A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #5811 2016.06.29. 17:47

Tegnap újabb fejlesztő írt arról, hogy mennyire frankó a G2A. Arra kér, hogy inkább warezoljuk a játékát helyette.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #5812 2016.06.29. 17:48

Moby írta:Na. Szézegyezer. Biztos van verseny, márcsak az a kérdés, hol, és ki versenyez kivel.
Szánalmas, de artynak jó lesz, az a lényeg.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #5813 2016.06.29. 17:50

Moby írta:Na. Szézegyezer. Biztos van verseny, márcsak az a kérdés, hol, és ki versenyez kivel.

Kép
rip amd
Avatar
Micsu

Hozzászólás #5814 2016.06.29. 17:52

Zóanagyvarázsló írta:Tegnap újabb fejlesztő írt arról, hogy mennyire frankó a G2A. Arra kér, hogy inkább warezoljuk a játékát helyette.
badogbaridnak mond ne nekunk, gondolom mai napig kedvenc pocegodre
Avatar
Micsu

Hozzászólás #5815 2016.06.29. 17:53

Moby írta:Na. Szézegyezer. Biztos van verseny, márcsak az a kérdés, hol, és ki versenyez kivel.
:telorolvagyokdegigalol.gif:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #5816 2016.06.29. 17:58

Ha ezt Abu megpróbálja védeni a tesztjében, akkor az évtized kabaréjának nézünk elébe. Én már betáraztam popcornnal! :idiota:
Ha már kaja: jelentem a haveri társaságból aki szerette a csípőst azoknak tetszett a Jerky. A söfőr srác elől úgy kellett elhúzni a dobozt, hogy más is meg tudja kóstolni. :D
Egyetlen hátránya az volt, hogy ha utána valaki beleszívott a vízipipába az utána már jerky izű maradt mindenkinek. :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #5817 2016.06.29. 18:00

Moby írta:Na. Szézegyezer. Biztos van verseny, márcsak az a kérdés, hol, és ki versenyez kivel.
2 éve 110-ért vettem a legjobb aftermarket hűtős MSI 970-et. Forradalom van bazmeg! :nezze:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #5818 2016.06.29. 18:05

benőmenő írta:Ha ezt Abu megpróbálja védeni a tesztjében, akkor az évtized kabaréjának nézünk elébe. Én már betáraztam popcornnal! :idiota:
Ha már kaja: jelentem a haveri társaságból aki szerette a csípőst azoknak tetszett a Jerky. A söfőr srác elől úgy kellett elhúzni a dobozt, hogy más is meg tudja kóstolni. :D
Egyetlen hátránya az volt, hogy ha utána valaki beleszívott a vízipipába az utána már jerky izű maradt mindenkinek. :banplz:
Most miattad odamentem arra a szeméttelepre... :boxer:

De legalább nem csalódtam:

"Az AMD felvásárolta a HiAlgo nevű céget

Nagyon érdekes dolgok jönnek a Radeon Software meghajtóba."
Írta: Abu85

Tovább nem olvastam, mert ez a fajta idiotizmus már nem a szórakoztató kategória.

szerk: A Jerky ízű pipa sztori meg olyan undorító volt, hogy 2 napig nem fog jólesni az étel. Kösz ezt is! :boxer:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #5819 2016.06.29. 18:25

Épp megy az egyik legszarabb AMA, amit valaha Redditen olvastam. AMD-s faszit lehet kérdezni. LINK

De találtam egy gyöngyszemet, amiért Arty már lincselne, ha a mocskos nVidia csinálná. (aztán persze előrendelné a következő kártyájukat)

Szóval írtam az előbb, hogy a 4 gigáson lassabb memóriák vannak, mint a 8-as verzión. Na, hogy oldotta meg az AMD, hogy ez ne befolyásolja a teszteket és szépen az emberek pofájába hazudjanak? Na, hogy? HOGY? Megmondják ők, csak nem abban a kontextusban! Kérem szépen, 8 gigás kártyákat küldtek és lehet tesztelésre letiltani belőle 4-et. HOPPÁDEÜGYESEK!
Csatolmányok
ewrelt3lt.jpg
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #5820 2016.06.29. 18:27

Micsu írta:badogbaridnak mond ne nekunk, gondolom mai napig kedvenc pocegodre
Természetesen azzal kezdtem, hogy informáltam őt is az újabb írásról.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #5821 2016.06.29. 18:28

DanielT írta:Épp megy az egyik legszarabb AMA, amit valaha Redditen olvastam. AMD-s faszit lehet kérdezni. LINK

De találtam egy gyöngyszemet, amiért Arty már lincselne, ha a mocskos nVidia csinálná. (aztán persze előrendelné a következő kártyájukat)

