A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
deep

Hozzászólás #57751 2021.01.22. 21:36

Moby írta:És a permadeath-es nehézségen gondoltad begyűjteni a kincseket? :DD Azt hagytam a levégére úgy, hogy már csak végig kelljen "szaladni" rajta. És így is embertpróbáló feladat... Az utolsó mission vagy 30 perc, ha nem megy le a főboss, és ismételni kell...(másodikra meglett)
Úgy gondoltam, mintegy 12 percig :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #57752 2021.01.22. 23:20

deep írta:Úgy gondoltam, mintegy 12 percig :D
Mások ilyen szintű önszopató képességekkel jól jövedelmező chaturbate vagy onlyfans karriert építenek. :taps: :idiota:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #57753 2021.01.22. 23:31

Necro írta:Azt annyira verik játékokban az intelek hogy nem volt téma.
Játékoknál mindkét CPU-nál már ilyen 100+ FPS-es range-ekről van szó (még azoknál a játékoknál is, amiket kevés threadre készítettek). Ott már a single core speed nem annyira releváns, és talán egyre kevésbé lesz az az idő haladtával. Render time meg mindig játszik.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #57754 2021.01.22. 23:35

Én is megvettem a Tomb Raidert akciósan. De még a Death Strandinggel játszom. Tök jó. Nagyon baromság, de tök jó!
Avatar
Botond

Hozzászólás #57755 2021.01.23. 08:19

Tegnap bejelentették, hogy emelkedik a gold ára, majd mára a bashingnak hála jóságosfil törölte az egész tervet és inkább az ingyenes játékok multijához nem kell gold lesz a változtatás, ezzel felzárkózva a PS ökoszisztéma mögé. Újra sikerült 24 óra leforgása alatt bohócot csinálniuk magukból! :bohoc: De legalább heppiend van!
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #57756 2021.01.23. 10:34

Kicsit bánom, hogy nem vettem 350-ért 3080-at, várva arra, hogy normalizálódik a helyzet.
Hát, "normalizálódott". 450 alatt nincs, de láttam már 600-ért is :D :mf1: Hát marad a várás. Kb. tavaly szeptember óta már azt csinálom, úgyhogy már egész jó vagyok benne.
Ugyanakkor ha a mostani helyzetet figyelembe veszem, hogy van akinek a számlái befizetése gondot jelent, szánalmasnak érzem magam, hogy ilyen baromság egy másodpercig is foglalkoztat.
Avatar
Moby

Hozzászólás #57757 2021.01.23. 10:39

Greyfox írta:Kicsit bánom, hogy nem vettem 350-ért 3080-at, várva arra, hogy normalizálódik a helyzet.
Hát, "normalizálódott". 450 alatt nincs, de láttam már 600-ért is :D :mf1: Hát marad a várás. Kb. tavaly szeptember óta már azt csinálom, úgyhogy már egész jó vagyok benne.
Ugyanakkor ha a mostani helyzetet figyelembe veszem, hogy van akinek a számlái befizetése gondot jelent, szánalmasnak érzem magam, hogy ilyen baromság egy másodpercig is foglalkoztat.
Hátdenemazvót, hogy hoznak ósztriából?
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #57758 2021.01.23. 10:43

Moby írta:Hátdenemazvót, hogy hoznak ósztriából?
Az a sztori, hogy unokaöcsém kint él Bécsben, még amikor lehetett, leadta a rendelést egy shopban. A legutóbbi visszajelzés az volt a kereskedőtől, hogy január végén megkapja és átadja nekem, de valljuk be, egy könnyű hangyafingnyi esély van rá. A legszebb az lesz, ha megkapja, vérszemet kap, és nem passzolja át nekem, amiből brazil szappanoperába illő családi viszály alakul majd ki!
Wait.. lehet hogy már hetek óta nála van? :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #57759 2021.01.23. 10:47

Nekem is él bécsben egy unokaöcsém :)
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #57760 2021.01.23. 10:57

Moby írta:Nekem is él bécsben egy unokaöcsém :)
Nekem a fél család Németországban él (nővéremék) már kb. 25 éve, unokaöcsém onnan kanyarodott Ausztriába. Annyira nem jó, mert ritkán látom őket, de mióta van facetime meg whatsapp könnyebb tartani a kapcsolatot. Emlékszem még amikor szűkre vett ritka beszélgetések mentek, mert kibaszottul drága volt külföldre telefonálni :D
Avatar
insp

Hozzászólás #57761 2021.01.23. 12:54

3080 armizeria? Kismiska.
Masfel eve 45 ert vettem a sracok gepebe, most a legolcsobb is
90K folott van
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #57762 2021.01.23. 15:19

insp írta:3080 armizeria? Kismiska.
Masfel eve 45 ert vettem a sracok gepebe, most a legolcsobb is
90K folott van
Aztán csodálkoztam, hogy 20 percen belül elhappolták a 1070-et. :wilting:
Avatar
Moby

Hozzászólás #57763 2021.01.23. 15:26

Mennyit érhet egy 1660 most? :DD
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #57764 2021.01.23. 16:28

Nézem ezt a Battlefront 2-t...nem tud csatlakozni az EA szerverekhez, ezért offline maradok. Ismeretlen hiba. No nembaj, nosztalgiázunk egyet BF4-gyel!
Minden DLC-t 2x szedett le...mert ismeretlen hiba volt elsőre. Na jó, végre játszunk! Vagyis játszanánk, mert az Origin valamiért megeszi az összes cpu-t. Jólvan, rákeresek, ismert hiba (akkor a pélóért nincs még javítva ez a 2016-óta létező probléma?!).
Szerverkeresőben már gyanús, hogy mindenhol ugyanannyi a ping (de még ződ)...5 perc játék után kivág az admin a pingre hivatkozva (lol?). Azóta bárhová próbálok belépni kifő a töltőképernyőnél a játék.
Már csak azt szeretném tudni, hogy az EA hogy nem ment még csődbe ezzel a fozshalommal amit évek óta produkálnak? :fejvakaras:
Castle82

Hozzászólás #57765 2021.01.23. 18:14

Vicc ami zajlik. Jóbarátom ma adta el a gányvár 1080ti-át 220.000 forintért alku nélkül egy nyilvánvalóan bányász hülyegyereknek. Szépen befizet Gef Now-ra és vár. 115-ért vettük neki tavaly ezt a kártyát. :banplz:

Komolyan én is elkezdtem gondolkodni rajta hogy felpattintom 480-500 között a 3080-at az 5év garommal. Visszajön a ps5 ára és még marad is egy 3080-ra ha lemennek az árak egyszer. Addig meg stream és konzol only. Nem mintha nem lennék vele elégedett, de ha belegondolok hogy alig 4 hét alatt 100-150ezret keresnék vele és csak várni kell utána....
Avatar
Botond

Hozzászólás #57766 2021.01.23. 19:29

Castle82 írta:Vicc ami zajlik. Jóbarátom ma adta el a gányvár 1080ti-át 220.000 forintért alku nélkül egy nyilvánvalóan bányász hülyegyereknek. Szépen befizet Gef Now-ra és vár. 115-ért vettük neki tavaly ezt a kártyát. :banplz:

Komolyan én is elkezdtem gondolkodni rajta hogy felpattintom 480-500 között a 3080-at az 5év garommal. Visszajön a ps5 ára és még marad is egy 3080-ra ha lemennek az árak egyszer. Addig meg stream és konzol only. Nem mintha nem lennék vele elégedett, de ha belegondolok hogy alig 4 hét alatt 100-150ezret keresnék vele és csak várni kell utána....
Hihetetlen, hogy itthon mindenki minden pilótajátékot beszop.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #57767 2021.01.23. 19:38

Bécsi/német dinasztiák, videókártya vásárlások és eladások milliókért...

Nekem meg egy(illetve kettő) POLC tette pokollá a mai napomat. :wilting: Jó látni, hogy legalább másoknak normális, boldog és sikeres élet jutott!
Avatar
Botond

Hozzászólás #57768 2021.01.23. 19:56

DanielT írta:Bécsi/német dinasztiák, videókártya vásárlások és eladások milliókért...

Nekem meg egy(illetve kettő) POLC tette pokollá a mai napomat. :wilting: Jó látni, hogy legalább másoknak normális, boldog és sikeres élet jutott!
Artyval mi a lányainkat vittük felvételizni (én az enyémet, ő az övét), szóval ez volt a program. Se polc, se vga. :(
Avatar
Moby

Hozzászólás #57769 2021.01.23. 20:51

Hát én egész nap zeldát(botw) nyomtam. Az összes vga meg nextgen elmehet a büdös picsába. De tényleg. Ez a játék máig meghazudtol minden teljesitményhajszolást. JÁTÉKot kell csinálni, és ennyi az egész. De ez valami olyan lemásolhatatlan, megfoghatatlan, kiszaszerolhatatlan dolog, hogy egyrészt láthatóan nincs rá példa, másrészt én magam sem tudom pontosan mitől áll ez össze ennyire esszenciális jósággá.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #57770 2021.01.23. 22:09

Moby írta:Hát én egész nap zeldát(botw) nyomtam. Az összes vga meg nextgen elmehet a büdös picsába. De tényleg. Ez a játék máig meghazudtol minden teljesitményhajszolást. JÁTÉKot kell csinálni, és ennyi az egész. De ez valami olyan lemásolhatatlan, megfoghatatlan, kiszaszerolhatatlan dolog, hogy egyrészt láthatóan nincs rá példa, másrészt én magam sem tudom pontosan mitől áll ez össze ennyire esszenciális jósággá.
Gondolom szeretsz futni a mezőn. :nemtudom:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #57771 2021.01.23. 22:41

Greyfox írta:Kicsit bánom, hogy nem vettem 350-ért 3080-at, várva arra, hogy normalizálódik a helyzet.
Hát, "normalizálódott". 450 alatt nincs, de láttam már 600-ért is :D :mf1: Hát marad a várás. Kb. tavaly szeptember óta már azt csinálom, úgyhogy már egész jó vagyok benne.
Ugyanakkor ha a mostani helyzetet figyelembe veszem, hogy van akinek a számlái befizetése gondot jelent, szánalmasnak érzem magam, hogy ilyen baromság egy másodpercig is foglalkoztat.
Nekem ma az volt a problémám, hogy meccset nézzek, eddzek vagy artyval kastélyvániázzak minden idők legfantasztikusabb konzolján (PS3). Nagy dilemma volt. Irigylem azokat, akik azért szenvednek, mert nincs mit enni vagy inni, ott nincs min ennyire pörögni. DE jól döntöttem, az A(rty)-Team ugyanis lenyomta ma Drakulát!

Catlevania: Harmony of Despair PIPA (a DLC-k nem)

Ez a srác már majdnem olyan jó, mint mi:

phpBB [media]
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #57772 2021.01.23. 22:49

Moby írta:Hát én egész nap zeldát(botw) nyomtam. Az összes vga meg nextgen elmehet a büdös picsába. De tényleg. Ez a játék máig meghazudtol minden teljesitményhajszolást. JÁTÉKot kell csinálni, és ennyi az egész. De ez valami olyan lemásolhatatlan, megfoghatatlan, kiszaszerolhatatlan dolog, hogy egyrészt láthatóan nincs rá példa, másrészt én magam sem tudom pontosan mitől áll ez össze ennyire esszenciális jósággá.
Én folytattam az Ori-t. Ez a játék TÖKÉLETES. Gyönyörű, és annyira élvezetes játszani, hogy beszarás. Sztem ha lejárt a ganépassz veszem steamre is, mert ez nekem kell.
//Amúgy a zeldát most pc-re varázsolni mennyire komplex? Majmoknál anno abbamaradt, de simán kezdeném elejétől.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #57773 2021.01.23. 23:15

Castle82 írta:Vicc ami zajlik. Jóbarátom ma adta el a gányvár 1080ti-át 220.000 forintért alku nélkül egy nyilvánvalóan bányász hülyegyereknek. Szépen befizet Gef Now-ra és vár. 115-ért vettük neki tavaly ezt a kártyát. :banplz:

Komolyan én is elkezdtem gondolkodni rajta hogy felpattintom 480-500 között a 3080-at az 5év garommal. Visszajön a ps5 ára és még marad is egy 3080-ra ha lemennek az árak egyszer. Addig meg stream és konzol only. Nem mintha nem lennék vele elégedett, de ha belegondolok hogy alig 4 hét alatt 100-150ezret keresnék vele és csak várni kell utána....
Semmi Now nem kell ide, a Halók letudva, akár a Diablo 3-szezon után eladhatnám az 1060-at, IGP-vel ellennék következő áresésig. És az 1060 árából összejöhetne a 3060 Ti, ha jól tőzsdézek.
Avatar
eje75

Hozzászólás #57774 2021.01.23. 23:43

DanielT írta:Bécsi/német dinasztiák, videókártya vásárlások és eladások milliókért...

