A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #5321 2016.06.16. 09:53

DanielT írta:#Semmisemváltozott

Andrew House, Sony főnök:

" the new console "is a high-end version of a PlayStation 4... rather than a generational shift," and is a way for Sony to keep up with the growing PC market. "We've traditionally seen that some of the core audience tends to gravitate back to high-end PCs at some point because these are the people who want the finest graphical performance," House explained. "So here's a great opportunity to have them stay within our ecosystem."

Jelen generációnál ez a some point 2-3 évvel a Ps4 megjelenése előttre tehető.
"some of the core audience" nyilván.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #5322 2016.06.16. 11:39

Az MS végre Belátja ami nyilvánvaló, és végre jönnek steamre a játékok?
Üdvözölve várom a forzát pl ;)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #5323 2016.06.16. 12:14

Mekee írta:Az MS végre Belátja ami nyilvánvaló, és végre jönnek steamre a játékok?
Üdvözölve várom a forzát pl ;)
ha ez így van akkor :eljen:
első normális lépés az mstől, ha valóban így van
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #5324 2016.06.16. 12:25

Micsu írta:ha ez így van akkor :eljen:
első normális lépés az mstől, ha valóban így van
Lehet, hogy, hogy úgy fogják csinálni, mint a Ubi, és kell majd az a plusz regisztráció. Persze ez is jelzésértékű előrelépés, de én teljesen steames - vagy GOG-os :) - játékokat szeretnék tőlük.

Ácsi! Mit is szeretnék tőlük, mint játékot? :fejvakaras: Azért vannak ötleteim, de a portfóliójuk tömegvonzása egyelőre elég csekély számomra.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #5325 2016.06.16. 12:43

Soká lesz ez még, illetve pontosan akkor amikor végleg bebukik a saját store, amit most tolni kell.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #5326 2016.06.16. 13:09

DanielT írta:Soká lesz ez még, illetve pontosan akkor amikor végleg bebukik a saját store, amit most tolni kell.
miért még nem bukott meg? Elég intő jelnek kell lenni a koszréder eladàsok eloszlàsànak pl
Avatar
DanielT

Hozzászólás #5327 2016.06.16. 13:20

Mekee írta:miért még nem bukott meg? Elég intő jelnek kell lenni a koszréder eladàsok eloszlàsànak pl
A tipikus multis nagycéges szemlélet szerint tolják az utolsó utáni pillanatig, majd úgy felejtik el, mintha soha nem lett volna. Most még bőven a tolás fázis elején vagyunk, amikor a meetingeken az "it's a marathon, not a sprint" és hasonló okosságok hangzanak el, nagy bólogatások közepette. A fizuját mindenki megkapja úgy is.
Avatar
Botond

Hozzászólás #5328 2016.06.16. 14:23

DanielT írta:A tipikus multis nagycéges szemlélet szerint tolják az utolsó utáni pillanatig, majd úgy felejtik el, mintha soha nem lett volna. Most még bőven a tolás fázis elején vagyunk, amikor a meetingeken az "it's a marathon, not a sprint" és hasonló okosságok hangzanak el, nagy bólogatások közepette. A fizuját mindenki megkapja úgy is.
Egy szép napon eljutunk a kliensmentes megoldásokig ismét. Szarasteam éljen a kliensmentes uwp géming! \o/
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #5329 2016.06.16. 15:00

Botond írta:Egy szép napon eljutunk a kliensmentes megoldásokig ismét. \o/
Mutasd csak a GoG-on vett cuccokat! :nezze:
Avatar
arty

Hozzászólás #5330 2016.06.16. 15:15

Micsu írta:ja jó vicc
pont nem, mert leszarta azt is hogy 99%ban jobb volt a bonenál a ps4es port (mikor a fejéhez lett vágva mondta hogy nem érdekli, nála tökéletesen futott meg gyönyörű volt minden) pedig te is tudod hogy az előző genben pont nem szarta le. Utóbbi években nem egyszer lázadt fel a pixelszámolók, df ellen (persze hogy a gyér bone miatt), pedig anno ő szállította a comparsion videókat, nameg nem sok olyan bone port volt ami ellen kikelt pedig lett volna miért, szart ő a 900pre, a gyengébb hardverre meg a többi ms lószarra, sőt a dynamic res változást még dicsérte is (LOL). kérdem én? ennek mi köze ahhoz hogy mi jön pcre? én maszatolok? ezek mind tények voltak amiket leírtam, várjál lesz itt hamar napraforgás
húzd beljebb Artykám a nyelved :taps:
írod: "bár neki az exkluzívok se számítanak (akkor minek vett ps4et?), van bonera is 1000 cim"

de számítanak, mindig is számítottak az exek - ezért vett ps3-at anno és most ps4et is!

