A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
deep

Hozzászólás #56841 2020.12.27. 17:07

Moby írta:Egy 60 óra alatt kiplatkózható DeS grindtartalmát maximum laboratóriumi körülmények között lehetne lepárolni, és kimutatni.
El se merem mondani, hogy a gold coin átadásod után mik történtek. De ha már így összejöttünk, mégis: szóval megszereztem a gold coinért a gyűrűt, majd képtelen voltam azt a kibaszott ally's ringet megszerezni, ami még hiányzott, mert pure blackben volt a kari és pure white kell ugye hozzá. NG+6ban esélytelen volt hogy még 2x végigmenjek a 2x5 nevesített black phantomon, invaderek meg nem jönnek soha.

Szóval új karakter, mondom gyorsan végigrohanok. Össze is szedegettem mindent, a pw karakter elérés összejött, de öltem hozzá npc phantomokat, és MEGINT nem figyeltem, hogy az egyik (3-1) ad gyűrűt, ha kiszabadítom... Nem hittem el. Jó sebaj, majd gyorsan ng+ban azt az egyet megszerzem. Igen ám, de a kiszabadításához pw world tendency kell, ahhoz meg bossokat kell ölni. Már csak a maneater kellene és megvagyok. De nem. 20x mentem neki. Nyilván belém rúg a játék még egy sokadik utolsót, mielőtt megvan a platina. Képtelen vagyok kinyírni (strength kari meat cleaverrel, ami első runhoz bőven elég volt, itt ng+ban meg fürdök a gempámban. Summonolt idióták semmit nem sebeznek bele.

Szóval most kínomban már elindultam íjat tápolni mert teljesen végem van.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #56842 2020.12.27. 17:16

eje75 írta:Szerintem qwa öreg vagyok Én már ehhez, mert próbálja az agyam processzálni mi a fax történik a képernyőn, de olyan szinten pörög az egész, hogy csak egy villódzó káosz jön át... nekem ez már tuti nem menne...
A felvétel jelentősebb felében a kéken izzó, piros baltás dög elől szaladgálok 200-as pulzussal mint a mérgezett patkány.
Avatar
Moby

Hozzászólás #56843 2020.12.27. 17:25

deep írta:El se merem mondani, hogy a gold coin átadásod után mik történtek. De ha már így összejöttünk, mégis: szóval megszereztem a gold coinért a gyűrűt, majd képtelen voltam azt a kibaszott ally's ringet megszerezni, ami még hiányzott, mert pure blackben volt a kari és pure white kell ugye hozzá. NG+6ban esélytelen volt hogy még 2x végigmenjek a 2x5 nevesített black phantomon, invaderek meg nem jönnek soha.

Szóval új karakter, mondom gyorsan végigrohanok. Össze is szedegettem mindent, a pw karakter elérés összejött, de öltem hozzá npc phantomokat, és MEGINT nem figyeltem, hogy az egyik (3-1) ad gyűrűt, ha kiszabadítom... Nem hittem el. Jó sebaj, majd gyorsan ng+ban azt az egyet megszerzem. Igen ám, de a kiszabadításához pw world tendency kell, ahhoz meg bossokat kell ölni. Már csak a maneater kellene és megvagyok. De nem. 20x mentem neki. Nyilván belém rúg a játék még egy sokadik utolsót, mielőtt megvan a platina. Képtelen vagyok kinyírni (strength kari meat cleaverrel, ami első runhoz bőven elég volt, itt ng+ban meg fürdök a gempámban. Summonolt idióták semmit nem sebeznek bele.

Szóval most kínomban már elindultam íjat tápolni mert teljesen végem van.
:taps: :banplz: Na EZÉRT mondtam, hogy ide KELL a felhőbementés :) Végül nem volt rá szükségem, de óóóriási megkönnyebbülés volt, hogy nem kelltt fosnom attól, hogy elbaszok valamit. Amúgy már erre az 1-2 runra miért str karit csináltál?
Avatar
Botond

Hozzászólás #56844 2020.12.27. 17:28

Moby írta::taps: :banplz: Na EZÉRT mondtam, hogy ide KELL a felhőbementés :) Végül nem volt rá szükségem, de óóóriási megkönnyebbülés volt, hogy nem kelltt fosnom attól, hogy elbaszok valamit. Amúgy már erre az 1-2 runra miért str karit csináltál?
Bele se merek gondolni, hogy micsoda egy szerencsefia a srác, hogy ilyen élményekkel tudja magát mentesíteni az ubis grindelés mocsarától! Igazi, született mázlista!
Avatar
Moby

Hozzászólás #56845 2020.12.27. 17:30

benőmenő írta:A felvétel jelentősebb felében a kéken izzó, piros baltás dög elől szaladgálok 200-as pulzussal mint a mérgezett patkány.
Én nem bírtam megnézni a videót. Játékot ettől jobban meggyűlölni már csak a Lasszófasz2-t bírtam :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #56846 2020.12.27. 17:33

Botond írta:Bele se merek gondolni, hogy micsoda egy szerencsefia a srác, hogy ilyen élményekkel tudja magát mentesíteni az ubis grindelés mocsarától! Igazi, született mázlista!
Lehet onnan is nézni, hogy deep platinája szebben fog csillogni, mint az enyém :) Az enyémet ezekhez képest olyna olcsón adták, mintha KGST piacon vettem volna :DD AKA minél mélyebb a happy grind*, annál szebben csillog a trófea!


