A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
eje75

Hozzászólás #58311 2021.02.13. 20:15

Moby írta:Eje-nek és Neked konkrétan igértem korábban, hogy szólok ha lesz. Hát most jött el. Nem tudok kinek igértem előbb, szóval most az döntött, hogy ki jelentkezik előbb. Te lettél az. A többit majd írom priviben. Van még az alzán, a playiten, a emagon, és a most említett boltban rendelésem. Tehát elvileg kell még kapjak, így a többieknek is juthat. Azt én megigérni nemtudom hogy ezek szintén a jövőhéten élesednek, de van rájuk esély. Ugyanakkori rendelés volt mind. Ha kapok, hozom ide nektek, én nem fogom feltenni őket felárért, azt a sportot meghagyom a félkegyelműeknek.
Köszönöm, ez tényleg korrekt dolog volt Tőled, szürkeróka gyorsabb volt most, jó játékot neki!! :worship: :worship: Ha esetleg mégis kazánra kell költenie egy kellemesebb összeget (ne legyen így!), és "meggondolja" magát, akkor persze lecsapok rá, mint gyöngytyúk a langyos takonyra! :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #58312 2021.02.13. 20:18

eje75 írta:Köszönöm, ez tényleg korrekt dolog volt Tőled, szürkeróka gyorsabb volt most, jó játékot neki!! :worship: :worship: Ha esetleg mégis kazánra kell költenie egy kellemesebb összeget (ne legyen így!), és "meggondolja" magát, akkor persze lecsapok rá, mint gyöngytyúk a langyos takonyra! :banplz:
A kövi a tied!

/aztán Micsu és Tom, és ezzel el is fogynak az előrendelt gépeim.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #58313 2021.02.13. 20:38

eje75 írta:Köszönöm, ez tényleg korrekt dolog volt Tőled, szürkeróka gyorsabb volt most, jó játékot neki!! :worship: :worship: Ha esetleg mégis kazánra kell költenie egy kellemesebb összeget (ne legyen így!), és "meggondolja" magát, akkor persze lecsapok rá, mint gyöngytyúk a langyos takonyra! :banplz:
Kazán.. majd fűt a ps5! :banplz:

Mobynak meg 1000 köszi, végtelenül korrektek vagytok (dt is), hogy nem a hardverapróra megy, hanem ide! :eljen: :eljen:
Avatar
eje75

Hozzászólás #58314 2021.02.13. 20:45

Moby írta:A kövi a tied!

/aztán Micsu és Tom, és ezzel el is fogynak az előrendelt gépeim.
Nekem is van 3 előrendelésem...persze nekem halál faszára vannak azok még
Avatar
Botond

Hozzászólás #58315 2021.02.13. 20:47

Elkezdtem ezt a yakuza0-át. Hát eddig walking simulátor. 1 óra alatt eljutottam a tutorial közepéig, a beépített progress tracker szerint már 0,27%-nál járok. Lehet másfél óra. Két verekedés volt. Azt már látom, hogy a sleeping dogs innen lopott mindent, de az valahogy mégis jobban összeállt, azt kimaxoltam pc-n és x360on is, és belenéztem a definitív x1 verzióba xsx-en, lehet az is kap egy ezrezést, de ezeknek a yakuzáknak érik az uninstall, pedig mind a hatot felraktam, ami benne van ganépasszban.
Avatar
Moby

Hozzászólás #58316 2021.02.13. 20:50

eje75 írta:Nekem is van 3 előrendelésem...persze nekem halál faszára vannak azok még
Az enyémek szept17 mind. Az előrendeléseimből csak a playiten lehetett korábban rendelni, szóval remélem mindannyiótoknak tudok szerezni még februárban.
Avatar
eje75

Hozzászólás #58317 2021.02.13. 21:11

Moby írta:Az enyémek szept17 mind. Az előrendeléseimből csak a playiten lehetett korábban rendelni, szóval remélem mindannyiótoknak tudok szerezni még februárban.
Spoiler
Kép
Avatar
eje75

Hozzászólás #58318 2021.02.13. 21:12

Botond írta:Elkezdtem ezt a yakuza0-át. Hát eddig walking simulátor. 1 óra alatt eljutottam a tutorial közepéig, a beépített progress tracker szerint már 0,27%-nál járok. Lehet másfél óra. Két verekedés volt. Azt már látom, hogy a sleeping dogs innen lopott mindent, de az valahogy mégis jobban összeállt, azt kimaxoltam pc-n és x360on is, és belenéztem a definitív x1 verzióba xsx-en, lehet az is kap egy ezrezést, de ezeknek a yakuzáknak érik az uninstall, pedig mind a hatot felraktam, ami benne van ganépasszban.
Én erről a yakuzáról mindig lepattanok... rohadt unalmas baromság...
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #58319 2021.02.13. 21:17

