A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #55091 2020.11.21. 12:53

TasManXT írta:Vegyél random helyről egyenleget és töltsd fel a kódot.
Én így vettem régen mindent, mert UK accom volt/van. Gáz.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #55092 2020.11.21. 12:54

deep írta:Jelen, szétbasz tőle az ideg. De letolom rohadjon meg csakazértis.
:DDD
Avatar
Moby

Hozzászólás #55093 2020.11.21. 13:16

deep írta:Jelen, szétbasz tőle az ideg. De letolom rohadjon meg csakazértis.
Nemá :( Kikúrt jó pedig.
Zseniális egyébként, hogy PS5 kellett ahhoz, hogy meg tudjam nézni mennyit játszottam a PS4-es játékaimmal (is). Nioh2-n ledöbbentem. Aztmondja 178 óra. Sokkal kevesebbnek tűnt. a BB meg sokkal többnek, az meg valami 200 akárhány óra csak DLC-vel. Pedig hét karit felhúztam az égbe.
Avatar
Moby

Hozzászólás #55094 2020.11.21. 13:22

De astróból is kirepült éjjel a platina :D
Avatar
Necro

Hozzászólás #55095 2020.11.21. 14:44

A hype hatására én is nekikezdtem a demonsnak, igaz egyből NG+on, a Phalanxot már összecsuktam.

DSC06275.JPG
Avatar
eje75

Hozzászólás #55096 2020.11.21. 15:08

Necro írta:A hype hatására én is nekikezdtem a demonsnak, igaz egyből NG+on, a Phalanxot már összecsuktam.

DSC06275.JPG
Eredetibe tolod? De gagyi... :banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #55097 2020.11.21. 15:10

Moby írta:Nemá :( Kikúrt jó pedig.
Zseniális egyébként, hogy PS5 kellett ahhoz, hogy meg tudjam nézni mennyit játszottam a PS4-es játékaimmal (is). Nioh2-n ledöbbentem. Aztmondja 178 óra. Sokkal kevesebbnek tűnt. a BB meg sokkal többnek, az meg valami 200 akárhány óra csak DLC-vel. Pedig hét karit felhúztam az égbe.
Nagy dolog lett volna a ps4nel is bele tenni, Sony :boxer:
Nem ugy volt a Nioh utan hogy neked ebbol ennyi boven eleg volt? :crazya:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #55098 2020.11.21. 15:11

eje75 írta:Eredetibe tolod? De gagyi... :banplz:
Technikailag biztosan :fogmosas:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #55099 2020.11.21. 15:20

Moby írta:Nemá :( Kikúrt jó pedig.
Zseniális egyébként, hogy PS5 kellett ahhoz, hogy meg tudjam nézni mennyit játszottam a PS4-es játékaimmal (is). Nioh2-n ledöbbentem. Aztmondja 178 óra. Sokkal kevesebbnek tűnt. a BB meg sokkal többnek, az meg valami 200 akárhány óra csak DLC-vel. Pedig hét karit felhúztam az égbe.
Az év végi játékidös összesítések korábban gyanúsan fake-nek tüntek, az adatok jó eséllyel ugyanonnan vannak.

PS3-as játékokról is tud esetleg játékidöt a PS5? Mintha a fentebbi módon lettek volna azokról is adatok.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #55100 2020.11.21. 15:53

Necro írta:A hype hatására én is nekikezdtem a demonsnak, igaz egyből NG+on, a Phalanxot már összecsuktam.

DSC06275.JPG
Ez mar new wave, en meg FAT 60gb-al toltam :)) szep darab volt, de volt benne ps2 bc!!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #55101 2020.11.21. 16:10

Nah lesz Tlou sori, hat kiv vagyok ra, remelem odabaszos lesz :P
Avatar
Botond

Hozzászólás #55102 2020.11.21. 16:44

Greyfox írta:Ez mar new wave, en meg FAT 60gb-al toltam :)) szep darab volt, de volt benne ps2 bc!!
A Benőféle gyárilag PS2+3, azaz PS5 edition!
Avatar
Moby