Szóval írtam az előbb, hogy a 4 gigáson lassabb memóriák vannak, mint a 8-as verzión. Na, hogy oldotta meg az AMD, hogy ez ne befolyásolja a teszteket és szépen az emberek pofájába hazudjanak? Na, hogy? HOGY? Megmondják ők, csak nem abban a kontextusban! Kérem szépen, 8 gigás kártyákat küldtek és lehet tesztelésre letiltani belőle 4-et. HOPPÁDEÜGYESEK!
Arty! Mi lesz azzzal azavatarral?! Bizonyítsd, hogy az Igazság Bajnoka vagy! De az is lehet, hogy keverlek valakivel :miaz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #5822 2016.06.29. 18:50

benőmenő írta:Ha ezt Abu megpróbálja védeni a tesztjében, akkor az évtized kabaréjának nézünk elébe. Én már betáraztam popcornnal! :idiota:
Ha már kaja: jelentem a haveri társaságból aki szerette a csípőst azoknak tetszett a Jerky. A söfőr srác elől úgy kellett elhúzni a dobozt, hogy más is meg tudja kóstolni. :D
Egyetlen hátránya az volt, hogy ha utána valaki beleszívott a vízipipába az utána már jerky izű maradt mindenkinek. :banplz:
pipara cracket kellett vna dobni akk nem foglalkozott vna vele senki h milyen izu
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #5823 2016.06.29. 18:59

Micsu írta:pipara cracket kellett vna dobni akk nem foglalkozott vna vele senki h milyen izu
Á, nem élünk mi ilyenekkel.
Konkrétan senki nem szív cigarettát sem a társaságból. A pipa viszont gyengébb, ízesített és már normálisan tudunk tömni is így alkalmanként azért körbejár sörözés közben. :pias:
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #5824 2016.06.29. 19:05

Megjött a competitive ow patch! Vótmá?
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #5825 2016.06.29. 19:08

DanielT írta:Most miattad odamentem arra a szeméttelepre... :boxer:

De legalább nem csalódtam:

"Az AMD felvásárolta a HiAlgo nevű céget

Nagyon érdekes dolgok jönnek a Radeon Software meghajtóba."
Írta: Abu85

Tovább nem olvastam, mert ez a fajta idiotizmus már nem a szórakoztató kategória.

szerk: A Jerky ízű pipa sztori meg olyan undorító volt, hogy 2 napig nem fog jólesni az étel. Kösz ezt is! :boxer:

Sry. :D
Egyébként várom a szoftveres csodát, mert a legutóbbi driverrel asztalra dobál a Grid, illetve a 480-al is marad a cpu overhead driver bug a frametime agyf@szt pedig már beraktam lejjebb.
Avatar
Necro

Hozzászólás #5826 2016.06.29. 19:17

Ahogy kinéznek a dolgok nálam őszig nem lesz videókártya.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #5827 2016.06.29. 19:18

14 nano-n 28 nano-s kártyákkal megegyező fogyasztás. Jelentem kifogytam a gifekből.
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #5828 2016.06.29. 19:32

Greyfox írta:Megjött a competitive ow patch! Vótmá?
20:00 -kor kezdés, hivatalosan is berankoltatjunk magunkat, vélhetően egy papucsállatka szintre.
Avatar
deep

Hozzászólás #5829 2016.06.29. 19:44

DanielT írta:20:00 -kor kezdés, hivatalosan is berankoltatjunk magunkat, vélhetően egy papucsállatka szintre.
22h körül tudok csatlakozni
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #5830 2016.06.29. 20:02

Egy streamet kérhetek majd az OW rankedezésről? :circling:
Avatar
deep

Hozzászólás #5831 2016.06.29. 23:02

deep írta:22h körül tudok csatlakozni
Hát, ez nem jött össze. Nade majd holnap!
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #5832 2016.06.30. 00:54

Én meg nem tudnám mondani most, hogy mit kell manapság venni.
Én valszeg a konzol @ rece nélkül @ 1080p @ 60 fps-re lőnék, de most azt sem nagyon lehet tudni, hogy milyen teljesítmény jön majd ki a PS4.5-ből, meg a Xbone.5-ből.
Szerencsére/szerencsétlenségre engem nem érint ez a zagyva helyzet (Tekken csak 2017-ben...)
Avatar
deep

