A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #58451 2021.02.16. 20:35

Micsu írta:Btw most esik le hogy a cx taviranyitojarol leszedtem a nejlont? Most mit csinaljak? :nyes: (os lealdosok biztos ertik)
Keresd meg Tinmant, neki tuti van műanyag zacsi hegesztője direkt távkapcs zacskózásra! :banplz:
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #58452 2021.02.16. 20:40

Jelentem a dobozban egy ps5 volt :D
Update, setup után toltam egy kis astrot-t, haptic feedback BRUTÁL.
Az is kiderült, hogy van magyar profilom, lehet még a pro-hoz regeltem, ezt használom majd, vegyen fel aki gondolja: GreyfoxPSN
Avatar
arty

Hozzászólás #58453 2021.02.16. 20:52

Greyfox írta:Jelentem a dobozban egy ps5 volt :D
Update, setup után toltam egy kis astrot-t, haptic feedback BRUTÁL.
Az is kiderült, hogy van magyar profilom, lehet még a pro-hoz regeltem, ezt használom majd, vegyen fel aki gondolja: GreyfoxPSN
felvettelek, hogy irigyelhesselek :)
Avatar
eje75

Hozzászólás #58454 2021.02.16. 20:53

arty írta:felvettelek, hogy irigyelhesselek :)
Én is felveszlek, hogy gyűlölhesselek :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #58455 2021.02.16. 21:11

eje75 írta:Én is felveszlek, hogy gyűlölhesselek :)
De miert? Multkor mondtad h ugyse tudnal mivel jatszani max a Niohval, azzal meg minek :P
Avatar
eje75

Hozzászólás #58456 2021.02.16. 21:21

Micsu írta:De miert? Multkor mondtad h ugyse tudnal mivel jatszani max a Niohval, azzal meg minek :P
Attól még gyűlölhetem nem? Persze csak nézegetni fogja egy jódarabig, meg a régi szarjaival fog rajta játszani... ha meg valami majd nagy nehezen kijön rá akkor 6 hónap múlva, akkor meg a fogát fogja szívni a huszonnyócezren... de akkor is rohaggyon meg :banplz:
Avatar
arty

Hozzászólás #58457 2021.02.16. 21:32

eje75 írta:Attól még gyűlölhetem nem? Persze csak nézegetni fogja egy jódarabig, meg a régi szarjaival fog rajta játszani... ha meg valami majd nagy nehezen kijön rá akkor 6 hónap múlva, akkor meg a fogát fogja szívni a huszonnyócezren... de akkor is rohaggyon meg :banplz:
Egyetértünk: bárki másnál jobb helye lenne annak a gépnek :D

és fogadok erre direkt rá fog játszani!!!! :(
"huh, egész héten 25 percet tudtam csak astrózni".... meg "áh, megint szar a kazán, inkább kicseréljük az egészet, a felújítás miatt hónapokig nem lesz idő péesezni"... "inkább pécére vettem, oroszoktól 7 euró volt, most 350 órányi játékidőm ebbe fogom ölni"... :(

én már tényleg csak abban bízok, hogy DT-énél is coilwájnolósabb, rosszventis borzalmat kapott, hogy évekig átkozza majd a pillanatot, amikor néhány percel előtted csapott le a gépre, ami a gari vége után hét másodpercel elpukkan !!!!!!! 44444 :falbav: :violent: :kocsog: :kocsog: :kocsog: 444!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #58458 2021.02.16. 21:33

eje75 írta:Attól még gyűlölhetem nem? Persze csak nézegetni fogja egy jódarabig, meg a régi szarjaival fog rajta játszani... ha meg valami majd nagy nehezen kijön rá akkor 6 hónap múlva, akkor meg a fogát fogja szívni a huszonnyócezren... de akkor is rohaggyon meg :banplz:
Csatolmányok
04421DB9-1862-44FB-B2A0-D05802ADC915.gif
Avatar
Micsu

Hozzászólás #58459 2021.02.16. 21:43

arty írta:Egyetértünk: bárki másnál jobb helye lenne annak a gépnek :D

és fogadok erre direkt rá fog játszani!!!! :(
"huh, egész héten 25 percet tudtam csak astrózni".... meg "áh, megint szar a kazán, inkább kicseréljük az egészet, a felújítás miatt hónapokig nem lesz idő péesezni"... "inkább pécére vettem, oroszoktól 7 euró volt, most 350 órányi játékidőm ebbe fogom ölni"... :(

én már tényleg csak abban bízok, hogy DT-énél is coilwájnolósabb, rosszventis borzalmat kapott, hogy évekig átkozza majd a pillanatot, amikor néhány percel előtted csapott le a gépre, ami a gari vége után hét másodpercel elpukkan !!!!!!! 44444 :falbav: :violent: :kocsog: :kocsog: :kocsog: 444!
Nem tudom mit Dtzel, o rohadtul elegedett :bohoc:
Avatar
arty

Hozzászólás #58460 2021.02.16. 21:50

arty írta:Egyetértünk: bárki másnál jobb helye lenne annak a gépnek :D

és fogadok erre direkt rá fog játszani!!!! :(
"huh, egész héten 25 percet tudtam csak astrózni".... meg "áh, megint szar a kazán, inkább kicseréljük az egészet, a felújítás miatt hónapokig nem lesz idő péesezni"... "inkább pécére vettem, oroszoktól 7 euró volt, most 350 órányi játékidőm ebbe fogom ölni"... :(

