A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #56911 2020.12.30. 18:54

Botond írta:Na a gears5 dlc majdnem ugyanezt tudja. PC-n.
XSX-en sajna nem, ott továbbra is ha kiválasztod storeból, hogy letöltés letölti, ha nem nem, de nincs ilyen opció, hogy töltsd le, aztán még agonizálj, hogy install vagy nem install ez itt a kérdés.
Hat pályából kettő volt olyan, hogy egy tutajon ragad a csapat sodródunk lefelé, és körben jönnek, lőnek, visszalövünk, de a division a repetatív. :)
Akkor PC-re direkt csinálták meg így? Netán a steames is más, mint a Win Store-os? Elég elmebetegség ez, majd kipróbálom csak a DLC-t lekapni, hátha úgy normálisan működik.

A két sodródós rész együtt a 157 perces walkthrough-ban 15 perc, egy 10 perces rekordrövidségű fejezet és egy másik fejezeten BELÜL egy apró intermezzó. Kifejezetten jól tették, hogy széthúzták két alkalomra különböző környezetre és feltételrendszerre, nem pedig egyben nyomatták a 15 percet ugyanúgy. Rövid a kampány, hiszen ez a multimódhoz kedvcsinálós ürügy (és ehhez képest meglepően jó), így azon belül arányaiban tűnhet soknak, egy 10 órás kampánynál sok lehetne az egytized, de itt két rövid betét.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #56912 2020.12.30. 18:58

benőmenő írta:17MB/s...hogy a Don-kanyart megjárt dédipapót idézzem: "Luxusistenfaszát!".
Tapasztalataim szerint 512-1500KB/sec-re képesek az árja Sony rencerek. Persze ezután még telepít, trófeákat inicializál, majd letölt még 3-9 patchet egyesével játéktól függően. Ez a PS3.
A letöltési sebességen túli részre értettem az utólagos isntallálgatást. Mivel éppen az volt a helyzet, hogy előre letöltöttem, de nem indítottam el, nem a sebesség volt a probléma. Pláne, hogy tegnapelőtt a Steam még lassabb volt (13-14 MB/s), de egy kisebb méretű játékot kaptam le tőlük gyorsan (Syberia), amit azóta se volt időm elindítani.

PS3-on mondjuk a legkellemetlenebb az volt, amikor installálgatás közben semmi mást nem lehetett csinálni. PC-n nyilván el indíthattam volna most a Gears 1-4-Tacticset egyszerre mellette, miközben az alapkampányt vagy a multit már az 5-ben is tolhattam volna. Szóval igen, túloztam, de az irány durva.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #56913 2020.12.30. 19:01

Moby írta:Az nem az árja sony rencer, hanem a 3 generációval ezelőtti cucc. A mostani az stabil 800 megát tud. Mindig.
Te nyilván megabitet írsz, én meg Benő megabájtot. Persze így is óriási különbség, de azért gyakorlatilag egy helyiértéket hozzátehet így a figyelmetlen szemlélőnek. (Persze ebbe az árjatopikba ilyenek nem járnak.)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #56914 2020.12.30. 19:03

Botond írta:AOE3DE is 2020-as megjelenés, és a kezdeti bugok után a huszonnyócadik patchel már kiküszöbölték a technikai hibákat, abba is nézz bele és akkor teljesen 10/10 lesz a 2020ban megjelent játékokhoz kapcsolódó élményeid értékelése.
Még az 1-ből is sok van hátra (a legtöbb a Babylon 1-ből), jövőre megkapom még több patchcsel viccáron Steamen. Most se drága már, inkább megvenném ott, mint GPU-ból élvezzem, de nem most van itt az ideje.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #56915 2020.12.30. 22:22

GTAV-vel játszogatok mostanában. Tök jó játék még ma is. Bírom a gúnyos humorukat. Kíváncsi leszek, hogy milyen lesz a következő és hogyan fog működni az egyre píszíbb, túlérzékeny világban.
Az eredetit én még 360-on játszottam kb. prevgen cyberpunk framerate-en. Örülök, hogy az a fos minőség manapság már kevésbé fogadható el.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #56916 2020.12.30. 22:31

Más játék már nem valószínű, hogy nálam idén menni fog. Visszatekintve nekem idén brutál játékévem volt.
Visszavonult nyuggergamer vagyok - Tekkentől eltekintve -, de sok-sok éve a legtöbbet játszottam idén. Ezek mentek:
- GTA5 - gondolom mindenki ismeri
- Beyond Two Souls - elment egyszer
- Metro Exodus - nagyon jó volt
- Shenmue 3 - egy zsé kategóriás fos, nem méltó az elődökhöz, de nekem illett játszani
- Gears 5 - meglepően jó volt
- Gears 4 - szép volt, de kicsit uncsi
- Carrion - jópofa volt
- A Plague Tale - tök jó volt
- Deliver Us The Moon - nagyon jó volt
- Tell Me Why (nem vittem végig) - értelmetlen, unalmas hulladék
- Rage 2 - könnyed és szórakoztató volt
- Yakuza 2 - nagyon jó volt
- Ori 2 - jó volt
- Touryst - jó volt
- Metro: Last Light - elment
- Assassin's Creed Odyssey - bejött
- RE7 - nagyon-nagyon állat volt
- Short Hike - jópofa volt
- Metro - elment
- RE2 - nagyon állat volt
- Samorost 3 - jópofa ökörség
- Hitman 2 - jó volt
- Ori - jó volt
- Gris - nagyon szép flashgame
- Hellblade - jó volt egyszer
Avatar
Micsu

