A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Botond

Hozzászólás #53551 2020.10.19. 22:12

Micsu írta:Panaszkodsz itt mikor a jatek igaz erosseget a multit meg nem is nyomtatok, parszaz orat azert csak bele kene tenni nem? :D
Daily küldis multi kellene bele Zónak, ismétlődő, unalmas feladatokkal, hogy teljesen napi robotnak érezze, akkor még élvezné is.
Avatar
arty

Hozzászólás #53552 2020.10.19. 22:35

Botond írta:Megnéztem én is. 200 wattot vesznek ki a tápból, és már ötven fokos a cucc kívülről. Hű mi lesz itt, ha metálba lesz kódolva vmi és kiveszi a 250 wattot mondjuk. Le fog égni az egész a picsába. Most ez a videó nekem is gyomorforgató volt kicsit, a kibaszott nagy (x) hiányzott vmelyik sarokból.
Hangot meg mérni se mertek a 62 fokos levegőhöz. Édesistenkém. És az se jó válasz erre, hogy ha a PS5 kétszerszarabb. Azt úgyis veszik a vallási fanatikusok, lehet szar is, drága is.
mondjuk ezek még one címek, szal gondolom alig-alig használgatják a hárdvert... currgenen is összejön 2 játék közt 70w difi!

amikor az utolsó ray-t is kiszámolja egy unatkozó CU, 2027 októberében, ott tuti meglesz a 300 körüli watta :)

Botond írta:És az se jó válasz erre, hogy ha a PS5 kétszerszarabb. Azt úgyis veszik a vallási fanatikusok, lehet szar is, drága is.
Nameg a trollok! Moby minden egyes gecysony beírásomkor kosárba rak mégegy gépet. MEGHAJTÓNÉLKÜLIT.
Spoiler
edigitalban, otépéhitelre
Avatar
Micsu

Hozzászólás #53553 2020.10.19. 22:47

arty írta:Nameg a trollok! Moby minden egyes gecysony beírásomkor kosárba rak mégegy gépet. MEGHAJTÓNÉLKÜLIT.
Spoiler
edigitalban, otépéhitelre
Raadasul egy origos cikknel megjeleno reklam linkjen keresztul rendelte meg :nezze:
Arty am minden oke? Jol vagy? :)
Avatar
arty

Hozzászólás #53554 2020.10.19. 22:54

Micsu írta:Jol vagy? :)
Jól van bárki? :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #53555 2020.10.19. 22:59

arty írta:Jól van bárki? :)
En igen koszonom, lehet a jo magaslati Nepali levego teszi :P
Avatar
Botond

Hozzászólás #53556 2020.10.19. 23:25

arty írta:MEGHAJTÓNÉLKÜLIT.
2016 januári a pc-m. Próbálok emlékezni, hogy volt e valaha bármi az optikai olvasójában. Nem hogy legutóbb mikor volt benne vmi, hanem hogy egyáltalán. De szerintem nem, még sose. Optikai meghajtót mindenhova! :eljen: DF videóban is mutatta a hőkamera, hogy az a rész a legjobb, a használaton kívüli optikai olvasó nem melegszik!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #53557 2020.10.19. 23:33

Botond írta:2016 januári a pc-m. Próbálok emlékezni, hogy volt e valaha bármi az optikai olvasójában. Nem hogy legutóbb mikor volt benne vmi, hanem hogy egyáltalán. De szerintem nem, még sose. Optikai meghajtót mindenhova! :eljen: DF videóban is mutatta a hőkamera, hogy az a rész a legjobb, a használaton kívüli optikai olvasó nem melegszik!
Hasznalt warez es bluray lejatszas miatt lehet opcio az optikai meghajto, pcn ezek kb nem leteznek :)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #53558 2020.10.20. 06:17

Botond írta:2016 januári a pc-m. Próbálok emlékezni, hogy volt e valaha bármi az optikai olvasójában. Nem hogy legutóbb mikor volt benne vmi, hanem hogy egyáltalán. De szerintem nem, még sose. Optikai meghajtót mindenhova! :eljen: DF videóban is mutatta a hőkamera, hogy az a rész a legjobb, a használaton kívüli optikai olvasó nem melegszik!
Én a múltkor amikor vettem egy 4TB-os HDD-t, akkor lerippeltem az összes lemezes játékomat vele, azóta megint nem volt használva.
Avatar
Botond