Hozzászólás #55103 2020.11.21. 18:13

Micsu írta:Nagy dolog lett volna a ps4nel is bele tenni, Sony :boxer:
Nem ugy volt a Nioh utan hogy neked ebbol ennyi boven eleg volt? :crazya:
Már megint keversz-kutyulsz...
Avatar
Micsu

Hozzászólás #55104 2020.11.21. 18:35

Moby írta:Már megint keversz-kutyulsz...
” Ha már a kutya nem viszi el, itt rohad, és nincs semmi, amivel szívesen játszanék, és rajongója vagyok a stílusnak, hát lenyomtam ezt a korábban elátkozott NIOH2-t.
A véleménye a végére egy jottányit nem változott. Végig szenvedtem, hörögtem az egészet. Volt talán 3 jó pillanata, és végtelen önismétlő, fárasztó, és kellemetlen. Tulajdonképpen az egész az. Fárasztó. Minden, amiben más, mint az első az szar, de nagyrészt hótugyanaz mint az első.”
Es ebbe ment bele 178 ora :guluszem1:
Avatar
Moby

Hozzászólás #55105 2020.11.21. 18:42

Micsu írta:” Ha már a kutya nem viszi el, itt rohad, és nincs semmi, amivel szívesen játszanék, és rajongója vagyok a stílusnak, hát lenyomtam ezt a korábban elátkozott NIOH2-t.
A véleménye a végére egy jottányit nem változott. Végig szenvedtem, hörögtem az egészet. Volt talán 3 jó pillanata, és végtelen önismétlő, fárasztó, és kellemetlen. Tulajdonképpen az egész az. Fárasztó. Minden, amiben más, mint az első az szar, de nagyrészt hótugyanaz mint az első.”
Es ebbe ment bele 178 ora :guluszem1:

>Nem ugy volt a Nioh utan hogy neked ebbol ennyi boven eleg volt?
Nem. Nem úgy volt. Úgy volt, hogy a NIOH után (amit imádtam) azonnal megvettem a kettőt. (Amit utáltam jóóó sokáig, de ez már egy másik történet volt).
Avatar
Moby

Hozzászólás #55106 2020.11.21. 18:46

A NIOH1-et végigtoltam, de nem platináztam, és nem láttam a DLC-it, pedig megvan mindene. Szerintem beleállok valamikor megint a platinázásba, meg a DLC-ckbe a remaszteredből. A NIOH2 platinán van, de egyetlen DLC-t sem láttam, és az sajnos nincs is meg, semmilyen része, pedig a DLC-ket megnézném a remaszteredből, de csak ezért szerintem már nem veszem meg az egészet, majd kiderül.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #55107 2020.11.21. 18:46

Moby írta:>Nem ugy volt a Nioh utan hogy neked ebbol ennyi boven eleg volt?
Nem. Nem úgy volt. Úgy volt, hogy a NIOH után (amit imádtam) azonnal megvettem a kettőt. (Amit utáltam jóóó sokáig, de ez már egy másik történet volt).
Remélem a Des Remake azért jobb élmény lesz :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #55108 2020.11.21. 18:50

Micsu írta:Remélem a Des Remake azért jobb élmény lesz :D
Nagyon szeretem, de nagyon kevés időm van most, és nagyon lassan haladok. Ráérek végülis.
Avatar
Moby

Hozzászólás #55109 2020.11.21. 18:54

Elvitték ma a lukasztott prót. A leghűségesebb konzolom volt, még a halálból is visszajött, hogy tovább szolgálhasson ;( Illetve végleg elhalázott a 40-es tv-monitor. Most egy 24-esen nyomorgok. Nagyon fura :(
Avatar
deep

Hozzászólás #55110 2020.11.21. 18:58

Moby írta:Nemá :( Kikúrt jó pedig.
Zseniális egyébként, hogy PS5 kellett ahhoz, hogy meg tudjam nézni mennyit játszottam a PS4-es játékaimmal (is). Nioh2-n ledöbbentem. Aztmondja 178 óra. Sokkal kevesebbnek tűnt. a BB meg sokkal többnek, az meg valami 200 akárhány óra csak DLC-vel. Pedig hét karit felhúztam az égbe.
4-1 és 4-2 basz fel egyelőre csak, a többin átmentem mint kés a szaron.
Avatar
eje75

