A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #55651 2020.12.04. 14:38

Ez a Immortals: Fenyx Rising egy ubisoft genny vagy van benne fantázia? A karakterek kinézete miatt én hányok tőle, de érdekelt innen bárkit?
Avatar
Moby

Hozzászólás #55652 2020.12.04. 14:47

TasManXT írta:Ez a Immortals: Fenyx Rising egy ubisoft genny vagy van benne fantázia? A karakterek kinézete miatt én hányok tőle, de érdekelt innen bárkit?
Kipróbáltam. N+1 generic ubiszar. Ezerszerinkább a WDL.
Avatar
Botond

Hozzászólás #55653 2020.12.04. 16:37

Moby írta:2020 egyik mélypontja volt.
Kicsilányom megváltoztatta a telefonkódját, rajzolósra, pedig mondtam neki, hogy ne, persze elfelejtette, mehettem be a hard resethez a factory settings menübe. Nekem ez volt a mélypont idén. :D Androidot hakkolni bazzeg. Applet gondolom nem is lehet, azt rakhattuk volna a kukába. :D
A doom eternal ennél csak jobb lehet!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55654 2020.12.04. 17:09

Tényleg nem fog vissza semmit a Series S, mert olyan szinten leszarják, hogy arra nincsenek szavak.

PS5+XSX 4K

XSS 1080p

A legjobb a PS5 verzió ismét, mert nincsenek random frémdropok, mint X-en.

phpBB [media]
Avatar
Botond

Hozzászólás #55655 2020.12.04. 17:12

DanielT írta:Tényleg nem fog vissza semmit a Series S, mert olyan szinten leszarják, hogy arra nincsenek szavak.

PS5+XSX 4K

XSS 1080p

A legjobb a PS5 verzió ismét, mert nincsenek random frémdropok, mint X-en.
Már leakelték egy két helyen, hogy a fejlesztők 6-8 hónappal korábban kaptak ps5 devkitet, mint xsx-est, mert az MS várt még amd featureöket, szóval a későbbi címeknél fordulhat ez, de megint el van balfaszkodva a launch, amikor minden eldől az már kiderült.
Avatar
Moby

Hozzászólás #55656 2020.12.04. 17:21

Botond írta:Már leakelték egy két helyen, hogy a fejlesztők 6-8 hónappal korábban kaptak ps5 devkitet, mint xsx-est, mert az MS várt még amd featureöket, szóval a későbbi címeknél fordulhat ez, de megint el van balfaszkodva a launch, amikor minden eldől az már kiderült.
Hát ez akkora BS mint a ház. Mihez nem volt devkit? A DX12-höz? :wilting: A hót egyedi API-kkal operáló platform, az készvolt, de ami évek óta létezik, az nem. Háppppersze :DD ETTŐLSZAR! :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #55657 2020.12.04. 17:30

Moby írta:Hát ez akkora BS mint a ház. Mihez nem volt devkit? A DX12-höz? :wilting: A hót egyedi API-kkal operáló platform, az készvolt, de ami évek óta létezik, az nem. Háppppersze :DD ETTŐLSZAR! :D
Mondani kell vmit, most ezt mondják. :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55658 2020.12.04. 17:33

Botond írta:Mondani kell vmit, most ezt mondják. :)
Úgy tudom a Zen a mai napig nem kapott PS5 devkitet... Deep?
Avatar
Moby

Hozzászólás #55659 2020.12.04. 17:39

DanielT írta:Úgy tudom a Zen a mai napig nem kapott PS5 devkitet... Deep?
Anno xbox classichoz nem volt semmilyen devkit. Letöltötted VC alá a libraryket, meg volt egy hálózati debugger, azt jóvan :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #55660 2020.12.04. 18:02

Ez az alza bazdmeg....LOL
Tudtak kb 5 darabot hozi megjelenésre, azóta semmi, és nem csak semmi, de már előre a semmi :D
Spoiler
Tisztelt Ügyfelünk!