Nekem meg egy(illetve kettő) POLC tette pokollá a mai napomat. :wilting: Jó látni, hogy legalább másoknak normális, boldog és sikeres élet jutott!
Ne magyarázzá.... átvilággíccsalak? : felkapott környéken nagypolgári luxuslakás... méregdrága edzettüveggel rakott konyhabútor... nemesfa padlólap egyedi, nem megismételhető folytonossági hiánnyal a közepén... aranyáron mért szövetfüggöny... többször átépített luxusfürdőszoba... különleges egyedi fűtés... és a legújabb: könyvtárszoba!!! És még van bőröd?? Nekem be kellett tömnöm a lukat a budim padlóján, részegen nehogy rosszul lépjek a sötétben, aztán meg derékig átzuhanjak a szomszédhoz!! :banplz:
Avatar
eje75

Hozzászólás #57775 2021.01.23. 23:50

Nekem lassan kb 700+ óra Nioh-val a hátam mögött (416+300 valamennyi a 2.-ben) sikerült beégnem...a 2. toltam és nem értettem, hogy dream of demon szinten végjátékban 360-as karival faszé csak zöld cuccok esnek.... utánaolvastam, túrtam a yt-ot, de semmi... kínomban beírtam egy magyar fórumra, ahol felvilágosítottak, hogy van még egy nehézségi szint, talán szíveskedjek átfáradni, és akkor potyognak az arany cuccok is majd... rohadt kínos volt, qwára égett a fejem, hogy nem esett le magamtól, hisz az elsőben is ez volt...
Avatar
eje75

Hozzászólás #57776 2021.01.23. 23:57

Greyfox írta:Én folytattam az Ori-t. Ez a játék TÖKÉLETES. Gyönyörű, és annyira élvezetes játszani, hogy beszarás. Sztem ha lejárt a ganépassz veszem steamre is, mert ez nekem kell.
//Amúgy a zeldát most pc-re varázsolni mennyire komplex? Majmoknál anno abbamaradt, de simán kezdeném elejétől.
Semennyire... Yuzu, oszt jóvan, megy 4k-ban...Ori tényleg tökéletes, de a Zelda még annál is jobb...van, akinek nem jön be, de azok jellemzően megkeresedett vénemberek, akiket megtaposott az élet! :banplz:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #57777 2021.01.24. 02:13

Én a Zelda BotW-ot CEmu-val játszottam 60 FPS-el, nagy felbontással. Akkor még kellett tákolni, hogy sima legyen, de azóta sok új verzió kijött.
A Yuzu szerintem még szar. Utoljára pár hónapja próbáltam a Link's Awakeninggel, de használhatatlan volt. BotW-t nem próbáltam.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #57778 2021.01.24. 08:55

eje75 írta:Ne magyarázzá.... átvilággíccsalak? : felkapott környéken nagypolgári luxuslakás... méregdrága edzettüveggel rakott konyhabútor... nemesfa padlólap egyedi, nem megismételhető folytonossági hiánnyal a közepén... aranyáron mért szövetfüggöny... többször átépített luxusfürdőszoba... különleges egyedi fűtés... és a legújabb: könyvtárszoba!!! És még van bőröd?? Nekem be kellett tömnöm a lukat a budim padlóján, részegen nehogy rosszul lépjek a sötétben, aztán meg derékig átzuhanjak a szomszédhoz!! :banplz:
Ja, nehogy azt higyjétek má', hogy megvettem azt az üveget! Egyébként nem is volt edzett, hát ennyi pénzért még mi nem kéne?! :wilting:
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #57779 2021.01.24. 09:51

eje75 írta:Semennyire... Yuzu, oszt jóvan, megy 4k-ban...Ori tényleg tökéletes, de a Zelda még annál is jobb...van, akinek nem jön be, de azok jellemzően megkeresedett vénemberek, akiket megtaposott az élet! :banplz:
Én anno cemu-n nyomtam majom cave-ig, még szarabb procival de 60 közelében.
Aztán véletlenül ledaráltam az emu foldert és nem volt erőm előről elkezdeni. Volt valam usb helper, meg updatelgetés macera. Na, most ez hogy van? Szedek cemut, de hunnan lesz játék?
(Ori nálam veri gameplay-ben, annyira össze van rakva, hogy hihetetlen)
Avatar
Moby

Hozzászólás #57780 2021.01.24. 10:19

Greyfox írta:Én folytattam az Ori-t. Ez a játék TÖKÉLETES. Gyönyörű, és annyira élvezetes játszani, hogy beszarás. Sztem ha lejárt a ganépassz veszem steamre is, mert ez nekem kell.
//Amúgy a zeldát most pc-re varázsolni mennyire komplex? Majmoknál anno abbamaradt, de simán kezdeném elejétől.
Fingom sincs, switchen tolom.
Avatar
Moby

Hozzászólás #57781 2021.01.24. 10:27

DanielT írta:Ja, nehogy azt higyjétek má', hogy megvettem azt az üveget! Egyébként nem is volt edzett, hát ennyi pénzért még mi nem kéne?! :wilting:
Mit rakattál fel? 1000euro/m^2-es Sicis-t? :nezze:
Avatar
eje75

Hozzászólás #57782 2021.01.24. 10:47

DanielT írta:Gondolom szeretsz futni a mezőn. :nemtudom:
Vagy lovagolni....vagy motorozni... vagy REPÜLNI! Van ott minden....
Avatar
eje75

Hozzászólás #57783 2021.01.24. 10:50

DanielT írta:Ja, nehogy azt higyjétek má', hogy megvettem azt az üveget! Egyébként nem is volt edzett, hát ennyi pénzért még mi nem kéne?! :wilting:
jojo...azért majd szólj mikor adja az MTV cribs a kecódat... megnézzük, hol nyomorogsz :banplz:
Avatar
arty

Hozzászólás #57784 2021.01.24. 12:50

DanielT írta:Hát natív 4K XX-en, 1800p PS5-ön. Cserébe viszont stabilabb a frém.

