A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Micsu

Hozzászólás #59291 2021.03.09. 19:59

arty írta:Jön gta5 a currgen gépekre is. Nem visszakompatibilitásosdiként, hanem rendes, fizetős, új verzaként...
Már megijedtem, hogy esetleg gta6 bejelentés lesz, de hálistennek csak a 8 éves gta5ről nyúznak le egy újabb bőrt.
Ezt mar eddig is lehetett tudni, max azt nem hogy kulon kell e megvenni de mar manapsag ez is borotekolhato.
Avatar
Botond

Hozzászólás #59292 2021.03.09. 20:39

Moby írta:Szaromle. Mikor jön a többi játékhoz az FPS Boost?
Ez is egy valid felvetés! Várom azt én is!
Avatar
Botond

Hozzászólás #59293 2021.03.09. 20:41

arty írta:megvettem az első pár kinect360as játékom és.... tottál nem emlékeztem, hogy ez a kinect ennyire frankó.
semmivel nem éreztem szarabbnak mint a one-ost, ilyen kinect sportsban, adventuresben.
abszolut azt képviseltem az elmult években, hogy a one kinectje nagyságrendekkel jobb... és végre működGET. debezzeg a 360as az egy fosvót.
há'nem, teljesen jól működött mindenben, amit próbáltunk! persze azóta más a kanapé, ami előtt ugráltunk, a fal színe is, meg a dashboard verziója, szal..... kitudja :D
valami segített.

úgyhogy kitárult a világ :D
Mondtam. Jó az, most is hoztuk a karanténvilagba megint, csak még nem üzemeltem be, de majd vmikor itt is pörögni fog az adventures meg a sports1-2.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #59294 2021.03.09. 20:45

arty írta:Jön gta5 a currgen gépekre is. Nem visszakompatibilitásosdiként, hanem rendes, fizetős, új verzaként...
Már megijedtem, hogy esetleg gta6 bejelentés lesz, de hálistennek csak a 8 éves gta5ről nyúznak le egy újabb bőrt.
Jóreggelt, ezzel indult a ps5 reveal :wave:
Avatar
arty

Hozzászólás #59295 2021.03.09. 21:10

Zóanagyvarázsló írta:Mondom: platformbundle. Fel lehet fogni úgyis, hogy az elöfizetés premium kategóriájához nem többért kell elöfizetni, hanem platformmal. Nem ideális, de csak marginális probléma. Persze lehetne jófejkedni PS4-tulajokkal, hogy cserébe, mert jobb minöségben nem játszhatnak régi kedvenceikkel, "ingyen" játszhat szarabban. Engem nem igazán hozna lázba.
Nadeviszont a ps4es pórok is kaptak egy Ratchet and Clank-et ingyé örökbe. Jófejségből :)

és szerintem ezt gép nélkül is lehet zsákolni - próba?

Mekee írta:Jóreggelt, ezzel indult a ps5 reveal :wave:
komolyan ehez volt pofája az RS-nek?! :D
ez tényleg hír két bőr után?
Avatar
Botond

Hozzászólás #59296 2021.03.09. 21:14

arty írta:Nadeviszont a ps4es pórok is kaptak egy Ratchet and Clank-et ingyé örökbe. Jófejségből :)

és szerintem ezt gép nélkül is lehet zsákolni - próba?

komolyan ehez volt pofája az RS-nek?! :D
ez tényleg hír két bőr után?
Sikerült. Komoly PS librarym lesz lassan!
Avatar
arty

Hozzászólás #59297 2021.03.09. 21:17

Botond írta:Mondtam. Jó az, most is hoztuk a karanténvilagba megint, csak még nem üzemeltem be, de majd vmikor itt is pörögni fog az adventures meg a sports1-2.
Lehet veszek egy sports2-t, végtelenül egyszerű, de jópofa partigémnek tűnt az első. Totál hozta a régi c64es summer games feelinget, csak most nem a joyst téptem, hanem próbáltam minél többször állontérdelni magam (az a jó tech futóversenyen :D ).

És itt aztán még volt kínálat a kinektre.... elkeseredésemben megvettem a Dragon's Lairt (eddig sajnáltam rá a teljes árat, 2500, de sose akciózták, szal nem volt mit tenni :( )..... erre ma mit látok?! PSN-en a trilógia ákciós, 3500ér! :D Bár szerencsére mostmár van ideológia, hogy mér jártam mégis nagyon jól: az enyém kinektes gigaex!
Castle82

Hozzászólás #59298 2021.03.09. 21:45

Zóanagyvarázsló írta:Mondom: platformbundle. Fel lehet fogni úgyis, hogy az elöfizetés premium kategóriájához nem többért kell elöfizetni, hanem platformmal. Nem ideális, de csak marginális probléma. Persze lehetne jófejkedni PS4-tulajokkal, hogy cserébe, mert jobb minöségben nem játszhatnak régi kedvenceikkel, "ingyen" játszhat szarabban. Engem nem igazán hozna lázba.



