A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
DanielT

Hozzászólás #56491 2020.12.19. 14:10

Botond írta:Ezt a mai napig nehezen értem, hogy hol találtál Zuglóban metróalagútat, ahova titokban be tudtál költözni. 30-40 decibellek, agyrém.
"Az M1-es metróvonal (Millenniumi Földalatti Vasút vagy a köznyelvben Kisföldalatti) Budapest első metróvonala, amely a Vörösmarty tér és a Mexikói út állomások között közlekedik, nagyrészt az Andrássy út alatt halad." :nezze: :nezze: :nezze: KONKRÉTAN itt lehetne a legrégebben rejtőznöm!

Egyébként teljesen csendes a lakásom.
Avatar
Botond

Hozzászólás #56492 2020.12.19. 14:20

DanielT írta:"Az M1-es metróvonal (Millenniumi Földalatti Vasút vagy a köznyelvben Kisföldalatti) Budapest első metróvonala, amely a Vörösmarty tér és a Mexikói út állomások között közlekedik, nagyrészt az Andrássy út alatt halad." :nezze: :nezze: :nezze: KONKRÉTAN itt lehetne a legrégebben rejtőznöm!

Egyébként teljesen csendes a lakásom.
Vagy már a sok fülbedugós fülestől süket vagy mint az ágyú, és fel se tűnik, hogy nem csendes. :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #56493 2020.12.19. 14:38

És amikor már azt hiszed, hogy nem tudják fokozn: tudják! Kiderült, hogy ha a savefile meghaladja a 8 megát akkor helyrehozhatatlanul megsérül, szóval a CDPR arra kéri a játékosokat, ne gyűjtögessenek és craftoljanak túl sokat, mer baj lesz!
MIN-DENT! MEG-BASZ! :nyes:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #56494 2020.12.19. 14:42

Moby írta:És amikor már azt hiszed, hogy nem tudják fokozn: tudják! Kiderült, hogy ha a savefile meghaladja a 8 megát akkor helyrehozhatatlanul megsérül, szóval a CDPR arra kéri a játékosokat, ne gyűjtögessenek és craftoljanak túl sokat, mer baj lesz!
MIN-DENT! MEG-BASZ! :nyes:
Na most érték el tényleg a Bethesda színvonalát. :wilting:
Avatar
eje75

Hozzászólás #56495 2020.12.19. 14:57

Tom írta:Igen jót tett neki. Számomra újraélesztette a sorozatot, amit a Skwalker kora majdnem kinyírt. Megnézted a stáblista utáni jelenetet is? Mekkora lesz már :D
Banyek, ha nem szólsz, észre sem veszem...THX!
Avatar
arty

Hozzászólás #56496 2020.12.19. 16:57

*** MÉG MINDIG TLOU2! ***

Micsu írta:
Spoiler
A gameplay tényleg el volt nyújtva, könnyen unalomba fullad a végére, de tényleg nem értem hogy egyeseknek tényleg ennyire nem jön át a moralizálás és mondanivaló amit itt történik? Az nem jó hogy bemutatja a játék hogy a tetteinknek következménye van? Szted az jó volt amit Joel a kórházban tett? Meg lehet őt érteni valszeg mindannyian ugyanazt tettük volna főleg mivel a dramaturgia is úgy volt beállítva de már akkor lehetett tudni hogy ez nem marad ennyiben. Abyt meg ugyanúgy meg lehet érteni mint Elliet, az meg hogy Ellie a végére egy psycho állat lett az tény mint ahogy Trevor is az volt a gtaban, szerethető, de nekem már az első részben se volt a kedvencem, sőőt. Btw a storyval itt semmi gond nem volt, sőt pont hogy bevállalósak voltak még úgy is hogy tudták hogy megosztó lesz.
Ez a része hibátlan, és
Spoiler
teljesen el tudom fogadni, hogy Joelnek meg is kellett halnia azért, amit tett. Kicsit összeomlottam a történéstől, de ez "így volt fair", ha lehet így fogalmazni :)
Szal nem arról van szó, hogy nem helyénvaló Abby motivációja, így én nem igényeltem, hogy ezt tíz órányi vele játszásással nyomatékosítsák.
És nem a 32 órával volt önmagában bajom (hard: sok retry, sok lootolás), hanem hogy ez nem egy egyívű történésből, hanem "három"-ból jött össze és szerintem én csakis ezért éreztem rétestésztának - a "világ" tök érdekes, a frakciókkal, stb, bár ha lesz is folytatás, a polcokon még mindig ottheverő és hatásos gyógyszerek pl. egyre kevésbé hitelesek :D

