A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
DanielT

Hozzászólás #54321 2020.11.10. 14:08

arty írta:ha a semmire nem venné meg mindenki MOST a gépet, maradna! :P

tudom, hogy TE megvetted, írtad anno (hogy gecidrága volt), bár ez így biztosabb
tehát a TE vásárlásod az alá van támasztva.

KÖVETKEZŐ?
Te most komolyan valakit kérdőre vonsz, hogy miért vett PS5-öt MIUTÁN VETTÉL XBOXOT?! :D Aminek a játékai MINDENEN mennek kb ami nálad otthon van... igen, még azon a spermafoltos Famicomon is. :idiota:

Botond ugyanez. Az egyedüli gépet megvettétek a játéktörténelem során, ami kizárólag a gépen futó JÁTÉK NÉLKÜL JELENT MEG. Soha nem volt még ilyen. SO-HA. És megvettétek day1. És basztattok pl engem is, meg Moby-t meg mindenkit aki EXKLUZÍVOT (Demon's) fog rajta tolni day1. Ja és Astrobotot!!!! :nezze: :nezze: :nezze:
Avatar
arty

Hozzászólás #54322 2020.11.10. 14:08

benőmenő írta:Négyká. Hatvanefpées. Knack. :nezze:
nekem a knack valódi érv lenne a decemberi ps5 mellett, mivel a kölökkel coopban a legeslegjobb játék szvsz (2-2 végigjátszásunk van mindkettőben (najo, az egyikre multkor nem jutott TELJESEN végig idő a téliszünetben, de nagyjából...)) és eléggé kéne beléjük a 60frém (a kettőbe is, de főleg az egybe)
Avatar
arty

Hozzászólás #54323 2020.11.10. 14:12

DanielT írta:Te most komolyan valakit kérdőre vonsz, hogy miért vett PS5-öt MIUTÁN VETTÉL XBOXOT?! :D Aminek a játékai MINDENEN mennek kb ami nálad otthon van... igen, még azon a spermafoltos Famicomon is. :idiota:
az én vásárlásomnál feleslegesebb talán csak Zó-é lenne (a tiéd szorosan mögötte :D), de többé kevésbé mindenkié az. mármint, kicsit is reálisan nézve.
deep anno leírta jól, hogy miért "kell" ez a kurva gép... (2020, egyjójódolog, egyhobbi, mittomén)

szerk: Botondot ne hozd ide, egy 2005-ös x360on tengődik, meg a szvicsen!!!!!!!!!!444 ha valakinek kell a nextgen, Ő AZ! 10-15 éve nem lép be a kontrollerje a profiljába!!!!!!!!!!!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #54324 2020.11.10. 14:16

arty írta:az én vásárlásomnál feleslegesebb talán csak Zó-é lenne (a tiéd szorosan mögötte :D), de többé kevésbé mindenkié az. mármint, kicsit is reálisan nézve.
deep anno leírta jól, hogy miért "kell" ez a kurva gép... (2020, egyjójódolog, egyhobbi, mittomén)
NINCS. GÉPEM. SEMMI. SE PC (neked van), se PS4(neked van), se Xbox (neked van).

Azt hittem ez elég jó érv, de ezek szerint nem. :nemtudom:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #54325 2020.11.10. 14:20

Tényleg agyrém bazeg, hogy a day1 Xboxért REMEGŐK számoltatnak el... MI A FASZ TÖRTÉNIK ITT?!??! :D
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #54326 2020.11.10. 14:23

DanielT írta:Te most komolyan valakit kérdőre vonsz, hogy miért vett PS5-öt MIUTÁN VETTÉL XBOXOT?! :D Aminek a játékai MINDENEN mennek kb ami nálad otthon van... igen, még azon a spermafoltos Famicomon is. :idiota:
Botond ugyanez. Az egyedüli gépet megvettétek a játéktörténelem során, ami kizárólag a gépen futó játék NÉLKÜL JELENT MEG. Soha nem volt még ilyen. SO-HA. És megvettétek day1. És basztattok pl engem is, meg Moby-t meg mindenkit aki EXKLUZÍVOT (Demon's) fog rajta tolni day1. Ja és Astrobotot!!!! :nezze: :nezze: :nezze:
Erre most rátronfolnék valami furmányossal, de már a Ryzen 3600-hoz is csak ganépassz kupon járt meg stabilabb 60 frém. :idiota:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #54327 2020.11.10. 14:27

DanielT írta:Tényleg agyrém bazeg, hogy a day1 Xboxért REMEGŐK számoltatnak el... MI A FASZ TÖRTÉNIK ITT?!??! :D
Hatalmas :buck:
Eddig lapultak mint szar a fuben, Botond meg halozsakban aludt a media elott :D
Avatar
Tom

Hozzászólás #54328 2020.11.10. 14:30

DanielT írta:Tényleg agyrém bazeg, hogy a day1 Xboxért REMEGŐK számoltatnak el... MI A FASZ TÖRTÉNIK ITT?!??! :D

2020 :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #54329 2020.11.10. 14:34

arty írta:ha a semmire nem venné meg mindenki MOST a gépet, maradna! :P

tudom, hogy TE megvetted, írtad anno (hogy gecidrága volt), bár ez így biztosabb
tehát a TE vásárlásod az alá van támasztva.