(hogy most hogy dolgozza fel a 900p-t, az egy másik történet, de most nem arról van szó :P hja és a dínamikus felbontás egy kurva jó kompromisszum.)
Avatar
arty

Hozzászólás #5331 2016.06.16. 15:16

DanielT írta:#Semmisemváltozott

Andrew House, Sony főnök:

" the new console "is a high-end version of a PlayStation 4... rather than a generational shift," and is a way for Sony to keep up with the growing PC market. "We've traditionally seen that some of the core audience tends to gravitate back to high-end PCs at some point because these are the people who want the finest graphical performance," House explained. "So here's a great opportunity to have them stay within our ecosystem."

Jelen generációnál ez a some point 2-3 évvel a Ps4 megjelenése előttre tehető.
jah, valszeg azért áll 40 misin a ps4 :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #5332 2016.06.16. 15:22

arty írta:jah, valszeg azért áll 40 misin a ps4 :D
Sikergen! Ennyike.
Avatar
Botond

Hozzászólás #5333 2016.06.16. 15:22

benőmenő írta:Mutasd csak a GoG-on vett cuccokat! :nezze:
Szoktam ott is shoppingolni, de pont most a sale alatt gondoltam át hogy játszani már kevésbé szoktam az antikvitásokkal, Úgyhogy leszokok erről. De ennek semmi köze ahhoz hogy van kliens vagy nincs kliens.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #5334 2016.06.16. 16:02

Júúújdecukiiiii

Kép
Avatar
arty

Hozzászólás #5335 2016.06.16. 16:58

DanielT írta:Sikergen! Ennyike.
kozel sem, hiszen a szolgaltatas minosege kritikan aluli pl egy steamhez kepest. szal van baj boven, kar ilyeneker is rugdalni... de majd most megnezheted, h mennyit er az eros gep ;)
Avatar
deep

Hozzászólás #5336 2016.06.16. 19:19

DanielT írta:Júúújdecukiiiii

Kép
Ő lesz a következő Resident Evil főszereplője is úgy látom, mert valami ronda vírus támadhatta meg, amilyen piros a szeme. Vagy esetleg az apja egy tenyésznyúl.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #5337 2016.06.16. 19:31

deep írta:Ő lesz a következő Resident Evil főszereplője is úgy látom, mert valami ronda vírus támadhatta meg, amilyen piros a szeme. Vagy esetleg az apja egy tenyésznyúl.
Nope, ez inkább Prey lesz. :D
Avatar
deep

Hozzászólás #5338 2016.06.16. 19:32

Fíl Szpenször ismét:
"It Doesn't Matter How Many Consoles Sony Sells Versus How Many We’ve Sold"

Naná, mert már akkora a különbség, hogy innen tényleg mindegy :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #5339 2016.06.16. 20:25

phpBB [media]
Avatar
arty

Hozzászólás #5340 2016.06.16. 20:48

https://club.ubi.com/#!/en-GB/ubi30

ingyen Prince, ill. ha jól látom alul, minden hónapban elsz ingyé cucc!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #5341 2016.06.16. 20:54

phpBB [media]


srácok ez nagyon tree :S, pre alphara textúrak se jutottak
Avatar
DanielT

Hozzászólás #5342 2016.06.16. 21:47

Na, volt ma a kezemben magyarország egyetlen Oneplus 3-a. Ha telefont akartok venni, ne keressetek tovább.

Ez meg itten anyám újabb festménye, az Overwatch őrületnek adózva. :D

Kép
Avatar
arty

Hozzászólás #5343 2016.06.16. 21:50

Micsu írta:
phpBB [media]


srácok ez nagyon tree :S, pre alphara textúrak se jutottak
tolvajok :( a polifóni büdzséjének dupláját adakoztuk össze, a 80$-os játékár is magasabb a szokásosnál, miért nem néz ki kétszer jobban már a prealfa, mint az Uncharted 5 ?! :(

---

DT: anyád :worship: :vigyor:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #5344 2016.06.16. 21:56

szaros kétmillió dollár lenne a polifóni budzsé duplája?
Avatar
Mekee

Hozzászólás #5345 2016.06.16. 22:07

DanielT írta:Na, volt ma a kezemben magyarország egyetlen Oneplus 3-a. Ha telefont akartok venni, ne keressetek tovább.

Ez meg itten anyám újabb festménye, az Overwatch őrületnek adózva. :D

https://abload.de/img/mercy_festmenyb9pll.jpg
Volt droidos telom, de valahogy fegyverrel nem tudna senki visszakényszeriteni arra a platformra. Egyenlőre elvagyok az őskövület 6plus-al, majd meglàssuk kell-e váltani, megéri-e.

Anyukádnak meg respekt, ő is tolja ow-t? :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #5346 2016.06.16. 22:22

Mekee írta:Volt droidos telom, de valahogy fegyverrel nem tudna senki visszakényszeriteni arra a platformra. Egyenlőre elvagyok az őskövület 6plus-al, majd meglàssuk kell-e váltani, megéri-e.

