A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
DanielT

Hozzászólás #58381 2021.02.15. 10:38

benőmenő írta:A japánoknak még mindig nem megy ez a "címadás Steamen" dolog. :wilting:
nioh.jpg
Bezzeg az ELŐNYÖK NEM ÉRKEZNEK! :boxer:
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #58382 2021.02.15. 11:12

Eje, rossz hírem van, 10k-ból megjavult a kazán :) :nezze:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #58383 2021.02.15. 11:23

Nekem ma csak tükröket kellett volna hozni és szerelni. 10 körül felhívtam őket, hogy mi van már, hol járnak? Elfelejtették és be se volt írva a naptárba.

Munkalap szerencsére megvolt sőt le is lettek gyártva.

Kibaszott inkompetens barom MINDENKI.
Avatar
arty

Hozzászólás #58384 2021.02.15. 13:40

eje75 írta:Nekem is van 3 előrendelésem...persze nekem halál faszára vannak azok még
ha mobyét elkapod, akkor se mond le őket, az elsődre bejelentkeznék :D

feltéve, hogy te sem hardveraprózól ;)
Avatar
Moby

Hozzászólás #58385 2021.02.15. 13:41

DanielT írta:Nekem ma csak tükröket kellett volna hozni és szerelni. 10 körül felhívtam őket, hogy mi van már, hol járnak? Elfelejtették és be se volt írva a naptárba.

Munkalap szerencsére megvolt sőt le is lettek gyártva.

Kibaszott inkompetens barom MINDENKI.
Én is? :(
Avatar
arty

Hozzászólás #58386 2021.02.15. 14:00

Botond írta:Tegnap míg csináltam a vacsit az aprónépeknek addig leküzdöttem a maradékot. Az alternatíva a néma csendben melegszendvics készítés lett volna ezzel szemben, hogy szól a háttérben. Utólag visszatekintve lehet az előbbi lett volna a jobb megoldás. Mindegy, legalább eltűnt a folytassakérem sorból a flixin, kb ennyi az összes pozitívum. :)
ha így nézel (néztek?) filmeket, nem csodálkozom semmin.....
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #58387 2021.02.15. 14:27

arty írta:ha így nézel (néztek?) filmeket, nem csodálkozom semmin.....
Azért ez még mindig nem a legrosszabb ami történhetett. Nekem 2 teljes délutánom ment kukába, mert megpróbáltam megnézni a Justice League-et, de mindig elaludtam rajta. :rinya:
Avatar
Botond

Hozzászólás #58388 2021.02.15. 14:48

arty írta:ha így nézel (néztek?) filmeket, nem csodálkozom semmin.....
Nyilván nem így kezdtem neki, de mikor már szembesültem vele, hogy ez miez, akkor a végét már így. Vagy a b terv volt, amit Moby csinált és hagyni a faszba.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #58389 2021.02.15. 15:37

Moby írta:Én is? :(
Megelőlegezem neked! :fogmosas:

Ja egyébként jöttek. Fúrtak és nem törték el közben a csempét! Csak amikor behajtotta bele az akasztót. :eljen:

Szerencsére a tükör mögött nem látszik, különben nem az lett volna felakasztva rá. :violent:

Kabaré minden, csak nevetni nem esik jól a hörögve okádás közben.
Avatar
eje75

Hozzászólás #58390 2021.02.15. 17:02

Greyfox írta:Eje, rossz hírem van, 10k-ból megjavult a kazán :) :nezze:
Ez nem rossz hír, Én örülök, hogy nem kivetetned a szaruhártyádat egy új kazánért! Nem para, ráér nekem, jó játékot ha tényleg meglesz.. :worship:
Avatar
eje75

Hozzászólás #58391 2021.02.15. 17:06

arty írta:ha mobyét elkapod, akkor se mond le őket, az elsődre bejelentkeznék :D

feltéve, hogy te sem hardveraprózól ;)
Soha....lőném agyon mindet, aki nem eredi árért akarja továbbadni...értek Én mindent, de pont ezek a gecik voltak akik hörögtek a fórumokon, hogy mekkora geci már, aki a rák kezelésére szóló gyógyszer jogait megvette és megemelte az árát a többszörösére... aztán ha szagolnak szaros 100e Ft hasznon az anyjukat is eladnák... tetvek... bármikor hozzájutok ha lesz már 1 darabom, azonnal szólok itt....
Avatar
eje75

