A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Botond

Hozzászólás #59641 2021.03.19. 09:26

Moby írta:Arty, csomagolják a PS5-öd! Holnap valszeg mehetsz érte. :eljen: Részletek PM-ben.
Azért remélem lesz olyan statisztika is a sony éves jelentésében, hogy a ps5 értékesítés mekkora százaléka zajlott Mobyn keresztül. :banplz: Mert biztos a Konzolvilág is elpattintott párat, de ők mégsem akkora globális szereplők, mint te. :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #59642 2021.03.19. 09:28

Botond írta:Azért remélem lesz olyan statisztika is a sony éves jelentésében, hogy a ps5 értékesítés mekkora százaléka zajlott Mobyn keresztül. :banplz: Mert biztos a Konzolvilág is elpattintott párat, de ők mégsem akkora globális szereplők, mint te. :idiota:
Olyan lettem, mint valami elbaszott PS5 mikulás. Nem egy hálás szerep. Kicsit azért sajnálom, hogy nem tudtam egy éjszaka alatt beleszarni mindenki kéményébe :banplz:

/kiszámolnám lassan egy misit hagytam a flaszteren. Nade ÉRTETEK MINDENT! :idiota:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Moby 2021.03.19. 09:29-kor.
Avatar
Botond

Hozzászólás #59643 2021.03.19. 09:29

Moby írta:Olyan lettem, mint valami elbaszott PS5 mikulás. Nem egy hálás szerep. Kicsit azért sajnálom, hogy nem tudtam egy éjszaka alatt beleszarni mindenki kéményébe :banplz:
Hát most már legalább a nevek és címek megvannak és idén is lesz december öt, szóval... :ravasz1:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #59644 2021.03.19. 10:12

Moby írta:Kihúzták a számomat a lottón.
Spoiler
Kép
Hozzájárultál, hogy a Nioh 3-ban 2x ennyi pályát kelljen ritkább oddsokkal megcsinálni! :eljen: :ravasz1:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #59645 2021.03.19. 10:16

Moby írta:Olyan lettem, mint valami elbaszott PS5 mikulás. Nem egy hálás szerep. Kicsit azért sajnálom, hogy nem tudtam egy éjszaka alatt beleszarni mindenki kéményébe :banplz:

/kiszámolnám lassan egy misit hagytam a flaszteren. Nade ÉRTETEK MINDENT! :idiota:
Max respect! :worship:

A platina mellé egy kicsit magasabb presztízsű rangot is kapsz érte! :idiota:

Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #59646 2021.03.19. 10:16

DanielT írta:Hozzájárultál, hogy a Nioh 3-ban 2x ennyi pályát kelljen ritkább oddsokkal megcsinálni! :eljen: :ravasz1:
Időközben már megjelent egy második része, amiben sokkal könnyebb lett a platina.
Avatar
Moby

Hozzászólás #59647 2021.03.19. 10:17

DanielT írta:Max respect! :worship:

A platina mellé egy kicsit magasabb presztizsű rangot is kapsz érte! :idiota:

Kép
És még dárkszószoznom sem kellett érte! :taps: :worship: Nagyon rendi vagy, köszipuszi! :puszi:
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #59648 2021.03.19. 10:44

Moby írta:Kihúzták a számomat a lottón.
Spoiler
Kép

Najszocska, grat!
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #59649 2021.03.19. 10:45

Moby írta:Arty, csomagolják a PS5-öd! Holnap valszeg mehetsz érte. :eljen: Részletek PM-ben.
Ez annal is najszocskabb! Max respect, hogy nem a kb. felmillio scalper profitot valasztottad!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #59650 2021.03.19. 11:02

Greyfox írta:Ez annal is najszocskabb! Max respect, hogy nem a kb. felmillio scalper profitot valasztottad!
Honnan tudod, olvastad a PM-et? :confused:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #59651 2021.03.19. 11:16

Zóanagyvarázsló írta:Honnan tudod, olvastad a PM-et? :confused:
Úristen Zó, téged megharapott egy radioagtív gecipók, vagy mi? :DDD Az elmúlt napokban amit művelsz az kegyetlen. :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #59652 2021.03.19. 11:20

Ja igen, meg legyen már akkor az a menetrend, ha lehet beleszólásom, hogy eje kövi gépe (ha még nem igérte másnak) menjen Mekee-nek, mert ő jön az én listámon a következőnek, az én következő rendelésem meg mostanában sajnos nem várható.
Avatar
eje75

Hozzászólás #59653 2021.03.19. 11:34

Moby írta:Ja igen, meg legyen már akkor az a menetrend, ha lehet beleszólásom, hogy eje kövi gépe (ha még nem igérte másnak) menjen Mekee-nek, mert ő jön az én listámon a következőnek, az én következő rendelésem meg mostanában sajnos nem várható.
Nem, dehogy, simán mehetne, de egyenlőre qwa nagy kuss van róla sajnos: Sony központi szalon eltűnt mint a szürke szamár :wilting: :wilting: ....
Avatar
eje75

Hozzászólás #59654 2021.03.19. 11:38

eje75 írta:Nem, dehogy, simán mehetne, de egyenlőre qwa nagy kuss van róla sajnos: Sony központi szalon eltűnt mint a szürke szamár :wilting: :wilting: ....
Most hívtam Őket: telefonban azt mondták, egy darabot se kaptak azóta... ezt mondjuk eléggé nehéz elhinni...
Avatar
Moby