Anyukádnak meg respekt, ő is tolja ow-t? :)
Nem mindegy milyen drodios telód volt és mikor. Egy MOSLÉK volt a rendszer, szerencsére mostanra már szépen kinőtte magát. Én 4 év rendkívül elégedett iPhone használat után váltottam, amikor már fasza lett. (4.4 legvége+Cyanogenmod és 5.0)

Anyám nevében köszi, ő nem nyomja, csak rendelést teljesített. :D
Avatar
Mekee

Hozzászólás #5347 2016.06.16. 22:30

DanielT írta:Nem mindegy milyen drodios telód volt és mikor. Egy MOSLÉK volt a rendszer, szerencsére mostanra már szépen kinőtte magát.

Anyám nevében köszi, ő nem nyomja, csak rendelést teljesített. :D
hát munkatàrsam révén nyomonkövetem, mert mindig beszólogat, és mutogatja a hetente rotálodo telefonjait. neki egy oneplus2 ese van egyébként, de nem... Továbbra sem. Nekem az hogy mennyimag mennyin, hány terra ram nemszámit semmit, ugysincs semmi ami kihasználja, meg tapin csak nongémelünk ugye.
Ellenben számit az hogy tudom hogy minden helyzetben mindig minden tökéletesen és egyszerüen működik. És ezért szerettem meg az almát, és ha felmerül a váltàs, az is az lesz, mert csak. :vigyor5:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #5348 2016.06.16. 22:33

Mekee írta:hát munkatàrsam révén nyomonkövetem, mert mindig beszólogat, és mutogatja a hetente rotálodo telefonjait. neki egy oneplus2 ese van egyébként, de nem... Továbbra sem. Nekem az hogy mennyimag mennyin, hány terra ram nemszámit semmit, ugysincs semmi ami kihasználja, meg tapin csak nongémelünk ugye.
Ellenben számit az hogy tudom hogy minden helyzetben mindig minden tökéletesen és egyszerüen működik. És ezért szerettem meg az almát, és ha felmerül a váltàs, az is az lesz, mert csak. :vigyor5:
Valóban nagyon jó az iPhone, engem ott veszítettek el, amikor megláttam, hogy milyen lesz a 6-os. Annyira taszít a formája, a hátlapon a fugázás, hogy azonnal körbenéztem máshol, mert ezt nekem ne... főleg annyiért ne. Már nevetséges szintet értek el az árak és olyan csodás alternatívák vannak, hogy el nem tudom képzelni, hogy minek kellene ahhoz történnie, hogy visszamenjek.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #5349 2016.06.16. 22:54

DanielT írta:Valóban nagyon jó az iPhone, engem ott veszítettek el, amikor megláttam, hogy milyen lesz a 6-os. Annyira taszít a formája, a hátlapon a fugázás, hogy azonnal körbenéztem máshol, mert ezt nekem ne... főleg annyiért ne. Már nevetséges szintet értek el az árak és olyan csodás alternatívák vannak, hogy el nem tudom képzelni, hogy minek kellene ahhoz történnie, hogy visszamenjek.
hát árban egy fossung is ottvan, viszont az no way. Màr a logo is taszit :)
Én meg pont örültem hogy lesz péklapát alma, addigi legnagyobb hártánya számomra a pici kijelző volt. Viszont a nagy kijelző mellett akksi is fért bele, és nem tudom lemeriteni semmivel estig. 6osnak is van hártánya, hogy csuszós a fogàsa, de mindig tokban van, igy ennyi. És a fugát se látom, de őszintén nem is érdekel, mig össze van dolgozva rendesen, nincs rés és nincs kiálló sorja.
Szoval lehet a droid a mobilok masterrace-e, de ezen az ezközön nekem nincs szükségem azokra amit nyujt.
Romokat főzögetni meg mindent beállitgatni. Megy és kész. :)
Avatar
deep

Hozzászólás #5350 2016.06.16. 23:03

Mekee írta:hát árban egy fossung is ottvan, viszont az no way. Màr a logo is taszit :)
Én meg pont örültem hogy lesz péklapát alma, addigi legnagyobb hártánya számomra a pici kijelző volt. Viszont a nagy kijelző mellett akksi is fért bele, és nem tudom lemeriteni semmivel estig. 6osnak is van hártánya, hogy csuszós a fogàsa, de mindig tokban van, igy ennyi. És a fugát se látom, de őszintén nem is érdekel, mig össze van dolgozva rendesen, nincs rés és nincs kiálló sorja.
Szoval lehet a droid a mobilok masterrace-e, de ezen az ezközön nekem nincs szükségem azokra amit nyujt.
Romokat főzögetni meg mindent beállitgatni. Megy és kész. :)
Pont ugyanannyit kell a friss androidban is beállítani, mint ios-en. Ellenben nem akar mindent jobban tudni, mint a felhasználó, és nem kell használni a világ legokádékabb szoftverét, az itunes-t...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #5351 2016.06.16. 23:06

Mekee írta:hát árban egy fossung is ottvan, viszont az no way. Màr a logo is taszit :)
Same here. A logót illetően is, rosszul vagyok tőle telón.
Avatar
arty

Hozzászólás #5352 2016.06.16. 23:09

Micsu írta:szaros kétmillió dollár lenne a polifóni budzsé duplája?
irónia!! állandóan elfelejtitek, h ez egy picsupízből tákolódó indiecucc, ami ráadásul nincs kész(!) :)

DT: amugy a oneplus nekem megint elkurta ... _MINDENT_ tud, ami kéne, végre amoled is, ráadásul csak fhd... erre továbbra sincs QI töltés?! :( szívenszúrtak.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára arty 2016.06.16. 23:11-kor.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #5353 2016.06.16. 23:11

DanielT írta:Na, volt ma a kezemben magyarország egyetlen Oneplus 3-a. Ha telefont akartok venni, ne keressetek tovább.

