A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Moby

Hozzászólás #53411 2020.10.15. 12:36

DanielT írta:Japán interjú a PS5 hardware tervező fickóval ITT OLVASHATÓ Google fordítóval.

Hát... semmi bíztató, vagy különösebben hangzatos dolog. Jó kis spórolás, hogy öccázé' vihető legyen.

"Adopting "liquid metal" prepared for PS5, the real aim is cost reduction"

"Thermal design contributed significantly to cost reduction in achieving this price."

"However, when considering the thermal design of electronic devices, the more effort is put into cooling closer to the heat source, the better the cost performance (Mr. Otori). "

"The reason is that if heat can be efficiently recovered near the heat source, the heat sink and cooling fan will not be costly."

"Then, will the TIM of liquid metal spread in other electronic devices in the future? Regarding that, he said, "I don't know" (Mr. Otori), but "as an engineer, I want to use the cheaper version of the device" (Mr. Otori)"

"The sound of the cooling fan during the game varies depending on the situation, but "PS5 is generally quieter than PS4" (Mr. Otori).

Ahogy szinte bármi generally quieter mint a PS4. :wilting: :wilting: :wilting:
Kezded megint fullba nyomni. Az egyetlen részébe kötöttél bele a ps5-nek, ami kurvára rendben van: a proci hűtése. A legfaszább dolgokat alkalmazták, amit lehetett. Ekkora hűtőfelület soha nem volt még konzolban.
Avatar
Moby

Hozzászólás #53412 2020.10.15. 12:38

arty írta:Moby ! (vagy mások, B9(?)/C9 oleddel!)
zöld gomb sokszori megnyomására jön nektek is elő titkos debug menü? tök jópofa :)
Nincs jelenleg VRR képes eszköz a tévére kötve. Majd egy hónap múlva megmondom, ha igaz...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #53413 2020.10.15. 12:40

Moby írta:Kezded megint fullba nyomni. Az egyetlen részébe kötöttél bele a ps5-nek, ami kurvára rendben van: a proci hűtése. A legfaszább dolgokat alkalmazták, amit lehetett. Ekkora hűtőfelület soha nem volt még konzolban.
Elnézést, hogy a hardver tervező idézeteit változtatás nélkül közöltem, aki MÁSRÓL SE BESZÉL mint a fő motiváció a költségcsökkentés.
Avatar
Moby

Hozzászólás #53414 2020.10.15. 12:45

DanielT írta:Elnézést, hogy a hardver tervező idézeteit változtatás nélkül közöltem, aki MÁSRÓL SE BESZÉL mint a fő motiváció a költségcsökkentés.
Beszél ő sok minbden másról is, neked meg csak az volt fontos belőle.
Avatar
arty

Hozzászólás #53415 2020.10.15. 12:47

Moby írta:Nincs jelenleg VRR képes eszköz a tévére kötve. Majd egy hónap múlva megmondom, ha igaz...
ha tud ilyet a c9, azt/akkor fixált hercforrással is kiteszi :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #53416 2020.10.15. 12:49

arty írta:ha tud ilyet a c9, azt/akkor fixált hercforrással is kiteszi :)
Nem teszi ki.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #53417 2020.10.15. 12:50

Moby írta:Kezded megint fullba nyomni. Az egyetlen részébe kötöttél bele a ps5-nek, ami kurvára rendben van: a proci hűtése. A legfaszább dolgokat alkalmazták, amit lehetett. Ekkora hűtőfelület soha nem volt még konzolban.
Most ez szarkazmus akart lenni? Te kopdosted a multkor a legjobban h bazari megoldas foleg a xsexhez kepest.
Avatar
Moby

Hozzászólás #53418 2020.10.15. 12:51

Micsu írta:Most ez szarkazmus akart lenni? Te kopdosted a multkor a legjobban h bazari megoldas foleg a xsexhez kepest.
Értő olvasás hiánya level végtelen plusz egy. :eljen: Próbáld meg lassabban elolvasni, hogy mit kritizáltam és miért. Ha úgy sem, akkor kérjél meg valakit, hogy magyarázza el neked :) Azt továbbra is fenntartom.
Avatar
Moby

Hozzászólás #53419 2020.10.15. 12:53

Moby írta:Nem teszi ki.
Egyébként nem is értem miért kéne kitennie fix herC esetén azt az ablakot, aminek freesync information a neve :)

/egyébként tegnap jött ki a CX-ekre a 120Hz@VRR-t tudó FW. Lehet abba került bele. A C9-re még várunk. Az USA LG support kérésere kiküldi a usák tulajoknak az OTA frissítést, de publikban még nem jött ki. Várjuk.
Avatar
arty