Botond írta:Elkezdtem ezt a yakuza0-át. Hát eddig walking simulátor. 1 óra alatt eljutottam a tutorial közepéig, a beépített progress tracker szerint már 0,27%-nál járok. Lehet másfél óra. Két verekedés volt. Azt már látom, hogy a sleeping dogs innen lopott mindent, de az valahogy mégis jobban összeállt, azt kimaxoltam pc-n és x360on is, és belenéztem a definitív x1 verzióba xsx-en, lehet az is kap egy ezrezést, de ezeknek a yakuzáknak érik az uninstall, pedig mind a hatot felraktam, ami benne van ganépasszban.
Nekem a Steam 26 órát ír, de a fő szállal alig haladtam. Rengeteg mellékes időelcseszés van benne, a Sega árkádoktól kezdve a kabaré klubon át a harcművészet pallérozásig. Ja és persze a temérdek mini sztori, amik úgy igazán a fénypontjai a játéknak.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #58320 2021.02.13. 21:19

Moby írta:A kövi a tied!

/aztán Micsu és Tom, és ezzel el is fogynak az előrendelt gépeim.
Én a 3060 TÍÁJ-szállítmányból kérek majd. Persze ha sokáig hordjátok a topikba a PS5-öt, lehet, hogy kell az egyik, ha nem fér be tévé alá, a Hardveraprón még láttam helyet :banplz:

Ez, úgy tünik, végre már nem is annyira szar:

phpBB [media]
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #58321 2021.02.13. 21:19

A sátán találmánya az okostelefon, másfél év után is a kínok kínja kommentelni róla.
Avatar
Botond

Hozzászólás #58322 2021.02.13. 21:50

eje75 írta:Én erről a yakuzáról mindig lepattanok... rohadt unalmas baromság...
Ez az én minireviewm is eddig. Plusz nem ment, kiléptem, kezdem előről. WTF?!
/szerk: utcai telefonban lehet menteni. 2 órás tutorial, de nem mondja. ÁH!!! :banplz:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #58323 2021.02.13. 22:05

Botond írta:Ez az én minireviewm is eddig. Plusz nem ment, kiléptem, kezdem előről. WTF?!
/szerk: utcai telefonban lehet menteni. 2 órás tutorial, de nem mondja. ÁH!!! :banplz:
A Yakuza 0 is ugyanúgy végzödik, mint a Windows 10. Ez nem lehet véletlen! A karma így pótolja be az oprendszerrel kimaradt (vagy észre nem vett) picurka kényelmetlenségeket.
Avatar
neoreg

Hozzászólás #58324 2021.02.13. 22:06

Jók ezek a Yakuzák, de nem valók mindenkinek és ha egyet játszottál belőlük, akkor mindet játszottad.

Kép

Mind valós játékidő a 0-t kivéve, mert azt anno warezdemóztam, mert nem voltam biztos benne, hogy tetszeni fog, de beszippantott és azóta day 1 vásárlás volt az összes része (kivéve a Like a Dragon, de az már körökre osztott stratégia (wtf!), amit fenntartásokkal kezelek). A 3-4-5 idejét meg úgy tessék nézni, hogy 17 napja jelentek meg. Igen, nincs életem.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #58325 2021.02.13. 22:11

neoreg írta:Jók ezek a Yakuzák, de nem valók mindenkinek és ha egyet játszottál belőlük, akkor mindet játszottad.

Kép

Mind valós játékidő a 0-t kivéve, mert azt anno warezdemóztam, mert nem voltam biztos benne, hogy tetszeni fog, de beszippantott és azóta day 1 vásárlás volt az összes része (kivéve a Like a Dragon, de az már körökre osztott stratégia (wtf!), amit fenntartásokkal kezelek). A 3-4-5 idejét meg úgy tessék nézni, hogy 17 napja jelentek meg. Igen, nincs életem.
Éppen firtattam is volna 3-4-5-öt, de még idejében az olvasás mellett döntöttem.

A Like a Dragont sok helyen felszopkodták hogy éc RPG-je kaliber, el is kezdett érdekelni. A tréler alapján ez nem így volt, akkor még müfaj(váltás)t sem észleltem. A 0 már régóta betárazva, én még nem próbáltam, de family sharingben nagy sikere volt, húgom zabálta, szóval megérte.
Avatar
Botond

Hozzászólás #58326 2021.02.13. 22:31

neoreg írta:Jók ezek a Yakuzák, de nem valók mindenkinek és ha egyet játszottál belőlük, akkor mindet játszottad.

