A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Moby

Hozzászólás #54181 2020.11.08. 11:16

Necro írta:Nálam most megy a Bloodborne trophyzós végigjátszás (platina nem lesz, de amit lehet megpróbálok), ott van még az Infamous FL, plusz mindenképp pályázom még egy Order 1886-ra, de rettentően felbasz hogy van egy steelbook a jatekaim.hu-n és az ember nem postázza mert nincs bankszámlája :banplz:
Nekem az volt, de el is adtam. Hót gagyi a "steel"bookja.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #54182 2020.11.08. 11:23

Én közben haladgatok a Doom Eternal Nightmare nehézségű végigjátszással. Jelenleg a Kahn Maykr bossfightnál járok. A jutalmam legjobb esetben is GoW 1 hardmode szintű megbánás lesz, rosszabb esetben meg agyvérzés, amikor legközelebb sikerül egy health pickup tenger közepén meghalni bossfight közben. :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #54183 2020.11.08. 11:32

benőmenő írta:Én közben haladgatok a Doom Eternal Nightmare nehézségű végigjátszással. Jelenleg a Kahn Maykr bossfightnál járok. A jutalmam legjobb esetben is GoW 1 hardmode szintű megbánás lesz, rosszabb esetben meg agyvérzés, amikor legközelebb sikerül egy health pickup tenger közepén meghalni bossfight közben. :idiota:
Fiatal vagy, neked még bírnod kell! :D

Egyébként nekem is annyi maradt meg a GOW2 végigjátszásból, hogy 20 centire van az arcom a tévétől és ordítok bele az utolsó bossfightnál. :banplz: A katarzis, öröm, vagy bármiféle elégedettség morzsája sincs meg az emlékeimben. :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #54184 2020.11.08. 13:48

PS4 Prő ist no more in das haus. Most már tényleg jutnia kéne gépnek... :wilting:
Avatar
deep

Hozzászólás #54185 2020.11.08. 14:22

DanielT írta:PS4 Prő ist no more in das haus. Most már tényleg jutnia kéne gépnek... :wilting:
Navégre. Égetted itt magad prevgen hardverrel.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #54186 2020.11.08. 15:03

deep írta:Navégre. Égetted itt magad prevgen hardverrel.
A Snapdragon 865 chipsetes telóval szerintem nekem van a leginkább nextgen hardverem jelenleg is! :nezze: :hehe:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #54187 2020.11.08. 16:11

Az AMD nem szarral gurigázik, nem csoda hogy úgy lettek árazva a Zen 3 cpu-k, ahogy:
Képernyőfelvétel (49).png

Képernyőfelvétel (48).png

A Blenderes fogyasztást 2080Ti-al nézték, de a játék benchmarkok már RTX3090-el voltak mérve.
Avatar
Moby

Hozzászólás #54188 2020.11.08. 16:38

Erről jut eszembe: Benő, érdekel a prő 19-e után? Részletek priviben.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #54189 2020.11.08. 17:45

Moby írta:Erről jut eszembe: Benő, érdekel a prő 19-e után? Részletek priviben.
Ha kéri, akkor én adom hozzá a TLOU2-t.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #54190 2020.11.08. 18:06

Moby írta:Erről jut eszembe: Benő, érdekel a prő 19-e után? Részletek priviben.
Szia néztem a PÜ-t, de sajnos nemet kell mondanom.
A PS5 backcompat is várakozáson felüli lett, de ami nyomósabb érv hogy most nem igazán fér már bele géming kiadás ebbe a fenomenális 2020-ba. :(
Avatar
Micsu

Hozzászólás #54191 2020.11.08. 18:32

DanielT írta:Ha kéri, akkor én adom hozzá a TLOU2-t.
Ketlem hogy te adnad. :eplus2:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #54192 2020.11.08. 18:46

Micsu írta:Ketlem hogy te adnad. :eplus2:
Majd csak figyeld, pár billentyűleütésembe kerül és dőlni kezdenek a dominók. :bee1:
Avatar
Moby

Hozzászólás #54193 2020.11.08. 20:10

benőmenő írta:Szia néztem a PÜ-t, de sajnos nemet kell mondanom.
A PS5 backcompat is várakozáson felüli lett, de ami nyomósabb érv hogy most nem igazán fér már bele géming kiadás ebbe a fenomenális 2020-ba. :(
Ok, megy majd a hwapróra :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #54194 2020.11.08. 21:02

Nézem ezt a Queen's Gambit-et, de úgy tűnik ebben 4 részre elég ötlet volt.

szerk: (másfél óra múlva) Na jó, egy brutális mélypont után azért mentették. Ezt a filmet a 7 milliárd emberből tényleg ezzel a csajjal kellett megcsinálni.
Avatar
Botond

Hozzászólás #54195 2020.11.08. 22:41

Baj van Arty! A fakezűek nem tették bele a 4k textúrákat a FHD verziókba! Hogy fognak ezek 20 csigaramot kérni és ledadogni?!
Kép
Ez meg eddig kimaradt, lehet most kap egy esélyt.
Avatar
Moby