én már tényleg csak abban bízok, hogy DT-énél is coilwájnolósabb, rosszventis borzalmat kapott, hogy évekig átkozza majd a pillanatot, amikor néhány percel előtted csapott le a gépre, ami a gari vége után hét másodpercel elpukkan !!!!!!! 44444 :falbav: :violent: :kocsog: :kocsog: :kocsog: 444!
Greyfox! nem igazolsz vissza?! meddig várjak még? :rolleyes:

---

jön a Dirt5 ganépasszba!!!!!!!

nem irigylem, aki most péest vett! :idiota:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára arty 2021.02.16. 21:50-kor.
Avatar
eje75

Hozzászólás #58461 2021.02.16. 21:50

arty írta:Egyetértünk: bárki másnál jobb helye lenne annak a gépnek :D

és fogadok erre direkt rá fog játszani!!!! :(
"huh, egész héten 25 percet tudtam csak astrózni".... meg "áh, megint szar a kazán, inkább kicseréljük az egészet, a felújítás miatt hónapokig nem lesz idő péesezni"... "inkább pécére vettem, oroszoktól 7 euró volt, most 350 órányi játékidőm ebbe fogom ölni"... :(

én már tényleg csak abban bízok, hogy DT-énél is coilwájnolósabb, rosszventis borzalmat kapott, hogy évekig átkozza majd a pillanatot, amikor néhány percel előtted csapott le a gépre, ami a gari vége után hét másodpercel elpukkan !!!!!!! 44444 :falbav: :violent: :kocsog: :kocsog: :kocsog: 444!
Hagyadmán szegényt... megvan annak a maga baja PS nélkül is: a festők eltűntek, félbe maradt a freskó a luxuskéjlak plafonján... a 22 karátos trombitabádog is hiánycikk, így a szobrász se halad a mellalakos DT szoborral, ami majd a kéjlak bejárata mellett hirdeti a tulajdonos nagyságát... a felső 10 millió élete se könnyű :banplz:
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #58462 2021.02.16. 21:54

Mi ez a lázadás? :mf1:
RT vissza vagy igazlova!
DT a jelszóreset játékaimon nem műxik? Kéne vmi játék egy ezresért :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #58463 2021.02.16. 22:05

benőmenő írta:Nézem a DF videóját erről a Nioh 2 PC portról...mintha időutaztunk volna 2 generációt visszafelé az időben minden tekintetben. :wilting:
Vártam volna, hogy csinálnak egy PC VS PS5 teljesítmény összehasonlítást, de hiába. :gonosz3:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #58464 2021.02.16. 22:05

Greyfox írta:Mi ez a lázadás? :mf1:
RT vissza vagy igazlova!
DT a jelszóreset játékaimon nem műxik? Kéne vmi játék egy ezresért :banplz:
Kéne mennie, mit tapasztalsz? Spamban csekkold.
Avatar
Moby

Hozzászólás #58465 2021.02.16. 22:13

Amíg a DF leméri a miújságot, én visszaszereztem az elveszett platinámat. Kurvaanyját. Teljesen nem felejtettem még el vele játszani.
Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #58466 2021.02.16. 22:14

Jöhetnek majd a DLC-i, de előbb az első részt kell kiplatinázni kompletten :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #58467 2021.02.16. 22:37

Néha nekem is kiadja...

phpBB [media]
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #58468 2021.02.16. 23:23

DanielT írta:Kéne mennie, mit tapasztalsz? Spamban csekkold.
Tényleg spamban volt, köszke!
Avatar
eje75

Hozzászólás #58469 2021.02.17. 07:03

Moby írta:Jöhetnek majd a DLC-i, de előbb az első részt kell kiplatinázni kompletten :)
DLC bossok elsőre iszonyat mocskosak... Én inkább tápolódnék a helyedben a következő szinten (hullik majd az amrita mint az eső) és utána néznék vissza rájuk...de ha kemény vagy Csoki, akkor hajrá :banplz:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #58470 2021.02.17. 10:06

Tegnap pár órát BF1-eztem. Egész jól szórakoztam az ismert problémái ellenére és nem mellesleg itt legalább be tudtam lépni szerverekre, ellentétben a korábbi BF4 próbálkozással.
Ami viszont meglepett, hogy a tényleg putri 270X szinte hang nélkül produkálja a kvázi fix 60 frémet, ha van elég cpu alatta. Nyilván szinte minden low vagy off, de akkor is kellemes meglepetés volt.
Avatar
Botond

