A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Moby

Hozzászólás #55301 2020.11.25. 10:38

DanielT írta:Virtualizálás egy gpu csere miatt? Na ne szórakozz már. Egy msi afterburner szerű profil lehet cpu-gpu limitre, hogy ahol valamit nagyon drótoztak az alapfos gépre, az ne őrüljön meg, lásd még Turbó gomb a 486-on. A boost mode meg disabléra tolja az afterburnert oszt sanyi.

Nem több ez a generáció váltás mint egy MMX proci vagy az ezredik GPU architektúra, amin minden fut 20 évre visszamenőleg minimum.
Nem a GPU csere miatt. Az API-k cseréje miatt, a rendszer cseréje miatt. A konzol továbbra sem pécé, a konzol OS nem windows. De ezt hiába fogom magyarázni, mert öregek vagytok már ehhez, és nem megy már be semmi :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #55302 2020.11.25. 10:42

Zóanagyvarázsló írta:Nyilván, a konzolos verziók hegesztésekor még nem Phil volt a főnök :idiota:
Az a drága ember...Meg is szenvedte az xbox divizió a 360 korszakot, szerencsére jött Ő a fényes csillag, azóta szárnyal minden :banplz: Nem is csodálom, hogy a japánok beleszartak a gatyájukba, és elkészítették a BC-t. Lehet, hogy csak azért csinálták, hogy lenyűgözzék a nagyembert! :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55303 2020.11.25. 10:45

Botond: igen, az MS diktálja az ütemet, mutatja az utat, csicskítja a Sonyt. Ha ők BC-t csinálnak, akkor a Sony is. Ha a Sony játékokat csinál akkor ők nem, mert nem csicskák.

A Sony elad minden gépet, mert gyártani se tudnak. Vagy ha tudnak gyártani akkor a az MS nem követi itt se őket, mert ők leaderek, főleg a Phil.

Emlékszem még a régi szép időkre amikor a Sony meglátta, hogy milyen jól megy az Xbox és elhatározták, hogy konzolt fognak ők is csinálni. Aztán jött a Ps2 is, ami MS nyomásra kompatibilis volt a PS 1-gyel. Aztán a Ps3 aki meg a PS2-vel. Aztán megszületett Phil, de valójában már a 8 éves apja heréjében is irányította a konzolbiznict.
Avatar
Botond

Hozzászólás #55304 2020.11.25. 10:51

DanielT írta:Botond: igen, az MS diktálja az ütemet, mutatja az utat, csicskítja a Sonyt. Ha ők BC-t csinálnak, akkor a Sony is. Ha a Sony játékokat csinál akkor ők nem, mert nem csicskák.

A Sony elad minden gépet, mert gyártani se tudnak. Vagy ha tudnak gyártani akkor a az MS nem követi itt se őket, mert ők leaderek, főleg a Phil.

Emlékszem még a régi szép időkre amikor a Sony meglátta, hogy milyen jól megy az Xbox és elhatározták, hogy konzolt fognak ők is csinálni. Aztán jött a Ps2 is, ami MS nyomásra kompatibilis volt a PS 1-gyel. Aztán a Ps3 aki meg a PS2-vel. Aztán megszületett Phil, de valójában már a 8 éves apja heréjében is irányította a konzolbiznict.
Pont így. Aki hamarabb odaér az diktálja a tempót, ezért is szalad még mindenki a nokia után a mobil piacon, konzol piacon meg az atari után, mert az elsők örökre elsők maradnak! Pongot minden háztartásba!
És, ja ezért is fut minden ps3 játék a ps4en is, mert ez így volt mindig is!
/szerk: amúgy meg nem tudom miről beszélsz a gyártással kapcsolatban, a 185ezres konzolok mindenkinek elérhetőek, hála a fekete pénteknek:
Kép
Avatar
Micsu

Hozzászólás #55305 2020.11.25. 11:08

Fereg bocskorosoktol mit varsz, nalam mar ban listan vannak a 4 kilos 3080 vegett is.
Avatar
Botond

Hozzászólás #55306 2020.11.25. 11:30

Micsu írta:Fereg bocskorosoktol mit varsz, nalam mar ban listan vannak a 4 kilos 3080 vegett is.
Azé a 800ezres QE85Q80T fölött egy pillanatra megremegett a kezem. :banplz:
Avatar
arty