Hozzászólás #54196 2020.11.08. 22:44

Botond írta:Ez meg eddig kimaradt, lehet most kap egy esélyt.
Ez oneX-en is hótugyanez. De a baj nem ezzel van, hanem inkább a játékkal. RDR2 után ez már értelmezhetetlen bénaság sajnos :( Tudom, próbáltam. Nem lehet már komolyan venni a fénysebességgel közlekedő lovakat meg egyebeket, amik tökre nem tűntek fel a maga idejében. Csak a csökönyös kegyetlenséggel múló idő nagyon csúnyán harap bele ezekbe.
Avatar
Botond

Hozzászólás #54197 2020.11.08. 22:46

Moby írta:Ez oneX-en is hótugyanez. De a baj nem ezzel van, hanem inkább a játékkal. RDR2 után ez már értelmezhetetlen bénaság sajnos :( Tudom, próbáltam. Nem lehet már komolyan venni a fénysebességgel közlekedő lovakat meg egyebeket, amik tökre nem tűntek fel a maga idejében. Csak a csökönyös kegyetlenséggel múló idő nagyon csúnyán harap bele ezekbe.
Erről a listáról én két dolgot hagytam ki eddig az életemből az xbox one-t (ikszet is), és az rdr2-t. Szóval majd nekiugrok, ha házhoz hozzák a cuccok a jövő héten vmikor. Ha nem azt meg isteni jelnek veszem. :D
De ja, nem öregednek jól egyes cuccok. Anno lepörgött pc-n dungeon siege1-2, ma nekikezdtem a háromnak, hátő. Lehet nem szalad ez mán végig.
Avatar
arty

Hozzászólás #54198 2020.11.09. 08:09

DanielT írta:PS5-re lehet átvinni USB-n PS4 mentéseket, de PS5-ön már nem lehet USB-re backupolni, másik gépre átmozgatni ha cseréled stb. Csak a fizetős PSN mentés megoldás marad. Köszi Szotyi!

Xboxon ingyenes a cloud save...
Xboxon talán pont ma 15. éve nem tudod backup-olni a mentéseidet. Jósokat érsz a felhővel, ha a "macskád rányom a delete-mindenhonnan gombra véletlenül".

Szóval a sony régi adósságot törlesztett ezzel. Végre! ( VAGY!!!! ez is jön MAJD(tm) egyszer, waitstation(tm) !!4!! )

Spoiler
:(


DanielT írta:Büdöséletben nem veszel észre 100ms hang csúszást, inkább 3-400 lesz az. A problémádon nem segít, csak úgy mondom. A szokásos HDMI port cserét próbáld meg azért.
Valóban nem észreveszed, csak valami ott hátul bassza az agyad, hogy MINTHA el lenne csuszva... vagy nem... dede, valami... neeem, jóez, nem látni... hátöökhmeh. Egyébként lehet h 2-3-400at lát aabyssx, tökmindegy: ha "látja", akkor tuti van is elcsúszás és abba tényleg bele lehet őrülni.

deep írta:Szopatsz, hogy még létezik az interlaced, mint olyan...
vagy a 25/50fps... :(
Avatar
DanielT

Hozzászólás #54199 2020.11.09. 08:19

Moby írta:Ez oneX-en is hótugyanez. De a baj nem ezzel van, hanem inkább a játékkal. RDR2 után ez már értelmezhetetlen bénaság sajnos :( Tudom, próbáltam. Nem lehet már komolyan venni a fénysebességgel közlekedő lovakat meg egyebeket, amik tökre nem tűntek fel a maga idejében. Csak a csökönyös kegyetlenséggel múló idő nagyon csúnyán harap bele ezekbe.
Ott és akkor megmondtam, hogy egy fos. Nem tűntek fel a LÓPROBLÉMÁK? Kizárólag fast traveleltem annyira nem bírtam elviselni.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #54200 2020.11.09. 08:20

arty írta:vagy a 25/50fps... :(
Ez SOKKAL durvább mint az interlaced. MIvel az égvilágon semmi nem indokolja.
Avatar
arty

Hozzászólás #54201 2020.11.09. 08:34

Botond írta:Baj van Arty! A fakezűek nem tették bele a 4k textúrákat a FHD verziókba! Hogy fognak ezek 20 csigaramot kérni és ledadogni?!
Kép
Ez meg eddig kimaradt, lehet most kap egy esélyt.
aztamindenit, három játék egyszerre!?
és akkor ha jól látom, az 56GB adat befér a 10GB ramba, vagy ez nem teljesen így működik? :falbav:
Avatar
deep

Hozzászólás #54202 2020.11.09. 08:35

DanielT írta:Ez SOKKAL durvább mint az interlaced. MIvel az égvilágon semmi nem indokolja.
Az interlaced-et mi indokolja 2020ban?
Avatar
Moby

Hozzászólás #54203 2020.11.09. 08:37

deep írta:Az interlaced-et mi indokolja 2020ban?
Sávszélességspórolás. A legtöbb szolgáltatótól a digitális sugárzás interlacedben jön a tévédre.
Avatar
arty