/* jó-jó, most annyira nem boldog deep, de akár az is lehetne! Majd a végén lesz az! :)
Avatar
Botond

Hozzászólás #56847 2020.12.27. 17:36

Moby írta:/* jó-jó, most annyira nem boldog deep, de akár az is lehetne! Majd a végén lesz az! :)
Ez így megvan, Zónak is az uninstall volt a katarzis a divisionnél, Daninak is a lemeztörés szokott az lenni, szóval értem, hogy létezik ez a fajta happygrind, csak én annyira begyöpösödött régimódi öreg bútor vagyok, hogy kerülöm az ilyen élményeket. :D
Mint említettem nincs is sok 1000/1000 gs játékom, elég nekem 7-800 is, amíg az élmény tart, utána én már nem tolom hányásig, maradjon meg a kellemes emlék.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #56848 2020.12.27. 17:51

eje75 írta:Nem is értem mit gondolt? Fejlesztened kell a karaktered, hát hogy az anyádba kellene másként mint grindelve? Minden karakterfejlesztésről szóló játék erről szól... Én pl. imádok karaktert fejleszteni, különböző build-ekkel kísérletezni...
Bassza meg hát a Demon Souls, az egyetlen játéka a PS5-ére mifaszról szól? Órákon keresztül gyakja UGYANAZT a bosst, hátha végre dobja a kívánt coint (kardot, pajzsot, spellt, íjat, kisfaszomat tetszés szerint...) na ha valami, az agyhalott grindelés... amikor be kell kínodba hívni valakit, hogy ODAADJA a kívánt itemet mert még ki se tudod grindelni... Nem védem a Divisiont meg nem bántom a Demon Souls-t se, mindkettő jó cucc... csak mégis mit kellene benne tenni? Milyen játékot kívánna? Spawnolnál a boss bejárat előtt minden maxon karakterrel, és hajrá? Pöttyet rövid játék lenne az...
Jó kérdés, hogy mi a "minden karakterfejlesztésről szóló játék". Mert minden RPG biztosan nem, illetve tőled is függ, hogy úgy játszod-e. Például az első Deus Exben az ellenségek öléséért nem kapsz XP-t, a másodikban meg semmiért se.

Egy másik kérdés pedig az lenne, hogy miért kell lassan szinte mindennek a karakterfejlesztésről szólnia. Mert jó, hogy vannak RPG-k, nyilván a metroidvaniákban, hack 'n' slashekben is izmosodsz, jó, hogy lehet másban is fejlődni, de ez talán mindenbe nem kéne, pláne nem a nyulakból kirepülő ikszpével. Nekem egy lövöldéhez nem sokat tesz hozzá a szintezés és a lootolás. De mondjuk a Shadow Warriorban az új képességek megtanulása nem tette grinddá vagy repititívvé a játékot, és a 2016-os Doomban is inkább az arénahalmozás volt sok, nem az, hogy lehetett tápolni a karakteret a talált cuccokkal.

Egyébként a DeS letudható grind nélkül, legfeljebb be lehet segíteni vele. Trófeákhoz melyik verzióban mennyire kell, azt nem tudom, de számomra marhára nem az volt a játék lényege. Egyébként én grindoltam benne, és az fos is volt. A rájafarmot szerintem csak Botond és a képzeletbeli MMO-s haverjai élveznék.
Avatar
Tom

Hozzászólás #56849 2020.12.27. 18:11

E miatt a pc-s alkatrész árak miatt mondtam le a pc építésről teljesen. Amikor a 400 dolláros kártya, ami baszó kiszerelésben se több 450 dollárnál az itthon a 150-160 ezres ár helyett megy ilyen 300-350 ezerért, na akkor a jó kurva anyjukat. És sose fog normalizálódni az ára, mert addigra már piacon se lesz az adott típus és kezdődik minden elölről. Egy normális országban kb. csak pc-t használnék. Itt maradnak a fos konzolok kb. Hiába tudnám kifizetni itthon is, ennyit nekem már nem ér az egész. Az az évi kb. 3 játék, ami érdekel is eldöcög majd konzolon, ahogy eldöcög.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #56850 2020.12.27. 18:15

Moby írta:Én nem bírtam megnézni a videót. Játékot ettől jobban meggyűlölni már csak a Lasszófasz2-t bírtam :D
Minden agyvérzés ellenére nálam "Soulsabb" élmény, mint a DeS. Már ha a kihívásra használjuk szinonímaként, mint a szaGma egy része.
Avatar
Moby

Hozzászólás #56851 2020.12.27. 18:15

Zóanagyvarázsló írta:Jó kérdés, hogy mi a "minden karakterfejlesztésről szóló játék". Mert minden RPG biztosan nem, illetve tőled is függ, hogy úgy játszod-e. Például az első Deus Exben az ellenségek öléséért nem kapsz XP-t, a másodikban meg semmiért se.

