A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Micsu

Hozzászólás #55161 2020.11.22. 15:59

eje75 írta:Komolyan szánom az orginal PS3 ownereket: ilyen undorítóan kinéző gaméval kijönni 2009-ben... hát bassza meg Én PC-n COD2-t, meg ARMA2-t toltam...
Lattad te azt psen? Hat oszd el meg parral meg a fremet is, rece a kobon :)
Avatar
eje75

Hozzászólás #55162 2020.11.22. 16:10

Micsu írta:Lattad te azt psen? Hat oszd el meg parral meg a fremet is, rece a kobon :)
Ezért adtam el anno a PS3-at: minden gázul nézett ki rajta... ez mondjuk totál kimaradt...
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #55163 2020.11.22. 16:17

arty írta:onnan indul, ahogy próbál belépni a rokszár kliensbe, vagy az első 4 órás tráblsutingot levágta róla?
Rockstar kliensbe egyszer beléptem még a GTA 5-höz, rányomtam hogy emlékezzen és azóta csak annyit látom, amíg beloggol automatán a Galaxyból indított Steamből indított Rockstar. :nemtudom:
Najó nem, mert az RTSS overlay is a Home gombon van és amikor kapcsolgatom feljön játék közben is. :idiota:
Avatar
arty

Hozzászólás #55164 2020.11.22. 16:42

eje75 írta:Komolyan szánom az orginal PS3 ownereket: ilyen undorítóan kinéző gaméval kijönni 2009-ben... hát bassza meg Én PC-n COD2-t, meg ARMA2-t toltam...
nem nézett ez ki annyira mocsoknak 2009 körül, a fizika pedig kárpótolt (a hullavonszolás nem)... mondjuk nem volt meg sokáig, délután kibontottam, estére már el volt adva - nemigazán boldogultam a játékkal :)

benőmenő írta:Rockstar kliensbe egyszer beléptem még a GTA 5-höz, rányomtam hogy emlékezzen és azóta csak annyit látom, amíg beloggol automatán a Galaxyból indított Steamből indított Rockstar. :nemtudom:
Najó nem, mert az RTSS overlay is a Home gombon van és amikor kapcsolgatom feljön játék közben is. :idiota:
belenyúltál :D régen nekem se volt gondom vele, de amióta az epikes ingyen gta5 miatt ismét összefutottunk, azóta nekem egyáltalán nem megy...
Avatar
Botond

Hozzászólás #55165 2020.11.22. 16:50

arty írta:belenyúltál :D régen nekem se volt gondom vele, de amióta az epikes ingyen gta5 miatt ismét összefutottunk, azóta nekem egyáltalán nem megy...
Olcsó húsnak híg a leve... Rockstar kliensről nekem is annyi az élményem, hogy mintha a LA Noire indításnál mintha elindult volna a háttérben anno, amikor egyszer végigtoltam, de tudja fene. A steames GTA-összes közül viszont egyik se indította el, se az 1-2, de a modernebbek nem, de még az 5 se.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #55166 2020.11.22. 16:52

eje75 írta:Komolyan szánom az orginal PS3 ownereket: ilyen undorítóan kinéző gaméval kijönni 2009-ben... hát bassza meg Én PC-n COD2-t, meg ARMA2-t toltam...
Hát, ez az a játék, amit nem a techno adott el. De szerintem maga az art az rendben van, csakhát.. rece, alacsony frém, lowres textúrák.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55167 2020.11.22. 16:53

Nem mintha a Samsungnak szüksége lett volna rá, hogy még nagyobb hülyét csináljanak az összecsukható telefonjukból, megoldották azt ők... de azért jött az Oppo, feltörölni velük a padlót.

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55168 2020.11.22. 16:54

Csak nálam lettek kicsik a youtube videók beágyazva? Tegnap óta.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #55169 2020.11.22. 17:00

arty írta:
belenyúltál :D régen nekem se volt gondom vele, de amióta az epikes ingyen gta5 miatt ismét összefutottunk, azóta nekem egyáltalán nem megy...
Kurva anyád Epic de azért szaladtál az ingyen gtaért :D, majd írok ha errefele politikai krumpli osztogatás lesz nehogy kimaradj :mf2:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #55170 2020.11.22. 17:07

DanielT írta:Nem mintha a Samsungnak szüksége lett volna rá, hogy még nagyobb hülyét csináljanak az összecsukható telefonjukból, megoldották azt ők... de azért jött az Oppo, feltörölni velük a padlót.

[video]https://youtu.be/GjneulhvOok[video]
Jópofa, de micsoda, Oppo? Az mi? :D Megnézem árukeresőn, valami x2őt adnak 350-800k között, gondolom nem is ez az új tech, ez mennyi lesz? 1 millió? :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55171 2020.11.22. 17:14

Micsu írta:Kurva anyád Epic de azért szaladtál az ingyen gtaért :D, majd írok ha errefele politikai krumpli osztogatás lesz nehogy kimaradj :mf2:
Viccelsz? 3 ezer forint volt a tét! Kit érdekelnek ilyenkor az elvek?! :nezze: Most bámikor a számlájára néz -ami szigorúan nem OTP- ott van rajta a a NYERESÉG... mi ez ahhoz képest, hogy lefeküdt az alamizsnáért? Ki fog arra emlékezni 10 év múlva? Te? Én? Ő? Itt mindenki? Jó persze mindenki. De érted. HÁROM. EZER. FO-RINT. :finom:

Én aztán tudom miről beszélek, mert belefutottam ebbe a 3 ezer mínuszos pokolba... amikor Arty ajánlotta, hogy nyugodtan vegyem a Far Cry 5-öt, jó lesz az... senkinek nem kívánnám ezt az anyagi kiszolgáltatottságot amibe ez a tranzakció sodort, szerintem soha nem állok fel belőle. :szomoru1:
Avatar
arty