Hozzászólás #55307 2020.11.25. 12:21

Moby írta:Priceless, amikor több száz karaktert beleversz annak bizonyításába, hogy filszpenszer kényszeríti versenybe a szonit, majd belédhasít, hogy ez mégsincs így meg szükség sincs rá, és le is írod :taps:
1-2 éve, amikor nekiálltak a ps5-nek, nem tudhatták, hogy mennyire zombi a psgémer. az szerintem csak itt a hajrában derült ki, hogy NAGYON és bármit meg lehet velük tenni, bármit le lehet nyomni a torkukon :D tehát csak utólag látszik, hogy kár volt ilyen csodákkal kinyalni a seggetek, nektek MINDEGY...
Avatar
arty

Hozzászólás #55308 2020.11.25. 12:27

DanielT írta:Pont erről van szó, hogy a Sony-nak ebben a generációban ennyire nem kellett semmit csinálnia, lószart nem kényszerített ki a hullamerevség közeli Xbox... Egy döntésük volt: LETILTSÁK, hogy if PS4 gáma akkó nefusson, vagy vagy fusson.

El akarnak adni az új generáció nyitása után is 100+ milliós bázisnak vagy nem? 30% jutalék jár minden címből, ez a motiváció, nem a konkurencia akik lassan ingyen adnak mindent csak létezzen Phil részlege ahonnan a fizut kapja.

A PS1-PS2 emu berakása az már a valamit csinálás lett volna és ez nem fér bele. Itt kellett volna "versenyezni" az Xbox kompatibilitással, na kb ennyire szarnak rá mit csinál a szomszéd hülyegyerek a homokozójában...
de ezt előre nem láthatták. ha látták volna, hogy ennyire nem lesz szoros a verseny, akkor talán 600ért kapod a gépet is... LÁTSZÓLAG odatették magukat és utólag persze könnyű okosnak lenni...

---

phpBB [media]


navégre, villant az xbox! 60fps módban ps5 néha beszakad, amikor az X nem :D kb ennyi.
a dynamic4k + RT shadows + korrekt60fps - respekt
XSS-re jutott idő megint, se RT, se120, sesemmi
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára arty 2020.11.25. 12:34-kor.
Avatar
Botond

Hozzászólás #55309 2020.11.25. 12:33

arty írta:de ezt előre nem láthatták. ha látták volna, hogy ennyire nem lesz szoros a verseny, akkor talán 600ért kapod a gépet is... LÁTSZÓLAG odatették magukat és utólag persze könnyű okosnak lenni...
Az első pár darab mindig drágább, aztán ha felfut a tömegtermelés akkor olcsóbb. Sony ezt ügyesen megoldotta ezzel, hogy az első pár darabot le se gyártják, majd tavasszal a sokat! :banplz:
Avatar
arty

Hozzászólás #55310 2020.11.25. 12:36

Botond írta:Az első pár darab mindig drágább, aztán ha felfut a tömegtermelés akkor olcsóbb. Sony ezt ügyesen megoldotta ezzel, hogy az első pár darabot le se gyártják, majd tavasszal a sokat! :banplz:
:D :D :D

zseniális húzás, rendesen ottvannak fejben!
vs. másik oldal: 20k-s játékok 300 forintér' !! atyaég, megint felkínálta nekemis!!! (konteo: az xsx miatt?)
Avatar
Moby

Hozzászólás #55311 2020.11.25. 12:43

Dani, nem akarod kitenni innen ezt az agyhalott xbotot? :banplz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #55312 2020.11.25. 12:46

arty írta::D :D :D

zseniális húzás, rendesen ottvannak fejben!
vs. másik oldal: 20k-s játékok 300 forintér' !! atyaég, megint felkínálta nekemis!!! (konteo: az xsx miatt?)
Legalább 2 évnyi goldot vegyél 20ért mielőtt rányomsz a 300 forintra, hogy legalább 2 évre le legyen tudva a multi, az ingyen gamák, a felhő, a minden.
Avatar
Moby

