A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #58801 2021.02.26. 10:36

Botond írta:Szerintem 1280*1024 monitorral keni, arról fikázza a switch minőséget. :D
Nincs az a kijelző, amiről a Switch minőség ne lenne hulladék.
Avatar
eje75

Hozzászólás #58802 2021.02.26. 10:53

Greyfox írta:Jó volt a ps show!
Én még jó darabig tuti a ps4 collection-t nyomom, de ti mi a lóf*sszal fogtok játszani? :D
Demon Souls... Ha minden játék MINIMUM így fog kinézni, akkor ez egy komoly, hosszú barátság lesz a szotyival... Agybaszón néz ki élőben, alig várom, hogy hazaérjek, és toljam... Aztán nekem ott van a Days G. aminek kétszer is neki ugrottam, de lepattantam róla pár óra után... Pókfiút se fejeztem be, ránézek hátha befejezem, Cusima szintén... Utolsó régióban megúntam, most adok neki egy esélyt..
Avatar
DanielT

Hozzászólás #58803 2021.02.26. 10:59

Moby írta:Hát most ez meglepőnek kéne lennie, hogy ez nem exkluzív?
Számomra ebből a kommentből derült ki. :wilting:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #58804 2021.02.26. 11:03

Botond írta:Nem merek utánaszámolni, nehogy megint csúnya beégés legyen belőle. :idiota:
Nemtom meddig kapaszkodsz még abba, hogy egy MILLIÓS pixelszámnál, utánaszámolás nélkül "tévedtem" kb nyolcat. :wilting:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #58805 2021.02.26. 11:05

aabyssx írta:Nincs akadozás. :D
Amúgy én lélekben továbbra is konzolgémer vagyok, és utálom a tákolást pécén. Csak nemtom, hogy mikor fogok újra konzolon játszani...
Amikor a topik szerez neked PS5-öt! :idiota: Persze ha jót akarsz magadnak és kimászni a mételyből amiben túl sokáig ragadtál be. Jó volt, de már ki kell szállni.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #58806 2021.02.26. 11:43

DanielT írta:Amikor a topik szerez neked PS5-öt! :idiota: Persze ha jót akarsz magadnak és kimászni a mételyből amiben túl sokáig ragadtál be. Jó volt, de már ki kell szállni.
Több szempontból nem releváns a PS5 nekem:
- nem támogatja a 1440p Freesync monitoromat, és nem is fogja - még HDMI standard VRR-t sem támogat, ami meg ultra-gáz;
- 30 fps mód még mindig létezik a konzolos fejlesztők köztudatában - nem akarok többé így játszani;
- performansz mód nem előrelépés ahhoz, amilyen minőségben most tudok játszani;
- nem finanszírozhatók segélyből a játékok - lemezt, dobozt nem szeretnék többé kézbe fogni.

Ha váltanék, azt kb. úgy élném meg, hogy egyik emésztőgödörből ki, másikba be.
0.5-1 év múlva lesz talán kérdés, hogy PS5 vs. ex-bányászkártya...
...sok sikert addig a konzoloknak a fejlődésben!
Avatar
Botond

Hozzászólás #58807 2021.02.26. 11:45

aabyssx írta:Több szempontból nem releváns a PS5 nekem:
- nem támogatja a 1440p Freesync monitoromat, és nem is fogja - még HDMI standard VRR-t sem támogat, ami meg ultra-gáz;
- 30 fps mód még mindig létezik a konzolos fejlesztők köztudatában - nem akarok többé így játszani;
- performansz mód nem előrelépés ahhoz, amilyen minőségben most tudok játszani;
- nem finanszírozhatók segélyből a játékok - lemezt, dobozt nem szeretnék többé kézbe fogni.

Ha váltanék, azt kb. úgy élném meg, hogy egyik emésztőgödörből ki, másikba be.
0.5-1 év múlva lesz talán kérdés, hogy PS5 vs. ex-bányászkártya...
...sok sikert addig a konzoloknak a fejlődésben!
A fentiek alapján amúgy neked az xbox series x és 3 évre 30ért ganépassz a célfüggvény.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #58808 2021.02.26. 11:48

aabyssx írta:Több szempontból nem releváns a PS5 nekem:
- nem támogatja a 1440p Freesync monitoromat, és nem is fogja - még HDMI standard VRR-t sem támogat, ami meg ultra-gáz;
- 30 fps mód még mindig létezik a konzolos fejlesztők köztudatában - nem akarok többé így játszani;
- performansz mód nem előrelépés ahhoz, amilyen minőségben most tudok játszani;
- nem finanszírozhatók segélyből a játékok - lemezt, dobozt nem szeretnék többé kézbe fogni.