Hozzászólás #53559 2020.10.20. 08:28

Boldog Felhő napot mindenkinek! :)
Avatar
arty

Hozzászólás #53560 2020.10.20. 08:51

Botond írta:2016 januári a pc-m. Próbálok emlékezni, hogy volt e valaha bármi az optikai olvasójában. Nem hogy legutóbb mikor volt benne vmi, hanem hogy egyáltalán. De szerintem nem, még sose. Optikai meghajtót mindenhova! :eljen: DF videóban is mutatta a hőkamera, hogy az a rész a legjobb, a használaton kívüli optikai olvasó nem melegszik!
A pécé accounthoz kötött digitpokla ezer éves, szinte megemlíteni is kár volt összehasonlításképpen :P Ennek ellenére kicsipénzér' ezen a hordozón (pcdvd) vettem meg az Utcai Harcos Öt című műremeket, tehát nem mondanám értelmetlennek a hardver meglétét!! :P

Más kérdés, hogy nekem sajnos a ház miatt nincs lehetőségem optikai meghatóra, így az sf5 is csak steamkódként került felhasználásra :(
Gyűjteménybe is éppen az "elhasználtsága" miatt nem jó, agyilag nem tudok továbblépni, hogy az a korong ott már nem jó semmire, kell majd mindenképpen egy ps5ös ultimate super edition (vagy legalább egy ps4es déelcés) :D
Avatar
arty

Hozzászólás #53561 2020.10.20. 10:06

Fura, hogy senki nem linkelte filszpenszer multheti interjúját kotakuról :idiota:

- egyre esélyesebb, hogy a playstationre nem jönnek a bethesda címek ("így is megéri nekünk")
- forzából nem jön currgen verza (tehát 2021+ a megjelenés)
- talán lesz xCloud xbone-ra, hogy a nextgent prevgenen játszhasd

csak Zónak és Botondnak:
Spencer said. “But I think we want to make sure people feel like they have a Halo experience." - az infinite megjelenéséről.
Na, meg lehet nyugodni, Héló érzés lesz vele játszani. Én meg is nyugodtam.
Avatar
Botond

Hozzászólás #53562 2020.10.20. 10:19

arty írta:Spencer said. “But I think we want to make sure people feel like they have a Halo experience." - az infinite megjelenéséről.
Na, meg lehet nyugodni, Héló érzés lesz vele játszani. Én meg is nyugodtam.
A library átmentése az ánuszos pályára szerintem olyan magasságba emelte a sorozatot, amit soha többet meg se fognak tudni közelíteni. Embert lehetne kínozni vele, ahhoz képest amit láttunk az infiniteből az kifejezetten jó és színvonalas volt, nem is értettem a közfelháborodást.
Mindegy, egyelőre izguljunk, hogy az 5 jön pc-re, meg hogy 4 mikor jön ki végre a bétából.
Avatar
Moby

Hozzászólás #53563 2020.10.20. 11:57

arty írta:Fura, hogy senki nem linkelte filszpenszer multheti interjúját kotakuról :idiota:

- egyre esélyesebb, hogy a playstationre nem jönnek a bethesda címek ("így is megéri nekünk")
- forzából nem jön currgen verza (tehát 2021+ a megjelenés)
- talán lesz xCloud xbone-ra, hogy a nextgent prevgenen játszhasd

csak Zónak és Botondnak:
Spencer said. “But I think we want to make sure people feel like they have a Halo experience." - az infinite megjelenéséről.
Na, meg lehet nyugodni, Héló érzés lesz vele játszani. Én meg is nyugodtam.
Akkor mostmár kb tudjuk, hogy mi fog történni. Tökéletesen az ellentéte, amiket elmond :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #53564 2020.10.20. 11:58

arty írta:mondjuk ezek még one címek, szal gondolom alig-alig használgatják a hárdvert... currgenen is összejön 2 játék közt 70w difi!

amikor az utolsó ray-t is kiszámolja egy unatkozó CU, 2027 októberében, ott tuti meglesz a 300 körüli watta :)

Nameg a trollok! Moby minden egyes gecysony beírásomkor kosárba rak mégegy gépet. MEGHAJTÓNÉLKÜLIT.
Spoiler
edigitalban, otépéhitelre
Nem tehetek mást. Most buktam kettőötvenet csak azzal, hogy nem vártam ajtócserével januárig :falbav: Már csak az OTP Hitelben bizhatok :(
Avatar
arty

Hozzászólás #53565 2020.10.20. 12:21

Moby írta:Nem tehetek mást. Most buktam kettőötvenet csak azzal, hogy nem vártam ajtócserével januárig :falbav: Már csak az OTP Hitelben bizhatok :(
ha eddig nem volt szaki-hiány, meg drágaság... most lesz.
amid megvan, beépítve, az már a tiéd legalább :D

szegény DT crt-múzeumába most verődött be az utolsó koporsószeg... az infinite csúszása kutya faxa lesz ehez képest :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #53567 2020.10.20. 16:15