Hozzászólás #5833 2016.06.30. 08:11

aabyssx írta:Én meg nem tudnám mondani most, hogy mit kell manapság venni.
Én valszeg a konzol @ rece nélkül @ 1080p @ 60 fps-re lőnék, de most azt sem nagyon lehet tudni, hogy milyen teljesítmény jön majd ki a PS4.5-ből, meg a Xbone.5-ből.
Szerencsére/szerencsétlenségre engem nem érint ez a zagyva helyzet (Tekken csak 2017-ben...)
1070-et. Pont. 5 évig jó lesz.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #5834 2016.06.30. 08:38

aabyssx írta:Én meg nem tudnám mondani most, hogy mit kell manapság venni.
Én valszeg a konzol @ rece nélkül @ 1080p @ 60 fps-re lőnék, de most azt sem nagyon lehet tudni, hogy milyen teljesítmény jön majd ki a PS4.5-ből, meg a Xbone.5-ből.
Szerencsére/szerencsétlenségre engem nem érint ez a zagyva helyzet (Tekken csak 2017-ben...)
Ha a 480 és a 1060 is beáll 100k-ra, akkor ezek a kretének nálam valid opcióvá tették a PS Neo-t, ami azért elég durva. Az MS cuccainak meg el kell ketyegniük a titkárnő gpu-n is, hiszen a sima bónra is jönni fognak. Szomorú, hogy ez sült ki belőle. Bazd meg AMD!
Avatar
Mekee

Hozzászólás #5835 2016.06.30. 08:52

Ár-teljesítmény király lett az rx 480 aztán hol? 100k ért 970 powa dupla memoriával? Nem érzik gáznak hogy egy két éves kàrtyával kell az uj csucsteknojukat összemérni? :)
Avatar
arty

Hozzászólás #5836 2016.06.30. 08:53

Botond írta:Hogyhogy kuka?! Lefekszel megint a qualityfirst multilobbynak?! És a gerinc?!
nemfigyelsz, látom :(
Avatar
arty

Hozzászólás #5837 2016.06.30. 09:06

DanielT írta:Tehát nem létezik még mindig DX12. Ennek ellenére szilárd meggyőződésed, hogy az AMD VALÓDI DX12 -t tud. Namost ezt az iszonyúan elfogult fanbojságon kívül mégis mire alapozod akkor? Mármint tényleg érdekel, hogy erről hol volt valaha szó, konkluzív tesztben, vagy bármilyen technológiailag megalapozott hátterű írásban.
lásd ms dx12 "profiljai", az nv pascal előtti cuccai kb azért felelnek meg, mert az ms kellően lebutitotta a piaci fölényük miatt az api elvárásait...

gondolod ingyé volt a 150w tdp? bennevan minden csak nem fogyaszt? :D
Avatar
arty

Hozzászólás #5838 2016.06.30. 09:10

benőmenő írta:Ha ezt Abu megpróbálja védeni a tesztjében, akkor az évtized kabaréjának nézünk elébe. Én már betáraztam popcornnal! :idiota:
mármint te mot EU ellenes írást, orbánellenes írást vagy mit vársz abutól?

ez a kártya 200$. hogy hogy lesz ebből 101 ezer, az TERMÉSZETESEN az amd sara. vagy az nvidiáé, lefizették orbánelvtárst, hogy a vörösvga-ra 38% áfa legyen. te mondd meg!
Avatar
arty

Hozzászólás #5839 2016.06.30. 09:12

DanielT írta:Épp megy az egyik legszarabb AMA, amit valaha Redditen olvastam. AMD-s faszit lehet kérdezni. LINK

De találtam egy gyöngyszemet, amiért Arty már lincselne, ha a mocskos nVidia csinálná. (aztán persze előrendelné a következő kártyájukat)

Szóval írtam az előbb, hogy a 4 gigáson lassabb memóriák vannak, mint a 8-as verzión. Na, hogy oldotta meg az AMD, hogy ez ne befolyásolja a teszteket és szépen az emberek pofájába hazudjanak? Na, hogy? HOGY? Megmondják ők, csak nem abban a kontextusban! Kérem szépen, 8 gigás kártyákat küldtek és lehet tesztelésre letiltani belőle 4-et. HOPPÁDEÜGYESEK!
és hogyan oldottad volna meg te? küldesz egy 8ast és egy 4est, hátha a két ingyenvga miatt jobb eredmények születnek? az mondjuk elég vidiás megoldás lett volna, tényleg! :eplus2:
Avatar
arty

Hozzászólás #5840 2016.06.30. 09:13

benőmenő írta:14 nano-n 28 nano-s kártyákkal megegyező fogyasztás. Jelentem kifogytam a gifekből.
Kép
jól értem, hogy hasonló teljesitményt hasonló fogyival oldanak meg? ez nem reális, csodák márpedig vannak! várd!
Avatar
arty

