A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Castle82

Hozzászólás #56701 2020.12.24. 12:03

Moby írta:Őszintén szólva én nem azért refundoltam, hogy a következő jobb legyen, vagy később jobb legyen, hanem azért mert lehetett :) Nekem igazából teljesen mindegy mit csinálnak a következőre, meg szabad szemmel jól láthatóan az igénytelen vakparaszt cdpr fanboyoknak is, szóval ha ez a félreértelmezett msg, akkor innen üzenem: kár azzal erőlködniük, hogy megpróbálnak majd jobbat csinálni :D Egyrészt aligha menne, másrészt nincs rá igény sem. Bepozícionálták magukat valahova, szerintem jó helyen vannak ott. Megvan a célközönség, őket kell kiszolgálni. Ahhoz meg nem kell sokminden :)



Mindenki vakparaszt cdpr fanboy aki élvezi a cuccot, de te vagy az igazi játékesztéta, az igényesség hova továbbja. Értjük. Te is bepozícionáltad az ilyen kommentjeiddel magad szépen.:) Szerencsére kvázi semmit nem veszítenek vele hogy a hozzád hasonló retardok fullba tolva amit nem kéne picsákolnak párezren a neten, meg visszatérítgetnek talán pár százezer példányt a 13 milliós 2 hét alatti eladásokból.:)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #56702 2020.12.24. 12:18

Castle82 írta:Senki sem mondta hogy így jól van, de nem kicsit túl van tolva a lejárató kampánya miközben a játék még jelen állapotában is köröket ver a hibái ellenére mondjuk az Ubisoft elmúlt 10-20 évére...
Ráadásul ők legalább hajlandók a refundolásra és még a Sony-val is leültek tárgyalni róla hogy függesszék fel az amúgy nevetséges Sony refund policy-t és vegyék le store-ból a cuccot. Ez alatt Ubisoft mikor kiadta az AC Unity-t ami még katasztrófálisabb állapotban volt mit tett? Semmit. Ahogyan a Bethesda sem ps3 korszaknál a Skyrim esetében. Rockstar sem a GTA IV esetében. Lehetne napestig sorolni a hasonló megjelenéseket, a szarvihart réges rég el kellett volna indítani a gaming társadalomnak ahogyan a PC front tette a Batman AK esetében.

Egyébként még nem nyomtam végig 50 óránál járok és még cirka hátra van a játék fele. Az alapján amit PC-n eddig láttam lazán a világ egyik legjobb játéka LEHETNE, ha nem erőlteti valami dilettáns a prevgen konzolokra való megjelenést és nem vész kárba egy rakás fejlesztési idő azokra a portokra. Egy éve közölniük kellett volna hogy ez a prevgenre főleg a Sony és MS féle üzletpolitika miatt ami kötelezi a fejlesztőket hogy nem készíthetnek kizárólag a félgenerációs gépekre játékot hanem az alap gépekre is jönni kell, felejtős. Ez alatt rendbe lehetett volna szedni a bugokat, csinálni egy rendes AI-t és a világot készre vágni az ígéreteknek megfelelően mert most egy rakás dolog félkész vagy hiányzik. Viszont mindezek mellett olyan fő és mellékküldetések vannak változatosság tekintetében és olyat atmoszférája van a város különböző negyedeinek hogy még ilyen szar állapotban is élvezi a játékosok színe java. Főleg hogy ezek a küldetések sokszor kihatással vannak egymásra annak függvényében mit és hogyan csináltunk benne vagy egyáltalán csináltuk-e. Mellé PC-n a látvány gyakorlatilag atomjaira veri az összes eddig látott openworld játékot. A legtöbb fikagyár el sem jutott a játék főcíméig amikor is "nyílik" a világa. Ez egy ritka elcseszett döntés volt egyébként a CDPR-től mert addig a játék unalmassá válik és alig mutat valamit - ez kizárólag fő vonalon olyan 4-5 óra... Hogy melyik marhának jutott eszébe hogy egy ilyen hosszú és vontatott prológust toljanak a játék elejére...

A második kitolásom nekem is nyilván 1-2 év múlva esedékes majd mikorra remélhetőleg rendbe szedik és olyan lesz a játék amilyennek megálmodták és ígérték. A hazudozásaikért főleg ami a prevgen verziókat illeti megérdemlik bőven amit kapnak de mellette a lehető legkorrektebb módon rendezik a dolgot szemben a többi nagy kiadóval akiknek voltak hasonló megjelenéseik ami egy egy platformon katasztrófálisan futott, hemzsegett a hibáktól vagy éppen baromi messze volt az EA és egyéb videókban bemutatottaktól. Közben a játék is kaphatja persze a savat mert olyan idejétmúlt fékész vagy épp hiányos megoldások rontják az összképét hogy az ember kapkodja a fejét kínjában. Viszont mellette maga a játékmenete a küldetéseknek fő és mellék vonalon olyan szinten mozog hogy arra bármelyik openworld játékgyártó maximum receptért könyöröghetne...
Tehát a játék fele kész van, a másik fele meg egy lógó belű roncs. Na, ez itt a probléma. :)

Az meg a kedvenc CDPR védő elméletem, hogy leültek a Sony-val tárgyalni! :DD Ültek le a lószart. Önkényesen bejelentették, hogy refundolható a játék, utána a Sony retorzióként kibaszta őket a store-ból. Semmiféle tárgyalás nem volt itt, csak próbálják megmenteni a jófiú imidzset.