Ma átalakult az XBOX iOS app. Mai naptól IPhonera és iPadre is lehet streamelni az otthoni x1-ről játékot, akárhol vagy a telefonnal/tablettel. Remélem majd xsx-ről is lehet, mert akkor lehet befizetek én is egyre.
Cserébe az appból teljesen eltűnt minden ami acsikra, GS-re vagy bármi ilyesmire utalna. Ganépasszos appban sincs nyoma se ilyesminek. Egy lépés előre, kettő hátra. :(
Avatar
DanielT

Hozzászólás #53568 2020.10.20. 17:32

arty írta:Fura, hogy senki nem linkelte filszpenszer multheti interjúját kotakuról :idiota:

- egyre esélyesebb, hogy a playstationre nem jönnek a bethesda címek ("így is megéri nekünk")
Remek hír! Örülök, hogy még csak az elérhetőségük elvi lehetősége sincs meg azoknak a szaroknak PS5-ön! :eljen:
Avatar
Botond

Hozzászólás #53569 2020.10.20. 18:17

DanielT írta:Remek hír! Örülök, hogy még csak az elérhetőségük elvi lehetősége sincs meg azoknak a szaroknak PS5-ön! :eljen:
TES6 a következő hw-eken nem lesz elérhető: okoshűtő, okoshangfal, okosóra és ps5. Díszes társaság ez. :eljen:
/szerk: rage3 ugyanez. :)
Avatar
deep

Hozzászólás #53570 2020.10.20. 19:53

Teljességgel kizártnak tartom, hogy ne jönne PS-re Elder Scrolls. Felnégyelnék a rajongók az összes Redmondi férget. Legfeljebb lesz 1 hónap exkluzivitás.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #53571 2020.10.20. 20:02

Mondjuk ha a Bethesda Game Studios nem kapja össze magát akkor még kifejezetten ciki is lehet olyan konzolt birtokolni amire jön a TES 6. Már abból indulunk ki hogy mostanában ilyen Fallout 76-okban utaznak. :szomoru1:
Avatar
Moby

Hozzászólás #53572 2020.10.20. 20:09

deep írta:Teljességgel kizártnak tartom, hogy ne jönne PS-re Elder Scrolls. Felnégyelnék a rajongók az összes Redmondi férget. Legfeljebb lesz 1 hónap exkluzivitás.
Ezek olyan betonkemény mondások, mint amikor az volt, hogy az MS játékok nem jönnek Steamre :) A pénzt nem lehet ignorálni :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #53573 2020.10.20. 20:25

Moby írta:Ezek olyan betonkemény mondások, mint amikor az volt, hogy az MS játékok nem jönnek Steamre :) A pénzt nem lehet ignorálni :D
De MS-nél azt se mindig tudni, hogy éppen szeretik a pénzt vagy gyülölik, váltogatják percenként, ha kell. Meg hogy mennyire akarják megtolni az xCloudot. Ez nem egy sima PS vs Xbox téma, de egyelöre nem hiszem el, bármit mondanak, sem annak az ellenkezöjét. Esetleg xCloud on PS5? :fejvakaras:
Avatar
deep

Hozzászólás #53574 2020.10.20. 20:30

Moby írta:Ezek olyan betonkemény mondások, mint amikor az volt, hogy az MS játékok nem jönnek Steamre :) A pénzt nem lehet ignorálni :D
Ha ezt meglépik, szerintem maguk se tudják, milyen szellemet engednek ki a palackból.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #53575 2020.10.20. 21:22

deep írta:Ha ezt meglépik, szerintem maguk se tudják, milyen szellemet engednek ki a palackból.
Jaja, jobb nem kikezdeni egy ekkora lúzer hordával. Ki tudja mire nem lennének képesek! (a fürdésen kívül)
Avatar
Necro

Hozzászólás #53576 2020.10.20. 21:34

Nagyon méregetem hogy egyben vagy szarrátörve dobjam a kukába a death strandinget hamár valaki jó ötletnek találta az utolsó utáni küldetésnél elvenni a játokstól a TÉRKÉPET.
Avatar
deep

Hozzászólás #53577 2020.10.20. 21:40

DanielT írta:Jaja, jobb nem kikezdeni egy ekkora lúzer hordával. Ki tudja mire nem lennének képesek! (a fürdésen kívül)
Az sajnos teljesen érdektelen, hogy te személy szerint nem szereted a játékaikat. Sony platformon is iszonyat rajongótábora van.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #53578 2020.10.20. 21:45

deep írta:Az sajnos teljesen érdektelen, hogy te személy szerint nem szereted a játékaikat. Sony platformon is iszonyat rajongótábora van.
Meglesz a Sony tábor az újabb hugy Fallout vagy Elder Scrolls nélkül, kell a megtisztulás.
Avatar
Botond

Hozzászólás #53579 2020.10.20. 21:50

DanielT írta:Meglesz a Sony tábor az újabb hugy Fallout vagy Elder Scrolls nélkül, kell a megtisztulás.
Úgylegyen! :eljen:
Avatar
deep

Hozzászólás #53580 2020.10.20. 21:59

DanielT írta:Meglesz a Sony tábor az újabb hugy Fallout vagy Elder Scrolls nélkül, kell a megtisztulás.
Na, bezzeg ha a kedvenc vacsdogz mocskodat vették volna meg, mindjárt máshogy nyilatkoznál :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #53581 2020.10.20. 23:21

deep írta:Ha ezt meglépik, szerintem maguk se tudják, milyen szellemet engednek ki a palackból.
Ja, megvettek egy (azaz sok) IP-t, csoda, hogy nem teszik PS-exkluzívvá. Remélem, a Half-Life 3 lesz Epicre.

