A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Mekee

Hozzászólás #55581 2020.12.01. 20:24

Moby írta:E pillanatban is szállítgatnak kifele gépeket a második körösöknek is, akik nov 19 után rendelgettek.
Hát ha jutott volna minden day1 előrendelőnek, akkor igaz lenne, de még inkább azok kapnak, nem akik launch óta rendelték. Felhívtam 3 boltot kíváncsiságképpen, március-áprilisra ígérték, ha nem jön valami csoda éppen. Azzal egyetértek, hogy ha nagyon akartam volna, és berendeltem volna mikor ti, lenne, de leszarom, nem tettem, mert nem kellett, és továbbra is tartom magam a nemrendelünksemmitelő dologhoz, még a végén ds-re fanyalodnék, és ütném a falat a konrollerrel :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55582 2020.12.01. 20:24

Moby írta:Faszért nem szóltok, hogy kell? Mostmár kurávra romlanak az esélyek.
Eje is már mikor mondta, hogy kell, meg szerintem én is mondtam hogy tartom az Alzás foglalásomat hátha lesz belőle valami. Szal' ez megint a Mobykupon móka, hogy "Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, hát volt ám 90%-os akcióban ménemszótá?' :idiota:
Avatar
deep

Hozzászólás #55583 2020.12.01. 20:26

benőmenő írta:A fura 2012-2016-os időszakot leszámítva azért többnyire ez volt a normális pc vs konzol viszonylatban.
Igenám, de ilyen kurvajó value ennyi pénzért még az ócsókonzolok közt szerintem sose volt.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55584 2020.12.01. 20:28

Fasza ez az Euronics, hogy még csak nem is listázzák a PS5-öt. Érzem, hogy innen fog ugrani a tuti! :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #55585 2020.12.01. 20:29

DanielT írta:Eje is már mikor mondta, hogy kell, meg szerintem én is mondtam hogy tartom az Alzás foglalásomat hátha lesz belőle valami. Szal' ez megint a Mobykupon móka, hogy "Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, hát volt ám 90%-os akcióban ménemszótá?' :idiota:
Eje azt mondta, hogy műtik, és egyelőre nem kell neki. Az alzás izéd meg elkerült szerintem. De ha kell valami, akkor nem ködös utalgatás kell rá, hanem ennyi: Szerezzetek nekem gépet, mer kell! És akkor rámegyek a dologra. Én azt láttam, hogy mindenki happy, és nem kell szarakodjak ezzel. Csak úgy most nem szórakozok ilyenekkel, mer mozdulni is alig bírok, miután mindkét kölök itthonról nyomja az ovisulit. De ha szóltok, akkor megerőltetem magam. ÍRJATOK HA VALAMI KÖLL. A legrosszabb amit történhet, hogy nem történik semmi. Ahogy Botond olcsóboxával. Azt mondjuk pont buktuk, dehát az a fos edigital amúgy is felejtő minden szinten.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #55586 2020.12.01. 20:30

deep írta:Meanwhile a neksztdzsen konzolok kijönnek 185k-ból eladható játékokkal. Hülye aki nem pécét fejleszt, én mondom :D
Jó, de PC-n nem kell havi 300 Ft-ot fizetni a multiért, mint a nincsrájáték konzolon!
Avatar
Moby

Hozzászólás #55587 2020.12.01. 20:31

DanielT írta:Fasza ez az Euronics, hogy még csak nem is listázzák a PS5-öt. Érzem, hogy innen fog ugrani a tuti! :idiota:
Akkor listázza, ha és amikor van. Senki nem tudja mikor jön köv szállítmány. Ezért kell figyelgetni. Azt se látta jönni senki, hogy ilyen hamar jön a második eresztés. Simán lehet, hogy karácsonyig még jön 1. De például a gépek amiket tegnap láttam a raktárban, gondolom a tulajdonosukra várnak. Ha nem érkezik meg, akkor kikerül megint.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55588 2020.12.01. 20:34

Na, akkor KÖLL!!!