Hozzászólás #56917 2020.12.30. 23:08

C&C Remastered TD

Vartam ezt a remastert, azert csak egy 25 eves klasszikusrol van szo ami meghatarozta a gyerekkoromat, meg eredetiben is megvolt, pedig ment a warezmatyi akkoriban :P
Konnyebbre emlekeztem, Starcrafhoz jobban vagyok szokva lehet azert, ez azert teljesen mas. 2 kampany fullra lement, Nod misszioknal itt ott mar taktikazni kell, par misszio lement a ket kiegeszitobol is, azok kozott mar vannak kemeny diok de elvezem. Neha az idegeimre megy az elvault iranyitas, utvonal kereses szurnyu, aI tud neha nagyon ugyes is lenni, de tobbnyire buta. Jobban erezni rajta hogy elavult mint par eve az sc remastereden, de ettol fuggetlen jo lett, a zenek meg mindig hidegrazosak, van benne tartalom boven azert a par ojroert, johet a red alert :P.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #56918 2020.12.31. 00:14

Micsu írta:C&C Remastered TD

Vartam ezt a remastert, azert csak egy 25 eves klasszikusrol van szo ami meghatarozta a gyerekkoromat, meg eredetiben is megvolt, pedig ment a warezmatyi akkoriban :P
Konnyebbre emlekeztem, Starcrafhoz jobban vagyok szokva lehet azert, ez azert teljesen mas. 2 kampany fullra lement, Nod misszioknal itt ott mar taktikazni kell, par misszio lement a ket kiegeszitobol is, azok kozott mar vannak kemeny diok de elvezem. Neha az idegeimre megy az elvault iranyitas, utvonal kereses szurnyu, aI tud neha nagyon ugyes is lenni, de tobbnyire buta. Jobban erezni rajta hogy elavult mint par eve az sc remastereden, de ettol fuggetlen jo lett, a zenek meg mindig hidegrazosak, van benne tartalom boven azert a par ojroert, johet a red alert :P.
Csak a végtelen játék - véges idő problematika miatt nem vettem day1, pedig ez lehetett volna számomra idén a GIGA. A mostani 10 eurót röhögve fizetném ki érte, de van annyi eszem, hogy mire játszani fogok, megszerezhetem 5-ért is.

Mondjuk, a DeS végigment annak idején, az jobban le van tudva, mint a C&C, mert az csak GDI-jal ment végig (NOD-dal elakadtam), a kiegészítőt sose láttam (mármint elindítva, dobozosban megvolt, de eladtam). Azért WC1-2t vettem idén, AoE1 DE-t meg tavaly decemberben :buck:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #56919 2020.12.31. 00:53

Zóanagyvarázsló írta:Csak a végtelen játék - véges idő problematika miatt nem vettem day1, pedig ez lehetett volna számomra idén a GIGA. A mostani 10 eurót röhögve fizetném ki érte, de van annyi eszem, hogy mire játszani fogok, megszerezhetem 5-ért is.

Mondjuk, a DeS végigment annak idején, az jobban le van tudva, mint a C&C, mert az csak GDI-jal ment végig (NOD-dal elakadtam), a kiegészítőt sose láttam (mármint elindítva, dobozosban megvolt, de eladtam). Azért WC1-2t vettem idén, AoE1 DE-t meg tavaly decemberben :buck:
Wcről jut eszembe, az milyen hogy megjelent ez a trágya wc3 reforged, értem én hogy erre váltották le az eredeti wc3at, de az hogy ezzel én buktam azt az eredeti wc3+ft digital példányom amit 7 éve vettem battleneten azt hogy gondolták? Ilyen esetben normális helyen kicserélik a remasteredre a te példányodat és csókolom, nem hogy még elbukom, ezt hogy gondolta ez a féreg Blizzard?
Avatar
neoreg

Hozzászólás #56920 2020.12.31. 02:33

Idei termés a teljesség igénye nélkül:

PC:
Hitman 2
Assassin's Creed Odyssey (másodszor)
Far Cry 5 (másodszor)
Vampyr
AI: The Somnium Files
A Way Out
Sniper Ghost Warrior 3
Life is Strange 2
State of Mind
Persona 4 Golden
Mafia Definitive Edition
Death Stranding
Rainbow Six Siege (többszáz óra)
Watch Dogs Legion
Assassin's Creed Valhalla
Immortals Fenyx Rising
Ori and the Will of the Wisps
Detroit Become Human
Heavy Rain
Beyond Two Souls
Metro Exodus + 2 DLC
Desperados 3
Carrion
The Dark Pictures Anthology Little Hope

Switch: (ezek még januárban, azóta csak porosodik a switch és túl lusta vagyok eladni)
Legend of Zelda Breath of the Wild
Astral Chain
Luigi's Mansion 3

2020-hoz méltóan ez egy elég gyenge év volt gaming szempontból (legalább is számomra), a GOTY nálam az Ori
Avatar
Botond

Hozzászólás #56921 2020.12.31. 03:45

Tegnap este fél9 és ma hajnali fél 4 között még belefért egy gears1ultimate for Xbox egy ültőhelyben végigcoopolás. A pc-s verzió már lement Zóval, utáltuk is a bugok, és a végtelenül szürke és fakó képi világ miatt. Na xsx-en majdnem ugyanilyen, csak kibaszott szép, és nincsenek bugok. Így elsőre egy 9/10 tudok adni a komplett élményre. Babzsák, nagy tv, HDR, coop, jó játék, ez így összeállt év végére.
Még egy végigjátszás becsúszhat ma, azzal közlök teljes listát a nap folyamán. :)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #56922 2020.12.31. 07:35

Amikor ketyeg a Gamepass és valamit már tényleg játszani kéne róla, de a listát böngészve egyre csak ezt dúdolod:
phpBB [media]
Avatar
deep

Hozzászólás #56923 2020.12.31. 09:43

Én idén az átlagnál jóval kevesebbet játszottam. Pécén már csak Rocket League megy haverokkal hetente párszor. Amik még mentek idén:

PC
Wreckfest - single részét végignyomtam, pici multi is ment teljesen jó lett mostanra. Nem tudom régebben, meg induláskor mit tudott, de most már teljes játék benyomását kelti.
Control - ezt csak egy pár órát bírtam. Vártam, hátha kiszabadulunk abból az undorító környezetből, de nem. A gameplay kétségbeejtően szar.
BF V - Még az 1-hez képest is szar. Ami meg a 4-hez képest volt szar. Szóval szar a négyzeten.