Egy másik kérdés pedig az lenne, hogy miért kell lassan szinte mindennek a karakterfejlesztésről szólnia. Mert jó, hogy vannak RPG-k, nyilván a metroidvaniákban, hack 'n' slashekben is izmosodsz, jó, hogy lehet másban is fejlődni, de ez talán mindenbe nem kéne, pláne nem a nyulakból kirepülő ikszpével. Nekem egy lövöldéhez nem sokat tesz hozzá a szintezés és a lootolás. De mondjuk a Shadow Warriorban az új képességek megtanulása nem tette grinddá vagy repititívvé a játékot, és a 2016-os Doomban is inkább az arénahalmozás volt sok, nem az, hogy lehetett tápolni a karakteret a talált cuccokkal.

Egyébként a DeS letudható grind nélkül, legfeljebb be lehet segíteni vele. Trófeákhoz melyik verzióban mennyire kell, azt nem tudom, de számomra marhára nem az volt a játék lényege. Egyébként én grindoltam benne, és az fos is volt. A rájafarmot szerintem csak Botond és a képzeletbeli MMO-s haverjai élveznék.
Nekem ez a rájafarmolás annyira kimaradt, hogy nem értettem Tasman mire gondol, amikor írta :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #56852 2020.12.27. 18:19

benőmenő írta:Minden agyvérzés ellenére nálam "Soulsabb" élmény, mint a DeS. Már ha a kihívásra használjuk szinonímaként, mint a szaGma egy része.
Rá kellett jöjjek szépen lassan, hogy ezek ott elvesztenek engem, hogy fps nézet. És szerintem részben ezért is vagyok képtelen élvezni a brokenpunkot is a nyilvánvaló problémák mellett.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #56853 2020.12.27. 18:29

Moby írta:Rá kellett jöjjek szépen lassan, hogy ezek ott elvesztenek engem, hogy fps nézet. És szerintem részben ezért is vagyok képtelen élvezni a brokenpunkot is a nyilvánvaló problémák mellett.
Énis kb ugyanígy utálom a fps-t, de hidd el, itt nem lenne időd ésvagy energiád ezen agyalni, hogy zavar. :buck:
Ahoz képest, hogy belebele nézegettem, 30órám van benne, most néztem meg (ok, nincs nagyon más most mellé, meg időm is van). Továbbra is a karakerek, a küldetések zseniálisak, hangulata isvan, ha épp sikerül elvonatkoztatni arról, hogy ez egy RPG jellegű akciójáték, amiből igazából a vezetés, a lövöldözés, m.i, és úgy általában bármi játékmechanika bugyuta, suta és vagy összefércelt placeholder.
De basszameg, mindíg sikerül belefutnom olyan főleg mellék küldikbe, de fő is jószámmal, ami annyira adja, mint a vicserben minimum, csak itt még a világa sem középkoriszar amit nemszerettem
Avatar
Moby

Hozzászólás #56854 2020.12.27. 18:42

Mekee írta:Énis kb ugyanígy utálom a fps-t, de hidd el, itt nem lenne időd ésvagy energiád ezen agyalni, hogy zavar. :buck:
Ahoz képest, hogy belebele nézegettem, 30órám van benne, most néztem meg (ok, nincs nagyon más most mellé, meg időm is van). Továbbra is a karakerek, a küldetések zseniálisak, hangulata isvan, ha épp sikerül elvonatkoztatni arról, hogy ez egy RPG jellegű akciójáték, amiből igazából a vezetés, a lövöldözés, m.i, és úgy általában bármi játékmechanika bugyuta, suta és vagy összefércelt placeholder.
De basszameg, mindíg sikerül belefutnom olyan főleg mellék küldikbe, de fő is jószámmal, ami annyira adja, mint a vicserben minimum, csak itt még a világa sem középkoriszar amit nemszerettem
Próbálkozom vele, de képtelen vagyok elmerülni benne egy percre is, mert azonnal dob valami ordenáré bénáskodást. Tegnap feladtam végleg. Belement lassan 20 óra, érdekelne a történet, jók a karakterek, kurvajó a világa, de minden más...meh. Nem akarok vele tovább foglalkozni, mert sehova nem vezet. Ha egyszer kijön animációként, megnézem szívesen, mert amúgy a sztori érdekelne. Nincs már bennem semmilyen rossz érzés, nem élem meg kihagyott ziccerként sem, nem haragszom rájuk, meg senkire sem.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #56855 2020.12.27. 18:50

Moby írta:Próbálkozom vele, de képtelen vagyok elmerülni benne egy percre is, mert azonnal dob valami ordenáré bénáskodást. Tegnap feladtam végleg. Belement lassan 20 óra, érdekelne a történet, jók a karakterek, kurvajó a világa, de minden más...meh. Nem akarok vele tovább foglalkozni, mert sehova nem vezet. Ha egyszer kijön animációként, megnézem szívesen, mert amúgy a sztori érdekelne. Nincs már bennem semmilyen rossz érzés, nem élem meg kihagyott ziccerként sem, nem haragszom rájuk, meg senkire sem.
Hát ja. Én lehet má letolom így virábgóti análkólás kukáspc-n, sajnos a hibákat javítják, de kétlem, hogy a hiányzó, hibás dolgokat is javítanák
Többet érdemelne, ha úgy alakult volna...
Avatar
deep