Hozzászólás #5841 2016.06.30. 09:14

deep írta:1070-et. Pont. 5 évig jó lesz.
másfél éve nem ezt írtad a 970ről? :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #5842 2016.06.30. 09:15

arty írta:lásd ms dx12 "profiljai", az nv pascal előtti cuccai kb azért felelnek meg, mert az ms kellően lebutitotta a piaci fölényük miatt az api elvárásait...

gondolod ingyé volt a 150w tdp? bennevan minden csak nem fogyaszt? :D
Jajj, csak ezt ne! Itt a vga a lábamnál, 180w tdp és dupla annyi powa? Ménem dupla tdp, mécsak +20%?! Akkor most engem átbasztak és kilopták a tdpt a kártyámbúl?!
Meg a 28nanos, ezáltal alapból többet zabálós 970es az miért adja le ugyanezt a kraftot 5w-al kevesebből?!
Ne akarjuk már megmagyarázni az elkúrást! Ráadásul ez így el se lenne kúrva, ha nem 100k lenne hanem 60k. De attól meg a 150w még mindig több lenne, mint a 145w!!!4
Avatar
arty

Hozzászólás #5843 2016.06.30. 09:16

Mekee írta:Ár-teljesítmény király lett az rx 480 aztán hol? 100k ért 970 powa dupla memoriával? Nem érzik gáznak hogy egy két éves kàrtyával kell az uj csucsteknojukat összemérni? :)
az óceán túlpartján biztos.

nem érzed gáznak, hogy a második kérdésed értelmetlen?
Avatar
Botond

Hozzászólás #5844 2016.06.30. 09:17

arty írta:másfél éve nem ezt írtad a 970ről? :D
És elég is, hiszen van olyan gyártó aki most lép piacra egy ilyen termékkel. :D
Avatar
arty

Hozzászólás #5845 2016.06.30. 09:19

Botond írta:Jajj, csak ezt ne! Itt a vga a lábamnál, 180w tdp és dupla annyi powa? Ménem dupla tdp, mécsak +20%?! Akkor most engem átbasztak és kilopták a tdpt a kártyámbúl?!
Meg a 28nanos, ezáltal alapból többet zabálós 970es az miért adja le ugyanezt a kraftot 5w-al kevesebből?!
Ne akarjuk már megmagyarázni az elkúrást! Ráadásul ez így el se lenne kúrva, ha nem 100k lenne hanem 60k. De attól meg a 150w még mindig több lenne, mint a 145w!!!4
ne keverd ide a 1080at, nem arról volt szó. ha szeretnél arról beszélgetni, kérlek tedd meg, csak ne keverd oda MINDENNHOVA ;)

970 egy fércmű, azért. tökéletes az x360ra írt játékok gyors futtatására.

amerikában 200$. irány a minisztérium elé tiltakozni! esetleg üzend meg brüsszelnek is!
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #5846 2016.06.30. 09:20

Déixtizenkettő powwah bíeccs!
Kép
Spoiler
Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára benőmenő 2016.06.30. 09:21-kor.
Avatar
arty

Hozzászólás #5847 2016.06.30. 09:20

Botond írta:És elég is, hiszen van olyan gyártó aki most lép piacra egy ilyen termékkel. :D
akkore mire a rinya? és neked miért van 1080ad?

a 480 nem 970, tehát a felvedésed abszurd, de amugy nice try :D
Avatar
arty

Hozzászólás #5848 2016.06.30. 09:22

benőmenő írta:Déixtizenkettő powwah bíeccs!
Kép
1.) dx12 :DDD

2.) ez a lengyel oldal hazudott a radeonok gta5ös teljesítményéről vagy az egy másik volt?

esetleg keress valami arab oldalt is, hogy bizonygasd az állításod (gondolom a nevesebb, nagyobb oldalakon (ahova odaért az amds bőrönd) nincs teszt, azért kényszerülsz ezekre a kerülőutakra :D )
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #5849 2016.06.30. 09:25

arty írta:1.) dx12 :DDD

2.) ez a lengyel oldal hazudott a radeonok gta5ös teljesítményéről vagy az egy másik volt?

esetleg keress valami arab oldalt is, hogy bizonygasd az állításod (gondolom a nevesebb, nagyobb oldalakon (ahova odaért az amds bőrönd) nincs teszt, azért kényszerülsz ezekre a kerülőutakra :D )