Ja meg talán valami árnyék is magasabb setting boxon, de nem nagyon figyeltem.
kérlek mondd, hogy te veszed ps5re és teljesen képben vagy azzal, hogy melyikben van h1-h2 és van-e ps4-ps5 keresztkompatibilitás! :(

azt látom, hogy a 24k-s digit standard és deluxe 32k-ért ps4-ps5ös, de mi a helyzet a lemezesekkel?! ott külön van?
cél a psvr, ps5öm még nincs, de nem zavarna, ha menne mindkettőn, ha egyszer MÉGIS 1800p-re vágynék :D

a korábbi hitmaneknél is egy káosz volt a mindenféle edisön, de ez a harmadik most emelte a tétet :(
sehol nem írják, hogy benne az 1-2 (se standard, se deluxe....) - wtf?

Moby írta:Hát PSVR szemponzjából mindegy, merthogy PSVR-en amúgy is csak a PS4 verza futásképes. Mindenből.
jah, elég meh :(
de a crossplatform jóvolna, ha mégse jönne be vr-ben, egyszer.......
Avatar
arty

Hozzászólás #57785 2021.01.24. 13:19

benőmenő írta:Nézem ezt a Battlefront 2-t...nem tud csatlakozni az EA szerverekhez, ezért offline maradok. Ismeretlen hiba. No nembaj, nosztalgiázunk egyet BF4-gyel!
Minden DLC-t 2x szedett le...mert ismeretlen hiba volt elsőre. Na jó, végre játszunk! Vagyis játszanánk, mert az Origin valamiért megeszi az összes cpu-t. Jólvan, rákeresek, ismert hiba (akkor a pélóért nincs még javítva ez a 2016-óta létező probléma?!).
Szerverkeresőben már gyanús, hogy mindenhol ugyanannyi a ping (de még ződ)...5 perc játék után kivág az admin a pingre hivatkozva (lol?). Azóta bárhová próbálok belépni kifő a töltőképernyőnél a játék.
Már csak azt szeretném tudni, hogy az EA hogy nem ment még csődbe ezzel a fozshalommal amit évek óta produkálnak? :fejvakaras:
az ingyenes bfront2 az ilyen - állítólag :mf2: a gta5 is ilyen volt, epicus minőség, arányos az árral.
én ezt most kihagytam, pedig a csíterpécés bfront2multi nagyon ígéretes!
Avatar
arty

Hozzászólás #57786 2021.01.24. 13:22

Zóanagyvarázsló írta:Nekem ma az volt a problémám, hogy meccset nézzek, eddzek vagy artyval kastélyvániázzak minden idők legfantasztikusabb konzolján (PS3). Nagy dilemma volt. Irigylem azokat, akik azért szenvednek, mert nincs mit enni vagy inni, ott nincs min ennyire pörögni. DE jól döntöttem, az A(rty)-Team ugyanis lenyomta ma Drakulát!

Catlevania: Harmony of Despair PIPA (a DLC-k nem)

Ez a srác már majdnem olyan jó, mint mi:

sérülés nélkül üti szét.mov
ezért megszenvedtünk (fél évet?), az áttörést a sürikenjeid hozták, máig állítom :D
nekem így cakkpakk kicsivel 15 óra felett állt meg a számláló. dlc a magyar sztórban nincs (sony...), angolban van, de az nem kompatibilis a HU játékkal. tehát ennek ittavége.

még a free dlc-s (ez volt magyarsztóron?!) pályát megnézzük talán 1-2x, de a tegnapi sikertelenség nem sok jót vetít előre... nekem erre még félévem nincs! :D

---

köszönöm a GENNY-MS-nek, hogy a 'control userpasswords2' izé a w10 20H2 update óta nem engedi, hogy automatikusan belogoljon a juzer a windózba. nincs ott a pipa.
ha régebbről frissítettél 20H2-re akkor még ottvan, csak clean installnál para.

konzisztencia 10/10, ehez hozzá kellett nyúlni, már más gond nincs a winnel.
hjaigen, ez még ilyen win7es cpanel cucc.
Avatar
Moby

Hozzászólás #57787 2021.01.24. 13:32

arty írta:angolban van, de az nem kompatibilis a HU játékkal.
Kizártnak tartom, hogy ne ugyanaz lenne az ID-je. Ugyanazon a linken él mindkettő, nagy összegben fogadnék rá, hogy ugyanaz a CUSA azonosítója is.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #57788 2021.01.24. 16:58

arty írta:kérlek mondd, hogy te veszed ps5re és teljesen képben vagy azzal, hogy melyikben van h1-h2 és van-e ps4-ps5 keresztkompatibilitás! :(

azt látom, hogy a 24k-s digit standard és deluxe 32k-ért ps4-ps5ös, de mi a helyzet a lemezesekkel?! ott külön van?
cél a psvr, ps5öm még nincs, de nem zavarna, ha menne mindkettőn, ha egyszer MÉGIS 1800p-re vágynék :D

a korábbi hitmaneknél is egy káosz volt a mindenféle edisön, de ez a harmadik most emelte a tétet :(
sehol nem írják, hogy benne az 1-2 (se standard, se deluxe....) - wtf?

jah, elég meh :(
de a crossplatform jóvolna, ha mégse jönne be vr-ben, egyszer.......
Nem veszem mert idegesít, hogy teljes áron gyakorlatilag 5 pályás dlc. Ha digitálisban megvannak az előző részek, azokat beszippantja, szerintem lemezeseket nem.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #57789 2021.01.24. 17:03

Moby írta:Hát én egész nap zeldát(botw) nyomtam. Az összes vga meg nextgen elmehet a büdös picsába. De tényleg. Ez a játék máig meghazudtol minden teljesitményhajszolást. JÁTÉKot kell csinálni, és ennyi az egész. De ez valami olyan lemásolhatatlan, megfoghatatlan, kiszaszerolhatatlan dolog, hogy egyrészt láthatóan nincs rá példa, másrészt én magam sem tudom pontosan mitől áll ez össze ennyire esszenciális jósággá.

