A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #56351 2020.12.16. 23:05

Mgmt tag vagyok. Full HO-t rendeltünk el tavasz óta; úgy tervezzük, hogy járványhelyzet után is általános lesz hosszú távon.
Avatar
Botond

Hozzászólás #56352 2020.12.16. 23:18

DanielT írta:Na, hát érdekes és mindenképpen tartósan átalakul a világ valszeg irodai patkányoknál.

Én egy 2 napos benti mókát fogok javasolni amikor már rend lesz, mondjuk hétfő kedd.
Én abban bízok, hogy ez az egész ráébreszt minket, hogy nincs már ennyi munkára szükség, elég a négy napos munkahét. Igen Micsu, a parasztoknak is. Ma már tized annyi élőerővel művelek meg 30 hektár szőlőt, mint 25 éve műveltem 10 hektárt. Egy bazinagy túltermelési spirált nyomunk egy indokolatlan túlfogyasztási trend alá. Kurvára semmi szükség ennyi biszre meg baszra valójában, iszonyat pazarlás megy. Bőven vissza lehetne lépni kettőt és élvezni a három napos hétvégét a gyerekkel, asszonnyal vagy a gémekkel. Irodai munkában is, még a leghatékonyabbakban is ott a 20% cigi/kávé/pletykálkodás szünet, meg az értelmetlen pótcselekéves tönkelege. Globálisan el kéne ezt már engedni. Eltelt 50 év mióta áttértünk a 6 napról az 5 napra, azóta robotizáltuk és digitalizáltuk a mindent is, ami 50 éve jó ötlet volt az ma már nem. Heti 5 napot dolgozni egy karámba terelve az embereket, hogy beszélni tudjanak egymással. Hagyjukmár!
Avatar
Botond

Hozzászólás #56353 2020.12.17. 10:15

Nagy a csend, mindenki úton Varsóba visszacserélni a PS5 lemezeket? :banplz:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #56354 2020.12.17. 10:25

Nekem közben lepörgött a GTA 4 stáblista végre. Neki is kezdtem a Lost and Damned dlc-nek, de ez valami botrány így elsőre. A szereplők még ellenszenvesebbek, a kép ha lehet még barnább és a motorokat még akkor is szar lenne irányítani, ha nem ütköznének folyton belénk az agyhalott AI társak. Viszont le vagyok maradva az F1 Beyond the Grid podcasttel, szóval meglássuk. :idiota:
Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára benőmenő 2020.12.17. 10:30-kor.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #56355 2020.12.17. 10:29

Botond írta:Nagy a csend, mindenki úton Varsóba visszacserélni a PS5 lemezeket? :banplz:
Azt! Dec 10 óta pizsamában vagyok. :banplz:

Épp próbálom rávenni magam, hogy pár dolgot elintézzek, de kevés sikerrel.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #56356 2020.12.17. 10:34

Hátha valakinek van ilyenben tapasztalata: lehet bármi fogásunk az autó szervízen, amiért a műszaki vizsga előtti átvizsgálás és javítási munkák során úgy cseréltek féket az ABS-es autón, hogy azóta már nincs, illetve nem szóltak arról, hogy a légzsákok nem fognak kinyílni baleset során?
Tavaly decemberben volt náluk az autó, természetesen van számlánk mindenről amit csináltak.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #56357 2020.12.17. 10:40

benőmenő írta:Hátha valakinek van ilyenben tapasztalata: lehet bármi fogásunk az autó szervízen, amiért a műszaki vizsga előtti átvizsgálás és javítási munkák során úgy cseréltek féket az ABS-es autón, hogy azóta már nincs, illetve nem szóltak arról, hogy a légzsákok nem fognak kinyílni baleset során?
Tavaly decemberben volt náluk az autó, természetesen van számlánk mindenről amit csináltak.
Tehát elcseszték az ABS-t? Azt jelenti, hogy nincs? Meg mi az hogy féket cseréltek? Betétet, tárcsát, féknyerget, miazistent? Légzsák hogyhogy nem fog kinyílni ezt honnan gondolod? Ha nem volt visszajelző a műszerfalon és nem volt korábbi hekkelés és ennek kiiktatása (illegális) akkor honnan tudhattak volna róla? OBD infónak is ki kellene jeleznie.

Illetve a légzsáknak nem kell kötelezően nyílnia minden kis koccanáskor. Ha nem nyílt, te pedig sérülés nélkül megúsztad a balestet, akkor tökéletesen mérte fel a rendszer az ütközés mértékét.
Avatar
Botond

Hozzászólás #56358 2020.12.17. 10:41

benőmenő írta:Hátha valakinek van ilyenben tapasztalata: lehet bármi fogásunk az autó szervízen, amiért a műszaki vizsga előtti átvizsgálás és javítási munkák során úgy cseréltek féket az ABS-es autón, hogy azóta már nincs, illetve nem szóltak arról, hogy a légzsákok nem fognak kinyílni baleset során?
Tavaly decemberben volt náluk az autó, természetesen van számlánk mindenről amit csináltak.
Fingom nincs, de jól hangzik ez így karácsony előtt. :(
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #56359 2020.12.17. 10:46

DanielT írta:Tehát elcseszték az ABS-t? Azt jelenti, hogy nincs? Meg mi az hogy féket cseréltek? Betétet, tárcsát, féknyerget, miazistent? Légzsák hogyhogy nem fog kinyílni ezt honnan gondolod? Ha nem volt visszajelző a műszerfalon és nem volt korábbi hekkelés és ennek kiiktatása (illegális) akkor honnan tudhattak volna róla? OBD infónak is ki kellene jeleznie.
Tárcsát és fékbetétet tuti cseréltek. Jobb esetben csak szart raktak bele, ami nem ABS kompatibilis. Légzsák lámpa nem világított sosem, viszont most nem nyílt ki az ütközésnél pedig elhajlott az első keresztmerevítő ahogy rábicskázott az utánfutó.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #56360 2020.12.17. 11:16

benőmenő írta:Tárcsát és fékbetétet tuti cseréltek. Jobb esetben csak szart raktak bele, ami nem ABS kompatibilis. Légzsák lámpa nem világított sosem, viszont most nem nyílt ki az ütközésnél pedig elhajlott az első keresztmerevítő ahogy rábicskázott az utánfutó.
A betét egy darab buta kopócucc, a tárcsa meg egy másik buta fém kopócucc. Az ABS jeladót esetleg nem kötötték be, vagy szar, de annak is kellene visszajelzőnek lennie a műszerfalon. Ez kötelező.