PS4:
Szerintem új jtáék csak a TLOU 2 ment rajta végig, de az platinára. Én csodáltam a minőségét, a narratívát, a karakterek életszerűségét. A gameplay része nem sokat változott az egy óta, de nem is igazán az a játék lényege. Nekem a történetel sem volt semmi bajom, fantasztikus volt. Aztán el is adtam a gépet júniusban azt hiszem. Ja meg a Resident Evil 3 de az annyira rövid és béna volt, hogy el is felejtettem.

Retro:
vettem egy Retroid Pocket gépet, ezen ment mindenféle SNES, PS1, N64 játék napi szinten gyerekkoromból, amíg vártam a PS5-re :D

PS5:
DeS - khm :D
Astro - kellemes csalódás volt, cuki és fasza kis gém.
Meg még a Tsushimának akarok adni egy esélyt, ha minden jól megy még ma elkezdem.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára deep 2020.12.31. 09:49-kor.
Avatar
Botond

Hozzászólás #56924 2020.12.31. 09:44

benőmenő írta:Amikor ketyeg a Gamepass és valamit már tényleg játszani kéne róla, de a listát böngészve egyre csak ezt dúdolod:
Pedig tele van agyatlan lövöldékkel, meg gondolkozásmentes játékkal, amiket szeretsz. :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #56925 2020.12.31. 09:55

Idei listám:

- 2020 a moslék éve volt, jobb erre nem emlékezni


Pertíz.
Avatar
Necro

Hozzászólás #56926 2020.12.31. 10:04

2020 elég jó volt gamelni, nekem sokat dobott a lendületen hogy home officban munka előtt/ebédszünetben is befért 1-1 óra, így amikor valaminek nekiálltam az általában lement egy hét alatt.

PC:
- C&C remake: Nyáron warezban lement a kér RA kampány, most meg mkarácsony után megvettem és lement a C&C-ből a GDI. Kár hogy a gép úgy csal mint az állat, amúgy szuper remake.
- Dark Souls 2: Meglepően könnyen végigszaladtam az alapjátékon, aztán egy windows újratelepítéssel a főböss előtti mentésem odaveszett.
- Civ6 ment sokat tavasszal
- Dead Cells (ganépassban, be voltam rá hypeolva de nekem túl random)

PS3:
- Catherine kétszer, nagyon bejött

PSP:
Tony Hawk Underground remix
Tony Hawk Project 8

PS4:
- DriveClub mindig (csodás)
- Resogun ment minden héten
- FF7 Remake (kurva jó volt)
- TLOU Remaster
- Persona 5 (csodás)
- Death Stranding (jó volt)
- TLOU2
- GoW (ezzel nagyon megszenvedtem, a boyozástól a végtelen sok értelmetlen főnévig, volt vagy fél év mire befejeztem. Az opcionális tartalom viszont fasza)
- Bloodborne megint
- THPS1&2 Remake (kurva jó)
- Crash Bandicoot 4 (vége fele vagyok, nincs hozzá sok kedvem, túl nehéz)
- Nioh (nem volt rossz, de a postgame-hez nincs már kedvem)
- Catherine Full Body
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #56927 2020.12.31. 10:37

Magamhoz képest egészen aktív voltam idén :D

Witcher 3 - gyönyörű, érdekes, de annyira nulla a harc, mint egy quantic játékban.
Doom - fasza, hiányzott már valami ilyen.
Dmc5 - Sokáig tologattam a tányéron jobbra balra az első falat előtt, de kiderült, hogy fincsi!
rezi 7 - legjobb rezik egyike
ori 2 most pörög, +Hearthstone meg siege alkalomadtán.

PS: A 8 óra cyberpunk az ér? :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #56928 2020.12.31. 11:26

Greyfox írta:Magamhoz képest egészen aktív voltam idén :D

Witcher 3 - gyönyörű, érdekes, de annyira nulla a harc, mint egy quantic játékban.
Doom - fasza, hiányzott már valami ilyen.
Dmc5 - Sokáig tologattam a tányéron jobbra balra az első falat előtt, de kiderült, hogy fincsi!
rezi 7 - legjobb rezik egyike
ori 2 most pörög, +Hearthstone meg siege alkalomadtán.

PS: A 8 óra cyberpunk az ér? :banplz:
Már vagy 20-at belevertem, de sokat elmond, hogy tegnap inkább a százezeréves fallen ordert vettem elő :D Az a nagy igazság, hogyha a bugokon meg a gondokon túl is nézek, a jó sztorival meg a karakterekkel együtt sem jobb nekem ez egy betonstabil 7 pontos játéknál. Tonképp csak azért tolom, hátha ennek a panam csajnak a picsáját rojtosra baszhatja a karakterem virtuálisan. Kb ennyi az összes motivációm :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #56929 2020.12.31. 11:33

Ja igen, most az az infó van a sonytól, hogy simán lehet március is, mire visszatérítik az árát. Hát én meg akkor úgy gondoltam, hogy akkor megnézem a sztorit legalább. Meredekebb vállalkozásnak tűnik, mint elsőre hangzott. Lehet, hogy ez már csak youtube-on fog végigmenni. És mindezek mellé naponta 1-2 bezárást simán produkál PS5-ön.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #56930 2020.12.31. 11:41

