A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #53131 2020.10.09. 09:41

arty írta:mosmé' ? néha kilép, csontrafagy, ujraindul alatta a ps3... nemondmár, hogy para!
és mindez azér', hogy 2007-es cuccokat 22 ezerért megvehess, mert leárazások kvázi nincsenek 1 éve már, általános árcsökkentés dettó nincs, ott van berohadva csomo cucc a digit pokolba - vagy lekerült vagy most kerül majd le, stb. gyalázatos. a híres japán nyolctolnégyig moslék.
de mindegy, támogatni kell, merthát _ezek_ a japánok néha megvillannak és csinálnak 1-1 godofwart, megatöbbit... :idiota:
Nem az, hogy kvázi nincs, hanem kb. 1 hete már konkrétan semmi nincs leárazva. Néhány szokásos indifos azért szokott lenni. Néha kapott a Journey is, vagy a Godhand meg még pár értelmesebb dolog.
Avatar
arty

Hozzászólás #53132 2020.10.09. 09:52

benőmenő írta:Nem az, hogy kvázi nincs, hanem kb. 1 hete már konkrétan semmi nincs leárazva. Néhány szokásos indifos azért szokott lenni. Néha kapott a Journey is, vagy a Godhand meg még pár értelmesebb dolog.
deals szekcióba egy régi akció beragadt, és ott nézegethettem a teljes áras kőkorszak asscreedeket.... de oda az aktuálisan leárazott bármi, az nem került be

wishlisten, azaz weben volt pár cuccom, azokat nézegettem - soha nem kaptak leárazást, egyik sem

tehát ha konkrétan nem nézegetted a címeket, kvázi nem látszott semmi "változás" a storeban, ~1 éve :(
és mostmár webes wishlist se lesz....
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #53133 2020.10.09. 11:10

Na beaktiváltam egy 300 forintos köpetpasszt. Forza 7... hihetetlen hogy mindenféle dolog történik és perceket kell várnom, hogy megtámadjam az options menüt. Megértem én, hogy konzolon ez tök fasza, hogy nesze jáccá, de én szeretnék állítani bizonyos dolgokon... Persze egyből 4k-ban indult el a játék, amit nem lehetett megváltoztatni csak a menüben ASDASDFEFEFWEFWEFw.
Avatar
arty

Hozzászólás #53134 2020.10.09. 11:17

TasManXT írta:Na beaktiváltam egy 300 forintos köpetpasszt. Forza 7... hihetetlen hogy mindenféle dolog történik és perceket kell várnom, hogy megtámadjam az options menüt. Megértem én, hogy konzolon ez tök fasza, hogy nesze jáccá, de én szeretnék állítani bizonyos dolgokon... Persze egyből 4k-ban indult el a játék, amit nem lehetett megváltoztatni csak a menüben ASDASDFEFEFWEFWEFw.
igen, ez klasszikus pécés baj az 1:1 konzolportoknál, hogy bedobnak egy tutorial szerűség közepébe, ahol felmérik a tudásod/képességed/alap opciokat beállítasz... rossz esetben 1280x960-ban, torz képaránnyal, ótvar beállítások mellett... és így az első benyomás borzalmas lesz, simán el tudom képzelni, hogy valaki eleve "forzagyűlölőként" vág bele az első versenyekbe és ha ott újabb csalódás éri, hamar el is temeti a szériát

viszont valahol az is érthető, hogy nem készítenek külön pécés procedúrát az első indulásra... (én a játék előtti tipikus pécés, bill+egeres setupképernyőket is gyűlölöm, mióta gamepaddal pécézek, bigpicture, stb...)
Avatar
Botond

Hozzászólás #53135 2020.10.09. 11:56

TasManXT írta:Na beaktiváltam egy 300 forintos köpetpasszt. Forza 7... hihetetlen hogy mindenféle dolog történik és perceket kell várnom, hogy megtámadjam az options menüt. Megértem én, hogy konzolon ez tök fasza, hogy nesze jáccá, de én szeretnék állítani bizonyos dolgokon... Persze egyből 4k-ban indult el a játék, amit nem lehetett megváltoztatni csak a menüben ASDASDFEFEFWEFWEFw.
Kormányzás és fék rásegítéssel! El is fordult minden kanyarban a kocsi! :banplz:
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #53136 2020.10.09. 12:50