A XXXXX sz. megrendelésével kapcsolatban keressük Önt, amely a Playstation 5 terméket tartalmazza. Mint azt bizonyára előző üzeneteinkből is tudja, a magyar piacon a termék sajnos nagy hiánycikknek minősül, ennek kapcsán jelenleg is a beszállítói információkra várunk a termék elérhetőségét illetően. Mivel a legújabb hírek szerint a Sony nem tud pontos időpontot, illetve darabszámot visszaigazolni, a 2021 februárjára tervezett időpontot töröltük rendszerünkből. Aggodalomra azonban semmi ok, foglalását továbbra is nyilvántartjuk, és amint további elérhető darabok érkeznek raktárunkra, a megrendeléseket továbbra is azok leadásának sorrendjében dolgozzuk fel.

Nagyon sajnáljuk, hogy megrendelését egyelőre nem tudjuk teljesíteni, de biztosítjuk, hogy megteszünk minden tőlünk telhetőt, hogy a Playstation 5 a lehető leghamarabb Önhöz kerüljön. Kérjük, ügyfélszolgálatunkat az ügy kapcsán ne keressék fel, amint további információkkal fogunk rendelkezni a játékkonzolt illetően, automatikusan értesíteni fogjuk Önt.

További szép napot kívánunk!
Az Alza.hu csapata
Avatar
Botond

Hozzászólás #55661 2020.12.04. 18:18

Moby írta:Anno xbox classichoz nem volt semmilyen devkit. Letöltötted VC alá a libraryket, meg volt egy hálózati debugger, azt jóvan :)
Villámgyorsan le is keverték azt a gent MS-ék... :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55662 2020.12.04. 18:28

Moby írta:Ez az alza bazdmeg....LOL
Tudtak kb 5 darabot hozi megjelenésre, azóta semmi, és nem csak semmi, de már előre a semmi :D
Spoiler
Tisztelt Ügyfelünk!

A XXXXX sz. megrendelésével kapcsolatban keressük Önt, amely a Playstation 5 terméket tartalmazza. Mint azt bizonyára előző üzeneteinkből is tudja, a magyar piacon a termék sajnos nagy hiánycikknek minősül, ennek kapcsán jelenleg is a beszállítói információkra várunk a termék elérhetőségét illetően. Mivel a legújabb hírek szerint a Sony nem tud pontos időpontot, illetve darabszámot visszaigazolni, a 2021 februárjára tervezett időpontot töröltük rendszerünkből. Aggodalomra azonban semmi ok, foglalását továbbra is nyilvántartjuk, és amint további elérhető darabok érkeznek raktárunkra, a megrendeléseket továbbra is azok leadásának sorrendjében dolgozzuk fel.

Nagyon sajnáljuk, hogy megrendelését egyelőre nem tudjuk teljesíteni, de biztosítjuk, hogy megteszünk minden tőlünk telhetőt, hogy a Playstation 5 a lehető leghamarabb Önhöz kerüljön. Kérjük, ügyfélszolgálatunkat az ügy kapcsán ne keressék fel, amint további információkkal fogunk rendelkezni a játékkonzolt illetően, automatikusan értesíteni fogjuk Önt.

További szép napot kívánunk!
Az Alza.hu csapata
Nekem más infóm van, de nem akarom elkiabálni.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55663 2020.12.04. 18:56

Mobyprivi
Avatar
deep

Hozzászólás #55664 2020.12.04. 19:22

DanielT írta:Úgy tudom a Zen a mai napig nem kapott PS5 devkitet... Deep?
Nem tudok róla, hogy lenne. Skarlátot igen, de szerintem azt se unboxingoltuk még :D
Avatar
arty

Hozzászólás #55665 2020.12.04. 21:17

DanielT írta:A dinamizmust nagyon eltalálták, pusztulgurul minden! :eljen: Alienation megvolt neked?
igen és az is fantasztikus (és nehéz és 30fps), de egy hajszálnyicskával jobbacska szerintem a renegadeops.

viszont mindkettőnknek meg kéne nézni ezt a hélóst, hátha új királyra lelünk! vagy legalábbis annak, akinek van hozzá gépe :mf2:
Avatar
arty