DT pszihózása ad valamiféle logikus magarázatot az egészre... lévén más magyarázat tényleg nincs, de én ennyire torzultnak nem láttam Ellie-t. Az én elmém kizárta/kizárja* ezt az opciót (hiszen én szeretem ezt a karaktert!). Az látszott, hogy van baja, hogy nem találta magát a hepiendben, oké, számtalan film (is!) szólt már arról, hogy az átélt szörnyűségek hatására embereknek szétmegy az élete és képtelenek "visszailleszkedni" a normalitásba.

*hacsak nem akarnám a készítőket hibázásra képtelen, tökéletes mávészeknek látni :D
Ahogy mondtam, az évek talán desztillálják az élményt és később talán máshogy látom és lassan "elfogadom" ezt a narratívát is.
Hogy a tlou1-et játéktörténelmi csúcsnak tartsam, az sem 2 napba tellett ;)


Mekee írta:Egyet kell értsek
Spoiler
Totàl az erőlködést éreztem, főleg mikor nyomatják, erőltetik, higy tessék ezta lányt szeretni, meramúgy jófej, és nézd kutyákkal játszik, ellie meg csak leöli őket. Totál erre ment ki, ami nemjó. Egy csodálatos műalkotás lehetett volna, csak a péz miatt lekellett mészárolni az első részben megszeretett karaktereket.
Ha lesz 3. Rész, én nemis tudom, sony megaexlu igy vagy ugy, én kihagyom, n3m kell ezt tovább rombolni


Spoiler
szerintem nem a pénz miatt kellett lemészárolni, az a történet beindító eseménye és sajnos a hatás miatt kellett, hogy motivált legyél, hogy vérre szomjazz, a kontrollerrel a kezedben :D tán nem működött? hisz még most is megesz a méreg! ;)

a harmadik rész szerintem csakis Ellie halálával végződhet, hogy máshogy?? emiatt most mégkeményebb melóra vállalkoznak az írók, hogy ezt mégis emészthetően tálalják :D
Avatar
arty

Hozzászólás #56497 2020.12.19. 17:11

Botond írta:Jáááááááááááááájjjjjj! 2021 végével lekapcsolják az x360as hélókat!
szemétállatok :( (nem irónia, értem én, hogy nem mehet a végtelenségig, de akkor is rohadt dolog a játék "felét" kukázni... lan opcio+dedikált szerveresdi kéne, törvényileg!!!! ;) )
Avatar
arty

Hozzászólás #56498 2020.12.19. 17:13

benőmenő írta:Mondjuk az durva, hogy az a Zsivány Egyes egyhangúan a legjobbja a klasszikus trilógia utáni SW mozifilmeknek úgy, hogy a film legvégi fanszervíz pillanaton kívül már semmire nem emlékszem belőle.
Nanana. Nézd újra, hátha meglepődsz ;) (nálam minden megnézés után egyre inkább felértékelődik, de persze lehet h csak a 7-8-9 mesteri színvonala okozza :D )
Avatar
Moby

Hozzászólás #56499 2020.12.19. 17:19

Ha PS5-öt akarsz venni, akkor ne csak keménykedjél, legyél is kemény, különben lerugják az arcod (niggas) LOL
phpBB [media]
Avatar
arty

Hozzászólás #56500 2020.12.19. 17:19

Botond írta:
phpBB [media]

10/10!
aszondja crossplay. hazuggecik :(

és boxon elveszett a pályaközepi mentésem, kezdhetem ujra new mumbait, heroicon. (egyedül nem akkora móka ám az állandó restart)
a teljes hélóuniverzum flood melletti legalja része.
köszönöm, hogy a folyamatos fejlesztéseknek köszönhetően állandóan szétbasszák a kollekciót :(

egyébként gearsből tényleg kellene egy ilyen, mer' se 4k, se 60 nincs mindegyikben most, egy tákolt f*s az a széria JELENLEG.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #56501 2020.12.19. 17:58

arty írta:egyébként gearsből tényleg kellene egy ilyen, mer' se 4k, se 60 nincs mindegyikben most, egy tákolt f*s az a széria JELENLEG.
Még 5-10 év és biztos már nem lesz egy tákolt fos egy MS-hez köthető akármi! Én nagyon hiszek benne, majd szólj mi a helyzet! :puszis:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #56502 2020.12.19. 17:59

