A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #55791 2020.12.07. 20:04

Moby írta:Mióta lecseréltem a megmurdelt tv-monitort erre a freesynces szarra, csak a 3 ubijáték ment, de a freesync egyikben sem működött :D Ha nem lenne a pendulum demo, azt mondanám, ez az egész trollkodás az nv részéről. Így csak a szokásos.
Az meg mióta játékfüggő? Ahol próbáltam, eddig működött (rs6 siege is ubifos pl.). Dp-vel köttöted rá? (elvileg nem számít, de azért na) :)
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Greyfox 2020.12.07. 20:06-kor.
Avatar
Moby

Hozzászólás #55792 2020.12.07. 20:04

No, ez a ram hűtés probléma annyira kínzó, hogy gyakorlatilag nem lehet elpusztítani a gépet.
phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #55793 2020.12.07. 20:07

Greyfox írta:Az meg mióta játékfüggő? Ahol próbáltam, eddig működött (rs6 siege is ubifos pl.). Dp-vel köttöted rá? :)
Évekkel ezelőtt is ugyanez volt, amikor első kört futottam freesyncel (akkor még a négygigásnyolcgigás RX480-al). Csomó UBI játékban egyszerűen nem működött. Meg pár más játékban sem. Mittudoménmitől. Pendulumban működik, valhallában, watchdogsban, immortálsban nem.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #55794 2020.12.07. 20:13

Moby írta:Évekkel ezelőtt is ugyanez volt, amikor első kört futottam freesyncel (akkor még a négygigásnyolcgigás RX480-al). Csomó UBI játékban egyszerűen nem működött. Meg pár más játékban sem. Mittudoménmitől. Pendulumban működik, valhallában, watchdogsban, immortálsban nem.
Kipróbálnám, de ezek közül egyik sincs meg :/
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55795 2020.12.07. 20:42

Jó lassan kell majd nyomni a Szarjbepánkot, hogy tudják követni a pecsek a haladást... De akkor is kezdem day1.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55796 2020.12.07. 20:47

Közben elpusztult a büdösrája meg a vakhős DS-ben... szénné csítelve ez utóbbit a Thief ringgel, hogy kb egyenlőek legyenek az esélyek.

Már 80-90 ezer soulokat csapok el amikor elmegyek a banyához, de semmivel nem érzem hogy több esélyem lenne pl Flamelurker ellen. Oda még kéne a homing soul arrow csít, de ammeg Maneaterek után gyünne... :wilting:
Avatar
Moby

Hozzászólás #55797 2020.12.07. 20:57

Greyfox írta:Kipróbálnám, de ezek közül egyik sincs meg :/
DQXI S-ben pl működik. Most próbáltam.
Castle82

Hozzászólás #55798 2020.12.07. 21:13

Botond írta:Szerintem félreértetted a kérdés hangsúlyát! :idiota: Azt akartad írni, hogy nem tudtál rendesen belenézni, lehet később jobb lesz és elindul! De ez a Dani kedvencét melléalázni, hogy az majd jó válasz lesz. Ebbűbajleszmore! :banplz: Énszótam!



