A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
deep

Hozzászólás #54461 2020.11.11. 23:31

aabyssx írta:Ez az AC Valhalla nagyon elavultnak és copy-paste-nek néz ki.
Melyik ubifos játék nem copy paste az elmúlt 8 évből?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #54462 2020.11.12. 07:44

Necro írta:Az új ebédszünetes hobbim hogy lapozgatom a régi 576-okat és szedem le azokat a címeket ps1-re amiket éveken át néztem az újságokban (néha két kivehetetlen kép valami indifferens jelenetből ami mégcsak nem is gameplay) hogy toljam őket egy fél órát, Nuclear Strike, Pandemonium, Destruction Derby 2 mentek a héten.
Legjobb múltdézés és gyerekkori álom megvalósítás! :eljen: Remélem crt séder hergelés is megy.
Avatar
Moby

Hozzászólás #54463 2020.11.12. 07:50

aabyssx írta:Ezekre a játékokra a töredék árból lehet kukázni pécét. Nem négykásan, de gyerekek kb. leszarják.
A pécés játékkörnyezet totálisan alkalmatlan a többfelhasználós használatra.
Avatar
deep

Hozzászólás #54464 2020.11.12. 07:51

DanielT írta:Legjobb múltdézés és gyerekkori álom megvalósítás! :eljen: Remélem crt séder hergelés is megy.
Erre a célra vettem egy retroid pocket 2 handheldet a nyáron. Minden nap megy valamennyit, de főleg olyanokat játszom rajta, amiket anno is. Pedig rohadt sok játékot kipróbáltam, de vagy a nosztalgia megszépíti őket, vagy a tényleg kiszelektáltuk már anno is a gyöngyszemeket a szemétből :D Vagy mindkettő. A gép amúgy elég jó, 20k körüli ára van és a dreamcastel bezárólag mindenhez elég erős.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #54465 2020.11.12. 08:02

deep írta:vagy a tényleg kiszelektáltuk már anno is a gyöngyszemeket a szemétből :D
Ez a megoldás. Állati jókor voltunk jó helyen.
Avatar
Necro

Hozzászólás #54466 2020.11.12. 09:17

DanielT írta:Legjobb múltdézés és gyerekkori álom megvalósítás! :eljen: Remélem crt séder hergelés is megy.
Természetesen, viszont azt vettem észre hogy shaderek nagyon zavarják a szememet (mármint hogy ránézni jó, de közben érzem hogy valami nem okés)
Avatar
Botond

Hozzászólás #54467 2020.11.12. 10:16

Moby írta:Hamarabb jött válasz a kérdésedre, mit vártuk. Úgy fest Arty "a lehető legjobb minőség" számításába csúszott némi hiba :vigyor3: Röviden: SX-en stutterel, terainggel, mindent csinál, PS5-ön meg beton. És a képek tanulsága szerint mindeközben valamivel szebb is, bár ez ennek a hulladéknak az esetében nem tudom ez egyáltalán értelmezhető-e.
Nézegettem ezt a vikingeket, hogy ha majd lesz pár hét múlva használt lemezes akkor megdemózzam e, és azt látom, hogy ott tearingel, meg csinál mindent, ahol a tv-ben nincs semmiféle vrr. Már a xox és xsx esetén. PS5ről nem olvasgattam.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #54468 2020.11.12. 10:23

Necro írta:Természetesen, viszont azt vettem észre hogy shaderek nagyon zavarják a szememet (mármint hogy ránézni jó, de közben érzem hogy valami nem okés)
Akkor ott valami tényleg nem okés. Valszeg nem stimmel a scaling és szétcseszi.
Avatar
Moby

Hozzászólás #54469 2020.11.12. 10:50

Most, hogy már vannak felhasználói tapasztalatok, szépen hullanak széjjel az elmúlt napok bullshitjei. Pl azzal, hogy az PS5 lassabban bútol, meg 17mp a boot...
Ehhez képest a valóságban a user 10mp van futó Astro-ban, és abba egy felhasználóválasztás is belefér :taps:
phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #54470 2020.11.12. 10:52

Meg természetesen a hibás gépek is, ahogy kell. Viszont a kiegészítők kiszállítása nálunk is elkezdődött, többen megkapták már a kontrollereket, füleseket, stb.
Avatar
Moby

Hozzászólás #54471 2020.11.12. 10:54

Botond írta:Nézegettem ezt a vikingeket, hogy ha majd lesz pár hét múlva használt lemezes akkor megdemózzam e, és azt látom, hogy ott tearingel, meg csinál mindent, ahol a tv-ben nincs semmiféle vrr. Már a xox és xsx esetén. PS5ről nem olvasgattam.
Nyilván. Bár az nekem továbbra sem világos, hogy a HDMI2.1-el nem rendelkező tévéken ugyanúgy tomágatja-e a VRR-t, ahogy a XOX?
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #54472 2020.11.12. 11:15

Moby írta:A pécés játékkörnyezet totálisan alkalmatlan a többfelhasználós használatra.
A konzol is az.
Amikor konzolon akartak eddig valamit, abból 90%-ban veszekedés lett. Ha vs, akkor ugye nem kérdés; ha coop, akkor is találnak valamit; ha single, akkor meg kitúrják egymást.
Ezért kell kukázni minden gyereknek külön-külön gépet (külön accountokkal). Aki megteheti külön szobába velük, és még így sem garantált, hogy ne legyen cirkusz (ha véletlenül online egymásra találnak). :D
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #54473 2020.11.12. 11:18

deep írta:Melyik ubifos játék nem copy paste az elmúlt 8 évből?
Hát ...ja.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #54474 2020.11.12. 11:20

Moby írta:Meg természetesen a hibás gépek is, ahogy kell. Viszont a kiegészítők kiszállítása nálunk is elkezdődött, többen megkapták már a kontrollereket, füleseket, stb.
Én tegnap beszéltem a konzolvilágosokkal, de még semmi infójuk nem volt a kiegészítőkről. Deep sem kapott visszajelzést levélben, hogy igényt tart-e még a cuccokra.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #54475 2020.11.12. 12:04

aabyssx írta:A konzol is az.
Amikor konzolon akartak eddig valamit, abból 90%-ban veszekedés lett. Ha vs, akkor ugye nem kérdés; ha coop, akkor is találnak valamit; ha single, akkor meg kitúrják egymást.
Ezért kell kukázni minden gyereknek külön-külön gépet (külön accountokkal). Aki megteheti külön szobába velük, és még így sem garantált, hogy ne legyen cirkusz (ha véletlenül online egymásra találnak). :D
Elsőre azt olvastam: "Ezért kell kukázni minden gyereket..." :idiota:
Avatar
Botond