Hozzászólás #59655 2021.03.19. 11:42

eje75 írta:Most hívtam Őket: telefonban azt mondták, egy darabot se kaptak azóta... ezt mondjuk eléggé nehéz elhinni...
Majd kapnak, nyugi. Így volt a múltkor is. Egyébként akiknek még van előfrendelése (bármikori), de már van gépe, őrizgesse a rendelését, mert nálam is van még 3 jelentkező, szóval szükség az lenne rá, és az a hír jött nemrégiben, hogy leghamarabb az idén év végén, de inkább jövő év elejére mondják a készlethiány rendeződését :wilting: Szal egyelőre ne számítsatok bolti készletekre továbbra sem.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Moby 2021.03.19. 11:43-kor.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #59656 2021.03.19. 11:42

Moby írta:Olyan lettem, mint valami elbaszott PS5 mikulás. Nem egy hálás szerep. Kicsit azért sajnálom, hogy nem tudtam egy éjszaka alatt beleszarni mindenki kéményébe :banplz:

/kiszámolnám lassan egy misit hagytam a flaszteren. Nade ÉRTETEK MINDENT! :idiota:
Azt a 3060at mar 300 folott tudnad eladni ;)
Avatar
Moby

Hozzászólás #59657 2021.03.19. 11:53

Micsu írta:Azt a 3060at mar 300 folott tudnad eladni ;)
Áh, én másképp vagyok összerakva :)
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #59658 2021.03.19. 12:31

Ha valami csoda folytan a legutobb mar aprilis elejere igert unokaocsi tavalyi 3080 rendelese befut, az biztos, hogy a most futo 800ezres aron sem adnam el. A 1070-em inkabb a kukaba dobom, de hogy en egyetlen egy nyomrult banyasz szarhazit sem teszek boldogga, az biztos. Remelem hamarosan valami egyseges megallapodassal betiltasra kerul ez a szar, vagy osszeomlik magatol a faszba.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #59659 2021.03.19. 12:54

DanielT írta:Úristen Zó, téged megharapott egy radioagtív gecipók, vagy mi? :DDD Az elmúlt napokban amit művelsz az kegyetlen. :banplz:
Dehogyis, csak szeretném az egész világot a keblemre ölelni:

Kép
Avatar
Mekee

Hozzászólás #59660 2021.03.19. 12:57

Moby írta:Ja igen, meg legyen már akkor az a menetrend, ha lehet beleszólásom, hogy eje kövi gépe (ha még nem igérte másnak) menjen Mekee-nek, mert ő jön az én listámon a következőnek, az én következő rendelésem meg mostanában sajnos nem várható.
Hát az az én szokásos rutinom lenne, ha pont most beállna az egész és senki nemkapna gépet egy fél évig, vagy csak pont a te v eje rendelése menne levesbe :)
Elkezdtem izgulni, mint anno mikor vártam a ps1-et hozó nagybácsit. :vigyor5:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #59661 2021.03.19. 12:57

Greyfox írta:Ha valami csoda folytan a legutobb mar aprilis elejere igert unokaocsi tavalyi 3080 rendelese befut, az biztos, hogy a most futo 800ezres aron sem adnam el. A 1070-em inkabb a kukaba dobom, de hogy en egyetlen egy nyomrult banyasz szarhazit sem teszek boldogga, az biztos. Remelem hamarosan valami egyseges megallapodassal betiltasra kerul ez a szar, vagy osszeomlik magatol a faszba.
Egye fene, ha 800k-ért nem adod, elviszem 150-ért, és megígérem, hogy sosem lát bányát!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #59662 2021.03.19. 13:20

Greyfox írta:Ha valami csoda folytan a legutobb mar aprilis elejere igert unokaocsi tavalyi 3080 rendelese befut, az biztos, hogy a most futo 800ezres aron sem adnam el. A 1070-em inkabb a kukaba dobom, de hogy en egyetlen egy nyomrult banyasz szarhazit sem teszek boldogga, az biztos. Remelem hamarosan valami egyseges megallapodassal betiltasra kerul ez a szar, vagy osszeomlik magatol a faszba.
Volt ar az elorendelesnel? Mert nekem par hete 500ert tudtak ugy hogy nemet nagykeraron volt. Mar a nagykerek is dragan adjak, azok is nyereszkednek.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #59663 2021.03.19. 13:51

Micsu írta:Volt ar az elorendelesnel? Mert nekem par hete 500ert tudtak ugy hogy nemet nagykeraron volt. Mar a nagykerek is dragan adjak, azok is nyereszkednek.

