A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Moby

Hozzászólás #57331 2021.01.10. 09:05

DanielT írta:Kapcsold ki a dynamic tone mappingot és nézd meg úgy.
Nincs bekapcsolva természetesen.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #57332 2021.01.10. 09:07

Tom írta:Az átvezető videók szépen meg vannak csinálva és hát abba szerelmesek az emberek. De a játékmenet egy faék és játék közben nem is néz ki jól. Totálisan lineáris. A nagy Midgard város két-három utca. És ez nem egy remake. Ha érdekel, akkor százezerszer inkább az eredeti verziót ajánlom. A történetről spoileresen minimálisan:
Spoiler
Ebben a "remake"-ben az eredeti történet már megtörtént ez e remake az eredeti folytatása.
.
Énnemtommirőlbeszélsz, minden pillanatát élveztem. Ha meg 3 utca, akkor hasonlítsuk már össze az eredetivel ezt a Midgar részt... hát 4x annyira van bővítve. A játékmenet faék? Az eredetiben nyomkodod az attack meg a heal gombot a menüben. Itt meg huhúú mit össze zongoráztam az aktív és teljesen irányítható harcok közben! Day1 veszem a következő részt, alig várom!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #57333 2021.01.10. 09:13

Moby írta:Ki akartam próbálni ezt a gold coin glitchet DeS-ben, ami a tegnapi igen szórakoztató videóban is bennevolt, erre kipeccselték már belőle :((( Faszán felértékelődnek ezek a peccseletlen lemezes verzák, lásd még GoW, Madársziszo, stb.
Kurvaélet.
Mit tud a lemezes GoW?
Avatar
Moby

Hozzászólás #57334 2021.01.10. 09:17

DanielT írta:Mit tud a lemezes GoW?
4K@60-at peccseletlenül.
Avatar
Tom

Hozzászólás #57335 2021.01.10. 09:18

DanielT írta:Énnemtommirőlbeszélsz, minden pillanatát élveztem. Ha meg 3 utca, akkor hasonlítsuk már össze az eredetivel ezt a Midgar részt... hát 4x annyira van bővítve. Ajátékmenet faék? Az eredetiben nyomkodod az attack meg a heal gombot a menüben. Itt meg huhúú mit össze zongoráztam az aktív és teljesen irányítható harcok közben! Day1 veszem a következő részt, alig várom!

Full F-a-é-k. Két opcionális boss van benne, ahol kell is használni az agyat. Minden más elsőre. 97-es az eredeti. Ez meg jött 2020-ban és elméletileg remake lenne na. Erre Midgard 3 utca. Az a tipikusan úgy lineáris játék, hogy rendesen klausztrofóbiás leszel tőle. Nem az a fajta lineáris játék, ahol szépen azért el van fedve a környezet által, hogy csőben mész, hanem az a 90-es évekbeli fajta, ahol a láthatatlan fal előtt egy helyben futsz. Én akartam szeretni ezt a szart, még ki is platináztam, mert az eredeti az egyik legjobb jrpg. De a remake egy férc mű.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #57336 2021.01.10. 09:20

Moby írta:4K@60-at peccseletlenül.
Was ist fakk? HOGY? Nekem itt figyel... mondjuk biztos nem teszem fel emiatt, épp múlt héten töröltem. Megcsináltam még egy gyűjtős trofit így más csak a kibaszott varjak hiányoznak, de azt feladtam.
Avatar
Moby

Hozzászólás #57337 2021.01.10. 09:24

DanielT írta:Was ist fakk? HOGY? Nekem itt figyel... mondjuk biztos nem teszem fel emiatt, épp múlt héten töröltem. Megcsináltam még egy gyűjtős trofit így más csak a kibaszott varjak hiányoznak, de azt feladtam.
Úgy, hogy az initialverza nem volt framelockolva. Day1 patch nélkül resolution módban is megy 60-at.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #57338 2021.01.10. 09:30

Tom írta:Full F-a-é-k. Két opcionális boss van benne, ahol kell is használni az agyat. Minden más elsőre. 97-es az eredeti. Ez meg jött 2020-ban és elméletileg remake lenne na. Erre Midgard 3 utca. Az a tipikusan úgy lineáris játék, hogy rendesen klausztrofóbiás leszel tőle.
Jól elvoltam 40 órát abban a 3 utcában. :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #57339 2021.01.10. 09:31