OKÁDÉK ahogy az egész megjelenést és mindent kezeltek. Hazug tetű gecik. Nem a fejlesztők akik csinálták az engine-t, akik írták a sztorit ami neked is tetszik, azok tuti nem adták volna ki így. Hanem nyilván a menedzsment aki képtelen volt megfelelni a feladatnak és utána a legundorítóbb módon titkolózva és médiát félrevezetve* kiadatták.

Na a "média" is megérne egy misét a 10 pontjaikkal, de hát már hova lehetne jobban lejáratni magukat a Halo 3 óta, ami meg nem ma volt.
Castle82

Hozzászólás #56703 2020.12.24. 12:44

DanielT írta:Tehát a játék fele kész van, a másik fele meg egy lógó belű roncs. Na, ez itt a probléma. :)

Az meg a kedvenc CDPR védő elméletem, hogy leültek a Sony-val tárgyalni! :DD Ültek le a lószart. Önkényesen bejelentették, hogy refundolható a játék, utána a Sony retorzióként kibaszta őket a store-ból. Semmiféle tárgyalás nem volt itt, csak próbálják megmenteni a jófiú imidzset.

OKÁDÉK ahogy az egész megjelenést és mindent kezeltek. Hazug tetű gecik. Nem a fejlesztők akik csinálták az engine-t, akik írták a sztorit ami neked is tetszik, azok tuti nem adták volna ki így. Hanem nyilván a menedzsment aki képtelen volt megfelelni a feladatnak és utána a legundorítóbb módon titkolózva és médiát félrevezetve* kiadatták.

Na a "média" is megérne egy misét a 10 pontjaikkal, de hát már hova lehetne jobban lejáratni magukat a Halo 3 óta, ami meg nem ma volt.



Most hogy mondod igen ez történhetett mert ez a fajta korrektség a vásárlók irányába a Sony fő jellemzője (és a retorzió mert egy kiadó refundot jelent be) még akkor is amikor más játékoknál már javban ment a refund a többi platformon de a Sony kötötte az ebet a karóhoz: Letöltötted? Nincs refund. :vigyor:

Igazából azt kellett volna tenniük mint az Ubisoft a Bethesda a Rockstar vagy a többi nagy kiadó amikor ugyan így jelent egy egy játékuk (mert erre biza nem egy példa volt). Szarni a siránkozókra. Majd javítják. Refund? Megvetted játszottad, szia.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #56704 2020.12.24. 12:51

Castle82 írta:Most hogy mondod igen ez történhetett mert ez a fajta korrektség a vásárlók irányába a Sony fő jellemzője (és a retorzió mert egy kiadó refundot jelent be) még akkor is amikor más játékoknál már javban ment a refund a többi platformon de a Sony kötötte az ebet a karóhoz: Letöltötted? Nincs refund. :vigyor:

Igazából azt kellett volna tenniük mint az Ubisoft a Bethesda a Rockstar vagy a többi nagy kiadó amikor ugyan így jelent egy egy játékuk (mert erre biza nem egy példa volt). Szarni a siránkozókra. Majd javítják. Refund? Megvetted játszottad, szia.
Nyilván voltak más hibás produktumok is, de ENNYIRE bugos szarra én nem emlékszem. AC Unity-ből van a híres arcnélküli ember ami mém is lett. CP77-ből több órás montázsokat lehetne összerakni az első hét anyagából.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #56705 2020.12.24. 13:06

Én toltam a cp-vel 8 órát, az elején nem, de későbbiekben rengeteg volt a bug, tényleg nevetségessé tette a játékot, és jelentősen rombolta a játékélményt.
Végig azt szajkózták, hogy majd jön, ha kész, nem akarnak félkész terméket kiadni. Erre kiadták olyan állapotban, ami tényleg példa nélküli. Mi ez, ha nem gigantikus átbaszás?
Avatar
Moby

Hozzászólás #56706 2020.12.24. 13:15

Greyfox írta:Én toltam a cp-vel 8 órát, az elején nem, de későbbiekben rengeteg volt a bug, tényleg nevetségessé tette a játékot, és jelentősen rombolta a játékélményt.
Végig azt szajkózták, hogy majd jön, ha kész, nem akarnak félkész terméket kiadni. Erre kiadták olyan állapotban, ami tényleg példa nélküli. Mi ez, ha nem gigantikus átbaszás?
Hát most az a narratíva, hogy konzolra nem lett volna szabad kiadni.Csak pécére. Ott ez nem gond. És lám! Van az a kultúrkör, akinek ez tényleg nem gáz :D
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #56707 2020.12.24. 13:39

Castle82 írta:Senki sem mondta hogy így jól van, de nem kicsit túl van tolva a lejárató kampánya miközben a játék még jelen állapotában is köröket ver a hibái ellenére mondjuk az Ubisoft elmúlt 10-20 évére...
Ráadásul ők legalább hajlandók a refundolásra és még a Sony-val is leültek tárgyalni róla hogy függesszék fel az amúgy nevetséges Sony refund policy-t és vegyék le store-ból a cuccot. Ez alatt Ubisoft mikor kiadta az AC Unity-t ami még katasztrófálisabb állapotban volt mit tett? Semmit. Ahogyan a Bethesda sem ps3 korszaknál a Skyrim esetében. Rockstar sem a GTA IV esetében. Lehetne napestig sorolni a hasonló megjelenéseket, a szarvihart réges rég el kellett volna indítani a gaming társadalomnak ahogyan a PC front tette a Batman AK esetében.
DT-nél eléggé nyitott kapukat döngetsz, az ilyen "bezzeg az XY játék ps3-on és x360-on" példákkal:
asd.jpg
Avatar
DanielT

