A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
arty

Hozzászólás #55441 2020.11.27. 19:00

Moby írta:Na, a majdnem mindehez értő xbot ismét a színen. ÉS SZAKÉRT! Visítok :D
Még mindig jobb vagyok, mint te, aki a video első kétperce után/alapján idehazudtál valamit :D

akit érdekel a háttér...
Avatar
eje75

Hozzászólás #55442 2020.11.27. 19:06

Viszont a Halo4 PC eddig bejön... jól néz ki, jó tolni...
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #55443 2020.11.27. 19:08

arty írta:mint a wacsdogzban, ahol néha kisebb a felbontásocska meg a tükröződések butit.... BUGOSAK? :D (mondjuk legalább nem fagy és nem veszik el a mentésed...)
Te mi a lófaszról beszélsz? :D
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #55444 2020.11.27. 19:11

Mandalorian 2x05... hát basszus. Erre nem igazán vannak szavak.
Spoiler, csak saját felelősségre.
Spoiler
Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #55445 2020.11.27. 19:14

Micsu írta:Oke, de akkor vmi csak fel skalazta mert nagyon keves volt a nativ 4ks jatek nem?
Ja. Bilinear vagy bicubic felskálázással a gpu. Ugyanaz, mintha a monitord/tévéd skálázná fel.
Avatar
arty

Hozzászólás #55446 2020.11.27. 19:15

Botond írta:2019ben eljutottunk addig, hogy ha a hdmi-be annyi pixel megy be, mint amennyi a monitoron van, akkor az natív, ha nem akkor nem. Szerintem maradjunk 2020ban is ennél.
Az hogy amúgy ez a pixel sokaság hogyan áll elő, az megint másik sztori. Csak azért, mert a textúrák mellett már más kisebb felületeket is máshogy tud kiszámolni a dlss vagy akármi, attól még a natív definíciója nem változik. A c64én basices idők óta sokat léptünk előre az tény, és még fogunk is. De a natív az natív, a nem natív, nos hát az meg meglepő módon nem natív.
És most a natív nem megy, szóval buzzwordé silányítás van folyamatban.
de a hdmibe 2160p megy be... :D
klasszikus értelemben (és szerintem ez már volt itt téma) soha, semmi nem volt natív, hiszen mindig mindenen ment a spórolás... pl a pocsojában a tükrözött cubemap sose volt "fullfelbontásu"... vagy az árnyékok... vagy az uv map... de eleve, ha 4k a rendering res és a falon van egy 1080p textura, ahoz olyan közel megyek, hogy betölti a teljes képet és semmi más nem látszik - nativ képet nézek? :D

a supernintendo 256x224-et nyomott ki, míg a sega 320x224-et - most akkor a nintendon nem volt natív 240p ???
c64en sokszor éltek a spritek x/y irányban történt nagyításával (méret duplázásával)... multicolor módokban feleződött a vízszintes felbontás 160x200-ra... akkor azok a játékok nem volt natívak ???

mi az isten az a "nativ"???
Avatar
arty

Hozzászólás #55447 2020.11.27. 19:17

TasManXT írta:Te mi a lófaszról beszélsz? :D
bugosfospisi5.JPG
nem árulom el melyik a ps5, találd ki magad :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #55448 2020.11.27. 19:20

TasManXT írta:Mandalorian 2x05... hát basszus. Erre nem igazán vannak szavak.
Spoiler, csak saját felelősségre.
Spoiler
Kép
Most megy pont a 4.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #55449 2020.11.27. 19:23

arty írta:
bugosfospisi5.JPG
nem árulom el melyik a ps5, találd ki magad :D
Igazad van, kell az önigazolás, hogy miért is 12 tflops és miért fut rajta minden sokkal jobban. Szóval igen, hiányzik pár tócsa a kirakat üvegén. GENERÁCIÓS KÜLÖNBSÉG.... dobja ki a gecibe mindenki azt a fost és vegyen GAMEPASS SERIES X-et. Mondok egy másik példát.. Cod-ban volt egy jelenet, ahol hiányzott egy fényforrás 2 jelenet között. Lehetséges, hogy bug? Vagy generációs különbség a ps5 javára?
Avatar
Moby

