A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #54881 2020.11.18. 19:38

TasManXT írta:Dehogy jobb verzió. Minden teszten ez a fosabb. Ezen semmiféle VRR nem segít.
DF tesztben elmondták, hogy az egyetlen mód, hogy ne tearingeljen ez a szar, a vrr. Pont.
Avatar
arty

Hozzászólás #54882 2020.11.18. 19:38

:banplz:
Micsu írta:Ez az arty is mar el Micsusodik :banplz:
ezt mar nem mosom le, de... szmajlik + 3 hsz el lentebb is buszkelkedett a digitonly fossal, plusz mar joparszor belem torolte a tenyt, vesszen a lemez, stb :p
Avatar
Moby

Hozzászólás #54883 2020.11.18. 19:39

17:31 - Csomag beérkezett a csomagelosztó központba.
Kép
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #54884 2020.11.18. 19:42

Moby írta:17:31 - Csomag beérkezett a csomagelosztó központba.
Nálam fogalmam sincs mi van. Délben átváltott a rendelés teljesített státuszra, de semmilyen csomagszámot nem kaptam.
Avatar
arty

Hozzászólás #54885 2020.11.18. 19:43

le lehet nyugodni a picsaba, eu rajt elott csak kihozta a sony a tuti firmwareupdatet!!

brutalis a szolgaltatasbovules, bennfentesek hozzafertek az nda-s changeloghoz eshat ki-leakeltek:

“improves system performance.”

ezbazme.... waitstation
Avatar
arty

Hozzászólás #54886 2020.11.18. 19:45

Moby írta:Amúgy igen, a VRR hiánya még mindig gáz PS5-ön. Meg ez is a 12TF és a világlegerősebbkonzolja narratíva tükrében.
[video]https://i.imgur.com/ZqdbxV5.mp4[/video
kezdek elbizonytalanodni... :/

ha a multiplatform is szarabb, kinektet nem bwcompatol, minek is veszem en ezt a fost??!!?
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #54887 2020.11.18. 20:04

arty írta:kezdek elbizonytalanodni... :/

ha a multiplatform is szarabb, kinektet nem bwcompatol, minek is veszem en ezt a fost??!!?
Monkey Island :banplz:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #54888 2020.11.18. 20:05

arty írta:kezdek elbizonytalanodni... :/

ha a multiplatform is szarabb, kinektet nem bwcompatol, minek is veszem en ezt a fost??!!?
Én pckiváltásra, de ahhoz is kellene valami játék. De ha most tényleg a multik is jobban futnak pisin, akkorhát... Ms exkluk eljöveteléremár lesz előle revízió v slim is esetleg :)
Avatar
Mekee

Hozzászólás #54889 2020.11.18. 20:08

Moby írta:Amúgy igen, a VRR hiánya még mindig gáz PS5-ön. Meg ez is a 12TF és a világlegerősebbkonzolja narratíva tükrében.
phpBB [media]
Tavaszig kapnak időt, de utána nincs haladék
Avatar
DanielT

Hozzászólás #54890 2020.11.18. 20:15

Jóvan az isten áldjon meg benneteket! Botondnak dobtam be csalinak az 1 frémes különbséget, hogy aztán a reakciójától függően orcáncsapjam a 46-60-nal! :banplz:

Elveszitek az ember játékát! :boxer:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #54891 2020.11.18. 20:17

Meanwhile Ps5 rendelésem állapota láttán nem vigyorgok:

"csomagot még nem adták át a GLS részére."
Avatar
Mekee

Hozzászólás #54892 2020.11.18. 20:40

Meanwhile shityear shitawards jelöltjei, igen változatos a felhozatal
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #54893 2020.11.18. 20:48

arty írta:kezdek elbizonytalanodni... :/

ha a multiplatform is szarabb, kinektet nem bwcompatol, minek is veszem en ezt a fost??!!?
És Halo 4 crossplayre se elég jó...
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #54894 2020.11.18. 20:49

DanielT írta:Eszembe sem jutott és nem tudom milyen minőségűek azok az utángyártott tokok. 5 perc egy ilyen matrica művelet és én szeretek ilyesmit csinálni.
Ez is jó játék, és Sony-exkluzív!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #54895 2020.11.18. 20:50

Game of the Year

NINTENDO Animal Crossing: New Horizons (Nintendo)
MULTI Doom Eternal (id Software)
PLAYSTATION Final Fantasy 7 Remake (Square Enix)
PLAYSTATION Ghost of Tsushima (SIE Studios/Sucker Punch)
STEAM Hades (Supergiant Games)
PLAYSTATION The Last of Us Part 2 (SIE Studios/Naughty Dog)