Ha váltanék, azt kb. úgy élném meg, hogy egyik emésztőgödörből ki, másikba be.
0.5-1 év múlva lesz talán kérdés, hogy PS5 vs. ex-bányászkártya...
...sok sikert addig a konzoloknak a fejlődésben!
Ebben egyetlen valid érv van szerintem, a hómlesszgéming. De ezt is szétcsapja a PS+ kínálata önmagában hússzorosan.

Kit érdekel az 1440p? Nyomod supersamplinggel az összes gémet annál is nagyobb felbontásban. 60 fps nagyjából mindenben van most/még szal totál érdektelen a VRR is, ráadásul ezek sokszor a vágyott 1440p-ben mennek.

Az előrelépés hogy megszabadulsz a moslékká vált pécégémingtől aminek mint tudjuk leáldozott.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #58809 2021.02.26. 11:51

Botond írta:Kihasználtam az ebédszünetet, hogy vmi szépet is alkossak, ne csak egy excelben tologassam a számokat. :idiota:
Kép
Én nem kreatívkodtam annyit mint Botond, de ha már letörölgettem akkor lőttem egy képet a nörd polcról. A minőségért elnézést, ablakkal szemben van és csak az én krumplifónom volt kéznél.
shelf.jpg
Avatar
Moby

Hozzászólás #58810 2021.02.26. 11:57

DanielT írta:Számomra ebből a kommentből derült ki. :wilting:
Há most erre én mit mondjak? :nemtudom: :vigyor:
Avatar
Botond

Hozzászólás #58811 2021.02.26. 12:18

DanielT írta:Nemtom meddig kapaszkodsz még abba, hogy egy MILLIÓS pixelszámnál, utánaszámolás nélkül "tévedtem" kb nyolcat. :wilting:
Az egészben az a "poén", hogy én pont 0 db pixelt számoltam meg a kérdés eldöntéséhez, mert az általános iskola 3. osztályos anyagát felhasználva ennyit kellett. Csak a col-t kellett nézni meg a felbontás arányait és egyenes arányosítással meg is volt a megfejtés mindenféle képpontok megszámolása nélkül. A képpont megszámolgatást meghagyom a lemintázással képpontot szaporító, nevelgető szekciónak. :gonosz1:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #58812 2021.02.26. 12:34

DanielT írta:Ebben egyetlen valid érv van szerintem, a hómlesszgéming. De ezt is szétcsapja a PS+ kínálata önmagában hússzorosan.

Kit érdekel az 1440p? Nyomod supersamplinggel az összes gémet annál is nagyobb felbontásban. 60 fps nagyjából mindenben van most/még szal totál érdektelen a VRR is, ráadásul ezek sokszor a vágyott 1440p-ben mennek.

Az előrelépés hogy megszabadulsz a moslékká vált pécégémingtől aminek mint tudjuk leáldozott.
Az a helyzet hogy ha akarnam se tudnam a pct kukazni mert sok olyan cim van amit ott szeretek jatszani meg ha esetleg van konzolportja akkor is (sok esetben nincs).
Nameg a ps dashboardal ugy vagyok mint te az epixel, turom mert van par jo cim.
Nameg ha sikerul majd osszerakni valami gepet, 3080 + gsync, a pocegodor kifejezes mas kontextusba kerul majd. :P
Avatar
DanielT

Hozzászólás #58813 2021.02.26. 12:52

Botond írta:Az egészben az a "poén", hogy én pont 0 db pixelt számoltam meg a kérdés eldöntéséhez, mert az általános iskola 3. osztályos anyagát felhasználva ennyit kellett. Csak a col-t kellett nézni meg a felbontás arányait és egyenes arányosítással meg is volt a megfejtés mindenféle képpontok megszámolása nélkül. A képpont megszámolgatást meghagyom a lemintázással képpontot szaporító, nevelgető szekciónak. :gonosz1:
Ez legyen életed legnagyobb dicsősége! :nezze:

De hogy a "képpont szaporítást" egy ilyen korszakos zseni még mindig nem érti... :nemtudom:
Avatar
arty

Hozzászólás #58814 2021.02.26. 12:53

aabyssx írta:Nincs az a kijelző, amiről a Switch minőség ne lenne hulladék.
Hogyne lenne: fullhd plazma :mf2: (és gondolom fhd oled is)
csak a "megfelelő" címeket kell játszani, nem a doomot...
Avatar
arty