Hozzászólás #54476 2020.11.12. 12:11

Moby írta:Nyilván. Bár az nekem továbbra sem világos, hogy a HDMI2.1-el nem rendelkező tévéken ugyanúgy tomágatja-e a VRR-t, ahogy a XOX?
Ez trükkös kérdés. Nekem Q70R samsungom van, az hdmi2.0 elméletileg. Gyakorlatilag meg vrr, sőt egyenesen freesync is van rajta, mert 2018as samsungoktól a Samsung úgy döntött ezt a featurét belerakja a hdmi2.0ba, nem vár a 2.1re. De pl 4k@120 az nincs. 1440@120 meg 4k@60 van. Na nem mintha indie és évtizedes címeken kívül mást érintene majd a 4k@120.
Szóval indul az itt a vrr/freesync, ott a vrr/freesync lottó. :)
Avatar
Botond

Hozzászólás #54477 2020.11.12. 12:15

aabyssx írta:A konzol is az.
Amikor konzolon akartak eddig valamit, abból 90%-ban veszekedés lett. Ha vs, akkor ugye nem kérdés; ha coop, akkor is találnak valamit; ha single, akkor meg kitúrják egymást.
Ezért kell kukázni minden gyereknek külön-külön gépet (külön accountokkal). Aki megteheti külön szobába velük, és még így sem garantált, hogy ne legyen cirkusz (ha véletlenül online egymásra találnak). :D
Ja, ezért van külön switchük, meg ja, ezért vettem meg a legolcsóbb 4k@60 képes pc-t, amikor a sims4el meg az fh4-el ki akartak túrni a gépem elől. Pont ezért. Újabban azt írjak a 4k@60@legolcsóbb pc-kre, hogy Xbox series x az engem nem zavar. A duál,triál accozás meg nem is lehetne jobb. Pc-n ez a szint kivitelezhetetlen, az arra jó, amire én használom, hogy rajta vagyok én, és senki a közelébe ne menjen, mer baj lesz!
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #54478 2020.11.12. 12:42

Moby írta:Jó. Akkor mondom mi a baja a TSA-nak a sackboy-al:
Can't be referred to as Sackgirl or be non-gendered.
:wilting: :wilting: :wilting: :bdead: :bdead: :bdead:
Szándékosan nem linkeltem, ne kattinsatok oda, egy életre bannoltam őket a böngészőből.
Fullra non-gendered. Mi is "zsáklánynak" hívjuk, meg lányosra szokták öltöztetni a lányaim. Most még.
De az agymosás hatására lassan nem tudom mit kéne csinálni. Kidobni a sminkeket és katonai iskolába íratni őket?

Erről jut eszembe, mostanában dobta valamelyik feed, hogy nézzem a spacex launchot:
Kép
Szépen alakul a diversity, de ki lesz a non-gendered.
LOL, én ezt nem tudom komolyan venni...
Avatar
Botond

Hozzászólás #54479 2020.11.12. 12:46

aabyssx írta:Szépen alakul a diversity, de ki lesz a non-gendered.
LOL, én ezt nem tudom komolyan venni...
Trendy nem gyereket vállalni, nyűg, sokba kerül, stb, ez ömlik mindenhonnan és az egyre önzőbb és önzőbb és felszínes generációk egyre kevesebb gyereket is vállalnak. Na most ha van két ember akik leélnek egy életet egy kapcsolatban ahol fel se merül a gyerek, vagy leélnek egyedül egy életet ahol de pláne fel se merül a gyerek, ott tulajdonképpen 1-től 10ig mennyire is számít, hogy mi a genderük vagy mit gondolnak róla mi a genderük?
Ez csak ilyen vén hülyéknek számít, mint mi, akik vállalunk gyereket, örülünk nekik és titokban készülünk rá, hogy mekkorát lehet majd funolni az unokákkal, amikor a szopó részt elviszik a gyerekeink a sztoriból nekünk meg csak az easyrider mókavonat jut egy olyan időszakban amikor a melóban sem lesz már élethalálharc az egzisztenciáért. De mi kihaló faj vagyunk, mint a pc gémerek.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #54480 2020.11.12. 13:04

Botond írta:Trendy nem gyereket vállalni, nyűg, sokba kerül, stb, ez ömlik mindenhonnan és az egyre önzőbb és önzőbb és felszínes generációk egyre kevesebb gyereket is vállalnak. Na most ha van két ember akik leélnek egy életet egy kapcsolatban ahol fel se merül a gyerek, vagy leélnek egyedül egy életet ahol de pláne fel se merül a gyerek, ott tulajdonképpen 1-től 10ig mennyire is számít, hogy mi a genderük vagy mit gondolnak róla mi a genderük?
Ez csak ilyen vén hülyéknek számít, mint mi, akik vállalunk gyereket, örülünk nekik és titokban készülünk rá, hogy mekkorát lehet majd funolni az unokákkal, amikor a szopó részt elviszik a gyerekeink a sztoriból nekünk meg csak az easyrider mókavonat jut egy olyan időszakban amikor a melóban sem lesz már élethalálharc az egzisztenciáért. De mi kihaló faj vagyunk, mint a pc gémerek.
Ez a komment kb olyan volt mint amikor a magyar konzol eladasokbol szakertjuk meg a globalis piacot. En orulnek a legjobban ha igazad lenne es a harmadik vilagrendi orazagokban is a jolet vegett egyre kevesebb gyereket vallalnanak es nem lennek lassan 10 milliardan.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #54481 2020.11.12. 13:06

Moby írta:Most, hogy már vannak felhasználói tapasztalatok, szépen hullanak széjjel az elmúlt napok bullshitjei. Pl azzal, hogy az PS5 lassabban bútol, meg 17mp a boot...
Ehhez képest a valóságban a user 10mp van futó Astro-ban, és abba egy felhasználóválasztás is belefér :taps:
[video]https://v.redd.it/fduk4alhjpy51/DASH_1080.mp4[/video
Rohadtul nem látszik a videón, hogy mikor indult a felvétel a gomb megnyomását követően. Így én is beindítok bármit 2 sec alatt, csak ne kérdezze senki mi történt az előző 2 órában. :nemtudom:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #54482 2020.11.12. 13:21