Igen, hetszazhoz kozelebb. Aki kesobb rendelt, annak nőtt az ár.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #59664 2021.03.19. 13:53

Zóanagyvarázsló írta:Egye fene, ha 800k-ért nem adod, elviszem 150-ért, és megígérem, hogy sosem lát bányát!
A 1070-re gondoltal? Egye fene, ha megjon a 3080, viheted. Legalabb en is teszek valamit a topikert! :mf1:
Avatar
eje75

Hozzászólás #59665 2021.03.19. 13:59

Mekee írta:Elkezdtem izgulni, mint anno mikor vártam a ps1-et hozó nagybácsit. :vigyor5:
Ne izgulj, ezután nem fog fájni a púzód, mint a nagybácsi után :banplz:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #59666 2021.03.19. 15:27

eje75 írta:Ne izgulj, ezután nem fog fájni a púzód, mint a nagybácsi után :banplz:
Várj... az megvan, hogy nem csak olyan nagybácsi létezik, ugye? :eplus2:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #59667 2021.03.19. 15:30

Greyfox írta:A 1070-re gondoltal? Egye fene, ha megjon a 3080, viheted. Legalabb en is teszek valamit a topikert! :mf1:
A trendet elnézve,lLehet, hogy fél év múlva fellációt is bátran kérhetnél mellé :falbav:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zóanagyvarázsló 2021.03.19. 15:31-kor.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #59668 2021.03.19. 15:30

eje75 írta:Ne izgulj, ezután nem fog fájni a púzód, mint a nagybácsi után :banplz:
Én azt hittem, az a legjobb rész :nemtudom:
Avatar
eje75

Hozzászólás #59669 2021.03.19. 17:42

Zóanagyvarázsló írta:Én azt hittem, az a legjobb rész :nemtudom:
Spoiler
Kép
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #59670 2021.03.19. 19:47

Moby írta:És még dárkszószoznom sem kellett érte! :taps: :worship: Nagyon rendi vagy, köszipuszi! :puszi:
Grat hozzá és a platinához is!
Én még egyelőre nem merek streambe kezdeni, mert valami olyan brutális antibiotikumot írt fel a dokinéni ami egész délutánra hazavágja a gyomromat.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #59671 2021.03.19. 19:59

benőmenő írta:Grat hozzá és a platinához is!
Én még egyelőre nem merek streambe kezdeni, mert valami olyan brutális antibiotikumot írt fel a dokinéni ami egész délutánra hazavágja a gyomromat.
Covid? Vagy még nem derült ki?
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #59672 2021.03.19. 20:18

DanielT írta:Covid? Vagy még nem derült ki?
Az, tegnap kaptam meg én is a hivatalos pozitív tesztet.
Az antibiotikumot gondolom az arcüreges téma elfajulása ellen írhatta fel, és igazából az első adag utáni reggelre meg is szűnt. Csak ennek az volt az ára, hogy a seggem már olyan, mintha személyesen megismerkedtem volna Zó nagybácsijával. :idiota:
Avatar
Botond

Hozzászólás #59673 2021.03.19. 20:27

benőmenő írta:Az, tegnap kaptam meg én is a hivatalos pozitív tesztet.
Az antibiotikumot gondolom az arcüreges téma elfajulása ellen írhatta fel, és igazából az első adag utáni reggelre meg is szűnt. Csak ennek az volt az ára, hogy a seggem már olyan, mintha személyesen megismerkedtem volna Zó nagybácsijával. :idiota:
Ez a napi szinten a lakosság egy ezrelékéről kiderül, hogy covidos ez már totál agyfasz.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #59674 2021.03.19. 20:42

Na jó, akkor én is elmondom, hogy anyám is elkapta. Eddig le se mertem írni, mert 10 napja folyamatosan láza volt és inkább romlott mint javult és kezdődött a nehéz légzés amitől totál beszartam...

Viszont ma remélhetőleg megvolt az áttörés, de már kapta azt a gyógyszert is amit eddig a kórházban adtak csak, de most már pont lehet otthon is.

Várjuk a mai éjszakát és a holnap reggelt, hogy mi lesz a folytatás.

És ugye egyedül van karanténban, oda se mehetek, szal kibaszott helyzet ez. És akkor még el se meséltem a teszteléses kálváriáját...

Na szal' így állunk. :(
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #59675 2021.03.19. 21:21

DanielT írta:Na jó, akkor én is elmondom, hogy anyám is elkapta. Eddig le se mertem írni, mert 10 napja folyamatosan láza volt és inkább romlott mint javult és kezdődött a nehéz légzés amitől totál beszartam...

Viszont ma remélhetőleg megvolt az áttörés, de már kapta azt a gyógyszert is amit eddig a kórházban adtak csak, de most már pont lehet otthon is.

Várjuk a mai éjszakát és a holnap reggelt, hogy mi lesz a folytatás.

És ugye egyedül van karanténban, oda se mehetek, szal kibaszott helyzet ez. És akkor még el se meséltem a teszteléses kálváriáját...

Na szal' így állunk. :(

Baszki.. jobbulást! Gondolom Favipiravir-t kapott.
Avatar
eje75

Hozzászólás #59676 2021.03.19. 21:26

DanielT írta:Na jó, akkor én is elmondom, hogy anyám is elkapta. Eddig le se mertem írni, mert 10 napja folyamatosan láza volt és inkább romlott mint javult és kezdődött a nehéz légzés amitől totál beszartam...

Viszont ma remélhetőleg megvolt az áttörés, de már kapta azt a gyógyszert is amit eddig a kórházban adtak csak, de most már pont lehet otthon is.

Várjuk a mai éjszakát és a holnap reggelt, hogy mi lesz a folytatás.

És ugye egyedül van karanténban, oda se mehetek, szal kibaszott helyzet ez. És akkor még el se meséltem a teszteléses kálváriáját...

