A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
eje75

Hozzászólás #57821 2021.01.26. 17:44

DanielT írta:Felraktam végre a konyha lámpát.

Elsőre amit vettem tipli szerintem szar volt, vettem inkább egy másik fajtát. (2 út)

Felmértem, mérés közben leesett a rögzítő sín, beleállt a parkettába. Nem csak az a sarka csapott bele hanem a másik is húzott egy 2 centis karcot.

Felraktam. Bontom ki az izzókat, az első amit kiveszek a dobozból már el van törve.

Rakom be őket, amikor a harmadikhoz érek látom, hogy el van törve a lámpa búrája.

Szóval vehetek új komplett lámpát és egy izzót.

Az asztallal visszamentem ma, adtak másikat, kibontottam a helyszínen, az is hibás. Hozattam egy harmadikat, az most jó.

Remek az életem.
Ez milyen game amúgy? Tolj inkább valami mást... Még a Nioh-val se szopok ennyit...
Avatar
arty

Hozzászólás #57822 2021.01.26. 20:27

Halo is for everyone. We can confirm #HaloInfinite multiplayer will be free-to-play and will support 120FPS on Xbox Series X
nem kommentálnám.

...és mivel párban az igazi:

cyber2077 új gigapecs!!!!44
"Cyberpunk 2077's Latest Patch Added A Game-Breaking Bug"
Avatar
arty

Hozzászólás #57823 2021.01.26. 21:20

És amúgy utánajártam a Hitman3 helyzetnek.
PS5 verzához kapsz PS4 verzát, így mehet a VR.
PS4 verzához kapsz PS5 verzát PS5-ön.
Cross-save van, mindkettőt installálva kell tartani (60-70GB/db).

A gond a korábbi részekkel van...
ha lemezezel, 3 oldalas tutorialt kell követni a H3 alá importálásnál
ha digitezel, egyszerűbb, de baszki... leírás kell ahoz is??? :D

A save-k importálására elképesztő tutorial szintén....

És a mélypont: ha friss vásárló lennél és a H3 mellé odacsapnád a H1-H2-t is, hogy azokat is VR-ben/PS5-ön/jobb minőségben nyomd, nos....
H1 - 10.590ft (minden pálya benne, de miért kellett egy H3 alá való verza a sztórban egyébként is meglévő starter, goty, goty upgrade, goty legacy, goty legacy upgrade, stb stb stb mellé, amikből csomó 'unavailable is ráadásul'?!)
H2 - 34.490ft (ebben bennevannak a H2 dlc pályák is... itt is van jópár verza, de mintha picit tisztább lenne a helyzet... nade az ár!?)
H3 - 23.990ft (6 pálya, a +7200ft-os deluxeban sok számottevő cucc nincs.)
szumma: 69.070 ft

Itt lett volna a lehetőség, hogy eladjanak pár extra példányt a mára kb senkinek nem kellő h1-h2-stb-ből.... hogy a standard mellett egy jól árazott h3 deluxe (vagy gold vagy complete vagy mittomén) igazán vonzó legyen....... iszonyat megérdemelte volna a sikert az IOI, de így most inkább a vesztüket kívánom (pláne ha anyagilag még meg is érte nekik ez az árazás, mocskok! :D a 007 játékot viszont várom, azért kár volna!).

Xboxon minden verza olcsóbb, az alap H3 pl 3000-el, de ott nincs VR.
Pécén az epicre váltás miatt szintén káosz van, kárpótlásul az első rész ingyé jön az accountra a H3 mellé, day1-10 vásárlás esetén.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #57824 2021.01.27. 00:19

A Vr, hát igen, az nagyon fontos egy tpsnél, közben megnéztem ugyan már mit erőszakoltak bele, ez a psvr vissza is repíti 2 generációval vissza, olyan mind ha valamelyik régi hitmannel játszanál :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #57825 2021.01.27. 07:45

Micsu írta:A Vr, hát igen, az nagyon fontos egy tpsnél, közben megnéztem ugyan már mit erőszakoltak bele, ez a psvr vissza is repíti 2 generációval vissza, olyan mind ha valamelyik régi hitmannel játszanál :banplz:
Ami viszonylag normális, lévén PS5 alá nem létezik VR, a ps4-en meg még a mezítlábas gépen is el kell fusson.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #57826 2021.01.27. 08:31

Renkívül immerzív ez a VR verzió! Virtuálisan szinte megkülönböztethetetlen a valóságtól a realitása!

