A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
eje75

Hozzászólás #57961 2021.02.01. 20:10

DanielT írta:Örülök, hogy legalább valakit megihletett a pokoljárásom és szolidaritást vállal. :eljen:
Te a pokojárásoddal átjutottál a luxuslakásod kínálta nirvánába... nekem meg lesz egy 500-as karim egy lassan halódó konzolon.... nem ugyanaz! :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #57962 2021.02.01. 20:52

Holnap jön 4k@60fps patch GOW-hoz PS5-re. Így, hogy rojtosra dugtam minden lukát, annyira nem izgalmas, de jön. Meg Division 2 4K@60 patch, meg Control (blöe) patch (erről van már DF anyag is), ez holnap jön psplusban is, meg NIOH1-2 remaszter,meg...szal minden jön holnap.


Ja igen. A nioh1-em nem váltódik remaszterre, meg kell(ene) vegyem ps5-re. Megint. Hát a jó büdös kurva anyját a Team Ninjának. Tőlem nem kapnak pénzt.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #57963 2021.02.01. 20:54

Moby írta:Holnap jön 4k@60fps patch GOW-hoz PS5-re. Így, hogy rojtosra dugtam minden lukát, annyira nem izgalmas, de jön. Meg Division 2 4K@60 patch, meg Control (blöe) patch (erről van már DF anyag is), ez holnap jön psplusban is, meg NIOH remaszter,meg...szal minden jön holnap.
Ez a rohadt Control... Nem a Microsoft vagy a Sony fizeti le a DF-et hanem a Remedy, hogy ezt a szemetet tolják. Ha nincs róla 10 videó akkor egy se.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #57964 2021.02.01. 20:55

eje75 írta:Te a pokojárásoddal átjutottál a luxuslakásod kínálta nirvánába... nekem meg lesz egy 500-as karim egy lassan halódó konzolon.... nem ugyanaz! :banplz:
Hát az tény, hogy te nem tudsz a karakteredben aludni, én viszont először tegnap megtettem a kégliben. :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #57965 2021.02.01. 20:58

DanielT írta:Hát az tény, hogy te nem tudsz a karakteredben aludni, én viszont először tegnap megtettem a kégliben. :idiota:
És meleg volt? :miaz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #57966 2021.02.01. 21:01

Egy újabb elképesztő sikersztori: a stadia bezárja a stúdióit. Bejött ezeknek is a hagyományos géminget a betonba döngölő jövőtechnológiája :eljen: Szerintem tök jó ötlet ebbe milliárdokat beletolni.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #57967 2021.02.01. 21:04

Rage 2 10/10

+ A játék legerősebb része valóban a gunplay, élveztem a harcokat, jó lehet a képességeket meg a fegyókat kombózni, élvezet iktatni a mobokat.
+ Egy ideig még fel nem tápoljuk magunkat el-el kapdos a happygrind érzése, viszeget a játék
+ Zenék ütősek, pont illenek a settingsbe

0 Tud jól kinézni ha akar de elég vegyes az összkép, a szokásos idtech popup hegyeket se nagyon sikerült megoldani, viszont az effektek szépek (füst, robbanás elég állat)

- Nem tudom hogy mostanában miért pompázik 500 színben minden postapokaliptikus játék, de itt kimaxolták ezzel a magenta a vérben, a létrán, a falon meg mindenhol, nem tudtam sokszor sírjak e vagy nevessek?
- Kevés a küldetés, az eventek meg nagyon egy kaptafák, miután megtaláljuk az összes arkot meg felfedezzük azt a pár event fajtát nagyon nem tud újat mutatni a játék
- Kötelező versenyzés is mehetett volna a kukába, legalább a kötelező horgászat elmaradt :idiota:
- Nekem absz nem jött át a kezelőfelület, a misszió panel a legsiralmasabb

Hardon toltam, bossharcok nagyon vérszegények voltak, 1 kezemen meg tudom számolni hányszor halltam bossharcok során, 1x óra után már kb félistenként szaladozunk a világban. Egy biztos hogy összességében jobban élveztem mint a Reachet, jobb fps élmény volt.
Az hogy 10/10 e? Hát jó kérdés, akarok e itt maradni vagy sem? Ennek függvénye :banplz: :mf2:


Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #57968 2021.02.01. 21:05

Moby írta:És meleg volt? :miaz:
Ja, az olyan szinten meg van oldva, hogy elérhető már emberi hőmérséklet. A gyorsasága és a szabályozhatóság szánalmas, de legalább kiderült, hogy nincs elreccsentve cső a beton alatt... :wilting:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #57969 2021.02.01. 21:11

Micsu írta:Rage 2 10/10

+ A játék legerősebb része valóban a gunplay, élveztem a harcokat, jó lehet a képességeket meg a fegyókat kombózni, élvezet iktatni a mobokat.
+ Egy ideig még fel nem tápoljuk magunkat el-el kapdos a happygrind érzése, viszeget a játék
+ Zenék ütősek, pont illenek a settingsbe

0 Tud jól kinézni ha akar de elég vegyes az összkép, a szokásos idtech popup hegyeket se nagyon sikerült megoldani, viszont az effektek szépek (füst, robbanás elég állat)

- Nem tudom hogy mostanában miért pompázik 500 színben minden postapokaliptikus játék, de itt kimaxolták ezzel a magenta a vérben, a létrán, a falon meg mindenhol, nem tudtam sokszor sírjak e vagy nevessek?
- Kevés a küldetés, az eventek meg nagyon egy kaptafák, miután megtaláljuk az összes arkot meg felfedezzük azt a pár event fajtát nagyon nem tud újat mutatni a játék
- Kötelező versenyzés is mehetett volna a kukába, legalább a kötelező horgászat elmaradt :idiota:
- Nekem absz nem jött át a kezelőfelület, a misszió panel a legsiralmasabb