Eleve honnan tudod, hogy nem működik? Most még megy a kocsi és ha megtaposod nem darál?

Mondom: ha nem sérültél meg, akkor jó, hogy nem nyílt a légzsák. Ha kinyílt volna akkor a nem létező sérüléstől védett meg és cserébe vehetnél új műszerfalat+lufit.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #56361 2020.12.17. 11:25

benőmenő írta:Tárcsát és fékbetétet tuti cseréltek. Jobb esetben csak szart raktak bele, ami nem ABS kompatibilis. Légzsák lámpa nem világított sosem, viszont most nem nyílt ki az ütközésnél pedig elhajlott az első keresztmerevítő ahogy rábicskázott az utánfutó.
Kerlem h a fek cseretol nem nyilt a legzsak, ezt lassulas erzekelo figyeli. Ha abs nem mukodik akkor is nyilnia kene. Olyanrol meg en nem hallottam h abs kompatibilis betet meg tarcsa, mind az szvsz.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #56362 2020.12.17. 11:36

DanielT írta:A betét egy darab buta kopócucc, a tárcsa meg egy másik buta fém kopócucc. Az ABS jeladót esetleg nem kötötték be, vagy szar, de annak is kellene visszajelzőnek lennie a műszerfalon. Ez kötelező.

Eleve honnan tudod, hogy nem működik? Most még megy a kocsi és ha megtaposod nem darál?

Mondom: ha nem sérültél meg, akkor jó, hogy nem nyílt a légzsák. Ha kinyílt volna akkor a nem létező sérüléstől védett meg és cserébe vehetnél új műszerfalat+lufit.
Nem darált az biztos, szervíz előtt viszont igen. A műszerfalon van abs lámpa, de nem jelzett hibát. Azt vágom, hogy ilyen kis koccanásnál jobb ha nem nyílik ki a lufi, csak máskor meg olyan bagatell helyzetekben hallani hogy elpukkan szóval minimum gyanús hogy itt nem nyíltak ki.
Egyelőre a biztosítós meg a karosszériás ügyködik az autón, szóval a fék és légzsák rode tuti csak jövőre lesz. Mindenestre egyszer akartuk rendesen megcsináltatni és akkor is csak lehúztak meg átvertek. :/
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #56363 2020.12.17. 15:39

DanielT írta:Tényleg, kutassunk: ki van hómofiszban a vírus óta és ki marad?

Egynek én jelentkezem, terv sincs a visszamenetelre. Mondjuk én eleinte ellene voltam, aztán megbékéltem, de most kezdem megint érezni, hogy a projekteket nem lehet így rendesen tolni csak vegetálni.
Artyval szólva: SEMMINEMVÁLTOZOTT!

Vagyis koronavírus előtt is én voltam az office, legfeljebb többet dolgozom, mert kevesebb okom van kimozdulni mást csinálni.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #56364 2020.12.17. 15:43

DanielT írta:Ami viszont nem változik, hogy ez az AC egy KAMU SZAR. Mindene. Semminek semmi értelme. Az összes küldetés körítés, az összes jutalom, minden KA-MU.

Az összes feladat annyi, hogy valamit fel kell szedni a háromszöget megnyomva és elvinni valahova, vagy ugyanazokat az ellenfeleket ölni akiket az első 5 percben. Ennyi a játék. ÉS VAN EGYMILLIÓ generált szar semmi feladat.

A szinteknek semmi értelme, minden húzódik velem együtt. Azért kell "fejlődni" hogy a mesterségesen előre magasabb szintű "küldetéseket" meg lehessen csinálni, mert ha 2 szinttel az ellenfél alatt vagyok akkor gyakorlatilag nincs sebzés. UGYANAZ az ellenfél típus mint level 1-en, csak magasabb a szám a fejük felett.

0/10 nongém, azért nyomom hogy valamit csináljak miközben megy valami film vagy akármi.
Már akkor ettől rettegtem, amikor az Originsnél kiderült a szintezés. A The Crew eleje is okádék emiatt, ugye. Gondolom, a többi is. A WoW-ban is utáltam, hogy a kezdő helyszínről átlopakodtam egy másikra, és ott 2-es szintűek helyett 9-es szintűek a farkasok. Az Oblivionban is vicc, hogy ha túl sokat fejlődsz, akkor az utolsó bandita is félisteni páncélban és fegyverrel fog lófrálni. Pont ehhez hasonló kellett az AC-ba! :wow3:

Konklúzió: Gothic>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>szintezős mocskok
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #56365 2020.12.17. 15:46

Botond írta:Én abban bízok, hogy ez az egész ráébreszt minket, hogy nincs már ennyi munkára szükség, elég a négy napos munkahét. Igen Micsu, a parasztoknak is. Ma már tized annyi élőerővel művelek meg 30 hektár szőlőt, mint 25 éve műveltem 10 hektárt. Egy bazinagy túltermelési spirált nyomunk egy indokolatlan túlfogyasztási trend alá. Kurvára semmi szükség ennyi biszre meg baszra valójában, iszonyat pazarlás megy. Bőven vissza lehetne lépni kettőt és élvezni a három napos hétvégét a gyerekkel, asszonnyal vagy a gémekkel. Irodai munkában is, még a leghatékonyabbakban is ott a 20% cigi/kávé/pletykálkodás szünet, meg az értelmetlen pótcselekéves tönkelege. Globálisan el kéne ezt már engedni. Eltelt 50 év mióta áttértünk a 6 napról az 5 napra, azóta robotizáltuk és digitalizáltuk a mindent is, ami 50 éve jó ötlet volt az ma már nem. Heti 5 napot dolgozni egy karámba terelve az embereket, hogy beszélni tudjanak egymással. Hagyjukmár!
Van, ahol van bőven több mint 40 óra munka egy héten (nekem is megvlt nem egy héten a 60-70 is, volt, amikor ennyi mellett még tanulni is be kellett járnom), de szerintem sem embernek való. Az irodai baromság meg időrablás, amikor onnan voltam home office-ban, tapasztaltam, hogy mennyivel gyorsabb itthon zavaró tényezők nélkül. Népek közé persze kell menni szocializálódni, bizonyos dolgok jobbak személyesen (ebben nagyon konzervatív vagyok), de (teg)napjaink irodai kultusza egy totál túlfújt hülyeség.
Avatar
Moby