A szar az szar marad hiába kedvence valakinek. :banplz:
Na jó nem szar. Egy erős 6-7 körüli cucc amit egyedül a gameplay-nek köszönhet, ha az első rész szintjén mozogna máig akkor erre 5 pont is sok lenne.. Itt ott felmagasztalták de lassan az eladási top20-ból is kirepül mert kutyát nem érdekli. Ízlések és pofonok. Számomra az Ubisoft lassan teljesen levonul a térképről egy EA/Activision szintre a lelketlen copy-paste szennygyárba. Pedig az AC Origins valamelyest azt mutatta tanultak a hibáikból és végre nem ugyan azt adják majd el évekig jobban/szarabbul sikerülve, illetve a WD 2 gameplay is korrekt irányba mozdult el az első rész után noha a szereplői és a sztorija kimerült a ripacskodásban és a hipszter szarságokban. WD3 végképp lelketlen lett, a gameplay élményszerű és fejlődött a 2-höz képest de a karakterek meg ez a légy aki akarsz..Meh... Inkább lovagolok még egy órát a RDR2-ben. :idiota:
Apropó RDR 2 azt sem tartom nagy durranásnak de elvitathatatlan érdemei vannak ami az openworld világ felépítését és élettel megtömését illeti és ez az egyetlen ami miatt mai napig fent van a gépemen és néha elindítom hogy kicsit mászkáljak felfedezzek vagy csak épp vadásszak egyet benne. Nem ömlik az arcomba az erőltetett píszí, és egy szívvel lélekkel felépített világban lehet barangolni ami idővel még változik gyarapodik is ( ahogy telnek az ingame napok épül a vasútvonal fokozatosan, házak, stb) nem egy alibi enpécékkel feltöltött ratyiparadicsomban amit azzal akartak humorizálva eladni a tizenéves Fortnite szinten mozgó korosztálynak hogy lehet benne mankós mamókával is pusztítani...Miközben a WD3 gameplay-ben szépet ugrott előre (már amiben, a fizika kritikánb aluli jó Ubi szokáshoz hűen de ami még jobb hogy egykori játékaikhoz képest is tudtak rajta butítani lásd például ha belefutsz a mellig érő vízbe karakterünk úgy szaladgál benne mint Győzike a NAV ellenőrök elöl az érdi lejtőn) addig a WD 2 óta egy hatalmas lejtmenet ami a történetet és a szereplőket illeti ebben a WD1-et nyomokban sem érik el hála az Ubisoft elfajulásának..
Avatar
Micsu

Hozzászólás #55799 2020.12.07. 21:33

DanielT írta:Közben elpusztult a büdösrája meg a vakhős DS-ben... szénné csítelve ez utóbbit a Thief ringgel, hogy kb egyenlőek legyenek az esélyek.

Már 80-90 ezer soulokat csapok el amikor elmegyek a banyához, de semmivel nem érzem hogy több esélyem lenne pl Flamelurker ellen. Oda még kéne a homing soul arrow csít, de ammeg Maneaterek után gyünne... :wilting:
De figyu mar, te ezekrol honnan tudsz? Ez nem volt spoiler? :bohoc:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55800 2020.12.07. 22:20

Micsu írta:De figyu mar, te ezekrol honnan tudsz? Ez nem volt spoiler? :bohoc:
He? Nekem spoiler? Mindent tudok a játékról, csak játszani nem... :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #55801 2020.12.07. 22:21

DanielT írta:He? Nekem spoiler? Mindent tudok a játékról, csak játszani nem... :D
Nembaj, menni fog az csak toljad :P
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #55802 2020.12.07. 23:40

Epic nem szarral gurít. Tyranny és Pillars jönnek ingyen.
Avatar
Moby

Hozzászólás #55803 2020.12.08. 00:17

Lepörgött a DeS Remake Credits. Gyönyörű volt a vége. Csodálatos, fantasztikus volt az egész. 10/10-es műremek. Természetesen kiverem belőle a platinát. Naná.

Az király úgy ment le elsőre, hogy a movesetjéből se láttam semmit. Élt kb 15 másodpercet. Kissé túlfejlődte a játékot a karim. Mágusként eleve nem különösebb kihívás az egész játék. De nem is ezért volt jó, hanem a HANGULAT, A HANGOK, a GRAF...jajistenem, imádom!
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #55804 2020.12.08. 02:02

Moby írta:Mióta lecseréltem a megmurdelt tv-monitort erre a freesynces szarra, csak a 3 ubijáték ment, de a freesync egyikben sem működött :D Ha nem lenne a pendulum demo, azt mondanám, ez az egész trollkodás az nv részéről. Így csak a szokásos.
A pendulum egy nagyon jó játék. :D
Működik a VRR az Ubi szarokban is - Origins+Odyssey tapasztalatból kiindulva -, csak olyan ingadozásokat okoz a kontár motor, amit nem lehet korrigálni - CPU kihasználás, streaming, GPU mind össze-vissza tök szar. Emlékeim szerint framerate limitert kellett használnom. A vsync implementáció is nagyon gány.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #55805 2020.12.08. 08:20

