A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55021 2020.11.19. 23:38

deep írta:Kár, hogy effektíve nem jár érte platina trophy :D
Tehát a platina az nem platina? A bíró meg nem bíró? :ticking:

Közben már a DLC is maxolva.

Kép

A rendszer nyelvét vissza kell állítanom angolra, mert ezek a kis lelkesek a trófeákat is lefordítják és így kissé megnehezíti a rákeresést. :D
Avatar
deep

Hozzászólás #55022 2020.11.19. 23:44

DanielT írta:Tehát a platina az nem platina? A bíró meg nem bíró?
Ja, az Enrico Palazzo. Úgy rémlett ott lenne a 3 arany mellett a platina ikonja is ha adna érte. Vagy balra a 100% melletti nagy baszó az? (szar a képminőség)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55023 2020.11.19. 23:45

Zóanagyvarázsló írta:Csak akkor hiteles bármilyen trófea, ha beteszed a videót, ahogy éppen becsilingelt.
Van ilyen funkció, de kikapcsoltam... rögzítsen a fenéket.
Avatar
Botond

Hozzászólás #55024 2020.11.19. 23:45

DanielT írta:Közben már a DLC is maxolva.
:worship:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55025 2020.11.20. 00:42

deep írta:Vagy balra a 100% melletti nagy baszó az? (szar a képminőség)
Szerintem a nagy baszó szar platina serleg a platina. ;)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #55026 2020.11.20. 07:31

phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #55027 2020.11.20. 07:34

Najó, tegnap magamalá szartam a PS5-DeS-Oled triótól :ijedt: :wilting: Ez valami olyan szintű vizuális kielégülés, hogy arra szavak sincsenek...
Elvittem az első real bossig egyetlen halál nélkül (a nexusba kerülő kötelezőn kívül). Mindent kitakarítottam, de a bossfightot meghagytam mára. Astroban még sehol nem tartok, Kilometers Moralesbe is épp csak, hogy belekukkantottam. Az is ahogy kinéz fidelity módban...atyaég.
Avatar
Botond

Hozzászólás #55028 2020.11.20. 08:35

phpBB [media]

Na, csak elkészült az Xbox one verzió is, szóval sótájm!
Avatar
deep

Hozzászólás #55029 2020.11.20. 09:11

Astroban volt egy vicces dolog, amikor fújkodni kell azt a buzi mikrofont, kissssssé megszivatott, hogy fülessel nyomtam, és nem figyeltem, hogy automatikusan átváltott a mikrofon a fülesére. Én meg fújkodtam a kontrollert és nem értettem miért csak akkor triggerelte a feladatot amikor már üvöltöttem az idegtől :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55030 2020.11.20. 09:29

Nézem ezt a gépet reggel friss szemmel és nem lett szebb tegnap óta.

Mondjuk eleve azt terveztem, hogy pandamentesítem és fekete oldallapokat kap, de így hogy egérszürke valójában... lehet ez volt a cél, hogy ne "világítson". De hogy ezt miért nem említette senki?

Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55031 2020.11.20. 09:30

deep írta:Astroban volt egy vicces dolog, amikor fújkodni kell azt a buzi mikrofont, kissssssé megszivatott, hogy fülessel nyomtam, és nem figyeltem, hogy automatikusan átváltott a mikrofon a fülesére. Én meg fújkodtam a kontrollert és nem értettem miért csak akkor triggerelte a feladatot amikor már üvöltöttem az idegtől :idiota:
ÓBASZDMEG. Ugyanez. :banplz: :banplz: :banplz: Ordítottam, hogy A KURVAANYÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁD és erre elkezdett pörögni a pörögnivaló... :DDD Utána már direkt így csináltam meg az összes résznél. :idiota: :idiota: :idiota:
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #55032 2020.11.20. 10:46

Szerencsére nekem azóta se jöt Pulse 3d füles... hogy baszódjanak meg. 100 gépre jutott 2 füles, vagy mi a lófasz?
Avatar
Moby

Hozzászólás #55033 2020.11.20. 10:54

TasManXT írta:Szerencsére nekem azóta se jöt Pulse 3d füles... hogy baszódjanak meg. 100 gépre jutott 2 füles, vagy mi a lófasz?
Kb. Én ölni tudnék egy charging stationért, de az sincs sehol. SE-HOL. :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #55034 2020.11.20. 10:56

DanielT írta:Nézem ezt a gépet reggel friss szemmel és nem lett szebb tegnap óta.

