A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #54531 2020.11.13. 01:05

Lement az Xbox húzó nyitócíme (Gear 5) :D:D
Ez már simán jó játék volt.
Van szünet a darák között;
lightos hub world, nem full cső;
lightos felfedezés, van értelme nézelődni, hagy is rá időt;
jó grafika, helyenként durván szépnek is mondható;
és még a sztori is érdekelt.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #54532 2020.11.13. 06:30

aabyssx írta:Lement az Xbox húzó nyitócíme (Gear 5) :D:D
Ez már simán jó játék volt.
Van szünet a darák között;
lightos hub world, nem full cső;
lightos felfedezés, van értelme nézelődni, hagy is rá időt;
jó grafika, helyenként durván szépnek is mondható;
és még a sztori is érdekelt.
Az első küldetésből bírtam kb 7 percet és csattant a shiftdel. Több ment volna, ha időben megtudom, hogy az elején a tutorialból ki lehet lépni... Ekkora agyhalott szart komolyan mondom, hogy megtanítják a húszezredik résznél, hogy hogyan kell futni. :wilting: :wilting: :wilting:
Avatar
Botond

Hozzászólás #54533 2020.11.13. 08:37

aabyssx írta:Lement az Xbox húzó nyitócíme (Gear 5) :D:D
Ez már simán jó játék volt.
Van szünet a darák között;
lightos hub world, nem full cső;
lightos felfedezés, van értelme nézelődni, hagy is rá időt;
jó grafika, helyenként durván szépnek is mondható;
és még a sztori is érdekelt.
És coopban még jobb volt. :) Szóval ja, ez se exclu (mert van pc-re és x1re is), de ami gfx pimpet kapott xsx-re az már simán értelmezhető címmé teszi. FH4 is ilyen. Ez a négyszerezett erő meg a raytracing light simán remastert vagy remaket csinál minden játékból, nem csak a ps3as des kerül itt újragondolásra 1440p@60ra. Jó, mondjuk a fakezű MS a 4k@60at erőlteti, amikor jól láthatóan a 4k@30 és az 1440p@60nak van piaca, de hát Phil Spencer ennyit tud.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #54534 2020.11.13. 08:39

Botond írta:nem csak a ps3as des kerül itt újragondolásra 1440p@60ra.
Rég lőttél ekkora öngólt. :wilting:
Avatar
Botond

Hozzászólás #54535 2020.11.13. 08:47

DanielT írta:Rég lőttél ekkora öngólt. :wilting:
Bocs, csak magyarra fordítottam a dynamic4k-t. :banplz: De tudom, a sony nem is támogatja az 1440p-t.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #54536 2020.11.13. 08:48

Botond írta:Bocs, csak magyarra fordítottam a dynamic4k-t. :banplz: De tudom, a sony nem is támogatja az 1440p-t.
Inkább arra céloztam, hogy az a PS3-as újragondolás igényesebb és nextgenebb mint amit te évig összesen fogsz kapni a Boxra.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #54537 2020.11.13. 08:51

DanielT írta:Az első küldetésből bírtam kb 7 percet és csattant a shiftdel. Több ment volna, ha időben megtudom, hogy az elején a tutorialból ki lehet lépni... Ekkora agyhalott szart komolyan mondom, hogy megtanítják a húszezredik résznél, hogy hogyan kell futni. :wilting: :wilting: :wilting:
Muszáj a szájbarágós tutorial, mert se kézikönyv, most meg már loading screen tippek sincsenek. Még a végén valaki nem találna ki a Normandyról. :vigyor3:
Avatar
Botond

Hozzászólás #54538 2020.11.13. 08:53

DanielT írta:Inkább arra céloztam, hogy az a PS3-as újragondolás igényesebb és nextgenebb mint amit te évig összesen fogsz kapni a Boxra.
Jaja, ez egy percig se volt kétséges, hogy sony4kpatch>überalles, ms4kpatch=gáz. :awink:
Avatar
Botond

Hozzászólás #54539 2020.11.13. 08:53

benőmenő írta:Muszáj a szájbarágós tutorial, mert se kézikönyv, most meg már loading screen tippek sincsenek. Még a végén valaki nem találna ki a Normandyról. :vigyor3:
ACznia kellene, abban becsülettel benne van a 82. részben is 4 órányi tutorial rész. :wow2: Élvezné minden pillanatát!
Avatar
Moby