Botond írta:Trendy nem gyereket vállalni, nyűg, sokba kerül, stb, ez ömlik mindenhonnan és az egyre önzőbb és önzőbb és felszínes generációk egyre kevesebb gyereket is vállalnak. Na most ha van két ember akik leélnek egy életet egy kapcsolatban ahol fel se merül a gyerek, vagy leélnek egyedül egy életet ahol de pláne fel se merül a gyerek, ott tulajdonképpen 1-től 10ig mennyire is számít, hogy mi a genderük vagy mit gondolnak róla mi a genderük?
Ez csak ilyen vén hülyéknek számít, mint mi, akik vállalunk gyereket, örülünk nekik és titokban készülünk rá, hogy mekkorát lehet majd funolni az unokákkal, amikor a szopó részt elviszik a gyerekeink a sztoriból nekünk meg csak az easyrider mókavonat jut egy olyan időszakban amikor a melóban sem lesz már élethalálharc az egzisztenciáért. De mi kihaló faj vagyunk, mint a pc gémerek.
Majd ha megdob engem is egy másfélszobás panellal az önkori lehet én is szülök bele 6 lurkót, mint a jelenlegi bérlők a földszinten. :vigyor4:
Avatar
Botond

Hozzászólás #54483 2020.11.12. 13:23

Micsu írta:Ez a komment kb olyan volt mint amikor a magyar konzol eladasokbol szakertjuk meg a globalis piacot. En orulnek a legjobban ha igazad lenne es a harmadik vilagrendi orazagokban is a jolet vegett egyre kevesebb gyereket vallalnanak es nem lennek lassan 10 milliardan.
Igen, gondoltam, hogy szerkesztési idő alatt belejavítok, hogy csak a konzol eladások szempontjából releváns országokra szűkítve értendő ez természetesen, de aztán gondoltam mindenki érteni fogja, és felesleges a pontosítás, de akkor köszi, hogy megtetted a kiegészítést.
Avatar
Botond

Hozzászólás #54484 2020.11.12. 13:25

benőmenő írta:Majd ha megdob engem is egy másfélszobás panellal az önkori lehet én is szülök bele 6 lurkót, mint a jelenlegi bérlők a földszinten. :vigyor4:
Látod, a gyerekvállalás nem pénz, hanem gender kérdés, ezt írtam én is. :) Minden máshoz pedig irreleváns a gender, ezt meg látni most már minden sonytehgémben. :)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #54485 2020.11.12. 14:04

Botond írta:Látod, a gyerekvállalás nem pénz, hanem gender kérdés, ezt írtam én is. :) Minden máshoz pedig irreleváns a gender, ezt meg látni most már minden sonytehgémben. :)
Igyekeztem minél abszurdabban fogalmazni. Maradjunk annyiban hogy én tökre megtudom érteni azokat akik itthon nem vállalnak gyereket, olyan önző gondolatok mentén mint hogy hol fog lakni, mit fog enni, milyen oktatáshoz fog hozzáférni, és mik a lehetőségek ha a vállalt gyereknek bármiféle betegsége lesz.
Avatar
deep

Hozzászólás #54486 2020.11.12. 14:06

benőmenő írta:Igyekeztem minél abszurdabban fogalmazni. Maradjunk annyiban hogy én tökre megtudom érteni azokat akik itthon nem vállalnak gyereket, olyan önző gondolatok mentén mint hogy hol fog lakni, mit fog enni, milyen oktatáshoz fog hozzáférni, és mik a lehetőségek ha a vállalt gyereknek bármiféle betegsége lesz.
Én inkább úgy fogalmaznék, hogy aki a jelen Magyarországán gyereket vállal, az vagy leszarja, vagy fingja sincs, mi lesz vele. És ennek tükrében inkább hülye, mint bátor.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #54487 2020.11.12. 14:08

deep írta:Én inkább úgy fogalmaznék, hogy aki a jelen Magyarországán gyereket vállal, az vagy leszarja, vagy fingja sincs, mi lesz vele. És ennek tükrében inkább hülye, mint bátor.
:popcorngif: :fogmosas:
Avatar
Moby

Hozzászólás #54488 2020.11.12. 14:18

aabyssx írta:A konzol is az.
Amikor konzolon akartak eddig valamit, abból 90%-ban veszekedés lett. Ha vs, akkor ugye nem kérdés; ha coop, akkor is találnak valamit; ha single, akkor meg kitúrják egymást.
Ezért kell kukázni minden gyereknek külön-külön gépet (külön accountokkal). Aki megteheti külön szobába velük, és még így sem garantált, hogy ne legyen cirkusz (ha véletlenül online egymásra találnak). :D
Nálunk ez nem baj, mert van több konzol. De alapvetően nem a coopra gondoltam, hanem a profilkezelésre/különmentésekre. PC-n ez nincs, és ez k. gáz.
Avatar
Moby

Hozzászólás #54489 2020.11.12. 14:24

benőmenő írta:Majd ha megdob engem is egy másfélszobás panellal az önkori lehet én is szülök bele 6 lurkót, mint a jelenlegi bérlők a földszinten. :vigyor4:
A saját példámon azt látom, hogy a ygerek nem igazán pénz kérdése. Pénzt lehet szerezni, ha nem milliárdokasz akarsz, meg villogni minden hülye előtt. gyereknevelésre lehet pénz szerezni, ha valaki nem totál hülye. Energia viszont baszom sok kell hozzá, és a két szülőnek nagyon jól együtt kell tudni működni, hogy ne baszódjon szét minden az állandó kötelező dolgokba bele. Ha ez megvan, akkor nem _akkora_ dolog az. Persze ezt összehozni nem olyan egyszerű, párszor bele kellett próbálnom, mire összejött normálisan(nem minden gyerekemnek ugyanaz az anyja, na bumm :D ). Én úgy látom, hogy kurávra túl van lihegve, és egyébként olyanoknak is egész normálisan tud menni, akikből ki sem néznéd. Pláne nektek, meg ált az itteni népeknek, akik azér tanulgatott, normális emberkék. Csak fostok, meg kényelmes a komfortzóna, amit szintén meg tudok érteni :)
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #54490 2020.11.12. 14:25