Mondjuk eleve azt terveztem, hogy pandamentesítem és fekete oldallapokat kap, de így hogy egérszürke valójában... lehet ez volt a cél, hogy ne "világítson". De hogy ezt miért nem említette senki?

Kép
Kuva "sok" lett volna hófehéren. De említették amúgy. Több kontroller unboxingban is elmondták, hogy nem fehér. Meg gép unboxingban is, de addigra már tudtuk. Csak Te nem sejtetted :)
Avatar
Botond

Hozzászólás #55035 2020.11.20. 11:08

Moby írta:Kb. Én ölni tudnék egy charging stationért, de az sincs sehol. SE-HOL. :banplz:
Pedig már én is ott aludtam megint az MM előtt, hátha van nekik ahol XSX-et lehet szerezni, de nem. :( Tasmán ha hamarabb szól, akkor a fülest is megnézhettem vóna! Volt vmi fülesük, de gondolom ez vmi spéci amit vadászik, vagy nem?
/szerk: meggugliztam, hát nem esküszöm meg, de szerintem nem ilyen vót amit én láttam, de ha arra járok megint akkor megnézem.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #55036 2020.11.20. 11:24

Moby írta:Kb. Én ölni tudnék egy charging stationért, de az sincs sehol. SE-HOL. :banplz:
De neked is volt füles rendelve. Neked jutott? Felbasz, hogy június 6-án rendeltem elő, és olyanok kapták meg, akik utánam adták le a rendelést. WTF.
Avatar
eje75

Hozzászólás #55037 2020.11.20. 12:18

DanielT írta: Ordítottam, hogy A KURVAANYÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁD és erre elkezdett pörögni a pörögnivaló...
Szomszédok tuti összenéztek, hogy: "Na pacmeg, már megint konzol generáció váltás volt?? A csendes félbolond szomszéd srác megint elakad valahol egy gaméban... " :banplz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #55038 2020.11.20. 12:21

eje75 írta:Szomszédok tuti összenéztek, hogy: "Na pacmeg, már megint konzol generáció váltás volt?? A csendes félbolond szomszéd srác megint elakad valahol egy gaméban... " :banplz:
Szerintem meg azt mondták, hogy "jajj, pedig a Pirike olyan jóravaló teremtés, hogy beszélhet így vele az az ember, pedig a folyosón tök normálisnak néz ki, mindig köszön, és a gyerekeknek is ebben kell élnie, jajjistenemkrisztussegítsmeg!" :banplz:
Mondjuk az óriási, hogy a kinect az gimmikfos, de bezzeg a kontroller lehelgetés meg a fülesbe ordítás, na az gémcséndzser! :nevetes2:
Avatar
Moby

Hozzászólás #55039 2020.11.20. 12:36

TasManXT írta:De neked is volt füles rendelve. Neked jutott? Felbasz, hogy június 6-án rendeltem elő, és olyanok kapták meg, akik utánam adták le a rendelést. WTF.
Nekem minden volt rendelve. Semmi sem jött belőle.
Avatar
arty

Hozzászólás #55040 2020.11.20. 12:47

Botond írta:Szerintem meg azt mondták, hogy "jajj, pedig a Pirike olyan jóravaló teremtés, hogy beszélhet így vele az az ember, pedig a folyosón tök normálisnak néz ki, mindig köszön, és a gyerekeknek is ebben kell élnie, jajjistenemkrisztussegítsmeg!" :banplz:
Mondjuk az óriási, hogy a kinect az gimmikfos, de bezzeg a kontroller lehelgetés meg a fülesbe ordítás, na az gémcséndzser! :nevetes2:
feltéve, hogy nem nintendókonzolt fújjkodsz. merakkor az is gimmikfos! (az is) :D

a kinect meg nem gimmick, hiszen ott a teljes játékmechanikát ez a szerkezet adja.

--- KINECT
.
.
--- Dualshock 5
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
--- generic Nintendo-gimmick
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55041 2020.11.20. 13:11

Botond írta:Mondjuk az óriási, hogy a kinect az gimmikfos, de bezzeg a kontroller lehelgetés meg a fülesbe ordítás, na az gémcséndzser! :nevetes2:
1. Igen, a Kinect az gimmick fos, egy legalja mocskos bukott szemét, élvezettel néztem a megalázó halálát és szánalmas létezésének vergődéseit.