Na, 6-ból 1 játék van Xboxon, ez nem rossz! Botondak igaza lesz, van ott jóság! :worship:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #54896 2020.11.18. 21:02

DanielT írta:Game of the Year

NINTENDO Animal Crossing: New Horizons (Nintendo)
MULTI Doom Eternal (id Software)
PLAYSTATION Final Fantasy 7 Remake (Square Enix)
PLAYSTATION Ghost of Tsushima (SIE Studios/Sucker Punch)
STEAM Hades (Supergiant Games)
PLAYSTATION The Last of Us Part 2 (SIE Studios/Naughty Dog)

Na, 6-ból 1 játék van Xboxon, ez nem rossz! Botondak igaza lesz, van ott jóság! :worship:
De vajon Neil szadomazo önmaszturbációja, vagy Túlszaturáj san visz többet a csekély 10-7 jelöléssel.
Rohadt sokminden nem is volt, de itt mégannyi sincs, pl hola Mafia rimék? Nekem pl az év játéka valószínűleg, mivel más nemigen lesz említésrevaló
Avatar
eje75

Hozzászólás #54897 2020.11.18. 21:03

Fél éve megmondtam, hogy 300e lesz a PS5 megjelenéskori ára és mennyire igazam lett! Vicc az egész, komolyan konkrétan ijesztő még nézni is... a legdurvább, hogy bármi, ami eladó az jegelve van, akár 300e-ért is... most komolyan van, aki képes 50%-os felárral megvenni? Fél év múlva ennyiért vesz egy digit meg egy lemezeset IS! Megőrültek ezek? Mintha ennyit gyártottak volna, kész soha többé nem lesz kapható... a PH PS5 fórumában csak és kizárólag összeszorult segglikakat látni: "futár szót-nem szót-enyém már a depóban-az enyém is depóban, de a Kenyaiban-kaptál üzit-nem kaptam üzit-te kaptál?-te se?-én kaptam, de anyámtól, hogy nincs villany stb... " hogy a faszba lehetnek ENNYIRE BESÓZVA? Banyek, hegyekben fog nemsoká állni...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #54898 2020.11.18. 21:12

Kurvajó, hogy még az Alza is belémrúg így estére.

"Szeretnénk megerősíteni a korábban küldött információt, hogy megrendelése előjegyzésben van, várhatóan 2021 év első felében tudjuk majd teljesíteni"

KÖSZÖNÖM SZÉPEN A MEGERŐSÍTÉST! Legrosszabb esetben tehát 2021.05.31.-én már kapom is a gépet!

És ugye külön kellemes a levél tárgyát olvasni a MEGJELENÉS ELŐTTI NAPON: "Aktuális információ a PlayStation 5 rendeléshez"

Hogy nőjön szőr a fogatokra!
Avatar
eje75

Hozzászólás #54899 2020.11.18. 21:19

Srácok nem kell ez nektek! 80e-ért megveszem a gépet, és rádobok még 10e-ret a game-ért :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #54900 2020.11.18. 21:23

eje75 írta:Srácok nem kell ez nektek! 80e-ért megveszem a gépet, és rádobok még 10e-ret a game-ért :banplz:
Simán ott vagyok köztük :DDD
Avatar
eje75

Hozzászólás #54901 2020.11.18. 21:30

Moby írta:Simán ott vagyok köztük :DDD
Azt mondjuk megfigyeltem, hogy még senki nem dobta falhoz a kontrollerét! Drága holmi az még...
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #54902 2020.11.18. 21:40

eje75 írta:hogy a faszba lehetnek ENNYIRE BESÓZVA? Banyek, hegyekben fog nemsoká állni...
A legmocskosabb, hogy van egy két konzolkereskedő gyanús a felárral hirdetők között.
Amúgymeg most komolyan, mi a lófaszt fognak rajta játszani márciusig? A demons 2 hét alatt kicsinálja majd a casualokat és csak merednek a gépre, amit irtózatos feláron húztak be.
Spoiler
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #54903 2020.11.18. 21:46

Greyfox írta:Amúgymeg most komolyan, mi a lófaszt fognak rajta játszani márciusig?
MiNdENt amit csak akarnak és fut rajta, jobb minőségben mint eddig bármilyen konzolon*. Nembonyi ez még mindig.


