A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
DanielT

Hozzászólás #54741 2020.11.16. 22:41

Greyfox írta:Vagy az alsó szomszéd behúzott egy series-s-t? :D :taps:
Nem a gettóba költöztem baszki. :idiota:
Avatar
Botond

Hozzászólás #54742 2020.11.16. 22:52

DanielT írta:Én még simán le tudnám mondani, nem vettem át. Csakhogy rohadtul nem lennék boldog, ha nem jönne meg az olcsóbb verzió day1 és nyomhatnám a Monkey Islandot...
Na akkor az van, hogy én most megyek alukálni, mert reggel iskola. Na nem nekem, mert akkor lehet én is el lennék tiltva az internettől a rossz bizi miatt, hanem csak a fiamnak, szóval korán kelés lesz. Kicsit fáradt is voltam eleve, csak a tabletet hoztam fel az emeletre, hogy majd nézek romolust, de pont útba esett az X1 kontroller, azt is felhoztam. Múltkor szopás volt az ipadre streamelt FH4, úgy csinált, mintha folyton nyomkodnám a dpadot, pedig hozzá se értem. Azóta volt egy fw frissítés a kontrolleren, gondoltam hbogo előtt adok neki egy esélyt. Na hát ugyanolyanszar, nem értem.
Viszont belenéztem sw:fallen orderbe így lentről streamelve, és überfaszán játszható, inputlag közel nulla, utána FH2be is belenéztem, ugyanez. Jött FM5, hibátlan. Szóval volt 1,5 óra hibátlan szórakozásom. Nektek ez nem nagy dolog, de nekem a szemem este már nem bírja a tv-t, monitort még éppen hogy, ha lecsavarom a fényerőt, de switch meg iPad az igazi, ha le tudom venni a szemüvegem és az orrom elé bírom helyezni max 8 centire, mert akkor látom is. Na most így xboxozni, hát új ember lettem. :eljen:
Ja, és Dragon age2 végigjátszás volt az eredeti célfüggvény, de minden x360 játék elhajtott a búsba, hogy azokra nincs streaming.
Szóval nem felhőtlen a kapcsolat még, de arról kezdem meggyőzni magam, hogy az árát megérte a cucc. Remélem x360 játék streaming is lesz vmikor.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #54743 2020.11.16. 23:11

Dragon Age 2 miatt kezdtem el utalni a biowaret ugyh nem biztos hogy eroltetned kene, bar neked biztos tetszeni fog :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #54744 2020.11.16. 23:12

Ez az AC Valhalla nem egyszerűen rossz, hanem ez úgy rossz, hogy legszarabb ac evör szorozva 2020-al :D

De ha már 2020...a kisebbik oviját letarolta a korona. Az óvodavezető, és a háromnegyed gárda pozitív. A gyerekem (meg az össze ovis) szoros kontakt, szóval 10 nap karantén. Piros tábla kint az ajtón: Zombiek odabent. Csütörtökön le kell szednem, hogy mer a futár hazáig szalad...
Avatar
Moby

Hozzászólás #54745 2020.11.16. 23:15

eje75 írta:Ma egész nap Demon's Souls streameket néztem... hivatalosan is beismerem, hogy ma először elkezdtem őszintén sajnálni, hogy holnap nem mehetek be a boltba, és nem vehetek le egy PS5-öt a polcról...persze 2-3 hónap múlva is jó lesz, de irigylem azokat, akik napokon belül tolhatják: annyira megvan csinálva, annyira egyben van az egész, csak emiatt az egy game miatt behúznám a gépet az összes korai gondjával 1ütt... különösen, hogy az eredetivel sosem játszottam: konkrétan semmit nem tudok róla minden újdonság volt benne, abba is hagytam a nézését
Lám minden problémára van megoldás: PS5 kicsomi szimulátor! :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #54746 2020.11.16. 23:18

Moby írta:Ez az AC Valhalla nem egyszerűen rossz, hanem ez úgy rossz, hogy legszarabb ac evör szorozva 2020-al :D