Hozzászólás #54540 2020.11.13. 08:56

Botond írta:És coopban még jobb volt. :) Szóval ja, ez se exclu (mert van pc-re és x1re is), de ami gfx pimpet kapott xsx-re az már simán értelmezhető címmé teszi. FH4 is ilyen. Ez a négyszerezett erő meg a raytracing light simán remastert vagy remaket csinál minden játékból, nem csak a ps3as des kerül itt újragondolásra 1440p@60ra. Jó, mondjuk a fakezű MS a 4k@60at erőlteti, amikor jól láthatóan a 4k@30 és az 1440p@60nak van piaca, de hát Phil Spencer ennyit tud.
És ha képesek tartani ezt a megfeszetett tempót, és nem adnak rá ki semmit, akkor 7-8 évig is fennmaradhat ez a csodás állapot, hogy minden játékot képes lesz futtatni 4k@60-ban. És elnézve Phil bácsi nyilatkozatait, ez simán menni fog nekik!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #54541 2020.11.13. 08:56

Botond írta:Jaja, ez egy percig se volt kétséges, hogy sony4kpatch>überalles, ms4kpatch=gáz. :awink:
Patch... nulláról újraírva a játék. Az. Nagyon megérdemled te azt a Boxot, maradj is rajta örökre. :eljen:
Avatar
Moby

Hozzászólás #54542 2020.11.13. 08:59

Merugye Phil Spencer megmondta, hogy xboxra nem kell system seller, sőt, tonképp játék se. Egy konzolra mi a gecinek az?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #54543 2020.11.13. 09:00

Moby írta:Merugye Phil Spencer megmondta, hogy xboxra nem kell system seller, sőt, tonképp játék se. Egy konzolra mi a gecinek az?
A Botondból lemérhető igényes vásárlóközönségnek valóban. Megvette, boldog, fikázza a Sony-t, védi a védhetetlent, egy ideális katona.
Avatar
Moby

Hozzászólás #54544 2020.11.13. 09:05

DanielT írta:A Botondból lemérhető igényes vásárlóközönségnek valóban. Megvette, boldog, fikázza a Sony-t, védi a védhetetlent, egy ideális katona.
Neki nem volt előző genes boxa, neki el tudják adni még azokat a játékokat, én má csak azt nem értem, hogy mi a rákkal akarják eladni azoknak, akiknek eddig is vót? Mint pl nekem. A kérdés költői. Pontosan tudom mivel. Nem akarják nekem eladni. És ez tökéletesen sikerült is!
Avatar
Moby

Hozzászólás #54545 2020.11.13. 09:11

Felvásárolták a fél világot csilliárd űrdollárért. Nem hiszem el, hogy nem sikerült egyikből sem kihajtani egy bánatos kurrrva címet indulásra. Nem létezik. Nincs ilyen. Erről egyetlen ember tehet, ez az inkompetens barom, Philfasz. Hogy nem találnak oda egy olyan embert, aki érti a játékokat, aki maga is játszik(nem corpratekamuból), ez teljes képtelenség.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #54546 2020.11.13. 09:19

Moby írta:Felvásárolták a fél világot csilliárd űrdollárért. Nem hiszem el, hogy nem sikerült egyikből sem kihajtani egy bánatos kurrrva címet indulásra. Nem létezik. Nincs ilyen. Erről egyetlen ember tehet, ez az inkompetens barom, Philfasz. Hogy nem találnak oda egy olyan embert, aki érti a játékokat, aki maga is játszik(nem corpratekamuból), ez teljes képtelenség.
Nem képtelenség hiszen látod. Az MS egy balfasz nyomorult bagázs, ahová a söpredék/maradék megy. Soha semmit nem tudnak sikerre vinni bármibe fognak, amit meg véletlen egy ideig mégis (X360) azt a földbe rombolják. Nézd meg milyen emberek voltak X360 idején ott... SENKI nincs már.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #54547 2020.11.13. 09:42

Moby írta:Felvásárolták a fél világot csilliárd űrdollárért. Nem hiszem el, hogy nem sikerült egyikből sem kihajtani egy bánatos kurrrva címet indulásra. Nem létezik. Nincs ilyen. Erről egyetlen ember tehet, ez az inkompetens barom, Philfasz. Hogy nem találnak oda egy olyan embert, aki érti a játékokat, aki maga is játszik(nem corpratekamuból), ez teljes képtelenség.
Én nem tenném ezért felelőssé őt egyszemélyben. Az azért látszik a dobozra meg a tápegységre nyomott Mesterséfből hogy tervezve volt legalább egy gigaex launchra, csak a várt ováció helyett öblös röhögés fogadta a gameplay revealt.
Avatar
Moby

Hozzászólás #54548 2020.11.13. 09:54

benőmenő írta:Én nem tenném ezért felelőssé őt egyszemélyben. Az azért látszik a dobozra meg a tápegységre nyomott Mesterséfből hogy tervezve volt legalább egy gigaex launchra, csak a várt ováció helyett öblös röhögés fogadta a gameplay revealt.
És ezért vajon ki a felelős? Meglepte Phil? Azt hitte ez így okés lesz?
Avatar
Botond