Hozzászólás #56366 2020.12.17. 16:55

Zóanagyvarázsló írta:Van, ahol van bőven több mint 40 óra munka egy héten (nekem is megvlt nem egy héten a 60-70 is, volt, amikor ennyi mellett még tanulni is be kellett járnom), de szerintem sem embernek való. Az irodai baromság meg időrablás, amikor onnan voltam home office-ban, tapasztaltam, hogy mennyivel gyorsabb itthon zavaró tényezők nélkül. Népek közé persze kell menni szocializálódni, bizonyos dolgok jobbak személyesen (ebben nagyon konzervatív vagyok), de (teg)napjaink irodai kultusza egy totál túlfújt hülyeség.
Én a héten azthiszem még egy percet nem dolgoztam. Ma is sikerül végig DeS-eznem a napot munka címén :miaz:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #56367 2020.12.17. 17:26

Moby írta:Én a héten azthiszem még egy percet nem dolgoztam. Ma is sikerül végig DeS-eznem a napot munka címén :miaz:
Néhány volt kollégám hasznosabb lett volna, ha ugyanezt csinálja irodába járás helyett. Szó szerint voltak olyanok, akik több órát voltak képes aludni naponta, aztán panaszkodtak, hogy semmire nincs ideje, és meg kellett csinálnom a munkájuk egy részét, mert én - ki tudja miért - jobban álltam a saját feladataimmal.
Avatar
Botond

Hozzászólás #56368 2020.12.17. 18:49

Zóanagyvarázsló írta:Van, ahol van bőven több mint 40 óra munka egy héten (nekem is megvlt nem egy héten a 60-70 is, volt, amikor ennyi mellett még tanulni is be kellett járnom), de szerintem sem embernek való. Az irodai baromság meg időrablás, amikor onnan voltam home office-ban, tapasztaltam, hogy mennyivel gyorsabb itthon zavaró tényezők nélkül. Népek közé persze kell menni szocializálódni, bizonyos dolgok jobbak személyesen (ebben nagyon konzervatív vagyok), de (teg)napjaink irodai kultusza egy totál túlfújt hülyeség.
Meg ugye gyerekrabszolgák is vannak a világon, hiába tilos, ugyanígy vannak emberek 60-70 órában is szopatva pedig a számokból látszik, hogy ez biza két ember munkaideje, fel kellene venni még egy kópét és felezni a terhelést. A tudatos törvényszegőkre nyilván nem lehet rendszert optimalizálni. És ja, a 60-70 óra is pont kiváltható 2*32vel, és bamm, máris ott a 4 napos munkahét.
De ugye ez is faszság, hogy azért dolgozunk, hogy a munka el legyék végezve. Öngerjesztő bürokrácia is erre épül. Valójában a munka egyetlen célja, hogy az embereknek az élethez szükséges javak előálljanak. Ahhoz meg ma már nem kell mindenkinek heti 60-70, de még csak 40 órát se dolgozni. És nem hogy mindenkinek nem kell, hanem senkinek se. Ez utóbbit kellene fejben megugrani. Az előbbi már megy, így tud előállni pl a munkanélküliség, meg az önmagáért való pótcselekvés.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #56369 2020.12.17. 19:17

Botond írta:De ugye ez is faszság, hogy azért dolgozunk, hogy a munka el legyék végezve. Öngerjesztő bürokrácia is erre épül. Valójában a munka egyetlen célja, hogy az embereknek az élethez szükséges javak előálljanak. Ahhoz meg ma már nem kell mindenkinek heti 60-70, de még csak 40 órát se dolgozni. És nem hogy mindenkinek nem kell, hanem senkinek se.
Spoiler alert: nem is dolgozik a többség 40 órát se. Viszont rendszert kell vinni az emberek életébe, a társadalom működésébe.

Amit te leírtál az a segélyen élés és vegetálás. Meg lehet csinálni munka nélkül? Simán! Hajrá! Úgy nem ér ám, hogy már van vagyonod. Most jötté ki a suliból, kezded az életet, GO!

Évezredekig élt az ember úgy hogy nem 9-5 ig melózott, irodában vagy bárhol. Ennek ellenére a civilizáció létezése óta globálisan most volt a leg..khm.. civilizáltabb a többség élete. Minden lehetne persze jobb. Meg sokkal rosszabb is.

Az, hogy az internet előtt most itthon ülünk és nem az irodában szerintem nem a tuti megoldás. Én ugyan szeretek egyedül lenni, de így pl tényleg esély sincs megismerni valakit, család stb. SZÓRAKOZNI sose jártam el, meg kb sehova mert nekem az nem jó. Ellenben melóhelyen amikor a 40 óra helyett ugyanígy csak kevesebbet dolgoztam, megismertem a mostani barátaim 80%-át és a barátnőim szintén hasonló arányban.
Avatar
Botond

Hozzászólás #56370 2020.12.17. 19:22

DanielT írta:Spoiler alert: nem is dolgozik a többség 40 órát se. Viszont rendszert kell vinni az emberek életébe, a társadalom működésébe.

Amit te leírtál az a segélyen élés és vegetálás. Meg lehet csinálni munka nélkül? Simán! Hajrá! Úgy nem ér ám, hogy már van vagyonod. Most jötté ki a suliból, kezded az életet, GO!

Évezredekig élt az ember úgy hogy nem 9-5 ig melózott, irodában vagy bárhol. Ennek ellenére a civilizáció létezése óta globálisan most volt a leg..khm.. civilizáltabb a többség élete. Minden lehetne persze jobb. Meg sokkal rosszabb is.