Hozzászólás #53420 2020.10.15. 12:59

Moby írta:Egyébként nem is értem miért kéne kitennie fix herC esetén azt az ablakot, aminek freesync information a neve :)

/egyébként tegnap jött ki a CX-ekre a 120Hz@VRR-t tudó FW. Lehet abba került bele. A C9-re még várunk. Az USA LG support kérésere kiküldi a usák tulajoknak az OTA frissítést, de publikban még nem jött ki. Várjuk.
mert ez debug képernyő és a fixet is debugolja :) Megmondja, hogy "nemjó, mer' fix!"

nem tudtam h ez uj fw feature, de baromi hasznos (akit nemérdekel ilyesmi, annak nyilván nem fáj, de egy "geeknek" áldás :D )

kéne egy c9 :(
Avatar
Micsu

Hozzászólás #53421 2020.10.15. 13:03

Moby írta:Értő olvasás hiánya level végtelen plusz egy. :eljen: Próbáld meg lassabban elolvasni, hogy mit kritizáltam és miért. Ha úgy sem, akkor kérjél meg valakit, hogy magyarázza el neked :) Azt továbbra is fenntartom.
Akkor forditsd mar le legyszi erto okoskodasoddal mert nekem ilyenek jonnek le hogy szar, olcso, remenykedunk.

“ Pontosan. Ugyanaz a szar kétoldalas felépítés, aminek az egyetlen értelme (amellett, hogy szar), hogy jó olcsó, mer nem kell vaporchamber, jó helyette a heatpipeos megoldás is. Aztán a túloldalon a ramoknál meg majd reménykedünk, hogy elég lesz a pöcsömnyi borda, ami hűti az egyik oldalon beáramló levegő által a ramokat is, meg a VRM-et is. UGYANEZ a baja a ps4-nek is.”
Avatar
Moby

Hozzászólás #53422 2020.10.15. 13:09

arty írta:mert ez debug képernyő és a fixet is debugolja :) Megmondja, hogy "nemjó, mer' fix!"

nem tudtam h ez uj fw feature, de baromi hasznos (akit nemérdekel ilyesmi, annak nyilván nem fáj, de egy "geeknek" áldás :D )

kéne egy c9 :(
A C9-be nem biztos, hogy ez belekerül. Az is nevetséges valahol, hogy lassan 1 éve kintvan a CX is, és a 3080-nak kellett megjelennie, hogy kiderüljön: nincs benne a FW-ben a 4K@120Hz@VRR. Pedig ezzel reklámoztak az első pillanattól kezdve. A C9-nél legalább nem kamuztak. Megmondták, hogy nincs benne, de jönni fog valamikor. De erről is csak aztuán kezdtek el beszélni, hogy a CX megjelent, és abba belehazudták rögtön. pedig a C9-nél kézenfekvőbb, annak még 48gbps-es a HDMI csipje, a CX már csak 40-et tud.
Avatar
Moby

Hozzászólás #53423 2020.10.15. 13:14

Micsu írta:Akkor forditsd mar le legyszi erto okoskodasoddal mert nekem ilyenek jonnek le hogy szar, olcso, remenykedunk.

“ Pontosan. Ugyanaz a szar kétoldalas felépítés, aminek az egyetlen értelme (amellett, hogy szar), hogy jó olcsó, mer nem kell vaporchamber, jó helyette a heatpipeos megoldás is. Aztán a túloldalon a ramoknál meg majd reménykedünk, hogy elég lesz a pöcsömnyi borda, ami hűti az egyik oldalon beáramló levegő által a ramokat is, meg a VRM-et is. UGYANEZ a baja a ps4-nek is.”
A procihűtése gecijó. A ram hűtése egy fos. Ugyanazt tudom leírni sokadszor. Nem teszem meg, mer attól hogy leírom sokszor, te nem fogod megérteni egyszer.

Jó, legyen: Van egy baszom méretű borda, amivel a kurva eget is le lehetne hűteni. De nem így. Ahhoz vapor chamber kellene, hogy erre a hűtésre kivezethető legyen a ram+vrm. Eheleyett azt csinálják immáron sokadszor, hogy a proci az egyik oldalon normális hűtéssel, a ram meg a vrm a másikon egy ilyen félpasszív szarral. Najó, a VRM egy kicsitt jobb a PS5-nél, de a ramhűtés továbbra is szar. A PS4 is ilyen, és az is sokszor csak azért üvölt, mert a ramok melegszenek mint a geci, és nem is az APU termisztora kéri a ventit hogy pörögjön mint a hülye, hanem a ramok a túloldalon, ezzel a kényszerhűtéses szarral. Azért van nekem a moddolt gépen ott is aktív hűtés. És ezért nem szabad lukat fúrni a ps4-en a venti fölé, mert megszűnik a másik oldalon ez a kényszerhűtés, és elfő minden a másik oldalon a gecibe.
Avatar
Moby