Moby írta:Úgy, hogy az initialverza nem volt framelockolva. Day1 patch nélkül resolution módban is megy 60-at.
Pheszarás! Erről is csinálhatott volna videót a DF!
Avatar
Tom

Hozzászólás #57340 2021.01.10. 09:36

DanielT írta:Jól elvoltam 40 órát abban a 3 utcában. :idiota:

Akkor max egyszer vitted végig és akkor max normálban, na úgy írd és mond semmit nem mutat a harcrendszer, mert kb elbaszhatatlan. Akkor videóztál 40 órában, mint egy anime sorozat :wilting: Flixin vannak jó animék azért kár pénzt adni játékra :D Ajánlom a Full Metal Alchemist Brotherhoodot, most pont fent van. Ha belefutsz a Neon Genesis Evangelionba, Elfen Liedbe, Berserkbe, Kenshin OVA-ba, akkor lehet animézni azok jófélék.
Avatar
Botond

Hozzászólás #57341 2021.01.10. 10:04

DanielT írta:Pheszarás! Erről is csinálhatott volna videót a DF!
Vagy írhatták volna minden tudás tárházában a redditen!
Avatar
Botond

Hozzászólás #57342 2021.01.10. 10:05

Tom írta:Akkor max egyszer vitted végig és akkor max normálban, na úgy írd és mond semmit nem mutat a harcrendszer, mert kb elbaszhatatlan. Akkor videóztál 40 órában, mint egy anime sorozat :wilting: Flixin vannak jó animék azért kár pénzt adni játékra :D Ajánlom a Full Metal Alchemist Brotherhoodot, most pont fent van. Ha belefutsz a Neon Genesis Evangelionba, Elfen Liedbe, Berserkbe, Kenshin OVA-ba, akkor lehet animézni azok jófélék.
Amiket írsz erről az FF7remakeről az egy az egyben fedi a Trials of mana remaket, szóval aki az előbbit szerette az utóbbit se hagyja ki! :banplz:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #57343 2021.01.10. 10:11

Tom írta:Akkor max egyszer vitted végig és akkor max normálban, na úgy írd és mond semmit nem mutat a harcrendszer, mert kb elbaszhatatlan. Akkor videóztál 40 órában, mint egy anime sorozat :wilting: Flixin vannak jó animék azért kár pénzt adni játékra :D Ajánlom a Full Metal Alchemist Brotherhoodot, most pont fent van. Ha belefutsz a Neon Genesis Evangelionba, Elfen Liedbe, Berserkbe, Kenshin OVA-ba, akkor lehet animézni azok jófélék.
Nekem mint abszolút fing nélkülinek pont ez jött le a FF X-ből is, csak ott még az "anime" is szar volt. :nemtudom:
Btw az Attack On Titanból most megy az új évad és olyat csavartak, hogy rögtön megbocsátottam azt a bő 16 epizódnyi szenvedést a 2. évad végén - 3. évad elején.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #57344 2021.01.10. 10:26

Botond írta:Vagy írhatták volna minden tudás tárházában a redditen!
Írták.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #57345 2021.01.10. 10:39

Tom írta:Akkor max egyszer vitted végig és akkor max normálban, na úgy írd és mond semmit nem mutat a harcrendszer, mert kb elbaszhatatlan. Akkor videóztál 40 órában, mint egy anime sorozat :wilting: Flixin vannak jó animék azért kár pénzt adni játékra :D Ajánlom a Full Metal Alchemist Brotherhoodot, most pont fent van. Ha belefutsz a Neon Genesis Evangelionba, Elfen Liedbe, Berserkbe, Kenshin OVA-ba, akkor lehet animézni azok jófélék.
Soha életemben nem bírtam még végignézni egyetlen animét se. Illetve 2 hónappal ezelőttig, amikor lenyomtam a Love Death Robots-ot és ott akadt belőle. Na ilyen 8-12 percben még kibírtam.