Hozzászólás #55450 2020.11.27. 20:29

TasManXT írta:Igazad van, kell az önigazolás, hogy miért is 12 tflops és miért fut rajta minden sokkal jobban. Szóval igen, hiányzik pár tócsa a kirakat üvegén. GENERÁCIÓS KÜLÖNBSÉG.... dobja ki a gecibe mindenki azt a fost és vegyen GAMEPASS SERIES X-et. Mondok egy másik példát.. Cod-ban volt egy jelenet, ahol hiányzott egy fényforrás 2 jelenet között. Lehetséges, hogy bug? Vagy generációs különbség a ps5 javára?
Nem kell alábecsülni, ott van az a 12TF. Phil Spencer az anyja életire megesküdött, hogy ottvan! Csak ez a géniusz, a japánokat térdre kényszírtő lángleme rákényszerítette a fejlesztőkökre a GDK-t. Ami szar. Legalábbis ebbe kapaszkodnak most nagyongörcsösen. HogyaGDK. Szóval egy 3-4 év, és valamelyik stúdiójuk leszállítja majd a CÍMET, ami majd megmutatja ezeknek a roncs 2.1-et se tudó japán szaroknak a kutyafittyet! Addig meg madj Craig legfeljebb szomorúan néz. Na. Ők ebben hisznek nagyon. Addig meg mehet a Forza Horizon 4. Amit eddig nem lehetett. Most lehet. Végre! Philspencer elhozta!

/Aki meg nem szart a gatyába a ténytől, hogy a metálba kódolt GDK-val fogják uralmuk alá hajtani a világot, az majd elvihorászhat, amikor a MS stúdió, ez a bethesda vagy hogyhíjják előbb fog kiadni PS-re a Deathloop exkluzívot, minthogy megjelenne az első SX-re bárkitől.
Avatar
Botond

Hozzászólás #55451 2020.11.27. 20:33

Moby írta:Nem kell alábecsülni, ott van az a 12TF. Phil Spencer az anyja életire megesküdött, hogy ottvan! Csak ez a géniusz, a japánokat térdre kényszírtő lángleme rákényszerítette a fejlesztőkökre a GDK-t. Ami szar. Legalábbis ebbe kapaszkodnak most nagyongörcsösen. HogyaGDK. Szóval egy 3-4 év, és valamelyik stúdiójuk leszállítja majd a CÍMET, ami majd megmutatja ezeknek a roncs 2.1-et se tudó japán szaroknak a kutyafittyet! Addig meg madj Craig legfeljebb szomorúan néz. Na. Ők ebben hisznek nagyon. Addig meg mehet a Forza Horizon 4. Amit eddig nem lehetett. Most lehet. Végre! Philspencer elhozta!

/Aki meg nem szart a gatyába a ténytől, hogy a metálba kódolt GDK-val fogják uralmuk alá hajtani a világot, az majd elvihorászhat, amikor a MS stúdió, ez a bethesda vagy hogyhíjják előbb fog kiadni PS-re a Deathloop exkluzívot, minthogy megjelenne az első SX-re bárkitől.
Egy ilyen, ahogy az a nagy könyvben meg van írva szabványos 2020 után ilyen simán kőbemondani a 2021et meg a 2022et az komoly látnoki tehetséget feltételez azé!
Mifelénk az egyszerű népek azt szokták mondani, hogy lesz abban még kanyar is! :banplz: Dehát mit értenek azok hozzá!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #55452 2020.11.27. 21:23

eje75 írta:Viszont a Halo4 PC eddig bejön... jól néz ki, jó tolni...
És miért nem jöttél velem és Botonddal co-opozni? Azóta is harmadik embert keredünk, amióts arty megfutamodott.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55453 2020.11.27. 21:36

eje75 írta:Nem veszem annak, sőt.... már a béta alapján is tudtam, hogy szar lesz, le is írtam, utólag nem is értem, mit gondoltam...fazvótam na! Ja, az meg, hogy csak összevissza 8 db multi map van, az csak a foshab a szartortán! Válogatott okádék mind1-ik, kivétel nélkül...
Kiválóan kimaxoltam mindent ingyen a bétában amit ez a játék tudott. Ha majd lesz free weekend, megint leszedem, hátha beraknak majd másik pályákat.
Avatar
eje75

