A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Micsu

Hozzászólás #59221 2021.03.08. 18:11

A prot mar el is adtam, kijelentkeztem, de ki tudom valahogy torolni a felhasznalo nevemet hogy ne lassan a kezdo kepernyon?
Avatar
eje75

Hozzászólás #59222 2021.03.08. 18:29

benőmenő írta:Úgy néz ki lesz idő Dark Soulsozni a héten, mert fater olyan pozitív Covid tesztet produkált, mint egy ház. :zavart2:
Na b.meg... :wilting:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #59223 2021.03.08. 18:47

eje75 írta:Na b.meg... :wilting:
Egyelőre nem vészes, csütörtök óta van hőemelkedése meg kicsit köhécsel. Mint valami sima megfázás *kop kop kop*.
Először azt hittük a foga miatt van, az is egy szép sztori volt. A fájós fogával bement pénteken a körzetihez, mielőtt bezárnak és az a hentes némber a fájós melletti gyökérkezelt fogát cibálta ki. :wilting:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #59224 2021.03.08. 19:06

benőmenő írta:Egyelőre nem vészes, csütörtök óta van hőemelkedése meg kicsit köhécsel. Mint valami sima megfázás *kop kop kop*.
Először azt hittük a foga miatt van, az is egy szép sztori volt. A fájós fogával bement pénteken a körzetihez, mielőtt bezárnak és az a hentes némber a fájós melletti gyökérkezelt fogát cibálta ki. :wilting:
Nekem is volt, de annyi tunetet ereztem mindha egesz nap nem ettem volna, ez 1 napig tartott, mas semmi.
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #59225 2021.03.08. 19:11

eje75 írta:Na b.meg... :wilting:
nálam az asszony, még 3 nap karantén.. :falbav:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #59226 2021.03.08. 19:28

arty írta:hja, tegnap lepörgött a Rage2

Spoiler
... és akkor most pár hétig nem akarok FPS-t látni, mert ezután MINDEN lövölde szar lenne :D

En oda az authoritys jargannyal mentem, ket loves volt :D
Avatar
Mekee

Hozzászólás #59227 2021.03.08. 19:44

DanielT írta:Az szép. 10-es skálán mennyire szarta le vajon a szabályokat maszk és egyebek terén?
Hát szvsz ez már kb édeskevés, aki nem otthon ül homeofficeban, annak nagyon körülményes elkerülni.
Én azota is dolgozom, és olyan munkám van, hogy folyamat megyek cégekhez, találkozok emberekkel, problémákat oldunk meg, nem kevés helyen vagyok, nagyon kevesen tartják be rendesen a maszkhasználatot is, sokan kézfogással jönnek szembe, stb.
Nemis értem higy maradtam eddig ki, bár az us lehett, hogy már rég átestem minden mentesen.
Avatar
eje75

Hozzászólás #59228 2021.03.08. 20:23

Kandurex írta:nálam az asszony, még 3 nap karantén.. :falbav:

Borzasztó ez a xar, Én nagyon félek tőle... értem, hogy csak néhány ezren kerülnek kórházba, de ahogy ismerem a viszonyomat a Jóistennel: rajta vagyok a listáján
Avatar
Botond

Hozzászólás #59229 2021.03.08. 20:45

Beüzemeltem az egyszer használatos tv-t. Egyszerűen tökéletes. Beléptem az első lépések közben a Samsung accountba, kérdezte hogy az otthoni tv beállításai jók e, mondtam igen, erre letöltötte azokat az appokat amiket otthon használok. Szuper. Apple tv megy hibátlanul, hdmi1 is működik az xsx-el, és 1,5 méterről a 43 col se kicsi. Mondjuk az xsx szerint nincs rajta HDR, de ennyi pénzért nem is vártam ilyesmit.
Erre a pár hétre ideális lesz ez ennyiért pertíz.
Avatar
Moby

Hozzászólás #59230 2021.03.08. 20:49

eje75 írta:Borzasztó ez a xar, Én nagyon félek tőle... értem, hogy csak néhány ezren kerülnek kórházba, de ahogy ismerem a viszonyomat a Jóistennel: rajta vagyok a listáján
Én annyiszorosan vagyok hátrányos helyzetben, hogy felsorolni is hosszú lenne, de hiába: körülöttem bárki előbb fog kapni oltást, mint én. Szombaton mentem volna, erre ezek a nyomorult férgek elbaszták, és én nem mentem oda a semmire, szóval duplán szoptam. Mindegy, a nejemnek meg az ügyvédemnek leadtam az instrukciókat. Ha elvisz ez a szar, pereljenek ronggyá mindenkit. 1 hónapja kezemben a papír, hogy jogosult vagyok az oltásra, és semmi. Közben a rendszer pontosan tudja rólam, hogy súlyos szívelégtelenséggel+asztmával ha lélegeztetőgépre raknak, onnan már csak dobozban szednek le. Nem véletlenül nem műtöttek meg tavaly. Nem mertek...
Avatar
eje75

