A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #56281 2020.12.15. 18:06

Botond írta:Lepörgött a Farkas gyermekei. Te atyaég. Csak azért nem 1/10, mert nem akarom a valós értéke fölé pontozni 5 ponttal. Totál elborult agyfasz. Az Anakonda egyet legalább eladta a fiatal Jennifer Lopez vizespólóciciversenye, de ennek a fosnak a második évadát nincs az a punci, amivel el lehet adni. Életem mélypontja volt ez a 10*45 perc.
Nekem is ajánlották, mert bírom a szájfájt, de az első epizód felénél el kezdtem pörgetni, aztán abba is hagytam. Untatott.
(De én eleve nem bírom a sorozatokat, nagyon keveset bírok csak nézni.)
Avatar
Botond

Hozzászólás #56282 2020.12.15. 18:12

aabyssx írta:Nekem is ajánlották, mert bírom a szájfájt, de az első epizód felénél el kezdtem pörgetni, aztán abba is hagytam. Untatott.
(De én eleve nem bírom a sorozatokat, nagyon keveset bírok csak nézni.)
Netflixes startrek 3. évad, az most egész jól elindult. De ez az izé, á, emlékezni se akarok rá.
Avatar
Botond

Hozzászólás #56283 2020.12.15. 18:17

aabyssx írta:Hát, akkor később kapják meg a 300 Ft-omat. :D
Felesleges is szórni a 300 forintokat, amikor vannak játékok ingyen is.
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #56284 2020.12.15. 18:23

aabyssx írta:De mér tolod, ha nem bírod? Ha nem lenne olyan új és jó játék, amit én tudnék tolni, akkor újra játszanám valamelyik régit valszeg.
Hát most nincs épp semmi régi, zsibbasztom ezzel a szarral az agyam.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #56285 2020.12.15. 18:31

Botond írta:Felesleges is szórni a 300 forintokat, amikor vannak játékok ingyen is.
Kép
Arty már izzítja a regisztráló izmait! :banplz: :banplz:
Castle82

Hozzászólás #56286 2020.12.15. 18:34

Botond írta:Felesleges is szórni a 300 forintokat, amikor vannak játékok ingyen is.
Kép



Ez már biztos? Nagyon kamu szaga van mert igen komoly csomag ingyé....
Avatar
Botond

Hozzászólás #56287 2020.12.15. 18:38

Castle82 írta:Ez már biztos? Nagyon kamu szaga van mert igen komoly csomag ingyé....
Dataminer szivárogtatás, tavaly is volt ilyen, tavaly is a fele nem jött be, de azé nézd meg ezt a listát, ha a párosak jönnek be vagy a páratlanok csak akkor is hűbazmeg a lista.
Avatar
Botond

Hozzászólás #56288 2020.12.15. 18:39

DanielT írta:Arty már izzítja a regisztráló izmait! :banplz: :banplz:
Nem fog neki sikerülni, szóval duplán regisztrálj majd, meg mindenki regisztráljon egy második accot, hátha úgy tudunk rajta segíteni. :gonosz1:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #56289 2020.12.15. 18:45

Botond írta:akkor is hűbazmeg a lista.
Aztat szeretném megkérdezni bácsi, hogy ki a PÖCSNEK nincsenek már meg ezek évek óta 1500-2000 HUF-os akcióban harminc példányban? :wilting: :wilting: :wilting: Mármint ami érdekelte a szegény hómlessz gémert, aki rászorul erre a csodacsomagra.
Avatar
Botond

Hozzászólás #56290 2020.12.15. 18:48

DanielT írta:Aztat szeretném megkérdezni bácsi, hogy ki a PÖCSNEK nincsenek már meg ezek évek óta 1500-2000 HUF-os akcióban harminc példányban? :wilting: :wilting: :wilting: Mármint ami érdekelte a szegény hómlessz gémert, aki rászorul erre a csodacsomagra.
Én erről a listáról kettő gammát játszottam ki, az 150 óra vót. A többi lekötne további párszáz órára, ami naptárban éveket jelentene. Ezé. Kinek van ennyi ideje? A hörcsögök ideje lejárt, már nem tartalékolnak sokan ezer évre előre, csak 150re.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #56291 2020.12.15. 18:54

arty írta:Látottak alapján Sekiro, de ha mégis AC kell - Unity :D Kétfillérbe kerül, kulcsboltból még azt se kapja meg az Ubi, szal perfekt választás. Tény, hogy ebben még nem túl kiforrott sem a lopakodás, sem a harc, de nem is veszi el 100 órád :D
Unity? Mi volt abban kiemelkedő, amit mindenképp tolni kell? Emlékeimben úgy van meg, hogy letoltam, mer letoltam, de a notre dame-on kívül nem maradt meg sokminden. :wow2: Igaz az igazi ac-k már eléggé régiek, de azok akkor is a 2, brotherhood, és úgyahogy a revelations, csakmert mégis lezárja. Onnantól jött az a korszak amit én má nem bírok, csak kb kötelességből letolom őket, bár az utóbbi kettő ugyan jóak volt, de mégse játszottam végig soha. Ittvan a gépen, fennvan azóta is, de soha. Túl sokat kér má az ubi egykis történelmi sétáért időben.
Avatar
Moby