Mondjuk a Digital Foundry teszten is a 970 ment jobban dx12 tömbradír alatt, de ahogy gondolod. Jelenleg ez az egyik legnagyobb név dx 12-vel, szóval valamennyi relevanciája van. A Hitman még nincs kész, az Ashes meg olyan szinten részrehajló, mintha radeon kártyákat tesztelnének physx on-nal.
Viszont Moby fellélegezhet, hisz taknyolással már leverheti a 2 éves kártyát kétszer nagyobb gyártástechnón!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára benőmenő 2016.06.30. 09:28-kor.
Avatar
Botond

Hozzászólás #5850 2016.06.30. 09:28

arty írta:akkore mire a rinya? és neked miért van 1080ad?

a 480 nem 970, tehát a felvedésed abszurd, de amugy nice try :D
Ja, én is látom, hogy más van a dobozára nyomtatva, de ha leülsz egy komplett gép elé amiben ha 480 van, ha 970, akkor ugyanúgy viselkedik felvett áram és kibocsátott fps tekintetében, akkor sajna az egyszeri kontárnak igaza van amikor azt mondja hogy ez biza ugyanaz! Mondjuk vmelyik gyártó próbálkozott ilyennel, hogy átnevezi a kártyáit és újként árulja az ezeréves teknót, jó nagy görénység volt az is, de ott is láttuk hogy azok ugyanazok, meg most is, sima névváltoztatás nem zavar meg minket! :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #5851 2016.06.30. 09:34

arty írta:ne keverd ide a 1080at, nem arról volt szó. ha szeretnél arról beszélgetni, kérlek tedd meg, csak ne keverd oda MINDENNHOVA ;)

970 egy fércmű, azért. tökéletes az x360ra írt játékok gyors futtatására.

amerikában 200$. irány a minisztérium elé tiltakozni! esetleg üzend meg brüsszelnek is!
És ez a legszörnyűbb az egészben, hogy egy fércmű a ramelbaszással együtt kevesebb tdpből leadja ugyanazt a kraftot amit ez a világcsodája, amire amúgy te se szánsz egy fillért se. Ez a baj.
Avatar
arty

Hozzászólás #5852 2016.06.30. 09:36

Botond írta:Ja, én is látom, hogy más van a dobozára nyomtatva, de ha leülsz egy komplett gép elé amiben ha 480 van, ha 970, akkor ugyanúgy viselkedik felvett áram és kibocsátott fps tekintetében, akkor sajna az egyszeri kontárnak igaza van amikor azt mondja hogy ez biza ugyanaz! Mondjuk vmelyik gyártó próbálkozott ilyennel, hogy átnevezi a kártyáit és újként árulja az ezeréves teknót, jó nagy görénység volt az is, de ott is láttuk hogy azok ugyanazok, meg most is, sima névváltoztatás nem zavar meg minket! :D
és ha leülve az árcimkét is látok, az nem segit? szar dolog ugyan azt 30-40%-l olcsóbban kapni?

mióta?

(egyébként neked ennyire fáj, hogy 800$-os kártyát vettél vagy miért a keresztes hadjárat a 200$-os ellen?)
Avatar
arty

Hozzászólás #5853 2016.06.30. 09:37

Botond írta:És ez a legszörnyűbb az egészben, hogy egy fércmű a ramelbaszással együtt kevesebb tdpből leadja ugyanazt a kraftot amit ez a világcsodája, amire amúgy te se szánsz egy fillért se. Ez a baj.
Nem adja le.

Drágábba adja le, időnként, mostmég, stb.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #5854 2016.06.30. 09:40

arty írta:és ha leülve az árcimkét is látok, az nem segit? szar dolog ugyan azt 30-40%-l olcsóbban kapni?
mióta?
(egyébként neked ennyire fáj, hogy 800$-os kártyát vettél vagy miért a keresztes hadjárat a 200$-os ellen?)
Ez a gond basszus! Hogy a 30-40%-kal olcsóbban helyett 20%-kal drágább, a 200 USD helyett pedig lett 350 USD. :kuss:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #5855 2016.06.30. 09:46

arty írta:amerikában 200$. irány a minisztérium elé tiltakozni! esetleg üzend meg brüsszelnek is!
majd erről az árrol akkor beszéljünk ha lesz egy tényleges 4 gigàs teszt a butitott memoriával. És akkor azt is mondjuk el hogy egy 970 meg 260$.
Ha a 200$ os 4 gigàs it tudja azt, akkor ok. Mondhatjuk hogy lenyomták a konkorencia 2 éves teknoját àr-powa arányban.
Avatar
Botond

Hozzászólás #5856 2016.06.30. 09:49

arty írta:és ha leülve az árcimkét is látok, az nem segit? szar dolog ugyan azt 30-40%-l olcsóbban kapni?

mióta?

