A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #55511 2020.11.29. 17:28

Moby írta:Tegnap pont nála jártam. Imádom ezt a játékot. Ahogy kinéz, meg a hangok, áh...Aztán elkezdtem backtrekkelni. Nincs még egy olyan franchise, amiben ennyire durva a progressz érzés. Eddig full vakon menten, aztán rájöttem, hogy ezt-azt azért utána kéne olvasni, ha platinázni akarom, meg szereztem egy elég fasza fegyót, mondom fejesztem kicsit. Ehhez viszont vissza kellett menjek a bányába, ahol elég sokat arcon pörögtem. Na, most bosszút álltam mindenért god módban :D
Tinman annak idején - és után még évekig - orrba-szájba parasztozta magát a DeS-platina miatt, annyi grind kellett neki hozzá. De veled vagyok, csak oszd meg itt az érzéseidet!
Avatar
Moby

Hozzászólás #55512 2020.11.29. 19:08

Zóanagyvarázsló írta:Tinman annak idején - és után még évekig - orrba-szájba parasztozta magát a DeS-platina miatt, annyi grind kellett neki hozzá. De veled vagyok, csak oszd meg itt az érzéseidet!
És miből gondolod hogy a PS3 verza és a PS5 verza trofijainak bármi köze van egymáshoz? Mert ennek még én sem néztem utána őszintén szólva, de nem lennék meglepődve, ha teljesen más lenne.
Avatar
Botond

Hozzászólás #55513 2020.11.29. 19:36

Közben lepörgött a Halo:Spartan Assault. Igazándiból nem számítottam semmire, és annál jóval többet kaptam. Igazi, könnyed, indie 3rd person shooter, ahol a bal stickel megyünk, a jobb stickel célzunk, jobb ravasz lő, bal ravasz gránátot dob és kb ennyi. Van benne csomó Halos jármű, fegyver, ellenfél, olyan kis cukimuki cucc, ha nem lennének az igazi halok, még szeretni is lehetne ezt az univerzumot. Rövidke kis cucc (vagy ez vagy a spartan strike volt winphonera is), nem tudom volt e 3 óra a 30 pálya, de így is meglepően sok ötletes feladat volt benne, kellően változatos is volt. Összesen két pálya volt aminek 5-6x neki kellett futni, mire elkaptam a csít. Szóval nem vártam semmit, és egy 8/10es élményt kaptam. Halo: Spartan Strike felkészül. Az csak 25 pálya és az odst idején játszódik.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #55514 2020.11.29. 20:44

Moby írta:És miből gondolod hogy a PS3 verza és a PS5 verza trofijainak bármi köze van egymáshoz? Mert ennek még én sem néztem utána őszintén szólva, de nem lennék meglepődve, ha teljesen más lenne.
Csak figyelmeztettelek a veszélyre, én a PS3-as trófeákkal sem foglalkoztam. De jogos, lehet, hogy a Bluepoint nem idióta.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #55515 2020.11.29. 21:13

Moby írta:És miből gondolod hogy a PS3 verza és a PS5 verza trofijainak bármi köze van egymáshoz? Mert ennek még én sem néztem utána őszintén szólva, de nem lennék meglepődve, ha teljesen más lenne.
B+. És tényleg, easy módba rakták a trofikat. Ez a platina sem úgy fog csillogni! :banplz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #55516 2020.11.29. 21:37

Lepergett a Monkey Islnad 2 is. Még mindig az egyik legjobb, legviccesebb point and click kalandjáték. A felújított irányítás nem nyerte el a tetszésem, de amúgy hozta a régi idők emlékeit. Kötelező darab/10!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55517 2020.11.30. 08:20

Hehe, nem új de annyira jó a kép a gyerekről, hogy berakom. :D

Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #55518 2020.11.30. 09:36

Greyfox írta:B+. És tényleg, easy módba rakták a trofikat. Ez a platina sem úgy fog csillogni! :banplz:
Én nem bánom, hogy nem fog csillogni rajta a sárgaborsófőzi-hányás a grindfeszttől :)
Avatar
Necro

Hozzászólás #55519 2020.11.30. 10:45

GoW 2018

- Legtaszítóbb főszereplők bármilyen videójátékban valaha. Gyakorlatilag örültem amikor meghaltam, a gyereket meg én basztva volna a falhoz folyamatosan. A fele körül kicsit javult, utána csak rosszabb lett.
- Ez a metroidvaniázás hogy a játék elejétől elmászkálsz a zöld/piros/lila/indás/stb játékmechanikák mellett aztán kétóránkét egyet-egyet felold ilyen AAA játékban szerintem inkább kurva béna: vannak olyan nézetei a pályáknak hogy a képernyőn szerre több is rajta van mindenféle kontextus nélkül egymástól pár méterre, és hát gagyika
- Nagy epikségek helyett favágószexuális buzival megy a hempergés kétszer fél órán át, nagyjából a hegyek/kisbolygók egymáshoz vágdosásának szintjén, bármilyen súly vagy tét nélkül
- Asszem egy (1) darab NAGY boss volt a játékban
- Nagyon sok az üresjárat a harcok között
- Végig üvöltött a PRO mint az állat

