A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
DanielT

Hozzászólás #56981 2021.01.02. 13:34

Moby írta:Nem bug van, hanem átállt a világ a biztopnságosabb fizetésre, az emberek meg basznak elvolasni a leveleket. De Eje-nek nem ez a problémája, ez maximum fizetésnél jelentkezne. De nálam mindenhol jó a store, szóval nála lehet valami basz.
És én mennyire gyűlölöm ezt! Tuti, hogy pl elsőre nem jó az appban a jóváhagyás, újra kell indítanom a telót. Minden új fizetésnél x idő után. Köszi világ és OTP!
Avatar
eje75

Hozzászólás #56982 2021.01.02. 14:25

Botond írta:OTP-s bug van az Xbox topikok szerint. Arty szólt időben, csak magadat hibáztathatod! :banplz:
Ördögöt, azt... ugyanez a gondom
itt látok árat
itt meg nem láttam

mintha lenne egy régi meg egy új sotre oldal...a vicc az, hogy először az újnál nem voltak árak...most hogy megvettem a season passt már az újnál is vannak árak... előtte pont így nézett ki nekem is
Avatar
Micsu

Hozzászólás #56983 2021.01.02. 14:54

DanielT írta:És én mennyire gyűlölöm ezt! Tuti, hogy pl elsőre nem jó az appban a jóváhagyás, újra kell indítanom a telót. Minden új fizetésnél x idő után. Köszi világ és OTP!
En ma paypallal ugyanugy fizettem mint eddig.
Avatar
eje75

Hozzászólás #56984 2021.01.02. 17:19

Micsu írta:En ma paypallal ugyanúgy fizettem mint eddig.
PC-n se volt kétszintű payment.. kérte a cvc-t és már vonta is a pélóba....
Avatar
Botond

Hozzászólás #56985 2021.01.02. 17:59

DanielT írta:És én mennyire gyűlölöm ezt! Tuti, hogy pl elsőre nem jó az appban a jóváhagyás, újra kell indítanom a telót. Minden új fizetésnél x idő után. Köszi világ és OTP!
Nekem ilyen sose volt se androidon, se iOSen. Szerintem a win10 után az okostelefonokat is engedd el!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #56986 2021.01.02. 18:18

Botond írta:Nekem ilyen sose volt se androidon, se iOSen. Szerintem a win10 után az okostelefonokat is engedd el!
Januar 1 ota nem volt? Szerencses vagy :)
Avatar
Botond

Hozzászólás #56987 2021.01.02. 18:44

Micsu írta:Januar 1 ota nem volt? Szerencses vagy :)
Erste ezt már rég bevezette, csak az OTP húzta az utolsó utáni időpontig.
Avatar
Moby

Hozzászólás #56988 2021.01.02. 19:04

Botond írta:Erste ezt már rég bevezette, csak az OTP húzta az utolsó utáni időpontig.
Az OTP is bevezette már rég, csak akik nem használnak appot, azoknak nem volt. És leginkább azok szopnak most is.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #56989 2021.01.02. 19:14

Botond írta:Nekem ilyen sose volt se androidon, se iOSen. Szerintem a win10 után az okostelefonokat is engedd el!
Tudtam, hogy nem kellett volna feltenni erre is másik böngészőt. :szomoru1:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #56990 2021.01.02. 19:18

Moby írta:Az OTP is bevezette már rég, csak akik nem használnak appot, azoknak nem volt. És leginkább azok szopnak most is.
És a hülyék miatt szívnak most is a nem hülyék. Valószínű ezt az életemet már leéltem volna úgy, hogy nem férnek hozzá illetéktelenek az eddigi módszer szerint sem a kártya adataimhoz, stb. De nem, az idióta analfabéták miatt most lehet nyóc helyen nyomni mindent. :boxer:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #56991 2021.01.02. 19:47

DanielT írta:És a hülyék miatt szívnak most is a nem hülyék. Valószínű ezt az életemet már leéltem volna úgy, hogy nem férnek hozzá illetéktelenek az eddigi módszer szerint sem a kártya adataimhoz, stb. De nem, az idióta analfabéták miatt most lehet nyóc helyen nyomni mindent. :boxer:
Ez egyébként már tényleg eléggé overkill laikusként. Még azt megértettem, hogy ehhez is küldenek sms-ben kódot, de ez a 3 jegyű telekódozás eléggé wtf.
Közben újab bökkenő van a definitív launcheres ganépassz élménnyel: mégpedig hogy a gog galaxy valamiért így nem követi az ingame időt. Eleve már az gáz, hogy ehhez kell egy 3rd party app, mert az MS máig a fingóapp bazárt használja launchernek, ami felől már kompletten kirohadt amiért létrehozták: a windows phone. :wilting:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #56992 2021.01.02. 21:05

Pörög a The Outer Worlds credits.

Erősen túlértékelt ez a cucc. Nyilván nem a mainstream AAA kategóriában kiáltották ki megváltónak, hanem inkább a maga kis szemétdombján tud kiskirály lenni. Obsidian rajongók + Fallout siratók magasztalják főleg, hogy végre csináltak valamit és ez a valamiság már elég úgy néz ki.

Egy Bioshock+Mass Effect keveréknek mondanám, ami semmiben nem tudott különlegeset nyújtani.

Se nem néz ki jól, a gameplay is proletár, van valami sztorika meg karakterek, de az se elég jó vagy érdekes. Klisé a 80%-a.