Na szal' így állunk. :(
Qwa életbe már :szomoru1: ... jobbulást!
Avatar
eje75

Hozzászólás #59677 2021.03.19. 21:27

benőmenő írta:Grat hozzá és a platinához is!
Én még egyelőre nem merek streambe kezdeni, mert valami olyan brutális antibiotikumot írt fel a dokinéni ami egész délutánra hazavágja a gyomromat.
Kitartás! Reméljük lassan túl leszel rajta...
Avatar
eje75

Hozzászólás #59678 2021.03.19. 21:31

Botond írta:Ez a napi szinten a lakosság egy ezrelékéről kiderül, hogy covidos ez már totál agyfasz.
Nem is fog javulni egyhamar a helyzet.... spanomat egy ismerőse valahogy felrakatta a listára...csütörtökön ment volna, de szerdán felhívták, hogy új listát kaptak: minden 60 év alattit levettek róla... ha a háziorvos beolt 60 év alattit, azonnal 1-5 milliós bírság... úgyhogy mi még várhatunk, de ez fontos is: nyuggereknek menni KELL! befizetni a postára a közös költséget, meg a lottózóba a spanokkal megbeszélni mi legyen a totóval... :wilting: :wilting:
Avatar
eje75

Hozzászólás #59679 2021.03.19. 21:36

Snyder cut-ot megnézte már valaki? Érdemes rá 4 órát elszúrni?
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #59680 2021.03.19. 21:45

eje75 írta:Nem is fog javulni egyhamar a helyzet.... spanomat egy ismerőse valahogy felrakatta a listára...csütörtökön ment volna, de szerdán felhívták, hogy új listát kaptak: minden 60 év alattit levettek róla... ha a háziorvos beolt 60 év alattit, azonnal 1-5 milliós bírság... úgyhogy mi még várhatunk, de ez fontos is: nyuggereknek menni KELL! befizetni a postára a közös költséget, meg a lottózóba a spanokkal megbeszélni mi legyen a totóval... :wilting: :wilting:
Moby papának kell szólnu, hogy ha már mundenkunek is szerzett PS5-öt, álljon rá a vakcinadílerkedésre :nezze:

Dani anyunak és Benönek pedig jobbulást!
Avatar
Tom

Hozzászólás #59681 2021.03.19. 21:55

eje75 írta:Snyder cut-ot megnézte már valaki? Érdemes rá 4 órát elszúrni?


Én megnéztem. Nekem tetszett. Ha ezt mutatják be elsőnek, akkor szerintem siker lett volna és folytatták volna. Egyedül a 4:3-as képarány nem tetszett, azt nem értem minek kellett. Amúgy ilyen részekre van szedve, mint egy sorozat tehát kis adagokban is nézhető kényelmesen, ha a négy óra egyben sok lenne.
Avatar
eje75

Hozzászólás #59682 2021.03.19. 22:00

Tom írta:Én megnéztem. Nekem tetszett. Ha ezt mutatják be elsőnek, akkor szerintem siker lett volna és folytatták volna. Egyedül a 4:3-as képarány nem tetszett, azt nem értem minek kellett. Amúgy ilyen részekre van szedve, mint egy sorozat tehát kis adagokban is nézhető kényelmesen, ha a négy óra egyben sok lenne.
THX :eljen:
Avatar
Moby

Hozzászólás #59683 2021.03.19. 22:01

DanielT írta:Na jó, akkor én is elmondom, hogy anyám is elkapta. Eddig le se mertem írni, mert 10 napja folyamatosan láza volt és inkább romlott mint javult és kezdődött a nehéz légzés amitől totál beszartam...

Viszont ma remélhetőleg megvolt az áttörés, de már kapta azt a gyógyszert is amit eddig a kórházban adtak csak, de most már pont lehet otthon is.

Várjuk a mai éjszakát és a holnap reggelt, hogy mi lesz a folytatás.

És ugye egyedül van karanténban, oda se mehetek, szal kibaszott helyzet ez. És akkor még el se meséltem a teszteléses kálváriáját...

Na szal' így állunk. :(
Baszki...jobbulást anyudnak! Meg Benőnek is! Oltást sajnos nem tudok szerezni, de az eljárás legyen ugyanaz ott is: ha kell az a szar, regisztráljatok!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #59684 2021.03.20. 00:02

Moby írta:Oltást sajnos nem tudok szerezni, de az eljárás legyen ugyanaz ott is: ha kell az a szar, regisztráljatok!
Nem lehet mindenki vén pöcs krónikus beteg! Könnyen beszél a mázlista! :gonosz3:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #59685 2021.03.20. 00:04

Tom írta:Én megnéztem. Nekem tetszett. Ha ezt mutatják be elsőnek, akkor szerintem siker lett volna és folytatták volna. Egyedül a 4:3-as képarány nem tetszett, azt nem értem minek kellett. Amúgy ilyen részekre van szedve, mint egy sorozat tehát kis adagokban is nézhető kényelmesen, ha a négy óra egyben sok lenne.
Tamáskodni akartam, de aztán rájöttem, hogy sok Marvel-trash is siker lett, és folytatták. Mindenesetre nehéz elhinnem a Snydertelenített Cut alapján, hogy bármi értelmes kihozható belőle.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #59686 2021.03.20. 01:54

DanielT írta:Na jó, akkor én is elmondom, hogy anyám is elkapta. Eddig le se mertem írni, mert 10 napja folyamatosan láza volt és inkább romlott mint javult és kezdődött a nehéz légzés amitől totál beszartam...

