshetnél ha nap/hívás alapon dolgoznál. 3 sec elmondani és csomó nyelven megtanulhatnád...

Na a 30% jutalékomról majd ne feledkezz meg! :nezze:
Hát most megy ez a dalai láma para, hogy ugye száműzetésben van és jajjmilesz ha a Nepál helyett Tibetben reinkarnálódik, a kínaiak találják meg, és akkor a befolyásuk alá kerül és jajjmegjujj, szóval én látok egy hamarosan nyíló űrt ezen a karitatívjószolgálati vonalon, és oda gondoltam elhelyezni ezt a szolgáltatást, de most hogy felmerült a 30%-os leadó lehet mégis inkább a fizetős szolgáltatás irányába viszem el ezt. Alszok még rá. :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #59799 2021.03.23. 08:35

arty írta:Az USB mentés, a wishlist, az időzített eventek után a ps community is megy a levesbe by sony.

japán innováció :levele:
Lehet örülni, ismét van wishlist a storeban.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #59800 2021.03.23. 08:52

DanielT írta:Ez nem a reboot folytatás, hanem a harmadik rész. A második a havas mocsok, hozzá nem érnék. Ez dzsungeles frankóság és kicsiszolták a kicsit agyhalottra vett formulát.
De ezt EZT!!!!!!!! nézzétek meg. Nyugodtan lehet akkor is, ha valaha nyomni tervezitek, mert a BÜDÖS ÉLETBEN meg nem csináljátok saját "fejből"... ezt a fost. Moby, te se kamuzz, hogy videó vagy segítség nélkül csináltad meg! :nezze:
Bonyolultabbnak néz ki elsőre, mint amilyen valójában. Már-már Tomb Raider játékra emlékeztetett. Természetesen mindenféle mankó nélkül csináltam meg.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #59801 2021.03.23. 09:09

Jó, akkor elhiszem a két ordas nagy kamuzást, hogy magatoktól megcsináltátok. De ha még azt is képesek vagytok leírni, hogy ebben bármi élvezetet vagy szórakozást találtatok, akkor tényleg nem tudok mit mondani.
Avatar
Botond

Hozzászólás #59802 2021.03.23. 09:29

DanielT írta:Jó, akkor elhiszem a két ordas nagy kamuzást, hogy magatoktól megcsináltátok. De ha még azt is képesek vagytok leírni, hogy ebben bármi élvezetet vagy szórakozást találtatok, akkor tényleg nem tudok mit mondani.
Mindenkinek kell egy ilyen önszopató hobbi, amit élvez. Neked ott a chrome telepítés/használat, nekik ott a tombraider.
Chrome telepítést még nem vállaltam be, de vmelyik tomb raidert felraktam én is a boxra, ami ingyen volt goldban, vmi def edition, majd belenézek, utoljára szerintem az első háromból láttam vmelyiket, de annak hamar uninstall lett a vége anno nagyon régen, amikor friss cucc volt.
Avatar
Moby

Hozzászólás #59803 2021.03.23. 11:39

DanielT írta:Jó, akkor elhiszem a két ordas nagy kamuzást, hogy magatoktól megcsináltátok. De ha még azt is képesek vagytok leírni, hogy ebben bármi élvezetet vagy szórakozást találtatok, akkor tényleg nem tudok mit mondani.
Nyilván azért platináztam, mert közben utáltam az egészet! :D Ez olyan tomb, amit deep is belinkelt: nem értem mi a nehézség benne, vagy hol akadtatok el. Szerintem úgy mentetek neki, hogy "na ezek már megint mi a gecit akarnak tőlem? "
Avatar
Micsu

Hozzászólás #59804 2021.03.23. 13:54

Botond írta:Mindenkinek kell egy ilyen önszopató hobbi, amit élvez. Neked ott a chrome telepítés/használat, nekik ott a tombraider.
Chrome telepítést még nem vállaltam be, de vmelyik tomb raidert felraktam én is a boxra, ami ingyen volt goldban, vmi def edition, majd belenézek, utoljára szerintem az első háromból láttam vmelyiket, de annak hamar uninstall lett a vége anno nagyon régen, amikor friss cucc volt.
Mindenkinek kell egy neked meg van jo sok, ms store, halok, gearsek, eleg mazochista eletet elsz :banplz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #59805 2021.03.23. 14:11