---

- Gyanús hogy a normális bossokat a postgamebe rakták, arra még ránézek mielőtt elfelejtem az irányítást

közepes/10
Avatar
Botond

Hozzászólás #55520 2020.11.30. 10:58

Necro írta:GoW 2018

- Legtaszítóbb főszereplők bármilyen videójátékban valaha. Gyakorlatilag örültem amikor meghaltam, a gyereket meg én basztva volna a falhoz folyamatosan. A fele körül kicsit javult, utána csak rosszabb lett.
- Ez a metroidvaniázás hogy a játék elejétől elmászkálsz a zöld/piros/lila/indás/stb játékmechanikák mellett aztán kétóránkét egyet-egyet felold ilyen AAA játékban szerintem inkább kurva béna: vannak olyan nézetei a pályáknak hogy a képernyőn szerre több is rajta van mindenféle kontextus nélkül egymástól pár méterre, és hát gagyika
- Nagy epikségek helyett favágószexuális buzival megy a hempergés kétszer fél órán át, nagyjából a hegyek/kisbolygók egymáshoz vágdosásának szintjén, bármilyen súly vagy tét nélkül
- Asszem egy (1) darab NAGY boss volt a játékban
- Nagyon sok az üresjárat a harcok között
- Végig üvöltött a PRO mint az állat

---

- Gyanús hogy a normális bossokat a postgamebe rakták, arra még ránézek mielőtt elfelejtem az irányítást

közepes/10
Csaxólok, hogy nem is ember, aki nem játszott vele, és nem tapsikolt hozzá, hogy hűemmávmi!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #55521 2020.11.30. 12:26

Necro írta:GoW 2018

- Legtaszítóbb főszereplők bármilyen videójátékban valaha. Gyakorlatilag örültem amikor meghaltam, a gyereket meg én basztva volna a falhoz folyamatosan. A fele körül kicsit javult, utána csak rosszabb lett.
- Ez a metroidvaniázás hogy a játék elejétől elmászkálsz a zöld/piros/lila/indás/stb játékmechanikák mellett aztán kétóránkét egyet-egyet felold ilyen AAA játékban szerintem inkább kurva béna: vannak olyan nézetei a pályáknak hogy a képernyőn szerre több is rajta van mindenféle kontextus nélkül egymástól pár méterre, és hát gagyika
- Nagy epikségek helyett favágószexuális buzival megy a hempergés kétszer fél órán át, nagyjából a hegyek/kisbolygók egymáshoz vágdosásának szintjén, bármilyen súly vagy tét nélkül
- Asszem egy (1) darab NAGY boss volt a játékban
- Nagyon sok az üresjárat a harcok között
- Végig üvöltött a PRO mint az állat

---

- Gyanús hogy a normális bossokat a postgamebe rakták, arra még ránézek mielőtt elfelejtem az irányítást

közepes/10
Nekem tetszett de van amivel egyet tudok erteni, bar vartam volna valami hasonlot a Death Stranding mechanikajaval kapcsolatban is de ott ennyire nem reszletezted :P
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #55522 2020.11.30. 12:46

Moby írta:Én nem bánom, hogy nem fog csillogni rajta a sárgaborsófőzi-hányás a grindfeszttől :)
A bluepoint interjúban folyamatosan nyomatták, hogy bitről bitre ugyanaz lesz MINDEN ami a gameplayt meg a mapokat illeti. Ennek ellenére már belekerült egy ajtó+tárgy, és a trofik is mások. Alapvetően nincs semmi bajom a változtatásokkal, mert mindegyik örvendetes, csak akkor miért mondták, amit mondtak :)
Avatar
Necro

Hozzászólás #55523 2020.11.30. 12:48

Micsu írta:Nekem tetszett de van amivel egyet tudok erteni, bar vartam volna valami hasonlot a Death Stranding mechanikajaval kapcsolatban is de ott ennyire nem reszletezted :P
A DS egyszer baszott fel igazán
Spoiler
az pedig a ~4 órás ending volt
. Most a GoW-ban letoltam egy random mellékküldetést, és így hogy minden mechanika hozzáférhető + kevesebb a pofázás már simán kurva jó.
Avatar
arty

Hozzászólás #55524 2020.11.30. 12:54

TasManXT írta:Igazad van, kell az önigazolás, hogy miért is 12 tflops és miért fut rajta minden sokkal jobban. Szóval igen, hiányzik pár tócsa a kirakat üvegén. GENERÁCIÓS KÜLÖNBSÉG.... dobja ki a gecibe mindenki azt a fost és vegyen GAMEPASS SERIES X-et. Mondok egy másik példát.. Cod-ban volt egy jelenet, ahol hiányzott egy fényforrás 2 jelenet között. Lehetséges, hogy bug? Vagy generációs különbség a ps5 javára?
Csak arra reflektáltam, hogy ha az X a szarabb, akkor "fosazikszboksz", ha a ps akkor pedig "csak bug". Elvben, papíron az XSX gpu erősebb, tehát amikor nem fut jobban rajta minden és bármi, akkor az már ELEVE kudarc. Hogy nemhogy azonosan nem fut jópár dolog, de szarabbul fut, nos... nos az elég irritáló/frusztráló :D Az egyetlen vigasz volt, hogy xboxom van, hogy a multik jobban futnak, legalább... pisire ugysincs semmi exklu SZÁMOMRA még sokáig, utána meg nyilván vennem kell úgyis.