KÖVETKEZŐ?
Figy. Nekem nincsenek ilyen nagy igényeim. Nem azért nem vettem SX-et, mert ne tartanám jó gépnek. Nem azért nem vettem SX-et, mert ne tartanám gecijónak a gamepasst. Nem azért nem vettem SX-et, mert MS termék és nem sony. Azért nem vettem SX-et, mert egyetlen kurva játék nincs, amit elndítanék rajta azért, hogy játszak vele, ha ebben a pillanatban itt hemerepegne a tévém alatt. Semmi. ha itt lenne olyan játékokat indítanék el, ami azért lenne elindítva, hogy bizonyítsa, hogy milyen fasza gép az SX. Erre viszont nem kell. Pedig jószerivel egy huncut fillérembe nem kerülne, a telekom epercben odaadná százezer havi kamatmentes részletre, százhatvanért. Nem az ára miatt nem kell, vagy azért, mert pénzbe kerül. Ugyanazért nem kell, amiért nem veszek a nappaliba egy asztali cnc marót az aliexpresszről, pedig kurvára tetszenek.
És ezt kurvára elbaszta a MS nálam. Egy Medium, egy rozzant Halo Infininite, egy bármi elég lett volna ahhoz, hogy "oké, ezt lenyomom, aztán majd jó lesz valamire, addig a kölkök játszanak rajta" elven megvegyem. De ezek a nyomorékoknak NULLA darab játékot sikerült kiadniuk a fasza kis gépükhöz. És nincs semmia gamepassban most, amivel jkátszanék. Sem a fiókomon. Ezért állt itt a OX két hónapig kikapcsolva, mielőtt eladtam. Najó, nemigaz, a kölkök nyomták rajta a minecraft dungeons-t. Amint lesz rá olyan játék, amit azért indítanék el rajta, hogy játszak vele, veszem az SX-et. Egyetlen játék elég nekem ehhez. Ahogy mondtam nincsenek nagy igényeim.
Avatar
arty

Hozzászólás #54330 2020.11.10. 14:59

DanielT írta:NINCS. GÉPEM. SEMMI. SE PC (neked van), se PS4(neked van), se Xbox (neked van).
Azt hittem ez elég jó érv, de ezek szerint nem. :nemtudom:
a ps4et a ps5 miatt adtad el :P

és ez nem elszámoltatás (lol), hanem rávilágítás, hogy ez a nextgen launcs simán skippelhető lett volna (kivéve mobyt, ő remeg a DS-ért, 70 dodós számlával igazolta!)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #54332 2020.11.10. 15:13

arty írta:a ps4et a ps5 miatt adtad el :P

és ez nem elszámoltatás (lol), hanem rávilágítás, hogy ez a nextgen launcs simán skippelhető lett volna (kivéve mobyt, ő remeg a DS-ért, 70 dodós számlával igazolta!)
Az Xbox vásárlás lett volna skippelhető tökéletesen, ami egy lapos fing.

Ezzel szemben PS5:

- Nem skippelhető a Demon's day1 exkluzív.
- Szintén kihagyhatatlan az Astrobot day1 exkluzív.
- Másnak lehet, hogy kihagyhatatlan az eddigi legszebb raytrészes Pókember day1 exkluzív.
- FORRADALMI új kontroller ami természetesen day1 exkluzív.
- 60 fps-es exluzív Days Gone ami day1 exkluzívan exkluzív.
- Összes eddigi exkluzív exkluzívan marad és fut jobban day1 exkluzív.
- Új Call of Duty exkluzív tartalmakkal csak PS-en exkluzív.

Bármelyik pillanatban beugorhat a Ratchet, ami jobb lesz, mint az összes MS görcsös szar próbálkozás az elmúlt 5 évben. És a többi perspektíva a csőben, bizonyított fejlesztőktől.

Szal' világítsál inkább a szekrénybe a HDMI kábel bedugáshoz... :mf2:
Avatar
Botond

Hozzászólás #54333 2020.11.10. 15:15

Micsu írta:Hatalmas :buck:
Eddig lapultak mint szar a fuben, Botond meg halozsakban aludt a media elott :D
Még mindig jobb, mint otthon a nyomortanya panelban! :banplz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #54334 2020.11.10. 16:13

Amúgy a zinternet azért jó, mert így kiderült, hogy Dani is vett egy XSX-et titokban.
Avatar
Moby

Hozzászólás #54335 2020.11.10. 16:21

DanielT írta:Az Xbox vásárlás lett volna skippelhető tökéletesen, ami egy lapos fing.

Ezzel szemben PS5:

- Nem skippelhető a Demon's day1 exkluzív.
- Szintén kihagyhatatlan az Astrobot day1 exkluzív.
- Másnak lehet, hogy kihagyhatatlan az eddigi legszebb raytrészes Pókember day1 exkluzív.
- FORRADALMI új kontroller ami természetesen day1 exkluzív.
- 60 fps-es exluzív Days Gone ami day1 exkluzívan exkluzív.
- Összes eddigi exkluzív exkluzívan marad és fut jobban day1 exkluzív.
- Új Call of Duty exkluzív tartalmakkal csak PS-en exkluzív.