:vomit:
:kocsog:

phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #57827 2021.01.27. 09:10

DanielT írta:Renkívül immerzív ez a VR verzió! Virtuálisan szinte megkülönböztethetetlen a valóságtól a realitása!

:vomit:
:kocsog:

[video]https://youtu.be/DkYz3Q1jHHw?t=417[/video
Igen, azt egy 2d megjelenítőn rendkívül precízen el lehet dönteni, hogy VR-ban mi immerzív, és mi nem :DD
Avatar
DanielT

Hozzászólás #57828 2021.01.27. 09:16

Moby írta:Igen, azt egy 2d megjelenítőn rendkívül precízen el lehet dönteni, hogy VR-ban mi immerzív, és mi nem :DD
Azt eléggé precízen sikerült eldöntenem, hogy olyan kibaszott ocsmány, hogy inkább rágnám ki mindkét szemem, minthogy egy pillanatig ebben a csodás világban létezzek virtuálisan. :wilting:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #57829 2021.01.27. 09:49

Ha már valaki összeszedte redditen, küldeném mindenkinek aki szereti! :D
xvngsdy1yqd61.png
Avatar
Moby

Hozzászólás #57830 2021.01.27. 10:04

Gollum is 2022-re "csúszott". Meglepődtem.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #57831 2021.01.27. 11:55

benőmenő írta:Ha már valaki összeszedte redditen, küldeném mindenkinek aki szereti! :D
xvngsdy1yqd61.png
Tehetségtelen senkiházi barmok. Tegnap megint Win10 közelébe kerültem a céges gép miatt. Driver hiba, kékhalál stb. Naná, hogy hibás drivert tett fel a jó kis Windows update az addig működő helyett. :eljen: :eljen: :eljen:
Avatar
arty

Hozzászólás #57832 2021.01.27. 14:29

Micsu írta:A Vr, hát igen, az nagyon fontos egy tpsnél, közben megnéztem ugyan már mit erőszakoltak bele, ez a psvr vissza is repíti 2 generációval vissza, olyan mind ha valamelyik régi hitmannel játszanál :banplz:
ha csak annyi lenne.... az NPC-k árnyéka a szépen bevilágított részeken NAGYON hiányzik :( minden mással megbékélnék.... sötétebb belső terek pl teljesen okésak.
... sony nagyon elkúrta ezt az egészet, hogy nem lett ps5 kompatibilis a psvr... nade mit nem kurtak ezek el? az a csoda, hogy a ps4 megy a ps5ön :)
amugy nem TPS! First Person Stealther, azaz FPS! :P

DanielT írta:Azt eléggé precízen sikerült eldöntenem, hogy olyan kibaszott ocsmány, hogy inkább rágnám ki mindkét szemem, minthogy egy pillanatig ebben a csodás világban létezzek virtuálisan. :wilting:
csak ez megint ilyen "nemígynézki" kategória... :) ez az überfoslé social screen, amit gondolom egy lcd monitoron nézel, külső szemlélőként :P

amikor "ott vagy" a világban, oleden, félórája, az áldozatra lesve... valószínűleg teljesen másként éled meg ezt a "grafikát" :P
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #57833 2021.01.27. 14:58

arty írta:csak ez megint ilyen "nemígynézki" kategória... :) ez az überfoslé social screen, amit gondolom egy lcd monitoron nézel, külső szemlélőként :P
amikor "ott vagy" a világban, oleden, félórája, az áldozatra lesve... valószínűleg teljesen másként éled meg ezt a "grafikát" :P
Persze, így tök más, hogy nincs még megspékelve a PSVR "csirkehálóval" meg a "szemellenzővel". :hehe:
Avatar
Moby

Hozzászólás #57834 2021.01.27. 15:24

Befutott az MS első nextgen exkluzívja. Kiváló lett. (metacritic 72)
Kép
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #57835 2021.01.27. 15:31

https://telex.hu/tech/2021/01/27/playstation5-mobilkonzol-hu-webshop-atveres-nyomozas
Anno én is hívtam őket, kíváncsiságból: enyhén roma akcentusú nő közölte, hogy személyes átvételre +fizetésre nincs lehetőség.
A honlapon szereplő címen vmi teljesen más cég operált + 1 hónapos domain.
Nem hiszem el, hogy ennyire bedőlnek még az emberek... remélem elkapják a mocskokat.
Avatar
eje75