Nekem még mindig dobálja ezeket a feedem. Egyszerűen nem értem, hogy hogyan lehet ilyet csinálni.
phpBB [media]
Avatar
Mekee

Hozzászólás #56931 2020.12.31. 12:03

Moby írta:Már vagy 20-at belevertem, de sokat elmond, hogy tegnap inkább a százezeréves fallen ordert vettem elő :D Az a nagy igazság, hogyha a bugokon meg a gondokon túl is nézek, a jó sztorival meg a karakterekkel együtt sem jobb nekem ez egy betonstabil 7 pontos játéknál. Tonképp csak azért tolom, hátha ennek a panam csajnak a picsáját rojtosra baszhatja a karakterem virtuálisan. Kb ennyi az összes motivációm :D
Neked nem nehéz a kedvedben járni, az utobbi meglehet.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #56932 2020.12.31. 12:11

Moby írta:Ja igen, most az az infó van a sonytól, hogy simán lehet március is, mire visszatérítik az árát. Hát én meg akkor úgy gondoltam, hogy akkor megnézem a sztorit legalább. Meredekebb vállalkozásnak tűnik, mint elsőre hangzott. Lehet, hogy ez már csak youtube-on fog végigmenni. És mindezek mellé naponta 1-2 bezárást simán produkál PS5-ön.
Csövespc-n semmi ilyen crash vagy ilyesmim nem volt, sőt igazán én olyan bugokkal sem igen találkozom, amiket látok néha, előfordul, hogy egy kavics 30m magasra repiti az autom, dehát ez ilyen :)
Nekem nagyon megváltozott a véleményem, igy már 50 ora után.
Nekem a világ, a karakterek meg a küldik, sztori elviszi a hátán, a többit megszoktam. Mármint hogy más nincs. Rendes gunplay, vezetés, fizika, ai, stb :wink:
Nemtudom, nekem a yt végigjátszás sosem adta, ugy meg pláne, ahogy átélem mikor én játszom. De én az eddig látottak alapján mindenkinek ajánlanám erősen, olyan kikurtjol összerakták ezek a polákok, messze a legerősebb sztori/küldik/karakterek nekem evör, és semmi tulzás nélkül.
Sajnálom, hogy ilyen balfasz a management ott, hogy sikerült ezt igy.
De legalább mire ujra végig tolom másik backstoryval indulo karival ps5-ön, nos addigra 10ojróé hozzámvágják
Avatar
Moby

Hozzászólás #56933 2020.12.31. 12:25

aabyssx írta:Nekem még mindig dobálja ezeket a feedem. Egyszerűen nem értem, hogy hogyan lehet ilyet csinálni.
[video]https://youtu.be/TKvodRmM35Y[/video
A 0:35-nél a levegőben sétáló csaj szögugyanígy történt nálam PS5-ön :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #56934 2020.12.31. 12:38

Mekee írta:ugy meg pláne, ahogy átélem mikor én játszom.
Hát ezaz. Én ezt nem tudom komolyan venni, a bénaságin röhögök feszt :D Komolyan vehetetlen az egész. Illetve olyankor van valami immerzió, amikor távolról nézem a várost. Amikor egyetlen karakter, NPC, mozgó jármi, bármi van a közelemben, már röhögök :)
Próbáltam csövespécén, de ehhez valami jó vga kellene, hogy normálisan fusson. Kilépegetés nekem sem volt pécén, viszont minden más ilyen apróbug ugyanaz mindenhol. Egyébként a graf szódával elmenne konzolon is, nem azzal van a fő gond, és nem is a kilépegetéssel. Techno tekintetében konzolon a leginkább a clippingel van fő baj. Puttyogtatom a semmit a távolban sniperrel, ahol nincs semmi, csak látom, hogy onnan jön a lövedék. Szívesebben nyomnán pécén, de most én nem fogok huzakodni a bányászokkal a vga árán. Majd ha lesz normális áron 3060Ti. Mondjuk addigra meg már emlékezni sem fogok a játékra.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #56935 2020.12.31. 12:58

Én is igyekszem ma írni valami listát, de még nem kapok levegőt kb. Stay tuned.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #56936 2020.12.31. 13:13

neoreg írta:Assassin's Creed Odyssey (másodszor)
Na ezt képtelen átfogni a tudatom. HOGYAN?! MIÉRT!??
Avatar
DanielT

Hozzászólás #56937 2020.12.31. 13:20

Amíg visszatérek, egy kis pécén teljesen fasza cuclit ajánlok:

phpBB [media]
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #56938 2020.12.31. 14:10

DanielT írta:Na ezt képtelen átfogni a tudatom. HOGYAN?! MIÉRT!??
Szerintem elfelejtette, hogy már évek óta nincs POTY díjátadó év végén. De ha lenne, az én szavazatomat csont nélkül bezsákolta. :banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #56939 2020.12.31. 14:14

phpBB [media]

Következő bugtemető ? :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #56940 2020.12.31. 14:15

Micsu írta:[video]https://www.youtube.com/watch?v=uu5mCXFHI0E[/video
Következő bugtemető ? :D
Teljesen elkurvult a gameplay kifejezés is.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #56941 2020.12.31. 15:03

NOS!

PC:

Ori and The Will of Wisps - 10/10 a játék aminek PS exkluzívnak kéne lennie annyira jó

Ezt követően felszámoltam a gépet szal' ennyike.


PS4:


Final Fantasy VII Remake - Az első JRPG amit végignyomtam, csúcs cuclika.

Trials Rising - Végre összeállt minden nekem benne, csodás helyszínek, stb. Végignyomtam a karriert, többi agybaj maxoláshoz kevés voltam és leszek is már ebben az életben.

Journey - Hátőő. Legalább letudtam ezt a játékipari műremeket is.

Ratchet and Clank - Erőt vettem magamon és végigtoltam, a trófea vadászat sokat segített.