Vagyis megkapja a konzolos társadalom is végre a TALÁN 4K-t TALÁN high-ultra beállításokkal 30 fps-en 8 év után fizetősen. Rockszar. :taps:
Mindez köszönhető főként a sok multiplayeres baromnak akik nem kevés pénzt öltek a multiba, pláne annak a sok vágottszemű és ruszki kuladarabnak akik állandóan cheatekkel szórakoztak multiban bant kaptak és rögtön rohantak az újabb GTA V-ért (ekkor el is jutottunk oda hogy lehet állandóan toplistás eladásokban évek óta haviszinten).
Amíg dől a lé minek szarakodnának egy új résszel, majd, ráér.
Avatar
Moby

Hozzászólás #59299 2021.03.09. 22:13

Az igazat megvallva én ezt a nioh-t kissé meguntam. Azthittem tök fasza a DLC, de ez jóformán semmiből nem áll, mint ilyen arénaharcok, amiből a videót is hoztam, amiben hullámokban baszkodja rám a durvábbnál-durvább bossokat. Gecire nem élvezem már :( Majd ránézek a második rész DLC-ire, de ha az is ilyen, akkor ezt nem feltétlenül volt értelme megvenni. Amúgy jött hozzá patch tegnap, a hangokat kijavították. A vicc, hogy szinte alig jutottam vele tovább, mint a ps4 verzióval, csak nem 160 óra alatt, hanem 50 alatt. Pont a szar részt nem láttam már ps4-en, különben neki se álltam volna. Platina ebből őgysem lesz a 20 millió pénzes farmolásos agyrák miatt. Kár érte.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #59300 2021.03.09. 22:51

Rdr2 kozben ereztem hogy nincs rendben valami a hdr keppel, allitgattam kicsit majd google, hat persze hogy szidjak mint a bokrot, jott valami patch de meg ugy is, de jo hogy a fakez mar a hdrnel is letezik.
Avatar
Moby

Hozzászólás #59301 2021.03.10. 07:32

Micsu írta:Rdr2 kozben ereztem hogy nincs rendben valami a hdr keppel, allitgattam kicsit majd google, hat persze hogy szidjak mint a bokrot, jott valami patch de meg ugy is, de jo hogy a fakez mar a hdrnel is letezik.
Abban híresen szar a HDR.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #59302 2021.03.10. 08:09

Moby írta:Abban híresen szar a HDR.
De legalabb feltunt, mar az is valami nem? :bohoc:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #59303 2021.03.10. 10:19

Micsu írta:De legalabb feltunt, mar az is valami nem? :bohoc:
Max riszpekt ja! :taps: Egyébként egyszerűen hihetetlen és felháborító, hogy day1 kiderült hogy szar és évek óta nem csinálják meg.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #59304 2021.03.10. 10:40

Közben valszeg megvan mitől döglött meg a gép fullban. A Windows update feltett egy olyan audio drivert, ami megölte.

Leszedtem a megfelelőt kézzel, azóta nem fagy.

Köszönöm szépen Microsoft, máris váltok Edge-re hálából!

szerk: Természetesen azóta is fennáll egy független, jogosultsági probléma amit nem enged megváltoztatni a rendszer a házirendre hivatkozva. Adminisztrátorként. :eljen:

Illetve az is, hogy a másik képernyőre rakott ablakot X idő után egyszerűen visszateszi a fő kijelzőre magától. Egyszer csak megjelenik paff.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #59305 2021.03.10. 10:48

DanielT írta:Max riszpekt ja! :taps: Egyébként egyszerűen hihetetlen és felháborító, hogy day1 kiderült hogy szar és évek óta nem csinálják meg.
Huztam is a szam hogy pcn mem baszakodtam ennyit valaminek a beallitasaval, nameg egy rockstartol ezt kapja az ember :(
Avatar
Micsu

Hozzászólás #59306 2021.03.10. 10:49

DanielT írta:Közben valszeg megvan mitől döglött meg a gép fullban. A Windows update feltett egy olyan audio drivert, ami megölte.

Leszedtem a megfelelőt kézzel, azóta nem fagy.