Persze az exkluzivitás rossz, de a Bayonetta 2 Nintendo-exluzivitása engem jobban zavar, akkor is, ha ott a töke jobban kellett ahhoz, hogy elkészülhessen.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #53582 2020.10.21. 00:15

Carrion mini-review:
+ metroidvania light és másképpen
+ nagyon eredeti elszabadult blobot játszani
+ véres és kegyetlen
+ ahogy a csápok mozognak állati jól néz ki. Annyira, hogy ezt a játékot majdnem jobb nézni, mint játszani
+ először azt hittem, hogy gimmick lesz, de tök jó puzzle gameplayt raktak rá
+ nagyon változatos képességeket ad, tök jól fejlődik a gameplay
+ a vége is tök jó
+ rövid
o 16 bit lowres pixelart jópofa, de én annyira nem rajongok érte
- lehetett volna szebb kicsit annak ellenére, hogy pixelart (pl. fényeffektek, árnyék, sokkal több paralax scroll stb.)
- baze 2x én is határon voltam, hogy guglizzam, hogy hova kell menni. Durván el lehet tévedni és nem tudni, hogy hova kéne menni
/10

phpBB [media]
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #53583 2020.10.21. 00:28

Zóanagyvarázsló írta:Ja, megvettek egy (azaz sok) IP-t, csoda, hogy nem teszik PS-exkluzívvá. Remélem, a Half-Life 3 lesz Epicre.

Persze az exkluzivitás rossz, de a Bayonetta 2 Nintendo-exluzivitása engem jobban zavar, akkor is, ha ott a töke jobban kellett ahhoz, hogy elkészülhessen.
Ho-hó, télleg, Bayonettát még meg kell majd néznem WiiU emuval.
Avatar
arty

Hozzászólás #53584 2020.10.21. 09:51

deep írta:Teljességgel kizártnak tartom, hogy ne jönne PS-re Elder Scrolls. Felnégyelnék a rajongók az összes Redmondi férget. Legfeljebb lesz 1 hónap exkluzivitás.
a ps4 only streetfighter5 miatt rémlik felnégyelés a másik oldalról? (pedig a capcom mégcsak nem is a szotyié...)

teljesen hányinger a kivásárolt (esetleg csak timed) exkluzivitás téma és itt nyilván erősebbek lesznek a hullámok, mivel sokkal több/nagyobb (khm) címről is van szó, de üzletileg nehéz belekötni :(
a 360 idején az ms csinálta, ps4el a sony, majd most ... most lehet, hogy elmérgesedik a helyzet, amellett, hogy mára a sony gémer játszhat csomo játékban ms gémerrel, vagy a csalópécésekkel is akár
Avatar
arty

Hozzászólás #53585 2020.10.21. 09:54

DanielT írta:Meglesz a Sony tábor az újabb hugy Fallout vagy Elder Scrolls nélkül, kell a megtisztulás.
Rage 3 se lesz, ezt mindig elfelejted!

HA nem lesz. HA megmerik lépni. Egyelőre csak szoktatják az embereket a gondolathoz, hogy ESETLEG nem lesz, mert végülis ez is opcio számukra.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #53586 2020.10.21. 10:00

arty írta:Rage 3 se lesz, ezt mindig elfelejted!

HA nem lesz. HA megmerik lépni. Egyelőre csak szoktatják az embereket a gondolathoz, hogy ESETLEG nem lesz, mert végülis ez is opcio számukra.
Rage = Avalanche+ID. A büdös igénytelen Bethesda csak a kiadó, ahogy a Doom és a többi esetében is. KETTŐ szoftvert csinálnak valóban: Foslout és a Fos Scrolls.

Remélem nem minden jog fullban náluk van, de még jobban, hogy ezek a stúdiók nincsenek fullban hozzájuk kötve. Aztán ha mégis akkor ennyike.
Avatar
Botond

Hozzászólás #53587 2020.10.21. 10:00

arty írta:Rage 3 se lesz, ezt mindig elfelejted!