Hozzászólás #58471 2021.02.17. 10:23

benőmenő írta:Tegnap pár órát BF1-eztem. Egész jól szórakoztam az ismert problémái ellenére és nem mellesleg itt legalább be tudtam lépni szerverekre, ellentétben a korábbi BF4 próbálkozással.
Ami viszont meglepett, hogy a tényleg putri 270X szinte hang nélkül produkálja a kvázi fix 60 frémet, ha van elég cpu alatta. Nyilván szinte minden low vagy off, de akkor is kellemes meglepetés volt.
Én azért a helyedben meggondolnám, hogy állítanék e egy kisebb vagyont egy ilyen kapós VGAban, amikor ott az integrált gpu! :banplz:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #58472 2021.02.17. 10:42

arty írta:amugy miből jött remedínek bevétel?! lehet a féldolláros alanwake bundle ment nagyot, MEGINT?
Miért, meglepő? A Max Payne-ek idejében még mások voltak a példányszámok, és kisebb csapatként aligha volt előnyösebb szerződésük a Rockstarra, mint most az 505-tel. Az Alan Wake-nél már nagy nevek voltak, a Max Payne IP-t eladták a Rockstarnak, de az MS keményen beszállt, vitte a pénzt, egyébként sem volt blockbuster, a Quantum Break meg konkrétan az MS-é, és már kritikailag is gyengén szerepelt.

A Control maga 2019 végén jött, tehát karácsonyi szezon ide vagy oda, 2020 elején még mehetett bőven, mint aktuális mindennel benchmarkolt látványjáték. Jött két nagyobbacska DLC, Ultimate Edition, Steam-, GOG-verzió és még Game Passba is. Ez utóbbiért nyilván tejelt az MS, de mivel csak alapjáték, ezzel is adhattak el a csóróknak DLC-ket hozzá. Aki tudott szerezni új VGA-t, azok egy részének is életszerű célpont lehetett, és mivel az Ultimate PS5-re és Xbox Seriesre ingyenesen upgrade-elhető, ez is a vétel mellett szólhatott tavaly karácsonykor. Felhőverziók ias jöttek, valamennyit azok is hozhatttak. A bevételt egyébként még az megdobta, hogy további játékokra szerződtek le a kedvenc cégeddel:

Main factors contributing to the growth in revenue were royalty income recognized from the game Control and development fees received from Epic Games. For Control, Remedy receives 45% of digital game sales net revenue. The revenue share for Remedy is calculated from net sales, which takes into account deductions from gross sales, such as distribution and marketing costs of the game.

Nem csoda, ha így a 2019 végi bevételt és profitot le tudta nyomi, a korábbiakat pedig pláne. Nem a GTA V rekordjait döntötték meg, más a kaliber, csak itt sokan a Max Payne-ek miatt szerettük őket, mások bírták az Alan Wake-et is, és van egy ismertebb státuszuk. De nem egy blockbustergyár szállt még feljebb az egekbe.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #58473 2021.02.17. 10:55

arty írta:"szerintem a sony egy idióta, hogy nem x y z" --> törli a hsz-t zsonika --> beírom h valaki törölgeti a hsz-eket --> ban/bannal fenyegetés

történt: ps4 topik
tavaly? vagy inkább már tavalyelőtt?
konkrétan teljesen napi beszélgetésből törölte felek hsz-eit, amikert refresh előtt pl láttam és SEMMI nem volt benne. teljesen értelmezhetetlen volt a csávó.
playstationje nem volt, csak odajárt törölgetni? :D
nekem ott lett vége az esgének, mivel a többi mod sem akart "beleszólni".
A PS4-topikban 1801 új üzenet vár, de szerintem az előző 2000-et is olvasás nélkül, kattintással tüntettem el. Ilyen fenyegetéseket láttam tőle nem egyszer, ami talán nem mindig volt elegáns, de általában szabályba ütköző, nem odavaló vinnyogásra ment. Nyilván a konkrét eseményeket és a te tapasztalataidat nem tudom véleményezni, de azt tudjuk, hogy moderátori döntéseken lovagolni sosem volt ott szabad hivatalosan, és a gyakorlatban is gyakran felléptek ellene.

A leáld elég speciális állatfaj volt ott, mint állam az államban flémtopik, amivel ezért nem mindig tudtak mit kezdeni. Mindenesetre ott sokkal ellenségesebb volt hangulat, mert többek között elmérgesedett a viszony, volt, amikor indokoltabb sérelmek mentén, volt, amikor valaki túl komolyan vette, hiába járt régóta oda, és mindig voltak, akik betértek, de nem tudták felvenni a ritmust (ők kikoptak vagy szuperigazságosan eltávolításra kerültek, ugye). Az én kedvenceim, mondjuk, azok voltak, akik akkor jöttek be hörögni és bezzegpécézni, amikor éppen az egész topik PC-s volt már hónapok vagy évek óta, de nem kapták meg a memót.

Mindenesetre vicces, hogy mostanság ha nyílik egy új topik, akkor már néhány kommenttel a legnépszerűbbek közé kerül ott. A toplistában az 5. helyezetben összesen van 5 komment :bdead:

Csak nehogy egy itteni idióta barom bannoljon az SG-s témáért :banplz:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #58474 2021.02.17. 10:58

Botond írta:Én azért a helyedben meggondolnám, hogy állítanék e egy kisebb vagyont egy ilyen kapós VGAban, amikor ott az integrált gpu! :banplz:
Régen a rádiókat vitték el a kocsikból vagy a kerekeket alóluk, most lassan már betörnek, és az IGP-t vágják ki a vasakból.
Avatar
Botond