Micsu írta:Mindenkinek kell egy neked meg van jo sok, ms store, halok, gearsek, eleg mazochista eletet elsz :banplz:
Ezekkel nekem eddig egy kezemen meg tudnám számolni mennyi gondom volt, és amire így hirtelen emlékszem is az a halomcc tárhely elnyelése. Ennyi bosszúság ennyi idő alatt belefér. :email:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #59806 2021.03.23. 14:33

Botond írta:Ezekkel nekem eddig egy kezemen meg tudnám számolni mennyi gondom volt, és amire így hirtelen emlékszem is az a halomcc tárhely elnyelése. Ennyi bosszúság ennyi idő alatt belefér. :email:
Mar maga az a Halo maraton egy nagy gond amit toltatok de minden nezopont kerdese vegul is :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #59807 2021.03.23. 14:34

Micsu írta:Mar maga az a Halo maraton egy nagy gond amit toltatok de minden nezopont kerdese vegul is :D
És még nincs vége, gears4 után jön az 5 és a komplett gears sorozat lezárására a végén rakjuk fel az ékkövet egy jó kis halo5 végigjátszással! :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #59808 2021.03.23. 14:44

Visszamentem még megcsinálni a hiányzó összes küldetést, így 82% trófea állapoton végződik a sírrablópunszy kalandja az árnyékban.

A felfingott konfetti felporszívózását és a "nyomd végig mégegyszer a legnehezebb fokozaton" mókát köszönettel kihagyom... Pedig így is szedtem annyit, hogy telement vele a tüdőm, csak hát a maradék 15-20 százalékokért mégegyszer mindenhova biztos nem megyek vissza.

Olyan rohadt hangulatos helyszínek voltak 100%-ig opcionálisak, amiket tényleg egyszer se kellene a sztori végigjátszáshoz látni, hogy hűha. Nyilván a shot felét se adja vissza, de na.

Kép
Avatar
Botond

Hozzászólás #59809 2021.03.23. 14:47

Meanwhile szemrebbenés nélkül hirdetik 750ért a 3080asokat.
Micsoda istenbarma voltam, hogy amikor egyszer láttam 5db 3090es gainwardot 650/db áron az alzán nem vettem meg azonnal mind és szereltem fel nextgen kompatibilisnek a leáld topik még pc-n játszó szekcióját, mint Moby PS5 vonalon a konzolosokat! :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #59810 2021.03.23. 15:20

Nade mi legyen a következő gém? Nem egyszerű így, hogy az ABC több betűje is játszik nem csak a "H" meg a "G"... :ravasz1:
Avatar
Botond

Hozzászólás #59811 2021.03.23. 15:23

DanielT írta:Nade mi legyen a következő gém? Nem egyszerű így, hogy az ABC több betűje is játszik nem csak a "H" meg a "G"... :ravasz1:
F! És akkor még mindig választhatsz, hogy forza vagy fable! :banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #59812 2021.03.23. 17:37

DanielT írta:Nade mi legyen a következő gém? Nem egyszerű így, hogy az ABC több betűje is játszik nem csak a "H" meg a "G"... :ravasz1:
Ut javaslom :taps:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #59813 2021.03.23. 18:18

Ajanlgattatok vezetek nelkuli fuleseket, van jo fulesem de nem akarom hasznalni gamingre, opciok?
Avatar
Botond

Hozzászólás #59814 2021.03.23. 18:29

Micsu írta:Ajanlgattatok vezetek nelkuli fuleseket, van jo fulesem de nem akarom hasznalni gamingre, opciok?
Az új xbox fülest nagyon dicsérik.
Avatar
eje75

Hozzászólás #59815 2021.03.23. 18:50

Botond írta:Az új xbox fülest nagyon dicsérik.
Akartam is kérdezni van valakinek real life tapasztalata vele? Én is jókat olvastam róla, de a PH Xbox fóruma meg a YT rivjúk szerint is bele kell nyúlni az EQ-jába...
Avatar
Micsu

Hozzászólás #59816 2021.03.23. 18:57

Botond írta:Az új xbox fülest nagyon dicsérik.
20asnal tobbet nem nagyon akarok raszanni.
Avatar
Botond

Hozzászólás #59817 2021.03.23. 19:16

eje75 írta:Akartam is kérdezni van valakinek real life tapasztalata vele? Én is jókat olvastam róla, de a PH Xbox fóruma meg a YT rivjúk szerint is bele kell nyúlni az EQ-jába...
Én egyáltalán nem használok fülest, de gears coop társ nagyon dicséri.
Avatar
eje75