2. A kontoller hasonló dolgait is gimmicknek minősítettem és hogy senki nem fogja használni 1 év múlva, max a vibrálást, vagy valami generic egyéb dolgot.

3. Ki mondta, hogy jó a fújkálás? Vagy hogy gamechanger? Deep és én is hörögve anyáztunk amikor használni kellett, bár speciel más okból.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #55042 2020.11.20. 13:21

Moby írta:Najó, tegnap magamalá szartam a PS5-DeS-Oled triótól :ijedt: :wilting: Ez valami olyan szintű vizuális kielégülés, hogy arra szavak sincsenek...
Elvittem az első real bossig egyetlen halál nélkül (a nexusba kerülő kötelezőn kívül). Mindent kitakarítottam, de a bossfightot meghagytam mára. Astroban még sehol nem tartok, Kilometers Moralesbe is épp csak, hogy belekukkantottam. Az is ahogy kinéz fidelity módban...atyaég.
Mondjuk a DeS első real bossát se mondanám realnek, könnyebb legyakni, mint egy átlagos mobot. Kétszer randiztam vele, de szinte ötletem sem volt, hogy ölessem meg vele magam, így mindkétszer ő halt meg.

Spoiler
A Phalanxszról beszélek, gondolom, ő van a remake-ben is. A Tower Knight már igazibb, de az se vészes. Nekem az első igazi (KURVAANYÁD!) a Firelurker volt (ős is az odavezető, bugos, elcseszett út miatt), a Maneater mögött az volt a második legrohadékabb, de az utóbbi toronymagasan alázza az egész játék minden más molekuláját szopásfaktorban. Bár tudom, hogy állítólag le lehet szefónyilazni a köd mögül.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #55043 2020.11.20. 13:46

47-es ügynök mellett 007-esen kalapál az IO Interactive.

phpBB [media]
Avatar
Micsu

Hozzászólás #55044 2020.11.20. 15:01

Zóanagyvarázsló írta:47-es ügynök mellett 007-esen kalapál az IO Interactive.

[video]https://www.youtube.com/watch?v=DQr3EU4EJpw[video]
Remelem nem a negerno bondot iranyitjuk majd.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #55045 2020.11.20. 15:20

Micsu írta:Remelem nem a negerno bondot iranyitjuk majd.
Bond-eredettörténet lesz. A négernő az új filmben meg nem Bond, csak megörökölte a 007-es kódszámot, ahogy máskor is örökölt ügynök megüresedett kódszámot, ahogy Puskás és Gera is 10-es mezben játszott a válogatottban.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #55046 2020.11.20. 15:22

Zóanagyvarázsló írta:Bond-eredettörténet lesz. A négernő az új filmben meg nem Bond, csak megörökölte a 007-es kódszámot, ahogy máskor is örökölt ügynök megüresedett kódszámot, ahogy Puskás és Gera is 10-es mezben játszott a válogatottban.
Honnan tudod? Nahat nem elkepzelhetetlen hogy James Bond lesz o is futyivel :banplz:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #55047 2020.11.20. 15:31

Micsu írta:Honnan tudod? Nahat nem elkepzelhetetlen hogy James Bond lesz o is futyivel :banplz:
Brosnan feminin lenne Lashana Lynchhez képest, az biztos.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55048 2020.11.20. 15:36

Én is mennyire el vagyok akadva Demon's-ban... kegyetlen geci ez a játék. Zseniális, de egy féreg. Phalanxot lenyomtam, de ennyi. Lepattanok minden másról.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #55049 2020.11.20. 15:44

DanielT írta:Én is mennyire el vagyok akadva Demon's-ban... kegyetlen geci ez a játék. Zseniális, de egy féreg. Phalanxot lenyomtam, de ennyi. Lepattanok minden másról.
Menj tovább, hídon ne szopasd magad, és nézz szét szépen. A phalanx utáni kis szarokból eshet fegyver upgrade-hez cucc. Húzd a fegyvered 1-2 szintet.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #55050 2020.11.20. 15:46