Hozzászólás #55111 2020.11.21. 19:40

Moby írta:>Nem ugy volt a Nioh utan hogy neked ebbol ennyi boven eleg volt?
Nem. Nem úgy volt. Úgy volt, hogy a NIOH után (amit imádtam) azonnal megvettem a kettőt. (Amit utáltam jóóó sokáig, de ez már egy másik történet volt).
Azért annyira az elsőt se imádtad anno: "A végtelen plusz egyedik próbát tettem a nioh-val. Elmentem valami szárnyaspicsa bossig, és végleg töröltem az egészet. Annyira hangulatmentes, érdekmentes, frombármihezképestrakásfos ez az egész, hogy a mechanika ugyan jó lenne, tényleg fasza, de képtelen megmenteni ezt az audiovizuális bűntényt. Fertelem. Pfej :(" Nem érdekes amúgy, csak a történelmi hűség kedvéért szúrtam be... :banplz:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #55112 2020.11.21. 20:09

eje75 írta:Azért annyira az elsőt se imádtad anno: "A végtelen plusz egyedik próbát tettem a nioh-val. Elmentem valami szárnyaspicsa bossig, és végleg töröltem az egészet. Annyira hangulatmentes, érdekmentes, frombármihezképestrakásfos ez az egész, hogy a mechanika ugyan jó lenne, tényleg fasza, de képtelen megmenteni ezt az audiovizuális bűntényt. Fertelem. Pfej :(" Nem érdekes amúgy, csak a történelmi hűség kedvéért szúrtam be... :banplz:
Aztán még nekifutott párszor, és átkattant, együtt éltük meg itt vele.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #55113 2020.11.21. 20:12

phpBB [media]


A videó kiváló ivós játékhoz. VRR és BUG szó elhangzása esetén egy shot. SORTOF és KINDA szó elhangzása esetén dupla shot.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55114 2020.11.21. 20:27

TasManXT írta:[video]https://youtu.be/hLUrgHWxWCU[/vdeo]

A videó kiváló ivós játékhoz. VRR és BUG szó elhangzása esetén egy shot. SORTOF és KINDA szó elhangzása esetén dupla shot.
Amit viszont az összes DF videó alatt lehet játszani: REMARKABLE. :wilting: :wilting: :wilting: Főleg John nyomja.
Avatar
Moby

Hozzászólás #55115 2020.11.21. 20:28

Ez már megint micsoda? Ezek már nem a 12TF narratíva tükrében gázak, de itt valami kurva nagy probléma van kibontakozóban ezzel az egész series dologgal.
Spoiler
Kép
Kép
Kép
Avatar
deep

Hozzászólás #55116 2020.11.21. 20:33

Moby írta:Ez már megint micsoda? Ezek már nem a 12TF narratíva tükrében gázak, de itt valami kurva nagy probléma van kibontakozóban ezzel az egész series dologgal.
Mar így is jól mulatok, de egy komplett stand up estet fel lehetne építeni a témára, ha kiderülne, hogy valamit csúnyán benéztek a tervezésnél és nem tudják kihajtani azt a 12 tflopot :D Sőt a 10-et se. Vagy csak simán kamuztak a számokkal...
Avatar
Botond

Hozzászólás #55117 2020.11.21. 20:37

Moby írta:Ez már megint micsoda? Ezek már nem a 12TF narratíva tükrében gázak, de itt valami kurva nagy probléma van kibontakozóban ezzel az egész series dologgal.
Meanwhile, ugye az uplay lábon lőtte magát nálam ezzel az ubi connecttel meg a pc-s achi rendszerük lelövésével, mert arra nincs igénye a játékosoknak igazándiból (ami nyilván igaz, mert a ma legtöbbet leírt szavatok szerintem a platina volt...), szóval meghallva az idők szavát gyorsan megnéztem, hogy az uplay könyvtáram még végigjátszásra váró címei közül mik vannak meg xboxra (elég jó a találati arány), és kezdésnek felraktam a driver:san franciscot, ami akkor kimaradt, mert még gazdagon mmo-ztam akkoriban, na és akkor elindul az eleje, ez félig intro, félig én irányítom, kicsilányom csak annyit kérdezett, hogy ez film? Szóval, ja, nem mindenki szakért ám 200%-os zoommal, igaz kicsilányomnak a FH4 XSX patch is erősen bejövős volt, és a sims4el is elégedett, lehet ennek az egésznek a 11 éves kislányok a célközönsége, és nem a kiégett öregurak? :) 11 év, 12 TF, nekem kezd ez összeállni, hogy nem elbaszás, hanem koncepció! :gonosz1:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55118 2020.11.21. 20:48