Hozzászólás #58475 2021.02.17. 11:10

Zóanagyvarázsló írta:Régen a rádiókat vitték el a kocsikból vagy a kerekeket alóluk, most lassan már betörnek, és az IGP-t vágják ki a vasakból.
Két éve ismerős Lada Samarájából kilopták a hamutartót. Szerintem autós témában ez a WTF?! feeling csúcsa. :) Több szempontból is, ugye. :D
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #58476 2021.02.17. 11:31

Botond írta:Én azért a helyedben meggondolnám, hogy állítanék e egy kisebb vagyont egy ilyen kapós VGAban, amikor ott az integrált gpu! :banplz:
Ryzenben nincs integrált. Egyébként most hogy mondod, látok az ilyen csumpi 2GB-os 270X-ből is jegeltet 25k-ért. :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #58477 2021.02.17. 12:00

benőmenő írta:Ryzenben nincs integrált. Egyébként most hogy mondod, látok az ilyen csumpi 2GB-os 270X-ből is jegeltet 25k-ért. :idiota:
Sose gondoltam volna, hogy az emulátorgép kiárusításából fogok nyugdíjba menni, de hát nem ugrok el a lehetőség elől! :idiota:
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #58478 2021.02.17. 12:13

DanielT írta:Néha nekem is kiadja...

Nincs gránát.
Day 1 vettem, sajnos nekem totál szívás volt az egész és kontrollerrel béna vagyok. Így inkább lejöttem róla, a single meg totál kuka volt annyira nem motivált.
Avatar
arty

Hozzászólás #58479 2021.02.17. 12:19

Zóanagyvarázsló írta:Miért, meglepő? A Max Payne-ek idejében még mások voltak a példányszámok, és kisebb csapatként aligha volt előnyösebb szerződésük a Rockstarra, mint most az 505-tel. Az Alan Wake-nél már nagy nevek voltak, a Max Payne IP-t eladták a Rockstarnak, de az MS keményen beszállt, vitte a pénzt, egyébként sem volt blockbuster, a Quantum Break meg konkrétan az MS-é, és már kritikailag is gyengén szerepelt.

A Control maga 2019 végén jött, tehát karácsonyi szezon ide vagy oda, 2020 elején még mehetett bőven, mint aktuális mindennel benchmarkolt látványjáték. Jött két nagyobbacska DLC, Ultimate Edition, Steam-, GOG-verzió és még Game Passba is. Ez utóbbiért nyilván tejelt az MS, de mivel csak alapjáték, ezzel is adhattak el a csóróknak DLC-ket hozzá. Aki tudott szerezni új VGA-t, azok egy részének is életszerű célpont lehetett, és mivel az Ultimate PS5-re és Xbox Seriesre ingyenesen upgrade-elhető, ez is a vétel mellett szólhatott tavaly karácsonykor. Felhőverziók ias jöttek, valamennyit azok is hozhatttak. A bevételt egyébként még az megdobta, hogy további játékokra szerződtek le a kedvenc cégeddel:


Nem csoda, ha így a 2019 végi bevételt és profitot le tudta nyomi, a korábbiakat pedig pláne. Nem a GTA V rekordjait döntötték meg, más a kaliber, csak itt sokan a Max Payne-ek miatt szerettük őket, mások bírták az Alan Wake-et is, és van egy ismertebb státuszuk. De nem egy blockbustergyár szállt még feljebb az egekbe.
Hm, ez logikus így.

DE. Én mindig ugy gondolok rájuk, hogy a következő bukta után TUTI bezárnak. És nem, mennek tovább, rekordév, miegymás.
És én ennek örülök, mert bár számomra semmi kiemelkedő nem jött tőlük, azért tisztes, jó szórakozást nyújtott minden játékuk.
"Minden"... értsd: az alan wake american nightmare-el bezárólag :D De nehéz elképzelnem, hogy a QB pont nekem ne jönne be.
A Control viszont valahogy nem tetszik. Nem is rendes lövölde, hanem ilyen vakolatdobálós :wilting:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #58480 2021.02.17. 12:27

TasManXT írta:Day 1 vettem, sajnos nekem totál szívás volt az egész és kontrollerrel béna vagyok. Így inkább lejöttem róla, a single meg totál kuka volt annyira nem motivált.
Én tök jól elvagyok, relaxban, fel és elismerve a korlátaimat. A kampány nekem is megöli a lelkem, 2 pályát csináltam meg eddig.
Avatar
Botond

Hozzászólás #58481 2021.02.17. 12:28

arty írta:Hm, ez logikus így.

DE. Én mindig ugy gondolok rájuk, hogy a következő bukta után TUTI bezárnak. És nem, mennek tovább, rekordév, miegymás.
És én ennek örülök, mert bár számomra semmi kiemelkedő nem jött tőlük, azért tisztes, jó szórakozást nyújtott minden játékuk.
"Minden"... értsd: az alan wake american nightmare-el bezárólag :D De nehéz elképzelnem, hogy a QB pont nekem ne jönne be.
A Control viszont valahogy nem tetszik. Nem is rendes lövölde, hanem ilyen vakolatdobálós :wilting:
Megnéztem miket adtak ki, és én abból mit játszottam. Hát death rally és death rally remaster amibe belenéztem az általuk gyártott cuccok közül. :banplz:
Persze az összes többi is megvan ilyen vagy olyan módon, szóval a rekordnyereségben tuti benne vagyok, de a gémtájmot minden platform nullára méri a deathrallykat kivéve. :idiota:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #58482 2021.02.17. 12:41

arty írta:Hm, ez logikus így.