Hozzászólás #59231 2021.03.08. 20:59

Micsu írta:Nekem is volt, de annyi tunetet ereztem mindha egesz nap nem ettem volna, ez 1 napig tartott, mas semmi.
Ennyi? Hullanak az emberek körülötted, Te meg megéheztél? Tényleg csak a hasadra tudsz gondolni....??? :banplz:
Avatar
eje75

Hozzászólás #59232 2021.03.08. 21:00

Moby írta:Én annyiszorosan vagyok hátrányos helyzetben, hogy felsorolni is hosszú lenne, de hiába: körülöttem bárki előbb fog kapni oltást, mint én. Szombaton mentem volna, erre ezek a nyomorult férgek elbaszták, és én nem mentem oda a semmire, szóval duplán szoptam. Mindegy, a nejemnek meg az ügyvédemnek leadtam az instrukciókat. Ha elvisz ez a szar, pereljenek ronggyá mindenkit. 1 hónapja kezemben a papír, hogy jogosult vagyok az oltásra, és semmi. Közben a rendszer pontosan tudja rólam, hogy súlyos szívelégtelenséggel+asztmával ha lélegeztetőgépre raknak, onnan már csak dobozban szednek le. Nem véletlenül nem műtöttek meg tavaly. Nem mertek...
Vicc az egész, komolyan..kabaré... nyugaton meg ennél is szarabb a helyzet, mert azok nem veszik a keleti sámánok potátját...
Avatar
Micsu

Hozzászólás #59233 2021.03.08. 21:11

Moby írta:Azért majd mesélj, milyen a gép :)
Eddig nincs nagy gond :) Szerintem en nem a legszurkebbet vagy legsargabbat kaptam mert fotokon lattam joval erdekesebb arnyalatokat is.
Hangjarol meg nagyon nem tudok nyilatkozni, a lejatszo az ugyanolyan hangos mint volt.
Az uiban mar talaltam az elozonel jobb dolgokat de meg meg kell bekulnunk egymassal. (Erdekes hogy a youtube app az majdnem ua mint a tvn, bar sok ertelme nincs az appoknak ha tvre is van mind.)
A kontroller fogasa jobb lett, a dpad nem adja meg, meg a gombok is furak, viszont ez mar nem vilagitja be este a fel szobat kek fennyel, a tapipad korul se kellett volna eroltetni szerintem bar az mar annyira nem veszes.
Gowot neztem meg, durvicsek, neztem pron is az oleden de allitom nem nezett ki igy (tan nem is hdrel ment), meg milyen fluid volt, 0 kasasodas, par ev mulva ezt lekell tolni igy is.
Most hozzak a heten a daysgonet, meg ugy dontottem az rdr2t is letolom psen meg ha fix30 akkor is. Ingyen jo fr/ora aranya lesz.
Ps4et is holnap viszik ugyhogy igy win/win, nem akartam ilyen hamar gepet de csak lett, gepfejlesztes amugy is csuszik, jo multiplat portokat biztos ezen jatszom.
Meg1x koszi Mobynak ;)
Avatar
Botond

Hozzászólás #59234 2021.03.08. 21:12

eje75 írta:Vicc az egész, komolyan..kabaré... nyugaton meg ennél is szarabb a helyzet, mert azok nem veszik a keleti sámánok potátját...
Ők egyensúlyba teszik a nyugdíjkasszát.
Néztem, hogy Afrikában miért nem öl meg mindenkit ez a szar, se karantén, se egészségügy, se semmi. Aszondja vki, hogy az igaz, de az átlagéletkor az viszont 19-21 év. Ja, ennyi, megöregedtünk, ennyi a sztori.
És ott vannak oltva, ahol helyben készül az oltóanyag, pl az angoloknál. Remélem mire jön a nyolcadik hullám már itt is dübörögni fog a debreceni vakcinagyár.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #59235 2021.03.08. 21:13

eje75 írta:Ennyi? Hullanak az emberek körülötted, Te meg megéheztél? Tényleg csak a hasadra tudsz gondolni....??? :banplz:
Hal istennek csak tavoli ismerosrol tudok akinek baja lett.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #59236 2021.03.08. 21:46

eje75 írta:Borzasztó ez a xar, Én nagyon félek tőle... értem, hogy csak néhány ezren kerülnek kórházba, de ahogy ismerem a viszonyomat a Jóistennel: rajta vagyok a listáján
Én jobban tartok ezektől a sebtében összetákolt fosoktól. Bizonyítsa bárki, hogy nem alakulhat ki bármi szar évek múlva, vagy hamarabb. Én amig nem muszáj, ugyan nem kérek. Bár én könnyen beszélek, szerencsére semmi olyan betegségem nincs ami para lenne.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #59237 2021.03.08. 21:47

Micsu írta:Nekem is volt, de annyi tunetet ereztem mindha egesz nap nem ettem volna, ez 1 napig tartott, mas semmi.
Napaszdmek és nem mondtad?!! BEJELENTÉSI KÖTELEZETTSÉG VAN! Karanténba tettem volna a topikot... :nezze: :nezze: :nezze:
Avatar
Moby

Hozzászólás #59238 2021.03.08. 21:53

Aaby: ez a Call of the Sea ilyen neked való lassú sétaszimulátor+puzzlesolver. Jóféle szerintem, mondjuk gyereknek a sztori miatt annyira talán nem való. Gamepassos.
Avatar
eje75