Ez meg itten anyám újabb festménye, az Overwatch őrületnek adózva. :D

Kép
Frankó, mostantól YouTube gaming sem kell, megfesteted édesanyáddal a kinézett játékot, oszt jól van. Mondjuk az Overwatch a kivételek közé tartozik, ahol ecsettel nem jobb a játékmenet.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #5354 2016.06.16. 23:13

arty írta:irónia!! állandóan elfelejtitek, h ez egy picsupízből tákolódó indiecucc, ami ráadásul nincs kész(!) :)

DT: amugy a oneplus nekem megint elkurta ... _MINDENT_ tud, ami kéne, végre amoled is, ráadásul csak fhd... erre továbbra sincs QI töltés?! :( szívenszúrtak.
a szar az a szar a jó meg jó attól független hogy vmi indie e vagy sem vagy az hogy mennyiből készült, ez egyenlőre egy szar a prezi meg atomgáz, inkább ki se kellett vna menni az e3ra
Avatar
arty

Hozzászólás #5355 2016.06.16. 23:24

Micsu írta:a szar az a szar a jó meg jó attól független hogy vmi indie e vagy sem vagy az hogy mennyiből készült, ez egyenlőre egy szar a prezi meg atomgáz, inkább ki se kellett vna menni az e3ra
most adod a hülyét vagy neked TÉNYLEG azonosak az elvárásaid a prezentációt tekintve egy filléres-félkész indie és egy 60$+DLC-s AAAAAAA+++++ esetén?
Avatar
Micsu

Hozzászólás #5356 2016.06.16. 23:58

Hany normalis indie prezentaciot linkeljek az e3rol?
De miert itt ragadtal le miert nem a szarnal? Amit a jatekbol az e3on lattal az megyozott?
Elvarasaim csak odaig terjednek h felfogd es ertelmezd amit a masik ir. Odaadtad a csajodnak (totti) az accod? :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #5357 2016.06.17. 07:08

arty írta:irónia!! állandóan elfelejtitek, h ez egy picsupízből tákolódó indiecucc, ami ráadásul nincs kész(!) :)

DT: amugy a oneplus nekem megint elkurta ... _MINDENT_ tud, ami kéne, végre amoled is, ráadásul csak fhd... erre továbbra sincs QI töltés?! :( szívenszúrtak.
Dráma. :(
Avatar
arty

Hozzászólás #5358 2016.06.17. 08:28

Micsu írta:Hany normalis indie prezentaciot linkeljek az e3rol?
De miert itt ragadtal le miert nem a szarnal? Amit a jatekbol az e3on lattal az megyozott?
Elvarasaim csak odaig terjednek h felfogd es ertelmezd amit a masik ir. Odaadtad a csajodnak (totti) az accod? :)
Állandóan megy a sírás, hogy kamuvideo és bullshittrailer, fuj E3. Kiáll egy csapat a játékának mostani, VALÓDI állapotával és lerondatextúrázod.
Nem győzött meg, de a helyén kezelem.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #5359 2016.06.17. 08:59

Mekee írta:hát munkatàrsam révén nyomonkövetem, mert mindig beszólogat, és mutogatja a hetente rotálodo telefonjait. neki egy oneplus2 ese van egyébként, de nem... Továbbra sem. Nekem az hogy mennyimag mennyin, hány terra ram nemszámit semmit, ugysincs semmi ami kihasználja, meg tapin csak nongémelünk ugye.
Ellenben számit az hogy tudom hogy minden helyzetben mindig minden tökéletesen és egyszerüen működik. És ezért szerettem meg az almát, és ha felmerül a váltàs, az is az lesz, mert csak. :vigyor5:

Rohadtnagy plusz 1.
Az irodában sokmindent megéltem már, eltűnő ikonok, kikapcsolhatatlan kihangosítás, felvehetetlen bejövő hívás, beragadt kamera, boot loop, egyéb rémálmok, mindenféle gyártótól, nem az olcsó kategóriából..
Az iphone ""túlárazásáról"" csakis a töketlen konkurencia tehet , AZ EGYETLEN telefon, ami megbízhatóan ÉS hosszú ideig működik.
Vígan elvagyok kb. 2 éve az 5-ös telóval, gyönyörűen fut rajta a hearthstone (Bezzeg a kollégák fél éves telefonján simán nyom egy hátraarcot néha), nincs idegesítő lassulás, peding nincs benne 8 mag. Nem érzem a váltás szükségességét, de ha valamiért fogok, akkor nem töröm majd sokáig az agyam..

