A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Moby

Hozzászólás #54951 2020.11.19. 11:33

A GLS tracking szerint a ps5-öm még kézbesítés alatt van.
Lehet, hogy kapok mégegyet? :ticking:
:idiota:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #54952 2020.11.19. 12:00

DanielT írta:Elmeroggyantak... hátjó, legyen. DE! Minden relatív. Most beszélünk kb 120 ezer ft "feleslegesen" kidobott pénzről. (azért az idézőjel, mert nem felesleges, vesz érte egy gyorsított ügyintézést és nyugalmat a következő hetekre/hónapokra).

Tehát 120 ezer Ft mínuszban van a család egy generációra akár, ami 7 év. OK.

Ezen kívül vajon hány olyan kiadást lehetne sorolni, ami tökéletesen elfogadott társadalmilag, mégis sokkal-sokkal komolyabb anyagi mínusz? Ne is menjünk messzebb mondjuk az autóhitelnél. A legtöbb esetben MILLIÓKAT fizetsz pluszban azért, mert nem bírod kivárni, hogy összejöjjön rá a pénz, vagy nem elég jó a használt. Ejj, de kis türelmetlen a nép. :nemtudom: Dohányzás+ivás példákat is megemlítem, hogy adjunk a demagógiának, miközben egyáltalán nem az.

Ráadásul aki most megveszi 300-ért, az hetek és hónapok múlva kisebb bukóval, vagy akár további nyereséggel adja el, mint az aki majd akkor veszi amikor hegyekben áll már a gép mindenhol.

Szal' lehet ennél sokkal nagyobb baromságot is csinálni, sokkal elfogadottabb módon...

De nézzük meg inkább mi a helyzet Xbox falván! :hehe:

Kép
Rossz erveles, Zo mar elmondta, nameg elvekrol van szo nem a 120 ezer forintrol.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #54953 2020.11.19. 12:15

Micsu írta:Rossz erveles, Zo mar elmondta, nameg elvekrol van szo nem a 120 ezer forintrol.
Szerintem FANTASZTIKUS érvelés. :P Day1 PS5-höz juthatsz ha többet fizetsz. Day1 autóhoz juthatsz, ha többet fizetsz. Az elvek csodálatos dolgok, nekem is van belőle pár és az még csodálatosabb, hogy alkalmazhatod most is: nem kötelező venni.

Én örülök, hogy vannak ilyen nemes lelkek, akik némi cigipénzért cserébe lemondanak a gépről embertársaik javára! :nezze:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #54954 2020.11.19. 12:26

Há'mosterremitmondjak? Mekee, szóljál már neki, hogy felesleges venni. :idiota:

Kép
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #54955 2020.11.19. 12:31

DanielT írta:Szerintem FANTASZTIKUS érvelés. :P Day1 PS5-höz juthatsz ha többet fizetsz. Day1 autóhoz juthatsz, ha többet fizetsz. Az elvek csodálatos dolgok, nekem is van belőle pár és az még csodálatosabb, hogy alkalmazhatod most is: nem kötelező venni.

Én örülök, hogy vannak ilyen nemes lelkek, akik némi cigipénzért cserébe lemondanak a gépről embertársaik javára! :nezze:
A multbeli beruhazasok tekinteteben merem feltetelzni, hogy legtobbunk eszre sem venne a szamlajan, ha 180 helyett 300-at fizetne a ps-ert, ugyhogy az elveken tul nem latok mas okot a hasonlo ajanlatok ignoralasara.

Ja es vigyazzatok, mar egy kamu, de profi, webshopos, ps5 meg kaphato, ne maradj le (utanvet nem jatszik) konzolbolt oldalt mar likvidaltattam a hardverapron. Ezek hany embert huzhatnak le egy nap alatt...
Avatar
Micsu

Hozzászólás #54956 2020.11.19. 13:00

DanielT írta:Szerintem FANTASZTIKUS érvelés. :P Day1 PS5-höz juthatsz ha többet fizetsz. Day1 autóhoz juthatsz, ha többet fizetsz. Az elvek csodálatos dolgok, nekem is van belőle pár és az még csodálatosabb, hogy alkalmazhatod most is: nem kötelező venni.