Hozzászólás #55172 2020.11.22. 17:20

Micsu írta:Kurva anyád Epic de azért szaladtál az ingyen gtaért :D, majd írok ha errefele politikai krumpli osztogatás lesz nehogy kimaradj :mf2:
igen, sajnos ott egy picit megbicsaklottam :D a teljes délutánt végigszoptam vele, elveszett a ps3as gta5 multiban "felhuzott" karakterem, kizáródtam a rosztárkliensből (azaz a gta4em is kuka)... tehát tanulságos kaland volt.
Avatar
arty

Hozzászólás #55173 2020.11.22. 17:29

DanielT írta:Viccelsz? 3 ezer forint volt a tét! Kit érdekelnek ilyenkor az elvek?! :nezze: Most bámikor a számlájára néz -ami szigorúan nem OTP- ott van rajta a a NYERESÉG... mi ez ahhoz képest, hogy lefeküdt az alamizsnáért? Ki fog arra emlékezni 10 év múlva? Te? Én? Ő? Itt mindenki? Jó persze mindenki. De érted. HÁROM. EZER. FO-RINT. :finom:

Én aztán tudom miről beszélek, mert belefutottam ebbe a 3 ezer mínuszos pokolba... amikor Arty ajánlotta, hogy nyugodtan vegyem a Far Cry 5-öt, jó lesz az... senkinek nem kívánnám ezt az anyagi kiszolgáltatottságot amibe ez a tranzakció sodort, szerintem soha nem állok fel belőle. :szomoru1:
először is: ÖT-EZER.

másrészt nem jutott egy forint sem a mocskos epiknek, viszont a példányom kifizethették a rokszárnak! (gondolom 1-2$, de az is valami veszteségecske!)
nameg a 2x90GB letöltésem, az se lehetett ingyen (nekik). és kaptak cserébe egy eldobható gmail accot, mehehe.

harmadrészt: nem vettem meg a rokszártól azóta se a gta5öt, ezzel azoknak a gennyedékeknek is okoztam némi kárt :mf2: (játékiparban az elmaradt haszon = kár, lásd még: warez-ellenes érveik)

win-win-win
az elveim továbbra sem sérültek, hiszen azóta sem adtam nekik sem a pénzem, sem a lelkem (adataim).
ha akkor elindul a gta5 és brutttttálisan jó a juzerikszperiensz... hát ki tudja, akkor hol lennék! de ebbe inkább bele se gondoljunk!
maradjon fenn ebből annyi, hogy ELLENÁLLTAM és azóta "sincs" epikem.

az fc5el támogattad a remek ubisoft remek termékét, a sonyt, aki ebből építette fel minden idők legjobb és legkészebb konzolját, emellett az OTP sem járt rosszul - hol itt a gond?! énnemlátom... :mf2:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55174 2020.11.22. 17:33

arty írta:először is: ÖT-EZER.

másrészt nem jutott egy forint sem a mocskos epiknek, viszont a példányom kifizethették a rokszárnak! (gondolom 1-, de az is valami veszteségecske!)
nameg a 2x90GB letöltésem, az se lehetett ingyen (nekik). és kaptak cserébe egy eldobható gmail accot, mehehe.

harmadrészt: nem vettem meg a rokszártól azóta se a gta5öt, ezzel azoknak a gennyedékeknek is okoztam némi kárt :mf2: (játékiparban az elmaradt haszon = kár, lásd még: warez-ellenes érveik)

win-win-win
az elveim továbbra sem sérültek, hiszen azóta sem adtam nekik sem a pénzem, sem a lelkem (adataim).
ha akkor elindul a gta5 és brutttttálisan jó a juzerikszperiensz... hát ki tudja, akkor hol lennék! de ebbe inkább bele se gondoljunk!
maradjon fenn ebből annyi, hogy ELLENÁLLTAM és azóta "sincs" epikem.

az fc5el támogattad a remek ubisoft remek termékét, a sonyt, aki ebből építette fel minden idők legjobb és legkészebb konzolját, emellett az OTP sem járt rosszul - hol itt a gond?! énnemlátom... :mf2:
Najó, nem gondoltam volna, hogy ebből visszajössz, de sikerült! :taps:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #55175 2020.11.22. 17:36

DanielT írta:Najó, nem gondoltam volna, hogy ebből visszajössz, de sikerült! :taps:
Esku ilyen szintu magyarazkodast en max a kormanyparttol lattam :fogmosas:
Avatar
eje75

Hozzászólás #55176 2020.11.22. 17:57

DanielT írta:Nem mintha a Samsungnak szüksége lett volna rá, hogy még nagyobb hülyét csináljanak az összecsukható telefonjukból, megoldották azt ők... de azért jött az Oppo, feltörölni velük a padlót.

phpBB [media]
Na, majd bannolja majd Őket is az USA... ugrálgatnak itt a szarukkal: vegyen mindenki Apple, oszt kész... a face ID 10 évre elég innováció!
Avatar
eje75

Hozzászólás #55177 2020.11.22. 18:03

Ds-ban lenyomtam valami mocsárlényt is... az boss volt? Kiírta a nevét, meg hosszú csíkja is volt, de 30 mp alatt levertem... mijaf???? ... ezért akartam PS5-öt venni? Egy langyos vasárlap lenyomom ezt a szart....
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #55178 2020.11.22. 18:16

eje75 írta:Ds-ban lenyomtam valami mocsárlényt is... az boss volt? Kiírta a nevét, meg hosszú csíkja is volt, de 30 mp alatt levertem... mijaf???? ... ezért akartam PS5-öt venni? Egy langyos vasárlap lenyomom ezt a szart....
A mocsárbossok nagyon csirkék. UbiSoft The Game szintjén van ott a kihívás maximum.
Avatar
Necro

Hozzászólás #55179 2020.11.22. 18:51

Vettem egy Crash Bandicoot 4-et, kurva nehéz, de legalább világos. Nézegetem közben a Resi3-at pihenőnek :D
Avatar
eje75