Hardon toltam, bossharcok nagyon vérszegények voltak, 1 kezemen meg tudom számolni hányszor halltam bossharcok során, 1x óra után már kb félistenként szaladozunk a világban. Egy biztos hogy összességében jobban élveztem mint a Reachet, jobb fps élmény volt.
Az hogy 10/10 e? Hát jó kérdés, akarok e itt maradni vagy sem? Ennek függvénye :banplz: :mf2:


Kép
Kép
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #57970 2021.02.01. 21:11

Moby írta:Holnap jön 4k@60fps patch GOW-hoz PS5-re.
:eljen: Mire eljutunk oda, hogy normál áron lesz a boltok polcain, hátha bb patch is lesz . Az meg hab lenne a tortán, ha a vrr és 1440p is belekerülne.
Avatar
eje75

Hozzászólás #57971 2021.02.01. 21:17

DanielT írta:Hát az tény, hogy te nem tudsz a karakteredben aludni, én viszont először tegnap megtettem a kégliben. :idiota:
Na végre! Gratula! :worship:
Avatar
arty

Hozzászólás #57972 2021.02.01. 21:18

Micsu írta:Rage 2 10/10]
hányóra lett ez a végére?! :wilting:
Avatar
arty

Hozzászólás #57973 2021.02.01. 21:20

Moby írta:Egy újabb elképesztő sikersztori: a stadia bezárja a stúdióit. Bejött ezeknek is a hagyományos géminget a betonba döngölő jövőtechnológiája :eljen: Szerintem tök jó ötlet ebbe milliárdokat beletolni.
jessz! amazon után a második óriásbukta :eplus2:

amugy melyik belsős exkluk nem mentek elég nagyot? hangouts? vagy a gmailt próbálták játékosabbá tenni?

---

LEHET h a telekom meggyógyította a netemet. 1.5 hónapos kálvária készül végetérni!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára arty 2021.02.01. 21:25-kor.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #57974 2021.02.01. 21:23

arty írta:hányóra lett ez a végére?! :wilting:
17
Avatar
eje75

Hozzászólás #57975 2021.02.01. 21:29

Moby írta:Holnap jön 4k@60fps patch GOW-hoz PS5-re. Így, hogy rojtosra dugtam minden lukát, annyira nem izgalmas, de jön. Meg Division 2 4K@60 patch, meg Control (blöe) patch (erről van már DF anyag is), ez holnap jön psplusban is, meg NIOH1-2 remaszter,meg...szal minden jön holnap.


Ja igen. A nioh1-em nem váltódik remaszterre, meg kell(ene) vegyem ps5-re. Megint. Hát a jó büdös kurva anyját a Team Ninjának. Tőlem nem kapnak pénzt.
Ezek jó hírek (Nioh1 Pc-re van meg 4K@60, szal... :mf1:) : elérhetőek a patch-ek, egy nem elérhető rendszerre... ez végül is jó hír...vagyis... wait! A qwa anyjukat inkább... namerhogy a konzol nemjön holnap sokaknak...szal akkor igazából semmi se jön holnap az én nézőpontomból... persze aztat a szotyi lexarja... mámint a nézőpontomat... ha nem így lenne a palystation üzletág vezetője a "launch"-ot (már ezt a szót használni is vicces arra az "indulásra") követően azonnal nyilvános szeppukut követett volna el! 100 éve ha bejelentettek volna valamit, amit nem lehet kapni, valaki fölvágta volna a hasát.... már a japók se a régiek..:banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #57976 2021.02.01. 21:32

Moby írta:Ja igen. A nioh1-em nem váltódik remaszterre, meg kell(ene) vegyem ps5-re. Megint. Hát a jó büdös kurva anyját a Team Ninjának. Tőlem nem kapnak pénzt.
Mar azert is a kurva anyjukat hogy nem csinalnak egy faja Ninja Gaiden jatekot.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #57977 2021.02.01. 21:51

Micsu írta:Rage 2 10/10
0 Tud jól kinézni ha akar de elég vegyes az összkép, a szokásos idtech popup hegyeket se nagyon sikerült megoldani, viszont az effektek szépek (füst, robbanás elég állat)
Ha jól tudom ez a Just Cause (3-4) motorja, nem az iDTech.
Arty: x+1-edik ubi openworld helyett simán tudom ajánlani, már csak a gunplay miatt megéri. Tényleg ilyen cukormentes Doom: Eternal, és még kontrollerrel is élvezhető marad (ha ez szempont).
Én most megint az Oblivionra csavarodtam rá. Nem titkoltan a kimondhatatlan nevű Twitch streamer hozta meg a kedvem megint. Ezúttal meg se kíséreltem szétmoddolni a fejlődési rendszert, hanem inkább megpróbálom kijátszani. Elég perverz azért csigatempóban szüttyögni néha hogy minél kevesebb skill lvl up "menjen kárba". A Skyrim hiába puttóbb, messze játékosbarátabb a perk rendszerével.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #57978 2021.02.01. 21:57

benőmenő írta:Ha jól tudom ez a Just Cause (3-4) motorja, nem az iDTech.
Arty: x+1-edik ubi openworld helyett simán tudom ajánlani, már csak a gunplay miatt megéri. Tényleg ilyen cukormentes Doom: Eternal, és még kontrollerrel is élvezhető marad (ha ez szempont).
Lehetseges, nem neztem utana csak a popup hegyekbol gondoltam h idtech :P
Avatar
arty