Hozzászólás #55454 2020.11.27. 21:58

"És miért nem jöttél velem és Botonddal co-opozni? Azóta is harmadik embert keredünk, amióts arty megfutamodott." Jó kérdés.. ha túlleszek ezen visszatérünk rá...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára eje75 2020.11.27. 22:01-kor.
Avatar
eje75

Hozzászólás #55455 2020.11.27. 22:00

Visszaszívok mindent a Mandaloriannal kapcsolatban...S02 tényleg jó, végre történik is benne valami... az első évad dögunalom volt NEKEM, de ez geciyó...csak a bébi yoda... kicsit sok nekem... gyakran vicces, meg cuki, meg minden, de nagyon túltolják szerintem...
Avatar
Mekee

Hozzászólás #55456 2020.11.27. 22:28

Botond írta:2019ben eljutottunk addig, hogy ha a hdmi-be annyi pixel megy be, mint amennyi a monitoron van, akkor az natív, ha nem akkor nem. Szerintem maradjunk 2020ban is ennél.
Az hogy amúgy ez a pixel sokaság hogyan áll elő, az megint másik sztori. Csak azért, mert a textúrák mellett már más kisebb felületeket is máshogy tud kiszámolni a dlss vagy akármi, attól még a natív definíciója nem változik. A c64én basices idők óta sokat léptünk előre az tény, és még fogunk is. De a natív az natív, a nem natív, nos hát az meg meglepő módon nem natív.
És most a natív nem megy, szóval buzzwordé silányítás van folyamatban.
Ha elvágod a hdmi kábelt, és csipesszel kiszeded az összes kiömlő pixelt, akkor meglesz mind a 4 ká. Most akkor egy definíción rugózol, pedíg lényegében egy redelerelési optimalizáció kb, főleg, ha nem látom lényegesen különbözőnek.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #55457 2020.11.27. 22:30

DanielT írta:A WD: Legiont meg a sárba tiporták, pedig semmi baja.
Márm,int a túltolt genderlmbtqkgbnhretgztok maszlagon felül? Bár sajnos kétlem, hogy ez miatt taposták a sárba
Avatar
Micsu

Hozzászólás #55458 2020.11.27. 23:41

Megcsinaltak Mobynak is a gotyt ev vegere :nezze:
Link
Avatar
Tom

Hozzászólás #55459 2020.11.27. 23:56

Remélem Jon Favrau-nak odaadják az egész Star Warst cakkon pakk. Nem találja fel a spanyol viaszt, de végre egy rendes fogyasztható sorozatot készített. Nincs benne baromság. Eddig a saját szabályrendszerében rendesen van megírva a történet. Nem ilyen skywalker kora, ahol 5 percenként felülírták önmagukat. Szóval ja az eheti rész 11/10. Lemossa az összes eddigi star warst a mandalori. Könnyedén.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #55460 2020.11.28. 07:23

Tom írta:Remélem Jon Favrau-nak odaadják az egész Star Warst cakkon pakk. Nem találja fel a spanyol viaszt, de végre egy rendes fogyasztható sorozatot készített. Nincs benne baromság. Eddig a saját szabályrendszerében rendesen van megírva a történet. Nem ilyen skywalker kora, ahol 5 percenként felülírták önmagukat. Szóval ja az eheti rész 11/10. Lemossa az összes eddigi star warst a mandalori. Könnyedén.
Vicces egyébként, hogy Jon Favreau bikázta be a marvel filmes univerzumot a vasemberrel is. Dave Filoni meg remek munkát végez szintén. Én még simán el tudok képzelni egy 7-8-9 rebootot ezek után.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #55461 2020.11.28. 08:02

phpBB [media]


Na alakul ez, XSX már nyalja az 1080p-t. :D Éljen a 12 tflops.