Hozzászólás #55666 2020.12.04. 21:22

benőmenő írta:Én PS-en sztalkoltam le mindenkit a múltkor, aki felvett, hogy laza 10x annyi trofitok van (Artynak "csak" 6x!), mint nekem. Nyilván csak kíváncsiságból, mert nincs az az isten, amiért én kifaromolnám a 18 majompúpzselét, meg összeszedném az elpöccintett fogpiszkálókat minden játékban.
Az Unchartedekben monjuk egész szimpi volt, hogy az összelopkodot kacatok után pontot ad a játék és én dönthetem el, hogy az xy artwörköt, vagy a "behind the scenes" kisfilmet szeretném feloldani.
nekem a "teljes" ps3 éra másik acc :( köszönöm SONY!
Avatar
arty

Hozzászólás #55667 2020.12.04. 21:44

Moby írta:Hát ez akkora BS mint a ház. Mihez nem volt devkit? A DX12-höz? :wilting: A hót egyedi API-kkal operáló platform, az készvolt, de ami évek óta létezik, az nem. Háppppersze :DD ETTŐLSZAR! :D
ha ezt is elveszitek tőlünk, mégis mibe kapaszkodjunk?! TIZENKETTŐ!!!! VÉES TÍZ!!!!!44 :rinya: :rinya: :rinya:

megnéztem az nba2k21 df rivjut, rettegve vártam a frémeket és... jöttek :(
ez végre nem szaggat állandóan, nincs sokáig 50frém... csak... csak egy hajszál a levesben. egy nagy, vastag, göndör, GORILLASZŐR!!! :( jóétvágyat, köszi MS :( :( :(

---

Botond!
Zónak köszi az infót szkájpon a coopról :D (nincs skype se, mer' TLOU2 van, ami idő jut, az most egy ideig ebbe megy... hát idejárni sincs időm!!!4)
Avatar
Moby

Hozzászólás #55668 2020.12.04. 21:55

Ide azthiszem el is felejtettem linkelni. PS5 HDR beállítási segédlet Vincenttől. A sony ajánlása nem igazán fasza, az övé jobb, és részletesen el is mondja miért (nem egy bonya dolog).
phpBB [media]
Avatar
arty

Hozzászólás #55669 2020.12.04. 21:55

és ma megjött a ps5öm első alkatrésze!

Spoiler
ps4 kamera adapter. köszi, h anno a rendelős linket betettétek (moby vagy mekee már nem rémlik)
Avatar
Mekee

Hozzászólás #55670 2020.12.04. 23:27

Tényleg vr... van olyan is.
Moby, próbáltad már ittott, vagy még neked sincs meg a szajré hozzá?
Avatar
Moby

Hozzászólás #55671 2020.12.05. 00:42

Mekee írta:Tényleg vr... van olyan is.
Moby, próbáltad már ittott, vagy még neked sincs meg a szajré hozzá?
Nincs hát. Már mindenki megkapta. Szerintem nekem nem jön meg, lenyúlta a posta vagy a geci tudja. Előbb iígényeltem, mint bárki.
Avatar
Moby

Hozzászólás #55672 2020.12.05. 00:47

Hát én ezt a DeS-t úgy elbasztam, hogy újra kéne kezdenem, de ahhoz nincs erőm. Továbbmenni meg nem tudok. Nem szabad ezeket vakon nyomni, mer szopás a vége. Hát be is szoptam rendesen. Feketére fordult a tendency, ritual pathen megmozdulni sem tudok. A karakterem ide egy rakat szar, a black phantomok meg hármasával ácsorognak minden sarkon a tendency miatt. 100 tryból nem jutok el a bosshoz. Totális fail.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55673 2020.12.05. 06:07

Moby írta:Hát én ezt a DeS-t úgy elbasztam, hogy újra kéne kezdenem, de ahhoz nincs erőm. Továbbmenni meg nem tudok. Nem szabad ezeket vakon nyomni, mer szopás a vége. Hát be is szoptam rendesen. Feketére fordult a tendency, ritual pathen megmozdulni sem tudok. A karakterem ide egy rakat szar, a black phantomok meg hármasával ácsorognak minden sarkon a tendency miatt. 100 tryból nem jutok el a bosshoz. Totális fail.
Áucs. Én is újrakezdtem magic guide alapján, simán be lehet hozni gyorsan a haladást akármilyen messze vagy. Szal hajrá! :) Tovább mondjuk semmivel nem jutottam még. :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #55674 2020.12.05. 08:15

DanielT írta:Áucs. Én is újrakezdtem magic guide alapján, simán be lehet hozni gyorsan a haladást akármilyen messze vagy. Szal hajrá! :) Tovább mondjuk semmivel nem jutottam még. :D
Utánaolvastam. Úgynézem van megoldás, nem kell újrakezdenem...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55675 2020.12.05. 09:00

Necro neked volt ilyen státuszod a tracking során?