Hozzászólás #58815 2021.02.26. 12:57

benőmenő írta:Én nem kreatívkodtam annyit mint Botond, de ha már letörölgettem akkor lőttem egy képet a nörd polcról. A minőségért elnézést, ablakkal szemben van és csak az én krumplifónom volt kéznél.
shelf.jpg
tudtommal kontrollergyűjteményt csak ps5 vásárlás után osztunk meg :nezze:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #58816 2021.02.26. 13:05

arty írta:tudtommal kontrollergyűjteményt csak ps5 vásárlás után osztunk meg :nezze:
Aljas rágalom! A fehér DS4 nem is látszik a Witcher könyvek tetején, a két Dualshock 2 pedig már el lett dobozolva a PS2-vel. :mf2:
Avatar
Botond

Hozzászólás #58817 2021.02.26. 13:21

DanielT írta:Ez legyen életed legnagyobb dicsősége! :nezze:

De hogy a "képpont szaporítást" egy ilyen korszakos zseni még mindig nem érti... :nemtudom:
Biológiából sose voltam jó.
Avatar
Moby

Hozzászólás #58818 2021.02.26. 13:25

Hehehe-hihih LOL. Meg sem kell vennem ^.^ Pedig milyen szomorú voltam, amikor kiderült, hogy lemaradtam az akcióról! :D
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #58819 2021.02.26. 13:31

MIVAN? 1 éven belül benne a Remake??!?! Azt. A. Rohadt.
Avatar
Moby

Hozzászólás #58820 2021.02.26. 13:33

DanielT írta:MIVAN? 1 éven belül benne a Remake??!?! Azt. A. Rohadt.
De má megy valami okoskodás, hogy ez nem upgradelhető ingyen a PS5 verzára :rolleyes: Remélem kamu.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #58821 2021.02.26. 13:33

Már megint Botondnak volt igaza. Nem kell ide PS5, mert jön iOS-re és Androidra a D-E-F-I-N-I-T-Í-V FF7 kollekció jövőre. :nezze:
phpBB [media]
Semmi part1/3 majomkodás, meg textúra be-nem-töltődés.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #58822 2021.02.26. 13:37

Moby írta:De má megy valami okoskodás, hogy ez nem upgradelhető ingyen a PS5 verzára :rolleyes: Remélem kamu.
Those who own the physical or digital PS4 version of FFVII Remake and want to experience the PS5 enhancements can upgrade to the PS5 version at no extra cost and carry over their save from the PS4 version.
PS4 players who upgrade will still need to purchase the new episode featuring Yuffie separately.

Ezek alapján a hómlessz PS5 tulajok kapják ingyen, az élet császárai PS4 májsztereknek pedig meg kell venni az új epizódot. De nekik eleve semmi se drága, szal'...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #58823 2021.02.26. 13:40

DE!!!!!!! Még ez se igaz, mert a PS+ verziók teljesen mások. Amint a Tomb Raider esetében megtapasztaltam...

Letöltöttem a Trial-t ami ugye a full gém csak pálya limites. Aztán berakták PS+ -ba, unlockolni akartam a trialt de szart rá, leszedett egy másikat. :wilting:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #58824 2021.02.26. 13:44

Moby írta:Hehehe-hihih LOL. Meg sem kell vennem ^.^ Pedig milyen szomorú voltam, amikor kiderült, hogy lemaradtam az akcióról! :D
Kép
Magyar accra az egy éves előfizut hol érdemes megvenni, múltkor ecseteltétek?
A ps5 ami előrendelve van lemezes vagy digital? Ahogy korábbal láttam a lemezes játékoknál lehet választani a game versionnál hogy ps4 vagy ps5?
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Micsu 2021.02.26. 13:51-kor.
Avatar
Moby

Hozzászólás #58825 2021.02.26. 13:50

Micsu írta:Magyar accra az egy éves előfizut hol érdemes megvenni, múltkor ecseteltétek?
Gyak bárhonnan. Ha olcsón akarod, akkor inkább a mikor a lényeg.
Avatar
deep

Hozzászólás #58826 2021.02.26. 14:05

Moby írta:De má megy valami okoskodás, hogy ez nem upgradelhető ingyen a PS5 verzára :rolleyes: Remélem kamu.
Nyilván nem lesz, hülyék lennének.
Avatar
Moby