Viszont ma remélhetőleg megvolt az áttörés, de már kapta azt a gyógyszert is amit eddig a kórházban adtak csak, de most már pont lehet otthon is.

Várjuk a mai éjszakát és a holnap reggelt, hogy mi lesz a folytatás.

És ugye egyedül van karanténban, oda se mehetek, szal kibaszott helyzet ez. És akkor még el se meséltem a teszteléses kálváriáját...

Na szal' így állunk. :(
Jobbulást!
Benőnek is!
Ezen csodás látványintézkedések, lezárások mellett nem is csoda sajna, nagyon elengedték már az egészet, hogy mindenhol felüti már a fejét, nálunk is a családban, szerencsére úgynézki kifelé jönnek már belőle
Avatar
Tom

Hozzászólás #59687 2021.03.20. 08:31

Zóanagyvarázsló írta:Tamáskodni akartam, de aztán rájöttem, hogy sok Marvel-trash is siker lett, és folytatták. Mindenesetre nehéz elhinnem a Snydertelenített Cut alapján, hogy bármi értelmes kihozható belőle.

Szerintem nem trash filmek a képregény filmek. Persze lehet azt vallani, mint Scorsese, hogy ezek nem is filmek. De attól még, hogy a fiatalabb korosztályt célozzák meg attól még nem rosszak. Én örültem volna, ha az én gyerekkoromban ilyen jó képregény filmek lettek volna.
Ennek az új vágásnak végre van története. Persze nem egy Háború és Béke, de legalább érteni a karakterek motivációit és valamennyire ki is vannak bontva. Az eredetiben Steppenwolf csak egy szörny boss volt, itt kapott egy kicsit karaktert is. Az eredetiben egyetlen értékelhető harc volt mikor Superment felélesztik és nekik esik, itt rendesen meg van csinálva az összes és nagyon látványos. Végre most elérték azt a minőséget, amit az animációs filmeikkel már korábban többször is sikerült a DC-nek. Én sajnálom, hogy ez csak most sikerült nekik, mikor már az összes színész elment vagy kirúgták és 100%, hogy ez így nem lesz folytatva, pedig ezt most lenne értelme folytatni.
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #59688 2021.03.20. 08:45

DanielT írta:Na jó, akkor én is elmondom, hogy anyám is elkapta. Eddig le se mertem írni, mert 10 napja folyamatosan láza volt és inkább romlott mint javult és kezdődött a nehéz légzés amitől totál beszartam...

Viszont ma remélhetőleg megvolt az áttörés, de már kapta azt a gyógyszert is amit eddig a kórházban adtak csak, de most már pont lehet otthon is.

Várjuk a mai éjszakát és a holnap reggelt, hogy mi lesz a folytatás.

És ugye egyedül van karanténban, oda se mehetek, szal kibaszott helyzet ez. És akkor még el se meséltem a teszteléses kálváriáját...

Na szal' így állunk. :(
már nem lesz gond, túl van a kritikuson
Avatar
DanielT

Hozzászólás #59689 2021.03.20. 09:15

Köszi a jókívánságokat, szerencsére ma reggel is elmaradt már a láz.

Bele sem akarok gondolni, hogy mi lett volna ha ki kell várni a kórházba kerülést, hogy megkapja ezt a gyógyszert... Ami állapotok ott lehetnek. Kolléganő is írja, hogy katonák vannak betartatni a bejutási korlátozásokat. :wilting:
Avatar
Botond

Hozzászólás #59690 2021.03.20. 10:03

DanielT írta:Köszi a jókívánságokat, szerencsére ma reggel is elmaradt már a láz.

Bele sem akarok gondolni, hogy mi lett volna ha ki kell várni a kórházba kerülést, hogy megkapja ezt a gyógyszert... Ami állapotok ott lehetnek. Kolléganő is írja, hogy katonák vannak betartatni a bejutási korlátozásokat. :wilting:
Jobbulást és gyors felépülést neki és Benőnek is!
Fiamnak decemberben eltört a lába, hoztam-vittem a megfelelő egészségügyi helyekre ez ügyben, és hát nekem is rosszul esett, hogy mindenhol a kapuban katonák és ha nincs időpont már küldenek is el a faszba. Olyan gyomorszorító érzés volt mindig, pedig nekem apu katona volt nyugdíj előtt, konkrétan egy laktanyában, katonák között nőttem fel, nálam több katonát csak az látott aki maga is katona és mégis, nem volt megnyugtató.
Mikor pár éve még mentek a fapadosok és három hetente másik európai várost jártunk be és mindenhol az utcán katonák voltak gépfegyverrel, meg páncélos járművek az utcasarkokon (Vatikánnál, Eiffel-toronynál, stb) az megnyugtató volt, tudtam, hogy ők rám vigyáznak, de ez a kórháznál katonák valahogy nem volt megnyugtató.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #59691 2021.03.20. 10:23