És igen, normalon nyomtam ahogy az eredetit is(mivel ott nyilván nincs más). Azt ugyan nem bírtam végig, mert meguntam a menüt nyomkodni és teljesen elvesztett a történet is, illetve felőrölte az idegeimet a random encounter miközben valami barlangban bolyongtam. Remek élmény volt, hogy próbálok utat találni, HARC, majd visszakapom a térképet és megint fingom nem volt merre induljak. :wilting:
Avatar
Tom

Hozzászólás #57346 2021.01.10. 11:07

DanielT írta:Soha életemben nem bírtam még végignézni egyetlen animét se. Illetve 2 hónappal ezelőttig, amikor lenyomtam a Love Death Robots-ot és ott akadt belőle. Na ilyen 8-12 percben még kibírtam.

És igen, normalon nyomtam ahogy az eredetit is(mivel ott nyilván nincs más). Azt ugyan nem bírtam végig, mert meguntam a menüt nyomkodni és teljesen elvesztett a történet is, illetve felőrölte az idegeimet a random encounter miközben valami barlangban bolyongtam. Remek élmény volt, hogy próbálok utat találni, HARC, majd visszakapom a térképet és megint fingom nem volt merre induljak. :wilting:

Pedig sok anime nagyon jó történettel rendelkezik és attól, hogy rajzfilm még nem gyerekeknek készülnek. Ami most flixin van Full Metal az nagyon jó. Vannak benne ilyen európaiak számára értelmetlen japós vicceskedések, de a történet nagyon jól megírt, a karakterek szintúgy és izgalmas, érzelmes végig.

Elsőre max normálon tudod tolni, mert a hard csak az után nyílik meg. Viszont az a két opciónális boss, ami benne van az csak hardon érhető el és a harcrendszert használni kb csak ott kell érdemben.
Avatar
Tom

Hozzászólás #57347 2021.01.10. 11:12

benőmenő írta:Nekem mint abszolút fing nélkülinek pont ez jött le a FF X-ből is, csak ott még az "anime" is szar volt. :nemtudom:
Btw az Attack On Titanból most megy az új évad és olyat csavartak, hogy rögtön megbocsátottam azt a bő 16 epizódnyi szenvedést a 2. évad végén - 3. évad elején.

Attack on Titant még nem láttam. Fent van Netflixen? Ránézek. Amúgy ezt szeretem az animékben, hogy itt nem nagyon van plot armor, legalábbis amelyeket én láttam. Simán kiírnak karaktereket, akikre sose gondoltál volna és tényleg tök jó fordulatokat szoktak írni, amiket a hagyományos sorozatokban nem igen szoktak.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #57348 2021.01.10. 11:24

Moby írta:Valami basz PS5-ön a PS4-es játékok HDR-ével. Nincs fekete. Kb 5%-os szürke a fekete. Már gyanús volt több játéknál is, hogy valami nem oké, de tegnap egyértelműen kiderült, hogy minden játékban ez van. A Days Gone töltőképernyőjén nem fekete a fekete, a koszréjderben nem fekete a fekete, sehol nem fekete a fekete. Ha visszakapcsolom a játékokat SDR-re (és a PS5 felkonvertálja HDR-re, tehát a tévé ugyanúgy HDR-ben marad), akkor van fekete.
Hát ez mi a rák???
NeoPc :P
Avatar
Moby

Hozzászólás #57349 2021.01.10. 11:44

Micsu írta:NeoPc :P
Hát ez jelenleg úgy tűnik, hogy ez a PS4 vagy a PS4 játékok sara. Nem a ps5 csinálja.
Avatar
Botond

Hozzászólás #57350 2021.01.10. 11:56

Közben lepörgött PC-n a HALO4 hármas coopban Artyval és Zóval. Még a spartan opsok 24 órás maratonjára ráfordultunk, majd az első 2 pálya után elkaszáltuk a projektet. :D Majd jön a review Zótól, de egy gonddal, izé, halóval kevesebb!
Castle82

Hozzászólás #57351 2021.01.10. 12:15

Moby írta:Valami basz PS5-ön a PS4-es játékok HDR-ével. Nincs fekete. Kb 5%-os szürke a fekete. Már gyanús volt több játéknál is, hogy valami nem oké, de tegnap egyértelműen kiderült, hogy minden játékban ez van. A Days Gone töltőképernyőjén nem fekete a fekete, a koszréjderben nem fekete a fekete, sehol nem fekete a fekete. Ha visszakapcsolom a játékokat SDR-re (és a PS5 felkonvertálja HDR-re, tehát a tévé ugyanúgy HDR-ben marad), akkor van fekete.
Hát ez mi a rák???