Szerk: csak artyt rugdosom, különben az engine egy hulladék szerintem.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #55462 2020.11.28. 08:25

Képernyőkép 2020-11-28 082429.jpg
Alakul már a sikertermék ára. :hehe:
Avatar
eje75

Hozzászólás #55463 2020.11.28. 09:55

benőmenő írta:
Képernyőkép 2020-11-28 082429.jpg
Alakul már a sikertermék ára. :hehe:
#nemlopott!
Avatar
Moby

Hozzászólás #55464 2020.11.28. 11:26

eje75 írta:#nemlopott!
Én is tudtam volna venni 96-ért boltban, szóval nembiztos.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55465 2020.11.28. 12:31

Mindezek ellenére ELKAPKODTÁK!!!!!!! a Pólusból, ahonnan Arty-nak szereztem. Tegnap már se X se S nem volt.

Illetve ez nem igaz, mert egy TONNA X és S volt. A fekete és fehér Xbox X és Xbox S.

Csak nem a Series. Sok sikert a szülőknek ismét! (Igen, én is beszoptam megint, hogy ezek nem AZOK).
Avatar
Moby

Hozzászólás #55466 2020.11.28. 13:48

DanielT írta:Mindezek ellenére ELKAPKODTÁK!!!!!!! a Pólusból, ahonnan Arty-nak szereztem. Tegnap már se X se S nem volt.

Illetve ez nem igaz, mert egy TONNA X és S volt. A fekete és fehér Xbox X és Xbox S.

Csak nem a Series. Sok sikert a szülőknek ismét! (Igen, én is beszoptam megint, hogy ezek nem AZOK).
KV-ba hetente jön szállítmány. Most rendelsz, 1 héten belül megvan.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55467 2020.11.28. 15:46

Moby írta:KV-ba hetente jön szállítmány. Most rendelsz, 1 héten belül megvan.
Hú, megnyugtató, köszi a tippet! :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55468 2020.11.28. 16:12

Totál hivatalos, hogy a Cyberpunk semmiféle nextgen megkülönböztetést nem kap launcskor. Szöpőke!

Egy frém emelés azért jólesett volna.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #55469 2020.11.28. 16:17

DanielT írta:Egy frém emelés azért jólesett volna.
A szintén totál hivatalos gameplayek alapján a fix 30 fps is emelt frém lesz.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55470 2020.11.28. 16:19

benőmenő írta:A szintén totál hivatalos gameplayek alapján a fix 30 fps is emelt frém lesz.
Ez mondjuk tény. Hátnemtom, tényleg komoly a kockázat, hogy rossszul leszek tőle. Mármint a fejfájásos/hányingeres verzió és nem erre vártam 7 évig. :wilting:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #55471 2020.11.28. 16:25

DanielT írta:Ez mondjuk tény. Hátnemtom, tényleg komoly a kockázat, hogy rossszul leszek tőle. Mármint a fejfájásos/hányingeres verzió és nem erre vártam 7 évig. :wilting:
A lényeg, hogy inkább szopasd magad, még fél év már nem fér bele!
Avatar
Botond

Hozzászólás #55472 2020.11.28. 16:33

Zóanagyvarázsló írta:A lényeg, hogy inkább szopasd magad, még fél év már nem fér bele!
Vagy egy normális gémerpc, amit nem basz tele olyan faszságokkal, ami a ps5ön sincs, és akkor olyan hatékonysággal működne, mint egy ps5...
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #55473 2020.11.28. 16:36

Botond írta:Vagy egy normális gémerpc, amit nem basz tele olyan faszságokkal, ami a ps5ön sincs, és akkor olyan hatékonysággal működne, mint egy ps5...
Akár, de a patchek és a VGA-helyzet (ha venni kell valamit, és lehetőleg újabbat) miatt a plusz fél év ebben az esetben sem hülyeség.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55474 2020.11.28. 16:40

Botond írta:Vagy egy normális gémerpc, amit nem basz tele olyan faszságokkal, ami a ps5ön sincs, és akkor olyan hatékonysággal működne, mint egy ps5...
Tetszik a Windows 10 nélküli elképzelés, de biztos megy más OS-en is a gém?
Avatar
Botond

Hozzászólás #55475 2020.11.28. 16:53

DanielT írta:Tetszik a Windows 10 nélküli elképzelés, de biztos megy más OS-en is a gém?
Opreccer kell rá, az van a PSen is, de extra böngészők, torrentkliens meg a többi fasságot csak az egyikre szoktál tenni, és hát csak az egyikkel szokott gond lenni. Viszont mindkettő patchel folyamatosan, opreccert is, ezt pl csak az egyiknél szoktad sérelmezi.
Szóval a telepítgetések, meg a részrehajlás a gond.
Amúgy a ps5ön is van előre telepített játék, mint neked a win10en, csak ott hurrá, amott meg a kurvaanyjukat, ami szintén részrehajlás, pedig mindkét helyen 1-1 másodperc az uninstall.
Mindegy, hét év után szerintem is inkább szopasd magad csatakosra, az a jó megoldás! :eljen:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55476 2020.11.28. 16:57

Megnéztem Hwaprón mi a helyzet.