"2020-12-02 10:00
Rozenburg, delivery to local courier"

Mi a F?! Lokális kurier? Rózenburg az valami új Pesti kerület?
Avatar
Necro

Hozzászólás #55676 2020.12.05. 09:23

DanielT írta:Necro neked volt ilyen státuszod a tracking során?

"2020-12-02 10:00
Rozenburg, delivery to local courier"

Mi a F?! Lokális kurier? Rózenburg az valami új Pesti kerület?
Beallt arra, aztán jött két wtf sms olyan informáciokkal amikkel semmilyen kombinációban sem tudtam mit kezdeni, még csak azt sem tudtam melyik csomaghoz tartozik.
SmartSelect_20201205-091938_Messages.jpg
Avatar
Necro

Hozzászólás #55677 2020.12.05. 09:33

Tévedtem, ez volt a processz:
SmartSelect_20201205-092557_Chrome.jpg
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #55678 2020.12.05. 11:27

Botond írta:Kicsilányom megváltoztatta a telefonkódját, rajzolósra, pedig mondtam neki, hogy ne, persze elfelejtette, mehettem be a hard resethez a factory settings menübe. Nekem ez volt a mélypont idén. :D Androidot hakkolni bazzeg. Applet gondolom nem is lehet, azt rakhattuk volna a kukába. :D
A doom eternal ennél csak jobb lehet!
Ha iphone-on elfelejted a jelkodot, akkor gepre dugva ujrahuzod, es ennyi. Miutan bejelentkezel icloudba, mindent visszahuz a telora, ami oda volt syncelve.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55679 2020.12.05. 11:44

Necro írta:Beallt arra, aztán jött két wtf sms olyan informáciokkal amikkel semmilyen kombinációban sem tudtam mit kezdeni, még csak azt sem tudtam melyik csomaghoz tartozik.
SmartSelect_20201205-091938_Messages.jpg
Köszkösz!
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #55680 2020.12.05. 13:05

Moby írta:Hát én ezt a DeS-t úgy elbasztam, hogy újra kéne kezdenem, de ahhoz nincs erőm. Továbbmenni meg nem tudok. Nem szabad ezeket vakon nyomni, mer szopás a vége. Hát be is szoptam rendesen. Feketére fordult a tendency, ritual pathen megmozdulni sem tudok. A karakterem ide egy rakat szar, a black phantomok meg hármasával ácsorognak minden sarkon a tendency miatt. 100 tryból nem jutok el a bosshoz. Totális fail.
Van hozzá spell amivel láthatatlan vagy a dark phantomoknak.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #55681 2020.12.05. 13:36

Moby írta:Hát én ezt a DeS-t úgy elbasztam, hogy újra kéne kezdenem, de ahhoz nincs erőm. Továbbmenni meg nem tudok. Nem szabad ezeket vakon nyomni, mer szopás a vége. Hát be is szoptam rendesen. Feketére fordult a tendency, ritual pathen megmozdulni sem tudok. A karakterem ide egy rakat szar, a black phantomok meg hármasával ácsorognak minden sarkon a tendency miatt. 100 tryból nem jutok el a bosshoz. Totális fail.
Engem a Poeba baszott szet ugy az adra sarkany h 7 masodperc, mar taktikaval kihuzom egy percig de fel eletenel tobbet nem sikerul levenni, meg szerencse h mellekkuldi.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #55682 2020.12.05. 14:08

Hát én behúztam ezt a cp-t az orosz gogon 8k-ért. Remélem nem szívom meg :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #55683 2020.12.05. 14:15