Lehet f*szság PS5-ön, de PRO-n sokaknál csinált hasonlót mikor a gép automatikusan szarul váltotta a skálákat. A megoldás ott az volt hogy HDR játék elött RGB-ről (avagy automatáról) fixen átállítottad a konzolt YUV 420-ra. Pro néha automatán 422-re váltott ami konkrétan szar, a HDR tartalmakat 10 bit 4:2:0-n készítik, a gép feleslegesen felteszi 12 bit 4:2:2-re ami ezt a fakó színvilágot okozza rengeteg játéknál. Egy próbát talán megér PS5-ön.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #57352 2021.01.10. 12:23

Tom írta:Attack on Titant még nem láttam. Fent van Netflixen? Ránézek. Amúgy ezt szeretem az animékben, hogy itt nem nagyon van plot armor, legalábbis amelyeket én láttam. Simán kiírnak karaktereket, akikre sose gondoltál volna és tényleg tök jó fordulatokat szoktak írni, amiket a hagyományos sorozatokban nem igen szoktak.
Nem tudom, gogoanime-n nézem, ha jól emlékszem most .so domainen van.
Részemről a Trónok harca után már azt is nagyra tudom értékelni, ha a szerzőnek a sztori kezdetekor van legalább egy halvány elképzelése, hogyan ér majd véget, mire is akarja kifuttatni a cselekményt és a mondanivalóját. A Full Metal Alchemist azért eléggé kilóg fölfelé a nagyátlagból.
Fun fact: a Nils Holgersson is anime és a gyerekkorom egy újabb darabja tört össze amikor meghallottam, hogy a fehér lúd nem Márton, hanem Morten. :rinya:
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #57353 2021.01.10. 12:34

DanielT írta:Was ist fakk? HOGY? Nekem itt figyel... mondjuk biztos nem teszem fel emiatt, épp múlt héten töröltem. Megcsináltam még egy gyűjtős trofit így más csak a kibaszott varjak hiányoznak, de azt feladtam.
Nincs ps5-öm, de ez még nekem is megvolt :banplz:
Avatar
Necro

Hozzászólás #57354 2021.01.10. 14:38

Lement az FF7 Remake normalon és hardon, kurva jó volt.
Avatar
eje75

Hozzászólás #57355 2021.01.10. 15:04

Castle82 írta:Nézegesd az Edigitalt év első negyedében szoktak akciózni viszonylag rendesebben és náluk szokott lenni 48-as CX. Most is van csak a ̶4̶9̶9̶9̶9̶0̶ 494990 az inkább f*sszopás mintsem akció.
A vicc az, hogy gondoljuk a magyarok szopóágon vannak CX 48 téren, de oszták alzában is annyi... a kinti media markt-ban pedig szintén nincs....
Avatar
Moby

Hozzászólás #57356 2021.01.10. 16:38

Hát itt azért elég szélsőséges vélemények vannak FF7R ügyben. Most akkor érezzem magam szarul, hogy lemaradtam az akcióról, vagy bontsak pezsgőt? :banplz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #57357 2021.01.10. 17:33

Moby írta:Hát itt azért elég szélsőséges vélemények vannak FF7R ügyben. Most akkor érezzem magam szarul, hogy lemaradtam az akcióról, vagy bontsak pezsgőt? :banplz:
Az eddigi vélemények alapján a válasz a kérdésedre az, hogy igen. :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #57358 2021.01.10. 18:19

A kép címe: Az életem elmúlt 5 hónapja.

Főszerepben:

- A kezemből kiesett csípőfogó.

- A védelemnek lerakott karton, nehogy bármi baj legyen.

- Alul pedig a vadonatúj parketta, amit 2x kellett megvennem és lerakatnom, mert elsőre színhibás volt.