Ez jutott még eszembe: :D:D
phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #54491 2020.11.12. 14:36

deep írta:Én inkább úgy fogalmaznék, hogy aki a jelen Magyarországán gyereket vállal, az vagy leszarja, vagy fingja sincs, mi lesz vele. És ennek tükrében inkább hülye, mint bátor.
Én erre annyit tudok mondani, hogy én egy viszonylag normális Bp-i IT-s fizetésből élő apukaként a gyerekeimnek már megvan a kis lakásuk(nem abban lakunk), amivel el tudnak majd indulni (ok, pici hitel még van, de az má fing), meg gyűlöget nekik annyi a bankba, hogy ne meztelen seggel induljanak majd meg a nagyvilágba. Tehát minden, ami nekem nem volt, és így is ittvagyok. És a nejem minimálbért keres (frankón), szal mondhatjuk, hogy én keresek négyünkre. És mellett el tudunk járni nyaralni (persze nem tudunk világkörüli útra menni), meg tudok venni egy oled tévét vagy konzolt ha kell, meg szerintem le fogom tudni ezt a lakás is cserélni egy normálisabb kertesre, azt azért még nem adtam fel. Ki lehet tűzni olyan célokat, amiket el lehet érni, csak nem két év, és végig kell menni rajt. Nem fognak a gyerekeim birodalmat örökölni, de én a nulláról jövök, és így van/vol meg remélem még lesz egy normális életem. Nem ezen múlik.
Avatar
deep

Hozzászólás #54492 2020.11.12. 15:19

Moby írta:Én erre annyit tudok mondani, hogy én egy viszonylag normális Bp-i IT-s fizetésből élő apukaként a gyerekeimnek már megvan a kis lakásuk(nem abban lakunk), amivel el tudnak majd indulni (ok, pici hitel még van, de az má fing), meg gyűlöget nekik annyi a bankba, hogy ne meztelen seggel induljanak majd meg a nagyvilágba. Tehát minden, ami nekem nem volt, és így is ittvagyok. És a nejem minimálbért keres (frankón), szal mondhatjuk, hogy én keresek négyünkre. És mellett el tudunk járni nyaralni (persze nem tudunk világkörüli útra menni), meg tudok venni egy oled tévét vagy konzolt ha kell, meg szerintem le fogom tudni ezt a lakás is cserélni egy normálisabb kertesre, azt azért még nem adtam fel. Ki lehet tűzni olyan célokat, amiket el lehet érni, csak nem két év, és végig kell menni rajt. Nem fognak a gyerekeim birodalmat örökölni, de én a nulláról jövök, és így van/vol meg remélem még lesz egy normális életem. Nem ezen múlik.
Na az a viszonylag normális fizu nem tudom mennyi lehet, de legalább 1.5 misi, vagy inkább több, ahogy így írod. Azzal el lehet lenni persze. Nem kell mondanom remélem, hány ember keres ennyi körül, nagyon kevés. Én a töredékét speciel, és én se keresek annnnyira szarul. Én kijövök belőle, de ebből gyereket csak cigány módra lehetne. És asszony szintén kb annyit mint én. Tehát a saját kiadásaink vannak fedezve, és talán egy picit tudunk félretenni. Havi 100k-t mondjuk. Ebből nem nevelsz gyereket.
Avatar
Botond

Hozzászólás #54493 2020.11.12. 15:39

Elnézést mindenkitől, én nem az anyagi meg nem anyagi részre akartam kihegyezni, hanem hogy a gender csak ebből az egy aspektusból érdekes, ha gyereket akar az ember, és manapság a fejlettebb országokban sokan nem akarnak. Szóval innen kezdve tökmindegy, hogy Benő vagy deep vagy Dani fiúnak lánynak vagy egyébnek gondolja magát, és a partnerük fiú lány vagy egyéb valójában és hogy ehhez képest minek gondolja magát. Lényegtelen. Szóval ez az egész genderkedés túl van lihegve ahhoz képest hogy mennyire marginális már a tényleges haszna és szerepe a mindennapokban.
Avatar
Moby

Hozzászólás #54494 2020.11.12. 15:40

deep írta:Na az a viszonylag normális fizu nem tudom mennyi lehet, de legalább 1.5 misi, vagy több
LOL
Nagyon nem. Bár így lenne...
Avatar
Botond

Hozzászólás #54495 2020.11.12. 15:41

Moby írta:Én erre annyit tudok mondani, hogy én egy viszonylag normális Bp-i IT-s fizetésből élő apukaként a gyerekeimnek már megvan a kis lakásuk(nem abban lakunk), amivel el tudnak majd indulni (ok, pici hitel még van, de az má fing), meg gyűlöget nekik annyi a bankba, hogy ne meztelen seggel induljanak majd meg a nagyvilágba. Tehát minden, ami nekem nem volt, és így is ittvagyok. És a nejem minimálbért keres (frankón), szal mondhatjuk, hogy én keresek négyünkre. És mellett el tudunk járni nyaralni (persze nem tudunk világkörüli útra menni), meg tudok venni egy oled tévét vagy konzolt ha kell, meg szerintem le fogom tudni ezt a lakás is cserélni egy normálisabb kertesre, azt azért még nem adtam fel. Ki lehet tűzni olyan célokat, amiket el lehet érni, csak nem két év, és végig kell menni rajt. Nem fognak a gyerekeim birodalmat örökölni, de én a nulláról jövök, és így van/vol meg remélem még lesz egy normális életem. Nem ezen múlik.
Instant család című sírvaröhögős filmben is ezt mondja az egyik szereplő a főszereplőnek, hogy az a sok gyerek titka, hogy az anyukák jóban legyenek! :banplz: Flixin fent van, ha még nem láttad mindenképpen pótold, nagyon jó családi vígjáték.
Avatar
Botond

Hozzászólás #54496 2020.11.12. 15:45

deep írta:Én inkább úgy fogalmaznék, hogy aki a jelen Magyarországán gyereket vállal, az vagy leszarja, vagy fingja sincs, mi lesz vele. És ennek tükrében inkább hülye, mint bátor.
Az a baj, hogy egy ilyen kijelentés alapján látható, hogy olyan szinten más valóságban élsz, hogy ez az a pont, amikor mondani is kár bármit is. A másfél milliós sztori meg csak ráerősít erre.
Avatar
Moby