Én örülök, hogy vannak ilyen nemes lelkek, akik némi cigipénzért cserébe lemondanak a gépről embertársaik javára! :nezze:
Nem azert nem veszem 480ert a 3080at mert foldhoz vagna ;) Kocsit meg kapsz day1 hitelre de ketlem hogy 100%os felarral rajtad kivul hanyan probalnak be ;) Vagom en hogy nem ilyen vagy csak mar keszited magad elo arra az esetre ha nem jon meg a geped es szaladsz hwra a 3 kilos gepert, elore kell onigazolni nah :mf2:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #54957 2020.11.19. 13:07

Micsu írta:Nem azert nem veszem 480ert a 3080at mert foldhoz vagna ;) Kocsit meg kapsz day1 hitelre de ketlem hogy 100%os felarral rajtad kivul hanyan probalnak be ;) Vagom en hogy nem ilyen vagy csak mar keszited magad elo arra az esetre ha nem jon meg a geped es szaladsz hwra a 3 kilos gepert, elore kell onigazolni nah :mf2:
Na képzelheted mekkora esély van erre, amikor 15 éves autóm van és a 30 ezres Demon's Souls-t lemondtam és elrobeszkáztam a 23,500-as verzióért. :idiota: Mert ha már elvek, szabályosan hányingerem lett a 30 ezres játékszoftver gondolatára. Főleg, hogy ebből majd' 7 ezer az áfa.

Jaigen, hogy akkor jövőben meglegyen másnak is: Az Oázis.hu időre és frankón hozta a cuccot, tényleg annyiért.

SŐT!! Juteszembe, a másikat le se kellett mondanom még, ugyanis SEMMI infó róla. Még szerencse, hogy jött emez a képbe, itt ülnék a Monkey Islandon üres kézzel. :wilting:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #54958 2020.11.19. 13:14

Úristen Moby hogy nyomja már a kiégés közepén!!!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #54959 2020.11.19. 13:22

DanielT írta:Szerintem FANTASZTIKUS érvelés. :P Day1 PS5-höz juthatsz ha többet fizetsz. Day1 autóhoz juthatsz, ha többet fizetsz. Az elvek csodálatos dolgok, nekem is van belőle pár és az még csodálatosabb, hogy alkalmazhatod most is: nem kötelező venni.

Én örülök, hogy vannak ilyen nemes lelkek, akik némi cigipénzért cserébe lemondanak a gépről embertársaik javára! :nezze:
És a bányászás is tök jó volt, meg minden üzérkedés, hiába üldözi a törvény.

Én már most berendelem az összes PS6-ot, nektek leáldos kuponnal millióért fogom adni a darabját day1, én leszek a hősöd!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #54960 2020.11.19. 13:23

Moby írta:Folyik az adatátvitel, laza másfél óra, mire áttelepedik a Próról minden az új csodára. Desktopon nem ciripel, nulla hangja, majd játékban lesz érdekes. Gyönyörű a gép, de NAGY :D Ezt tudtuk. Halálosan véletlen, de PONT befér a tévé alá állítva. Milliméterre pontosan. A HDMI kábel kurva rövid, erre készüljetek. A kontroller csodás, de egy kicsit nehezebb, mint a régi. Egészen patent rajta minden gomb nyomásérzete. A gép az 1 gigás patchet úgy húzta le, hogy pislogni nem volt időm. Szerintem az 4-500 megás wifim korlátozza. Eddig perfekt minden! :taps: :szeret:
Ha több lenne a gép, akkor lehet, hogy lefagyott volna a PSN, de a Sony előrelátásának hála jól bírja :eljen:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #54961 2020.11.19. 13:28

Zóanagyvarázsló írta:És a bányászás is tök jó volt, meg minden üzérkedés, hiába üldözi a törvény.

Én már most berendelem az összes PS6-ot, nektek leáldos kuponnal millióért fogom adni a darabját day1, én leszek a hősöd!
Na tessék! Tudtam, hogy nem az a problémád, hogy valaki keres rajta amíg az a valaki te vagy! :nezze:

Az őszinteségedért cserébe egy VIP beszerzési forrást megosztok veled:

Spoiler
Kép
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #54962 2020.11.19. 13:32

DanielT írta:Na tessék! Tudtam, hogy nem az a problémád, hogy valaki keres rajta amíg az a valaki te vagy! :nezze:

Az őszinteségedért cserébe egy VIP beszerzési forrást megosztok veled:

Spoiler
Kép
Na látod, most cserébe a többi tömeges jelentkező ellenére, téged vettek elsőnek a PS6-ért álló sorba. A többiek még jelentkezhetnek! Ha hoznak orális szexben ügyes nőrokont, akkor elégedettségem esetén MILLIÓ helyett CSAK 999 999 Ft lesz a gép! CSAK ITT, CSAK MOST!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #54963 2020.11.19. 13:38

Zóanagyvarázsló írta:És a bányászás is tök jó volt, meg minden üzérkedés, hiába üldözi a törvény.