Az, hogy az internet előtt most itthon ülünk és nem az irodában szerintem nem a tuti megoldás. Én ugyan szeretek egyedül lenni, de így pl tényleg esély sincs megismerni valakit, család stb. SZÓRAKOZNI sose jártam el, meg kb sehova mert nekem az nem jó. Ellenben melóhelyen amikor a 40 óra helyett ugyanígy csak kevesebbet dolgoztam, megismertem a mostani barátaim 80%-át és a barátnőim szintén hasonló arányban.
A 4 napos munkahét és az 5 napos munkahét között milyen drasztikus különbség van ezen szempontok mentén? 32 órában nem lehet becsajozni, csak 40ben? Statisztikailag igazolt, hogy mindenki a 33-36. óra között csajozik be munkahelyen? Meg a 2 napos hétvége nem rohasztja szét a társadalmat, de a 3 napos már igen? Merész ugrás volt a 6 napos munkahétről 5 naposra váltani az 50es években (vagy a 60asokban?), duplázták a szabadidőt, igazi oroszrulett volt ez 5 golyóval a civilizált világrend tekintetében, most erre még 50%-ot ráhúzni, hát ez valóban egy kiadós atomháborúval egyenértékű szinte.
Na mindegy, sajna nem esélyes a változás, pedig szerintem rengeteg pozitív hatása lenne.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #56371 2020.12.17. 19:24

Botond írta:A 4 napos munkahét és az 5 napos munkahét között milyen drasztikus különbség van ezen szempontok mentén? 32 órában nem lehet becsajozni, csak 40ben? Statisztikailag igazolt, hogy mindenki a 33-36. óra között csajozik be munkahelyen? Meg a 2 napos hétvége nem rohasztja szét a társadalmat, de a 3 napos már igen? Merész ugrás volt a 6 napos munkahétről 5 naposra váltani az 50es években (vagy a 60asokban?), duplázták a szabadidőt, igazi oroszrulett volt ez 5 golyóval a civilizált világrend tekintetében, most erre még 50%-ot ráhúzni, hát ez valóban egy kiadós atomháborúval egyenértékű szinte.
Na mindegy, sajna nem esélyes a változás, pedig szerintem rengeteg pozitív hatása lenne.
Ja, a 4 napossal nagyon egyetértek, fenntartások nélkül.

szerk: Jabocs, természetesen mindenki más dolgozzon, akinek a szolgáltatását igénybe akarom venni a 3 szabadnapom bármelyik pillanatában. :nezze: :nezze: :nezze:
Avatar
Botond

Hozzászólás #56372 2020.12.17. 19:27

DanielT írta:Ja, a 4 napossal nagyon egyetértek, fenntartások nélkül.

szerk: Jabocs, természetesen mindenki más dolgozzon, akinek a szolgáltatását igénybe akarom venni a 3 szabadnapom bármelyik pillanatában. :nezze: :nezze: :nezze:
Közepét vetted ki a kommentemnek, végig a 32 óra mellett kampányolok. :)
Most is igénybe tudod venni a 2 szabadnapod bármelyikén, ez csak szervezés kérdése, hogy kinek mikorra esik a 3 szabadnapja, most is meg tudjuk oldani, szerintem menne a 32 órás világrendben is.
Avatar
Botond

Hozzászólás #56373 2020.12.17. 20:19

phpBB [media]

Tldr: 10/10, minden korábbi picsogás fixelve. GG!
És van egy érdekes rész ahol a korábbi hibákról beszélnek (nagyon minor frém drop itt-ott, egy-egy spike 59re), hogy ezt nem csak kitették, hogy niddmán, fos, hanem elküldték a coalitionnak konkrétumokkal, hogy tudják fixelni. Szóval levágtak egy kiselőadást, hogy nem trollok akarnak lenni, hanem segíteni akarnak a népeknek, mindenről küldenek a kiadóknak olyan infókat, hogy aki akarja tudja patchelni a gyenge részeket. Ez nájsz!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #56374 2020.12.17. 20:24

Naná, hogy az egyetlen DF videó hetek óta amire nem kattintok rá. :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #56375 2020.12.17. 20:55

Botond írta:Meg ugye gyerekrabszolgák is vannak a világon, hiába tilos, ugyanígy vannak emberek 60-70 órában is szopatva pedig a számokból látszik, hogy ez biza két ember munkaideje, fel kellene venni még egy kópét és felezni a terhelést. A tudatos törvényszegőkre nyilván nem lehet rendszert optimalizálni. És ja, a 60-70 óra is pont kiváltható 2*32vel, és bamm, máris ott a 4 napos munkahét.
De ugye ez is faszság, hogy azért dolgozunk, hogy a munka el legyék végezve. Öngerjesztő bürokrácia is erre épül. Valójában a munka egyetlen célja, hogy az embereknek az élethez szükséges javak előálljanak. Ahhoz meg ma már nem kell mindenkinek heti 60-70, de még csak 40 órát se dolgozni. És nem hogy mindenkinek nem kell, hanem senkinek se. Ez utóbbit kellene fejben megugrani. Az előbbi már megy, így tud előállni pl a munkanélküliség, meg az önmagáért való pótcselekvés.
Az elvvel egyetértek, a gyakorlat meg a 32 órás maximalizálással az lenne, hogy összeomlana az egészségügy, az oktatás, a rendvédelem stb. De vendéglátásban, turizmusban is kell többet dolgozni, és ha minden szaki ragaszkodna a heti három pihenőnaphoz, akkor még nagyobbak lennének a várólistáik.

Vannak erre külföldön próbálkozások, általában popzitívak is a visszajelzések róla, itt a robotizáció, szóval érdekesek lesznek a következő évtizedek.

Mindazonáltal a munka sem mindig értelmezhető fekete-fehéren, hiszen gyakran, home office-ban még gyakrabban össze tud folyni a magánélettel. Nem minden dolgozat javítódik ki az iskolákban, jut haza is. És amikor az ember szakmailag képezi magát, az mi? Mert nem feltétlen szórakozás vagy pihenés.