(egyébként neked ennyire fáj, hogy 800$-os kártyát vettél vagy miért a keresztes hadjárat a 200$-os ellen?)
Iponnál 106k a vatta új strixes asus 970-es. Ebből levonva 30-40%ot nekem nem adja ki a 102k-t amibe a szintén asus rx480 kerül ugyanitt. Hol van ez 60ért? Vagy milyen 40%? 4%ot akartál írni? Secondhand árakba bele se menjünk!

Nekem nem fáj semmi, csak a kettős mérce. Az igazságtalanság az bánt. És te ismét komoly kettős mércét alkalmazol az amd javára, ami így hogy a termékeikért egy fillért nem adnál, csak másokat próbálsz beszopatni, nos így különösen bántó.
Avatar
arty

Hozzászólás #5857 2016.06.30. 09:52

benőmenő írta:Mondjuk a Digital Foundry teszten is a 970 ment jobban dx12 tömbradír alatt, de ahogy gondolod. Jelenleg ez az egyik legnagyobb név dx 12-vel, szóval valamennyi relevanciája van. A Hitman még nincs kész, az Ashes meg olyan szinten részrehajló, mintha radeon kártyákat tesztelnének physx on-nal.
Viszont Moby fellélegezhet, hisz taknyolással már leverheti a 2 éves kártyát kétszer nagyobb gyártástechnón!
akkor miért nem azt linkeled? :P youtube nem ajánlgatja, én nem keresgetem a DF videoit :D (és most nem teszi!)

a TR-be BELEPECSELTÉK a dx12-t. tehát elkészült a játék DX11-re, majd pár hét alatt gondolod ujrairták az alapoktól dx12re?

(bár nem is értem, h one-on hogy nem volt dx12es alapból, de ezt majd moby elmagyarázza, ha tud bármit a portolások tech hátteréről)
Avatar
arty

Hozzászólás #5858 2016.06.30. 09:54

Botond írta:Iponnál 106k a vatta új strixes asus 970-es. Ebből levonva 30-40%ot nekem nem adja ki a 102k-t amibe a szintén asus rx480 kerül ugyanitt. Hol van ez 60ért? Vagy milyen 40%? 4%ot akartál írni? Secondhand árakba bele se menjünk!

Nekem nem fáj semmi, csak a kettős mérce. Az igazságtalanság az bánt. És te ismét komoly kettős mércét alkalmazol az amd javára, ami így hogy a termékeikért egy fillért nem adnál, csak másokat próbálsz beszopatni, nos így különösen bántó.
orbanviktor@minuszterelnokihivatal.hu; eu@eu.com

esetleg szervezz HUXIT-et!

egyet ne tegyél: ne varrd a magyar árakat az amd nyakába rednekk módjára ....
Avatar
arty

Hozzászólás #5859 2016.06.30. 09:57

Mekee írta:majd erről az árrol akkor beszéljünk ha lesz egy tényleges 4 gigàs teszt a butitott memoriával. És akkor azt is mondjuk el hogy egy 970 meg 260$.
Ha a 200$ os 4 gigàs it tudja azt, akkor ok. Mondhatjuk hogy lenyomták a konkorencia 2 éves teknoját àr-powa arányban.
sajnos a tesztoldalak valamiért (amd ugye a furykat anno baráti(!!!!!) tesztoldalaknak küldte csak... lehet most is ill. lehet a vörösek kegyeit keresik a részrehajlo 8gigázásal a teszterek) nem képesek átflashelni a gput 4 gigásra...

de bízok benne, hogy lesz aki megteszi, sőt! várom h a flashelt 4 gigásokat összevessék a gyárilag 4 gigásokkal és leleplezzék a vörös csalást (ha van), s ha ez megtörténik, akkor remélem amdcsőd.
Avatar
Botond

Hozzászólás #5860 2016.06.30. 10:04

arty írta:orbanviktor@minuszterelnokihivatal.hu; eu@eu.com

esetleg szervezz HUXIT-et!

egyet ne tegyél: ne varrd a magyar árakat az amd nyakába rednekk módjára ....
És az nvidia termékek áfa meg vám mentesek, vagy miért csak a radeonok ára ugrik meg? Nem értek az ilyen világi dolgokhoz.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #5861 2016.06.30. 10:28

Aztarohadt. Arty, ma nagyon keményet mentél! :D

Nemhogy minden komment évekig idézhető lenne, de instant póló felirat alapanyagok születtek! :taps:
Avatar
Botond

Hozzászólás #5862 2016.06.30. 10:38

DanielT írta:Aztarohadt. Arty, ma nagyon keményet mentél! :D

Nemhogy minden komment évekig idézhető lenne, de instant póló felirat alapanyagok születtek! :taps:
Azé tőled is tanul, mert ő is előjött a klasszikus mindegymennyi ram az nem befolyásol semmit se mondással!!!4 Kár is ramot tenni a vgakra!!!4
Avatar
DanielT

Hozzászólás #5863 2016.06.30. 10:41

Botond írta:Azé tőled is tanul, mert ő is előjött a klasszikus mindegymennyi ram az nem befolyásol semmit se mondással!!!4 Kár is ramot tenni a vgakra!!!4
Wat? Ki mondta, hogy mindegy mennyi a ram?