DE. Én mindig ugy gondolok rájuk, hogy a következő bukta után TUTI bezárnak. És nem, mennek tovább, rekordév, miegymás.
És én ennek örülök, mert bár számomra semmi kiemelkedő nem jött tőlük, azért tisztes, jó szórakozást nyújtott minden játékuk.
"Minden"... értsd: az alan wake american nightmare-el bezárólag :D De nehéz elképzelnem, hogy a QB pont nekem ne jönne be.
A Control viszont valahogy nem tetszik. Nem is rendes lövölde, hanem ilyen vakolatdobálós :wilting:
Bukta után gyülekeznek a felhők, de a Control siker volt. Nem véleltenül nőtt jobban a profit még a bevételnél is: most elsősorban teríteniük kellett új irányokba, nem túlóráztatni vagy extra alkalmazottakat felvenni a határidő tartásához (nyilván a DLC-ken kalapáltak).

Az American Nightmare nekem az alapjátékhoz képest is alulteljesített, de legalább jó értelemben is más volt. És tényleg felfogható valamiféle Twilight Zone-thrashnek, csak untam.

Az alapjáték nem lett volna rossz, ha a minimális változatosságú harc-menekülés generátorberúgással nem tartott volna 22 óráig nekem. Jobb setuppal ENNÉL sokkal jobban bejöhetett volna, mert még billentyűvel és egérrel kezdtem (azt hiszem, még CRT-n, 1280x1024-ben), de monitort bélyegtévének kifordítva DS3-mal fejeztem be 1080p-s monitoron 720p-ben ( le kellett vennem így már többnyire 60 fps volt).

Ehhez képest előtte ment a Max Payne 3 100 fps-sel 1280x1024-ben egererészve headshotolva mint minőségi hent. Más műfaj, de több okból is nehéz lett volna nem hasonlítani. (És a Rage 2/Rage 2-es Max Payne 2 emlékeihez, hiszen az életem egyik legjobb akciójátéka és vizuális orgazmusa volt.) Nem kell magyarázni szerintem, hogy homályfos monitor helyett (szerintem akkor még az Nvidia-bugról sem tudtam, így korlátozott volt az RGB) a jóképűbb tévémen Box-kontrollerrel (az egér pontosabb, de ez a játék összességében még kezdőbb kontrolleresként is jobban bejött konzolosan) mennyire más lett volna a MEGÁLMODOTT élmény (a Remedytől nyilatkozták annak idején, hogy azért nem jön PC-re, mert kabapéról játszásra álmodták meg).

Csak ugye a Quantum Break már tényleg nem jött be (pedig az AW-kritikám ellenére vártam), de a performance annál erősen betett (miközben a filterek miatt a látvány hiába volt "jó"), de fura, és nem kényeztette a szemeimet). Neked lehet, hogy tetszeni fog, viszont nekem nem volt kerek a célzás és a mechanika sem, de ez talán ízlés kérdése.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zóanagyvarázsló 2021.02.17. 12:46-kor.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #58483 2021.02.17. 12:46

Botond írta:Megnéztem miket adtak ki, és én abból mit játszottam. Hát death rally és death rally remaster amibe belenéztem az általuk gyártott cuccok közül. :banplz:
Persze az összes többi is megvan ilyen vagy olyan módon, szóval a rekordnyereségben tuti benne vagyok, de a gémtájmot minden platform nullára méri a deathrallykat kivéve. :idiota:
Mert nincs co-op az MP 1-2-ben, amúgy faszák. De nem mai csirkék, az 1 már a 2 után is elavultabbnak hatott.

A Death Rallyból csak a remastert próbáltam, az nem jött be.
Avatar
Botond

Hozzászólás #58484 2021.02.17. 15:03

Zóanagyvarázsló írta:Mert nincs co-op az MP 1-2-ben, amúgy faszák. De nem mai csirkék, az 1 már a 2 után is elavultabbnak hatott.

A Death Rallyból csak a remastert próbáltam, az nem jött be.
Én anno toltam az eredetit, az akkor fasza vót, aztán ennek farvizén ránéztem a remasterre évtizedekkel (vagy fasztudja mennyi idővel, de érzésre ilyen 15-20 évvel) később, ami már nem adta ugyanazt a feelinget valóban. Se PC-n, se iPaden.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #58485 2021.02.17. 17:02

Botond írta:Én anno toltam az eredetit, az akkor fasza vót, aztán ennek farvizén ránéztem a remasterre évtizedekkel (vagy fasztudja mennyi idővel, de érzésre ilyen 15-20 évvel) később, ami már nem adta ugyanazt a feelinget valóban. Se PC-n, se iPaden.
Engem sosem kapott el felülnézeti járműves cucc, az Ignitionnel és a GTA 1-2-vel is kínlódtam (C64-en volt ment még valami X betűs cucc talán, az rémlik, hogy olajfoltokat is kellett kerülgetni), bár tetszettek. Így hiába ment a GTA 1 még nagy megelégedésünkre LAN-on is, ha azt hallom, hogy GTA, első reflexre mégis a 3 villan be, akkora 10/10 volt az úgy végre 3D-ben. A billentyűs próbálkozás sem biztos, hogy segített rajta, de akkoriban vígan végigment úgy a Psychonauts, a Mirror's Edge vagy a FlatOut is. A DMC 4 volt az egyetlen játék, melyről a beviteli eszköz miatt pattantam le, mert azt leszámítva ízlett a demó.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #58486 2021.02.17. 18:24