Bármelyik pillanatban beugorhat a Ratchet, ami jobb lesz, mint az összes MS görcsös szar próbálkozás az elmúlt 5 évben. És a többi perspektíva a csőben, bizonyított fejlesztőktől.

Szal' világítsál inkább a szekrénybe a HDMI kábel bedugáshoz... :mf2:
Én ezektől a beszélgetésektől vagyok kész az XS topikokban.
-Ti mit vesztek a géphez? Valhallát, meg...?
Kép
Avatar
Micsu

Hozzászólás #54336 2020.11.10. 16:23

Addig amíg veszekedtek ki veszi a szarabb gépet meg ki gépére van kevesebb játék addig néhányan játszunk is...

Starcraft 2

Év eleje óta tolom már, lement a Terran meg a Zerg kampány hardon, Protossnál már kimaradt pár de majd lehet pótlom (normálon megvolt).
Sztem legjobb rts kampány még ha a story kicsit csöpögős is lett, a világ és a lore még mindig odabasz, nagyon szomorú hogy levette róla a kezét a blizz.
100+ órám idén biztos van benne, megy folyamatosan a coop multi is, 2v2, etc, van benne tartalom bőven, sajnos egy erős középszintre se tudok felfejlődni olyan low vagyok multiban :(

Közben meg Shirintől jött egy nagyon velős Blizzard bash video, láttam már angol nyelvűeket is a témában de simán megállja a helyét azok között is, nem mondom hogy minden szavával egyetértek de jól összefoglalja a blizz és a mai gaming helyzetét.
phpBB [media]
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Micsu 2020.11.10. 16:23-kor.
Avatar
Botond

Hozzászólás #54337 2020.11.10. 16:23

Moby írta:Én ezektől a beszélgetésektől vagyok kész az XS topikokban.
-Ti mit vesztek a géphez? Valhallát, meg...?
Nekem 500 játékot akar installálni a cucc, ebből alsó hangon 450 amivel sose játszottam. Ha csak minden tizedik olyan, hogy játékra érdemes, nos akkor is az első vásárlásom az kb akkor lesz, amikor a covidnak már az emléke is eltűnt.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #54338 2020.11.10. 16:26

DanielT írta:- Szintén kihagyhatatlan az Astrobot day1 exkluzív.
Ez lenne a szarkazmus? :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #54339 2020.11.10. 16:30

Micsu írta:Ez lenne a szarkazmus? :D
Totálnem, egyrészt tény hogy kihagyhatatlan, mert fel van installálva a gépre.
:banplz:

Másrészt biztosan több ötlet lesz benne, mint egy random ánuszkrídben. Szerintem csúnyán rá fogok kúszni a platinára.
Avatar
Moby

Hozzászólás #54340 2020.11.10. 16:34

Micsu írta:Ez lenne a szarkazmus? :D
Az Astro Bot: Rescue Mission 2018 egyik legjobbja volt.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #54341 2020.11.10. 16:38

Botond írta:Nekem 500 játékot akar installálni a cucc, ebből alsó hangon 450 amivel sose játszottam. Ha csak minden tizedik olyan, hogy játékra érdemes, nos akkor is az első vásárlásom az kb akkor lesz, amikor a covidnak már az emléke is eltűnt.
És megtehetted volna ugyanezt életed első Playstation vásárlásával, csak úgy tűnik vonz és nem ereszt a középszerű kommersz töltelékmocsok. De legalább most már eléred ugyanazt még egy gépen. :whatever:
Avatar
Moby

Hozzászólás #54342 2020.11.10. 16:44

arty írta:a ps4et a ps5 miatt adtad el :P

és ez nem elszámoltatás (lol), hanem rávilágítás, hogy ez a nextgen launcs simán skippelhető lett volna (kivéve mobyt, ő remeg a DS-ért, 70 dodós számlával igazolta!)
Az igazat megvallva megvettem volna már az MM-et is, de napok óta nem tudom eldönteni, hogy kell-e nekem az ultimate. Elővenném-e a remasztert bármikor is. És ma sem jutottam hozzá közelebb.
phpBB [media]
Avatar
Micsu

Hozzászólás #54343 2020.11.10. 16:56

DanielT írta:És megtehetted volna ugyanezt életed első Playstation vásárlásával, csak úgy tűnik vonz és nem ereszt a középszerű kommersz töltelékmocsok. De legalább most már eléred ugyanazt még egy gépen. :whatever:
Jolvan azert nyugodjunk meg ;)
En is raertem megvenni a gen vegen a ps4et mert szamomra akkorra gyult ossze annyira erdekes excl cim h ne menjek el mellette (nameg sima ps4 hatam kozepere se kellett volna), nameg a days gonera ranezek kenyszerbol de ennyi, kb meg 6-7 minosegi cim lett volna az exclek kozott amik mehettek volna de engem nem erdekeltek.
Summa summarum az a cirka 15 cim edes keves a 7 evre, muliplat nelkul a ps is egy lofing ;) Sajna a kommersz toltelek mocskok kozt vannak olyan 100 oras cimek is amiket en jobban birok par tps lovoldenel :P
Avatar
Botond