Hozzászólás #54549 2020.11.13. 09:56

Moby írta:Neki nem volt előző genes boxa, neki el tudják adni még azokat a játékokat, én má csak azt nem értem, hogy mi a rákkal akarják eladni azoknak, akiknek eddig is vót? Mint pl nekem. A kérdés költői. Pontosan tudom mivel. Nem akarják nekem eladni. És ez tökéletesen sikerült is!
De nem rakétatudomány ez. Nekem van 500+ xbox játékom. Ezek között van 200, amivel játszottam vmilyen platformon és van 300 amivel sehol semmit. Ebben van legalább 10%, amivel viszont érdemes lenne vmikor. A játékhoz meg HW kell amúgy, bár már ez sem igaz lásd xcloud, de tegyük fel, hogy az kell. Na most ár-értékben jelenleg ez a legolcsóbb PC. És ennyike a stratégia. És persze van világszerte 100 vagy akár 200 ember aki mindent is kijátszott az előző genekből, na nekik nem akarják eladni semmivel. Aszondja, hogy 1 mrd mínusz 200 ember, na az még mindig jó sok. Ha nekik mindnek eladták a cuccot, akkor lehet gondolkozni, hogy a maradék 200nak mivel adják el.
Az, hogy te meg Dani meg deep meg tasman meg még tudnék biztos három embert felsorolni aki beleesik a mindent is játszottatok körbe, az a ti dolgotok, akkor ti nem vesztek kamupc-t.
De azé annak ellenére, hogy nagyon,de nagyon szépen kicserélték a texturákat a des remakeben, attól függetlenül nektek is egy régi játék pimpelésével adják el a platformon. Mondogathatjátok, hogy az xbox esetén ez lehetetlenség, bezzeg a ps5, de néha objektíven a tükörbe kellene nézni, és belátni, hogy itt mindkét cég idáig jutott el, hogy gyorsan rábasszuk pár prevgen játékra a réjtreszinget és a konkurens pc alá beárazzuk a szarunkat és aztán majd lesz vmi vmikor.
Ez a nincs játék ez értelmezhetetlen baromság. Ilyen felgyújtom magam a pártszékház előtt, hogy megváltozzon a világ szintű akció ezt hajtogatni. A ganepassz korában, amikor 300 forintért az 1 tb-os vinyót 50x tele tudod tőtikézni mindennel is. Szerintem a laposföld hívők is kevésbé próbálják görbíteni a valóságot, mint aki ilyet mond, hogy bármire is nincs játék.
Avatar
Moby

Hozzászólás #54550 2020.11.13. 10:25

Botond írta:De azé annak ellenére, hogy nagyon,de nagyon szépen kicserélték a texturákat a des remakeben, attól függetlenül nektek is egy régi játék pimpelésével adják el a platformon. Mondogathatjátok, hogy az xbox esetén ez lehetetlenség, bezzeg a ps5, de néha objektíven a tükörbe kellene nézni, és belátni, hogy itt mindkét cég idáig jutott el, hogy gyorsan rábasszuk pár prevgen játékra a réjtreszinget és a konkurens pc alá beárazzuk a szarunkat és aztán majd lesz vmi vmikor.
Nem jutott el mindkét cég idáig. Az egyik cég addig jutott el, hogy kiadott pure 4 nextgen játékot, amiből EGY jött régről, a másik meg egyet sem. Sem ilyet, sem olyat. Na az egyet semmel van a baj. Ez össze lehet mosni azzal, hogy dehát a négy is kevés, de a négy az néggyel több, mint az egysem. Én ezt kérem számon ezen a balfaszon. De nem négyet. Hanem azt az egyet se. Ahogy írtam a minap, egy elég lett volna. És igen, ezzel adják el nekem. A játékokkal. Szégyeljem a mocskos pofámat? Ettől leszek fanboy?
Csináltak egy tök jó gépet, amit szívesen meg is vennék, de a játékokat nem, miközben a hardverre lófaszt nem költöttek, mert minden innováció az AMD-től jön, a szoftverre elköltötték az isten pénzét is, és mindebből az jött ki, hogy hardver van tök jó, szoftver meg nincs. Ez vajon normális dolog? Enneik biztos, hogy így kell történnie, és ez máshogy nem lehet?
Avatar
Moby

Hozzászólás #54551 2020.11.13. 10:33

Meg azt azért remélem, hogy azt te is csak heccnek szántad, hogy a DeS az annyi, hogy ráhúztak új textúrákat :D Egyébként ilyet csinálhatott volna az MS is. Vannak olyan címei(360 korszakból), amik ma is bőven szántanának, ha remakelte volna valamelyik stúdió abból a negyvenből, amit felvásároltak. És akkor most nem is járna a szám.
De nincs, mert Phil Spencer megmondta, hogy indulóban nem kell systemseller játék. És ha valaki, ő aztán tudja. Iszonyúan nagy koponya. Felépítette Dáriusz kincséből a sor végén kullogó platformholdert, aki lassan ingyen ad telket, meg nyaralást is a konzol mellé, csak vigyék, de így sem sikerül utólérnie a két japán gecit, akik szerintem sírnak a röhögéstől ezen a szerencsétlenkedésen. De ő tudja, hogy nem kell systemseller cím, és meg is mondja a tutit mindenkinek, okulásul!
Avatar
Moby