Botond írta:Jobbulást és gyors felépülést neki és Benőnek is!
Fiamnak decemberben eltört a lába, hoztam-vittem a megfelelő egészségügyi helyekre ez ügyben, és hát nekem is rosszul esett, hogy mindenhol a kapuban katonák és ha nincs időpont már küldenek is el a faszba. Olyan gyomorszorító érzés volt mindig, pedig nekem apu katona volt nyugdíj előtt, konkrétan egy laktanyában, katonák között nőttem fel, nálam több katonát csak az látott aki maga is katona és mégis, nem volt megnyugtató.
Mikor pár éve még mentek a fapadosok és három hetente másik európai várost jártunk be és mindenhol az utcán katonák voltak gépfegyverrel, meg páncélos járművek az utcasarkokon (Vatikánnál, Eiffel-toronynál, stb) az megnyugtató volt, tudtam, hogy ők rám vigyáznak, de ez a kórháznál katonák valahogy nem volt megnyugtató.
A kórházban a katonáknál jobban csak az orvosoktól félek, de szerencsére belőlük már egyre kevesebb van.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #59692 2021.03.20. 10:49

Tom írta:Szerintem nem trash filmek a képregény filmek. Persze lehet azt vallani, mint Scorsese, hogy ezek nem is filmek. De attól még, hogy a fiatalabb korosztályt célozzák meg attól még nem rosszak. Én örültem volna, ha az én gyerekkoromban ilyen jó képregény filmek lettek volna.
Ennek az új vágásnak végre van története. Persze nem egy Háború és Béke, de legalább érteni a karakterek motivációit és valamennyire ki is vannak bontva. Az eredetiben Steppenwolf csak egy szörny boss volt, itt kapott egy kicsit karaktert is. Az eredetiben egyetlen értékelhető harc volt mikor Superment felélesztik és nekik esik, itt rendesen meg van csinálva az összes és nagyon látványos. Végre most elérték azt a minőséget, amit az animációs filmeikkel már korábban többször is sikerült a DC-nek. Én sajnálom, hogy ez csak most sikerült nekik, mikor már az összes színész elment vagy kirúgták és 100%, hogy ez így nem lesz folytatva, pedig ezt most lenne értelme folytatni.
Alan Moore (a talán legelismertebb élő képregényíró, lásd Watchmen) sem szereti őket, bár nála kevésbé senki nem is nézi. Fogyasztom őket mértékkel, de a többség trash culture. Ami nem baj, léteznie kell annak is, én találok bőven magamnak mást is, de az egész filmes médiumra mégis a kelleténél jobban rányomják bélyegüket. Marhára örülök, hogy az én időmben nem ez ment.

Persze volt annak idején is Batman (Burton), Superman (Donner), The Crow, Darkman, Conan, TMNT, RoboCop, Highlander és hát úgy alapjában a '80-as évek akciófilmjei, slasherjei, klasszikus sci-fijei, Miami Vice, Star Wars (akkor azért nagyobb jelenség volt, és jobb is), Indiana Jones, Back to the Future stb. Volt mit fogyasztani helyettük, amire ácsíngózott egy kamasz. Nem érzem azt, hogy valamit elvettek tőlem, mert MCU-m nem volt gyerekként, és azt sem mondanám, hogy az akkori jobb képregény(es) filmek rosszabbak lettek volna akkori fejjel.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #59693 2021.03.20. 11:13

Szarjbepunk kiadott egy ultra cringe fake híradót, hogy mik jönnek az új csodapecsben. Itt van, ha valaki elolvasná ezt a szánalmat.

Pl a rendőrök nem azonnal, hanem 5 seccel később spawnolnak.

Talán elég annyit mondanom, hogy ki vannak kapcsolva a megjegyzések és a like/dislike mutatók a videón.

phpBB [media]
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #59694 2021.03.20. 11:33

DanielT írta:Köszi a jókívánságokat, szerencsére ma reggel is elmaradt már a láz.
Bele sem akarok gondolni, hogy mi lett volna ha ki kell várni a kórházba kerülést, hogy megkapja ezt a gyógyszert... Ami állapotok ott lehetnek. Kolléganő is írja, hogy katonák vannak betartatni a bejutási korlátozásokat. :wilting:
Jobbulást neki!
Egyébként a mintavételi pontra begurulni kocsival is hasonlóan sci-fi élmény.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #59695 2021.03.20. 12:12

DanielT írta:Köszi a jókívánságokat, szerencsére ma reggel is elmaradt már a láz.

Bele sem akarok gondolni, hogy mi lett volna ha ki kell várni a kórházba kerülést, hogy megkapja ezt a gyógyszert... Ami állapotok ott lehetnek. Kolléganő is írja, hogy katonák vannak betartatni a bejutási korlátozásokat. :wilting:
Ez jo hir, jobbulast :law:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #59696 2021.03.20. 12:14

Az egyébként volt már, hogy a Nier: Automata és az Evil Within exkluzív új PC portot kapott a gamepassban?
Avatar
Botond

Hozzászólás #59697 2021.03.20. 12:32

benőmenő írta:Az egyébként volt már, hogy a Nier: Automata és az Evil Within exkluzív új PC portot kapott a gamepassban?
Hogy érted, hogy exkluzív?
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #59698 2021.03.20. 13:22

Botond írta:Hogy érted, hogy exkluzív?
Xbox Game Pass for PC subscribers get better ports of Nier, The Evil Within

Mondjuk, a DT-féle beállításokkal nem volt bajom a steames Evil Withinnel, de nem ment végig.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #59699 2021.03.20. 13:33

Botond írta:Hogy érted, hogy exkluzív?
Úgy, hogy akik máshol (pl. Steamen) megvették akár teljes áron, azoknak egyelőre maradnak a korábbi fosportok.
Avatar
Tom

Hozzászólás #59700 2021.03.20. 13:47

Zóanagyvarázsló írta:Alan Moore (a talán legelismertebb élő képregényíró, lásd Watchmen) sem szereti őket, bár nála kevésbé senki nem is nézi. Fogyasztom őket mértékkel, de a többség trash culture. Ami nem baj, léteznie kell annak is, én találok bőven magamnak mást is, de az egész filmes médiumra mégis a kelleténél jobban rányomják bélyegüket. Marhára örülök, hogy az én időmben nem ez ment.