Hozzászólás #59239 2021.03.08. 22:08

Micsu írta:Hal istennek csak tavoli ismerosrol tudok akinek baja lett.
Thanks Allah for that!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #59240 2021.03.08. 22:15

Latom most ez az until dawn is psplusban van, meddig marad ez benne?
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #59241 2021.03.08. 22:39

Micsu írta:Latom most ez az until dawn is psplusban van, meddig marad ez benne?
Szerintem a collection marad a ps5 tulajoknak, az nem rotál.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #59242 2021.03.08. 23:40

eje75 írta:Thanks Allah for that!
Salam Alaikum
Avatar
Botond

Hozzászólás #59243 2021.03.09. 01:07

Lepörgött a gears:judgement is. Eléggé rosszakat hallani róla, indokolatlanul.
Kicsit angry birdsös ez a sok apró “pálya”, amit 1-2-3 csillagosra lehet megcsinalni, és a választható nehezítés is, és a fegyverváltás/gránátdobás átvariálása is rém szokatlan, de mégis összeáll, kellemes a gameplay, és jó a sztori. Jár a 8/10.
Aftermath meg laza 2 órás levezetés a végén. Jóvót!
Ja, és vizuális borzalomra számítottam xox patch nélkül, de semmi ilyesmi nem volt, totál vállalhatóan néz ki.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #59244 2021.03.09. 08:22

Micsu írta:Latom most ez az until dawn is psplusban van, meddig marad ez benne?
Ha van most PS Plusod, és berántod, akkor öröke, amikor csak van élő előfizetésed. Régen legalábbis így ment, és legutóbb is arról volt szó, hogy így működik most is.

De úgy látom, az Until Dawn nincs most a havi ingyenesek között 2017 júliusában volt ott, nem akkor rántottad be? Itt láthatod a gyakorlatban, mi van, mi volt PAL-világban.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #59245 2021.03.09. 09:18

Zóanagyvarázsló írta:Ha van most PS Plusod, és berántod, akkor öröke, amikor csak van élő előfizetésed. Régen legalábbis így ment, és legutóbb is arról volt szó, hogy így működik most is.

De úgy látom, az Until Dawn nincs most a havi ingyenesek között 2017 júliusában volt ott, nem akkor rántottad be? Itt láthatod a gyakorlatban, mi van, mi volt PAL-világban.
Ramentem a storeban es ott irta hogy meg tudom venni meg mellette ott virit hogy benne van psplusban is. Nem volt meg elofizum.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #59246 2021.03.09. 09:27

Micsu írta:Ramentem a storeban es ott irta hogy meg tudom venni meg mellette ott virit hogy benne van psplusban is. Nem volt meg elofizum.
Én böngészőből nem látok ilyesmit. Mindenesetre most akciós, ilyenkor további kedvezményt is adhat a Plus, mondjuk, az 50% helyett 60-at. Nyilván az akció végéig (az március 18.).

PS5-ről ezek szerint máshogy nézhet ki, de szerintem erről lehet szó. Az mindenesetre frankó, ha Sony a különböző felületeivel ennyire tud kavarni. Vagy ha nálad nem egyértelmű, mert kérdezni kell.
Avatar
Moby

Hozzászólás #59247 2021.03.09. 10:34

Zóanagyvarázsló írta:Ha van most PS Plusod, és berántod, akkor öröke, amikor csak van élő előfizetésed. Régen legalábbis így ment, és legutóbb is arról volt szó, hogy így működik most is.

De úgy látom, az Until Dawn nincs most a havi ingyenesek között 2017 júliusában volt ott, nem akkor rántottad be? Itt láthatod a gyakorlatban, mi van, mi volt PAL-világban.
Ne kavarjatok. Az until dawn nem psplusban van, hanem a psplus collectionben.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #59248 2021.03.09. 10:36

Moby írta:Ne kavarjatok. Az until dawn nem psplusban van, hanem a psplus collectionben.
Van olyan is? :D
Mikor csabit hogy fizessek elo a psnplust dobja fel, vannak opciok hogy mennyi idore akarom, mast nem lattam.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #59249 2021.03.09. 10:42

Erdekes amugy hogy a bankkartyamat nem kellett engedelyezni hogy fizethetek e vele online, elfogadja.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #59250 2021.03.09. 10:47

Windows 10

Fél órája a semmiből csontra fagyott a gép, de annyira hogy a nyomva tartott power gombbal kellett megölnöm.

Bootoláskor látom ám, hogy a "windows frissítésének előkészítése..." stb. Jó, lemegy, elindul.

USB eszköz hibaüzenet ugrik, hogy a legutóbb bedugott eszköz nem működik stb stb. Mondanom sem kell, hogy nem dugtam bele semmit és nincs is más billentyűzeten és egéren kívül.

Eltűnt a mikrofon az audió eszközeimből, nem tudok meetingre csatalkozni.

Újabb csontra fagyás, újabb hard reset.

Azóta folyamatosan ugrál az USB device not recognized hibaüzenet, de az eszközkezelőben nincs se error se semmi.