En idén a
C&C Remastered: Red Alertel voltam így
Lassan 50 órám van benne, a kiegek közül is már csak pár küldi hiányzik, kellett egy kis idő hogy a stracraft után ráérezzek az ízére, utána már megy azért, sok esetben könnyebb is volt mint az alapjáték.
Ez a játék még abból az időből származik mikor még nem kezdtünk el toporzékolni mikor egy év után kaptunk egy átskinezett, kicsit áramvonalasított első részt második néven. Adja az első rész világa, körítése de valahogy ez a játék jobban működik (mint a tftd esetében), a story, az apróbb javítások, egységek mind hozzá adtak az élményhez, multiban is anno sokat ment a helyi gamer klubban. A kiegjei is jobban sikerültek mint az elődnek, az aftermath már vadi új egységekkel és egymásra építkező küldetésekkel operál.
Tavalyi év remastere. :nezze:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #57790 2021.01.24. 18:25

arty írta:ezért megszenvedtünk (fél évet?), az áttörést a sürikenjeid hozták, máig állítom :D
nekem így cakkpakk kicsivel 15 óra felett állt meg a számláló. dlc a magyar sztórban nincs (sony...), angolban van, de az nem kompatibilis a HU játékkal. tehát ennek ittavége.

még a free dlc-s (ez volt magyarsztóron?!) pályát megnézzük talán 1-2x, de a tegnapi sikertelenség nem sok jót vetít előre... nekem erre még félévem nincs! :D
A suriken jó, és valóban működik Drakula utolsó formájánál is, de a sebzések többségét közelharcban vittük be. Legfeljebb annyiban segíthetett, hogy így kevesebbszer szúrhattam el, és így nem haltam meg, hogy bukjuk az egészet. De igazság szerint van idő kicsúszni alóla, csak néha a pofonokba szaladtunk bele. Lehet, hogy ennyit múlt. Azt viszont továbbra sem értem, hogy miért nincs távolsági támadásod ugyanazzal a karakterrel, valami nem kerek.

Tegnap egyébként simán végiggyaktuk a DLC-pályát, fürödtünk a feltámasztó italokban, lehet inventoryt is rendezni a boss előtt, hogy oda maxosan érkezzünk. A gond az volt, hogy elnormandyztük, és nem sétáltunk be piros szőnyegen a bosshoz. Szóval a sikertelenség az éppen abban nyilvánul meg, hogy lemaradtunk a megaláztatásról :D Azért az idő itt még tényező lehet, a drakuláson rengeteg volt, itt észnél kell majd lenni.

Ha lenne refund, könnyebb szívvel ki lehetne próbálni a DLC-t, de ugye Sony.
Avatar
arty

Hozzászólás #57791 2021.01.24. 21:46

Moby írta:Kizártnak tartom, hogy ne ugyanaz lenne az ID-je. Ugyanazon a linken él mindkettő, nagy összegben fogadnék rá, hogy ugyanaz a CUSA azonosítója is.
web-store hiányában ezt már sose tudjuk meg... nem sok a két font a tesztért, de tőlem a gennyszoni a gennysztórjával egy pennyt sem szed ki feleslegesen :( előbb veszek valamit az epiksztórban......
Avatar
Moby

Hozzászólás #57792 2021.01.24. 22:11

arty írta:web-store hiányában ezt már sose tudjuk meg... nem sok a két font a tesztért, de tőlem a gennyszoni a gennysztórjával egy pennyt sem szed ki feleslegesen :( előbb veszek valamit az epiksztórban......
A minek a miében? :ticking:
UK
HU
Avatar
arty

Hozzászólás #57793 2021.01.25. 00:19

Moby írta:A minek a miében? :ticking:
UK
HU
WTF?!?!?!?
ezt nemtom hogy varázsoltad elő.... store.playstation.com -ra az új felület jön be, rendesen böngészni se tudom ezt a "régi" store-t :(
(de a wishlistem ottvan :D OMG....)

hamár idejutottam, nézegettem a japó accal is a storet, ott pl a régi ps2-es címeket nem bírom felelni.... azt is megtod találni nekem? :D
konkrétan a Galaxy Force II mindenféle ID-je kéne (tehát ugyanez a store page, amit megtaláltál a kastélyvániára is)
megvan véve a japó accomon, de download history nincs, arra is uj felület kezdőlapja ugrik be... meg kb mindenre... köszelőre :D
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #57794 2021.01.25. 08:07

aabyssx írta:Én a Zelda BotW-ot CEmu-val játszottam 60 FPS-el, nagy felbontással. Akkor még kellett tákolni, hogy sima legyen, de azóta sok új verzió kijött.
A Yuzu szerintem még szar. Utoljára pár hónapja próbáltam a Link's Awakeninggel, de használhatatlan volt. BotW-t nem próbáltam.
Azért haladgat a Yuzu is:
phpBB [media]

Gondolom a Switch emunál is a shader compile, ami miatt berángat még állandóan?
Avatar
Moby

Hozzászólás #57795 2021.01.25. 08:55

arty írta:WTF?!?!?!?
ezt nemtom hogy varázsoltad elő.... store.playstation.com -ra az új felület jön be, rendesen böngészni se tudom ezt a "régi" store-t :(
(de a wishlistem ottvan :D OMG....)

hamár idejutottam, nézegettem a japó accal is a storet, ott pl a régi ps2-es címeket nem bírom felelni.... azt is megtod találni nekem? :D
konkrétan a Galaxy Force II mindenféle ID-je kéne (tehát ugyanez a store page, amit megtaláltál a kastélyvániára is)
megvan véve a japó accomon, de download history nincs, arra is uj felület kezdőlapja ugrik be... meg kb mindenre... köszelőre :D
Olyan, hogy galaxy force ii csak ps4-re van fent a japánon is, meg a magyaron is. Egyébként annyi a medzsik, hogy. A cím után hozzáírod paraméterkáént, hogy smcid=psapp és a régi felület jön be (vagy a psprice-on keresel, és onnan dobatod be magad a linkre, ez is működik)
Avatar
eje75

Hozzászólás #57796 2021.01.25. 16:05

Hol veszitek a PSN plus előfizetést? Hol olcsóbb? Fasz fejjel nem vettem meg accióban...
Avatar
Moby

Hozzászólás #57797 2021.01.25. 17:50

eje75 írta:Hol veszitek a PSN plus előfizetést? Hol olcsóbb? Fasz fejjel nem vettem meg accióban...
Hát...ott. USA accounthoz van cdkeysen olcsón.
Avatar
eje75