Hozzászólás #56708 2020.12.24. 13:44

benőmenő írta:DT-nél eléggé nyitott kapukat döngetsz, az ilyen "bezzeg az XY játék ps3-on és x360-on" példákkal:
asd.jpg
Úristen mennyire jó arc lehet ez a kommentelő, hatalmas pénisszel! :worship: :worship: :worship:
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #56709 2020.12.24. 14:01

DanielT írta:Úristen mennyire jó arc lehet ez a kommentelő, hatalmas pénisszel! :worship: :worship: :worship:
Hát igen, pcmr logóval még az volt, de azóta a jeges vízben összement :banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #56710 2020.12.24. 14:30

benőmenő írta:DT-nél eléggé nyitott kapukat döngetsz, az ilyen "bezzeg az XY játék ps3-on és x360-on" példákkal:
[attachment=0]asd.jpg[/attachmen
Pwned :bohoc:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #56711 2020.12.24. 14:35

Azert erdekes h mindenfel akcio nelkul most karacsonykor is a top seller a cyberpunk steamen, nagy leboges ellenere is.
Avatar
arty

Hozzászólás #56712 2020.12.24. 15:02

Botond írta:Milyen preview? Ha fizettél (gondolom három hónap GPU háromszázért), akkor belépsz az androidos appba és megy. Ne legyél már Arty! :banplz:
hehe, majd amikor én már 6 hónapot kapok, akkor ti fogtok sírni!!!! :violent:

Zóanagyvarázsló írta:A PS1-es Cyberpunk egész játszható.

[video]https://www.youtube.com/watch?v=SNqWPtcXk5w[/video
szenzációsan autentikus :D

+a kölkeim már nem fifa glitch videokat akarnak nézni, ha látják h youtubezek, hanem cyber77-et :D
Avatar
arty

Hozzászólás #56713 2020.12.24. 15:08

Botond írta:Szándékosan ilyen eredményre akartál jutni, meg is tettél ennek érdekében mindent, szóval profit.
az MS app széthekkelése, szétbutitása kapcsán még te is írtál egy rövid esszét ide, anno ;)
aki nincs "otthon" az emes környezetben, az rendesen lukrafuthat...

(nem mintha a péeséknél jobb volna a helyzet: a mindenre külön app "tízévután" kuka, ami maradt az meg olyan seggbuta, mint a mikrofosé)
Avatar
arty

Hozzászólás #56714 2020.12.24. 15:16

Greyfox írta:Aszondja, hogy az "eddig feldolgozott refundok", tehát még van hátra pár millió, köztük az enyém is. :nyes:
10% refund rátával szvsz meg se érzik a "cumamit" :( :( :( szomorú történet.
Avatar
arty

Hozzászólás #56715 2020.12.24. 15:18

Castle82 írta:Ez alatt Ubisoft mikor kiadta az AC Unity-t ami még katasztrófálisabb állapotban volt mit tett?
na, ez a rész ez nem igaz... (meg a többi példa sem, mivel SOHA nem jelent még meg ekkora bugos szemét AAA játék, így max ilyen senki indie semmiségek tudtak kijönni...)

2-3 évvel ezelőtt a játéknak már kellett olyan állapotban lennie, hogy elfusson a prevgen gépeken. a nexteg meg kanyarban sem volt, jéé, nincs is rájuk 2077.
talán PONT a currgent kellett volna elengedni és a fejlesztés fő platformjaira elkészíteni értelmezhető minőségben a játékot. aztán ha az oké, RENDESEN felpimpelni ps5-re, xsx-re.
ugye ez a játék eredetileg akkor jött volna ki, amikor a mostani gépek nem is léteztek, így nem kicsit vicc az "elvárásod"

remélem az első végigjátszásod végét ordenáré bugosan kapod (mint páran) és lehúzhatod a klotyón a 100 órás "éményt" (nem hiszem persze, hogy idejönnél bevallani, de azért csak remélem :D )
Avatar
Micsu

Hozzászólás #56716 2020.12.24. 15:46

arty írta:na, ez a rész ez nem igaz... (meg a többi példa sem, mivel SOHA nem jelent még meg ekkora bugos szemét AAA játék, így max ilyen senki indie semmiségek tudtak kijönni...)

2-3 évvel ezelőtt a játéknak már kellett olyan állapotban lennie, hogy elfusson a prevgen gépeken. a nexteg meg kanyarban sem volt, jéé, nincs is rájuk 2077.
talán PONT a currgent kellett volna elengedni és a fejlesztés fő platformjaira elkészíteni értelmezhető minőségben a játékot. aztán ha az oké, RENDESEN felpimpelni ps5-re, xsx-re.
ugye ez a játék eredetileg akkor jött volna ki, amikor a mostani gépek nem is léteztek, így nem kicsit vicc az "elvárásod"

remélem az első végigjátszásod végét ordenáré bugosan kapod (mint páran) és lehúzhatod a klotyón a 100 órás "éményt" (nem hiszem persze, hogy idejönnél bevallani, de azért csak remélem :D )
Amit lattam a unitybol az kb olyan volt mint a cp pcs verza, itt is a curgen konzolokon brutal a helyzet, az tenyleg ovon aluli. Dehat megmondtam mar mikor, kaptam is erte h megtanultak mar biztos konzolra fejleszteni :D
Castle82

Hozzászólás #56717 2020.12.24. 16:06

Az idő csúnyán megszépíti az emlékeket.
phpBB [media]


És ebben nincs benne a konstans 20 alatti framerate egyes helyeken meg az 1 fps-re droppok ugye...