Az ígéret, hogy bolygóközi mindenmegoldó menőmanóként csapatok a csapatommal az oké lenne, de nem ilyen színvonalú megvalósítással+körítéssel. A küldetések 90%-a abszolút mennyide-szerezdmeg-öldmeg szintű futárszimulátor, csak az elején más szöveget mondanak a quest adók.

Semmivel nem tartom többre mint az Andromeda-t és azt szerintem sose untam ennyire, vagy nem kellett erőltetnem. Meg se csináltam az összes mellékküldit, még a trofikra se mentem rá.

EHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH/10.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #56993 2021.01.02. 21:47

DanielT írta:Pörög a The Outer Worlds credits.
Obsidian, imádtam a fallout new vegast, meg poe-t, nem lehet rossz, de annyira tréül néz ki az "art", hogy semmi kedvem hozzá.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #56994 2021.01.02. 22:21

Greyfox írta:Obsidian, imádtam a fallout new vegast, meg poe-t, nem lehet rossz, de annyira tréül néz ki az "art", hogy semmi kedvem hozzá.
Ezzel pont ugyanigy vagyok. Bar amit leir Dt a poera pl rohadtul nem igaz. Megvalositasra es a kuldikre gondolok.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #56995 2021.01.02. 22:50

Nekem Fallout 3 tetszett, New Vegas uncsi volt, Fallout 4 tetszett, 76 nem létezik.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #56996 2021.01.02. 22:59

aabyssx írta:Nekem Fallout 3 tetszett, New Vegas uncsi volt, Fallout 4 tetszett, 76 nem létezik.
Mert nem szeretsz annyira “szerepjatszani”, magasan a new vegasban volt az az elmeny a legnagyobb.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #56997 2021.01.02. 23:09

benőmenő írta:Közben újab bökkenő van a definitív launcheres ganépassz élménnyel: mégpedig hogy a gog galaxy valamiért így nem követi az ingame időt. Eleve már az gáz, hogy ehhez kell egy 3rd party app, mert az MS máig a fingóapp bazárt használja launchernek, ami felől már kompletten kirohadt amiért létrehozták: a windows phone. :wilting:
A Galaxy a játékhoz tartozó anyappból hozza át az időt, ha tudja. Például a Gears 5-nél nincs mit, mert nem számolja, és Botond azt mondta, hogy az MS a quick resume miatt konzolon ezt a feature-t amúgy is kiynírja :wow3: Launcher nélküli third partyt hozzáadva (vö. nadd non-Steam game) még nem próbáltam a Galaxyval, de szerintem azt sem méri, majd leteszelem. Nekem a 2020-ból 2021-be átnyúló NATÍV GOG-os Diablo-gyakás után tűnt fel, hogy nem adta hozzá a játékidőt, de bő egy nap múlva pótolta, éppen az imént vettem észre. Általában azonnal szokta.

Egyébként 2020-ról 31-én félig-meddig befejeztem a listámat, de éppen akkor mentem el diablózni, és utána hullafáradtan kikapcsoltam a gépet, vele az elküldetlen kommentet :ticking: Szerintem jövő hétig már nem lesz erőm újra megcsinálni. Inkább halózok.

tldr: BÚÉK!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #56998 2021.01.02. 23:16

DanielT írta:Pörög a The Outer Worlds credits.

EHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH/10.
Biztos vannak fanboyaik, de a GOG-on is eléggé lepontozták, RPG-s szakfórumokon nem övezi egyöntető rajongás az újabb játékaikat. Lényegében a KotOR2, az NWN2: Mask of the Betrayer és a Fallout: New Vegas ment ebből a szempontból nagyot, a hardcore társadalom nem díjazta annyira egyhangúan a Pillars of Eternityt sem, az Alpha Protocol pedig éppen alkalmas arra, hogy a hardcore és a mainstream vállfvetve tudja gyűlölni és szeretni egyaránt, én az utóbbi táborba tartozom.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #56999 2021.01.02. 23:49

Zóanagyvarázsló írta:Biztos vannak fanboyaik, de a GOG-on is eléggé lepontozták, RPG-s szakfórumokon nem övezi egyöntető rajongás az újabb játékaikat. Lényegében a KotOR2, az NWN2: Mask of the Betrayer és a Fallout: New Vegas ment ebből a szempontból nagyot, a hardcore társadalom nem díjazta annyira egyhangúan a Pillars of Eternityt sem, az Alpha Protocol pedig éppen alkalmas arra, hogy a hardcore és a mainstream vállfvetve tudja gyűlölni és szeretni egyaránt, én az utóbbi táborba tartozom.
Persze minden nezopont meg izles kerdesde en pont iden jatszottam ujra a kotor2t es a poet is, nem egy liga a ketto az utobbi javara, persze a maga koraban azert a kotor2 is nagyobbat utott, pl akkor jobban szerettem az elso resznel :P
Avatar
Botond

Hozzászólás #57000 2021.01.02. 23:59

Micsu írta:Persze minden nezopont meg izles kerdesde en pont iden jatszottam ujra a kotor2t es a poet is, nem egy liga a ketto az utobbi javara, persze a maga koraban azert a kotor2 is nagyobbat utott, pl akkor jobban szerettem az elso resznel :P
Az első részben a sztori azért kurvanagyot ütött! Nálam kb még mindig az a csúcs, talán a mass effect1 sztorija járt a közelében.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #57001 2021.01.03. 00:24