DanielT írta:Én is mennyire el vagyok akadva Demon's-ban... kegyetlen geci ez a játék. Zseniális, de egy féreg. Phalanxot lenyomtam, de ennyi. Lepattanok minden másról.
#54828 :nezze:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55051 2020.11.20. 15:47

TasManXT írta:Menj tovább, hídon ne szopasd magad, és nézz szét szépen. A phalanx utáni kis szarokból eshet fegyver upgrade-hez cucc. Húzd a fegyvered 1-2 szintet.
Nézzek széééééééééét? Egy Souls játékban? Nanebassz! :banplz:

+5-ös fegyverem van, belefulladtam minden heal itembe (persze már 1 sincs) és a karakter se szar. Csak én vagyok az, de nagyon. :szomoru1:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #55052 2020.11.20. 15:48

DanielT írta:Én is mennyire el vagyok akadva Demon's-ban... kegyetlen geci ez a játék. Zseniális, de egy féreg. Phalanxot lenyomtam, de ennyi. Lepattanok minden másról.
Én a Pók után járok PS3-on. Egyszer rohadt sok bolyongás után 0 healing itemmel megtaláltam a Flamelurkert, de alig tudtam sebezni majd 20 perc kínlódás után lecsapott. Azóta próbáltam más világokat, de eléggé lepattanós. Na majd még év végéig hátha lemegy a GoW 2 után meg a GTA 4 mellett.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #55053 2020.11.20. 15:50

DanielT írta:Nézzek széééééééééét? Egy Souls játékban? Nanebassz! :banplz:

+5-ös fegyverem van, belefulladtam minden heal itembe (persze már 1 sincs) és a karakter se szar. Csak én vagyok az, de nagyon. :szomoru1:

Spoiler
Híd alatti járatokon átmész, utolsónál feljössz, lesz pár farkas ami keményebb, és ott a tower knight fog gate, odáig át se jutottál?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára TasManXT 2020.11.20. 15:54-kor.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #55054 2020.11.20. 15:51

benőmenő írta:Én a Pók után járok PS3-on. Egyszer rohadt sok bolyongás után 0 healing itemmel megtaláltam a Flamelurkert, de alig tudtam sebezni majd 20 perc kínlódás után lecsapott. Azóta próbáltam más világokat, de eléggé lepattanós. Na majd még év végéig hátha lemegy a GoW 2 után meg a GTA 4 mellett.
Pók után Latria, utána meg Storm
Avatar
Moby

Hozzászólás #55055 2020.11.20. 15:54

Tas! Konzolközért. Sose hallottam róla, de leadtam az oldalán a rendelést a töltőre, és 10 perc múlva felhívott az ürge, hogy kedden tudja küldeni, jó lesz-e. És van neki headsetje, olcsóbban szerintem, mint máshol!
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #55056 2020.11.20. 16:00

Moby írta:Tas! Konzolközért. Sose hallottam róla, de leadtam az oldalán a rendelést a töltőre, és 10 perc múlva felhívott az ürge, hogy kedden tudja küldeni, jó lesz-e. És van neki headsetje, olcsóbban szerintem, mint máshol!
Köszi, de vidékről nem szopatom magam ilyen helyekről. Lehet simán megjön, de akkor is. :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #55057 2020.11.20. 16:05

TasManXT írta:Pók után Latria, utána meg Storm
Ja, a világok első bossai, illetve a Tower Knight után többnyire jobban jár az ember, ha világot vált egy kicsit.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zóanagyvarázsló 2020.11.20. 16:09-kor.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #55058 2020.11.20. 16:08

Zóanagyvarázsló írta:Ja, a világok első bossai, illetve a Tower Knight után többnyire jobban jár az ember, ha a világot vált egy kicsit.
Tower knight aztán muszáj, mert utána nyílik meg a Spell vendor a nexusban.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55059 2020.11.20. 16:17

TasManXT írta:
Spoiler
Híd alatti járatokon átmész, utolsónál feljössz, lesz pár farkas ami keményebb, és ott a tower knight fog gate, odáig át se jutottál?
Én már spoilerbe se rakom, mert Botondon kívül mindenki DS veterán.

Pók - Mindig eltalál a bénító gecivel, az eredetiben szerintem pontatlanabb volt. Najó, majdnem mindig. SZÉTBASZ.