Hozzászólás #53424 2020.10.15. 13:24

Mondjuk az is tény, hogy a PS5 esetén a túloldal szellőztetése sokkal direktebb azáltal, hogy mindkét oldal felé ugyanannyira nyitott a venti, szóval ennél már talán annyira nem lesz szar, mint a PS4-nél volt, de erre majd a gyakorlat adja meg a választ.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #53425 2020.10.15. 13:44

Moby írta:A procihűtése gecijó. A ram hűtése egy fos. Ugyanazt tudom leírni sokadszor. Nem teszem meg, mer attól hogy leírom sokszor, te nem fogod megérteni egyszer.

Jó, legyen: Van egy baszom méretű borda, amivel a kurva eget is le lehetne hűteni. De nem így. Ahhoz vapor chamber kellene, hogy erre a hűtésre kivezethető legyen a ram+vrm. Eheleyett azt csinálják immáron sokadszor, hogy a proci az egyik oldalon normális hűtéssel, a ram meg a vrm a másikon egy ilyen félpasszív szarral. Najó, a VRM egy kicsitt jobb a PS5-nél, de a ramhűtés továbbra is szar. A PS4 is ilyen, és az is sokszor csak azért üvölt, mert a ramok melegszenek mint a geci, és nem is az APU termisztora kéri a ventit hogy pörögjön mint a hülye, hanem a ramok a túloldalon, ezzel a kényszerhűtéses szarral. Azért van nekem a moddolt gépen ott is aktív hűtés. És ezért nem szabad lukat fúrni a ps4-en a venti fölé, mert megszűnik a másik oldalon ez a kényszerhűtés, és elfő minden a másik oldalon a gecibe.
:eljen:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #53426 2020.10.15. 14:00

Amúgy ezeknek a tévéknek - amiket a VRR-rel ugye konzolokhoz is szánnak - miért 40-120Hz a VRR range-dzse, ha a konzoljátékok 27,3 FPS-re lőnek általában?
(Monnyuk azon nem sok minden segít, de akkor is...)
Avatar
Moby

Hozzászólás #53427 2020.10.15. 14:10

aabyssx írta:Amúgy ezeknek a tévéknek - amiket a VRR-rel ugye konzolokhoz is szánnak - miért 40-120Hz a VRR range-dzse, ha a konzoljátékok 27,3 FPS-re lőnek általában?
(Monnyuk azon nem sok minden segít, de akkor is...)
Mert azok a konzolok, amik már tudnak is VRR-t, azokat nem 27,3-ra lövik már be.
Avatar
deep

Hozzászólás #53428 2020.10.15. 14:39

Moby írta:Egyébként nem is értem miért kéne kitennie fix herC esetén azt az ablakot, aminek freesync information a neve :)

/egyébként tegnap jött ki a CX-ekre a 120Hz@VRR-t tudó FW. Lehet abba került bele. A C9-re még várunk. Az USA LG support kérésere kiküldi a usák tulajoknak az OTA frissítést, de publikban még nem jött ki. Várjuk.
WUT? Nem tudják ezt out of box? :ticking: Vagy most nem értek valamit? A VRR megy csak nem 120 Hz-en? És az én B9-emmel mi a helyzet? A PS5-ös VRR menni fog vele?
Avatar
Moby

Hozzászólás #53429 2020.10.15. 14:42

deep írta:WUT? Nem tudják ezt out of box? :ticking: Vagy most nem értek valamit? A VRR megy csak nem 120 Hz-en? És az én B9-emmel mi a helyzet? A PS5-ös VRR menni fog vele?
Jelenleg 60Hz-ig tudják.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #53430 2020.10.15. 14:46

Moby írta:Jelenleg 60Hz-ig tudják.
pcre kell ezt kotni, 3080 + c9 + gsync - problem solved :)
Avatar
deep

Hozzászólás #53431 2020.10.15. 14:49

Micsu írta:pcre kell ezt kotni, 3080 + c9 + gsync - problem solved :)
Inkább kötöm magam fel :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #53432 2020.10.15. 14:59

Micsu írta:pcre kell ezt kotni, 3080 + c9 + gsync - problem solved :)

Nyilván azon is 60Hz-ig megy, amíg nem jön meg a fw frissítés. Ill van ott valami más gebasz is, mer az nvidia elkúrt vmit.
Avatar
Moby

Hozzászólás #53433 2020.10.15. 15:05

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #53434 2020.10.15. 15:27

Moby írta:Beszél ő sok minbden másról is, neked meg csak az volt fontos belőle.
És miről? Vagy ez is olyan beszólás lesz, hogy mások még sok hasznos dolgot leszűrtek a DF videóból, csak sose látta senki. :wilting:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #53435 2020.10.15. 15:30

Moby írta:[video]https://www.youtube.com/watch?v=7TBPrYJDoDE[/video
Na ez is nagyon jó videó volt, csak nem ott kezdték ahol kellett volna és nem azt mutatták ami igazán érdekes lenne. :eljen:

Az All stars videónál bullshit volt a cold start, mert nem létezik, hogy nincs 23 db splash screen amit nem lehet elnyomni.