Én már most berendelem az összes PS6-ot, nektek leáldos kuponnal millióért fogom adni a darabját day1, én leszek a hősöd!
Ne bantsd, igy jon ki belole a csalodottsag h meg nem kapta meg a gepet :D
Holnap majd lehet nekunk kell osszedobni egy 4 kilos gepre hogy nehogy kart tegyen magaban :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #54964 2020.11.19. 13:41

Micsu írta:Ne bantsd, igy jon ki belole a csalodottsag h meg nem kapta meg a gepet :D
Holnap majd lehet nekunk kell osszedobni egy 4 kilos gepre hogy nehogy kart tegyen magaban :banplz:
HÁT DE NEM?!?! Mostmiafasz már elnézést. MINDENKI megkapta délelőtt 10-ig innen, csak én nem, még most se. :boxer:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #54965 2020.11.19. 13:46

PONT kinéztem az ablakon és PONT hozott egy futár egy PONTOSAN olyan dobozt PONT az én épületembe. Naná, hogy nem nekem. KSNMLKANDSJADBJANJQKEJKQBJEWQWQAÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
Avatar
Micsu

Hozzászólás #54966 2020.11.19. 13:52

DanielT írta:PONT kinéztem az ablakon és PONT hozott egy futár egy PONTOSAN olyan dobozt PONT az én épületembe. Naná, hogy nem nekem. KSNMLKANDSJADBJANJQKEJKQBJEWQWQAÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
Jolvan megnyugodtam :D
Legalabb a konzolok szervize nem felarral adja a gepet mint a budos cigany emag a 3080at (meg a tobbi).
Avatar
Moby

Hozzászólás #54967 2020.11.19. 14:27

DanielT írta:Úristen Moby hogy nyomja már a kiégés közepén!!!
Nah, nem is tudom hol kezdjem :D
A gép csodálatos. Semmi, de semmi hangja, hűtésből eredően. Kicsit berreg a coil, de csak nagyon közelről hallatszik. Jókorát szoptam MINDENNEL :D Kezdődött ott, hogy azthittem áttett mindent. Hát a ló nemi szervét. A profilokat, és a mentéseket tette át. Majd bejött a rendszer, és kiírta, hogy még 10 óra, mire a játékok is átmennek. Na mondom ok, köszi, akkor ez nem, majd letöltöm netről. Hát azóta már rég letöltöttem, meg sokkal többet is. Telivertem az SSD-t :DSADSD
Aztán folytatódott ott, hogy minden 30fps-el ment. Astro is, menü is, minden. Közben azt írta 60Hz. Hát mondom ez most mi? Na, kiderült, hogy annak ellenére, hogy a tv felismerte a PS5-öt, és be is állította az ikonját, nem tette magát game módba. De hogy ettől miért ment 30fps-el minden ez máig homály, mert a kimenet 60Hz-en állt. Viszont ezt egy egységsugarú user úgy beszopja, mint a huzat, és talán fel sem fog tűnni neki, mert nem tudja mi az a 30fps. És ez egyértelműen az ALLM hiányából fakad. Aztán folytatódott ott, hogy SEMMIT nem találtam a menüben. Hol látom, hogy mi töltődik? Nem találtam semmit. Aztán rájöttem szépen mindenre. Nagyon idegen minden elsőre a PS4 után.
A kontroller...hát ez KÉÉÉÉÉÉÉÉÉSZ. Olyan erő van a trigger határolóban, hogy nem hittem el elsőre. A haptic feedback, meg az egész működése...next-nextgen. A rendszer úgy működik, mint az álom. Játék előtt-alatt-közben egy millisecnyi gondolkodás nincs bármit kérek tőle.
De hogy mondja rosszat is: a parental control kezelhetetlenül szigorú. Szülőként sem tehetek már kivételt a ps5 játékokra a gyerekemnek. Enyhíteni nem lehet az age ratingen, csak szigorítani. Kivétel nincs.PS4 játékokra viszont továbbra is enyhíthetek. Ez mondjuk hülyeség.
Játékok: eddig astro ment. Zseniális. Egyelőre nincs is kedvem semmi máshoz :DD
Avatar
DanielT

Hozzászólás #54968 2020.11.19. 14:35

Moby írta:Játékok: eddig astro ment. Zseniális. Egyelőre nincs is kedvem semmi máshoz :DD
BIZTOS NINCS??! Pedig tudnám ajánlani az ABLAKON KIBÁMULÁST ÉS GÉP VÁRÁST MINT EGY IDIÓTA BAROM! _NaGYoN_ÉLveZeM_!!!! :boxer: :boxer: :boxer:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #54969 2020.11.19. 14:41

"High demand for PS5 in the UK. A single retailer had a queue reach 150,000 users today. This is today, not during the pre-order period prior. "
Avatar
Botond

Hozzászólás #54970 2020.11.19. 14:42

Micsu írta:Ne bantsd, igy jon ki belole a csalodottsag h meg nem kapta meg a gepet :D
Holnap majd lehet nekunk kell osszedobni egy 4 kilos gepre hogy nehogy kart tegyen magaban :banplz:
Én remélem perceken belül odaér a gépe, mert a kommentjeit elnézve kb ennyire van egy idegösszeomlástól! Vki linkeljen már neki vmi df videót ahol a 240p eredeti grafikás monkey island ledadog 48 fps-re, hátha abból erőt merít újabb 15 perc várakozásra.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #54971 2020.11.19. 14:44