De ha már 2020...a kisebbik oviját letarolta a korona. Az óvodavezető, és a háromnegyed gárda pozitív. A gyerekem (meg az össze ovis) szoros kontakt, szóval 10 nap karantén. Piros tábla kint az ajtón: Zombiek odabent. Csütörtökön le kell szednem, hogy mer a futár hazáig szalad...
Azigen. Meglesz legalább az a Valhalla platina! :banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #54747 2020.11.16. 23:26

Moby írta:Lám minden problémára van megoldás: PS5 kicsomi szimulátor! :banplz:
Latod, gondoltak ratok :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #54748 2020.11.16. 23:26

Micsu írta:Latod, gondoltak ratok :idiota:
Ne idegelj! :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #54749 2020.11.16. 23:36

Ezek se találják. Hova az ördögbe dughatta el ennyire az MS?
Avatar
Botond

Hozzászólás #54750 2020.11.17. 06:50

Micsu írta:Dragon Age 2 miatt kezdtem el utalni a biowaret ugyh nem biztos hogy eroltetned kene, bar neked biztos tetszeni fog :D
Ja, már kéccer nekifutottam és szar. De itt az inqui, és annak csak a kettő után futok neki az biztos, szóval meg kell tudni ugrani.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #54751 2020.11.17. 09:04

Moby írta:Ez az AC Valhalla nem egyszerűen rossz, hanem ez úgy rossz, hogy legszarabb ac evör szorozva 2020-al :D

De ha már 2020...a kisebbik oviját letarolta a korona. Az óvodavezető, és a háromnegyed gárda pozitív. A gyerekem (meg az össze ovis) szoros kontakt, szóval 10 nap karantén. Piros tábla kint az ajtón: Zombiek odabent. Csütörtökön le kell szednem, hogy mer a futár hazáig szalad...
Csak a zsaruk ne menjenek akkor... :ijedt:
Avatar
arty

Hozzászólás #54752 2020.11.17. 09:08

Moby írta:Ezek se találják. Hova az ördögbe dughatta el ennyire az MS?
valószínűleg nem tudja a dx12-xbox-API a réjtrészinget! az ubinál volt egy zseni, aki megkerülte a "falakat" és metálra kódolta a wd3at és ott ezért lett, de ezek az indiebalfaszok, ezek az xbox-szabotőrök, csak a fosfrém mód helyett egy mégfosabb-frém kapcsolót tudtak a nextboxba implementálni, mint "értéknövelő"...

szegény ms, rendesen összeesküdtek ellenük... (nyilván tettek is azért, hogy gyűlöljék őket és látszólag innen nincs visszaút, a hógolyó mára hold méretű :) kár, hogy a sony nem szedett össze hasonlót.... pedig keményen szopatnak mindenkit, de az exklu-lekenyerezés egyelőre elégséges ellentételezésnek tűnik)
Avatar
Mekee

Hozzászólás #54753 2020.11.17. 09:41

Hát ez ma egy konzol launcs. Az egyik elbalfaszkodja, a másik félkész kacattal kénytelenkijönni, egyiket se lehet kapni, és launch játék ami érdemes emlitesre az 2, az egyik egy ps4dlc a másik egy ps3 remake.
Remek.
Csak úgy duzzad az egész a innovációt, az új játékokról, hát hülye akinek day 0 vette bármelyiket is
Oh wait...
Avatar
eje75

Hozzászólás #54754 2020.11.17. 10:20

Mekee írta:Hát ez ma egy konzol launcs. Az egyik elbalfaszkodja, a másik félkész kacattal kénytelen kijönni, egyiket se lehet kapni, és launch játék ami érdemes emlitesre az 2, az egyik egy ps4dlc a másik egy ps3 remake.
Remek.
Kivételesen 1-et értek veled, ettől függetlenül a DS-t szúrnám....
Avatar
DanielT

Hozzászólás #54755 2020.11.17. 10:32

Mekee írta:Hát ez ma egy konzol launcs. Az egyik elbalfaszkodja, a másik félkész kacattal kénytelenkijönni, egyiket se lehet kapni, és launch játék ami érdemes emlitesre az 2, az egyik egy ps4dlc a másik egy ps3 remake.
Remek.
Csak úgy duzzad az egész a innovációt, az új játékokról, hát hülye akinek day 0 vette bármelyiket is
Oh wait...
Venned kéne egy történelemkönyvet, ha ilyen hiányos a memóriád. Vagy használd a Wikipédiát.