Közben Deeppel trófea vadászat ment ma Soulsban, az emberevőkig egész jól haladtunk. Ott kellett egy kis summon csít. :)

Hát igen, akinek van pénze fizetősmultira, annak könnyen megy!
Avatar
arty

Hozzászólás #56503 2020.12.19. 18:09

DanielT írta:Még 5-10 év és biztos már nem lesz egy tákolt fos egy MS-hez köthető akármi! Én nagyon hiszek benne, majd szólj mi a helyzet! :puszis:
a héló kolleksön alapján könnyen jósolsz! 6 éve készül, majdnem kész... és akkor tényleg frankó lesz (szerintem túllötték a scope-ot, de ha ráérnek, végülis...)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #56504 2020.12.19. 18:18

DanielT írta:Közben Deeppel trófea vadászat ment ma Soulsban, az emberevőkig egész jól haladtunk. Ott kellett egy kis summon csít. :)
Hát igen, akinek van pénze fizetősmultira, annak könnyen megy!
wut, 5-6 próbálkozásból agyonvertem a +8-as csatabárddal. Ma a Dragon God (rendesen kerestem a kandikamerát) és a Penetrator hullottak el.
Avatar
Moby

Hozzászólás #56505 2020.12.19. 18:34

DanielT írta:Közben Deeppel trófea vadászat ment ma Soulsban, az emberevőkig egész jól haladtunk. Ott kellett egy kis summon csít. :)

Hát igen, akinek van pénze fizetősmultira, annak könnyen megy!
3x basztam szét :D Az első kettőnél persze kellett idő hozzá, de nemá...
Avatar
Moby

Hozzászólás #56506 2020.12.19. 18:54

De amúgy ha köll segíteni szóljatok, jöcök! Valahogy biztos össze lehet hozni ezzel a passwordös izével :)
Avatar
deep

Hozzászólás #56507 2020.12.19. 18:56

benőmenő írta:wut, 5-6 próbálkozásból agyonvertem a +8-as csatabárddal. Ma a Dragon God (rendesen kerestem a kandikamerát) és a Penetrator hullottak el.
New game + volt
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #56508 2020.12.19. 20:19

Épp a minap dícsértem, hogy mennyire király a plex és C9 kombó, de most felrúgnám az égbe. Ugye a 100mbit-es ethernet miatt 5ghz wifire kényszerültem, mert a 4k / hdr kontent-nek nem elég a 100mbit.
Eddig tökéletesen ment, most mindent bufferel orrba-szájba ami nem 1080p. Veszek valami külső lejátszó szart, aminek van vezetékes gbit-es inferfésze, csak nem tudom mit. A legidegesítőbb, hogy érhetetlen, hogy mitől szaródott el egyik pillanatról a másikra.
Avatar
deep

Hozzászólás #56509 2020.12.19. 20:35

Greyfox írta:Épp a minap dícsértem, hogy mennyire király a plex és C9 kombó, de most felrúgnám az égbe. Ugye a 100mbit-es ethernet miatt 5ghz wifire kényszerültem, mert a 4k / hdr kontent-nek nem elég a 100mbit.
Eddig tökéletesen ment, most mindent bufferel orrba-szájba ami nem 1080p. Veszek valami külső lejátszó szart, aminek van vezetékes gbit-es inferfésze, csak nem tudom mit. A legidegesítőbb, hogy érhetetlen, hogy mitől szaródott el egyik pillanatról a másikra.
Nekem is wifin volt, és nekem is szarakodott ilyenekkel, de még az SD filmekkel is. És hiába mondja Tasman, hogy nincs türelmem hozzá (amúgy tényleg nincs), de rohadt sokat állítgattam mindenfélét. Hónapokig szenvedtem vele. Aztán jött a megváltó kodi. Azóta minden tökéletes.
Szerk: JAIGEN!!! Amit nem tudott nekem ő se megoldani, az az volt, hogy transcoding nélkül nem volt hallható a beszéd, mert az 5.1-et nem tudta úgy megszólaltani, hogy sztereóban rendesen szóljon. Plex :levele:
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #56510 2020.12.19. 20:37