Hozzászólás #54552 2020.11.13. 10:42

Nem változik ott soha semmi, és amíg ez a barom ottvan, nem is fog. :(
Avatar
Botond

Hozzászólás #54553 2020.11.13. 11:01

Én nem vagyok ennyire okos, mint ti, én csak annyit látok, hogy a balfaszok öntik rám ingyen a 4k@60 címeket, az istencsászárok meg 30ezresével akarnak lerántani a 4k@30ért. Jól tudjuk, hogy egyszerű, félig hajléktalan panellakó csöves vagyok, nekem csak az olcsóra meg az akciós csirkefarhátra fussa, és ezért bántotok?! Hát ez nem szép!
Ha én se vállaltam volna a két gyereket, hogy azzal havi másfél millát spóroljak, akkor talán futná ilyen luxusra, de így csak a nepáli szeretetszolgálatban bízhatok!
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #54554 2020.11.13. 11:03

AZ imént néztem meg a DF bluepoint interjút demons remasterrel kapcsolatban, szimpatikus a csapat hozzáállása: 60fps volt az alapkoncepció, aztán azt downgradelték 30-ra egy kis vizuális tuninggal.

Én ezt törvénybe iktatnám.

A videót nézve elkapott a nosztalgia, és azt hiszem még az ős sg leáld topik első souls fanjaként ez nekem mégis kötelező darab lesz :D (második platinát nem ígérek, annyira elvetemült nem vagyok már).
Avatar
Moby

Hozzászólás #54555 2020.11.13. 11:06

Botond írta:Én nem vagyok ennyire okos, mint ti, én csak annyit látok, hogy a balfaszok öntik rám ingyen a 4k@60 címeket, az istencsászárok meg 30ezresével akarnak lerántani a 4k@30ért. Jól tudjuk, hogy egyszerű, félig hajléktalan panellakó csöves vagyok, nekem csak az olcsóra meg az akciós csirkefarhátra fussa, és ezért bántotok?! Hát ez nem szép!
Ha én se vállaltam volna a két gyereket, hogy azzal havi másfél millát spóroljak, akkor talán futná ilyen luxusra, de így csak a nepáli szeretetszolgálatban bízhatok!
Én nem erről beszéltem. Neked ezek kimaradtak, ezt írtem, és írtam is. GEOW5-öt én is lenyomtam. Igaz, kétszer álltam neki, de másodikra bejött. FM4 is pörgött, bár tény, nem annyit, mint a három. Kicsit örülök is neki, hogy playground nem újabb horizont csinál.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #54556 2020.11.13. 11:07

Moby írta:Nem változik ott soha semmi, és amíg ez a barom ottvan, nem is fog. :(
Vesznek még pár stúdiót, de semmivel sem fogunk jobban járni az biztos.
Avatar
Botond

Hozzászólás #54557 2020.11.13. 11:16

Moby írta:Én nem erről beszéltem. Neked ezek kimaradtak, ezt írtem, és írtam is. GEOW5-öt én is lenyomtam. Igaz, kétszer álltam neki, de másodikra bejött. FM4 is pörgött, bár tény, nem annyit, mint a három. Kicsit örülök is neki, hogy playground nem újabb horizont csinál.
Na, ha valaha látunk eladási számokat, akkor ki fog derülni, hogy az ilyen casualok vannak többen, mint én, vagy a hc kockák, mint ti. Vagy ha eladási darabszámot nem is, az éves beszámolókból a bevétel mutatni fogja, hogy a 30ezres des remake, meg a 30ezres szopókember hoz többet a konyhára, vagy a sugárban hányt random játékok 300ért.
Nekem most luxuscikk lenne egy ps5 a 30ezres (de legyen csak 15 ezer, mert használt lemezes) játék, versus az itt van nyócszor annyi játék ingyen, mint amivel valaha játszani fogok még életem végéig. És ha ezzel a szlogennel el tudtak nekem sütni egy hw-t, akkor elkerülhetetlen hogy időnként rám süssenek majd vmit vmennyiért, ami játék. Ha szerintetek nem játék akkor is. Most éppen lemezes rdr2t vadászok, látok is pár helyen 4k-ért. Na kb ide lövöm be a tűrésküszöböt, mert az akciós farhát ára is kilőtt, spórolni kell.
Avatar
Moby