Több szabadidő kell az embereknek, kivéve ha gagyi videojátékokkal töltenék :zavart1:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #56376 2020.12.17. 20:55

DanielT írta:Naná, hogy az egyetlen DF videó hetek óta amire nem kattintok rá. :D
De csak azért, mert a játékcsoda Odyssey nem enged!
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #56377 2020.12.17. 21:10

Epic leak első címen elvérzett :D
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #56378 2020.12.17. 21:31

benőmenő írta:Nekem közben lepörgött a GTA 4 stáblista végre. Neki is kezdtem a Lost and Damned dlc-nek, de ez valami botrány így elsőre. A szereplők még ellenszenvesebbek, a kép ha lehet még barnább és a motorokat még akkor is szar lenne irányítani, ha nem ütköznének folyton belénk az agyhalott AI társak. Viszont le vagyok maradva az F1 Beyond the Grid podcasttel, szóval meglássuk. :idiota:
Végül inkább levertem a Dirty Colossust és a Maneatert. :vigyor5:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #56379 2020.12.17. 22:40

Remnant: From The Ashes

Cimborámmal toltuk végig coopban, mit mondjak, egy mondatban azt mondanám: a középszerűség kimaxolása.
Tud szép lenni, nincs túlgondolva, néha el-el kapott de összességében vérszegény gunplay, a fejlesztések, meg kb minden. Szvsz meglettem volna nélküle.

Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #56381 2020.12.17. 23:06

Mindenféle ügyeskedés meg csít nélkül. 62 óra pure gameplay. Nincs mese, 2020 játéka magasan minden más felett. 10/10-es műremek.
Folytatom egy totál más buildel :taps:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #56382 2020.12.17. 23:09

Riszpekt a platináért! :worship: :worship: :worship:

/irigy
Avatar
Moby

Hozzászólás #56383 2020.12.17. 23:15

DanielT írta:Riszpekt a platináért! :worship: :worship: :worship:

/irigy
Amikor kiderült, hogy a harmadik körön nem csak a maneater, de a fémlurkót is meg kelllátogatnom harmadszorra is, akkor azért nem volt őszinte a mosolyom. NG+-ban már minden nagyon nehéz, nem túl jó a matekja. Hát ehhez képest úgy forgattam bele mindkettőt a szarába, hogy bánom, hogy nem vettem fel ezeket. Mondhatni megtanultam a játékot :D
Avatar
deep

Hozzászólás #56384 2020.12.17. 23:41

Moby írta:Mindenféle ügyeskedés meg csít nélkül. 62 óra pure gameplay. Nincs mese, 2020 játéka magasan minden más felett. 10/10-es műremek.
Folytatom egy totál más buildel :taps:
Szép munka. Én is dolgozom rajta, de a bezárós csítet azért már alkalmazom így a második walkthrough-ban. És még annyira nem is tudatosan megyek a trophykra, szóval még vagy 2 kör benne lesz.
Avatar
Moby

Hozzászólás #56387 2020.12.18. 07:50

DanielT írta:Mekkora égés aztarohadtélet! :eljen: :eljen: :eljen:
Cyberpunk player helyett sok minden más lett a PS5, de az pont nem :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #56388 2020.12.18. 07:51

Amúgy a 8M preorderből mennyi maradt a mindentmegbaszó játéknál? :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #56389 2020.12.18. 08:01

Moby írta:Cyberpunk player helyett sok minden más lett a PS5, de az pont nem :D
Hát ha valaki azt mondta volna, hogy a Cyberpunk megjelenés másnapján megveszem helyette életem első Ánuszkrídjét... :wilting: :wilting: :wilting:

2020-as év kitart a végsőkig! Át is lehetne nevezni Cyberpunk 2020-ra ezt a fekélyes szemetet.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #56390 2020.12.18. 08:12

Meg kéne próbálnom a MM-ban a refundot! :D Csak nincs meg a BLOKK!! A SZENT BLOKK AMI AZ ORSZÁGOT ÉS A TÁRSADALMAT EGYBEN TARTJA.
Avatar
Moby

Hozzászólás #56391 2020.12.18. 08:19

Amúgy tök jó fej a sony, hogy a termék refund oldalát hozzáigazította a termék minőségéhez ^.^
refund.jpg
Avatar
DanielT

Hozzászólás #56392 2020.12.18. 08:20

Cserébe most lett egy újabb konzol exkluzív AAA játéka a Microsoftnak! :taps: :taps: :taps: Botond most nagyon boldok lehet! :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #56393 2020.12.18. 08:22

Moby írta:Amúgy tök jó fej a sony, hogy a termék refund oldalát hozzáigazította a termék minőségéhez ^.^
refund.jpg
Viccezkézel? Eleve ilyen gyorsan lefordítva bármi infó? 10/10! Ezt már bevihetem az MM eladónak és nem nekem kell fordítani. :fogmosas:
Avatar
Botond

Hozzászólás #56394 2020.12.18. 08:23

DanielT írta:Cserébe most lett egy újabb konzol exkluzív AAA játéka a Microsoftnak! :taps: :taps: :taps: Botond most nagyon boldok lehet! :banplz:
Nekem ilyenre nem fussa, majd ha lesz ganépasszban, mint a witcher3 is, akkor belenézek. Videojátékot venni úri hóbort lett mifelénk, örülök ha akciós farhát jut karácsonyra! :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #56395 2020.12.18. 08:36

CDPR fejleszők az elmúlt 1 évben:

Avatar
Micsu

Hozzászólás #56396 2020.12.18. 08:46

Meg jo h nem vettem cdpr reszvenyt, pedig 1-2 eve meg gondolkodtam rajta :fogmosas:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #56397 2020.12.18. 08:52

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #56398 2020.12.18. 08:56

Micsu írta:Meg jo h nem vettem cdpr reszvenyt, pedig 1-2 eve meg gondolkodtam rajta :fogmosas:
Tegnapi záró érték, 5 perc múlva nyit a kereskedés.