deep írta:Nekem is wifin volt, és nekem is szarakodott ilyenekkel, de még az SD filmekkel is. És hiába mondja Tasman, hogy nincs türelmem hozzá (amúgy tényleg nincs), de rohadt sokat állítgattam mindenfélét. Hónapokig szenvedtem vele. Aztán jött a megváltó kodi. Azóta minden tökéletes.
Fingom nincs kodiról, az hogy működik? Nekem a cél az lenne, hogy a pc-n lévő filmeket a tv-n tudjam lejátszani. Amúgy én nem a plexre vagyok kiakadva, hanem az lg-re, hogy egy ilyen tökéletes tv-be 2019-ben beleraknak egy 100mbites nic-et.
//úgy látom kodi nem megy lg-vel, kell hozzá vmi külső cuccos :/
Avatar
Moby

Hozzászólás #56511 2020.12.19. 20:43

Egyszer azért majd vegyetek egy normális wifi routert :D Lehet egyszerűbb az élet vele.
Avatar
deep

Hozzászólás #56512 2020.12.19. 20:44

Greyfox írta:Fingom nincs kodiról, az hogy működik? Nekem a cél az lenne, hogy a pc-n lévő filmeket a tv-n tudjam lejátszani. Amúgy én nem a plexre vagyok kiakadva, hanem az lg-re, hogy egy ilyen tökéletes tv-be 2019-ben beleraknak egy 100mbites nic-et.
//úgy látom kodi nem megy lg-vel, kell hozzá vmi külső cuccos :/
Igen sajnos lg tévére nem készült kodi (nemtom miért). Nekem egy 10k-s saomi tv stickem van, azzal megy wifin. És simán win hálózati megosztást lát a kodi és ennyi. De ha nem akarsz költeni, próbáld ki az emby nevű szintén plex szerű cuccot, az egész elfogadható volt.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #56513 2020.12.19. 20:48

Na vajon mé' vettem az új Chromecastet? :miaz: Tudva, hogy úgyis lesz mellé LG Oled költözés után... EZÉ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :nezze:

Se Plex, se szopás, köszöntemszépen!
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #56514 2020.12.19. 20:52

Kipróbálom az emby-t, aztán ha az se adja, veszek vmit, mert mégegysze meglátom a buffering feliratot beleállítom a tv-be a távirányítót.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #56515 2020.12.19. 21:07

Moby írta:Egyszer azért majd vegyetek egy normális wifi routert :D Lehet egyszerűbb az élet vele.
Jaháá igen. Soha semmiféle buffering vagy bármi problémám nincs mióta van fasza router, c9 meg a 4khdr filmek. Kábelen
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #56516 2020.12.19. 21:10

Mekee írta:Jaháá igen. Soha semmiféle buffering vagy bármi problémám nincs mióta van fasza router, c9 meg a 4khdr filmek. Kábelen
Kábelen? 100Mbit a tv oldalán a max. Rakhatsz oda bármilyen routert.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #56517 2020.12.19. 21:28

Már csak azt nem értem, hogy miért mér a tv 20mbitet a netre, ugyanonnan az ipad 170.. Agyhalál.
Avatar
Moby

Hozzászólás #56518 2020.12.19. 21:43

Greyfox írta:Már csak azt nem értem, hogy miért mér a tv 20mbitet a netre, ugyanonnan az ipad 170.. Agyhalál.
Azt vettem észre, hogy az LG 5GHz-en csk a 48 és az alatti csatornákat látja. Namost nekem is olyan a routerem, hogy ha autora teszem, akkor felmegy 148 meg afeletti csatornákra. És olyankor a C9 automatikusan a 2.4-es wifire váltott át(nem is látja olyankor az 5 gigás hálót). Nem ez van nálad is?
Avatar
Moby

Hozzászólás #56519 2020.12.19. 21:53

Xiaomi routerrel nálam ilyen wifin, de szerintem a tv böngészője limitálja, mert bármilyen szervert nézek, lefelé mindig kicsit kevesebb, felfelé meg mindig kicsit több.
Spoiler
lgnet.jpg
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #56520 2020.12.19. 22:33