Hozzászólás #56292 2020.12.15. 19:01

Botond írta:Felesleges is szórni a 300 forintokat, amikor vannak játékok ingyen is.
Kép
Én ebből a listából csak a borderlands3-at és a hitman2-t nem toltam, de csak azé, me nem érdekelnek.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #56293 2020.12.15. 20:33

Botond írta:Felesleges is szórni a 300 forintokat, amikor vannak játékok ingyen is.
Kép
Mass Effectet megpróbálnám talán megint, hátha, meg a hitman2 a többi nemérdekel
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #56294 2020.12.15. 20:51

Botond írta:Felesleges is szórni a 300 forintokat, amikor vannak játékok ingyen is.
Kép
Szar lista. Nincs rajta sekiro :banplz: Amúgy ha igaz, az beszarás. HZD-vel, Borderlands 3-nál azértkicsit kilóg a lóláb. Többi az még akár lehetséges is 10-15 EUR kategória.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #56295 2020.12.15. 21:21

DanielT írta:Aztat szeretném megkérdezni bácsi, hogy ki a PÖCSNEK nincsenek már meg ezek évek óta 1500-2000 HUF-os akcióban harminc példányban? :wilting: :wilting: :wilting: Mármint ami érdekelte a szegény hómlessz gémert, aki rászorul erre a csodacsomagra.
Te ezt szokás szerint úgy mondod, hogy szűkebb választéka érdekel a műfajoknak, azok között sem sok a 100+ órás. Annyi játék van, hogy a mocskosul érdemlők töredékére sem jut mindnekinek ideje. ha játszik is annyit, mint te. Én is ki vagyok már égve az akcióktól. Az utóbbi 10 évben előrendelt játékaimnak szerintem felét nem is telepítettem (ezt csak azért mondom, mert ez azért komoly érdeklődési szintet mutat), szinte minden játék éveket vár vásárlástól a sorára.

A lista komoly, de kb. a HZD-t és a Borlerlands 3-at játszanám azonnal. De a robotdínós GIGAexet csak az itteni felszopáscunami és a techbuzulás kedvéért, különben továbbra sem érdekelne; a BL3-at meg co-opban, de úgy húgomnak kevés hozzá a vasa, és úgyis DLC-mentes torzó ez. Ez persze főként az ízlésemet és a haladási sorrendemet minősíti. A BOI és a két lasszófasz, amit az ÖSSZES játék közül azonnal játszanék, hogy felzárkózzak a topikhoz, egyébként a világon semmivel nem tudnának lekenyerezni.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #56296 2020.12.16. 00:38

phpBB [media]

Ugy latom vissza kell menni megint Elitezni :P
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #56297 2020.12.16. 11:34

Micsu írta:Ugy latom vissza kell menni megint Elitezni :P
Csak a lúzereknek, akik nem tudják kivárni a Star Citizent :kuss:
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #56298 2020.12.16. 12:56

Zóanagyvarázsló írta:Csak a lúzereknek, akik nem tudják kivárni a Star Citizent :kuss:
Vajon a mostani konzol generáció végéig megjelenik? :whatever:
Avatar
deep

Hozzászólás #56299 2020.12.16. 13:04

TasManXT írta:Vajon a mostani konzol generáció végéig megjelenik? :whatever:
Soha nem lesz belőle egy befejezett, kész játék. Az egész eleve egy kurvanagy pénzmosoda.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #56300 2020.12.16. 13:08

deep írta:Soha nem lesz belőle egy befejezett, kész játék. Az egész eleve egy kurvanagy pénzmosoda.
Cáfolnam, amit lattam az alfabol az alapjan ha ma kiadnak hozna a cp2077 szintjet :zavart1:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #56301 2020.12.16. 13:14

Micsu írta:Cáfolnam, amit lattam az alfabol az alapjan ha ma kiadnak hozna a cp2077 szintjet :zavart1:
Amit holnap kezdenek és ma kiadnak az is hozná a CP77 szintjét! :banplz:
Avatar
deep

Hozzászólás #56302 2020.12.16. 13:23

Micsu írta:Cáfolnam, amit lattam az alfabol az alapjan ha ma kiadnak hozna a cp2077 szintjet :zavart1:
Jó, de készen van? Mi a játék? Mert az nem játék, hogy van egy hangár, tudsz repülni a hajóval, meg van város modul, ahol fogalmam sincs mit lehet csinálni, mert nem követem. De ha csak így el lehet benne lenni, akkor a terep2 is játék.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #56303 2020.12.16. 13:34

deep írta:De ha csak így el lehet benne lenni, akkor a terep2 is játék.
Vagy akár ez a legalja szutyok alibi AC is... komolyan mondom ekkora szart rég láttam. Ilyen végletekig primitív mechanikát, a velem együtt növekedő ellenfél szinteket, mesterséges korlátokat, stb. BORZALOM az egész. A kitakarított várak visszatérés után full feltöltve és ugyanúgy ellenségesek, 1 bites randomszar minden.