Hozzászólás #57836 2021.01.27. 15:33

Greyfox írta:https://telex.hu/tech/2021/01/27/playstation5-mobilkonzol-hu-webshop-atveres-nyomozas
Anno én is hívtam őket, kíváncsiságból: enyhén roma akcentusú nő közölte, hogy személyes átvételre +fizetésre nincs lehetőség.
A honlapon szereplő címen vmi teljesen más cég operált + 1 hónapos domain.
Nem hiszem el, hogy ennyire bedőlnek még az emberek... remélem elkapják a mocskokat.
Pedig gerire kellene nekem is az a rohadt PS5, mert ez a qwa Nioh2 szaggat a prőn, pedig action módban van... ilyet nem is basztam még, sose szaggatott rajta semmi... lehet ki kellene takarítanom?
Avatar
Micsu

Hozzászólás #57838 2021.01.27. 16:08

A tcomnal 430 a 48as cx, ezt barki megveheti?
Mar ott tartok lehet megveszem mert lehet hamarosan ennek is lealdozik mint mindennek :(
2 ev gari, opciot nem latok +1 evre.
Avatar
arty

Hozzászólás #57840 2021.01.27. 16:16

benőmenő írta:Persze, így tök más, hogy nincs még megspékelve a PSVR "csirkehálóval" meg a "szemellenzővel". :hehe:
esetleg nem akarsz itt és most 1000 szóban körtét almával hasonlítani? ;)
Avatar
arty

Hozzászólás #57841 2021.01.27. 16:19

Greyfox írta:https://telex.hu/tech/2021/01/27/playstation5-mobilkonzol-hu-webshop-atveres-nyomozas
Anno én is hívtam őket, kíváncsiságból: enyhén roma akcentusú nő közölte, hogy személyes átvételre +fizetésre nincs lehetőség.
A honlapon szereplő címen vmi teljesen más cég operált + 1 hónapos domain.
Nem hiszem el, hogy ennyire bedőlnek még az emberek... remélem elkapják a mocskokat.
az "emberek" nem tudnak cégtárat és domain regisztrációt ellenőrizni :)
és nem általános, hogy profi kinézetű kamuwebshopok rabolnak ki ezreket.....
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #57842 2021.01.27. 16:32

Én már átbillentem leszarom kategóriába. Van millió játék amit szeretek, és elég hozzá a 1070 1440p/60. Türelmesen várom, hogy ps5-öt lehet kapni előbb, vagy vga-t normális áron, vagy pár hónap múlva a meleg ételnek is örülünk.
Avatar
eje75

Hozzászólás #57843 2021.01.27. 16:59

Micsu írta:A tcomnal 430 a 48as cx, ezt barki megveheti?
Mar ott tartok lehet megveszem mert lehet hamarosan ennek is lealdozik mint mindennek :(
2 ev gari, opciot nem latok +1 evre.
Nekem ez a 48 az OLED-nek is leáldozott.... megvárom a 32-es OLED monitorjukat, amit nemrég linkel valaki a 2021-es CES-ről... megnéztem a 48-ast és konkrétan alig fér el abban a ficakban, ahol van a gamer sarkom..
Avatar
eje75

Hozzászólás #57844 2021.01.27. 17:04

Greyfox írta:Én már átbillentem leszarom kategóriába. Van millió játék amit szeretek, és elég hozzá a 1070 1440p/60. Türelmesen várom, hogy ps5-öt lehet kapni előbb, vagy vga-t normális áron, vagy pár hónap múlva a meleg ételnek is örülünk.
Ne legyél már ennyire pesszimista.... amúgy meg: száraz penészes kenyeret rövid időre a tűzbe tartod, és máris kész a meleg étel! :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #57845 2021.01.27. 17:26

Moby írta:Befutott az MS első nextgen exkluzívja. Kiváló lett. (metacritic 72)
Kép
Igazi pempős foslé. Legtöbbször úgy néz ki, mint egy Source 2 mod. :wilting: Nameg a gameplay és kb minden egy katyvasz. Csak a szokásos, MS megvette amit tudott...
Avatar
Moby

Hozzászólás #57846 2021.01.27. 17:26

Most olvasom a sztorit: újabb szintre emelkedett a scalperkedés: tagnak egyszerűen átvették az alzában a PS5 rendelését, majd azon melegében le is fotózták az alza bejáratánál, és fel is rakták a hardverapróra LOL Hogy honnan szerezték meg az adatokat...nos, igen. Kitudja?
Avatar
eje75