PS4 exkluzívok:

Killzone Shadow Fall
Knack
Resogun (LEL)
Sound Shapes (LOL)

PS5 exkluzívok:

Demon's Souls
Sackboy Adventures
Miles Morales
Astrobot (ingyen)
Bugsnax (LOL)

Plusz ehhez a PS4 játék tuning pecsek és tonna multiplatform cím, amiből MIND jobb és szebb lesz mint akármelyik korábbi gépen. Jött egy minden eddiginél újabb kontroller, egy minden eddiginél csendesebb és végre relatív korszerű gép.

PS4-re ugyanúgy be kellett fizetni a foglalót és nem volt elég gép AZONNAL MINDENKINEK A VILÁGON.


De látom nagyon megviselt, hogy nem jutott ebből a szar generációból, bezzeg korábban gondolom day1 rendkívül elégedett voltál.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #54756 2020.11.17. 10:49

DanielT írta:Venned kéne egy történelemkönyvet, ha ilyen hiányos a memóriád. Vagy használd a Wikipédiát.

PS4 exkluzívok:

Killzone Shadow Fall
Knack
Resogun (LEL)
Sound Shapes (LOL)

PS5 exkluzívok:

Demon's Souls
Sackboy Adventures
Miles Morales
Astrobot (ingyen)
Bugsnax (LOL)

Plusz ehhez a PS4 játék tuning pecsek és tonna multiplatform cím, amiből MIND jobb és szebb lesz mint akármelyik korábbi gépen. Jött egy minden eddiginél újabb kontroller, egy minden eddiginél csendesebb és végre relatív korszerű gép.

PS4-re ugyanúgy be kellett fizetni a foglalót és nem volt elég gép AZONNAL MINDENKINEK A VILÁGON.


De látom nagyon megviselt, hogy nem jutott ebből a szar generációból, bezzeg korábban gondolom day1 rendkívül elégedett voltál.
Mert szart hasonlítasz szarhoz. Bezzeg PS3-on volt RIIIIIDZSRÉÉSZÖR, Giant Enemy Crab, Resistance és MotorStorm is.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #54757 2020.11.17. 10:57

Zóanagyvarázsló írta:Mert szart hasonlítasz szarhoz. Bezzeg PS3-on volt RIIIIIDZSRÉÉSZÖR, Giant Enemy Crab, Resistance és MotorStorm is.
Tényleg, a régi szép idők. A jó kis PS3, ami 4 hónappal később jött EU-ba és kb 1 évig nem lehetett normálisan venni, akkor is vagyonokért... az vót ám a tutiság! :eljen:
Avatar
Moby

Hozzászólás #54758 2020.11.17. 10:58

Mekee írta:Hát ez ma egy konzol launcs. Az egyik elbalfaszkodja, a másik félkész kacattal kénytelenkijönni, egyiket se lehet kapni, és launch játék ami érdemes emlitesre az 2, az egyik egy ps4dlc a másik egy ps3 remake.
Remek.
Csak úgy duzzad az egész a innovációt, az új játékokról, hát hülye akinek day 0 vette bármelyiket is
Oh wait...
Jól van ne legyél minden nap ennyire butthurt, mer lemaradtál róla :banplz: Töltsd le a PS5 unboxing simulatort inkább, szerintem jól fut 1070-en is!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #54759 2020.11.17. 11:00

Arty, Moby, Micsu, települ-e már a Halo 4? (Bár, ha jól tudom, csak 4 fős a co-op kampány.) Botonddal mi már dolgozunk rajta, bár nekem Steamen ez unalmasabb, mint neki :kuss:
Avatar
Moby

Hozzászólás #54760 2020.11.17. 11:04

Zóanagyvarázsló írta:Arty, Moby, Micsu, települ-e már a Halo 4? (Bár, ha jól tudom, csak 4 fős a co-op kampány.) Botonddal mi már dolgozunk rajta, bár nekem Steamen ez unalmasabb, mint neki :kuss:
Hát én most a csodálatos valhallával szopatom magam. Olyan vagyok, mint a macska, akinek akkor lesz jó, amikor abbahagyják a farkánál fogva pörgetést :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #54761 2020.11.17. 11:07