Botond írta:Kormányzás és fék rásegítéssel! El is fordult minden kanyarban a kocsi! :banplz:
Azt ne is mondd... szerencsére menet közben azt még lehetett módosítani. Ment magától ez a szar, csak mozi volt szinte. :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #53137 2020.10.09. 12:53

TasManXT írta:Azt ne is mondd... szerencsére menet közben azt még lehetett módosítani. Ment magától ez a szar, csak mozi volt szinte. :D
Interaktív intro. Ha a sony adta volna ezt ki, akkor systemseller lett volna, amiből 2 milliót is megvettek volna, de így is eladott volna 110 millió gépet! :gonosz1:
Avatar
Moby

Hozzászólás #53138 2020.10.09. 13:09

Nekem elég gyorsan letöltötte tegnap de így is kevesebb időt töltött az ssd-n, mint a letöltéséhez kellett :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #53139 2020.10.09. 13:26

Moby írta:Nekem elég gyorsan letöltötte tegnap de így is kevesebb időt töltött az ssd-n, mint a letöltéséhez kellett :D
Hát én már több, mint egy órát beleraktam. Na még játszani azért nem játszottam vele az interaktív intrón kívül, de vmi 178 bejövő ingame emailt kellett leküzdenem, hogy átvegyem a kiadás óta felgyűlt rewardokat! :idiota: Ezt letudtam, szerintem ma játszok vele, de kb arra számítok, hogy egy ez egyben ugyanaz lesz, mint a FM4, csak 4k-ban.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #53140 2020.10.09. 14:28

TasManXT írta:Na beaktiváltam egy 300 forintos köpetpasszt. Forza 7... hihetetlen hogy mindenféle dolog történik és perceket kell várnom, hogy megtámadjam az options menüt. Megértem én, hogy konzolon ez tök fasza, hogy nesze jáccá, de én szeretnék állítani bizonyos dolgokon... Persze egyből 4k-ban indult el a játék, amit nem lehetett megváltoztatni csak a menüben ASDASDFEFEFWEFWEFw.
Ez már a ToCa Racedriverben is megvolt anno és már akkor agyfasz volt. Nyilván pc-n a legrosszabb, de engedjék már meg hogy beállítsam akár konzolon is, hogy mondjuk ne árpaszemekben mérjék a sebességet, meg hogy milyen segítségekkel kívánok játszani.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #53141 2020.10.09. 15:43

Most jött egy mail az Alzától, benne a PIN kódommal a PS5 átvételhez... :wow2: :nemtudom:

Há'nemtom... 2021-es átvételhez kiküldenék? Fura.

szerk: Ok, más meg 2 napja kapott ilyet, ami után meg kiküldték a maileket, hogy találkozunk jövőre. Szal' valszeg nincs jelentősége.

szerk2: A Szeptember 17.-i levélben is volt PIN kód, szal... :fogmosas:
Avatar
arty

Hozzászólás #53142 2020.10.09. 16:07

Moby írta:Nekem elég gyorsan letöltötte tegnap de így is kevesebb időt töltött az ssd-n, mint a letöltéséhez kellett :D
2 sorban? (de habozzon a szám, olyanokat írj! :D )

ha valaki multizna, jelezze! :D

és ha valaki igazán hányna: HDR-ben nézd meg!
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #53143 2020.10.09. 17:37

Egy fél órát Forzásztam. Rögtön hármas szintű ótógyűjtő lettem, de a kormányt még nem igazán sikerült belőni. Ennek egyik fő oka, hogy nincsenek ott a menüben az ábrák, ahol látom mit csinálnak ezek az opciók miközben tekergetem a kormányt és nyomkodom a pedálokat, hanem találomra állítok valamit aztán próbálgathatom, hogy mit is állítottam tulajdonképpen és mennyit. Az sem segít, hogy az egyik opciónál konkrétan nem fért ki a tooltip vége. :wilting:
Egyébként az komoly, hogy nincs semmilyen post-process AA, csak msaa meg downsampling?!
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #53144 2020.10.09. 17:56