Hozzászólás #57847 2021.01.27. 17:27

Logitech fülesnek is LEÁLDOZOTT: nem szólt érezhetően jobban (sőt), mint a fele annyiba kerülő Corsair HS70, és ráadásul nem is volt kényelmes... el kellett boltolnom a hardveraprón, mert az Aqua nem annyira megengedő mint a Steelseries: ha ki lett bontva, fülest nem cserélnek, mert érintkezhetett a "fülemmel" így nem gyakorolhaztm az amúgy jog szerint megillető elállási igényemet, ezt az ASZF-jükben is rögzítik, bizony! Kérdeztem, hogy egeret visszavesznek-e, mondta igen.... arra a kérdésemre, hogy mi van, ha a makkommal kattingattam rajta böngészés közben és azt visszaveszik nyilván nem tudott mit mondani... remélem az ASZF-et megfogalmazó kolléga drága jó édesanyja is makkal tesztelt egérrel böngészik! Köcsögök...
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #57848 2021.01.27. 18:04

arty írta:esetleg nem akarsz itt és most 1000 szóban körtét almával hasonlítani? ;)
Inkább elnézést kérek mind a kb. 8 embertől egyenként, akinek a felvázolt brutál VR headsetje van, hozzá dukáló PC-vel az országban. :vigyor5:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #57849 2021.01.27. 18:09

Én tegnap DRAM timingokkal szórakoztam. Egész jó játék volt, csak elfelejtettem előtte baseline benchmarkot csinálni... :falbav:
...de egy régebbi eredményemhez képest nyertem ~4%-ot. :vigyor:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #57850 2021.01.27. 18:11

Ma meg keringető szivattyút cseréltem a fűtésrendszerben. Gondolkodtam, hogy szakit hívjak-e, de aztán 5-6 youtube video után inkább megcsináltam én.
Avatar
Tom

Hozzászólás #57851 2021.01.27. 18:23

Tok jó a februári ps+. Mekkora mázli, hogy a múltkori leértékelésen nem vettem meg a Controlt mondván ps4-re én már nem veszek semmit, majd ps5-re, ha egyszer lesz.
Avatar
Tom

Hozzászólás #57852 2021.01.27. 18:26

Moby írta:Befutott az MS első nextgen exkluzívja. Kiváló lett. (metacritic 72)
kép

Ez is csak ideiglenes exclusive, ha jól tudom. Gondolom 6 hónap múlva jön ps-re is.
Avatar
Necro

Hozzászólás #57853 2021.01.27. 18:43

Azt kell venni ami van, intel processzort. :idiota:

Bejött az i9, az alaplappal volt egy vidám három órás szopás (tégla lett egy bios updatettől), de sikerült egy olyan recovery kombót felállítani (megtalálni az egyetlenegy kb egy éves biost amivel bejön az ez flash egy másik pendrivera pedig felrakni a legújabb biost, DE! egyiket sem a dedikált bios-restore-os USB-re mert akkor nem csinál semmit) amivel visszarántottuk az élők sorába.
Avatar
Moby

Hozzászólás #57854 2021.01.27. 20:02

DanielT írta:Igazi pempős foslé. Legtöbbször úgy néz ki, mint egy Source 2 mod. :wilting: Nameg a gameplay és kb minden egy katyvasz. Csak a szokásos, MS megvette amit tudott...
Tudják még fokozni: However, when exploring in split-screen mode, the minimum resolution drops further. On Series X, the lowest case is around 900p while the Series S equivalent is 648p. Mindez 26 fps-en :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #57855 2021.01.27. 20:25

eje75 írta:Logitech fülesnek is LEÁLDOZOTT: nem szólt érezhetően jobban (sőt), mint a fele annyiba kerülő Corsair HS70, és ráadásul nem is volt kényelmes... el kellett boltolnom a hardveraprón, mert az Aqua nem annyira megengedő mint a Steelseries: ha ki lett bontva, fülest nem cserélnek, mert érintkezhetett a "fülemmel" így nem gyakorolhaztm az amúgy jog szerint megillető elállási igényemet, ezt az ASZF-jükben is rögzítik, bizony! Kérdeztem, hogy egeret visszavesznek-e, mondta igen.... arra a kérdésemre, hogy mi van, ha a makkommal kattingattam rajta böngészés közben és azt visszaveszik nyilván nem tudott mit mondani... remélem az ASZF-et megfogalmazó kolléga drága jó édesanyja is makkal tesztelt egérrel böngészik! Köcsögök...
Újabb Logitech sikersztori. Nem értem miért adtok ennek a szemétgyárnak pénzt. :nemtudom:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #57856 2021.01.27. 20:27

aabyssx írta:Ma meg keringető szivattyút cseréltem a fűtésrendszerben. Gondolkodtam, hogy szakit hívjak-e, de aztán 5-6 youtube video után inkább megcsináltam én.
El kő zárni a vizet oszt lecsavarni a két végit! Ezt elmondtam volna én is! :fogmosas:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #57857 2021.01.27. 20:36