KERESŐ hirdetések:

PS5: 94 db

XS: 6 db

Phil: "Majdnem tökéletesen kielégítettük az igényeket, akik bennünket választottak, boldogok!"
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55477 2020.11.28. 16:59

Botond írta:Opreccer kell rá, az van a PSen is, de extra böngészők, torrentkliens meg a többi fasságot csak az egyikre szoktál tenni, és hát csak az egyikkel szokott gond lenni. Viszont mindkettő patchel folyamatosan, opreccert is, ezt pl csak az egyiknél szoktad sérelmezi.
Szóval a telepítgetések, meg a részrehajlás a gond.
Amúgy a ps5ön is van előre telepített játék, mint neked a win10en, csak ott hurrá, amott meg a kurvaanyjukat, ami szintén részrehajlás, pedig mindkét helyen 1-1 másodperc az uninstall.
Mindegy, hét év után szerintem is inkább szopasd magad csatakosra, az a jó megoldás! :eljen:
Desktop gépen nem torrentezek, a Chrome-ot meg sajnos mindenképp feltenném, szóval a gémerpécé opció alapjaiban van ellehetetlenítve. :szomoru1:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #55478 2020.11.28. 17:03

Végigvittem a Shenmue 3-at. Amolyan kötelesség volt. Nem vártam sokat, annyit kaptam. Pár pillanat jópofa nosztalgia volt, de ez az első árnyékába sem léphet. Próbálták azt csinálni, amit az előzők, de az 20 éve volt és eljárt már felettük az idő. Békén kellett volna hagyni ezt a témát. Nem hiszem, hogy bármi is tud hozni olyan élményt és szintlépést, mint amit a legelső a Dreamcasten. Bármit csinálnak ezzel, kb. garantált a csalódás.
Nem hiszem, hogy támogatok a jövőben kickstartert / 10
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #55479 2020.11.28. 17:05

Engem is érdekel a Cyberpunk. Gondoltam is rá, hogy azt nem kajajegyen és kuponon venném. De igénytelen készültségű játékkal én biztos, hogy nem szívatom magamat. Majd launch után 6-8 hónappal megnézem, hogy hogyan áll...
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #55480 2020.11.28. 17:07

Idén amúgy már 22 játékot játszottam. Ez nongamerként az egyik leggamerebb évem eddig. :idiota: (Gamepass 3 hónapja sokat boostolt rajta.)
Avatar
Moby

Hozzászólás #55481 2020.11.28. 17:12

DanielT írta:Totál hivatalos, hogy a Cyberpunk semmiféle nextgen megkülönböztetést nem kap launcskor. Szöpőke!

Egy frém emelés azért jólesett volna.
Ez hol és mikor vált hivatalossá?
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #55482 2020.11.28. 17:19

Telefóny: pokót rendeltem...
Avatar
Moby

Hozzászólás #55483 2020.11.28. 17:21

Flixi: Moszul. Elég jóak.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55484 2020.11.28. 17:22

Moby írta:Ez hol és mikor vált hivatalossá?
November 25. CEO prezi ITT A TELJES PDF

Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #55485 2020.11.28. 17:27

DanielT írta:November 25. CEO prezi
Ezt én is láttam, meg hogy megőrült az internet, hogyha BC-ben fut, akkor ugyanaz, mint a másik, de ezt ki találta ki? Sorba jönnek a BC-ben PS5-ön és XSX-en szebben-jobban futó játékok. Ezt ki találta ki, hogy semmi megkülönböztetés nem lesz?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55486 2020.11.28. 17:32