Hű, ez állatka fícsör! Hivatalosan meghaxorolják a gémeket 60 frémre. Ha már játékot nem tudnak csinálni, legalább elszüttyögnek mint a pc modderek!

phpBB [media]
Avatar
Botond

Hozzászólás #58487 2021.02.17. 18:45

DanielT írta:Hű, ez állatka fícsör! Hivatalosan meghaxorolják a gémeket 60 frémre. Ha már játékot nem tudnak csinálni, legalább elszüttyögnek mint a pc modderek!
Kivéve amikor nem jön össze a hatvan oszt 120 lesz.
Azért ezt ha tényleg rá tudják sütni majd az összes cuccra vagy közel mindre rendszer szinten, játék patchelgetés nélkül az más foci lesz. Várós!
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #58488 2021.02.17. 19:12

Jó lenne ha idővel sony is patchelné az összes jobb ps4-es játékot. Most azokat vettem előre, amik támogatják a 60fps-t. Remélem mire végzek velük, pl. uc4, bb is patchelve lesz.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #58489 2021.02.17. 19:26

Ez kell.
phpBB [media]
Avatar
Botond

Hozzászólás #58490 2021.02.17. 19:30

Greyfox írta:Ez kell.
Figyi. Most kaptál fehéret a héten. Szóval kusspicsábaasarokba! :banplz:
Avatar
eje75

Hozzászólás #58491 2021.02.17. 19:32

Botond írta:Figyi. Most kaptál fehéret a héten. Szóval kusspicsábaasarokba! :banplz:
Szuper..legalább nekem már nem kell leírnom ugyanezt..köszi! :banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #58492 2021.02.17. 19:57

Greyfox írta:Ez kell.
[video]https://www.youtube.com/watch?v=4-Eqlxr8LCc[video]
Mikor a reveal volt meg bolintottam a kinezetere de ez nekem mar igazandibol sehogy se tetszik :D
A lemeznelkuli fekete az ami nem bantana a szemem.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #58493 2021.02.17. 20:03

Botond írta:Figyi. Most kaptál fehéret a héten. Szóval kusspicsábaasarokba! :banplz:
Hát de ez csak egy plate! Fehér nélkül mire aggatnám? Cirkóra? :banplz:
//Amúgy a fehér=szürke
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #58494 2021.02.17. 20:19

Micsu írta:Mikor a reveal volt meg bolintottam a kinezetere de ez nekem mar igazandibol sehogy se tetszik :D
A lemeznelkuli fekete az ami nem bantana a szemem.
Engem is csak az vigasztal, hogy mire besétálhatok egyért a bótba már lehet a Slim verzió lesz a polcon. :vigyor5:
Avatar
Moby

Hozzászólás #58495 2021.02.17. 20:50

DanielT írta:Hű, ez állatka fícsör! Hivatalosan meghaxorolják a gémeket 60 frémre. Ha már játékot nem tudnak csinálni, legalább elszüttyögnek mint a pc modderek!

[video]https://youtu.be/7dxJFCgkNws[/video
Namost én ezt nem értem. Ma tolták a kölykök ezt a new super lucky izét, hát nem hogy 120 frém nem volt, de 30-al ment.
Avatar
arty

Hozzászólás #58496 2021.02.17. 20:51

DanielT írta:Hű, ez állatka fícsör! Hivatalosan meghaxorolják a gémeket 60 frémre. Ha már játékot nem tudnak csinálni, legalább elszüttyögnek mint a pc modderek!

phpBB [media]
varázslat :O
azt hittem, h a régi szutyok portokat majd 4x res-re feltolják (mint anno a 360as 720p-ket 2160p-re), de ez még sokkal jobb!

ami gond... a wd2-t péesen maxoltam már, fc4 pécén van szintén szétjátszva, ufc4 tottttál nemérdekel, sniperelite4-et ps4en egy hete kezdtem el, 2x letoltam az első 2 pályát (nehezebb fokozatra váltottam és ujrakeztdtem), nincs az az isten, hogy harmadszor is letoljam :D
szal marad a rókás, ami nem rossz, hiszen tervben volt, gaypassos, stb.... dee.... azé' remélem valami általánosabb módon is jön a hack, pl egy forzahorizon2 esetén eléggé gémcséndzser lenne :D
hja és aztán kérem a 360as címeket is 4k/60-ra hackelve, MINDET!
nekem az is teljesen oké, ha az MS game helyett ilyen pótcselekvésekre használja az időt, hisz még a 360at se engedtem el, nemhogy a one-t :D

péesen lehet már usb-re fájlt másolni? :D (tudom h nem :D )
Avatar
insp

Hozzászólás #58497 2021.02.17. 21:06

DT-nek küldöm az ultimate "Ingyen disznóhús" dilemmát (OK, GamePass-ban is volt, nade :lookaround: )