*Legalábbis az eddigi infók alapján XSX-et MEGALÁZZA. :nezze:
Avatar
Moby

Hozzászólás #54904 2020.11.18. 21:50

Greyfox írta:A legmocskosabb, hogy van egy két konzolkereskedő gyanús a felárral hirdetők között.
Amúgymeg most komolyan, mi a lófaszt fognak rajta játszani márciusig? A demons 2 hét alatt kicsinálja majd a casualokat és csak merednek a gépre, amit irtózatos feláron húztak be.
Spoiler
Kép
Még a ps4 tulajokból is ritka, akinek MINDEN lement. És ottvannak, akik sosem voltak azok.
Avatar
Tom

Hozzászólás #54905 2020.11.18. 21:55

Azért azt nem gondoltam volna, hogy egyszer a pc-sek háborúznak majd, hogy xbox vagy ps. Mindenesetre szórakoztató. :banplz:
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #54906 2020.11.18. 22:03

Moby írta:Még a ps4 tulajokból is ritka, akinek MINDEN lement. És ottvannak, akik sosem voltak azok.
Nem az előrendelőkre gondolok, mert ha áll x hónapot, na bumm, 140/180 nem egy nagy befektetés. Aki viszont rádob a bolti árra 120-at, annak hirtelen miért lett ilyen kurva fontos? :D Szerintem ez már azoknak másról szól, mint hogy legyen min játszani.
Avatar
Moby

Hozzászólás #54907 2020.11.18. 22:32

Greyfox írta:Nem az előrendelőkre gondolok, mert ha áll x hónapot, na bumm, 140/180 nem egy nagy befektetés. Aki viszont rádob a bolti árra 120-at, annak hirtelen miért lett ilyen kurva fontos? :D Szerintem ez már azoknak másról szól, mint hogy legyen min játszani.
FOMO
Avatar
arty

Hozzászólás #54908 2020.11.18. 23:08

Greyfox írta:Monkey Island :banplz:
:vigyor: :vigyor: :vigyor:

egyébként létezik, hogy a magasabb órajel a tutiság és az xbox CU-jait nem lehet etetni, mer' mittomén, valahol bottleneck van... valamit elkurt az amd/ms?
mondjuk a japógép meg a betöltésben nem hozta a duplázást (felezést), szánalom 10%-ot ér a csodaesesdé?

külön szépség, hogy az xbox one S ugyanaz lett, mint az X, csak 1080p, ahogy az MS megígérte!
Spoiler
hja meg 30fps, meg butitott mindene...


az sem kizárt, hogy nem sikerült tökéletesre az optimalizáció és az EGYLEMEZ(tm)-ről a OneS verza indult el a SeriesX-en, mert mégse annyira smart az a delivery... kibebaszott kínos és egyben fel is vagyok háborítva. DT! tartod nekem az alzás májusi géped? 180-ad áll benne ugye? gondolom A-hitellel kihuzod, május közepe-végén szólj majd, hogy utaljak, ne felejtsem már el! :fogmosas:

---

Jönnek a B-wingek a squadronsba!!!!!4 Atyaég, el vagyunk kényeztetve! EA aszondta, hogy ez kisjáték, nem lesz post-launcs kontent, erre hoppáré! Remélem azé' mer' jólfogyott!

KÉREK MÉG! FOLYTATÁSOKAT! AAA+++ -t, teljes áron! (nem sony áron!)
Avatar
Botond

Hozzászólás #54909 2020.11.18. 23:29

DanielT írta:Jóvan az isten áldjon meg benneteket! Botondnak dobtam be csalinak az 1 frémes különbséget, hogy aztán a reakciójától függően orcáncsapjam a 46-60-nal! :banplz:

Elveszitek az ember játékát! :boxer:
Vagy három választ megfogalmaztam, de Á, nem tudok én már a témában újat mondani.
DEVISZONT! Ma történelmet írtam! Megvolt az első ezrezésem xboxon! Még sose volt ilyen! Olyan már volt, hogy vmi 1000 gs lett, de akkor az nem boxon, hanem PCn, vagy nem is 1000 volt a max, mert dlc-k miatt több, vagy kimaxoltam, de 200 gs-s játék, vagy vmi gixer mindig volt, de hogy boxon tolom és 1000/1000 ez így ma először! Forza horizon2 fast&furious mellékszál volt a szerencsés!
Holnap pedig nektek legyen szerencsétek a futárral, és jó játékot a nemjátékokhoz is! Mert #54904 alapján lesz nálatok is nem játékozás bőven! :eljen:
Castle82