Hozzászólás #59818 2021.03.23. 19:31

Botond írta:Én egyáltalán nem használok fülest, de gears coop társ nagyon dicséri.
Megrendeltem, amint megkapom nekem is lesz vele real life tapasztalatom...
Avatar
Moby

Hozzászólás #59819 2021.03.23. 19:48

eje75 írta:Akartam is kérdezni van valakinek real life tapasztalata vele? Én is jókat olvastam róla, de a PH Xbox fóruma meg a YT rivjúk szerint is bele kell nyúlni az EQ-jába...
Neked való lenne (agyonszínezett, agyonbassboostolt izé), de ps-el csak problémásan lehet használni(kábellel, átalakítóval).
Avatar
Moby

Hozzászólás #59820 2021.03.23. 19:51

A mai sackboy session-öm után nagyon azon az állásponton vagyok, hogy meghirdetem a PS5-öt a retekbe, és majd akkor veszek belőle másikat, ha csinál a sony egy irányításra alkalmas kontrollert hozzá. Csináltak egy nagyon fasza gépet, és csomagoltak mellé egy moslékosvödröt egy emberes fakanállal, hogy na ezt kavargasd fiam...
Elkezdek keresni valami alternatív kontrollert, adaptert, vagy bármit, ami alkalmassá teszi játékra, ha ilyen nincs, akkor vagy eladó lesz, vagy ignorálom az egész platformot jóidőre. Nekem ez ezen formájában köszönöm, de nem kell.
Avatar
Moby

Hozzászólás #59821 2021.03.23. 19:53

Micsu írta:20asnal tobbet nem nagyon akarok raszanni.
Felejtsd el ezeket a wireless izékat ilyen árban. Veszel egy cloudot, azt a 60 centi kábelt ki fogod bírni a kontrollerig.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #59822 2021.03.23. 19:59

Moby írta:Felejtsd el ezeket a wireless izékat ilyen árban. Veszel egy cloudot, azt a 60 centi kábelt ki fogod bírni a kontrollerig.
Hyperx?
Avatar
Moby

Hozzászólás #59823 2021.03.23. 20:02

Micsu írta:Hyperx?
Ja. Vegyél a cloud II-t vagy alpha-t ahol éppen olcsó, és le van a gond az egész problémakörről. 20-30-ért nincs használható wireless. 50-60-ért is csak nehezen van.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #59824 2021.03.23. 20:04

Dobjatok már össze egy kontrollerre Mobynak, szerzett nektek vagy ötöt a gépek mellé. :idiota:

Nálam egész éjjel a töltőn volt, aztán kb 4 óra gaming és 1 csík maradt az akksiban.
Avatar
Moby

Hozzászólás #59825 2021.03.23. 20:11

DanielT írta:Dobjatok már össze egy kontrollerre Mobynak, szerzett nektek vagy ötöt a gépek mellé. :idiota:

Nálam egész éjjel a töltőn volt, aztán kb 4 óra gaming és 1 csík maradt az akksiban.
Más se hiányozna, csak mégegy ebből a szarból :szomoru1: Kilottóztam én magam a niohban kellően, egy időre elég volt a gamblingből.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #59826 2021.03.23. 20:26

Moby írta:Ja. Vegyél a cloud II-t vagy alpha-t ahol éppen olcsó, és le van a gond az egész problémakörről. 20-30-ért nincs használható wireless. 50-60-ért is csak nehezen van.
multkor meg itt ajanlgattatok valami noname szarokat (wireless) bar lehet nem te voltal :P
Avatar
Moby

Hozzászólás #59827 2021.03.23. 20:29

Micsu írta:multkor meg itt ajanlgattatok valami noname szarokat (wireless) bar lehet nem te voltal :P
Azok nem ennyibe kerülnek. Azok inkább a 50, 60-as kategóriák. Ott már lehet halászgatni. Mondjuk én sosem fogom érteni, hogy mi a ráknak kell géminghez vezetéknélküli, de ez már az én bajom :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #59828 2021.03.23. 20:32

Vagy lehet az agybadugós bt-s fülesekre gondolsz. BT-s füles nem jó géminghez. PS5-re nem tudsz BT-n fülest aggatni.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #59829 2021.03.23. 20:34

Moby írta:Azok nem ennyibe kerülnek. Azok inkább a 50, 60-as kategóriák. Ott már lehet halászgatni. Mondjuk én sosem fogom érteni, hogy mi a ráknak kell géminghez vezetéknélküli, de ez már az én bajom :)
Szoktam jatszani agybol is, meg amugy is zavar a vezetek.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #59830 2021.03.23. 20:55