Ez a Blind Playthrough téma twitchen nem kicsit gáz.
Avatar
Moby

Hozzászólás #55806 2020.12.08. 08:57

Lesz itt sírás a 1070-ekkel azthiszem...
Kép
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #55807 2020.12.08. 09:04

Moby írta:Lesz itt sírás a 1070-ekkel azthiszem...
Kép
jesszus. Akkkor mi lesz itt konzolon? Ha ez igaz, ez ps5-on kozelbe se jon a 60.. Es a ps4/pro?? :D Nade még nem adtam fel hogy megjon a 700 euros 3080-am :)

szerk: most nezem ez nem is olyan rossz. Nagyjabol 2060-ra szamitok, 2 nap es kiderul :))
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Greyfox 2020.12.08. 09:06-kor.
Avatar
Moby

Hozzászólás #55808 2020.12.08. 09:05

Greyfox írta:jesszus. Akkkor mi lesz itt konzolon? Ha ez igaz, ez ps5-on kozelbe se jon a 60.. Es a ps4/pro?? :D Nade még nem adtam fel hogy megjon a 700 euros 3080-am :D
Az eddigi videók alapján elég stabilan fut 60-on PS5-ön. A beállítások más kérdés, de röccenés nem igazán látszik.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #55809 2020.12.08. 09:07

Moby írta:Az eddigi videók alapján elég stabilan fut 60-on PS5-ön. A beállítások más kérdés, de röccenés nem igazán látszik.
Visszaszivom, 1060-at neztem 1070-nek. Nem lesz itt gond, ha a ps5 viszi, kb egy szint :banplz: :))
Avatar
Moby

Hozzászólás #55810 2020.12.08. 09:11

Greyfox írta:Visszaszivom, 1060-at neztem 1070-nek. Nem lesz itt gond, ha a ps5 viszi, kb egy szint :banplz: :))
Ja. Az átlag 37 helyett simán meglesz az átlag 43. Fullhd mediumon :D
Avatar
Necro

Hozzászólás #55811 2020.12.08. 09:13

Én még nem tudom mire vegyem, 1070-re vagy üvöltő Pro-ra.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #55812 2020.12.08. 09:17

Moby írta:Ja. Az átlag 37 helyett simán meglesz az átlag 43. Fullhd mediumon :D
Meg nézem a listában, hogy a proci is probléma lesz itt, ha a 3090 + 7700k kombó ennyire "szar".
Avatar
Moby

Hozzászólás #55813 2020.12.08. 09:21

De egyébként nincs itt semmi baj. Végre eljött a 4K@RT kora!


Akár 11fps-el egy 3080-on :DDD Szabad szemmel is jól láthatóan a DLSS fogja kihúzni az iparágat a szarból, mert a nagyotmondásokkal olyan szinten szopatták le magukat, hogy a arra szavak sincsenek. Na, majd ezek után lehet fikkantani a nem-natív konzolokat, a sok majdnemnatív RT-s kártyával.
Kép
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #55814 2020.12.08. 09:25

Moby írta:Ja. Az átlag 37 helyett simán meglesz az átlag 43. Fullhd mediumon :D
Lehuzom konzolszintre meglesz az, a 60-ert mindent :) Orulok hogy igy aggodsz a boldogsagomert :) :puszi: Ha nagyon szar lesz megvarom a 3080-at, na az mindent faszrahuz nextgenestol :))
Avatar
Moby

Hozzászólás #55815 2020.12.08. 09:27

Greyfox írta:Lehuzom konzolszintre meglesz az, a 60-ert mindent :) Orulok hogy igy aggodsz a boldogsagomert :) :puszi: Ha nagyon szar lesz megvarom a 3080-at, na az mindent faszrahuz nextgenestol :))
Absz nem aggódok. Szerintem totál koherens lesz az elémény az árral, és a fizetési móddal :P
Avatar
Botond

Hozzászólás #55816 2020.12.08. 09:28

Moby írta:De egyébként nincs itt semmi baj. Végre eljött a 4K@RT kora!