Mind valós játékidő a 0-t kivéve, mert azt anno warezdemóztam, mert nem voltam biztos benne, hogy tetszeni fog, de beszippantott és azóta day 1 vásárlás volt az összes része (kivéve a Like a Dragon, de az már körökre osztott stratégia (wtf!), amit fenntartásokkal kezelek). A 3-4-5 idejét meg úgy tessék nézni, hogy 17 napja jelentek meg. Igen, nincs életem.
Mondom Sleeping dogs egy az egyben ugyanez szinte, karaokéval meg környezeti dolgokba verhető fejekkel, de az valahogy mégis jobban elkapott, ez a y0 inkább eje verdiktjéhez áll közelebb és annyira lassú, hogy konkrétan belealszok. Verekedés is bénább vhogy.
Sleeping dogs megvót? Szerintem abba is bele tudsz csapatni egy 60 órát, ha ez az xyab smashing csihipuhi bejött.
/szerk: nekem 63 óra volt az 59/59 acsi, de abban a sztori dlc-k meg minden benne van már
Avatar
neoreg

Hozzászólás #58327 2021.02.13. 22:56

Botond írta:Mondom Sleeping dogs egy az egyben ugyanez szinte, karaokéval meg környezeti dolgokba verhető fejekkel, de az valahogy mégis jobban elkapott, ez a y0 inkább eje verdiktjéhez áll közelebb és annyira lassú, hogy konkrétan belealszok. Verekedés is bénább vhogy.
Sleeping dogs megvót? Szerintem abba is bele tudsz csapatni egy 60 órát, ha ez az xyab smashing csihipuhi bejött.
/szerk: nekem 63 óra volt az 59/59 acsi, de abban a sztori dlc-k meg minden benne van már
Sleeping Dogs már megvolt ~6,5 éve, nekem 20 óra volt a főszál + néhány mellékküldi. Nem vagyok az achimaxolás híve.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #58328 2021.02.13. 23:26

Én ezzel az infantilis, flash-szarral játszom már 1,5 órája, és folyamatosan vigyorgok.
phpBB [media]
Avatar
Botond

Hozzászólás #58329 2021.02.13. 23:27

Megnéztem közben a flixin az új Tom Hanks filmet, ezt a kapitány küldetése westernt, ami nem western, de viszont unalomban a y0val vetekszik, messzire kerüljétek!
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #58330 2021.02.13. 23:28

Én nagyon bírom a Yakuzákat. A PS4-es verzión kívül mindegyiket játszottam. Amik PS2-re voltak, azokat újra is játszottam normális minőségben. Tök poén az összes, végig szoktam röhögni.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #58331 2021.02.14. 08:15

phpBB [media]

Egyszer kijutottam az udvarra kb. 50 nekifutásból, de már kb. semmim nem maradt és a nagy tumultusban szétszedtek. Ott ment is a shift+del. Eléggé bosszantó, hogy ezek szerint 2 kanyarra voltam a végétől. :falbav:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #58332 2021.02.14. 09:20

aabyssx írta:Kemény, hogy annyira nincs HW a piacon, hogy a kriptogyökerek már a notebookokat is befogják. Meg 1050ti-t hoznak vissza, hogy valami legyen a polcon.
Most nézem, hogy a Radeon 270X-ek ára is 1 hónap alatt 25%-al drágult HWaprón. :buck:

Boldog születésnapot, Mekee!
Avatar
Moby

Hozzászólás #58333 2021.02.14. 09:23

Botond írta:Megnéztem közben a flixin az új Tom Hanks filmet, ezt a kapitány küldetése westernt, ami nem western, de viszont unalomban a y0val vetekszik, messzire kerüljétek!
Elkezdtem tegnap én is, de nem ment végig, és nem is fog.
Avatar
Moby

Hozzászólás #58334 2021.02.14. 09:23

És boldog Mekee napot!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #58335 2021.02.14. 09:49

Eléggé Mikiset ja! :nezze:
Avatar
Botond

Hozzászólás #58336 2021.02.14. 10:00

Boldog Miki napot mindenkinek!
Avatar
Botond

Hozzászólás #58337 2021.02.14. 10:01

Moby írta:Elkezdtem tegnap én is, de nem ment végig, és nem is fog.
Tegnap míg csináltam a vacsit az aprónépeknek addig leküzdöttem a maradékot. Az alternatíva a néma csendben melegszendvics készítés lett volna ezzel szemben, hogy szól a háttérben. Utólag visszatekintve lehet az előbbi lett volna a jobb megoldás. Mindegy, legalább eltűnt a folytassakérem sorból a flixin, kb ennyi az összes pozitívum. :)
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #58338 2021.02.14. 10:03