Hozzászólás #58392 2021.02.15. 17:07

Mekee írta:kÖSZIMINDENKIK! :puszi: :pias:
Bazzeg akartam, de a saját nyomorom teljesen elterelte a figyelmem, sry... HBD Dude!
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #58393 2021.02.15. 17:14

DanielT írta:Megelőlegezem neked! :fogmosas:

Ja egyébként jöttek. Fúrtak és nem törték el közben a csempét! Csak amikor behajtotta bele az akasztót. :eljen:

Szerencsére a tükör mögött nem látszik, különben nem az lett volna felakasztva rá. :violent:

Kabaré minden, csak nevetni nem esik jól a hörögve okádás közben.
Bazeeeg! Fáj olvasni. :levele:
Van amúgy tartalék csempéd? Én mindenből (járólapok, csempék, padlóelemek) legalább egy dobozzal többet vettem anno. Később már ezek nem beszerezhetők általában.
Avatar
Moby

Hozzászólás #58394 2021.02.15. 17:15

eje75 írta:Soha....lőném agyon mindet, aki nem eredi árért akarja továbbadni...értek Én mindent, de pont ezek a gecik voltak akik hörögtek a fórumokon, hogy mekkora geci már, aki a rák kezelésére szóló gyógyszer jogait megvette és megemelte az árát a többszörösére... aztán ha szagolnak szaros 100e Ft hasznon az anyjukat is eladnák... tetvek... bármikor hozzájutok ha lesz már 1 darabom, azonnal szólok itt....
Nem féltem én a boltokat sem, de az vállakozik, fizeti az alkalmazottakat (jól-rosszul), óriási rizikót vállal, bezárja ha megbassza a covid, stb. és jönnek ezek Büdös tirpák anyabaszó férgek, és nulla másodperc munka után vigyorogva teszi zsebre a hasznot, amit ha az üzlet tenne el, akkor TELFOSNÁ az összes fórumot, hogy feljelenti a boltot, meg mitképzel, és hogy szemétgecik, és hogy ilyenkor hol az usák MSRP. Hogy a tetveskurvaanyját baszná telibe mind.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #58395 2021.02.15. 17:17

Moby írta:Nem féltem én a boltokat sem, de az vállakozik, fizeti az alkalmazottakat (jól-rosszul), óriási rizikót vállal, bezárja ha megbassza a covid, stb. és jönnek ezek Büdös tirpák anyabaszó férgek, és nulla másodperc munka után vigyorogva teszi zsebre a hasznot, amit ha az üzlet tenne el, akkor TELFOSNÁ az összes fórumot, hogy feljelenti a boltot, meg mitképzel, és hogy szemétgecik, és hogy ilyenkor hol az usák MSRP. Hogy a tetveskurvaanyját baszná telibe mind.
Aztán jössz holnap, és 300k-ért teríted a PS5-öt :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #58396 2021.02.15. 17:19

Zóanagyvarázsló írta:Aztán jössz holnap, és 300k-ért teríted a PS5-öt :idiota:
Simán! :nezze:
Avatar
Moby

Hozzászólás #58397 2021.02.15. 17:23

Ez amúgy konkrétan megtörtént. Van egy írástudatlan, ostoba féreg, aki elsőként baszta fel a gépét 300-ért, aztán most meg óbégat, hogy az edigital 250-ért árulgatja a PS5-öt. És amikor szóvátettem, akkor a húgyagyú prohardveres moderátorcigány engem bannol a fórumról.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #58398 2021.02.15. 17:32

Közben megfejtettem miért látták tizedannyian se a hirdetéseim Facebookon, mint mondjuk hardveraprón. Hát esélyem nem volt ilyen mezőnyben, hogy az enyémre kattintson bárki. :fogmosas:
Spoiler
Képernyőkép 2021-02-15 172736.jpg
Avatar
eje75

Hozzászólás #58399 2021.02.15. 17:34

benőmenő írta:Közben megfejtettem miért látták tizedannyian se a hirdetéseim Facebookon, mint mondjuk hardveraprón. Hát esélyem nem volt ilyen mezőnyben, hogy az enyémre kattintson bárki. :fogmosas:
Spoiler
Képernyőkép 2021-02-15 172736.jpg
Te melyik qwa vagy amúgy ezek közül? :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #58400 2021.02.15. 17:34

De hogy írjak jót is: braktam, újragondoltam, átdolgoztam, elhelyeztem az elbaszott méretű kanapétm és kiderült, hogy teljesen véletlenül tök jó lett így, ha őszinte akarok lenni jobb let a végeredmény, mintha a megadott méretre csinálta volna. De ez kizárólag mázli. Mindegy, végül tök jól sült el, ugyanezt kívánom nektek is. Még a padlólerakást kell megúszni ökörségek, és a padlóba beleállt csipőfogó nélkül megúszni*, és tonképp tökre rendeben leszek.