Moby írta:Ezt én is láttam, meg hogy megőrült az internet, hogyha BC-ben fut, akkor ugyanaz, mint a másik, de ezt ki találta ki? Sorba jönnek a BC-ben PS5-ön és XSX-en szebben-jobban futó játékok. Ezt ki találta ki, hogy semmi megkülönböztetés nem lesz?
Ezt én. ÉS TARTOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :nezze: :nezze: :nezze: :nezze: :nezze:
Avatar
Moby

Hozzászólás #55487 2020.11.28. 17:37

DanielT írta:Ezt én. ÉS TARTOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :nezze: :nezze: :nezze: :nezze: :nezze:
Na, tehát akkor ugyanott vagyunk ahol eddig: semmiféles hivatalos megerősítés nincs. Az egyetlen hivatalos dolog, hogy BC-ben fut, de ezt már tudtuk eddig is.
Kicsit sokat olvasgatod a gafot/erát. Ne dőlj be mindennek :)
Avatar
Botond

Hozzászólás #55488 2020.11.28. 17:56

Moby írta:Ezt én is láttam, meg hogy megőrült az internet, hogyha BC-ben fut, akkor ugyanaz, mint a másik, de ezt ki találta ki? Sorba jönnek a BC-ben PS5-ön és XSX-en szebben-jobban futó játékok. Ezt ki találta ki, hogy semmi megkülönböztetés nem lesz?
Valahol mondták, hogy jövőre nextgen patch, az se zárja ki, hogy legalább a frém több legyen currgenen, de azé eléggé kimeríti ez a sok minden együtt azt amit a jogszabályok úgy írnak körbe, hogy ráutaló magatartás.
Avatar
Botond

Hozzászólás #55489 2020.11.28. 17:59

DanielT írta:Desktop gépen nem torrentezek, a Chrome-ot meg sajnos mindenképp feltenném, szóval a gémerpécé opció alapjaiban van ellehetetlenítve. :szomoru1:
Ezeket én mind megértem.
És ez pont annyira racionális hozzáállás, mintha én is suhanni akarnék a sávok között a Hungárián, mint te, deviszont amikor mondanád, hogy vegyek akkor robogót azt valaszolnám, hogy nem, márpedig nekem akkor is 2,5tonnásnégykerékhajtásúsuv kell, és az út hibája, hogy neked sikerül suhanni a sávok között, nekem meg nem!
Szemét win10, szemét túlkeskenysávok!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55490 2020.11.28. 18:09

Moby írta:Na, tehát akkor ugyanott vagyunk ahol eddig: semmiféles hivatalos megerősítés nincs. Az egyetlen hivatalos dolog, hogy BC-ben fut, de ezt már tudtuk eddig is.
Kicsit sokat olvasgatod a gafot/erát. Ne dőlj be mindennek :)
Soha életemben nem voltam reseterán és ez így is marad. :ejnye1:
Avatar
Moby

Hozzászólás #55491 2020.11.28. 18:11

Botond írta:Valahol mondták, hogy jövőre nextgen patch, az se zárja ki, hogy legalább a frém több legyen currgenen, de azé eléggé kimeríti ez a sok minden együtt azt amit a jogszabályok úgy írnak körbe, hogy ráutaló magatartás.

It will look better on the next-generation consoles from day one. The technicalities behind it are a little bit different from what [the question] described, but probably no point in going into detail about that. And I can confirm this is not the final update. At some point we’re going to have a more robust update for the for the next-gens, which we’re planning to give free of charge to anybody who purchases the PS4 or Xbox One version, but in any case you will be able to play the game on the next-gens from the 19th of November when the game releases, and it will look better than on the next-gens from that moment."
Ezek ilyen mendemondák, hogy majd jövőre jön. Szájról-szájra terjed mint a covid, de valójában ennyit mondtak az egészről. Hogy első nap már jobban fog kinézni, és majd jön egy nextgen patch valamikor. Aztán ezt költi tovább az internet népe, meg rácsodálkozik, hogy BC-ben fut nextgenen. Mondták valaha, hogy nem? Ez azt jelenti, hogy ugyanaz lesz? Fingja nincs továbbra sem senkinek semmiről. Majd kiderül. Hogy a nextgen patch meg mikor jön, hát az...majd egyszer. Ami kétszer annyi idő lesz, mint amit a CDPR mondana, ha mondott volna valamit. De nem mondott. Szóval kétiksz.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #55492 2020.11.28. 18:14