Pac007 ritkán kommentelő usernek lenne egyébként, szal Leáldcsaládban marad ez is.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #55589 2020.12.01. 20:37

Moby írta:Euronicsot figyelgesse, de sűrűn.
Mondjuk, az érthető, ha valakinek ehhez sincs kedve egy vásársért. Legyen, oszt kész!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #55590 2020.12.01. 20:38

deep írta:Igenám, de ilyen kurvajó value ennyi pénzért még az ócsókonzolok közt szerintem sose volt.
Ebben egyetértek, bár kicsit jövő időbe tenném, mire jön rá több játék. Persze ha valaki örül neki is tud rajta mit játszani, az jó. Nekem meg itt a GIGAex Heroes 2, azt baszik elvinni :pias:
Avatar
Moby

Hozzászólás #55591 2020.12.01. 20:39

Zóanagyvarázsló írta:Mondjuk, az érthető, ha valakinek ehhez sincs kedve egy vásársért. Legyen, oszt kész!
Ezt az igényt is ki lehet elégíteni, csak erre várni kell.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #55592 2020.12.01. 20:49

deep írta:Jó kis Ferrari az, amiből dőlnek ki a férgek ha kinyitom az ajtaját. Kösz, de kösz nem. Ingyen SE!
Férgek nem de a motor kidőlhet belőle bármikor, van azzal is gond nah mint a pcvel :P
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #55593 2020.12.01. 21:32

Nekem az éves játékvásárlási költségvetésem egy PS5 játék ára. :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55594 2020.12.01. 21:33

aabyssx írta:Nekem az éves játékvásárlási költségvetésem egy PS5 játék ára. :banplz:
Szerencsére mi sikeresebb emberek vagyunk, de jó hogy vagy kontrasztnak! :mf2:
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #55595 2020.12.01. 21:41

Pulse 3D füles kalandjaim kezdenek viccesek lenni... ma volt 2db készleten a médiában, az egyikre lecsaptam. Boldogan nézegettem a visszaigazoló levelet, estére eltűnt a rendelésem teljesen.

Egyes helyeken márciust látok legközelebbi elérhetőségnek. Mi a fasz... egy fülesre? Hogy nem lehet ebből eleget gyártani????
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #55596 2020.12.01. 21:58

DanielT írta:Szerencsére mi sikeresebb emberek vagyunk, de jó hogy vagy kontrasztnak! :mf2:
Jóvanna, kemény idők mennek itt vidéken ám. Meg hát budgetelni kell tekére és sörre is. :idiota:
phpBB [media]
Avatar
eje75

Hozzászólás #55597 2020.12.01. 21:58

Moby írta:Eje azt mondta, hogy műtik, és egyelőre nem kell neki.
Amúgy se kell neki amióta rájött, hogy a DemonSouls nem akkora durranás mint gondolta...más meg egyenlőre nincs rá, ami érdekelné...szóval nyugodtan törje érte magát, aki akarja, nekem azért nem kell, hogy legyen... a gép..
Avatar
Micsu

Hozzászólás #55598 2020.12.01. 22:02

DanielT írta:Szerencsére mi sikeresebb emberek vagyunk, de jó hogy vagy kontrasztnak! :mf2:
A felujitasos storyjaidbol nekem nem a sikeresseg jut eszembe :D
Avatar
deep

Hozzászólás #55599 2020.12.01. 22:24

eje75 írta:Amúgy se kell neki amióta rájött, hogy a DemonSouls nem akkora durranás mint gondolta...más meg egyenlőre nincs rá, ami érdekelné...szóval nyugodtan törje érte magát, aki akarja, nekem azért nem kell, hogy legyen... a gép..
Egyenlőre a sorozatgyilkos fog feldarabolni, miután bevonszol az erdőbe. A szó amit kerestél, az egyelőre. :nezze:
Avatar
Moby

Hozzászólás #55600 2020.12.01. 22:54

TasManXT írta:Pulse 3D füles kalandjaim kezdenek viccesek lenni... ma volt 2db készleten a médiában, az egyikre lecsaptam. Boldogan nézegettem a visszaigazoló levelet, estére eltűnt a rendelésem teljesen.

Egyes helyeken márciust látok legközelebbi elérhetőségnek. Mi a fasz... egy fülesre? Hogy nem lehet ebből eleget gyártani????
Elvileg itt is van 1db.

/egyébként ne kell érte nagyon remegni. Eléggé kaka.
Avatar
Moby

Hozzászólás #55601 2020.12.01. 23:02

TasManXT írta:Pulse 3D füles kalandjaim kezdenek viccesek lenni... ma volt 2db készleten a médiában, az egyikre lecsaptam. Boldogan nézegettem a visszaigazoló levelet, estére eltűnt a rendelésem teljesen.