Hozzászólás #54558 2020.11.13. 11:24

Botond írta:Na, ha valaha látunk eladási számokat, akkor ki fog derülni, hogy az ilyen casualok vannak többen, mint én, vagy a hc kockák, mint ti. Vagy ha eladási darabszámot nem is, az éves beszámolókból a bevétel mutatni fogja, hogy a 30ezres des remake, meg a 30ezres szopókember hoz többet a konyhára, vagy a sugárban hányt random játékok 300ért.
Nekem most luxuscikk lenne egy ps5 a 30ezres (de legyen csak 15 ezer, mert használt lemezes) játék, versus az itt van nyócszor annyi játék ingyen, mint amivel valaha játszani fogok még életem végéig. És ha ezzel a szlogennel el tudtak nekem sütni egy hw-t, akkor elkerülhetetlen hogy időnként rám süssenek majd vmit vmennyiért, ami játék. Ha szerintetek nem játék akkor is. Most éppen lemezes rdr2t vadászok, látok is pár helyen 4k-ért. Na kb ide lövöm be a tűrésküszöböt, mert az akciós farhát ára is kilőtt, spórolni kell.
Szerintem ezen a szinten ez nem érdekes. Ennyi pénzből ki kellene tudni szolgálni a casualokat, a hc kockákat, a fekete nőket, akiknek jobban számít az életük mint másé, és a nepáliakat is. Ennyi pénzből, amit elvernek, már MINDENKIT ki lehetne szolgálni. De - és ezt mutatja a helyzet a legjobban - ehhez csak pénz nem elég.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #54559 2020.11.13. 11:25

DanielT írta:Az első küldetésből bírtam kb 7 percet és csattant a shiftdel. Több ment volna, ha időben megtudom, hogy az elején a tutorialból ki lehet lépni... Ekkora agyhalott szart komolyan mondom, hogy megtanítják a húszezredik résznél, hogy hogyan kell futni. :wilting: :wilting: :wilting:
Ja, én is belementem a tutorialba, pedig asszem ki lehetett volna hagyni. Meg az eleje ugyanaz a dara, mint a korábbi formulák. Nekem onnantól kezdett érdekes lenni, amikor a lányt kellett irányítani. Valahol itt döntöttem el, hogy ez végülis egy jó játék már:
Kép
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #54560 2020.11.13. 11:29

Moby írta:És ha képesek tartani ezt a megfeszetett tempót, és nem adnak rá ki semmit, akkor 7-8 évig is fennmaradhat ez a csodás állapot, hogy minden játékot képes lesz futtatni 4k@60-ban. És elnézve Phil bácsi nyilatkozatait, ez simán menni fog nekik!
Nem hagytál le valami szarkazmus smileyt, vagy valami kacsintósat legalább? Mert egy MS üzleti vezető nyilatkozataiból bármit következtetni, vagy hinni benne...
Avatar
Moby

Hozzászólás #54561 2020.11.13. 12:30

aabyssx írta:Nem hagytál le valami szarkazmus smileyt, vagy valami kacsintósat legalább? Mert egy MS üzleti vezető nyilatkozataiból bármit következtetni, vagy hinni benne...
Szerintem olvasd el újra ezt a posztot :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #54563 2020.11.13. 13:03

Botond írta:Na, ha valaha látunk eladási számokat, akkor ki fog derülni, hogy az ilyen casualok vannak többen, mint én, vagy a hc kockák, mint ti. Vagy ha eladási darabszámot nem is, az éves beszámolókból a bevétel mutatni fogja, hogy a 30ezres des remake, meg a 30ezres szopókember hoz többet a konyhára, vagy a sugárban hányt random játékok 300ért.
Nekem most luxuscikk lenne egy ps5 a 30ezres (de legyen csak 15 ezer, mert használt lemezes) játék, versus az itt van nyócszor annyi játék ingyen, mint amivel valaha játszani fogok még életem végéig. És ha ezzel a szlogennel el tudtak nekem sütni egy hw-t, akkor elkerülhetetlen hogy időnként rám süssenek majd vmit vmennyiért, ami játék. Ha szerintetek nem játék akkor is. Most éppen lemezes rdr2t vadászok, látok is pár helyen 4k-ért. Na kb ide lövöm be a tűrésküszöböt, mert az akciós farhát ára is kilőtt, spórolni kell.
Matek ugyebar ;) A netflix is adna evadjat a stranger thingsnek 30 ojroert de nem vennek meg, ezert van az a modell ami van, 200 millio elofizetovel lehet kijon a matek (nahat azzal is televan a net h egyeseknek sehogy se jon ki mert gecisokat koltenek de ez mar reszlet kerdes) de mseknel a 15el biztos nem ;)
Nah mar a Sonynal lenyilatkoztak hogy nekik nem fenntarthato a ganepasszos megoldas ami hiheto is, itt vagja mindenki mennyibe is kerlul ma egy aaa jatek.
Mseknel mar csak azert megy a gaming mert gecinagy uzlet es kozel all a szivukhoz de meg a vak is latja hogy nem ugy megy nekik ahogy kene, nem veletlen pletyiztek par eve h eladjak az uzletagat.
Avatar
arty

Hozzászólás #54564 2020.11.13. 13:19

DanielT írta:Az első küldetésből bírtam kb 7 percet és csattant a shiftdel. Több ment volna, ha időben megtudom, hogy az elején a tutorialból ki lehet lépni... Ekkora agyhalott szart komolyan mondom, hogy megtanítják a húszezredik résznél, hogy hogyan kell futni. :wilting: :wilting: :wilting:
könyörgök nyomd az RDR2-t plíííííz :D
első óra végén kérek beszámolót!

