A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
arty

Hozzászólás #56141 2020.12.12. 19:18

DanielT írta:Úristen mekkora egy retkes hulladék rakás szar ez az AC... agyhalott grind MOCSOK.

Most kitakarítottam egy várat, vagy 40!!!! őrrel és kb az utolsók egyike megölt. TELJESEN ELÖLRŐL lehetne kezdeni. Megakurvaanyátok az.
teljes agyhalál... én is jártam úgy, hogy túl erősek ellen mentem (+2-3 level), issssszonyatos szenvedés árán, toronyból 30x kapitányra ugrással csak leöltem mindenkit, amikor egy sima közkatona beszorított és kinyírt, kb 2 órányi szenvedés vehette ismét kezdetét :( persze én voltam a hülye, azt a 2 órát miért nem grindre költöttem előtte, hogy aztán semmiféle kihívást ne nyujtson az "ostrom"? :(

a Unity kellett volna neked (is) ... 60frémmel ... ostoba időhúzástól mentesen ... talán még meg is kedvelted volna a szériát :D
(bár a 60 frém ára az 1.0-val járó horror bugok :D )
Avatar
Moby

Hozzászólás #56142 2020.12.12. 19:22

DanielT írta:Úristen mekkora egy retkes hulladék rakás szar ez az AC... agyhalott grind MOCSOK.

Most kitakarítottam egy várat, vagy 40!!!! őrrel és kb az utolsók egyike megölt. TELJESEN ELÖLRŐL lehetne kezdeni. Megakurvaanyátok az.
Hát én mondtam, hogy nem neked való ez :) Viszont Aaby által reklámozott CRU toolal kiszélesített freesync range-el tökéletesen fut a valhalla is! Juhé! Mostmár tök jól tudnék vele játszani, ha érdekelne :D
Avatar
eje75

Hozzászólás #56143 2020.12.12. 19:30

Csak Én vagyok, akinek fogalma se volt, hogy a Netflix tud ilyet? Állandóan azzal szopok, hogy kimazsolázzam a szemétből ami érdekel...így meg olyanok is feljönnek, amikről sose hallottam, nem dobta ki... beírom a kódot, és tematikusan jön a cucc...
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #56144 2020.12.12. 20:00

Feladtam a cp-t. Ez a 1080 1440p-n kicsinál. Várnom kell vga-ra, hátha addig a bugokat is javítják. Most mivel játszak? :/
Avatar
DanielT

Hozzászólás #56145 2020.12.12. 20:11

Cyberpunk...

Nem tudom linkelni direktben a videót, de a lényeg: van egy kerekeszékes NPC az utcán, kitör a lövöldözés, SUTTY!!!! Mindenki elszalad az utcán... ő is. :D

Mínusz végtelen szintre sikerült az immerziót süllyeszteniük....
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #56146 2020.12.12. 20:16

DanielT írta:Cyberpunk...

Nem tudom linkelni direktben a videót, de a lényeg: van egy kerekeszékes NPC az utcán, kitör a lövöldözés, SUTTY!!!! Mindenki elszalad az utcán... ő is. :D

Mínusz végtelen szintre sikerült az immerziót süllyeszteniük....
Ezt a videót pedig megnézném.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #56147 2020.12.12. 20:18

Nvidia kiverte a biztosítékot Linusnál :D
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #56148 2020.12.12. 20:19

Najó, ezt nézzétek meg, mára utolsó. :AFDSFDSFDSFGSFGFDGFD Amikor már azt hiszed, hogy nem fokozható... még 3 lapáttal egy videón belül! :DDDD

phpBB [media]
Avatar
Botond

Hozzászólás #56149 2020.12.12. 20:21

Greyfox írta:Nvidia kiverte a biztosítékot Linusnál :D
Nyócvan perc! Három mondatban összefoglalható mi van benne? :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #56150 2020.12.12. 20:24

DanielT írta:Úristen mekkora egy retkes hulladék rakás szar ez az AC... agyhalott grind MOCSOK.