Hozzászólás #54910 2020.11.18. 23:31

eje75 írta:Fél éve megmondtam, hogy 300e lesz a PS5 megjelenéskori ára és mennyire igazam lett! Vicc az egész, komolyan konkrétan ijesztő még nézni is... a legdurvább, hogy bármi, ami eladó az jegelve van, akár 300e-ért is... most komolyan van, aki képes 50%-os felárral megvenni? Fél év múlva ennyiért vesz egy digit meg egy lemezeset IS! Megőrültek ezek? Mintha ennyit gyártottak volna, kész soha többé nem lesz kapható... a PH PS5 fórumában csak és kizárólag összeszorult segglikakat látni: "futár szót-nem szót-enyém már a depóban-az enyém is depóban, de a Kenyaiban-kaptál üzit-nem kaptam üzit-te kaptál?-te se?-én kaptam, de anyámtól, hogy nincs villany stb... " hogy a faszba lehetnek ENNYIRE BESÓZVA? Banyek, hegyekben fog nemsoká állni...



Nem nagyon fogom fel én sem ezt a túlfűtött hisztériát lévén egy dolog hogy nextgen de gyakorlatilag semmi égbekiáltó exkluzívot vagy extrém tartalmat nem raknak ki megjelenésre amiért úgy érzem rohannom kellene megvenni. Minden másra meg ott az erősebb pc-m. Cserébe legalább jó félkész is a Sony gépe hiányzó feature-ökkel, problémás software-el, és míg akik idén veszik kapnak rá 1 talán egy egy helyen 2 év garit addig jövőre kötelező 2 év lesz és jóval szigorúbb garizási feltételek lesznek minden 2021 január 1 után megvett terméknél a kereskedő irányába (például 30 nap után kötelesek lesznek cserélni vagy pénzt visszaadni, nem húzhatják a javítást). Bőven ráér a vásár pláne hogy az idei aduász majd december 9-én jön (ha jön) minden platformra de a definitív az ugye a pc marad.:)

Viszont ez az apróhirdetős szarháziskodás amit tolnak a videókártya piacon és immár a konzol piacon is undorító. A gamertech csodás boltja bukott épp tegnap Solid Snake nevű user PH-n (egyik gamertech bolti alkalmazott) megjelenésre 5 azaz 5 darab Ps5-öt kínált 350.000 forintért darabját, és csodálkozik bárki hogy nem érkezik meg a megrendelése? Nem elég hogy rengeteg pióca azért rendelte be mert sejtette hogy aranyáron adhatja, még a konzolboltok is lazán játszadoznak a készlettel. De az a kretén is elmehet a sunyiba aki az ilyen piócákat támogatja azzal hogy megveszi tőlük ennyi pénzért nehogy várni kelljen pár hónapot. Undorító amit művelnek, a normal vásárló meg szophatja a f*szt ha épp gépet fejlesztene vagy konzolt venne az öööösszes ilyen baromarcú miatt. Csak remélni tudom hogy a NAV az állítólagos bejelentésekre felfigyelve nyom pár "próbavásárlást" a hardverprón ezekre az emberekre. Bő nyállal bevehetik hogy más emberek szórakozását, karácsonyi ajándékát meg úgy egyáltalán a piacot hazakúrják az undorító műsorukkal... Kíváncsi lennék még hány konzolbolt játssza meg hogy készletet visszatartva elaprózza aranyáron a gépeit.. Gamertechék eddig sem voltak egy csodabolt, de ez.... Gyorsan törölte is a hirdetését..

Kép
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #54911 2020.11.19. 00:32

Nem (csak) ezeket az élősködő kalmárokat kell szerintem szidni. Ha nem lenne kereslet, akkor nem csinálnák ezt. A sok elmeroggyantat kell szidni, aki megveszi így is.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #54912 2020.11.19. 06:03

Még a Game of The Year témához, az elmúlt generációban/7 évben egyetlen egy Microsoft/Xbox exkluzív nem kapott JELÖLÉST SE. A Sony hetet és még ezen felül is van olyan cím amit jelöltek és PS exkluzív: FF VII Remake, amit én is imádtam.