Hozzászólás #58827 2021.02.26. 14:16

deep írta:Nyilván nem lesz, hülyék lennének.
A gecimanók. És biztos tele lesz a játékaim.hu is olcsó lemezzel a ps4 tulajoktól, ha belekerül psplusban, de azzal sem megyek semmire a digit gépen :szomoru1: Marad az ingyen30fps.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Moby 2021.02.26. 14:18-kor.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #58828 2021.02.26. 14:18

Moby írta:A gecimanók. És biztos tele lesz a játékaim.hu is olcsó lemezzel a ps4 tulajoktól, ha belekerül psplusban, de azzal sem megyek semmire a digit gépen :szomoru1:
Remélem is hogy tele lesz, mert most EGY darab van eladó 13-ért, én pedig 11 hónapja adtam el 14-ért a sajátot és hetekig hirdettem.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #58829 2021.02.26. 14:19

Micsu írta:Magyar accra az egy éves előfizut hol érdemes megvenni, múltkor ecseteltétek?
A ps5 ami előrendelve van lemezes vagy digital? Ahogy korábbal láttam a lemezes játékoknál lehet választani a game versionnál hogy ps4 vagy ps5?
Magyar accra nincs igazi lifehack a Plus vásárlásra. Az USA-ra lehet 9 ezer körül venni a kódot.
Avatar
eje75

Hozzászólás #58830 2021.02.26. 14:30

:love12:
Moby írta:A gecimanók. És biztos tele lesz a játékaim.hu is olcsó lemezzel a ps4 tulajoktól, ha belekerül psplusban, de azzal sem megyek semmire a digit gépen :szomoru1: Marad az ingyen30fps.
Van eladó lemezes PS5-öm! 350.000 Ft! :banplz:
Spoiler
nem adnám el 550-ért se, qwa jó cucc, imádom
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #58831 2021.02.26. 14:34

DanielT írta:Ebben egyetlen valid érv van szerintem, a hómlesszgéming. De ezt is szétcsapja a PS+ kínálata önmagában hússzorosan.

Kit érdekel az 1440p? Nyomod supersamplinggel az összes gémet annál is nagyobb felbontásban. 60 fps nagyjából mindenben van most/még szal totál érdektelen a VRR is, ráadásul ezek sokszor a vágyott 1440p-ben mennek.

Az előrelépés hogy megszabadulsz a moslékká vált pécégémingtől aminek mint tudjuk leáldozott.
Ott rontod el, hogy te megörülsz az Epic létezésétöl, Aaby meg zabálja a külön klienseket. Engem mondjuk nemcsak 60 fps-re kisimítás érdekelne, hanem a 120-ra is, mert következö konzolhoz vagy VGA-hoz ugyanúgy új tévé kell, annak meg azt tudnia kell már.

Persze nálam a végtelen PC-s könyvtárakkal, érdeklö PC- és MS-exkluzívokkal még inkább más a helyzet. Idölegesen tudnék csak "szabadulni", mint a PS3-mal, csak ezúttal nem csöbörböl pöcegödörbe. Ha már meglenne a tévé, de a VGA-ról ugyanígy lecsúsztam volna, jobban tepernék konzolért.
Avatar
Moby

Hozzászólás #58832 2021.02.26. 16:44

Mielőtt felbaszom hirdetésbe: valamelyiknek itt nem kell egy tökéletes állapotú '17-es Ipad? Mióta megvan az Air bekapcsolva sem volt, teljesen felesleges (mondjuk kicsit az Air is...). Wifis, 32 csigás.
Avatar
Botond

Hozzászólás #58833 2021.02.26. 18:04

Moby írta:Mielőtt felbaszom hirdetésbe: valamelyiknek itt nem kell egy tökéletes állapotú '17-es Ipad? Mióta megvan az Air bekapcsolva sem volt, teljesen felesleges (mondjuk kicsit az Air is...). Wifis, 32 csigás.
Hát én tervezem apuét cserélni, lassan 7 éves az. Cserealapnak barbieházam van. :idiota:
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #58834 2021.02.26. 18:18

Micsu írta:Magyar accra az egy éves előfizut hol érdemes megvenni, múltkor ecseteltétek?
A ps5 ami előrendelve van lemezes vagy digital? Ahogy korábbal láttam a lemezes játékoknál lehet választani a game versionnál hogy ps4 vagy ps5?
Orosz gog-on! :banplz:
Amúgy én simán a magyar store-ban vettem. Havi 1500 kb. nevetségesen jó ár.
Avatar
eje75