Spoiler
nemtom valaha rá tudom-e venni magam újra, de remélem a mentés azért ott van a felhőben valahol... az első akkora jó játék volt, nem léééétezik, hogy ez rossz legyen. csak... az eleje... az.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #54565 2020.11.13. 13:26

arty írta:könyörgök nyomd az RDR2-t plíííííz :D
első óra végén kérek beszámolót!

Spoiler
nemtom valaha rá tudom-e venni magam újra, de remélem a mentés azért ott van a felhőben valahol... az első akkora jó játék volt, nem léééétezik, hogy ez rossz legyen. csak... az eleje... az.
Megkapod, mert nyomtam: Egyszer indítottam el, utána letöröltem a picsába. Több volt mint egy óra, kb 8-nak tűnt, de 2 lehetett.

szerk: Most belenéztem egy WT-be, 1 óra 13 percnél jár ott, ahol töröltem. :D Lényegében ahogy kizöldül a táj. Ezt a pillanatot vártam, ez vitt odáig, hogy kijöjjek a havas mocsokból. Ééééééééééééés ennyi. Nem volt minek továbblendíteni a poklon.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #54566 2020.11.13. 13:40

ÁTTYÁŰRISTEN!

Spoiler
Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #54567 2020.11.13. 14:21

Február 5-én jön a nioh remastered complete edition, a nioh 2 remastered complete edition, és a nioh remastered collection, ami a minden. Mindez PS5-re. Azért jön külön is, mert ha megvan bármelyik, ingyen kapod a remasztert. :eljen: :eljen: :eljen:
Avatar
Moby

Hozzászólás #54568 2020.11.13. 15:05

Moby írta:Február 5-én jön a nioh remastered complete edition, a nioh 2 remastered complete edition, és a nioh remastered collection, ami a minden. Mindez PS5-re. Azért jön külön is, mert ha megvan bármelyik, ingyen kapod a remasztert. :eljen: :eljen: :eljen:
Ja igen, azt nem írtam: remastered - 4K@120Hz
Avatar
Moby

Hozzászólás #54569 2020.11.13. 15:07

Meg is jött a videó hozzá.
phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #54570 2020.11.13. 15:37

Az alulfizetett SVÉD (Söderlund) volt DICE-osokból verbuvált egy kisebb, 200 fős stúdiót. Embark. Valamit shootert heggesztenek. Még az is lehet, hogy nem lesz szar.
Kép
Avatar
deep

Hozzászólás #54571 2020.11.13. 16:11

Moby írta:Még az is lehet, hogy nem lesz szar.
Mindenesetre elég jól néz ki. Valszeg BF-ebb lesz mint a 4 utáni BF-ek az EA férgeskedése nélkül.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #54572 2020.11.13. 16:41

deep írta:Mindenesetre elég jól néz ki. Valszeg BF-ebb lesz mint a 4 utáni BF-ek az EA férgeskedése nélkül.
Nagy kérdés ám, hogy ki miatt lett ennyire elbaszva a BF... a DICE olyan brutálmód állt bele a woke, metoo, BLM, stb mozgalmakba... gyakorlatilag ők nyomták legjobban fullba.
Avatar
deep

Hozzászólás #54573 2020.11.13. 16:58

DanielT írta:Nagy kérdés ám, hogy ki miatt lett ennyire elbaszva a BF... a DICE olyan brutálmód állt bele a woke, metoo, BLM, stb mozgalmakba... gyakorlatilag ők nyomták legjobban fullba.
Az kevésbé érdekel, mint a játékélmény ami viszont az EA miatt lett olyan amilyen. Szerintem. De persze javítsatok ki, ha tévedek.
Avatar
arty

Hozzászólás #54574 2020.11.13. 18:06

nade csak x2 és nem x4! :( ez így mit ér?!
Avatar
arty

Hozzászólás #54575 2020.11.13. 18:08

DanielT írta:Nagy kérdés ám, hogy ki miatt lett ennyire elbaszva a BF... a DICE olyan brutálmód állt bele a woke, metoo, BLM, stb mozgalmakba... gyakorlatilag ők nyomták legjobban fullba.
a fekete lányok miatt nem jött be a bf5? nemá...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #54576 2020.11.13. 19:44

Mindig imádtam a fehér gépeket, kontroller stb. PS4 Pro is az volt.

De lehet, hogy ezt a büdös panda designt én is befeketíteném...