Hozzászólás #57798 2021.01.25. 18:35

Moby írta:Hát...ott. USA accounthoz van cdkeysen olcsón.
Beakartam hívni egy szénalapút, mert nem bírtam egy bossal, de aztán lecsaptam egyedül :banplz: Te nyomni fogod a PS5 ultimate-et? Amúgy: a prohardver PS5 fórumába a konzolvilág Ricsy írogat? Aszongya: "nem akarok áltatni senki, de előfordulhat, hogy 2021-ben nem mindenkinek fog jutni PS5..." :wilting: :wilting: :wilting: mijaf....?? Hogy a faszba nem tudnak heti 10e-ret gyártani belőle? Mordor tüzes kemencéjében orkok kalapálják az alaplapot, vagy mi a tosz?? Nem kell, mert nincs rajta mit tolni, nem ez akaszt ki, de ez számomra felfoghatatlan...PS-el nem lehet bányászni, akkor meg mi a fasz... megbetegedett a gépsor, vagy mi? Ennyi emberi kézimunka van benne?
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #57799 2021.01.25. 19:11

eje75 írta:de előfordulhat, hogy 2021-ben nem mindenkinek fog jutni PS5..."
Szerintem itt akkora szopáscunami csapódik le 21-ben a közelmúlt gazdasági eseményei miatt, hogy simán örülhet mindenki, akinek ez lesz a legnagyobb baja 2021-23 között :D

Amúgy az autógyártást is visszafogták chip hiány miatt, néhány gyár konkrétan leállt, mert nincs alkatrész.
Namost az a mondás, hogy azért, mert amikor még covid elején az autógyárak leálltak pár hónapra, az autóipar chip beszállítói átálltak szórakoztatóipari termékekbe való alkatrészek gyártására.
Namármost: se vga, se Ps5, se autó, na de akkor hol vannak a kurva chipek? A switchekben? :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #57800 2021.01.25. 19:13

eje75 írta:Beakartam hívni egy szénalapút, mert nem bírtam egy bossal, de aztán lecsaptam egyedül :banplz: Te nyomni fogod a PS5 ultimate-et? Amúgy: a prohardver PS5 fórumába a konzolvilág Ricsy írogat? Aszongya: "nem akarok áltatni senki, de előfordulhat, hogy 2021-ben nem mindenkinek fog jutni PS5..." :wilting: :wilting: :wilting: mijaf....?? Hogy a faszba nem tudnak heti 10e-ret gyártani belőle? Mordor tüzes kemencéjében orkok kalapálják az alaplapot, vagy mi a tosz?? Nem kell, mert nincs rajta mit tolni, nem ez akaszt ki, de ez számomra felfoghatatlan...PS-el nem lehet bányászni, akkor meg mi a fasz... megbetegedett a gépsor, vagy mi? Ennyi emberi kézimunka van benne?
Tervezem.
Úgy nem tudnak gyártani, hogy széjjelbasz lassan mindent ez a kibaszott covid. Napok óta arról cikkez mindenki, hogy állnak az autógyárak, mertazokba a szarokba nincsen chip. Hát gyorsan bejelentette a TSMC, hogy rááll az autóba való csipek gyártására, mer az mégsem járja, hogy állnak a gépsorok a gyárakban. Na ha eddig azt hittük, hogy nem volt elég PS5, majd nézd meg most mi jön...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #57801 2021.01.25. 19:57

Nincs olyan kis fa, mit fa csenevész cserje amibe ne törne bele a fejszém!

Vettem ma egy asztalkát. Atomfizika ugye, mert van a lapja és NÉGY!!!!!!!!!! lába.

Na ebből 1 láb hibás és a lap széle le van ütve. Vihetem vissza.

Én barom múlt héten vettem székeket is... képzelhetitek, szintén NÉGY LÁB és ebből még több darab is van! Naná, hogy az egyik láb hibás és vihetem vissza. (ja és 3 fér be a helyére a négyből)

Esküszöm nektek nincs egyetlen dolog se, amit dobozban árulnak és ne lett volna hibás*. Soha életemben nem voltam még ilyen szerencsétlen peches barom.

*Jó, a tv még megy, de szerintem napok kérdése. Vagy az kivár még a gari lejárat plusz 1 percig és akkor olvad le.
Avatar
eje75

Hozzászólás #57802 2021.01.25. 20:42

Moby írta:Tervezem.
Úgy nem tudnak gyártani, hogy széjjelbasz lassan mindent ez a kibaszott covid. Napok óta arról cikkez mindenki, hogy állnak az autógyárak, mertazokba a szarokba nincsen chip. Hát gyorsan bejelentette a TSMC, hogy rááll az autóba való csipek gyártására, mer az mégsem járja, hogy állnak a gépsorok a gyárakban. Na ha eddig azt hittük, hogy nem volt elég PS5, majd nézd meg most mi jön...
olvastam Én is...de ha valamihez, hát a chip gyártáshoz nem kell ember... megnyomnak egy gombot és lejön a sorról.. nekem ez valahogy mesterséges gondnak tűnik... ne vicceljünk már: a tényleges kézimunkát igénylő dolgokból nincs hiány...pl kakaóscsigából... mé? :wilting:
Castle82

Hozzászólás #57803 2021.01.25. 20:50

Mondjuk úgy nehezen is fog jutni mindenkinek ps5 ha nem elég hogy a hiénák rácsapnak a boltok is saját emberekkel árulgatják a beérkezett készleteket apróhirdetésekben kétszeres árakon... Van bolt ami lazán kitette 350-ért (persze szutyok GSM bolt, hivatalos 2 év sony garral).
Elég benézni a péhára. Még MA megvett ps5 is van fent Edigitalból ahol rendelni se tudod, vajon hogy?:)
Érkezett egy rakás ps5 januárba és senki nem kapott egy telefonhívást se,semmit...Elterült szépen a hiénák és a boltok emberei között.:)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #57804 2021.01.25. 21:02

Moby írta:Tervezem.
Úgy nem tudnak gyártani, hogy széjjelbasz lassan mindent ez a kibaszott covid. Napok óta arról cikkez mindenki, hogy állnak az autógyárak, mertazokba a szarokba nincsen chip. Hát gyorsan bejelentette a TSMC, hogy rááll az autóba való csipek gyártására, mer az mégsem járja, hogy állnak a gépsorok a gyárakban. Na ha eddig azt hittük, hogy nem volt elég PS5, majd nézd meg most mi jön...
Tudtommal nem csak a covid miatt nincs chip, ez mar tobb osszetevos dolog.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #57805 2021.01.25. 21:43