Köszönöm szépen Microsoft, máris váltok Edge-re hálából!

szerk: Természetesen azóta is fennáll egy független, jogosultsági probléma amit nem enged megváltoztatni a rendszer a házirendre hivatkozva. Adminisztrátorként. :eljen:

Illetve az is, hogy a másik képernyőre rakott ablakot X idő után egyszerűen visszateszi a fő kijelzőre magától. Egyszer csak megjelenik paff.
Megint Botondnak lett igaza, egy 3rd party apptol lett szar a hibatlan termek :zavart2:
Avatar
arty

Hozzászólás #59307 2021.03.10. 11:20

DanielT írta:Max riszpekt ja! :taps: Egyébként egyszerűen hihetetlen és felháborító, hogy day1 kiderült hogy szar és évek óta nem csinálják meg.
Nyilván nem prioritás :( ... és ígyis nagyon szép játéknak van elkönyvelve, szal ... :(

A prio, hogy berúgják az RDR2 Online-t, a GTA5-höz hasonlóan/hasonlóra és ömöljön a zsé hosszútávon. De tudtommal ez se sikerült, egyelőre.
Avatar
Botond

Hozzászólás #59308 2021.03.10. 13:01

DanielT írta:Közben valszeg megvan mitől döglött meg a gép fullban. A Windows update feltett egy olyan audio drivert, ami megölte.

Leszedtem a megfelelőt kézzel, azóta nem fagy.

Köszönöm szépen Microsoft, máris váltok Edge-re hálából!

szerk: Természetesen azóta is fennáll egy független, jogosultsági probléma amit nem enged megváltoztatni a rendszer a házirendre hivatkozva. Adminisztrátorként. :eljen:

Illetve az is, hogy a másik képernyőre rakott ablakot X idő után egyszerűen visszateszi a fő kijelzőre magától. Egyszer csak megjelenik paff.
Ezért jobb a McDrive ablakban állni, ott sose jön elő ilyen gond!
Meg Micsunak se ugrálnak a traktor ablakai között a képernyők és lefagyni is max télen tudna, de akkor se mert hátul van a fészerben. :eljen:
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #59309 2021.03.10. 21:20

Aszondják jön az összes uncharted pc-re, meg ps5-re felturbózva, meg valami új ip, az gondolom ps5 only.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #59310 2021.03.10. 22:33

Greyfox írta:Aszondják jön az összes uncharted pc-re, meg ps5-re felturbózva, meg valami új ip, az gondolom ps5 only.
Ennyire megirigyelték volna, hogy a Boxnak nincsenek exkluzívjai? :wilting:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #59311 2021.03.11. 01:55

Greyfox írta:Aszondják jön az összes uncharted pc-re, meg ps5-re felturbózva, meg valami új ip, az gondolom ps5 only.
Bár engem az Uncsik közepesen érdekelnek csak - első kettőt játszottam régen, és nem késztetett többre -, drukkolok, hogy sikerüljön minél több platform lock-int megszűntetni. Ha már úgyis egy az egyben pécék a konzolok...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #59312 2021.03.11. 07:53

Végre engedi a YouTube app a legmagasabb elérhető minőséget kiválasztani mobilon is.

Ezt 5-6 éve simán tudta az akkori valamelyik telóm csak persze elvették azóta a lehetőséget.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #59313 2021.03.11. 07:55

DanielT írta:Végre engedi a YouTube app a legmagasabb elérhető minőséget kiválasztani mobilon is.
Ezt 5-6 éve simán tudta az akkori valamelyik telóm csak persze elvették azóta a lehetőséget.
Youtube Vanced
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #59314 2021.03.11. 08:21

Greyfox írta:Aszondják jön az összes uncharted pc-re, meg ps5-re felturbózva, meg valami új ip, az gondolom ps5 only.
Zajos sikert jósolok neki! :hehe:
Spoiler
uc4.jpg

uc3.jpg
:banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #59315 2021.03.11. 09:48

benőmenő írta:Youtube Vanced
Google accal én be nem jelentkezek 3rd party cuccba. Aztán lehet, hogy máshogy oldják meg, nemtom.
Avatar
arty

Hozzászólás #59316 2021.03.11. 13:56

DanielT írta:Végre engedi a YouTube app a legmagasabb elérhető minőséget kiválasztani mobilon is.

Ezt 5-6 éve simán tudta az akkori valamelyik telóm csak persze elvették azóta a lehetőséget.
kőkori asus tableten pár hete megjelent a 1080p60.... (a tab 1280x800as, eddig 720p60 volt a max)
nagyon örültem, mert minőségben ég és föld! (a 720 iszonyat butitott stream, de persze már a 1080 is az....)
Avatar
arty

Hozzászólás #59317 2021.03.11. 14:00

Greyfox írta:Aszondják jön az összes uncharted pc-re, meg ps5-re felturbózva, meg valami új ip, az gondolom ps5 only.
Rosszérzés, hogy alig lesz cím, ami indokolja a ps5öt.