/* na nem mintha nálam akkora szerepe lenne. A gyerekek amúgy is elintéznek mindent pikk-pakk, felesleges nagyon belemereülni, hogy mi sérül installáció közben, meg mi nem...
Avatar
eje75

Hozzászólás #58401 2021.02.15. 17:36

Moby írta:Ez amúgy konkrétan megtörtént. Van egy írástudatlan, ostoba féreg, aki elsőként baszta fel a gépét 300-ért, aztán most meg óbégat, hogy az edigital 250-ért árulgatja a PS5-öt. És amikor szóvátettem, akkor a húgyagyú prohardveres moderátorcigány engem bannol a fórumról.
Most akartam írni az edigital-os példát, ez nekem is feltűnt.. rohadt gecik
Avatar
Moby

Hozzászólás #58402 2021.02.15. 17:36

benőmenő írta:Közben megfejtettem miért látták tizedannyian se a hirdetéseim Facebookon, mint mondjuk hardveraprón. Hát esélyem nem volt ilyen mezőnyben, hogy az enyémre kattintson bárki. :fogmosas:
Spoiler
Képernyőkép 2021-02-15 172736.jpg
Ahhoz a zöld rucihoz annyira nem megy a fehér csizma, ha megkérdezted volna előbb, ezt én is elmondtam volna neked. Holnap délelőtt amúgy van egy szabad másfél órád? :banplz:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #58403 2021.02.15. 19:21

eje75 írta:Te melyik qwa vagy amúgy ezek közül? :banplz:
Sajnos egyik sem. De legközelebb már tuti, hogy tükör előtt fotózom az ondófoltos használt vga-mat a Facebook hirdetéshez. Legfeljebb kapok egy kis ingyen reklámot napiszaron, ha még működik az az oldal. :idiota:
Avatar
arty

Hozzászólás #58404 2021.02.15. 20:00

Moby írta:Ahhoz a zöld rucihoz annyira nem megy a fehér csizma, ha megkérdezted volna előbb, ezt én is elmondtam volna neked. Holnap délelőtt amúgy van egy szabad másfél órád? :banplz:
másfél óra?!?!?! miközben a skilltreet se tudod behozni, olyan öreg vagy? nekünk ezt itt NE! :D

---

hardverapróról anno ugy is kaptam bannt, hogy egyértelmü kamuhirdetés alatt kommenteltem h vigyázat, mer' tutikamu, üzletrontásért kivágtak pár napra, majd a hirdetést nemsokára levették, a juzert törölték :D
sajna a moderátorok mindenhol társadalmi munkában nyomják, egy ügyre 7 mp jut... és emellett sokszor hatalommániás kispöcsök is, persze :D (bár ezt esgén zsonika esetében érzékeltem legjobban, EVER, ami ott ment, az bruttttális.)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #58405 2021.02.15. 20:01

Moby írta:Ahhoz a zöld rucihoz annyira nem megy a fehér csizma, ha megkérdezted volna előbb, ezt én is elmondtam volna neked. Holnap délelőtt amúgy van egy szabad másfél órád? :banplz:
phpBB [media]
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #58406 2021.02.15. 20:04

arty írta:sajna a moderátorok mindenhol társadalmi munkában nyomják, egy ügyre 7 mp jut... és emellett sokszor hatalommániás kispöcsök is, persze :D (bár ezt esgén zsonika esetében érzékeltem legjobban, EVER, ami ott ment, az bruttttális.)
Mert? Nekem még sehol nem sikerült moderátorokkal összezördülnöm. Moderátorként nem moderátorokkal már sokkal könnyebb.
Avatar
insp

Hozzászólás #58407 2021.02.15. 20:06

benőmenő írta:Közben megfejtettem miért látták tizedannyian se a hirdetéseim Facebookon, mint mondjuk hardveraprón. Hát esélyem nem volt ilyen mezőnyben, hogy az enyémre kattintson bárki. :fogmosas:
Spoiler
Képernyőkép 2021-02-15 172736.jpg


A feltuntetett arak azok 15 perces tarifak. :hehe:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #58408 2021.02.15. 20:13