Hozzászólás #57979 2021.02.01. 22:18

benőmenő írta:Ha jól tudom ez a Just Cause (3-4) motorja, nem az iDTech.
Arty: x+1-edik ubi openworld helyett simán tudom ajánlani, már csak a gunplay miatt megéri. Tényleg ilyen cukormentes Doom: Eternal, és még kontrollerrel is élvezhető marad (ha ez szempont).
Én most megint az Oblivionra csavarodtam rá. Nem titkoltan a kimondhatatlan nevű Twitch streamer hozta meg a kedvem megint. Ezúttal meg se kíséreltem szétmoddolni a fejlődési rendszert, hanem inkább megpróbálom kijátszani. Elég perverz azért csigatempóban szüttyögni néha hogy minél kevesebb skill lvl up "menjen kárba". A Skyrim hiába puttóbb, messze játékosbarátabb a perk rendszerével.
a 17 óra szimpi, meg amugy a rage is, ami tényleg visszatart: a rage1 :D hogy még nincs vége... meg most le kéne tudni egy másik fps-t is, mielőtt belevágok egy harmadikba, de valójában ezek egyikéhez sincs akkora kedvem, mint lenne most a rage2-re... remélem a ganépassz lejárta előtt végigérek ezeken :/
Avatar
DanielT

Hozzászólás #57980 2021.02.01. 22:31

arty írta:a 17 óra szimpi, meg amugy a rage is, ami tényleg visszatart: a rage1 :D hogy még nincs vége... meg most le kéne tudni egy másik fps-t is, mielőtt belevágok egy harmadikba, de valójában ezek egyikéhez sincs akkora kedvem, mint lenne most a rage2-re... remélem a ganépassz lejárta előtt végigérek ezeken :/
Hát van ugye az OCD, meg van amiben te szenvedsz... :idiota: Ezt a módszeres önszopatást de tényleg. :taps:
Avatar
Moby

Hozzászólás #57981 2021.02.01. 22:53

Van itt tempó.
Spoiler
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #57982 2021.02.02. 08:27

Moby írta:Van itt tempó.
Spoiler
Kép
Arra is képtelen vagyok, hogy megnézni leszedjem. A csodaOled gaming eddig kimerült 2 perc Days Gone-ban és a Tomb Raider tutorial szakasz ismételt végignyomásában. :wilting:
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #57983 2021.02.02. 12:27

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #57984 2021.02.02. 13:08

TasManXT írta:[video]https://www.youtube.com/watch?v=Dywha8pKYQg[/vido]
Még egy ekkora szart... Xbox exkluzívnak kellene lennie. De most komolyan. Megy a kocsi és nekicsattan a többinek. Vov.
Avatar
Moby

Hozzászólás #57985 2021.02.02. 17:11

phpBB [media]

Kép
Kép
Avatar
arty

Hozzászólás #57986 2021.02.02. 19:31

DanielT írta:Hát van ugye az OCD, meg van amiben te szenvedsz... :idiota: Ezt a módszeres önszopatást de tényleg. :taps:
lófaxt!!!!!!4

ez PONT ugyanaz a kényszerbetegség :D
Avatar
eje75

Hozzászólás #57987 2021.02.02. 19:51

Ma elhoztam a kicsi Ipad-et, sima 2020-as 10,2-es lett, a 12,9-es megy apámhoz... arra jutottam mint Moby: nem éri meg a +100e felárat az Air... jó cucc, de elég lesz ez is a szarodán yútúbozni... a hardveraprós Kovács Péter-től vettem: korrekt srác, kellemes üzlet volt, ajánlom!
Avatar
Botond

Hozzászólás #57988 2021.02.02. 20:01

eje75 írta:Ma elhoztam a kicsi Ipad-et, sima 2020-as 10,2-es lett, a 12,9-es megy apámhoz... arra jutottam mint Moby: nem éri meg a +100e felárat az Air... jó cucc, de elég lesz ez is a szarodán yútúbozni... a hardveraprós Kovács Péter-től vettem: korrekt srác, kellemes üzlet volt, ajánlom!
Én is tőle szereztem be szüleimnek anno mindkettőt.
Avatar
eje75

Hozzászólás #57989 2021.02.02. 20:15

Botond írta:Én is tőle szereztem be szüleimnek anno mindkettőt.
Hót ciki, de hogyanyámba lehet értékelést írni? Rákattintottam, hogy értékelem, megkérdezte, hogy megvásároltad? Mondom: igen, erre eltűnt az értékelés lehetőség, egy sort se tudtam írni, csak a hirdetést látom, alul meg kiírja: "Már kezdeményeztél értékelést"... most pending-el valami, vagy mi a tosz?
Avatar
Botond

Hozzászólás #57990 2021.02.02. 20:17

eje75 írta:Hót ciki, de hogyanyámba lehet értékelést írni? Rákattintottam, hogy értékelem, megkérdezte, hogy megvásároltad? Mondom: igen, erre eltűnt az értékelés lehetőség, egy sort se tudtam írni, csak a hirdetést látom, alul meg kiírja: "Már kezdeményeztél értékelést"... most pending-el valami, vagy mi a tosz?
Aha, amikor fogadja akkor tudsz te is írni, hogy lelépett a cuccal a köcsög, a dobozban krumpli vót! De mikor te írsz már látod ő mit ír rólad, hogy bűzlöttél a piától és a gazdálkodj okosanból kivett pénzzel akartál fizetni.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #57991 2021.02.02. 20:25

DanielT írta:Még egy ekkora szart... Xbox exkluzívnak kellene lennie. De most komolyan. Megy a kocsi és nekicsattan a többinek. Vov.
Pedig geci minőségi benne a fogaskerekek gyűjtése multiplayer módban. shiftdelbenzinöngyújtó
Avatar
eje75

Hozzászólás #57992 2021.02.02. 20:30

Botond írta:bűzlöttél a piától és a gazdálkodj okosanból kivett pénzzel akartál fizetni.
Te, mi ismerjük egymást valahonnan?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #57993 2021.02.03. 08:19