Én a nextgen cirkuszhoz még annyit tudnék hozzáfűzni, hogy unalmamban összecelluxoztam a PS2 + PS3-at, hogy meglegyen az ÖT és felváltva tolom a DeS-t és a GoW 2-t. :banplz:
Avatar
arty

Hozzászólás #54972 2020.11.19. 14:51

DanielT írta:Na képzelheted mekkora esély van erre, amikor 15 éves autóm van és a 30 ezres Demon's Souls-t lemondtam és elrobeszkáztam a 23,500-as verzióért. :idiota: Mert ha már elvek, szabályosan hányingerem lett a 30 ezres játékszoftver gondolatára. Főleg, hogy ebből majd' 7 ezer az áfa.

Jaigen, hogy akkor jövőben meglegyen másnak is: Az Oázis.hu időre és frankón hozta a cuccot, tényleg annyiért.

SŐT!! Juteszembe, a másikat le se kellett mondanom még, ugyanis SEMMI infó róla. Még szerencse, hogy jött emez a képbe, itt ülnék a Monkey Islandon üres kézzel. :wilting:
Szerintem ez itt (a 300k-s ps5 védelem mellett) annyit jelent, hogy neked nincsenek elveid. Kényszerhelyzetben simán ugrott volna a 7k mészáros zsebébe, ha kell a saját kezeddel csúsztatod be. Ha nagyon kényelmes, akkor persze nem adod közvetve se át a pízt, hiszen win-win, de kb ennyiről szól a dolog. Ezért is vagy otp-s, a váltás nem tud kényelmes lenni, így a hétezer sem zavar :D (pedig amúgy nagyoooon!)
Avatar
arty

Hozzászólás #54973 2020.11.19. 14:53

DanielT írta:"High demand for PS5 in the UK. A single retailer had a queue reach 150,000 users today. This is today, not during the pre-order period prior. "
Élőlánc London körül? (ha nem lenne pandémia!)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #54974 2020.11.19. 15:00

Megjött, hogy rohadna meg.

Ez a gép SZÜRKE nem fehér. A kontroller fogása fantasztikus.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #54975 2020.11.19. 15:02

DanielT írta:Megjött, hogy rohadna meg.

Ez a gép SZÜRKE nem fehér. A kontroller fogása fantasztikus.
nah :P
Btw mikor eloszor bemutattak a gepet nekem tetszett, utana meg a rendes kepeken, rivjukban, meg ahogy egyre tobbet lattam a tv mellett etcetc. absz nem tetszik.
Avatar
Botond

Hozzászólás #54976 2020.11.19. 15:03

DanielT írta:Megjött, hogy rohadna meg.

Ez a gép SZÜRKE nem fehér. A kontroller fogása fantasztikus.
Na, végre! Pont írni akartam, hogy nagy a csönd vagy éppen átveszed, vagy felkötötted magad, de akkor szerencsére az előbbi! Jó játékot!
Avatar
Mekee

Hozzászólás #54977 2020.11.19. 15:09

DanielT írta:Na tessék! Tudtam, hogy nem az a problémád, hogy valaki keres rajta amíg az a valaki te vagy! :nezze:

Az őszinteségedért cserébe egy VIP beszerzési forrást megosztok veled:

Spoiler
Kép
tulajdonképpen nem is beszelném le, aki megveszi majdnem dupla áron az meg is érdemli. Tulajdonképpen ha egyszer eszembe jutna, én simán vennék pl 2-t, majd az egyiket eladva 0-ra kijönne nekem. Nem nyerészkedés, de csak jobban futna aza day1 cucc ingyengépen :banplz: :nezze:
Avatar
Moby

Hozzászólás #54978 2020.11.19. 15:36

Nehezen, de végül csak megtaláltam a legjobb, végleges helyet neki.
Spoiler
Kép
Kép
Avatar
Micsu

Hozzászólás #54979 2020.11.19. 16:15

Moby írta:Nehezen, de végül csak megtaláltam a legjobb, végleges helyet neki.
Spoiler
Kép
Kép
Nagyon ki se log az osszkepbol :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #54980 2020.11.19. 17:09

Na hát mostanra valszeg elfogyott a szerverkapacitás, mert a Days Gone patch kb 40 percbe kerül... Mindegy, ráérek.