Szóval ha arra hoztam volna a példát, hogy lám xboxon jobban fut, mert erősebb gép - az nem önigazolás, hanem az elmélet alátámasztása a tényekkel.
De egyelőre ilyen tények nincsenek, kb pariban van a két gép vagy sokszor az xbox szarabb :( (viszont bugok MINDKÉT(!) oldalon vannak, lásd még valhalla új pecsről a DF video...)
Avatar
arty

Hozzászólás #55525 2020.11.30. 12:58

Tom írta:Remélem Jon Favrau-nak odaadják az egész Star Warst cakkon pakk. Nem találja fel a spanyol viaszt, de végre egy rendes fogyasztható sorozatot készített. Nincs benne baromság. Eddig a saját szabályrendszerében rendesen van megírva a történet. Nem ilyen skywalker kora, ahol 5 percenként felülírták önmagukat. Szóval ja az eheti rész 11/10. Lemossa az összes eddigi star warst a mandalori. Könnyedén.
A RúzsEgyet is?
Napokban megint megnéztem, azóta hivatalosan a legkedvencebb SW-m.

Mandaloriant majd akkor nézek, ha teljes.
Avatar
Moby

Hozzászólás #55526 2020.11.30. 13:11

Botond írta:Csaxólok, hogy nem is ember, aki nem játszott vele...
Stimt! Nem kötelező szeretni. Nade kipróbálni....
Avatar
Moby

Hozzászólás #55527 2020.11.30. 13:12

Greyfox írta:A bluepoint interjúban folyamatosan nyomatták, hogy bitről bitre ugyanaz lesz MINDEN ami a gameplayt meg a mapokat illeti. Ennek ellenére már belekerült egy ajtó+tárgy, és a trofik is mások. Alapvetően nincs semmi bajom a változtatásokkal, mert mindegyik örvendetes, csak akkor miért mondták, amit mondtak :)
Mittudomén? Ha én mondtam volna, most kéne tudjak rá válaszolni, de nem így történt :)
Avatar
arty

Hozzászólás #55528 2020.11.30. 13:12

Botond írta:Közben lepörgött a Halo:Spartan Assault. Igazándiból nem számítottam semmire, és annál jóval többet kaptam. Igazi, könnyed, indie 3rd person shooter, ahol a bal stickel megyünk, a jobb stickel célzunk, jobb ravasz lő, bal ravasz gránátot dob és kb ennyi. Van benne csomó Halos jármű, fegyver, ellenfél, olyan kis cukimuki cucc, ha nem lennének az igazi halok, még szeretni is lehetne ezt az univerzumot. Rövidke kis cucc (vagy ez vagy a spartan strike volt winphonera is), nem tudom volt e 3 óra a 30 pálya, de így is meglepően sok ötletes feladat volt benne, kellően változatos is volt. Összesen két pálya volt aminek 5-6x neki kellett futni, mire elkaptam a csít. Szóval nem vártam semmit, és egy 8/10es élményt kaptam. Halo: Spartan Strike felkészül. Az csak 25 pálya és az odst idején játszódik.
hú, ezeket mióta rohasztom az accounton, egy belepillantás után tetszettek, de úgymaradtak :D

jól rémlik, hogy kampány-coop nincs bennük, ugye?

Renegade Ops megvót? A twinstick súterek atyaúristene! (pc vagy 360, de nem bwcompat, szal az acsijaitól nem kell félnem remélem :D )

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55529 2020.11.30. 14:03

arty írta:hú, ezeket mióta rohasztom az accounton, egy belepillantás után tetszettek, de úgymaradtak :D

jól rémlik, hogy kampány-coop nincs bennük, ugye?

Renegade Ops megvót? A twinstick súterek atyaúristene! (pc vagy 360, de nem bwcompat, szal az acsijaitól nem kell félnem remélem :D )

[video]https://www.youtube.com/watch?v=Cs-zdtZfcgw[/vieo]
A dinamizmust nagyon eltalálták, pusztulgurul minden! :eljen: Alienation megvolt neked?
Avatar
Mekee

Hozzászólás #55530 2020.11.30. 14:03

arty írta:A RúzsEgyet is?
Napokban megint megnéztem, azóta hivatalosan a legkedvencebb SW-m.