DanielT írta:El kő zárni a vizet oszt lecsavarni a két végit! Ezt elmondtam volna én is! :fogmosas:
1,5 óráig tartott. :idiota:
Avatar
eje75

Hozzászólás #57858 2021.01.27. 22:01

DanielT írta:Újabb Logitech sikersztori. Nem értem miért adtok ennek a szemétgyárnak pénzt. :nemtudom:
G pro wireless egerem van: best mouse ever.... Mx keys billem van: legjobb keyboard ever... nem szar minden amit kifosnak... füleseik mondjuk nem a legjobbak...
Avatar
Micsu

Hozzászólás #57859 2021.01.27. 22:40

eje75 írta:G pro wireless egerem van: best mouse ever.... Mx keys billem van: legjobb keyboard ever... nem szar minden amit kifosnak... füleseik mondjuk nem a legjobbak...
Egy-ket szegmensben gyartanak mar csak jo cuccokat, regen meg a hangfalaik kozt is voltak jok (cirka 10+ eve), nekem egy g703 egerem van ami logi de nem is kene mas.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #57860 2021.01.27. 23:30

benőmenő írta:Persze, így tök más, hogy nincs még megspékelve a PSVR "csirkehálóval" meg a "szemellenzővel". :hehe:
Igen, ahogyan mindenki gondolja azok halmazában, akik 4,5percnél kevesebbet próbáltak ezekből.
A Blood&truth sem egy hűha, utólag néztem róla valami videot, azthittem portolták vitára, de"bent" fasza.
Hitmanhez szerintem totál passzol a vr setting, nem hosszú lineár sztori, hanem kis rövidebb sessionök
Castle82

Hozzászólás #57861 2021.01.28. 00:43

DanielT írta:Újabb Logitech sikersztori. Nem értem miért adtok ennek a szemétgyárnak pénzt. :nemtudom:


Ez a szemétgyár gyártja a legjobb egereket.
A füles gyáruk már más tészta, de ez a gamer fülesek jórészére igaz.


Eje: tanulság és alapszabály, ha 14 napos elállási joggal szeretnél élni sose a valós problémádat mond hanem olyan termékhibára hivatkozz amit nem tudnak 1 perc alatt ellenőrizni. Onnantól cseszhetik magukat mert 14 napon belül hibás termék árát kötelesek azonnal visszatéríteni ha kéred.
Avatar
Botond

Hozzászólás #57862 2021.01.28. 01:07

Lepörgött a Gears2. Online coop egyelőre, splitscreen folyamatban. Nem öregedett jól a cucc, a felületek, animációk meg egy csomó minden úgy néz ki, hogy ahhoz képest a legendás halo3 screenshotunk is szemetgyönyörködtető. A játék maga viszont nagyrészt rendben van, kellemes fedezéklövölde egy-két értelmetlen agyfasz részt leszámítva. Jár neki a 7/10.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #57863 2021.01.28. 08:16

Nezem ezt a g prö egeret, 40k. wtf.
Nyilván jó cucc, de ennyire?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #57864 2021.01.28. 08:38

Botond írta:Lepörgött a Gears2. Online coop egyelőre, splitscreen folyamatban. Nem öregedett jól a cucc, a felületek, animációk meg egy csomó minden úgy néz ki, hogy ahhoz képest a legendás halo3 screenshotunk is szemetgyönyörködtető. A játék maga viszont nagyrészt rendben van, kellemes fedezéklövölde egy-két értelmetlen agyfasz részt leszámítva. Jár neki a 7/10.
Lassan csak elfogynak, kíváncsi vagyok mi jöhet szóba ilyen minőségi és friss címek után! Esetleg egy ReCore végignyomás? Crackdown 3 maxolgatás? Sea of Thieves multi-móka? :wow2:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #57865 2021.01.28. 08:47

Beaktiváltam emlékeim szerint életem első fizetős Playstation Plus előfizetését!