PONTOSAN ugyanazt csinálom 15+ órában is mint az első 5 percben, az égvilágon semmiféle különbség nincs. Zéró, nulla.
Avatar
deep

Hozzászólás #56304 2020.12.16. 13:53

DanielT írta:Vagy akár ez a legalja szutyok alibi AC is... komolyan mondom ekkora szart rég láttam. Ilyen végletekig primitív mechanikát, a velem együtt növekedő ellenfél szinteket, mesterséges korlátokat, stb. BORZALOM az egész. A kitakarított várak visszatérés után full feltöltve és ugyanúgy ellenségesek, 1 bites randomszar minden.

PONTOSAN ugyanazt csinálom 15+ órában is mint az első 5 percben, az égvilágon semmiféle különbség nincs. Zéró, nulla.
Mert egy tehetségtelen hulladék banda az ubi. Azért. Meg mert a 15 éves Pistike megveteti anyuval a fosukat. Azért. Hogy te miért vetted meg, mikor pontosan tudtad, hogy ez ennyi, na azt nem tudom. Én amikor láttam, hogy a 2. rész tökéletesen ugyanaz volt, mint az első, nem vettem több részt többé.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #56305 2020.12.16. 14:00

deep írta:Mert egy tehetségtelen hulladék banda az ubi. Azért. Meg mert a 15 éves Pistike megveteti anyuval a fosukat. Azért. Hogy te miért vetted meg, mikor pontosan tudtad, hogy ez ennyi, na azt nem tudom. Én amikor láttam, hogy a 2. rész tökéletesen ugyanaz volt, mint az első, nem vettem több részt többé.
Imádtad azt a hugylé 2. részt... Ennek meg gyakorlatilag semmi köze az eddigi AC-khez ezért vettem meg. Ez egy nagyon szar Wicser3.

Az Ubi meg visszanyerte a jóindulatomat a WD2 és WDL párossal.
Avatar
deep

Hozzászólás #56306 2020.12.16. 14:24

DanielT írta:Imádtad azt a hugylé 2. részt... Ennek meg gyakorlatilag semmi köze az eddigi AC-khez ezért vettem meg. Ez egy nagyon szar Wicser3.

Az Ubi meg visszanyerte a jóindulatomat a WD2 és WDL párossal.
Ha imádtam volna, vettem volna sorban a többit is. Az elsőt imádtam. 2x is végignyomtam, mert új volt, és a hangulata engem magával ragadott. A 2. egyszer végigment és elég is volt a szériából egy életre.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #56307 2020.12.16. 14:42

DanielT írta:Vagy akár ez a legalja szutyok alibi AC is... komolyan mondom ekkora szart rég láttam. Ilyen végletekig primitív mechanikát, a velem együtt növekedő ellenfél szinteket, mesterséges korlátokat, stb. BORZALOM az egész. A kitakarított várak visszatérés után full feltöltve és ugyanúgy ellenségesek, 1 bites randomszar minden.

PONTOSAN ugyanazt csinálom 15+ órában is mint az első 5 percben, az égvilágon semmiféle különbség nincs. Zéró, nulla.
A Divisionnel is ez a vaj. Illetve van benne korrekt TPS-mechanika meg egy pandémiás háttér, de a sok órán át ismételd ugyanazt a néhány dögunalmas küldetést a térképen megöli. Mondjuk sokan az endgame-et szeretik (multi), és addig is a co-op miatt csordogál részemről is, de alapvetően egy igazi ubifos. A latyak a legjobb része!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #56308 2020.12.16. 14:48

deep írta:Mert egy tehetségtelen hulladék banda az ubi. Azért. Meg mert a 15 éves Pistike megveteti anyuval a fosukat. Azért. Hogy te miért vetted meg, mikor pontosan tudtad, hogy ez ennyi, na azt nem tudom. Én amikor láttam, hogy a 2. rész tökéletesen ugyanaz volt, mint az első, nem vettem több részt többé.
Nem egy tehetségtelen banda, hanem vagy ezer. Éppen ez a baj.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #56309 2020.12.16. 15:43

deep írta:Jó, de készen van? Mi a játék? Mert az nem játék, hogy van egy hangár, tudsz repülni a hajóval, meg van város modul, ahol fogalmam sincs mit lehet csinálni, mert nem követem. De ha csak így el lehet benne lenni, akkor a terep2 is játék.
Botondal beszeljetek meg, a setaszimulator se jatek, meg ez se :P Akkor a flight simulator se jatek? A repulesi modell eleg jo benne mar most is foleg a konkurenciahoz kepest, tudsz benne mar most is sok minden csinalni de felkesz. Felre ertes ne essek nem vedeni akarom, en se bizom mar benne, Chirs Roberts bekaphatja, ki kellett volna adni mint a no mans skyt vagy az elitet majd foltozgatni meg kiegeket adni melle, ez igy kula.
Avatar
deep