Most nézem HUSZONÖT PERCES ez a rohadt MocsokÖT videó... miaF.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55119 2020.11.21. 21:28

Ja megvettem a WD: Legion-t, szerencsére a Mammut előtt még érvényes volt a pénzem és elfogadta az eladó a Sony-val ellentétben.

Egész nap ment, teljesen bejön ebben a világban a szöszmötölés. Mármint a WD világában. Londontól is tartottam, de szerencsére élőben ütősen néz ki, még nappal is. Holnap egész nap ez lesz a program, alig várom.

Ja és ez a bárkit toborozhatsz és bárki a főhős ez tényleg működik, nagyot vállaltak vele a srácok, de összehozták amennyire ez csak lehetséges.

Már csak az a baj, hogy fehér ember nincs szinte a városban, de ez lassan valszeg életszerű is lett volna Brexit nélkül, de még így is valszeg. Egy fehér csajra mondjuk jól emlékszem: foglalkozása takarító a metróban. A bankárok, programozók, orvosok, művészek temészetesen feketék, indiaiak, meszticek, uruk hai-ok, és a többi.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #55120 2020.11.21. 21:32

Gyorsan lepattantal a vilag legjobb nextgen start exklujarol :D
Avatar
eje75

Hozzászólás #55121 2020.11.21. 21:36

No...haladgatunk ebben a DS-ban... megvan a Red Dragon meg a Tower Knight... fosok, mi vár még...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55122 2020.11.21. 21:37

Micsu írta:Gyorsan lepattantal a vilag legjobb nextgen start exklujarol :D
Szolidaritásból egy olyan címmel nyomom, ami Botond gépén is futna...

Spoiler
...30 másodpercig, mert a beszámolók szerint egy bizonyos játékidő után eddig bírja és crashel. Őrjöngenek miatta a népek.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55123 2020.11.21. 21:38

eje75 írta:No...haladgatunk ebben a DS-ban... megvan a Red Dragon meg a Tower Knight... fosok, mi vár még...
A red dragon? WTF? Látom youtubeon játszod akkor. :D

BTW van PS3-ad? :wow2:

Vagy kicsaptad a 400k-t? :ijedt: :ijedt: :ijedt:

szerk: Jaaaaaaaaaaaa, emulátor. Ok.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #55124 2020.11.21. 21:50

DanielT írta:Szolidaritásból egy olyan címmel nyomom, ami Botond gépén is futna...

Spoiler
...30 másodpercig, mert a beszámolók szerint egy bizonyos játékidő után eddig bírja és crashel. Őrjöngenek miatta a népek.
Np de ha sok lenne inkabb kuld el nekem nehogy az uc sorsara jusson :P (ds)
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #55125 2020.11.21. 21:52

DanielT írta:Ja megvettem a WD: Legion-t,
Minden képkockája taszít.
Ott a ds és te ezzel a hulladékkal nyomulsz :taps:
Avatar
eje75

Hozzászólás #55126 2020.11.21. 21:53

DanielT írta:A red dragon? WTF? Látom youtubeon játszod akkor. :D

BTW van PS3-ad? :wow2:

Vagy kicsaptad a 400k-t? :ijedt: :ijedt: :ijedt:

szerk: Jaaaaaaaaaaaa, emulátor. Ok.
Emun persze... borzasztóan néz ki, imádnám a superior platformon tolni, de evvan :nemtudom: Tower Knight egy vicc volt, a sárkányt meg ja, lenyilaztam a picsába...
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #55128 2020.11.21. 21:59