Most kitakarítottam egy várat, vagy 40!!!! őrrel és kb az utolsók egyike megölt. TELJESEN ELÖLRŐL lehetne kezdeni. Megakurvaanyátok az.
Azért ilyen kommentekre fénykorunkban SG-n vagy annyi reakció jött tucatszám, hogy L2P, vagy csak simán linkelték párszor a cry me a rivert. Istenem, kapd már össze magad, ami rinyabinya itt megy, hogy desben megölnek, acban megölnek, cyberpánk nemszép, a ps5-t is vissza kell küldeni a fasztudjamiért, az kiborító. Menjé játszál flippert 240p-ben, vagy mánkiájlendet, mert ennél komolyabb csak az idegeid nyírja. Meg a miénket is! :banplz:
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #56151 2020.12.12. 20:27

Botond írta:Nyócvan perc! Három mondatban összefoglalható mi van benne? :D
Hardware unboxnak küldött egy nvidia pr-os egy elég nevetséges levelet. Kb. ez volt benne:
"Nvidia have officially decided to ban us from receiving GeForce Founders Edition GPU review samples
Their reasoning is that we are focusing on rasterization instead of ray tracing.
They have said they will revisit this "should your editorial direction change"."

A konkrét levelet nem találtam, a videó elején felolvassák. Elég vérlázító.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #56152 2020.12.12. 20:30

DanielT írta:Najó, ezt nézzétek meg, mára utolsó. :AFDSFDSFDSFGSFGFDGFD Amikor már azt hiszed, hogy nem fokozható... még 3 lapáttal egy videón belül! :DDDD

[video]https://youtu.be/luj6s1hv28o[/vieo]
Lol. Najó könnyesre röhögtem magam, ezzel elérted, hogy megpróbálok egy refundot. Nem, nem a 8k érdekel :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #56153 2020.12.12. 20:44

Greyfox írta:Lol. Najó könnyesre röhögtem magam, ezzel elérted, hogy megpróbálok egy refundot. Nem, nem a 8k érdekel :D
Bevallom, én is szégyellem magam, hogy ezt támogattam.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #56154 2020.12.12. 20:52

Moby írta:Bevallom, én is szégyellem magam, hogy ezt támogattam.
Az én problémám az, hogy végig azt pofázták, hogy majd akkor jelenik meg, ha KÉSZEN LESZ. Ez készen lett? Ezzel a megjelenéssel kb. kidobták az ablakon a rengeteg munkát, amit a jó részekbe beleöltek. Nagyon remélem, hogy rendbevágják, mert rohadtul érdekel a sztori és van benne rengeteg igényesség, csakhát nincs befejezve..
Avatar
Moby

Hozzászólás #56155 2020.12.12. 21:01

Greyfox írta:Az én problémám az, hogy végig azt pofázták, hogy majd akkor jelenik meg, ha KÉSZEN LESZ. Ez készen lett? Ezzel a megjelenéssel kb. kidobták az ablakon a rengeteg munkát, amit a jó részekbe beleöltek. Nagyon remélem, hogy rendbevágják, mert rohadtul érdekel a sztori és van benne rengeteg igényesség, csakhát nincs befejezve..
Nemtudom kinek fognak ezek még az életben játékot eladni ezek után. Az vár rájuk, amit érdemeltek. Most még öröm van, sok pénz lett, de a CDPR névnek vége a játékosok előtt.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #56156 2020.12.12. 21:01

DanielT írta:Cyberpunk...

Nem tudom linkelni direktben a videót, de a lényeg: van egy kerekeszékes NPC az utcán, kitör a lövöldözés, SUTTY!!!! Mindenki elszalad az utcán... ő is. :D

Mínusz végtelen szintre sikerült az immerziót süllyeszteniük....

Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #56157 2020.12.12. 21:11

Kijött egy 17 gigás pecs már reggel, de ennyire szartam rá.. most azért elindítottam.

Már nem homályos és ocsmány hirtelen... JÉ! Persze a többi bénaság ettől nem javult meg, de na. Ha az assetek meg a fények mögé rakják a játékot is, akkor lehet ebből még valami.

Mert pl milyen jól eltalálta ez a büfés a pult magasságot! :DD

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #56158 2020.12.12. 21:16

A jövőben olyan tisztalelkűek a fiatalok, hogy nemhogy drogok, de még zene sem kell az egész éjszakás partizáshoz!! :DDD :banplz: ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚRISTENHÁTMIEZDETÉNYLEG.

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #56159 2020.12.12. 21:26

Aztán a következő pillanatban meg mindent agyonverő megvilágítás és hangulatú helyek... Na majd a nextgen pecs környékén hátha a többi résszel is kezdenek valamit!

Kép

És a közelről shotolt assetek is van ahol ultra brutálisak, van ahol meg San Andreas szint.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #56160 2020.12.12. 21:34

DanielT írta:Úristen mekkora egy retkes hulladék rakás szar ez az AC... agyhalott grind MOCSOK.

Most kitakarítottam egy várat, vagy 40!!!! őrrel és kb az utolsók egyike megölt. TELJESEN ELÖLRŐL lehetne kezdeni. Megakurvaanyátok az.
Ha felfedeznek, akkor azt javaslom, hogy fuss el, bújj el egy bokorba, várd meg, amíg az őrök lenyugodnak, és lehet nyugiban nekimenni újra.
Ha erődítménybe kell bemenni, akkor érdemes először a jelzőtüzet kicsinálni, mert akkor nem jön erősítés.
Az AC nagyon casual játék, nagyon könnyű, nem kéne sokszor meghalni. Ha nagy level diff van, az azt mondja, hogy sztori szerint még ne nagyon mászkálj oda. Azonos, vagy +1 level részeket kell keresni.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #56161 2020.12.12. 21:36

Greyfox írta:Hardware unboxnak küldött egy nvidia pr-os egy elég nevetséges levelet. Kb. ez volt benne:
"Nvidia have officially decided to ban us from receiving GeForce Founders Edition GPU review samples
Their reasoning is that we are focusing on rasterization instead of ray tracing.
They have said they will revisit this "should your editorial direction change"."

A konkrét levelet nem találtam, a videó elején felolvassák. Elég vérlázító.
Szerintem nagyon helyes, hogy felkapták a témát a tech youtuberek nyilvánosan.
Gyakorlatilag zsarol az NVidia: ha nem úgy reviewzol, ahogy mi gondoljuk, akkor nem tudsz időben tesztpéldányhoz jutni.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #56162 2020.12.12. 21:37

DanielT írta:Najó, ezt nézzétek meg, mára utolsó. :AFDSFDSFDSFGSFGFDGFD Amikor már azt hiszed, hogy nem fokozható... még 3 lapáttal egy videón belül! :DDDD

[video]https://youtu.be/luj6s1hv28o[/vieo]
LOL, ez eddig a legjobb!
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #56163 2020.12.12. 21:38

DanielT írta:Azért ez a fos is megér egy misét. 2 évvel a release után, egy ezred annyira komplex játékban spontán öngyulladok egy párbeszéd végén... :wilting: :wilting: :wilting:

[video]https://video.twimg.com/ext_tw_video/1337766226593017857/pu/vid/1280x720/T9ETmyDv9e17ga6A.mp4?tag=10[/vieo]
LOL, nagyon égő dialógust választhattál. :D:D
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #56164 2020.12.12. 21:41

Elfut a tolószékes! LOL, ritkán röhögök fel internetezés közben hangosan, de ez a megélhetési egészségbiztosítási csaló lebuktatása nagyon ott van. Nagyon komoly, hogy még erre is gondoltak a fejlesztők. :ravasz1:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #56165 2020.12.12. 21:42