Hozzászólás #56310 2020.12.16. 16:22

Micsu írta:Botondal beszeljetek meg, a setaszimulator se jatek, meg ez se :P Akkor a flight simulator se jatek? A repulesi modell eleg jo benne mar most is foleg a konkurenciahoz kepest, tudsz benne mar most is sok minden csinalni de felkesz. Felre ertes ne essek nem vedeni akarom, en se bizom mar benne, Chirs Roberts bekaphatja, ki kellett volna adni mint a no mans skyt vagy az elitet majd foltozgatni meg kiegeket adni melle, ez igy kula.
Vannak benne célok amiket végre lehet hajtani és akkor történik valami, kapsz valamit? Halad valahová a játék? Van benne valamilyen progressz? Valamilyen történet? Ezek szerintem kellenek, hogy legyenek egy játékban. Nem tudom mi ezekkel a helyzet, azért kérdezem.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #56311 2020.12.16. 16:50

deep írta:Vannak benne célok amiket végre lehet hajtani és akkor történik valami, kapsz valamit? Halad valahová a játék? Van benne valamilyen progressz? Valamilyen történet? Ezek szerintem kellenek, hogy legyenek egy játékban. Nem tudom mi ezekkel a helyzet, azért kérdezem.
A Squadron 42 lesz belőle az új Wing Commander, sztoris kampánnyal. Ha valaki, éppen Chris Roberts nyomatta a sztorit a WC-kbe ezerrel, neves színészek játszottak a szériában (koruk legdrágább játékai voltak), voltak döntések, be lehetett bukni a sztorit defenzívába szorulva (erre is voltak küldetések, csak az már a szopóág volt) stb. Ettől még persze elcseszheti, de remélem, van fogalma még azokról az igényekről, melyeket szinte ő teremtett meg. Mondhatni az Elite inverzei voltak a játékai, ha már valahova tartás. (Igaz, maga Roberts most "nagyobb" álmokat kerget, nem tudom, hogy ezt mennyire felügyeli.)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #56312 2020.12.16. 16:54

deep írta:Vannak benne célok amiket végre lehet hajtani és akkor történik valami, kapsz valamit? Halad valahová a játék? Van benne valamilyen progressz? Valamilyen történet? Ezek szerintem kellenek, hogy legyenek egy játékban. Nem tudom mi ezekkel a helyzet, azért kérdezem.
Jelen pill ha jól tudom van dogflight, felfedezés, meg vannak missziók amik primkók (tán fps misszió is van) de a rewardot nem vágom hogy van e vagy mi, úgyhogy még félkész ahogy irtam.
Avatar
deep

Hozzászólás #56313 2020.12.16. 17:12

Micsu írta:Jelen pill ha jól tudom van dogflight, felfedezés, meg vannak missziók amik primkók (tán fps misszió is van) de a rewardot nem vágom hogy van e vagy mi, úgyhogy még félkész ahogy irtam.
Teljesen indokolt, hogy félkész, hiszen még csak 10 éve "készül" és még csak 370 millió dollárt szedtek be rá az idiótáktól. Pont annyira indokolt, mint várni, hogy ez majd elkészül egszer és játék lesz belőle.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #56314 2020.12.16. 18:38

JA! Moby! Köszi a Triwarden tippet, már ki is van cserélve a GPU hibás PS5. Ott helyben, azonnal. :eljen: :eljen: :eljen:
Avatar
Moby

Hozzászólás #56315 2020.12.16. 18:39

DanielT írta:JA! Moby! Köszi a Triwarden tippet, már ki is van cserélve a GPU hibás PS5. Ott helyben, azonnal. :eljen: :eljen: :eljen:
Szivi. Pacoka boldogsága mindenekelőtt! :vigyor:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #56316 2020.12.16. 18:41

deep írta:Teljesen indokolt, hogy félkész, hiszen még csak 10 éve "készül" és még csak 370 millió dollárt szedtek be rá az idiótáktól. Pont annyira indokolt, mint várni, hogy ez majd elkészül egszer és játék lesz belőle.
És ez különös fájdalmat okoz neked? Szerinted ha nem lesz belőle semmi, akkor nem. Én az ingyenes időszakban szoktam nyomni, máskülönben majd ha vehető rögtön, készen boltban, akkor veszem. De én azé bírnám, hogyha összeállna. Nagyonnagyot vllalnak, és egyre többet, nemis értem, hogy jelenhet ez meg valaha, de érdekelne na :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #56317 2020.12.16. 18:44

Micsu írta:Botondal beszeljetek meg, a setaszimulator se jatek, meg ez se :P Akkor a flight simulator se jatek? A repulesi modell eleg jo benne mar most is foleg a konkurenciahoz kepest, tudsz benne mar most is sok minden csinalni de felkesz. Felre ertes ne essek nem vedeni akarom, en se bizom mar benne, Chirs Roberts bekaphatja, ki kellett volna adni mint a no mans skyt vagy az elitet majd foltozgatni meg kiegeket adni melle, ez igy kula.
Ja a cselekmény leírás alapján nekem is a sétaszimulátorok ugrottak be, csak itt nem a hagyományos értelemben valósul meg a séta. De ez se tűnik játéknak abban igaza van Deepnek. Mingyá be is jelölöm a nagy egyetértés örömére Ubisoft barátnak, hátha fogunk még együtt ACzni, mert az meg játék! :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #56318 2020.12.16. 18:47