Moby írta:[video]https://www.youtube.com/watch?v=n8i53TtQ6IQ[/vido]
Kép
Kép
Azt hittem ez hamarabb jön. :( nekem csak az első rész kellene asszem.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #57994 2021.02.03. 11:40

Mass Effect: Legendary Edition
Nem szeretem amikor így belenyúlnak az art-ba egy remasternél. Ez a túltolt J. J. Abrams Lens Flare kifejezetten paraszt pozitív.
Viszont végre nem kell dlc-k közt mazsolázni alt-currency pontokért, a textúrák legalább kaptak AI upscale-t (tessék jegyzetelni kedves Capcom!) és sok-sok QoL fixet ígérnek. Remélem a FoV slider nem marad le.
Eléggé biztos vételnek ígérkezik, ha nem derül ki valami extra nagy állatság még megjelenéskor.
Avatar
Botond

Hozzászólás #57995 2021.02.03. 14:28

benőmenő írta:Mass Effect: Legendary Edition
Nem szeretem amikor így belenyúlnak az art-ba egy remasternél. Ez a túltolt J. J. Abrams Lens Flare kifejezetten paraszt pozitív.
Viszont végre nem kell dlc-k közt mazsolázni alt-currency pontokért, a textúrák legalább kaptak AI upscale-t (tessék jegyzetelni kedves Capcom!) és sok-sok QoL fixet ígérnek. Remélem a FoV slider nem marad le.
Eléggé biztos vételnek ígérkezik, ha nem derül ki valami extra nagy állatság még megjelenéskor.
De legalább a pinnacle station dlc kimarad belőle, mert elveszett a kód! Óriási!
Még szerencse, hogy az x360as verziómhoz bármikor megvehetem egy ezresért a nem létező kódból álló dlc-t, sőt a ganepassban is benne van!
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #57996 2021.02.03. 14:51

Botond írta:De legalább a pinnacle station dlc kimarad belőle, mert elveszett a kód! Óriási!
Még szerencse, hogy az x360as verziómhoz bármikor megvehetem egy ezresért a nem létező kódból álló dlc-t, sőt a ganepassban is benne van!
Warezban, meg talán még a dobozos ME1-emben is benne van. Mondjuk csak ilyen horda mód/VR missions szerű töltelék ha jól emlékszem. Ain't nobody got time for that!
Avatar
Moby

Hozzászólás #57997 2021.02.03. 14:55

Botond írta:De legalább a pinnacle station dlc kimarad belőle, mert elveszett a kód! Óriási!
Még szerencse, hogy az x360as verziómhoz bármikor megvehetem egy ezresért a nem létező kódból álló dlc-t, sőt a ganepassban is benne van!
A forráskód veszett el, nem a futtatható kód baze. Mondjuk ettől még le lehetne újra gyártani, csak ennyit ezek szerint nem hajlandóak beletenni, mer lusták mint a k.élet.
Avatar
Botond

Hozzászólás #57998 2021.02.03. 14:56

benőmenő írta:Warezban, meg talán még a dobozos ME1-emben is benne van. Mondjuk csak ilyen horda mód/VR missions szerű töltelék ha jól emlékszem. Ain't nobody got time for that!
De nem az a lényeg, hanem hogy vmi, ami elveszett, nyoma sincs és reprodukálhatatlan az ugyanabban a pillanatban ritkán elérhető két kattintással official módon és nyomható rá buy és install. Legalábbis az én világomban ezek az állapotok vagylagosak és nem értelmezhető "és"-el. Na most ismét kiderült, hogy az EA az párhuzamos univerzumban létezik.
Avatar
Botond

Hozzászólás #57999 2021.02.03. 14:57

Moby írta:A forráskód veszett el, nem a futtatható kód baze. Mondjuk ettől még le lehetne újra gyártani, csak ennyit ezek szerint nem hajlandóak beletenni, mer lusták mint a k.élet.
Jaja, mert a kettő aztán tényleg kurvára ég és föld, és emberöltőnyi munka lenne a kínai lakosság felének, hogy ... Á, hagyjuk is, maradjunk az eredeti felvetésemnél, hogy "Óriási!"...
Avatar
Moby

Hozzászólás #58000 2021.02.03. 14:59

Botond írta:De nem az a lényeg, hanem hogy vmi, ami elveszett, nyoma sincs és reprodukálhatatlan az ugyanabban a pillanatban ritkán elérhető két kattintással official módon és nyomható rá buy és install. Legalábbis az én világomban ezek az állapotok vagylagosak és nem értelmezhető "és"-el. Na most ismét kiderült, hogy az EA az párhuzamos univerzumban létezik.
Nem reprodukálhatatlan, csak a forráskód nélkül mondjuk húszszor annyi melő és idő reprodukálni. Na ezt nem akarják beletenni. Az, hogy futtathatóként megvan, az ilyen szempontból ekvivalens azzal, mintha az sem létezne. Ígyis-úgyis a nulláról kell reprodukálni.
Avatar
Botond

Hozzászólás #58001 2021.02.03. 15:06

Moby írta:Nem reprodukálhatatlan, csak a forráskód nélkül mondjuk húszszor annyi melő és idő reprodukálni. Na ezt nem akarják beletenni. Az, hogy futtathatóként megvan, az ilyen szempontból ekvivalens azzal, mintha az sem létezne. Ígyis-úgyis a nulláról kell reprodukálni.
Ez ilyen kifogásgyártás. Nehogy azt mondd már nekem, hogy ránézünk a pinnacle station kódjára és ha hozzá akarunk nyúlni az origi forráskód nélkül, akkor hopsz DES remaster lesz belőle, szóval kezdhetjük nulláról, mert elhiszem. :D
Fosnak rá, az igaz. De hogy ez izomból komoly munka lenne az nem igaz. Totálkretén dilettánsoknak esetleg. Mondjuk ez a leírás stimmel az EA-re, szóval csak közelítünk a közös nevezőhöz. :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #58002 2021.02.03. 16:35