Hozzászólás #56856 2020.12.27. 19:30

Moby írta::taps: :banplz: Na EZÉRT mondtam, hogy ide KELL a felhőbementés :) Végül nem volt rá szükségem, de óóóriási megkönnyebbülés volt, hogy nem kelltt fosnom attól, hogy elbaszok valamit. Amúgy már erre az 1-2 runra miért str karit csináltál?
Mert olyat még nem próbáltam. Mondom ekkora rutinnal nem lehet gond. De az én tehetségem az önszopatásra plusz a from softé, na az már komoly erő :D Megvan az a gyűrű amúgy, lenyomtam nagy nehezen a maneater-t. Nem poppolt a trophy. Kell még egy, mert jé ISMÉT benéztem valamit.
Avatar
Moby

Hozzászólás #56857 2020.12.27. 19:57

deep írta:Mert olyat még nem próbáltam. Mondom ekkora rutinnal nem lehet gond. De az én tehetségem az önszopatásra plusz a from softé, na az már komoly erő :D Megvan az a gyűrű amúgy, lenyomtam nagy nehezen a maneater-t. Nem poppolt a trophy. Kell még egy, mert jé ISMÉT benéztem valamit.
NEEEEEE :DDD Ez tényleg a legfényesebben ragyogó epic fail platina lesz :D
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #56858 2020.12.27. 20:05

Le is pörgött a stáblista az Ancient Gods Part 1 DLC-nél.
Nagyjából 12 és fél óra volt ez a dlc, de abból baromi sokat kitett az a Slayer gate. A boss a végén sem volt piskóta. Konkrétan végig nyitva volt mellettem az ablak, de izzadtam. :idiota:
Ja és egész sok tényleges secret volt (általában health gömb meg giga armor), ami nem volt bejelölve a térképen. Sajnos a "part 1"-ből következik, hogy egy ordas nagy cliffhanger a vége. Így 2 végigjátszás meg egy 10+ órás dlc után nem tudom mennyi kedvem lesz visszajönni Doom Eternalozni a jövőben.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #56859 2020.12.27. 20:22

Tom írta:E miatt a pc-s alkatrész árak miatt mondtam le a pc építésről teljesen. Amikor a 400 dolláros kártya, ami baszó kiszerelésben se több 450 dollárnál az itthon a 150-160 ezres ár helyett megy ilyen 300-350 ezerért, na akkor a jó kurva anyjukat. És sose fog normalizálódni az ára, mert addigra már piacon se lesz az adott típus és kezdődik minden elölről. Egy normális országban kb. csak pc-t használnék. Itt maradnak a fos konzolok kb. Hiába tudnám kifizetni itthon is, ennyit nekem már nem ér az egész. Az az évi kb. 3 játék, ami érdekel is eldöcög majd konzolon, ahogy eldöcög.
Most sehol nem kapsz normális áron vga-t, nem csak nálunk. Amúgy most konzolt sem kapsz, március környékén még lesz időd eldönteni, talán addigra elérhető lesz mind a kettő.
Avatar
Tom

Hozzászólás #56860 2020.12.27. 20:57

Greyfox írta:Most sehol nem kapsz normális áron vga-t, nem csak nálunk. Amúgy most konzolt sem kapsz, március környékén még lesz időd eldönteni, talán addigra elérhető lesz mind a kettő.

Azért remélem január, február magasságában megjön a júniusi ps5 előrendelésem (mondjuk ez lesz ott az utolsó vásárlásom, 20+ éve vásárlok náluk és ekkora bénák, hogy még a júniusi előrendeléseket sem tudták kiszolgálni, eddig minden day1 no problem volt). Elengedtem ezt a pc dolgot. Ez itthon már soha nem lesz normális.
Avatar
deep

Hozzászólás #56861 2020.12.27. 21:07

Moby írta:NEEEEEE :DDD Ez tényleg a legfényesebben ragyogó epic fail platina lesz :D
Nos, nem lesz. Kb. 80 óra után letöröltem, kivettem a lemezt és összetörés helyett eladom. Ugyanis, az utolsó gyűrű a Foe's ring lett volna. Végigszoptam a kiszabadításokat, assassinolásokat és a végén a gyűrű helyett kaptam egy kurvanagy szájbaszarást a fromtól és a bluepointtól, mert glitches a gyűrű és nem adta ide. Ennyi. Szopjanak le.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #56862 2020.12.27. 21:26

deep írta:Nos, nem lesz. Kb. 80 óra után letöröltem, kivettem a lemezt és összetörés helyett eladom. Ugyanis, az utolsó gyűrű a Foe's ring lett volna. Végigszoptam a kiszabadításokat, assassinolásokat és a végén a gyűrű helyett kaptam egy kurvanagy szájbaszarást a fromtól és a bluepointtól, mert glitches a gyűrű és nem adta ide. Ennyi. Szopjanak le.
Dzsízüsz! :guluszem1:
Avatar
Moby

Hozzászólás #56863 2020.12.27. 21:38

deep írta:Nos, nem lesz. Kb. 80 óra után letöröltem, kivettem a lemezt és összetörés helyett eladom. Ugyanis, az utolsó gyűrű a Foe's ring lett volna. Végigszoptam a kiszabadításokat, assassinolásokat és a végén a gyűrű helyett kaptam egy kurvanagy szájbaszarást a fromtól és a bluepointtól, mert glitches a gyűrű és nem adta ide. Ennyi. Szopjanak le.
Na vávává...levágtad a végén Mephistophelest is? Ugyanis ott kapod meg, nem akkor, amikor Yuriát elteszed láb alól, hiába írják ezt MINDENHOL.
Avatar
deep