Hát komolyan mondom most meg nem tudok leállni a screenshot készítéssel, mert ez hirtelen tényleg a világ legszebb játéka lett, ahogy DF John is mondta! :DD
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #56166 2020.12.12. 22:01

TasManXT írta:*elfut_a_tolószékes.gif*

Spoiler
cyberpunk.jpg

Közben kavirnyáltam Valley of Defilementben a Lichmonger archstonetól...a félelmem ettől a komplett archstone-tól nem volt alaptalan. Szó szerint gusztustalan amit itt a From prezentál az ellenfelek, a pályadizájn és a technikai megvalósítás szempontjából is.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #56167 2020.12.12. 22:26

benőmenő írta:
Spoiler
cyberpunk.jpg

Közben kavirnyáltam Valley of Defilementben a Lichmonger archstonetól...a félelmem ettől a komplett archstone-tól nem volt alaptalan. Szó szerint gusztustalan amit itt a From prezentál az ellenfelek, a pályadizájn és a technikai megvalósítás szempontjából is.
Ez volt a blightown előtt ugye, ami alapból egy ebola, de ehhez képest egy gyerekjáték. ps3 emlékeimből iszonyat nehéz volt a fosfrém miatt.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #56168 2020.12.12. 22:42

TasManXT írta:Ez volt a blightown előtt ugye, ami alapból egy ebola, de ehhez képest egy gyerekjáték. ps3 emlékeimből iszonyat nehéz volt a fosfrém miatt.
Én ilyet még PS3-on nem láttam. Beszaladsz a mocsár közepére, megfordulsz és 5 frém (nem, nem túlzás) és felüvölt a venti.
Blighttownt csak PC-n láttam, az ehhez képest babazsúr.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #56169 2020.12.12. 22:56

benőmenő írta:Én ilyet még PS3-on nem láttam. Beszaladsz a mocsár közepére, megfordulsz és 5 frém (nem, nem túlzás) és felüvölt a venti.
Blighttownt csak PC-n láttam, az ehhez képest babazsúr.
Na ott már volt fejlődés... 15 frém blighttown. :D
Castle82

Hozzászólás #56170 2020.12.12. 23:22

DanielT írta:Hát komolyan mondom most meg nem tudok leállni a screenshot készítéssel, mert ez hirtelen tényleg a világ legszebb játéka lett, ahogy DF John is mondta! :DD


Az is. Main NPC (és saját karakter)kidolgozottság leiskoláz bármit. Akárcsak az anyagok megjelenítése és az aprólékosság ahogy minden egyes centi ki van dolgozva a képen. Egyébként a játék is ütős csak baromi lassan és dögunalmasan indul be hosszú órák után. Viszont az AI egy segg és az is marad vélhetően ami a várost illeti és hiába a nagy tömegek nappal az utcán, a Rockstar féle "életet" nem hozza. Kár mert illúzióromboló miközben minden négyzetcentit megnézel ha érdekel ez a világ, olyan easter eggek, cyberpunk világra jellemző humor, reklámok graffitik tarkítják öröm benne mászkálni - ha nem figyeled mit csinál a sok alibi npc...Ezt a játékot csakis pc-re és nextgen konzolokra kellett volna kiadni mert amit látványban nyújt hozzá való vason az a nagybetűs nextgen.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #56171 2020.12.13. 06:56

eje75 írta:Cold War, Valhalla, Cyberpunk... Valhallába belement 60 óra, de kicsit meguntam, pedig lenne benne még anyag... Cyberpunkhoz várok pár patch-et, aztán ránézek, a Cold War viszont menthetetlen szemét...
Várjálmár és a műtét? Ezek szerint giga siker, hisz gépelni tudsz és még a témába is illik szóval a motorikus és kognitív képességeid megvannak a kellő szinten. :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #56172 2020.12.13. 08:12

Nem szoktam ilyet, de hangosan felnevettem megint a reddit CP2077 videókon.