DanielT írta:Amit viszont az összes DF videó alatt lehet játszani: REMARKABLE. :wilting: :wilting: :wilting: Főleg John nyomja.
Van Halo 3-videójuk is hozzá? :idiota:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #55129 2020.11.21. 22:04

Én amúgy a Championship Manager 3-hoz kaptam kedvet. Mekkora szükség lenne belőle egy remasterre! Persze csak a Total Commander után.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #55130 2020.11.21. 22:09

Kamu az egész!
Spoiler
Az nem rizs, hanem bulgur :banplz:
Avatar
eje75

Hozzászólás #55131 2020.11.21. 22:17

eje75 írta:Emun persze... borzasztóan néz ki, imádnám a superior platformon tolni, de evvan :nemtudom: Tower Knight egy vicc volt, a sárkányt meg ja, lenyilaztam a picsába...
B.meg... Stonefang tunelben
Spoiler
összeomlott a híd alattam útban a kövér lángos faszihoz
... visszaküzdöm magam, átgurulgatok, csapásra emeltem a kardom, és... elment az áram abban a pillanatban... :wilting: :wilting: :wilting: 10 perc múlva jött vissza, remegve töltöm vissza, körbenézek: ugyanott voltam, minden ellenség halott, nem vesztek el a soul-jaim se..ilyet se baxtam még :wilting: :wilting: ..
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55132 2020.11.21. 22:27

eje75 írta:B.meg... Stonefang tunelben
Spoiler
összeomlott a híd alattam útban a kövér lángos faszihoz
... visszaküzdöm magam, átgurulgatok, csapásra emeltem a kardom, és... elment az áram abban a pillanatban... :wilting: :wilting: :wilting: 10 perc múlva jött vissza, remegve töltöm vissza, körbenézek: ugyanott voltam, minden ellenség halott, nem vesztek el a soul-jaim se..ilyet se baxtam még :wilting: :wilting: ..
Örülök, hogy neked legalább szerencséd volt. Kontrasztként bemutatom az én áltagos mázlifaktoromat.

Avatar
Micsu

Hozzászólás #55133 2020.11.21. 22:29

Tipikus user error :D
Mikor az ngben is bevittel egy kombot azonnal evadelni kellett hol igy hol ugy, az h allsz mint fasz a lagziban egy nehezebb gameben ezzel jar :)
Avatar
eje75

Hozzászólás #55134 2020.11.21. 22:35

DanielT írta:Örülök, hogy neked legalább szerencséd volt. Kontrasztként bemutatom az én áltagos mázlifaktoromat.

[streamable]mélytorok[/streamable]
B.meg... :wilting: Szomszédok gondolom ijedten ültek fel az ágyukban a "KURVAANYÁÁÁÁÁD!!!"-ra ..... "Szerinted megint az új kontrollerét fújkálja?" :banplz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #55135 2020.11.21. 22:40

Lepörgött az Age of Empires 3 definitive edition, és hát ez az, amit a neve mond, egy AOE3 definitívben!
+ még mindig benne vannak az AOE3 storyk, és még mindig ütnek
+ beraktak pár historic battlet, szám szerint hatot, ezek is jó kis harcok, mondjuk a hatodik az konkrétan szopatás, de ennek ellenére aoe3 hangulat végig, jó kis rts erős sztorival, ami ezen pályák esetén maga a történelem
+ 4k és gyönyörű, mind a videók, mind a játék maga, egyszerűen szép
+ raktak bele szájbarágós tutorialt, ami 8-10 jópofa küldi, előtte jópofa videóval, mégha valójában nulla haszna mindekinek akinek nem ez az első rts-e, akkor is hangulatos kis küldetésecskék
És ez elég is lenne egy 10/10hez, node nem is MS játék lenne, ha nem lenne szép vastag mínuszos lista is, mert bugos, mint állat, íme:
- achikat nem ad meg, ezt a bugot átmentették a halokból
- eredeti kampányok közül a harmadik széria bugos, három külön történet egybekötve, ha az egyik kész, resetelni a másik kettőben a progresst, ergo nincs completed acsi sose
- CTD rekordot megdöntötte a cucc, szerintem elmúlt 30 év összetettben is 50% fölötti részarányt húzott magához, igaz nem keveset pörgettem, de akkor is, na, több tucatszor látogattam meg akaratlanul a desktopot
- ez egyéni hülyeség, de az alapsztorit én szeretem időrendi sorrendben nyomni, itt meg úgy van összefűzve két sztorira, hogy az eredeti alapjátékban lévő kettő rész egyben, aztán az eredeti első kieg kettő része egyben, majd az előbb említett hármas külön (ez utóbbi volt a második kieg anno). Ebből az első négy függ össze, de az idősorrend nem 1-2-3-4, hanem 1-3-2-4, na és nem így adja sorban, ez zavart picit.