Akár 11fps-el egy 3080-on :DDD Szabad szemmel is jól láthatóan a DLSS fogja kihúzni az iparágat a szarból, mert a nagyotmondásokkal olyan szinten szopatták le magukat, hogy a arra szavak sincsenek. Na, majd ezek után lehet fikkantani a nem-natív konzolokat, a sok majdnemnatív RT-s kártyával.
Azé a 3090es az hozza a konzolos 20 fps-t majdnem, szóval rendben van ez. :)
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #55817 2020.12.08. 09:32

Moby írta:Absz nem aggódok. Szerintem totál koherens lesz az elémény az árral, és a fizetési móddal :P
Tudom tudom, te az Ukránoknál vetted volna! :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #55818 2020.12.08. 09:32

Csodálatos időkben jelent meg ez a játék. A videók alapján a bugok mennyisége méltó is lesz hozzá. Nem tudom mi nagyobb szánalom, a versenyfutás a kínai kriptobányászokkal egy normális vga-ért, vagy a konzolscalperekkel a PS5-ért. 2020 csúcspontja lesz dec10, az alapján, amiket látok két napja :taps: Mindenkinek csudás lesz. A játékosokat kivéve.
Avatar
Moby

Hozzászólás #55819 2020.12.08. 09:33

Greyfox írta:Tudom tudom, te az Ukránoknál vetted volna! :banplz:
Én csak megvártam volna enkóron :DD
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #55820 2020.12.08. 09:36

Moby írta:Csodálatos időkben jelent meg ez a játék. A videók alapján a bugok mennyisége méltó is lesz hozzá. Nem tudom mi nagyobb szánalom, a versenyfutás a kínai kriptobányászokkal egy normális vga-ért, vagy a konzolscalperekkel a PS5-ért. 2020 csúcspontja lesz dec10, az alapján, amiket látok két napja :taps: Mindenkinek csudás lesz. A játékosokat kivéve.
Egyetértek. Annyival kiegészíteném, hogy a ps5-ös megoldás is elég messze van az ideálistól. A valódi gyógyír most a 3080 :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #55821 2020.12.08. 09:36

De nyugi, ott fogom én is rajtakészen várni kipeckelt szájjal, hogy rohanhassak a faszerdőbe csütörtökön.
This is the way.
Avatar
Moby

Hozzászólás #55822 2020.12.08. 09:39

Greyfox írta:Egyetértek. Annyival kiegészíteném, hogy a ps5-ös megoldás is elég messze van az ideálistól. A valódi gyógyír most a 3080 :D
Van 3080-ra DeS remake? Nincs! :nezze: Egy megoldás létezik! :banplz:
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #55823 2020.12.08. 09:47

Moby írta:Van 3080-ra DeS remake? Nincs! :nezze: Egy megoldás létezik! :banplz:
Az is kell!! Ha normálisan lesz minden, nem egy nagy kiadás egyik sem.
Avatar
Necro

Hozzászólás #55824 2020.12.08. 09:58

Aki teljesen lemaradt annak hoval érdemes ellőni a PS5 rendelést mostanában?
Avatar
Micsu

Hozzászólás #55825 2020.12.08. 10:00

Ezt 1st day el kell engedni.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55826 2020.12.08. 12:01

Moby írta:Lepörgött a DeS Remake Credits. Gyönyörű volt a vége. Csodálatos, fantasztikus volt az egész. 10/10-es műremek. Természetesen kiverem belőle a platinát. Naná.