Átlinkelni értelmesen nem tudom, de pörgessétek végig, ESZMÉLETLEN amik történnek. :DD

IDE KATTINT
Avatar
DanielT

Hozzászólás #56173 2020.12.13. 08:29

Najó, ezt képes voltam lementeni és feltölteni máshova annyira elmondja miért nem szabad ezzel foglalkozni sajnos jelenleg. Hiába szépült meg 2 nap alatt, ha a mechanika egy FOS.

Avatar
Moby

Hozzászólás #56174 2020.12.13. 08:53

DanielT írta:Najó, ezt képes voltam lementeni és feltölteni máshova annyira elmondja miért nem szabad ezzel foglalkozni sajnos jelenleg. Hiába szépült meg 2 nap alatt, ha a mechanika egy FOS.

[streamable]https://streamable.com/iwxmf7[/streamable
Mitő szépült meg? Az 1.04-tő?
MEG-SZÉ-PÜLT
phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #56175 2020.12.13. 08:57

Tegnap megint sikerült egy órát elbasznom maneaternél, hogy a bőr száradna a japánra, aki ezt kifundálta...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #56176 2020.12.13. 09:52

Moby írta:Mitő szépült meg? Az 1.04-tő?
MEG-SZÉ-PÜLT
[video]https://www.youtube.com/watch?v=-lX4vngEVZU[/vido]
Nem azt mondtam, hogy TÖ-KÉ-LE-TES lett. Hanem a homálymocsok legalább lekerült.
Avatar
Moby

Hozzászólás #56177 2020.12.13. 10:42

DanielT írta:Nem azt mondtam, hogy TÖ-KÉ-LE-TES lett. Hanem a homálymocsok legalább lekerült.
Én egyelőre a megszépülés kontextusát keresem, nem a tökéletességet :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #56178 2020.12.13. 12:57

DanielT írta:Najó, ezt képes voltam lementeni és feltölteni máshova annyira elmondja miért nem szabad ezzel foglalkozni sajnos jelenleg. Hiába szépült meg 2 nap alatt, ha a mechanika egy FOS.

MEGSZÉPŰT.avi
Mobyhoz csatlakozva, némiképp tudatlanul firtatva: ez már a megszépült verzió?
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #56179 2020.12.13. 13:00

DanielT írta:Úristen mekkora egy retkes hulladék rakás szar ez az AC... agyhalott grind MOCSOK.

Most kitakarítottam egy várat, vagy 40!!!! őrrel és kb az utolsók egyike megölt. TELJESEN ELÖLRŐL lehetne kezdeni. Megakurvaanyátok az.
Én inkább a happy grindot választottam, na nem a DeS-t, hanem a Diablo 1-et. Egy élmény az őskövület irányítás és a hamachi (portforwardol a tököm a régi Battle.nethez, inkább a lag), de a Butcher feküdt. Előtte emg én, mert mágussal sikerült belekattintanom magam a sarokba előle. Mert nem a harcost üldözte a mocsok, dehogy! (Mondjuk, hogy a tank miért futott el, és húzta rám, az még érdemel némi elemzést.)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #56180 2020.12.13. 13:28

Bírom a metapoénokat, a Cyberpunkba a jelek szerint bekerült egy NPC is, aki magát a játékot vagy a fejlesztőket szimbolizálja.

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #56181 2020.12.13. 14:11

Zóanagyvarázsló írta:Bírom a metapoénokat, a Cyberpunkba a jelek szerint bekerült egy NPC is, aki magát a játékot vagy a fejlesztőket szimbolizálja.