Mandaloriant majd akkor nézek, ha teljes.
Simán. A rugóegyes nekem is kedvenc volt az uj érában, nade most, főlegigy az 5.rész után ismét azt merem nyugodtan kimindani, hogy vwn még sw ami jo
Avatar
Botond

Hozzászólás #55531 2020.11.30. 14:13

arty írta:hú, ezeket mióta rohasztom az accounton, egy belepillantás után tetszettek, de úgymaradtak :D

jól rémlik, hogy kampány-coop nincs bennük, ugye?
PC-n nincs, de Zó kiguglizta, hogy X1-én van, írta is skypeon, de leszartad! :mf2:
/szerk: 4745, szóval 5000 nem sanszos, majd jövő hónapban, akkor leszek szabin is. :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Botond 2020.11.30. 14:14-kor.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55532 2020.11.30. 14:13

Botond írta:Csaxólok, hogy nem is ember, aki nem játszott vele, és nem tapsikolt hozzá, hogy hűemmávmi!
A legmagasabb Metacritic pontszámú PS4 exkluzívról beszélünk. :miaz:

Mondjuk azon a listán meg az RDR2 az abszolút első, szal' kb szart se jelent.
Avatar
Botond

Hozzászólás #55533 2020.11.30. 14:30

DanielT írta:A legmagasabb Metacritic pontszámú PS4 exkluzívról beszélünk. :miaz:

Mondjuk azon a listán meg az RDR2 az abszolút első, szal' kb szart se jelent.
Az ízlés az nagyon szubjektív dolog. Szerintem egy jó rise of nationsel téged ki lehetne kergetni a világból, nekem meg ha bele kellene ülni egy jó kis gow vagy des partyba akkor lehet kérném, hogy inkább böködjön vki tűt a szemembe, ha az alternatíva. De mondjuk a normadyról is hamarabb és többször találtam ki. Szóval ezek a ps excluk a világ megváltói orbitálisan objektív igazság megmondásoknál én mindig csak mosolyogni tudok. Meg a nincsjátékos megmondásoknál.
De ja, találni kellene gyorsan 255 GS-t, hogy a havi 5000 meglegyen az most nagyobb gond. :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #55534 2020.11.30. 15:35

Botond írta:nekem meg ha bele kellene ülni egy jó kis gow vagy des partyba akkor lehet kérném, hogy inkább böködjön vki tűt a szemembe,
Jó tudni, viszek magammal tűt is hozzád a GoW-partyba :buck:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #55535 2020.11.30. 17:40

eje75 írta:Lement a Flamelurker...lenyilaztam azt is :nyes: :nyes: :nyes:
Most hogy láttam mekkora egy parittya, movespammer sneci, engem is csábít ez a lehetőség. :violent:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #55536 2020.11.30. 18:51

Pokóélmény egy nap után: egész okés. Pár rinyám tudna csak lenni, de elviselhető az is.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #55537 2020.11.30. 18:56

Én most a Metro Exodust kezdtem el. Réjtrészingel. :idiota:
Kipróbálom a régi DLSS-t is.
Avatar
eje75

Hozzászólás #55538 2020.11.30. 21:30

benőmenő írta:Most hogy láttam mekkora egy parittya, movespammer sneci, engem is csábít ez a lehetőség. :violent:
Spoiler
Kép
Spoiler
Kép
Avatar
eje75

Hozzászólás #55539 2020.11.30. 21:35

Megmondom őszintén ezt a pár csöndes napban a Valhalla-t toltam, és szerintem nem szar, Én nagyon élvezem... szerintem van olyan jó mint az egyiptomi vagy a görög: akit érdekel a kelta történelem, qwa érdekesnek fogja találni... ráadásul 4K-ban gyönyörű, sokkal jobban néz ki mint a görög, ahol a szigetek geci szépek voltak, a szárazföld meg kalap szarul nézett ki... itt gyönyörű a táj, élvezet mászkálni rajta, azt hittem ocsmány lesz, de nem! Ami egyedül gázos, az a rengeteg bug...konkrétan többször újra kellett töltenem több quest-et is az elejéről mert úgy bebugzott nem tudtam továbbmenni... 1,04 patch van kint, de abban se javították ezeket....vicc! Amúgy a többi okés szvsz
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55540 2020.11.30. 22:14

Lepörgött a Watch Dogs: Legion credits.

88% trofi állapot, szóval nem rohantam át rajta és még pár lótifuti szarságot megcsinálok. Ami tényleg agyhalál menjide-oda nulla skill azokat benne hagyom, emiatt nem lesz csak platina.

Semmi baja ennek a gémnek, London is sokkal szebb és jobb hangulatú, mint amire számítottam. Megőrizték a második rész könnyedebb és humoros hangvételét és tényleg jól megoldották ezt a "bárkivel játszhatsz" ötletet.

Elhekkelgettem, behatoltam, lőttem ha olyan volt, satöbbi. Kellemes komfortgém, amire most szükségem volt esténként/hétvégén amikor épp nem vakartam/söpörtem/pakoltam/szoptam/10.
Avatar
Botond

Hozzászólás #55541 2020.11.30. 23:00

Ha még játék is lenne rá!
Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #55542 2020.11.30. 23:29

DanielT írta:Lepörgött a Watch Dogs: Legion credits.

88% trofi állapot, szóval nem rohantam át rajta és még pár lótifuti szarságot megcsinálok. Ami tényleg agyhalál menjide-oda nulla skill azokat benne hagyom, emiatt nem lesz csak platina.