Hozzászólás #54204 2020.11.09. 08:39

DanielT írta:Ez SOKKAL durvább mint az interlaced. MIvel az égvilágon semmi nem indokolja.
mondjuk nem tudnék elképzelni folyamatot, hogy hogy állna át a teljes magyar broadcasting progresszív 60frémre :D

esetleg, ha leállna minden 2 évre, aztán az újrainduláskor? :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #54205 2020.11.09. 08:40

deep írta:Az interlaced-et mi indokolja 2020ban?
A sávszélesség spórolás, ami IP tv korszakban még indokoltabb mint korábban. A tévék manapság azt úgy összefűzik, hogy meg nem mondod, hogy nem progresszív. Mint ahogy nem is tudtad, hogy most is csomószor interlacedet nézel.
Avatar
Moby

Hozzászólás #54206 2020.11.09. 08:47

arty írta:mondjuk nem tudnék elképzelni folyamatot, hogy hogy állna át a teljes magyar broadcasting progresszív 60frémre :D

esetleg, ha leállna minden 2 évre, aztán az újrainduláskor? :D
Kimondhatatlanul gecinagy melóval járna. Mondok egy egyszerű pédát: a parlamentnek saját tv stúidója van. A parlamenti közvetítéshez a feliratozót konkrétan én írtam vagy 12 éve. Jó tudom, úgy néz ki, mintha a nyolcvanas évekből maradt volna vissza, erről nem én tehetek, kb az 1 százalékát használják. Na, az például olyan, hogy a mozgó objektumokat interlacedben rendereli ki (ennek számos oka van, nem részletezem). Ha egyszer átállnak majd progreszívre, újra kell írni a szoftver jelentős részét.

/ok, tudom, miért nem írtam meg olyanra, hogy tudjon progresszívet. Egyszerű az oka: ezt fizették ki.
Avatar
Moby

Hozzászólás #54207 2020.11.09. 08:51

Ugyanakkor vannak ehelyek, ahol pár kapcsoló átkattintása.
Avatar
deep

Hozzászólás #54208 2020.11.09. 09:20

DanielT írta:A sávszélesség spórolás, ami IP tv korszakban még indokoltabb mint korábban. A tévék manapság azt úgy összefűzik, hogy meg nem mondod, hogy nem progresszív. Mint ahogy nem is tudtad, hogy most is csomószor interlacedet nézel.
Beszarás. Azt hittem a szalagos tárolók eltűnésével az interlaced is kihalt. Mik vannak?
Avatar
Botond

Hozzászólás #54209 2020.11.09. 09:25

arty írta:aztamindenit, három játék egyszerre!?
és akkor ha jól látom, az 56GB adat befér a 10GB ramba, vagy ez nem teljesen így működik? :falbav:
Kevered a PS5-el. Ott nem lesz töltési idő, amire valóban az egyik megoldás, hogy az elején berakod az egészet ramba szőröstől-bőröstől, de az MS ilyet nem ígért. :)
Avatar
arty

Hozzászólás #54210 2020.11.09. 10:38

Botond írta:Kevered a PS5-el. Ott nem lesz töltési idő, amire valóban az egyik megoldás, hogy az elején berakod az egészet ramba szőröstől-bőröstől, de az MS ilyet nem ígért. :)
FYI - szerintem a hétvégén lelőtték az FM4 online részét :( legalábbis a leaderboardok már nem mennek a gépen...
és online se: https://forzamotorsport.net/en-us/leaderboards

lehet elcsíptük a hattyúdalt a múltkor :(

szerk: csak hiba, nincs még vége! :D https://forums.forzamotorsport.net/turn10_postst164405_-ALL-XBOX-360-FORZA-SERVERS-CLOSED.aspx
persze holnaptól már úgyse játszod gondolom, kitárul végre számodra is a világ :D
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #54211 2020.11.09. 11:32

Anyámékat megint hazavágták home office-ba, mert valami ellenörzésen az ellenőr(!) covid-os volt. Tavasz óta változatlanul az a protokoljuk erre, hogy "majd a fiad segít otthon" és bent meg megy egész nap a gép, amit vpn-en meg távoli asztallal ér el. :zavart2:
Avatar
Botond

Hozzászólás #54212 2020.11.09. 11:45

arty írta:FYI - szerintem a hétvégén lelőtték az FM4 online részét :( legalábbis a leaderboardok már nem mennek a gépen...
és online se: https://forzamotorsport.net/en-us/leaderboards