Hozzászólás #55313 2020.11.25. 12:47

arty írta:1-2 éve, amikor nekiálltak a ps5-nek, nem tudhatták, hogy mennyire zombi a psgémer. az szerintem csak itt a hajrában derült ki, hogy NAGYON és bármit meg lehet velük tenni, bármit le lehet nyomni a torkukon :D tehát csak utólag látszik, hogy kár volt ilyen csodákkal kinyalni a seggetek, nektek MINDEGY...
Nekem mondjuk tényleg BÁRMIT el tudnak adni. Persze ennek az egyik oka az, hogy van annyi magamhoz való eszem, hogy meg is tudom venni. Mármint egyedül. És tippre könnyebben menne olyannal, ami hegyekbe áll. De meséld már el hogy mit kellene, meg hogyan, mer okos srác vagy te amúgy, csak nagyon jól titkolod, amióta eltűntél. Hol jártál abban az időben? Lobotómián? :)
Avatar
arty

Hozzászólás #55314 2020.11.25. 12:59

Moby írta:Nekem mondjuk tényleg BÁRMIT el tudnak adni. Persze ennek az egyik oka az, hogy van annyi magamhoz való eszem, hogy meg is tudom venni. Mármint egyedül. És tippre könnyebben menne olyannal, ami hegyekbe áll. De meséld már el hogy mit kellene, meg hogyan, mer okos srác vagy te amúgy, csak nagyon jól titkolod, amióta eltűntél. Hol jártál abban az időben? Lobotómián? :)
Legyél büszke az intelligenciádra, hogy te már akkor előrendeltél valamit, amikor a nevén kívül semmit nem tudtál róla, de tényleg SEMMIT. Tehát az első mondatod teljesen ül.

A mondandód második fele is kapcsolódik: én nem preorderelek zsákbamacskát, valószínűleg a lobotómia kiirtotta belőlem azt a fajta konzumidiotizmust, amit te viszont büszkén képviselsz. Respekt!
Avatar
Moby

Hozzászólás #55315 2020.11.25. 13:05

arty írta:Legyél büszke az intelligenciádra, hogy te már akkor előrendeltél valamit, amikor a nevén kívül semmit nem tudtál róla, de tényleg SEMMIT. Tehát az első mondatod teljesen ül.

A mondandód második fele is kapcsolódik: én nem preorderelek zsákbamacskát, valószínűleg a lobotómia kiirtotta belőlem azt a fajta konzumidiotizmust, amit te viszont büszkén képviselsz. Respekt!
Egy biztos. Konzumidióta nem lettél. Csak olyan hagyományos. Hétköznapi. :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #55316 2020.11.25. 13:06

Moby írta:Egy biztos. Konzumidióta nem lettél. Csak olyan hagyományos. Hétköznapi. :D
Mivel kicsilányom itthon nyomja a homesulit, így stílszerűen csak annyit tudok mondani, hogy szét lesztek ültetve! :banplz:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #55317 2020.11.25. 13:26

Na végre valami jóféle vita. Abbane hagyjátok légyszi, nekemnincs nextgen konzolom, ez az egyetlen szórakozásom :rinya:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #55318 2020.11.25. 13:33

arty írta:*CoD17 Blops 5 DF elemzés.mp4*
navégre, villant az xbox! 60fps módban ps5 néha beszakad, amikor az X nem :D kb ennyi.
a dynamic4k + RT shadows + korrekt60fps - respekt
XSS-re jutott idő megint, se RT, se120, sesemmi
Több bug is volt náluk. Pl. PS5-nél legalább az egyik bezuhanós részen checkpoint restart után már beton 60 azon is, illetve a Series S-en nem töltődtek be nekik az árnyékok (szintén bug, mert másoknak volt ott árnyék pl. a helikopterben).
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #55319 2020.11.25. 13:36

arty írta:de ezt előre nem láthatták. ha látták volna, hogy ennyire nem lesz szoros a verseny, akkor talán 600ért kapod a gépet is... LÁTSZÓLAG odatették magukat és utólag persze könnyű okosnak lenni...