DanielT írta:Esküszöm nektek nincs egyetlen dolog se, amit dobozban árulnak és ne lett volna hibás*. .
Erről az jutott eszembe, amikor sógorék megkértek, hogy ha már megyünk hozzájuk vidékre, vigyünk már le egy kisebb fiókos polcot az ikeából. Megvettük, be a kocsiba, ebéd után szórakozásból összerak. Majdnem összeállt, de hiányzott az egyik fiók fedlapja a csomagból. :D
Nade a sztori lényege, visszavittük az ikeába Pesten, kérdezte honnan hoztuk, mert akkor kifizetik a benzint, és persze kaptunk másik csomagot is, amiből végül nem hiányzott semmi.
Nem hittem el, hogy ilyen szintű korrektség létezik. Ezt állítsuk szembe a szakik szarmunka túlárazva megmármegintdolgoznikell mentalitásával.
Avatar
Moby

Hozzászólás #57806 2021.01.26. 07:44

Castle82 írta:Mondjuk úgy nehezen is fog jutni mindenkinek ps5 ha nem elég hogy a hiénák rácsapnak a boltok is saját emberekkel árulgatják a beérkezett készleteket apróhirdetésekben kétszeres árakon... Van bolt ami lazán kitette 350-ért (persze szutyok GSM bolt, hivatalos 2 év sony garral).
Elég benézni a péhára. Még MA megvett ps5 is van fent Edigitalból ahol rendelni se tudod, vajon hogy?:)
Érkezett egy rakás ps5 januárba és senki nem kapott egy telefonhívást se,semmit...Elterült szépen a hiénák és a boltok emberei között.:)
Nem érkezett januárban egy rakás ps5, egyelőre digitek jöttek egy kevés, és több előrendelő meg is kapta, akiket ismerek. Az ilyen mai hidertés edigitalból pedig egytől-egyig scam. Az egyik épp múlt héten történt, hogy egy tag meghírdetett 10db ps5-ös, euronics-os számlával. Az egyik topiklakó a ph-n rákérdezett a euronicsnál, hogy ez hogy lehet. A euronics teljesen normális volt, komolyan kezelte az ügyet, felvették az eladóval a kapcsolatot, és 1 órán belül kiadtak egy közleményt, hogy nincs semmilyen euronicsos 10 darab gép, és valszeg nem is létezenek ezek a gépek. A tag azonnal levette a hirdetést, illetve a hardverapró törölte a fiókját. Úgy tudom, hogy feljelentés is lett az ügyből. Tele van ilyenekkel a hirdetési oldalak. Ne dőljetek be az ilyeneknek. Most fognak jönni megint lemezes gépek, de nem jön sok, szóval nem kell tejjel-mézzel folyó kánaánra készülni, a nagyrészükből az előrendelők lesznek tovább kiszolgálva. Aztán megint jön egy adag digit.
Avatar
Moby

Hozzászólás #57807 2021.01.26. 07:54

Egyébként a múlt heti digit adagból is tudott pár szerencsés elcsípni a fórumokból azokról a helyekről, ahol nincs előrendelés (euronics, MM), de az nehéz ügy, ott a scalperek botjait nehéz megverni. Szóval továbbra is a korai előrendelés a legbiztosabb út. Ahol van előrendelés, ott meg addig nem raknak ki webshopba sem, amíg az előrendelőket ki nem szolgálták. Az meg nagyon messze van továbbra is.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #57808 2021.01.26. 08:09

Greyfox írta:Erről az jutott eszembe, amikor sógorék megkértek, hogy ha már megyünk hozzájuk vidékre, vigyünk már le egy kisebb fiókos polcot az ikeából. Megvettük, be a kocsiba, ebéd után szórakozásból összerak. Majdnem összeállt, de hiányzott az egyik fiók fedlapja a csomagból. :D
Nade a sztori lényege, visszavittük az ikeába Pesten, kérdezte honnan hoztuk, mert akkor kifizetik a benzint, és persze kaptunk másik csomagot is, amiből végül nem hiányzott semmi.
Nem hittem el, hogy ilyen szintű korrektség létezik. Ezt állítsuk szembe a szakik szarmunka túlárazva megmármegintdolgoznikell mentalitásával.
Egyszer nekem is hiányzott egy alkatrész, amit természetesen azonnal pótoltak, de nem kérdeztek benzin ügyben! :boxer:

És akkor kontrasztnak a magyar valóság: rendeltem konnektorokat és kapcsolókat is, amikből természetesen szintén hiányzott. Szerencsére csak egy 3-as keret, írtam nekik hogy semmi gond, sok mindent összeszedtem, simán megesik hogy valami kimarad. Ne küldjék külön, itt a számlaszámom utalják a tétel összegét és végeztünk részemről.

NANEHOGYAZTHIDD kispajtás! Hogy majd itten csak úgy... bemondásra... utalgatunk!

"Tisztelt Uram! A hiánynak utána nézünk a szállításon, amint kapok választ jelzem Ön felé a további lépéseket."

UTÁNA NÉZNEK A SZÁLLÍTÁSON! Ez a "szállítás" vajon kódnév lehet arra, hogy visszanézik a meghekkelt kamerámat a lakásban amikor bontottam fel a dobozt és ellenőrzik a tartalmát? Vagy mégis mire számítanak, hogy kiderül? A "szállítás" megerősíti, hogy bazzeg tényleg nem pakolta bele a Marcsi a dobozba, hát emlékszem egy furcsa mozdulatára a hatvanharmadik tétel környékén! Émmondomkomám napok óta gyanús volt már nekem ez a nő!

Nyomorult barmok dolgoznak a cégeknél, akiknek fogalmuk sincs hogyan kellene korrekten kezelni egy hasonló ügyet, amivel egész életre konnektor beszállítóimmá válhatnának 1500 Ft-ért. (Ami valójában 0 Ft, hisz nem kaptam érte semmit). De nem. nekik UTÁNA KELL NÉZNI. Jóvan, te barom, nézzél. :eljen:

Alig várom a TOVÁBBI LÉPÉSEKET! Jegyzőkönyv aláírás, 2 tanú, előre felbélyegzett válaszboríték 4 példányban, stb.
Avatar
deep

Hozzászólás #57809 2021.01.26. 09:21

DanielT írta:Egyszer nekem is hiányzott egy alkatrész, amit természetesen azonnal pótoltak, de nem kérdeztek benzin ügyben!
Nem akarod megírni egy novellában a lakás történetét? Kijönne belőle a Money Pit 2 forgatókönyve szerintem :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #57810 2021.01.26. 09:33

Micsu írta:Tudtommal nem csak a covid miatt nincs chip, ez mar tobb osszetevos dolog.
Fogynak a megfelelő fémek?
Avatar
Botond