lehet elcsíptük a hattyúdalt a múltkor :(

szerk: csak hiba, nincs még vége! :D https://forums.forzamotorsport.net/turn10_postst164405_-ALL-XBOX-360-FORZA-SERVERS-CLOSED.aspx
persze holnaptól már úgyse játszod gondolom, kitárul végre számodra is a világ :D
Amúgy pont ezen gondolkoztam tegnap, hogy még mit akarok kifaragni FM4ből, de az utolsó etapot a szingliből még lenyomom, mert az acsit ér, aztán hogy akarok e lvl100ra meg bentley rajongó lvl50re menni az kérdéses. Igazán jó lenne néha multizni, mert fun volt, de vannak kétségeim, hogy meg tudod e ugrani az ilyen lehtetlen dolgokat, hogy felrakod vmi mobil eszközre a skypeot (akár telefon, akár tablet), hogy létre tudjon jönni egy időpont egyeztetés, aztán meg játék közben a hang kapcsolat. Ha erre igen lenne a válasz akkor azért nullától eltérő valséggel sejteném, hogy ebből még lesz vmi, de valószínűleg lehetetlent kívánok, szóval, ja, befejezem a szingli részt és uninstall.
Az x360 amúgy marad, és továbbra is használni fogjuk, még 274 végig nem játszott játék van rajta, és pörgetni fogunk rajta többet is. Most hétvégén pl fiamnak megmutattam a toy soilderst és ráharapott. :) Aztán lehet a kinectmentesek szép lassan átköltöznek a xsx-re, de nem tudom az tartós lakó lesz e nálunk (ha egyáltalán idetalál vmikor), vagy csak egy-két hetet él meg itt. Meglássuk.
Avatar
arty

Hozzászólás #54213 2020.11.09. 11:49

benőmenő írta:Anyámékat megint hazavágták home office-ba, mert valami ellenörzésen az ellenőr(!) covid-os volt. Tavasz óta változatlanul az a protokoljuk erre, hogy "majd a fiad segít otthon" és bent meg megy egész nap a gép, amit vpn-en meg távoli asztallal ér el. :zavart2:
máshol az a protokoll, hogy aki nem megy be, az valószínűleg nélkülözhető... (köszönhetően szijjártó életében-nem-dolgozott-valódi-munkahelyen péternek a teljes állami szektorban... hiába van mindenkinek notija, dolgozott tavasszal vpnről hónapokon át adott reületen, nem számít: MENJ BE. és most, hogy ez a büdösgyökér beteg lett, homeoffice-ból nyomja... :D )

de az én cégem is kitartott a végsőkig, mire itthon maradhattam "végleg"... (bár legalább volt heti váltás, ami mondjuk HETI, tehát szarnakpofon, de legalább volt VALAMI látszatintézkedés)

ami remekül megmutatkozik itt 2020-ban, az a helyzetet kezelni képtelen vezetés. nagyon sok helyen.

---

Botond: na, arra nem gondoltam, hogy tablet :D jó ötlet, de jöhetett volna hamarabb!
a telómra SOHA többet fel nem teszem a híváskezelések elrablására tett folyamatos kísérletei miatt azt az MS-retket (skype)
soha senkivel nem tudok ótósmultizni, veled meg tényleg élvezetes menni, szal csináljuk! (csinálJAM :D) - este kereslek skypen!
(amugy persze, a karriert told le, az szerintem tök jó és ebből a részből ennyi még élvezetes is... én rámentem az ezerre, elég lélekölő :( )
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #54214 2020.11.09. 12:01

arty írta:máshol az a protokoll, hogy aki nem megy be, az valószínűleg nélkülözhető... (köszönhetően szijjártó életében-nem-dolgozott-valódi-munkahelyen péternek a teljes állami szektorban... hiába van mindenkinek notija, dolgozott tavasszal vpnről hónapokon át adott reületen, nem számít: MENJ BE. és most, hogy ez a büdösgyökér beteg lett, homeoffice-ból nyomja... :D )
de az én cégem is kitartott a végsőkig, mire itthon maradhattam "végleg"... (bár legalább volt heti váltás, ami mondjuk HETI, tehát szarnakpofon, de legalább volt VALAMI látszatintézkedés)
ami remekül megmutatkozik itt 2020-ban, az a helyzetet kezelni képtelen vezetés. nagyon sok helyen.
Ez egy állami cég, de eddig az volt náluk hogy akinek bármilyen megfázásos tünete van az menjen haza home office-ba inkább. Csak hogy fél év alatt még mindig ez az ad-hoc, protokoll nélküli gagyizás megy hogy egy laptopot nem kapnak (anyum is a régi 4690k gémerpécéről* tolja a home office-t) és az adatbiztonság is főleg a jóhiszeműségre épül.
*A rendszergazdának anno az a két feltétele volt hogy Pró win 10 legyen és fríí Avast vírusírtó a gépen :idiota:
Avatar
Botond

Hozzászólás #54215 2020.11.09. 12:16

arty írta:Botond: na, arra nem gondoltam, hogy tablet :D jó ötlet, de jöhetett volna hamarabb!
Korábban is említettem, csak annyira el voltál foglalva a telefonos kalandjaid miatti feszültség kiventilállásával, hogy minden megoldási javaslat lepergett rólad, de akkor látom legalább ezt kialudtad magadból. :) Oksa, este egyeztetjük, hogy merre van előre. :)
Avatar
Botond