Phil Spencer 2014 óta: "lead the Xbox, Xbox Live, Groove Music and Movies & TV teams, and Microsoft Studios"

Biztos még csak egy kis idő kell ennek az arany embernek, aki játék nélkül, de cserébe két konfiggal indított el egy új generációt! :eljen:

Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #54913 2020.11.19. 06:38

aabyssx írta:Nem (csak) ezeket az élősködő kalmárokat kell szerintem szidni. Ha nem lenne kereslet, akkor nem csinálnák ezt. A sok elmeroggyantat kell szidni, aki megveszi így is.
Elmeroggyantak... hátjó, legyen. DE! Minden relatív. Most beszélünk kb 120 ezer ft "feleslegesen" kidobott pénzről. (azért az idézőjel, mert nem felesleges, vesz érte egy gyorsított ügyintézést és nyugalmat a következő hetekre/hónapokra).

Tehát 120 ezer Ft mínuszban van a család egy generációra akár, ami 7 év. OK.

Ezen kívül vajon hány olyan kiadást lehetne sorolni, ami tökéletesen elfogadott társadalmilag, mégis sokkal-sokkal komolyabb anyagi mínusz? Ne is menjünk messzebb mondjuk az autóhitelnél. A legtöbb esetben MILLIÓKAT fizetsz pluszban azért, mert nem bírod kivárni, hogy összejöjjön rá a pénz, vagy nem elég jó a használt. Ejj, de kis türelmetlen a nép. :nemtudom: Dohányzás+ivás példákat is megemlítem, hogy adjunk a demagógiának, miközben egyáltalán nem az.

Ráadásul aki most megveszi 300-ért, az hetek és hónapok múlva kisebb bukóval, vagy akár további nyereséggel adja el, mint az aki majd akkor veszi amikor hegyekben áll már a gép mindenhol.

Szal' lehet ennél sokkal nagyobb baromságot is csinálni, sokkal elfogadottabb módon...

De nézzük meg inkább mi a helyzet Xbox falván! :hehe:

Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #54914 2020.11.19. 06:40

Series S már 100k-ért is van eladó. EGY HÉTTEL A MEGJELENÉS UTÁN.

A sikersztori folytatódik!

Arty: Bontatlan XSX-et kapsz 10k felárral... rá kéne repülnöd, a Monkey Island nem vár! :nezze:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #54915 2020.11.19. 07:14

DED. PLATFORM.

Kép
Avatar
Mekee

Hozzászólás #54916 2020.11.19. 07:33

DanielT írta:Még a Game of The Year témához, az elmúlt generációban/7 évben egyetlen egy Microsoft/Xbox exkluzív nem kapott JELÖLÉST SE. A Sony hetet és még ezen felül is van olyan cím amit jelöltek és PS exkluzív: FF VII Remake, amit én is imádtam.

Phil Spencer 2014 óta: "lead the Xbox, Xbox Live, Groove Music and Movies & TV teams, and Microsoft Studios"

Biztos még csak egy kis idő kell ennek az arany embernek, aki játék nélkül, de cserébe két konfiggal indított el egy új generációt! :eljen:

[img]https://i.imgur.com/hZEucvo.jpg
Szerintem itt ha lett volna se lenne benne egy ms játék se, mert Sony felszopas az egész. Rengeteg olyan volt ahova érdemesebb jobb cím kerülhetett volna mint minden kategóriába aza kib. Fosputtony tlou2.
Másrészt meg egy ilyen fos évben ilyen felhozatalból a kisebbik szar lesz a jó :)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #54917 2020.11.19. 08:45

DanielT írta:Elmeroggyantak... hátjó, legyen. DE! Minden relatív. Most beszélünk kb 120 ezer ft "feleslegesen" kidobott pénzről. (azért az idézőjel, mert nem felesleges, vesz érte egy gyorsított ügyintézést és nyugalmat a következő hetekre/hónapokra).

Tehát 120 ezer Ft mínuszban van a család egy generációra akár, ami 7 év. OK.

Ezen kívül vajon hány olyan kiadást lehetne sorolni, ami tökéletesen elfogadott társadalmilag, mégis sokkal-sokkal komolyabb anyagi mínusz? Ne is menjünk messzebb mondjuk az autóhitelnél. A legtöbb esetben MILLIÓKAT fizetsz pluszban azért, mert nem bírod kivárni, hogy összejöjjön rá a pénz, vagy nem elég jó a használt. Ejj, de kis türelmetlen a nép. :nemtudom: Dohányzás+ivás példákat is megemlítem, hogy adjunk a demagógiának, miközben egyáltalán nem az.