DeS progressz: NG-ben már nem megy olyan könnyen a király...párszor már megbaszott, és egyszer sem voltam közel hozzá, hogy levágjam. Itt már, hogy az itekemért mentem, máshogy kellett alakítani a fejlesztéseket, és hát szopok mitagadás. De már csak két gyűrű hiányzik, de még egy kört kell mennem, mert a kibaszott monkot harmadszor is le kell vágjam, és ahhoz a maneater-t is mégegyszer :wilting: Mindegy, valahogy majd lemegy az is. A két farmolóscigány gyűrű annyira volt kín, hogy kb 20-20 perc alatt lettek meg. Nem értem mi a jóistent tesznek ebbel bele napokat meg heteket a népek. Le van írva, hogy hogyan lehet őket gecikönnyen megszerezni, és tényleg. Ha valakinek kő hint, priviben két egyszerű dolgot tudok mondani, és azzal menni fog gyorsan.
Na mindegy, lassan kiplattan. Képtelen vagyok megunni. Megint erőszakkal kell lehoznom magam róla.
Avatar
Moby

Hozzászólás #56319 2020.12.16. 18:55

Ma egész nap játszottam. Az évet nem tudom megmondani mikor volt ilyen utoljára. Nem csináltam egész nap semmi mást, csak DeS-t nyomtam. Reggel kireppentek a népek ovibasulibamelóba, egyedül voltam itthon, és f4-ig, megállás nélkül ment a géming.
Mintha karácsony lett volna gyerekként :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #56320 2020.12.16. 19:02

Még mindig nem tudom rávenni magam erre a játékra, de amit technikailag meg igényességben beletettek az update-be az fantasztikus. Playstation minőség.

phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #56321 2020.12.16. 19:07

Szotyi válasza a brokenpunk refund igényemre:
Thank you for contacting PlayStation.
CD Projekt Red is currently working on patches and updates to fix bugs and crashes, and to improve overall gameplay experience of Cyberpunk 2077.
Please visit https://en.cdprojektred.com/ for information on any patches or updates to Cyberpunk 2077.

:eljen:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #56322 2020.12.16. 19:10

Moby írta:Szotyi válasza a brokenpunk refund igényemre:
Thank you for contacting PlayStation.
CD Projekt Red is currently working on patches and updates to fix bugs and crashes, and to improve overall gameplay experience of Cyberpunk 2077.
Please visit https://en.cdprojektred.com/ for information on any patches or updates to Cyberpunk 2077.

:eljen:
Nekem ez az automata válasz jött 2 nappal később. A refund@ címükre írtam, de csak azt, hogy köszi ezt a félkész szart.

Dear gamer,

This is confirmation that we have received your assistance request for refunding a console copy of Cyberpunk 2077. As this email was sent automatically, we kindly ask you not to reply. We’ll get back to you as soon as possible, no later than by the end of 2020, with information regarding next steps.

If you own a digital copy of the game on Xbox, visit this Xbox support article for details on how to refund. If you own a digital copy on PlayStation, please wait for us to get back to you. For help with other Cyberpunk 2077-related matters, please visit our Technical Support website.

CD PROJEKT RED Team
Avatar
Botond

Hozzászólás #56323 2020.12.16. 19:16

Moby írta:Ma egész nap játszottam. Az évet nem tudom megmondani mikor volt ilyen utoljára. Nem csináltam egész nap semmi mást, csak DeS-t nyomtam. Reggel kireppentek a népek ovibasulibamelóba, egyedül voltam itthon, és f4-ig, megállás nélkül ment a géming.
Mintha karácsony lett volna gyerekként :banplz:
Egy ilyen nap idén is összejött nekem, igaz nem DeS, de fogamra való gammák voltak, és azt kell mondjam, már ezért megérte az idei év. Nekem is gimis koromban volt utoljára ilyesmi élményem, az se tegnap vót!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #56324 2020.12.16. 19:22

Botond írta:Ja a cselekmény leírás alapján nekem is a sétaszimulátorok ugrottak be, csak itt nem a hagyományos értelemben valósul meg a séta. De ez se tűnik játéknak abban igaza van Deepnek. Mingyá be is jelölöm a nagy egyetértés örömére Ubisoft barátnak, hátha fogunk még együtt ACzni, mert az meg játék! :banplz:
Persze hogy igazatok van, ez nem video játék, ez egy sorozat, jah nem, egy dinnye. :zavart1:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #56325 2020.12.16. 19:23

Botond írta:Egy ilyen nap idén is összejött nekem, igaz nem DeS, de fogamra való gammák voltak, és azt kell mondjam, már ezért megérte az idei év. Nekem is gimis koromban volt utoljára ilyesmi élményem, az se tegnap vót!
Halo, Forza, Gears :dumcsi: , jövőre szerintem erőltesd meg a minecraftot meg a fortniteot, kétlem hogy rosszabb élményeid lesznek. :mf2:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #56326 2020.12.16. 19:30

Moby írta:Ma egész nap játszottam. Az évet nem tudom megmondani mikor volt ilyen utoljára. Nem csináltam egész nap semmi mást, csak DeS-t nyomtam. Reggel kireppentek a népek ovibasulibamelóba, egyedül voltam itthon, és f4-ig, megállás nélkül ment a géming.
Mintha karácsony lett volna gyerekként :banplz:
Én meg elsőre azt gondoltam hogy sikerült beszerezned a régen várt Godfallt, és ez változtatta meg 2020 és a gaminghez való viszonyod . :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #56327 2020.12.16. 19:40

DanielT írta:Nekem ez az automata válasz jött 2 nappal később. A refund@ címükre írtam, de csak azt, hogy köszi ezt a félkész szart.