HA nem lesz. HA megmerik lépni. Egyelőre csak szoktatják az embereket a gondolathoz, hogy ESETLEG nem lesz, mert végülis ez is opcio számukra.
De hát tök logikus, hogy ne legyen. Ott van az xsx és az xss, ami már egyel több darabszámú hw, hogy fejleszteni és optimalizálni lehessen rá, erről ment a fröcsögés pár hete. Most akkor még PS5re is optimalizáljanak? Végképp lehetetlenség! Hogy várhatsz el ilyet szegény fejlesztőktől, hogy HÁROM, érted HÁROM hw-re keljen optimalizálni! HORROR, egyszerűen H-O-R-R-O-R!!!! :banplz: Szóval nem lesz, és ez is az xss miatt!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Botond 2020.10.21. 10:02-kor.
Avatar
Botond

Hozzászólás #53588 2020.10.21. 10:01

DanielT írta:hogy ezek a stúdiók nincsenek fullban hozzájuk kötve. Aztán ha mégis akkor ennyike.
De, hozzájuk vannak, szóval ennyike, én is írtam tegnap. Deep is. Ma meg Arty is.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #53589 2020.10.21. 10:29

Botond írta:De, hozzájuk vannak, szóval ennyike, én is írtam tegnap. Deep is. Ma meg Arty is.
Az Avalanche nincs, de az IP és az id igen.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zóanagyvarázsló 2020.10.21. 10:36-kor.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #53590 2020.10.21. 10:35

DanielT írta:Rage = Avalanche+ID. A büdös igénytelen Bethesda csak a kiadó, ahogy a Doom és a többi esetében is. KETTŐ szoftvert csinálnak valóban: Foslout és a Fos Scrolls.

Remélem nem minden jog fullban náluk van, de még jobban, hogy ezek a stúdiók nincsenek fullban hozzájuk kötve. Aztán ha mégis akkor ennyike.
A Bethesda Game Studiost könnyen el tudnám engedni, de azért van ott náluk id (Doom, Rage), MachineGames (Wolfenstein), Arkane Studios (Dishonored, Prey), Tango Gameworks (The Evil Within, most amúgy elvileg PS5+PC-re fejlesztenek, Boxra egy év csúszással, mert a Sony az szent, nem úgy, mint az MS!). Egyáltalán nem nulla a maradék se, ha kerülöd is a legtöbb játékukat.

A sok MS-pénzből mondjuk ráférhetne a Bethesda Game Studiosra némi gatyába rázás, de nincs sok illúzióm.
Avatar
arty

Hozzászólás #53591 2020.10.21. 11:20

Botond írta:De hát tök logikus, hogy ne legyen. Ott van az xsx és az xss, ami már egyel több darabszámú hw, hogy fejleszteni és optimalizálni lehessen rá, erről ment a fröcsögés pár hete. Most akkor még PS5re is optimalizáljanak? Végképp lehetetlenség! Hogy várhatsz el ilyet szegény fejlesztőktől, hogy HÁROM, érted HÁROM hw-re keljen optimalizálni! HORROR, egyszerűen H-O-R-R-O-R!!!! :banplz: Szóval nem lesz, és ez is az xss miatt!
nana, még a filszpenszer is elismerte, hogy bár kellett az XSS, de tény h ez plusz fejlesztési idő-meló, mert mégegy platform...

egyébként nekem az is töklogikus lett volna anno, hogy semmi ne legyen pécére, mert xbox... de közben meg méginkább lett pc az anywhere-el :)
és pont a pécévonal mellett nem látom, hogy hozna MS-nek bármit is a bethesda - deep legfeljebb pécén skyrim2-zik, amit akár steamen is vehet majd... persze, a játék nyeresége lecsapódik az ms-nél, de a platformé kevésbé (live-pass-30%royalty).

az xbone2013 indulással rendesel elkúrt mindent, ezekszerint elég hosszútávra az ms ... (a végén persze mindez bejöhet, ha a ganépass letarolja a világot vagy ha már megvették az utolsó játékfejlesztőt is az azure pénzből :D )
Avatar
deep

Hozzászólás #53592 2020.10.21. 12:59

arty írta:deep legfeljebb pécén skyrim2-zik
Addig állj fél lábon :D Pécét én évekig nem akarok játékra használni. Melóra se mondjuk, de arra muszáj.
Avatar
Botond

Hozzászólás #53593 2020.10.21. 13:49

deep írta:Addig állj fél lábon :D Pécét én évekig nem akarok játékra használni. Melóra se mondjuk, de arra muszáj.
Majd csapassátok DTnél az XSS-én plazmára vagy crt-re kötve. Jó lesz az arra a pár évre amíg tényleg jut PS5. Így aztán skyrim2zés is lesz, meg a PS5 nyitócímek/excluk hiánya miatt se kell aggódni, szépen felgyűlnek azok 2023ra! :ravasz1:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #53594 2020.10.21. 14:36

aabyssx írta:Ho-hó, télleg, Bayonettát még meg kell majd néznem WiiU emuval.
DMC 5, when?
phpBB [media]

110+ órám van benne, de sokszor fogalmam nincs mi történik konkrétan a videóban. :wow2:
Avatar
arty

Hozzászólás #53595 2020.10.21. 20:43

vettem xiaomi (ax1800) routert, kezdetét vette a telekommal az újabb végtelen szopás...... (van bridge kapcsoló a modemben, de mégis belső IP-t kapok, valszeg nem áll át igazából bridgebe ez a sagecom fosmodem)

éééreztem én, hogy a tegnapi sikereim (xbox original képminőség boost) csak átmeneti csúcs volt, most ismét irány a mélység!