Moby írta:Azt vettem észre, hogy az LG 5GHz-en csk a 48 és az alatti csatornákat látja. Namost nekem is olyan a routerem, hogy ha autora teszem, akkor felmegy 148 meg afeletti csatornákra. És olyankor a C9 automatikusan a 2.4-es wifire váltott át(nem is látja olyankor az 5 gigás hálót). Nem ez van nálad is?
baszki!! Megoldotta! :law:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #56521 2020.12.20. 00:19

Mi az, amihez nem elég a 100Mbit/s mazzagon?
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #56522 2020.12.20. 00:24

aabyssx írta:Mi az, amihez nem elég a 100Mbit/s mazzagon?
Elégsokmindenhez.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #56523 2020.12.20. 08:44

Boldog születésnapot, Eje! :pias:
deep írta:New game + volt
Igen, az achibányászatból kitalálhattam volna. :lama:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #56524 2020.12.20. 10:27

Greyfox írta:Elégsokmindenhez.
Ez milyen forás? Így néz ki fizikailag blurayen?
Mert a streaming szolgáltatók 30Mbps körül csomagolják.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #56525 2020.12.20. 10:35

aabyssx írta:Ez milyen forás? Így néz ki fizikailag blurayen?
Mert a streaming szolgáltatók 30Mbps körül csomagolják.
Ja ez a Bluray, amit senki nem használ gyakorlatilag. És akkor nem beszéltünk a bufferről, ami miatt még kevésbé számít a peak sávszélesség érték. 100 megabit az 12,5 megabyte másodpercenként; tehát egy perc alatt 750 megabyteot tud az a kábel. Ez nem elég valami szutyadék filmre? Na hagyjukmár.

Ha nem megy, akkor ott valami egyéb probléma van és nem a 100 megás kábel interfész.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #56526 2020.12.20. 11:55

DanielT írta:Ja ez a Bluray, amit senki nem használ gyakorlatilag. És akkor nem beszéltünk a bufferről, ami miatt még kevésbé számít a peak sávszélesség érték. 100 megabit az 12,5 megabyte másodpercenként; tehát egy perc alatt 750 megabyteot tud az a kábel. Ez nem elég valami szutyadék filmre? Na hagyjukmár.

Ha nem megy, akkor ott valami egyéb probléma van és nem a 100 megás kábel interfész.
Örülök, hogy a 1080p-s 3 gigás rip tapasztalatoddal ezt is megszakérted :D
Én leszarom, ki mit mér, de a neten nem egy péda van erre.. Kábelen szaggatott a planet earth, megláttam a 100 megás interfészt, átkapcsoltam 5ghz wifire ami rosszabb esetben 3x ennyit átvisz, és érdekes módon fasza lett. Legalább minden más adatátvitel is gyorsabb.
Avatar
arty

Hozzászólás #56527 2020.12.20. 12:25

ubisoft connect app - Trials Rising, Anno 1701, Starlink - INGYÉ (happy holidays menüpont, PC gomb alul, és voilá)

de sietni, 24 órás ajánlat és tegnap óta él! bármelyik percben lemaradhattok! ;)
Avatar
arty

Hozzászólás #56528 2020.12.20. 12:32

DanielT írta:Ja ez a Bluray, amit senki nem használ gyakorlatilag. És akkor nem beszéltünk a bufferről, ami miatt még kevésbé számít a peak sávszélesség érték. 100 megabit az 12,5 megabyte másodpercenként; tehát egy perc alatt 750 megabyteot tud az a kábel. Ez nem elég valami szutyadék filmre? Na hagyjukmár.

Ha nem megy, akkor ott valami egyéb probléma van és nem a 100 megás kábel interfész.
ez csak az elmélet, sajna :(
gondolom a plex bufferel kb 2 másodpercet, aztán amikor a peak bitrate kitart 3-4 másodpercig, jön a szopinyali ... (uhd-bd video bitrate + audio + overhead = több mint 100mbps)

az én nasomra a plex szervert rémálom szopás feltenni (ha még van rá egyáltalán megoldás), az SMB(v1 :( ) meg mindenre elég. esetleg NFS.
(dlna-n is osztom a filmeket, de az ilyen failback az "ostoba" eszközöknek... :( )
Avatar
arty

Hozzászólás #56529 2020.12.20. 12:35

DanielT írta:Na vajon mé' vettem az új Chromecastet?
de a chromecast... az nem olyan, hogy valamiRŐL nyomod át erre a streamet?
tudsz rajta is appot futtatni (kodi), ami kliensként megy mondjuk a nas-ra?