Hát máshogy nem tudtam volna kárt tenni, de így végül sikerült! (mert azt gondolom sejtitek, hoy nem a kartonban állt meg így) :eljen:

Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #57359 2021.01.10. 18:21

Ja és déltől maxon ment a fűtés és 6-ig nem érte el a 20 fokot a nappaliban, de ez már szinte említésre sem méltó apróság!
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #57360 2021.01.10. 18:52

DanielT írta:A kép címe: Az életem elmúlt 5 hónapja.

Hívtál volna szagembert! :banplz:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #57361 2021.01.10. 19:00

DanielT írta:A kép címe: Az életem elmúlt 5 hónapja.

Főszerepben:

- A kezemből kiesett csípőfogó.

- A védelemnek lerakott karton, nehogy bármi baj legyen.

- Alul pedig a vadonatúj parketta, amit 2x kellett megvennem és lerakatnom, mert elsőre színhibás volt.

Hát máshogy nem tudtam volna kárt tenni, de így végül sikerült! (mert azt gondolom sejtitek, hoy nem a kartonban állt meg így) :eljen:

Kép
Kiesik a kezedből, és beleáll a kemény fába? 10m-en dolgoztál? :wow1:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #57362 2021.01.10. 19:21

Mekee írta:Kiesik a kezedből, és beleáll a kemény fába? 10m-en dolgoztál? :wow1:
Szeretem a nagy belmagasságot.

Spoiler
Műszerész csípőfogó, tűhegyes.

Kép
Avatar
Micsu

Hozzászólás #57363 2021.01.10. 19:25

Közel van a falhoz, kell oda a bútor úgynézem :P
Avatar
DanielT

Hozzászólás #57364 2021.01.10. 19:27

Micsu írta:Közel van a falhoz, kell oda a bútor úgynézem :P
Ez kérlek pont a szoba bejáratának közepe, ahogy belépsz. (a karton nem a falon támaszkodik) Mondhatni a fő látványosság lesz a LUK. :nezze:
Avatar
Botond

Hozzászólás #57365 2021.01.10. 19:42

DanielT írta:Ez kérlek pont a szoba bejáratának közepe, ahogy belépsz. (a karton nem a falon támaszkodik) Mondhatni a fő látványosság lesz a LUK. :nezze:
Minden LUKak főmestere, Moby is megirigyli majd meglásd!
Avatar
Moby

Hozzászólás #57366 2021.01.10. 19:45

Remélem lesz valami leáld lakásavató, vagy leaglább egy virtuális tárlat, főszerepben a LUKkal!
Avatar
Botond

Hozzászólás #57367 2021.01.10. 19:46

Moby! Átvettem az izét az alzában a switch-hez, még nem próbáltam, de majd írok milyen.

Viszont volt ott egy 50es faszi, nem tudtam pontosan számolni, hogy 6 vagy 8 vga-t gyömöszkélt a reklámszatyraiba. Csak azért nem mentem oda beszélni vele, hogy remélem a profitot kemóra költi, mert kicsilányom is velem vót. De innen is a kurvaanyját!
Avatar
Moby

Hozzászólás #57368 2021.01.10. 19:55

Botond írta:Moby! Átvettem az izét az alzában a switch-hez, még nem próbáltam, de majd írok milyen.

Viszont volt ott egy 50es faszi, nem tudtam pontosan számolni, hogy 6 vagy 8 vga-t gyömöszkélt a reklámszatyraiba. Csak azért nem mentem oda beszélni vele, hogy remélem a profitot kemóra költi, mert kicsilányom is velem vót. De innen is a kurvaanyját!
fasz vagyok, hogy nem vettem az ötezres ipegából is egyet. Akármire is jó lett volna.
A VGA-ra meg...okádok. Az egésztől. Minden aspektusából. 250 ezer alatt nincs vga. Annyiért fullhd-ra van valami. Az alatt nincs 3060. Haljon meg mindenki, aki ennek kialakulásában közrejátszott. Feladtam az egészet. 1 hét alatt nem fogott a bot semmit. Pusztuljon a pécégéming örökre.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #57369 2021.01.10. 20:07