A cuccot a kiadás óta szerintem 20 fölötti darabszámú patchel próbálták javítani, a DF videóban említett 30 fps lockot pl. már sikerült kiírtani, elérhető a 60 frém, meg csomó egyéb baromság is megjavult, szóval azokat nem is sorolom. Ennek ellenére továbbra is nagy kedvenc, és a bugok ellenére is jár neki a 9/10, és jó szívvel ajánlom mindenkinek, akinek bejött a SC1-2 féle sztorimesélős RTSezés. :eljen:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #55136 2020.11.21. 22:47

1997ben nagyon birtam az elso reszt, utani tobbit csak kiprobaltam, lehet egyszer raprobalok.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55137 2020.11.21. 22:57

Jaigen. Az "akadós", vagy átkattanós ravasz effektet használja a Legion. Ez az amire a legnagyobb esélyt láttam, hogy tetszeni fog. Namost konkrétan undorító érzés, legalábbis az ottani hangolással. Teljesen felborítja a célzás pontosságot, hogy át kell löknöm azon a ponton, BÖE.
Avatar
eje75

Hozzászólás #55138 2020.11.21. 23:09

DanielT írta:Örülök, hogy neked legalább szerencséd volt. Kontrasztként bemutatom az én áltagos mázlifaktoromat.

[streamable]mélytorok[/streamable]
Én lenyilaztam ezt a pók gecit is a p..ába
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55139 2020.11.21. 23:12

eje75 írta:Én lenyilaztam ezt a pók gecit is a p..ába
Ezt követően én is... :miaz: És a legjobb, hogy pont úgy fogyott el a nyílvessző, hogy megint 1 mm energiája maradt. Szóval oda kellett még futnom, pofán is lőtt 2x, csapkodtam is a levegőbe előtte, de végül betalált az az egy nyamvadt szúrás ami hiányzott. :wilting:
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #55141 2020.11.22. 00:04

Astro platina itt is ugrott. 10/10
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #55142 2020.11.22. 07:51

Feldobta a youtube, hogy így fut egy kurrens középszar gépen a GTA 4 ténylegesen maxolva és nem pre-prevgen szettingen.
phpBB [media]

btw a beszúrt yt videók nyomik lettek nálam, míg a streamable majdnem teljes képernyősre szétnyomja a hsz-ek dobozát.
Spoiler
st.jpg
yt.jpg
Avatar
Botond

Hozzászólás #55143 2020.11.22. 09:37

Na microsoft szép lassan elengedi ezt az xbox360-at. Ehavi második xbox360 gold játék a lego indiana jones1, ami ugye digitális letölthetőben nem elérhető Magyarországon jó régóta. Na most az lett, de csak az xbox one storeban, szóval tudtam claimelni, de csak series x-re tudom letölteni. Supportnak is írtam, hogy wtf, xbox360 játékom nem tudom letölteni xbox360?! De csak vállvonogatás és a kiadóra mutogatásig jutottam. ÁÁÁÁ! :(
Avatar
Botond

Hozzászólás #55144 2020.11.22. 09:38

benőmenő írta:btw a beszúrt yt videók nyomik lettek nálam, míg a streamable majdnem teljes képernyősre szétnyomja a hsz-ek dobozát.
PC-n nekem is ilyen, safariban viszont csak error van a helyén, szóval bármi is változott az remek, mert sok időt megspórol így hogy belenézni is esélytelen vagyok a beszúrt videókba. :D
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #55145 2020.11.22. 11:05