Bár tegnap óta úgy érzem nekem van születésnapom, boldogat, Mekee! :)

Miközben násztáncot járva gondosan elhelyezett falevelekből és ágakból építgetem az oltárt, eszembe jutott egy pár kérdés.
hdmi kábel 2.1-es a dobozban?
Mivel sokminden kimaradt, nyilván ps+ vásárlással kezdem a collection miatt.
Uk accom van, asszem akkor még nem volt magyar amikor csináltam. Érdemes magyart létrehozni? Vagy usákosat, mer olcsó?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #58339 2021.02.14. 10:14

Greyfox írta:Bár tegnap óta úgy érzem nekem van születésnapom, boldogat, Mekee! :)

Miközben násztáncot járva gondosan elhelyezett falevelekből és ágakból építgetem az oltárt, eszembe jutott egy pár kérdés.
hdmi kábel 2.1-es a dobozban?
Mivel sokminden kimaradt, nyilván ps+ vásárlással kezdem a collection miatt.
Uk accom van, asszem akkor még nem volt magyar amikor csináltam. Érdemes magyart létrehozni? Vagy usákosat, mer olcsó?
Van a dobozban kábel, feltételezem megfelelő.

USA accot nem érdemes, mert nem lehet már fizetni rajta csak feltöltőkártyás szarakodással. UK accounton minden a legdrágább. Innentől kezdve szerintem kb a magyarnál nem kell tovább trükközni.
Avatar
Moby

Hozzászólás #58340 2021.02.14. 10:21

Greyfox írta:Bár tegnap óta úgy érzem nekem van születésnapom, boldogat, Mekee! :)

Miközben násztáncot járva gondosan elhelyezett falevelekből és ágakból építgetem az oltárt, eszembe jutott egy pár kérdés.
hdmi kábel 2.1-es a dobozban?
Mivel sokminden kimaradt, nyilván ps+ vásárlással kezdem a collection miatt.
Uk accom van, asszem akkor még nem volt magyar amikor csináltam. Érdemes magyart létrehozni? Vagy usákosat, mer olcsó?
Mindkettőt érdemes tartani, de a psplust arra vedd, amelyik játszani fogsz. Nekem ugyan magyar a főaccountom, de nem igazán látom előnyét. Vehetem drágábban a psplust, de mivel itt gyűlnek a trofik már, ezen nem fogok már változtatni.
Avatar
Moby

Hozzászólás #58341 2021.02.14. 10:24

DanielT írta:Van a dobozban kábel, feltételezem megfelelő.

USA accot nem érdemes, mert nem lehet már fizetni rajta csak feltöltőkártyás szarakodással. UK accounton minden a legdrágább. Innentől kezdve szerintem kb a magyarnál nem kell tovább trükközni.
Ettől neki még lehet usa acc a main, aztán veheti magyaron drágábban a játékot, ha ahhoz van kedve :)
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #58342 2021.02.14. 10:29

Aszondjátok kukázzam a retro ds platinám?? Akkor inkább ráfizetek :D :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #58343 2021.02.14. 10:29

Moby írta:Ettől neki még lehet usa acc a main, aztán veheti magyaron drágábban a játékot, ha ahhoz van kedve :)
Ennyi erővel maradhat az UK, amcsin befizeti a PS pluszt, magyaron magyarkodik, svéden meg játékokat vesz. :nemtudom:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #58344 2021.02.14. 10:52

Moby írta:Mindkettőt érdemes tartani, de a psplust arra vedd, amelyik játszani fogsz. Nekem ugyan magyar a főaccountom, de nem igazán látom előnyét. Vehetem drágábban a psplust, de mivel itt gyűlnek a trofik már, ezen nem fogok már változtatni.
Miért, a gépen lévö többi acc már nem tudja élvezni a plusos játékokat? Acconként kell elöfizetni a multira? :merges2:

Szerk: Én biztos maradnék a magyarnál, a PS3-nál is elvártam a magyar PSN-t, az esetleges kis ráfizetés sem zavar, de ha idönként kétszer is elö kéne fizetni egyszerre, az szívatás lenne.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zóanagyvarázsló 2021.02.14. 10:56-kor.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #58345 2021.02.14. 10:53

Ja, Mekee, Isten éltessen!
Avatar
deep

Hozzászólás #58346 2021.02.14. 11:06

DanielT írta:Ennyi erővel maradhat az UK, amcsin befizeti a PS pluszt, magyaron magyarkodik, svéden meg játékokat vesz. :nemtudom:
Multi működni fog minden accounton, és a játékok is futnak minden accon, de csak magyar accounton tud bankkártyával venni (többin feltöltővel), felhőmentés csak azon az accon megy, ahol a plusz van. Innentől el tudja dönteni :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára deep 2021.02.14. 11:10-kor.
Avatar
Moby

Hozzászólás #58347 2021.02.14. 11:09

DanielT írta:Ennyi erővel maradhat az UK, amcsin befizeti a PS pluszt, magyaron magyarkodik, svéden meg játékokat vesz. :nemtudom:
Ez nem jó. Az amcsira beváltott psplus felhőmentését nem tudja UK fiókon használni. A PSPlust arra kell venni, amelyik használatban van. A játékot veheti bárhol.