Botond írta:Az első részben a sztori azért kurvanagyot ütött! Nálam kb még mindig az a csúcs, talán a mass effect1 sztorija járt a közelében.
Igen mert ott a csavar tudott utni, volt a kettoben is de az mar eroltetett volt.
Az Menek meg mar a stoyjara se nagyon emlekszem csak arra a gempaly butitasra amit az elodokhoz kepest hozott az alibidontesek mellett.
Avatar
Botond

Hozzászólás #57002 2021.01.03. 00:30

Micsu írta:Igen mert ott a csavar tudott utni, volt a kettoben is de az mar eroltetett volt.
Az Menek meg mar a stoyjara se nagyon emlekszem csak arra a gempaly butitasra amit az elodokhoz kepest hozott az alibidontesek mellett.
Igen, mert egyszer volt Budán kutyavásár. A KOTOR2 akármit arconpörgött volna a tökéletest nem lehet megismételni.
Mass effect1 sztorira konkrétan én sem emlékszem, ami a pocsék memóriám számlájára is írható, de az érzésre emlékszem, hogy mennyire csodáltam a sztorit ahogy lépésről lépésre kibontakozik a háttér. Emlékszem, hogy nagyon jó volt, egy konkrét jelenet előttem is van, de teljes részleteiben nem tudnám visszaadni guglizás nélkül.
/szerk: megvan x360ra egy xsx újrázáson gondolkozok, pc-n csak egyszer ment le, de nincs boxra 2-3am, hacsak nincs benne az eaplayben.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #57003 2021.01.03. 00:35

Botond írta:Igen, mert egyszer volt Budán kutyavásár. A KOTOR2 akármit arconpörgött volna a tökéletest nem lehet megismételni.
Mass effect1 sztorira konkrétan én sem emlékszem, ami a pocsék memóriám számlájára is írható, de az érzésre emlékszem, hogy mennyire csodáltam a sztorit ahogy lépésről lépésre kibontakozik a háttér. Emlékszem, hogy nagyon jó volt, egy konkrét jelenet előttem is van, de teljes részleteiben nem tudnám visszaadni guglizás nélkül.
/szerk: megvan x360ra egy xsx újrázáson gondolkozok, pc-n csak egyszer ment le, de nincs boxra 2-3am, hacsak nincs benne az eaplayben.
Jon a remaster, vegigtolom majd en is hatha most nem fogok ra annyira haragudni mint regen.
Avatar
Botond

Hozzászólás #57004 2021.01.03. 00:40

Micsu írta:Jon a remaster, vegigtolom majd en is hatha most nem fogok ra annyira haragudni mint regen.
A harmadik rész volt az utolsó pc-s fizikai példányos day1 vásárlásom! Na arra aztán tényleg haragudott mindenki, pedig teljesen rendben volt, csak a fanboi-oknak a szar is íztelen!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #57005 2021.01.03. 08:42

Nagyon erősen gondolkozom a Shadow of the Koszraider beszerzésén... nincs jobb ötletem és van 60 frémes definitív edisön...

Szerencsére van belőle demó ami nem tántorított el egyelőre és 7 éve tomboltam utoljára a reboottal.

Ezt a grafikát látva az Outer Worlds után elég durva nextgen élmény. :wilting:
Avatar
deep

Hozzászólás #57006 2021.01.03. 08:53

DanielT írta:Nagyon erősen gondolkozom a Shadow of the Koszraider beszerzésén... nincs jobb ötletem és van 60 frémes definitív edisön...
PS+ egyik januári játéka. Majd én is kipróbálom de nagy reményeket nem fűzök hozzá.
Avatar
Moby

Hozzászólás #57007 2021.01.03. 09:21

deep írta:PS+ egyik januári játéka. Majd én is kipróbálom de nagy reményeket nem fűzök hozzá.
Elég szar volt, nehezen ment le.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #57008 2021.01.03. 09:37

Zóanagyvarázsló írta:A Galaxy a játékhoz tartozó anyappból hozza át az időt, ha tudja. Például a Gears 5-nél nincs mit, mert nem számolja, és Botond azt mondta, hogy az MS a quick resume miatt konzolon ezt a feature-t amúgy is kiynírja :wow3: Launcher nélküli third partyt hozzáadva (vö. nadd non-Steam game) még nem próbáltam a Galaxyval, de szerintem azt sem méri, majd leteszelem. Nekem a 2020-ból 2021-be átnyúló NATÍV GOG-os Diablo-gyakás után tűnt fel, hogy nem adta hozzá a játékidőt, de bő egy nap múlva pótolta, éppen az imént vettem észre. Általában azonnal szokta.
Mivel app-ként van telepítve a store-ból, nem lehet manuálisan linkelni az exe file-t. Ellentétben a Bethesda Launcheres Doom Eternallal, ahol szintén nem nem számolta a játékidőt a Bethesda "launcher", de az .exe-fájl megadása után a Gog Galaxy ezt megtette.
A játékon belülis "statistics" menüpont pedig ki van szürkülve, pedig még bethesda accountot is linkeltem. Nem tudom, ez most ilyen ganépasszos ingyenélőket szivatás akar lenni? :fejvakaras:
Avatar
Botond