Moby írta:Remélem lesz valami leáld lakásavató, vagy leaglább egy virtuális tárlat, főszerepben a LUKkal!
Szőnyegproof képek helyett LUKproof lehet a standard hitelesítési metódus az új helyen! :nezze:
Avatar
Tom

Hozzászólás #57370 2021.01.10. 20:16

Srácok nem úgy volt, hogy az idei CES digitális esemény lesz? Nem találom. Vagy még nincs? Csorgatnám a nyálam az újdonságokra, ha már úgy sem veszek semmit :banplz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #57371 2021.01.10. 20:20

Tom írta:Srácok nem úgy volt, hogy az idei CES digitális esemény lesz? Nem találom. Vagy még nincs? Csorgatnám a nyálam az újdonságokra, ha már úgy sem veszek semmit :banplz:
Holnaptól péntekig, nem?
Avatar
Botond

Hozzászólás #57372 2021.01.10. 20:21

Moby írta:fasz vagyok, hogy nem vettem az ötezres ipegából is egyet. Akármire is jó lett volna.
A VGA-ra meg...okádok. Az egésztől. Minden aspektusából. 250 ezer alatt nincs vga. Annyiért fullhd-ra van valami. Az alatt nincs 3060. Haljon meg mindenki, aki ennek kialakulásában közrejátszott. Feladtam az egészet. 1 hét alatt nem fogott a bot semmit. Pusztuljon a pécégéming örökre.
A jófej scammerek is elmozdultak már a 320-330as rangeből 370 fölé a 3080asokkal, szóval az én érdeklődésemet is elveszítették.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #57373 2021.01.10. 20:41

Türelmet javasolok.
Az új konzolok, az összes okostelefon, a videokártyák, az AMD CPU-k mind a TSMC és a Samsung 1-1 döcögős, yieldproblémás gyárán osztozik most.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #57374 2021.01.10. 20:43

Talán az a szerencse, hogy most amúgy sem ideális upgrade-elni, nem nagyon kényszeríti ki semmi, használhatók a meglévő vasak.
Avatar
eje75

Hozzászólás #57375 2021.01.10. 20:43

DanielT írta:Ja és déltől maxon ment a fűtés és 6-ig nem érte el a 20 fokot a nappaliban, de ez már szinte említésre sem méltó apróság!
Neked már reményként csak a globális felmelegedés maradt: ez eléggé kemény, a 20 fok az nem olyan sok... tudom, laikus kérdés: nem izzadsz közben amúgy? Mert lehet csak a hőmérő szart be :banplz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #57376 2021.01.10. 20:59

aabyssx írta:Talán az a szerencse, hogy most amúgy sem ideális upgrade-elni, nem nagyon kényszeríti ki semmi, használhatók a meglévő vasak.
Egyébként ez teljesen valid mondás itt ahol a 1080ti a népkártya.
/szerk: és elég nagy a currgen konzol penetráció is.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #57377 2021.01.10. 21:01

DanielT írta:A kép címe: Az életem elmúlt 5 hónapja.

Főszerepben:

- A kezemből kiesett csípőfogó.

- A védelemnek lerakott karton, nehogy bármi baj legyen.

- Alul pedig a vadonatúj parketta, amit 2x kellett megvennem és lerakatnom, mert elsőre színhibás volt.

Hát máshogy nem tudtam volna kárt tenni, de így végül sikerült! (mert azt gondolom sejtitek, hoy nem a kartonban állt meg így) :eljen:

Kép
Viasz, esetleg szürke, fehér, vagy bézs színű zsírkréta működhet.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #57378 2021.01.10. 21:04

aabyssx írta:Viasz, esetleg szürke, fehér, vagy bézs színű zsírkréta működhet.
Egy asztalos 10 perc alatt megcsinalja.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #57379 2021.01.10. 21:05

aabyssx írta:Viasz, esetleg szürke, fehér, vagy bézs színű zsírkréta működhet.
Ok, ezek mind életképes megoldásnak látszanak a legsötétebb laminált paldóra amit kapni lehet. :idiota:

Micsu: Ha 9 perc nem elég neki, akkor neki se kezdjen!
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #57380 2021.01.10. 21:08