Hozzászólás #56864 2020.12.27. 21:49

Moby írta:Na vávává...levágtad a végén Mephistophelest is? Ugyanis ott kapod meg, nem akkor, amikor Yuriát elteszed láb alól, hiába írják ezt MINDENHOL.
Megöltem, felvettem a cuccát. Rágugliztam, írják ezt a glitchet. El kell nyomkodni az utolsó dumálást vele, és akkor megadja... Írtam a fromnak, hogy köszönöm ezt a fantasztikus élményt...
Avatar
Moby

Hozzászólás #56865 2020.12.27. 21:56

deep írta:Megöltem, felvettem a cuccát. Rágugliztam, írják ezt a glitchet. El kell nyomkodni az utolsó dumálást vele, és akkor megadja... Írtam a fromnak, hogy köszönöm ezt a fantasztikus élményt...
Hát...az....szopó :(
Avatar
DanielT

Hozzászólás #56866 2020.12.27. 22:10

deep írta:Megöltem, felvettem a cuccát. Rágugliztam, írják ezt a glitchet. El kell nyomkodni az utolsó dumálást vele, és akkor megadja... Írtam a fromnak, hogy köszönöm ezt a fantasztikus élményt...
Alig várom, hogy újra megvedd! :taps:
Avatar
Botond

Hozzászólás #56867 2020.12.27. 22:25

DanielT írta:Alig várom, hogy újra megvedd! :taps:
Grindmentes highlife! :eljen:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #56868 2020.12.27. 22:30

deep írta:Nos, nem lesz. Kb. 80 óra után letöröltem, kivettem a lemezt és összetörés helyett eladom. Ugyanis, az utolsó gyűrű a Foe's ring lett volna. Végigszoptam a kiszabadításokat, assassinolásokat és a végén a gyűrű helyett kaptam egy kurvanagy szájbaszarást a fromtól és a bluepointtól, mert glitches a gyűrű és nem adta ide. Ennyi. Szopjanak le.
Ha egy kicsit is megnyugtat, nálam nem vagy kevesebb attól, hogy hiányzik egy béndzsa achievement valahonnan. ;)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #56869 2020.12.27. 22:30

Botond írta:Grindmentes highlife! :eljen:
Bárcsak értenéd mi a különbség, de erről már lemondtam.
Avatar
Botond

Hozzászólás #56870 2020.12.27. 23:19

DanielT írta:Bárcsak értenéd mi a különbség, de erről már lemondtam.
Értem én. Az ő grindjének egy csalódott lemondás, egy hirtelen felindulásból elkövetett uninstall lett a vége, az enyémnek egy na akkor ez is kész, jóvót, jöhet a következő. Valóban ég és föld a kettő. :)
Avatar
deep

Hozzászólás #56871 2020.12.27. 23:50

aabyssx írta:Ha egy kicsit is megnyugtat, nálam nem vagy kevesebb attól, hogy hiányzik egy béndzsa achievement valahonnan. ;)
Kösz. Magamnak csináltam volna. Persze azóta már játszom megint. Flamelurkeren próbálok túljutni, teljesen esélytelenül.
Avatar
deep

Hozzászólás #56872 2020.12.28. 00:17

aabyssx írta:Ha egy kicsit is megnyugtat, nálam nem vagy kevesebb attól, hogy hiányzik egy béndzsa achievement valahonnan. ;)
Ja, és a legjobban az zavar, hogy végigcsináltam a trofit. KÉTSZER. És így sincs meg.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #56873 2020.12.28. 08:38

Ez a 2 óra 40 perces platinázás hátha megihlet! Megreggelizel kényelmesen és délben már pottyan!

phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #56874 2020.12.28. 08:53

deep írta:Ja, és a legjobban az zavar, hogy végigcsináltam a trofit. KÉTSZER. És így sincs meg.
Megjött a charging station. Eljössz érte, vagy csomag?
Avatar
Botond

Hozzászólás #56875 2020.12.28. 09:28

Moby írta:Februárban jön 4K@60 patch div2-höz ps5-ön. Én szívesen coopolgatnék, ha lenne rá jelentkező.
Megnéztem van e xbox-ps crossplatform play, mert hát ez az egész uplay-ubiconnect átalakulás meg minden arról szólt, ogy xplay legyen minden, ami bekerül, aki nem azt hátrahagyták acsistól mindenestől. Na van is xplay a div2ben is. PC-Stadia és ennyi. Vadbarmok! Pedig 2-3ezerért mennek a lemezes verzák x1-re, szóval annyit még bele is szántam volna egy jó kis xplaybe.
/szerk: Utolsó esély, hogy a currgen patchel jön az xplay, de azt nem dobta fel a gugli.
Avatar
deep