Semmi baja ennek a gémnek, London is sokkal szebb és jobb hangulatú, mint amire számítottam. Megőrizték a második rész könnyedebb és humoros hangvételét és tényleg jól megoldották ezt a "bárkivel játszhatsz" ötletet.

Elhekkelgettem, behatoltam, lőttem ha olyan volt, satöbbi. Kellemes komfortgém, amire most szükségem volt esténként/hétvégén amikor épp nem vakartam/söpörtem/pakoltam/szoptam/10.
Ma töltöttem le. Rávettem magam nagynehezen, és be kell látom, hogy tévedtem. Ez tényleg egész jó. Nem most kell, mert most minden más van, de amikor nem lesz más, bőven jöhet. Tényleg sokkal többet hoz át a másodikból, mint ami a videókból lejön. Ugyanez nem mondható el a valhalláról. Az centire pontosan olyan szar, mint amilyennek tűnik.
Avatar
Moby

Hozzászólás #55543 2020.11.30. 23:39

Botond írta:Ha még játék is lenne rá!
Kép
Hát ez milyen ranglista, amin úgy is második vagyok, hogy xboxom sincs hónapok óta? Itt nem csak játék nem kell, de ott sem kell lenni az első helyért! :banplz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #55544 2020.12.01. 00:03

Moby írta:Hát ez milyen ranglista, amin úgy is második vagyok, hogy xboxom sincs hónapok óta? Itt nem csak játék nem kell, de ott sem kell lenni az első helyért! :banplz:
Minecraft dungeon gamescoreok azok, de Arty is a gyerekek kinectes partijai által van fenn a dobogón, pedig neki xsx-e is van. :)
Avatar
Botond

Hozzászólás #55545 2020.12.01. 07:38

Dani! Ezt neked találták ki, még nincs veszve a remény!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55546 2020.12.01. 07:43

Moby írta:Ma töltöttem le. Rávettem magam nagynehezen, és be kell látom, hogy tévedtem. Ez tényleg egész jó. Nem most kell, mert most minden más van, de amikor nem lesz más, bőven jöhet. Tényleg sokkal többet hoz át a másodikból, mint ami a videókból lejön. Ugyanez nem mondható el a valhalláról. Az centire pontosan olyan szar, mint amilyennek tűnik.
Ami meglepett, hogy sokkal jobban kötődtem a csapatom tagjaihoz, mintha egy előre összeállított bagázs lett volna, akármilyen kidolgozott karakterekkel. Mindegyikhez volt személyesebb toborzási élmény, küldetés kalandok, foglalkoztam vele, hogy ne legyen kihagyva senki a buliból. Amikor lesérültek, lesittelték őket az is jobban hatott rám és mentem bosszút állni értük. :D A permadeath opciót szerintem nem bírtam volna ki lelkileg. :D
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #55547 2020.12.01. 07:49

Moby írta:Hát ez milyen ranglista, amin úgy is második vagyok, hogy xboxom sincs hónapok óta? Itt nem csak játék nem kell, de ott sem kell lenni az első helyért! :banplz:
Én PS-en sztalkoltam le mindenkit a múltkor, aki felvett, hogy laza 10x annyi trofitok van (Artynak "csak" 6x!), mint nekem. Nyilván csak kíváncsiságból, mert nincs az az isten, amiért én kifaromolnám a 18 majompúpzselét, meg összeszedném az elpöccintett fogpiszkálókat minden játékban.
Az Unchartedekben monjuk egész szimpi volt, hogy az összelopkodot kacatok után pontot ad a játék és én dönthetem el, hogy az xy artwörköt, vagy a "behind the scenes" kisfilmet szeretném feloldani.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #55548 2020.12.01. 08:04

DanielT írta:Ami meglepett, hogy sokkal jobban kötődtem a csapatom tagjaihoz, mintha egy előre összeállított bagázs lett volna, akármilyen kidolgozott karakterekkel. Mindegyikhez volt személyesebb toborzási élmény, küldetés kalandok, foglalkoztam vele, hogy ne legyen kihagyva senki a buliból. Amikor lesérültek, lesittelték őket az is jobban hatott rám és mentem bosszút állni értük. :D A permadeath opciót szerintem nem bírtam volna ki lelkileg. :D
Túl sok RPG-vel te se játszottál.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #55549 2020.12.01. 13:50

Zóanagyvarázsló írta:Túl sok RPG-vel te se játszottál.
Es te? :fogmosas: Melyik Halo rpgben haltak a companionok? :ravasz1:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #55550 2020.12.01. 13:53

Kemeny hogy anno a star trekkel kezdodott az epizodikus scifi sorozat gyartas, tavaly meg a star wars folytatta ezt.
En szeretem az egy egesz evadon ativelo storylinet de jo lett volna ha legalabb az egyik star trek sori epizodikus lett volna, nah talan majd a pike.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55551 2020.12.01. 13:54

Zóanagyvarázsló írta:Túl sok RPG-vel te se játszottál.
Ezt még nem is vitatnám, mert tényleg, de na. Ez ugye nem egy RPG és a formula az szokott lenni ezekben a TPS féle izékben, hogy "nagyon ki van találva" a főhős mindene, meg a csapat összetétel. Itt meg totálisan azt csinálsz amit akarsz, milliárd random NPC közül és mégis kialakult teljesen frankón az "ismerettség".
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55552 2020.12.01. 13:57

Botond írta:Dani! Ezt neked találták ki, még nincs veszve a remény!
Nekem ennél sokkal egyedibb, limitált 1 db-os kiadásom van, már legalább 15 éve.