Hozzászólás #58835 2021.02.26. 18:46

Azt hittem értem a Nioh 2 PS5 Remastered update értelmét, de ma kiderült, hogy nem... feltelepítettem, mindent átrakott, de semmiféle update nincs rá... tök ugyanúgy néz ki, csak gyorsabban tölt... azt hittem frissíti majd magát mint a Days Gone vagy a Póukembör, mert a store-ban van egy Nioh 2 Remastered (PS5 Upgrade) title ár nélkül, de semmi.... csak akkor lesz update rá, ha megveszem a Complete Edition-t?
Avatar
eje75

Hozzászólás #58836 2021.02.26. 18:49

Micsu írta:Magyar accra az egy éves előfizut hol érdemes megvenni, múltkor ecseteltétek?
A ps5 ami előrendelve van lemezes vagy digital? Ahogy korábbal láttam a lemezes játékoknál lehet választani a game versionnál hogy ps4 vagy ps5?
Herdveraprón vettem egy csókától 15e-ért magyar acc.-ra ezt találtam legolcsóbban... átutaltam a pénzt 1 perc múlva jött a kód: gyorsabb volt, mint a szotyi!
Avatar
eje75

Hozzászólás #58837 2021.02.26. 18:50

Moby írta:Mielőtt felbaszom hirdetésbe: valamelyiknek itt nem kell egy tökéletes állapotú '17-es Ipad? Mióta megvan az Air bekapcsolva sem volt, teljesen felesleges (mondjuk kicsit az Air is...). Wifis, 32 csigás.
1 hónapja simán megvettem volna de behúztam egy 2020-ast..
Avatar
Moby

Hozzászólás #58838 2021.02.26. 19:00

eje75 írta:Azt hittem értem a Nioh 2 PS5 Remastered update értelmét, de ma kiderült, hogy nem... feltelepítettem, mindent átrakott, de semmiféle update nincs rá... tök ugyanúgy néz ki, csak gyorsabban tölt... azt hittem frissíti majd magát mint a Days Gone vagy a Póukembör, mert a store-ban van egy Nioh 2 Remastered (PS5 Upgrade) title ár nélkül, de semmi.... csak akkor lesz update rá, ha megveszem a Complete Edition-t?
Deeee most mit telepítettél fel? A ps4-es változatot?
Avatar
eje75

Hozzászólás #58839 2021.02.26. 19:01

Moby írta:Deeee most mit telepítettél fel? A ps4-es változatot?
Öööööö jö kérdés.... áthúztam a Prő-ról hálózaton... csak azt tudom instalálni, mert lemezesen van meg...
Avatar
Moby

Hozzászólás #58840 2021.02.26. 19:04

eje75 írta:Öööööö jö kérdés.... áthúztam a Prő-ról hálózaton... csak azt tudom instalálni, mert lemezesen van meg...
A homescreenen a nevén látod. Ha PS4-es, akkor jelöli a címe után: "A játék címe | PS4". Ha csak a címét írja, akkor PS5 verza.
Avatar
eje75

Hozzászólás #58841 2021.02.26. 19:08

Moby írta:A homescreenen a nevén látod. Ha PS4-es, akkor jelöli a címe után: "A játék címe | PS4". Ha csak a címét írja, akkor PS5 verza.
Aha, az van telepítve.. és a PS5-ös verzát le tudom tölteni, ha lemezesen van csak meg?
Avatar
Moby

Hozzászólás #58842 2021.02.26. 19:32

eje75 írta:Aha, az van telepítve.. és a PS5-ös verzát le tudom tölteni, ha lemezesen van csak meg?
Ja. Alul a játéknál a "..."-ot megnyomod, és ott kell legyen a menüben (ha elfogadta az upgrade-et), hogy PS5 változat. Sajnos rendkívül buzin van ez megoldva a PS5 rendszerében, mert a homescreenen vagy a PS4 verza, vagy a PS5 verza indul el, mindkettő nem lehet kint. Persze a PS4 változat külön le is törölhető, ha amúgy nem kell (de a mentés átviteléhez kell, addig ne töröld le).
Állítom, hogy rengeteg egységsugarú user a játékok PS4 változatával játszik őgy, hogy nem is tud róla, és szent meggyőződése, hogy ez PS5 játék.
Avatar
Moby

Hozzászólás #58843 2021.02.26. 19:34

Botond írta:Hát én tervezem apuét cserélni, lassan 7 éves az. Cserealapnak barbieházam van. :idiota:
Sajnos nem tudok vele mit kezdeni, de némi készpénzt is elfogadok cserébe :)
Avatar
eje75