Hozzászólás #54497 2020.11.12. 15:49

Botond írta:Elnézést mindenkitől, én nem az anyagi meg nem anyagi részre akartam kihegyezni, hanem hogy a gender csak ebből az egy aspektusból érdekes, ha gyereket akar az ember, és manapság a fejlettebb országokban sokan nem akarnak. Szóval innen kezdve tökmindegy, hogy Benő vagy deep vagy Dani fiúnak lánynak vagy egyébnek gondolja magát, és a partnerük fiú lány vagy egyéb valójában és hogy ehhez képest minek gondolja magát. Lényegtelen. Szóval ez az egész genderkedés túl van lihegve ahhoz képest hogy mennyire marginális már a tényleges haszna és szerepe a mindennapokban.
Szerepe nins, de én azt gondoltam, hogy ez is csak ilyen egyszerű megfigyelés, hogy harap-nemharap, ehető-nemehető, nappal-éjszaka, kukijavan-nunijavan. Hogy ezek a megfigyelések így kellettek ahhoz, hogy most is legyen ember. És ettől nem több.
Avatar
Botond

Hozzászólás #54498 2020.11.12. 15:51

Moby írta:Szerepe nins, de én azt gondoltam, hogy ez is csak ilyen egyszerű megfigyelés, hogy harap-nemharap, ehető-nemehető, nappal-éjszaka, kukijavan-nunijavan. Hogy ezek a megfigyelések így kellettek ahhoz, hogy most is legyen ember. És ettől nem több.
De ahogy az ehető-nem ehető tudás is kiveszett,mert az átlag ember már csak abból tudja, hogy ehető vmi, hogy a csomagolására rá van írva, ugyanígy a van kukija, nincs kukija tudás is kikopik, és pont ugyanazért, már nem szükséges, haszontalan információ.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #54499 2020.11.12. 16:06

A gender téma fontoskodó idióta FEHÉR és HETEROSZEXUÁLIS emberek kampánya saját maguk szentté avatására egy olyan mikroszkopikus rétegben, amivel a nép 99%-a soha nem találkozik. Ahogy magával a problémával sem, mert egyszerűen se nem buzi, se nem lóg pöcs a csöcs alatt. A túlélésért küzenek ezek nélkül a problémák nélkül is.

Kegyesen engedélyt ad az uralkodó rassz, hogy látszólag mások is odaülhessenek az asztalhoz. Ettől még az égvilágon semmit nem változnak az erőviszonyok. Azok majd attól változnak, amikor a kínaiak eltipornak mindenkit a picsába. Akkor majd lehet fontoskodni... mert ők nem lesznek soha a büdös életben pol, meg semmilyen korrektek se.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #54500 2020.11.12. 16:13

Egy büdös kölök fenntartása jó színvonalon tippem szerint simán megvan 100k-ból havonta az első 10-15 évében, ez simán kibírható bárkinek, ahogy a példák is mutatják. Na nem az itteniek, hanem a világ.

A probléma akkor kezdődik, amikor lakáskocsimegegyebek kellenének, amit mindenki szeretne megadni, csak ugye... de ettől még nem fog éhenhalni az a purdé, ha nem síkhülyére lett nevelve.

Nem az anyagi rész a kockázat, hanem az emberi. Az asszony, annak a családja, meg esetleg a gyerek későbbi személyisége miatt... ezek tudnak egy életre tönkretenni valakit.
Avatar
Moby

Hozzászólás #54501 2020.11.12. 16:28

Botond írta:De ahogy az ehető-nem ehető tudás is kiveszett,mert az átlag ember már csak abból tudja, hogy ehető vmi, hogy a csomagolására rá van írva, ugyanígy a van kukija, nincs kukija tudás is kikopik, és pont ugyanazért, már nem szükséges, haszontalan információ.
Nade nem is érdekelt senkit. Most került fókuszba, hogy az lett a fókusz, hogy ne legyen fókusz :D Az ember pofájába van tolva. Lásd Sackboy. A büdös életemben nem gondoltam bele egy nemnélküli figura nemébe. Idáig.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #54502 2020.11.12. 16:29

Egyébként meg nem a gyerek fenntartás a drága, hanem a FUGA b@zzeg! :D

(80k-ba kerül 6nm mozaikhoz való) :wilting:

Hasamat csapkodom ilyenkor ilyen PS5 árakon...
Avatar
Micsu

Hozzászólás #54503 2020.11.12. 16:34

DanielT írta: Azok majd attól változnak, amikor a kínaiak eltipornak mindenkit a picsába. Akkor majd lehet fontoskodni... mert ők nem lesznek soha a büdös életben pol, meg semmilyen korrektek se.
Igen úgy ahogy a japán autók is majd eltipornak minden márkát a 80as években stb stb. Ezeket ismerjük. Még jó hogy már nem a manpower határozza meg egy ország haderejét bár kína még így is kb a 2. legerősebb, pár törvénnyel úgy kilehet alóluk húzni a vadkapitalista széket hogy csak nah, majd a denevérek helyett utána meg ehetik egymást, vagy megtámadhatják a fél világot de oda már valszeg kevesek lesznek mint a nácik, hacsak addig a migráció, klíma meg pár gazdasági összeomlás végett be nem dőlnek a "nagy szövetségek", valszeg ezeket mi már nem éljük meg ;)
Avatar
Botond

Hozzászólás #54504 2020.11.12. 16:38

DanielT írta:Egy büdös kölök fenntartása jó színvonalon tippem szerint simán megvan 100k-ból havonta az első 10-15 évében, ez simán kibírható bárkinek, ahogy a példák is mutatják. Na nem az itteniek, hanem a világ.

A probléma akkor kezdődik, amikor lakáskocsimegegyebek kellenének, amit mindenki szeretne megadni, csak ugye... de ettől még nem fog éhenhalni az a purdé, ha nem síkhülyére lett nevelve.