KépKép
Avatar
Botond

Hozzászólás #55553 2020.12.01. 14:00

DanielT írta:Ezt még nem is vitatnám, mert tényleg, de na. Ez ugye nem egy RPG és a formula az szokott lenni ezekben a TPS féle izékben, hogy "nagyon ki van találva" a főhős mindene, meg a csapat összetétel. Itt meg totálisan azt csinálsz amit akarsz, milliárd random NPC közül és mégis kialakult teljesen frankón az "ismerettség".
Az létezik, hogy xsx-en toltad a wdl-t? Vagy ubi új app teljesen meghülyült? :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55554 2020.12.01. 14:04

Botond írta:Az létezik, hogy xsx-en toltad a wdl-t? Vagy ubi új app teljesen meghülyült? :D
Mindent XSX-en tolok, szóval bármilyen app-ban keresndő bugot azonnal kizárnék mint lehetőség!
:idiota:
Avatar
Botond

Hozzászólás #55555 2020.12.01. 14:10

DanielT írta:Mindent XSX-en tolok, szóval bármilyen app-ban keresndő bugot azonnal kizárnék mint lehetőség!
:idiota:
Ha nem lenne legalább 5perc screenshotot csinálni a telefonon, azt felrakni ide, majd a pc-s xbox appból meg azt screenshotolni, hogy 0gs-ed van évek óta, de ubi szerint xsx-en tolod a londoni őrkutyákat, akkor most tolhatnám ide a bizonyítékokat, de ehhez lusta vagyok. Úgyhogy anélkül marad a tanulság, hogy Ubi székházban mindenkinek elmentek otthonról az biztos. :banplz:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #55556 2020.12.01. 14:16

Botond írta: Úgyhogy anélkül marad a tanulság, hogy Ubi székházban mindenkinek elmentek otthonról az biztos. :banplz:
Micsoda ték! :taps:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #55557 2020.12.01. 17:39

Ez a 3060Ti így elsőre brutálra sikerült. Forint/frémben is ott van, mint a csencselt GTX1070-em és nem is drámaian nagyobb a TDP-je. Gyakorlatilag az egyetlen negatívuma, hogy akkor is lesz vagy 150k, ha egyáltalán kapni lehet majd nálunk rendesen. :(
Avatar
Botond

Hozzászólás #55558 2020.12.01. 17:49

benőmenő írta:Ez a 3060Ti így elsőre brutálra sikerült. Forint/frémben is ott van, mint a csencselt GTX1070-em és nem is drámaian nagyobb a TDP-je. Gyakorlatilag az egyetlen negatívuma, hogy akkor is lesz vagy 150k, ha egyáltalán kapni lehet majd nálunk rendesen. :(
Az ötöst meg a nyolcast gyakran kevered össze, vagy egyszeri tévedés volt? :)
Avatar
deep

Hozzászólás #55559 2020.12.01. 17:52

benőmenő írta:Ez a 3060Ti így elsőre brutálra sikerült. Forint/frémben is ott van, mint a csencselt GTX1070-em és nem is drámaian nagyobb a TDP-je. Gyakorlatilag az egyetlen negatívuma, hogy akkor is lesz vagy 150k, ha egyáltalán kapni lehet majd nálunk rendesen. :(
Meanwhile a neksztdzsen konzolok kijönnek 185k-ból eladható játékokkal. Hülye aki nem pécét fejleszt, én mondom :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #55560 2020.12.01. 18:34

Botond írta:Ha nem lenne legalább 5perc screenshotot csinálni a telefonon, azt felrakni ide, majd a pc-s xbox appból meg azt screenshotolni, hogy 0gs-ed van évek óta, de ubi szerint xsx-en tolod a londoni őrkutyákat, akkor most tolhatnám ide a bizonyítékokat, de ehhez lusta vagyok. Úgyhogy anélkül marad a tanulság, hogy Ubi székházban mindenkinek elmentek otthonról az biztos. :banplz:
Tul paraszt lett volna lefotozni a kijelzot majd becsatolni telorol ide a kepet? :P
Avatar
Micsu

Hozzászólás #55561 2020.12.01. 18:42

deep írta:Meanwhile a neksztdzsen konzolok kijönnek 185k-ból eladható játékokkal. Hülye aki nem pécét fejleszt, én mondom :D
Ferrari is draga tudod :P
Avatar
Moby

Hozzászólás #55562 2020.12.01. 19:00

Van, akinek meg is kell vennie az SX-et, hogy kiderüljön számára, ezután is csak azzal tud majd játszani amivel eddig tudott.
Avatar
Moby