De rakhatnám ide a Skyrimet is ps3 korszakból. Gta 4-et. Vagy akár mostanság a Fallout 76-ot. És még sok más játékot.
Castle82

Hozzászólás #56718 2020.12.24. 16:18

arty írta:na, ez a rész ez nem igaz... (meg a többi példa sem, mivel SOHA nem jelent még meg ekkora bugos szemét AAA játék, így max ilyen senki indie semmiségek tudtak kijönni...)

2-3 évvel ezelőtt a játéknak már kellett olyan állapotban lennie, hogy elfusson a prevgen gépeken. a nexteg meg kanyarban sem volt, jéé, nincs is rájuk 2077.
talán PONT a currgent kellett volna elengedni és a fejlesztés fő platformjaira elkészíteni értelmezhető minőségben a játékot. aztán ha az oké, RENDESEN felpimpelni ps5-re, xsx-re.
ugye ez a játék eredetileg akkor jött volna ki, amikor a mostani gépek nem is léteztek, így nem kicsit vicc az "elvárásod"

remélem az első végigjátszásod végét ordenáré bugosan kapod (mint páran) és lehúzhatod a klotyón a 100 órás "éményt" (nem hiszem persze, hogy idejönnél bevallani, de azért csak remélem :D )




Arty: nem hiszem mert az ilyen bugokon nevetgélős gyüjtemények messze nem tükrözik a játék valós állapotát, a bugok javával nem találkoztam, pc-n elvétve futok egy egy hibába akárcsak sokan mások. Jól jellemzi az egész picsogást a napokban kirobbant 8 megás nentés botrány. Ejj megint egy hiba röhög a fél internet...pontosabban csak a divatfikázó majmok, mert ahhoz hogy neked 8 megás mentésed legyen glitchezni és csalni kell hogy többszázezer itemed legyen szanaszét inventory-ba és gyűjtőhelyeken..De erről persze senkisem beszélt a nagy röhögcsélés közben csak aki játszik is vele de minek erölködni a trollokkal.:) Viszont csak nekik javítva is lett, nehogy diszkriminálva érezze magát aki glitchezve televágja magát szétbontható szeméttel és egyéb cuccokkal. :)
Avatar
arty

Hozzászólás #56719 2020.12.24. 16:20

Castle82 írta:Az idő csúnyán megszépíti az emlékeket.
phpBB [media]


És ebben nincs benne a konstans 20 alatti framerate egyes helyeken meg az 1 fps-re droppok ugye...

De rakhatnám ide a Skyrimet is ps3 korszakból. Gta 4-et. Vagy akár mostanság a Fallout 76-ot. És még sok más játékot.
nem szépíti meg, ez valódi gond volt, ahogy a frém sem volt túl acélos - de a közelébe nem volt annak, amit most a CDPR idefosott. ráadásul a unityt egész gyorsan butitották... izé, pecselték, míg a 77-ben nem tudom elképzelni, hogy jusson idő a teljes világ nemlétező mechanikáira, amikor gémbréking bajokat kell orvosolni........ (skyrimet deep talán vissza tudja idézni, én arról semmit nem tudok, a gta4 meg kb csak szarul futott sokszor és ~ennyi baja volt)

falloutot hallottam, hogy szánalmas volt, de bethesdától egy mmo-ban pláne elvárt az igénytelenség :D
nem is nyomta ~senki, nem is méltatták 10pontosra, nem is vették 13milliónyian.... remélem érthető a probléma ;)

Castle82 írta:az ilyen bugokon nevetgélős gyüjtemények messze nem tükrözik a játék valós állapotát, a bugok javával nem találkoztam, pc-n elvétve futok egy egy hibába akárcsak sokan mások.
1 ismerősöm van, aki tolja és nem leáldos, (pécén) félbehagyta 1-2 hónapra, mert azt mondja, valóban vannak kiábrándító dolgok és hátha pecselik

NYILVÁN számít, hogy mennyire akarod szeretni... (te nagyon :D másnak meg csak egy bugos fos, amiben csalódott.)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára arty 2020.12.24. 16:23-kor.
Avatar
eje75

Hozzászólás #56720 2020.12.24. 16:22

Steam-el mi a tosz van? Mivel szó szerint senkitől nem kapok karácsonyi ajándékot, megleptem magam egy Beyond the Wire-al, mert szeretem, ha fáj.... 501 kb/sec-el jön: 8 órát ír a 13Gb-ra ....mijaf :wilting: ... mindenki Steam gift-et vett ajiba??
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #56721 2020.12.24. 16:32

Kellemes ünnepeket, Topiklakók! :pias:
Avatar
Tom

Hozzászólás #56722 2020.12.24. 16:33

Boldog Karácsonyt! Sok sok bejglit!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #56723 2020.12.24. 16:38

Jaja, mindenkinek szupi csütörtököt! :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #56724 2020.12.24. 16:51

Boldog karácsonyt kívánok, és továbbítom a polák sámánok üdvözlezét is:

Kép
Castle82

Hozzászólás #56725 2020.12.24. 16:56

Ez a,személyes kedvencem. Mikor megjelent és hazavittem a csodás ps3 verziót annó, hasonlóan indult. :taps:
phpBB [media]


De nem volt még olyan bugos AAA játék mint a cp77. :fogmosas:



Egyébként mindenkinek Boldog Békés Karácsonyt! :eljen:
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #56726 2020.12.24. 16:59

Boldog Karit!