[video]https://www.youtube.com/watch?v=Wig-n3DLeCA[/ideo]
Mondom, hogy kitalálni nem lehetne ilyen dolgokat amik ezek összehoznak! :D Gondolom mennyit röhöghettek a QA tesztelők... mondjuk éve. Aztán már egyre kevésbé...
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #56182 2020.12.13. 14:20

Zóanagyvarázsló írta:Bírom a metapoénokat, a Cyberpunkba a jelek szerint bekerült egy NPC is, aki magát a játékot vagy a fejlesztőket szimbolizálja.
[video]https://www.youtube.com/watch?v=Wig-n3DLeCA[/vido]
Már csak egy kérdésem maradt. Mi a jó istent akartak ezek áprilisban kiadni? :D
Castle82

Hozzászólás #56183 2020.12.13. 14:59

Greyfox írta:Már csak egy kérdésem maradt. Mi a jó istent akartak ezek áprilisban kiadni? :D



A PC verziót. Akkor jöhetett az első pofa vizit arról hogy a konzoloban annyira nevetséges hardver van főleg az alapgépekben hogy erre a látványra ezek édeskevesek. Pláne hogy CPU tekintetében egy irodai gép is combosabb. Gyakorlatilag a játék lemos látványban mindent a piacon főleg openworld vonalon. Elnagyolni ahogy TPS játékokban szokták a textúrákat pedig nem tudod mert ott van az arcodban, helyette aprólékosan ki van dolgozva szinte minden.... EZt a játékot csak nextgenre és pc-re kellett volna kitolni.

Ingame (nem fotó mód,nem videó) képek:

Kép Kép Kép Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #56184 2020.12.13. 15:29

No, én kértem erre a moslékosvödörre egy refundot a sonytó, hibás termékre hivatkozva. Kíváncsi vagyok mit lépnek. A walletemre kértem a visszatérítést, videójátékra szeretném elkölteni, nem penészes hulladékra.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #56185 2020.12.13. 15:34

Castle82 írta:A PC verziót. Akkor jöhetett az első pofa vizit arról hogy a konzoloban annyira nevetséges hardver van főleg az alapgépekben hogy erre a látványra ezek édeskevesek. Pláne hogy CPU tekintetében egy irodai gép is combosabb. Gyakorlatilag a játék lemos látványban mindent a piacon főleg openworld vonalon. Elnagyolni ahogy TPS játékokban szokták a textúrákat pedig nem tudod mert ott van az arcodban, helyette aprólékosan ki van dolgozva szinte minden.... EZt a játékot csak nextgenre és pc-re kellett volna kitolni.

Ingame (nem fotó mód,nem videó) képek:

Nem a grafikáról beszélek. Azzal semmi gond pc-n.
Avatar
eje75

Hozzászólás #56186 2020.12.13. 15:49

DanielT írta:Várjálmár és a műtét? Ezek szerint giga siker, hisz gépelni tudsz és még a témába is illik szóval a motorikus és kognitív képességeid megvannak a kellő szinten. :idiota:
Gépeni tudok.... ülni, feküdni, járni nem...
Avatar
Botond

Hozzászólás #56187 2020.12.13. 16:17

eje75 írta:Gépeni tudok.... ülni, feküdni, járni nem...
Császár az ilyen, a gyerekek jól vannak? :o Amúgy viccen kívül mi a gond? És sikerült ezzel a műtéttel orvosolni maradéktalanul?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #56188 2020.12.13. 16:41

eje75 írta:Gépeni tudok.... ülni, feküdni, járni nem...
Jólvan, de nem bírtam megvárni a válaszod és elmentem belesni hogy vagy...

Örülök, hogy pontosan írtad le az állapotod, én is ezt tapasztaltam!

Spoiler
Kép
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #56189 2020.12.13. 16:43

Castle82 írta:A PC verziót. Akkor jöhetett az első pofa vizit arról hogy a konzoloban annyira nevetséges hardver van főleg az alapgépekben hogy erre a látványra ezek édeskevesek. Pláne hogy CPU tekintetében egy irodai gép is combosabb. Gyakorlatilag a játék lemos látványban mindent a piacon főleg openworld vonalon. Elnagyolni ahogy TPS játékokban szokták a textúrákat pedig nem tudod mert ott van az arcodban, helyette aprólékosan ki van dolgozva szinte minden.... EZt a játékot csak nextgenre és pc-re kellett volna kitolni.