Hát a kontroller rezgés finoman szólva nem nyűgözött le, a ravasz érdekesebb érzés.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #54981 2020.11.19. 17:35

DanielT írta:Hát a kontroller rezgés finoman szólva nem nyűgözött le, a ravasz érdekesebb érzés.
olyan nincs, annak a varázscuccnak működni kell! Mi a baj vele?
Avatar
Micsu

Hozzászólás #54982 2020.11.19. 17:52

Mekee írta:olyan nincs, annak a varázscuccnak működni kell! Mi a baj vele?
Ne bantsad mar, vegre valami a sixaxis ota meg a forma is jobb lett (talan, megkene fogni), a ps4 eseteben a kontroller nagy gombjanak funkcionalo tapipad uberfail kategoria, a gagyiul szolo mikrofon meg meh kategoria, meglettem volna anelkul is.
Avatar
Moby

Hozzászólás #54983 2020.11.19. 17:58

Mekee írta:olyan nincs, annak a varázscuccnak működni kell! Mi a baj vele?
Bütyök nött a tenyerére a sok fugázástól, nem érzi :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #54984 2020.11.19. 18:19

Kibaszták az ubiconnectből az anno1800at, kivezetik pc-ről az acsirendszert és most még ez is. Teljesen hülyének nézik a játékosokat! :levele:
Avatar
arty

Hozzászólás #54985 2020.11.19. 18:26

DanielT írta:Na hát mostanra valszeg elfogyott a szerverkapacitás, mert a Days Gone patch kb 40 percbe kerül... Mindegy, ráérek.

Hát a kontroller rezgés finoman szólva nem nyűgözött le, a ravasz érdekesebb érzés.
boxlauncskor estére letérdelt a teljes infra... ott is lassulással kezdődött...

aszonnyátok meg, mennyire erős a rezgés? én rumble-imádó vagyok, a hurkatöttő közben a nagymotornak ezerrel kellett pörögnie, hogy kitépje a kezemből!!! :)
ahoz képest ez?
Avatar
Botond

Hozzászólás #54986 2020.11.19. 18:27

arty írta:boxlauncskor estére letérdelt a teljes infra... ott is lassulással kezdődött...
Skypera szökőévente egyszer nézzé mán rá!
Avatar
Mekee

Hozzászólás #54987 2020.11.19. 18:31

Micsu írta:Ne bantsad mar, vegre valami a sixaxis ota meg a forma is jobb lett (talan, megkene fogni), a ps4 eseteben a kontroller nagy gombjanak funkcionalo tapipad uberfail kategoria, a gagyiul szolo mikrofon meg meh kategoria, meglettem volna anelkul is.
Ja nemnem, a kontrollerrel semmi bajom, jót tett hogy belátták, ez a forma ami kényelmes, elvileg rendes akksit is kapott, a ravasz meg ötletes, ha van annyi fakéz a fejlesztőkben, hogy kihasználják.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #54988 2020.11.19. 18:35

arty írta:boxlauncskor estére letérdelt a teljes infra... ott is lassulással kezdődött...

aszonnyátok meg, mennyire erős a rezgés? én rumble-imádó vagyok, a hurkatöttő közben a nagymotornak ezerrel kellett pörögnie, hogy kitépje a kezemből!!! :)
ahoz képest ez?
Moby tett be rola videot :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #54989 2020.11.19. 18:39

Botond írta:Skypera szökőévente egyszer nézzé mán rá!
ÚÚÚÚRISTEN AZ MIIII?? :DDD SKYPE! Jó hogy nem ICQ-n dumáltok :D
Castle82

Hozzászólás #54990 2020.11.19. 18:45

Botond írta:Kibaszták az ubiconnectből az anno1800at, kivezetik pc-ről az acsirendszert és most még ez is. Teljesen hülyének nézik a játékosokat! :levele:



Kép Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #54991 2020.11.19. 19:04

Hát ez a PS5 ventilátor egy percegő hugypendely.
Avatar
eje75

Hozzászólás #54992 2020.11.19. 19:24

Ejjj ma "majdnem" lett egy PS5-öm :nyes: felmentem a Telekom oldalára, és konkrétan rendelhető volt... beraktam a kosárba a próbából, két perc alatt, de ment.. kitöltöttem mindent, bár közben többször frissíteni kellett, de lassan eljutottam az utolsó oldalra, minden kitöltve, rányomtam a megrendel gombra,és onnan kész.. lehalt az oldal... fél óráig frissítgettem kétszer még eljutottam a szállítási szállítási címig, egy párszor bejött maga a termék, de a inkább csak a hibaüzenetet dobálta az oldal, a végén már kiírta, hogy a rendelésemet a kérte feltételekkel nem tudja teljesíteni, úgyhogy feladtam... nem érintett annyira rosszul, mint Arty-t az OTP negyedéves gyorsjelentése, de azért a jóindulatú arcát is felém fordíthatta volna a jóistenke... de Ő azt mondta lófaszt, és berakta a következő adag szart a hurkatöltőbe aminek a másik végén az orális nyílásom helyezkedik el... tekeri az öreg a kart rendesen :nyes: :nyes: :banplz: :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #54993 2020.11.19. 19:29

Ja és ugyanitt PS5 eladó...