Egyes helyeken márciust látok legközelebbi elérhetőségnek. Mi a fasz... egy fülesre? Hogy nem lehet ebből eleget gyártani????
De a MM rendelésekben jártasok azt mondják, hogy azért tűnt el, mert teljesítik. És amikor státuszt vált, akkor eltűnik egy időre. Fasza a rendszer.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #55602 2020.12.01. 23:14

Moby írta:Ezt az igényt is ki lehet elégíteni, csak erre várni kell.
Vagyis erre az igényre nem van, hanem lesz.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #55603 2020.12.01. 23:42

Moby írta:De a MM rendelésekben jártasok azt mondják, hogy azért tűnt el, mert teljesítik. És amikor státuszt vált, akkor eltűnik egy időre. Fasza a rendszer.
és valóban, már jött a levél, hogy szállításra kész meg számlát is kaptam
Avatar
Moby

Hozzászólás #55604 2020.12.02. 12:19

Tegnap egy húzásra lement a
Spoiler
flamelurker. Élt 20másodpercet. Béke poraira.
Aztán követte őt a
Spoiler
Sárkánygeci, bár őt sem tudom miért boss, de mind1.
. Azután végigtúrtam a pályát a
Spoiler
Maneaterig
, ott beszorultam, és meghalatam. Egyszer az egész éjszaka. Annyira megsértődtem ezen, hogy inkább lefeküdtem aludni.
ZSE-NI-Á-LIS ez a játék. Imádom.
Avatar
Moby

Hozzászólás #55605 2020.12.02. 12:23

Mondjuk annyira csíter dolog varázsolóval menni a DeS-ben, hogy a következőekbe inkább valami str/dex karival fogom vinni, mer ez a nyomom a gombot és pusztulgurul minden a képernyőn, ez annyira nem Souls játékba való.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #55606 2020.12.02. 12:26

Moby írta:Tegnap egy húzásra lement a
Spoiler
flamelurker. Élt 20másodpercet. Béke poraira.
Aztán követte őt a
Spoiler
Sárkánygeci, bár őt sem tudom miért boss, de mind1.
. Azután végigtúrtam a pályát a
Spoiler
Maneaterig
, ott beszorultam, és meghalatam. Egyszer az egész éjszaka. Annyira megsértődtem ezen, hogy inkább lefeküdtem aludni.
ZSE-NI-Á-LIS ez a játék. Imádom.
Én a Flambír lurkó után még kifarmoltam a dudva utánpótlást, aztán rájöttem hogy a Blighttown előtti blighttown következne, és ott inkább kikapcsoltam a gépet. :csodalk:
Szerk.: Oké akkor egyedül én nyomom hard módban, str karival meg fosfrémmel. :lama:
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #55607 2020.12.02. 12:35

benőmenő írta:Én a Flambír lurkó után még kifarmoltam a dudva utánpótlást, aztán rájöttem hogy a Blighttown előtti blighttown következne, és ott inkább kikapcsoltam a gépet. :csodalk:
Szerk.: Oké akkor egyedül én nyomom hard módban, str karival meg fosfrémmel. :lama:
Pedig a jó kis 10 frémes Blighttown. :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55608 2020.12.02. 12:41

Én meg lehet, hogy indítok majd egy új full magic karit, mert a szaromba paníroznak és nincs most erre már idegem a pokol napjaim végén.

3 boss van meg eddig, kb 1 óra alatt behoznám a progresst.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #55609 2020.12.02. 13:06

TasManXT írta:Pedig a jó kis 10 frémes Blighttown. :D
Kardinális pont volt, azóta van kontrollerem PC-hez. Pedig előtte már lement a DMC3 Ubisoftos fosportja is billentyűzettel. :nyes:
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #55610 2020.12.02. 13:55

Moby írta:Mondjuk annyira csíter dolog varázsolóval menni a DeS-ben, hogy a következőekbe inkább valami str/dex karival fogom vinni, mer ez a nyomom a gombot és pusztulgurul minden a képernyőn, ez annyira nem Souls játékba való.
Én azzal nyomtam, igaz, minimal strength-el, ami egyes fegyókhoz kellett. Gyors kari, könnyű páncél, rapid sebzés. Nyakasból sokat nem bírt, de a cél az volt, hogy el se találjanak :) Nem easy mód, de nagyon élveztem.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #55611 2020.12.02. 14:57

DanielT írta:Én meg lehet, hogy indítok majd egy új full magic karit, mert a szaromba paníroznak és nincs most erre már idegem a pokol napjaim végén.