Hozzászólás #54344 2020.11.10. 16:56

DanielT írta:És megtehetted volna ugyanezt életed első Playstation vásárlásával, csak úgy tűnik vonz és nem ereszt a középszerű kommersz töltelékmocsok. De legalább most már eléred ugyanazt még egy gépen. :whatever:
Hát ugye ez nem igaz, mert gearsek nincsenek PS-en, többségük PC-n sincs. Szóval nyomhatnám a meglévő x360on állatoknak való minőségben, vagy vehettem volna két hete x1x-et 99ért, vagy most xsx-en. De ez csak egy példa, ugyanez igaz régebbi forzákra (akár horizon akár motorsport), és még sorolhatnám. Ez a beteges kényszerképzet, hogy semmi nincs az xbox ökoszisztémában ez jó bullshit pattogtatni, csak ugye a valósághoz nincs köze. Ha pc-d van akkor sem igaz, lásd HALO5 mondjuk. Ha van x1-ed és azon megvolt minden akkor talán igaz tud lenni. De ez kb Mobyra igaz egyedül a topikban, és hanyan is szajkózzák ezt a hülyeséget, számoljunk.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #54345 2020.11.10. 17:05

Botond írta:Hát ugye ez nem igaz, mert gearsek nincsenek PS-en, többségük PC-n sincs. Szóval nyomhatnám a meglévő x360on állatoknak való minőségben, vagy vehettem volna két hete x1x-et 99ért, vagy most xsx-en. De ez csak egy példa, ugyanez igaz régebbi forzákra (akár horizon akár motorsport), és még sorolhatnám. Ez a beteges kényszerképzet, hogy semmi nincs az xbox ökoszisztémában ez jó bullshit pattogtatni, csak ugye a valósághoz nincs köze. Ha pc-d van akkor sem igaz, lásd HALO5 mondjuk. Ha van x1-ed és azon megvolt minden akkor talán igaz tud lenni. De ez kb Mobyra igaz egyedül a topikban, és hanyan is szajkózzák ezt a hülyeséget, számoljunk.
Tottin kivul egy Gearst senki nem merte egy lapon emliteni egy Ucvel ;) Halot meg kar volt emliteni is, inkabb hallgatni kellett volna :P
Igen van sok excl boxra is a pshez kepest csak nem egy kategoria a ketto meg objektiven sem.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #54346 2020.11.10. 17:06

Micsu írta:Jolvan azert nyugodjunk meg ;)
En is raertem megvenni a gen vegen a ps4et mert szamomra akkorra gyult ossze annyira erdekes excl cim h ne menjek el mellette (nameg sima ps4 hatam kozepere se kellett volna), nameg a days gonera ranezek kenyszerbol de ennyi, kb meg 6-7 minosegi cim lett volna az exclek kozott amik mehettek volna de engem nem erdekeltek.
Summa summarum az a cirka 15 cim edes keves a 7 evre, muliplat nelkul a ps is egy lofing ;) Sajna a kommersz toltelek mocskok kozt vannak olyan 100 oras cimek is amiket en jobban birok par tps lovoldenel :P
Jó csak nem a PS4 -gyel kezdődött, hanem az 1-gyel... nyilván Ps1-2 cuccokat már nem venne elő, de PS3 remastereket még simán be lehet vállalni.

Ha a PS lófing multiplatformok nélkül, akkor a többi gép micsoda? A Pc-nek óriási mázlija volt, hogy elkezdtek leszivárogni az exkluk, de valszeg ez a PS5 eljövetelével kb meg is fog állni.
Avatar
Moby

Hozzászólás #54347 2020.11.10. 17:07

Ugyanaz a foslék meghajtó került bele, mint a PS4-be. Nem fog hiányozni.
Avatar
Botond

Hozzászólás #54348 2020.11.10. 17:07

Micsu írta:Tottin kivul egy Gearst senki nem merte egy lapon emliteni egy Ucvel ;) Halot meg kar volt emliteni is, inkabb hallgatni kellett volna :P
Igen van sok excl boxra is a pshez kepest csak nem egy kategoria a ketto meg objektiven sem.
Mutass rá, hogy hol írtam az UCről vagy említettem vele egy lapon a gearst. Ezt nem tudom egy kategória e, de hogy a semmivel nem egy kategória abban teljesen biztos vagyok, és eddig csak ezt próbáltam cáfolni, többet nem mondtam.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #54349 2020.11.10. 17:08

Botond írta:Ez a beteges kényszerképzet, hogy semmi nincs az xbox ökoszisztémában ez jó bullshit pattogtatni, csak ugye a valósághoz nincs köze. Ha pc-d van akkor sem igaz, lásd HALO5 mondjuk.
Kb itt a lista eleje és a vége is: Halo 5. A rajongókat majd kérdezd meg mi a véleményük erről a csodás címről. (jó nem kell odamenni hozzájuk, elég fórumokat olvasni... hint: utálják mint a szart)
Avatar
Moby

Hozzászólás #54350 2020.11.10. 17:09

Itt mégjobb. Azt a kétpálcás kurva hétszentségit :wilting: Van sok olyan dolog, amiben a sony egyszerűen képtelen továbblépni.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #54351 2020.11.10. 17:11

Moby írta:Itt mégjobb. Azt a kétpálcás kurva hétszentségit :wilting: Van sok olyan dolog, amiben a sony egyszerűen képtelen továbblépni.
4X-es driveok óta nem hallottam vállalható hangú optikai meghajtót. Mármint ami bármiféle épeszű sebességgel dolgozik éppen.