Hozzászólás #57009 2021.01.03. 09:54

benőmenő írta:Mivel app-ként van telepítve a store-ból, nem lehet manuálisan linkelni az exe file-t. Ellentétben a Bethesda Launcheres Doom Eternallal, ahol szintén nem nem számolta a játékidőt a Bethesda "launcher", de az .exe-fájl megadása után a Gog Galaxy ezt megtette.
A játékon belülis "statistics" menüpont pedig ki van szürkülve, pedig még bethesda accountot is linkeltem. Nem tudom, ez most ilyen ganépasszos ingyenélőket szivatás akar lenni? :fejvakaras:
Túl komplex ez neked, szerintem engedd el!
Ha magadtól nem jutottál el odáig, hogy a ganépasszos játékokat az MS biztosítja neked és a goggalaxyban a bal felső sarokban lévő kis fogaskerék settings része alatt az MS accountot kell összepárosítani az időadatok kinyeréséhez, akkor szerintem Danival cseréljetek techtippeket csak. Hogy milyen exe hova és hogy, esetleg vmi jó kis ini hakkot is megokosíthattok, mert nagyon megy nektek ez a windowsos cucc.
Meg hát egy guglizás alapjai tanfolyamra is nézz be vmikor, hogy azt is megtudd picsogás helyett három másodpercben, hogy van a winstoreban egy xbox társalkalmazás nevű app, amiben megtalálni az acsik mellett az időadatokat is.
Kivéve amikor nem, mert ahogy Zó is írja (rám hivatkozva) az xsx eljövetelével ezt a featurét az MS átrakta mandatoryból optionalra és így jópár fejlesztő nem is használja, hogy mást ne mondjak a bethesda se a doom eternalnál, de ehhez meg értő olvasás skill kellett volna, hogy ez elhatoljon a tudatodhoz, az analfabétizmus ellen írásban küzdeni meg végképp reménytelen. Itt is ellentétes irányba evez a két nagy, a ps5-el lett mandatory a sonynál, eddig nem volt az, ms meg most dobta ezt a featurét.
Szóval ja, szar a ganépassz, mert a doom eternal nem mér időt és azt a gog galaxy nem mutatja. Kérd vissza a 300 forintod, mégse tűrhet az ember ekkora élményrombolást, és menj tombréderezni, az a tutiság. :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #57010 2021.01.03. 10:30

deep írta:PS+ egyik januári játéka. Majd én is kipróbálom de nagy reményeket nem fűzök hozzá.
Mihez fűzöl nagy reményeket? A másnapi felébredéseden kívül... :idiota:

Na mindegy, lehet hogy akkor én is inkább beaktiválom a PS+ kódomat, hátha egy év alatt még hoz 5 ezer Ft értéket a szolgáltatás... VISZONT ADDIG MIT TOLJAK?!?! KÉT TELJES NAP! :wilting: :wilting: :wilting:
Avatar
Botond

Hozzászólás #57011 2021.01.03. 10:48

DanielT írta:Mihez fűzöl nagy reményeket? A másnapi felébredéseden kívül... :idiota:

Na mindegy, lehet hogy akkor én is inkább beaktiválom a PS+ kódomat, hátha egy év alatt még hoz 5 ezer Ft értéket a szolgáltatás... VISZONT ADDIG MIT TOLJAK?!?! KÉT TELJES NAP! :wilting: :wilting: :wilting:
Vegyél egy xboxot, azon belefullad az ember a játékokba, nincs ilyen mit toljak para, hogy nincs rá játék! :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #57012 2021.01.03. 10:56

Botond írta:Vegyél egy xboxot, azon belefullad az ember a játékokba, nincs ilyen mit toljak para, hogy nincs rá játék! :banplz:
Ok, akkor pontosítom a kérdést: MIT TOLJAK a teljes Xbox=multiplatform ÉS a Playstation kínálatból? :mf2:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #57013 2021.01.03. 10:57

Botond írta:Túl komplex ez neked, szerintem engedd el!
Ha magadtól nem jutottál el odáig, hogy a ganépasszos játékokat az MS biztosítja neked és a goggalaxyban a bal felső sarokban lévő kis fogaskerék settings része alatt az MS accountot kell összepárosítani az időadatok kinyeréséhez, akkor szerintem Danival cseréljetek techtippeket csak. Hogy milyen exe hova és hogy, esetleg vmi jó kis ini hakkot is megokosíthattok, mert nagyon megy nektek ez a windowsos cucc.
Az már régen meg lett csinálva. Pontosan így jelent meg rögtön a Galaxyban a Rage 2, viszont a játékidőt képtelen követni, ezért próbáltam manuálisan hozzáadni, ahogy Zó is javasolta.
Nyilván ez mind az én inkompetenciám, mint ahogy az is hogy a kurva win32 apphoz nincs jogosultságom a saját rendszergazda fiókommal, mint ahogy bárhol máshol lenne. Vagy amikor a játék ki alt+tab-ol akárhányszor kirepül egy achievement. Ez egy védhetetlen trágyadomb, amiért a 300 Ft-os turha is túl drága.
Ellenben maga a Rage2 egy egész kellemes cucc. Persze egy csomó elem visszaköszön a Doom-ból, csak sokkal vacakabb mind. A kraftolós/fejlesztős menülabirintus katasztrófa, ahogy a járművek is. De a Farcry 3 és az előző Rage-hez képest kifejezetten jó.
Avatar
deep

Hozzászólás #57014 2021.01.03. 12:28

DanielT írta:Mihez fűzöl nagy reményeket? A másnapi felébredéseden kívül..:
Pl. a csucsimához. Eddig vegyes.
Avatar
Botond