benőmenő írta:Egy fél órát Forzásztam. Rögtön hármas szintű ótógyűjtő lettem, de a kormányt még nem igazán sikerült belőni. Ennek egyik fő oka, hogy nincsenek ott a menüben az ábrák, ahol látom mit csinálnak ezek az opciók miközben tekergetem a kormányt és nyomkodom a pedálokat, hanem találomra állítok valamit aztán próbálgathatom, hogy mit is állítottam tulajdonképpen és mennyit. Az sem segít, hogy az egyik opciónál konkrétan nem fért ki a tooltip vége. :wilting:
Egyébként az komoly, hogy nincs semmilyen post-process AA, csak msaa meg downsampling?!
Oké, eddig volt türelmem. Shiftdel. Az MS-től nagy ötlet volt ez a ganépassz mert már 600 Ft-ot kicsaltak a zsebemből, eddig a nagy büdös semmire. Múltkor még a Sunset Overdrive nem volt benne, szóval az még javíthat az eddig negatív végtelenben álló Forint/fun mutatón.
De mára marad a Grid, ha már összeraktam a kormányt.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #53145 2020.10.09. 18:10

Dat MS quality hogy megérinti mindenki lelkét.

Az első origi Xbox rész óta egy pillanat örömet nem okozott ez a sorozat. Persze az is egy szarlé volt, csak akkor még élt a remény.
Avatar
Moby

Hozzászólás #53146 2020.10.09. 18:25

arty írta:2 sorban? (de habozzon a szám, olyanokat írj! :D )

ha valaki multizna, jelezze! :D

és ha valaki igazán hányna: HDR-ben nézd meg!
Nem tok róla annyit írni. Érdektelen, nem köt le. Nem túl szép, és nem is túl jó. Iztelen, szagtalan.
Avatar
deep

Hozzászólás #53147 2020.10.09. 18:42

DanielT írta:Dat MS quality hogy megérinti mindenki lelkét.

Az első origi Xbox rész óta egy pillanat örömet nem okozott ez a sorozat. Persze az is egy szarlé volt, csak akkor még élt a remény.
A harmadik volt a legjobb. Messze. Még kokpitet is építettem hozzá, rendes autóüléssel benne, MS kormánnyal, minden vót'.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #53148 2020.10.09. 18:44

deep írta:A harmadik volt a legjobb. Messze. Még kokpitet is építettem hozzá, rendes autóüléssel benne, MS kormánnyal, minden vót'.
Ja, én meg ott okádtam attól a förmedvénytől.
:vomit: Mármint nem a kokpitre célzok, bár a modellezése és a "fényezése" tökéletesen illett a Forza világába. :idiota:
Avatar
deep

Hozzászólás #53149 2020.10.09. 18:45

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára deep 2020.10.09. 18:46-kor.
Avatar
deep

Hozzászólás #53150 2020.10.09. 18:45

DanielT írta:Ja, én meg ott okádtam attól a förmedvénytől.
:vomit: Mármint nem a kokpitre célzok, bár a modellezése és a "fényezése" tökéletesen illett a Forza világába. :idiota:
Nem volt annak semmi baja. Se a játéknak, se a faszgödörnek.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #53151 2020.10.09. 19:05

És pont a 10 kedvencem... preorder cacelled. :boxer:
Avatar
Moby

Hozzászólás #53152 2020.10.09. 19:18

DanielT írta:És pont a 10 kedvencem... preorder cacelled. :boxer:
És ebből a Robinson: The Journey pont megvan. Mondjuk olyan kurva szar, hogy büntetni lehet vele, szóval én ezt most értéknövelő tényezőként élem meg :DD
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #53153 2020.10.09. 19:38

Végre valami jó hír. :eljen:
Avatar
Guardian Hero

Hozzászólás #53154 2020.10.09. 19:47

arty írta:ha skill nem is kellett hozzá, de a hangulat(tm) vitte gondolom a hátán!

ami nekem nagyon bejött, az a motorozás-fizika. vajon eufória vagy havok lehetett alatta? az biztos, hogy kormány-pozitív(tm) !!!