Micsu írta:Szoktam jatszani agybol is, meg amugy is zavar a vezetek.
Ezért írták a cloudot, kontrollerbe dugva, épp elég hosszú a vezeték, ennél én sem találtam jobb megoldást.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #59831 2021.03.23. 20:57

DanielT írta:Jó, akkor elhiszem a két ordas nagy kamuzást, hogy magatoktól megcsináltátok. De ha még azt is képesek vagytok leírni, hogy ebben bármi élvezetet vagy szórakozást találtatok, akkor tényleg nem tudok mit mondani.
Jelentkeznék harmadiknak, és én sem emlékszem segítségre, az élvezetre meg má nem emlékszem, csak hogy végül nem ment végig a játék valamiért.
Bár hozzátenném, hogy én a Normandyról is elsőre!!! kitaláltam :vigyor5: :help:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #59832 2021.03.23. 21:10

Mekee írta:Bár hozzátenném, hogy én a Normandyról is elsőre!!! kitaláltam :vigyor5: :help:
:taps:
Avatar
eje75

Hozzászólás #59833 2021.03.23. 21:28

Moby írta:Neked való lenne (agyonszínezett, agyonbassboostolt izé), de ps-el csak problémásan lehet használni(kábellel, átalakítóval).
Most akár meg is sértődhetnék....ha nem értenék 1-et ezzel a kijelentéssel! :banplz: De amúgy meg: PC gaminghez mégis mi kellene...? ENNYIÉRT szerintem jó lesz ez.... a HS70-em állandóan szarakodik, fent van a fejemen, fel van töltve, és állandóan benyögi, hogy "auto shutoff", aztán pár perc múlva tényleg kikapcsol... pár napja majdnem földhöz vágtam, COD közben kapcsolt ki...
Avatar
Moby

Hozzászólás #59834 2021.03.23. 21:32

eje75 írta:Most akár meg is sértődhetnék....ha nem értenék 1-et ezzel a kijelentéssel! :banplz: De amúgy meg: PC gaminghez mégis mi kellene...? ENNYIÉRT szerintem jó lesz ez.... a HS70-em állandóan szarakodik, fent van a fejemen, fel van töltve, és állandóan benyögi, hogy "auto shutoff", aztán pár perc múlva tényleg kikapcsol... pár napja majdnem földhöz vágtam, COD közben kapcsolt ki...
Nem sértésnek szántam. Leírtad korábban a preferenciákat, szerintem semmi baj nincs azzal. Tökre semmi baj nincs azzal, ha valaki az ilyet szereti. Én nem, de nem azért, mert én ilyen hűde hifista vagyok. Szarok én ezekre mereven. Csak szimplán fáraszt egy idő után a tolakodó basszus a játékban. Egyébként meg hallásom sincs ezekhez.
Avatar
eje75

Hozzászólás #59835 2021.03.23. 21:43

Moby írta:Nem sértésnek szántam. Leírtad korábban a preferenciákat, szerintem semmi baj nincs azzal. Tökre semmi baj nincs azzal, ha valaki az ilyet szereti. Én nem, de nem azért, mert én ilyen hűde hifista vagyok. Szarok én ezekre mereven. Csak szimplán fáraszt egy idő után a tolakodó basszus a játékban. Egyébként meg hallásom sincs ezekhez.
Ja...igazából a hangzásában mindenki a túltolt basszust kifogásolta... több fórumon is láttam ajánlott EQ beálíltásokat hozzá, amivel élvezhetőbb lesz a hangzása... majd meglátom... egyébként a PS új fülesét is ki akarom próbálni, csak sehol nem lehet kapni, így a PS5-höz marad egyenlőre a Gold fülesem.. mindenki szarozza a Pulse 3D-t de csakazért is ki akarom próbálni...
Avatar
Botond

Hozzászólás #59836 2021.03.23. 22:34

Lepörgött itt is a Remnant. Nagyon jól elkapott cucc ez, megfelelő arányokkal meg minden. Pont ennyi szopatás elég volt bele, ami benne volt. Gunplay meg az egész mechanika tök jó, bossok kellően változatosak. Pár hete már random hard/nightmare runokba csatlakoztunk be, azért csak most végeztünk, szóval lehet fungamelni is.
Lehet pörögni fog még csak a móka kedvéért per tíz!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #59837 2021.03.24. 10:43