"Sajnos kifutunk az időből" ANYÁD, nincs elég szalag a videókamerában?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #53436 2020.10.15. 15:48

Moby írta:A procihűtése gecijó. A ram hűtése egy fos. Ugyanazt tudom leírni sokadszor. Nem teszem meg, mer attól hogy leírom sokszor, te nem fogod megérteni egyszer.

A PS4 is ilyen, és az is sokszor csak azért üvölt, mert a ramok melegszenek mint a geci, és nem is az APU termisztora kéri a ventit hogy pörögjön mint a hülye, hanem a ramok a túloldalon, ezzel a kényszerhűtéses szarral.
Legnagyobb myth evör. Nyilván a ramok miatt ömlik az üvöltő gépből a 200 fokos levegő, a proci az szinte lefagy! :wilting: Hagyjukmár. Ez akkor lenne, ha a hideg ömlene ordító venti mellett.

"És ezért nem szabad lukat fúrni a ps4-en a venti fölé, mert megszűnik a másik oldalon ez a kényszerhűtés, és elfő minden a másik oldalon a gecibe."

Nálam még nem főtt el és érdekes módon amióta nincs rajta a teteje!!! NEMHOGY LUK, azóta a ram termisztorok se kérik a hüttést! :nezze:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #53437 2020.10.15. 16:13

DanielT írta:Az All stars videónál bullshit volt a cold start, mert nem létezik, hogy nincs 23 db splash screen amit nem lehet elnyomni.
Közben odaért a DF-hez a Sony bőrönd, mert teljesítették amit kifizettek nekik:

"it looks like the load process from button press to the arrival of the "Sony Interactive Entertainment Presents" splash screen is a process that lasts around just eight seconds. It's also refreshing to see that there are no protracted logo screens, we're straight into the action (Sony has confirmed that we're seeing a cold boot of the game here, not any kind of system resume function)."

Teljes cikk
Avatar
Moby

Hozzászólás #53438 2020.10.15. 16:28

DanielT írta:Legnagyobb myth evör. Nyilván a ramok miatt ömlik az üvöltő gépből a 200 fokos levegő, a proci az szinte lefagy! :wilting: Hagyjukmár. Ez akkor lenne, ha a hideg ömlene ordító venti mellett.

"És ezért nem szabad lukat fúrni a ps4-en a venti fölé, mert megszűnik a másik oldalon ez a kényszerhűtés, és elfő minden a másik oldalon a gecibe."

Nálam még nem főtt el és érdekes módon amióta nincs rajta a teteje!!! NEMHOGY LUK, azóta a ram termisztorok se kérik a hüttést! :nezze:
Én ebbe beletettem vagy 100 órát. Te 3 percet, de TUDOD! Mint mindent általában. Bárkibárholbármitazinterneten. :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #53439 2020.10.15. 16:30

DanielT írta:Közben odaért a DF-hez a Sony bőrönd, mert teljesítették amit kifizettek nekik:

"it looks like the load process from button press to the arrival of the "Sony Interactive Entertainment Presents" splash screen is a process that lasts around just eight seconds. It's also refreshing to see that there are no protracted logo screens, we're straight into the action (Sony has confirmed that we're seeing a cold boot of the game here, not any kind of system resume function)."

Teljes cikk
" and we can now confirm that the whole presentation renders at a native 4K and even supports native HDR out of the box." Remélem kikapcsolható lesz, mer MEGBASZOM őket! :wilting: SEMMI sem hiányozna jobban az oledeknek, csak a HDR menü...
Avatar
Botond

Hozzászólás #53440 2020.10.15. 16:44

Moby írta:Én ebbe beletettem vagy 100 órát. Te 3 percet, de TUDOD! Mint mindent általában. Bárkibárholbármitazinterneten. :D
Nekem az a rész nincs meg, hogy az üvöltő ventik szerinte hogyan tudnának hideg levegőt fújni. Ugye ezt meséltem a lakásfűtő vídiáról is, hogy a ventik kihozták a 100-110 fokos levegőt a lakásba, és attól ottan a lakásban bizony meleg lett. De hogy egy elforró prociról vagy ramról egy sima légkeverő hogyan tud hideg levegőt lehozni, ezt fel nem foghatom. Dani ebben is előttünk jár!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #53441 2020.10.15. 16:48