/közben írta deep is
Avatar
Moby

Hozzászólás #58348 2021.02.14. 11:13

Na, tegyük inkább ezt rendesen tisztába. 3 dolgot kapsz a psplusért:
- játékokat (havi+psplus collection ps5-ön). Ezeket minden account használhatja.
- Multijáték. Szintén minden account használhatja.
- Felhőmentés. Ezt csak az az account tudja használni, akinek élő psplusa van.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #58349 2021.02.14. 11:18

Moby írta:Na, tegyük inkább ezt rendesen tisztába. 3 dolgot kapsz a psplusért:
- játékokat (havi+psplus collection ps5-ön). Ezeket minden account használhatja.
- Multijáték. Szintén minden account használhatja.
- Felhőmentés. Ezt csak az az account tudja használni, akinek élő psplusa van.
Akkor jó. A felhömentés fontos, de tudok élni nélküle, és különben is csak az lenne a lényeg, hogy elöfizetve odaadva, megmutatva a húgomnak vagy bárki másnak, az illetö is tudja külön fiókkal használni a játékokat, más felhömentése végképp nem izgat :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #58350 2021.02.14. 12:04

Zóanagyvarázsló írta:Akkor jó. A felhömentés fontos, de tudok élni nélküle, és különben is csak az lenne a lényeg, hogy elöfizetve odaadva, megmutatva a húgomnak vagy bárki másnak, az illetö is tudja külön fiókkal használni a játékokat, más felhömentése végképp nem izgat :D
PS5 játékok esetén már nem biztos, hogy tudsz nélkül élni, mert az egyetlen módja a mentések biztonságba helyezésének (nem tehető ki usb-re sem).
Avatar
Botond

Hozzászólás #58351 2021.02.14. 12:53

Moby írta:PS5 játékok esetén már nem biztos, hogy tudsz nélkül élni, mert az egyetlen módja a mentések biztonságba helyezésének (nem tehető ki usb-re sem).
De nem a felhőmentés a lényeg, hanem hogy mérje a gémtájmot! :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #58352 2021.02.14. 13:08

Botond írta:De nem a felhőmentés a lényeg, hanem hogy mérje a gémtájmot! :banplz:
Egyik legjobb rendszerfeature ever. A buzi nintendo is csinálta, aztán a switchnél kivette :/
Avatar
Botond

Hozzászólás #58353 2021.02.14. 13:11

Moby írta:Egyik legjobb rendszerfeature ever. A buzi nintendo is csinálta, aztán a switchnél kivette :/
Ja, ők is azt a szar felhőmentést adták helyette. :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #58354 2021.02.14. 13:16

Botond írta:Ja, ők is azt a szar felhőmentést adták helyette. :banplz:
De ez most olyan, mint az ms-nél a minőségi exkluzívok helyett adott gamepass :D Ezeket nem "helyette" kellene adni, hanem mellé. Vagy ahogy a sony csinálja: ő elvette az usb mentés lehetőségét, viszont helyette nem adott semmit :banplz:
Avatar
deep

Hozzászólás #58355 2021.02.14. 14:38

Moby írta:Egyik legjobb rendszerfeature ever. A buzi nintendo is csinálta, aztán a switchnél kivette :/
Dehát méri az. Zeldánál nekem 35 órát mutatott, amit mellesleg tegnap fejeztem be.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #58356 2021.02.14. 14:51

Moby írta:PS5 játékok esetén már nem biztos, hogy tudsz nélkül élni, mert az egyetlen módja a mentések biztonságba helyezésének (nem tehető ki usb-re sem).
Írtatok már ide ilyet, de akkora baromságnak tünt, mint amilyet csak az MS, a Nintendo csinálna passzióból. Vagy a Sony :kuss:

Föplatformon jobban izgatna, mint letudós GIGÁKNÁL, de géphalálnák vagy Próra cserénél nem mindegy. Amikor a KotOR 49 órája veszett kárba, mert nem a kiírás ellenére nem müködött a felhö, az jobban fájt, és az összes support széttárta a karját. Persze azt úgy backupolom, ahogy akarom, a régi végigjátszásom mentései meg is vannak még.