Zóanagyvarázsló írta:Mert? Nekem még sehol nem sikerült moderátorokkal összezördülnöm. Moderátorként nem moderátorokkal már sokkal könnyebb.
Én eddig Era-n kaptam 10 nap pihenőt mert valamelyik közéleti topikba beírtam, hogy nem biztos hogy mindenkit le kéne nácizni a legkisebb véleménykülnbségre és ez a moderátor szerint komoly közösségbomlasztás volt. Azóta inkább ignorálom az ottani topikokat. :fogmosas:
Ezen kívül még a egy CoD 4 szeró jut eszembe, ahol a [NO GL, LS, Martyrdom!] felirat ellenére valaki gránátvetőzött és én jól elküldtem az anyjába miután leszedett vele. Gondolom maga az admin vagy a haverja volt. :idiota:
Általában azért sikerül felmérni hol, mit szabad.
Avatar
arty

Hozzászólás #58409 2021.02.15. 20:16

Zóanagyvarázsló írta:Mert? Nekem még sehol nem sikerült moderátorokkal összezördülnöm. Moderátorként nem moderátorokkal már sokkal könnyebb.
Azt úgy kell csinálni, hogy néha nem nyomod el teljesen az igazságérzeted és szabadjára engeded a véleményed :mf2: Próbáld ki egyszer! (és ne csak itt, velem szemben keménykedj állandóan! :D )
Avatar
eje75

Hozzászólás #58410 2021.02.15. 20:55

Már a notikat is bevetik a bányászok...agyam eldobom...
Avatar
Moby

Hozzászólás #58411 2021.02.15. 20:56

Zóanagyvarázsló írta:Mert? Nekem még sehol nem sikerült moderátorokkal összezördülnöm. Moderátorként nem moderátorokkal már sokkal könnyebb.
Nem az a baj, hogy a moderátor moderál. Az a baj, ha a moderátor húgyagyú. Ez monduk a nem-moderátoroknál sem előny.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #58412 2021.02.15. 21:00

aabyssx írta:Bazeeeg! Fáj olvasni. :levele:
Van amúgy tartalék csempéd? Én mindenből (járólapok, csempék, padlóelemek) legalább egy dobozzal többet vettem anno. Később már ezek nem beszerezhetők általában.
Van tartalék! A legtöbb a 36 ezer/nm-es fajtából szerencsére! Végülis nem a burkoló fizette a felesleges többletet és az eladó se lázadt fel, hogy 2 havi rendes készletüket viszem el egy kis lukra. :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #58413 2021.02.15. 21:03

Zóanagyvarázsló írta:Mert? Nekem még sehol nem sikerült moderátorokkal összezördülnöm. Moderátorként nem moderátorokkal már sokkal könnyebb.
Engem vagy 5x minimum banoltak hwapróról, pedig egyáltalán nem vagyok konfrontatív személyiség... :whatever: de lehet megvan az 10 is. :fogmosas:

Most már nem kommentelek inkább.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #58414 2021.02.16. 00:14

arty írta:Azt úgy kell csinálni, hogy néha nem nyomod el teljesen az igazságérzeted és szabadjára engeded a véleményed :mf2: Próbáld ki egyszer! (és ne csak itt, velem szemben keménykedj állandóan! :D )
Én a konkrét afférra lettem voltam kíváncsi, mi váltotta ezt ki belőled. Nem szoktam kommentálni engem nem érintő moderátori akciókat, melyeket többnyire nem is látok. Kb. annyi közöm van hozzájuk, mint a Hős utcai igazoltatásokhoz, így nagyon nehéz felháborodni rajta.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #58415 2021.02.16. 00:16

DanielT írta:Engem vagy 5x minimum banoltak hwapróról, pedig egyáltalán nem vagyok konfrontatív személyiség... :whatever: de lehet megvan az 10 is. :fogmosas:

Most már nem kommentelek inkább.
Én az SG-re kérdeztem rá, ott nincs gond, csak az idióta barmok kapnak a pofájukra :mf2:

Hardveraprón én csak annyit csináltam, hogy adtam-vettem-érdeklődtem, de annak is már jó pár éve. Arról sokat hallottam, hogy nem normálisak, de nem olvastam egy-egy alkalomtól eltekintve, mint fórumot.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #58416 2021.02.16. 11:27

phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #58417 2021.02.16. 13:30

Kéne vegyek még kontrollert, hátha nem jut valamelyik gyereknek :ticking:
Spoiler
Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #58418 2021.02.16. 13:33

a cerny-féle CSODASSD kb 20 perce másolja fel a divison 2 patchet :ticking: Kurvajó ez a bytepatching technológia, de azon túl is iszonyú lassú tud lenni ez a mindentmegbaszó ssd...
Avatar
Botond