Nyilván ettől még a konzol az konzol, csak na. Nem volt baj az a kis plusz, ha már EGYÉBKÉNT is megveszem a gépet.

És igen, azt is értem, hogy ez fordított logika, de én onnan indulok, hogy a konzol az KELL AMÚGYIS.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #59318 2021.03.11. 14:10

arty írta:Rosszérzés, hogy alig lesz cím, ami indokolja a ps5öt.

Nyilván ettől még a konzol az konzol, csak na. Nem volt baj az a kis plusz, ha már EGYÉBKÉNT is megveszem a gépet.

És igen, azt is értem, hogy ez fordított logika, de én onnan indulok, hogy a konzol az KELL AMÚGYIS.
El se tudom képzelni mit éreznél akkor ha Xboxot kellene venned! :idiota:

A PS5-öt egyébként nem nyírta még ki audio driver frissítés, szóval van még mellette érv.
Avatar
Botond

Hozzászólás #59319 2021.03.11. 14:21

DanielT írta:El se tudom képzelni mit éreznél akkor ha Xboxot kellene venned! :idiota:

A PS5-öt egyébként nem nyírta még ki audio driver frissítés, szóval van még mellette érv.
Switchet is vett. Mindenféle random hw-t össze-vissza vásárolgatni márpedig jó dolog! :banplz:
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #59320 2021.03.11. 14:49

arty írta:Rosszérzés, hogy alig lesz cím, ami indokolja a ps5
csak szolok, hogy ezek az elozo gen jatekainak pár morzsaja. Szó sincs arról, hogy currgen címeket kihoznanak, igaz abbol meg nincs sok. Ja, meg vga árak. Sztem tényleg mézesmadzagnak hasznalja a sony. Akarsz hzd 2-t mert tetszett az 1. Gyere, harmnicezer! :banplz:
Avatar
eje75

Hozzászólás #59321 2021.03.11. 14:54

Ezzel a Days Gone-nal kapcsolatban vegyesek az érzelmeim: egyfelől mérges vagyok, magamra hogy közel két évig hozzá se nyúltam, másfelől örülök, hogy megvártam vele a psötöt, mert elképesztő a látvány, viszont kétszer végigjátszani nem lenne erőm... amúgy jó cucc, fordulatos a story, konkrétan izgulok mi lesz a vége...
Avatar
Moby

Hozzászólás #59322 2021.03.11. 15:00

arty írta:Rosszérzés, hogy alig lesz cím, ami indokolja a ps5öt.

Nyilván ettől még a konzol az konzol, csak na. Nem volt baj az a kis plusz, ha már EGYÉBKÉNT is megveszem a gépet.

És igen, azt is értem, hogy ez fordított logika, de én onnan indulok, hogy a konzol az KELL AMÚGYIS.
Pedig én tökre azthittem, hogy a ps4-es és ps3-as unchartedek fogják eladni a ps5-öt :D De ezek szerint azok már nem :(
Avatar
arty

Hozzászólás #59323 2021.03.11. 15:01

DanielT írta:El se tudom képzelni mit éreznél akkor ha Xboxot kellene venned! :idiota:
A PS5-öt egyébként nem nyírta még ki audio driver frissítés, szóval van még mellette érv.
Utóbbi hónapokban szinte csak konzolon játszok.
Az én beteg elmémnek (figyelemzavar?) jót tesz, hogy nincs klikkelésnyire a böngésző, a youtube, a ... semmi. Csak a játék.

És az xbox most igy ssd-n nagyon kellemes, jó a juzerekszperiensz. Játék meg bőven van, ha nem is gigaex.
Avatar
Botond

Hozzászólás #59324 2021.03.11. 16:23

Héttől!
phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #59325 2021.03.11. 16:34

Na, beoltottak ez a szar ellen. Lassan felkerül az oltás a PS5 meg a VGA mellé a polcra. Sajnos ebből nincs több előrendelésem, sorry srácok :sir: Meg még annyi, hogy eddig csupa okosakat írtam, szal ha elkezdenék hülyeségeket írkálni, abból tudjátok majd, hogy billgéc agyvezérelt droidkatonája lettem! :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #59326 2021.03.11. 16:37