Greyfox írta:Ha iphone-on elfelejted a jelkodot, akkor gepre dugva ujrahuzod, es ennyi. Miutan bejelentkezel icloudba, mindent visszahuz a telora, ami oda volt syncelve.
Köszi, egyelőre nem tervezek neki iphonet adni, de jó tudni, hogy nem tudja téglásítani pillanatok alatt. :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #55684 2020.12.05. 14:17

Micsu írta:Engem a Poeba baszott szet ugy az adra sarkany h 7 masodperc, mar taktikaval kihuzom egy percig de fel eletenel tobbet nem sikerul levenni, meg szerencse h mellekkuldi.
Lassan nekiülök majd én is, de még nem vitt rá a lélek, hogy egy hónapig ugyanazt pörgessem. DQXI is ma jött le, de ugyanez akadályoz. Nagyon casual 1-2 órára beleülős gémer lettem, abba meg már nem illeszkednek az epicus dolgok, fallen order is félbeszakadt.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #55685 2020.12.05. 14:47

Más: nem tudom ez az arc megvan -e nektek, zseniális :D
phpBB [media]
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #55686 2020.12.05. 15:12

Botond írta:Lassan nekiülök majd én is, de még nem vitt rá a lélek, hogy egy hónapig ugyanazt pörgessem. DQXI is ma jött le, de ugyanez akadályoz. Nagyon casual 1-2 órára beleülős gémer lettem, abba meg már nem illeszkednek az epicus dolgok, fallen order is félbeszakadt.
A Gearsek és a Halók után a többi játék már vicc. PS5 is csak arra lenne jó, hogy az exkluzívjaikon röhögj.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #55687 2020.12.05. 15:28

Botond írta:Lassan nekiülök majd én is, de még nem vitt rá a lélek, hogy egy hónapig ugyanazt pörgessem. DQXI is ma jött le, de ugyanez akadályoz. Nagyon casual 1-2 órára beleülős gémer lettem, abba meg már nem illeszkednek az epicus dolgok, fallen order is félbeszakadt.
DaIt már a magyaritás miatt is megfogom nézni pedig én a kettőt de utáltam.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #55688 2020.12.05. 16:30

Greyfox írta:a cp-t az orosz gogon 8k-ért
Mi? Ez valami kupontrükk?
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #55689 2020.12.05. 16:38

aabyssx írta:Mi? Ez valami kupontrükk?
Zenmate vpn-t felraktam 1 hét triallal. Orosz site-t kiválaszotod, Gogon belépsz accountoddal, paypallal fizetsz, örülsz. Azért a biztonság kedvéért a gog és paypal jelszót utána lecseréltem (nyilván vpn kikapcsolás után).
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55690 2020.12.05. 17:41

Idehányok minnyá.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #55691 2020.12.05. 17:53

Egyébként ez a kontroller merülés téma baromi játékfüggő. GoW-ok alatt már töltőért kiabált annyi játékidő után a DS3, amíg a Demon's Souls közben veszít egy csíkot a háromból a töltöttség.
Avatar
Moby

Hozzászólás #55692 2020.12.05. 18:05

DanielT írta:Idehányok minnyá.
He?
Avatar
Botond

Hozzászólás #55693 2020.12.05. 18:43

Moby írta:He?
Megveszik itt emberek a 60 fps verzát, amikor mindjárt jön ps5re a 30as. Szerintem is elgondolkoztató!
Avatar
Moby

Hozzászólás #55694 2020.12.05. 18:49

Botond írta:Megveszik itt emberek a 60 fps verzát, amikor mindjárt jön ps5re a 30as. Szerintem is elgondolkoztató!
Úgy tudni lesz benne frame kapcsoló, szóval még ne vegyünk mérget rá, hogy 30-as.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #55695 2020.12.05. 19:18

benőmenő írta:Egyébként ez a kontroller merülés téma baromi játékfüggő. GoW-ok alatt már töltőért kiabált annyi játékidő után a DS3, amíg a Demon's Souls közben veszít egy csíkot a háromból a töltöttség.
Pörgösebb játék, több input, több rezgés, ezek sokat szoktak számítani.
Avatar
Moby