Dear gamer,

This is confirmation that we have received your assistance request for refunding a console copy of Cyberpunk 2077. As this email was sent automatically, we kindly ask you not to reply. We’ll get back to you as soon as possible, no later than by the end of 2020, with information regarding next steps.

If you own a digital copy of the game on Xbox, visit this Xbox support article for details on how to refund. If you own a digital copy on PlayStation, please wait for us to get back to you. For help with other Cyberpunk 2077-related matters, please visit our Technical Support website.

CD PROJEKT RED Team
Nyilván írtam ezeknek a faszkabátoknak is, de ez már inkább csak olyan énmegtettemamitlehetett dolog. Ők aztán pláne mit fognak csinálni a szonival...
Avatar
Moby

Hozzászólás #56328 2020.12.16. 19:45

Csak baszta a csőröm, hogy lassabb a wifim, mint a gép, bekötöttem kábelen.
Hát izé...ez nem annyira szar így este 8 felé :idiota:
Spoiler
Kép
Avatar
arty

Hozzászólás #56329 2020.12.16. 19:49

DanielT írta:Arty már izzítja a regisztráló izmait! :banplz: :banplz:
Megremegtek! Sőt, a listán* haladva az egész testem reszketni kezdett, izzadtam. Aztán felidéztem a gta5-ös epic élményt és inkább kötőtűt kezdtem az alkaromba szúrkálni, kevesebb fájdalommal megúszom.

*breakpoint pont áránál van, letölteném 2-3x a 200 gigát, hogy aztán nyilván játszani se tudjak, mer' ahogy a rokszár kliensel együttment az epikfos, ugy gondolom az uplay... izé... Botond, mi a neve a héten az ubi kliensének? ... naszal, nyilván jól együttműködne a két csúcsszoftver, a pécé megmentői, a piaci VERSENY maga!

(de amúgy brutál. és nem csak ez, hanem hogy hetek óta MINDEN youtube reklám fortnájt nálam....)
Avatar
arty

Hozzászólás #56330 2020.12.16. 19:51

DanielT írta:Aztat szeretném megkérdezni bácsi, hogy ki a PÖCSNEK nincsenek már meg ezek évek óta 1500-2000 HUF-os akcióban harminc példányban? :wilting: :wilting: :wilting: Mármint ami érdekelte a szegény hómlessz gémert, aki rászorul erre a csodacsomagra.
Juteszembe, FC5 elé ülj vissza, ne ezt a szar Odysseyt nyomd! :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #56331 2020.12.16. 19:58

Botond írta:Egy ilyen nap idén is összejött nekem, igaz nem DeS, de fogamra való gammák voltak, és azt kell mondjam, már ezért megérte az idei év. Nekem is gimis koromban volt utoljára ilyesmi élményem, az se tegnap vót!
Büdösalza csúcson jár mostanában. A switchkontrolleremre ma jött egy update, hogy majd január 19-én lesz. Talán.
BÁRMIT rendelek tőlük manapság, SEMMI nem jön. Mi lett ezekkel? :szomoru1:
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #56332 2020.12.16. 19:59

Moby írta:Szotyi válasza a brokenpunk refund igényemre:
Thank you for contacting PlayStation.
CD Projekt Red is currently working on patches and updates to fix bugs and crashes, and to improve overall gameplay experience of Cyberpunk 2077.
Please visit https://en.cdprojektred.com/ for information on any patches or updates to Cyberpunk 2077.

:eljen:
ÖÖ. Ez némiképp ellentmond a közleménynek, igaz, azt nem ígérték, hogy kapsz is refundot de nyilván kéne, ha már javasolják.
2020-12-16 19_55_30-Window.png
Avatar
arty

Hozzászólás #56333 2020.12.16. 20:00

Mekee írta:Unity? Mi volt abban kiemelkedő, amit mindenképp tolni kell? Emlékeimben úgy van meg, hogy letoltam, mer letoltam, de a notre dame-on kívül nem maradt meg sokminden. :wow2: Igaz az igazi ac-k már eléggé régiek, de azok akkor is a 2, brotherhood, és úgyahogy a revelations, csakmert mégis lezárja. Onnantól jött az a korszak amit én má nem bírok, csak kb kötelességből letolom őket, bár az utóbbi kettő ugyan jóak volt, de mégse játszottam végig soha. Ittvan a gépen, fennvan azóta is, de soha. Túl sokat kér má az ubi egykis történelmi sétáért időben.
- majdnem működő harc
- majdnem működő lopakodás
- eddigi legszebbebb külcsín (azok a belső terek!! :guluszem1: )
- már-már lineáris játékmenet a TALÁN legismertebb történelmi helyszínen (jó, lehet h valakinek Róma okésabb, de az grafban elavultabb)
- rövid (pont elég)
- bepillantás egy modern érában játszódó AC-ba, amit SOHA NEM KAPUNK VÉGÜL MEG
- lemezes 1.0 BETON HATVAN FRÉMMEL
- röhögcséges bugok, glitchek

(basszus, azt hittem az ac3 volt a vég, totál egybefolyik már az egész :( :D )
Avatar
Moby