---
navégre, villant az xbox! 60fps módban ps5 néha beszakad, amikor az X nem :D kb ennyi.
a dynamic4k + RT shadows + korrekt60fps - respekt
XSS-re jutott idő megint, se RT, se120, sesemmi
Cuki vagy. Kérsz cukorkát?
Kép
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #55320 2020.11.25. 13:42

Moby írta:Nekem mondjuk tényleg BÁRMIT el tudnak adni. Persze ennek az egyik oka az, hogy van annyi magamhoz való eszem, hogy meg is tudom venni. Mármint egyedül. És tippre könnyebben menne olyannal, ami hegyekbe áll. De meséld már el hogy mit kellene, meg hogyan, mer okos srác vagy te amúgy, csak nagyon jól titkolod, amióta eltűntél. Hol jártál abban az időben? Lobotómián? :)
Egy igazi leáldos kávé helyett lobotómiával indítja a napot! :hawaii:
Avatar
Botond

Hozzászólás #55321 2020.11.25. 14:58

DanielT írta:Botond: igen, az MS diktálja az ütemet, mutatja az utat, csicskítja a Sonyt. Ha ők BC-t csinálnak, akkor a Sony is. Ha a Sony játékokat csinál akkor ők nem, mert nem csicskák.

A Sony elad minden gépet, mert gyártani se tudnak. Vagy ha tudnak gyártani akkor a az MS nem követi itt se őket, mert ők leaderek, főleg a Phil.

Emlékszem még a régi szép időkre amikor a Sony meglátta, hogy milyen jól megy az Xbox és elhatározták, hogy konzolt fognak ők is csinálni. Aztán jött a Ps2 is, ami MS nyomásra kompatibilis volt a PS 1-gyel. Aztán a Ps3 aki meg a PS2-vel. Aztán megszületett Phil, de valójában már a 8 éves apja heréjében is irányította a konzolbiznict.
Link.
"Nemrég a PlayStation vezetője célozgatott, hogy készülnek valamilyen válasszal a szolgáltatás térnyerésére."
Még szerencse, hogy nem kell reagálniuk a konkurenciára. Isteni szerencse, hogy létezik legalább 1 olyan piac ebben a kurva kapitalizmusban, ahol tökmindegy mit csinál a konkurencia! :eljen:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55322 2020.11.25. 15:22

Botond írta:Link.
"Nemrég a PlayStation vezetője célozgatott, hogy készülnek valamilyen válasszal a szolgáltatás térnyerésére."
Még szerencse, hogy nem kell reagálniuk a konkurenciára. Isteni szerencse, hogy létezik legalább 1 olyan piac ebben a kurva kapitalizmusban, ahol tökmindegy mit csinál a konkurencia! :eljen:
Értem, hát akkor köszönöm az MS-nek, hogy ebben is jobb a Playstation! :worship:

Playstation Now 2014
Game Pass 2017

Mindkettő előfizetéses gaming szolgáltatás, csak a Sony a streaminget erőltette annak idején és nem kényszerülnek arra, mint az MS, hogy mindent belerakjanak.

Szóval nagyon izgulok mi lesz a teljesen új szolgáltatás neve! Playstation Now Pass? Vagy Now 2? Esetleg Now like Xbox? :wow2:
Avatar
Moby

Hozzászólás #55323 2020.11.25. 15:26

Jött sysupdate.
Version 20.02-02.26.00
This system software update improves system performance. An issue where installed disc versions of games were sometimes deleted was resolved. An issue that prevented the PS5 wireless controller from being charged while in rest mode when connected to the PS5's front side USB Type-A port using the USB cable included with some PS5 consoles was resolved.

Se disc driveom, se a gépről nem töltök kontrollert, deazé köszi! :idiota: Mondjuk arra azé kíváncsi leszek, hogy a restmode buggal kezdtek-e valamit.
Avatar
Moby

Hozzászólás #55324 2020.11.25. 15:26

DanielT írta:Értem, hát akkor köszönöm az MS-nek, hogy ebben is jobb a Playstation! :worship:

Playstation Now 2014
Game Pass 2017

Mindkettő előfizetéses gaming szolgáltatás, csak a Sony a streaminget erőltette annak idején és nem kényszerülnek arra, mint az MS, hogy mindent belerakjanak.