A lényeg, hogy több saját accot úgysem használok, viszont így másnak is elö kell fizetnie, ha el akarja vinni a mentett állásait. Szoftvertúsz után itt a save-túsz :wilting:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #58357 2021.02.14. 14:56

A Előnyök megérkezett!!!4!!4

Kép
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #58358 2021.02.14. 15:33

phpBB [media]
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #58359 2021.02.14. 16:44

aabyssx írta:Én ezzel az infantilis, flash-szarral játszom már 1,5 órája, és folyamatosan vigyorgok.
phpBB [media]
Bazeg, ez a játék perfekt a látványával, a zenével, az infantilis humorával és a könnyved, de szellemes gameplayjel együtt / 10
Az Epic anno ingyen adta, de simán megér pár EUR-t! 4,5 órát játszottam vele (Epic méri ;).
Avatar
Mekee

Hozzászólás #58360 2021.02.14. 17:37

kÖSZIMINDENKIK! :puszi: :pias:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #58361 2021.02.14. 17:39

Lepörgött a Super Lucky's Tale. Kb. 10 óra volt összeszedni az összes lóherét az alapjátékban. A DLC-k már nincsenek benne a gamepassban, úgyhogy ment is az uninstall.
Ezek a mai kölkök már nem tudják milyen hetekig szenvedni egy-egy pályával, mint anno nekem a Lion Kingben! Egy ilyen kis aranyos, könnyed gyűjtögetős 3D platformer. Ha jól tudom eredetileg Occulus gigaexként jött, és néha azért elég trükkös eltalálni, hol is van a rókánk meg az ellenfél egymáshoz képest a Z tengelyen. Egyszer mondjuk pont jól jött, mert adott achit amiért gyanútlanul fejest ugrottam a szurkos gödörbe, mert azt hittem egy síkban vagyok egy pénzérmével. Ha már pénzérmék, ezeket elégg grindolni kéne ha valaki ki szeretné oldani az összes skin-t. Meghát elég könnyű is a játék. Mindig sok életet kapunk, de ha kifogynánk is csak az aktuális pályát kell elölről kezdeni. Bossfightok alatt is van gyakran checkpoint és fázisok közt élet töltés.
Az irányításon és a hitboxokon azért érződik, hogy nem egy Nintendo, vagy más platformer veterán csapat készítette, de a célnak megfelelt.
Aranyos, de nagyon kiddie vót' /10.
Avatar
Moby

Hozzászólás #58362 2021.02.14. 18:31

Nioh Saga S02E0végtelen:
Kiderült, hogy olyan puttó hülyeségek okán nem jönnek át a trofik, hogy az ember esze megáll. Pl olyanokon gurult el a gyógyszerem, hogy nincs meg az odachi master trofi. Namost ezek az általam nem használt fegyók kimasterelése egy ökös grindfeszt volt amúgy, de megcsináltam őket. Na. Kiderült, hogy egyébként MINDEN megvan hozzá, csak a skilltreeben be kell váltani az utolsó szintlépést. Egyetlen gombnyomás. A másik ilyen volt a Tea Conossieur trofi.
Sajnos maradtak olyan kimaradt trofik, amiket ilyen puttó módzserrel nem szerezhetek vissza, ezekhez ilyen 1-1 pályákat le kell nyomnom. A gond az, hogy nem tudok már a játékkal játszani :((( Totál elfelejtettem benne MINDENT. Szerintem el kéne kezdenem előről, mert tegnap azt is videón kellett megnéznem, hogy kell a skilltree-t behozni. Kezdem már nagyon durván érezni az öregedés jeleit :szomoru1:
Avatar
Botond