Hozzászólás #58419 2021.02.16. 13:57

Moby írta:Kéne vegyek még kontrollert, hátha nem jut valamelyik gyereknek :ticking:
Spoiler
Kép
Ennyi idő után ez természetes. Nekem is van 3db x360 kontroller (1 vezetékes, 2 wireless), 1db x1, 1 db xsx, 3 joycon pár, és a fekete-narancs dockolós izé ami neked is a switch-nek. Egy ovis csoportnak elég.
És még tervezek 1-1 xsx kontrollert venni talán, hogy a profiljukkal lépjenek be a kölykök, pirosat a lányomnak, kéket a fiamnak. De lehet mégse. Még töprengek, de pont a napokban gondoltam rá.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #58420 2021.02.16. 14:08

Moby írta:Kéne vegyek még kontrollert, hátha nem jut valamelyik gyereknek :ticking:
Spoiler
Kép
Nem kellene a dokkolóba is még egy? Ez így elég hómlessz. :szomoru1:
Avatar
Moby

Hozzászólás #58421 2021.02.16. 14:14

DanielT írta:Nem kellene a dokkolóba is még egy? Ez így elég hómlessz. :szomoru1:
Amíg nem kezdenek valami ezzel a driftingcigánysággal nem veszek mégegyet. Ez is driftel :( Kicseréltetni seincs kedvem. Minek? Kapok egy másik ugyanilyen szart...
Avatar
arty

Hozzászólás #58422 2021.02.16. 14:30

Zóanagyvarázsló írta:Én a konkrét afférra lettem voltam kíváncsi, mi váltotta ezt ki belőled. Nem szoktam kommentálni engem nem érintő moderátori akciókat, melyeket többnyire nem is látok. Kb. annyi közöm van hozzájuk, mint a Hős utcai igazoltatásokhoz, így nagyon nehéz felháborodni rajta.
"szerintem a sony egy idióta, hogy nem x y z" --> törli a hsz-t zsonika --> beírom h valaki törölgeti a hsz-eket --> ban/bannal fenyegetés

történt: ps4 topik
tavaly? vagy inkább már tavalyelőtt?
konkrétan teljesen napi beszélgetésből törölte felek hsz-eit, amikert refresh előtt pl láttam és SEMMI nem volt benne. teljesen értelmezhetetlen volt a csávó.
playstationje nem volt, csak odajárt törölgetni? :D
nekem ott lett vége az esgének, mivel a többi mod sem akart "beleszólni".
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #58423 2021.02.16. 14:36

Moby írta:a cerny-féle CSODASSD kb 20 perce másolja fel a divison 2 patchet :ticking: Kurvajó ez a bytepatching technológia, de azon túl is iszonyú lassú tud lenni ez a mindentmegbaszó ssd...
Egyébként azóta sem hallani olyan multiplatform játékról amihez kifejezetten ajánlanák a gyorsabb háttértárat, és az MS és NVidia ehhez kapcsolódó api-járól se nagyon jött szembe cikk mióta bejelentették hogy lesz ilyenjük. :fejvakaras:
Avatar
Moby

Hozzászólás #58424 2021.02.16. 14:52

benőmenő írta:Egyébként azóta sem hallani olyan multiplatform játékról amihez kifejezetten ajánlanák a gyorsabb háttértárat, és az MS és NVidia ehhez kapcsolódó api-járól se nagyon jött szembe cikk mióta bejelentették hogy lesz ilyenjük. :fejvakaras:
Én nem tudom, én azt látom, hogy viszont azoknál, amikből van ps4 és ps5 változat, ott agybaszó a különbség. Amit pl a nioh collection-ben művel az teljesen szürreális. Rányomok a gombra, és következő szézadmásodpercben bent vagyok a játékban, mintha folyamatosan ott lenne az egész a memóriában.
Avatar
Moby

Hozzászólás #58425 2021.02.16. 14:56

Csináltam gyoran egy felvételt (majd kigyógyul a felbontás). Ilyen totál agyfasz az egész.
phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #58426 2021.02.16. 14:58

Ugyanez ps4 módban, ugyanerről az SSD-ről ilyen fél perc. Szóval szerintem kurvára kellene nyomni ezeket az apikat, mert elképesztő, hogy gyakorlatilag eliminálja a gémingből a töltést, mint fogalmat.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #58427 2021.02.16. 15:14

arty írta:tavaly? vagy inkább már tavalyelőtt?
.
.
nekem ott lett vége az esgének.
Pedig azt hittem, hogy akartál jönni PVM-et tesztelni... de ha nem hát nem! :nemtudom:

Spoiler
. :mf2:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #58428 2021.02.16. 15:16

benőmenő írta:Egyébként azóta sem hallani olyan multiplatform játékról amihez kifejezetten ajánlanák a gyorsabb háttértárat, és az MS és NVidia ehhez kapcsolódó api-járól se nagyon jött szembe cikk mióta bejelentették hogy lesz ilyenjük. :fejvakaras:
Én a dualsense funkcióinak tömeges használatát várom nagyon továbbra is. COD -ban mondjuk első dolgom volt kikapcsolni, mert gyakorlatilag ellehetetleníti a PRŐ géminget.
Avatar
Moby

Hozzászólás #58429 2021.02.16. 15:32

Egészen elképesztő, ahogy ez a retkes kis doboz 120fps-el baszatja ki HDR-ben az ORI-t az oledre. Nem tudom mennyi lehet a valós fps, de az összhatás nyilván a játék miatt is, nagyon baszó. És vettem 90 petákért. Mit kapni ezért ma? Egy jól megtermett 1060-at? Esetleg covidot? :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Moby 2021.02.16. 15:34-kor.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #58430 2021.02.16. 15:33

arty írta:"szerintem a sony egy idióta, hogy nem x y z" --> törli a hsz-t zsonika --> beírom h valaki törölgeti a hsz-eket --> ban/bannal fenyegetés

történt: ps4 topik
tavaly? vagy inkább már tavalyelőtt?
konkrétan teljesen napi beszélgetésből törölte felek hsz-eit, amikert refresh előtt pl láttam és SEMMI nem volt benne. teljesen értelmezhetetlen volt a csávó.
playstationje nem volt, csak odajárt törölgetni? :D
nekem ott lett vége az esgének, mivel a többi mod sem akart "beleszólni".
Ilyen szefos sgs moderatorokra kar szot fecserelni, radar Merlinwvel az elen, Zsonikat annyira nem vagom mert en mar nem vagyok arrafele aktiv de ahogy hallottam o kellett hogy valaki Tinmant orrba vagja :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Micsu 2021.02.16. 15:37-kor.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #58431 2021.02.16. 15:36

Moby írta:Egészen elképesztő, ahogy ez a retkes kis doboz 120fps-el baszatja ki HDR-ben az ORI-t az oledre. Nem tudom mennyi lehet a valós fps, de az összhatás nyilván a játék miatt is, nagyon baszó.
Az lenne az elkepeszto ha azt a jatekot se dobna ami igazan nem erre a genre keszult meg annyi poly van egyszerre a kepen mint egy 5 eves aaa jatekban. (Joesetben)
Avatar
Moby

Hozzászólás #58432 2021.02.16. 15:48

Micsu írta:Az lenne az elkepeszto ha azt a jatekot se dobna ami igazan nem erre a genre keszult meg annyi poly van egyszerre a kepen mint egy 5 eves aaa jatekban. (Joesetben)
Egy fél generációval ezelőtti nagygépen néha negyvenecskével megyegetett. Szerintem jól jött ezekbe a normális processzor. Ez egy egészen normális generáció lett hardveresen.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #58433 2021.02.16. 15:50

Moby írta:Egy fél generációval ezelőtti nagygépen néha negyvenecskével megyegetett. Szerintem jól jött ezekbe a normális processzor. Ez egy egészen normális generáció lett hardveresen.
Ja. Rohadtul elégedett vagyok egyelőre! :eljen:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #58434 2021.02.16. 15:53

Moby írta:Egy fél generációval ezelőtti nagygépen néha negyvenecskével megyegetett. Szerintem jól jött ezekbe a normális processzor. Ez egy egészen normális generáció lett hardveresen.
Es az ara is jo, de nem csak azert mert most a pcs cuccok az egekben, en dragabbra szamitottam.
Meg megeltuk azt hogy mar a pron is jo minosegben tudsz jatszani, foleg az elozo generaciokhoz kepest ahol meg a tearingelt kep is alap volt sok esetben. A kepminoseget meg nem is emlitem.
Avatar
Moby