Főleg a Tomb Raider miatt most, azán majd meglátjuk. NADE! Trialban le volt már szedve a Tomb és nyomtam is, gondolván, hogy majd unlockolom a fullt és folytathatom.

Hahaha. Én kis naív! Unlockolás helyett letöltötte újra és minden progress elveszett. :eljen: :eljen: :eljen:
Avatar
deep

Hozzászólás #57866 2021.01.28. 08:54

DanielT írta:Beaktiváltam emlékeim szerint életem első fizetős Playstation Plus előfizetését!

Főleg a Tomb Raider miatt most, azán majd meglátjuk. NADE! Trialban le volt már szedve a Tomb és nyomtam is, gondolván, hogy majd unlockolom a fullt és folytathatom.

Hahaha. Én kis naív! Unlockolás helyett letöltötte újra és minden progress elveszett. :eljen: :eljen: :eljen:
Tegnap én is haladtam vele kicsit. Kb. 10 óránál lehetek, de ez a játék annyira kétségbeejtően UNALMAS, hogy az valami hihetetlen. A 96-os első rész még több végigjátszás után is hangulatosabb és izgalmasabb, mint ez. Totálisan NULLA a kihívás, a puzzle-ök inkább idegesítőek, mint motiválóak, a helyszínek szépnek mondhatók de már abban sincs semmi változatosság és unalamassá vált a látvány is, a platforming részek csak mutatóba vannak ,nem lehet elrontani egy ugrást se. Komolyan, többször azon vettem észre magam, hogy csukódik le a szemem. Kínszenvedés. Hogy a picsába lehet egy játékot ennyire demotiváltan elkészíteni?
Avatar
Botond

Hozzászólás #57867 2021.01.28. 09:47

DanielT írta:Lassan csak elfogynak, kíváncsi vagyok mi jöhet szóba ilyen minőségi és friss címek után! Esetleg egy ReCore végignyomás? Crackdown 3 maxolgatás? Sea of Thieves multi-móka? :wow2:
ReCore-nak az elejét élveztem, de hamar elfáradt, félreraktam. CD3-ról beszéltünk Zóval, hogy vmikor pörgetni kellene, de még nem értünk odáig. Sea of Thieves megvolt, kimaxoltam az élményt, mentem három küldetés random partyval és ugyanabba 4. alkalommal már nem álltam bele, uninstall.
X360 meg X1 backlog is végtelenített és GPUba is ömlik a minden folymatosan, EA játékok is, majd mindig túrok vmi szart, amivel el lehet ütni azt a kis időt. Tudom, hogy DES-es szarbapaníroztatás lenne a minőségi entertainment, de sajna az nekem kimarad, pont elég amit a két gyerek rongál az idegrendszeremen, nem kell digitális rásegítés.
Avatar
Botond

Hozzászólás #57868 2021.01.28. 12:42

Itt vannak a PS5ök. :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #57869 2021.01.28. 12:47

Ahhoz a belyeghez kellett is nagyon a 10tflops :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #57870 2021.01.28. 12:50

Teslákban vídia csippek vannak, szóval lehet vmi rtx30xx megoldással megy, és akkor a 3080asok vannak ott, nem a ps5ök. ;)
Avatar
Moby

Hozzászólás #57871 2021.01.28. 12:55

Botond írta:Teslákban vídia csippek vannak, szóval lehet vmi rtx30xx megoldással megy, és akkor a 3080asok vannak ott, nem a ps5ök. ;)
Már évek óta nem. A tesla már rég magának fejleszti a csipeket. Mondjuk valszeg GPU-t nem, de ezt épp akárkitől is veheti.
Avatar
Botond

Hozzászólás #57872 2021.01.28. 16:26

Moby írta:Már évek óta nem. A tesla már rég magának fejleszti a csipeket. Mondjuk valszeg GPU-t nem, de ezt épp akárkitől is veheti.
Ha sikerül botoznod egy 3080ast, akkor kettőt vegyél, a másikat átveszem. :)
Avatar
neoreg

Hozzászólás #57873 2021.01.28. 16:37

Botond írta:Ha sikerül botoznod egy 3080ast, akkor kettőt vegyél, a másikat átveszem. :)
Minek itt botozni? Azonnal vehető és vihető az aquától:
Kép
Avatar
eje75