Hozzászólás #56334 2020.12.16. 20:01

Greyfox írta:ÖÖ. Ez némiképp ellentmond a közleménynek, igaz, azt nem ígérték, hogy kapsz is refundot de nyilván kéne, ha már javasolják.
2020-12-16 19_55_30-Window.png
Namost ezt rögtön tudtuk, hogy kamu, mert az automata refund rendszert a psn-en eleve nem használhatod, ha már letöltötted a kontentot. Szóval a nulladik pillanatától büdös volt ez az egész.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #56335 2020.12.16. 20:02

Moby írta:Namost ezt rögtön tudtuk, hogy kamu, mert az automata refund rendszert a psn-en eleve nem használhatod, ha már letöltötted a kontentot. Szóval a nulladik pillanatától büdös volt ez az egész.
Nade ez is egy jónagy faszság. Honnan tudnád, hogy szar, vagy hibás, ha ki sem próbálhatod? Mivan, ha 8 óra után lesz eleged, mint nekem? Ezek után ki fog előrendelni BÁRMIT is.
Avatar
Moby

Hozzászólás #56336 2020.12.16. 20:03

Greyfox írta:Nade ez is egy jónagy faszság. Honnan tudnád, hogy szar, vagy hibás, ha ki sem próbálhatod? Mivan, ha 8 óra után lesz eleged, mint nekem?
A sonynál nincs ilyen, hogy eleged lesz. Ha megvetted, és letöltötted, akkor baszhatod. Namost a hibás termékre ennek ellenére kérhetsz refundot, de nem az automata rendszeren. Ehhez már a supportnak köll írni, ahogy azt én is tettem. Persze hogy mi hibás meg mi nem, nos, az erősen szubjektív ugyebár. De éppen ezért írt eleve fasságot a CDPR.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #56337 2020.12.16. 20:13

Moby írta:A sonynál nincs ilyen, hogy eleged lesz. Ha megvetted, és letöltötted, akkor baszhatod. Namost a hibás termékre ennek ellenére kérhetsz refundot, de nem az automata rendszeren. Ehhez már a supportnak köll írni, ahogy azt én is tettem. Persze hogy mi hibás meg mi nem, nos, az erősen szubjektív ugyebár. De éppen ezért írt eleve fasságot a CDPR.
Az én ügyem még folyamatban. Egy automatikus kérdés jött vissza a jegyre, hogy ok -e az, ha gog pénzre kapom a visszatérítést. Ezek után szerintük mi a válaszom? :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #56338 2020.12.16. 20:33

Moby írta:Büdösalza csúcson jár mostanában. A switchkontrolleremre ma jött egy update, hogy majd január 19-én lesz. Talán.
BÁRMIT rendelek tőlük manapság, SEMMI nem jön. Mi lett ezekkel? :szomoru1:
Jaja, írtam is prohadveren a topikba, hogy szülinapomig elhalasztva, még jó, hogy nem novemberben születtem! :banplz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #56339 2020.12.16. 20:34

Micsu írta:Halo, Forza, Gears :dumcsi: , jövőre szerintem erőltesd meg a minecraftot meg a fortniteot, kétlem hogy rosszabb élményeid lesznek. :mf2:
Aznap asszem pont nem ezek, hanem AC görögök. Mondjuk a többségnél az is ugyanez a kategória. :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #56340 2020.12.16. 20:42

Botond írta:Egy ilyen nap idén is összejött nekem, igaz nem DeS, de fogamra való gammák voltak, és azt kell mondjam, már ezért megérte az idei év. Nekem is gimis koromban volt utoljára ilyesmi élményem, az se tegnap vót!
Ha csak a játékidőt nézzük, akkor az a kb. 8-tól fél 4-ig 7 és fél óra. Kb. annyit csapattuk a Gears 2-t is múltkor. De pár napja húgommal is belement a Diablo 1-be 6 óra. De 5 óra egy Heroes 2-be fel sem tűnik, alig tudom magam lefeszegetni róla, tegnap óta várom, hogy foyltathassam, mert éppen beszaladt egy sneci az egyetlen váramba.

Persze mindez időben sok, de a függők szintjén nem extrém. FH4, na abban volt ezeknél pár betegesebb napom is tavaly. Mondjuk reggeltől délutánig etap is utoljára abban volt, mert ritkán kezdem játékkal a napot, bár a home a office miatt általában megtehetném, de meg szoktam várni a szürkületet, amikor már a természetres fény hiánya miatt szűkülnek a lehetőségek.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #56341 2020.12.16. 21:09

Tényleg, kutassunk: ki van hómofiszban a vírus óta és ki marad?

Egynek én jelentkezem, terv sincs a visszamenetelre. Mondjuk én eleinte ellene voltam, aztán megbékéltem, de most kezdem megint érezni, hogy a projekteket nem lehet így rendesen tolni csak vegetálni.
Avatar
Botond

Hozzászólás #56342 2020.12.16. 21:22

DanielT írta:Tényleg, kutassunk: ki van hómofiszban a vírus óta és ki marad?