Nem is tudom, hány év telt el, mióta először feküdtem neki a witcher 3-nak. Többször félbehagytam, majd hónapokkal/évekkel később újra nekifutottam.
Tegnap megtörtént a csoda. Végigvittem! Kicsit szenvedtem, mert a sztori nem kötött le, a harc az elég szar, viszont imádtam mászkálni, mert ahogy ez még ma is kinéz, az fergeteges.
Kicsit rápihenek és talán még a kiegeknek is nekiesek egyszer, szinte csakis a helyszínek miatt. Remélem ha lesz 4. rész javítják a szuperostoba harcot, mert zeldában jobban élveztem.
Avatar
Botond

Hozzászólás #55146 2020.11.22. 11:16

Azé ezt se gondoltuk egy-két éve, hogy a gyári hűtéses 6800xt elveri 3dmarkban a nitros 3090-eseket. :D 6900xt felkészül!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #55147 2020.11.22. 11:47

Botond írta:Azé ezt se gondoltuk egy-két éve, hogy a gyári hűtéses 6800xt elveri 3dmarkban a nitros 3090-eseket. :D 6900xt felkészül!
En ami jatek teszteket neztem ott a 3080at se verte osszessegeben max a nyakan volt 4kban.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #55148 2020.11.22. 12:20

Micsu írta:En ami jatek teszteket neztem ott a 3080at se verte osszessegeben max a nyakan volt 4kban.
Ahol meg bekapcsolták az RT-t, akkor vége volt a játéknak. Engem amúgy az RT személy szerint nem érdekel, de a pc-s bencsmark jancsikat fogja. DLSS?
Alakul ez, de messze van még attól, hogy én komolyan vegyem az amd-t kártyák terén. Pedig jó lenne, mert egy erős versenyből mindig a vásárló jön ki győztesen.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #55149 2020.11.22. 12:32

benőmenő írta:Feldobta a youtube, hogy így fut egy kurrens középszar gépen a GTA 4 ténylegesen maxolva és nem pre-prevgen szettingen.
Nagyon menő, amikor 40%-os GPU-terheltség mellett 50 körül ugrál az fps.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #55150 2020.11.22. 12:47

Greyfox írta:Ahol meg bekapcsolták az RT-t, akkor vége volt a játéknak. Engem amúgy az RT személy szerint nem érdekel, de a pc-s bencsmark jancsikat fogja. DLSS?
Alakul ez, de messze van még attól, hogy én komolyan vegyem az amd-t kártyák terén. Pedig jó lenne, mert egy erős versenyből mindig a vásárló jön ki győztesen.
Igy van, vegre mar tenyleg valami,parryba vannak de ha csak ennyi en 50 dodoert nem szaladok egybol a karjaikba. Uj proci csaladjuk meg tan meg jobban sikerult, ott az intelt el is verik sok esetben rendesen de az meg 100ktol indul.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55151 2020.11.22. 13:01

Eje, tegye fele eztet updatet e.

phpBB [media]
Avatar
eje75

Hozzászólás #55152 2020.11.22. 13:18

DanielT írta:Eje, tegye fele eztet updatet e.

[video]https://youtu.be/8FTQgFT6Znw[/vido]
Feltettem, köszönetem rebegem!
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #55153 2020.11.22. 13:47

Zóanagyvarázsló írta:Nagyon menő, amikor 40%-os GPU-terheltség mellett 50 körül ugrál az fps.
GTX 1070-el is ugyanez, nem véletlen dánmintázom 1440p-ről hisz a teljesítményre 0 befolyással van. Cpu limitált fosport mint a Crysis, meg a TES4 Oblivion is.
Avatar
arty

Hozzászólás #55154 2020.11.22. 15:38

DanielT írta:Hát ez miazanyám, ha nem geoblock? EU kártyám van, nem fogadja el. A Paypal régiót is nézik. :levele:
ms-nél megvehetted, elindul a letöltés, majd 98%-nál aszondja h error és a leszedett cucc (5-10-279gigabájt) az ilyen korrupt semmi. törölni tudod.

szal, vannak fokozatok. az sony itt kivételesen* elég emberbarát! (és jah, régen ment a paypal is, demá' nem)