Botond írta:Ez ilyen kifogásgyártás. Nehogy azt mondd már nekem, hogy ránézünk a pinnacle station kódjára és ha hozzá akarunk nyúlni az origi forráskód nélkül, akkor hopsz DES remaster lesz belőle, szóval kezdhetjük nulláról, mert elhiszem. :D
Fosnak rá, az igaz. De hogy ez izomból komoly munka lenne az nem igaz. Totálkretén dilettánsoknak esetleg. Mondjuk ez a leírás stimmel az EA-re, szóval csak közelítünk a közös nevezőhöz. :banplz:
A leofrdított kódra ránézel, és nézegeted heteken keresztül, mire alapszinten egy-egy részen elmész. Ezt hívja a szakma reverse engineeringnek. Csináltam ezt vagy 25-30 éve, főleg ipari rendszerekhez kapcsolódó szoftverekkel. Nem egy leányálom. Ilyeneknél nincs is értelme, valszeg gyorsabb megcsinálni nulláról. Egyébként ha teliáron adják, akkor tényleg elmehetnek a jópicsába, ha kihagynak mindent, ami nem megy minimálefforttal.
Avatar
arty

Hozzászólás #58003 2021.02.03. 17:45

Botond írta:De legalább a pinnacle station dlc kimarad belőle, mert elveszett a kód! Óriási!
Anyám. Hogy a segánál elveszett a kód '96-ban, 24 éve, hátoké, azt még talán kockásfüzetbe írták.
De az ME DLC?! 2009-ben/óta?! Abból mikor is készült a pécé port? Hogyajóóóistenben nincs backup, itt ott még mindig a hdd-n rohadó verza, stb??
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #58004 2021.02.03. 19:51

Botond írta:De legalább a pinnacle station dlc kimarad belőle, mert elveszett a kód! Óriási!
Még szerencse, hogy az x360as verziómhoz bármikor megvehetem egy ezresért a nem létező kódból álló dlc-t, sőt a ganepassban is benne van!
PC-n is kapható most is az alapjátékkal együtt (pedig nem volt benne gyárilag, mint a Brig Down the Sky).

A Pinnacle Station hulladék arénalövölde (én külön vettem PC-re, brr!), a sztorihoz sincs köze, pedig a gigastúdió Demiurge Studios csinálta a BW helyett. Az item reward jó benne, ami kigrindolható.

Az EA-t kell szidni, de a Ubi a HoMM 3 csöppet nívósabb kiegészítöinél spórolta ki a HD-nél a munkát. Amikor még a kedvenceid voltak.
Avatar
arty

Hozzászólás #58005 2021.02.03. 20:06

phpBB [media]


Hátnemtom. Jópofa lenne, de tuti nem tolnám úgyse végig... a perfect darkba is beleuntam :)

(természetesen a féregnintendó miatt nem létezik a cucc...)
Avatar
Botond

Hozzászólás #58006 2021.02.03. 20:22

Zóanagyvarázsló írta:PC-n is kapható most is az alapjátékkal együtt (pedig nem volt benne gyárilag, mint a Brig Down the Sky).

A Pinnacle Station hulladék arénalövölde (én külön vettem PC-re, brr!), a sztorihoz sincs köze, pedig a gigastúdió Demiurge Studios csinálta a BW helyett. Az item reward jó benne, ami kigrindolható.

Az EA-t kell szidni, de a Ubi a HoMM 3 csöppet nívósabb kiegészítöinél spórolta ki a HD-nél a munkát. Amikor még a kedvenceid voltak.
Jogos a felvetés, csak ők ugye azt vették valamilyen állapotban, nem ők csinálták, és azért az pici különbség, meg heroes3HDnek árulták és azt is adták, a heroes3-at HDben, és nem hirdették gigamegacompletelegendary ediotonnak minden dlc-vel, ami szintén érdemi különbségnek tűnik elsőre. De engem inkább az utóbbi szempontból érdekelt a téma, hogy még a minden dlc bemondáshoz is van apróbetűs rész, mert hát EA!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #58007 2021.02.03. 20:55

Botond írta:Jogos a felvetés, csak ők ugye azt vették valamilyen állapotban, nem ők csinálták, és azért az pici különbség, meg heroes3HDnek árulták és azt is adták, a heroes3-at HDben, és nem hirdették gigamegacompletelegendary ediotonnak minden dlc-vel, ami szintén érdemi különbségnek tűnik elsőre. De engem inkább az utóbbi szempontból érdekelt a téma, hogy még a minden dlc bemondáshoz is van apróbetűs rész, mert hát EA!
Over 40 DLC-vel reklámozzák, nem az összessel. Értelek, és én is azt mondom, hogy kerüljön bele minden, de ezúttal tényleg csak egy párórás mellékes FOS marad ki, a HoMM 3 esetében pedig sok és lényeges tartalom. Ráadásul ők kb. egy felbontásmodot dobtak rá az achievementeken kívül jó pénzért. Ehhez képest itt a jelek szerint komolyabban kalapáltak a grafikán. (Nincs gránitszilárdságúba vésve, hogy mit jelent egy Legendary Edition vagy egy HD Edition, én mindig az összes tartalom elérhetőségét várom. Remélem, ahogy GOG-on elérhető az eredeti HoMM 3, úgy itt se likvidálják az eredeti verziókat.)

Mellesleg nem az EA vagy a BW csinálta, az outsourcing során korrumpálódott a kód.