Nem az anyagi rész a kockázat, hanem az emberi. Az asszony, annak a családja, meg esetleg a gyerek későbbi személyisége miatt... ezek tudnak egy életre tönkretenni valakit.
Ezt most így 10/10-es kommentnek értékelem. Vagyis, legyünk igazságosak, 11/10. :worship:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #54505 2020.11.12. 16:43

Micsu írta:Igen úgy ahogy a japán autók is majd eltipornak minden márkát a 80as években stb stb. Ezeket ismerjük. Még jó hogy már nem a manpower határozza meg egy ország haderejét bár kína még így is kb a 2. legerősebb, pár törvénnyel úgy kilehet alóluk húzni a vadkapitalista széket hogy csak nah, majd a denevérek helyett utána meg ehetik egymást, vagy megtámadhatják a fél világot de oda már valszeg kevesek lesznek mint a nácik, hacsak addig a migráció, klíma meg pár gazdasági összeomlás végett be nem dőlnek a "nagy szövetségek", valszeg ezeket mi már nem éljük meg ;)
Alábecsülöd kissé az országot ami jelenleg a világot fenntartja... MINDENKIT megvesznek. Itthon is... hívom az egyik giga multi japán ügyfelet múlt héten és valamit beszóltam poénból a japánságukra. Erre mondja, hogy már kínaiak. Ehhez képest a japán autóipar fenyegetése _SEMMI_ ami egyébként taccsra tette amerikát, állami intervenciók hada kellett a saját autóiparjuk fenntartásához és így is mi lett Detroittal...

De mondom, össze sem lehet hasonlítani az akkori japó és a mostani kínai helyzetet. Tudod ki nyirta ki a japán elektronikai ipart? A kínai. És az autóiparjukat is ők fogják. Pedig elektronikában is úgy tűnt 15 évig, hogy ők a mindenható legyőzhetetlen atyaúristenek. Oszt most meg csipet akkor látnak, ha kinyitnak valamit amire made in china van írva...
Avatar
Botond

Hozzászólás #54506 2020.11.12. 16:45

Moby írta:Nade nem is érdekelt senkit. Most került fókuszba, hogy az lett a fókusz, hogy ne legyen fókusz :D Az ember pofájába van tolva. Lásd Sackboy. A büdös életemben nem gondoltam bele egy nemnélküli figura nemébe. Idáig.
Szerintem túlérzékenyek vagytok rá, héterkedtek. Keresitek a lehetőséget, hogy megbotránkozzatok rajta, miközben az életünket ez kicsit se befolyásolja, hogy zsákruhásfiúlány vagy mi a szösz. C64es időkben meg 3 pixel volt a főhős. Ha akartad lány, ha akartad fiú, ha akartad csöcsöspöcsösfiúlány. Mennyit rágódtál ezen anno? Mert én most is pont ennyit rágódok ezen, hogy az x játékban a keménycsávó tetkóval az keménylány tetkóval, vagy ilyesmi. És nem azért írtam x-et, hogy általános legyen a leírás, hanem mert konkrétan egy játékra se emlékszem, amiből ez maradt volna meg, pedig én is pörgettem jópár ilyet az tuti. De ez annyira huszonnyolcadlagos szempont nekem, hogy nem maradt meg.
Annyira van az a pofánkba tolva, amennyire akarjuk. Mint a FH-ban a fa a jobb felső sarok egyharmadában 100x-os nagyításnál, hogy mennyire pixeles, háromszög szar és akkor ezen ment a vergődés. Azok részéről akik sose játszottak egy másodpercet se FH-al. Akik meg játszottak azok 250el suhantak el abban a kanyarban és hát sose látták azt a fát se háromszögnek se sehogy, mert kurvára 1 tized másodpercre volt a jobb felső sarok 1%-ában. Szóval nekik annyira nem volt a pofájukba tolva, mint azoknak akik direkt ezen akartak szörnyülködni. Lehet nem FH, hanem FM5 volt amúgy. Nem emlékszem már pontosan, csak a képre, meg a vergődésre.
Avatar
Botond

Hozzászólás #54507 2020.11.12. 16:47

DanielT írta:Alábecsülöd kissé az országot ami jelenleg a világot fenntartja... MINDENKIT megvesznek. Itthon is... hívom az egyik giga multi japán ügyfelet múlt héten és valamit beszóltam poénból a japánságukra. Erre mondja, hogy már kínaiak. Ehhez képest a japán autóipar fenyegetése _SEMMI_ ami egyébként taccsra tette amerikát, állami intervenciók hada kellett a saját autóiparjuk fenntartásához és így is mi lett Detroittal...

De mondom, össze sem lehet hasonlítani az akkori japó és a mostani kínai helyzetet. Tudod ki nyirta ki a japán elektronikai ipart? A kínai. És az autóiparjukat is ők fogják. Pedig elektronikában is úgy tűnt 15 évig, hogy ők a mindenható legyőzhetetlen atyaúristenek. Oszt most meg csipet akkor látnak, ha kinyitnak valamit amire made in china van írva...
Kína az egy gyerek törvénnyel ugyanúgy lábon lőtte magát, mint a fejlett világ, az ország korfája ugyanolyan szar, ők is hamarosan ugyanazon gondokkal küzdenek majd mi, a fejlett nyugat és emiatt se fognak senkit sehol letaposni. Örülnek ha nepált meg rákospalotát megszállás alatt bírják tartani.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #54508 2020.11.12. 17:01

DanielT írta:Alábecsülöd kissé az országot ami jelenleg a világot fenntartja... MINDENKIT megvesznek. Itthon is... hívom az egyik giga multi japán ügyfelet múlt héten és valamit beszóltam poénból a japánságukra. Erre mondja, hogy már kínaiak. Ehhez képest a japán autóipar fenyegetése _SEMMI_ ami egyébként taccsra tette amerikát, állami intervenciók hada kellett a saját autóiparjuk fenntartásához és így is mi lett Detroittal...

De mondom, össze sem lehet hasonlítani az akkori japó és a mostani kínai helyzetet. Tudod ki nyirta ki a japán elektronikai ipart? A kínai. És az autóiparjukat is ők fogják. Pedig elektronikában is úgy tűnt 15 évig, hogy ők a mindenható legyőzhetetlen atyaúristenek. Oszt most meg csipet akkor látnak, ha kinyitnak valamit amire made in china van írva...
Nagyon jol tudom de ez azert van most igy mert a lobby ezt akarja, Kina is mas orszagokbol el, onnan a penz, par torveny es mar atomhaboruval fenyegetnenek nyugi, ennyi kb a tortenet. Amerika meg nem is akarta igazandibol megmenteni az auto iparat de ez egy mas tortenet.
Botond: +1
Mar olyan elemzest is olvastam hogy csak a kibaszott nagy toke injektalas miatt odaztak el a sajat valsagukat.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #54509 2020.11.12. 17:02