Hozzászólás #58363 2021.02.14. 19:15

benőmenő írta:Lepörgött a Super Lucky's Tale. Kb. 10 óra volt összeszedni az összes lóherét az alapjátékban. A DLC-k már nincsenek benne a gamepassban, úgyhogy ment is az uninstall.
Ezek a mai kölkök már nem tudják milyen hetekig szenvedni egy-egy pályával, mint anno nekem a Lion Kingben! Egy ilyen kis aranyos, könnyed gyűjtögetős 3D platformer. Ha jól tudom eredetileg Occulus gigaexként jött, és néha azért elég trükkös eltalálni, hol is van a rókánk meg az ellenfél egymáshoz képest a Z tengelyen. Egyszer mondjuk pont jól jött, mert adott achit amiért gyanútlanul fejest ugrottam a szurkos gödörbe, mert azt hittem egy síkban vagyok egy pénzérmével. Ha már pénzérmék, ezeket elégg grindolni kéne ha valaki ki szeretné oldani az összes skin-t. Meghát elég könnyű is a játék. Mindig sok életet kapunk, de ha kifogynánk is csak az aktuális pályát kell elölről kezdeni. Bossfightok alatt is van gyakran checkpoint és fázisok közt élet töltés.
Az irányításon és a hitboxokon azért érződik, hogy nem egy Nintendo, vagy más platformer veterán csapat készítette, de a célnak megfelelt.
Aranyos, de nagyon kiddie vót' /10.
Egyrészt benne van mindkettő, másrészt érdemes a new-t is mellé pörgetni, minden pályán pont annyit változtattak, hogy totál más játék legyen az egész úgy, hogy valójában ugyanaz. Mármint a sztori ugyanaz, ami erős spoiler, dehátna, most hogy végignyomtad gondolom érzed, hogy ez pont semmit nem számít.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #58364 2021.02.14. 20:06

A pixelfrissitot csak akkor hasznaljam ha beegest tapasztalok vagy erdemes neha elinditani?
Azert a youtube appal annyira nem vagyok megelegedve, kommenteket meg most se tudtam megnezni (bar ez nem gond) a kedvenceim (kb 500 video) kozul 30/40et tud megjeleniteni, azokat valtogatja folyamatos scrollozas kozben.
A kep elesseget ha filmet nezek is erdemes levenni vagy csak a ps4 es pc eseteben?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #58365 2021.02.14. 20:25

Micsu írta:A pixelfrissitot csak akkor hasznaljam ha beegest tapasztalok vagy erdemes neha elinditani?
Azert a youtube appal annyira nem vagyok megelegedve, kommenteket meg most se tudtam megnezni (bar ez nem gond) a kedvenceim (kb 500 video) kozul 30/40et tud megjeleniteni, azokat valtogatja folyamatos scrollozas kozben.
A kep elesseget ha filmet nezek is erdemes levenni vagy csak a ps4 es pc eseteben?
Az élességet nem veszed le, csak a túlélesítést,tehát mindig az alap 0 kell.

Pixeleket intézi a tévé, szard le.

YouTube app nálam tökéletes, de kommenteket valóban nem tud, de ez a Google döntése.
Avatar
Moby

Hozzászólás #58366 2021.02.14. 20:27

Micsu írta:A pixelfrissitot csak akkor hasznaljam ha beegest tapasztalok vagy erdemes neha elinditani?
Azert a youtube appal annyira nem vagyok megelegedve, kommenteket meg most se tudtam megnezni (bar ez nem gond) a kedvenceim (kb 500 video) kozul 30/40et tud megjeleniteni, azokat valtogatja folyamatos scrollozas kozben.
A kep elesseget ha filmet nezek is erdemes levenni vagy csak a ps4 es pc eseteben?
A pixelfrissítőt ne futtasd.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #58367 2021.02.14. 20:29

Olvastam h regeneralja magat a tv, de errol a pixelfrissitorol nem irtak.
Avatar
deep

Hozzászólás #58368 2021.02.14. 20:31

Moby írta:A pixelfrissítőt ne futtasd.
Mi okból? (Tényleg nem tudom, mit árt.)
Avatar
Moby

Hozzászólás #58369 2021.02.14. 20:34

Micsu írta:Olvastam h regeneralja magat a tv, de errol a pixelfrissitorol nem irtak.
Az pontosan az, de az a hosszú regeneráció, ami normál esetben 1000 üzemóra után fut le magától, de arra is van valami okosság, hogy a rövid regenerációs ciklusok lefutásának gyakorisága képes módosítani a hosszú ciklust is.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #58370 2021.02.14. 20:35

Moby írta:Az pontosan az, de az a hosszú regeneráció, ami normál esetben 1000 üzemóra után fut le magától, de arra is van valami okosság, hogy a rövid regenerációs ciklusok lefutásának gyakorisága képes módosítani a hosszú ciklust is.
Az ujabb modellek tenyleg nehezebben egnek be vagy csak marketing?
Avatar
Moby

Hozzászólás #58371 2021.02.14. 20:37

deep írta:Mi okból? (Tényleg nem tudom, mit árt.)
Indokolatléanul képes csökkenteni a panel fényerejét örökre. A regeneráció valójában kompenzációt jelent. Beméri a pixeleket, és bizonyos tolerancia mentén a gyengébbekhez igazítja az egész panelt.
Avatar
Moby

Hozzászólás #58372 2021.02.14. 20:40

Micsu írta:Az ujabb modellek tenyleg nehezebben egnek be vagy csak marketing?
A tapasztalatok azt mutatják, hogy igen. Egyrészt javulgat a panel hűtése (a panának eddig is gyártott az LG custom panelt, amivel nagyobb fényerőt engedtek a jobb hűtés miatt, mint a sajátjainál,most ugyanez megy a sonyval is), másrészt valszeg a panelvédelemre szolgáló technológiák is jobban működnek, mint a korábbiak.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #58373 2021.02.14. 20:40

Micsu írta:Az ujabb modellek tenyleg nehezebben egnek be vagy csak marketing?
8-as széria óta már végképp nem probléma normális változatos tartalomnál.