Tower Knight - A szaromba paníroz, olyan range van a pajzsának, meg kb mindennek, hogy csak lesek.

Többi világot meg hagyjuk, most épp Latriában szopattak kérgesre.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #55060 2020.11.20. 16:33

DanielT írta:Én már spoilerbe se rakom, mert Botondon kívül mindenki DS veterán.

Pók - Mindig eltalál a bénító gecivel, az eredetiben szerintem pontatlanabb volt. Najó, majdnem mindig. SZÉTBASZ.

Tower Knight - A szaromba paníroz, olyan range van a pajzsának, meg kb mindennek, hogy csak lesek.

Többi világot meg hagyjuk, most épp Latriában szopattak kérgesre.
Tower knight ha emeli a pajzsát szaladj át a lába között. Legyél kurva könnyű persze.
Avatar
deep

Hozzászólás #55061 2020.11.20. 16:45

DanielT írta:Én már spoilerbe se rakom, mert Botondon kívül mindenki DS veterán.

Pók - Mindig eltalál a bénító gecivel, az eredetiben szerintem pontatlanabb volt. Najó, majdnem mindig. SZÉTBASZ.

Tower Knight - A szaromba paníroz, olyan range van a pajzsának, meg kb mindennek, hogy csak lesek.

Többi világot meg hagyjuk, most épp Latriában szopattak kérgesre.
Necsináldmár, a toronylovag olyan lassú, hogy szörnyű. Elsőre kinyírtam. Pókot másodikra.
Avatar
Botond

Hozzászólás #55062 2020.11.20. 17:03

DanielT írta:Én már spoilerbe se rakom, mert Botondon kívül mindenki DS veterán.

Pók - Mindig eltalál a bénító gecivel, az eredetiben szerintem pontatlanabb volt. Najó, majdnem mindig. SZÉTBASZ.

Tower Knight - A szaromba paníroz, olyan range van a pajzsának, meg kb mindennek, hogy csak lesek.

Többi világot meg hagyjuk, most épp Latriában szopattak kérgesre.
Tényleg nincs monkey island PS5re? Csak kéne neked vmi hasonló, hogy legyen sikerélmény. Egy day of the tentacle remaster? Azt is lepergettem már az xsx-en. :)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #55063 2020.11.20. 17:05

Botond írta:Tényleg nincs monkey island PS5re? Csak kéne neked vmi hasonló, hogy legyen sikerélmény. Egy day of the tentacle remaster? Azt is lepergettem már az xsx-en. :)
Van vívás a Monkey Islandben is, az még kemény dió lehetne.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #55064 2020.11.20. 19:10

Astro credits itt is pörög. Hát milyen kibaszott jó ez a játék. A zenéje valami fantasztikusan hangulatos.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55065 2020.11.20. 20:27

Képtelen vagyok USA PSN store-ból vásárolni. Se Revolut kártya, se OTP kártya, se Paypal nem megy. ISTENI. Köszönöm mindenkinek akinek ehhez köze van.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #55066 2020.11.20. 20:28

DanielT írta:Képtelen vagyok USA PSN store-ból vásárolni. Se Revolut kártya, se OTP kártya, se Paypal nem megy. ISTENI. Köszönöm mindenkinek akinek ehhez köze van.
Vegyél random helyről egyenleget és töltsd fel a kódot.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55067 2020.11.20. 20:36

TasManXT írta:Vegyél random helyről egyenleget és töltsd fel a kódot.
Inkább vágom/rágom le a lábam. SOHA nem lehet elkölteni róla annyi pénzt amennyi épp az egyenlegen van, így ezrek mennek garantáltan a kukába.