Egyébként mindegy mennyi, csak mikor mondtam én ilyet? :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #5864 2016.06.30. 10:44

arty írta:1.) dx12 :DDD

2.) ez a lengyel oldal hazudott a radeonok gta5ös teljesítményéről vagy az egy másik volt?

esetleg keress valami arab oldalt is, hogy bizonygasd az állításod (gondolom a nevesebb, nagyobb oldalakon (ahova odaért az amds bőrönd) nincs teszt, azért kényszerülsz ezekre a kerülőutakra :D )
Rendeltem egy 4 gigás, fosramos, foshűtős kivitelt. Meglátjuk ki hazudott és miben. A kegyetlendurva, arculbaszó valóság véleménye várható.


Valamikor egy hét múlva... :wilting:
/nem, nem fúrom ki, Botond már elsütötte, megy eladásra a gecibe, ezt sajnos nem tágíthatom ki análisan :(
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Moby 2016.06.30. 10:45-kor.
Avatar
arty

Hozzászólás #5865 2016.06.30. 10:44

Botond írta:És az nvidia termékek áfa meg vám mentesek, vagy miért csak a radeonok ára ugrik meg? Nem értek az ilyen világi dolgokhoz.
Sajnos én se értem, miért 170k a 1070 és miért racionálisabb a 970 árazása.

Jade - mert új és mert akkor egy ideig lehet szabadrabolni.
Megtanulták a leckét: ha a 1080as közönség is kifizette, hátha kifizetik a szegínyebbek is a day1 prémiumot :P
Végre nem a szokásos 3% árrésből (meg az (elcsalt)áfából) kell megélni...
Avatar
arty

Hozzászólás #5866 2016.06.30. 10:50

Moby írta:Rendeltem egy 4 gigás, fosramos, foshűtős kivitelt. Meglátjuk ki hazudott és miben. A kegyetlendurva, arculbaszó valóság véleménye várható.


Valamikor egy hét múlva... :wilting:
szorítok! :(

(volt valahol mocsokolcsón VAGY #pénznemszámít, #csakaleáld #390isfaszatapasztalatvolt ? :D)
Avatar
arty

Hozzászólás #5867 2016.06.30. 10:51

DanielT írta:Aztarohadt. Arty, ma nagyon keményet mentél! :D

Nemhogy minden komment évekig idézhető lenne, de instant póló felirat alapanyagok születtek! :taps:
egyedül vagyok, segíthetne valaki :(

esgén nem volt más áemdés rajtam kívül, akit idehívhatnék? :D nemrémlik...
Avatar
Moby

Hozzászólás #5868 2016.06.30. 10:56

arty írta:szorítok! :(

(volt valahol mocsokolcsón VAGY #pénznemszámít, #csakaleáld #390isfaszatapasztalatvolt ? :D)
Értetek teszem....ez a sorsom. A szolgálat!
Avatar
Mekee

Hozzászólás #5869 2016.06.30. 10:57

Botond írta:Azé tőled is tanul, mert ő is előjött a klasszikus mindegymennyi ram az nem befolyásol semmit se mondással!!!4 Kár is ramot tenni a vgakra!!!4
itt ebben az esetben nem csak a memoria mérete a difi, azabaj.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #5870 2016.06.30. 10:58

Moby írta:Rendeltem egy 4 gigás, fosramos, foshűtős kivitelt. Meglátjuk ki hazudott és miben. A kegyetlendurva, arculbaszó valóság véleménye várható.


Valamikor egy hét múlva... :wilting:
/nem, nem fúrom ki, Botond már elsütötte, megy eladásra a gecibe, ezt sajnos nem tágíthatom ki análisan :(
Egészen elképesztő, hogy mikre vagy képes... nem is ez az újdonság, hanem az, hogy mindig tudod fokozni. :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting:
Avatar
Moby

Hozzászólás #5871 2016.06.30. 11:00

A merlinhardvernél a 4 gigás egészen európai árban megy: nettó 64. Felbaszom a hardverapróra, 2 nanoszekundum alatt elmegy. Most cseteltem le velük, a sapphire 2 nappal előbb jön, szal jövőhét elején nálam van. Én meg ettől hitelesebben már nem írhatom le mindazt a szart egy 970-el szemben, amit le fogok róla írni :DD
Avatar
Botond

Hozzászólás #5872 2016.06.30. 11:01

DanielT írta:Wat? Ki mondta, hogy mindegy mennyi a ram?