Rage 2 - Értékelése ismert. :D

Darksiders Genesis - Rohadt jó emlék lesz örökre és az év meglepetése.

Titanfall 2 - Második végignyomás, még mindig jó.

Uncharted 1 - Negyedik végigjátszás asszem, tőlem a többi rész megpenészedhet a polcon, ez az igazi.

Uncharted 4 - Széttörtem a lemezt/10.

TLOU 2 - Csúcs volt minden tekintetben.

Far Cry 5 - Arty elköltötte rá a pénzem, én meg lepattantam róla a hánytató30 miatt.

Desperados III - Day1 teljes áron vettem, de egy epik failnek néz ki kontrollerrel. Elvoltam vele amíg erőltettem, de undorítóan éreztem magam közben. Gyakorlatilag méterenként reload, esés kelés.

Horizon Zero Dawn - Ennek harmadszor kezdtem neki, ezúttal platina lett a vége. Minden idők legszarabb első 5-10 órája és játékmechanika+GUI elmagyarázása mögött végül elég jó játék is rejlett.

Infamous First Light - Nem volt platina, ezen változtatni kellett. Csúcs.


PS5:


Astro Playroom - Day1 PLATINA!!! VRÖLD RECORD.

Demon's Souls - Csodás minőség és még nekiülök egy platinának, annyira meghozta a kedvem Deep. :D

Watch Dogs Legion - A WD2 kellemes meglepetése folytatódott, szüpike.

Cyberpunk 2077 - LOL

AC: Odyssey - Lobotómia helyett ajánlom

The Outer Worlds - Ez folyamatban, bár letettem 3 napja. Nem nagyon találom benne azt a ZSENIALITÁST amit emlegetnek vele kapcsolatban.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #56942 2020.12.31. 15:20

Íme a 2020-ban végigjátszott játékaim:
    Prince of Persia: The Sands of Time
    Prince of Persia: Warrior Within
    Prince of Persia: The Two Thrones
    Doom (2016, Ultra Violence)
    Resident Evil 2 Remake (Hardcore)
    Doom: Eternal (Ultra Violence + Nightmare) 2020
    Resident Evil 3 Remake (Standard + Hardcore) 2020
    Shadow of the Tomb Raider (hard)
    God of War (Hard, PS2)
    Resistance: Fall of Men (PS3)
    God of War Ascension (PS3)
    Remember Me (hard)
    Ryse: Son of Rome (hard)
    The Last of Us (PS3)
    Need for Speed: Carbon
    God of War 3 (PS3)
    Need for Speed: Heat
    Uncharted 2 (PS3)
    God of War 2 (PS3)
    Grand Theft Auto 4
    Demon’s Souls (PS3)
    Doom: Eternal - Ancient Gods Pt.1 (Ultra Violence) 2020
Tervben volt még az Uncharted 3, de a PS3-nak valami gebasz van vagy a BD meghajtójával, vagy a behúzó mechanikával és nem akarom szétverni a hdd-t benne az állandó emelgetéssel. Csak hogy 2020 stílusosan búcsúzzon. Mást már nem hiszem hogy kipörgetnék éfjél előtt.
GOTY pedig megosztva a kettő cím amit toltam az idei felhozatalból. Eleve ritka, hogy többször végigjátszok egy játékot, pláne egy éven belül és ezt hozta mindkettő. A Resi 3 egy kis extra Resi 2 volt, amire szerintem bármikor vevő lennék, a Doom pedig egy teljesen új szintű FPS élmény volt.
Szerk.: ahol nem írtam mást, azt PC-n játszottam normál nehézségen.
Avatar
Moby

Hozzászólás #56943 2020.12.31. 15:37

VIC-II te vagy az? :DDD Remélem közel már a vége, már nagyon nehezen megy :D
phpBB [media]
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #56944 2020.12.31. 15:51

DanielT írta:AC: Odyssey - Lobotómia helyett ajánlom
Nocsak, ezek szerint az idő megszépítette az emlékeket :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #56945 2020.12.31. 16:30

Gyakorlatilag végig lehetne rögzíteni az egész játékot :DD
phpBB [media]
Avatar
Micsu

Hozzászólás #56946 2020.12.31. 16:37

Keves az a 10tflops, nem tudja kiszamolni :zavart1: :nezze:
Avatar
eje75

Hozzászólás #56947 2020.12.31. 17:43

Nálam ez pörgött 2020-ban:

PS4:
Nioh2
Ghost of Tsushima
TLOU2

PC:
Hell Let Loose
Post Scriptum
Squad
Beyond The Wire
Mafia Definitive Edition
Minecraft Dungeons (kölyökkel, de jópofa)
Ori (lenyomtam 2x-ra is mert imádom)
Ori and the Will of the Wisps
Rage2
Valhalla
Cyberpunk
COD: BOCW
COD MW rengeteget ment az idén is
Subnautica
Horizon Zero Dawn Complete Edition (PC-n is megmutatja ki a király, nálam első 5-ben benne van, annyira imádom)
DCS
Microsoft Flight Simulator (pár óra ment csak bele)

Switch:
The Legend Of Zelda BOTW (még nem ment végig, de lenyomom megint az tuti első 3-ban van nálam)
Yoshi's Crafted World (ezt inkább a kölyök nyomta, inkább csak segítettem neki)
51 Worldwide Games (családdal fun)
Astrail Chain (nekifutottam megint, de lepattantam róla ismét...nem jön át)
Minecraft Dungeons (igen, Switch-re is megvettem :nyes: ... konkrétan szaggat rajta még docked módban is: vicc...akarom mondani switch)

Asszem ennyi... Astrail Chain meg a COD: BOCW kivételével mindegyiket rohadtul élveztem... Cyberpunk kispadon van egyenlőre
Avatar
deep

Hozzászólás #56948 2020.12.31. 21:27

Nincs valakinek egy csucsimája kölcsön? Írtam 3 emberre, egyik se válaszol. Képtelen vagyok szerezni :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #56949 2020.12.31. 22:56

Csucsimám nincs, újévi jókívánságom van mielőtt beszunyálok 5 perc múlva!