Hozzászólás #55180 2020.11.22. 19:21

Zóanagyvarázsló írta:A mocsárbossok nagyon csirkék. UbiSoft The Game szintjén van ott a kihívás maximum.
Lement a Flamelurker...lenyilaztam azt is :nyes: :nyes: :nyes:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #55181 2020.11.22. 19:26

eje75 írta:Lement a Flamelurker...lenyilaztam azt is :nyes: :nyes: :nyes:
Végiglő egy Souls játékot aztán meg panaszkodik, hogy könnyű. :bohoc:
Xbox kell neked Gírsszel, CoD-dal, meg Végtelen Hélóval, nem pedig PS meg a DeS. :circling:
Avatar
eje75

Hozzászólás #55182 2020.11.22. 20:26

benőmenő írta:Végiglő egy Souls játékot aztán meg panaszkodik, hogy könnyű. :bohoc:
Xbox kell neked Gírsszel, CoD-dal, meg Végtelen Hélóval, nem pedig PS meg a DeS. :circling:
Soha, semmilyen Souls like játékban nem ment ez még...az Assasins Creed-ekben nyomtam a bossok ellen nyillal, de souls játékokban eddig meg se próbáltam...
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #55183 2020.11.22. 20:40

benőmenő írta:Végiglő egy Souls játékot aztán meg panaszkodik, hogy könnyű. :bohoc:
Xbox kell neked Gírsszel, CoD-dal, meg Végtelen Hélóval, nem pedig PS meg a DeS. :circling:
Mert te aztán sose használtad a gránátvetőt a DMC-ben?! Mondjuk, a kutyák ellen nem rémlik, hogy sokat ért volna.

Amit beletesznek egy játékba,(egy fantasy RPG-szerűségbe!), az működjön, ne a soft cheat legyen vagy hokiság. A DeS-ben a "kasztok" fundamentálisan el vannak kúrva. És nem csak arról van szó, hogy más nehézségi szintűek. A főbosst (nem az epilógusos nyomorékot) úgy öltem meg, hogy nem vette észre, hogy éppen döglesztik. Bug? Elvi hiba? ZS-kategória?
Avatar
deep

Hozzászólás #55184 2020.11.22. 20:52

Nekem épp most pörgött le a souls credits. Életemben először varázsló karakterrel játszottam souls játékot, minden eddigiben meleet nyomtam. A bossok tényleg nevetésgesen könnyűek voltak így, csalásnak éreztem, néhány pálya viszont, főleg ahol szűk helyek voltak, rettenetesen idegesített és frusztrált. A végén majdnem feladtam konkrétan a főfőboss előtt, letöröltem és meghirdettem a picsába eladni. Aztán 1 óra múlva lehiggadtam, visszaraktam és lenyomtam :D Őrületesen szép a játék, a látvány és a 60 fps gameplay valami szédületes. De a frusztrációfaktor az elég kemény tud lenni helyenként. Bátor húzás volt a sonytól ezt a játékot választani launch címnek. Pertíz.
Avatar
Botond

Hozzászólás #55185 2020.11.23. 01:31

Lepörgött a Grim Fandango remaster is. Anno kimaradt a játék, amit most már nem bánok. Az eredeti botrányosan néz ki, és hát a felújított grafika is 2004el bezárólag lett volna vállalható. A sztori a kurvagyenge, és az iszonyat gáz között van valahol félúton. Szerencsére item kevés van, helyszín mégkevesebb, szóval 1 nap alatt abszolválható a cucc. fozsvót/10.
Full throttle remaster felkészül!
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #55186 2020.11.23. 09:07

phpBB [media]

TLDR; Moby megmondta :nezze:
Képernyőfelvétel (54).png
Avatar
Moby

Hozzászólás #55187 2020.11.23. 09:48

benőmenő írta:TLDR; Moby megmondta :nezze:
Nem tudom most megnézni. Mi a MEM BOT?

/szerk. ja, gondolom a mem bottom.
Avatar
Moby

Hozzászólás #55188 2020.11.23. 10:03

Moby írta:Nem tudom most megnézni. Mi a MEM BOT?

/szerk. ja, gondolom a mem bottom.
Viszont ha ez így van, akkor nem mondtam meg semmit. Nem tudom miért van ekkora különbség a bottom meg a top között, de alapvetően a tetejét lehet hűteni, az meg tök korrekt. Meg az egész hűtés annak tűnik az eredményeket tekintve, de nem tudom most a videót megnézni, hogy mi a baj. A hőfokok rendben vannak teljesen, ahhoz mérten, hogy mennyire lófasz hangja nincs a gépnek. Többen említik ezt a pürrögését a ventinek, de ez nálam pl. hála istennek nincs, de ez megint egy másik probléma. A ventiből megint kétfajta van, ezt tudjuk, lehet ez okozza. Nekem most úgy tűnik, hogy ötösöm lett a ventilottón, szóval egy szavam sincs.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55189 2020.11.23. 10:10

Moby írta:Viszont ha ez így van, akkor nem mondtam meg semmit. Nem tudom miért van ekkora különbség a bottom meg a top között, de alapvetően a tetejét lehet hűteni, az meg tök korrekt. Meg az egész hűtés annak tűnik az eredményeket tekintve, de nem tudom most a videót megnézni, hogy mi a baj. A hőfokok rendben vannak teljesen, ahhoz mérten, hogy mennyire lófasz hangja nincs a gépnek. Többen említik ezt a pürrögését a ventinek, de ez nálam pl. hála istennek nincs, de ez megint egy másik probléma. A ventiből megint kétfajta van, ezt tudjuk, lehet ez okozza. Nekem most úgy tűnik, hogy ötösöm lett a ventilottón, szóval egy szavam sincs.
Nálam majd beugrik egy gép csere valamikor, főleg ha hallok addig halkabbat. Egyébként mocskosmód elégedett vagyok a géppel a day1 állapotot tekintve. :eljen: A screen sharing 0 lag-gal is iszonyat jól működik, sőt PIP módba is be lehet rakni a haver játékát miközben te mással nyomod. Ezen felül be lehet húzni a hang balansz csúszkát, hogy mit mennyire hallj, szal' nagyon penge.