Hozzászólás #55696 2020.12.05. 19:30

Aaby számítása annyira nem jött be.
phpBB [media]

Persze RT-ben még mindig sokkal jobb az NV. De ha az egész generációra alpvetéssé válik ez a perf/quality mód, akkor ez nem olyan óriási probléma.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #55697 2020.12.05. 19:39

Moby írta:Úgy tudni lesz benne frame kapcsoló, szóval még ne vegyünk mérget rá, hogy 30-as.
Honnan van az infó?
Avatar
Moby

Hozzászólás #55698 2020.12.05. 20:25

TasManXT írta:Honnan van az infó?
Leszedették mindenhonnan a képet, de ott van az options-ben a kapcsoló.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55699 2020.12.05. 20:32

Moby írta:He?
Ja, csak az orosz VPN szarrágás egy 7 éve készülő Lengyel csapat játékánál.

De most egyébként épp a Demon's -tól is. Kevés és öreg vagyok már hozzá. És persze az sem segít, hogy soha ilyen borzalmas idegállapotban nem voltam, mint napról napra most. Könyvet lehetne írni abból, amit szívok a lakással, egy rémálom minden pillanat. És nincs megállás a lejtőn, csak egyre rúg belém a projekt.
Avatar
Moby

Hozzászólás #55700 2020.12.05. 20:35

Moby írta:Leszedették mindenhonnan a képet, de ott van az options-ben a kapcsoló.
Most írták, hogy a kép XSX-ről van. PS5-ön egyelőre "csak" perf mód van, qualy nincs, de nincs még kiadva a day1 patch, ami XSX-re már elérhető, ami elvileg belerakja a quality módot is. Bár ha az sub60-at hoz, akkor gondolom itt senki nem fogja átkapcsolni.
Avatar
Moby

Hozzászólás #55701 2020.12.05. 20:42

PS5 gameplay. 60fps. Day1 patch nélkül.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Moby 2020.12.05. 20:44-kor.
Avatar
Botond

Hozzászólás #55702 2020.12.05. 20:43

DanielT írta:Ja, csak az orosz VPN szarrágás egy 7 éve készülő Lengyel csapat játékánál.

De most egyébként épp a Demon's -tól is. Kevés és öreg vagyok már hozzá. És persze az sem segít, hogy soha ilyen borzalmas idegállapotban nem voltam, mint napról napra most. Könyvet lehetne írni abból, amit szívok a lakással, egy rémálom minden pillanat. És nincs megállás a lejtőn, csak egyre rúg belém a projekt.
Kitartást, ha minden összeáll, akkor tavasszal én is belevágok végre a szobabővítésbe. Már alig várom, fincsike lesz!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55703 2020.12.05. 20:54

Moby írta:PS5 gameplay. 60fps. Day1 patch nélkül.
[streamable]https://streamable.com/uuqydi[/streamabl]
Kép
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #55704 2020.12.05. 22:16

DanielT írta:Ja, csak az orosz VPN szarrágás egy 7 éve készülő Lengyel csapat játékánál.

De most egyébként épp a Demon's -tól is. Kevés és öreg vagyok már hozzá. És persze az sem segít, hogy soha ilyen borzalmas idegállapotban nem voltam, mint napról napra most. Könyvet lehetne írni abból, amit szívok a lakással, egy rémálom minden pillanat. És nincs megállás a lejtőn, csak egyre rúg belém a projekt.
Gondolom te még sosem vettél semmit olcsóbban, sőt a filmeket is csak legálisan szerzed be.. Ne fárasszál már. Én az ilyen álszentségtől hányok.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55705 2020.12.05. 22:18

Greyfox írta:Gondolom te még sosem vettél semmit olcsóbban, sőt a filmeket is csak legálisan szerzed be.. Ne fárasszál már. Én az ilyen álszentségtől hányok.
Nylván egy Ubifos vagy akármilyen randomszar miatt nem tettem volna megjegyzést, le is írtam a főbb paramétereket.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55706 2020.12.05. 22:18

Mondjuk azt nem értem, hogy miért nem említették a 60 fps-t PS5 esetén... nem értek rá?
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #55707 2020.12.05. 22:24