Hozzászólás #55563 2020.12.01. 19:07

benőmenő írta:Ez a 3060Ti így elsőre brutálra sikerült. Forint/frémben is ott van, mint a csencselt GTX1070-em és nem is drámaian nagyobb a TDP-je. Gyakorlatilag az egyetlen negatívuma, hogy akkor is lesz vagy 150k, ha egyáltalán kapni lehet majd nálunk rendesen. :(
Ma láttam róla valami cikket, a monitorra köptem a teát, amikor megláttam, hogy megjelenés: dec2 :D Előbb nem kéne "megjelenjen" a 3080? :banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #55564 2020.12.01. 19:08

Moby írta:Ma láttam róla valami cikket, a monitorra köptem a teát, amikor megláttam, hogy megjelenés: dec2 :D Előbb nem kéne "megjelenjen" a 3080? :banplz:
Megjelent az a crypto bányászoknak, férgek :P
Avatar
Mekee

Hozzászólás #55565 2020.12.01. 19:21

DanielT írta:Lepörgött a Watch Dogs: Legion credits.

88% trofi állapot, szóval nem rohantam át rajta és még pár lótifuti szarságot megcsinálok. Ami tényleg agyhalál menjide-oda nulla skill azokat benne hagyom, emiatt nem lesz csak platina.

Semmi baja ennek a gémnek, London is sokkal szebb és jobb hangulatú, mint amire számítottam. Megőrizték a második rész könnyedebb és humoros hangvételét és tényleg jól megoldották ezt a "bárkivel játszhatsz" ötletet.

Elhekkelgettem, behatoltam, lőttem ha olyan volt, satöbbi. Kellemes komfortgém, amire most szükségem volt esténként/hétvégén amikor épp nem vakartam/söpörtem/pakoltam/szoptam/10.
Csak azt mondd már el, hogy van itt egy ösaszefüggő sztori, vagy hogy áll eza bárkivel bárhogyan dolog? A 2 nekem is bejött, ettől félek ezmiatt, meg a lmbtkqghtz fasság miatt főleg. Egyszerűen taszít, hogy minden videoban valami narancshajú férfilány kommandózik, vagy épp CSAK és kizárólag ilyesmi LÉNYEK élnek a városban.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #55566 2020.12.01. 19:31

deep írta:Meanwhile a neksztdzsen konzolok kijönnek 185k-ból eladható játékokkal. Hülye aki nem pécét fejleszt, én mondom :D
Szerintem az "olcsóságot" sosem vitatta senki.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #55567 2020.12.01. 19:33

Greyfox írta:Szerintem az "olcsóságot" sosem vitatta senki.
Bár egy link jöhetett volna hol is tudom azt a ps5öt megvenni? :D
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #55568 2020.12.01. 19:38

Micsu írta:Bár egy link jöhetett volna hol is tudom azt a ps5öt megvenni? :D
Ahol a 3080-at :banplz:
Amúgy nem fér a fejembe, hogy valaki kifizeti a dupláját az árnak, AZAZ ad egy ingyen ps5-öt az eladónak. Ahelyett, hogy várna pár hónapot, és bezsákolna hozzá a különbözeten kiegészítőket, vagy játékokat. Félelmetesen hülyék az emberek.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55569 2020.12.01. 19:50

Mekee írta:Csak azt mondd már el, hogy van itt egy ösaszefüggő sztori, vagy hogy áll eza bárkivel bárhogyan dolog? A 2 nekem is bejött, ettől félek ezmiatt, meg a lmbtkqghtz fasság miatt főleg. Egyszerűen taszít, hogy minden videoban valami narancshajú férfilány kommandózik, vagy épp CSAK és kizárólag ilyesmi LÉNYEK élnek a városban.
Persze, hogy van sztori, teljesen organikusan van kezelve az egész. Fel sem tűnik, hogy te szervezted a csapatot, a szövegek stb ugyanúgy megvannak stb. Fasza, épp most vettem ki a lemezt, 91% trofi, 41 óra és alig bírtam otthagyni most is a várost annyira gyönyörű. És én kifejezetten utálom London-t. :wilting:
Avatar
Moby

Hozzászólás #55570 2020.12.01. 19:59

Micsu írta:Bár egy link jöhetett volna hol is tudom azt a ps5öt megvenni? :D
Azért itt mindenkinek sikerült, aki akart. És szerintem ha akartam volna, tudtam volna még szerezni. Mármint rendes, bolti áron.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #55571 2020.12.01. 20:02

Botond írta:Az ötöst meg a nyolcast gyakran kevered össze, vagy egyszeri tévedés volt? :)
Tán' tudsz valamit az árfolyamról? :ijedt: Azt hogy idén úgyis bolond áron lesz, ha egyáltalán lesz az tiszta sor, mint minden hw a Sereies S-t leszámítva.
Deep: A fura 2012-2016-os időszakot leszámítva azért többnyire ez volt a normális pc vs konzol viszonylatban.
Egyébként végre agyonvertem a Flamelurkert a csatabárddal. Tegnap többször is közel voltam de mindig szétcsapott az utolsó movespammer fázisban, ma viszont frissen elsőre sikerült leteríteni, ahogy az lenni szokott. Persze közben lelegeltem a komplett babiloni függőkertet. :fogmosas:
Avatar
Moby