Én megleptem magam egy 300-as ganépasszal, de benne van egy két hónap full price, ha végig akarom nyomni, ami érdekel.
Nyilván Orival kezdtem, úristen, ez mennyire ki*aszottjó :)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #56727 2020.12.24. 17:28

Tom Clancy's The Division

Ez a játék maga a fűrészpor, amit rá kéne szórna a Vírus Yorkot belepő latyakra. Van egy vékony, de kompetens TPS-főszál különböző fejelsztésekkel és sok loottal (ahogy jó pár éve elég sok játékban illik, de ennek a tápolós trendnek nem mindig örülök), amihez teljesíteni kell egy csomó mellékküldetést is, hogy kövesd a szintezést. Mellékküldetés számszerűen van jó pár fajta, de valójában egy-két unalmas keresősön túl lőni kell, elég kevés változástossággal. A helyszínek közötti különbségek minimálisak. És ez sokszor, nagyon sokszor...

Borzalom. Elhiszem, hogy jó lehet stíluson belül az endgame és a PvP, de odáig eljutni vagy csak a sztorit végiglőni ez mindannak az antitézise, amit én szórakoztatónak találok. Ez a játék nem egyszerűen rossz, hanem ubis. A küldetésszerkezet így nálam az első Assassin's Creed szintje alá süllyedt, de legalább van egy nagy nyílt világ a semmiért. Szép, de csak arra jó, hogy sok ugyanolyan küldetés és gyűjtögethető cucc legyen rajta. A korai AC-kben is zavart, hogy a világ túl kevéssé interaktív, kevésd az elfoglaltság bennük, de a korok, épületek megidézése, az egész megmászhatósága hiánypótló volt. Itt a téli víruskáoszos New York jó alap, de önmagában kevés. Egy Sunset Overdrive-ban sem lehet sok mindent csinálni, de a képességeinkkel utazni, zúzni egy folyékony élmény a magamfajta platformerkedvelőnek, a mellékküldetések között pedig igazán akadtak a Ratchetekre platformerségben rálicitáló mókák is, és ezek egymástól megkülönböztethők voltak.

A sok összevissza sorrendben összegyűjtögethető hangüzenetekkel is nehéz mit kezdeni. Jó, hogy kidolgozzák ezeket is meg az echókat is, de amikor figyeltem, sosem ragadtak magukkal, kooperatív közben (ahogy elviselhetőbb a játék, és mégiscsak azt szem előtt tartva készült) nehéz rájuk hangolódni, utólag összegyűjtve, összeállt képpel meg ki fogja ezeket órákon át hallgatni a menüben? Akkor már inkább Planescape: Torment. Esetleg egy hangos vagy hangtalan könyv. Maradjunk annyiban, hogy a Borderlandsek is jobban lekötöttek ebből a szempontból.

Csak azért ment végig, mert Botondot nem akartam cserben hagyni, de míg a kötelességérzet növelte a gyűlöletemet a játék iránt, a szemeim előtt lebegő közelgő vég emelte a kedvemet. Idén a Destiny 2 volt némiképp hasonló élmény. A Gears of Warok ilyenkor fantasztikus játékokká retconolódnak a tudatomban.

Megértem, ha más szereti ezt a formulát, de én megvetem. Ne a CD Projekt menjen csődbe, hanem a Ubi, ők a legaljaság örökös bajnokai! /10

Felkészül: Halo 4
Avatar
Moby

Hozzászólás #56728 2020.12.24. 17:34

Boldog Karit pupákok! :)
Avatar
Botond

Hozzászólás #56729 2020.12.24. 18:29

Division reviewt nem osztom egy az egyben, sőt, de ettől függetlenül boldog karit mindenkinek!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #56730 2020.12.24. 18:49

eje75 írta:Steam-el mi a tosz van? Mivel szó szerint senkitől nem kapok karácsonyi ajándékot, megleptem magam egy Beyond the Wire-al, mert szeretem, ha fáj.... 501 kb/sec-el jön: 8 órát ír a 13Gb-ra ....mijaf :wilting: ... mindenki Steam gift-et vett ajiba??
Nekem fullon jott le.
Avatar
eje75

Hozzászólás #56731 2020.12.24. 19:12

Micsu írta:Nekem fullon jott le.
Egy óra után hirtelen begyorsult... lehet Gabe épp pornót töltött le....
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #56732 2020.12.24. 20:43

Botond írta:Division reviewt nem osztom egy az egyben, sőt, de ettől függetlenül boldog karit mindenkinek!
Persze, hogy más a véleményed, hiszen egy Ubi-rajongó, MMO-mániás köcs... kisebbségi álláspontot képviselő egyéniség vagy itt az árja topikban :law:

Az a baj, hogy az OCD-m miatt ugyanennyire mellékküldiztem volna szólóban is, de tuti a fele előtt kapott volna uninstallt.
Avatar
eje75

Hozzászólás #56733 2020.12.24. 20:51

eje75 írta:Steam-el mi a tosz van? Mivel szó szerint senkitől nem kapok karácsonyi ajándékot, megleptem magam egy Beyond the Wire-al, mert szeretem, ha fáj.... 501 kb/sec-el jön: 8 órát ír a 13Gb-ra ....mijaf :wilting: ... mindenki Steam gift-et vett ajiba??
Ehhhh....ez a Beyond the Wire még nagyon early.... össz-vissz van 3 szerver... :wilting:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #56734 2020.12.24. 21:01

Zóanagyvarázsló írta:Persze, hogy más a véleményed, hiszen egy Ubi-rajongó, MMO-mániás köcs... kisebbségi álláspontot képviselő egyéniség vagy itt az árja topikban :law:

Az a baj, hogy az OCD-m miatt ugyanennyire mellékküldiztem volna szólóban is, de tuti a fele előtt kapott volna uninstallt.
Nem eleg 2020bol, a covidbol, tolod meg melle az egesz eves onmarcangolast :D
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #56735 2020.12.24. 21:10