Kép
Avatar
Micsu

Hozzászólás #56399 2020.12.18. 08:59

Naha gondolod h fog reagalni a sony nyilatkozatara
:P
Volt 443 is, btw ha idoben szallt volna bele az ember duplat siman lehetett volna vele keresni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Micsu 2020.12.18. 09:02-kor.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #56400 2020.12.18. 09:01

Micsu írta:Naha gondolod h fog reagalni a sony nyilatkozatara
:P
A tőzsde egy kiszámíthatatlan agybaj rövidtávon. Release után 267 körülre esett 1-2 nap alatt, utána folyamatosan csak jöttek a rossz hírek és semmi pozitívum. Hatása? Felment a látható 300 fölé. :wilting: :wilting: :wilting:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #56401 2020.12.18. 09:12

Na tessék. Nyitáskor leesett 20%-ot, 5 perccel később pedig már ahhoz képest 5% pluszban. Tehát 5 perc alatt meg lehetett vele keresni annyit mint mondjuk ingatlan kiadással egy év alatt.
Avatar
arty

Hozzászólás #56402 2020.12.18. 09:43

Zóanagyvarázsló írta:Már akkor ettől rettegtem, amikor az Originsnél kiderült a szintezés. A The Crew eleje is okádék emiatt, ugye. Gondolom, a többi is. A WoW-ban is utáltam, hogy a kezdő helyszínről átlopakodtam egy másikra, és ott 2-es szintűek helyett 9-es szintűek a farkasok. Az Oblivionban is vicc, hogy ha túl sokat fejlődsz, akkor az utolsó bandita is félisteni páncélban és fegyverrel fog lófrálni. Pont ehhez hasonló kellett az AC-ba! :wow3:

Konklúzió: Gothic>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>szintezős mocskok
Napi hír, hogy Valhallához is jött XP booster, hogy gyorsabban haladhass. Sokallod, unod a 120 órás "játékot" ? FIZESS.

Originsben néha volt grind-level-gond (de volt!!!), Odyssey óta az ubi tökéletesítette a "formulát".
DT miatt ujra felraktam (odysseyt), de 9 órám van a játékban és én ebből még 90-et nem bírok ki... nem, nem és nem. Ordít az egészről, hogy generált a map, a millió km2-ből kb az ezrelékét dolgozta ki emberi lény (800 fős csapat) és ugyanez részben igaz a questekre is (túlzok, de...).

Az ubisoft the game-ben elértünk arra a pontra, hogy ez már csak aabyssx-nek okés.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #56403 2020.12.18. 09:55

arty írta:DT miatt ujra felraktam (odysseyt)
Hát ilyen reklámkampány után amit folytattam a játék érdekében, nem is csodálom, hogy megjött a kedved! :banplz:
Avatar
arty

Hozzászólás #56404 2020.12.18. 10:21

DanielT írta:Hát ilyen reklámkampány után amit folytattam a játék érdekében, nem is csodálom, hogy megjött a kedved! :banplz:
Abban a másodpercben, hogy megvetted, indult a letöltés :D És utána amit TE átéltél, pontosan azon mentem keresztül én is :D Csak az én lelkem az Origintől már terhelten folytatta az elkezdett, de félbehagyott új kalandot, mert hátha most ... ill. nekem még ott a WD2 DLC2/DLC3 szingli kontent, és mennék má' oda (megyek is!)... :P

---

Hetek óta várom, hogy szeretni tudjam a TLOU2-t, hogy pozitívvá váljon az emlék (ezzel bíztatott 1-2 ismerős) és hogy vethessek a folyamatról ide pár sort.
Nem történik meg, így nem megy a pár pozitív sor se, holott már nagyon kiírnám magamból, szal akkor negatív leszek...

Összességében nem volt értelmetlen végigtolni, néhol élveztem is az érzelmi hullámvasutat és meg is értettem, hogy mire ment ki a "játék".
DE.
A tlou1 egy alapvetően folytathatatlan és felülmúlhatatlan remekmű. Ehez bármit hozzátenni, nagyon nehéz feladat lehetett... (viszont pénz beszél, tehát a folytatás KELLETT).
Hogy ezután a második rész sztorija (üzenete) átjöhessen, tönkrebaszták a játékot magát (számomra biztosan).

Spoiler
Abby történetét 1-2-sok hosszabb custsceneben elég lett volna megismernem, játszani NEM KÍVÁNTAM vele. Nem kívántam "elölről kezdeni" a játékot, nulláról felhúzni mégegy karaktert, azonosulni vele, megszeretni, beleélni, mittudomén. Nem azért mert ő egy gonosz lány aki megölte Joelt :D Azért, mert egyébként is gyűlölöm, ha egy játékban a nehezen összekuporgatott cuccaid elvesnek (pláne itt, ahol ez a játék nagyrésze, a lootolás-kuporgatás!!!!), de hogy még a "képességfám" is kuka, köszbazdmeg.

Így viszont a játék ettől a váltástól kezdve nekem macera lett, "legyenmárvége", "sokvanmég", stb. Így természetes, hogy nem is tudtam "azonosulni vele, megszeretni, beleélni, mittudomén".

Végül visszakaptam Ellie-t, éljen. Hepiend nem lehet, legyen hát továbbra is bosszuszomjas a jány. Számomra ez teljesen életszerűtlen volt (ahogy ott előadták, ami kiváltotta a következő túrát - ennyi idő után, hogy megkímélték a nőjét/gyerekét, azok után én ebben nem hiszek, nekem ez nem logikus, hogy feltámad a vágy...).
És ez sem ám egy gyors kis lezáró, kicsit interaktiv küldi, nem. Megint egy elnyujtott izé, hogy aztán jöhessen a katarzis (helyett ami jött).
Függöny, epilógus, szomorú zene. Pff.

A leszbi és transz szál az előadott formában és mennyiségben kb egy csekklista csekkboxának bejelölésére volt elég. Ezekre játékot lehetett volna építeni, így felesleges volt ellőnni.
Az egész amugy tökjól indult, Joelt elsirattam és bosszút esküdtem, egy szimpla 20-25 órás történettel, a végén véres kielégüléssel boldog lettem volna.
32 óra így, nemjó.


nagyon-nagyon kicsit spoileres, de hátha valakit zavarna:
Spoiler
Nyilván lesz folytatás, nem bírják továbbra sem elengedni a pénzt.
És nyilván megint világbünti graf és érzelmek és a végén ... a végén bármi lehet, de hogy attól senki nem lesz elégedett, az is biztos.


majd két év mulva eldöntöm hány pont/10
Avatar
DanielT

Hozzászólás #56405 2020.12.18. 10:33

arty írta:Spoiler rész
Spoiler
"Végül visszakaptam Ellie-t, éljen. Hepiend nem lehet, legyen hát továbbra is bosszuszomjas a jány. Számomra ez teljesen életszerűtlen volt (ahogy ott előadták, ami kiváltotta a következő túrát - ennyi idő után, hogy megkímélték a nőjét/gyerekét, azok után én ebben nem hiszek, nekem ez nem logikus, hogy feltámad a vágy...)."