Hozzászólás #55572 2020.12.01. 20:09

Greyfox írta:Ahol a 3080-at :banplz:
Amúgy nem fér a fejembe, hogy valaki kifizeti a dupláját az árnak, AZAZ ad egy ingyen ps5-öt az eladónak. Ahelyett, hogy várna pár hónapot, és bezsákolna hozzá a különbözeten kiegészítőket, vagy játékokat. Félelmetesen hülyék az emberek.
Így utólag azt kell mondjam, hogy rendesen szerencsétlen hülyének kell ahhoz lenni, hogy valaki ennyire ne tudjon beszerezni valami. E pillanatban is szállítgatnak kifele gépeket a második körösöknek is, akik nov 19 után rendelgettek. Az idiotizmust már csak úgy lehet négyzetre emelni, hogy valaki mindemellett dupla árat hajlandó kifizetni olyanoknak, akik ezt a bonyolult feladatot képesek voltak megoldani egyedül. Őrület. De ezek a nyomorultak egyébként ott osztogatják ám az életviteli tanácsokat az interneten napi szinten.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55573 2020.12.01. 20:11

Moby írta:Így utólag azt kell mondjam, hogy rendesen szerencsétlen hülyének kell ahhoz lenni, hogy valaki ennyire ne tudjon beszerezni valami. E pillanatban is szállítgatnak kifele gépeket a második körösöknek is, akik nov 19 után rendelgettek. Az idiotizmust már csak úgy lehet négyzetre emelni, hogy valaki mindemellett dupla árat hajlandó kifizetni olyanoknak, akik ezt a bonyolult feladatot képesek voltak megoldani egyedül. Őrület. De ezek a nyomorultak egyébként ott osztogatják ám az életviteli tanácsokat az interneten napi szinten.
Na, akkor utólag mondjad a KONKRÉT tutit, mert kéne egy barátomnak azonnal.
Avatar
Moby

Hozzászólás #55574 2020.12.01. 20:12

De már azt a moslék ps5 fülest is dupla áron hirdetgetik, mert nem lehet beszerezni. Meg a töltőt se, amiből a héten már a harmadikat veszem. De nincs sehol állítólag. Inkább már kerülöm a ps fórumokat, mer már gyomorforagtó ez a sok magatehetetlen balfasz.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55575 2020.12.01. 20:13

Erre meg eléggé rá kellene repülni, hogy az összes Mankiájlend egyszerre felférjen!

Kép
Avatar
Micsu

Hozzászólás #55576 2020.12.01. 20:14

Moby írta:Így utólag azt kell mondjam, hogy rendesen szerencsétlen hülyének kell ahhoz lenni, hogy valaki ennyire ne tudjon beszerezni valami. E pillanatban is szállítgatnak kifele gépeket a második körösöknek is, akik nov 19 után rendelgettek. Az idiotizmust már csak úgy lehet négyzetre emelni, hogy valaki mindemellett dupla árat hajlandó kifizetni olyanoknak, akik ezt a bonyolult feladatot képesek voltak megoldani egyedül. Őrület. De ezek a nyomorultak egyébként ott osztogatják ám az életviteli tanácsokat az interneten napi szinten.
De most még ott tartunk hogy max az előrendelőknek jut még nem?
Avatar
Moby

Hozzászólás #55577 2020.12.01. 20:15

DanielT írta:Na, akkor utólag mondjad a KONKRÉT tutit, mert kéne egy barátomnak azonnal.
Euronicsot figyelgesse, de sűrűn. Ha ott megnyílik (és időnként megnyílik), akkor van. Onnan tudtam volna múlthéten is, már itt lenne. Tegnap voltam bent náluk egy töltőért, amit egyik srácnak hoztam tőlük, beláttam a raktárba, ahonnan kihozta a holmit a csaj, ott álltak bent a ps5-ök. Faszért nem szóltok, hogy kell? Mostmár kurávra romlanak az esélyek.
Avatar
Moby

Hozzászólás #55578 2020.12.01. 20:16

Micsu írta:De most még ott tartunk hogy max az előrendelőknek jut még nem?
Lófaszt. Csomó helyen nincs előrendelés sem. Csak addig elérhető, amíg van készlet, és amikor van készlet, és nincs feliratkozás.
Avatar
Moby

Hozzászólás #55579 2020.12.01. 20:19

Olyan konzolboltak találtam az elmúlt pár hétben, akikről soha nem hallottam. És volt náluk minden. Persze ilyen pár darabok, de tudtam volna fülest 31-ért venni(ha kellett volna), tudtam töltőt venni többet is, tudtam volna gépet is venni, ha kellett volna. De nem szólt senki, hogy kell, én meg nem fogom 300-ért cigányolni a balfaszoknak.
Avatar
deep

Hozzászólás #55580 2020.12.01. 20:20

Micsu írta:Ferrari is draga tudod :P
Jó kis Ferrari az, amiből dőlnek ki a férgek ha kinyitom az ajtaját. Kösz, de kösz nem. Ingyen SE!

Vissza: “Leáldozott.hu”