Nem csilingel a trofi. A trofi lista elrendezése egy okádék és a gép kikapcsolása is egy rubik kocka lett az eddigiekhez képest.

szerk: Videót kellett róla néznem, hogy egyáltalán meghalljam a hangot... de jól sikerült! :wilting:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #54994 2020.11.19. 19:35

Ja és rohadt lassan kel fel sleepből, nem volt ott semmiféle kamu a videóban. És ahelyett, hogy instant a játékban találnám magam ahogy eddig, beraja a profilválasztót, utána meg a menübe tesz.

El-basz-ták.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #54995 2020.11.19. 19:39

DanielT írta:Ja és ugyanitt PS5 eladó...

Nem csilingel a trofi. A trofi lista elrendezése egy okádék és a gép kikapcsolása is egy rubik kocka lett az eddigiekhez képest.

szerk: Videót kellett róla néznem, hogy egyáltalán meghalljam a hangot... de jól sikerült! :wilting:
300 v 400k? :D
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #54996 2020.11.19. 19:44

eje75 írta:Ejjj ma "majdnem" lett egy PS5-öm :nyes: felmentem a Telekom oldalára, és konkrétan rendelhető volt... beraktam a kosárba a próbából, két perc alatt, de ment.. kitöltöttem mindent, bár közben többször frissíteni kellett, de lassan eljutottam az utolsó oldalra, minden kitöltve, rányomtam a megrendel gombra,és onnan kész.. lehalt az oldal... fél óráig frissítgettem kétszer még eljutottam a szállítási szállítási címig, egy párszor bejött maga a termék, de a inkább csak a hibaüzenetet dobálta az oldal, a végén már kiírta, hogy a rendelésemet a kérte feltételekkel nem tudja teljesíteni, úgyhogy feladtam... nem érintett annyira rosszul, mint Arty-t az OTP negyedéves gyorsjelentése, de azért a jóindulatú arcát is felém fordíthatta volna a jóistenke... de Ő azt mondta lófaszt, és berakta a következő adag szart a hurkatöltőbe aminek a másik végén az orális nyílásom helyezkedik el... tekeri az öreg a kart rendesen :nyes: :nyes: :banplz: :banplz:
Dögöljek meg, ha nem ugyanezt csináltam ma végig én is, csak hiba én nélkül jutottam el a hiba a rendelés foglalásánál feliratig. :D Viszont! KÉZBEVETTEHETTEM a kontrollert. Ez is valami!
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #54997 2020.11.19. 19:47

Botond vagy RT? :D :banplz:
RT.png
Avatar
Moby

Hozzászólás #54998 2020.11.19. 19:51

DanielT írta:Ja és rohadt lassan kel fel sleepből, nem volt ott semmiféle kamu a videóban. És ahelyett, hogy instant a játékban találnám magam ahogy eddig, beraja a profilválasztót, utána meg a menübe tesz.

El-basz-ták.
állítsd be, hogy beléptessen automatikusan, és akkor visszavisz a játékban. Ez így volt a ps4-en is, és ott is be kellett állítani.

/ez a rohadt lassan kel fel a sleepből meg meh...legalább beletart tudomisén HAT másodprecbe? HALJANAK MEG! :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #54999 2020.11.19. 19:56

Greyfox írta:Dögöljek meg, ha nem ugyanezt csináltam ma végig én is, csak hiba én nélkül jutottam el a hiba a rendelés foglalásánál feliratig. :D Viszont! KÉZBEVETTEHETTEM a kontrollert. Ez is valami!
Nyugodtan legyetek, mondom menny i volt az elérhető mennyiség: TIZENKETTŐ DARAB :banplz: Benne volt az oldal forráskódjában. Vajon mekkora eséllyel indultatok érte? :D
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #55000 2020.11.19. 20:09

Moby írta:Nyugodtan legyetek, mondom menny i volt az elérhető mennyiség: TIZENKETTŐ DARAB :banplz: Benne volt az oldal forráskódjában. Vajon mekkora eséllyel indultatok érte? :D
TEHÁT volt esélyem!! :D
Avatar
eje75