Nem is tudom DT az igényesség lovagjaként hogyan adhatja a nevét egy ilyen szarhoz :D

PS: Az itunes-t nem láttam kb. 4 éve, nem tudom mire kéne használnom?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #5360 2016.06.17. 09:35

Greyfox írta:Rohadtnagy plusz 1.
Az irodában sokmindent megéltem már, eltűnő ikonok, kikapcsolhatatlan kihangosítás, felvehetetlen bejövő hívás, beragadt kamera, boot loop, egyéb rémálmok, mindenféle gyártótól, nem az olcsó kategóriából..
Az iphone ""túlárazásáról"" csakis a töketlen konkurencia tehet , AZ EGYETLEN telefon, ami megbízhatóan ÉS hosszú ideig működik.
Vígan elvagyok kb. 2 éve az 5-ös telóval, gyönyörűen fut rajta a hearthstone (Bezzeg a kollégák fél éves telefonján simán nyom egy hátraarcot néha), nincs idegesítő lassulás, peding nincs benne 8 mag. Nem érzem a váltás szükségességét, de ha valamiért fogok, akkor nem töröm majd sokáig az agyam..

Nem is tudom DT az igényesség lovagjaként hogyan adhatja a nevét egy ilyen szarhoz :D

PS: Az itunes-t nem láttam kb. 4 éve, nem tudom mire kéne használnom?
Nem tudok mit mondani, én látok csodásan működő Droid készülékeket. Egy van, ami idővel belassul, anyám Moto G-je, abban kevés a memória.

Exnőmnek most intéztem az iPhone5S-ének cseréjét, Huawei P9 Lite-ra. Először úgy indult, hogy azért megtartja majd az iPhone-t vész esetére, hátha nem válik be, nagyon szereti, stb. Na ez tartott addig, amíg elkezdte emezt nyomkodni. Mire átraktam a címlistáját a Gmail accountjára, úgy adta oda az iPhone-t mint valami leprás végtagot, hogy vigyem innen, adjam el. :D

Eszméletlenül frankó a Huawei, minden téren, szoftveresen is őrületesen igényes, az iPhone design legjobb elemeinek ellopásával. :)

szerk: A túlárazásról annyit, hogy nem a tudatos vásárlók az iPhone tulajok többsége. És NEVETSÉGESEN túlárazott a 6-os szériától a készülék. Előtte a legdrágább és a legjobb volt(meg is vettem), ez mára abszolút nem igaz.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #5361 2016.06.17. 10:08

arty írta:Állandóan megy a sírás, hogy kamuvideo és bullshittrailer, fuj E3. Kiáll egy csapat a játékának mostani, VALÓDI állapotával és lerondatextúrázod.
Nem győzött meg, de a helyén kezelem.
állandóan megy a sírás a bullshit trailerre? így van, és jogosan sztem és szted is
Nem lerondáztam a textúrát hanem a full hiányát hiányoltam, legyen egy fejlesztő aaa v indie ha prezentál ne egy olyan verziót mutasson már be ahol textúra nélküli pályán ugrál a karakter, nézz már meg más indie prezentációkat, ez nem minőség szvsz
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #5362 2016.06.17. 10:16

Nem lesz itt gáz. Már a 470 is majdnem rádupláz a 270X-emre.
Azért a 1060-at még tuti bevárom.
skinnyman

Hozzászólás #5363 2016.06.17. 10:18

DanielT írta:Na, volt ma a kezemben magyarország egyetlen Oneplus 3-a. Ha telefont akartok venni, ne keressetek tovább.

Ez meg itten anyám újabb festménye, az Overwatch őrületnek adózva. :D

Kép

Honnan tudod, hogy az egyetlen? Tiede vagy mase? :) Akartam is kerdezni h mit gondolsz rola, az biztos, hogy ar/ertekben (meg a magyar arban is) tonkrever mindent ami letezik.
Kb az egyetlen oka, amiert meg nem rendeltem meg, hogy kivancsi vagyok az idei nexus-okra (addig meg eleg jol elvagyok meg az n5-el, nagyon keves dologban tudok belekotni a mai napig), de amugy ha valami fontosban nem lesz eleg jo vagy draga lesz/stb, siman lehet OP3 is belole.

Amugy szerintem itt paran meg nem lattak igazi android-ot, csak ilyen fis-fos takolt szarokat (egy kenyerpiroton is elfut kb), es az alapjan vetitik tovabb a baromsagot. Kozben ha van olyan van alatta olyan vas, mint ami ios alatt, siman fut olyan jol. Azzal ervelni meg, hogy azert nem vesz ilyet, mert "nincs szuksege olyan hardverre", kozben meg megvenni ketszer annyiert a 3-ad annyit tudot (nem csak hardverben, szoftverben is), az szimplan agyhalal. Arrol, hogy melyik a superior os, az sokat elmond, ha megnezi az ember az ios10 "uj" ficsorjeit (vagy ugy igazabol barmelyik multbeli ios verzio "uj" ficsorjeit), es mondjuk melleteszi android-on ugyanezt. Az apple regota szinte semmi mast nem csinal, mint folyamatosan zarkozik fel x eves lemaradassal - mikozben folyamatosan ugy csinalnak, mintha ok szarnak a spanyol viaszt.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #5364 2016.06.17. 10:26