Persze volt annak idején is Batman (Burton), Superman (Donner), The Crow, Darkman, Conan, TMNT, RoboCop, Highlander és hát úgy alapjában a '80-as évek akciófilmjei, slasherjei, klasszikus sci-fijei, Miami Vice, Star Wars (akkor azért nagyobb jelenség volt, és jobb is), Indiana Jones, Back to the Future stb. Volt mit fogyasztani helyettük, amire ácsíngózott egy kamasz. Nem érzem azt, hogy valamit elvettek tőlem, mert MCU-m nem volt gyerekként, és azt sem mondanám, hogy az akkori jobb képregény(es) filmek rosszabbak lettek volna akkori fejjel.


Na a Watchmen semmivel sem különb, sőt... Amúgy most is van mit nézni ezeken kívül is dögivel. Semmivel sem nyomják rá a bélyegüket. Aki akar más stílusban jó filmet csinálni az most még könnyebben meg tudja találni a közönségét, mint bármikor máskor.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #59701 2021.03.20. 15:13

Tom írta:Na a Watchmen semmivel sem különb, sőt... Amúgy most is van mit nézni ezeken kívül is dögivel. Semmivel sem nyomják rá a bélyegüket. Aki akar más stílusban jó filmet csinálni az most még könnyebben meg tudja találni a közönségét, mint bármikor máskor.
Az egész a közgondolkodásra kihat a popkultúra. KIhatottak a '80-as évek akciófilmjei is. A mostani a fősodratú felhozatalt patikamérlegesebbnek és egysíkúbbnak tartom. Örülök, hogy nem jött el előbb, és tőlem akár holnap el is múlhat. Nyilván vannak fogyasztóként is előnyei a nagy univerzumépítéseknek, de azért tudnék örülni, ha nem kellene már mindennek annak lenni.

A Watchmen meg rohadt jó, de én nyilván a képregényről beszélek, Moore azt írta. Egészen más, irodalmi értékekkel bíró kategória az átlag szuperhősködéshez képest. De a filmet is a jobb képregényfilmek között tartom számon. Az HBO-sorozatot még nem láttam, de kíváncsi vagyok, nagyon felszopták, és ha az is működik annyira, mint a The Boys, akkor fasza.

Mert:

The Boys>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>Avengers
Avatar
Tom

Hozzászólás #59702 2021.03.20. 16:34

Zóanagyvarázsló írta:Az egész a közgondolkodásra kihat a popkultúra. KIhatottak a '80-as évek akciófilmjei is. A mostani a fősodratú felhozatalt patikamérlegesebbnek és egysíkúbbnak tartom. Örülök, hogy nem jött el előbb, és tőlem akár holnap el is múlhat. Nyilván vannak fogyasztóként is előnyei a nagy univerzumépítéseknek, de azért tudnék örülni, ha nem kellene már mindennek annak lenni.

A Watchmen meg rohadt jó, de én nyilván a képregényről beszélek, Moore azt írta. Egészen más, irodalmi értékekkel bíró kategória az átlag szuperhősködéshez képest. De a filmet is a jobb képregényfilmek között tartom számon. Az HBO-sorozatot még nem láttam, de kíváncsi vagyok, nagyon felszopták, és ha az is működik annyira, mint a The Boys, akkor fasza.

Mert:

The Boys>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>Avengers

Én nem a popkultúra hatásairól beszéltem. Az van, volt és lesz is. Az alkotók sírnak, hogy elnyomnak mindent is ezek a filmek, ami nem igaz. Aki jó filmet csinál az most kb. a legkönnyebben megtalálhatja a közönségét. Nem osztanak, nem szoroznak a képregény filmek. A Boys jó volt, de azért az nagyon más kategória. Az ilyen megvalósításokkal az a baj, hogy nagyon okosan feltesznek kérdéseket, de semmit nem válaszolnak meg. Polgárpukkasztásnak jók.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #59703 2021.03.20. 17:19

Hamár filmek, elég kevés új film van mostanában, úgyhogy újra átnyálaztam a kínálatot pár évre visszamenőleg, mi maradt ki.
Ezek eléggé bejöttek: The Ballad of Buster Scruggs, The Nightingale, Birds of Passage.
+A nomadland, ami idei termés, na, az csak még jobban fájdította a szívem, hogy lassan 2 éve nem voltunk világot járni.
Castle82