Ez egy bolhapiszoknyi relevanciájú a sokéves pontos vásárlás, a modokkal vagy save editorral 10 másodperccel megoldható bugok patcheletlensége és a PC-s kontrollertámogatás hiánya mellett. Az egész szériát surmó módon kezelték eddig.
Avatar
arty

Hozzászólás #58008 2021.02.03. 21:32

arty írta:(természetesen a féregnintendó miatt nem létezik a cucc...)
nem, mégse a nintendo hibája volt.
a főbűnös: EON productions.... (a filmes cég :( )
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #58009 2021.02.04. 01:12

Végigvittem a Death Straindinget. Mini-review:
+ ekkora zagyva internet- és logisztikabaromságból, illetve ezoterikus bugyutaságokból ilyen filózós sztorit és élvezhető játékot összerakni ...nem semmi
+ egyedi baromság, ilyen mindfuckban nem találom ki előre, hogy mi lesz
+ nagyon szépek a biome-ok, bejön ez az északi, hegyes, sziklás open world, meg az egésznek a hangulata
+ lehet nézelődni, mert szép
+ több módszerrel lehet játszani (közlekedni, küzdeni, vagy pont nem küzdeni)
+ egyedi, gimmicky, de jópofa játékmechanikák (pl. megbotlik, elesik az idióta karakter :D )
+ nem nagy a gépigény
+ nehéz abbahagyni, meg időnként azon kapom magamat, hogy dolgozok a játékban; sztori szempontjából felesleges küldetést megcsinálok, csak mert mért ne - jó a mechanika, vagy én vagyok defektes
+ durva, de a DLSS quality mode jobb anti-aliasingot produkál, mint a native + TAA, csak kicsi, repülő particle-öknél csóvát húz. Zavaró kicsit, de megéri így is
- szarul magyarázza a zagyva, banális, ezoterikus, fogalmakat, amik gyerekesebbbek és cringebbek a Metal Gear baromságainál is
- túl japó dialógusok, monológok a cutscene-ekben, nyugatiak nem így beszélnek, nem passzol a mék ömerika grét egenhez. De mondjuk ezt nem kéne kritizálnom, mert ebben a játékban minden irreális baromság
- időnként cyberpunkba illő fizikája van dolgoknak
- nagyon furcsán tud mikroszaggatni akár 50% terhelésnél is. Ha nem lenne VRR, akkor ez engem nagyon zavart volna
- összeakad az RTSS-sel is, attól is mikroszaggat
- vannak bugos, random, ghost kontroller inputok. Nagyon zavaró tud lenni, ha éppen akció van, sokan tapasztalják és panaszkodnak
- azt mondják, hogy hű, de jó port, pedig vannak hibái
Jó, egyedi elemeket is tartalmazó, igényes baromság volt, és még fogom játszani, meg mászkálni a világban / 10
Avatar
DanielT

Hozzászólás #58010 2021.02.04. 09:00

aabyssx írta:Végigvittem a Death Straindinget. Mini-review:
+ ekkora zagyva internet- és logisztikabaromságból, illetve ezoterikus bugyutaságokból ilyen filózós sztorit és élvezhető játékot összerakni ...nem semmi
+ egyedi baromság, ilyen mindfuckban nem találom ki előre, hogy mi lesz
+ nagyon szépek a biome-ok, bejön ez az északi, hegyes, sziklás open world, meg az egésznek a hangulata
+ lehet nézelődni, mert szép
+ több módszerrel lehet játszani (közlekedni, küzdeni, vagy pont nem küzdeni)
+ egyedi, gimmicky, de jópofa játékmechanikák (pl. megbotlik, elesik az idióta karakter :D )
+ nem nagy a gépigény
+ nehéz abbahagyni, meg időnként azon kapom magamat, hogy dolgozok a játékban; sztori szempontjából felesleges küldetést megcsinálok, csak mert mért ne - jó a mechanika, vagy én vagyok defektes
+ durva, de a DLSS quality mode jobb anti-aliasingot produkál, mint a native + TAA, csak kicsi, repülő particle-öknél csóvát húz. Zavaró kicsit, de megéri így is
- szarul magyarázza a zagyva, banális, ezoterikus, fogalmakat, amik gyerekesebbbek és cringebbek a Metal Gear baromságainál is
- túl japó dialógusok, monológok a cutscene-ekben, nyugatiak nem így beszélnek, nem passzol a mék ömerika grét egenhez. De mondjuk ezt nem kéne kritizálnom, mert ebben a játékban minden irreális baromság
- időnként cyberpunkba illő fizikája van dolgoknak
- nagyon furcsán tud mikroszaggatni akár 50% terhelésnél is. Ha nem lenne VRR, akkor ez engem nagyon zavart volna
- összeakad az RTSS-sel is, attól is mikroszaggat
- vannak bugos, random, ghost kontroller inputok. Nagyon zavaró tud lenni, ha éppen akció van, sokan tapasztalják és panaszkodnak
- azt mondják, hogy hű, de jó port, pedig vannak hibái
Jó, egyedi elemeket is tartalmazó, igényes baromság volt, és még fogom játszani, meg mászkálni a világban / 10
LEHET ZELŐDNI PER TÍZ! :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #58011 2021.02.04. 10:39

Ps4 wifin max 100 megabitet tud csak mert tobbet nem sikkerult meg mernem vele, wifijel maximumon?
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #58012 2021.02.04. 10:57

Zóanagyvarázsló írta:Over 40 DLC-vel reklámozzák, nem az összessel. Értelek, és én is azt mondom, hogy kerüljön bele minden, de ezúttal tényleg csak egy párórás mellékes FOS marad ki, a HoMM 3 esetében pedig sok és lényeges tartalom. Ráadásul ők kb. egy felbontásmodot dobtak rá az achievementeken kívül jó pénzért. Ehhez képest itt a jelek szerint komolyabban kalapáltak a grafikán. (Nincs gránitszilárdságúba vésve, hogy mit jelent egy Legendary Edition vagy egy HD Edition, én mindig az összes tartalom elérhetőségét várom. Remélem, ahogy GOG-on elérhető az eredeti HoMM 3, úgy itt se likvidálják az eredeti verziókat.)