Egynek én jelentkezem, terv sincs a visszamenetelre. Mondjuk én eleinte ellene voltam, aztán megbékéltem, de most kezdem megint érezni, hogy a projekteket nem lehet így rendesen tolni csak vegetálni.
Mi a cégcsoportnál tavasszal HOból lenyomtunk egy ilyen 1200 embert érintő projektet lazán, aztán vissza iroda (szeptemberben), aztán október közepe óta megint HO, év végéig tuti, de szerintem lesz abból január vége is. Már BAU van, az eléggé döcög, de szerencsére most nem vagyok kritikus pont, mint tavasszal, szóval ez most másnak a gondja, nekem a száncsájnheppinesz jut ebből csak.
Avatar
Necro

Hozzászólás #56343 2020.12.16. 21:28

Én március óta itthon vagyok, nekem sokkal parktikusabb mint a bejárás:
- nem hiányzik a napi 2x20 perc autózás
- imádom hogy a saját budimba szarhatok, nem pedig a nyitott hatos blokkban
- sokkal egyszerűbb és olcsóbb a kajálás, mondjuk kurva jól főzök. (Ma pont rendeltem egy süktcsikre+steakburgonyát egy közespes helyről 2600+300 kiszállítás. Kurva anyátok.)
- edzés simán lemegy munka előtt (amig lehetett)
- déli alvás
Mi elvileg nem fogunk visszamenni csak ilyen heti 2 napokra (persze a coprorate faszoskodás simán felülírhatja, amit leműveltek az enyhébb nyári hónapokban nálunk sok jóval nem kecsegtet)
Avatar
Moby

Hozzászólás #56344 2020.12.16. 21:40

DanielT írta:Tényleg, kutassunk: ki van hómofiszban a vírus óta és ki marad?

Egynek én jelentkezem, terv sincs a visszamenetelre. Mondjuk én eleinte ellene voltam, aztán megbékéltem, de most kezdem megint érezni, hogy a projekteket nem lehet így rendesen tolni csak vegetálni.
Hómofiszban, és így is maradunk. Havonta egyszer bejárok vezetőire, különben azt is itthonról tolom videón. Ha valami miatt be kell mennem, akkor megyek, de igyekszem minimalizálni. Nem az egész cég, de az én osztályom totálban homeoffice-os lett (R&D). Van viszont aki ennek ellenére bejár, mert olyanok az otthoni körülményei, hogy nem tud dolgozni. Nekik engedem.
Avatar
Moby

Hozzászólás #56345 2020.12.16. 21:42

Most meg bementem, és ugyanolyan picsaegyszeráűen vágtam le a királyt, mint elsőre. Nem értem néha mivan :D
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #56346 2020.12.16. 21:47

1 hét itthon 1 hét bent. Ezzel megbékélnék kb. örökre. Amúgy alapból 1-1 órát autózom melóhelyre és vissza JOBB napokon :/ Na AZ nem hiányzik. Sokkal hatékonyabb vagyok itthon amúgy, mert kevesebb a sztorizgatás. Huzamosabb ideig nem szívesen tolnám itthonról, pont a társaság hiánya miatt. Ha visszaáll minden, azét hetente legalább egyszer élnék vele legalább. Talán egy két fejben majd helyrekerül a HO fogalma, és nem teszik egyelővé a "pihenéssel". Aki munkahelyen megbízhatóan teljesít, az otthonról is fog, sőt.
Avatar
deep

Hozzászólás #56347 2020.12.16. 22:10

Március óta itthon én is. Napi 2x35-40 perc mocizástól von meg, amit annyira nem kedvelek. Meg azt se, hogy sehova nem lehet menni semmit se csinálni. Mi még nem tudjuk, hogy lesz-e és ha igen, milyen formában visszamenetel. De szerintem választható lesz, vagy ilyen 2 nap bent, 3 itthon, ami szerintem a legjobb lenne.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #56348 2020.12.16. 22:23

DanielT írta:Tényleg, kutassunk: ki van hómofiszban a vírus óta és ki marad?

Egynek én jelentkezem, terv sincs a visszamenetelre. Mondjuk én eleinte ellene voltam, aztán megbékéltem, de most kezdem megint érezni, hogy a projekteket nem lehet így rendesen tolni csak vegetálni.
Parasztoknal nincs home office :nezze:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #56349 2020.12.16. 22:32

Na, hát érdekes és mindenképpen tartósan átalakul a világ valszeg irodai patkányoknál.

Én egy 2 napos benti mókát fogok javasolni amikor már rend lesz, mondjuk hétfő kedd.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #56350 2020.12.16. 22:55

Ami viszont nem változik, hogy ez az AC egy KAMU SZAR. Mindene. Semminek semmi értelme. Az összes küldetés körítés, az összes jutalom, minden KA-MU.

Az összes feladat annyi, hogy valamit fel kell szedni a háromszöget megnyomva és elvinni valahova, vagy ugyanazokat az ellenfeleket ölni akiket az első 5 percben. Ennyi a játék. ÉS VAN EGYMILLIÓ generált szar semmi feladat.

A szinteknek semmi értelme, minden húzódik velem együtt. Azért kell "fejlődni" hogy a mesterségesen előre magasabb szintű "küldetéseket" meg lehessen csinálni, mert ha 2 szinttel az ellenfél alatt vagyok akkor gyakorlatilag nincs sebzés. UGYANAZ az ellenfél típus mint level 1-en, csak magasabb a szám a fejük felett.

0/10 nongém, azért nyomom hogy valamit csináljak miközben megy valami film vagy akármi.

Vissza: “Leáldozott.hu”