3 boss van meg eddig, kb 1 óra alatt behoznám a progresst.
Az idolhoz el sem jutottál?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55612 2020.12.02. 15:09

TasManXT írta:Az idolhoz el sem jutottál?
Nem, kb ott hagytam abba. Eljutnék én, de inkább pofánvarázsolnám a csápospofájú kolompérokat.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #55613 2020.12.02. 15:17

DanielT írta:Nem, kb ott hagytam abba. Eljutnék én, de inkább pofánvarázsolnám a csápospofájú kolompérokat.
Ne hagyd ott, öld meg, előtte szabadítsd ki a faszit lent. Az idol lelkéből meg vedd meg a legerősebb spellt a játékban. Nem sok level ment bele eddig a játékba, ez meg mindenképpen kell hozzá.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55614 2020.12.02. 15:19

TasManXT írta:Ne hagyd ott, öld meg, előtte szabadítsd ki a faszit lent. Az idol lelkéből meg vedd meg a legerősebb spellt a játékban. Nem sok level ment bele eddig a játékba, ez meg mindenképpen kell hozzá.
Milyen nem sok level? :D SZARRÁ vagyok tápolva, a fegyverekre is egy tonna cucc+soul ment el(8+ asszem a Rapier-em). Simán behozom tényleg egy óra alatt és akkor oda megy minden ahova kő.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #55615 2020.12.02. 15:24

DanielT írta:Milyen nem sok level? :D SZARRÁ vagyok tápolva, a fegyverekre is egy tonna cucc+soul ment el(8+ asszem a Rapier-em). Simán behozom tényleg egy óra alatt és akkor oda megy minden ahova kő.
És Rapier mellett mi a tökömre raktál? Staminára? :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55616 2020.12.02. 15:30

TasManXT írta:És Rapier mellett mi a tökömre raktál? Staminára? :D
Dex+Stamina ja. BÖKÖK mint a kurvaég.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #55617 2020.12.02. 16:07

DanielT írta:Én meg lehet, hogy indítok majd egy új full magic karit, mert a szaromba paníroznak és nincs most erre már idegem a pokol napjaim végén.

3 boss van meg eddig, kb 1 óra alatt behoznám a progresst.
De ez hogy lehet mikor a korrekt játék az nem idegesítő :P :nezze: :banplz:
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #55618 2020.12.02. 16:23

DanielT írta:Dex+Stamina ja. BÖKÖK mint a kurvaég.
Hát akkor következő run-ra. Void ray + https://demonssouls.wiki.fextralife.com/Falchion, Void arrow az elején. Crescent falchion +1 4-1-ben található az elején. Be is szaladhatsz érte meghalni kb, de baromi jó cucc. Kurva nehéz felhúzni persze, csak később jön hozzá anyag. Passzív mana regent ad.
Avatar
Necro

Hozzászólás #55619 2020.12.02. 17:12

Kiegészíteném az előzőt azzal hogy a GoW sandbox része kb tízszer jobb játék mint a sztori.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #55620 2020.12.02. 19:37

Necro írta:Kiegészíteném az előzőt azzal hogy a GoW sandbox része kb tízszer jobb játék mint a sztori.
Botond most egy vilag omlott ossze. ;)
Avatar
Necro

Hozzászólás #55621 2020.12.03. 10:37

Dani! Benne van a fülemben!
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #55622 2020.12.03. 10:48

Necro írta:Dani! Benne van a fülemben!
És milyen?
Avatar
Necro

Hozzászólás #55623 2020.12.03. 10:51

TasManXT írta:És milyen?
Itthoni járkálás közben kiesik valamelyik percenként, nem tudom hogy lesz ebből edzőterem :D
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #55624 2020.12.03. 11:04

phpBB [media]


Van benne kontent. :eljen:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55625 2020.12.03. 12:05

Necro írta:Itthoni járkálás közben kiesik valamelyik percenként, nem tudom hogy lesz ebből edzőterem :D
Hát ez a nagyobb fajta nem épp edzéskompatibilis, inkább otthon élvezős. Az enyém még úton, a spéci habszivacsos dugasztól várok sokat.