Hozzászólás #57874 2021.01.28. 16:39

neoreg írta:Minek itt botozni? Azonnal vehető és vihető az aquától:
Kép
Zsír...csak az a kérdés, hogy a HZD-t le tudom-e tolni 14 nap alatt... 13. nap visszaviszem, hogy nemteccik a színe...amúgy meg: az Aqua copjon le! Mánjelleggel!
Avatar
Moby

Hozzászólás #57875 2021.01.28. 17:47

Botond írta:Ha sikerül botoznod egy 3080ast, akkor kettőt vegyél, a másikat átveszem. :)
Kiszáltam a dologból. Már vadászni sincs mit. Nem érdekel már.
Avatar
Botond

Hozzászólás #57876 2021.01.28. 18:17

neoreg írta:Minek itt botozni? Azonnal vehető és vihető az aquától:
Kép
Vagy kicsit olcsóbban 3090est! :banplz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #57877 2021.01.28. 18:17

Moby írta:Kiszáltam a dologból. Már vadászni sincs mit. Nem érdekel már.
De ha megint rád tör és lehet kettőt, akkor ne habozz!
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #57878 2021.01.28. 19:25

Botond írta:Teslákban vídia csippek vannak, szóval lehet vmi rtx30xx megoldással megy, és akkor a 3080asok vannak ott, nem a ps5ök. ;)
Csodálkoznék, ha ilyenekbe nem a Tegra szarokból szállítanának...
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #57879 2021.01.28. 19:29

neoreg írta:Minek itt botozni? Azonnal vehető és vihető az aquától:
Kép
Vajon tényleg megveszik ilyen árakon az emberek?
Avatar
arty

Hozzászólás #57880 2021.01.28. 19:29

neoreg írta:Minek itt botozni? Azonnal vehető és vihető az aquától:
Kép
cetelemmel 50k nyereség :O
na ETTŐL felcsillant a szemem! hátazmá'.... az.... annyit a sima hitelkarimutyival 1 év alatt hozok össze! ez meg AZONNALI!
Avatar
arty

Hozzászólás #57881 2021.01.28. 19:30

aabyssx írta:Vajon tényleg megveszik ilyen árakon az emberek?
írtam, a külkerületi kisbótban a 3060TI-t a fülem hallatára vette meg emberünk 330ér' ! (vagy 320??)

szal szerintem igen :(
Castle82

Hozzászólás #57882 2021.01.28. 20:14

neoreg írta:Minek itt botozni? Azonnal vehető és vihető az aquától:
Kép


ELöbb utóbb meg...Próbából pár órára kitettem a 3080-am péhára 530-ért 10 perc alatt jött az első bányászköcsög hogy mikor hol veheti át (közöltem hogy saaaajnos elkelt)...
És még csak most jön a további drágulás. Írtam hogy ha 500-ra felmennek az árak felteszem én is, de meggondoltam. Ha már 600 körül járnak péhán akkor adom el :banplz:
Jelenleg 550 körül futnak, az ftw3 ultra az 5 év garral 530-ért ajándék lett volna a bányászgyökérnek.
Csak fusson addig be egy ps5, amire megint csak kicsit csekély az esély mert mindenhova befészkelték magukat a szarházi nepperek és lerabolják a készleteket amint van, illetve a boltok simán a saját melósaikkal árultatják itt ott.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #57883 2021.01.28. 20:18

arty írta:írtam, a külkerületi kisbótban a 3060TI-t a fülem hallatára vette meg emberünk 330ér' ! (vagy 320??)

szal szerintem igen :(
Azt szoktam mondani, hogy ilyenkor nem a kapzsi, görény kalmár a legnagyobb hibás, hanem a hülyék, akik a keresletet ilyen áron igazolják.
Avatar
Moby

Hozzászólás #57884 2021.01.28. 20:36

aabyssx írta:Azt szoktam mondani, hogy ilyenkor nem a kapzsi, görény kalmár a legnagyobb hibás, hanem a hülyék, akik a keresletet ilyen áron igazolják.
Nehéz már megmondani, hogy nem annyiba kerül-e ténylegesen. Kergetünk egy árat, ami egy másik valósághoz tartozott, de egyre inkább úgy tűnik, hogy az a valóság nem létezik többé(? vagy egy darabig nem). Gyakorlatilag hasonló módon (csak nem ilyen úton) lettek a szifonok is a háromszázezres átlagáras telefonok. És ott már az az elfogadott valóság. Szóval szerintem ez vagy hosszú időre, vagy végleg leáldozott, vagy el kell fogadni, hogy a pécén játszogatás ennyibe kerülő muri lett.
Castle82