Hozzászólás #56876 2020.12.28. 09:36

Moby írta:Megjött a charging station. Eljössz érte, vagy csomag?
Köszke, ment pü :)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #56877 2020.12.28. 09:54

benőmenő írta:Csak sikerült végre... Persze nyilván a sikeres kör közben hívtak 2x is. :lama:
https://youtu.be/Gd-OYmrQLSg Egyébként ez csak Ultra-violence nehézség. :idiota:
Kontrasztnak tudnám ajánlani ezt a videót. DMC fps nézetben. :gun:
phpBB [media]
Avatar
Botond

Hozzászólás #56879 2020.12.28. 13:09

insp írta:Hoppacska :finom:
Ja, ezer éve pletyizik ezt, meg hogy 1000 EUR lesz, csak azt nem tudni, hogy a vram milyen lesz sima 6 vagy 6x. Meg a scalper felár kérdéses még.
Avatar
Moby

Hozzászólás #56880 2020.12.28. 13:33

Ja, tök érdekesek a cikkek az nvidia kártyákról.
:wilting:
Spoiler
3060.jpg
Avatar
DanielT

Hozzászólás #56881 2020.12.28. 13:42

Moby írta:Ja, tök érdekesek a cikkek az nvidia kártyákról.
:wilting:
Spoiler
3060.jpg
Rohadt Sony! :violent:
Avatar
Moby

Hozzászólás #56882 2020.12.28. 13:44

DanielT írta:Rohadt Sony! :violent:
Egyébként az! A $400-os PS5-öt csak egy helyen bírtam megvenni 150-ért. a $400-os VGA-t több helyen is megvehetem 270-ért! :taps:
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #56883 2020.12.28. 14:46

A legjobb, hogy a büdös szarháziak árulják az alza garis kártyákat hardveraprón, csak azt nem értem, mikor vették, mert folyamatosan azt írja az alzán az ÖSSZES 30-as kártyánál, hogy "ár nincs megadva".
Avatar
DanielT

Hozzászólás #56884 2020.12.28. 15:22

Greyfox írta:A legjobb, hogy a büdös szarháziak árulják az alza garis kártyákat hardveraprón, csak azt nem értem, mikor vették, mert folyamatosan azt írja az alzán az ÖSSZES 30-as kártyánál, hogy "ár nincs megadva".
RO-HADT-SO-NY! RO-HADT-SO-NY! RO-HADT-SO-NY! :gun:
Avatar
deep

Hozzászólás #56885 2020.12.28. 15:25

Meglett ez a mocskos platina. Ilyen brutális érzelmi hullámvasúton még talán soha nem ültem életemben. Felsorolni is nehéz lenne, hányszor rúgott belém a játék, nem is teszem meg. Mondjuk nem is emlékszem már pontosan, hogy mi miből következett és miért, de a vége kb 9-10 walkthrough lett és 92 óra. Soselássamtöbbet :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #56886 2020.12.28. 15:33

deep írta:Meglett ez a mocskos platina. Ilyen brutális érzelmi hullámvasúton még talán soha nem ültem életemben. Felsorolni is nehéz lenne, hányszor rúgott belém a játék, nem is teszem meg. Mondjuk nem is emlékszem már pontosan, hogy mi miből következett és miért, de a vége kb 9-10 walkthrough lett és 92 óra. Soselássamtöbbet :D
Ezúton is szeretnék gratulálni, igazán inspiráló underdog sztori! :D

Ugyanakkor szerintem az a kód ami a pléjsztésönödön futott, másnál is ugyanaz és nem hiszem hogy bárki 9-10x tolta végig csak a platináért. Szal' aki beléd rúgott azzal a tükör előtt szoktál összefutni gyakran. :banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #56887 2020.12.28. 15:44

DanielT írta:RO-HADT-SO-NY! RO-HADT-SO-NY! RO-HADT-SO-NY! :gun:
Mindegyik multi az, ezzel jár sajnos a nagyság, bár biztos látod te a fanboy szemcsin keresztül is :banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #56888 2020.12.28. 15:45

deep írta:Meglett ez a mocskos platina. Ilyen brutális érzelmi hullámvasúton még talán soha nem ültem életemben. Felsorolni is nehéz lenne, hányszor rúgott belém a játék, nem is teszem meg. Mondjuk nem is emlékszem már pontosan, hogy mi miből következett és miért, de a vége kb 9-10 walkthrough lett és 92 óra. Soselássamtöbbet :D
De hogy lett ez a legkorrektebb, leg user barátibb játékból? Eddig úgy tudtam hogy itt minden a user benásága miatt van :kerdes:

btw akkor ide is:
#56884
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #56889 2020.12.28. 15:49

deep írta:lyen brutális érzelmi hullámvasúton még talán soha nem ültem életemben.
Filmes jogokkal kapcsolatban nem kaptál még megkeresést? :nevetes1:
Avatar
deep

Hozzászólás #56890 2020.12.28. 15:50

DanielT írta:Ugyanakkor szerintem az a kód ami a pléjsztésönödön futott, másnál is ugyanaz és nem hiszem hogy bárki 9-10x tolta végig csak a platináért. Szal' aki beléd rúgott azzal a tükör előtt szoktál összefutni gyakran. :banplz:
Ja, persze, én is így értettem. Ezt az utolsó gyűrű glitchet leszámítva nyilván én voltam figyelmetlen/hülye. Csak na. Attól még a játék nem könnyíti meg a dolgát az egyszeri játékosnak. Nem akartam betűről betűre guide alapján csinálni, mert az nem lett volna élmény. Hát így az lett :D Olyanokat basztam el egyébként főleg, hogy bizonyos soulokat másra használtam, mint kellett volna, meg ugye a world és char tendency-s szopások... Ezek adták hozzá a plusz sok walkthrough-t.
Avatar
Moby