DanielT írta:És persze az sem segít, hogy soha ilyen borzalmas idegállapotban nem voltam, mint napról napra most. Könyvet lehetne írni abból, amit szívok a lakással, egy rémálom minden pillanat. És nincs megállás a lejtőn, csak egyre rúg belém a projekt.
Írd ki magadból! Grosjeannak is azt mondták a dokik, hogy ha beszél a traumáról, akkor normalizálja és így fel lehet dolgozni. :nezze:
Nyugalom megzavarására alkalmas: Mankó azoknak, akik nem tudják ki, vagy mi az a Grosjean.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55708 2020.12.05. 22:35

benőmenő írta:Írd ki magadból! Grosjeannak is azt mondták a dokik, hogy ha beszél a traumáról, akkor normalizálja és így fel lehet dolgozni. :nezze:
Nyugalom megzavarására alkalmas: Mankó azoknak, akik nem tudják ki, vagy mi az a Grosjean.
Már az írásra sincs erőm. Soha ennyire peches, stresszes nem voltam még életemben.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55709 2020.12.05. 22:38

Viszont az Alza szállította a PS5 rendelésemet, Pac007 már át is vehette ma. (Pedig hétfő volt az előre jelzett dátum)

Vicces, hogy két körmail ment ki azonos időpontban a cégtől: Az egyik amiben közlik, hogy minden korábbi időpont ígéretüket törlik. (Moby linkelte) A másik meg, hogy lehet menni ekkor meg ekkor érte. :D Örülök, hogy az utóbbiba tartoztam. :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55710 2020.12.05. 22:58

Hm, most meg a KV-tól jött a levél, hogy CP2077-et átadták az MPL futárnak... ebből akár még hétfő is lehet így. MiaF.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #55711 2020.12.05. 23:14

Mandalorian kikúrtjó
Nemgondoltam, hogy az 5. rész után dobnak még rá 3 lapáttal, de 4-el dobtak. :taps:
Avatar
Tom

Hozzászólás #55712 2020.12.06. 00:11

Mekee írta:Mandalorian kikúrtjó
Nemgondoltam, hogy az 5. rész után dobnak még rá 3 lapáttal, de 4-el dobtak. :taps:

Folyamatosan egyre jobb. Elképesztő! Legjobb Star Wars. :worship:
Avatar
Moby

Hozzászólás #55713 2020.12.06. 00:20

DanielT írta:Viszont az Alza szállította a PS5 rendelésemet, Pac007 már át is vehette ma. (Pedig hétfő volt az előre jelzett dátum)

Vicces, hogy két körmail ment ki azonos időpontban a cégtől: Az egyik amiben közlik, hogy minden korábbi időpont ígéretüket törlik. (Moby linkelte) A másik meg, hogy lehet menni ekkor meg ekkor érte. :D Örülök, hogy az utóbbiba tartoztam. :)
:taps: :eljen: :eljen:
Avatar
Moby

Hozzászólás #55714 2020.12.06. 00:22

Lement ez a kurva old hero. Ezt a büdöscigánypályát...remélem több ilyen nem lesz. Vért hánytam.
Mindegy. visszahoztam White-ra, mostmár tudom mi a teendő (meg azt is, hogy mivel basztam el).
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55715 2020.12.06. 13:23

Moby írta:Lement ez a kurva old hero. Ezt a büdöscigánypályát...remélem több ilyen nem lesz. Vért hánytam.
Mindegy. visszahoztam White-ra, mostmár tudom mi a teendő (meg azt is, hogy mivel basztam el).
Nekem meg az Adjudicator. Egyszerűen elmondhatatlan mekkora béna vagyok, látni kéne amit műveltem vele is... totális remegés, összevissza szenvedés és óriási mázli árán meglett. Persze nulla skill varázslásokkal, de azt se tudtam mivan...

A 3-1 et viszont képtelen vagyok legyőzni, ez a sokkal részletgadagabb grafika nekem még meg is nehezíti a tájékozódást. Szerintem valami shortcut hiányzik, mert egyszer eljutottam a hidas nyilazógépig, de ötletem sincs hogyan.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #55716 2020.12.06. 14:11

DanielT írta:Nekem meg az Adjudicator. Egyszerűen elmondhatatlan mekkora béna vagyok, látni kéne amit műveltem vele is... totális remegés, összevissza szenvedés és óriási mázli árán meglett. Persze nulla skill varázslásokkal, de azt se tudtam mivan...