Szóval nagyon izgulok mi lesz a teljesen új szolgáltatás neve! Playstation Now Pass? Vagy Now 2? Esetleg Now like Xbox? :wow2:
Playstation Now PhilSpencer edition.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55325 2020.11.25. 15:28

arty írta:Legyél büszke az intelligenciádra, hogy te már akkor előrendeltél valamit, amikor a nevén kívül semmit nem tudtál róla, de tényleg SEMMIT.
Mit kellett volna tudni azon kívül, hogy ez lesz az új Playstation? Milyen kiderült paramétere tántorított volna el bárkit, aki az új Playstationt akarja venni?

Szerencsére nem csináltak MS módra egy új Xboxot meg egy új szar Xboxot, így a rendelésünk tuti jó gépre ment be. :rolleyes:
Avatar
Botond

Hozzászólás #55326 2020.11.25. 15:29

DanielT írta:Értem, hát akkor köszönöm az MS-nek, hogy ebben is jobb a Playstation! :worship:

Playstation Now 2014
Game Pass 2017

Mindkettő előfizetéses gaming szolgáltatás, csak a Sony a streaminget erőltette annak idején és nem kényszerülnek arra, mint az MS, hogy mindent belerakjanak.

Szóval nagyon izgulok mi lesz a teljesen új szolgáltatás neve! Playstation Now Pass? Vagy Now 2? Esetleg Now like Xbox? :wow2:
Pont ezt nyilatkozta. Nekik ott a ps now, osztán mégis lépniük kell. Ilyen ez a konkurencia. Van vmid, jön a konkurencia és hiába van valamid, tovább kell lépni, különben lemaradsz. Kivéve a konzol piacon, mert ott minden mindentől független, de főleg a konkurenciától. Szerintem írjál ennek a ps üzletágvezetőnek, hogy rosszul tudja, nem kell semmit lépni, ők a piacvezetők!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55327 2020.11.25. 15:31

Botond írta:Pont ezt nyilatkozta. Nekik ott a ps now, osztán mégis lépniük kell. Ilyen ez a konkurencia. Van vmid, jön a konkurencia és hiába van valamid, tovább kell lépni, különben lemaradsz. Kivéve a konzol piacon, mert ott minden mindentől független, de főleg a konkurenciától. Szerintem írjál ennek a ps üzletágvezetőnek, hogy rosszul tudja, nem kell semmit lépni, ők a piacvezetők!
Remélem bármit is lépnek, a 30 éves kalandjátékok betonbiztos alapjai lesznek a portfóliónak! :nezze:
Avatar
Necro

Hozzászólás #55328 2020.11.25. 15:53

Dani! Jön a füles! Mondjuk az 1300 backeres google docs-os excel amiben a tracking numbert közlik eléggé over-the-top (mind az 1300-é benne van). Én vagyok a #272, kurva izgi! (közben ránéztem árulják-e már, persze, kickstarteren lehet backelni januárra, 4 dolcsival drágábban :idiota: )
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55329 2020.11.25. 16:03

Necro írta:Dani! Jön a füles! Mondjuk az 1300 backeres google docs-os excel amiben a tracking numbert közlik eléggé over-the-top (mind az 1300-é benne van). Én vagyok a #272, kurva izgi! (közben ránéztem árulják-e már, persze, kickstarteren lehet backelni januárra, 4 dolcsival drágábban :idiota: )
102-es backer jelen! :D Soha nem láttam még ilyen amatőr megoldást a tracking értesítésre. :D
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #55330 2020.11.25. 18:23

Doom lepörgött, de maradtam a démon vonalon, és nekiálltam életem első dmc-nek, (5). Ez a lock-on rendszer kiborító, de háthat megszokom.
CP-t honnan veszitek? Steam vagy GOG?
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #55331 2020.11.25. 18:31

Greyfox írta:Doom lepörgött, de maradtam a démon vonalon, és nekiálltam életem első dmc-nek, (5). Ez a lock-on rendszer kiborító, de háthat megszokom.
CP-t honnan veszitek? Steam vagy GOG?
Szerintem a PS5-ös brigád máshol fogja venni. Én GOG-on venném, vagy GOG-kulcsos dobozosan, ha úgy olcsóbb, illetve igényes- De várok én még hardverre, patchre, eleve akartam előtte egy egy Witcher-maratont is, meg sok minden mást is. PL. System Shock és Deus Ex van még tervben, de a Mankind Divided második sztoris DLC-jével is adós vagyok. Most viszont Heroes 2, az még Botond-dobozra sincs, annyira exkluzív!
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #55332 2020.11.25. 18:38