Boldogot mindenkinek, vagy csak legalább jobbat mint ez az idei fos volt!
Avatar
eje75

Hozzászólás #56950 2020.12.31. 23:11

DanielT írta:Boldogot mindenkinek, vagy csak legalább jobbat mint ez az idei fos volt!
Nana! Csak nehogy a Jóistennek más tervei legyenek!
Spoiler
2020-new-year-date-wont-change-to-2021-joey-friends.jpg
Avatar
Mekee

Hozzászólás #56951 2021.01.01. 00:06

Nekem is magamhoz képest rengeteg játék lement, még így is, hogy általában nincs sok időm.
PS4:
Spiderman: kikúrtjólett a vége, előtte meh
Robinson: durva vr hányinger
Astrobot rescue mission: Királyság
Until dawn:rush of blood:Szintén
Blood & Truth:Ismét
Horizon + dlck:Legjobb sony exklu ps4re (volt)
UC collection:hullámzó, de kellett a frissítés
Arkham vr: faszaság
Shuttle commander: nekemvaló
Apollo11 vr: szintén
Re2: Jóvót
God of war:meh.
Dirt rally 2:zsír
Days Gone:fasza, csak kicsit uncsivót, túl hosszú
Red dead 2: legkirályabb r* cím
Lastofus remastered: még mindíg adja
Lastofus2: soselássamtöbbet
Uc4: meh
Uc lost legacy: vagy 5x igényesebb az alapjátéknál
Crew 2: vanbenne repülő, meeeg...
Death Stranding: egy merőben más út, nem tucat ubi/sony cím, és emellett jó is nagyon
Detroit: Semmire nem emlékszem már
Last guardian: szintén
Mafia Definitive 1-2-3: az egy az hatalmas, a többi meg elmegy

Pc:
Jurassic World evo: Dínók!
Kerbal space program: űr!
NFS:The run: Hihetetlen, hogy nemlehet 30frém fölé vinni sehogy, de még úgy is jó
Spintires Chernobyl:sár+atom+ruszki vasak=zsír
Mudrunner: Szintén, de itt amcsi vasak is
Heavy Rain:Apaként másodszor szörnyű volt
Ac:origins:tetszett, de ennyi időm, energiám nincs, és nem is akarom, hogy legyen
AC:Odyssey: Szintén időrabló
Cyberpunk: Még nem ment le, de 50óra után csak beírom. Vegyes, ahogy leírtam, nekem tetszik, sikerült elvonatkoztatnom a több sebből vérző mindenen.

Ha top 3-at kellene mondani, akkor

3.Red Dead 2
2.Mafia Remake
1.Death Stranding
Avatar
Mekee

Hozzászólás #56952 2021.01.01. 00:07

Jajés boldog dátumváltozást mindenkinek!
Avatar
eje75

Hozzászólás #56953 2021.01.01. 00:15

BUÉK srácok!
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #56954 2021.01.01. 00:24

Boldog Új Évet, Topiklakók! :pias:
Avatar
Botond

Hozzászólás #56955 2021.01.01. 01:52

Búék!
Az év végére még a léc alatt átfért egy AC4:Black flag végigjátszás. Már végignyomtam háromszor, mert három a magyar igazság, szóval lepörgött x360on, switchen és pc-n is, most nyomtam egy ráadást még xsx-en az x1 verzióval. Szóval négy hw-en 4 verziót sikerült abszolválni, mind a négy alkalommal az összes melléküldi és gyűjtős biz meg basz összeszedve.
Ez az x1 verzió az xsx-en és a qleden idáig a legjobb élmény a négyből. A látvány megbaszott mindent, ez a kék karibtenger, ahogy zöldbe fordul amikor jön a vihar, és aranyba, amikor kel fel a nap, egyszerűen megszólal olyan szép. A sztori meglepő módon ugyanaz volt, mint az előző három alkalommal, de még mindig nagyon jó kis sztori ez, kivéve a "jelenben" játszódó részt, az bugyuta szokás szerint. Nagyszerű lezárása volt ez a kockulás évének. A lencsezabálás után rendhagyó módon elsején este jelentkezek a 2020as listámmal, most minden időt ebbe feccöltem, hogy ez pipa legyen és még ráférjen a 2020as listára.
Azért remélem nem kap egy xsx patchet vagy verziót, mert egy ötödik végigjátszásra nem érzek magamban erőt. :banplz:
Azért minél jobb és tartalmasabb kockulást mindenkinek idénre is!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #56956 2021.01.01. 08:44

Mekee írta:NFS:The run: Hihetetlen, hogy nemlehet 30frém fölé vinni sehogy, de még úgy is jó
Vsync off+D3Doverrider=tükör60.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #56957 2021.01.01. 09:07

DanielT írta:Vsync off+D3Doverrider=tükör60.
Igaz sokat nem fektettem bele, de nem találtam rá megoldást. Lehet megnézem majd, köszi
Avatar
DanielT

Hozzászólás #56958 2021.01.01. 09:08

Botond írta:Búék!
Az év végére még a léc alatt átfért egy AC4:Black flag végigjátszás. Már végignyomtam háromszor, mert három a magyar igazság, szóval lepörgött x360on, switchen és pc-n is, most nyomtam egy ráadást még xsx-en az x1 verzióval. Szóval négy hw-en 4 verziót sikerült abszolválni, mind a négy alkalommal az összes melléküldi és gyűjtős biz meg basz összeszedve.
Belőled lehetne tenyészteni a gyári munkások mintapéldányait. :wilting:
Avatar
Botond