Hozzászólás #54216 2020.11.09. 12:21

benőmenő írta:és az adatbiztonság is főleg a jóhiszeműségre épül.
Valójában mindenhol így van a nap végén. Voltam már több nagy cégben cégjegyző, igaz többnyire együttes, nem önálló, de ott is voltak mindenféle osztályok, akik nézték kivel milyen szerződést írok alá. Aztán mikor egyszer komolyabb vitám volt velük egy szerződés tervezet kapcsán, amit nem akartak visszaküldeni, hogy nemhogy rossz kezekbe kerüljön mielőtt ez meg az, akkor levezettem nekik, hogy amúgy az együttes cégjegyző azt jelenti, hogy a szomszéd irodában ülő Pistikével aki szintén együttes cégjegyző bármikor eladhatom a székházat a seggük alól és a szerződés érvényes lesz, akármit arcon pörögnek a 80 féle vonatkozó belső szabályzattal. Anyukád is fogja a post-itjét, leírja a titkos adatokat rá és eladja az ellen az it nem tud semmit se tenni. Szóval ja, a sok látszatintézkedés ellenére ez az egész a jóhiszeműségen alapul, hogy én meg Pistike nem adjuk el a székházat, bár el tudtuk volna, és anyukád se lopja ki az adatokat, bár kitudná.
Avatar
arty

Hozzászólás #54217 2020.11.09. 12:34

Botond írta:Korábban is említettem, csak annyira el voltál foglalva a telefonos kalandjaid miatti feszültség kiventilállásával, hogy minden megoldási javaslat lepergett rólad, de akkor látom legalább ezt kialudtad magadból. :) Oksa, este egyeztetjük, hogy merre van előre. :)
az uninstall előtti rédzselős percekben miféle higgadt és értő olvasást vártál?! :D és amugymeg itteni privátban is tudunk beszélgetni, bár dani megoldhatná a mobilos/voice képes klienst végre. 'szom, nem ezé' fizettem :(
Avatar
arty

Hozzászólás #54218 2020.11.09. 12:55

nah, ahogy nézem nem lesz xboxom holnap :(

a ramirises ismerős mégse tud hozni, beszéltem pár boltal, bukó a történet: boxból se lesz elég a mostani helyzet alapján.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #54219 2020.11.09. 13:05

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales’ performance mode—which does away with bells and whistles like ray tracing and true 4K to maintain a consistent 60 fps—is nice, but ultimately ends up eliciting the same reaction from me as movies filmed at anything higher than 24 fps. It just feels weird. But unlike movies, where a relatively low framerate is necessary to preserve that unique filmic quality, I’m convinced my discomfort with 60 fps in video games is a by-product of years getting by with less.
As I’m writing this, it looks very likely that Joe Biden will be our next president. But it’s clear that the worst people aren’t going away just because a new old white man is sitting behind the Resolute desk—well, at least not this old white man. Our government is fundamentally broken in a way that necessitates radical change rather than incremental electorialism.

The harsh truth is that, for the reasons listed above and more, a lot of people simply won’t be able to buy a PlayStation 5, regardless of supply. Or if they can, concerns over increasing austerity in the United States and the growing threat of widespread political violence supersede any enthusiasm about the console’s SSD or how ray tracing makes reflections more realistic. That’s not to say you can’t be excited for those things—I certainly am, on some level—but there’s an irrefutable level of privilege attached to the ability to simply tune out the world as it burns around you.
Zseniális cikk!
Avatar
Botond

Hozzászólás #54220 2020.11.09. 13:31

arty írta:nah, ahogy nézem nem lesz xboxom holnap :(

a ramirises ismerős mégse tud hozni, beszéltem pár boltal, bukó a történet: boxból se lesz elég a mostani helyzet alapján.
Hát bennem is maximális a kíváncsiság, hogy lesz e nálam xsx holnap, vagy a héten bármikor.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #54221 2020.11.09. 13:39

arty írta:máshol az a protokoll, hogy aki nem megy be, az valószínűleg nélkülözhető... (köszönhetően szijjártó életében-nem-dolgozott-valódi-munkahelyen péternek a teljes állami szektorban... hiába van mindenkinek notija, dolgozott tavasszal vpnről hónapokon át adott reületen, nem számít: MENJ BE. és most, hogy ez a büdösgyökér beteg lett, homeoffice-ból nyomja... :D )

de az én cégem is kitartott a végsőkig, mire itthon maradhattam "végleg"... (bár legalább volt heti váltás, ami mondjuk HETI, tehát szarnakpofon, de legalább volt VALAMI látszatintézkedés)

ami remekül megmutatkozik itt 2020-ban, az a helyzetet kezelni képtelen vezetés. nagyon sok helyen. )
Nálunk az első héten amikor felmerült a lezárás, bevezették a hómofiszt, azóta 3x voltunk bent 1 napra összesen. Aztán amikor szeptemberben megugrott megint a fos, azt is eltörölték. Kérdés nélkül fullban marad a végleges hómolgatás. Sőt, valszeg még az iroda is fel lesz mondva örökre. Pénteken áttértünk a desktop gépekre VPN-ezés helyett a központi szerveres távoli asztalra, bent minden lekapcsolva. Érdekes időket élünk!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #54222 2020.11.09. 14:14

arty írta:nah, ahogy nézem nem lesz xboxom holnap :(

a ramirises ismerős mégse tud hozni, beszéltem pár boltal, bukó a történet: boxból se lesz elég a mostani helyzet alapján.
Ez mondjuk meglepő... meg az is, hogy ilyen idősen még hiszel az "ismerős szerez" szintű csodákban. :nemtudom:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #54223 2020.11.09. 14:23