Most itt tartok. Köszönöm Microsotft! :eljen:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #59251 2021.03.09. 11:00

Moby írta:Ne kavarjatok. Az until dawn nem psplusban van, hanem a psplus collectionben.
Jogos. Azt mondjuk még mindig nem lértem, hogy Micsunál mit jelez a store, mert nálam az Until Dawn lapjain semmit. Az remek, ha ezt PS5-ön mutatja (?), az kevésbé, ha böngészőből nem.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #59252 2021.03.09. 11:03

DanielT írta:Windows 10

Fél órája a semmiből csontra fagyott a gép, de annyira hogy a nyomva tartott power gombbal kellett megölnöm.

Bootoláskor látom ám, hogy a "windows frissítésének előkészítése..." stb. Jó, lemegy, elindul.

USB eszköz hibaüzenet ugrik, hogy a legutóbb bedugott eszköz nem működik stb stb. Mondanom sem kell, hogy nem dugtam bele semmit és nincs is más billentyűzeten és egéren kívül.

Eltűnt a mikrofon az audió eszközeimből, nem tudok meetingre csatalkozni.

Újabb csontra fagyás, újabb hard reset.

Azóta folyamatosan ugrál az USB device not recognized hibaüzenet, de az eszközkezelőben nincs se error se semmi.

Most itt tartok. Köszönöm Microsotft! :eljen:
Nálam mostanában néha a bootolásnál áll meg 10-30 másodpercre a "kör", és csak utána lép be. Nem mindig, volt már, hogy azt hittem, lefagyott, de még sosem. Nem tudom, miért csinálja, mert nem tűnik frissítésfüggőnek.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #59253 2021.03.09. 11:18

Nyomtam egy system restore-t egy 3 héttel ezelőtti időpontra.

Visszaállt, bootolt, megy a Win. A Chrome nem indul el, semmi nem történik az ikonra nyomáskor. Újra kellett telepítenem.

Milyen unalmas Win 8.1 mellett az élet a 30x intenzívebben használt laptopomon. Amin soha semminek nincs baja.
Avatar
Botond

Hozzászólás #59254 2021.03.09. 11:45

DanielT írta:Nyomtam egy system restore-t egy 3 héttel ezelőtti időpontra.

Visszaállt, bootolt, megy a Win. A Chrome nem indul el, semmi nem történik az ikonra nyomáskor. Újra kellett telepítenem.

Milyen unalmas Win 8.1 mellett az élet a 30x intenzívebben használt laptopomon. Amin soha semminek nincs baja.
Azé ez a tízpertiz fanboiság! Csatakosra fagyasztja a gépet a chrome, a win10 nagy nehezen kiveti a szervezetéből, de azé visszarakja. GG!
Már az edge is chromium motoros, mehet rá a sok lófasz is, de azé kell a ramzabáló cucc!
I love chrome homloktetkó felkészül!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #59255 2021.03.09. 12:08

Botond írta:Azé ez a tízpertiz fanboiság! Csatakosra fagyasztja a gépet a chrome, a win10 nagy nehezen kiveti a szervezetéből, de azé visszarakja. GG!
Már az edge is chromium motoros, mehet rá a sok lófasz is, de azé kell a ramzabáló cucc!
I love chrome homloktetkó felkészül!
Jelentkezzél már be az Edge-be a google accoddal ami mindenedet instant szinkronizálja mindenhova, köszithx. Meg nyilván az MS retkes hulladék szarát fogom használni. Persze, hisz oprendszert, meg Skpyeot meg minden egyebet milyen frankót csinálnak! :eljen:
Avatar
Botond

Hozzászólás #59256 2021.03.09. 12:19

DanielT írta:Jelentkezzél már be az Edge-be a google accoddal ami mindenedet instant szinkronizálja mindenhova, köszithx. Meg nyilván az MS retkes hulladék szarát fogom használni. Persze, hisz oprendszert, meg Skpyeot meg minden egyebet milyen frankót csinálnak! :eljen:
Mit szinkronizál a dolgozós laptopon? A halálos iramban 9-et? Vin Diesel nyomja csak angolul, nem kell oda szinkron! :banplz:
Amúgy meg megjegyzi az edge is a jelszót, odamész, hogy google.com és a jobb felső sarokban rányomsz a neved ikonjára és paff, ott a teljes google ökoszisztéma chrome nélkül is.
De mindegy, mindenkinek kell egy hobbi, ha neked a win10 újratelepítése az, akkor ki vagyok én, hogy ebben megakadályozzalak?! Sőt, a google még támogat is ebben! :eljen:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #59257 2021.03.09. 12:22

Botond írta:Mit szinkronizál a dolgozós laptopon? A halálos iramban 9-et? Vin Diesel nyomja csak angolul, nem kell oda szinkron! :banplz:
Amúgy meg megjegyzi az edge is a jelszót, odamész, hogy google.com és a jobb felső sarokban rányomsz a neved ikonjára és paff, ott a teljes google ökoszisztéma chrome nélkül is.
De mindegy, mindenkinek kell egy hobbi, ha neked a win10 újratelepítése az, akkor ki vagyok én, hogy ebben megakadályozzalak?! Sőt, a google még támogat is ebben! :eljen:
Ja ok, akkor majd a tökéletesen működő laptopra is teszek Win10-et csak azért, hogy menjen az Edge. Kösz a tippet! :eljen:
Avatar
Moby