Moby írta:Én ebbe beletettem vagy 100 órát. Te 3 percet, de TUDOD! Mint mindent általában. Bárkibárholbármitazinterneten. :D
Csak tudnám hogy ezt az istenadta tehetséget miért pazarolja el valaki magyarisztánban mikor mehetne a googlehez is :vigyor2:
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #53442 2020.10.15. 16:57

DanielT írta:Na ez is nagyon jó videó volt, csak nem ott kezdték ahol kellett volna és nem azt mutatták ami igazán érdekes lenne. :eljen:

Az All stars videónál bullshit volt a cold start, mert nem létezik, hogy nincs 23 db splash screen amit nem lehet elnyomni.

"Sajnos kifutunk az időből" ANYÁD, nincs elég szalag a videókamerában?
Akármi is van a seggedben, keress fel egy szakorvost.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #53443 2020.10.15. 17:34

Botond írta:Nekem az a rész nincs meg, hogy az üvöltő ventik szerinte hogyan tudnának hideg levegőt fújni. Ugye ezt meséltem a lakásfűtő vídiáról is, hogy a ventik kihozták a 100-110 fokos levegőt a lakásba, és attól ottan a lakásban bizony meleg lett. De hogy egy elforró prociról vagy ramról egy sima légkeverő hogyan tud hideg levegőt lehozni, ezt fel nem foghatom. Dani ebben is előttünk jár!
Úgy, hogy Moby 100 órás elmélete szerint akkor is teker a venti amikor nem kellene az APU miatt. Tehát a RAM miatt teker, amit viszont nem tud hűteni.

Nálam viszont érdekes módon akármikor teker mint az állat, ömlik a tűzforró levegő, amit csak az APU ról szedhet le.

Indokolatlan tekerés esetén tehát nem lehet forró a levegő.

Aztán ott a LUK elmélet, hogy az nem jó a gépnek. Hát nekem komplett tető leszedve, kussol is, forró is a levegő amit kitol és valahogy a RAM is életben maradt termisztorostul.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #53444 2020.10.15. 17:37

DanielT írta:Közben odaért a DF-hez a Sony bőrönd, mert teljesítették amit kifizettek nekik:
"it looks like the load process from button press to the arrival of the "Sony Interactive Entertainment Presents" splash screen is a process that lasts around just eight seconds. It's also refreshing to see that there are no protracted logo screens, we're straight into the action (Sony has confirmed that we're seeing a cold boot of the game here, not any kind of system resume function)."
Teljes cikk
Én a múltkor ismét felcseszetem magamat a DMC5 SE-n. Ugyebár "built for nextgen" ezért nem jön PC-re, ehhez képest a töltés idők pont annyival rövidebbek a dram cache nélküli kingston A400-amhoz képest, hogy a közzétett videókban nem csinál network checket az SE amikor betölti a missiont. :bdead:
Pedig a directstorage pont egy legit kibúvó lett volna a marhaságukra.
Avatar
Botond

Hozzászólás #53445 2020.10.15. 17:56

DanielT írta:Úgy, hogy Moby 100 órás elmélete szerint akkor is teker a venti amikor nem kellene az APU miatt. Tehát a RAM miatt teker, amit viszont nem tud hűteni.

Nálam viszont érdekes módon akármikor teker mint az állat, ömlik a tűzforró levegő, amit csak az APU ról szedhet le.

Indokolatlan tekerés esetén tehát nem lehet forró a levegő.

Aztán ott a LUK elmélet, hogy az nem jó a gépnek. Hát nekem komplett tető leszedve, kussol is, forró is a levegő amit kitol és valahogy a RAM is életben maradt termisztorostul.
Szerintem Moby hatékonyságról beszél. De mivel nem láttam még sose ilyen cuccot, így csak vakon tippelem, hogy szerinte jobb lenne, ha a ramos hő oda lenne vezetve és akkor hatékonyan kisebb fordulatszámmal kiterelődne a gépből (ehhez lehetne jó a vákum is, vagy a kurvanagy borda, ami a ramon is rajta van), míg amikor nincs az odavezetés megoldva sehogy akkor a venti üveghangon pörög és próbálja összeszedni amit csak bír ahonnan bír. Hatékonyság leesik, fordulatszám és kínszarás felpörög.
De ezen a ponton fenntartom a tévedés jogát, mert én még azt a 10 secet is sajnáltam rá, amit te beleraktál becsülettel a témába!
Avatar
Moby

Hozzászólás #53446 2020.10.15. 18:03

Arty csatakos rémálma vagyok: befejeződött a playstation digitalizálása: minden lemezes játéktól megszabadultam. Ami fontos volt, az jött digitben, a többi ment a lecsóba. Kettő PS4 lemezem maradt meg mutatóban: ezekhez additional hardware van, a lemez önmagában semmit nem ér. De volt olyan játékom, ami megvolt 4 éve, és soha nem volt bent a meghajtóban. A gyerekek nem akarják a prót, nem akarnak a szobájukba konzolt. Rendkívül örültem neki, ráérnek még erre bőven. Szóval eladó lesz* a halál markából kilopott, lukasztott, az átalakítást soha be nem fejezett, ronda próm valami szar pénzért ha valaki esetleg ilyenre vágyik. Ronda mint a kurvaélet, cserébe halk. Vagy vissza tudom alakítani, úgy kevésbé ronda, viszont hangos 4K-ban.