Hozzászólás #55001 2020.11.19. 20:18

Moby írta:Nyugodtan legyetek, mondom menny i volt az elérhető mennyiség: TIZENKETTŐ DARAB :banplz: Benne volt az oldal forráskódjában. Vajon mekkora eséllyel indultatok érte? :D
Utána lehiggadtam... ráér! Ha sikerült volna megvenni, akkor most lenne rá 1 azaz 1! db játékom, ami jelenleg érdekel a "lineup"-ból (a lineupot amúgy viccnek szántam! nyilván!)... hidegen hagy, hogy hogy Boxra még annyi se érdekel, mert az a doboz pláne nem nekem szól a PC-m miat... elbaszott egy generáció váltás ez, az az igazság... ide buli kellene, tűzijáték kellene, félmeztelen qwák, sör szökőkút, meg raklapok, ahonnan 10 m3-es gúlákból vihetnék el a gamerek a cuccot, amit folyamatosan újratöltenének a piros pólós szénalapúak a feneketlen raktárból, és az kellene legyen az egyetlen gondjuk, hogy melyik játékot NE vegyék meg, mert arra már nem maradt a 10 másik exklu. miatt... ehelyett: balfasz lúzerek ezerszám spammelik az F5-öt, hátha nekik dobja Fortuna a 15 gép valamelyikét, amire még amúgy sincs game... hát ha ilyen a gamer paradicsom, akkor milyen lehet a pokol?
y
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára eje75 2020.11.19. 20:21-kor.
Avatar
eje75

Hozzászólás #55002 2020.11.19. 20:20

Greyfox írta:TEHÁT volt esélyem!! :D
Hát SIMÁN :banplz: ..kettőnkre volt 12 darab... faszé nem jutott akkor??
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #55003 2020.11.19. 20:27

eje75 írta:Utána lehiggadtam...
Képzelem. :D
Spoiler
Kép
Avatar
eje75

Hozzászólás #55004 2020.11.19. 20:31

Greyfox írta:Képzelem. :D
Spoiler
Kép
Sokkal higgadtabban fogadtam, inkább csináltam egy jó pirítóst!
Spoiler
Kép
Avatar
eje75

Hozzászólás #55005 2020.11.19. 20:47

A Sotyi csinált egy PS5 reklámot Jaden Smith-el..be se szúrom, akkora okádék az a gyerek, félkegyelmű konkrétan... de amit nem értek: minek REKLÁMOZNI a PS5-öt jelenleg?? Hátha rákívánok, és szaladok a boltba érte?? Tudják a japók, hogy nem lehet amúgy kapni a szarukat? Minek reklámozzák, amit nem lehet kapni?
Avatar
Botond

Hozzászólás #55006 2020.11.19. 21:07

eje75 írta:A Sotyi csinált egy PS5 reklámot Jaden Smith-el..be se szúrom, akkora okádék az a gyerek, félkegyelmű konkrétan... de amit nem értek: minek REKLÁMOZNI a PS5-öt jelenleg?? Hátha rákívánok, és szaladok a boltba érte?? Tudják a japók, hogy nem lehet amúgy kapni a szarukat? Minek reklámozzák, amit nem lehet kapni?
Pont ugyanezt mondtam három hete. :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #55007 2020.11.19. 21:09

Greyfox írta:Botond vagy RT? :D :banplz:
RT.png
Én csak úgy adnám, ha a ps5 mellé még ráfizet 185ezret, hogy tudjak venni másik xsx-et két hét múlva. Az egyik platformra van 3 játékom talán, ha minden ps4 játékot le tudok tölteni ps5re is, a nincsjáték platformra meg 500as listám van nincsjátékokból.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55008 2020.11.19. 21:25

Pörög az Astro Playroom credits.

Könnyfakasztóan cukimuki játék, amiben igazán szépen megvillan, hogy micsoda TÖRTÉLEME van már ennek a Playstation platformnak. Nintendo elmehet a picsába a 3 karakterével, amikor itt van vagy 40 és egy ruhadarabról, pózról, hajviseletről fel lehet ismerni mindet.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55009 2020.11.19. 21:28

Botond írta:Én csak úgy adnám, ha a ps5 mellé még ráfizet 185ezret, hogy tudjak venni másik xsx-et két hét múlva. Az egyik platformra van 3 játékom talán, ha minden ps4 játékot le tudok tölteni ps5re is, a nincsjáték platformra meg 500as listám van nincsjátékokból.
Ezt jó sokszor elmondod magadnak naponta? :mf2:
Avatar
arty

Hozzászólás #55010 2020.11.19. 21:51

DanielT írta:Ezt jó sokszor elmondod magadnak naponta? :mf2:
Ha te is letolnál heti 2-3 játékot, nem írnál ilyeneket :P
Frankón, Botond egy gép. Neki van értelme a backlognak, tényleg válogat és játszik belőle.