Hozzászólás #57015 2021.01.03. 12:47

benőmenő írta:Az már régen meg lett csinálva. Pontosan így jelent meg rögtön a Galaxyban a Rage 2, viszont a játékidőt képtelen követni, ezért próbáltam manuálisan hozzáadni, ahogy Zó is javasolta.
Nyilván ez mind az én inkompetenciám, mint ahogy az is hogy a kurva win32 apphoz nincs jogosultságom a saját rendszergazda fiókommal, mint ahogy bárhol máshol lenne. Vagy amikor a játék ki alt+tab-ol akárhányszor kirepül egy achievement. Ez egy védhetetlen trágyadomb, amiért a 300 Ft-os turha is túl drága.
Ellenben maga a Rage2 egy egész kellemes cucc. Persze egy csomó elem visszaköszön a Doom-ból, csak sokkal vacakabb mind. A kraftolós/fejlesztős menülabirintus katasztrófa, ahogy a járművek is. De a Farcry 3 és az előző Rage-hez képest kifejezetten jó.
Mondom, értő olvasási skill nélkül minden csak bosszúságot fog okozni, engedd el!
Avatar
Botond

Hozzászólás #57016 2021.01.03. 12:53

DanielT írta:Ok, akkor pontosítom a kérdést: MIT TOLJAK a teljes Xbox=multiplatform ÉS a Playstation kínálatból? :mf2:
Gearshaloforzafable címek közül akár bármit, mind szuper! :banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #57017 2021.01.03. 12:57

Botond írta:A harmadik rész volt az utolsó pc-s fizikai példányos day1 vásárlásom! Na arra aztán tényleg haragudott mindenki, pedig teljesen rendben volt, csak a fanboi-oknak a szar is íztelen!
persze hogy semmi baj nem volt vele, egy hibatlan cucc volt (ahol a halofablegears a merce ott meg is ertem :nyes: ) ha azon tul tudtal lepni hogy a ganepaly az gears of war with text volt, meg az elso ket reszhet kepest is
Avatar
Botond

Hozzászólás #57018 2021.01.03. 13:00

Micsu írta:persze hogy semmi baj nem volt vele, egy hibatlan cucc volt (ahol a halofablegears a merce ott meg is ertem :nyes: ) ha azon tul tudtal lepni hogy a ganepaly az gears of war with text volt, meg az elso ket reszhet kepest is
Egy fedezék lövöldében mit lehetett volna máshogy csinálni, miben volt több az első kettő?
Avatar
Micsu

Hozzászólás #57019 2021.01.03. 13:19

Botond írta:Egy fedezék lövöldében mit lehetett volna máshogy csinálni, miben volt több az első kettő?
A fedezek lovolde az csak a harcrendszer volt, hivatalosan ez egy akcio-rpg, meg kell kerdezni a witcher3 vagy a deus ex keszitoit h az o akcio rpgjuk miert lett tobb es jobb.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #57020 2021.01.03. 13:21

Botond írta:Mondom, értő olvasási skill nélkül minden csak bosszúságot fog okozni, engedd el!
Hol nem klikkeltem jól a fogaskerékre?
sync.jpg
rage2.jpg
dmc.jpg

Végül a Bethesda account linkeléssel egyébként működik a "statistics" menüpont a játékban, csak újra kellett indítani hozzá. Természetesen a linkelés előtti játékidő, mintha meg sem történt volna...
Avatar
Moby

Hozzászólás #57021 2021.01.03. 13:24

Hát én elengedtem ezt a vga dolgot. Óriási mázli, hogy van PS5. 34ezer felett a bitcoin, és nincs megállás. Nem lesz itt az idén semmise a boltokban, amivel bányászni lehet :(
Avatar
Botond

Hozzászólás #57022 2021.01.03. 13:28

benőmenő írta:Hol nem klikkeltem jól a fogaskerékre?
Végül a Bethesda account linkeléssel egyébként működik a "statistics" menüpont a játékban, csak újra kellett indítani hozzá. Természetesen a linkelés előtti játékidő, mintha meg sem történt volna...
Mondom, engedd el, ha az MS hibája, hogy a gog meg a Bethesda így működik együtt, akkor az MSé, nincs mit látni. A csodálatos PS3asod semminek nem mutatja a játékidejét, az überfasza, lapátolod is bele a súlyos ezreseket, de az MS 300ért nem mutatja, a kurvaanyjukat, ez így tök logikus, ne is folytasd, igazad van!
Avatar
Botond

Hozzászólás #57023 2021.01.03. 13:30

Micsu írta:A fedezek lovolde az csak a harcrendszer volt, hivatalosan ez egy akcio-rpg, meg kell kerdezni a witcher3 vagy a deus ex keszitoit h az o akcio rpgjuk miert lett tobb es jobb.
Mondjuk metacriticen kb ugyanott van a három játék, szóval ja, ég és föld valóban!
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #57024 2021.01.03. 13:34