Hozzászólás #58844 2021.02.26. 20:06

Moby írta:Ja. Alul a játéknál a "..."-ot megnyomod, és ott kell legyen a menüben (ha elfogadta az upgrade-et), hogy PS5 változat. Sajnos rendkívül buzin van ez megoldva a PS5 rendszerében, mert a homescreenen vagy a PS4 verza, vagy a PS5 verza indul el, mindkettő nem lehet kint. Persze a PS4 változat külön le is törölhető, ha amúgy nem kell (de a mentés átviteléhez kell, addig ne töröld le).
Állítom, hogy rengeteg egységsugarú user a játékok PS4 változatával játszik őgy, hogy nem is tud róla, és szent meggyőződése, hogy ez PS5 játék.
Pont az a bajom,tegnap megnéztem, és nincs ott ilyen
Spoiler
20210226_200206.jpg

UPDATE: be kellett mennem a sore-ba, és onnan le tudtama tölteni a remastered verzát, de ahhoz a lemezt be kellett rakni...logikus :wilting:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára eje75 2021.02.26. 20:09-kor.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #58845 2021.02.26. 20:08

MINDEN PLAYSTATION TULAJNAK KÖTELEZŐ!

PS Trophies app

Úúúúúúúúúúúúúúúúristen mennyire igényes és profi. Nem csak a trofikat követi, de full PSN chat, friendek meg minden.

Tehát az összes dolog amire a Sony GUI egy használhatatlan SZAR, arra ez tökéletes!

Direkt kerestem valamit, hogy a tényleg minősíthetetlenül elbaszott PS5 trofi képernyő helyett hogyan tudom követni a dolgokat és rátaláltam erre a csodára.

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:
Avatar
eje75

Hozzászólás #58846 2021.02.26. 20:18

eje75 írta:Pont az a bajom,tegnap megnéztem, és nincs ott ilyen
Spoiler
20210226_201553.jpg

UPDATE: be kellett mennem a sore-ba, és onnan le tudtama tölteni a remastered verzát, de ahhoz a lemezt be kellett rakni...logikus :wilting:
Na lejött....természetesen nem tudom a felhőbe feltöltött karakter adatokat letölteni, ez a hibaüzit kapom:
Spoiler
20210226_201553.jpg
GECIMANÓK!
Avatar
eje75

Hozzászólás #58847 2021.02.26. 20:30

eje75 írta:Na lejött....természetesen nem tudom a felhőbe feltöltött karakter adatokat letölteni, ez a hibaüzit kapom:
Spoiler
20210226_201553.jpg
GECIMANÓK!
Egy Reddit poszt szerint először a PS5 verzát kell letölteni, utána a DLC-ket.... logikus :wilting: kiprószálom, mit veszíthetek?
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #58848 2021.02.26. 20:44

eje75 írta:Egy Reddit poszt szerint először a PS5 verzát kell letölteni, utána a DLC-ket.... logikus :wilting: kiprószálom, mit veszíthetek?
Neopécé? Neopécé. :nezze:
Avatar
eje75

Hozzászólás #58849 2021.02.26. 20:59

eje75 írta:Egy Reddit poszt szerint először a PS5 verzát kell letölteni, utána a DLC-ket.... logikus :wilting: kiprószálom, mit veszíthetek?
Megoldódott, de az alap game nem volt elég, a PS5 verzás DLC-ket is le kellett hozzá tölteni, és UTÁNA engedte a cross save adat letöltést...logikus :wilting:
Avatar
Moby

Hozzászólás #58850 2021.02.26. 21:01

eje75 írta:Megoldódott, de az alap game nem volt elég, a PS5 verzás DLC-ket is le kellett hozzá tölteni, és UTÁNA engedte a cross save adat letöltést...logikus :wilting:
Ezek a ninjások akkora béna gecik, hogy nemigaz. Ez a crosssave átvitel...atyaég :wilting: Az a baj, hogy a játékuk viszont jó...
Avatar
Moby

Hozzászólás #58851 2021.02.26. 21:02

Ehhez képest felraktam a Valhallát a ps5-re, és kérdés nélkül ott folytattam, ahol pécén abbahagytam. Nem kellett csinálnom semmit. Sehol.
Avatar
eje75

Hozzászólás #58852 2021.02.26. 21:17

Moby írta:Ezek a ninjások akkora béna gecik, hogy nemigaz. Ez a crosssave átvitel...atyaég :wilting: Az a baj, hogy a játékuk viszont jó...
A remastered töltési ideje, meg a kinézete is tényleg eléggé agybaszó a PS4 verzához képest...végre vége a zsizsiknek, bár néha mintha picit itt is akadna... fene tudja, majd tesztelem
Avatar
eje75