Meg berakni is tudni kell, nekem a mostani Soundpeats-al ez a fő bajom. A Xiaomit bedugom akárhogy és tökfasza, ezt meg épphogy csak be tudom állítani és utána levegőt is óvatosan veszek.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #55626 2020.12.03. 12:34

DanielT írta:Hát ez a nagyobb fajta nem épp edzéskompatibilis, inkább otthon élvezős. Az enyém még úton, a spéci habszivacsos dugasztól várok sokat.

Meg berakni is tudni kell, nekem a mostani Soundpeats-al ez a fő bajom. A Xiaomit bedugom akárhogy és tökfasza, ezt meg épphogy csak be tudom állítani és utána levegőt is óvatosan veszek.
A xiaomi S-nek milyen a mikrofon minősége? Nekem az első verziós van, ami a jobb fülhöz párosodik, de annak pokoli a mikrofonja.
Avatar
Necro

Hozzászólás #55627 2020.12.03. 12:58

DanielT írta:Hát ez a nagyobb fajta nem épp edzéskompatibilis, inkább otthon élvezős. Az enyém még úton, a spéci habszivacsos dugasztól várok sokat.

Meg berakni is tudni kell, nekem a mostani Soundpeats-al ez a fő bajom. A Xiaomit bedugom akárhogy és tökfasza, ezt meg épphogy csak be tudom állítani és utána levegőt is óvatosan veszek.
Én a varázsszivacsot egyelőre skippeltem, de a legkisebb dugóval egy óra után már viszonylag stabil, egyszer még le is hajoltam.
Avatar
Necro

Hozzászólás #55628 2020.12.03. 13:06

Rá is van írva a dobozára hogy 'sound for urban sports', mi lenne az, sakk?
Avatar
Micsu

Hozzászólás #55629 2020.12.03. 13:17

Csak tudnam hogy azon kivul h egy rendes fules nem valami divatos hogy ott olalkodik a fejeden mi pro van a fullroncsolo kenyelmetlen zsirgyujto fulbedugos fules mellett?
Avatar
Necro

Hozzászólás #55630 2020.12.03. 13:23

Micsu írta:Csak tudnam hogy azon kivul h egy rendes fules nem valami divatos hogy ott olalkodik a fejeden mi pro van a fullroncsolo kenyelmetlen zsirgyujto fulbedugos fules mellett?
2005 óta tolom agybadugóssal, pont úgy tönkretette a hallásom mint a 20 év CRT bámulás a szemem (ja nem). Pl nem tud rajta elszakadni a kábel, a jack, esetleg a fejhallgatópánt.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #55631 2020.12.03. 13:27

Micsu írta:Csak tudnam hogy azon kivul h egy rendes fules nem valami divatos hogy ott olalkodik a fejeden mi pro van a fullroncsolo kenyelmetlen zsirgyujto fulbedugos fules mellett?
Nekem pl. nem igazán bírja a fejbőröm, akármilyen memóriahabos pihe-puha pántja is legyen.
A csaomi még meglazulni is ritkán szokott hiába ugrálok edzés alatt.
Avatar
Necro

Hozzászólás #55632 2020.12.03. 14:09

Ja igen, a legutolós sony fejhallgatómon (35k árkategória) 10 hónap után kihasadt a párnázás, szerencsére még vissza lehetett küldeni gariban.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55633 2020.12.03. 14:58

TasManXT írta:A xiaomi S-nek milyen a mikrofon minősége? Nekem az első verziós van, ami a jobb fülhöz párosodik, de annak pokoli a mikrofonja.
Inkonzisztens, fosba hajló. A fő probléma, hogy semmiféle noise canceling nincs, tehát minden behallatszik (a velem beszélők elmondásából tudom, magamat még nem hallottam vele)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55634 2020.12.03. 15:00

Necro írta:Ja igen, a legutolós sony fejhallgatómon (35k árkategória) 10 hónap után kihasadt a párnázás, szerencsére még vissza lehetett küldeni gariban.
HyperX Cloudom is lebomlott gyakorlatilag, undorító ahogy kinézett amíg le nem fejtettem róla a műbőrt. Sokkal jobban szeretem ezeket a kis dugaszkákat.