4564532image222.jpg
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #53596 2020.10.21. 20:52

benőmenő írta:DMC 5, when?
[video]https://youtu.be/xA74A8IjqC8[/vieo]
110+ órám van benne, de sokszor fogalmam nincs mi történik konkrétan a videóban. :wow2:
2x végigvittem már casualban.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #53597 2020.10.21. 21:11

Most úgy tűnik, hogy kifogynak a számomra érdekes gamepassos játékok. Nem jön be a "kapudrog".
Avatar
DanielT

Hozzászólás #53598 2020.10.21. 21:16

aabyssx írta:Most úgy tűnik, hogy kifogynak a számomra érdekes gamepassos játékok. Nem jön be a "kapudrog".
Spórolj majd a 300 Ft-os Skyrim 2-re. :nezze:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #53599 2020.10.21. 21:33

DanielT írta:Spórolj majd a 300 Ft-os Skyrim 2-re. :nezze:
Még nem játszottam Elder Scrollst, de 300 Ft-tal (és kuponnal) sokmindenre rá lehet venni. :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #53600 2020.10.21. 21:46

arty írta:vettem xiaomi (ax1800) routert, kezdetét vette a telekommal az újabb végtelen szopás......
Honnanvettedmennyié?
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #53601 2020.10.21. 21:54

aabyssx írta:Most úgy tűnik, hogy kifogynak a számomra érdekes gamepassos játékok. Nem jön be a "kapudrog".
Én a Forza Horizon 4 kipróbálásán túl egyetlen single játékba vágtam bele onnan (ReCore), az végigment, nem bántam meg, de meglettem volna nélküle. Ezen kívül kooperatív móka pörgött (GeoW U/4/5, Halo Wars 2). Ha több időt szánnék játékra, vagy nem lenne meg annyi minden máshol, akkor más lenne a helyzet. Meg ha nem lenne egy hulladék az egész PC-s ökoszisztémájuk.
Avatar
arty

Hozzászólás #53602 2020.10.22. 08:22

Moby írta:Honnanvettedmennyié?
gearbest, de fullkínai (nyelv, wifierő)!

ha még ígyis oké, 55$ + priority line 7.5$ (nincsvámáfa, dpd hozza 2 hét alatt), az app (mi wifi) angol de nem tud semmit kb. initial setupra jó, utána az app-ban belőtt pw-vel, mikor van neted, már a böngésző + translate -el megmenedzselheted :) abban bízok, hogy egyszer beállítom és örökre jólesz, sosenyúlokhozzátöbbet. a wifije középerőn is perfekt, állíííííítólag stabil (nekem ez kell, mert a telekom hgw egy ...), jövőképes (ax wifi, wpa3), gennyolcsó. és mivel openwrt alapú, én nagyon reménykedek egy igazi owrt hekkben, hogy maj'lesz!

amugy nekem mindig egy asus volt a terv, de hogy 30-40ér' még nem jár ax, azt nem bírtam lenyelni :(
Avatar
Moby

Hozzászólás #53603 2020.10.22. 08:38

arty írta:gearbest, de fullkínai (nyelv, wifierő)!

ha még ígyis oké, 55$ + priority line 7.5$ (nincsvámáfa, dpd hozza 2 hét alatt), az app (mi wifi) angol de nem tud semmit kb. initial setupra jó, utána az app-ban belőtt pw-vel, mikor van neted, már a böngésző + translate -el megmenedzselheted :) abban bízok, hogy egyszer beállítom és örökre jólesz, sosenyúlokhozzátöbbet. a wifije középerőn is perfekt, állíííííítólag stabil (nekem ez kell, mert a telekom hgw egy ...), jövőképes (ax wifi, wpa3), gennyolcsó. és mivel openwrt alapú, én nagyon reménykedek egy igazi owrt hekkben, hogy maj'lesz!

amugy nekem mindig egy asus volt a terv, de hogy 30-40ér' még nem jár ax, azt nem bírtam lenyelni :(
Xiaomi AC2100-am van, tudom pontosan milyen. Az asus ne legyen tervben, mert asus-t sceréltem erre. Az asus-al 3 naponta fagytak szét az IP kameráim, nem ment vele a lézernyomtatóm, stb. Ezzel MINDEN tökéletesen működik. Csak kéne a Wifi6.
Avatar
arty