Zóanagyvarázsló írta:Arty, Moby, Micsu, települ-e már a Halo 4? (Bár, ha jól tudom, csak 4 fős a co-op kampány.) Botonddal mi már dolgozunk rajta, bár nekem Steamen ez unalmasabb, mint neki :kuss:
En iden mar kimaxoltam a halo elmenyt a Reachel, jovore max :P
Avatar
Micsu

Hozzászólás #54762 2020.11.17. 11:15

DanielT írta:Tényleg, a régi szép idők. A jó kis PS3, ami 4 hónappal később jött EU-ba és kb 1 évig nem lehetett normálisan venni, akkor is vagyonokért... az vót ám a tutiság! :eljen:
Akkor is szar volt a start meg most is csak akkor nem tapsoltatok melle :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #54763 2020.11.17. 11:16

Nesze nektek, Halo-szédelgők!

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #54764 2020.11.17. 11:18

Micsu írta:Akkor is szar volt a start meg most is csak akkor nem tapsoltatok melle :D
Én most se tapsolok mellé, csak rányomtam, hogy "kosárba". Mekee meg nem nyomott rá és most mással kell szórakoztatnia magát. :nemtudom:
Avatar
Botond

Hozzászólás #54765 2020.11.17. 11:34

Zóanagyvarázsló írta:Arty, Moby, Micsu, települ-e már a Halo 4? (Bár, ha jól tudom, csak 4 fős a co-op kampány.) Botonddal mi már dolgozunk rajta, bár nekem Steamen ez unalmasabb, mint neki :kuss:
Annyi a történet, hogy volt 45 giga az c:-n, a halo4 patch 16 giga, nyilván nem töltötte le, mert kevés a hely. Kapott egy uninstallt, el is tűnt a logokból, de a 120 gigányi szart nem törölte le. Mivel win10 store, ezért lehakkolni se lehet egy sima shiftdel kombóval. Még nem tudom mi a megoldás, egyelőre letöltöttem az e:-re. Komolyan mondom az elmúlt 15 év windows szopásainak 95%-a ehhez a szaros MCC-hez kapcsolódik! :banplz:
Bevetettem már pár trükköt, de érik a format c: ... Agyfasz!
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #54766 2020.11.17. 11:36

Füles jutott bárkinek Deep-en kívül?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #54767 2020.11.17. 12:03

TasManXT írta:Füles jutott bárkinek Deep-en kívül?
Ha nem, akkor hozzám lehet jönni érte...
Avatar
arty

Hozzászólás #54768 2020.11.17. 12:06

Zóanagyvarázsló írta:Arty, Moby, Micsu, települ-e már a Halo 4? (Bár, ha jól tudom, csak 4 fős a co-op kampány.) Botonddal mi már dolgozunk rajta, bár nekem Steamen ez unalmasabb, mint neki :kuss:
ha jött vele crossplay, mennék! hiszen a OneS továbbra is bevethető állapotban van, nem maradtam gép nélkül szerencsére! :falbav:

remélem blekfrádjdéj alatt akciós lesz a dzsásztdensz, legalább... elvégre azért sz*patom magam a kisboxal :( :)
Avatar
arty

Hozzászólás #54769 2020.11.17. 12:11

Zóanagyvarázsló írta:Nesze nektek, Halo-szédelgők!

[video]https://www.youtube.com/watch?v=VGaTBZ51YDM[/video
na ez zseniális volt! (és eszembe juttatta, hogy ottfelejtettem a hl1 végigjátszásom... :( estére nagy tervek érlelődnek! )
Avatar
Micsu

Hozzászólás #54770 2020.11.17. 12:18

Botond írta:Annyi a történet, hogy volt 45 giga az c:-n, a halo4 patch 16 giga, nyilván nem töltötte le, mert kevés a hely. Kapott egy uninstallt, el is tűnt a logokból, de a 120 gigányi szart nem törölte le. Mivel win10 store, ezért lehakkolni se lehet egy sima shiftdel kombóval. Még nem tudom mi a megoldás, egyelőre letöltöttem az e:-re. Komolyan mondom az elmúlt 15 év windows szopásainak 95%-a ehhez a szaros MCC-hez kapcsolódik! :banplz:
Bevetettem már pár trükköt, de érik a format c: ... Agyfasz!
Magyarazkodsz itt, annyi az egesz hogy nem valo mindenkinek a windows :ravasz1: :fogmosas:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #54771 2020.11.17. 12:19

arty írta:na ez zseniális volt! (és eszembe juttatta, hogy ottfelejtettem a hl1 végigjátszásom... :( estére nagy tervek érlelődnek! )
Miert nem blackmesa?
Avatar
Botond