Ami felháborító, hogy a PS5 sem kompatibilis csak a saját szarukkal, én meg fejhallgatót nem fogok feltenni, pláne, hogy van 4 kurvajó fülesem. Most a kontrolleres drótozásos szarakodás van sajnos és valszeg marad is. :rinya:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #55635 2020.12.03. 15:00

Necro írta:2005 óta tolom agybadugóssal, pont úgy tönkretette a hallásom mint a 20 év CRT bámulás a szemem (ja nem). Pl nem tud rajta elszakadni a kábel, a jack, esetleg a fejhallgatópánt.
A tonkretett hallas felhasznalo fuggo, de jol kiemelted a lenyeget, bar ket postal lejjebb meg ment a rinya h kiesik a fuledbol :D Engem pl gecire zavar ahogy a fulemben van, irritalja is a bort.
Ezt a kabel elszakadast meg nem ertem, van kabeles es kabel nelkuli mindegyikben, a pant ami esetleg torhet, az igaz.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #55636 2020.12.03. 15:06

DanielT írta:HyperX Cloudom is lebomlott gyakorlatilag, undorító ahogy kinézett amíg le nem fejtettem róla a műbőrt. Sokkal jobban szeretem ezeket a kis dugaszkákat.

Ami felháborító, hogy a PS5 sem kompatibilis csak a saját szarukkal, én meg fejhallgatót nem fogok feltenni, pláne, hogy van 4 kurvajó fülesem. Most a kontrolleres drótozásos szarakodás van sajnos és valszeg marad is. :rinya:
En anno djztem is, mar csak hobbybol gyujtok lemezeket es ezt (AIAIAI TMA-2) batran tudom akanlani, akar pchez is. Full modularis, konnyen cserelheto mindene, es alig dragabb mint a sony fulese.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #55637 2020.12.03. 15:07

DanielT írta:HyperX Cloudom is lebomlott gyakorlatilag, undorító ahogy kinézett amíg le nem fejtettem róla a műbőrt. Sokkal jobban szeretem ezeket a kis dugaszkákat.

Ami felháborító, hogy a PS5 sem kompatibilis csak a saját szarukkal, én meg fejhallgatót nem fogok feltenni, pláne, hogy van 4 kurvajó fülesem. Most a kontrolleres drótozásos szarakodás van sajnos és valszeg marad is. :rinya:
Én innen rendeltem hozzá pótot: https://www.aliexpress.com/item/32854695852.html
Avatar
Botond

Hozzászólás #55638 2020.12.03. 15:08

Micsu írta:A tonkretett hallas felhasznalo fuggo, de jol kiemelted a lenyeget, bar ket postal lejjebb meg ment a rinya h kiesik a fuledbol :D Engem pl gecire zavar ahogy a fulemben van, irritalja is a bort.
Ezt a kabel elszakadast meg nem ertem, van kabeles es kabel nelkuli mindegyikben, a pant ami esetleg torhet, az igaz.
Anyám is majdnem megsüketítette magát vele, aztán vettem neki egy pántosat. Madzag nélkülit, de ja, izgulok a kábel meg a jack miatt, hogy jajj,csak tönkre ne menjen! A fülbedugós kábeles volt neki.
Avatar
Moby

Hozzászólás #55639 2020.12.03. 15:15

DanielT írta:HyperX Cloudom is lebomlott gyakorlatilag, undorító ahogy kinézett amíg le nem fejtettem róla a műbőrt. Sokkal jobban szeretem ezeket a kis dugaszkákat.

Ami felháborító, hogy a PS5 sem kompatibilis csak a saját szarukkal, én meg fejhallgatót nem fogok feltenni, pláne, hogy van 4 kurvajó fülesem. Most a kontrolleres drótozásos szarakodás van sajnos és valszeg marad is. :rinya:
Cloudhoz mindent lehet kapni. Headbandert, earcushion-t, mindent. Mindenféle minőségben, árban, anyagból, stb. De a legtöbb normális füleshez kapható minden. Van kínai, van gyári, meg vannak jó minőségű utánygyártottak is. https://wickedcushions.com/
Avatar
Moby