Botond írta:Mondom, engedd el, ha az MS hibája, hogy a gog meg a Bethesda így működik együtt, akkor az MSé, nincs mit látni. A csodálatos PS3asod semminek nem mutatja a játékidejét, az überfasza, lapátolod is bele a súlyos ezreseket, de az MS 300ért nem mutatja, a kurvaanyjukat, ez így tök logikus, ne is folytasd, igazad van!
Jó hogy felhoztad a PS3-at, ugyanis pont ezt a 15 évvel ezelőtti színvonalat produkálja a definitív löncser élmény, ahelyett hogy megcélozná mondjuk a 10 évvel ezelőtti Steam szintjét funkcionalitás terén.
A különbség annyi, hogy a PS3 esetén egy 2 generációval ezelőtti hátrahagyott cuccba fizettem be passzióból, míg a ganépassz egy aktuális szolgáltatás akarna lenni. A Trabanttól nem várom el, hogy E10-es benzinnel megtankolva vigyen 130-cal az autópályán, de ha beszállok agy autó lízingbe, akkor ne Trabantot adjanak már.
Avatar
Botond

Hozzászólás #57025 2021.01.03. 13:39

benőmenő írta:Jó hogy felhoztad a PS3-at, ugyanis pont ezt a 15 évvel ezelőtti színvonalat produkálja a definitív löncser élmény, ahelyett hogy megcélozná mondjuk a 10 évvel ezelőtti Steam szintjét funkcionalitás terén.
Nálam is ez a szűrő, hogy ami nem méri a gametimeot az delete. A játéknak ez a legfontosabb aspektusa, ezért nem volt sose se PS3, se PS4 a háznál, mert azok nem mérnek! Dani megpróbált rábeszélni azokra a fosokra, de én átláttam a szitán!
Mindegy, ha háromból nem értetted meg, hogy quickresume miatt már nem mandatory az xboxnál, mert félremérne, akkor továbbra is csak az értő olvasás kurzus egyet javaslom. Vagy a PS5öt, ott méri most már, mandatory lett így ötödik genre, beérték a tíz éves Steam állapotot.
Avatar
Moby

Hozzászólás #57026 2021.01.03. 13:44

Botond írta:Nálam is ez a szűrő, hogy ami nem méri a gametimeot az delete. A játéknak ez a legfontosabb aspektusa, ezért nem volt sose se PS3, se PS4 a háznál, mert azok nem mérnek! Dani megpróbált rábeszélni azokra a fosokra, de én átláttam a szitán!
Mindegy, ha háromból nem értetted meg, hogy quickresume miatt már nem mandatory az xboxnál, mert félremérne, akkor továbbra is csak az értő olvasás kurzus egyet javaslom. Vagy a PS5öt, ott méri most már, mandatory lett így ötödik genre, beérték a tíz éves Steam állapotot.
Azt nem teljesen értem miért mérne félre a quick resume miatt. A rendszer pontosan tudja mi fut meg mi nem fut.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #57027 2021.01.03. 13:44

Botond írta:Nálam is ez a szűrő, hogy ami nem méri a gametimeot az delete. A játéknak ez a legfontosabb aspektusa, ezért nem volt sose se PS3, se PS4 a háznál, mert azok nem mérnek! Dani megpróbált rábeszélni azokra a fosokra, de én átláttam a szitán!
Mindegy, ha háromból nem értetted meg, hogy quickresume miatt már nem mandatory az xboxnál, mert félremérne, akkor továbbra is csak az értő olvasás kurzus egyet javaslom. Vagy a PS5öt, ott méri most már, mandatory lett így ötödik genre, beérték a tíz éves Steam állapotot.
Igen, nyilván ez az egyetlen bajom az MS sztórral, a többi amiket folyamatosan sorolunk többen az tök rendben van. És akkor te kéred számon az értő olvasást...
Ez egy kurva egyszerű példa, hogy egy rohadt számláló nincs, és még ha 3rd party appal akarom számláltatni azt sem engedi mert quick resume. Pécén. :lama:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #57028 2021.01.03. 13:50

Botond írta:Mondjuk metacriticen kb ugyanott van a három játék, szóval ja, ég és föld valóban!
Ha te nem tudod meg kulonboztetni a szart a szartol mar nem az en bajom ;) Nezd meg hol allnak metacriticen a kedvenc topfps Haloid :P
Avatar
Botond

Hozzászólás #57029 2021.01.03. 13:57

Moby írta:Azt nem teljesen értem miért mérne félre a quick resume miatt. A rendszer pontosan tudja mi fut meg mi nem fut.
Ilyen mélységben engem nem érdekelt ez, mert leszarom a gémtájmot, annyi amennyi. Ami feltűnt, bár az nem quickresume, hogy x360al szemben, ha kimegyek homera, akkor nem zárja be a játékot, szóval amiatt pl félremérhet, ha fakézzel van ez megoldva.
Benő majd kiguglizza, hogy hogy van ez pontosan, neki fontos ez.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #57030 2021.01.03. 16:04

Moby írta:Hát én elengedtem ezt a vga dolgot. Óriási mázli, hogy van PS5. 34ezer felett a bitcoin, és nincs megállás. Nem lesz itt az idén semmise a boltokban, amivel bányászni lehet :(
Bitcoint lehet még bányászni?
Avatar
Micsu

Hozzászólás #57031 2021.01.03. 16:15

aabyssx írta:Bitcoint lehet még bányászni?
Én is úgy tudom hogy főként etheriumot bányásznak.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #57032 2021.01.03. 19:05

Gaf topik: Megvehetem már Pc-n a Cyberpunkot? Rendben van?

"Been great for me since launch"

"Been great since the release.

"I've had zero issues after 60 hours of gameplay. It's a masterpiece."

"It's been fine since launch."