Hozzászólás #54772 2020.11.17. 12:22

Micsu írta:Magyarazkodsz itt, annyi az egesz hogy nem valo mindenkinek a windows :ravasz1: :fogmosas:
Ennyi! :idiota:
Avatar
Botond

Hozzászólás #54773 2020.11.17. 12:23

arty írta:ha jött vele crossplay, mennék! hiszen a OneS továbbra is bevethető állapotban van, nem maradtam gép nélkül szerencsére! :falbav:

remélem blekfrádjdéj alatt akciós lesz a dzsásztdensz, legalább... elvégre azért sz*patom magam a kisboxal :( :)
Szerintem igen, halo4el jött az xplay patch. Kimaxoljuk, xsx-re töltsem, hogy pc-x1s-xsx xplay legyen?! :banplz:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #54774 2020.11.17. 12:36

DanielT írta:De látom nagyon megviselt, hogy nem jutott ebből a szar generációból, bezzeg korábban gondolom day1 rendkívül elégedett voltál.
Nemtudomhonnan jön ez nektek, rohadtul nem fordult meg SE a fejemben az előrendelés, ugyanis mint leirtam 300x, de akkor mégegyszer, hogy nincs Számomra játék ami indokolná. Ennyi.
Az hogy felsoroltál pár szirszar valamit, az még nem változtat rajta, hogy egy ps3as remake meg egy ps3 dlc a systemseller.
És nem, nem voltam boldog a ps4 launchnál sem.
Ami bánt, ha mindenképpen kell valami, akkor az inkább az, hogy úgy a végére sokoltozo fanboi-okat varázsolt belőletek.
30k játékért?
Nincs vrr?

Áh,, hagyjuk is, maradjunk annyiban, hogy nektek van igazatok, zavar, hogy nem jutott :nemtudom:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #54775 2020.11.17. 14:51

Konzolvilág raktár:

Kép
Avatar
arty

Hozzászólás #54776 2020.11.17. 15:22

Botond írta:pc-x1s-xsx xplay legyen?! :banplz:
mi baj lehetne?!?!?!? :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #54777 2020.11.17. 15:26

arty írta:mi baj lehetne?!?!?!? :D
De akkor nincs lacafaca, 8kor skypeal a kezedben, installálva, patchelve, masterchiefnek beöltözve legyél ám!
Avatar
arty

Hozzászólás #54778 2020.11.17. 15:26

Mekee írta:Ami bánt, ha mindenképpen kell valami, akkor az inkább az, hogy úgy a végére sokoltozo fanboi-okat varázsolt belőletek.
Nekem az fáj, hogy ENNYI gusztustastalanságot is simán megúsznak a japók és siker-launch lesz, majd utána sikergen :( A kétszereplős piac átka. (nintendot hagyjukmár... másik liga. és értse mindenki úgy, ahogy akarja.)

Botond írta:De akkor nincs lacafaca, 8kor skypeal a kezedben, installálva, patchelve, masterchiefnek beöltözve legyél ám!
álljunk át az XBOX APP-ra csevegni/van party!!! és akkor még teló se kell, csak egy füles a kontiból.... KÉTEZERHÚSZ VAN! johogy nem teamspeaken gyűlünk basszameg :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #54779 2020.11.17. 15:29

arty írta:Nekem az fáj, hogy ENNYI gusztustastalanságot is simán megúsznak a japók és siker-launch lesz, majd utána sikergen :( A kétszereplős piac átka. (nintendot hagyjukmár... másik liga. és értse mindenki úgy, ahogy akarja.)