Hozzászólás #55640 2020.12.03. 15:22

Ma volt Ps5 euronicsban, tegnap meg a médiában. Sajnos lemaradtunk mindkettőről.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #55641 2020.12.03. 21:51

Játszom a Metro Exodust, pár óra alapján elég jónak tűnik. Half Life 2 flasheim vannak, ami tök jó.
Meg szerintem ez a megvilágításra használt RT az egyik legérdekesebb.
Avatar
Moby

Hozzászólás #55642 2020.12.04. 09:30

Hogy én mit szoptam tegnap a maneaterrel... :wilting: Többször haltam meg nála, mint az gész játékban addig. Pedig csak
Spoiler
fel kellett volna menni a tűzhöz. Én állat...
Avatar
Botond

Hozzászólás #55643 2020.12.04. 09:55

benőmenő írta:Nekem pl. nem igazán bírja a fejbőröm, akármilyen memóriahabos pihe-puha pántja is legyen.
A csaomi még meglazulni is ritkán szokott hiába ugrálok edzés alatt.
Tőtikézem az ganépasszban az örökkésdúmot, kíváncsi vagyok mit fejlődött a gém az első rész óta! :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #55644 2020.12.04. 10:00

Botond írta:Tőtikézem az ganépasszban az örökkésdúmot, kíváncsi vagyok mit fejlődött a gém az első rész óta! :banplz:
2020 egyik mélypontja volt.
Avatar
Botond

Hozzászólás #55645 2020.12.04. 10:11

Moby írta:2020 egyik mélypontja volt.
93 óta remélem legalább a grafika sokat fejlődött!
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #55646 2020.12.04. 10:30

Botond írta:Tőtikézem az ganépasszban az örökkésdúmot, kíváncsi vagyok mit fejlődött a gém az első rész óta! :banplz:
A full 3D-ben mozgás és célzás, meg a bounce padok miatt inkább Quake vagy Unreal flash-ed lesz szerintem.
Avatar
Botond

Hozzászólás #55647 2020.12.04. 11:01

benőmenő írta:A full 3D-ben mozgás és célzás, meg a bounce padok miatt inkább Quake vagy Unreal flash-ed lesz szerintem.
Quake1be is belenéztem vagy 15 percet anno, szóval teljesen friss élmény lesz. :D
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #55648 2020.12.04. 11:28

Moby írta:Elvileg itt is van 1db.

/egyébként ne kell érte nagyon remegni. Eléggé kaka.
Na megjött. Egyáltalán nem kaka, miért lenne kaka vezeték nélkül ennyiért? A legközelebbi ami ezt tudja az Arctis 7P 180 euróért. Minden más vezetékest meg lehet dugdosni, ami nem adja.
Avatar
Moby

Hozzászólás #55649 2020.12.04. 12:06

TasManXT írta:Na megjött. Egyáltalán nem kaka, miért lenne kaka vezeték nélkül ennyiért? A legközelebbi ami ezt tudja az Arctis 7P 180 euróért. Minden más vezetékest meg lehet dugdosni, ami nem adja.
Mert a mikrofonja egy hulladék. Bar ez még nem volt rajtam, de az eddigi playsation fülesek mind kakák voltak. Hangban, kényelemben, üzemidőben. Meglepődnék, ha ebből bármelyiket hozná. Igen, tudom, hogy ennyiért szar van csak wirelessben. És igen, ennyiért szar wireless fülesek vannak. Ezért is voltak az eddigi playstation fülesek szarok. Kivétel a platinum. Az már nem olcsónszar, csak szimplánszar. De majd egyszer kipróbálom ezt is, hátha meglepődök.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #55650 2020.12.04. 12:14

Moby írta:Mert a mikrofonja egy hulladék. Bar ez még nem volt rajtam, de az eddigi playsation fülesek mind kakák voltak. Hangban, kényelemben, üzemidőben. Meglepődnék, ha ebből bármelyiket hozná. Igen, tudom, hogy ennyiért szar van csak wirelessben. És igen, ennyiért szar wireless fülesek vannak. Ezért is voltak az eddigi playstation fülesek szarok. Kivétel a platinum. Az már nem olcsónszar, csak szimplánszar. De majd egyszer kipróbálom ezt is, hátha meglepődök.
Deep-et már hallottam ezen keresztül beszélni és teljesen rendben volt a minősége.

Vissza: “Leáldozott.hu”