Hozzászólás #56891 2020.12.28. 16:09

deep írta:Meglett ez a mocskos platina. Ilyen brutális érzelmi hullámvasúton még talán soha nem ültem életemben. Felsorolni is nehéz lenne, hányszor rúgott belém a játék, nem is teszem meg. Mondjuk nem is emlékszem már pontosan, hogy mi miből következett és miért, de a vége kb 9-10 walkthrough lett és 92 óra. Soselássamtöbbet :D
Ugye mondtam én, hogy a tied fog a legfényesebben csillogni :) Az enyém egyenesen magába szívja a fényt azzal a nyamvadt kétésfél körrel, amit mentem vele :D
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #56892 2020.12.28. 17:33

benőmenő írta:Tárcsát és fékbetétet tuti cseréltek. Jobb esetben csak szart raktak bele, ami nem ABS kompatibilis. Légzsák lámpa nem világított sosem, viszont most nem nyílt ki az ütközésnél pedig elhajlott az első keresztmerevítő ahogy rábicskázott az utánfutó.
Ótós update utólag:
4 nap alatt kész volt a kocsi, még olyan fényviszonyban nem láttuk ahol feltűnő lenne azt leszámítva, hogy egy karcolás nincs a 16 éves Suzuki elején.
Az ABS-t megnézték még ott a műhelyben és az is happy end lett. A fékbetét + tárcsa csere után nem lett törölve a hibakód és azért nem működött az ABS (monjuk akkor a faszér' nem világított a műszerfalon). De kipróbáltuk azóta kontrollált körülmények között és mióta törölték a hibakódot megint darál, ahogy kell. A légzsákoknál nem volt hibakód, úgy tűnik nem volt akkora a lassulás, hogy kinyíljanak.
Avatar
Moby

Hozzászólás #56893 2020.12.28. 20:49

deep ment még 1 PM!
Avatar
Botond

Hozzászólás #56895 2020.12.29. 10:36

benőmenő írta::banplz:
A PS közösség színejava! :eljen:
Avatar
Moby

Hozzászólás #56896 2020.12.29. 10:55

Jut is eszembe: dec5-től az éves psplus 13.5-ért lesz megint új előfizetőknek.
Avatar
Moby

Hozzászólás #56898 2020.12.29. 11:10

Ez az 500K darab ez eléggé mesének hangzik. Dobozolva egy köbméterbe 100db 3080-nál több aligha fér be. 5000 köbméteres volt a konténer? Rly?
Megnéztem, kb 90 köbméter egy tengeri ISO 40-es konténer. Ha a fotó a valós telítettségét mutatja a konténernek akkor az a ötszázezer darab valójában ötezerdarab volt.
Avatar
neoreg

Hozzászólás #56899 2020.12.29. 11:35

Moby írta:Ez az 500K darab ez eléggé mesének hangzik. Dobozolva egy köbméterbe 100db 3080-nál több aligha fér be. 5000 köbméteres volt a konténer? Rly?
Megnéztem, kb 90 köbméter egy tengeri ISO 40-es konténer. Ha a fotó a valós telítettségét mutatja a konténernek akkor az a ötszázezer darab valójában ötezerdarab volt.
közben kiderült hogy féknyúz, meg fordítási hiba és valójában 500k csipről van szó, nem kész gpu-ról
Avatar
DanielT

Hozzászólás #56900 2020.12.29. 12:24

Botond írta:A PS közösség színejava! :eljen:
Szerintem mindegyik Xbox tulaj. :miaz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #56901 2020.12.29. 12:29

Moby írta:Jut is eszembe: dec5-től az éves psplus 13.5-ért lesz megint új előfizetőknek.
Azért az is milyen korrekt, hogy csak azzal az 1 PS+accounttal megy a cloud save amire be van fizetve. Ha többen vagytok a családban = több PS+ előfizu. ÉS PS5-ön elvették az USB mentés lehetőséget. KÖSZI SONY!
Avatar
Moby

Hozzászólás #56902 2020.12.29. 13:12

DanielT írta:Azért az is milyen korrekt, hogy csak azzal az 1 PS+accounttal megy a cloud save amire be van fizetve. Ha többen vagytok a családban = több PS+ előfizu. ÉS PS5-ön elvették az USB mentés lehetőséget. KÖSZI SONY!
Ja, ez eléggé retekség. Egyelőre mázlim van azzal, hogy a kölkök PS4-es játékokkal játszanak, és azokat ki tudnám tenni usb-re ha kellene, de ez azért lassacskán változni fog. Remélhetőleg addigra bebasszák a ps5-ös játékokra is az usb mentést.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #56903 2020.12.29. 14:44

Pc gameren az uj ac lett az ev rpgje :D, ugy latszik oda is mennek az ubis borondok.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #56904 2020.12.29. 19:57