A 3-1 et viszont képtelen vagyok legyőzni, ez a sokkal részletgadagabb grafika nekem még meg is nehezíti a játékozódást. Szerintem valami shortcut hiányzik, mert egyszer eljutottam a hidas nyilazógépig, de ötletem sincs hogyan.
Nem értelek, az Adjudicator varázsló ellen reménytelen, egy nulla. A Fool's Idol már trükkösebb, az azért terhelt meg lelkileg, mert elsőre úgy buktam el, hogy az utolsó 5 percben már csak egy tizedmilliméter volt a HP-ja, de elszerencsétlenkedtem. Néhány újabb próbálkozásból meglett, nem kéne vészesnek lennie.

A grafikai részletességet viszont el tudom képzelni, a héten a Gears 2-ben is sok volt nekem, de abban persze direkt is szívatnak látási viszonyokkal. Az Act 3-as bossnál le is vettük a nehézségi szintet inkább, mert nem volt idegzetünk ott tovább kínlódni egy 7 órás etap után.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #55717 2020.12.06. 14:17

Moby írta:Lement ez a kurva old hero. Ezt a büdöscigánypályát...remélem több ilyen nem lesz. Vért hánytam.
Mindegy. visszahoztam White-ra, mostmár tudom mi a teendő (meg azt is, hogy mivel basztam el).
Szívatós pálya, szerencsére a boss kompenzálja ezt a végén. Nem egy Maneater, na.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #55718 2020.12.06. 14:18

DanielT írta:Nekem meg az Adjudicator. Egyszerűen elmondhatatlan mekkora béna vagyok, látni kéne amit műveltem vele is... totális remegés, összevissza szenvedés és óriási mázli árán meglett. Persze nulla skill varázslásokkal, de azt se tudtam mivan...

A 3-1 et viszont képtelen vagyok legyőzni, ez a sokkal részletgadagabb grafika nekem még meg is nehezíti a játékozódást. Szerintem valami shortcut hiányzik, mert egyszer eljutottam a hidas nyilazógépig, de ötletem sincs hogyan.
Az megvan, hogy kell eljutni a legalsó szintre, ahol az a kupac szar van ami void arrow-t lövöldöz? Na arra kell szaladnod.

Fool's idol-nál meg bújj el szépen minden teleport után és nézd meg melyik lövi a nagyobb spell-t Az a boss. (Persze előtte a jobb oldali toronyba mássz fel és baszd szét a köcsögöt.)
Avatar
deep

Hozzászólás #55719 2020.12.06. 14:19

DanielT írta:Nekem meg az Adjudicator. Egyszerűen elmondhatatlan mekkora béna vagyok, látni kéne amit műveltem vele is... totális remegés, összevissza szenvedés és óriási mázli árán meglett. Persze nulla skill varázslásokkal, de azt se tudtam mivan...

A 3-1 et viszont képtelen vagyok legyőzni, ez a sokkal részletgadagabb grafika nekem még meg is nehezíti a játékozódást. Szerintem valami shortcut hiányzik, mert egyszer eljutottam a hidas nyilazógépig, de ötletem sincs hogyan.
Szerintem halaszd el akkorra, amikor már nem leszel egy komplett idegroncs a lakás miatt. Én vagyok kettőnk közül a bénább szerintem, de azért nekem is sikerült vegignyomni.
Avatar
Moby

Hozzászólás #55720 2020.12.06. 15:38

TasManXT írta:Az megvan, hogy kell eljutni a legalsó szintre, ahol az a kupac szar van ami void arrow-t lövöldöz? Na arra kell szaladnod.

Fool's idol-nál meg bújj el szépen minden teleport után és nézd meg melyik lövi a nagyobb spell-t Az a boss. (Persze előtte a jobb oldali toronyba mássz fel és baszd szét a köcsögöt.)

Én abból tudtam, hogy az igazira nem rak hp csíkot.

Vissza: “Leáldozott.hu”