Be lesz-e zsákolva-e? :idiota:

Kép
Avatar
arty

Hozzászólás #58498 2021.02.17. 21:51

Moby írta:Namost én ezt nem értem. Ma tolták a kölykök ezt a new super lucky izét, hát nem hogy 120 frém nem volt, de 30-al ment.
lehet még nem frissült az egzbogz!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #58499 2021.02.17. 22:04

insp írta:DT-nek küldöm az ultimate "Ingyen disznóhús" dilemmát (OK, GamePass-ban is volt, nade :lookaround: )

Be lesz-e zsákolva-e? :idiota:

Kép
phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #58500 2021.02.17. 22:22

arty írta:lehet még nem frissült az egzbogz!
Nincs se a géphez, se a játékhoz frissítés. Én nem tudom mi a geciről hadovál a DF :wilting:
Avatar
Botond

Hozzászólás #58501 2021.02.17. 22:54

Moby írta:Nincs se a géphez, se a játékhoz frissítés. Én nem tudom mi a geciről hadovál a DF :wilting:
Valszeg még insiderz only. De én se néztem még meg pontosan.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #58502 2021.02.17. 23:07

Moby írta:Nincs se a géphez, se a játékhoz frissítés. Én nem tudom mi a geciről hadovál a DF :wilting:
Ma jelentették be még csak, "this Spring" realizálódik majd, szóval a gyerekeket el kell tiltani a New Super Luckytól, nehogy az igénytelen 30 fps-t szokják meg! Egyébként is bekapcsolandó kompatilibiltási opció lesz. A rohadtak, hogy a DF előbb kipróbálhatta, mint te! És még a bőrönd is nekik ment helyetted!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #58503 2021.02.17. 23:17

arty írta:varázslat :O
azt hittem, h a régi szutyok portokat majd 4x res-re feltolják (mint anno a 360as 720p-ket 2160p-re), de ez még sokkal jobb!

ami gond... a wd2-t péesen maxoltam már, fc4 pécén van szintén szétjátszva, ufc4 tottttál nemérdekel, sniperelite4-et ps4en egy hete kezdtem el, 2x letoltam az első 2 pályát (nehezebb fokozatra váltottam és ujrakeztdtem), nincs az az isten, hogy harmadszor is letoljam :D
szal marad a rókás, ami nem rossz, hiszen tervben volt, gaypassos, stb.... dee.... azé' remélem valami általánosabb módon is jön a hack, pl egy forzahorizon2 esetén eléggé gémcséndzser lenne :D
hja és aztán kérem a 360as címeket is 4k/60-ra hackelve, MINDET!
nekem az is teljesen oké, ha az MS game helyett ilyen pótcselekvésekre használja az időt, hisz még a 360at se engedtem el, nemhogy a one-t :D

péesen lehet már usb-re fájlt másolni? :D (tudom h nem :D )
Nagyon sok eszközömnek kellene ahhoz meghalni, hogy konzolvásárlásra kényszerüljek, de ez is önmagában végtelen játékot jelentene. Mármint nem az öt a végtelen, hanem a boxos kínálat, és remélem, ez a teknó is beválik és terjed. Izgalmasabb, mint egy n+1. GIGAexkluzív :schmoll2:
Avatar
Moby

Hozzászólás #58504 2021.02.18. 07:42

Zóanagyvarázsló írta:Ma jelentették be még csak, "this Spring" realizálódik majd, szóval a gyerekeket el kell tiltani a New Super Luckytól, nehogy az igénytelen 30 fps-t szokják meg! Egyébként is bekapcsolandó kompatilibiltási opció lesz. A rohadtak, hogy a DF előbb kipróbálhatta, mint te! És még a bőrönd is nekik ment helyetted!
A this spring az az új menü, az fps boost az now van. De kiderült, hogy annyi az egész, hogy újra kellett indítani a boxot, mert instant on-ban volt, merthogy ehhez sem sysupdate, sem gameupdate nem kell, valahogy on the fly működik az egész...Néha egészen nagyokat tudnak varázsolni ezek a boxosok :D
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #58505 2021.02.18. 11:35

Moby írta:A this spring az az új menü, az fps boost az now van. De kiderült, hogy annyi az egész, hogy újra kellett indítani a boxot, mert instant on-ban volt, merthogy ehhez sem sysupdate, sem gameupdate nem kell, valahogy on the fly működik az egész...Néha egészen nagyokat tudnak varázsolni ezek a boxosok :D
Igen azt meg kell hagyni, hogy ezt a Backcompat dolgot eléggé komolyan veszik már egy ideje. Legalább így a Sony is valamilyen szinten bele van kényszerítve hogy foglalkozzon a dologgal.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #58506 2021.02.18. 12:41

Moby írta:A this spring az az új menü, az fps boost az now van. De kiderült, hogy annyi az egész, hogy újra kellett indítani a boxot, mert instant on-ban volt, merthogy ehhez sem sysupdate, sem gameupdate nem kell, valahogy on the fly működik az egész...Néha egészen nagyokat tudnak varázsolni ezek a boxosok :D
Ja, az available todayt átugrottam, azt hittem, még az a bekezdés is önszopkodás.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #58507 2021.02.18. 15:53