Felejtsd el a babusgatást, élvezd+használd ennyike.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #58374 2021.02.14. 20:43

DanielT írta:8-as széria óta már végképp nem probléma normális változatos tartalomnál.

Felejtsd el a babusgatást, élvezd+használd ennyike.
Ma egesz nap megy, valtozatos tartalommal.
Hany uzemoranal erdemes cserelni, megvan kb hogy a fenyereje mennyi ido utan csokken nagyobb mertekben? Remelem egy 5 evet azert ellesz.
Avatar
Moby

Hozzászólás #58375 2021.02.14. 20:46

Micsu írta:Ma egesz nap megy, valtozatos tartalommal.
Hany uzemoranal erdemes cserelni, megvan kb hogy a fenyereje mennyi ido utan csokken nagyobb mertekben? Remelem egy 5 evet azert ellesz.
Előbb fog fájni a fogad az újabb valamilyen csodafeature-re, vagy nagyobb fényerőt kínáló újra, mintsem ez megtörténne. Én már szívesen cserélném evo-ra :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #58376 2021.02.14. 20:48

Moby írta:Előbb fog fájni a fogad az újabb valamilyen csodafeature-re, vagy nagyobb fényerőt kínáló újra, mintsem ez megtörténne. Én már szívesen cserélném evo-ra :D
En nem vagyok nagy tvs de jah 10 evig biztos nem marad meg :)
Eleg huzos ara lesz az uj szerianak.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Micsu 2021.02.14. 20:49-kor.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #58377 2021.02.14. 20:49

Micsu írta:Ma egesz nap megy, valtozatos tartalommal.
Hany uzemoranal erdemes cserelni, megvan kb hogy a fenyereje mennyi ido utan csokken nagyobb mertekben? Remelem egy 5 evet azert ellesz.
Ezeket senki nem tudja. Majd amikor már fos lesz akkor kidobod, eladsz mittomén 2 tonna lucernát és veszed a 2027-es modellt! :nezze:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #58378 2021.02.14. 20:53

DanielT írta:Ezeket senki nem tudja. Majd amikor már fos lesz akkor kidobod, eladsz mittomén 2 tonna lucernát és veszed a 2027-es modellt! :nezze:
Ha megeljuk akkor biztosan :P
Biztos elobb lesz ra ingerenciam mint a nappali es konyha felujitasra :csodalk:
Avatar
eje75

Hozzászólás #58379 2021.02.14. 21:13

Moby írta:Nioh Saga S02E0végtelen:
Kiderült, hogy olyan puttó hülyeségek okán nem jönnek át a trofik, hogy az ember esze megáll. Pl olyanokon gurult el a gyógyszerem, hogy nincs meg az odachi master trofi. Namost ezek az általam nem használt fegyók kimasterelése egy ökös grindfeszt volt amúgy, de megcsináltam őket. Na. Kiderült, hogy egyébként MINDEN megvan hozzá, csak a skilltreeben be kell váltani az utolsó szintlépést. Egyetlen gombnyomás. A másik ilyen volt a Tea Conossieur trofi.
Sajnos maradtak olyan kimaradt trofik, amiket ilyen puttó módzserrel nem szerezhetek vissza, ezekhez ilyen 1-1 pályákat le kell nyomnom. A gond az, hogy nem tudok már a játékkal játszani :((( Totál elfelejtettem benne MINDENT. Szerintem el kéne kezdenem előről, mert tegnap azt is videón kellett megnéznem, hogy kell a skilltree-t behozni. Kezdem már nagyon durván érezni az öregedés jeleit :szomoru1:
De Te legalább 60 fps-ben nem tudsz már játszani... nekem néha annyira beszaggat,hogy a bossharcban kimarad néhány ütem a move-jában :wilting: ráadásul már nagyon az endgame tartalomban megyek, de a hülye vagyok a built építésbez, csak skill-ből és erőből csúszom előre a taknyomon... szoppendáré...torokra, mélyre....
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #58380 2021.02.15. 09:28

A japánoknak még mindig nem megy ez a "címadás Steamen" dolog. :wilting:
nioh.jpg

Vissza: “Leáldozott.hu”