Unreal Engine 4, szóval PhysX.
Avatar
Moby

Hozzászólás #53155 2020.10.09. 22:20

Cusima is kapja day1 a 60fps ps5 patchet (pontosabban fps unlockert, hogy futhasson 60fps-en BC-ben).
Ez még nem az, de ilyen várható:
phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #53156 2020.10.09. 22:22

Mostmár csak Bloodborne-ra kellene egy unlocker bejelentés, és mindenkinek ki van nyalva a valaga .
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #53157 2020.10.10. 10:03

Moby írta:Mostmár csak Bloodborne-ra kellene egy unlocker bejelentés, és mindenkinek ki van nyalva a valaga .
januárra tervezek egy BB hétvéget, nem lenne rossz addigra egy patch
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #53158 2020.10.10. 14:56

Tell Me Why mini-review?
+ jópofa, igényes, mesélős walking sim lenne, ha
- nem lenne ilyen geciunalmas,
- nyáltenger,
- túlérzékeny,
- tartalom és cselekmény nélküli,
- erőltetett műdráma.
- Nem bírtam tovább, egy metróvezető napi munkájából érdekesebb sztorit lehetett volna csinálni.
- Fájt ráklikkelni bármire és végighallgatni azt a nagy semmit, ami mondandója volt a karaktereknek. Ilyet én még sztoris és nézelődős játékban nem tapasztaltam.
Ennek a fejlesztésére szerintem senki nem adott volna egy fillért sem, ha nem ride-olná ezt az LGBTQxxyyzz+++++ mozgalmat, nagy nagy pazarlás / 10
Avatar
DanielT

Hozzászólás #53159 2020.10.10. 15:22

Nálam meg újabb platina ugrott ki, ezúttal a HZD agyhalál gyűjtögetős feladatait fejeztem be. :wilting:

Még a GOW lenne hasonló (97%-on áll), de arra nem vagyok hajlandó, mert végig kellene menni szinte újra a játékon. Majd PS5 60 frémmel.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #53160 2020.10.10. 16:02

aabyssx írta:Tell Me Why mini-review?
+ jópofa, igényes, mesélős walking sim lenne, ha
- nem lenne ilyen geciunalmas,
- nyáltenger,
- túlérzékeny,
- tartalom és cselekmény nélküli,
- erőltetett műdráma.
- Nem bírtam tovább, egy metróvezető napi munkájából érdekesebb sztorit lehetett volna csinálni.
- Fájt ráklikkelni bármire és végighallgatni azt a nagy semmit, ami mondandója volt a karaktereknek. Ilyet én még sztoris és nézelődős játékban nem tapasztaltam.
Ennek a fejlesztésére szerintem senki nem adott volna egy fillért sem, ha nem ride-olná ezt az LGBTQxxyyzz+++++ mozgalmat, nagy nagy pazarlás / 10
Lehetséges, hogy nem lehet rate-elni ezt a játékot az Xbox appban? Szeretném brutál lehúzni, de sehol sem találom. Más játékot tudok rate-elni.
Avatar
Botond

Hozzászólás #53161 2020.10.10. 16:04

aabyssx írta:Lehetséges, hogy nem lehet rate-elni ezt a játékot az Xbox appban? Szeretném brutál lehúzni, de sehol sem találom. Más játékot tudok rate-elni.
Nekem kint a csempe, jobbclick, és akkor a bejön egy ilyen négyes menü, amiben felülről a harmadik az egyebek, arra rámenve megint eljön egy csomó minden és ott az "értékelés és véleményezés".
Ha letörölted már, akkor passz, talán magában a win10 storeban?
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #53162 2020.10.10. 16:29

Ha már windows store...eszméletlen hogy a játék eltávolítása után is több gigabájttal kevesebb szabad helyem van, mint a telepítés előtt. :guluszem1:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #53163 2020.10.10. 18:54

Botond írta:Nekem kint a csempe, jobbclick, és akkor a bejön egy ilyen négyes menü, amiben felülről a harmadik az egyebek, arra rámenve megint eljön egy csomó minden és ott az "értékelés és véleményezés".
Ha letörölted már, akkor passz, talán magában a win10 storeban?
Store-ban sem. De ott is csak ennek a játéknak nincsenek véleményei. Más játékot lehet ott is rate-elni. Sunyiság-e?
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #53164 2020.10.10. 19:04