Azt nem értem, hogy ha vannak ezek a kártyák a gyorsmenüben, amik között trofis állapotok is vannak, akkor miért kell a többi trofihoz tök macerásan elmenni...
Avatar
Botond

Hozzászólás #55190 2020.11.23. 10:23

DanielT írta:Nálam majd beugrik egy gép csere valamikor, főleg ha hallok addig halkabbat. Egyébként mocskosmód elégedett vagyok a géppel a day1 állapotot tekintve.
Ezekután felmerül a kérdés, hogy mennyire lennél elégedett a konzollal, ha még cserélni se kellene?! :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55191 2020.11.23. 10:44

Botond írta:Ezekután felmerül a kérdés, hogy mennyire lennél elégedett a konzollal, ha még cserélni se kellene?! :banplz:
Lehet, hogy ez a leghalkabb gép a világon. Mármint KONRKÉTAN az enyém. Csakhogy jönnek a kommentek mint pl Mobyé is, akik egymásra licitálnak, hogy mennyire hangtalan stb.

Na ilyenkor az esetek 99%-ban az szokott kiderülni, hogy a lófaszt hangtalan az, max nekik az, nekem nem. Csak ugye az új gép, a csoda, az öröm mindent felül tud írni. Nálam ez nem így működik.

De fenntartom az 1% esélyt, hogy lehetne még ennél is jobb. Meglátjuk.

Demon's/Astro/Szopók, vagy a 60 frémes Days Gone/GOW/Tsushima közben a te géped mennyire hangos? Vagy megnézheted nem tuningolt játékokkal is, pl HZD, Bloodborne, Infamous, Until Dawn, Order 1888, TLOU2, Last Guardian, Wipeout, Ratchet, Alienation, Uncharted 4, stb stb Jó lenne némi referencia még. :nezze:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #55192 2020.11.23. 10:56

Az nem lehet h nem ugyanolyan a hallasotok? Moby mar venember, lehet hallokeszulek is kene neki. :nyes:
Avatar
Moby

Hozzászólás #55193 2020.11.23. 10:59

Micsu írta:Az nem lehet h nem ugyanolyan a hallasotok? Moby mar venember, lehet hallokeszulek is kene neki. :nyes:
A vénember volt itt az egyetlen, akit széjjelfaragta a gépét, mert zavarta a hangja. Csaxolók! :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55194 2020.11.23. 11:17

Mértem párat telóval:

1,5 méterre a géptől: kikapcsolt állapotban lakás alapzaj 35db, bekapcsolt PS5 20 perc játék után 37,5-38db.

Csak ugye a decivel érték semmit nem mond el a hangszínről, stb.

A géptől 30 centire, mellé rakva 41db.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #55195 2020.11.23. 11:20

DanielT írta:Mértem párat telóval:

1,5 méterre a géptől: kikapcsolt állapotban lakás alapzaj 35db, bekapcsolt PS5 20 perc játék után 37,5-38db.

Csak ugye a decivel érték semmit nem mond el a hangszínről, stb.

A géptől 30 centire, mellé rakva 41db.
Sokkalom a 35 db-t, az itthon 24. Üvöltő lakásban kevésbé tűnne fel bármi is.
Avatar
Botond

Hozzászólás #55196 2020.11.23. 12:00

DanielT írta:Demon's/Astro/Szopók, vagy a 60 frémes Days Gone/GOW/Tsushima közben a te géped mennyire hangos? Vagy megnézheted nem tuningolt játékokkal is, pl HZD, Bloodborne, Infamous, Until Dawn, Order 1888, TLOU2, Last Guardian, Wipeout, Ratchet, Alienation, Uncharted 4, stb stb Jó lenne némi referencia még. :nezze:
Ezek olyan címek, amiknél ugye az első kérdés amit tisztázni kell, hogy mennyi pénzt szánsz arra, hogy én ezzel itt szennyezzem az étert?! Mert ilyesmiket önként és ingyen nem indítok ám el!
De amúgy a boldogság döntés kérdése az igaz. Van aki három szál rózsának is örül, mert dejó, hogy van, és van aki egy kertnyi rózsa mellett is lógatja az orrát, hogy miért nincsen több. Örülök, hogy te az optimista fajta vagy és olyasminek is örülsz, ami szerinted is csereérett! :eljen:
Avatar
Botond

Hozzászólás #55197 2020.11.23. 12:18

Zóanagyvarázsló írta:Sokkalom a 35 db-t, az itthon 24. Üvöltő lakásban kevésbé tűnne fel bármi is.
Én sem értem azokat a számokat. Nekem 21db a lakás, ha csak a céges laptop megy, és a szomszéd szobában nyomja a lányom az itthoni iskolát. Ha lerakom 40-50 centire a xsx-től a zajmérőt, akkor amint bekapcsolom az xsx-et felugrik 22 db-re, ha nyomom 10-15 percig a fh4-ben ide-oda csapongunk szabad barangolásban dolgot, akkor felmegy 25-26 db-re, ha meg elmegy a ház előtt a busz, hegynek fel, majd szétesve az erőlködéstől akkor 30 db. Ha beszélek a lányommal akkor az 60 db, szóval a mérő az jó.
No mindegy, kíváncsi vagyok forzák alatt mit mér a PS5el, hogy neki is felmegy e 25 db-re, mert ha jól láttam amiket írt címeket, azok közül egyik se natív 4k, és mégiscsak az lenne ésszerű, 21. századi referenciapont.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #55198 2020.11.23. 12:51