DanielT írta:Ok, ezek mind életképes megoldásnak látszanak a legsötétebb laminált paldóra amit kapni lehet. :idiota:
A fényképen világosnak tűnik. De zsírkrétából elég sok színárnyalat szerezhető be. :D
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #57381 2021.01.10. 21:11

Micsu írta:Egy asztalos 10 perc alatt megcsinalja.
Majd azt figyeld, hogy milyen árat mond csupán kiszállásra, amikor meghallja, hogy Zuglóba kell menni. :D
Egy kamionnyi zsírkrétát lehet venni rajta. :DD
Avatar
DanielT

Hozzászólás #57382 2021.01.10. 21:18

aabyssx írta:A fényképen világosnak tűnik.
Az a koszos karton rajta védelemnek. :) A padlóból nem látszik semmi.
Avatar
eje75

Hozzászólás #57383 2021.01.10. 21:23

Ahogy sejtettem a HZD lendülete PC-n nem tartott ki... viszont a NIOH2 season pass-al megnyílt az új nehézség, és rohadtul évezem: kemény mint a vasúti sínszög... DS huszárok sírva menekülnének anya szoknyája mellé! :banplz:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #57384 2021.01.10. 21:30

DanielT írta:Az a koszos karton rajta védelemnek. :) A padlóból nem látszik semmi.
LOL, a koszos karton prémium greslapnak néz ki! XD
Avatar
DanielT

Hozzászólás #57385 2021.01.10. 21:33

aabyssx írta:LOL, a koszos karton prémium greslapnak néz ki! XD
A fürdőszobai prémium lapom meg koszos lehányt kartonnak... :wilting: :wilting: :wilting: 2 db 60x60-as szerencsére pont középen olyanra sikerült, amit egy indiai börtönbudiból is kinéznének. A telibevert kurva anyját az ÖSSZES gyártónak, terméktől függetlenül. MIN-DEN szar.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #57386 2021.01.11. 08:50

Botond írta:Egyébként ez teljesen valid mondás itt ahol a 1080ti a népkártya.
/szerk: és elég nagy a currgen konzol penetráció is.
Btw a lassan 4 éves népkártyák 150K-ért vannak fent hwaprón használtan...őrület. Őszinte részvétem azoknak akiknek most KELL venni bármit is. Ha már Discord botot nézeget, akkor tényleg jobban jár ha elérhető Series X-et vagy PS5-öt figyeltet.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #57387 2021.01.11. 11:27

DanielT írta:Ez kérlek pont a szoba bejáratának közepe, ahogy belépsz. (a karton nem a falon támaszkodik) Mondhatni a fő látványosság lesz a LUK. :nezze:
Nemlehet, hogy összefügg? Mobynak is a LUK után hüvösebb lett a prő, lehet a szobával is evvan, csaxólók! :smile:
Avatar
Moby

Hozzászólás #57388 2021.01.11. 11:48

Mekee írta:Nemlehet, hogy összefügg? Mobynak is a LUK után hüvösebb lett a prő, lehet a szobával is evvan, csaxólók! :smile:
:taps: :eljen: :worship:
Avatar
Botond

Hozzászólás #57389 2021.01.11. 12:16

Mekee írta:Nemlehet, hogy összefügg? Mobynak is a LUK után hüvösebb lett a prő, lehet a szobával is evvan, csaxólók! :smile:
És lehet a megoldás is ezen a vonalon van. Beállítana minden sarokba egy LUKmentes prőt, és meghajtaná mondjuk olyan komoly dologgal, mint hogy mutassa a menüt és hopp egyből nem fázna. :) Vagy ha a menü nem elég ott lenne a még el nem tört lemezek garmadája! :ravasz1:
Avatar
Moby

Hozzászólás #57391 2021.01.11. 17:29

Ma felkerült egy giga aorus 3070 340-ért. 1 percig nem volt fent. Miután kikacagtam magam, megvontam a vállam, és rendeltem egy ipad airt. Ideje leváltani a 2017-es szart már. Meg ezt legalább lehet kapni.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #57392 2021.01.11. 17:42