Csak leszedtem mégegyszer a Forzát, de annyira volt jó hogy tutira menjek, nem sok babér fog nekem teremni vele. A sima belső kamerában látni a kormányon, hogy az inputon van valami debil gyorsítás. Tehát hiába ugyanannyi mozdítok, ha azt lassan teszem alig fordul a virtuális kormány, ha pedig gyorsabban, akkor instant koppig tekeredig ami köszönőviszonban nincs a valós kormányszöggel a kezeim közt. Ez így élvezhetetlen.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #53165 2020.10.10. 19:26

SSD parához:

38,812 gigabyte írást látok a mittoménhányéves 128 gigás Samsung 840 Pro-n.

Ehhez jön hozzá 32,101 óra működés.

Tehát 80 gigás játékokkal számolva NÉGYSZÁZNYOCVANÖT játék ment volna rá eddig. Az olvasást ne is nézzük, mert az szerintem számokban már kifejezhetetlen, erről megy a torrent seed is.

Há' minnyá elkezdek rettegni tényleg, hogy befosik majd abban a pótolhatatlan nextgen gépben. MÉG A VÉGÉN ELVESZIK VALAMELYIK RANDOMLÓFASZ MENTÉSEM!!! :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting:
Avatar
Botond

Hozzászólás #53166 2020.10.10. 20:04

DanielT írta:MÉG A VÉGÉN ELVESZIK VALAMELYIK RANDOMLÓFASZ MENTÉSEM!!! :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting:
A felhőből?!
Avatar
Botond

Hozzászólás #53167 2020.10.10. 20:07

benőmenő írta:Csak leszedtem mégegyszer a Forzát, de annyira volt jó hogy tutira menjek, nem sok babér fog nekem teremni vele. A sima belső kamerában látni a kormányon, hogy az inputon van valami debil gyorsítás. Tehát hiába ugyanannyi mozdítok, ha azt lassan teszem alig fordul a virtuális kormány, ha pedig gyorsabban, akkor instant koppig tekeredig ami köszönőviszonban nincs a valós kormányszöggel a kezeim közt. Ez így élvezhetetlen.
Kormányzás meg fék assistot kikapcsoltad? :banplz:
Mi most pörgettük FM4 multit Artyval. A komplett FM4 közösség online lehetett, mert volt olyan verseny amiben hatan is voltunk. Kurvajó volt! És az x360nak a 720p-s képe a 4K tv által felpimpelve egész vállalhatóan néz ki. Tegnap is toltuk, ma is, FM7 multi felkészül, csak helyet kellene neki találni vmelyik SSDn.
/szerk: holnap lesz 9 éves a FM4
Avatar
DanielT

Hozzászólás #53168 2020.10.10. 20:14

Botond írta:A felhőből?!
Előfizetés kell hozzá PS-en, ahogy Switch-en is egyébként. Namost emlékeim szerint soha nem volt PSN előfizetésem.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #53169 2020.10.10. 20:17

Botond írta:Kormányzás meg fék assistot kikapcsoltad? :banplz:
Persze. A másik ami még iszonyú gagyizás, hogy nem tudja fogadni a billentyű inputokat, ha kormánnyal játszom. Kell neki 1-2 sec delay mire inputot vált és érzékeli, majd utána ugyanez vissza a kormányra. Mondanom sem kell, hogy így garantáltan a falban végzem 10-ből 10x, ha valami olyan funkciót használok menet közben, ami nem fért rá a kormány gombjaira.
Avatar
Moby

Hozzászólás #53170 2020.10.10. 21:53

DanielT írta:SSD parához:

38,812 gigabyte írást látok a mittoménhányéves 128 gigás Samsung 840 Pro-n.

Ehhez jön hozzá 32,101 óra működés.

Tehát 80 gigás játékokkal számolva NÉGYSZÁZNYOCVANÖT játék ment volna rá eddig. Az olvasást ne is nézzük, mert az szerintem számokban már kifejezhetetlen, erről megy a torrent seed is.