Az király úgy ment le elsőre, hogy a movesetjéből se láttam semmit. Élt kb 15 másodpercet. Kissé túlfejlődte a játékot a karim. Mágusként eleve nem különösebb kihívás az egész játék. De nem is ezért volt jó, hanem a HANGULAT, A HANGOK, a GRAF...jajistenem, imádom!
Én folyamatosan a törlés határán vagyok, de tény hogy csodás ahogy kinéz és minden egyéb körítés. Ömlik belőle az igényesség.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #55827 2020.12.08. 12:03

De hogy jönnek elő ilyenek des-ben? Nem jatszottatok rongyossa az eredetit, vagy annyira mas? Rendszeresen racsodalkoztok itt dolgokra, mint egy uj jatekban :)
Avatar
Mekee

Hozzászólás #55828 2020.12.08. 12:04

Micsu írta:Ezt 1st day el kell engedni.
Igen azt kéne, de nekem most kicsit viszket, hogy bekattincsam lucskos prő-re, pc eszembe se jutott
Avatar
Moby

Hozzászólás #55829 2020.12.08. 12:05

Mekee írta:De hogy jönnek elő ilyenek des-ben? Nem jatszottatok rongyossa az eredetit, vagy annyira mas? Rendszeresen racsodalkoztok itt dolgokra, mint egy uj jatekban :)
Én kb 2 órát játszottam az eredetivel.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #55830 2020.12.08. 13:13

Mekee írta:De hogy jönnek elő ilyenek des-ben? Nem jatszottatok rongyossa az eredetit, vagy annyira mas? Rendszeresen racsodalkoztok itt dolgokra, mint egy uj jatekban :)
Én most játszok először az eredetivel. Dani jól bele a spoilerezett így az egyik bossba. :(
Hétvégén meg tegnap is a GTA 4 ment....vagyis inkább podcast hallgatás közben ment a GTA 4. Elég szemét, darálós küldik vannak már itt az olaszoknál és nagyon unom. A buzi Tóni és a motoros dlc-ket megéri letolni, vagy kihagyhatók?
Avatar
eje75

Hozzászólás #55831 2020.12.08. 13:24

Moby írta:Csodálatos időkben jelent meg ez a játék. A videók alapján a bugok mennyisége méltó is lesz hozzá. Nem tudom mi nagyobb szánalom, a versenyfutás a kínai kriptobányászokkal egy normális vga-ért, vagy a konzolscalperekkel a PS5-ért. 2020 csúcspontja lesz dec10, az alapján, amiket látok két napja :taps: Mindenkinek csudás lesz. A játékosokat kivéve.
De legalább nem fog sokáig tartani... IGN review-ban a fütyikém azt mondja, hogy elsőre meglepetésére 20 óra alatt lenyomta... úgy kellett visszatölteni egy mentést, hogy megcsináljon még side mission-öket, így sikerült még nyomorult 20 órát belenyomnia ... remek lesz :wilting:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55832 2020.12.08. 13:29

benőmenő írta:Én most játszok először az eredetivel. Dani jól bele a spoilerezett így az egyik bossba. :(
Hétvégén meg tegnap is a GTA 4 ment....vagyis inkább podcast hallgatás közben ment a GTA 4. Elég szemét, darálós küldik vannak már itt az olaszoknál és nagyon unom. A buzi Tóni és a motoros dlc-ket megéri letolni, vagy kihagyhatók?
Bocsi, melyikbe? Direkt nem eredeti néven hívtam őket. ;(
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #55833 2020.12.08. 13:43

DanielT írta:Bocsi, melyikbe? Direkt nem eredeti néven hívtam őket. ;(
Spoiler
A thief ring-es trükk beleégett az agyamba, mire kapcsoltam, hogy nem kéne tovább olvasni a hsz-t. :rinya:
Avatar
Moby

Hozzászólás #55834 2020.12.08. 13:44

benőmenő írta:
Spoiler
A thief ring-es trükk beleégett az agyamba, mire kapcsoltam, hogy nem kéne tovább olvasni a hsz-t. :rinya:
Abban nem tudom mi volt a spoiler. Én meg sem szereztem, ergo nem kell sehova.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55835 2020.12.08. 13:45

benőmenő írta:
Spoiler
A thief ring-es trükk beleégett az agyamba, mire kapcsoltam, hogy nem kéne tovább olvasni a hsz-t. :rinya:
PÁSZDMEK! Bocccs. :szomoru1:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55836 2020.12.08. 13:46