Hozzászólás #58853 2021.02.26. 21:50

eje75 írta:A remastered töltési ideje, meg a kinézete is tényleg eléggé agybaszó a PS4 verzához képest...végre vége a zsizsiknek, bár néha mintha picit itt is akadna... fene tudja, majd tesztelem
Csak az a baj, hogy a Demos Souls annyira gecijól néz ki, hogy nem bírom abbahagyni... leáldozott a PC-nek be kell látni...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #58854 2021.02.27. 07:38

eje75 írta:Csak az a baj, hogy a Demos Souls annyira gecijól néz ki, hogy nem bírom abbahagyni... leáldozott a PC-nek be kell látni...
Sőt, csinálni kellene erről egy topikot! :nezze: :idiota:
Avatar
eje75

Hozzászólás #58855 2021.02.27. 08:25

DanielT írta:Sőt, csinálni kellene erről egy topikot! :nezze: :idiota:
Ahhoz kéne egy jó admin is! Körülnézek, hátha találok valakit.. :banplz:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #58856 2021.02.27. 08:55

És most tölthetem le megint a Bad Company 2-t. :vigyor2:
phpBB [media]
Avatar
Micsu

Hozzászólás #58857 2021.02.27. 10:38

eje75 írta:Ahhoz kéne egy jó admin is! Körülnézek, hátha találok valakit.. :banplz:
De mostmar jo legyen :nyes:
Avatar
Botond

Hozzászólás #58858 2021.02.27. 10:48

eje75 írta:Ahhoz kéne egy jó admin is! Körülnézek, hátha találok valakit.. :banplz:
Földrajz és matek lesznek a felvételi tantárgyak?! :idiota:
Avatar
arty

Hozzászólás #58859 2021.02.27. 12:36

benőmenő írta:Neopécé? Neopécé. :nezze:
A játékosait(=rajongóit!) szarba se vevő japán vállalat 2021-ben belekóstolt a máshol 10+ éve futó technóba.
Valahol sajnos teljesen logikus a történet, én se tennék máshogy (és pl az apple vagy a nintendo sem tesz).
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #58860 2021.02.27. 13:03

arty írta:A játékosait(=rajongóit!) szarba se vevő japán vállalat 2021-ben belekóstolt a máshol 10+ éve futó technóba.
Valahol sajnos teljesen logikus a történet, én se tennék máshogy (és pl az apple vagy a nintendo sem tesz).
Vagy az nvidia, vagy bárki. Nem uncsi ez a gonosz céges rinya? Ha valami jófeségnek tűnő cuccot tesznek, azt is a hosszútávú megtérülésért teszik. Így működnek a cégek :D
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #58861 2021.02.27. 13:05

Master race haptic feedback :D
phpBB [media]
Avatar
Micsu

Hozzászólás #58862 2021.02.27. 13:45

Greyfox írta:Master race haptic feedback :D
[video]https://www.youtube.com/watch?v=fxmLD8y0RNQ[video]
:taps:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #58863 2021.02.27. 13:51

arty írta:A játékosait(=rajongóit!) szarba se vevő japán vállalat 2021-ben belekóstolt a máshol 10+ éve futó technóba.
Valahol sajnos teljesen logikus a történet, én se tennék máshogy (és pl az apple vagy a nintendo sem tesz).
Most miért kell bántani, szegény fakezű Team Ninja-t? :vigyor5:
Mert ugye Moby korábban leírta, hogy az Ubi játékok pl. simán tudják syncelni a mentést platformok között PS5-ön is.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #58864 2021.02.27. 14:07

DanielT írta:Ebben egyetlen valid érv van szerintem, a hómlesszgéming. De ezt is szétcsapja a PS+ kínálata önmagában hússzorosan.

Kit érdekel az 1440p? Nyomod supersamplinggel az összes gémet annál is nagyobb felbontásban. 60 fps nagyjából mindenben van most/még szal totál érdektelen a VRR is, ráadásul ezek sokszor a vágyott 1440p-ben mennek.