Egyébként mindegy mennyi, csak mikor mondtam én ilyet? :D
Amikor a Q9550 mellett 8ról 16ra változott a ddr3 volumenem és egy pöttyel se lett több a 3dmark scoreom. Civ5 huge map endgame köridőm mondjuk látványosan javult, szalz azért csak van vmi értelme, de kezdtek meggyőzni, hogy csak sznobság a sok ram szóval lehet este lefeszegetek vagy hat gigát az 1080asról, hiszen úgysincs értelme!!!4
Avatar
Moby

Hozzászólás #5873 2016.06.30. 11:03

DanielT írta:Egészen elképesztő, hogy mikre vagy képes... nem is ez az újdonság, hanem az, hogy mindig tudod fokozni. :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting:
Kvázi ingyen mulatok, szal nem akkora teljesítmény. Meg nem is próbálkoznék a következő 3-4 évben semmivel, mer amit Botond művel mostanában, az gyakorlatilag megközelíthetlen. Ahogy kiment az utolsó meccsre, ahhoz képest a day1 1080 picsafüst :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #5874 2016.06.30. 11:04

Botond írta:Amikor a Q9550 mellett 8ról 16ra változott a ddr3 volumenem és egy pöttyel se lett több a 3dmark scoreom. Civ5 huge map endgame köridőm mondjuk látványosan javult, szalz azért csak van vmi értelme, de kezdtek meggyőzni, hogy csak sznobság a sok ram szóval lehet este lefeszegetek vagy hat gigát az 1080asról, hiszen úgysincs értelme!!!4
Hát egy Q9950 mellett a 16 gigának tényleg zéró értelme volt, ezt tartom is. Egy RGB ledes billentyűzetre való költés kb védhető lett volna vele szemben. :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #5875 2016.06.30. 11:08

DanielT írta:Hát egy Q9950 mellett a 16 gigának tényleg zéró értelme volt, ezt tartom is. Egy RGB ledes billentyűzetre való költés kb védhető lett volna vele szemben. :D
Szinte feleslegesnek is érzem leírnom: rgb ledes billentyűzettel nyomom :banplz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #5876 2016.06.30. 11:11

Mekee írta:itt ebben az esetben nem csak a memoria mérete a difi, azabaj.
Szerinted! Meg az AMD szerint! De nem arty szerint nem! És kinek hiszel az AMDnek vagy artynak?! Naugye!
Avatar
Botond

Hozzászólás #5877 2016.06.30. 11:14

Moby írta:Kvázi ingyen mulatok, szal nem akkora teljesítmény. Meg nem is próbálkoznék a következő 3-4 évben semmivel, mer amit Botond művel mostanában, az gyakorlatilag megközelíthetlen. Ahogy kiment az utolsó meccsre, ahhoz képest a day1 1080 picsafüst :D
1080sli árából megvolt a meccs is. Kerekítési hibák ezek. Majd a titán karácsonyra, az lesz a vmi! Civ6@4k@ultra aminden!
Avatar
Botond

Hozzászólás #5878 2016.06.30. 11:15

DanielT írta:Hát egy Q9950 mellett a 16 gigának tényleg zéró értelme volt, ezt tartom is. Egy RGB ledes billentyűzetre való költés kb védhető lett volna vele szemben. :D
Vmi 4k volt az upgrade és civ5ben leadta tényleg a pluszt.
Avatar
arty

Hozzászólás #5879 2016.06.30. 11:20

Moby írta:Szinte feleslegesnek is érzem leírnom: rgb ledes billentyűzettel nyomom :banplz:
:D :D :D

mindesetre mielőtt péhára felrakod 64ért, szólíts meg :D (többet nemszívesen áldoznék rá... ill. attól függ! "Moby által különösen ajánlott" esetben talán mégis :D )

lényeg a lényeg, ne hagyjuk h ezt is elcsípje előlem Zó !
skinnyman

Hozzászólás #5880 2016.06.30. 11:22

Botond írta:1080sli árából megvolt a meccs is. Kerekítési hibák ezek. Majd a titán karácsonyra, az lesz a vmi! Civ6@4k@ultra aminden!

Masoknal pedig az 1080 sli feljebb van a prioritas listan
Spoiler
Gfycat Video - Katt a lejátszáshoz

Vissza: “Leáldozott.hu”