Moby írta:Abban nem tudom mi volt a spoiler. Én meg sem szereztem, ergo nem kell sehova.
Level 1 kezdősetuppal végignyomják az összes soulst az ügyesek, szal' ennyi erővel semmi nem kell sehova. :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #55837 2020.12.08. 13:52

DanielT írta:Level 1 kezdősetuppal végignyomják az összes soulst az ügyesek, szal' ennyi erővel semmi nem kell sehova. :banplz:
Nejó, csak írtok olyanokat, amiket nem tudok dekódolni sem. Tasman is írt egy olyat, hogy "1-4-gyel fejezném be, ha kevés a soul akkor meg thief ring és 4-3 farm". Azt hittem, hogy majd a végén megértem, és majd gáz lesz, hogy nincs thief ringem, de így, hogy befejeztem sem értem topvábbra sem. Sem azt, hogy mihez kellett volna, sem azt, hogy hova lett volna kevés a sousl (mire?), és hogy akkor farmolni kellett volna (minek?). Vagy valamit kurvára kihagytam, de ezt az egész részt kompletten nem értem máig.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #55838 2020.12.08. 14:23

Moby írta:Nejó, csak írtok olyanokat, amiket nem tudok dekódolni sem. Tasman is írt egy olyat, hogy "1-4-gyel fejezném be, ha kevés a soul akkor meg thief ring és 4-3 farm". Azt hittem, hogy majd a végén megértem, és majd gáz lesz, hogy nincs thief ringem, de így, hogy befejeztem sem értem topvábbra sem. Sem azt, hogy mihez kellett volna, sem azt, hogy hova lett volna kevés a sousl (mire?), és hogy akkor farmolni kellett volna (minek?). Vagy valamit kurvára kihagytam, de ezt az egész részt kompletten nem értem máig.
Thief ring kb a játék elején van, el sincs dugva. :D
Spoiler
A storm king után a fegyver még használható, és lehet velük farmolni a repülő szarokat. Thief ring mellett kicsit nyugisabban lehet őket lövöldözni. Egy kör olyan 30k soul talán?
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #55839 2020.12.08. 14:32

Necro írta:Aki teljesen lemaradt annak hoval érdemes ellőni a PS5 rendelést mostanában?
Sehova, vagy mindenhova, kb ugyanaz lesz az eredmény. A tippem az, hogy márciusban már elérhető lesz "boltbabesétálva" is, de valójában senki nem tud semmi pontosat.
Avatar
Moby

Hozzászólás #55840 2020.12.08. 15:07

TasManXT írta:Thief ring kb a játék elején van, el sincs dugva. :D
Spoiler
A storm king után a fegyver még használható, és lehet velük farmolni a repülő szarokat. Thief ring mellett kicsit nyugisabban lehet őket lövöldözni. Egy kör olyan 30k soul talán?
Igen, belekezdtem a második runba, itt már meglett a gyűrű. Farmolás: igen, ezt értem. De minek? Mi a célja?
Avatar
Moby

Hozzászólás #55841 2020.12.08. 15:51

Greyfox írta:Sehova, vagy mindenhova, kb ugyanaz lesz az eredmény. A tippem az, hogy márciusban már elérhető lesz "boltbabesétálva" is, de valójában senki nem tud semmi pontosat.
Havonta jön újabb készlet. De mindenhova kevés. Feliratkozni felesleges, mert le se szarják. Kitolják ami van, pár percig él az oldal, aztán lock.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #55842 2020.12.08. 16:26

Moby írta:Igen, belekezdtem a második runba, itt már meglett a gyűrű. Farmolás: igen, ezt értem. De minek? Mi a célja?
Azért az átjött, hogy a többi Souls játékkal ellentétben itt bármilyen statot növelsz, azzal erősödik a karaktered? Tehát a defense értékek az egekben lesznek. Menj vissza soul level 70-en a kezdőre és engedd, hogy csapkodjanak. Semmit sem sebeznek kb beléd.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55843 2020.12.08. 16:32

Azért nem szar, hogy én már 2 helyről 2 PS5-öt vettem...