Őrülten szexi ez a gép.

phpBB [media]
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #54224 2020.11.09. 15:10

Zóanagyvarázsló írta:Zseniális cikk!
Oké, ehhez képest aláírom, hogy kurva jó a Checkpoint. :bdead:
Avatar
Moby

Hozzászólás #54225 2020.11.09. 15:26

Botond írta:Hát bennem is maximális a kíváncsiság, hogy lesz e nálam xsx holnap, vagy a héten bármikor.
Egyelőre semmi...
Avatar
Botond

Hozzászólás #54226 2020.11.09. 15:29

Moby írta:Egyelőre semmi...
Nem lenne meglepő fordulat, hogy pont az az xbox nem tudna kiszállítódni, amire húszezres kupon lett beváltva. Nem dől össze a világ, ha nem lesz, de azért már kezdtem beleélni magam, hogy lesz. :D
Avatar
Mekee

Hozzászólás #54227 2020.11.09. 16:31

:wow2: Pedíg egy kihagyhatatlan dolog lenne MSnek most halászni a zavarosban, mig lesz ps5. Ha ezt is kihagyjak, ebben a genben is szarban lesznek
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #54228 2020.11.09. 17:24

Lement a Doom Eternal main game ismét, ezúttal Nightmare nehézségen. Nagyjából 20 óra volt megint, de az tömény 180-as pulzusú terror. A secret encounterek már nem voltak akkora szívások mint elsőre, minden más viszont totál elmebaj.
Éveket vesztettem a várható élettartamomból/10.
Avatar
arty

Hozzászólás #54229 2020.11.09. 18:00

benőmenő írta:Lement a Doom Eternal main game ismét, ezúttal Nightmare nehézségen. Nagyjából 20 óra volt megint, de az tömény 180-as pulzusú terror. A secret encounterek már nem voltak akkora szívások mint elsőre, minden más viszont totál elmebaj.
Éveket vesztettem a várható élettartamomból/10.
Rizpekta. És akkor most mehet a kieg! És streameld is! :D

DanielT írta:Ez mondjuk meglepő... meg az is, hogy ilyen idősen még hiszel az "ismerős szerez" szintű csodákban. :nemtudom:
okkal hittem benne ;) és pont arra játszottam, hogy ha máshonnan nem, innen BIZTOSSSSTUTTTTTTTIRA lesz, hiszen ez a konzolok forrása, eredője, origója! :( jóóóó, persze a várható ~170k-s ár is nyomott a latba... :whatever:

nincs tragédia, kétnaponta veszek új játékot és kéthavonta tolok le egyet a meglévő platformjaimra ....... :D
Avatar
arty

Hozzászólás #54230 2020.11.09. 18:13

éshamár új játékok! SENKI NEM SZÓLT, hogy megjelent a korábbi szvics/dreamcast/neogeo exklu Gunlord X!

phpBB [media]


aki bírta anno a Turrican sorozatot, akciósan felzabálhatja most a szellemi örököst is!
szvicsen elküzdöttem talán a 4-5. pályáig, most kezdhetem újra :( :)

magyar sztórban 1700, de persze a magyar sztórban nincs kint a futó indie játékok akciója kampány.... direkt rákeresve fellelhető csak.
szal ha valaki indie akciós készletet nézne: USA sztór, majd ha megtetszik valami (screenshotok nincsenek, video nincs, tehát a borítókép és a röhejes leírás lehet kiindulópont :D :D :D ), azt utána magyar sztóron is megkeresed és BUY.

az ember sokszor hiheti, hogy ennél nincs lejjebb és akkor ezek az ultratehetségtelen barmok nekiállnak fejleszteni.......
Avatar
Botond

Hozzászólás #54231 2020.11.09. 18:38

phpBB [media]

A Mandalorian is ganépassz reklám valójában, kiderült. :banplz:
Avatar
arty

Hozzászólás #54232 2020.11.09. 19:11

Botond írta:[video]https://www.youtube.com/watch?v=tId1p7k2r4o[/video
A Mandalorian is ganépassz reklám valójában, kiderült. :banplz:
xboxpasszon kívül nincs triál a diznipluszra?!
kellemesen értéktelen extrának tűnik az a 30 nap, ha eddig nem lettem volna zöldszívű, ettől aligha állnék át :D
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #54233 2020.11.09. 19:13

arty írta:Rizpekta. És akkor most mehet a kieg! És streameld is! :D
Áh, az igazi őrültek a permadeath ultra-nightmare-t is letolták már. :D Az pedig nem lenne sokáig szórakoztató, hogy ugyanannak harcnak megyek neki 30x...najó a dupla Maraudernél piztos lenne pár millió dolláros grimaszom. :idiota:
Azt mondtam már, hogy rendszeresen haltam meg health és armor pickup óceánok kellős közepén, mert a dögök gyorsabban vernek le, mint ahogy felszipkázná a pickupokat Doomguy?
Avatar
Mekee