Botond írta:Én sem értem azokat a számokat. Nekem 21db a lakás, ha csak a céges laptop megy, és a szomszéd szobában nyomja a lányom az itthoni iskolát. Ha lerakom 40-50 centire a xsx-től a zajmérőt, akkor amint bekapcsolom az xsx-et felugrik 22 db-re, ha nyomom 10-15 percig a fh4-ben ide-oda csapongunk szabad barangolásban dolgot, akkor felmegy 25-26 db-re, ha meg elmegy a ház előtt a busz, hegynek fel, majd szétesve az erőlködéstől akkor 30 db. Ha beszélek a lányommal akkor az 60 db, szóval a mérő az jó.
No mindegy, kíváncsi vagyok forzák alatt mit mér a PS5el, hogy neki is felmegy e 25 db-re, mert ha jól láttam amiket írt címeket, azok közül egyik se natív 4k, és mégiscsak az lenne ésszerű, 21. századi referenciapont.
Én DT szomszédját kérdezném meg, hogy mennyit mér az Astro és a DeS alatt. :idiota:
Avatar
Botond

Hozzászólás #55199 2020.11.23. 12:58

benőmenő írta:Én DT szomszédját kérdezném meg, hogy mennyit mér az Astro és a DeS alatt. :idiota:
Mikor üvölti, hogy kuuuuuuuuuurvaanyád?! :D
PC még rosszabb, azt is mértem. Az eleve úgy indul, mint vmi hangrobbanás, rögtön ott a 24 db, aztán 15 perc után az is beáll 25-26ra. Kivéve, amikor előredőlök a székben megnézni mennyit mutat éppen, mert a székreccsenés az 32 db. :D
Biztos jó az a 35 db alapból a kecóban, de szerintem ezért szokták mondani, hogy nem praktikus a blahán sátrazni, de ha muszáj, akkor legalább ne a 8 sáv találkozási pontjánál verje már fel az ember a sátrat, a villamossíneken...
Gyerekkoromban Pápán laktunk, apu vadászrepülőt vezetett, néha kijött a házunk fölé (akkor még többnyire panel!) is óhatatlanul ő is, meg a kollégái is, és ha ott nyomta/nyomták el a kövéret, akkor ugye hangrobbanás, na az kellemes vót! Valami ilyesmi élményt próbálhat Dt is becsempészni a mindennapjaiba! :eljen:
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #55200 2020.11.23. 13:06

benőmenő írta:Én DT szomszédját kérdezném meg, hogy mennyit mér az Astro és a DeS alatt. :idiota:
Szerintem az astro alatt kis csilles vihogást vált ki maximum belőle. Des alatt már lehet ráhívnák a rendőröket.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #55201 2020.11.23. 13:08

Telefonos decibel meresre ennyire ne adjatok mar le magatokat. :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #55202 2020.11.23. 13:18

Botond írta:Mikor üvölti, hogy kuuuuuuuuuurvaanyád?! :D
PC még rosszabb, azt is mértem. Az eleve úgy indul, mint vmi hangrobbanás, rögtön ott a 24 db, aztán 15 perc után az is beáll 25-26ra. Kivéve, amikor előredőlök a székben megnézni mennyit mutat éppen, mert a székreccsenés az 32 db. :D
Biztos jó az a 35 db alapból a kecóban, de szerintem ezért szokták mondani, hogy nem praktikus a blahán sátrazni, de ha muszáj, akkor legalább ne a 8 sáv találkozási pontjánál verje már fel az ember a sátrat, a villamossíneken...
Gyerekkoromban Pápán laktunk, apu vadászrepülőt vezetett, néha kijött a házunk fölé (akkor még többnyire panel!) is óhatatlanul ő is, meg a kollégái is, és ha ott nyomta/nyomták el a kövéret, akkor ugye hangrobbanás, na az kellemes vót! Valami ilyesmi élményt próbálhat Dt is becsempészni a mindennapjaiba! :eljen:
Lekopod szegeny Dtt mikor lehet h zugloban egy kis fahazikban el, fa nyilaszarokkal, kis alapzajjal, te meg a hegyen, muanyag nyilaszarokkal 20 decebelen nyeled a peneszt :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #55203 2020.11.23. 13:23

Micsu írta:Lekopod szegeny Dtt mikor lehet h zugloban egy kis fahazikban el, fa nyilaszarokkal, kis alapzajjal, te meg a hegyen, muanyag nyilaszarokkal 20 decebelen nyeled a peneszt :D
Panelt kifelejtetted! Itt olyan szegénység van, lukas a fal, szél befúj, kiviszi a decibelt, azé nincs. Neked amúgy mi fáj? Falu közepén beugrott a 70 decibel amikor lefékezett a kínai távolsági busz a ház előtt? ;) Várd ki, míg este jönnek haza az IFAsok!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #55204 2020.11.23. 13:45

Botond írta:Panelt kifelejtetted! Itt olyan szegénység van, lukas a fal, szél befúj, kiviszi a decibelt, azé nincs. Neked amúgy mi fáj? Falu közepén beugrott a 70 decibel amikor lefékezett a kínai távolsági busz a ház előtt? ;) Várd ki, míg este jönnek haza az IFAsok!
Az fáj hogy ha már neked se megy úgy mint régen mi lesz velünk, vége a világnak :(
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #55205 2020.11.23. 14:51

Na ilyen is ritka, DF John posztolt neogafon:

I'm coming in here for one time to make this very important note. I'm being very careful with my words when discussing these things in videos. Do you know how much shit I've put up with after it turns out Xbox is massively underperforming?! Constant threats, harassment and even shit sent to my god damn house. All over these stupid plastic boxes. These people are insane and it's absolutely draining me. Now we have the opposite in this due to 'wording' that people read into. Just stop it.

Please just take the results as is. The data is there, it's clear to see.