Botond írta:F! És akkor még mindig választhatsz, hogy forza vagy fable! :banplz:
C lesz belőle, úgymint COD: Cold War... elfelejtettem, hogy ez is el van kezdve, megpróbálom leküzdeni a single-t. A multival sokat nyomtam(majd' 30 óra), csak elfogyott a kontent, de jó volt. Iszonyatosan undorító, hogy 1 éven keresztül csepegtetik a pályákat+fegyvereket amiknek launcskor benne kellett volna lenni. Szal' nyom az ember 6 pályát, 3 hónap múlva meg 6+1, újabb 2 hónap és 6+2 és így tovább. A 6 alap pályán eltöltesz 10-15x annyi időt a végére, mint az utoljára kiadottban. :levele: :levele: :levele: :levele: :levele: :levele: :levele:
Avatar
Botond

Hozzászólás #59838 2021.03.24. 11:00

DanielT írta:C lesz belőle, úgymint COD: Cold War... elfelejtettem, hogy ez is el van kezdve, megpróbálom leküzdeni a single-t. A multival sokat nyomtam(majd' 30 óra), csak elfogyott a kontent, de jó volt. Iszonyatosan undorító, hogy 1 éven keresztül csepegtetik a pályákat+fegyvereket amiknek launcskor benne kellett volna lenni. Szal' nyom az ember 6 pályát, 3 hónap múlva meg 6+1, újabb 2 hónap és 6+2 és így tovább. A 6 alap pályán eltöltesz 10-15x annyi időt a végére, mint az utoljára kiadottban. :levele: :levele: :levele: :levele: :levele: :levele: :levele:
Remnant dlc-ket néztétek? Megéri az az időt és pénzt?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #59839 2021.03.24. 11:03

Botond írta:Remnant dlc-ket néztétek? Megéri az az időt és pénzt?
Két okból instant skip nálam:

1. DLC
2. Havas az egyik.
Avatar
Botond

Hozzászólás #59840 2021.03.24. 11:45

DanielT írta:Két okból instant skip nálam:

1. DLC
2. Havas az egyik.
Én az első pontig jutottam a skip listán, de a kolléga szerelmes a cuccba, szóval bármi is lehetséges és így próbálok felkészülni. :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #59841 2021.03.24. 11:51

DanielT írta:Két okból instant skip nálam:

1. DLC
2. Havas az egyik.
Mi az isten bajod van neked a hóval??? :wilting:
Spoiler
Kép

Más.
20 usd-t rá mertem locsolni a WD Legion-re, de most itt állok a millió dolláros kérdés előtt: töltsem le a szarabb PS4-es változatot, vagy vállaljam be a rizikót, hogy tényleg a falhozbaszom ezt a fos kontrollert, ha ezt sem fogom tudni vele játszani, és megutálom még a játékot is miatta? :wilting: Fantasztikus generáció lett megint. Hogy egyszer nem tudott volna megtörténni, hogy nem szarik bele valami a ventillátorba :(((((((
Avatar
Moby

Hozzászólás #59842 2021.03.24. 11:54

A vicc: ha SX-et lenne itthon, inkább arra vettem volna. Még az SS-el is eljátszottam a gondolattal, de az lemegy 900p-ig, attól meg még az is jobb, ha a PS4 verzát nyomom.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #59843 2021.03.24. 11:58

Moby írta:A vicc: ha SX-et lenne itthon, inkább arra vettem volna. Még az SS-el is eljátszottam a gondolattal, de az lemegy 900p-ig, attól meg még az is jobb, ha a PS4 verzát nyomom.
Sztem vedd meg prora vagy megint jon a havi kieges :nyes:
Bar lehet a jatek eget majd ki.
Btw dobok az uj kontrollerbe, ennyi jar neked is ;)
Avatar
Moby

Hozzászólás #59844 2021.03.24. 12:01

Micsu írta:Sztem vedd meg prora vagy megint jon a havi kieges :nyes:
Bar lehet a jatek eget majd ki.
Már megvettem. Ezekből megkapom a PS4 és a PS5 verzát is. Egy rakat ilyen játékom van (Sackboy, Miles Morales, Valhalla, stb). Mitöbb, minkét verzát le is tudom tölteni. NIOH-ból le is kellett, mert a mentés csak ilyen buzi módon vihető át. Írtam erről.
Avatar
Moby

Hozzászólás #59845 2021.03.24. 12:03

Micsu írta:Btw dobok az uj kontrollerbe, ennyi jar neked is ;)
Ne, köszi de ne. Tudnék én venni, de nem kell mégegy ebből a szarból. Majd veszek ha lesz belőlre valami rev2. Vagy ha lesz valami custom controllertől más gyártótól.
Avatar
Moby