Hozzászólás #57885 2021.01.28. 21:13

Szerintem ha a bányászláz megint lecseng és elárasztják a piacot a használt kártyákkal vissza fognak esni szépen az árak. Volt már hasonló csak akkor nem játszott közre COVID és a ráfogott áremelések. Ha a használtpiacot ellepik a bányászok márpedig ellepik amint ismét lecseng a másor, a nepperek és boltok a hajukra kenhetik ilyen árakon a kártyákat vagyis beindul a csökkenés. A kérdés csak az mikor jön ez el.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #57886 2021.01.28. 21:18

Moby írta:Nehéz már megmondani, hogy nem annyiba kerül-e ténylegesen. Kergetünk egy árat, ami egy másik valósághoz tartozott, de egyre inkább úgy tűnik, hogy az a valóság nem létezik többé(? vagy egy darabig nem). Gyakorlatilag hasonló módon (csak nem ilyen úton) lettek a szifonok is a háromszázezres átlagáras telefonok. És ott már az az elfogadott valóság. Szóval szerintem ez vagy hosszú időre, vagy végleg leáldozott, vagy el kell fogadni, hogy a pécén játszogatás ennyibe kerülő muri lett.
Azért a két dolog nem ugyanaz. Itt konkrétan arról van szó, hogy a gyártó nem tud eleget gyártani, de amit kiköp, azt változatlan áron adja (valamennyivel nőtt, de egérpiszok a többihez képest), a nagyker, a kisker, a scalper pedig extra árrést tesz rá a kereslet miatt. Itt egy dolog teheti rendbe a piacot: tudnak eleget gyártani. Ha a kínálati oldalon kell versengeni, majd szépen visszaáll normálra minden. Ez persze minimum hónapokig tart majd. Ha erre még rájön egy csökkent kereslet mert esetleg crypto zuhanni kezd, az már csak hab a tortán. Nem fog ez így maradni, csak most ez van. Majd lesz máshogy.
Persze amúgy ez extra szarul jött ki, hogy mindenki a megváltást és az olcsó pc géminget várta a 30-as szériától, erre bumm :D
Amúgy ha most ezen a konfigon kellene pár évig játszanom, akkor is ellennék, mert van játék a múltból bőven. Emun meg klasszikusok végtelenségét lehet újrajátszani, vagy a kihagyottakat pótolni.
Avatar
Moby

Hozzászólás #57887 2021.01.28. 21:29

Én már nagyon kevés játékkal akarok a múltból játszani. Amivel nem játszottam 10 éve, azzal azért nem játszottam mert volt jobb. Pár hónapot kibírnék a valamikorvalamennyireérdekeltek játékokkal, de pár hónap után leépülne ez a hobbi, mint a picsa.
Avatar
deep

Hozzászólás #57888 2021.01.28. 21:38

Greyfox írta:Emun meg klasszikusok végtelenségét lehet újrajátszani, vagy a kihagyottakat pótolni.
Ezzel az a baj, hogy a jókat unásig untuk már, a maradék meg szar.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #57889 2021.01.28. 21:40

Moby írta:Én már nagyon kevés játékkal akarok a múltból játszani. Amivel nem játszottam 10 éve, azzal azért nem játszottam mert volt jobb. Pár hónapot kibírnék a valamikorvalamennyireérdekeltek játékokkal, de pár hónap után leépülne ez a hobbi, mint a picsa.
Én akkor állnék így, ha az eddigi életemet 7/24 játékkal töltöm (ez akkor is állna, ha kihagytam volna a Halo-féléket), de vannak más hobbijaim is, ha kifogynék 50 év múlva, bármikor be tudnak türemkedni akkor is a játékok helyére. Ez is csak azt mutatja, hogy mennyivel öregebb vagy: volt már időd játszani mindennel is.

Ugynaaz megy mint eddig, csak most nem 2-3 konzolgeneráció felhozatalát gyűjtöm össze backlognak, hanem franc se tudja mennyi VGA-ét. Idén ötéves az 1060-om, ezzel már a második legidősebb főkártyaként.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #57890 2021.01.28. 21:41

deep írta:Ezzel az a baj, hogy a jókat unásig untuk már, a maradék meg szar.
Itt üt vissza, hogy eddig függő voltál, más hobbid meg nincs. Mármint az utóbbit te állítottad, a függőség pedig a belépés feltétele ide.

Vissza: “Leáldozott.hu”