Ingame (nem fotó mód,nem videó) képek:

Kép Kép Kép Kép
Tök jól értek sámánul! :eljen:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #56190 2020.12.13. 16:51

DanielT írta:Nem szoktam ilyet, de hangosan felnevettem megint a reddit CP2077 videókon.

Átlinkelni értelmesen nem tudom, de pörgessétek végig, ESZMÉLETLEN amik történnek. :DD

IDE KATTINT
Egyszerre fájdalmas és vicces.
Nem is csak bugok vannak, hanem hiányzó játékmechanikákat pótló összetákolások is vannak (pl. police spawning). Nehogy kirúgják a csapat felét, hogy aztán ne maradjanak dolgozók, akik befejezik, kijavítják a játékot!
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #56191 2020.12.13. 16:52

Moby írta:No, én kértem erre a moslékosvödörre egy refundot a sonytó, hibás termékre hivatkozva. Kíváncsi vagyok mit lépnek. A walletemre kértem a visszatérítést, videójátékra szeretném elkölteni, nem penészes hulladékra.
:eljen:
Majd írd be, hogy mi lett az eredménye. Arty múltkor elég rossz eseteket írt a refundról.
Avatar
deep

Hozzászólás #56192 2020.12.13. 16:55

Moby írta:No, én kértem erre a moslékosvödörre egy refundot a sonytó, hibás termékre hivatkozva. Kíváncsi vagyok mit lépnek. A walletemre kértem a visszatérítést, videójátékra szeretném elkölteni, nem penészes hulladékra.
Itten azt írják, van esélyed.
Avatar
Moby

Hozzászólás #56193 2020.12.13. 17:02

aabyssx írta::eljen:
Majd írd be, hogy mi lett az eredménye. Arty múltkor elég rossz eseteket írt a refundról.
A rendszerszintű refund valóban úgy megy. Azaz sehogy. 14 napig van, és csak akkor, ha nem töltötted le. Node itt nem refundról van szó. Én nem elállni szeretnék a vásárlástól, hanem a hibás termék visszavételét kértem.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #56194 2020.12.13. 18:23

Amikor a közönségkedvenc fejlesztő új játéka akkora szar, hogy még a Sony refund politikáját is megrengeti... ez egy igazi 2020-ba illő sikersztori.
Avatar
Moby

Hozzászólás #56195 2020.12.13. 18:52

DanielT írta:Amikor a közönségkedvenc fejlesztő új játéka...
Az egykori közönségkedvenc fejlesztő játéka :ravasz1:
Avatar
eje75

Hozzászólás #56196 2020.12.13. 19:05

Botond írta:Császár az ilyen, a gyerekek jól vannak? :o Amúgy viccen kívül mi a gond? És sikerült ezzel a műtéttel orvosolni maradéktalanul?
Az, hogy sikerült-e még nem derült ki, műtét után 50%-ot mondott a doki, de eddig jól gyógyul... ott műtöttek, ahová sose süt be a nap, de nem aranyér, rosszabb.... nem halálos, amúgy, remélem túl leszek rajta...attól mondjuk, hogy a műtét után 4 nappal koronavírusos lett a doki nem kaptam nevetőgörcsöt... 11 napja volt és 2x tesztelt a munkahelyem azóta, mindkettő negatív lett, úgyhogy ezt úgy néz ki most még megúsztam :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #56197 2020.12.13. 20:06

Nézek már vagy 3 órája egy Metro Exodus streamet, hát ehhez hiába jön nextgen pecs... Még mindig a latyakban megy a kalandozás. :wilting:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #56198 2020.12.13. 20:10