Hozzászólás #54234 2020.11.09. 20:05

arty írta:xboxpasszon kívül nincs triál a diznipluszra?!
kellemesen értéktelen extrának tűnik az a 30 nap, ha eddig nem lettem volna zöldszívű, ettől aligha állnék át :D
Tökmindegy, nekünk még nem jár olyan.
Avatar
arty

Hozzászólás #54235 2020.11.09. 21:32

néztem DF-et. basszus, ezeket lefizették :( csakapléjsztésön, mindenről megy az olvadozás, imádják ...

kivéve, hogy a gép kb a hdmi2.0 feature setet tudja :D
jól megszívták, akik alzánál kifizették és most jut nekik gép, a pénzüknek már annyi és még 8k-t se tud ez a fos, HÁHÁHÁHÁÁHÁÁÁÁÁ!!! így jár minden preorderkecseg, mostmár késő sírni! :fogmosas:
megmondtuk, hogy fos lesz, én meg botond, az is lett, mindenki látja már, csak a pénzéhes déefesek nem!
szánalmas, az egyik csapattag még gépet se kapott, kínjában ps2 streamet nyom, hogy legyen valami pléjsztésön kontentje, de persze ott is ajnározza, csöpög az ötöstől, pedig nem is arról szól, fogadok hogy ez kapta a legtöbb pénzt!!!

eeeez, hogy először az mstől, utána a sonytól is elrakják a pénzt, hát nincs ezeknek semmilyen gerince?
Avatar
Botond

Hozzászólás #54236 2020.11.09. 21:38

arty írta:néztem DF-et. basszus, ezeket lefizették :( csakapléjsztésön, mindenről megy az olvadozás, imádják ...

kivéve, hogy a gép kb a hdmi2.0 feature setet tudja :D
jól megszívták, akik alzánál kifizették és most jut nekik gép, a pénzüknek már annyi és még 8k-t se tud ez a fos, HÁHÁHÁHÁÁHÁÁÁÁÁ!!! így jár minden preorderkecseg, mostmár késő sírni! :fogmosas:
megmondtuk, hogy fos lesz, én meg botond, az is lett, mindenki látja már, csak a pénzéhes déefesek nem!
szánalmas, az egyik csapattag még gépet se kapott, kínjában ps2 streamet nyom, hogy legyen valami pléjsztésön kontentje, de persze ott is ajnározza, csöpög az ötöstől, pedig nem is arról szól, fogadok hogy ez kapta a legtöbb pénzt!!!

eeeez, hogy először az mstől, utána a sonytól is elrakják a pénzt, hát nincs ezeknek semmilyen gerince?
Én összesen annyit mondtam a ps5ről, hogy szerintem az SSDnek nincs akkora számolási kapacitása, mint egy cpu/gpunak, meg hogy nincs rá játék. Többet nem, és nem is tudnék, sose vót semmilyen playstationom. :)
De ami fontosabb, save the day, nov17én támadunk! Zó, te is írd fel a naptáradba, meg mindenki aki csatlakozik!
Avatar
Moby

Hozzászólás #54237 2020.11.09. 21:41

Mondjuk az is elég meredek, hogy az MS minden reklámjában azt tolja, hogy pcie gen4 ssd van a konzolban, és miután tegnap már atomjaira szedték kiderült, hogy kamu az egész. Egy óccsó bóti pcie gen3 ssd van benne M.2 csatival.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #54238 2020.11.09. 21:46

Moby írta:Mondjuk az is elég meredek, hogy az MS minden reklámjában azt tolja, hogy pcie gen4 ssd van a konzolban, és miután tegnap már atomjaira szedték kiderült, hogy kamu az egész. Egy óccsó bóti pcie gen3 ssd van benne M.2 csatival.
Gondolom azt próbálták valahogy átvinni az emberek tudatába, hogy a PS5 csodaSSD-t még így is megb@ssza szárazon. :idiota: Gen5-öt nem mondhattak, maradt a next-best thing
Avatar
Mekee

Hozzászólás #54239 2020.11.09. 21:50

Moby írta:Mondjuk az is elég meredek, hogy az MS minden reklámjában azt tolja, hogy pcie gen4 ssd van a konzolban, és miután tegnap már atomjaira szedték kiderült, hogy kamu az egész. Egy óccsó bóti pcie gen3 ssd van benne M.2 csatival.
XSS? X-be csak annak kéne legyen, mm gen4 nek
Avatar
Moby