Hozzászólás #59258 2021.03.09. 12:28

Zóanagyvarázsló írta:Jogos. Azt mondjuk még mindig nem lértem, hogy Micsunál mit jelez a store, mert nálam az Until Dawn lapjain semmit. Az remek, ha ezt PS5-ön mutatja (?), az kevésbé, ha böngészőből nem.
Mert a psplus collection egy kizárólag PS5 ÉS PSplus tulajoknak szóló exkluzív ajánlat, ezért nem jelenik meg sehol máshol, csak PS5-ön. És mostmár letiltották a trükközést is, hiába jelenkezel be a fiókoddal más PS5-én, a megkapott psplus collection játékok nem játszhatók már PS4-en sem.
Avatar
Moby

Hozzászólás #59259 2021.03.09. 12:38

Micsu írta:Van olyan is? :D
Mikor csabit hogy fizessek elo a psnplust dobja fel, vannak opciok hogy mennyi idore akarom, mast nem lattam.
Azt nem tudom hogy csinálo,d mert ez a legelső, és legnagyobb ikon, amit kiad a rendszer a PSPlus kapcsán :D
Kép
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #59260 2021.03.09. 12:38

DanielT írta:Jelentkezzél már be az Edge-be a google accoddal ami mindenedet instant szinkronizálja mindenhova, köszithx. Meg nyilván az MS retkes hulladék szarát fogom használni. Persze, hisz oprendszert, meg Skpyeot meg minden egyebet milyen frankót csinálnak! :eljen:
A Google fiók szinkronizáció, speciel tök jól működött. Ha nem volt az appstorejában valami plugin, akkor a chrome-ost manuálisan hozzáadtam és ment.
Avatar
Moby

Hozzászólás #59261 2021.03.09. 12:48

Ha el nem kúrják megint, csütörtökön _talán_ megkapom a vakcinát.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #59262 2021.03.09. 12:57

Moby írta:Mert a psplus collection egy kizárólag PS5 ÉS PSplus tulajoknak szóló exkluzív ajánlat, ezért nem jelenik meg sehol máshol, csak PS5-ön. És mostmár letiltották a trükközést is, hiába jelenkezel be a fiókoddal más PS5-én, a megkapott psplus collection játékok nem játszhatók már PS4-en sem.
Ez érthető, de ettől még jelezhetné a promóciót. Például azért, mert böngészőből nézve a store-t át se jön, hogy mire jó a PS5. Konkrétan rámentem a "de szuper a Plus" (vagyis a subsciptions) fülre, és meg sem említik ott a Collectiont. Persze nem PS5-ről nézem, de akkor már nekem el se akarják adni, ennyire szarul megy a gyártás :wilting: A bővebb plusos kifejtős résznél is a havi játékok kapnak egy nagy képet, alatta a Collection meg egy lenyitható fület.

Nyilván ha ez lenne a legnagyobb probléma a PlayStation-történelemben, nagyon boldogok lennénk, de azért nem az igazi böngészőből így.
Avatar
Botond

Hozzászólás #59263 2021.03.09. 12:59

Zóanagyvarázsló írta:de azért nem az igazi böngészőből így.
Chrome vagy edge? Naugye! :banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #59264 2021.03.09. 13:22

Moby írta:Ha el nem kúrják megint, csütörtökön _talán_ megkapom a vakcinát.
Hogy ezt lasd mar harommal lejjebb kell menni a ps plus fulon :P
Nah :eljen: :eljen:
Avatar
Moby

Hozzászólás #59265 2021.03.09. 13:38

Zóanagyvarázsló írta:Ez érthető, de ettől még jelezhetné a promóciót. Például azért, mert böngészőből nézve a store-t át se jön, hogy mire jó a PS5. Konkrétan rámentem a "de szuper a Plus" (vagyis a subsciptions) fülre, és meg sem említik ott a Collectiont. Persze nem PS5-ről nézem, de akkor már nekem el se akarják adni, ennyire szarul megy a gyártás :wilting: A bővebb plusos kifejtős résznél is a havi játékok kapnak egy nagy képet, alatta a Collection meg egy lenyitható fület.