Kép
Avatar
Botond

Hozzászólás #54577 2020.11.13. 19:55

DanielT írta:Mindig imádtam a fehér gépeket, kontroller stb. PS4 Pro is az volt.

De lehet, hogy ezt a büdös panda designt én is befeketíteném...
Gáztűzhelyed van? Mert a műanyag a lángban megfeketedik, esetleg érdemes a rezsó fölé tartani a gépet, amikor megjön és problem solved! :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #54578 2020.11.13. 20:00

DanielT írta:Mindig imádtam a fehér gépeket, kontroller stb. PS4 Pro is az volt.

De lehet, hogy ezt a büdös panda designt én is befeketíteném...
Szerintem borzalmas, de ahogy gondolod :) Egy flakon plastidip, azt jóvan.
Avatar
Moby

Hozzászólás #54579 2020.11.13. 20:07

Trigger in action :wow1: :wow1: :wow1:
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #54580 2020.11.13. 20:20

Moby írta:Trigger in action :wow1: :wow1: :wow1:
[video]https://video.twimg.com/ext_tw_video/1327282248249462784/pu/vid/576x1024/86OQ605Tx6waKldw.mp4[/vdeo]
Elég szexi! :eljen:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #54581 2020.11.13. 20:42

DanielT írta:Mindig imádtam a fehér gépeket, kontroller stb. PS4 Pro is az volt.

De lehet, hogy ezt a büdös panda designt én is befeketíteném...

Setéttorony.jpg
Na vvalami hasonló módon már el is viselném a szekrényen.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #54582 2020.11.13. 20:45

Botond írta:Én nem vagyok ennyire okos, mint ti, én csak annyit látok, hogy a balfaszok öntik rám ingyen a 4k@60 címeket, az istencsászárok meg 30ezresével akarnak lerántani a 4k@30ért. Jól tudjuk, hogy egyszerű, félig hajléktalan panellakó csöves vagyok, nekem csak az olcsóra meg az akciós csirkefarhátra fussa, és ezért bántotok?! Hát ez nem szép!
Ha én se vállaltam volna a két gyereket, hogy azzal havi másfél millát spóroljak, akkor talán futná ilyen luxusra, de így csak a nepáli szeretetszolgálatban bízhatok!
Zseniális amúgy... a teknika, amivel a totális valóságot és tényszerűséget nélkülöző kirohanásaidat egy belterj visszakacsintással zárod. :banplz: :smile:
Avatar
eje75

Hozzászólás #54583 2020.11.13. 20:55

Egy ideje nem jártam erre: honnan érdemes PS5-öt rendelni, hol a legolcsóbb? Hol vettétek? Rájöttem, hogy mégis kéne, eléggé jól néz ki.... Már csak egy pár nap és lehet kapni, nem? Valahogy bezsongtam rá, alig várom már, hogy a kezembe fogjam...
Avatar
Moby

Hozzászólás #54584 2020.11.13. 20:57

eje75 írta:Egy ideje nem jártam erre: honnan érdemes PS5-öt rendelni, hol a legolcsóbb? Hol vettétek? Rájöttem, hogy mégis kéne, eléggé jól néz ki.... Már csak egy pár nap és lehet kapni, nem? Valahogy bezsongtam rá, alig várom már, hogy a kezembe fogjam...
Február :( Akkor fogsz tudni venni.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #54585 2020.11.13. 21:04

eje75 írta:Egy ideje nem jártam erre: honnan érdemes PS5-öt rendelni, hol a legolcsóbb? Hol vettétek? Rájöttem, hogy mégis kéne, eléggé jól néz ki.... Már csak egy pár nap és lehet kapni, nem? Valahogy bezsongtam rá, alig várom már, hogy a kezembe fogjam...
Jó poénnal tértél vissza legalább! :taps:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #54586 2020.11.13. 21:13

UBI nál meg áll a bál :wilting:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #54587 2020.11.13. 21:14

Mekee írta:UBI nál meg áll a bál :wilting:
Valszeg valakinek assumeolták a genderét... arrafelé manapság ilyenre kihívják a SWAT-ot.
Avatar
eje75

Hozzászólás #54588 2020.11.13. 21:19

DanielT írta:Jó poénnal tértél vissza legalább! :taps:
Tudtam értékelni fogod, nem nyalod be :nyes: jót röhögtem a gép előtt miközben írtam
Spoiler
Kép
Avatar
eje75

Hozzászólás #54589 2020.11.13. 21:22

Moby írta:Február :( Akkor fogsz tudni venni.
Cuki vagy, de ráér az még bőven... a Horizon Forbidden West-ig nincs olyan, amiért szvsz. érdemes lenne... nekem....PC mellé... akinek nincs gépe, annak persze van értelme: jó szerzési örömöt kívánok hozzá, tuti én is félkemény farokkal bontogatnám a dobozát..de nekem nem vonzó jelenleg, nincs rá semmi... nekem...
Avatar
eje75