álljunk át az XBOX APP-ra csevegni/van party!!! és akkor még teló se kell, csak egy füles a kontiból.... KÉTEZERHÚSZ VAN! johogy nem teamspeaken gyűlünk basszameg :D
Tudod ki a faszom fog fülesezni. Majd pont azért váltam el, hogy ne a kurvanagy speakerből szóljon a játék meg a minden is! Szerinted Zó viccből lakik egyedül? Aszondja füles, eszemfaszom megáll!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #54780 2020.11.17. 16:17

arty írta:Nekem az fáj, hogy ENNYI gusztustastalanságot is simán megúsznak a japók és siker-launch lesz, majd utána sikergen :( A kétszereplős piac átka. (nintendot hagyjukmár... másik liga. és értse mindenki úgy, ahogy akarja.)

álljunk át az XBOX APP-ra csevegni/van party!!! és akkor még teló se kell, csak egy füles a kontiból.... KÉTEZERHÚSZ VAN! johogy nem teamspeaken gyűlünk basszameg :D
A kontroller szarul érintkezik a sok ki-bedugdosás miatt, fogyóeszköz, mint az SSD. Dani linkelte, hogy mit rendeljek, és hogyan javítsam meg, de nem szórakozom ilyesmivel, inkább vennék újat. Erre jó a telefon (ahhoz használok fülest, a játék a tévéből szól). Ha van telefonos Xbox App voice chathez, akkor nekem mindegy. A Steam Chathez máig nem csinálta meg a Valve.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #54781 2020.11.17. 17:16

Botond írta:Tudod ki a faszom fog fülesezni. Majd pont azért váltam el, hogy ne a kurvanagy speakerből szóljon a játék meg a minden is! Szerinted Zó viccből lakik egyedül? Aszondja füles, eszemfaszom megáll!
Biztos sajat magat akarja majd hallgatni arty :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #54782 2020.11.17. 17:19

Micsu írta:Biztos sajat magat akarja majd hallgatni arty :D
Mondjuk halo3nál is amilyen okosakat mondott ezt nem is csodálom!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #54783 2020.11.17. 17:21

Botond írta:Mondjuk halo3nál is amilyen okosakat mondott ezt nem is csodálom!
Hogyne mondott volna okosat, egesz eleteben azt vedte :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #54784 2020.11.17. 17:28

LOL!!! Anyám rám ír, szervez, mindegy lényegtelen, mondom hagyja is abba mert csütörtök PS5, nem érek rá.

És akkor jött A KÉRDÉS: "Ezzel automatikusan új játék is jár?"

Hű de jó, hogy nem Xboxot vettem, elég kínos választ kellett volna adnom! :mf2: :mf2: :mf2: :eplus2: :eplus2: :eplus2:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #54785 2020.11.17. 17:41

DanielT írta:LOL!!! Anyám rám ír, szervez, mindegy lényegtelen, mondom hagyja is abba mert csütörtök PS5, nem érek rá.

És akkor jött A KÉRDÉS: "Ezzel automatikusan új játék is jár?"

Hű de jó, hogy nem Xboxot vettem, elég kínos választ kellett volna adnom! :mf2: :mf2: :mf2: :eplus2: :eplus2: :eplus2:
Miért, ha bemondod neki a Monkey Islandet, megfedd, hogy azt már ő is rég végigjátszotta? :fejvakaras:
Avatar
eje75

Hozzászólás #54786 2020.11.17. 17:44

DanielT írta:Konzolvilág raktár:

Kép
Ezekben a dobozokban PS5 van? Mert a jobb felső képen kb. 95 dobozt számoltam...ha mindben 2 PS5 van, akkor könnyű kiszámolni... biztos csak 1000 db gyün Mo-ra?
Avatar
Micsu

Hozzászólás #54787 2020.11.17. 17:45

2020
Nembaj, jovore majd szepen nyugodtan atgondolhatom mit is vegyek :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #54788 2020.11.17. 17:46

eje75 írta:Ezekben a dobozokban PS5 van? Mert a jobb felső képen kb. 95 dobozt számoltam...ha mindben 2 PS5 van, akkor könnyű kiszámolni... biztos csak 1000 db gyün Mo-ra?
Nincs a képen az összes doboz.
Avatar
Moby