/* ha megjön a PS5, és látom, hogy minden lényeges játék megy BC-ben.
Avatar
Botond

Hozzászólás #53447 2020.10.15. 18:09

Deviszont! Kint ganépasszban az AOE3DE és ha a rage2 tízpertíz, akkor egy olyan tizenegypertíz mint a kurvaélet! :nezze:
Avatar
Moby

Hozzászólás #53448 2020.10.15. 18:17

Megtanulhatnának játékot csinálni, mert gépet hozzá azt nagyon tudnak :eljen:
phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #53449 2020.10.15. 18:42

Hát ezek nagyon nem szarral gurítanak már :)
phpBB [media]
Avatar
Micsu

Hozzászólás #53450 2020.10.15. 19:07

Botond írta:Deviszont! Kint ganépasszban az AOE3DE és ha a rage2 tízpertíz, akkor egy olyan tizenegypertíz mint a kurvaélet! :nezze:
Az elozo ket resz felemas ujraelesztese utan mi ez a bizadalom? :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #53451 2020.10.15. 19:09

Moby írta:Hát ezek nagyon nem szarral gurítanak már :)
[video]https://www.youtube.com/watch?v=TcWf0pnbfLA[/vide]
En csak egy percet neztem belole de ami lejott: otokazas sokat javult es a grafika is, nameg nagybetus hangulat.
Kar h iden en nem fogom tolni, en mar csak az uj gepen akarom :(
Avatar
deep

Hozzászólás #53452 2020.10.15. 19:20

Csak október 18-19-én lesz letölthető steamen.
phpBB [media]
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #53453 2020.10.15. 19:21

Moby írta:Szóval eladó lesz* a halál markából kilopott, lukasztott, az átalakítást soha be nem fejezett, ronda próm valami szar pénzért ha valaki esetleg ilyenre vágyik. Ronda mint a kurvaélet....
Miért érzem személyesen megszólítva magamat? :idiota:
Avatar
Botond

Hozzászólás #53454 2020.10.15. 19:28

Micsu írta:Az elozo ket resz felemas ujraelesztese utan mi ez a bizadalom? :)
Az előző két rész se felemás. :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #53455 2020.10.15. 19:50

deep írta:Csak október 18-19-én lesz letölthető steamen.
[video]https://youtu.be/SZGf5KhIb1c[/vide]
Mi ez a szar konyorgom? :D
Avatar
deep

Hozzászólás #53456 2020.10.15. 19:55

Micsu írta:Mi ez a szar konyorgom? :D
Canceled Golden Axe reboot proto.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #53457 2020.10.15. 20:05

deep írta:Canceled Golden Axe reboot proto.
Nah még szerencse, egy klasszikus azért minőségibb rebootot érdemel.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #53458 2020.10.15. 20:36

benőmenő írta:Miért érzem személyesen megszólítva magamat? :idiota:
Zonak meg tul korai :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #53459 2020.10.15. 20:49

NEEEEEEEEE :DDDD
Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #53460 2020.10.15. 20:54

benőmenő írta:Miért érzem személyesen megszólítva magamat? :idiota:
:nemtudom: Előrebocsátom: ronda ugyan, de gecifoltmentes. Viszont felár ellenében lehetőség van extrákat kérni bele/rá! :nezze: Kontrollert viszont csak vezetékes tudok adni hozzá. A többi ittmarad BC-re.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #53461 2020.10.16. 07:59

Moby írta::nemtudom: Előrebocsátom: ronda ugyan, de gecifoltmentes. Viszont felár ellenében lehetőség van extrákat kérni bele/rá! :nezze: Kontrollert viszont csak vezetékes tudok adni hozzá. A többi ittmarad BC-re.
Majd még visszatérünk erre, ha már aktuális lesz. :papakacsint:
A kontroller hiánya nem lenne gáz, mert úgyis van 2 DS4-em. A boostmode illetve az anyagiak lesznek nálam is a vízválasztók. Mindenesetre így ismét prioritást fog élvezni a PS3 backlog.
Avatar
Botond