Egyebkent annyira belem beszeltetek ezt a Nepalt h atya isten ha lemegy ez a koronas baszas onnan fogom nektek premier planbol kuldeni a fotokat :P Ugy is vagyom mar megint egy azsiai turara.
Avatar
Moby

Hozzászólás #54510 2020.11.12. 17:20

Na ennyi. Hogy a cinematic mód minek bele azt nem tudjuk, de ez legyen a legnagyobb bajunk. Viszont egy helyen leesik a frém, szóval még meggondolom, hogy refundoljam :D
phpBB [media]
Avatar
Botond

Hozzászólás #54511 2020.11.12. 17:23

Moby írta:Na ennyi. Hogy a cinematic mód minek bele azt nem tudjuk, de ez legyen a legnagyobb bajunk. Viszont egy helyen leesik a frém, szóval még meggondolom, hogy refundoljam :D
des.avi
Jobb oldalon 4k a felbontás, de bal oldalon? 1440p vagy csak FHD?
/szerk: Úgy értem, nem támogatott 1440p vagy FHD? :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #54512 2020.11.12. 17:25

Botond írta:Jobb oldalon 4k a felbontás, de bal oldalon? 1440p vagy csak FHD?
/szerk: Úgy értem, nem támogatott 1440p vagy FHD? :D
4K vs Dyn4K.
Avatar
Necro

Hozzászólás #54513 2020.11.12. 17:34

Belenéztem pár streambe, de ez a Demon's nagyon kevés lesz szerintem így 2020-ra úgy hogy azóta az összes souls jelentősen túlhaladta minden tekintetben (a kihívás is kérdéses a játék hossza meg inkább aggasztó). Nem volt ezzel semmi gond a THPS1-2-nél igaz hogy két játékot adtak 13000-ért és még az irányításon is korszerűsítettek egy kicsit. 30000-ért egy kétdélutános souls hype-al együtt is kérdéses.

Volt páókembör stream is, ahogy az a szerencsétlen tűz animált a földön eszembe jutatta a Red Alert 1-et :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #54514 2020.11.12. 17:36

Necro írta:Belenéztem pár streambe, de ez a Demon's nagyon kevés lesz szerintem így 2020-ra úgy hogy azóta az összes souls jelentősen túlhaladta minden tekintetben (a kihívás is kérdéses a játék hossza meg inkább aggasztó). Nem volt ezzel semmi gond a THPS1-2-nél igaz hogy két játékot adtak 13000-ért és még az irányításon is korszerűsítettek egy kicsit. 30000-ért egy kétdélutános souls hype-al együtt is kérdéses.

Volt páókembör stream is, ahogy az a szerencsétlen tűz animált a földön eszembe jutatta a Red Alert 1-et :D
Nekem ennyi elég lesz. Kihívásra is, és hosszra is. Mondjuk én csak húszezret fizettem érte, vagy húszezer párszázat.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #54515 2020.11.12. 17:36

Moby írta:Na ennyi. Hogy a cinematic mód minek bele azt nem tudjuk, de ez legyen a legnagyobb bajunk. Viszont egy helyen leesik a frém, szóval még meggondolom, hogy refundoljam :D
[video]https://www.youtube.com/watch?v=iWqSp01OawU[/video
Ennél SOKKAL fontosabb, hogy a classic filter KURVAJÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ. Remélem mindenhol segít, pl a Tower Knight területet megnézném vele, mert az eddig látottakból ott nekem nem stimmelnek a fények.

És még film grain opció is van! Kapcsolom BE azonnal! :eljen:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #54516 2020.11.12. 17:41

phpBB [media]
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #54517 2020.11.12. 17:49

Botond írta:Elnézést mindenkitől, én nem az anyagi meg nem anyagi részre akartam kihegyezni, hanem hogy a gender csak ebből az egy aspektusból érdekes, ha gyereket akar az ember, és manapság a fejlettebb országokban sokan nem akarnak. Szóval innen kezdve tökmindegy, hogy Benő vagy deep vagy Dani fiúnak lánynak vagy egyébnek gondolja magát, és a partnerük fiú lány vagy egyéb valójában és hogy ehhez képest minek gondolja magát. Lényegtelen. Szóval ez az egész genderkedés túl van lihegve ahhoz képest hogy mennyire marginális már a tényleges haszna és szerepe a mindennapokban.
Ebbe viszont ha akarnék se nagyon tudnék belekötni. Főleg hogy a magyar nyelvben nem is használjuk azokat névmásokat, így még akkor se igazán szembesülünk ezzel a problémával, ha véletlen találkozunk egy ilyen személlyel.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #54518 2020.11.12. 18:30

DanielT írta:Ennél SOKKAL fontosabb, hogy a classic filter KURVAJÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ. Remélem mindenhol segít, pl a Tower Knight területet megnézném vele, mert az eddig látottakból ott nekem nem stimmelnek a fények.

És még film grain opció is van! Kapcsolom BE azonnal! :eljen:
A film grain opcioert miota tapsolunk? Barcsak mindig opcio maradna. :whatever:
Avatar
deep

Hozzászólás #54519 2020.11.12. 18:36

Micsu írta:A film grain opcioert miota tapsolunk? Barcsak mindig opcio maradna. :whatever:
Nem tudok elképzelni olyan scenariot amikor én videojátékban be akarnám kapcsolni egy HIBA effektnek csúfolt implemenálását.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #54520 2020.11.12. 18:40

Micsu írta:A film grain opcioert miota tapsolunk? Barcsak mindig opcio maradna. :whatever:
Én szeretem, mert nagyon koherens képi világot tud varázsolni, eltünteti a sterilitást és a Demon's világához különösen jól illik.
Avatar
deep

Hozzászólás #54521 2020.11.12. 18:55

DanielT írta:Én szeretem, mert nagyon koherens képi világot tud varázsolni, eltünteti a sterilitást és a Demon's világához különösen jól illik.
De könyörgöm a sterilitást ne egy hibával fedjük már el, hanem csináljunk atmoszférát és művészi hatásokkal tegyük életszerűbbé a környezetet!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #54522 2020.11.12. 20:30

deep írta:De könyörgöm a sterilitást ne egy hibával fedjük már el, hanem csináljunk atmoszférát és művészi hatásokkal tegyük életszerűbbé a környezetet!
Nekem a megfelelő minőségű és mennyiségű film grain atmoszférát és művészi hatást ad, ami életszerűbbé teszi a környezetet. Te GYŰLÖLÖD, ezt tudom. :nemtudom: Legyen opció és akkor mindenki örül.
Avatar
Botond

Hozzászólás #54523 2020.11.12. 20:35

phpBB [media]

Kicsilányom ajánlásával! :eljen:
Avatar
arty

Hozzászólás #54524 2020.11.12. 20:52

Na. Remélem itt mindenkinek jut ps5, mer' kurvaszar érzés pofára esni (lehet nálam a kétszeri pofon és az "ez lesz életem első launcsgépe!!!4" is extrán felhájpolta, már elpakoltam a oneS-t, mert félóra és itt a feleségem és akkor mehet is a kihagyott helyre... kb mint a karácsonykor playstation dobozban zoknit találó kölök).