Xfosban halkabb?
Avatar
Botond

Hozzászólás #54352 2020.11.10. 17:12

DanielT írta:Kb itt a lista eleje és a vége is: Halo 5. A rajongókat majd kérdezd meg mi a véleményük erről a csodás címről. (jó nem kell odamenni hozzájuk, elég fórumokat olvasni... hint: utálják mint a szart)
Az ízlés már kurvára szubjektív dolog. Engem a ps exclu címek 90%-ával ki lehetne kergetni a világból, mert azok a stílusok amiktől a hideg kiráz. Ez igaz a HALOra is ugyanúgy, nem csak az ötre, mindegyikre. De az hogy nekem, neked vagy Pistikének nem tetszik az kurvára nem azt jelenti, hogy nincs ami van. Ha sokat mondják sokan, hogy nincs akkor is lesz és van. Ennyike.
Avatar
Moby

Hozzászólás #54353 2020.11.10. 17:13

DanielT írta:4X-es driveok óta nem hallottam vállalható hangú optikai meghajtót. Mármint ami bármiféle épeszű sebességgel dolgozik éppen.

Xfosban halkabb?
Pont olyan finom kis hangtalan izé, mint minden az xboxokban. Legalábbis a OneX-ben. De gondolom az SX-ben is.
Avatar
arty

Hozzászólás #54354 2020.11.10. 17:16

DanielT írta:Az Xbox vásárlás lett volna skippelhető tökéletesen, ami egy lapos fing.
Ezzel szemben PS5:
- Nem skippelhető a Demon's day1 exkluzív. (anno is lepattant róla a többség, aki meg nem az meg azért: SKIP (vagy MÁRMEGVOLT))
- Szintén kihagyhatatlan az Astrobot day1 exkluzív. (jóhogynem Pepsi Man lett ennek a gennek az exklu nyitója... SKIP, legyen már tartásod!)
- Másnak lehet, hogy kihagyhatatlan az eddigi legszebb raytrészes Pókember day1 exkluzív. (van ilyen? aki bevárta a ps5öt vele??? MÁRMEGVOLT.)
- FORRADALMI új kontroller ami természetesen day1 exkluzív. (továbbra is csak egy dualshock, ami talán gyengébben is rezeg, mint eddig?? ... SKIP, one/series lesz ebben a genben is a definitiv!)
- 60 fps-es exluzív Days Gone ami day1 exkluzívan exkluzív. (az exklu, amit bottal se. zombis igénytelenség, kilóg a sony lineupból, lássuk be. második gen, amin SKIP)
- Összes eddigi exkluzív exkluzívan marad és fut jobban day1 exkluzív. (mi az ami eddig szarul futott és "namajdmost"? DaysGone és Bloodbournen :D előbbi SKIP, utóbbi szar is marad. SKIP.)
- Új Call of Duty exkluzív tartalmakkal csak PS-en exkluzív. (kiaf.... SKIP)
BELEJAVÍTOTTAM.

+mindent és bármit a lehető legjobb minőségben futtató gép az xbox. Majd gondolkozz el a fentieken, amikor 1792p-ben kapod azt a COD timedexklu fasságot, amit jobb híján belöksz a 2 nap alatt halálra unt Astro után :mf2:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #54355 2020.11.10. 17:19

Botond írta: nem azt jelenti, hogy nincs ami van. Ha sokat mondják sokan, hogy nincs akkor is lesz és van. Ennyike.
Ami ennyike az az [url=Xbox exkluzív játékok listája.]https://en.wikipedia.org/wiki/Category:Xbox_One-only_games[/url]Ez az ennyike. És nem kell sokaknak mondani, elég ha a nagy büdös TÉNY úr megteszi.

ForzaGearsHalo már 8 éve is mém volt, csak akkor még a Fable is ott volt a szánalomsorban.
Avatar
Botond

Hozzászólás #54356 2020.11.10. 17:22

DanielT írta:Ami ennyike az az [url=Xbox exkluzív játékok listája.]https://en.wikipedia.org/wiki/Category:Xbox_One-only_games[/url]Ez az ennyike. És nem kell sokaknak mondani, elég ha a nagy büdös TÉNY úr megteszi.

ForzaGearsHalo már 8 éve is mém volt, csak akkor még a Fable is ott volt a szánalomsorban.
Ja, fable anniversaryra is ráraktam a downloadot, 2-3 jópofaság volt, az első résznek vagy nyolcszor futottam neki pc-n, de mindig lepattantam róla, demajdmost!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #54357 2020.11.10. 17:24

arty írta:BELEJAVÍTOTTAM.