Hozzászólás #53462 2020.10.16. 08:40

Moby írta:NEEEEEEEEE :DDDD
Utoljára, pár éve pont te panaszkodtál, hogy ha kibaszod 4k TV-re a winfost FHD-ben, akkor homályosak a betűk. És akkor meg is beszéltük, hogy ja, a 4k tv-ben az okosítás ami elmossa a színátmenetet, és így a recés 720p/1080p képből nem recéset csinál és hűdekurvajó, az elmossa a színátmentet olyan dolgoknál is, amiknél nem kéne, és a betűk azok pl klasszikusan ilyen dolgok. Szóval ha ez igaz, hogy FHD az interface, akkor az tényleg totál égő és gáz és emiatt. Mert hogy kb nulla meló lett volna a FHD képet natív 4k-ra felkonvertálni mindenféle módosítás nélkül, hogy a kurva TV-s interpoláló cucc ne mossa el a betűket.
Na mindegy, úgyis a PS5 a zisten, MS-el meg csak a MicrosoftFoundry foglalkozik.
Avatar
Botond

Hozzászólás #53463 2020.10.16. 09:22

Wild life-os 3d mark teszt jópofaság. Össze lehet mérni végre a winfost az androiddal meg iosel, hogy mittud. :) Már az alattuk lévő cpu/gpu párosokat persze. :)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #53464 2020.10.16. 10:02

Botond írta:Wild life-os 3d mark teszt jópofaság. Össze lehet mérni végre a winfost az androiddal meg iosel, hogy mittud. :) Már az alattuk lévő cpu/gpu párosokat persze. :)
Ha jól emlékszem a Cloud gate is cross platform volt. Azzal coil whineolt a leghangosabban a GTX 1060 1000 fps-nél.
Avatar
Botond

Hozzászólás #53465 2020.10.16. 10:09

benőmenő írta:Ha jól emlékszem a Cloud gate is cross platform volt. Azzal coil whineolt a leghangosabban a GTX 1060 1000 fps-nél.
AFAIK ott nem összehasonlító erejű a skála xplatform szinten, csak volt több platformra is, és ez az első, ahol meg igen.
Avatar
Moby

Hozzászólás #53466 2020.10.16. 10:25

Botond írta:Utoljára, pár éve pont te panaszkodtál, hogy ha kibaszod 4k TV-re a winfost FHD-ben, akkor homályosak a betűk. És akkor meg is beszéltük, hogy ja, a 4k tv-ben az okosítás ami elmossa a színátmenetet, és így a recés 720p/1080p képből nem recéset csinál és hűdekurvajó, az elmossa a színátmentet olyan dolgoknál is, amiknél nem kéne, és a betűk azok pl klasszikusan ilyen dolgok. Szóval ha ez igaz, hogy FHD az interface, akkor az tényleg totál égő és gáz és emiatt. Mert hogy kb nulla meló lett volna a FHD képet natív 4k-ra felkonvertálni mindenféle módosítás nélkül, hogy a kurva TV-s interpoláló cucc ne mossa el a betűket.
Na mindegy, úgyis a PS5 a zisten, MS-el meg csak a MicrosoftFoundry foglalkozik.
Nem a betűk, az csak egy dolog, de egyszerűen gányul néznek ki xboxon a puttó minőségű, é smég ráadásul fhd felbontású thumbnailek, meg minden. Ez már a ONEX-en is hihetetlenül gáz volt, de most kiderül, hogy a 12tíeffes SX is ugyanígy fog kinézni....ez az igénytelenség már feldolgozhatatlan :D NINCS RÁ POWA A GÉPBEN?
Avatar
Botond

Hozzászólás #53467 2020.10.16. 10:34

Moby írta:Nem a betűk, az csak egy dolog, de egyszerűen gányul néznek ki xboxon a puttó minőségű, é smég ráadásul fhd felbontású thumbnailek, meg minden. Ez már a ONEX-en is hihetetlenül gáz volt, de most kiderül, hogy a 12tíeffes SX is ugyanígy fog kinézni....ez az igénytelenség már feldolgozhatatlan :D NINCS RÁ POWA A GÉPBEN?
Lehet akkor annyira meg lenne mozgatva a gép, hogy nem 51 fokos lenne dobozva zárva, hanem 51,1! Szóval spórolni kell a csend érdekében a krafttal!
/szerk: azt nem is írtam az Xbox hang- és hőmérős videóra, hogy zseniális ahogy a huszonsok ventis PC-jét veszi viszonyítási pontnak, ami akkora mint másnál az étkezőasztal. :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #53468 2020.10.16. 11:17

Moby írta:Megtanulhatnának játékot csinálni, mert gépet hozzá azt nagyon tudnak :eljen:
[video]https://www.youtube.com/watch?v=n5eXwMCa3Ko[/video
Ez a gyerek meg megtanulhatna hangerőt mérni és akkor nem faszságok jönnének ki, mint a HETVEN+ DECIBEL. Hogy olyan közel rakja a mikrofont, hogy közvetlen a membránt fújja a levegő. :wilting: A mosógépem tol 71-et, amikor már rámértem, hogy miért ilyen mocskosul hangos a szivattyú 2 csukott ajtón keresztül is.