Zóanagyvarázsló írta:Szerintem a PS5-ös brigád máshol fogja venni
A ps4 store-ban? :banplz:
Én a witcher maratonon túl vagyok. Ritkán veszek teljesárú játékot, de néha azt is kell, ez meg érdemesnek tűnik a címre. Azért pár napot várok, hogy megerősítsenek, de karácsonykor ezt tevezem nyomni, gép 60fps-re RT nélkül pipa.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #55333 2020.11.25. 19:04

Csak en latok a videok helyett invalidBBcode feliratot?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55334 2020.11.25. 19:10

Micsu írta:Csak en latok a videok helyett invalidBBcode feliratot?
Remélem! Nekem még mindig kicsi a YT videó, de látszik rendesen.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #55335 2020.11.25. 19:26

Micsu írta:Csak en latok a videok helyett invalidBBcode feliratot?
Botond írta, hogy neki Safari böngészőn van error. Nekem csak nyomin te megjelenik chrome-ban.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #55336 2020.11.25. 19:29

Nekem iphoneon chromeban.
Avatar
Moby

Hozzászólás #55337 2020.11.25. 19:43

DanielT írta:Remélem! Nekem még mindig kicsi a YT videó, de látszik rendesen.
De most mi a tököm történt ezzel? Te vagy itt a főmufti, csinálj valamit! :)
Avatar
Botond

Hozzászólás #55338 2020.11.25. 19:54

Micsu írta:Nekem iphoneon chromeban.
iosen mind Safari. Skint tudnak cserélni oszt ennyi. :D
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #55339 2020.11.25. 19:57

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55340 2020.11.25. 20:20

Moby írta:De most mi a tököm történt ezzel? Te vagy itt a főmufti, csinálj valamit! :)
Gőzöm sincs, ezekhez nem értek. :szomoru1:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #55341 2020.11.25. 20:35

Nekem gépen chrome-ban nyomi, telon, chrombe-ban invalid
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #55342 2020.11.25. 20:37

DanielT írta:Gőzöm sincs, ezekhez nem értek. :szomoru1:
A kód ami csinálja a youtube beillesztést (bbmedia.js) ami a phpbbex.com-ról van hosztolva frissült, és elcseszett valamit. Nem reszponzív jelenleg a megjelenés. A fórumon azt írja, hogy dolgozik rajta. Vagyis a TODO listáján van.
Avatar
Botond

Hozzászólás #55343 2020.11.25. 20:39

TasManXT írta:Vagyis a TODO listáján van.
Mint artynak a ps5 vásárlás? :banplz:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #55344 2020.11.25. 20:39

Greyfox írta:A ps4 store-ban? :banplz:
Én a witcher maratonon túl vagyok. Ritkán veszek teljesárú játékot, de néha azt is kell, ez meg érdemesnek tűnik a címre. Azért pár napot várok, hogy megerősítsenek, de karácsonykor ezt tevezem nyomni, gép 60fps-re RT nélkül pipa.
Végül is, nextgen, illetve most már currentgen verzió az csak jövőre lesz, nem véletlen vár ki Moby is. Engem semmi sem motivál, hogy day1 ott legyek, Kb. egész életemben az Overwatch volt ebből a szempontból "muszáj", mert ott összeált a fél topik egy kis időre.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #55345 2020.11.25. 20:40

Vivaldiból eddig fel nem tűnt, hogy baj lenne a videókkal.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55346 2020.11.25. 20:44

TasManXT írta:A kód ami csinálja a youtube beillesztést (bbmedia.js) ami a phpbbex.com-ról van hosztolva frissült, és elcseszett valamit. Nem reszponzív jelenleg a megjelenés. A fórumon azt írja, hogy dolgozik rajta. Vagyis a TODO listáján van.
Köszike!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #55347 2020.11.25. 20:44

Zóanagyvarázsló írta:Vivaldiból eddig fel nem tűnt, hogy baj lenne a videókkal.
4 evszak?
Avatar
neoreg

Hozzászólás #55348 2020.11.25. 21:43

Firefox-on is jó a youtube embed. :nemtudom:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #55349 2020.11.25. 22:56