Nem mellesleg teljesen tönkretette az acsivadászat-hajlandóságom: eddig is leáldozóban volt a játszanivágyásom, de amióta a hó második napján annyi gamerscore-al vezet, amennyit hóvégére szoktam összehozni... nos, nem segít. És ráadásul az elmúlt 20 év legszarabb gépén kéne "versenyre kelni" vele (a dreamcastot is/már beleértve!).
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #55011 2020.11.19. 21:55

Versenyezni gamerscore-ban... :D:D
...mi vagy te baze, 8 éves 2006-ban?!?
Ne má!
Avatar
eje75

Hozzászólás #55012 2020.11.19. 22:16

Akinek nem jutott PS annak javaslom a HBO-n a Könnyek Völgyét: izraeli sorozat a Yom Kippur háborúról... megdöbbentem, mennyire jó, nagyon erős cucc...
Avatar
Botond

Hozzászólás #55013 2020.11.19. 22:25

eje75 írta:Akinek nem jutott PS annak javaslom a HBO-n a Könnyek Völgyét: izraeli sorozat a Yom Kippur háborúról... megdöbbentem, mennyire jó, nagyon erős cucc...
Köszi, pont kifut a napi futós sorozatom, következőnek rápróbálok!
Avatar
arty

Hozzászólás #55014 2020.11.19. 22:42

aabyssx írta:Versenyezni gamerscore-ban... :D:D
...mi vagy te baze, 8 éves 2006-ban?!?
Ne má!
vissza lehet keresni, 10+ éve a 360on ki volt kapcsolva, hogy egyáltalán acsit kaptam!
aztán bekapcsoltam... aztán pár játékban pár acsit megcsináltam, amikor még akartam kicsit játszogatni... aztán volt 1-2 amit komolyabban vettem... aztán ms bevezette ezt a havi versengősdit a friendek között... és néha megnéztem... aztán minden hónapban megnéztem... aztán párszor első AKARTAM lenni :D

Aztán jött Botond és már nemis játszok az xboxon :( :D

Félre ne értse senki, nem vagyok függő!!!! :D (tényleg nem, de gs-trofi-stb-statbuzulni jó)

Spoiler
hja és ha friendek lennénk, téged minden hónapban elvernélek! :D sajnos kb 3 éve ott áll az x/ps friend requestem, mindhiába :( újraküldtem!! :D
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára arty 2020.11.19. 22:46-kor.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #55015 2020.11.19. 22:42

Botond írta:Köszi, pont kifut a napi futós sorozatom, következőnek rápróbálok!
Sorozatscore-versenybe hol lehet beszállni?
Avatar
Necro

Hozzászólás #55016 2020.11.19. 22:52

DanielT írta:Ja és ugyanitt PS5 eladó...
150-ért leveszem rólad az a szart. Ha a postát állod.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55017 2020.11.19. 23:07

Na jó, első PS5 a topikban NAGY ÜGY, nem ti szállítottátok ki!

Viszont az ELSŐ PLATINÁT ÉN SZÁLLÍTOM! Day1! E!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!44444444444444444

Kép
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #55018 2020.11.19. 23:11

DanielT írta:Na jó, első PS5 a topikban NAGY ÜGY, nem ti szállítottátok ki!

Viszont az ELSŐ PLATINÁT ÉN SZÁLLÍTOM! Day1! E!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!44444444444444444

Kép
Jöhet a ds platina :bdead: :eplus2:
Avatar
deep

Hozzászólás #55019 2020.11.19. 23:22

DanielT írta:Na jó, első PS5 a topikban NAGY ÜGY, nem ti szállítottátok ki!

Viszont az ELSŐ PLATINÁT ÉN SZÁLLÍTOM! Day1! E!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!44444444444444444

Kép
Kár, hogy effektíve nem jár érte platina trophy :D Mindazonáltal én kicsit tartalékoltam belőle holnapra is, és helyette szopattam magam csatakra Demonsban. Hát, öreg vagyok én már ehhez, nagyon meg kell magam erőltetni majd, ha végig akarom nyomni :D Nem véletlen, hogy már a Bloodborne se ment végig, csak a soulsok (demons nem). Ellenben az astro tényleg brutál, mennyi ötletet pakoltak bele. És azok a triggerek... Párszor azért felszaladt a szemöldököm egy mosoly kíséretében, hogy hinnye, ez ilyet is tud? Elbújhat itt mindenki a csába. Hiányos a start, nincs VRR? LESZAROM ha ilyen feature-öket hoznak, és amúgy is minden beton 60. Days Gone-t kipróbáltam, csak hogy milyen a BC (164 órát ír beletéve). Ilyen képminőséget nem minden nap látni. Persze megfelelő megjelenítővel. 12 órát nyomtam astro, DS, Knack 2 pár perces pihikkel egyfolytában és most is csak azért hagyom abba mert már elfáradtam erősen. Holnap reggel kávé és folyt. köv. Sosem készült még ennyire jó Playstation per tíz.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #55020 2020.11.19. 23:22

DanielT írta:Na jó, első PS5 a topikban NAGY ÜGY, nem ti szállítottátok ki!

Viszont az ELSŐ PLATINÁT ÉN SZÁLLÍTOM! Day1! E!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!44444444444444444

Kép
Csak akkor hiteles bármilyen trófea, ha beteszed a videót, ahogy éppen becsilingelt.

Vissza: “Leáldozott.hu”