*KIVÉVE a japán acc esetén a felnőtt besorolású játékok. ott feltöltővel (azaz psn egyenlegből) NEM veheted meg a játékot :D
csak paypal vagy bankkártya, japán természetesen. sakk-matt. igen, TERMÉSZEZESEN belefutottam :(
Avatar
arty

Hozzászólás #55155 2020.11.22. 15:41

Moby írta:games that support VRR.
tehát ez olyan lesz, mint a kormánytámogatásuk.

szánalom level 987654321354987
Avatar
arty

Hozzászólás #55156 2020.11.22. 15:47

Moby írta:Ez már megint micsoda? Ezek már nem a 12TF narratíva tükrében gázak, de itt valami kurva nagy probléma van kibontakozóban ezzel az egész series dologgal.
[spoiler][img]https://i.ibb.co/LvL5991/dirt5-9.png[/img
[img]https://i.ibb.co/Gx53ZhH/dirt5-1.png[/img
[img]https://i.ibb.co/0tjDMZ7/dirt5-8.png[/img
szerintem a CM csak bizonyítja, hogy semmiség 9 platformra játékot "optimalizálni" (csúszkázni). de lehet h az MS bizonyítja éppen ezt most be, elvégre ~minden multiplat játék boxon a legeslegszarabb.
Avatar
eje75

Hozzászólás #55157 2020.11.22. 15:51

Lehet abbahagyom ezt a Demon's Souls-t mert nagyon unom... nem tudom miért nem kap el, lehet azért, mert annyira ocsmány az origon verza, hogy hányingerem van, ha csak ránézek, tényleg nem tom.. :unalmas: lement még két boss, de nem hogy meggyűlölni, de még csak a nevüket megjegyezni se volt időm: a varázsló csaj a börtönből, meg valami óriás kismadárral a fején... jó a stat-om, jó a gear-em, de egyszerűen nem érdekes.... jobb ha most hagyom abba, mert ha egyszer TÉNYLEG lehet majd kapni a PS5-öt a végén még nem fogom megvenni, mert már EZ SE!! érdekel rá..akkor meg tényleg minek álljon a polcon...
Avatar
arty

Hozzászólás #55158 2020.11.22. 15:54

benőmenő írta:Feldobta a youtube, hogy így fut egy kurrens középszar gépen a GTA 4 ténylegesen maxolva és nem pre-prevgen szettingen.
onnan indul, ahogy próbál belépni a rokszár kliensbe, vagy az első 4 órás tráblsutingot levágta róla?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára arty 2020.11.22. 15:59-kor.
Avatar
eje75

Hozzászólás #55159 2020.11.22. 15:56

eje75 írta:Lehet abbahagyom ezt a Demon's Souls-t mert nagyon unom... nem tudom miért nem kap el, lehet azért, mert annyira ocsmány az origon verza, hogy hányingerem van, ha csak ránézek, tényleg nem tom.. :unalmas: lement még két boss, de nem hogy meggyűlölni, de még csak a nevüket megjegyezni se volt időm: a varázsló csaj a börtönből, meg valami óriás kismadárral a fején... jó a stat-om, jó a gear-em, de egyszerűen nem érdekes.... jobb ha most hagyom abba, mert ha egyszer TÉNYLEG lehet majd kapni a PS5-öt a végén még nem fogom megvenni, mert már EZ SE!! érdekel rá..akkor meg tényleg minek álljon a polcon...
Komolyan szánom az orginal PS3 ownereket: ilyen undorítóan kinéző gaméval kijönni 2009-ben... hát bassza meg Én PC-n COD2-t, meg ARMA2-t toltam...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55160 2020.11.22. 15:56

eje75 írta:Lehet abbahagyom ezt a Demon's Souls-t mert nagyon unom... nem tudom miért nem kap el, lehet azért, mert annyira ocsmány az origon verza, hogy hányingerem van, ha csak ránézek, tényleg nem tom..
Fura, mert szerintem gyönyörű a játék, semmihez nem fogható képi hangulattal. Be is kapcsoltam a classic filtert PS5-ön azonnal még indítás előtt a menüből, hogy máshogy ne is lássam.

Vissza: “Leáldozott.hu”