A sony vezer bejelentette hogy minden ps5 elfogyott, szamot nem mert mondani mert lehet kiderulne hogy hazudtak hogy mennyit gyartottak le :D btw azert erdekes pedig ok mindig dobaloznak a szamokkal.
Avatar
deep

Hozzászólás #55350 2020.11.25. 23:48

Micsu írta:A sony vezer bejelentette hogy minden ps5 elfogyott, szamot nem mert mondani mert lehet kiderulne hogy hazudtak hogy mennyit gyartottak le :D btw azert erdekes pedig ok mindig dobaloznak a szamokkal.
2-2.5 milliót rebesgetnek.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #55351 2020.11.26. 00:12

Pörög a Demon's souls credits. Ahogy ez kinéz végig az valami brutál.

Pár boss nagyon megszopatott, pedig azok a könnyebbek voltak. :D

Maneater-nél Deep segíteni akart nekem, mire rájöttünk, hogy már new game pluszban van, és így már nem fog. Aztán elsőre lement egyedül, amit a mai napig nem értek hogyan. Azon a bosson haltam a legtöbbet. Simán benne van egy új végigjátszás, és úgy, hogy nem baszom el a world tendencyket. Figyeljek arra, hogy ne nagyon haljatok meg body formban. Nexusban meghalni, oszt jónapot. :)
Avatar
Botond

Hozzászólás #55352 2020.11.26. 09:36

deep írta:2-2.5 milliót rebesgetnek.
Az akár fele is lehet az xbox számoknak. Moby tesójának számításai szerint.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #55353 2020.11.26. 11:23

deep írta:2-2.5 milliót rebesgetnek.
Nem 10 milliot igertek?
Avatar
Moby

Hozzászólás #55354 2020.11.26. 12:06

Micsu írta:Nem 10 milliot igertek?
Ilyet nem igértek. Nyilván bullshit is lett volna, PS4-ből 4.5 millió ment ez az első 3 hónapban. Mondjuk a 10 meglehet az első 3 hónapban, ha le tudnak egyáltalán ennyit szállítani.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #55355 2020.11.26. 12:10

Moby írta:Ilyet nem igértek. Nyilván bullshit is lett volna, PS4-ből 4.5 millió ment ez az első 3 hónapban. Mondjuk a 10 meglehet az első 3 hónapban, ha le tudnak egyáltalán ennyit szállítani.
Sztem ha igaz a 2,5, ennek a duplaja is elment volna.
Avatar
Moby

Hozzászólás #55356 2020.11.26. 12:17

Micsu írta:Sztem ha igaz a 2,5, ennek a duplaja is elment volna.
Persze. Az elérhető készlet határozza majd meg az eladási adatokat, nem a kereslet.
Avatar
Botond

Hozzászólás #55357 2020.11.26. 12:18

Micsu írta:Sztem ha igaz a 2,5, ennek a duplaja is elment volna.
Maximum annyit lehet eladni, amennyit le tudnak gyártani és le tudnak szállítani. Mivel az xsx és a ps5 készlet is elfogyott day1, így ezek valójában a legyártott volumen. XSS-nél lenne értelme külön eladási számokat nézni, mert az nem fogyott el day1 mindenhol.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #55358 2020.11.26. 13:11

Botond írta:Maximum annyit lehet eladni, amennyit le tudnak gyártani és le tudnak szállítani. Mivel az xsx és a ps5 készlet is elfogyott day1, így ezek valójában a legyártott volumen. XSS-nél lenne értelme külön eladási számokat nézni, mert az nem fogyott el day1 mindenhol.
Xsx hogy fogyott volna el mikor lehet kapni?
Avatar
arty

Hozzászólás #55359 2020.11.26. 13:18

TasManXT írta:Cuki vagy. Kérsz cukorkát?
Kép
hjaaaa, hát ha bug miatt szar a ps5ös verza, akkor az nem számít :D
Avatar
arty

Hozzászólás #55360 2020.11.26. 13:21

DanielT írta:Mit kellett volna tudni azon kívül, hogy ez lesz az új Playstation? Milyen kiderült paramétere tántorított volna el bárkit, aki az új Playstationt akarja venni?