Back to signing off.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #55206 2020.11.23. 14:53

TasManXT írta:Na ilyen is ritka, DF John posztolt neogafon:

I'm coming in here for one time to make this very important note. I'm being very careful with my words when discussing these things in videos. Do you know how much shit I've put up with after it turns out Xbox is massively underperforming?! Constant threats, harassment and even shit sent to my god damn house. All over these stupid plastic boxes. These people are insane and it's absolutely draining me. Now we have the opposite in this due to 'wording' that people read into. Just stop it.

Please just take the results as is. The data is there, it's clear to see.

Back to signing off.
Nah tessek, Botond most ezt miert kellett? :ejnye1:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55207 2020.11.23. 15:01

TasManXT írta:Na ilyen is ritka, DF John posztolt neogafon:

I'm coming in here for one time to make this very important note. I'm being very careful with my words when discussing these things in videos. Do you know how much shit I've put up with after it turns out Xbox is massively underperforming?! Constant threats, harassment and even shit sent to my god damn house. All over these stupid plastic boxes. These people are insane and it's absolutely draining me. Now we have the opposite in this due to 'wording' that people read into. Just stop it.

Please just take the results as is. The data is there, it's clear to see.

Back to signing off.
Te is toltad az MS bőrönd témát... szal' ja.. mindenki szégyellje el magát egy kicsit aki basztatja őket.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #55208 2020.11.23. 15:18

DanielT írta:Te is toltad az MS bőrönd témát... szal' ja.. mindenki szégyellje el magát egy kicsit aki basztatja őket.
Egy magyar konzolwar topicban (leáld), és nem hinném hogy itt mindenki komolyan is gondolta volna. Plusz ugye nekik financiálisan is megéri egy pontig hogy gerjed a téma.
Nyilván ezen a ponton túl, amikor tettlegességig fajulóan csinálnak egyesek identitás kérdést ebből az kurvára gáz és nem értem az ilyenek miért nincsenek a megfelelő zárt osztályon. Mármint aki a DF videókra halálos fenyegetéssel reagál az tuti hogy előbb utóbb leüti a kisboltban az eladócsajt, mert másnak is szép napot kívánt, vagy a fasztuggya. :wilting:
Avatar
Botond

Hozzászólás #55209 2020.11.23. 15:22

benőmenő írta:Egy magyar konzolwar topicban (leáld), és nem hinném hogy itt mindenki komolyan is gondolta volna. Plusz ugye nekik financiálisan is megéri egy pontig hogy gerjed a téma.
Nyilván ezen a ponton túl, amikor tettlegességig fajulóan csinálnak egyesek identitás kérdést ebből az kurvára gáz és nem értem az ilyenek miért nincsenek a megfelelő zárt osztályon. Mármint aki a DF videókra halálos fenyegetéssel reagál az tuti hogy előbb utóbb leüti a kisboltban az eladócsajt, mert másnak is szép napot kívánt, vagy a fasztuggya. :wilting:
Meg most őszintén, Mucsi is adja itt az ártatlant, de ha ott lenne a dilemma, hogy otthon, a nappali közepén tárolja a szarát vagy DF John postaládájában, akkor mit csinálna? Na mit csinálna?
Szóval nem kellenek ezek az álszent faszságok! :banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #55210 2020.11.23. 15:38

Botond írta:Meg most őszintén, Mucsi is adja itt az ártatlant, de ha ott lenne a dilemma, hogy otthon, a nappali közepén tárolja a szarát vagy DF John postaládájában, akkor mit csinálna? Na mit csinálna?
Szóval nem kellenek ezek az álszent faszságok! :banplz:
Jó poén volt de ha már mást basztatsz a helyesírásával legalább a nevét próbáld már meg 10ből 10x pontosan leírni mert gyakran hibázol. :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #55211 2020.11.23. 15:40

Micsu írta:Jó poén volt de ha már mást basztatsz a helyesírásával legalább a nevét próbáld már meg 10ből 10x pontosan leírni mert gyakran hibázol. :D
Sry!
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #55212 2020.11.23. 15:47

Botond írta:Meg most őszintén, Mucsi is adja itt az ártatlant,...
mucsi-zoltan.jpg
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #55213 2020.11.23. 17:35

A Monkey Island éppen nincs telepítve (na jó, a ScummVM-be be van dobva, de előbb töltöm le, mint azt elindítom), ezért a Heroes of Might and Magic EGY ment ma egy kicsit.

Best console and VGA launch ever! :eljen:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #55214 2020.11.23. 17:47

Nem is tudtam, hogy PS2-n volt egy King's Bounty-remake, amit Heroes of Might and Magicnek hívtak. Még az is lehet, hogy a PS2 játékkínálatban majdnem olyan jó volt, mint az XSX.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #55215 2020.11.23. 19:06

Na, hvaprón már ~50-es felárral lehet digatalt venni. Lassan le fog ülni ez. Amúgy múltkor elgondolkodtam, hogy digitalt veszek, aztán ránéztem a ps4-es lenyomandó címek árára a store-ban. Egy kibaszott vicc. Marad a lemezes.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #55216 2020.11.23. 20:25

Greyfox írta:Na, hvaprón már ~50-es felárral lehet digatalt venni. Lassan le fog ülni ez. Amúgy múltkor elgondolkodtam, hogy digitalt veszek, aztán ránéztem a ps4-es lenyomandó címek árára a store-ban. Egy kibaszott vicc. Marad a lemezes.
Igen, én is simán adnám, látványra is jobb, nem is zakatol úgy, csak a legtöbb játék nálam az egyszerlenyomomsohatöbbetelnemindítom kategóriába esik
Avatar
Moby

Hozzászólás #55217 2020.11.23. 20:26

Greyfox írta:Na, hvaprón már ~50-es felárral lehet digatalt venni. Lassan le fog ülni ez. Amúgy múltkor elgondolkodtam, hogy digitalt veszek, aztán ránéztem a ps4-es lenyomandó címek árára a store-ban. Egy kibaszott vicc. Marad a lemezes.
mik azok?
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #55218 2020.11.23. 20:44