Hozzászólás #54240 2020.11.09. 21:51

DanielT írta:Gondolom azt próbálták valahogy átvinni az emberek tudatába, hogy a PS5 csodaSSD-t még így is megb@ssza szárazon. :idiota: Gen5-öt nem mondhattak, maradt a next-best thing
Szerintem ez addig fog tartani eza jajdemennyivel gyorsabb, míg a BC-ről van szó. Meramúgy ja, gyorsabb, de a száraz tényeket nézve mindkettő moslékszar BC-ben. Csak a PS5-é nagyobb kupac. Mer amit meg Miles moralesben művel a csodassd az meg egy másik univerzum bármit nézve, amit eddig láttunk.
Avatar
Moby

Hozzászólás #54241 2020.11.09. 22:00

Mekee írta:XSS? X-be csak annak kéne legyen, mm gen4 nek
Az X-ben. Egy bóti WD sn530 ssd van benne.
Spoiler
Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Moby 2020.11.09. 22:02-kor.
Avatar
arty

Hozzászólás #54242 2020.11.09. 22:02

Botond írta:Én összesen annyit mondtam
Ajánlaná-e Ön ismerősének a Playstation5-öt? [1]----[2]----[3]----[4]----[>BIZSTOSNEM<]

Amiket írtál, maradjunk annyiban, hogy több volt sugalmazásnál :idiota:
Avatar
arty

Hozzászólás #54243 2020.11.09. 22:03

Moby írta:Az X-ben. Egy bóti WD sn530 ssd van benne.
Spoiler
Kép
TEHÁT cserélhető. :mf2: Sonyé mehet a 'csbe. Kicsi, lassu, elhasználódik és kuka miatta a konzol.
Avatar
Moby

Hozzászólás #54244 2020.11.09. 22:04

arty írta:TEHÁT cserélhető. :mf2: Sonyé mehet a 'csbe. Kicsi, lassu, elhasználódik és kuka miatta a konzol.
Az nagyon fontos. Hogy cserélhető legyen :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #54245 2020.11.09. 22:26

arty írta:TEHÁT cserélhető. :mf2: Sonyé mehet a 'csbe. Kicsi, lassu, elhasználódik és kuka miatta a konzol.
Még szerencse, hogy a tantalum kondikat meg simán kicseréled a PS3-ban és akkor a vinyóval együtt ÖRÖKÉLETŰ A GÉP! :D Vagy a PS4/XBONE HDMI csip vezérlőket, meg a tápokat, stb. Javíccsa' otthon a pó'gár simándiba E! :nezze: Csak az a rohadt SSD... az a métely. Abban bízom, hogy a Cyberpunk végigjátszást kibírja, utána már minden nap ajándék! :idiota:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #54246 2020.11.10. 00:24

Moby írta:Az X-ben. Egy bóti WD sn530 ssd van benne.
Spoiler
Kép
Nos így mégnagyobb lol a ps, de ezis (milesszopók megmajd kiderül mennyire általános, mondjuk egy UBI the game-ben pl)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #54247 2020.11.10. 06:45

Moby írta:Az X-ben. Egy bóti WD sn530 ssd van benne.
Spoiler
Kép
Azok után, hogy kiemelték mennyire szorosan együttműködtek a Seagate-tel, meg PCIE gen fóóó'....lel :nevetes2:
Most egy kicsit megnyugodtam, hogy nem kell hamar kidobni a viszonylag friss SSD-t alaplappal együtt. Még a kapacitás sem annyira gáz egy belakott Win10 meg a Doom Eternal mellett most azt írja van még 302 GB szabad hely a 476-ból.
Avatar
Moby

Hozzászólás #54248 2020.11.10. 07:45

Botond írta:Nem lenne meglepő fordulat, hogy pont az az xbox nem tudna kiszállítódni, amire húszezres kupon lett beváltva. Nem dől össze a világ, ha nem lesz, de azért már kezdtem beleélni magam, hogy lesz. :D
Na, az edigitalos hülyéknek fogalmuk sincs mikor lesz konzol. Nem csak a kuponosoknak, egyáltalán...
Avatar
Botond

Hozzászólás #54249 2020.11.10. 08:10

Moby írta:Na, az edigitalos hülyéknek fogalmuk sincs mikor lesz konzol. Nem csak a kuponosoknak, egyáltalán...
Óriási! Akkor nem várom a futárt. :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #54250 2020.11.10. 08:53

Moby írta:Szerintem ez addig fog tartani eza jajdemennyivel gyorsabb, míg a BC-ről van szó. Meramúgy ja, gyorsabb, de a száraz tényeket nézve mindkettő moslékszar BC-ben. Csak a PS5-é nagyobb kupac. Mer amit meg Miles moralesben művel a csodassd az meg egy másik univerzum bármit nézve, amit eddig láttunk.
Egyelőre elég nehéz komolyan venni bármit amíg a tények:

- Minden gyorsabban betölt X-en ami objektíven mérhető.
- Szoftver peccsel PS4-en is megy a villámtöltés, lásd TLOU.
- A PS4 3x annyi ideig kel fel sleepből.
- Quick resume-al egy full memory dumpot úgy beszippant az X, hogy ilyet aztán végképp nem láttunk.

Iszonyatos égés.

Vissza: “Leáldozott.hu”