DanielT írta:Phil: "Majdnem tökéletesen kielégítettük az igényeket, akik bennünket választottak, boldogok!"

gycat is szar. Na mindegy, valami fasza goonies gifet kerestem :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára TasManXT 2020.11.28. 18:15-kor.
Avatar
Moby

Hozzászólás #55493 2020.11.28. 18:15

DanielT írta:Soha életemben nem voltam reseterán és ez így is marad. :ejnye1:
Hátazzalaztánemgmiabaj? :)
Avatar
Botond

Hozzászólás #55494 2020.11.28. 19:46

Moby írta:Flixi: Moszul. Elég jóak.
Engem most két HBOGO széria szippantott be, a Romulus meg a Tudhattad volna (vagy vmi ilyesmi, a Nicole Kidmanes cucc). Meg persze pörög mellette a star trek is flixin, a 3. évad eddig a legjobb a három közül szerintem.
Avatar
Moby

Hozzászólás #55495 2020.11.28. 20:37

Botond írta:Engem most két HBOGO széria szippantott be, a Romulus meg a Tudhattad volna (vagy vmi ilyesmi, a Nicole Kidmanes cucc). Meg persze pörög mellette a star trek is flixin, a 3. évad eddig a legjobb a három közül szerintem.
Ez nem sori. Film.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #55496 2020.11.28. 21:48

DanielT írta:Tetszik a Windows 10 nélküli elképzelés, de biztos megy más OS-en is a gém?
Win 7 is támogatott, Win 10 az ajánlott. Hogy lesz-e bármilyen hátránya a játékban a Win 7-nek, azt nem tudom.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55497 2020.11.28. 22:05

Zóanagyvarázsló írta:Win 7 is támogatott, Win 10 az ajánlott. Hogy lesz-e bármilyen hátránya a játékban a Win 7-nek, azt nem tudom.
Akkor nincs mit tenni, irány a szarazipon és építek! :rinya:
Avatar
Botond

Hozzászólás #55498 2020.11.28. 22:07

Zóanagyvarázsló írta:Win 7 is támogatott, Win 10 az ajánlott. Hogy lesz-e bármilyen hátránya a játékban a Win 7-nek, azt nem tudom.
Réjtrészben tuti lesz, bár wow kedvéért visszaportolták vmi basic módon a dx12t win7re már.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #55499 2020.11.28. 22:19

Kicsit nyomtam megint a DeS-t PS3-on éshát olyan cukin fos szegénykém. :D
Ez az Adjudicator boss is...a legneccesebb pillanat az amikor beléptem a fog gaten és a lelkem 2 emeletnyi kőpadlón keresztül talál el úgy, hogy maradt fél centi hp-m. No nem mintha a többi ellenfél ne ütne át falakon rendszeresen olyan természetességgel, hogy már-már visszasírom a Dark Souls 2-t. :idiota:
Egyébként most végignézve a gugu doksimat nekem is jóval több játék pörgött végig, mint az elmúlt években. :guluszem1:
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #55500 2020.11.28. 23:07

Ez a dmc5 ahogy kinéz az oleden, atyaúristen.. Röhej, hogy az öreg 1070 kiszarja magából ezt a látványt. És még a játék is bejön, nem hittem volna.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #55501 2020.11.29. 10:46

Greyfox írta:Ez a dmc5 ahogy kinéz az oleden, atyaúristen.. Röhej, hogy az öreg 1070 kiszarja magából ezt a látványt. És még a játék is bejön, nem hittem volna.
Annyira kellenek az ilyen videojáték-szerű videojátékok a sok openworld porszívózás meg túltolt cinematic címek mellé! Idén talán le fog pörögni DMD-n nekem, még ha nem is csupa S-rankkal.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #55502 2020.11.29. 13:08

benőmenő írta:Annyira kellenek az ilyen videojáték-szerű videojátékok a sok openworld porszívózás meg túltolt cinematic címek mellé! Idén talán le fog pörögni DMD-n nekem, még ha nem is csupa S-rankkal.
Pontosan! Witcher 3 után olyan jól esett a doom, meg a dmc :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #55503 2020.11.29. 13:14