Na, ezt most kaptam karira cdpr-től :D
Spoiler
"If further assistance is not required please reply to this message with:
#solved
to close your request.
As our service is currently extremely overwhelmed - with an ongoing, unprecedented volume of incoming requests, many times higher than ever before - this will help us provide support to Users that still need it. If that is you, we kindly ask for your patience - our agents will get back to you as soon as possible.
We are also working on making sure we will be able to offer Winter Sale discounts to those that we couldn't have helped during the promo period. Please also rest assured that if you requested a refund within 30 days from purchase, no matter if our Support gets back to you after that period passes, you are still eligible for a refund.
This is an automated message."
"As our service is currently extremely overwhelmed - with an ongoing, unprecedented volume of incoming requests, many times higher than ever before ".
Nahát, vajon mi történhetett?
Avatar
Micsu

Hozzászólás #56736 2020.12.24. 21:28

The Journey
Vegigrepultem gyorsan, gondoltam karira jo lesz kis aranyos kikapcsolodas, de nagyon nem fogott meg, se az art, se a zene se semmi aminek meg kellene fognia egy walking simben, az acsi gyujtogetest meg meghagyom Mobynak meg Daninak, eleg volt ebbol ennyi is :fogmosas:
Avatar
Moby

Hozzászólás #56737 2020.12.24. 21:55

Micsu írta:The Journey
Vegigrepultem gyorsan, gondoltam karira jo lesz kis aranyos kikapcsolodas, de nagyon nem fogott meg, se az art, se a zene se semmi aminek meg kellene fognia egy walking simben, az acsi gyujtogetest meg meghagyom Mobynak meg Daninak, eleg volt ebbol ennyi is :fogmosas:
Lehet, hogy kellett volna nekik csinálni belőle egy ilyen Micsutka edition-t, amiben röpülés közben tyukhúrt kell gyűjtögetni kézzel a puttonyba! Az talán jobban betalált volna! :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #56738 2020.12.24. 22:07

Micsu írta:The Journey
Vegigrepultem gyorsan, gondoltam karira jo lesz kis aranyos kikapcsolodas, de nagyon nem fogott meg, se az art, se a zene se semmi aminek meg kellene fognia egy walking simben, az acsi gyujtogetest meg meghagyom Mobynak meg Daninak, eleg volt ebbol ennyi is :fogmosas:
Én se értettem azt a játékot, de mázlim volt. Ugyanis a fele környékén becsatlakozott egy kis random player akivel utána együtt mentünk tovább és mint kiderült pont ez a lényege. Mármint fogalmam se volt róla, hogy ez bármilyen formában "multi" cucc, pláne ilyen újító módon. Szal ez mentette valamelyest de egyébként semmit nem szedtem össze kb a kötelezőn kívül annyira nongém.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #56739 2020.12.24. 22:19

Moby írta:Lehet, hogy kellett volna nekik csinálni belőle egy ilyen Micsutka edition-t, amiben röpülés közben tyukhúrt kell gyűjtögetni kézzel a puttonyba! Az talán jobban betalált volna! :banplz:
Mar ez is sokat dobott volna rajta :D Btw ezt a Santa Monika melyik csapata csinalta? Toluk azert tobbet var az ember :P
Avatar
Micsu

Hozzászólás #56740 2020.12.24. 22:22

DanielT írta:Én se értettem azt a játékot, de mázlim volt. Ugyanis a fele környékén becsatlakozott egy kis random player akivel utána együtt mentünk tovább és mint kiderült pont ez a lényege. Mármint fogalmam se volt róla, hogy ez bármilyen formában "multi" cucc, pláne ilyen újító módon. Szal ez mentette valamelyest de egyébként semmit nem szedtem össze kb a kötelezőn kívül annyira nongém.
Nekem a legvegen a havas resznel esett le hogy a “tarsam” az valszeg nem egy npc hanem egy masik jatekos mert furan mozgott, elotte 1x talalkoztam hasonloval de ott meg nem esett le.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #56741 2020.12.24. 22:58

Micsu írta:Mar ez is sokat dobott volna rajta :D Btw ezt a Santa Monika melyik csapata csinalta? Toluk azert tobbet var az ember :P
Ez a Sony Japan. A PS3-as DeS, meg a The Last Guardian amikhez még közük volt így hirtelen fejből....ja és persze a Knack! :idiota:
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #56742 2020.12.24. 23:16

DF-nél 2020 legjobb grafikája:

Spoiler
Cyberpunk. Kiemelik, hogy high end pc-n.
Pók a második helyre szorult.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #56743 2020.12.24. 23:29

Ez a dragon age:i is hozza a bioware minőséget, átvezetőknél feleződik az fps, vagy csak sutter vagy faszomtudja, mehet troubleshooting :sniffles:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #56744 2020.12.24. 23:43

Eddig nem hallottam arról, hogy lesz új rész, de hátha DT se, akkor ez az ajcsi neki csodálatos 2020-unk karácsonyán.

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #56745 2020.12.24. 23:54

Zóanagyvarázsló írta:Eddig nem hallottam arról, hogy lesz új rész, de hátha DT se, akkor ez az ajcsi neki csodálatos 2020-unk karácsonyán.