Az előrelépés hogy megszabadulsz a moslékká vált pécégémingtől aminek mint tudjuk leáldozott.
Azért nem teljesen jó a hómlessz leszólás, mert tök jó minőségben lehet játszani, tök olcsón. Nem az van, hogy hulladékot eszel. Mocsok csak addig van, amíg elindul egy játék és összetákolod a jó minőséghez - ezt a részét utálom.
VRR kell. Ott van a tech, tök jó, ki lehetne a beeséseket is csiszolni vele, nem csak mostly 60fps lenne. Használjuk már baze!
"Régi" Freesyncet is támogathatnának HDMI 1.4-en is, AMD GPU van benne, ott a feature, és egy rakás gamernek van olyan monitora...
1440p-vel tudod mit csinál? Leskálázza amit renderel 1080p-re és odaadja a monitornak, ami meg felskálázza, ami szörnyű homályt eredményez.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #58865 2021.02.27. 14:09

Botond írta:A fentiek alapján amúgy neked az xbox series x és 3 évre 30ért ganépassz a célfüggvény.
Ha beérném a kínálattal.
Avatar
Botond

Hozzászólás #58866 2021.02.27. 14:29

aabyssx írta:Ha beérném a kínálattal.
Ami boxon triplája a pc-snek.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #58867 2021.02.27. 14:57

aabyssx írta:Azért nem teljesen jó a hómlessz leszólás, mert tök jó minőségben lehet játszani, tök olcsón. Nem az van, hogy hulladékot eszel. Mocsok csak addig van, amíg elindul egy játék és összetákolod a jó minőséghez - ezt a részét utálom.
VRR kell. Ott van a tech, tök jó, ki lehetne a beeséseket is csiszolni vele, nem csak mostly 60fps lenne. Használjuk már baze!
"Régi" Freesyncet is támogathatnának HDMI 1.4-en is, AMD GPU van benne, ott a feature, és egy rakás gamernek van olyan monitora...
1440p-vel tudod mit csinál? Leskálázza amit renderel 1080p-re és odaadja a monitornak, ami meg felskálázza, ami szörnyű homályt eredményez.

Sosem éreztem gányolásnak a pc gaminget, ment rajta szépen minden, ahogy kell, nyilván ismerni kell a konfigurációd határait, de 1070-el se kellett nagyon válogatnom, egy két címet kivéve és nyilván nem 4k-ban.
Viszont! A sony címek mindig is érdekeltek, de ugyanakkor megőrjített a 30fps, ezért sem húzták nálam sokáig az előző genek. Ami a ps5-ben más, hogy most látok elég kakaót - és elszántságot a 60fps-re, legalább opció szinten - mondjuk a felbontás kárára, ami engem sosem zavart 1080 fölött. Sőt, az előző gen látványvilága is elég volt, ha még erre rájön a jó frém mellé egy kicsit jobb textúra, kicsit nagyobb felbontás, az welcome!
Szerintem lesz VRR hamarosan. 1440p nekem is jól jönne talán, de ha lenne, akkor sem biztos, hogy esetenként behoznám a monitorra, oled azért más kategória.
Avatar
arty

Hozzászólás #58868 2021.02.27. 14:58

Greyfox írta:Vagy az nvidia, vagy bárki. Nem uncsi ez a gonosz céges rinya? Ha valami jófeségnek tűnő cuccot tesznek, azt is a hosszútávú megtérülésért teszik. Így működnek a cégek :D
ez itt most nem konkrétan gonoszság, ez simán a beleszarás.... oldja meg minden 3rd party, ahogy akarja, nincs keret semmihez. pedig tudható, hogy az káosz - a konzol ELVBEN pont nem erről szólna... itt van hatalma a platform holdernek, hogy ne legyen ekkora összevisszaság.

akkor lenne igazad, ha a sony azt mondta volna, hogy az ő platformján nincs ps4->ps5 upgrade. PONT.

plusz a cégek jófejségre "kényszerítése" a juzer felelőssége, ami egy határig működGET is (de egy határon túl, a juzer inkább fanboj lesz és kiRÁGJA maga alatt a fát :D )
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #58869 2021.02.27. 18:03

Ennek a kriptotanulgatásnak van egy jó mellékhatása. Kitapasztaltam, hogy hogyan lehet jól undervoltolni a GPU-mat, és azt kiteszteltem játékra is. Most 1-1,5% teljesítményért cserébe kevésbé melegszik és még halkabb a gép.
Avatar
arty

Hozzászólás #58870 2021.02.27. 18:24

aabyssx írta:Ennek a kriptotanulgatásnak van egy jó mellékhatása. Kitapasztaltam, hogy hogyan lehet jól undervoltolni a GPU-mat, és azt kiteszteltem játékra is. Most 1-1,5% teljesítményért cserébe kevésbé melegszik és még halkabb a gép.
és a 73 fok helyetti 65-nek mi értelme? fogyasztásban semi hiszem, hogy forintosítható volna, ill. a venti sem annyival halkabb, felteszem :) de cáfolj meg

Vissza: “Leáldozott.hu”