Hozzászólás #59704 2021.03.20. 23:30

Mekee írta:Neked mi van otthon polcon egyébként? Csak mert ilyesmiket azoktól hallok, aki nem is próbálta, csak a leírt számok alapján temeti. Én is húztam a szám, aztán kb semennyire se érdekelt mikor felraktam valaha a headsetet, hogy mennyire van főbontva. Feltételezem itt sem fog, és már most is biztos hogy megveszem, ha lehet. Pedíg el nem koptatom, az biztos, legutóbb ace combattal hozattam fel a reggelit párszor, meg letolom ha eszembe jut időnként a apollo 11 missziót :D

szerk: Megnéztem mieza quest2, mer fogalmamsevót, meg hogy volt első része :D
Aszongya powered by facebook, meg ebbe van egy beépített telefon, és ettől jön a csoda, vagy kimaradt valami. Aztmeg külön kétlem, ha ígyvan, hogy ez occsób lesz a fapad sonynál


A kezdetek óta próbálkozom a VR-al CV1-el Rift S-el Vive-al és PSVR-al. Mindenek megvolt a halála, a legtöbbnek a kábeles megoldás valamint a screen door effekt. Ezt a PSVR kiválóan kiküszöbölte viszont az irányítása egy forintot nem ért mint VR, és a felbontása arra volt jó hogy közvetlen közeli dolgokra nézelődjön az ember. Egy nagyobb játék nagyobb térrel már kuka volt benne látványilag és irányításilag egyaránt. Jelenleg két élhető VR van amiben a screen door effekt nem szól be és az irányítás is meg van csinálva, mellé a felbontás is már elérte a korrekt szintet, ez a Quest 2 és a Reverb G2. Q2 olcsósága sajnos a quality controlon érződik, sok a hibás darab főleg ami a lencsét illeti. Ezt a felbontást a 3080-am 90hz-en ki tudja szolgálni Alyx alatt, 2080super szintén de ott már kellenek kompromisszumok. A PS5 hardver pedig a 3080-tól fényévekre, valahol egy 2070 szintje körül mozog, vagyis oda komolyabb kompromisszumok kellenek majd. Viszont az irányítás végre jó lesz. Viszont kár lenne ha a Sony nyomorult módon erőltetné a VR exkluzivitást mert ha már VR cuccal játszok azt (is) a legjobb minőségben szeretném,na abban pedig kétlem hogy a Q2 vagy Reverb szintjét megütnék pláne nem a jövőben érkező fejesek szintjét. Már csak azért is mert PC-re legalább van kellő mennyiségű és milyenségű VR tartalom már, és ez jó lenne ha így maradna. Üröm az örömben hogy mikor előállnak egy jóárasított ámbár szinte legjobb VR fejessel a piacra és végre elkezdhetne ömleni a tömegekhez a Quest 2, jött a bányászláz és a hiénaáradat amitől pc-t összerakni gyakorlatilag jelenleg maximum a dúsgazdagok hobbija akiket nem hoz lázba hogy a hardverek de főként a vga többszörös áron mozognak az eredeti árukhoz képest.....
Q2-ben amúgy beépített telefon, what? Egyébként nem érdekel hogy powered by FB, az sem hogy account kell hozzá,1 perc ha kell kamureg és pá, röhejes volt a hiszti amit emellé kerítettek.
Avatar
Moby

Hozzászólás #59705 2021.03.21. 08:46

Dani! Kontaktolj már légyszí artyval, mert nekem csak valami százhuszonhétezeréves telszáma van meg, szerintem már invalid. Jöjjön már fel privit olvasni, mert itt 4 napja nem járt, ps-en meg 9 napja offline :szomoru1:
Avatar
Botond

Hozzászólás #59706 2021.03.21. 09:39

Moby írta:Dani! Kontaktolj már légyszí artyval, mert nekem csak valami százhuszonhétezeréves telszáma van meg, szerintem már invalid. Jöjjön már fel privit olvasni, mert itt 4 napja nem járt, ps-en meg 9 napja offline :szomoru1:
Hívtam, nem vette fel, de azért Dani is csörögje, hátha ő hamarabb elkapja.
Plusz írtam neki xboxon, Zó meg Skypeon, csak megkerül. :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #59707 2021.03.21. 09:59

Botond írta:Hívtam, nem vette fel, de azért Dani is csörögje, hátha ő hamarabb elkapja.
Plusz írtam neki xboxon, Zó meg Skypeon, csak megkerül. :)
Fú tényleg, a myspace meg az ICQ eszembe se jutott... Remélem nem a covid csapta nyakon, bár tegnap volt XBOXon, szal valszeg csak hosszú volt az éjszakája :)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #59708 2021.03.21. 10:30

Botond írta:Hívtam, nem vette fel, de azért Dani is csörögje, hátha ő hamarabb elkapja.
Plusz írtam neki xboxon, Zó meg Skypeon, csak megkerül. :)
Írtam neki sms-t is.
Avatar
arty

Hozzászólás #59709 2021.03.21. 11:33

Zó SMS-e betalált! ;)
köszi Moby, előre, nagyon-nagyon! írtam privit is.
majd visszaolvasok, de most ennyi :)
Avatar
Botond

Hozzászólás #59710 2021.03.21. 12:05

Akkor a leáld squad hamarabb előkerít vkit, mint amennyi idő alatt Zack Snyder elmondja a mondanivalóját DC képregény témában. :banplz:

Vissza: “Leáldozott.hu”