Amit vennék, az 40.19 USD... tehát 2x20-as kártya nem elég, 3-ból meg ott marad 19.81. Elmennek a kurva anyjukba.
Avatar
Tom

Hozzászólás #55068 2020.11.20. 20:40

Múlt héten el is felejtettem említeni mekkora jó volt a Mandalori. Az e heti rész is zseniális. Sztár Wárszabb a Sztár Wársznál. Skywalker kora olyan volt nekem, mint a Trónok Harca utolsó évada, moslék. De ezzel a Mandalorival visszajött a remény. Kúrva jó na. :taps:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #55069 2020.11.20. 21:05

Játszogatom ezt a GTA4-et (Botond, Series X-en milyen?) és amikor update-elték Rockszar löncseresre akkor nullázták az achikat Steamen, szóval ez a mai Bowlingos achi simán ritkább mint bármelyik PS5-ös platina trofi. :nezze:
Képernyőkép 2020-11-20 205928.jpg

Meg lőttem most 2 képet, mert az egyiknél kicsit furán jött ki kamu DOF az adott időjárás és napszak kombóval, a másik pedig szimplán csak "szép" sárgás-barna, ahogy mindenki emlékszik erre a játékra.
Spoiler
GTAIV_2020_11_20_20_27_40_892.jpg
GTAIV_2020_11_20_20_51_03_579.jpg
Avatar
Mekee

Hozzászólás #55070 2020.11.20. 21:15

DanielT írta:Inkább vágom/rágom le a lábam. SOHA nem lehet elkölteni róla annyi pénzt amennyi épp az egyenlegen van, így ezrek mennek garantáltan a kukába.

Amit vennék, az 40.19 USD... tehát 2x20-as kártya nem elég, 3-ból meg ott marad 19.81. Elmennek a kurva anyjukba.
Én régóta angol acc-al nyomom és ezvan. paypal se, csak a feltöltő. De amúgy mié menne a levesbe? Görgeted a következővel tovább. Én bewletoltam valamikor egy tudomisénmennyit, azt' levana gond.
Avatar
arty

Hozzászólás #55071 2020.11.20. 22:11

DanielT írta:Inkább vágom/rágom le a lábam. SOHA nem lehet elkölteni róla annyi pénzt amennyi épp az egyenlegen van, így ezrek mennek garantáltan a kukába.

Amit vennék, az 40.19 USD... tehát 2x20-as kártya nem elég, 3-ból meg ott marad 19.81. Elmennek a kurva anyjukba.
én egyszer levittem 0.19re az egyenlegem :)

amazon perfekt kodsource, es sonynal legalabb nincs geoblock. genny ms a mai napig ellehetetleniti h par uk accoskent megvett jatekom letoltsem! :(
Avatar
eje75

Hozzászólás #55072 2020.11.20. 22:22

Ma Én is elkezdtem a Demon's Souls-t...4K 60 fps....PC-n :banplz: csak nem néz ki a ANNYIRA jól :nyes:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55073 2020.11.20. 23:00

arty írta:amazon perfekt kodsource, es sonynal legalabb nincs geoblock
Hát ez miazanyám, ha nem geoblock? EU kártyám van, nem fogadja el. A Paypal régiót is nézik. :levele:
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #55074 2020.11.20. 23:04

Hoppácska, nioh 2 complete edition steam - február 5! :)
Amúgy baromi szimpatikus az is, hogy aki ps4-en megvette a játékot, azok megkapják ps5-ön a feltúrbózott változatot dlc-kel együtt ha ps4-en megvették.
Avatar
Botond

Hozzászólás #55075 2020.11.21. 07:18

benőmenő írta:Játszogatom ezt a GTA4-et (Botond, Series X-en milyen?)]
Ilyen. Hogy egy kommentet idézzek, “végre elkészült a hw, amin a fix60 elérhető”.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55076 2020.11.21. 09:04

Botond írta:Ilyen. Hogy egy kommentet idézzek, “végre elkészült a hw, amin a fix60 elérhető”.
System seller! Phil-nek ezzzel kellett volna tolnia a szekeret! :hehe:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #55077 2020.11.21. 09:06

DanielT írta:System seller! Phil-nek ezzzel kellett volna tolnia a szekeret! :hehe:
Majdnem annyira racionális lett volna, mint a GTA 5-tel kezdeni a nextgen masina leleplezését. :vigyor3:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #55078 2020.11.21. 09:12

benőmenő írta:Majdnem annyira racionális lett volna, mint a GTA 5-tel kezdeni a nextgen masina leleplezését. :vigyor3:
De az 5-böl már volt definitív verzió, a 4-böl csak most jött el. Nagyobbat üt, mint a Bugsnax!
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #55079 2020.11.21. 09:16

Far Cry 5 milyen? 10 EUR most ubinál.
3-at szerettem, 4 annyira nem.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #55080 2020.11.21. 09:18