Botond írta:Héttől!
[video]https://youtu.be/YJneU_qBMPM[/video
Pictozs nagyonkurva érdekes lesz, de a laginkább az érdekelne (még mindig) hogy mikor kezdik el, például a Bethesda játékokra berángatni az FPS boostot, mer ez annyira übergáz, hogy ott van már a menü a gépben a játékoknál, és van ÖT(5, fünf, 5-t!!) játék, aminél be lehet kapcsolni, hogy erre kizárólag az MS képes, senkimás! Majdnem annyira gáz, mint amikor az MS exkluzivitzásról beszél! :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #59327 2021.03.11. 16:41

arty írta:jót tesz, hogy nincs klikkelésnyire a böngésző, a youtube, a ... semmi. Csak a játék.
Ezt absz megfigyeltem én is magamon évek óta. Konzolon sokkal hatékonyabban játszok, nincs az állandó kényszer, hogy beleolvassak ebbe-abba, ami csak elviszi az időt.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #59328 2021.03.11. 17:04

arty írta:Utóbbi hónapokban szinte csak konzolon játszok.
Az én beteg elmémnek (figyelemzavar?) jót tesz, hogy nincs klikkelésnyire a böngésző, a youtube, a ... semmi. Csak a játék.
És az xbox most igy ssd-n nagyon kellemes, jó a juzerekszperiensz. Játék meg bőven van, ha nem is gigaex.
Én meg eladtam a 1070-et, hogy akkor a PS3 backlog ki lesz pörgetve....Erre a fiók vga-n ment az Oblivion, a BF1, most meg DT közreműködésével a Dark Souls. :idiota:
Viszont a streaming miatt én is sokkal jobban haladok, mint egyébként. Pedig csak DT-nek, vagy valamelyik read only-nak lehetek megnyitva háttérzajnak.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #59329 2021.03.11. 17:04

Moby írta:Na, beoltottak ez a szar ellen. Lassan felkerül az oltás a PS5 meg a VGA mellé a polcra. Sajnos ebből nincs több előrendelésem, sorry srácok :sir: Meg még annyi, hogy eddig csupa okosakat írtam, szal ha elkezdenék hülyeségeket írkálni, abból tudjátok majd, hogy billgéc agyvezérelt droidkatonája lettem! :banplz:
Na örülök, melyik nanomachine koktélt kaptad? Engem ma hívott anyám, hogy most már el meri mondani, hogy hétfő óta lázas stb. Hát majdnem agyvérzést kaptam... és se nekem nem szól, se teszt, semmi. Komolyan mondom teljesen elhülyült az a generáció. Persze azonnal ráparancsoltam, szal' holnap jön érte a szállító hadosztály és viszi tesztre. :wilting: :wilting: :wilting:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #59330 2021.03.11. 17:05

benőmenő írta:Én meg eladtam a 1070-et, hogy akkor a PS3 backlog ki lesz pörgetve....Erre a fiók vga-n ment az Oblivion, a BF1, most meg DT közreműködésével a Dark Souls. :idiota:
Viszont a streaming miatt én is sokkal jobban haladok, mint egyébként. Pedig csak DT-nek, vagy valamelyik read only-nak lehetek megnyitva háttérzajnak.
Csak tegnap se szólták, ha volt. Dobjad be szépen a linkt mindég! :nezze:
Avatar
Botond

Hozzászólás #59331 2021.03.11. 17:05

benőmenő írta:Én meg eladtam a 1070-et, hogy akkor a PS3 backlog ki lesz pörgetve....Erre a fiók vga-n ment az Oblivion, a BF1, most meg DT közreműködésével a Dark Souls. :idiota:
Viszont a streaming miatt én is sokkal jobban haladok, mint egyébként. Pedig csak DT-nek, vagy valamelyik read only-nak lehetek megnyitva háttérzajnak.
Egyszer én is néztem, annak a gyümölcse az ultimate szopóroller, amit DT meg deep csapágyasra tolt a remnantban. :banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #59332 2021.03.11. 17:22

Greyfox írta:csak szolok, hogy ezek az elozo gen jatekainak pár morzsaja. Szó sincs arról, hogy currgen címeket kihoznanak, igaz abbol meg nincs sok. Ja, meg vga árak. Sztem tényleg mézesmadzagnak hasznalja a sony. Akarsz hzd 2-t mert tetszett az 1. Gyere, harmnicezer! :banplz:
3060at tudok araban de nem kell, azert az mar hoz egy ps5 szintet.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #59333 2021.03.11. 17:23

Moby írta:Pedig én tökre azthittem, hogy a ps4-es és ps3-as unchartedek fogják eladni a ps5-öt :D De ezek szerint azok már nem :(
Zónak lehet eladtak volna :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Micsu 2021.03.11. 17:27-kor.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #59334 2021.03.11. 17:26

Moby írta:Ezt absz megfigyeltem én is magamon évek óta. Konzolon sokkal hatékonyabban játszok, nincs az állandó kényszer, hogy beleolvassak ebbe-abba, ami csak elviszi az időt.
Most erre irhatnek valami az rdr2 hdr kuba kapcsan de ma jo napom van :nyes:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #59335 2021.03.11. 17:27