Hozzászólás #57811 2021.01.26. 09:34

Greyfox írta:Szerintem itt akkora szopáscunami csapódik le 21-ben a közelmúlt gazdasági eseményei miatt, hogy simán örülhet mindenki, akinek ez lesz a legnagyobb baja 2021-23 között :D

Amúgy az autógyártást is visszafogták chip hiány miatt, néhány gyár konkrétan leállt, mert nincs alkatrész.
Namost az a mondás, hogy azért, mert amikor még covid elején az autógyárak leálltak pár hónapra, az autóipar chip beszállítói átálltak szórakoztatóipari termékekbe való alkatrészek gyártására.
Namármost: se vga, se Ps5, se autó, na de akkor hol vannak a kurva chipek? A switchekben? :banplz:
Ha leáll az európai autóipar, akkor rolló, ennyi volt, irány afrika. Már életszínvonal és társadalmi szervezettség szintjét tekintve.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #57812 2021.01.26. 09:42

Botond írta:Fogynak a megfelelő fémek?
Meg ami kapacitás van az kb. évekre előre le lett foglava a TSMC-nél meg a Samsungnál is, a többi gyár pedig le van maradva technóban. Erre jött a több mint egy évnyi covid extra logisztikai kalamajkája. Ja és lassan megint jön a holdújév, szóval ahol tudnának is termelni, ott sem fognak egy ideig.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #57813 2021.01.26. 10:23

deep írta:Nem akarod megírni egy novellában a lakás történetét? Kijönne belőle a Money Pit 2 forgatókönyve szerintem :D
Ebből nem novella lenne, hanem enciklopédia. :wilting:
Avatar
Botond

Hozzászólás #57814 2021.01.26. 10:55

benőmenő írta:Meg ami kapacitás van az kb. évekre előre le lett foglava a TSMC-nél meg a Samsungnál is, a többi gyár pedig le van maradva technóban. Erre jött a több mint egy évnyi covid extra logisztikai kalamajkája. Ja és lassan megint jön a holdújév, szóval ahol tudnának is termelni, ott sem fognak egy ideig.
Autóba nem kell 5-7 nano, bőven jó a 22-28 is vagy a 14, az meg van dögivel szerintem. De majd utána olvasok, hogy ne csak hitem legyen a témában, hanem tudásom is. :banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #57815 2021.01.26. 12:03

Greyfox írta:Erről az jutott eszembe, amikor sógorék megkértek, hogy ha már megyünk hozzájuk vidékre, vigyünk már le egy kisebb fiókos polcot az ikeából. Megvettük, be a kocsiba, ebéd után szórakozásból összerak. Majdnem összeállt, de hiányzott az egyik fiók fedlapja a csomagból. :D
Nade a sztori lényege, visszavittük az ikeába Pesten, kérdezte honnan hoztuk, mert akkor kifizetik a benzint, és persze kaptunk másik csomagot is, amiből végül nem hiányzott semmi.
Nem hittem el, hogy ilyen szintű korrektség létezik. Ezt állítsuk szembe a szakik szarmunka túlárazva megmármegintdolgoznikell mentalitásával.
Azert szobrot ne allitsunk nekik, ahhoz kepest amennyibe kerul eleg silany a minoseg, jo hogy belefer a panaszos vevok kielegitese.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #57816 2021.01.26. 12:04

Moby írta:Nem érkezett januárban egy rakás ps5, egyelőre digitek jöttek egy kevés, és több előrendelő meg is kapta, akiket ismerek. Az ilyen mai hidertés edigitalból pedig egytől-egyig scam. Az egyik épp múlt héten történt, hogy egy tag meghírdetett 10db ps5-ös, euronics-os számlával. Az egyik topiklakó a ph-n rákérdezett a euronicsnál, hogy ez hogy lehet. A euronics teljesen normális volt, komolyan kezelte az ügyet, felvették az eladóval a kapcsolatot, és 1 órán belül kiadtak egy közleményt, hogy nincs semmilyen euronicsos 10 darab gép, és valszeg nem is létezenek ezek a gépek. A tag azonnal levette a hirdetést, illetve a hardverapró törölte a fiókját. Úgy tudom, hogy feljelentés is lett az ügyből. Tele van ilyenekkel a hirdetési oldalak. Ne dőljetek be az ilyeneknek. Most fognak jönni megint lemezes gépek, de nem jön sok, szóval nem kell tejjel-mézzel folyó kánaánra készülni, a nagyrészükből az előrendelők lesznek tovább kiszolgálva. Aztán megint jön egy adag digit.
Nem vagyok karorvendo de most jol esett ilyen feljelentesrol olvasni ;)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #57817 2021.01.26. 12:09

Botond írta:Fogynak a megfelelő fémek?
Amit Beno ir az van, 2 gyar tudja mar csak gyartani a modern chipek nagyreszet, mindenbe chip kell mar a wckbe is.
Fem az tudtommal van mashol is nem csak Kinaban csak pl Amerikaban nem olyan egszeru kibanyaszni mar az emberjogi dolgok miatt sem, Kinaban ez ugye nem gond.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #57818 2021.01.26. 12:12

DanielT írta:Ebből nem novella lenne, hanem enciklopédia. :wilting:
Vagy az egyik legpechesebb ember vagy a vilagon, vagy user error van, valszeg az igazsag valahol feluton van :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #57819 2021.01.26. 12:16

Botond írta:Autóba nem kell 5-7 nano, bőven jó a 22-28 is vagy a 14, az meg van dögivel szerintem. De majd utána olvasok, hogy ne csak hitem legyen a témában, hanem tudásom is. :banplz:
Ez jo kerdes mert a modern chipekrol van szo, de biztos nem csak a korona vegett nincs ott se.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #57820 2021.01.26. 16:26

Felraktam végre a konyha lámpát.

Elsőre amit vettem tipli szerintem szar volt, vettem inkább egy másik fajtát. (2 út)

Felmértem, mérés közben leesett a rögzítő sín, beleállt a parkettába. Nem csak az a sarka csapott bele hanem a másik is húzott egy 2 centis karcot.

Felraktam. Bontom ki az izzókat, az első amit kiveszek a dobozból már el van törve.

Rakom be őket, amikor a harmadikhoz érek látom, hogy el van törve a lámpa búrája.

Szóval vehetek új komplett lámpát és egy izzót.

Az asztallal visszamentem ma, adtak másikat, kibontottam a helyszínen, az is hibás. Hozattam egy harmadikat, az most jó.

Remek az életem.

Vissza: “Leáldozott.hu”