Nyilván ha ez lenne a legnagyobb probléma a PlayStation-történelemben, nagyon boldogok lennénk, de azért nem az igazi böngészőből így.
Szerintem ez inkább csak arról szól, hogy nem akarják magukra haragítani a ps4 tulajokat jobban, mint feltétlen szükséges (így is megy az ugatás ez a collection miatt, valahol jogosan). Annyi realitásérzékük nekik is van, hogy egy maroknyi ps5 tulaj versus 100millió ps4 felhasználó kérdéskörből nem lehet jól kijönni. Az meg valahol érhető, hogy nem reklámozzák fossá a ps5-öt. Van baj így is az igények kiszolgálásaval.
Avatar
arty

Hozzászólás #59266 2021.03.09. 13:57

Zóanagyvarázsló írta:Jogos. Azt mondjuk még mindig nem lértem, hogy Micsunál mit jelez a store, mert nálam az Until Dawn lapjain semmit. Az remek, ha ezt PS5-ön mutatja (?), az kevésbé, ha böngészőből nem.
a collection csak ps5 tulajoknak jár a ps5ön :( "mi", pórok, nem tudjuk zsákolni, HACSAK be nem fogadja az accunkat egy ps5 tulaj............... :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #59267 2021.03.09. 14:00

Moby írta:Szerintem ez inkább csak arról szól, hogy nem akarják magukra haragítani a ps4 tulajokat jobban, mint feltétlen szükséges (így is megy az ugatás ez a collection miatt, valahol jogosan). Annyi realitásérzékük nekik is van, hogy egy maroknyi ps5 tulaj versus 100millió ps4 felhasználó kérdéskörből nem lehet jól kijönni. Az meg valahol érhető, hogy nem reklámozzák fossá a ps5-öt. Van baj így is az igények kiszolgálásaval.
Nyilván létezik ez a PS4-es nézőpont, de én mint PS3-as ŐSFANBOI nézem ezt, és nem érzem magam elég jól arcba informálva. Na majd a PS6-nál!
Avatar
Moby

Hozzászólás #59268 2021.03.09. 14:15

Zóanagyvarázsló írta:Nyilván létezik ez a PS4-es nézőpont, de én mint PS3-as ŐSFANBOI nézem ezt, és nem érzem magam elég jól arcba informálva. Na majd a PS6-nál!
A ps3-as ősfanboiok már kihaltak, és a fosszíliáik tövében kőolaj csordogál a felszín alatt :D
Avatar
arty

Hozzászólás #59269 2021.03.09. 14:19

Micsu írta:En oda az authoritys jargannyal mentem, ket loves volt :D
:D

Spoiler
nekem az a tank kb 5 percel az utolsó küldetés előtt lett meg.... PEDIG elég ütős cucc, a sentryk elő se mernek bújni :D

plusz mondom mindent koppra fejlesztek a végső csata előtt, ekkor vettem észre, hogy az életerőt meg minden mást lehet(ett volna) augmentálni.... :wilting:
totál bekavart ez a sok erpégéelem, ez a vendor valahogy kimaradt.......

így a normal az nekem kb normal+ volt, de nem gond, mert a hardot tuti nem bírtam volna, így meg azé' volt időnként kis kihívás
hja és soha, egyetlen itemet nem kraftoltam, ahogy az első részben sem. legundorítóbb mechanika, ever. foglalatoskoggyá valódi játék helyett ilyen baromságokkal :(
éééértem, a wicserben kell, nosza dobjunk át mindent egy lövöldébe, biztos ott is jó (és biztos van is aki ezt élvezi(?))

---

szüleim kórtörténetileg "azonosak"
apám papíron van regelve, nem kapott oltásbehívót
anyám elektronikusan, 2 héttel később regeltem, szinte "azonnal" kapott behívót (de nem kérte a ruszki csodát, amiről most se sokat tudni, de akkoriban végképp semmi infó nem volt róla.... mamár lefognám és beadnám neki, nyilván, de na)
ma kaptam sms-t a gyerek tanárától, hogy koronás és multhéten 3 napot még együtt töltött a kicsikkel... (aztán elment betegszabira, de NEM SZÓLT, hogy ESETLEG baja van, a hétvégén meg mi is, gyerek is találkoztunk jóbarátékkal, akiknek sok sok halasztás után végre megnéztük az immár 3.5 hónapos kisbabáját..... másik kölök miatt 2 hét önkéntes karantén + 1 hét itthonról meló után nem gondoltuk, hogy baj lehet... na, ÍGY terjed ez a szar :( tudom, maradtam volna otthon énis, örökké, egen... de én tényleg azt hittem, hogy most van a legjobb esély átugrani, mer előtte a párom bejárt melóba, gyerekek is mindketten bejártak suliba, stb)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #59270 2021.03.09. 14:22

Moby írta:A ps3-as ősfanboiok már kihaltak, és a fosszíliáik tövében kőolaj csordogál a felszín alatt :D
Haat vannak meg itt a topikban boven, inkabb az h valaki ps3 fanboy az a fura :D
Avatar
arty

Hozzászólás #59271 2021.03.09. 14:23

Botond írta:Azé ez a tízpertiz fanboiság! Csatakosra fagyasztja a gépet a chrome, a win10 nagy nehezen kiveti a szervezetéből, de azé visszarakja. GG!
Már az edge is chromium motoros, mehet rá a sok lófasz is, de azé kell a ramzabáló cucc!
I love chrome homloktetkó felkészül!
az edge annak a cégnek a terméke, amelyik a csodálatos skype-ból is egy leukémiás végstádiumost tudott pár év alatt összehozni....