Szerencsére nem csináltak MS módra egy új Xboxot meg egy új szar Xboxot, így a rendelésünk tuti jó gépre ment be. :rolleyes:
nincskész, ronda, gecihangos, 3led, nincsjáték, nincskompatibilitás, nincsVRR, mittudomén?

Botond írta:Maximum annyit lehet eladni, amennyit le tudnak gyártani és le tudnak szállítani. Mivel az xsx és a ps5 készlet is elfogyott day1, így ezek valójában a legyártott volumen. XSS-nél lenne értelme külön eladási számokat nézni, mert az nem fogyott el day1 mindenhol.
Kivéve a póluscenterben. Ott még maradt 4...NÉGY! Vagyis, már csak 3. (mondtam már, hogy kösz DT? :idiota: )
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára arty 2020.11.26. 13:26-kor.
Avatar
Botond

Hozzászólás #55361 2020.11.26. 13:21

Micsu írta:Xsx hogy fogyott volna el mikor lehet kapni?
Nem értem a kérdést. :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #55362 2020.11.26. 13:40

Egyébként tegnapi az infó, hétfőn újabb adag PS5 jön. Mondjuk itt már mindenkinek van talán.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55363 2020.11.26. 13:51

Moby írta:Egyébként tegnapi az infó, hétfőn újabb adag PS5 jön. Mondjuk itt már mindenkinek van talán.
Elég elit alakulat! :idiota: Eje-nek azért még figyelni kéne egy gépet, meg Arty-t is rá lehetne venni egy cserére asszem! :hehe:

Hova jön? KV? Vagy mindenhova ÖNTIK?
Avatar
Moby

Hozzászólás #55364 2020.11.26. 13:52

Csak jelzem: a játékaimon fel van cserélve a VIP fiztés két opciójáho tartozó link (az évente megújúlóhoz nem kell reg, az egyszerihez meg kell). Szívesen :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #55365 2020.11.26. 13:53

DanielT írta:Elég elit alakulat! :idiota: Eje-nek azért még figyelni kéne egy gépet, meg Arty-t is rá lehetne venni egy cserére asszem! :hehe:

Hova jön? KV? Vagy mindenhova ÖNTIK?
A KV-ba jön. A többit meg nem tudom.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55366 2020.11.26. 13:55

Moby írta:Csak jelzem: a játékaimon fel van cserélve a VIP fiztés két opciójáho tartozó link (az évente megújúlóhoz nem kell reg, az egyszerihez meg kell). Szívesen :banplz:
Az most úgy marad. Nincs már semmire energiám.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55367 2020.11.26. 14:35

JA!!!! Legjobb! Az összes libraryben lévő borítóra felrakta a Sony a piros GREATEST HITS!!!!!!!!!! borítót! Úgy néz ki a gyűjteményem, hogy elhányom magam. Igénytelen proli patkányok.

Arról nem beszélve, hogy eddig ott csak a digitális cuccaim voltak, ahogy kellett is lenniük. De most felfostak MINDENT amit valaha lemezen járt bent a gépben az accountomon! :levele: :levele: :levele: :levele: :levele: :levele: :levele:
Avatar
eje75

Hozzászólás #55368 2020.11.26. 15:00

DanielT írta:Eje-nek azért még figyelni kéne egy gépet
Eje-nek ma volt randevúja az aneszteziólogussal, amitől térdig beszart: ha a leletei is úgy akarják dec.02.-án kés alá fekszik... leszarja most a PS5-öt.... később... ráér...
Avatar
Necro

Hozzászólás #55369 2020.11.26. 15:03

Moby írta:Egyébként tegnapi az infó, hétfőn újabb adag PS5 jön. Mondjuk itt már mindenkinek van talán.
Nekem még nincs (semmilyen előrendelésem nem volt), gondolom az új szállítmányból is a régi előrendeléseket szolgálják ki.
Avatar
Botond

Hozzászólás #55370 2020.11.26. 15:09

eje75 írta:Eje-nek ma volt randevúja az aneszteziólogussal, amitől térdig beszart: ha a leletei is úgy akarják dec.02.-án kés alá fekszik... leszarja most a PS5-öt.... később... ráér...
Jobbulást öregem!

Vissza: “Leáldozott.hu”