skinnyman írta:Honnan tudod, hogy az egyetlen? Tiede vagy mase? :) Akartam is kerdezni h mit gondolsz rola, az biztos, hogy ar/ertekben (meg a magyar arban is) tonkrever mindent ami letezik.
Kb az egyetlen oka, amiert meg nem rendeltem meg, hogy kivancsi vagyok az idei nexus-okra (addig meg eleg jol elvagyok meg az n5-el, nagyon keves dologban tudok belekotni a mai napig), de amugy ha valami fontosban nem lesz eleg jo vagy draga lesz/stb, siman lehet OP3 is belole.

Amugy szerintem itt paran meg nem lattak igazi android-ot, csak ilyen fis-fos takolt szarokat (egy kenyerpiroton is elfut kb), es az alapjan vetitik tovabb a baromsagot. Kozben ha van olyan van alatta olyan vas, mint ami ios alatt, siman fut olyan jol. Azzal ervelni meg, hogy azert nem vesz ilyet, mert "nincs szuksege olyan hardverre", kozben meg megvenni ketszer annyiert a 3-ad annyit tudot (nem csak hardverben, szoftverben is), az szimplan agyhalal. Arrol, hogy melyik a superior os, az sokat elmond, ha megnezi az ember az ios10 "uj" ficsorjeit (vagy ugy igazabol barmelyik multbeli ios verzio "uj" ficsorjeit), es mondjuk melleteszi android-on ugyanezt. Az apple regota szinte semmi mast nem csinal, mint folyamatosan zarkozik fel x eves lemaradassal - mikozben folyamatosan ugy csinalnak, mintha ok szarnak a spanyol viaszt.
2 napja mutatták be, még nem kaphatta meg senki, aki megvette. A srác, akiét láttam, tesztre kapta a 60 emberből világszerte, akiket beválasztottak. Kevés esélyt látok rá, hogy itthon más is benne lett volna ebben a körben. :) Láttam a tesztjét a Oneplus fórumon, magyar nickje volt, ráírtam egy üzenetet és 3 óra múlva a kezemben volt a cucc. Oneplus family. :)

Nálam azért került megint képbe, mert most megkaphatja azt a brutális szoftveres támogatást, amit a One. A 2 megbukott ilyen téren, nem adták ki hozzá a drivereket és egyebeket, amit most day1 megtettek. Az egyetlen problémám az, hogy ott nyomkodtam mellette a One-t és még mindig tökéletes. Egyedül a jobb kontrasztú kijelzőt nyerném meg, illetve a nekem kevésbé fontos, jobb kamerát. De legalább eljutunk oda, hogy már nem hosszú a lista, hogy mit veszítek a váltással...

Ami bosszant, hogy ugyan a 2.5D üveg kellemes tapintásra és jól néz ki, de emiatt nincs rá rendes fólia, ami a teljes képernyőt, észrevehetetlenül lefedni, mert az ívekre nem lehet odatenni. ;( Szóval még mindig van valami, amiben rosszabb, mint a One.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #5365 2016.06.17. 10:34

benőmenő írta:Nem lesz itt gáz. Már a 470 is majdnem rádupláz a 270X-emre.
Azért a 1060-at még tuti bevárom.
Tényleg jónak ígérkezik a 470-480 páros. Az összes többi kártyájukat szerintem kiárusítják és ennyi volt a piacképtelen elavult fosoknak. Ezekre az alapokra már lehet építkezni, középkategóriában megint lesz jó ajánlat.
Avatar
donatus13

Hozzászólás #5366 2016.06.17. 10:48

Greyfox írta: PS: Az itunes-t nem láttam kb. 4 éve, nem tudom mire kéne használnom?


Jó neked, én ipad-hez pdf stb miatt sokat kellett használjam, az a szoftver egy hulladék. Minden szoftverek legalja, de tényleg kizárólag arra van ,hogy idegesítsen és mindent túlbonyolítson. Azt az egész fosadékot már rég elkellet volna törölni a föld színéről, az utolsó bitig.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #5367 2016.06.17. 10:55

Na, itt egy SOTN másolat, ami már jobban tetszik, mint a hivatalos flashgame. A zenéje is jobb.

phpBB [media]
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #5368 2016.06.17. 10:56

Kicsit sokallom a lövöldét, de ez egyre jobban bejön. Mondjuk a király trailer sokat dob.
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #5369 2016.06.17. 11:01

Ez meg egy másik, nem pixel, hanem rendesen és aprólékosan kidolgozott grafikával, kellő súlyú fizikával és animációkkal. :eljen:

phpBB [media]


Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #5370 2016.06.17. 11:03

benőmenő írta:Kicsit sokallom a lövöldét, de ez egyre jobban bejön. Mondjuk a király trailer sokat dob.
Nagyon sokat dob a trailer. A rendes gameplay nekem nagyon sutának tűnt, a karakter mozgás is merev, valahogy nem stimmel. Az iszonyúan látványosan arcba tolt "IDE UGORJ FEL ÉS CSÚSSZ VÉGIG" platformok se segítettek a megítélésén. :(
Avatar
donatus13