DanielT írta:Nézek már vagy 3 órája egy Metro Exodus streamet, hát ehhez hiába jön nextgen pecs... Még mindig a latyakban megy a kalandozás. :wilting:
Téves következtetés. De van sok idő latyakban is.
Avatar
Botond

Hozzászólás #56199 2020.12.13. 20:12

aabyssx írta:Téves következtetés.
Szerintem meg jó meglátás, hogy a nextgen patch nem fog nextseasont is patchelni és nem fog elolvadni és felszáradni a hó egy patchtől a játékban. Azt értem is, hogy ez ilyen jól kifundálta, de vajon mi vagy ki lehetett a segítségére, hogy ezt a logikai vonalat végig tudja követni?! :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #56200 2020.12.13. 20:19

aabyssx írta:Téves következtetés. De van sok idő latyakban is.
Következtetés? MILYEN TÉVES? :D MIFFFAN? Hát itt nézem a szememmel. Tudom, hogy van más környezet is, de én immár 4 óra latyakszaron át nem rágom magam...
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #56201 2020.12.13. 20:39

8 év jogsi után sikerült megtörni az Ignist. 30-cal csorogtam de egy 70+ éves Swiftes bácsinak így is sikerült elém fordulnia utánfutóval. Faszomat már ebbe az évbe... :falbav:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #56202 2020.12.13. 20:42

benőmenő írta:8 év jogsi után sikerült megtörni az Ignist. 30-cal csorogtam de egy 70+ éves Swiftes bácsinak így is sikerült elém fordulnia utánfutóval. Faszomat már ebbe az évbe... :falbav:
Valamikor túl kell esni az elsőn. :)
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #56204 2020.12.13. 21:44

DanielT írta:Következtetés? MILYEN TÉVES? :D MIFFFAN? Hát itt nézem a szememmel. Tudom, hogy van más környezet is, de én immár 4 óra latyakszaron át nem rágom magam...
Nekem az a latyak is bejött. Nagyon sok időt eltöltöttem ott, bejártam az egészet.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #56205 2020.12.13. 23:00

Feedembe jött cikk:
"PlayStationön konkrétan a Sony és a CD Projekt Red nekiállt teljes értékű visszatérítést kínálni mindenkinek, aki szeretne"
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #56206 2020.12.13. 23:03

Greyfox írta:Hardware unboxnak küldött egy nvidia pr-os egy elég nevetséges levelet. Kb. ez volt benne:
"Nvidia have officially decided to ban us from receiving GeForce Founders Edition GPU review samples
Their reasoning is that we are focusing on rasterization instead of ray tracing.
They have said they will revisit this "should your editorial direction change"."

A konkrét levelet nem találtam, a videó elején felolvassák. Elég vérlázító.
Nvidia elnézést kért, visszavonta az emailt.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #56207 2020.12.14. 06:56

aabyssx írta:Nvidia elnézést kért, visszavonta az emailt.
Valójában ez volt az egyetlen lehetőségük, ha még akarnak kártyákat eladni.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #56208 2020.12.14. 08:47

Greyfox írta:Valójában ez volt az egyetlen lehetőségük, ha még akarnak kártyákat eladni.
Nem látom magam előtt a világot, ahol a gémer Pisti nem vesz videókártyát, mert az egyik random teszter nem kap tesztkártyát...
Avatar
Botond

Hozzászólás #56209 2020.12.14. 08:50

DanielT írta:Nem látom magam előtt a világot, ahol a gémer Pisti nem vesz videókártyát, mert az egyik random teszter nem kap tesztkártyát...
Scalperek triplaáron nyomják a nemlétező kártyákat, az emberek meg boldogan fizetnek és akkor noném tecsőző nem kap kártyát az bezzeg dealbreaker lesz. Ja, én se látom.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #56210 2020.12.14. 08:59

Ezekről az assetekről beszéltem, hogy vállalhatatlanok.

Kép

Vissza: “Leáldozott.hu”