+mindent és bármit a lehető legjobb minőségben futtató gép az xbox. Majd gondolkozz el a fentieken, amikor 1792p-ben kapod azt a COD timedexklu fasságot, amit jobb híján belöksz a 2 nap alatt halálra unt Astro után :mf2:
Na majd én is mindjárt beléd javítok, hogy az asszony se ismer majd rád! :boxer: :violent:

BTW mi az, hogy a Days Gone nem illik a lineupba? Openworld csekk, TPS csekk, társ akivel a főhős pofázik csekk, a főhős magában pofázik egysoros "szellemeseket" csekk.. a tökéletes SonyTheGame. A zombis részhez meg annyit, hogy tudod mi a véleményem róluk, nálam itt senki nem utálta jobban a zombi korszakot. Ettől is az tartott távol addig-ameddig. De úúúúúúristen ez mennyire rohadtul állat... főleg, hogy nem zombik, hanem FERTŐZÖTTEK!!!!!!!! :nezze: :nezze: :nezze:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #54358 2020.11.10. 17:27

DanielT írta:Jó csak nem a PS4 -gyel kezdődött, hanem az 1-gyel... nyilván Ps1-2 cuccokat már nem venne elő, de PS3 remastereket még simán be lehet vállalni.

Ha a PS lófing multiplatformok nélkül, akkor a többi gép micsoda? A Pc-nek óriási mázlija volt, hogy elkezdtek leszivárogni az exkluk, de valszeg ez a PS5 eljövetelével kb meg is fog állni.
Nagyon erdekel hogy pcre hany ps excl jon, en megveszem majd a ps5t is az exclek miatt, mar pron nem volt az a szanalmas szinvonal mint ami ps3n volt (kiveve par cim de a konzolexclek mert akkoriban volt ilyen boven nagyon tree volt), ugyh nem gond ha nincs pcs port. ;)
Fpseket en egerrel es billel szeretem tolni ahogy az rpgket meg a strategiai jatekokat is (nah ezek nagyresze masra nincs is), nameg a Desperadoshoz hasonlo taktikai cuccok is nalam only pc ugyh en ezert jatszom legtobbet pcn ;) Persze csipem a tobblett powwabol adodo tobblet framet, latvanyt is.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #54359 2020.11.10. 17:34

DanielT írta:FERTŐZÖTTEK!!!!!!!! :nezze: :nezze: :nezze:
Igen a fanboi trigger szoveg :banplz:
Multkor talan facen kuldtek el az anyamba hogy zombinak mertnem nevezni a Tlouban levo nem tudom miket :D
Avatar
arty

Hozzászólás #54360 2020.11.10. 17:42

DanielT írta:Kb itt a lista eleje és a vége is: Halo 5. A rajongókat majd kérdezd meg mi a véleményük erről a csodás címről. (jó nem kell odamenni hozzájuk, elég fórumokat olvasni... hint: utálják mint a szart)
A Halo3_2020-nál jobb.

Mamár persze a graf avult, a 60frém "természetes", szal... nehéz ügy lehet, de mivel bontond elég nagy halofan, neki nem lesz kérdés: nyomni kell! :D
Avatar
arty

Hozzászólás #54361 2020.11.10. 17:46

DanielT írta:Ami ennyike az az [url=Xbox exkluzív játékok listája.]https://en.wikipedia.org/wiki/Category:Xbox_One-only_games[/url]Ez az ennyike. És nem kell sokaknak mondani, elég ha a nagy büdös TÉNY úr megteszi.

ForzaGearsHalo már 8 éve is mém volt, csak akkor még a Fable is ott volt a szánalomsorban.
hol a forza6? ennyire pontos a lista?! lehet h a kétharmadát lehagyta..... :(

Forza széria a mai GTS mellett pláne felértékelődött.
Gears-nak mi az ellenfele? Készít még ilyet a sony? Vagy csak az openworld kirepülazikszpé szenny?
Halo ellen killzone már régóta nincs. Ellene ow szenny se ömlik.
Avatar
Moby

Hozzászólás #54362 2020.11.10. 17:49

arty írta:BELEJAVÍTOTTAM.

+mindent és bármit a lehető legjobb minőségben futtató gép az xbox. Majd gondolkozz el a fentieken, amikor 1792p-ben kapod azt a COD timedexklu fasságot, amit jobb híján belöksz a 2 nap alatt halálra unt Astro után :mf2:
A múltkor még az ment, hogy minden szarul megy majd rajta, mert XSS, és nem lehet METÁLBAKÓDOLNI!
Most akkor leggyorsabb és lehet, vagy csak akkor nem lehet, amikor nincs ott a PS5, vagy hogy van ez? :)
Avatar
arty

Hozzászólás #54363 2020.11.10. 17:57

DanielT írta:Na majd én is mindjárt beléd javítok, hogy az asszony se ismer majd rád! :boxer: :violent:

BTW mi az, hogy a Days Gone nem illik a lineupba? Openworld csekk, TPS csekk, társ akivel a főhős pofázik csekk, a főhős magában pofázik egysoros "szellemeseket" csekk.. a tökéletes SonyTheGame. A zombis részhez meg annyit, hogy tudod mi a véleményem róluk, nálam itt senki nem utálta jobban a zombi korszakot. Ettől is az tartott távol addig-ameddig. De úúúúúúristen ez mennyire rohadtul állat... főleg, hogy nem zombik, hanem FERTŐZÖTTEK!!!!!!!! :nezze: :nezze: :nezze:
váltva hótkomolyra: szép, amíg meg nem mozdulsz. animációk, a motorfizika, clipping .... olyan kis esetlen, suta, nemtom jobban mondani

ha a tlou AAA+++, akkor ez ilyen A... vagy A- ?
vagy egy kurvajó indie, mamár készülnek szépek......