---

szedett már le valaki képernyővédő "üvegfóliát" bármiről? (kölök szviccsén berepedt és cserélném)
hogy lehet ezt leszedni? félek, hogy szétbarmolom :( youtube nem segit! :(
Avatar
eje75

Hozzászólás #56530 2020.12.20. 12:44

benőmenő írta:Boldog születésnapot, Eje! :pias:
Köszi!
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #56531 2020.12.20. 12:46

Ó, tényleg, boldog Eje napot, és gyógyulj meg! :vigyor2:
Avatar
arty

Hozzászólás #56532 2020.12.20. 12:50

arty írta:szedett már le valaki képernyővédő "üvegfóliát" bármiről? (kölök szviccsén berepedt és cserélném)
hogy lehet ezt leszedni? félek, hogy szétbarmolom :( youtube nem segit! :(
haver aszondta, nyuljak alá körömmel.... mondom WTF és... simán letéptem :O
Avatar
Botond

Hozzászólás #56533 2020.12.20. 12:54

eje75 írta:Köszi!
Boldogot!
Avatar
Botond

Hozzászólás #56534 2020.12.20. 12:55

arty írta:haver aszondta, nyuljak alá körömmel.... mondom WTF és... simán letéptem :O
Igen, ennyi. Telefonról vettem le. Alányúlsz és finoman leszeded. Statikusan köt rajta, nem ragasztóval, szóval lejön simán ahogy lassan emeléssel engeded alá a levegőt.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #56535 2020.12.20. 13:04

Csak az én verziómból hiányoztak a concept artok az uccsó mandalorian végéről? (volt más a feliratok után, de concept artok nem :(
Avatar
Moby

Hozzászólás #56536 2020.12.20. 13:26

Greyfox írta:baszki!! Megoldotta! :law:
:eljen: Nem kell itt kábellel dinoszauruszoskodni! :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #56537 2020.12.20. 13:27

eje75 írta:Köszi!
Isten éltessen!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #56538 2020.12.20. 14:26

Boldog Ejet ;)
Avatar
eje75

Hozzászólás #56539 2020.12.20. 15:34

Köszönöm mindenkinek a köszöntést!
Spoiler
tumblr_nkur16AHTE1rt66jgo1_500.gif
Avatar
Mekee

Hozzászólás #56540 2020.12.20. 15:51

Greyfox írta:Örülök, hogy a 1080p-s 3 gigás rip tapasztalatoddal ezt is megszakérted :D
Én leszarom, ki mit mér, de a neten nem egy péda van erre.. Kábelen szaggatott a planet earth, megláttam a 100 megás interfészt, átkapcsoltam 5ghz wifire ami rosszabb esetben 3x ennyit átvisz, és érdekes módon fasza lett. Legalább minden más adatátvitel is gyorsabb.
Pont a planet earth amivel először demóztam, és tökéletes volt kábelen, ahogy eddíg MINDEN is, szóval nem ennyire fekete és fehér a sztori szvsz
Avatar
DanielT

Hozzászólás #56541 2020.12.20. 16:15

Boldogot Eje, remélem azért még elkaristolsz egy darabig!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #56542 2020.12.20. 16:17

arty írta:de a chromecast... az nem olyan, hogy valamiRŐL nyomod át erre a streamet?
tudsz rajta is appot futtatni (kodi), ami kliensként megy mondjuk a nas-ra?

A legújabb 2020 as chromecasten igen. Android TV oprendszer van rajta.
Avatar
Moby

Hozzászólás #56543 2020.12.20. 16:59

DanielT írta:A legújabb 2020 as chromecasten igen. Android TV oprendszer van rajta.
De az xcloud megy rajta? :D Engem csak ez a része érdekelne :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #56544 2020.12.20. 17:07

A CDPR több befeketetői csoportja is csoportos pert kívánnak benyújtani a CDPR ellen.
Ezek rendesen megásták a saját sírjukat. Lesz még vajon, aki kijavítgassa ezt a mindent megbaszó játékot?
Avatar
arty

Hozzászólás #56545 2020.12.20. 17:15

mindeközben a trueachievemnts-es poll szerint a szavazók (3382 ember) 10%-a kért csak refundot :(
22% semmit nem érzékelt a problémákból
38% megvárja a nextgen pecset

:(

persze TA-n a hácék nyomják, akik kimagasló arányban nyomhatják már a currgent, de akkor is...