Hozzászólás #53604 2020.10.22. 08:46

Moby írta:Xiaomi AC2100-am van, tudom pontosan milyen. Az asus ne legyen tervben, mert asus-t sceréltem erre. Az asus-al 3 naponta fagytak szét az IP kameráim, nem ment vele a lézernyomtatóm, stb. Ezzel MINDEN tökéletesen működik. Csak kéne a Wifi6.
hjaaa... akkor egy a kérdés: hányat rendelsz? :D (én egyelőre egyel próbálom meg, ha nem jó, akkor jön egy második és mesh... haver is vett, áthozza és kipróbáljuk azér' de nem nagyon látom, hogy tudna ez ennél perfektebb lenni - gigabites wifit nem várok el, párszázas nekem már mindenre elég (amire nem az ugyis vezetéken...)
Avatar
Moby

Hozzászólás #53605 2020.10.22. 08:48

arty írta:hjaaa... akkor egy a kérdés: hányat rendelsz? :D (én egyelőre egyel próbálom meg, ha nem jó, akkor jön egy második és mesh... haver is vett, áthozza és kipróbáljuk azér' de nem nagyon látom, hogy tudna ez ennél perfektebb lenni - gigabites wifit nem várok el, párszázas nekem már mindenre elég (amire nem az ugyis vezetéken...)
Én elvárom. Az 500 mega megvan az AC-vel is.
Avatar
Botond

Hozzászólás #53606 2020.10.22. 09:25

aabyssx írta:Most úgy tűnik, hogy kifogynak a számomra érdekes gamepassos játékok. Nem jön be a "kapudrog".
Én egy ideje átálltam arra, hogy csak uplayen veszek játékokat, amik érdekelnek, minden más pc storeban csak koptatom a backlogot, illetve ganépasszból csemegézek. Nekem azért mindig több játék van a ganépasszban, mint amire időm van, de "szerencsére" ebben az egyensúlyban is sikerült kiharcolni, hogy változás legyen. A k*rva ubisoft lelövi az aktuális kliens/uplaypont/reward/achievement rendszerét és lesz helyette újújúj, amibe pl ilyen antik játékok nem mennek tovább, mint az anno1800, amihez még holnap is jön ki "sztoridlc". Szóval ez például egy zseniális húzás, tőlük se kell többet semmit se venni. Bár spórolásból még senki se gazdagodott meg, de akkor én megpróbálom. :D
Külön köszi Zónak az eredeti forrásért, hogy elbaszta a napom, és valszeg a hosszúhétvégém is, annyira felbasztam magam! Köszi Zó és kabbe! :mf2:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #53607 2020.10.22. 09:45

Botond írta:Én egy ideje átálltam arra, hogy csak uplayen veszek játékokat, amik érdekelnek, minden más pc storeban csak koptatom a backlogot, illetve ganépasszból csemegézek. Nekem azért mindig több játék van a ganépasszban, mint amire időm van, de "szerencsére" ebben az egyensúlyban is sikerült kiharcolni, hogy változás legyen. A k*rva ubisoft lelövi az aktuális kliens/uplaypont/reward/achievement rendszerét és lesz helyette újújúj, amibe pl ilyen antik játékok nem mennek tovább, mint az anno1800, amihez még holnap is jön ki "sztoridlc". Szóval ez például egy zseniális húzás, tőlük se kell többet semmit se venni. Bár spórolásból még senki se gazdagodott meg, de akkor én megpróbálom. :D
Külön köszi Zónak az eredeti forrásért, hogy elbaszta a napom, és valszeg a hosszúhétvégém is, annyira felbasztam magam! Köszi Zó és kabbe! :mf2:
Szívesen bármikor máskor is! :fogmosas:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #53608 2020.10.22. 15:42

Moby írta:Én elvárom. Az 500 mega megvan az AC-vel is.
Azt meg mivel, milyen közelről? Én otthon 3 node-os mesh routert üzemeltem be (M4 Deco), mire le bírtam fedni a házat úgy, hogy ne legyen rinya. Ugyan "csak" AC1200, de annak kb. 130 Mbps gyakorlati átvitele van.
Avatar
Moby

Hozzászólás #53609 2020.10.22. 17:10

aabyssx írta:Azt meg mivel, milyen közelről? Én otthon 3 node-os mesh routert üzemeltem be (M4 Deco), mire le bírtam fedni a házat úgy, hogy ne legyen rinya. Ugyan "csak" AC1200, de annak kb. 130 Mbps gyakorlati átvitele van.
Router egyik szoba, notebook másik szoba. De ettől többet csak a pár méterre lévő PS5-nél kéne tudnia. Más wifi6-os eszköz nem lesz egyelőre.
Avatar
Botond