"Absolutely. I've had less issues with it than the other open world games that released this year"


ENNYIKE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ezeknek ki lehetett volna adni áprilisban is, pecselni is felesleges, jöhet a következő rész kicsit kevesebb QA ráfordítással!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #57033 2021.01.03. 19:30

Ezt követően bementem a reddit topikjába, hogy hány posztot kell legörgetnem, amíg egy agyament Pc-s bugot találok.

Az ELSŐNÉL tovább nem kellett mennem.

Avatar
Moby

Hozzászólás #57034 2021.01.03. 19:42

DanielT írta:Ezt követően bementem a reddit topikjába, hogy hány posztot kell legörgetnem, amíg egy agyament Pc-s bugot találok.

Az ELSŐNÉL tovább nem kellett mennem.

[streamable]https://streamable.com/xfr1jf[/streamable
Én már csak azt nem értem miért teszel ebbe további energiákat. Minek? Mit remélsz? Pontosan tudod, hogy ezek az iszonyú bénaságok nem lesznek javítva patchekkel. Az igényes, műértő közönségnek jó ez így is, te meg sosem fogod ezektől megkapni azt, amit kapni reméltél.
Avatar
Botond

Hozzászólás #57035 2021.01.03. 19:47

Moby írta:Én már csak azt nem értem miért teszel ebbe további energiákat. Minek? Mit remélsz? Pontosan tudod, hogy ezek az iszonyú bénaságok nem lesznek javítva patchekkel. Az igényes, műértő közönségnek jó ez így is, te meg sosem fogod ezektől megkapni azt, amit kapni reméltél.
Nekem az a kedvenc hattrickem a lengyel srácoktól, hogy ugye benne van az überjóság witcher3 a ganépasszban, de csak xboxra (vagy lehet xcloudra is, nemtom, de pc-re nem), letöltöd elkezded pörgetni, megtetszik, megveszed és hopp mi történik? Folytatod ugyanott a savegame-el, ahol abbahagytad a GPU-st? A lófaszt, az xbox storeos az vmi teljesen más verzió és a kettőnek a savegamejéi nem kompatibilisek egymással. Azé ilyen turpisságot, ha ezer évig töprengenék se tudnék kifundálni, de a gog-os srácok megoldották ezt is. Persze ez is kurvaMS, mint a goggalaxy bugjai! Minden az MS hibája!
/szerk: Ugyanebben az univerzumban a steam és a switch witcher3 savejei meg kompatibilisek, nyomod switchen, mentesz a felhőbe, hazaérsz folytatod steamen, mentesz felhőbe este, majd másnap reggel a távolsági buszon folytatod switchen. Eccerűen óriási!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #57036 2021.01.03. 19:50

Moby írta:Én már csak azt nem értem miért teszel ebbe további energiákat. Minek? Mit remélsz? Pontosan tudod, hogy ezek az iszonyú bénaságok nem lesznek javítva patchekkel. Az igényes, műértő közönségnek jó ez így is, te meg sosem fogod ezektől megkapni azt, amit kapni reméltél.
SZÁLLÍTOM A KONTENTET!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :nezze: :nezze: :nezze: :nezze: :nezze: :nezze:

Há'nézmá' reklamál! :wow2: :wow2: :wow2:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #57037 2021.01.03. 21:00

DanielT írta:Ezt követően bementem a reddit topikjába, hogy hány posztot kell legörgetnem, amíg egy agyament Pc-s bugot találok.

Az ELSŐNÉL tovább nem kellett mennem.

Aztá miezzelabaj? Nem akar rendetlenséget, hogy csak úgy megdöglik a földön, még az implantok elvitték a kanapéig, ez feature, te kis butus! :nezze:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #57038 2021.01.03. 21:02

DanielT írta:Nagyon erősen gondolkozom a Shadow of the Koszraider beszerzésén... nincs jobb ötletem és van 60 frémes definitív edisön...

Szerencsére van belőle demó ami nem tántorított el egyelőre és 7 éve tomboltam utoljára a reboottal.

Ezt a grafikát látva az Outer Worlds után elég durva nextgen élmény. :wilting:

Télleg, Steamen 15 EUR a Tomb Raider. Meg is veszem. Nekem mindegyik jó volt eddig egyszer elmegy szinten.
Amúgy az Outer Worlds után szerintem bármit játszhatsz. Nem rossz játéidentitás-krízisben lehetsz. Először szénába ugró, aztán meg az Outer Worlds... :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #57039 2021.01.03. 21:04

aabyssx írta:Nem rossz játéidentitás-krízisben lehetsz. Először szénába ugró, aztán meg az Outer Worlds... :D
Kemény mi? És nem látom a kiutat! :D Teljesen beleőrültem a lakásprojektbe, lehet jövö héten ikszbokszot veszek. :wilting:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #57040 2021.01.03. 22:25

aabyssx írta:Télleg, Steamen 15 EUR a Tomb Raider. Meg is veszem. Nekem mindegyik jó volt eddig egyszer elmegy szinten.
Amúgy az Outer Worlds után szerintem bármit játszhatsz. Nem rossz játéidentitás-krízisben lehetsz. Először szénába ugró, aztán meg az Outer Worlds... :D
Még csak most tűnt fel? A Rage 2 10/10 nem volt elég nagy jel? :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #57041 2021.01.04. 08:08

benőmenő írta:Még csak most tűnt fel? A Rage 2 10/10 nem volt elég nagy jel? :D
:nezze: :nezze: :nezze:
Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #57042 2021.01.04. 11:17

DanielT írta:Kemény mi? És nem látom a kiutat! :D Teljesen beleőrültem a lakásprojektbe, lehet jövö héten ikszbokszot veszek. :wilting:
Szerintem tudok mellé egy eladó ikszbokszos Cyberpunk2077 Collectors E.-t, hogy teljes legyen az őrület :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #57043 2021.01.04. 11:22

Moby írta:Szerintem tudok mellé egy eladó ikszbokszos Cyberpunk2077 Collectors E.-t, hogy teljes legyen az őrület :D
Megfontolandó! :D

De most egyelőre vettem egy Ruiner-t PS-re is. Annak idején az első trailer óta vártam mint állat és day1 vettem Pc-re. Majd day2 pattantam le róla mint a.... ugyanis játszhatatlanul nehéz volt.