Hozzászólás #58435 2021.02.16. 16:01

Micsu írta:Es az ara is jo, de nem csak azert mert most a pcs cuccok az egekben, en dragabbra szamitottam.
Meg megeltuk azt hogy mar a pron is jo minosegben tudsz jatszani, foleg az elozo generaciokhoz kepest ahol meg a tearingelt kep is alap volt sok esetben. A kepminoseget meg nem is emlitem.
Ha az xsx árából indulnánk ki akkor ennek a kis gecinek 70-nél többe nem kéne kerülnie, node nyilván a kicsinél már nem vállalta be az ms ugyanazt az buktát gêpenként. Szerencsére annyi eladó van belőle, mint a szemét. Tegnap láttam fent 85-ért is már. Dzal lassan ott lesz ennek az ára, ahol kell (a használtpiaci). Gamepass playernek oké ez, mégha a gamepass nekem nem is kell. Kölköknek minecraftozni több, mint elég (és nem a ps5-ön ülnek) :)
Avatar
Botond

Hozzászólás #58436 2021.02.16. 16:06

Moby írta:Ha az xsx árából indulnánk ki akkor ennek a kis gecinek 70-nél többe nem kéne kerülnie, node nyilván a kicsinél már nem vállalta be az ms ugyanazt az buktát gêpenként. Szerencsére annyi eladó van belőle, mint a szemét. Tegnap láttam fent 85-ért is már. Dzal lassan ott lesz ennek az ára, ahol kell (a használtpiaci). Gamepass playernek oké ez, mégha a gamepass nekem nem is kell. Kölköknek minecraftozni több, mint elég (és nem a ps5-ön ülnek) :)
Minecraftozni elég a switch is 85ért, és amikor jön a jó idő azzal ki lehet zavarni a kertbe, amikor meg lemerül akkor szét lehet tárni a karokat, hogy hát sajna ez a vége mára. :ravasz1:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #58437 2021.02.16. 16:15

Botond írta: amikor meg lemerül akkor szét lehet tárni a karokat, hogy hát sajna ez a vége mára. :ravasz1:
4 évesnél gyerek benyalja még ezt? :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #58438 2021.02.16. 16:27

Micsu írta:4 évesnél gyerek benyalja még ezt? :D
idősebb kimaradt :P
Avatar
Botond

Hozzászólás #58439 2021.02.16. 17:03

Micsu írta:4 évesnél gyerek benyalja még ezt? :D
Kertben nincs konnektor meg töltő, szóval kemény az élet! :D
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #58440 2021.02.16. 17:28

Sikeresen átvettem a Moby féle ps5-öt, utolsó pillanatig azt hittem kandi kamera forgatáson vagyok, lelkileg felkészültem, hogy amikor a raktárból visszatér a csávó, parókában és series s-el a kezében érkezik vissza ps5 helyett.
DE NEM. Ps5-el jött, igaz, a dobozt még nem bontottam ki, remélem nem tartós élelmiszer van benne :D
Na, hamarosan kiderül, köszi még1x :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #58441 2021.02.16. 17:32

Greyfox írta:Sikeresen átvettem a Moby féle ps5-öt, utolsó pillanatig azt hittem kandi kamera forgatáson vagyok, lelkileg felkészültem, hogy amikor a raktárból visszatér a csávó, parókában és series s-el a kezében érkezik vissza ps5 helyett.
DE NEM. Ps5-el jött, igaz, a dobozt még nem bontottam ki, remélem nem tartós élelmiszer van benne :D
Na, hamarosan kiderül, köszi még1x :)
Jól fog jönni az a 4 kiló rizs majd meglátod! :fogmosas:
Avatar
Moby

Hozzászólás #58442 2021.02.16. 18:06

Greyfox írta:Sikeresen átvettem a Moby féle ps5-öt, utolsó pillanatig azt hittem kandi kamera forgatáson vagyok, lelkileg felkészültem, hogy amikor a raktárból visszatér a csávó, parókában és series s-el a kezében érkezik vissza ps5 helyett.
DE NEM. Ps5-el jött, igaz, a dobozt még nem bontottam ki, remélem nem tartós élelmiszer van benne :D
Na, hamarosan kiderül, köszi még1x :)
Má' kezdtem izgulni, hogy egy rosszul megvilágított pincében tartanak azóta is bőszerkóban, egy székhez kötözve :)
Avatar
arty

Hozzászólás #58443 2021.02.16. 18:17

DanielT írta:Pedig azt hittem, hogy akartál jönni PVM-et tesztelni... de ha nem hát nem! :nemtudom:

Spoiler
. :mf2:
nyííííílván a vég eleje a leáld kiűzettetésének pillanata volt :D
de azért el lehetett itt-ott még haldokolni kicsit... a bejáródott topikokban, nagyon max.
de ~1 éve tényleg vége, kihalt minden (ps4 topikba nem teszem be a lában, nyilván, szal lehet ott még van élet!)

a pvmnél már jobban érdekel a szétluggatott padló, a függöny, a 36k-s csempe, az üvegtégla, a hibás székek, a pár hét alatt 100as oled fényen beégett CX :D
ilyenjeim legalább bámikor lehetnek (szigoruan elvben), nincs mire irigykedni.