Hozzászólás #54789 2020.11.17. 18:13

Volt xbox stream Küberpankából. Úgy szaggat mindenhol, mint szaaaaaaarl (including Series X). Szal majd 2021-ben térjünk vissza erre.
Meanwhile GLS-től megjött a csomagszám! GYEREGYEREPS5GYEREGYERE! :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #54790 2020.11.17. 18:27

Moby írta:Meanwhile GLS-től megjött a csomagszám! GYEREGYEREPS5GYEREGYERE! :banplz:
Kicsit se idegesítő ám, hogy Deepnek és neked is küldték, én meg itt senyvedek mint egy büdös proli. :wilting: :wilting: :wilting:
Avatar
Botond

Hozzászólás #54791 2020.11.17. 18:31

DanielT írta:Kicsit se idegesítő ám, hogy Deepnek és neked is küldték, én meg itt senyvedek mint egy büdös proli. :wilting: :wilting: :wilting:
Te 180ért próbáltad megvenni, naná, hogy az átverőst átverik. :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #54792 2020.11.17. 18:35

Botond írta:Te 180ért próbáltad megvenni, naná, hogy az átverőst átverik. :)
Az az Alzás az az. KV-nál TELJES ÁRAT CSENGETTEM. :nezze:
Avatar
Moby

Hozzászólás #54793 2020.11.17. 18:38

Botond írta:Te 180ért próbáltad megvenni, naná, hogy az átverőst átverik. :)
Najó, ezzel ne emberkedj. Nekünk se jött meg a kuponos Edigitálos SX :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #54794 2020.11.17. 19:47

Moby írta:Najó, ezzel ne emberkedj. Nekünk se jött meg a kuponos Edigitálos SX :D
Én maradtam az eredeti tervnél. Igaz azt a ps5re írtam 10.000 hozzászólással és 2,5 hónappal ezelőtt, de a terv bevált. :)
Avatar
eje75

Hozzászólás #54795 2020.11.17. 20:00

Moby írta:Nincs a képen az összes doboz.
Hát ez az... ha itt van minimum 200 db, akkor a többi kereskedővel 1-ütt több van, mint 1000 nem?
Avatar
Moby

Hozzászólás #54796 2020.11.17. 20:02

eje75 írta:Hát ez az... ha itt van minimum 200 db, akkor a többi kereskedővel 1-ütt több van, mint 1000 nem?
Több, mint a felét kapta a MO-i készletnek a KV.
Avatar
eje75

Hozzászólás #54797 2020.11.17. 20:11

Moby írta:Több, mint a felét kapta a MO-i készletnek a KV.
Na b.meg... akkor most nem jönne jól egy raktártűz :banplz: nem vágtam, hogy a KV ekkora szereplő konzol fronton Mo-n...
Avatar
Moby

Hozzászólás #54798 2020.11.17. 20:13

eje75 írta:Na b.meg... akkor most nem jönne jól egy raktártűz :banplz: nem vágtam, hogy a KV ekkora szereplő konzol fronton Mo-n...
Jól fekszenek a sonynál :)
BTW odaért a bőrönd. Még nem érhető el 4K-ban, de itt lesz:
phpBB [media]
Avatar
eje75

Hozzászólás #54799 2020.11.17. 20:15

Egyébként nem para: majd átmegyünk "számítógépezni (PS5-özni)" a szerencsés 1000 valamelyikéhez! Reméljük Dani hamar úrrá lesz a szarszag krízisen, és mehet a móka :banplz:
Avatar
deep

Hozzászólás #54800 2020.11.17. 20:16

eje75 írta:Na b.meg... akkor most nem jönne jól egy raktártűz :banplz: nem vágtam, hogy a KV ekkora szereplő konzol fronton Mo-n...
23 üzlet 15 városban.
Avatar
eje75

Hozzászólás #54801 2020.11.17. 20:22

deep írta:23 üzlet 15 városban.
El vagyok maradva elismerem: az elmúlt 3 évben a kaját nem számolva kettő fizikai boltban fordultam meg: a Gamertech-nél, meg az Alza átvevő helyén, minden mást a weben vettem ...még a szárítógépünket is online intéztem a MM.-tól... kiválasztottam legjobbat, yt-on megnéztem,és utána megrendeltem... még a ruháimat is online veszem... lehet azért nem tűnt fel... nekem csak egy weblap voltak eddig, sose jártam egyik boltjukban se...
Avatar
eje75