DanielT írta:Na örülök, melyik nanomachine koktélt kaptad? Engem ma hívott anyám, hogy most már el meri mondani, hogy hétfő óta lázas stb. Hát majdnem agyvérzést kaptam... és se nekem nem szól, se teszt, semmi. Komolyan mondom teljesen elhülyült az a generáció. Persze azonnal ráparancsoltam, szal' holnap jön érte a szállító hadosztály és viszi tesztre. :wilting: :wilting: :wilting:
A tesztet lehet hazhoz vinni (van nekem is otthon), minek gocpontokra menni hatha elkapjatok megtobben :P
Avatar
DanielT

Hozzászólás #59336 2021.03.11. 17:29

Micsu írta:A tesztet lehet hazhoz vinni (van nekem is otthon), minek gocpontokra menni hatha elkapjatok megtobben :P
Ezt mondták neki.
Avatar
Moby

Hozzászólás #59337 2021.03.11. 17:58

Micsu írta:Most erre irhatnek valami az rdr2 hdr kuba kapcsan de ma jo napom van :nyes:
Én abba időt nem öltem. Kikapcsoltam, és SDR-ben toltam végig. Mondjuk tegyük hozzá, hogy akkoriban nem is volt igazán olyan megjelenítőm, aminél sokat dobott volna a HDR.
Avatar
Moby

Hozzászólás #59338 2021.03.11. 18:02

DanielT írta:Na örülök, melyik nanomachine koktélt kaptad? Engem ma hívott anyám, hogy most már el meri mondani, hogy hétfő óta lázas stb. Hát majdnem agyvérzést kaptam... és se nekem nem szól, se teszt, semmi. Komolyan mondom teljesen elhülyült az a generáció. Persze azonnal ráparancsoltam, szal' holnap jön érte a szállító hadosztály és viszi tesztre. :wilting: :wilting: :wilting:
Az ánglisok-svédek kiváló hírű potátját, ami sorra rántja magával az embereket az elmúlt néhány napban (astrazeneca) :idiota: Természetesen. Mi mást? Krónikus beteget nem is oltanak mással, értük nem kár :D
Egyébként a tesztről: egyik kollégám két hete lebetegetedd. Elküldték a reptérre tesztelni. Két PCR tesztet csináltak neki, az egyik negatív lett, a másik poritív. Megkapta a karantént annak rendje és módja szerint. Rá pár napra a felesége is lebetegetett, de ő nagyon. Szintén PCR teszt, negatív. 10 nap után kiengedték a futkosóról, azóta csináltunk neki a cégben 4db vértesztet, illetve elment és magánban csinált még kettőt, mind a hat teszt szerint negatív az antigén tesztje, tehát valszeg sosem volt covidos.

Egyébként anyukád mé nem kapott még???
Avatar
eje75

Hozzászólás #59339 2021.03.11. 18:33

Moby írta:Az ánglisok-svédek kiváló hírű potátját, ami sorra rántja magával az embereket az elmúlt néhány napban (astrazeneca) :idiota: Természetesen. Mi mást? Krónikus beteget nem is oltanak mással, értük nem kár :D
Egyébként a tesztről: egyik kollégám két hete lebetegetedd. Elküldték a reptérre tesztelni. Két PCR tesztet csináltak neki, az egyik negatív lett, a másik poritív. Megkapta a karantént annak rendje és módja szerint. Rá pár napra a felesége is lebetegetett, de ő nagyon. Szintén PCR teszt, negatív. 10 nap után kiengedték a futkosóról, azóta csináltunk neki a cégben 4db vértesztet, illetve elment és magánban csinált még kettőt, mind a hat teszt szerint negatív az antigén tesztje, tehát valszeg sosem volt covidos.

Egyébként anyukád mé nem kapott még???
A kollégám tüdőbeteg 80 éves anyja is csak TEGNAP kapott.... apámat 3 hete oltották be először és neki semmi krónikus betegsége nincs, anyósomékat múlt héten oltották... úgy számolom, hogy Én kb. júniusra kerülök sorra ebben a tempóban...
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #59340 2021.03.11. 18:37

eje75 írta:A kollégám tüdőbeteg 80 éves anyja is csak TEGNAP kapott.... apámat 3 hete oltották be először és neki semmi krónikus betegsége nincs, anyósomékat múlt héten oltották... úgy számolom, hogy Én kb. júniusra kerülök sorra ebben a tempóban...
Online volt regisztrálva, vagy csak a fecnit küldte vissza a néni? Nekünk az egyetlen még élő nagyi most töltötte a 76-ot és nincs oltást befolyásoló alapbetegsége. Postán rögtön visszaküldte és semmi nem történt, meg jöttek a hírek, hogy elkeverték/nem kerülnek be így a rendszerbe. Beregisztráltuk onine és rá egy hétre megkapta az első adag kínai vakcinát, elvileg 26-án mehet a második adagért a háziorvosához.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #59341 2021.03.11. 18:53

eje75 írta:A kollégám tüdőbeteg 80 éves anyja is csak TEGNAP kapott.... apámat 3 hete oltották be először és neki semmi krónikus betegsége nincs, anyósomékat múlt héten oltották... úgy számolom, hogy Én kb. júniusra kerülök sorra ebben a tempóban...
Beadom én neked csak nézzél le vidékre
:idiota:
Kép
Avatar
eje75