Moby írta:Ma felkerült egy giga aorus 3070 340-ért. 1 percig nem volt fent. Miután kikacagtam magam, megvontam a vállam, és rendeltem egy ipad airt. Ideje leváltani a 2017-es szart már. Meg ezt legalább lehet kapni.
Legalabb a bitcoin ma jo nagyot zuhant, remelem igy is marad aki meg most fektetett be banyaszat miatt kubazik egy nagyot (meg a tobbi is).
Avatar
Botond

Hozzászólás #57393 2021.01.11. 18:24

Moby írta:Ma felkerült egy giga aorus 3070 340-ért. 1 percig nem volt fent. Miután kikacagtam magam, megvontam a vállam, és rendeltem egy ipad airt. Ideje leváltani a 2017-es szart már. Meg ezt legalább lehet kapni.
Alzán van gainward 3090es eladó öt darab is 680ér és ennyi a teljes rtx30xx választék. Óriási!
Avatar
Moby

Hozzászólás #57394 2021.01.11. 18:28

Micsu írta:Legalabb a bitcoin ma jo nagyot zuhant, remelem igy is marad aki meg most fektetett be banyaszat miatt kubazik egy nagyot (meg a tobbi is).
Bukott ma az ethereum is vagy 30%-ot. Remélem a földig nem áll meg egyik sem.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #57395 2021.01.11. 18:36

Moby írta:Bukott ma az ethereum is vagy 30%-ot. Remélem a földig nem áll meg egyik sem.
Én is, mert legközelebb már tuti minden vagyonomat beleteszem és még hitelt is veszek fel hozzá... 3x lett volna már alkalmam nyugdíjba menni ezzel a kurva bitcoinnal és minden alkalommal csak végignéztem... :falbav: :falbav: :falbav:
Avatar
Moby

Hozzászólás #57396 2021.01.11. 18:41

DanielT írta:Én is, mert legközelebb már tuti minden vagyonomat beleteszem és még hitelt is veszek fel hozzá... 3x lett volna már alkalmam nyugdíjba menni ezzel a kurva bitcoinnal és minden alkalommal csak végignéztem... :falbav: :falbav: :falbav:
Sosem lesz időgéped. Tehettük volna EV stocksba is, és attól nem kapnék agygörcsöt minden alkalommal, amikor rágondolnék, hogy mibe tettem a pénzem, de nem tettük. Legközelebb sem lesz időgéped, akkor sem mersz majd párszázezernél többet -esetleg- belebaszni, az meg arra lesz jó, hogy tovább etesd ezt az agyrákot.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #57397 2021.01.11. 18:53

Mindeközben újabb levél a hazug lengyel Szopópunk gyárosoktól... ez már a negyedik kör a refund ügyben, ezúttal a paypal accomat kérték be. Újabb forduló februárban!
Avatar
Moby

Hozzászólás #57398 2021.01.11. 19:15

DanielT írta:Mindeközben újabb levél a hazug lengyel Szopópunk gyárosoktól... ez már a negyedik kör a refund ügyben, ezúttal a paypal accomat kérték be. Újabb forduló februárban!
Ma visszakaptam a pénzemet is a sonytól. Ezzel lezártnak tekintem a brokenpunk sztorit.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #57399 2021.01.11. 19:33

Moby írta:Ma felkerült egy giga aorus 3070 340-ért. 1 percig nem volt fent. Miután kikacagtam magam, megvontam a vállam, és rendeltem egy ipad airt. Ideje leváltani a 2017-es szart már. Meg ezt legalább lehet kapni.
Dögöljek meg, ha tegnap nem pont ezen gondolkodtam. :D Nekem is 2017-es van, videóra, böngészésre még mindig perfekt szerintem, de a hs nem olyan szmúsz experience mint régen, de azért még bőven jól játszható.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #57400 2021.01.11. 19:38

DanielT írta:Mindeközben újabb levél a hazug lengyel Szopópunk gyárosoktól... ez már a negyedik kör a refund ügyben, ezúttal a paypal accomat kérték be. Újabb forduló februárban!
Én is paypallal fizettem, nem kértek ilyet. Visszajött a revolut kártyára ami a paypal mögött van.

Vissza: “Leáldozott.hu”