Hozzászólás #53610 2020.10.22. 17:54

phpBB [media]

Microsoft Foundry ontja az xbox tartalmat, ahelyett, hogy sony reklámok alá mondaná, hogy "szerintük is, nagyon jó, annál is jobb, végre vmi tökéletes"! :banplz:
Ez amúgy tényleg szemétség tőlük, hogy a PS5öket sose tesztelik!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #53611 2020.10.22. 18:43

Rohadt jó és hasznos funkció ez is. :eljen:

Ugyanakkor egyetértek, hogy undorítóan részrehajló a DF, hogy nem a PS5 auto-HDR funkcióját tesztelik.
Avatar
Moby

Hozzászólás #53612 2020.10.22. 19:10

Nyugodtság van, ottvan már náluk a PS5 is. Úgy volt, ha ma lesz DeS bemutató, de ahogy látom, ma már nem kerül ki. Egyébként ilyen fosom kisjátékokat tesztelnek főleg, bugsnax, meg sackboy.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #53613 2020.10.22. 19:22

Moby írta:Nyugodtság van, ottvan már náluk a PS5 is. Úgy volt, ha ma lesz DeS bemutató, de ahogy látom, ma már nem kerül ki. Egyébként ilyen fosom kisjátékokat tesztelnek főleg, bugsnax, meg sackboy.
Honnan vagy te mindig ilyen jólértesült? :ticking:

Csak nem Sephi* indusztri inszájder kapcsolatait használod? :ijedt:


*Zó, ő volt az? A román géming-infó-mogul?
Avatar
Moby

Hozzászólás #53614 2020.10.22. 19:27

DanielT írta:Honnan vagy te mindig ilyen jólértesült? :ticking:

Csak nem Sephi* indusztri inszájder kapcsolatait használod? :ijedt:


*Zó, ő volt az? A román géming-infó-mogul?
Bentebb vagyok, mint bárki: tudok olvasni! :banplz: (John Linneman írta a twitterén még tegnap)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #53615 2020.10.22. 19:34

Moby írta:Bentebb vagyok, mint bárki: tudok olvasni! :banplz: (John Linneman írta a twitterén még tegnap)
Ja most olvasom. (én is tudok ám) Elég érdekes, hogy vágyik egy 2.1 HDMI kijelzőre és nem tud venni egy CX-et anélkül, hogy eladná a C8-at. Mármint nem engedheti meg magának. MiaF. Egyrészt ez a munkája, szal' kinek kéne ha nem neki? Másrészt ennyire keveset fizet az MS?! :wow2:
Avatar
Moby

Hozzászólás #53616 2020.10.22. 19:37

DanielT írta:Ja most olvasom. (én is tudok ám) Elég érdekes, hogy vágyik egy 2.1 HDMI kijelzőre és nem tud venni egy CX-et anélkül, hogy eladná a C8-at. Mármint nem engedheti meg magának. MiaF. Egyrészt ez a munkája, szal' kinek kéne ha nem neki? Másrészt ennyire keveset fizet az MS?! :wow2:
Elbassza a pénzét CRT-kre, mert történelem előtti konzolokra.
Avatar
Botond

Hozzászólás #53617 2020.10.22. 19:42

Moby írta:Elbassza a pénzét CRT-kre, mert történelem előtti konzolokra.
Meg hát gondolom nős, az se olcsó sport! :banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #53618 2020.10.22. 19:52

DanielT írta:Honnan vagy te mindig ilyen jólértesült? :ticking:

Csak nem Sephi* indusztri inszájder kapcsolatait használod? :ijedt:


*Zó, ő volt az? A román géming-infó-mogul?
O volt, Nintendo uk :D
Egyszer nagyon be egettem ot, kamuzott valamit de egy masik topikban pont az ellenkezojet mondta, nem vette tul komolyan.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #53619 2020.10.22. 19:53

DanielT írta:Honnan vagy te mindig ilyen jólértesült? :ticking:

Csak nem Sephi* indusztri inszájder kapcsolatait használod? :ijedt:


*Zó, ő volt az? A román géming-infó-mogul?
A Metal Gear Solid 4: Existence-t is megmondta, mint Mazur a PC-s RDR1-et. Hiányzik is, azóta a sötétben bolyongunk :szomoru1:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #53620 2020.10.22. 19:58

Zóanagyvarázsló írta:A Metal Gear Solid 4: Existence-t is megmondta, mint Mazur a PC-s RDR1-et. Hiányzik is, azóta a sötétben bolyongunk :szomoru1:
Volt valami olyasmi is hogy bejott a topikba hogy egy sony cim elvesztette az excuzivitasat, majd jott egy mobilos metal gear :D

Vissza: “Leáldozott.hu”