Hozzászólás #5371 2016.06.17. 11:06

DanielT írta:Ez meg egy másik, nem pixel, hanem rendesen és aprólékosan kidolgozott grafikával, kellő súlyú fizikával és animációkkal. :eljen:

phpBB [media]


Kép

Ez nagyon bejön, nagyon hiányoznak az ilyenek a jazz jack rabit óta.
skinnyman

Hozzászólás #5372 2016.06.17. 11:09

DanielT írta:2 napja mutatták be, még nem kaphatta meg senki, aki megvette. A srác, akiét láttam, tesztre kapta a 60 emberből világszerte, akiket beválasztottak. Kevés esélyt látok rá, hogy itthon más is benne lett volna ebben a körben. :) Láttam a tesztjét a Oneplus fórumon, magyar nickje volt, ráírtam egy üzenetet és 3 óra múlva a kezemben volt a cucc. Oneplus family. :)

Nálam azért került megint képbe, mert most megkaphatja azt a brutális szoftveres támogatást, amit a One. A 2 megbukott ilyen téren, nem adták ki hozzá a drivereket és egyebeket, amit most day1 megtettek. Az egyetlen problémám az, hogy ott nyomkodtam mellette a One-t és még mindig tökéletes. Egyedül a jobb kontrasztú kijelzőt nyerném meg, illetve a nekem kevésbé fontos, jobb kamerát. De legalább eljutunk oda, hogy már nem hosszú a lista, hogy mit veszítek a váltással...

Ami bosszant, hogy ugyan a 2.5D üveg kellemes tapintásra és jól néz ki, de emiatt nincs rá rendes fólia, ami a teljes képernyőt, észrevehetetlenül lefedni, mert az ívekre nem lehet odatenni. ;( Szóval még mindig van valami, amiben rosszabb, mint a One.

Az szep :)
Igen, nekem is az a tippem, hogy eleg jo support lesz mogotte, igy h ki is adtak a drivereket, es szerintem jo sok ember is fogja venni, ezek onmagaban vonzzak a supportot :)
A 2.5D uveg fel se tunt - mondjuk elsore azt mondanam h nem olyan oriasi gaz ha az ivekre nem megy ra a folia, ott ugy is kevesbe erdekes ha karcolodik - esztetikai szempontbol mondjuk nem szerencses ugy az biztos.

Qi toltes amugy sztem azert (sincs) benne, mert fem hatlapja van - ezt kompenzalja kicsit a gyors toltes amit tud. Amikbe meg esetleg bele lehet kotni, hogy nincs microsd, csak usb 2.0, kituremkedo kamera, "csak" 1080p kijelzo - de ilyeneket minden letezo telefonban talalni, igazabol egyik sem nagy ervagas, osszessegeben igy is nagyon kozel van az idealishoz minden szempontbol.
Avatar
Necro

Hozzászólás #5373 2016.06.17. 11:47

Elvileg van fejhallgatóm, megosztanátok a voicechat elérhetőségét?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #5374 2016.06.17. 12:10

Necro írta:Elvileg van fejhallgatóm, megosztanátok a voicechat elérhetőségét?
0vPx9FoBd8Dstfpz

Ez a Leáld topik, de mostanában egy másikon nyomjuk, mert külsősök is beszálltak. Annak a címét nem tudom megadni, csak este.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #5375 2016.06.17. 12:16

ezért kéne privátba küldeni :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #5376 2016.06.17. 12:21

Micsu írta:ezért kéne privátba küldeni :)
Nem a Leáldba szálltak be külsősök, hanem mi egy külsősbe. :) A csatornára azt engedünk be, akit akarunk.
Avatar
Botond

Hozzászólás #5377 2016.06.17. 12:49

DanielT írta:Nem a Leáldba szálltak be külsősök, hanem mi egy külsősbe. :) A csatornára azt engedünk be, akit akarunk.
Ekkora szabotázs van, hogy a nubok nem gyűlnek össze minden este? Aszittem bőven kivan a csapat, múltkor még melegváltásba toltátok. :(
Avatar
DanielT

Hozzászólás #5378 2016.06.17. 12:54

Botond írta:Ekkora szabotázs van, hogy a nubok nem gyűlnek össze minden este? Aszittem bőven kivan a csapat, múltkor még melegváltásba toltátok. :(
Ja, az elején nem volt meg a full squad, azért mentünk oda, most már várólista is van néha. :)
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #5379 2016.06.17. 15:49

Én Nexust akartam venni, de kihagyták belőle az optikai képstabilizárt, úgyhogy nagyon érdekelt a OnePlus 3.
Főleg azért, mert szerintem is katasztrófa az árazása az új felsőbb kategóriás telefonoknak, és nagyon jónak tűntek a speckók.
Viszont nem nyomtam rá a vételre, mert ez viszont egy katasztrófa:
phpBB [media]
Avatar
Necro