Megnéztem a Nintendo Direct trailereket: mekkora nulla?!?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #58508 2021.02.18. 15:58

aabyssx írta:Megnéztem a Nintendo Direct trailereket: mekkora nulla?!?
MarioZelda nem jön? AJJAJJJ!
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #58509 2021.02.18. 16:21

DanielT írta:MarioZelda nem jön? AJJAJJJ!
Jön egy Wii-s Zeldának az újrakiadása.
(Olyan Zelda, amit még én sem játszottam, annyira érdekes.)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára aabyssx 2021.02.18. 16:22-kor.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #58510 2021.02.18. 16:22

aabyssx írta:Jön egy Wii-s Zeldának az újrakiadása.
Hű, megnyugodtam. :eljen:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #58511 2021.02.18. 16:28

DanielT írta:Hű, megnyugodtam. :eljen:
Mario Golf is lesz.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #58512 2021.02.18. 16:29

Ez a Switch egy akkora ócskavas...
...mindennek mobiljáték-kinézete van.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #58513 2021.02.18. 16:36

aabyssx írta:Ez a Switch egy akkora ócskavas...
...mindennek mobiljáték-kinézete van.
A víz nedves az ég kék, a nők titkolóznak.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #58514 2021.02.18. 16:42

DanielT írta:A víz nedves az ég kék, a nők titkolóznak.
Ja, természetesnek tűnik, de nekem újra és újra üt, hogy ezek mit adnak el - mivel sértegetik a játékosokat - már 2021-ben...
...meddig tolerálja még őket a videojátékos kereslet?
Avatar
Botond

Hozzászólás #58515 2021.02.18. 16:52

aabyssx írta:Ja, természetesnek tűnik, de nekem újra és újra üt, hogy ezek mit adnak el - mivel sértegetik a játékosokat - már 2021-ben...
...meddig tolerálja még őket a videojátékos kereslet?
És ezt Daninak panaszkodod el, aki CRT képernyős 240p géming konfigot tart fent?! :idiota:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #58516 2021.02.18. 17:38

phpBB [media]

Akkor ezt is ki lehet húzni a PS3-ra még beszerzendők listájáról.
Alakul ez a 2021. Nier Remaster, Mass Effect Remaster, Ninja Gaiden Remaster...meg a Rezinyóc! :vigyor3: Talán még beesik a Doom Eternal DLC part 2-je.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #58517 2021.02.18. 19:09

benőmenő írta:Akkor ezt is ki lehet húzni a PS3-ra még beszerzendők listájáról.
Alakul ez a 2021. Nier Remaster, Mass Effect Remaster, Ninja Gaiden Remaster...meg a Rezinyóc! :vigyor3: Talán még beesik a Doom Eternal DLC part 2-je.
Én mondjuk egy feljavított Blacket kértem volna inkább, nem a Sigmát (van plusz tartalom, de Rachel kb. ugyanazokon a pályákon nem nagy szám), de így is jó. A Sigma 2-t viszont inferiornak elkönyvelt, bár abban is van Rachel extrának.Persze ha nem cseszik el, veszem.

Az osztályzás egyébként vicces a Sigmában, ha teljesíti az ember bónusz feladatot, akkor könnyen lehet belőle Master Ninja bénázva is.
Avatar
deep

Hozzászólás #58518 2021.02.18. 19:36

aabyssx írta:Ja, természetesnek tűnik, de nekem újra és újra üt, hogy ezek mit adnak el - mivel sértegetik a játékosokat - már 2021-ben...
...meddig tolerálja még őket a videojátékos kereslet?
Toleráljaaaa? Zokogva imádják őket és leborulnak a nagy N előtt, hogy önthetik beléjük a kibaszott sok pénzt ezért a nulla hulladék hardverért és a nyolcszázezredik mariozeldadonkeymetroidért.
Avatar
arty

Hozzászólás #58519 2021.02.18. 21:23

benőmenő írta:ninjapécé.mov
Akkor ezt is ki lehet húzni a PS3-ra még beszerzendők listájáról.
Alakul ez a 2021. Nier Remaster, Mass Effect Remaster, Ninja Gaiden Remaster...meg a Rezinyóc! :vigyor3: Talán még beesik a Doom Eternal DLC part 2-je.
sztím?! egy ekkora csoda hogyhogy nem epikre jön?! :wilting:

amugymeg szigma=szar. aabyssx egykori beszámolója alapján vér sincs benne, csak lila füst :D (túlzok!)
Avatar
arty

Hozzászólás #58520 2021.02.18. 21:28

Moby írta:A this spring az az új menü,
navééégre!

már megijedtem!!
a One dash-t kb kéthavonta rebootolták, soha nem lehetett megtalálni semmit, egyre több lett a reklám és a sebesség 7 évvel később is moslékos maradt, a series meg még februárban is a novemberi launcs kinézettel fut!!!!
szerencsére felébredtek... manapság ugyis fura volt, hogy kb tudtam mi merre, nem volt az a kellemetlen kurvaanyádMS érzés, amikor "félórája" keresem h hol az a kurva profil recovery (felhőből)
ez az agilis fejlesztés ára... egy feature be, egy ki. nem "olcsó" a 120frém.

Vissza: “Leáldozott.hu”