Hozzászólás #56959 2021.01.01. 10:26

DanielT írta:Belőled lehetne tenyészteni a gyári munkások mintapéldányait. :wilting:
Ennyi év kellett, hogy átláss a szitán?! Igen, én vagyok a panelproletárok gyöngye aki biorobotként hatékonyabb, mint az Audi győri gyártósorai! Na rohanok, mert a Tescóban akciós a farhát!
Avatar
Moby

Hozzászólás #56960 2021.01.01. 10:39

Boldogabb új évet! Vajon visszasírjuk majd 2020-at? :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #56961 2021.01.01. 10:56

Moby írta:Boldogabb új évet! Vajon visszasírjuk majd 2020-at? :D
Én is filóztam, hogy facsén odaírom egy két ismerősnek, aki alig várta, hogy túl legyen a 2020on, és jöjjön már a 2021, hogy a művelt nepáliak is aszondják, hogy "beware what you wish for". :D
De aztán első napot mégse indíthatom mindenhol gonoszkodással, szóval kihagytam a ziccereket. :D
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #56962 2021.01.01. 11:43

benőmenő írta:Tervben volt még az Uncharted 3, de a PS3-nak valami gebasz van vagy a BD meghajtójával, vagy a behúzó mechanikával és nem akarom szétverni a hdd-t benne az állandó emelgetéssel. Csak hogy 2020 stílusosan búcsúzzon. Mást már nem hiszem hogy kipörgetnék éfjél előtt.
Yup, a lézer lesz az. Tízezer...30-ért vettem a konzolt. :bdead:
Aztán csodálkoztok, hogy mit parázok az alaplapra forrasztott NAND chipeken. :idiota:
Avatar
Botond

Hozzászólás #56963 2021.01.01. 12:21

Botond írta:Akkor majd veszünk xsexet és pörgetjük a gears5öt. Megint. :banplz:
Ez konkrétan megvalósult! :idiota:
Avatar
Botond

Hozzászólás #56964 2021.01.01. 12:42

No akkor 2020 gyáriösszeszerelősori munkási lista:

X360:
- Halo4 splitscreen,
- Halo3 splitscreen,
- Halo reach splitscreen,
- Forza Motorsport4,
- Toy Soilders,
- Halo wars,
- AC:rogue,
- Kinect star wars splitscreen,

XSX:
- AC4:Black Flag, x1 verzió,
- Gears1ultimate edition for xbox coopban, x1 verzió
- Monkey Island2, xbox360 verzió,
- Forza horizon 2 fast&furious standalone, x1 verzió,
- Secret of the monkey island, x360 verzió,

PC:
- The Division coopban,
- Halo: Spartan Assault,
- Full Throttle remaster,
- Grim Fandango remaster,
- Age of empires 3 definitive edition,
- Day of the tentacle remaster,
- Halo reach coop,
- Halo1 coop,
- Halo2 coop,
- Halo3 coop,
- Halo3 ODST coop,
- Forza motorsport6 apex,
- Super Lucky's tale,
- New super lucky's tale,
- Halo wars2,
- Halo wars,
- Settlers7 history edition,
- AC:odyssey,
- R.U.S.E.,

Switch:
- AC4:Black flag, és a standalone dlc-i,
- Trials of mana,
- Octopath traveller,
- Fire emblem three houses,
- Mutant year:zero kieg.

Jó év volt ez a 2020 géming szempontból, na! A HALO éve volt!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #56965 2021.01.01. 13:01

Ez a sok Halo igy omleszve kiegette a szemem :wilting: :wilting:
Gondolom ugy voltal vele hogy mas ev talan meg jo lehet ne rontsd el azt is Halokkal inkabb letudtad mindet iden? :banplz: :banplz:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #56966 2021.01.01. 13:53

Botond írta:No akkor 2020 gyáriösszeszerelősori munkási lista:
Én erre csak annyit tudok mondani, hogy ezek alapján abszolút, unironikusan racionáis döntés volt számodra a Series X day1.
Akit a rosszmájú verzió érdekel, az keresse vissza a hsz-eimben linkelt "Kovbojok - Kakadal" című nótát. :hehe:
És ha már kaka, egy óra másolgatás és troubleshooting után, végül leformáztam a fenébe a "gémer" ssd-t és így már száguld is le a Sunset Overdrive a definitív launcher élménnye:
Képernyőkép 2021-01-01 135857.jpg
Avatar
Botond

Hozzászólás #56967 2021.01.01. 14:38

Micsu írta:Ez a sok Halo igy omleszve kiegette a szemem :wilting: :wilting:
Gondolom ugy voltal vele hogy mas ev talan meg jo lehet ne rontsd el azt is Halokkal inkabb letudtad mindet iden? :banplz: :banplz:
Szó szerint így. Idénre már csak három halo maradt (spartan strike, a 4 pc-n és az 5 xsx-en, utóbbi kettő coopban), aztán többet ne is hallják erről a fozsról!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #56968 2021.01.01. 15:17

Botond írta:No akkor 2020 gyáriösszeszerelősori munkási lista:

X360:

- Toy Soilders,
- Kinect star wars splitscreen,

XSX:

- Monkey Island2, xbox360 verzió,
- Secret of the monkey island, x360 verzió,

PC:
- The Division coopban,
- Full Throttle remaster,
- Grim Fandango remaster,
- Age of empires 3 definitive edition,
- Day of the tentacle remaster,
- Super Lucky's tale,
- New super lucky's tale,
- Settlers7 history edition,
- R.U.S.E.,

Switch:

- Trials of mana,
- Octopath traveller,
- Fire emblem three houses,
- Mutant year:zero kieg.