Ráadásul aki most megveszi 300-ért, az hetek és hónapok múlva kisebb bukóval, vagy akár további nyereséggel adja el, mint az aki majd akkor veszi amikor hegyekben áll már a gép mindenhol.

Szal' lehet ennél sokkal nagyobb baromságot is csinálni, sokkal elfogadottabb módon...

De nézzük meg inkább mi a helyzet Xbox falván! :hehe:

Kép
Nem a plusz 120k-ért jár a golyó a tarkóba, hanem mert szétbasszák a piacot a férgeket támogatva. Uzsorát, személyi kölcsönt sem veszünk fel viccböl.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #54918 2020.11.19. 08:48

Mekee írta:Szerintem itt ha lett volna se lenne benne egy ms játék se, mert Sony felszopas az egész. Rengeteg olyan volt ahova érdemesebb jobb cím kerülhetett volna mint minden kategóriába aza kib. Fosputtony tlou2.
Másrészt meg egy ilyen fos évben ilyen felhozatalból a kisebbik szar lesz a jó :)
Jók a listák, PUBG, Control, Middle-Earth, Phil helyében szégyellném, hogy kimaradtam ebböl az elitböl!

Best Ongoing között meg Destiny 2, pazar!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zóanagyvarázsló 2020.11.19. 08:51-kor.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #54919 2020.11.19. 08:51

DanielT írta:Még a Game of The Year témához, az elmúlt generációban/7 évben egyetlen egy Microsoft/Xbox exkluzív nem kapott JELÖLÉST SE. A Sony hetet és még ezen felül is van olyan cím amit jelöltek és PS exkluzív: FF VII Remake, amit én is imádtam.]
Jesszus, ettől a 2020-as listától instant szekunder szégyenem lett. Amúgy a DA inquisition az tényleg jó volt? (első da nekem bejött, másodikat skippeltem)
Castle82

Hozzászólás #54920 2020.11.19. 08:51

Mekee írta:Szerintem itt ha lett volna se lenne benne egy ms játék se, mert Sony felszopas az egész. Rengeteg olyan volt ahova érdemesebb jobb cím kerülhetett volna mint minden kategóriába aza kib. Fosputtony tlou2.
Másrészt meg egy ilyen fos évben ilyen felhozatalból a kisebbik szar lesz a jó :)



6 év alatt egyszer nyert Sony ex év díját. Ej micsoda felszopás...Tlou2 mint fosputtony? Loal... Bár minden tps csak feleennyire lenne "fosputtony".
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #54921 2020.11.19. 08:55

Greyfox írta:Jesszus, ettől a 2020-as listától instant szekunder szégyenem lett. Amúgy a DA inquisition az tényleg jó volt? (első da nekem bejött, másodikat skippeltem)
Nekem is ezért maradt ki a DA3. Mindenesetre az egyetlen az alábbi GotY-k közül, mely egyetlen ismerösömnek sem jött be, és sokan utálják a bénán sandboxba hajlás miatt. Nem csináltak hozzá nagy kedvet.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zóanagyvarázsló 2020.11.19. 09:01-kor.
Avatar
Moby

Hozzászólás #54922 2020.11.19. 08:56

Cusima. Simán.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #54923 2020.11.19. 09:03

TAKE, Első ps5, kép soon

Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára TasManXT 2020.11.19. 09:07-kor.
Avatar
Botond

Hozzászólás #54924 2020.11.19. 09:05

Zóanagyvarázsló írta:Nekem is ezért maradt ki a DA3. Mindenesetre az egyetlen az alábbi GotY-k közül, mely egyetlen ismerösömnek sem jött be, és sokan utálják a bénán sandboxba hajlás miatt. Nem csináltak hozzá nagy kedvet.
Én erőt veszek magamon és még az idén leküzdöm a DA2-t, hogy januárban ráfordulhassak az inquire, mert érdekel erősen, én jókat hallottam róla.
Avatar
Botond

Hozzászólás #54925 2020.11.19. 09:06

TasManXT írta:TAKE, Első ps5, kép soon
GG!
Avatar
Moby

Hozzászólás #54926 2020.11.19. 09:07

TasManXT írta:TAKE, Első ps5, kép soon
:taps:
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #54927 2020.11.19. 09:08

Fun fact, semmilyen levelet nem kaptam a csomagról. Semmilyen visszaigazolást. GLS hozta.
Avatar
arty