Hozzászólás #54802 2020.11.17. 20:25

Moby írta:Jól fekszenek a sonynál :)
BTW odaért a bőrönd. Még nem érhető el 4K-ban, de itt lesz:
[video]DS[/video]
Ez is érdekes beszélgetés a Bluepoint-osokkal...végig nem bírtam nézni, de bele bele nézegettem 10 perceket... hétvégén ha lesz időm megnézem, mert érdekel...
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #54803 2020.11.17. 20:28

eje75 írta:Ez is érdekes beszélgetés a Bluepoint-osokkal...végig nem bírtam nézni, de bele bele nézegettem 10 perceket... hétvégén ha lesz időm megnézem, mert érdekel...
[video]https://www.youtube.com/watch?v=9O--CnN056E&t=1809s[/vide]
Ne spoilerezd el. Nyomd végig, lásd úgy először a legtöbbet és utána majd megnézed, nem szalad el. (szerintem)
Avatar
Moby

Hozzászólás #54804 2020.11.17. 20:59

Egyébként ne mondjátok vissza, ha több helyen van rendelésetek. Mai az infó, karácsonyig jön még egy szállítmány! Valami kevés, de jön. Eje-nek, meg mittudomén ki vár még itt rá, jó lehet. Nyilván többszörös az előrendelés már most azokra is, de meglévővel talán be lehet férni 1-1 darabra.
Avatar
eje75

Hozzászólás #54805 2020.11.17. 21:20

Moby írta:Egyébként ne mondjátok vissza, ha több helyen van rendelésetek. Mai az infó, karácsonyig jön még egy szállítmány! Valami kevés, de jön. Eje-nek, meg mittudomén ki vár még itt rá, jó lehet. Nyilván többszörös az előrendelés már most azokra is, de meglévővel talán be lehet férni 1-1 darabra.
Rám még vár idén egy SZUPPPER műtét... nem életmentő, de eléggé gáz lesz, azzal már elleszek idén az tuti... talán jövőre visszatérek a kerékvágásomba...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #54806 2020.11.17. 21:50

Moby írta:Egyébként ne mondjátok vissza, ha több helyen van rendelésetek. Mai az infó, karácsonyig jön még egy szállítmány! Valami kevés, de jön. Eje-nek, meg mittudomén ki vár még itt rá, jó lehet. Nyilván többszörös az előrendelés már most azokra is, de meglévővel talán be lehet férni 1-1 darabra.
Én tartom a másikat, de már van tulaja.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #54807 2020.11.17. 21:50

eje75 írta:Rám még vár idén egy SZUPPPER műtét... nem életmentő, de eléggé gáz lesz, azzal már elleszek idén az tuti... talán jövőre visszatérek a kerékvágásomba...
Majd szólj mikor és jókívánunk!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #54808 2020.11.17. 22:07

Mai Szopópánk bemutatóba belenéztem pár másodpercre... én ilyen óvatosan mozgó kamerát még nem láttam, de még ez sem tudta elfedni a fosfrémet.

Aztán most nézegetek itt érdekességeket, hogy milyen állapotban van a cucc.

Spoiler
Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #54809 2020.11.17. 22:52

eje75 írta:Rám még vár idén egy SZUPPPER műtét... nem életmentő, de eléggé gáz lesz, azzal már elleszek idén az tuti... talán jövőre visszatérek a kerékvágásomba...
Bármi is az, JOBBULÁST! Élénken él bennem az 1 évvel ezelőtti cirkusz, és akkor még nem volt mellé covid :( Gyorsan legyél rajta túl, aztán ugyanitt folytatjuk!
Avatar
Moby

Hozzászólás #54810 2020.11.17. 22:53

DanielT írta:Mai Szopópánk bemutatóba belenéztem pár másodpercre... én ilyen óvatosan mozgó kamerát még nem láttam, de még ez sem tudta elfedni a fosfrémet.

Aztán most nézegetek itt érdekességeket, hogy milyen állapotban van a cucc.

Spoiler
Kép
Katasztrofális állapotban van a cucc. Már fűtik a mémgyárakat. :vigyor3:
Spoiler
Kép

Vissza: “Leáldozott.hu”