De a nehezén túlvagyok, már nem hívogatom görcsösen a boltokat, hogy nem-e maradt még egy utolsó, sperfamoltos (DT :D mondjuk az a famicom tényleg olyan!) példány a sarokban... elmúlt.
Ha két hét mulva lesz, akkor lesz, ha hónap múlva, az is oké. Kelleni azért továbbra is kell. "Kell."

---

PS5-n a currgen kormányok, hotasok, arcade stickek, mindenféle alternativ gamepadok NEM támogatottak (csak a ps4 "emu" alatt).
ESETLEG a fejlesztő megoldhatja egyedi módon a támogatást, HA akarja, direkten az adott hardverre. DS4 akkorse. Márpedig nem kevés kormány, stick, stb ezt emulálja.
Nyilván egy kibaszott káosz lesz ebből.

sony :levele:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #54525 2020.11.12. 21:01

arty írta:Na. Remélem itt mindenkinek jut ps5, mer' kurvaszar érzés pofára esni (lehet nálam a kétszeri pofon és az "ez lesz életem első launcsgépe!!!4" is extrán felhájpolta, már elpakoltam a oneS-t, mert félóra és itt a feleségem és akkor mehet is a kihagyott helyre... kb mint a karácsonykor playstation dobozban zoknit találó kölök).

De a nehezén túlvagyok, már nem hívogatom görcsösen a boltokat, hogy nem-e maradt még egy utolsó, sperfamoltos (DT :D mondjuk az a famicom tényleg olyan!) példány a sarokban... elmúlt.
Ha két hét mulva lesz, akkor lesz, ha hónap múlva, az is oké. Kelleni azért továbbra is kell. "Kell."
Szomorú történet, de tartósabb emlék lesz mintha jutott volna. Az érzelmi faktor is tuti erősebb, csak a másik irányban. Megjött volna, összerakod és... now what? Így legalább megmaradt az irracionális vágy valamilyen szinten. :)

Nem lettem volna egyikőtök helyében sem, amikor az asszony közli a hírt.

- Sajnos nem jutott...
- Ha-ha jó poén volt, na mikor érsz haza?
- De tényleg nincs...
- MI A FASZ?!?!?

:szomoru1:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #54526 2020.11.12. 21:14

Még mindig sírvaröhögős ez a 48 colos oled, hogy vártátok itt is az "olcsó" "kis" monitornak való jószágot.

És még mindig drágább mint az 55-ös. :D

Kép
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #54527 2020.11.12. 22:11

Lehet, hogy haldokolni kezdett a telefonom (OnePlus 3, amit launchkor vettem). Lehet, hogy néznem kell valami mást. Mit érdemes mostanában? Nekem jobb kamera fontos; OLED screen, de nem kell nagy felbontás; stabil; ~olcsó.
Avatar
Tom

Hozzászólás #54528 2020.11.12. 22:13

arty írta:Na. Remélem itt mindenkinek jut ps5, mer' kurvaszar érzés pofára esni (lehet nálam a kétszeri pofon és az "ez lesz életem első launcsgépe!!!4" is extrán felhájpolta, már elpakoltam a oneS-t, mert félóra és itt a feleségem és akkor mehet is a kihagyott helyre... kb mint a karácsonykor playstation dobozban zoknit találó kölök).

De a nehezén túlvagyok, már nem hívogatom görcsösen a boltokat, hogy nem-e maradt még egy utolsó, sperfamoltos (DT :D mondjuk az a famicom tényleg olyan!) példány a sarokban... elmúlt.
Ha két hét mulva lesz, akkor lesz, ha hónap múlva, az is oké. Kelleni azért továbbra is kell. "Kell."

---

PS5-n a currgen kormányok, hotasok, arcade stickek, mindenféle alternativ gamepadok NEM támogatottak (csak a ps4 "emu" alatt).
ESETLEG a fejlesztő megoldhatja egyedi módon a támogatást, HA akarja, direkten az adott hardverre. DS4 akkorse. Márpedig nem kevés kormány, stick, stb ezt emulálja.
Nyilván egy kibaszott káosz lesz ebből.

sony :levele:

Nekem nem lesz sajnos idén ps5-öm. A június 12-i előrendelésemre a playit szinte kiröhögött emailben, hogy kisgyerek ne is álmodjál. Írtam is nekik, hogy akkor legyenek szívesek már most felírni a ps6-ra, bár azt valószínűleg meg se érem már. Szóval február a talán jelenleg. Evvan. :falbav:
Avatar
Botond

Hozzászólás #54529 2020.11.12. 22:16

Tom írta:Nekem nem lesz sajnos idén ps5-öm. A június 12-i előrendelésemre a playit szinte kiröhögött emailben, hogy kisgyerek ne is álmodjál. Írtam is nekik, hogy akkor legyenek szívesek már most felírni a ps6-ra, bár azt valószínűleg meg se érem már. Szóval február a talán jelenleg. Evvan. :falbav:
Részvétem. :(
Avatar
Tom

Hozzászólás #54530 2020.11.12. 23:04

Botond írta:Részvétem. :(

Igazából megérdemeltem ezt most az élettől. Felstresszeltem magam egy ilyen hülyeségen, hogy nem lesz egy vacak játékdobozom, amin ugyanazokat a vacak játékokat nyomnám, mint a mostani jelentéktelen játékdobozomon. És ilyenen idegeltem magam. Hát nem vagyok normális komolyan. Annyira jelentéktelen dolgok ezek, hogy meg kell tanulnom elengedni, mert az egészségem többet ér, már az a maradék kevés, ami még van. Jó reality check volt ez most nekem, ami kellett. Azért nem hiába, de az angyalkám figyel rám.

Vissza: “Leáldozott.hu”