Micsu írta:Pc gameren az uj ac lett az ev rpgje :D, ugy latszik oda is mennek az ubis borondok.
Ennél azért egy fokkal jobb lett volna az "érdeklődés hiányában elmarad" felirattal zárni
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #56905 2020.12.30. 00:36

Gears 5: Hivebusters (DLC)

Egész jó kis csőzúzás volt az alaphoz, afféle spin-off. Se Jack, se a szán nem hiányzott. A Division után duplán élveztem a jó tempóban adagolt koncentrált, rövid, de DLC-nek okés hosszúságú Gears-féle akciót, természetesen szokásos MS-szerelmes partneremmel. (Azért a 20 euró húzós lenne érte, mivel rajongó nem vagyok, de ugye GPU-hoz jár, így szinte ingyen van.) Mivel más 2020-as megjelenéssel nem játszottam, szerintem nálam a legjobb az idei felhozatal átlagszínvonala :buck:

Azért a The Coalition és a MicroSoft kitett magáért: a DLC-vel együtt (vagy már korábbi patchben?) opcionálissa tették a különböző Gears 5-ös tartalmakat, így ki lehet választani, hogy mit szeretnél installálni. Miután letöltötted a több mint 100 gigát klioensből, és elindítottad a játékot. De mivel korábban nem volt ilyesmi, ezt nem tudtuk, így tegnap majd másfél óra azzal ment el játszódás helyett, hogy a rég letöltött játék intallált. Ennél gyorsabban jött le az ünnepi 17 MB/s sebességgel. Persze én is elkapkodtak a kattintást, ezért installált minden kompopnenst, de utána már nem lehetett visszacsinálni. Kösz, FIL, a 360-nal és One-nal (eddig) még nem sikerült, de 2020-ban végre már a konzoljaitokra és PC-re is elhoztátok a PS3-as élményt :eljen:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #56906 2020.12.30. 08:43

Zóanagyvarázsló írta:Gears 5: Hivebusters (DLC)Ennél gyorsabban jött le az ünnepi 17 MB/s sebességgel. Persze én is elkapkodtak a kattintást, ezért installált minden kompopnenst, de utána már nem lehetett visszacsinálni. Kösz, FIL, a 360-nal és One-nal (eddig) még nem sikerült, de 2020-ban végre már a konzoljaitokra és PC-re is elhoztátok a PS3-as élményt :eljen:
17MB/s...hogy a Don-kanyart megjárt dédipapót idézzem: "Luxusistenfaszát!".
Tapasztalataim szerint 512-1500KB/sec-re képesek az árja Sony rencerek. Persze ezután még telepít, trófeákat inicializál, majd letölt még 3-9 patchet egyesével játéktól függően. Ez a PS3.
Avatar
Botond

Hozzászólás #56907 2020.12.30. 08:55

benőmenő írta:17MB/s...hogy a Don-kanyart megjárt dédipapót idézzem: "Luxusistenfaszát!".
Tapasztalataim szerint 512-1500KB/sec-re képesek az árja Sony rencerek. Persze ezután még telepít, trófeákat inicializál, majd letölt még 3-9 patchet egyesével játéktól függően. Ez a PS3.
Na a gears5 dlc majdnem ugyanezt tudja. PC-n.
XSX-en sajna nem, ott továbbra is ha kiválasztod storeból, hogy letöltés letölti, ha nem nem, de nincs ilyen opció, hogy töltsd le, aztán még agonizálj, hogy install vagy nem install ez itt a kérdés.
Hat pályából kettő volt olyan, hogy egy tutajon ragad a csapat sodródunk lefelé, és körben jönnek, lőnek, visszalövünk, de a division a repetatív. :)
Avatar
Botond

Hozzászólás #56908 2020.12.30. 09:39

Zóanagyvarázsló írta:Mivel más 2020-as megjelenéssel nem játszottam, szerintem nálam a legjobb az idei felhozatal átlagszínvonala :buck:
AOE3DE is 2020-as megjelenés, és a kezdeti bugok után a huszonnyócadik patchel már kiküszöbölték a technikai hibákat, abba is nézz bele és akkor teljesen 10/10 lesz a 2020ban megjelent játékokhoz kapcsolódó élményeid értékelése.
Avatar
Moby

Hozzászólás #56909 2020.12.30. 10:18

benőmenő írta:17MB/s...hogy a Don-kanyart megjárt dédipapót idézzem: "Luxusistenfaszát!".
Tapasztalataim szerint 512-1500KB/sec-re képesek az árja Sony rencerek. Persze ezután még telepít, trófeákat inicializál, majd letölt még 3-9 patchet egyesével játéktól függően. Ez a PS3.
Az nem az árja sony rencer, hanem a 3 generációval ezelőtti cucc. A mostani az stabil 800 megát tud. Mindig.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #56910 2020.12.30. 18:16

Moby írta:Az nem az árja sony rencer, hanem a 3 generációval ezelőtti cucc. A mostani az stabil 800 megát tud. Mindig.
Meg a sony jofejsége, ps4 má talán elég kéne legyen hálozatsebességben, meg irási sebességben, mégis reteklassu.
Amugy eza letölt-telepít-patchel ez még mindíg megvan? Remélem még vagy 4 sony gen, és elérik, hogy letölt és elindít. :taps:

Vissza: “Leáldozott.hu”