---

phpBB [media]


nextgen verza 60fps VAGY 30fps+RT
Avatar
eje75

Hozzászólás #56546 2020.12.20. 17:48

A hétvégén megnéztem a Mandaloran S02 endinget vagy 10x... minden visszavontam, amit eddig mondtam a sorozatról: annyira erős a vége, hogy mindent megbax, ami kijött az eredet sorozat óta... YT reactions videók is eléggé beszédesek...
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #56547 2020.12.20. 18:07

Nekem most elfogytak a játékaim. Elkezdtem a GTAV-öt újra. Valahogy ahhoz volt kedvem egy új vásárlás helyett. Kíváncsi vagyok meddig tart.
Avatar
Botond

Hozzászólás #56548 2020.12.20. 18:47

Lepörgött x360on is a Halo:Reach, csak megbüntettem a kölköt egy splitscreenel. Első FPS-e, baromira élvezte, és hát már most ügyesebben osztja a fejeseket kontrollerrel, mint én egérbillel. Nem való nekem ez az FPS-esdi, de így mókavonat volt normálon. Persze a szokásos Halo élmény is megvolt neki, egyik pálya közepén lemerültek a kontrollerek, kiléptünk, töltöttük, checkpointról folytattuk, és hát nem adta meg a pályát, kezdhettük előről...
Kellemes karácsonyi élmény volt ez így/10
/szerk: és követeli a Halo3-at. :D Erre mondják szüleim, hogy aki keresi a bajt az meg is találja. :D
Avatar
eje75

Hozzászólás #56549 2020.12.20. 18:49

aabyssx írta:Nekem most elfogytak a játékaim. Elkezdtem a GTAV-öt újra. Valahogy ahhoz volt kedvem egy új vásárlás helyett. Kíváncsi vagyok meddig tart.
Zelda BOTW...harmadszor...qwára nem jött be gaming fronton se! a 2020... de leiskoláz mindent ez a kis gyöngyszem... alig várom a 2.-t
Avatar
DanielT

Hozzászólás #56550 2020.12.20. 19:37

Moby írta:De az xcloud megy rajta? :D Engem csak ez a része érdekelne :D
Gyors keresés után: Igen tudja, APK-ból telepíthető.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #56551 2020.12.20. 20:10

eje75 írta:Köszi!
HBD!
Avatar
eje75

Hozzászólás #56552 2020.12.20. 20:42

DanielT írta:Boldogot Eje, remélem azért még elkaristolsz egy darabig!
THX...alakulgatok..
Avatar
Mekee

Hozzászólás #56553 2020.12.20. 21:24

eje75 írta:Köszönöm mindenkinek a köszöntést!
Spoiler
tumblr_nkur16AHTE1rt66jgo1_500.gif
Boldogot! :wave:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #56554 2020.12.20. 23:46

eje75 írta:Zelda BOTW...harmadszor...qwára nem jött be gaming fronton se! a 2020... de leiskoláz mindent ez a kis gyöngyszem... alig várom a 2.-t
Nekem nagyon-nagyon bejött a BotW, de semmit sem várok a következőtől. A női megérzésem azt mondja, hogy erőltetett lesz.
Avatar
eje75

Hozzászólás #56555 2020.12.21. 00:16

Mekee írta:Boldogot! :wave:
THX Dude!
Avatar
eje75

Hozzászólás #56556 2020.12.21. 00:17

Zóanagyvarázsló írta:HBD!
Köszi! :worship:
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #56557 2020.12.21. 11:35

Lassan 10 napja semmi válasz a refund ticketemre gogon. :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #56558 2020.12.21. 11:55

Greyfox írta:Lassan 10 napja semmi válasz a refund ticketemre gogon. :D
A sony sem kapkpdja el. Bár ők mondjuk írták is, hogy lehet abból január is, mire visszakapom a pénzem.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #56559 2020.12.21. 12:11

Greyfox írta:Lassan 10 napja semmi válasz a refund ticketemre gogon. :D
LOL, annyira rossz a játék, hogy a megélhetési csalók is refundolják? ;)
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #56560 2020.12.21. 12:14

Amúgy én tökre sajnálom. Én vártam, hogy majd egyszer játszok egy jó, sztoris, szabad cyberpunk sci-fivel.

Vissza: “Leáldozott.hu”