tény: nem láttam ezerzombis.. ezerFERTŐZÖTTES rohamot, csak ilyen bóklászást-motorozást.

neeem, nem nézek videot, nemérdekel!!!!!!! :D és az se érdekel, hogy a tlout anno majdnem kihagytam mer' zombis.... ami bizonyos pillanataimban életem játéka (máskor épp nem).... 2x ilyen nem történik meg
Avatar
arty

Hozzászólás #54364 2020.11.10. 17:59

Moby írta:A múltkor még az ment, hogy minden szarul megy majd rajta, mert XSS, és nem lehet METÁLBAKÓDOLNI!
Most akkor leggyorsabb és lehet, vagy csak akkor nem lehet, amikor nincs ott a PS5, vagy hogy van ez? :)
azóta elemeztem azt a bizonyos médiamárktos göngyöleget és interpoláltam.... :D
nem lesz baj! de azt a 2 xss vásárlót nem irigylem, szvsz fosportokat kapnak, amikortól elkezdik kihasználni a currgent :idiota:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára arty 2020.11.10. 18:00-kor.
Avatar
Moby

Hozzászólás #54365 2020.11.10. 18:00

arty írta:tény: nem láttam ezerzombis.. ezerFERTŐZÖTTES rohamot, csak ilyen bóklászást-motorozást.
Tehát nem láttál belőlke semmit, csak amit összeválogattál, hogy köpködni tudd :D Annyira kiszámítható vagy, hogy nemigaz :D
Avatar
arty

Hozzászólás #54366 2020.11.10. 18:03

Moby írta:Tehát nem láttál belőlke semmit, csak amit összeválogattál, hogy köpködni tudd :D Annyira kiszámítható vagy, hogy nemigaz :D
2017 körül láttam ilyen e3as kamuvideot, azóta egy másodpercet se néztem belőle.
haver is nyomja, nála futottam bele, mer' nem tudtam elég gyorsan félrenézni :(

szóval kb mint te meg a squadrons :P (neeeem, te még rosszabb vagy, mert te eljátszottad, hogy játszanád, de inkább mégse :mf2: )
Avatar
Moby

Hozzászólás #54367 2020.11.10. 18:03

DF: If you’re playing Assassin’s Creed on Series X this is a fantastic demonstration of why VRR matters. Without it, there’s plenty of screen tearing and dips but if your TV supports VRR + 120hz, it basically looks flawless to the eye. This will become important this gen.

A legjobb minőségben. Mi?
Kép
És ezt vette meg minden XSX tulaj, mer nem bírtak nekik más eladni. :eljen: Igazi minőségi launch lett.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #54368 2020.11.10. 18:06

Moby írta:DF: If you’re playing Assassin’s Creed on Series X this is a fantastic demonstration of why VRR matters. Without it, there’s plenty of screen tearing and dips but if your TV supports VRR + 120hz, it basically looks flawless to the eye. This will become important this gen.

A legjobb minőségben. Mi?
Kép
És ezt vette meg minden XSX tulaj, mer nem bírtak nekik más eladni. :eljen: Igazi minőségi launch lett.
Megölt ez a zsif. :banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #54369 2020.11.10. 18:09

És akkor mi lesz ps5ön ahol vrr sincs? :ravasz1:
Avatar
arty

Hozzászólás #54370 2020.11.10. 18:15

X optikai hangja

"It’s not really a problem with disc-based games as they install to and run from the console’s internal storage, requiring the disc to spin only lightly while playing, but it is an issue when watching Blu-rays and DVDs. The Xbox can easily be heard during low-volume scenes; a dedicated player is unsurprisingly significantly quieter."

tehát a Commando zárójelenete alatt nem ordít!!!

... amugymeg, kitérdekel... install alatt bőgjön is, hogy gyorsan ssdre másolódjon a game és GO!
Avatar
Moby

Hozzászólás #54371 2020.11.10. 18:29

Micsu írta:És akkor mi lesz ps5ön ahol vrr sincs? :ravasz1:
Azt majd mesélje el az, akinek ettől minőségibb játékot nem sikerült vennie :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #54372 2020.11.10. 19:13

Apple közben bejelenti, hogy az x86 kihalt faj lesz hamarosan.
Avatar
arty

Hozzászólás #54373 2020.11.10. 19:17

Moby írta:Azt majd mesélje el az, akinek ettől minőségibb játékot nem sikerült vennie :D
ubi jól lemaradt a wd3-al a rajtról.....
Avatar
arty

Hozzászólás #54374 2020.11.10. 19:46

arty írta:ubi jól lemaradt a wd3-al a rajtról.....
mint én az xbox rajtról

Árkád MM összes eladóját innen küldeném a kurva anyjába. A jelenleg aktuális kollégák nem lelik a gépem, tudtukkal eladtak minden félretettet...
Többi MM-et is felhívtam a "pesti" oldalon, sehol semmi már, csak S.

Mérhetetlenül csalódott vagyok, tisztára mint egy kisgyerek... életem első launcsgépe lehetett volna :(
Avatar
Botond

Hozzászólás #54375 2020.11.10. 19:49

arty írta:mint én az xbox rajtról

Árkád MM összes eladóját innen küldeném a kurva anyjába. A jelenleg aktuális kollégák nem lelik a gépem, tudtukkal eladtak minden félretettet...
Többi MM-et is felhívtam a "pesti" oldalon, sehol semmi már, csak S.