Mellesleg nem az EA vagy a BW csinálta, az outsourcing során korrumpálódott a kód.

Ez egy bolhapiszoknyi relevanciájú a sokéves pontos vásárlás, a modokkal vagy save editorral 10 másodperccel megoldható bugok patcheletlensége és a PC-s kontrollertámogatás hiánya mellett. Az egész szériát surmó módon kezelték eddig.
És persze, ami eddig is tudtunk: a harmadik rész népszerü kooperatív elemét kompletten kiveszik. De rohadjanak meg a hulladék forráskódjának ganédombra kerülése miatt!
Avatar
Botond

Hozzászólás #58013 2021.02.04. 11:13

Zóanagyvarázsló írta:És persze, ami eddig is tudtunk: a harmadik rész népszerü kooperatív elemét kompletten kiveszik. De rohadjanak meg a hulladék forráskódjának ganédombra kerülése miatt!
Az a kooperatív mód egy ME3ba ágyazott agyonbutított division. Van 5-6 map, ahol 3-4 irányból jönnek az npc-k és coopban le lehet őket lőni, a végén xp-t kapva, meg nemtommit, amivel a sztoriban a végharcban több ally jön lenyomni a főgonoszt, de valójában ennek érdemi hatása nincs a játékra, csak ilyen statisztika, hogy 3-4 vagy 8 ally segít a végén, de maga a gameplay az szög ugyanaz, ugyanazt a 20 ellenfelet kell kilőni a továbbhaladáshoz akármennyi ally van.
Szóval division light az a coop. Ismétlődő pályák, mint a division ismétlődő küldijei, csak még kevésbé változatosan már ha ez lehetséges, és még kevesebb fegyverrel, skillel, stb.
Én több tucatnyi coop meccset abszolváltam, az egyetlen értelmezhető része a coop.
De ettől függetlenül jogos a felvetés, duplán a kurvaanyjukat az EA-seknek!
Avatar
Moby

Hozzászólás #58014 2021.02.04. 17:43

eje75-nek: 48CX 360-ért. Nem ismerem őket, semmit nem tudok róluk, de ha LG garipapírt adnak, igazából gecire mindegy kik ezek.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #58015 2021.02.04. 17:56

Moby írta:eje75-nek: 48CX 360-ért. Nem ismerem őket, semmit nem tudok róluk, de ha LG garipapírt adnak, igazából gecire mindegy kik ezek.
Mondjuk ez az 1 év gari karcsú, elvileg 250k fölött törvényi kötelezettség a 3 év gari 2021-től. Lehet csak nem írták át.
Avatar
Moby

Hozzászólás #58016 2021.02.04. 18:08

Greyfox írta:Mondjuk ez az 1 év gari karcsú, elvileg 250k fölött törvényi kötelezettség a 3 év gari 2021-től. Lehet csak nem írták át.
Nem adhatják 1 év garival, törvényi kötelezettség 3 év gari már rá, de gondolom ezer éves a weblap. Itt az a kérdés, hogy rendes LG garancia van-e rá. Ha nem, akkor felejtő.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #58017 2021.02.04. 18:39

Moby írta:eje75-nek: 48CX 360-ért. Nem ismerem őket, semmit nem tudok róluk, de ha LG garipapírt adnak, igazából gecire mindegy kik ezek.
Eje már leírta hogy neki nem kell 48as de azért köszi mert nekem kell, már majdnem megvettem a Telekomtól, 405 nettel, amúgy 430 3 év garival (gondolom ott lgs), jah és az LB, az szarabb mint az LA vagy jobb? link
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Micsu 2021.02.04. 18:41-kor.
Avatar
Moby

Hozzászólás #58018 2021.02.04. 18:41

Micsu írta:Eje már leírta hogy neki nem kell 48as de azért köszi mert nekem kell, már majdnem megvettem a Telekomtól, 405 nettel, amúgy 430 3 év garival (gondolom ott lgs), jah és az LB, az szarabb mint az LA vagy jobb?
Ugyanaz, csak asszem a talp színe más (világosabb).
Avatar
Micsu

Hozzászólás #58019 2021.02.04. 19:01

Moby írta:Ugyanaz, csak asszem a talp színe más (világosabb).
Irtam nekik emailt, ha 3 év és gyártói akkor megveszem.
Avatar
eje75

Hozzászólás #58020 2021.02.04. 19:20

Moby írta:eje75-nek: 48CX 360-ért. Nem ismerem őket, semmit nem tudok róluk, de ha LG garipapírt adnak, igazából gecire mindegy kik ezek.
THX Bro!
Avatar
arty

Hozzászólás #58021 2021.02.04. 19:28

arty írta:nem, mégse a nintendo hibája volt.
a főbűnös: EON productions.... (a filmes cég :( )
"MGM were the ones who cancelled it because they wanted the game to be heavily censored to their new standards. Even though after GoldenEye sold well, MGM wanted there to be no blood in new Bond games, didn't want to be able to see Bond die in new Bond games, didn't want you to be able to kill civilians, good guys couldn't kill good guys in multiplayer, and they wanted new Bond games to use the current Bond actor. The censors were used in games like The World is Not Enough, Agent Under Fire, and Nightfire where there is no blood, no death camera when Bond dies, killing a civilian instantly fails and restarts the mission, and you can only have one good guy in multiplayer if it isn't a team game. Potentially re-releasing this game in 2007 after MGM wanted censors would require changing a bit of code around instead of just updating the graphics and models of everything so rare just remastered Perfect Dark instead. They tried again with MGM in 2015 to release GoldenEye with Rare Replay but MGM didn't allow it. This is all from an insider and repeated from prominent GoldenEye YouTuber named Graslu00"

OMG

rip 007 játékok :(
pedig reménykedtem, hogy a hitman gyártói valami jót alkotnak, de erős ellenszélben készülhet így a játék...