[video]https://www.youtube.com/watch?v=kE_BrWHTvnA[/vide]
Hallottam róla, de sajnos a Beautiful Desolation teljesen megölt. 30 ezres Kickstarter támogatást toltam nekik, de förtelmes szar lett, 2-3 órát kínkeservesen tettem bele és utána elengedtem. Ezek után erősen csökkent a lelkesedésem bármi olyasmi iránt, ami a fantasztikus Stasis emlékét rombolhatja. :szomoru1:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #56746 2020.12.25. 00:26

DanielT írta:Hallottam róla, de sajnos a Beautiful Desolation teljesen megölt. 30 ezres Kickstarter támogatást toltam nekik, de förtelmes szar lett, 2-3 órát kínkeservesen tettem bele és utána elengedtem. Ezek után erősen csökkent a lelkesedésem bármi olyasmi iránt, ami a fantasztikus Stasis emlékét rombolhatja. :szomoru1:
Ez nyilván fókuszáltabb lesz, nem nyílt világ, ezért kisebb eséllyel szúrják el. De nálam a Stasis is alacsonyabb polcon van.
Castle82

Hozzászólás #56747 2020.12.25. 09:33

Greyfox írta:DF-nél 2020 legjobb grafikája:

Spoiler
Cyberpunk. Kiemelik, hogy high end pc-n.
Pók a második helyre szorult.


Áá, biztos odaért a pénzes bőrönd, hisz az itteni játékesztéta megmondta hogy az Ubisoft ezt a látványszintet évekkel ez elött ÁTUGROTTA. :taps:
Avatar
Botond

Hozzászólás #56748 2020.12.25. 09:55

Meanwhile iOSen elérhető a KOTOR2 és az xcom2 is. Hihetetlen micsoda gyöngyszemek bukkannak fel időnként mobilon.
Avatar
Moby

Hozzászólás #56749 2020.12.25. 10:47

Greyfox írta:DF-nél 2020 legjobb grafikája:

Spoiler
Cyberpunk. Kiemelik, hogy high end pc-n.
Pók a második helyre szorult.
Tegyük kontextusba ezt a listát: a 9. a minecraft :DDD
Avatar
Mekee

Hozzászólás #56750 2020.12.25. 11:01

Castle82 írta:Áá, biztos odaért a pénzes bőrönd, hisz az itteni játékesztéta megmondta hogy az Ubisoft ezt a látványszintet évekkel ez elött ÁTUGROTTA. :taps:
Sajnos játékmechanikákban ezt a szintet 10 éve is megütötte bárki, aki valaha videójátékot készített, én elhiszem hogy ha alá van tolva a vas, akkor nagyonfasza, de ettől még nem lesz jó játék
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #56751 2020.12.25. 11:57

Greyfox írta:DF-nél 2020 legjobb grafikája:
Spoiler
Cyberpunk. Kiemelik, hogy high end pc-n.
Pók a második helyre szorult.
Azt mondjuk nem lehet elvitatni, hogy amit 2020-ban bele lehet tenni egy játékba technikát azt bele is tették, de nekem valahogy nem áll össze. Simán elé tettem volna a Szopókembert, a Lasszó 2-t, a DeS-t, de még a Doomot is.
Avatar
Moby

Hozzászólás #56752 2020.12.25. 12:29

benőmenő írta:Azt mondjuk nem lehet elvitatni, hogy amit 2020-ban bele lehet tenni egy játékba technikát azt bele is tették, de nekem valahogy nem áll össze. Simán elé tettem volna a Szopókembert, a Lasszó 2-t, a DeS-t, de még a Doomot is.
A DF mérései és analízisei pótolhatatlanok, de amikor a szubjektumok kerülnek elő hát...
Linnemann két hétig védte minden fórumon az XSS-t a bejelentés után, hogy az mennyire jó, és semmi baj nincs a kevesebb memóriával (fentvannak ezek a videók a csatornájukon), majd pár hét után egyik napról a másikra az XSS lett a fejlesztéseket visszahúzó gonosz, és mára ez a hivtalos df álláspont.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #56753 2020.12.25. 12:40

Hát sztem pont az a szubjektum, hogy "nem áll össze". De ha már szubjektumnál tartunk, szerintem az ori néz ki a legjobban, de ez nem erről szólt szerintem :D
Nézzetek meg már egy pár high end pc-s jó minőségű videót. Ok, bugos szar, de imho kibaszottul lemos mindent kidolgozottságban meg technóban. Nekem egy cp város videó után a pókváros olyan üres és lapos.
Avatar
Moby

Hozzászólás #56754 2020.12.25. 12:51

Greyfox írta:Hát sztem pont az a szubjektum, hogy "nem áll össze". De ha már szubjektumnál tartunk, szerintem az ori néz ki a legjobban, de ez nem erről szólt szerintem :D
Nézzetek meg már egy pár high end pc-s jó minőségű videót. Ok, bugos szar, de imho kibaszottul lemos mindent kidolgozottságban meg technóban. Nekem egy cp város videó után a pókváros olyan üres és lapos.
Az nem a kidolgouottság része, amikor az utcán szembejön s három hótugyanolyan npc, és kb a fél utca ugyanolyan testtartásban és kozgásfázisban menetel? Vagy mi a kidolgozittság? Az objektumok kinézete? Az eléggé rendben van, igen. De az összkép csak ott jó, ahol mozdulatlan és statikus minden. Szerintem a szubjektumon túl a legszebb játékoknak kurvára nem ezek az ismérvei.
Avatar
Moby

Hozzászólás #56755 2020.12.25. 12:54

De ha már szubjektumok néhány dreams kreáció széttépi a fél listát, és ha nagyon szigorú lennék annak kéne valahol nagyon az elején. Csakhát az nem játék :)
Avatar
Botond

Hozzászólás #56756 2020.12.25. 13:27

Moby írta:De ha már szubjektumok néhány dreams kreáció széttépi a fél listát, és ha nagyon szigorú lennék annak kéne valahol nagyon az elején. Csakhát az nem játék :)
Az a játék, amire Micsu azt mondja, hogy játék. ;)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #56757 2020.12.25. 13:35