Mérhetetlenül csalódott vagyok, tisztára mint egy kisgyerek... életem első launcsgépe lehetett volna :(
Hát de basszus, nem úgy volt, hogy szarsz rá? Ha kell, akkor tényleg tudtam volna hozni neked is. Holnap megnézzem itt a sarki MM-ben, hogy mizu?
Avatar
Moby

Hozzászólás #54376 2020.11.10. 20:14

Najó. Eldőlt. Kell az ultimate. Ezt eléggé teliberemaszterelték. A lófasz gondolta, hogy ez ilyen szintű... :taps:
Spoiler
Kép
Kép
Kép
Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #54377 2020.11.10. 20:15

TÉSZTAREMASZTER!!!4! :nezze:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #54378 2020.11.10. 20:21

Szerintem az nem lehet komoly, hogy a PS5 nem támogat VRR-t. Ultra-gáz lenne, főleg a konzolos kultúrában standardá vált 27,3 FPS fényében.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #54379 2020.11.10. 20:29

aabyssx írta:Szerintem az nem lehet komoly, hogy a PS5 nem támogat VRR-t. Ultra-gáz lenne, főleg a konzolos kultúrában standardá vált 27,3 FPS fényében.
VRR meg natív 1440p is megvan box előző genben. Azért ez vérciki imho. Mostanában nyomom a witcher 3-at, és hát oleden marhajól néz ki, de néha monitoron nyomom, mert freesyncel észveszejtően sima, és hát ips ide vagy oda.. Kellene egy 2.1-es kártya, és akkor mehetne oleden is...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Greyfox 2020.11.10. 20:32-kor.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #54380 2020.11.10. 20:32

Moby írta:TÉSZTAREMASZTER!!!4! :nezze:
Ok, ez most engem is átbillentett. Kap egy esélyt 3 ezeré'. :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #54381 2020.11.10. 20:34

arty írta:mint én az xbox rajtról

Árkád MM összes eladóját innen küldeném a kurva anyjába. A jelenleg aktuális kollégák nem lelik a gépem, tudtukkal eladtak minden félretettet...
Többi MM-et is felhívtam a "pesti" oldalon, sehol semmi már, csak S.

Mérhetetlenül csalódott vagyok, tisztára mint egy kisgyerek... életem első launcsgépe lehetett volna :(
Énvótam
Bementem, mondtam hogy Nati vagyok, jottem az xé :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #54382 2020.11.10. 20:36

ACG-nek (Youtuber) már megdöglött a PS5-je.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #54383 2020.11.10. 20:37

DanielT írta:ACG-nek (Youtuber) már megdöglött a PS5-je.
Az ssd? :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #54384 2020.11.10. 20:38

arty írta:mint én az xbox rajtról

Árkád MM összes eladóját innen küldeném a kurva anyjába. A jelenleg aktuális kollégák nem lelik a gépem, tudtukkal eladtak minden félretettet...
Többi MM-et is felhívtam a "pesti" oldalon, sehol semmi már, csak S.

Mérhetetlenül csalódott vagyok, tisztára mint egy kisgyerek... életem első launcsgépe lehetett volna :(
Őszintén sajnálom, de nem szabadott volna "félrerakjuk"-ra hagyatkozni. Van? BEBASZOD A ROBESZT ÉS CSAPATSZ ÉRTE. Soha nem bízz semmit senkire.
Avatar
Botond

Hozzászólás #54385 2020.11.10. 20:47

DanielT írta:Őszintén sajnálom, de nem szabadott volna "félrerakjuk"-ra hagyatkozni. Van? BEBASZOD A ROBESZT ÉS CSAPATSZ ÉRTE. Soha nem bízz semmit senkire.
Áh, egy ilyen kaland embertelen 25 perc is tud lenni, fel kell rá készülni jó előre! :banplz:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #54387 2020.11.10. 20:55

Micsoda nextgen opera vanitten kéremszépen...
Hát azért, ha bemagyarázzuk a xsx-et, az éppen pont ugyanolyan, mintha a ps5-el tennénk, szóval eztígyegykicsit nemértem. De hajrá, jöhet info, aztán ha aktualitást szerez, akkor jöhet ezis, vrrstation is
Avatar
DanielT

Hozzászólás #54388 2020.11.10. 21:00

Mekee írta:Micsoda nextgen opera vanitten kéremszépen...
Hát azért, ha bemagyarázzuk a xsx-et, az éppen pont ugyanolyan, mintha a ps5-el tennénk, szóval eztígyegykicsit nemértem.
Ez a nem értés elég jól látszik. Fut a Demon's Souls Remake X-en?
Avatar
Botond

Hozzászólás #54389 2020.11.10. 21:27

DanielT írta:Ez a nem értés elég jól látszik. Fut a Demon's Souls Remake X-en?
One x vagy series x a kérdés? :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #54390 2020.11.10. 21:48

Még mindig nálam a Switch, gondoltam megnézem rajta az Ori demót.

Kép

Igazi ipari hulladék ez. Egyszer már újraindítottam a letöltést, mert kb ugyanígy "beragadt", de ezek szerint ez az üzemszerű működés.

Vissza: “Leáldozott.hu”