Jó év volt ez a 2020 géming szempontból, na! A HALO éve volt!
Kivettem a HaloForzaGearsÁnuszkríd címeket. Ütős felhozatal! :wilting: :eljen:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #56969 2021.01.01. 16:29

Botond írta:2020 gyáriösszeszerelősori munkási lista
:merges2: :wow3: Asszem ezt "kiplatináztad". :idiota:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #56970 2021.01.01. 16:33

Amúgy ha valaki jó (sztoris) cyberpunkot akar játszani, akkor a Deus Ex-ek tök jók.
- A Human Revolution talán még pont van olyan látványú pécén, hogy lehet játszani, emészthető ha kimaradt.
- A Mankind Dividedet meg én is tervezem újra játszani - nekem az nagyon bejött.
Avatar
Botond

Hozzászólás #56971 2021.01.01. 17:05

DanielT írta:Kivettem a HaloForzaGearsÁnuszkríd címeket. Ütős felhozatal! :wilting: :eljen:
Még így is veri a 2019es listám darabszámra, és minőségben is, szóval amúgy ja, combos évem volt, elégedett vagyok vele.
A minőség szubjektív, de volumenben ennyi gém egy évben utoljára szerintem 16 éves koromban csúszott le, amikor még nem élt velem egy csaj se. Mondjuk ez az egyetlen közöshalmaza annak az évnek és 2020nak, szóval lehet összefüggés. :D
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #56972 2021.01.01. 20:27

Belenéztem a Rage 2-be. Így hirtelen egy átlagnál valamivel jobb konzol-shooternek tűnik, de ezt a jármű irányítást komolyan gondolták?! :wilting:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #56973 2021.01.01. 22:02

benőmenő írta:Belenéztem a Rage 2-be. Így hirtelen egy átlagnál valamivel jobb konzol-shooternek tűnik, de ezt a jármű irányítást komolyan gondolták?! :wilting:
Mibaja? Az is tökéletes, legalábbis kontrollerrel frankón elbirkóztam vele. :nezze:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #56974 2021.01.01. 23:53

aabyssx írta:Amúgy ha valaki jó (sztoris) cyberpunkot akar játszani, akkor a Deus Ex-ek tök jók.
- A Human Revolution talán még pont van olyan látványú pécén, hogy lehet játszani, emészthető ha kimaradt.
- A Mankind Dividedet meg én is tervezem újra játszani - nekem az nagyon bejött.
Jaaja, faszák voltak, nekem bejött artostól gameplayestől, csakhátmá megvót
Avatar
Moby

Hozzászólás #56975 2021.01.02. 00:53

Lepörgött a küberpanka főszál. Tökkéletes lezárása, búcsúzója, tribütje, és esszenciája volt 2020-nak :D Értékelném, ha lenne mit, de értékként azt tudnám tekinteni, hogy a ssd-n már nem foglal helyet, és remélhetőleg a könyvtáramban sem sokáig már.
Addig is búcsúzom tőle a valaha volt legcsodásabb élő és lélegző várossal, amit játékban megteremtettek.
phpBB [media]
Avatar
eje75

Hozzászólás #56976 2021.01.02. 11:25

Bassza meg, Én vagyok a fasz vagy mi a tosz? Felmegyek a PSN store-ra, gondoltam megveszem a NIOH2 season pass-t... rámegyek, bejön, de sehol nincs ár vagy bármi amire rá tudnék kattintani...megnéztem több játékot, és mindegyiknél ez van, sehol nem találom a buy gombot.... konkréten bemegyek a deal-be és semmit nem tudok venni, mert nem tudom hogy kell.... mijaf...??? :wilting: :wilting:
Avatar
Botond

Hozzászólás #56977 2021.01.02. 12:03

eje75 írta:Bassza meg, Én vagyok a fasz vagy mi a tosz? Felmegyek a PSN store-ra, gondoltam megveszem a NIOH2 season pass-t... rámegyek, bejön, de sehol nincs ár vagy bármi amire rá tudnék kattintani...megnéztem több játékot, és mindegyiknél ez van, sehol nem találom a buy gombot.... konkréten bemegyek a deal-be és semmit nem tudok venni, mert nem tudom hogy kell.... mijaf...??? :wilting: :wilting:
OTP-s bug van az Xbox topikok szerint. Arty szólt időben, csak magadat hibáztathatod! :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #56978 2021.01.02. 12:23

Botond írta:OTP-s bug van az Xbox topikok szerint. Arty szólt időben, csak magadat hibáztathatod! :banplz:
Nem bug van, hanem átállt a világ a biztopnságosabb fizetésre, az emberek meg basznak elvolasni a leveleket. De Eje-nek nem ez a problémája, ez maximum fizetésnél jelentkezne. De nálam mindenhol jó a store, szóval nála lehet valami basz.
Avatar
Botond

Hozzászólás #56979 2021.01.02. 13:11

Moby írta:Nem bug van, hanem átállt a világ a biztopnságosabb fizetésre, az emberek meg basznak elvolasni a leveleket. De Eje-nek nem ez a problémája, ez maximum fizetésnél jelentkezne. De nálam mindenhol jó a store, szóval nála lehet valami basz.
Mondjuk valóban ez a legjobb, ha így vagy úgy nem tud fizetni, mert akkor megmarad a pénze farhátra!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #56980 2021.01.02. 13:28

eje75 írta:Bassza meg, Én vagyok a fasz vagy mi a tosz? Felmegyek a PSN store-ra, gondoltam megveszem a NIOH2 season pass-t... rámegyek, bejön, de sehol nincs ár vagy bármi amire rá tudnék kattintani...megnéztem több játékot, és mindegyiknél ez van, sehol nem találom a buy gombot.... konkréten bemegyek a deal-be és semmit nem tudok venni, mert nem tudom hogy kell.... mijaf...??? :wilting: :wilting:
Próbáld meg böngészővel pcn, ne a konzolon keresztül.

Vissza: “Leáldozott.hu”