Hozzászólás #54928 2020.11.19. 09:09

Mekee írta:Szerintem itt ha lett volna se lenne benne egy ms játék se, mert Sony felszopas az egész. Rengeteg olyan volt ahova érdemesebb jobb cím kerülhetett volna mint minden kategóriába aza kib. Fosputtony tlou2.
Másrészt meg egy ilyen fos évben ilyen felhozatalból a kisebbik szar lesz a jó :)
azt mondod, egy uncharted4-nek nincs helye a listán? vagy a god of wart nem szabadott volna "odaengedni" ? netán a HZD zavar?
nem értem a sonyfelszopás vádat... ezek TÉNYLEG kiemelkedő játékok az adott évben, ahogyan a tlou2 is az (gondolom). és ugye ezeknek populáris játékoknak is kell mellette lenniük, tehát az adott évben általad véletlenül fellelt gyöngyszemeinek nem volna realitása...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #54929 2020.11.19. 09:10

TasManXT írta:TAKE, Első ps5, kép soon

Kép
Hogy szarna a nyakadba egy poloska!
Avatar
Moby

Hozzászólás #54930 2020.11.19. 09:11

MEGJÖTT!!!! :banplz:

Spoiler
PS5_indahause.jpg
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Moby 2020.11.19. 09:15-kor.
Avatar
arty

Hozzászólás #54931 2020.11.19. 09:12

TasManXT írta:TAKE, Első ps5, kép soon

[img]https://abload.de/img/img_20201119_09050352jaf.jpg[/img
ÉN küzdök az örömkönnyeimmel, remélem ma és holnap szabin vagy! ;)
Avatar
arty

Hozzászólás #54932 2020.11.19. 09:12

Moby írta:MEGJÖTT!!!! :banplz:
ki is volt a MÁSODIK ember a holdon?!
Avatar
Botond

Hozzászólás #54933 2020.11.19. 09:12

Moby írta:MEGJÖTT!!!! :banplz:
Akkor te is nagylány lettél! :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #54934 2020.11.19. 09:13

Moby írta:MEGJÖTT!!!! :banplz:
Nade gondolom ki nem fogod bontani, mert az egész 2020 meg nextgen téged nem érdekel! :mf2:
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #54935 2020.11.19. 09:14

TasManXT írta:Fun fact, semmilyen levelet nem kaptam a csomagról. Semmilyen visszaigazolást. GLS hozta.
Akkor még nekem is van remény, mert én sem! :banplz:
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #54936 2020.11.19. 09:23

Moby, legalább tényleg digitalt kaptál vagy lemezes van benne? :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #54937 2020.11.19. 09:26

TasManXT írta:Moby, legalább tényleg digitalt kaptál vagy lemezes van benne? :D
Rendes, digitalt :D
Avatar
eje75

Hozzászólás #54938 2020.11.19. 09:47

Nnnna... Viszik ki a szarokat a szerencsés ezernek.... Mindenki készülhet a : "nektek is ciripel? - nekem ciripel, de világít is- nekem nem ciripel, és nem is világít.. be se kapcsol bassza meg- nekem se kapcsol be, mondjuk nem is vettem meg- nekem bekapcsol ciripel, világít, de szépen ciripel, imádom, direkt jó, hogy ciripel..." típusú komment cunamira...
Avatar
Moby

Hozzászólás #54939 2020.11.19. 10:21

Folyik az adatátvitel, laza másfél óra, mire áttelepedik a Próról minden az új csodára. Desktopon nem ciripel, nulla hangja, majd játékban lesz érdekes. Gyönyörű a gép, de NAGY :D Ezt tudtuk. Halálosan véletlen, de PONT befér a tévé alá állítva. Milliméterre pontosan. A HDMI kábel kurva rövid, erre készüljetek. A kontroller csodás, de egy kicsit nehezebb, mint a régi. Egészen patent rajta minden gomb nyomásérzete. A gép az 1 gigás patchet úgy húzta le, hogy pislogni nem volt időm. Szerintem az 4-500 megás wifim korlátozza. Eddig perfekt minden! :taps: :szeret:
Avatar
arty

Hozzászólás #54940 2020.11.19. 10:24

eje75 írta:Nnnna... Viszik ki a szarokat a szerencsés ezernek.... Mindenki készülhet a : "nektek is ciripel? - nekem ciripel, de világít is- nekem nem ciripel, és nem is világít.. be se kapcsol bassza meg- nekem se kapcsol be, mondjuk nem is vettem meg- nekem bekapcsol ciripel, világít, de szépen ciripel, imádom, direkt jó, hogy ciripel..." típusú komment cunamira...
anno ciripelt egy alaplapom, ahogy az egeret mozgattam - irgalmatlan idegesítő volt...
aztán az ÖSSZES oneS ciripel, de csak csendben hallani, így annyira azér' nem para (viszont igénytelen gyártásra/összeszerelésre utal, hiszen a oneX-nél nincs ilyen gond)
Avatar
arty