Moby írta:mik azok?
Days gone, 20k, újonnan lemezesen 7, használtan 5, death stranding detto.
Most tlou kettő le van árazva 24-ről, 14-re. Csucsima 17k. Valahol itt hagytam abba :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #55219 2020.11.23. 21:05

En 25k korul koltottem jatekokra ps4en osszesen.
Journey ingye
Bloodborne, Tlou Remaster, Order, Gow, Uc4 jott 20kert
Uc4 kieg 5k asszem
Death Stranding meg Tlou 2 ajandek.
Avatar
Moby

Hozzászólás #55220 2020.11.23. 21:38

Greyfox írta:Days gone, 20k, újonnan lemezesen 7, használtan 5, death stranding detto.
Most tlou kettő le van árazva 24-ről, 14-re. Csucsima 17k. Valahol itt hagytam abba :D
Days Gone volt már storeban 5ezerért is. Death stranding volt 9e. Tlou2 ennyiért jó vétel, cusima meg még ~új. Akkor kell venni midnent amikor olcsó. Nem amikor eszedbe jut.
Avatar
Moby

Hozzászólás #55221 2020.11.23. 21:43

Vagy ha csak letolni kell, veszel 1 havi psplus 2700-ért, a playstation collection-ben benne van a days gone. Meg egy rakat más. 13500 most az éves a storeban. valami 10K az usa storera cdkeysen.
Avatar
Moby

Hozzászólás #55222 2020.11.23. 21:55

Moby írta:Kb. Én ölni tudnék egy charging stationért, de az sincs sehol. SE-HOL. :banplz:
Ma sikerült egyet szereznem. Az országban szerintem az utolsót. Egy olyan konzolboltból, aminek a létezéséről sem tudtam máig :eljen: Egyébként nagyon profi, és iszonyú jól néz ki a PS5 mellett.

/és valamiért teljesen meg voltam győződve, hogy a gép kevés USB portjából fog felzabálni egyet, de nem. Saját kis tápja van.
Avatar
arty

Hozzászólás #55223 2020.11.23. 21:57

Moby írta:Days Gone volt már storeban 5ezerért is. Death stranding volt 9e. Tlou2 ennyiért jó vétel, cusima meg még ~új. Akkor kell venni midnent amikor olcsó. Nem amikor eszedbe jut.
most éppen azt mondtad, hogy "akkor kell X játékkal játszani, ha sony éppen úgy gondolja! ha ez 1-5-8 év mulva lesz, akkor akkor! ha a sony sose gondolja így, akkor soha!!!444"

akinek van ps3-a, megnézheti a ps3 storet.... akció nélkül ott rohadnak tömegével a 21ezres játékok.
sale már évek(?) óta nincs, ha valamit mégis leáraznak, akkor azt nem teszik ki sale ikon alá.

kívánom, hogy minden digitalonlys* élvezze a digit poklot (=szopjon vele élete végéig launcstól) :mf2:

Spoiler
alapvetően leszarnám én az egészet, DE NEKEM IS ELKÚRJÁTOK, BAZMEG! :banplz:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #55224 2020.11.23. 22:05

arty írta:most éppen azt mondtad, hogy "akkor kell X játékkal játszani, ha sony éppen úgy gondolja! ha ez 1-5-8 év mulva lesz, akkor akkor! ha a sony sose gondolja így, akkor soha!!!444"

akinek van ps3-a, megnézheti a ps3 storet.... akció nélkül ott rohadnak tömegével a 21ezres játékok.
sale már évek(?) óta nincs, ha valamit mégis leáraznak, akkor azt nem teszik ki sale ikon alá.

kívánom, hogy minden digitalonlys* élvezze a digit poklot (=szopjon vele élete végéig launcstól) :mf2:

Spoiler
alapvetően leszarnám én az egészet, DE NEKEM IS ELKÚRJÁTOK, BAZMEG! :banplz:
Mondjuk, PS3-ra már én sem tudnék mit megvenni, annyira antik platform. És nincsen meghajtómentes verzió, tehát van megoldás nem PSN-exkluzív játékoknál. Ettől még persze még szánalmas a Sony beleszarása, és van, aki megszívhatja vele, de éppen az a lényeg, hogy maroknyi emberről van szó, PS5-ön más lehet a helyzet (sikeresebb konzol lesz, arányaiban is jobban jobban pörgő storer-ral), pláne ha PS6-ra is megy át szinte egy az egyben a könyvtár. De biztos lesz még elcseszés, hiszen Sony, csak nem hiszem, hogy eszetlen nagy probléma lesz. És még mindig van lemzes gép, ha az kell (én is azt vennék, de ez a fos nem viszi a Monkey Islandet és a Heroest), a PS6-nál ez már neccesebb lehet.

Amúgy te mit vennél még PS3-ra?
Avatar
Moby

Hozzászólás #55225 2020.11.23. 22:06

arty írta:most éppen azt mondtad, hogy "akkor kell X játékkal játszani, ha sony éppen úgy gondolja! ha ez 1-5-8 év mulva lesz, akkor akkor! ha a sony sose gondolja így, akkor soha!!!444"
Lehet tolni day1. Annak is megvan az ára. A videójáték nem a fillérbaszó hülyék sportja a világ legnagyobb részén. Én tudom, hogy ezen a vidéken van rá igény, mert háromezerért errefelé már szopnak gumi nélkül is. De nem ez a kiindulási alap. Meg nem a retróbuziskodás. Persze fel lehet vásárolni mindezek mellett súlyos tízezerekért azokat a spermafoltos monitorokat, amiket pár éve tonnaszám vágtak az ember után ingyen. Ez is sport, erre meg most van igény. Ezzel is gondolom most lehet jól spórolni. Így 20-25 év után :hehe:
Avatar
arty

Hozzászólás #55226 2020.11.23. 22:10

és hogy miért vagyok a plafonon?!