Az a baj, hogy a logikát keresed és nem látod, amit a gémerek többsége sem: Ellie egy teljesen megkattant önpusztító pszichopata lett. Megölte a lelkét a világ és ami történt vele. Nem boldogságot és nyugalmat keresett, mert azzal nem tudott mit kezdeni. Fekete-fehér befejezést vártatok, jót vagy rosszat. Nem azt kapott a játék és szerintem ROHADT JÓ lett.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #56406 2020.12.18. 10:43

Mé spoilerezitek? Aki ennyi idő után nem tolta az valószínűleg nem is akarja. Plusz már mindenhol kint volt kb címlapon minden történés.

Ahogy írta DT 100% agreed.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #56407 2020.12.18. 10:53

TasManXT írta:Mé spoilerezitek? Aki ennyi idő után nem tolta az valószínűleg nem is akarja. Plusz már mindenhol kint volt kb címlapon minden történés.

Ahogy írta DT 100% agreed.
Zó miatt 40 év spoiler embargó van mindenre. :szomoru1:
Avatar
Botond

Hozzászólás #56408 2020.12.18. 11:17

DanielT írta:Zó miatt 40 év spoiler embargó van mindenre. :szomoru1:
Meg az apró. De már nyomja a heroes of might and magic kettőt, szerintem 1-1,5 év, és annak a sztoriját és fordulatait spoiler nélkül ki tudjuk beszélni! Én már nagyon kíváncsi vagyok, hogy amikor ketté ágazik a sztori, akkor ki melyik vonalon ment és miért!
/szerk: és tegnapelőtt végzett a diablo1-el, arra már jöhetnek a spoileres megabuildek!
Avatar
Botond

Hozzászólás #56409 2020.12.18. 11:23

DanielT írta:Mekkora égés aztarohadtélet! :eljen: :eljen: :eljen:
Biztos lehet ennél is nagyobbat égni, csak most így hirtelen ötletem sincs hogyan. :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #56410 2020.12.18. 11:44

Botond írta:Biztos lehet ennél is nagyobbat égni, csak most így hirtelen ötletem sincs hogyan. :idiota:
Majd én segítek a következő történettel:

Az új generációs Xbox konzolok EGYETLEN exkluzívját annyira KIRÖHÖGTÉK a bemutató alapján, hogy nem merték kiadni. :nezze: A CP77-ből legalább tudtak olyat mutatni ami pár ütős trailerre elég volt. Szóval az MS+XBOX-nak SEMMILYE nincs, ami nem nevetség tárgya.

Na? Ez milyen égés sztori? Segített ötletet meríteni? :mf2:

Ha ez még nem lenne elég, akkor melyik gyártó csinált Cyberpunk kiadású konzolt, előre halálra ítélve a játékot? Naná, hogy az MS+Xbox csoda kombó! :eljen: :eljen: :eljen:

További szép napot! :idiota:
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #56411 2020.12.18. 12:05

DanielT írta:Majd én segítek a következő történettel:

Az új generációs Xbox konzolok EGYETLEN exkluzívját annyira KIRÖHÖGTÉK a bemutató alapján, hogy nem merték kiadni. :nezze: A CP77-ből legalább tudtak olyat mutatni ami pár ütős trailerre elég volt. Szóval az MS+XBOX-nak SEMMILYE nincs, ami nem nevetség tárgya.

Na? Ez milyen égés sztori? Segített ötletet meríteni? :mf2:

Ha ez még nem lenne elég, akkor melyik gyártó csinált Cyberpunk kiadású konzolt, előre halálra ítélve a játékot? Naná, hogy az MS+Xbox csoda kombó! :eljen: :eljen: :eljen:

További szép napot! :idiota:
Vazze tényleg.. pedig mikor 100-ért adták, akkor majdnem berántottam egyet. Aztkurvaéletbe.
Avatar
Moby

Hozzászólás #56412 2020.12.18. 12:08

DanielT írta:Ha ez még nem lenne elég, akkor melyik gyártó csinált Cyberpunk kiadású konzolt, előre halálra ítélve a játékot? Naná, hogy az MS+Xbox csoda kombó! :eljen: :eljen: :eljen:

További szép napot! :idiota:
Ugyanez jutott eszembe pár perce :DD
Avatar
Mekee

Hozzászólás #56413 2020.12.18. 13:01

arty írta:Abban a másodpercben, hogy megvetted, indult a letöltés :D És utána amit TE átéltél, pontosan azon mentem keresztül én is :D Csak az én lelkem az Origintől már terhelten folytatta az elkezdett, de félbehagyott új kalandot, mert hátha most ... ill. nekem még ott a WD2 DLC2/DLC3 szingli kontent, és mennék má' oda (megyek is!)... :P

---

Hetek óta várom, hogy szeretni tudjam a TLOU2-t, hogy pozitívvá váljon az emlék (ezzel bíztatott 1-2 ismerős) és hogy vethessek a folyamatról ide pár sort.
Nem történik meg, így nem megy a pár pozitív sor se, holott már nagyon kiírnám magamból, szal akkor negatív leszek...

Összességében nem volt értelmetlen végigtolni, néhol élveztem is az érzelmi hullámvasutat és meg is értettem, hogy mire ment ki a "játék".
DE.
A tlou1 egy alapvetően folytathatatlan és felülmúlhatatlan remekmű. Ehez bármit hozzátenni, nagyon nehéz feladat lehetett... (viszont pénz beszél, tehát a folytatás KELLETT).
Hogy ezután a második rész sztorija (üzenete) átjöhessen, tönkrebaszták a játékot magát (számomra biztosan).

Spoiler
Abby történetét 1-2-sok hosszabb custsceneben elég lett volna megismernem, játszani NEM KÍVÁNTAM vele. Nem kívántam "elölről kezdeni" a játékot, nulláról felhúzni mégegy karaktert, azonosulni vele, megszeretni, beleélni, mittudomén. Nem azért mert ő egy gonosz lány aki megölte Joelt :D Azért, mert egyébként is gyűlölöm, ha egy játékban a nehezen összekuporgatott cuccaid elvesnek (pláne itt, ahol ez a játék nagyrésze, a lootolás-kuporgatás!!!!), de hogy még a "képességfám" is kuka, köszbazdmeg.