Hozzászólás #59846 2021.03.24. 12:07

Valhalláról jut eszembe: a napokban próbáltam nyomkodni, de ez valami olyan kikúrt unalmas, hogy nem haladok vele semmit. Viszont ami nagyon vicces: megjelent lassan fél éve, de most éppen az van, hogy a lónak nincs hangja, amikor rajtuk ülsz. Ilyen lopakodó üzemmódban vágtatsz a lóval. Beszarás, hogy micsoda fakezáű barmok ezek ott a UBInál :D Vajon mennyire tesztelhették le a patchet, miellőtt kiment? Ráküldték, bejött a főképernyő, a levegőbecsaptak, és már tolták is fel a rendszerbe.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #59847 2021.03.24. 12:20

Moby írta:20 usd-t rá mertem locsolni a WD Legion-re, de most itt állok a millió dolláros kérdés előtt: töltsem le a szarabb PS4-es változatot, vagy vállaljam be a rizikót, hogy tényleg a falhozbaszom ezt a fos kontrollert, ha ezt sem fogom tudni vele játszani, és megutálom még a játékot is miatta? :wilting: Fantasztikus generáció lett megint. Hogy egyszer nem tudott volna megtörténni, hogy nem szarik bele valami a ventillátorba :(((((((

Spoiler
Kép
Avatar
Botond

Hozzászólás #59848 2021.03.24. 12:20

Moby írta:Valhalláról jut eszembe: a napokban próbáltam nyomkodni, de ez valami olyan kikúrt unalmas, hogy nem haladok vele semmit. Viszont ami nagyon vicces: megjelent lassan fél éve, de most éppen az van, hogy a lónak nincs hangja, amikor rajtuk ülsz. Ilyen lopakodó üzemmódban vágtatsz a lóval. Beszarás, hogy micsoda fakezáű barmok ezek ott a UBInál :D Vajon mennyire tesztelhették le a patchet, miellőtt kiment? Ráküldték, bejött a főképernyő, a levegőbecsaptak, és már tolták is fel a rendszerbe.
Mondjuk a fakéz ubi felismerés azonnal watchdogs légió vásárlásra sarkalt az is megérne pár óra kiveséző beszélgetést, hogy úgy amúgy minden rendben a lelkecskédben? :banplz:
Mondjuk én is az órakutyákba ültem bele, csak én még most tartom az első rész tutorialjának az elején. Lement egy egész tutorial küldi, vagy vmi hasonló veretes előrehaladásom van. De nem adom fel, le lesz daralva, ingyen vót!
Avatar
deep

Hozzászólás #59849 2021.03.24. 12:20

Moby írta:Ne, köszi de ne. Tudnék én venni, de nem kell mégegy ebből a szarból. Majd veszek ha lesz belőlre valami rev2. Vagy ha lesz valami custom controllertől más gyártótól.
Keményen tolod fullba :D Kifogtál egy hibásat. Ok. Akkor már mind az? Inkább anyázol, meg gépeladással fenyegetőzöl, minthogy gariztasd vagy szerezz egy újat? Valami komoly probléma van veled...
Avatar
Botond

Hozzászólás #59850 2021.03.24. 12:24

Moby írta:A vicc: ha SX-et lenne itthon, inkább arra vettem volna. Még az SS-el is eljátszottam a gondolattal, de az lemegy 900p-ig, attól meg még az is jobb, ha a PS4 verzát nyomom.
Őszintén. Vegyél egy SX-et, a ps5öt meg add oda a kölköknek minecraftozni, mert a kontrollert úgyse tudják szétkúrni, érdemi exclu tartalom meg ha jól látom éppen nincs*, szóval ráérsz akkor visszakérni, amikor lesz és addigra talán lesz rev2 is a kontrollerből.
Ilyen 80 ezer forintnyi spórolás miatt szopatod magad csatakosra, amit rá kellene dobni az SS-re az SX-ért. Annyit szerintem a topik is összedob neked és még egy bigmac menüre is befizetünk, hogy ne éhgyomorra kelljen gémingelned.

*nem követem, fingom nincs, az AC:vikingek és WD:légiók vásárlás/kalandokból feltételezem, hogy így van, különben nem ezekben a fosokban hemperegnél, szóval maximálisan fenntartom a tévedés jogát, mielőtt szó érné a ház elejét emiatt a kijelentésem miatt.

Vissza: “Leáldozott.hu”