James Bond gyermekkorom ikonja, a mostani filmeket is imádom, a pre-prevgen játékokat szintén.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #58022 2021.02.04. 21:14

Moby írta:Nem adhatják 1 év garival, törvényi kötelezettség 3 év gari már rá, de gondolom ezer éves a weblap. Itt az a kérdés, hogy rendes LG garancia van-e rá. Ha nem, akkor felejtő.
Nem értem ezt a garancia mániát. Arra számítotok, hogy 2,5 éven belül megdöglik esetleg a tévé, de 3 év 1 hónaposan meg má' úgyis mindegy?! Azt se tudom már hol van a papírja, vagy kaptam -e hozzá.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #58023 2021.02.04. 21:26

DanielT írta:Nem értem ezt a garancia mániát. Arra számítotok, hogy 2,5 éven belül megdöglik esetleg a tévé, de 3 év 1 hónaposan meg má' úgyis mindegy?! Azt se tudom már hol van a papírja, vagy kaptam -e hozzá.
Jó, de te függönybe tekerted, és futottál a hónod alatt vele, onnan tök más :circling:
Avatar
Moby

Hozzászólás #58024 2021.02.04. 21:32

DanielT írta:Nem értem ezt a garancia mániát. Arra számítotok, hogy 2,5 éven belül megdöglik esetleg a tévé, de 3 év 1 hónaposan meg má' úgyis mindegy?! Azt se tudom már hol van a papírja, vagy kaptam -e hozzá.
Nem, én arra számítok, hogy ha arra nincs meg a kötelező 3 év, akkor valójában nincs rá semmi. De igen, van némi értéke a garanciának, csak a helyén kell kezelni. BTW vettem 1 plusz év garit a PS5-re is tízé. Ha semmi más miatt, a kontroller miatt már megéri (ami kicsit már most driftel...).
Avatar
DanielT

Hozzászólás #58025 2021.02.04. 21:33

Mekee írta:Jó, de te függönybe tekerted, és futottál a hónod alatt vele, onnan tök más :circling:
Ne is mondd... LCD-t kellett volna vennem mert ez a panel olyan rohadt vékony, hogy vágta a HÓNaljam mint állat! :idiota:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #58026 2021.02.04. 21:41

DanielT írta:LEHET ZELŐDNI PER TÍZ! :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting:
Ugye nem szivárványszínnel akartad írni? :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #58027 2021.02.04. 22:35

aabyssx írta:Ugye nem szivárványszínnel akartad írni? :D
Dehogynem, hogy ezt is tudjad NÉZEGETNI te... teeeeeeeee... NÉZŐ!!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #58028 2021.02.04. 22:53

Botond írta:Az a kooperatív mód egy ME3ba ágyazott agyonbutított division. Van 5-6 map, ahol 3-4 irányból jönnek az npc-k és coopban le lehet őket lőni, a végén xp-t kapva, meg nemtommit, amivel a sztoriban a végharcban több ally jön lenyomni a főgonoszt, de valójában ennek érdemi hatása nincs a játékra, csak ilyen statisztika, hogy 3-4 vagy 8 ally segít a végén, de maga a gameplay az szög ugyanaz, ugyanazt a 20 ellenfelet kell kilőni a továbbhaladáshoz akármennyi ally van.
Szóval division light az a coop. Ismétlődő pályák, mint a division ismétlődő küldijei, csak még kevésbé változatosan már ha ez lehetséges, és még kevesebb fegyverrel, skillel, stb.
Én több tucatnyi coop meccset abszolváltam, az egyetlen értelmezhető része a coop.
De ettől függetlenül jogos a felvetés, duplán a kurvaanyjukat az EA-seknek!
Szerintem ezért nagyobb bunkóság a co-op hiánya:

- belsős BW-cucc
- nem veszett el a forráskód
- meglepően népszerű volt évekkel a megjelenés után is akármilyen volt is (általában dicsérték, én nem tudom, nagy elvárásaim nincsenek, amúgy is fakultatív rész)
- NEKEM kimaradt eddig (a Pinnacle Station meg már megvolt)
- co-op, érted, így még a Halo is csak fostenger, és nem fosóceán
Avatar
Botond

Hozzászólás #58029 2021.02.04. 23:45

Zóanagyvarázsló írta:Szerintem ezért nagyobb bunkóság a co-op hiánya:

- belsős BW-cucc
- nem veszett el a forráskód
- meglepően népszerű volt évekkel a megjelenés után is akármilyen volt is (általában dicsérték, én nem tudom, nagy elvárásaim nincsenek, amúgy is fakultatív rész)
- NEKEM kimaradt eddig (a Pinnacle Station meg már megvolt)
- co-op, érted, így még a Halo is csak fostenger, és nem fosóceán
Van ME3ad? Egyik este belenézhetünk, minden évben szoktam pár kört lőni benne.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #58030 2021.02.05. 00:40

Botond írta:Van ME3ad? Egyik este belenézhetünk, minden évben szoktam pár kört lőni benne.
Van. Örülök, ha előbb neki tudok állni, mint megjelenik a Legendary Edition. Most a Diablo-szezon elviszi a kevés játékidőmet, de 2-3 hét, és annak vége.

Vissza: “Leáldozott.hu”