Spoiler
de a pvm? többszázezret egy bármikor beszaró 20 colos tűrhető képű tévéért sose bírnék kiadni és a feleségem se nagyon hajtana érte :D
(tegnap is hallgattam a rinyát az úton, hogy mennyire elege van.... valamiért azt feltételezte, hogy MEGINT egy céertéért megyünk, pedig csak egy psvr boxért ugrottunk el, hogy a rossz hdmi out-osom kicseréljem :D sokára jutottam szóhoz, hogy eloszlassam az aggodalmait, eléggé belelovalta magát....)
Avatar
eje75

Hozzászólás #58444 2021.02.16. 18:41

Moby írta:Csináltam gyoran egy felvételt (majd kigyógyul a felbontás). Ilyen totál agyfasz az egész.
[video]vidinyó[/video]
Hú ez komoly... :wilting: ...mondjuk ez PS4-en se olyan vészes, nincs SSD ez enyémben és 10-11 mp alatt vagyok bent, de azért ez tényleg áll leejtős....
Avatar
eje75

Hozzászólás #58445 2021.02.16. 18:42

Greyfox írta:Sikeresen átvettem a Moby féle ps5-öt, utolsó pillanatig azt hittem kandi kamera forgatáson vagyok, lelkileg felkészültem, hogy amikor a raktárból visszatér a csávó, parókában és series s-el a kezében érkezik vissza ps5 helyett.
DE NEM. Ps5-el jött, igaz, a dobozt még nem bontottam ki, remélem nem tartós élelmiszer van benne :D
Na, hamarosan kiderül, köszi még1x :)
Köszönd a Nioh-nak... ha nem toltam volna egész nap azt a szart Én veszem észre gyorsabban Moby kiírását és most Én vehetnék játékokat hozzá hunyonnyócezeré! Na jah: a Nioh nyomorba dönt :banplz:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #58446 2021.02.16. 18:58

Nézem a DF videóját erről a Nioh 2 PC portról...mintha időutaztunk volna 2 generációt visszafelé az időben minden tekintetben. :wilting:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #58447 2021.02.16. 19:22

benőmenő írta:Nézem a DF videóját erről a Nioh 2 PC portról...mintha időutaztunk volna 2 generációt visszafelé az időben minden tekintetben. :wilting:
Azert a Remedy rekord bevetelt zart ugy taval hogy jatekot se adott ki, haaat, csak nem a DF csinalta az ingyen reklammal? :idiota:

Btw most esik le hogy a cx taviranyitojarol leszedtem a nejlont? Most mit csinaljak? :nyes: (os lealdosok biztos ertik)
Avatar
arty

Hozzászólás #58448 2021.02.16. 19:28

Micsu írta:Azert a Remedy rekord bevetelt zart ugy taval hogy jatekot se adott ki, haaat, csak nem a DF csinalta az ingyen reklammal? :idiota:
Btw most esik le hogy a cx taviranyitojarol leszedtem a nejlont? Most mit csinaljak? :nyes: (os lealdosok biztos ertik)
kuka. bélyeg méretű panel, bontott fólia... mit vártál, hogy féláron legalább elmegy?

amugy miből jött remedínek bevétel?! lehet a féldolláros alanwake bundle ment nagyot, MEGINT?
Avatar
Micsu

Hozzászólás #58449 2021.02.16. 20:05

arty írta:kuka. bélyeg méretű panel, bontott fólia... mit vártál, hogy féláron legalább?
Talan bar neked annyiert se kene ugy latom, talan Eje atvenne :mf1:
Avatar
arty

Hozzászólás #58450 2021.02.16. 20:16

Micsu írta:Talan bar neked annyiert se kene ugy latom, talan Eje atvenne :mf1:
az én szemeimnek a 48" az már csak egy apró paca :( (amúgy tényleg dráma, ahogy a "közellátásom" megy tönkre... másfél éve mondta a szemész, hogy kezd bajlenni, jöhet a bifokális szemüveg lassan :D és ma, most a könyv és telefon már kezd kényelmetlen látnivaló lenni... :( )

Vissza: “Leáldozott.hu”