Hozzászólás #59342 2021.03.11. 19:09

benőmenő írta:Online volt regisztrálva, vagy csak a fecnit küldte vissza a néni? Nekünk az egyetlen még élő nagyi most töltötte a 76-ot és nincs oltást befolyásoló alapbetegsége. Postán rögtön visszaküldte és semmi nem történt, meg jöttek a hírek, hogy elkeverték/nem kerülnek be így a rendszerbe. Beregisztráltuk onine és rá egy hétre megkapta az első adag kínai vakcinát, elvileg 26-án mehet a második adagért a háziorvosához.
Onjány vót!
Avatar
eje75

Hozzászólás #59343 2021.03.11. 19:27

Moby írta:Na, beoltottak ez a szar ellen. Lassan felkerül az oltás a PS5 meg a VGA mellé a polcra. Sajnos ebből nincs több előrendelésem, sorry srácok :sir:
Ahogy nézem a másikból is hiába van, másfél hete nem volt drop, ha jól nézem... aki azt hitte volt, annak is törölték... valami lehetett abban a szállítmányozási gondban, amit a Sony szalonos gyerek mondott nekem... Izgalmas új játék ez: mit kapsz először? COVID fertőzést? Esetleg oltást a COVID ellen? PS5-öt?? Izgalmas, izgalmas!
Avatar
eje75

Hozzászólás #59344 2021.03.11. 19:29

benőmenő írta:Online volt regisztrálva, vagy csak a fecnit küldte vissza a néni? Nekünk az egyetlen még élő nagyi most töltötte a 76-ot és nincs oltást befolyásoló alapbetegsége. Postán rögtön visszaküldte és semmi nem történt, meg jöttek a hírek, hogy elkeverték/nem kerülnek be így a rendszerbe. Beregisztráltuk onine és rá egy hétre megkapta az első adag kínai vakcinát, elvileg 26-án mehet a második adagért a háziorvosához.
Ja: anyósomék ráadásul postán küldték vissza, digitális analfabéták....
Avatar
Botond

Hozzászólás #59345 2021.03.11. 19:32

Kép
Holnaptól GPUban pc és xboxon is.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #59346 2021.03.11. 20:00

DanielT írta:Csak tegnap se szólták, ha volt. Dobjad be szépen a linkt mindég! :nezze:
Igenis! Twitch
Avatar
Micsu

Hozzászólás #59347 2021.03.11. 20:12

Botond írta:Kép
Holnaptól GPUban pc és xboxon is.
Megvot megvot
Avatar
DanielT

Hozzászólás #59348 2021.03.11. 20:59

DanielT írta:Ezt mondták neki.
Na azóta kiderült, hogy nem kell mennie, viszik neki a tesztet.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #59349 2021.03.11. 21:02

Moby írta:Egyébként anyukád mé nem kapott még???
Mert leszarja, eszébe nem volt regisztrálni. Én se erőltettem addig amíg nem lehet választani szószt, meg mert tényleg korlátozottan mászkál emberek közé. Aztán most mégis bebaszott. :wilting:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #59350 2021.03.11. 21:30

40 óra és legalább 2,5 végigjátszás után végeztünk a Remnant-al.

Ez egy nagyon erős első próbálkozás volt a srácoktól, remélem lesz új rész. A gameplay része nagyon rendben van, a környezeteken kellene tuningolni.

88% trophy szinten hagytuk abba, maradt még grindolós feladat, de azokat én simán otthagyom ebben is.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #59351 2021.03.11. 22:12

Moby írta:Ezt absz megfigyeltem én is magamon évek óta. Konzolon sokkal hatékonyabban játszok, nincs az állandó kényszer, hogy beleolvassak ebbe-abba, ami csak elviszi az időt.
Először én is így éltem meg PS3-on, aztán többyzör megesett, hogy át kellett jönni másik szobába PC-t beröffenteni, és még nehezebben jutottam vissza a játék elé, mint Alt-Tabbal. Laptop vagy telefon amúgy is tartható konzolozás közben is kéznél. Szóval számomra el is múlt ez az előnye, és inkább hátránnyá vált.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #59352 2021.03.11. 22:19