Kép
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #53469 2020.10.16. 16:45

Ez megfogta a szememet. Próbálta valaki? (Van gamepassban is asszem.)
phpBB [media]
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #53470 2020.10.16. 16:45

Én amúgy most a Plague Tale-t játszom és tökre jó.
Avatar
neoreg

Hozzászólás #53471 2020.10.16. 18:32

aabyssx írta:Ez megfogta a szememet. Próbálta valaki? (Van gamepassban is asszem.)
[video]carrion[/video]
jópofa játék, de elég rövid és a játékidő jelentős része azzal megy el, hogy kitaláld merre kéne menni, mert nincs térkép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #53473 2020.10.16. 19:38

Igazi kisnyugdíjas megfélemlítő, népbutító agyhalál. :wilting:
Avatar
Moby

Hozzászólás #53474 2020.10.16. 22:13

Nem tudom miért mérgezitek a lelketeket ilyenekkel.
Más.
Nem tudom kinek tetszett itt meg kinek nem, de ma elindult az ST:D harmadik évada.
És a mai nap megvettem az életem első PS5 játékát :) ELSŐ!
Spoiler
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #53475 2020.10.16. 22:29

Moby írta:Nem tudom miért mérgezitek a lelketeket ilyenekkel.
Más.
Nem tudom kinek tetszett itt meg kinek nem, de ma elindult az ST:D harmadik évada.
És a mai nap megvettem az életem első PS5 játékát :) ELSŐ!
Spoiler
Kép
És mi volt a trükk? Hány kupon, hómolás, anyámpicsája mire behúztad 4 ezeré? :idiota:
Avatar
Botond

Hozzászólás #53476 2020.10.16. 22:33

DanielT írta:És mi volt a trükk? Hány kupon, hómolás, anyámpicsája mire behúztad 4 ezeré? :idiota:
Semmi ilyesmi, simán csak a te kártyád használta. :banplz:
/szerk: köszi a Star Trek tippet Moby!
Avatar
Moby

Hozzászólás #53477 2020.10.16. 22:38

DanielT írta:És mi volt a trükk? Hány kupon, hómolás, anyámpicsája mire behúztad 4 ezeré? :idiota:
Semmi :(( 70 kurva dollár szurkoltam le érte.

Spoiler
DeS.jpg
Avatar
DanielT

Hozzászólás #53478 2020.10.16. 22:55

Ha valaki 30 sec-be sűrítve szeretné megnézni a teljes multiplayer FPS karrierem.

Tökéletesen reprezentatív. :zavart2:

Avatar
DanielT

Hozzászólás #53479 2020.10.16. 23:10

Ha valaki meg tudja mondani, hogy mit kéne ezen a kódon változtatni, hogy ne ekkorában jelenjen meg a videó, azt megköszönöm:

<div class="streamable-embed-container" style="width: 100%; height: 0px; position: relative; padding-bottom: 56.338%;"><iframe class="streamable-embed" src="https://streamable.com/e/{IDENTIFIER}" frameborder="0" scrolling="no" style="width: 100%; height: 100%; position: absolute;" allowfullscreen webkitallowfullscreen mozallowfullscreen></iframe></div>

Beraktam a streamable tag lehetőséget, sokkal gyorsabb vele saját videót feltenni mint youtube-al szarakodni.
Avatar
Moby

Hozzászólás #53480 2020.10.16. 23:19

DanielT írta:Ha valaki meg tudja mondani, hogy mit kéne ezen a kódon változtatni, hogy ne ekkorában jelenjen meg a videó, azt megköszönöm:

<div class="streamable-embed-container" style="width: 100%; height: 0px; position: relative; padding-bottom: 56.338%;"><iframe class="streamable-embed" src="https://streamable.com/e/{IDENTIFIER}" frameborder="0" scrolling="no" style="width: 100%; height: 100%; position: absolute;" allowfullscreen webkitallowfullscreen mozallowfullscreen></iframe></div>

Beraktam a streamable tag lehetőséget, sokkal gyorsabb vele saját videót feltenni mint youtube-al szarakodni.
De mekkorába? Teljesen jól működik, azt csinálja, amit kell: width100%. Kibassza akkorára, mint az ablak. Mit akarsz még ezzel?

Vissza: “Leáldozott.hu”