(cégnél a chrome-t egyik reggelre leszedték és edge lett az alapértelmezett. mocsoklassu, undorító felületü, hibás termék az edge, ahol a címsort nem tudom bazmeg kimásolni szövegként... linkre konvertálja, mer az jó!)
Avatar
Botond

Hozzászólás #59272 2021.03.09. 14:45

arty írta:hibás termék az edge, ahol a címsort nem tudom bazmeg kimásolni szövegként... linkre konvertálja, mer az jó!)
Ez mondjuk érdekes. Én eddig azt hittem, hogy én vagyok a béna, mert nem tudok zongorázni, de most jobban belegondolva lehet tényleg a zongora lesz a hülye mégiscsak!
Avatar
arty

Hozzászólás #59273 2021.03.09. 14:54

Botond írta:Ez mondjuk érdekes. Én eddig azt hittem, hogy én vagyok a béna, mert nem tudok zongorázni, de most jobban belegondolva lehet tényleg a zongora lesz a hülye mégiscsak!
azabaj, hogy én spec zongorista vagyok..... és az előző zongorával nem is volt semmi gondom......
Avatar
arty

Hozzászólás #59274 2021.03.09. 14:55

Moby írta:Szerintem ez inkább csak arról szól, hogy nem akarják magukra haragítani a ps4 tulajokat jobban, mint feltétlen szükséges (így is megy az ugatás ez a collection miatt, valahol jogosan). Annyi realitásérzékük nekik is van, hogy egy maroknyi ps5 tulaj versus 100millió ps4 felhasználó kérdéskörből nem lehet jól kijönni. Az meg valahol érhető, hogy nem reklámozzák fossá a ps5-öt. Van baj így is az igények kiszolgálásaval.
jahogymár trükközni sem lehet??? :wilting:

szemét sony :(
Avatar
Botond

Hozzászólás #59275 2021.03.09. 14:59

arty írta:azabaj, hogy én spec zongorista vagyok..... és az előző zongorával nem is volt semmi gondom......
Akkor én vagyok a béna, hogy edgeből simán kimásolom a címsort, ha akarom linknek, ha akarom sima szövegnek. Mindjárt írok, hogy hibás a win10em, túl sokat tud!
Avatar
neoreg

Hozzászólás #59276 2021.03.09. 15:14

Itthon soha az égvilágon semmi bajom nem volt még a Windows 10-zel, kb a hivatalos megjelenés óta használom. Melóhelyen az IT által fossászabályozott és felügyelt Windows 10-zel viszont már többször is volt gond. Mostanában pl olyan apróság, hogy az egyik update hajlamos megölni az újabb céges HP notebookokon az alaplapot, már négy emberről tudok, akinél garanciálisan alaplapot kellett cserélni az utóbbi 1-2 hónapban.
Avatar
arty

Hozzászólás #59277 2021.03.09. 15:28

Botond írta:Akkor én vagyok a béna, hogy edgeből simán kimásolom a címsort, ha akarom linknek, ha akarom sima szövegnek. Mindjárt írok, hogy hibás a win10em, túl sokat tud!
sosem a megoldhatatlanság a probléma, hanem a macera(tm)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #59278 2021.03.09. 15:47

arty írta:jahogymár trükközni sem lehet??? :wilting:

szemét sony :(
PS5 mellé - előfizetéssel - járó bundle, csak technikailag is megoldható a platformkötöttség. Nem jófejség, de érthető plusz a nextgenelőknek, ha meg van PS5-öd, úgyis azon kell játszani ezeket. (Ha nincs, akkor semmin.) Értem én, hogy a sok millió PS4-es e játékokat kihagyó, de irántuk érdeklődő rétegének jól jönne óccóért, de ettől világfájdalmam biztos nem lesz.

És úgyis jönnek sorra a GIGAexkluzívok PC-re, csak egy filéres VGA-t kell szerválni hozzájuk :idiota:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #59279 2021.03.09. 17:57

Moby írta:Aaby: ez a Call of the Sea ilyen neked való lassú sétaszimulátor+puzzlesolver. Jóféle szerintem, mondjuk gyereknek a sztori miatt annyira talán nem való. Gamepassos.
Köszi a tippet, megnézem majd.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #59280 2021.03.09. 18:04

Nekünk pont az őszi szünet előtt még hazahozta az egyik gyerek az iskolából. Szerencsére enyhe lefolyású volt a családban. De vannak ismerőseim, akiket brutál megviselt, pedig fittek, sportolók...
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #59281 2021.03.09. 18:22

Én is újratelepítettem Windowst az elmúlt napokban. De nem azért, mert bármi gondom lett volna vele - nekem szerencsére nagyon megbízható az egész család összes Windowsos pécéje, notebookja -, hanem azért, mert parázok az ex-sittes, világhírű hackerek és darkweb karakterek programjaitól (a minerek baze, amik bármit tehetnek a gépemen).
Avatar
Botond

Hozzászólás #59282 2021.03.09. 18:33

Újra lesz GS nézegetés a mobilos Xbox appban! Óje!
Avatar
arty

Hozzászólás #59283 2021.03.09. 18:38

Zóanagyvarázsló írta:PS5 mellé - előfizetéssel - járó bundle, csak technikailag is megoldható a platformkötöttség. Nem jófejség, de érthető plusz a nextgenelőknek, ha meg van PS5-öd, úgyis azon kell játszani ezeket. (Ha nincs, akkor semmin.) Értem én, hogy a sok millió PS4-es e játékokat kihagyó, de irántuk érdeklődő rétegének jól jönne óccóért, de ettől világfájdalmam biztos nem lesz.