Zóanagyvarázsló írta:Nagyobbat üt, mint a Bugsnax!
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55081 2020.11.21. 09:30

Közben haladtam DS-ben. Hogy képet kapjatok milyen veterán gémerrel álltok szemben, végletekig csiszolt érzékkel és stratégiával:

Több ezer órányi stream nézés, többszáz óra Souls játék után is elfelejtettem, hogy a Tower Knight bokájára rá lehet lockolni és a támadásait meg pajzzsal simán tudom tompítani... :wilting:

Mondjuk a pro streamerek vittek egyébként félre, mert azok soha nem lockolnak és nem blockolnak. Csak freemove és i-frame dodge.

Na mivel se pró, se streamer nem vagyok, a proli módszerrel simán leraktam az arcát a kockakőre. :hawaii:
Avatar
Botond

Hozzászólás #55082 2020.11.21. 09:36

DanielT írta:System seller! Phil-nek ezzzel kellett volna tolnia a szekeret! :hehe:
Csak irigy vagy, mert neked sose volt olyan konfigod, ami vitte volna a max@60at gta4ben, megértem. Már a monkey islandnál is nagyon kilógott az irigylóláb, de nem szóltam, mert hát az ilyeneket úgyis megveri az élet, vagy ha az nem, akkor a tower knight! :mf2:
Avatar
Moby

Hozzászólás #55083 2020.11.21. 10:44

Nnnna. Bekerült az Ultimate FAQ-ba. Még nem tudjuk mikor, de jön. Mostmár hivatalos.
Does PS5 support VRR?
PS5 hardware supports Variable Refresh Rate (VRR) through HDMI 2.1. After a future system software update, PS5 owners will be able to use the VRR feature of compatible TVs when playing games that support VRR.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #55084 2020.11.21. 10:45

Botond írta:Csak irigy vagy, mert neked sose volt olyan konfigod, ami vitte volna a max@60at gta4ben, megértem. Már a monkey islandnál is nagyon kilógott az irigylóláb, de nem szóltam, mert hát az ilyeneket úgyis megveri az élet, vagy ha az nem, akkor a tower knight! :mf2:
Azért a korábban linkelt GTA4 back compat videóban szó nincs semmiféle "max"-ról.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55085 2020.11.21. 10:53

Moby írta:Nnnna. Bekerült az Ultimate FAQ-ba. Még nem tudjuk mikor, de jön. Mostmár hivatalos.
Does PS5 support VRR?
PS5 hardware supports Variable Refresh Rate (VRR) through HDMI 2.1. After a future system software update, PS5 owners will be able to use the VRR feature of compatible TVs when playing games that support VRR.
Végre. Zsírke! :eljen:
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #55086 2020.11.21. 10:53

Moby írta:Nnnna. Bekerült az Ultimate FAQ-ba. Még nem tudjuk mikor, de jön. Mostmár hivatalos.
Does PS5 support VRR?
PS5 hardware supports Variable Refresh Rate (VRR) through HDMI 2.1. After a future system software update, PS5 owners will be able to use the VRR feature of compatible TVs when playing games that support VRR.
Akkor mégse boxot veszek :idiota: :eljen: :eljen: :eljen:
Avatar
Botond

Hozzászólás #55087 2020.11.21. 11:10

Greyfox írta:Akkor mégse boxot veszek :idiota: :eljen: :eljen: :eljen:
Várjál még, lehet csak elírás és VR-t akartak írni! :banplz:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #55088 2020.11.21. 11:56

Moby írta: when playing games that support VRR.
Hát ez meg mi?
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #55089 2020.11.21. 12:36

Énmegmondtam(tm), hogy az Astro lehet a legjobb launchjátékotok.
A DS-t szerintem nagyon-nagyon sokan csak kényszerből tolják, mert nincs más, és valójában nem is nagyon jön be nekik.
Avatar
deep

Hozzászólás #55090 2020.11.21. 12:45

aabyssx írta:Énmegmondtam(tm), hogy az Astro lehet a legjobb launchjátékotok.
A DS-t szerintem nagyon-nagyon sokan csak kényszerből tolják, mert nincs más, és valójában nem is nagyon jön be nekik.
Jelen, szétbasz tőle az ideg. De letolom rohadjon meg csakazértis.

Vissza: “Leáldozott.hu”