Mint kiderült nem csak nekem, mert azóta újrabalanszolták, szóval most kap még egy esélyt.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #57044 2021.01.04. 12:20

Visszakaptam a cp pénzt. Tudtok egy helyet ahol jól váltják a rubelt? :banplz:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #57045 2021.01.04. 13:43

DanielT írta:Kemény mi? És nem látom a kiutat! :D Teljesen beleőrültem a lakásprojektbe, lehet jövö héten ikszbokszot veszek. :wilting:
Mi a lakásprojekted? Te költözöl nagyobba, kisebbe? Vagy befektetés, kiadás stb?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #57046 2021.01.04. 13:46

aabyssx írta:Mi a lakásprojekted? Te költözöl nagyobba, kisebbe? Vagy befektetés, kiadás stb?
Ez most nagyobba költözés. Semmi extra, csak egy plusz szoba.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #57047 2021.01.04. 16:05

Botond írta:Nekem az a kedvenc hattrickem a lengyel srácoktól, hogy ugye benne van az überjóság witcher3 a ganépasszban, de csak xboxra (vagy lehet xcloudra is, nemtom, de pc-re nem), letöltöd elkezded pörgetni, megtetszik, megveszed és hopp mi történik? Folytatod ugyanott a savegame-el, ahol abbahagytad a GPU-st? A lófaszt, az xbox storeos az vmi teljesen más verzió és a kettőnek a savegamejéi nem kompatibilisek egymással. Azé ilyen turpisságot, ha ezer évig töprengenék se tudnék kifundálni, de a gog-os srácok megoldották ezt is. Persze ez is kurvaMS, mint a goggalaxy bugjai! Minden az MS hibája!
/szerk: Ugyanebben az univerzumban a steam és a switch witcher3 savejei meg kompatibilisek, nyomod switchen, mentesz a felhőbe, hazaérsz folytatod steamen, mentesz felhőbe este, majd másnap reggel a távolsági buszon folytatod switchen. Eccerűen óriási!
A GPU-ban az alapjáték van csak benne, annak a mentett állásai nem kompatibilisek a GotY-val. PS-en sem. A CD Projekt szerint azért, mert külön termékként regisztrálják őket a konzolos store-ok. Vagyes képet mutat, hogy mely játékok GotY-jai kompatibilisek a vanilla (+DLC-k) mentéseivel. Gyanítom, valamilyen save transferrel megoldhatnák, ha nagyon akarnák.

A Switch-verzió viszont később jött, és abba besegített a Saber Interactive is, eleve cél volt a portnál a cross-save.

Azt voszont nem hívnám Galaxy-bugnak, ha az MS nem vagy rosszul mér időt. És a Gears 5-ből ezt már akkor kihagyták, amikor a quick resume machine ki se jött még.
Avatar
Botond

Hozzászólás #57048 2021.01.04. 16:21

Zóanagyvarázsló írta:A GPU-ban az alapjáték van csak benne, annak a mentett állásai nem kompatibilisek a GotY-val. PS-en sem. A CD Projekt szerint azért, mert külön termékként regisztrálják őket a konzolos store-ok. Vagyes képet mutat, hogy mely játékok GotY-jai kompatibilisek a vanilla (+DLC-k) mentéseivel. Gyanítom, valamilyen save transferrel megoldhatnák, ha nagyon akarnák.

A Switch-verzió viszont később jött, és abba besegített a Saber Interactive is, eleve cél volt a portnál a cross-save.

Azt voszont nem hívnám Galaxy-bugnak, ha az MS nem vagy rosszul mér időt. És a Gears 5-ből ezt már akkor kihagyták, amikor a quick resume machine ki se jött még.
Azért az erősen fakéz pozitívság, ha alapjákot tolod, veszel egy dlc-t és hopp elszáll a mentésed. :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #57049 2021.01.04. 16:43

Botond írta:Azért az erősen fakéz pozitívság, ha alapjákot tolod, veszel egy dlc-t és hopp elszáll a mentésed. :D
Ez valami olyasmi akkor hogy frissitek egyet es elszall a geprol minden adat? Nem az ms volt a mesteruk? :ravasz1:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #57050 2021.01.04. 17:23

Botond írta:Azért az erősen fakéz pozitívság, ha alapjákot tolod, veszel egy dlc-t és hopp elszáll a mentésed. :D
Értő. Olvasás. :nezze:
Külön termék ha megvan az alapjáték és ahhoz veszel dlc-t. És egy másik a GOTY kiadás. Az persze egyértelmű, hogy ettől még faszság, hogy nem kompatibilisek a mentések a két verzió közt.
Képernyőkép 2021-01-04 172245.jpg
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára benőmenő 2021.01.04. 17:24-kor.

Vissza: “Leáldozott.hu”