Hát azért az évek nem múltak el hiába!
Avatar
Moby

Hozzászólás #55844 2020.12.08. 16:40

TasManXT írta:Azért az átjött, hogy a többi Souls játékkal ellentétben itt bármilyen statot növelsz, azzal erősödik a karaktered? Tehát a defense értékek az egekben lesznek. Menj vissza soul level 70-en a kezdőre és engedd, hogy csapkodjanak. Semmit sem sebeznek kb beléd.
Igen, ezt is értem, a lényeget viszont továbbra sem :D MINEK? olyan 65-ös szinten fejeztem be, ami ilyen nudli. Gyak egy komolyabbnak mondható ellenfél van a játékban, de ott sem a boss az ellenfél, hanem a pálya. De az is a játék közepe, nem a vége. Mi a jóistennek farmolni? A végén már nincs semmi, ahova kellene ilyen.
Second runban most ment le tower knight (a kiegtrofijával
Spoiler
életben hagytam az ijászokat
), de még most sem vagyok 70-es.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #55845 2020.12.08. 16:59

Moby írta:Igen, ezt is értem, a lényeget viszont továbbra sem :D MINEK? olyan 65-ös szinten fejeztem be, ami ilyen nudli. Gyak egy komolyabbnak mondható ellenfél van a játékban, de ott sem a boss az ellenfél, hanem a pálya. De az is a játék közepe, nem a vége. Mi a jóistennek farmolni? A végén már nincs semmi, ahova kellene ilyen.
Second runban most ment le tower knight (a kiegtrofijával
Spoiler
életben hagytam az ijászokat
), de még most sem vagyok 70-es.
Nem valami casterrel tolod? Mert akkor nincs kérdésem a MINEK-et illetően.
Avatar
Moby

Hozzászólás #55846 2020.12.08. 19:25

TasManXT írta:Nem valami casterrel tolod? Mert akkor nincs kérdésem a MINEK-et illetően.
Az mi? Mágussal tolom.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #55847 2020.12.08. 19:29

Moby írta:Az mi? Mágussal tolom.
Az pont caster. (Spellcaster) Gondolom talalkoztal mar ilyennel rpgben.
Avatar
Moby

Hozzászólás #55848 2020.12.08. 19:38

Micsu írta:Az pont caster. (Spellcaster) Gondolom talalkoztal mar ilyennel rpgben.
Én nem tudom hányszor írtam le, hogy mágussal tolom :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #55849 2020.12.08. 19:45

Moby írta:Én nem tudom hányszor írtam le, hogy mágussal tolom :)
Tudom meg Tasman is tudta csak vissza kerdezett.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #55850 2020.12.08. 20:02

Metrot Exodust játszom. Nagyon bejön.
Avatar
arty

Hozzászólás #55851 2020.12.08. 21:26

Micsu írta:Azért a pcs verza 91en áll ami igencsak jó, főleg hogy egy összetett játék amiben bőven könnyű hibát találni.

Btw pc gamer is tolt rá egy 78at (még a rivjút nem olvastam), bezzeg a valhallára 92t :miaz: :wilting: :wilting: Utóbbi időben észrevettem hogy elég érdekesen pontoznak ők is. Nem e odaértek a bőröndök? Arty tudsz vmit? :vigyor4:
pc gaming alliance tolja őket, ha jóltudom :D

amugy fura, hogy nem-e csak az ubi/ac gyűlölet fűti-e a valhalla-ellenes tábort... engem az fűt, az biztos! :nyes:
nehéz ezt megítélni, innen elég kevesen szeretik az ac-t és mellette már valhalláznak is ;)

Castle82 írta:Az Origins jó volt egynek. Aztán Odyssey már szemráncolós volt...
:worship:
Avatar
arty