És úgyis jönnek sorra a GIGAexkluzívok PC-re, csak egy filéres VGA-t kell szerválni hozzájuk :idiota:
PONT a hiánygazdaság okán vártam volna némi jófejséget a szotyitól..... mer'/meg egyébként hogy ellenőrzi, ha én felrakom a TE accod az ÉN ps5ömre? hogy az nem az ÉN accom, nem a fiamé és nem is a teknősömé?

juteszembe, unaktiválnád + törölnéd az accom a gépedről (feltéve, hogy nem akarsz az általa nyújtott csodákkal játszani) ? :D
merhaigen, nosza, károsítsuk meg a tetvedék japókat! :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #59284 2021.03.09. 18:42

arty írta:PONT a hiánygazdaság okán vártam volna némi jófejséget a szotyitól..... mer'/meg egyébként hogy ellenőrzi, ha én felrakom a TE accod az ÉN ps5ömre? hogy az nem az ÉN accom, nem a fiamé és nem is a teknősömé?

juteszembe, unaktiválnád + törölnéd az accom a gépedről (feltéve, hogy nem akarsz az általa nyújtott csodákkal játszani) ? :D
merhaigen, nosza, károsítsuk meg a tetvedék japókat! :idiota:
Nem ellenőriz semmit. Felteheted rá az accot, behúzhatod alá a játékokat, de játszani nem tudsz velük, mert csak PS5-ön indulnak el (PS4 látod a fioókodon őket, de lakat lesz rajtuk). Ennyi. Nincs semmilyen ellenőrzés. A PS5 ajánlat csak PS5-ön működik.
Avatar
Moby

Hozzászólás #59285 2021.03.09. 18:44

Botond írta:Újra lesz GS nézegetés a mobilos Xbox appban! Óje!
Szaromle. Mikor jön a többi játékhoz az FPS Boost?
Avatar
arty

Hozzászólás #59286 2021.03.09. 18:55

Botond írta:Újra lesz GS nézegetés a mobilos Xbox appban! Óje!
már most nagyon jó az app, az egyik update óta elfelejtette az xbox one s-t.... lehet azé, hátha én is elfelejtem végre? :vigyor5:

---

megvettem az első pár kinect360as játékom és.... tottál nem emlékeztem, hogy ez a kinect ennyire frankó.
semmivel nem éreztem szarabbnak mint a one-ost, ilyen kinect sportsban, adventuresben.
abszolut azt képviseltem az elmult években, hogy a one kinectje nagyságrendekkel jobb... és végre működGET. debezzeg a 360as az egy fosvót.
há'nem, teljesen jól működött mindenben, amit próbáltunk! persze azóta más a kanapé, ami előtt ugráltunk, a fal színe is, meg a dashboard verziója, szal..... kitudja :D
valami segített.

úgyhogy kitárult a világ :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #59287 2021.03.09. 19:26

Ismét merevre fagyott a gép, előtte a monitor és a tv között dobálta random az ablakot. Mármint nem kővel.
Avatar
arty

Hozzászólás #59288 2021.03.09. 19:42

Jön gta5 a currgen gépekre is. Nem visszakompatibilitásosdiként, hanem rendes, fizetős, új verzaként...
Már megijedtem, hogy esetleg gta6 bejelentés lesz, de hálistennek csak a 8 éves gta5ről nyúznak le egy újabb bőrt.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #59289 2021.03.09. 19:55

arty írta:PONT a hiánygazdaság okán vártam volna némi jófejséget a szotyitól..... mer'/meg egyébként hogy ellenőrzi, ha én felrakom a TE accod az ÉN ps5ömre? hogy az nem az ÉN accom, nem a fiamé és nem is a teknősömé?

juteszembe, unaktiválnád + törölnéd az accom a gépedről (feltéve, hogy nem akarsz az általa nyújtott csodákkal játszani) ? :D
merhaigen, nosza, károsítsuk meg a tetvedék japókat! :idiota:
Mondom: platformbundle. Fel lehet fogni úgyis, hogy az elöfizetés premium kategóriájához nem többért kell elöfizetni, hanem platformmal. Nem ideális, de csak marginális probléma. Persze lehetne jófejkedni PS4-tulajokkal, hogy cserébe, mert jobb minöségben nem játszhatnak régi kedvenceikkel, "ingyen" játszhat szarabban. Engem nem igazán hozna lázba.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #59290 2021.03.09. 19:57

Az Achi manager nem állította vissza a GoG Galaxy-ban a dolgokat, szóval mint kiderült már 2 olyan achit is bezsákoltam, amit anno kihagytam (a macska és a sunlight covenantot is megtaláltam anno, csak nem nyomtam rá a join-ra). :vigyor2:
Spoiler
das_progress.jpg

Haladgatok
das_galaxy.jpg

Vissza: “Leáldozott.hu”