DT szerzett nekem XSX-t (mert gyűlöl), és ezt nem nyúlták le a cápák, ez most tényleg meglett! :D (DT, örökhála, miegymás!!!)
beüzemeltem, elindult a 600 giga nincsjáték letöltése
első 25 gigás játék lejött 6-700mbit/s-el, másodiknál satu és azóta 0.5-7 mbit/s... nextgen :eljen:

egyébként meg nagyon gyors a gép, a x1x/x1s persze rendesen kiéheztetett a mobilhdd+jagurácpu kombóval 7 éven át... szal zabálom.
hangja nincs, coilwhine nincs, de nativ4k cuccal még nem küldtem telibe. mert azok még "jönnek".
igen, a lemezes fosok is 60-100 gigátnyi pecset szednének... :mf2:

---

meg nyomtam ma 5-6 óra TLOU2-t. nem tudom elképzelni, hogy ennél szebbet lássak ps5ön (xboxot nem is írom :D)... több frémet, több pixelt igen, de szebbet?! ENNÉL??? (nekem perfekt elég a szkrínszpész reflektáló pocsolya!!!). az IQ, a HDR, a minden... bődületes.
hogy mennyire jó, azt még nemtom... pontosabban azt nem, hogy ez hogy lesz a végére nem-10/10, mert mostmég nagyon az!

ma mondtam dt-nek, de itt is elmondom (újra?): ha lehetne ps5öt kapni, simán azt vennék/vettem volna inkább mégis (pláne a mai tlou2 etap után)...
mindegy, májusig nem jön úgyse uncharted/gt7/psvr2, szal végülis ráér ;)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #55227 2020.11.23. 22:11

A Ubival lehet csináltatni statisztikai összeállítás az elmúlt 5 évről. Kihozta 720-as betűmérettel, hogy 1 játékkal játszottam 10 órát, és ezért jól felszoptak. HŐS vagyok!

Ez az egy játék a The Division, Botonddal szokott menni a co-op. Nagyon Ubi. Egyébként kamu a statistzika, mert ment a The Crew és a Settlers 7 History Edition (ez a verzió 2019-es, és azért nem Steamre vettem, mert az első rész csak náluk van) is, de ezeknek a játékidejét nem méri a UPlay, az az Ubi Connect, tehát nem érnek. Szintén ment az AC: Revelations is, de steames (ami használja az ő kliensüket IS), és nem ér. Ubizmus a javából! :eljen:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #55228 2020.11.23. 22:14

Moby írta:Lehet tolni day1. Annak is megvan az ára. A videójáték nem a fillérbaszó hülyék sportja a világ legnagyobb részén. Én tudom, hogy ezen a vidéken van rá igény, mert háromezerért errefelé már szopnak gumi nélkül is. De nem ez a kiindulási alap. Meg nem a retróbuziskodás. Persze fel lehet vásárolni mindezek mellett súlyos tízezerekért azokat a spermafoltos monitorokat, amiket pár éve tonnaszám vágtak az ember után ingyen. Ez is sport, erre meg most van igény. Ezzel is gondolom most lehet jól spórolni. Így 20-25 év után :hehe:
Na de az volt a kiindulópont, hogy a lemezessel flexibilisebben lehhet fillért baszni. Ezek szerint egyetértetek, csak mást preferáltok.
Avatar
arty

Hozzászólás #55229 2020.11.23. 22:16

Zóanagyvarázsló írta:Mondjuk, PS3-ra már én sem tudnék mit megvenni, annyira antik platform. És nincsen meghajtómentes verzió, tehát van megoldás nem PSN-exkluzív játékoknál. Ettől még persze még szánalmas a Sony beleszarása, és van, aki megszívhatja vele, de éppen az a lényeg, hogy maroknyi emberről van szó, PS5-ön más lehet a helyzet (sikeresebb konzol lesz, arányaiban is jobban jobban pörgő storer-ral), pláne ha PS6-ra is megy át szinte egy az egyben a könyvtár. De biztos lesz még elcseszés, hiszen Sony, csak nem hiszem, hogy eszetlen nagy probléma lesz. És még mindig van lemzes gép, ha az kell (én is azt vennék, de ez a fos nem viszi a Monkey Islandet és a Heroest), a PS6-nál ez már neccesebb lehet.

Amúgy te mit vennél még PS3-ra?
a ps3 nem ma halt el és nem is tavaly :)
TÉNY h a ps4 bw compat miatt LEHET h egy kicsit tovább tolja a ps4 storet a sony, de azért bennevan, hogy elfelejtődnek címek és örökre maradnak 21ezerért... és ha neked PONT az kéne, az fájhat.

egyébként 1-2 move-os cucc van még wishlisten ( javárjál, közben a sony törölte azt a featurét is... tehát már nem ott ;) ), north&south remazter (bár ez jön ps4re is), 1-2 ps1-2 cím... kb 30ezerből meglennék.
csak nem esne jól kiadni ennyit 8-20 éves címekért...
Avatar
arty

Hozzászólás #55230 2020.11.23. 22:19

Moby írta:Lehet tolni day1. Annak is megvan az ára. A videójáték nem a fillérbaszó hülyék sportja a világ legnagyobb részén. Én tudom, hogy ezen a vidéken van rá igény, mert háromezerért errefelé már szopnak gumi nélkül is. De nem ez a kiindulási alap. Meg nem a retróbuziskodás. Persze fel lehet vásárolni mindezek mellett súlyos tízezerekért azokat a spermafoltos monitorokat, amiket pár éve tonnaszám vágtak az ember után ingyen. Ez is sport, erre meg most van igény. Ezzel is gondolom most lehet jól spórolni. Így 20-25 év után :hehe:
HONNAN TUDTAD?!?!?!?

legutóbbi (még meg se száradt rajta az ex spermája):
IMG_20201116_185853.jpg
és persze, hogy jobban esik a mai ára, mint esett volna anno 300(?)ezerért (amikor kb 50(?)ezret kerestem)... :mf2:

Vissza: “Leáldozott.hu”