Hozzászólás #55852 2020.12.08. 21:40

benőmenő írta:Én most játszok először az eredetivel. Dani jól bele a spoilerezett így az egyik bossba. :(
Hétvégén meg tegnap is a GTA 4 ment....vagyis inkább podcast hallgatás közben ment a GTA 4. Elég szemét, darálós küldik vannak már itt az olaszoknál és nagyon unom. A buzi Tóni és a motoros dlc-ket megéri letolni, vagy kihagyhatók?
Hogyne érné meg!!! (de nekem a gta4 a kedvenc gta-m és a motoros-tónis hosszú éhezés után játszódhatott (mire megjelentek...), nem másnap... szal a te élményed lehet nagyon más lesz :) )
Avatar
Mekee

Hozzászólás #55853 2020.12.08. 21:44

benőmenő írta: A buzi Tóni és a motoros dlc-ket megéri letolni, vagy kihagyhatók?
Há nálam az a két dlc mentette meg az egész GTA4-et, az alapjátékot annyira untam, és annyira távol áll tőlem ez a szláv melegítős lájfsztájl, hogy nemis vagyok biztos benne, hogy valaha végigment, a kiegeket meg többször is, főleg a géjtóni ami nekem bejött nagyon hangulatra is
Avatar
Micsu

Hozzászólás #55854 2020.12.08. 22:01

Mekee írta:Há nálam az a két dlc mentette meg az egész GTA4-et, az alapjátékot annyira untam, és annyira távol áll tőlem ez a szláv melegítős lájfsztájl, hogy nemis vagyok biztos benne, hogy valaha végigment, a kiegeket meg többször is, főleg a géjtóni ami nekem bejött nagyon hangulatra is
Akarod mondani gaytóni lajfsztájl allt kozel hozzad :ravasz1:
Avatar
deep

Hozzászólás #55855 2020.12.08. 22:02

arty írta:Hogyne érné meg!!! (de nekem a gta4 a kedvenc gta-m és a motoros-tónis hosszú éhezés után játszódhatott (mire megjelentek...), nem másnap... szal a te élményed lehet nagyon más lesz :) )
Én is úgy emlékszem, hogy a DLC-k messze jobbak voltak mint az alapjáték.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55856 2020.12.08. 22:07

SZARRÁ abuzálom a rendszert és így is bepaníroz a főbossz...

Ahogy meghalok, főmenü, close app, restart game és így legalább nem kell elfutnom hozzá. De hát esélyem nincs egyelőre. ;(

szerk: Naná, hogy ahogy megírtam a kommentet, egyből én paníroztam be. És nem is csítelve. (előtte 15x hullottam)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #55857 2020.12.08. 22:11

DanielT írta:SZARRÁ abuzálom a rendszert és így is bepaníroz a főbossz...

Ahogy meghalok, főmenü, close app, restart game és így legalább nem kell elfutnom hozzá. De hát esélyem nincs egyelőre. ;(
Nem eleg hogy csalasnak szamito casterrel vagy de meg a futoszimulator reszet is kibekkeled ezzel a csalassal a jateknak :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #55858 2020.12.08. 22:42

DeS expert wanted!
Spoiler
2. runban 1-1-ben megmentettem Ostrava seggét. 1.st runban is, de akkor nem használtam fel a mausoleum key-t. A platinához viszont kellene. Namost megmentettem, TUTIRA senki nem maradt a pályán aki kinyírhatta volna, és 1-2-ben már nem volt ott. Se nexusban. HOL A CIGÁNY KURVA ANYJÁBAN VAN? Visszamentem 1-1-be hátha valahol megmurdelt, de nincs sehol. KELL a mausoleum key! Ilyenkor mi a retkes geci van? Ezért az egy dologért biztos, hogy nem megyek még egy kört, akkor inkább ott rohadjon meg a platina.
Avatar
Moby

Hozzászólás #55859 2020.12.08. 23:22

Najó, ezt buktam. Hát akkor ennyit a platináról :(
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55860 2020.12.08. 23:32

Részvétem... én a végigjátszásért akartam behúzni az arany trofit. Nyolcszor megnéztem, hogy mit csináljak. Naná, hogy nem azt az endinget választottam, amire hittem, hogy adja. Szal' SEMMIT nem kaptam a végén. :eljen: :wilting:

Vissza: “Leáldozott.hu”