Hozzászólás #54941 2020.11.19. 10:26

Moby írta:Folyik az adatátvitel, laza másfél óra, mire áttelepedik a Próról minden az új csodára. Desktopon nem ciripel, nulla hangja, majd játékban lesz érdekes. Gyönyörű a gép, de NAGY :D Ezt tudtuk. Halálosan véletlen, de PONT befér a tévé alá állítva. Milliméterre pontosan. A HDMI kábel kurva rövid, erre készüljetek. A kontroller csodás, de egy kicsit nehezebb, mint a régi. Egészen patent rajta minden gomb nyomásérzete. A gép az 1 gigás patchet úgy húzta le, hogy pislogni nem volt időm. Szerintem az 4-500 megás wifim korlátozza. Eddig perfekt minden! :taps: :szeret:
démonszósszal kezdesz? az is jön már le? gyorsan?
Avatar
Moby

Hozzászólás #54942 2020.11.19. 10:31

arty írta:démonszósszal kezdesz? az is jön már le? gyorsan?
Semmi nem jön még le, az átköltöztetés alatt nem lehet semmit csinálni, csak bámulni a progressbart.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #54943 2020.11.19. 10:44

Moby írta:Semmi nem jön még le, az átköltöztetés alatt nem lehet semmit csinálni, csak bámulni a progressbart.
Ezért költözök pendrive-al. Mi a jóistent kell átvinned?!
Avatar
Moby

Hozzászólás #54944 2020.11.19. 11:05

DanielT írta:Ezért költözök pendrive-al. Mi a jóistent kell átvinned?!
300 gigányi adatot. Mentések, feltelepített játékok, accountok.

/64%. haladunk :eljen:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #54945 2020.11.19. 11:22

Moby írta:300 gigányi adatot. Mentések, feltelepített játékok, accountok.

/64%. haladunk :eljen:
Áh, szerintem ezt már hagyd a francba... nemsoká' jön a PS6!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #54946 2020.11.19. 11:26

Bottal fogom elüldözni a futárt, miután ez kiderült...

Spoiler
Kép
Avatar
Mekee

Hozzászólás #54947 2020.11.19. 11:27

arty írta:azt mondod, egy uncharted4-nek nincs helye a listán? vagy a god of wart nem szabadott volna "odaengedni" ? netán a HZD zavar?
nem értem a sonyfelszopás vádat... ezek TÉNYLEG kiemelkedő játékok az adott évben, ahogyan a tlou2 is az (gondolom). és ugye ezeknek populáris játékoknak is kell mellette lenniük, tehát az adott évben általad véletlenül fellelt gyöngyszemeinek nem volna realitása...
Milyen uc4, gowhzd? Ezek idei játékok? Azideiről beszéltem, ahol minden kategóriában a lau2meg a szamurajize meg a ff van. Változatos
Avatar
Moby

Hozzászólás #54948 2020.11.19. 11:30

DanielT írta:Áh, szerintem ezt már hagyd a francba... nemsoká' jön a PS6!
Lassan kész! Viszonylag gyorsan átment 300 giga ahhoz képest, hogy mindkét gép Wifi-n van. Eléggé faszácska ez a sziamiaú router :eljen: Ittvan egy órája a gép működőképesen, és még nem láttam a menüt :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #54949 2020.11.19. 11:31

Mekee írta:Milyen uc4, gowhzd? Ezek idei játékok? Azideiről beszéltem, ahol minden kategóriában a lau2meg a szamurajize meg a ff van. Változatos
Ja és ez kifejezetten a Sony hibája. Szóval megint az a probléma, hogy VAN valami. :wilting:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #54950 2020.11.19. 11:31

Moby írta:Lassan kész! Viszonylag gyorsan átment 300 giga ahhoz képest, hogy mindkét gép Wifi-n van. Eléggé faszácska ez a sziamiaú router :eljen: Ittvan egy órája a gép működőképesen, és még nem láttam a menüt :idiota:
Én meg itt vagyok 38+ éve működőképesen és még nem láttam a gépet se, szal' KUSÉVAN!!!"+"!+!4444 :boxer:

Vissza: “Leáldozott.hu”