Így viszont a játék ettől a váltástól kezdve nekem macera lett, "legyenmárvége", "sokvanmég", stb. Így természetes, hogy nem is tudtam "azonosulni vele, megszeretni, beleélni, mittudomén".

Végül visszakaptam Ellie-t, éljen. Hepiend nem lehet, legyen hát továbbra is bosszuszomjas a jány. Számomra ez teljesen életszerűtlen volt (ahogy ott előadták, ami kiváltotta a következő túrát - ennyi idő után, hogy megkímélték a nőjét/gyerekét, azok után én ebben nem hiszek, nekem ez nem logikus, hogy feltámad a vágy...).
És ez sem ám egy gyors kis lezáró, kicsit interaktiv küldi, nem. Megint egy elnyujtott izé, hogy aztán jöhessen a katarzis (helyett ami jött).
Függöny, epilógus, szomorú zene. Pff.

A leszbi és transz szál az előadott formában és mennyiségben kb egy csekklista csekkboxának bejelölésére volt elég. Ezekre játékot lehetett volna építeni, így felesleges volt ellőnni.
Az egész amugy tökjól indult, Joelt elsirattam és bosszút esküdtem, egy szimpla 20-25 órás történettel, a végén véres kielégüléssel boldog lettem volna.
32 óra így, nemjó.


nagyon-nagyon kicsit spoileres, de hátha valakit zavarna:
Spoiler
Nyilván lesz folytatás, nem bírják továbbra sem elengedni a pénzt.
És nyilván megint világbünti graf és érzelmek és a végén ... a végén bármi lehet, de hogy attól senki nem lesz elégedett, az is biztos.


majd két év mulva eldöntöm hány pont/10
Egyet kell értsek
Spoiler
Totàl az erőlködést éreztem, főleg mikor nyomatják, erőltetik, higy tessék ezta lányt szeretni, meramúgy jófej, és nézd kutyákkal játszik, ellie meg csak leöli őket. Totál erre ment ki, ami nemjó. Egy csodálatos műalkotás lehetett volna, csak a péz miatt lekellett mészárolni az első részben megszeretett karaktereket.
Ha lesz 3. Rész, én nemis tudom, sony megaexlu igy vagy ugy, én kihagyom, n3m kell ezt tovább rombolni
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #56414 2020.12.18. 13:20

TasManXT írta:Mé spoilerezitek? Aki ennyi idő után nem tolta az valószínűleg nem is akarja. Plusz már mindenhol kint volt kb címlapon minden történés. Ahogy írta DT 100% agreed.
Én idén toltam először a Lasszó egyet, a GTA 4-et és DeS-t is. :help:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #56415 2020.12.18. 13:42

Mekee írta:Egyet kell értsek
Spoiler
Totàl az erőlködést éreztem, főleg mikor nyomatják, erőltetik, higy tessék ezta lányt szeretni, meramúgy jófej, és nézd kutyákkal játszik, ellie meg csak leöli őket. Totál erre ment ki, ami nemjó. Egy csodálatos műalkotás lehetett volna, csak a péz miatt lekellett mészárolni az első részben megszeretett karaktereket.
Ha lesz 3. Rész, én nemis tudom, sony megaexlu igy vagy ugy, én kihagyom, n3m kell ezt tovább rombolni
Spoiler
A gameplay tényleg el volt nyújtva, könnyen unalomba fullad a végére, de tényleg nem értem hogy egyeseknek tényleg ennyire nem jön át a moralizálás és mondanivaló amit itt történik? Az nem jó hogy bemutatja a játék hogy a tetteinknek következménye van? Szted az jó volt amit Joel a kórházban tett? Meg lehet őt érteni valszeg mindannyian ugyanazt tettük volna főleg mivel a dramaturgia is úgy volt beállítva de már akkor lehetett tudni hogy ez nem marad ennyiben. Abyt meg ugyanúgy meg lehet érteni mint Elliet, az meg hogy Ellie a végére egy psycho állat lett az tény mint ahogy Trevor is az volt a gtaban, szerethető, de nekem már az első részben se volt a kedvencem, sőőt. Btw a storyval itt semmi gond nem volt, sőt pont hogy bevállalósak voltak még úgy is hogy tudták hogy megosztó lesz.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #56416 2020.12.18. 13:54

RE3 pár napra ingyenes Steamen. Epic meg kupont osztogat. A nyugdíjamat akarják. :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #56417 2020.12.18. 13:59

aabyssx írta:RE3 pár napra ingyenes Steamen. Epic meg kupont osztogat. A nyugdíjamat akarják. :D
Tegyél félre annyit, hogy a protézis ragasztóra fussa, aztán hajrá! :idiota:
Avatar
Botond

Hozzászólás #56418 2020.12.18. 14:29

DanielT írta:Majd én segítek a következő történettel:

Az új generációs Xbox konzolok EGYETLEN exkluzívját annyira KIRÖHÖGTÉK a bemutató alapján, hogy nem merték kiadni. :nezze: A CP77-ből legalább tudtak olyat mutatni ami pár ütős trailerre elég volt. Szóval az MS+XBOX-nak SEMMILYE nincs, ami nem nevetség tárgya.

Na? Ez milyen égés sztori? Segített ötletet meríteni? :mf2:

Ha ez még nem lenne elég, akkor melyik gyártó csinált Cyberpunk kiadású konzolt, előre halálra ítélve a játékot? Naná, hogy az MS+Xbox csoda kombó! :eljen: :eljen: :eljen:

További szép napot! :idiota:
:DDDDDDDDDDD
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #56419 2020.12.18. 14:54

aabyssx írta:RE3 pár napra ingyenes Steamen. Epic meg kupont osztogat. A nyugdíjamat akarják. :D
Ha jól látom csak a multiplayer módja, a Resistance ami ingyenes.
Avatar
Botond

Hozzászólás #56420 2020.12.18. 15:23

benőmenő írta:Ha jól látom csak a multiplayer módja, a Resistance ami ingyenes.
Hétfőig ingyenes. Viszont a monkey island 1-4 kollekció 2,9eur. Az kell mindenkinek!
/szerk: Vagyis nekem 2,90 mert a 3-4 nincs meg steamen. Amúgy gondolom a duplája.

Vissza: “Leáldozott.hu”