Hozzászólás #54590 2020.11.13. 21:29

Az egyetlen nextgen cucc, amire csontosodott a pöcköm már in da haus... vettem egy series x kontollert, mert mindkét másiknak szétqrta a micro usb portját a gyerek 1-1 lerántással, a gen 1 és gen 2 is retekszar volt ezen a téren... remélem ennek az USB-c jét nem fogja ennyire könnyen...amúgy is rohadt jó, nekem nagyon bejön a formája, legkényelmesebb ami valaha megfordult a kezemben, és a textúrázott grip, meg a ravaszok csak javítottak rajta...
Avatar
Moby

Hozzászólás #54591 2020.11.13. 21:40

eje75 írta:és a textúrázott grip

:vigyor3:
Spoiler
Kép
Avatar
eje75

Hozzászólás #54592 2020.11.13. 21:43

Egy óra volt, amíg végigolvastam miről maradtam le....nyilván semmiről :banplz: de ahogy látom, kezdődik a PS vs. Xbox farokméregetés: készítem a popcorn-t... Megmagyarázzák, hogy azért veszik AZT mert az aztán majd..., viszont a másik meg mekkora fax már, mert minek veszi azt a szart, mert semmi sincs rá, és még a semmi is rosszul fut azon a fostömlőn! Persze egy igazán kívánatos cucc az Ő szarukra sincs, de védeni KELL, hisz meg van rendelve!! Sírok b.meg!!! :nyes: :nyes: :nyes:
Avatar
Moby

Hozzászólás #54593 2020.11.13. 21:47

eje75 írta:Egy óra volt, amíg végigolvastam miről maradtam le....nyilván semmiről :banplz:
Akkor ez egy hasznosan eltöltött óra volt :D Egyébként nincs itt semmi farokméregetés. Lett a PS5, és indultak még mások is :P
Avatar
eje75

Hozzászólás #54594 2020.11.13. 21:50

Moby írta::vigyor
Spoiler
Kép
LOL, erről beszéltem... :nyes: Amúgy is: hagyjad mán! Inkább nézd a Discovery S3-at!!!!.... sajnos most hetente nyomják ki a mocskok :boxer: , de szárazon megbasz mindent ami sci-fi sorozat...igen: a Mandalorian-t is..
felkészültem: jöhettek megvédeni a fejvadász meg a bébi muppet show Breki-jét! :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #54595 2020.11.13. 21:51

eje75 írta:LOL, erről beszéltem... :nyes: Amúgy is: hagyjad mán! Inkább nézd a Discovery S3-at!!!!.... sajnos most hetente nyomják ki a mocskok :boxer: , de szárazon megbasz mindent ami sci-fi sorozat...igen: a Mandalorian-t is..
felkészültem: jöhettek megvédeni a fejvadász meg a bébi muppet show Breki-jét! :banplz:
Nyugi, nézem, de ez a hetes várakozás megöl. Nekem mondjuk k. bejön mindkettő.
Avatar
Moby

Hozzászólás #54596 2020.11.13. 21:52

Voltak élelmesek. Inkább nem állok neki számolgatni, darabján $600-al mennyit keres :banplz:
Avatar
eje75

Hozzászólás #54597 2020.11.13. 21:58

Moby írta: Lett a PS5, és indultak még mások is :P
Ja...frankó cucc lesz majd a PS5, de Én Botondot érvelését is megértem, ha nagyobb gyerekem lenne, vagy nem lenne pénzem PC komponensekre, tuti Én is azt venném+ a gamepass szerintem sokat nyújt ennyiért... az más kérdés, hogy a PS-t is behúznám mellé, de az Én vagyok :nyes: Egyébként nem is értem, hát amúgy így kerek a világ, így adja ki a képlet a megoldást: kell egy gamer PC (Xbox) és egy PS, oszt kész....
Avatar
DanielT

Hozzászólás #54598 2020.11.13. 21:59

Moby írta:Voltak élelmesek. Inkább nem állok neki számolgatni, darabján $600-al mennyit keres :banplz:
A legjobb, hogy a kommentekben már kirakták a fickó lakcímét... :taps:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #54599 2020.11.13. 22:04

DF Alex csinált érdekes összehasonlítást: összetákolta modokkal kb. konzolszintűre a pécés Watchdogst, keresett helyet, ahol limites a konzol és hozzánézte a pécét.
Ez alapján RTX 2060 Super teljesítményű kb. a konzolszint, ha van RT.
Ezt majdnem-énmegmondtam(tm), amikor anno jött a sok tflops bullshit.
Avatar
Moby

Hozzászólás #54600 2020.11.13. 22:04

DanielT írta:A legjobb, hogy a kommentekben már kirakták a fickó lakcímét... :taps:
Jah. LOL...kíváncsi vagyok hova fut ki a sztori :D

Vissza: “Leáldozott.hu”