Hozzászólás #5380 2016.06.17. 15:57

aabyssx írta:Viszont nem nyomtam rá a vételre, mert ez viszont egy katasztrófa:
Szemre a két gamelofost szar húzza le, azokra szükséged van?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #5381 2016.06.17. 16:22

aabyssx írta:Én Nexust akartam venni, de kihagyták belőle az optikai képstabilizárt, úgyhogy nagyon érdekelt a OnePlus 3.
Főleg azért, mert szerintem is katasztrófa az árazása az új felsőbb kategóriás telefonoknak, és nagyon jónak tűntek a speckók.
Viszont nem nyomtam rá a vételre, mert ez viszont egy katasztrófa:
Jogos, hogy kukáztad 2 optimalizálatlan foslé játék töltési ideje miatt. :eljen:
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #5382 2016.06.17. 16:25

aabyssx írta:Én Nexust akartam venni, de kihagyták belőle az optikai képstabilizárt, úgyhogy nagyon érdekelt a OnePlus 3.
Főleg azért, mert szerintem is katasztrófa az árazása az új felsőbb kategóriás telefonoknak, és nagyon jónak tűntek a speckók.
Viszont nem nyomtam rá a vételre, mert ez viszont egy katasztrófa:
egyteljesenértelmetlenyoutubeteszt
Miért is?
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #5383 2016.06.17. 16:29

DanielT írta:Jogos, hogy kukáztad 2 optimalizálatlan foslé játék töltési ideje miatt. :eljen:

Nem a 2 béna játék töltési idejével van a nagy gond.
Hanem azzal, hogy kidobta a memóriából mind a kettőt a második körre. Sőt, még a browsert is kidobta és újra töltötte. Gyakorlatilag értelmetlen a 6 GB RAM.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #5384 2016.06.17. 16:32

aabyssx írta:Nem a 2 béna játék töltési idejével van a nagy gond.
Hanem azzal, hogy kidobta a memóriából mind a kettőt a második körre. Sőt, még a browsert is kidobta és újra töltötte. Gyakorlatilag értelmetlen a 6 GB RAM.
Az meg a retkedék Oxygen OS. Direkt emiatt megcsinálta valaki One-on a tesztet:


phpBB [media]
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #5385 2016.06.17. 16:40

DanielT írta:Az meg a retkedék Oxygen OS. Direkt emiatt megcsinálta valaki One-on a tesztet:


phpBB [media]

Igen, de az a "retkedék" fut rajta most. Remélhetőleg csak memória menedzsment bug és hamarosan javítják.
- de mi van, ha nem?
- meg hogyan tesztelték eddig? Ilyen minőségben hogyan lehet kiadni egy eszközt, amikor pont a RAM az egyik zászlóra tűzött ige?!?
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #5386 2016.06.17. 16:42

donatus13 írta:Jó neked, én ipad-hez pdf stb miatt sokat kellett használjam, az a szoftver egy hulladék. Minden szoftverek legalja, de tényleg kizárólag arra van ,hogy idegesítsen és mindent túlbonyolítson. Azt az egész fosadékot már rég elkellet volna törölni a föld színéről, az utolsó bitig.
Google drive + offline is legyen elérhető bepipálva?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Greyfox 2016.06.17. 16:46-kor.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #5387 2016.06.17. 16:44

aabyssx írta:Igen, de az a "retkedék" fut rajta most. Remélhetőleg csak memória menedzsment bug és hamarosan javítják.
- de mi van, ha nem?
- meg hogyan tesztelték eddig? Ilyen minőségben hogyan lehet kiadni egy eszközt, amikor pont a RAM az egyik zászlóra tűzött ige?!?
Az Oxygen OS csapatot kutyakajának darálnám le.

Nálam valszeg csak addig futna rajta, amíg megnézném, hogy bekapcsol -e a készülék és működik, majd Off és menne rá a Cyanogen.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #5388 2016.06.17. 17:17

DanielT írta:Az Oxygen OS csapatot kutyakajának darálnám le.

Nálam valszeg csak addig futna rajta, amíg megnézném, hogy bekapcsol -e a készülék és működik, majd Off és menne rá a Cyanogen.

Azzal az iránnyal nem szimpatizálok. Root accessnek túl sok veszélye van még akkor is, ha intelligensebb a user.
Avatar
Necro

Hozzászólás #5389 2016.06.17. 17:17

DanielT írta: menne rá a Cyanogen.
Én le vagoyk maradva nem a Cyanogen banda csinálja az egész OnePlust?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #5390 2016.06.17. 17:20

Necro írta:Én le vagoyk maradva nem a Cyanogen banda csinálja az egész OnePlust?
Nem, sajnos összevesztek, úgyhogy a One volt az egyetlen közös projekt, a 2 már a saját pudvadékukkal jött ki. Kellett egy saját csapat, gyorsan leszerződtették a Paranoid Androidos pár embert, akiknek a tehetsége kb a névválasztásukban is megmutatkozik... és a főnök egy nő.

Vissza: “Leáldozott.hu”