benőmenő írta:Kicsit nyomtam megint a DeS-t PS3-on éshát olyan cukin fos szegénykém. :D
Ez az Adjudicator boss is...a legneccesebb pillanat az amikor beléptem a fog gaten és a lelkem 2 emeletnyi kőpadlón keresztül talál el úgy, hogy maradt fél centi hp-m. No nem mintha a többi ellenfél ne ütne át falakon rendszeresen olyan természetességgel, hogy már-már visszasírom a Dark Souls 2-t. :idiota:
Egyébként most végignézve a gugu doksimat nekem is jóval több játék pörgött végig, mint az elmúlt években. :guluszem1:
Tegnap pont nála jártam. Imádom ezt a játékot. Ahogy kinéz, meg a hangok, áh...Aztán elkezdtem backtrekkelni. Nincs még egy olyan franchise, amiben ennyire durva a progressz érzés. Eddig full vakon menten, aztán rájöttem, hogy ezt-azt azért utána kéne olvasni, ha platinázni akarom, meg szereztem egy elég fasza fegyót, mondom fejesztem kicsit. Ehhez viszont vissza kellett menjek a bányába, ahol elég sokat arcon pörögtem. Na, most bosszút álltam mindenért god módban :D
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #55504 2020.11.29. 13:15

Én asszem az egyik legnagyobb DMC fanatik vótam errefelé. Viszont mára már a csőjátékokat, főleg a loading screenes pályákra/missionökre osztottakat nem szeretem annyira, nem tudnak úgy beszippantani, mint az open, vagy hub worldösök.
Így a DMC5 is - bár tetszett -, de elavult hatású volt emiatt számomra.
Szerintem lehet ezt jól csinálni, hogy káposzta is maradjon. Pl. a Nier Automata format eszméletlen jó.
Avatar
Moby

Hozzászólás #55505 2020.11.29. 13:21

aabyssx írta:Szerintem lehet ezt jól csinálni, hogy káposzta is maradjon. Pl. a Nier Automata format eszméletlen jó.
Úúúúristen hogy én azt mennyire untam...DMC5-öt ezerszer jobban élveztem
Avatar
Tom

Hozzászólás #55506 2020.11.29. 15:17

DMC 5 nekem is hihetetlen unalmas volt. Szép grafika, klassz harcrendszer, de annyira elavult pályafelépítés és mechanikák vannak benne, hogy ez ma már nekem kevés. Félbe is hagytam.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #55507 2020.11.29. 15:24

En egy uj ninja gaidenre beneveznek, bar mar lehet nem lenne turelmem hozza.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55508 2020.11.29. 16:35

Se a Nier Automata, se a DMC5 demót nem tudtam végigvinni.. :D

Bezzeg a Vacsdogz!

szerk: nem a képesség hiányzott, csak hűdenagyonneménvagyok. Főleg a barna fekete Nier,hát az élettől elment a kedvem.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #55509 2020.11.29. 17:21

DanielT írta:Se a Nier Automata, se a DMC5 demót nem tudtam végigvinni.. :D

Bezzeg a Vacsdogz!

szerk: nem a képesség hiányzott, csak hűdenagyonneménvagyok. Főleg a barna fekete Nier,hát az élettől elment a kedvem.
Emlékszem, még az SG-n a leáldban volt egy DMC4-avataros csóka. Vajon ki volt az?

Spoiler
Különben végül csak 7/10-et dobott rá, és amúgy is Rambo lett.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #55510 2020.11.29. 17:27

Micsu írta:En egy uj ninja gaidenre beneveznek, bar mar lehet nem lenne turelmem hozza.
A NInja Gaiden Sigma tényleg fasza, ahogy a DMC3 is, csak végül mindkettő félbemaradt (hiába volt day1 volt a DMC5, de így nem szabad játszanom). A DMC1 meg klasszikus, de azért már öregecske, a 2 pedig egy szórakoztató Benny Hill: The Game.

A Bayonetta maradt így egyelőre a top nálam. Még jó, hogy a God of Warok már előtte lementek, bár azokban sosem pusztán a harc ütött igazán nagyot, hanem a mitológiai kalandcsomag.

Vissza: “Leáldozott.hu”