Neznek sorozatot cxen usbrol, kapom a feliratot hogy a video nem tamogaja a hangot. what :wilting:
Google persze egy jo ganyolashoz vezet, minden napra ez jut most vagy mi a faszom.
Avatar
deep

Hozzászólás #59353 2021.03.11. 22:51

Micsu írta:Neznek sorozatot cxen usbrol, kapom a feliratot hogy a video nem tamogaja a hangot. what :wilting:
Google persze egy jo ganyolashoz vezet, minden napra ez jut most vagy mi a faszom.
Kodi nélkül nincs élet. Az MS persze megpróbálta ezt is kinyírni, és egy átlagember számára meg is tette, mikor az új verzióban default letiltotta a Windows hálózati megosztást benne,mint ahogy 1 óra troubleshooting és fórum bújás után kiderült. A beállításokban force-olni lehet előző szabványra, amivel működik szerencsére (még).
Avatar
Micsu

Hozzászólás #59354 2021.03.11. 22:59

deep írta:Kodi nélkül nincs élet. Az MS persze megpróbálta ezt is kinyírni, és egy átlagember számára meg is tette, mikor az új verzióban default letiltotta a Windows hálózati megosztást benne,mint ahogy 1 óra troubleshooting és fórum bújás után kiderült. A beállításokban force-olni lehet előző szabványra, amivel működik szerencsére (még).
Most pont Kodival jatszom le fospcrol, nekem direktbe ossze van kotve, de kenyelmesevb lett volna ha usbrol megy.
Meg a gsyncet nem sikerult eletre lehelnem de rajta vagyok :zavart1:
De akkor is ilyet nem basztam hogy nem tud valami lejatszani ugy egy videot hogy legyen rajta hang, 2000 korul voltak ilyenek pc fronton a sok codec szarsaggal.
Avatar
eje75

Hozzászólás #59355 2021.03.12. 07:23

Tegnap behúztam az Enlisted-et...nagyon béta még a lelkem, sok benne a gond, de jól játszható, és ami fontos qwa élvezetes a harc...valahogy úgy van összerakva, hogy a pályák mérete pont jó... nem zsebkendő, mint a COD-ok ban, de nem is BF, hogy 10 percig futok a csata felé....
Avatar
Moby

Hozzászólás #59356 2021.03.12. 07:51

Micsu írta:Most pont Kodival jatszom le fospcrol, nekem direktbe ossze van kotve, de kenyelmesevb lett volna ha usbrol megy.
Meg a gsyncet nem sikerult eletre lehelnem de rajta vagyok :zavart1:
De akkor is ilyet nem basztam hogy nem tud valami lejatszani ugy egy videot hogy legyen rajta hang, 2000 korul voltak ilyenek pc fronton a sok codec szarsaggal.
Plex nem vóna egyszerűbb, mint usb-vel szarakodni?
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #59357 2021.03.12. 08:03

Moby írta:Plex nem vóna egyszerűbb, mint usb-vel szarakodni?
Épp a minap gondolkodtam, hogy végre csinálok egy rendes plex setupot valami NAS-sal. Eddig egy i5-ös procis thinkpad szolgálta ki ezt az igényemet, és igazából gond nélkül megy wifin 1080p tartalommal. De nem tudom, hogy megéri-e a pluszt, vagy szarjam le és használjam ezt ahogy van. 4k kontent nem izgat, mert csak zabálja a helyet.
Avatar
Moby

Hozzászólás #59358 2021.03.12. 08:21

TasManXT írta:Épp a minap gondolkodtam, hogy végre csinálok egy rendes plex setupot valami NAS-sal. Eddig egy i5-ös procis thinkpad szolgálta ki ezt az igényemet, és igazából gond nélkül megy wifin 1080p tartalommal. De nem tudom, hogy megéri-e a pluszt, vagy szarjam le és használjam ezt ahogy van. 4k kontent nem izgat, mert csak zabálja a helyet.
Szard le, és használd, ahogy van. A pécéd is ugyanúgy fog menni feszt a nas mellett is, csak még egy szar, amit managelni kell, szopni fogsz vele, stb.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #59359 2021.03.12. 08:33

Micsu írta:Neznek sorozatot cxen usbrol, kapom a feliratot hogy a video nem tamogaja a hangot. what :wilting:
Google persze egy jo ganyolashoz vezet, minden napra ez jut most vagy mi a faszom.
Jaja. Én is meglepődtem és megörültem, amikor a TV megtalálta a NAS-t és tudtam tallózni, meg videót választani. Aztán az elsőnél jött a némafilm. :eljen:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #59360 2021.03.12. 09:01

Moby írta:Plex nem vóna egyszerűbb, mint usb-vel szarakodni?
Utana nezek ;)

Vissza: “Leáldozott.hu”