Közben egyébként kijött a legtöbb B450-es, nem MAX-os MSI deszkára a béta bios, amivel menne a Zen3 és a SAM is egy megfelelő gpu-val párosítva.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #56758 2020.12.25. 13:44

Botond írta:Az a játék, amire Micsu azt mondja, hogy játék. ;)
Nem tudom mirol beszelsz? Azt amivel erveltem nem en mondtam hanem a keszito ;)
Inkabb pont az a jatek amirol te mondod, keversz magaddal :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #56759 2020.12.25. 13:44

Moby írta:Tegyük kontextusba ezt a listát: a 9. a minecraft :DDD
Latod, az rtx ennyit tud dobni egy cuccon :P
Avatar
Moby

Hozzászólás #56760 2020.12.25. 13:45

Greyfox írta:Hát sztem pont az a szubjektum, hogy "nem áll össze". De ha már szubjektumnál tartunk, szerintem az ori néz ki a legjobban, de ez nem erről szólt szerintem :D
Nézzetek meg már egy pár high end pc-s jó minőségű videót. Ok, bugos szar, de imho kibaszottul lemos mindent kidolgozottságban meg technóban. Nekem egy cp város videó után a pókváros olyan üres és lapos.
Egyébként igen
Az ori nálam is 2020 legszebbje.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #56761 2020.12.25. 13:46

Moby írta:A DF mérései és analízisei pótolhatatlanok, de amikor a szubjektumok kerülnek elő hát...
Linnemann két hétig védte minden fórumon az XSS-t a bejelentés után, hogy az mennyire jó, és semmi baj nincs a kevesebb memóriával (fentvannak ezek a videók a csatornájukon), majd pár hét után egyik napról a másikra az XSS lett a fejlesztéseket visszahúzó gonosz, és mára ez a hivtalos df álláspont.
Pedig itt meglett szakertve hogy semmit nem fog vissza huzni mert amugy is 1000fele pcre is optimalizni kell, mit szamit hogy 1 vagy 9 konzolra fejlesztunk :P
Avatar
Moby

Hozzászólás #56762 2020.12.25. 13:52

Micsu írta:Pedig itt meglett szakertve hogy semmit nem fog vissza huzni mert amugy is 1000fele pcre is optimalizni kell, mit szamit hogy 1 vagy 9 konzolra fejlesztunk :P
Erre az MS már megadta a választ: annyira nem létező fogalom az optimalizáció, hogy az xdk összeállításakor beleszartak az XSX-be :D Ehhez képest mi az, amit az XSS létezése hátráltat? :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #56763 2020.12.25. 14:02

Moby írta:Erre az MS már megadta a választ: annyira nem létező fogalom az optimalizáció, hogy az xdk összeállításakor beleszartak az XSX-be :D Ehhez képest mi az, amit az XSS létezése hátráltat? :)
Ezt kerdezd meg Linnemanntol :P
Avatar
Botond

Hozzászólás #56764 2020.12.25. 16:08

Japánban karácsony előtti héten kétszer annyi xss kelt el, mint ps4 pro. A legtöbbet eladott játékból pedig csak 29 Switch játék, a lista végén ott figyel a ps4es cyberpunk is.
Minden ps5 tulaj előrelátó ezek szerint, csak a switchesek kapkodnak az utolsó pillanatban. :D
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #56765 2020.12.25. 16:09

E! Idősebb OLED tulajok! Nálatok hogy áll a banding és a gray uniformity?
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #56766 2020.12.25. 16:10

Moby írta:A DF mérései és analízisei pótolhatatlanok, de amikor a szubjektumok kerülnek elő hát...
Linnemann két hétig védte minden fórumon az XSS-t a bejelentés után, hogy az mennyire jó, és semmi baj nincs a kevesebb memóriával (fentvannak ezek a videók a csatornájukon), majd pár hét után egyik napról a másikra az XSS lett a fejlesztéseket visszahúzó gonosz, és mára ez a hivtalos df álláspont.
Énmegmondtam(tm) azonnal, hogy korlátozó gáz lesz.
Avatar
Moby

Hozzászólás #56767 2020.12.25. 16:34

aabyssx írta:E! Idősebb OLED tulajok! Nálatok hogy áll a banding és a gray uniformity?
Ha van is, nem feltétlenül releváns. Egyre jobb a fenntartóelektronika és a gyártástechno is. Eliminálni nem lehet az elhasználódást, de egyre jobban tolható ki az élettartam.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #56768 2020.12.25. 16:49

aabyssx írta:E! Idősebb OLED tulajok! Nálatok hogy áll a banding és a gray uniformity?
Lehet vagy EGY darab B7 a topikban ami Deepé és ment vagy 150 órát, a többi mint egy évnél fiatalabb C9... Sok sikert a merítéshez! :banplz:

Egyébként az a tapasztalat, hogy vegyél.
Avatar
Moby

Hozzászólás #56769 2020.12.25. 16:55

DanielT írta:Lehet vagy EGY darab B7 a topikban ami Deepé és ment vagy 150 órát, a többi mint egy évnél fiatalabb C9... Sok sikert a merítéshez! :banplz:

Egyébként az a tapasztalat, hogy vegyél.
Hát az enyémben már bőven 1000 óra felett van.
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #56770 2020.12.25. 17:05

DanielT írta:Lehet vagy EGY darab B7 a topikban ami Deepé és ment vagy 150 órát, a többi mint egy évnél fiatalabb C9... Sok sikert a merítéshez! :banplz:

Egyébként az a tapasztalat, hogy vegyél.
Nekem Bnyóc van. Konszenzus van, venni kell.

Vissza: “Leáldozott.hu”