Há' minnyá elkezdek rettegni tényleg, hogy befosik majd abban a pótolhatatlan nextgen gépben. MÉG A VÉGÉN ELVESZIK VALAMELYIK RANDOMLÓFASZ MENTÉSEM!!! :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting:
Ha valakinek innen tönkremegy, és kapható a chip, én vállalom a cserét neki. Van egy nagyon fasza BGA forrasztóállomásunk, amit egy évben kb 3 napot használunk.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #53171 2020.10.10. 22:14

A Microsoft Foundry közben szívesebben rakott fel Assassin's creed unity 60fps elemzést xbox series x-en, mintsem foglalkozzon a friss ropogós PS5 teardown-nal.
Avatar
Moby

Hozzászólás #53172 2020.10.10. 22:45

TasManXT írta:A Microsoft Foundry közben szívesebben rakott fel Assassin's creed unity 60fps elemzést xbox series x-en, mintsem foglalkozzon a friss ropogós PS5 teardown-nal.
Ez még önmagában nem is lett volna akkora baj, de amikor Alex Battagliától megkérdezték erán, hogy mégis mér, akkor közölte, hogy egy ilyen teardown videó nem túl érdekes...amit 7 millióan néztek meg 3 nap alatt. Szóval a DF rendesen kihúzta a gyufát a szonisoknál :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #53173 2020.10.11. 09:30

Na már csak 33%-os rablófelár van a 3080ason.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #53174 2020.10.11. 09:46

Moby írta:Ha valakinek innen tönkremegy, és kapható a chip, én vállalom a cserét neki. Van egy nagyon fasza BGA forrasztóállomásunk, amit egy évben kb 3 napot használunk.
Ha valakinek innen tönkremegy én veszek egy forrasztóállomást, bontatlanul szétverem kalapáccsal, aztán veszek neki egy új PS5-öt. :idiota: Na kb ennyire reális ez a veszély.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #53175 2020.10.11. 09:48

TasManXT írta:A Microsoft Foundry közben szívesebben rakott fel Assassin's creed unity 60fps elemzést xbox series x-en, mintsem foglalkozzon a friss ropogós PS5 teardown-nal.
Mit mondjanak róla? Mint a többi opportunista youtuber akik végignézik és ugyanazokat a tök nyilvánvaló dolgokat ismételgetik más formában alatta? Ha lenne nyomoznivaló, akkor ok. De ott a gép, szétborítva, hádében, feliratokkal a tények. Next stop: várunk tovább a hivatalos UI videóra, funkcióbemuatókra, a bolti megjelenésre, minden más bullshit.

Kb ez a kontent az összes megélhetési videógyártónál:

Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #53176 2020.10.11. 09:52

DanielT írta:Mit mondjanak róla? Mint a többi opportunista youtuber akik végignézik és ugyanazokat a tök nyilvánvaló dolgokat ismételgetik más formában alatta? Ha lenne nyomoznivaló, akkor ok. De ott a gép, szétborítva, hádében, feliratokkal a tények. Next stop: várunk tovább a hivatalos UI videóra, funkcióbemuatókra, a bolti megjelenésre, minden más bullshit.
Ugyanez nem tartotta vissza őket az SX szétszedős videótól.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #53177 2020.10.11. 09:55

Moby írta:Ugyanez nem tartotta vissza őket az SX szétszedős videótól.
Arról is volt előtte hivatalos Microsoft szétszedős videó? VAGY! Őket bízták meg vele... én így emlékszem.
Avatar
Moby

Hozzászólás #53178 2020.10.11. 09:56

DanielT írta:Arról is volt előtte hivatalos Microsoft szétszedős videó? VAGY! Őket bízták meg vele... én így emlékszem.
És még vagy 15-en ugyanazt ugyanúgy, ugyanott bemutatták.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #53179 2020.10.11. 10:04

Moby írta:És még vagy 15-en ugyanazt ugyanúgy, ugyanott bemutatták.
Nem értem, de ez már csak így szokott lenni az összeesküvés elméletekkel... a tények ismeretében nem keresek magyarázatot a semmire. Tudom, hogy megy pár ember által a GAF-on is a DF "msbérenc" boszorkányüldözése, de ezen is csak csóválom a fejem.

Nekik nem biznisz elköteleződni sehova, amikor az egész üzletet arra építették, hogy tényeket és számokat mutogatnak.

Tényleg nem értem mit kéne a PS5 teardown-ról beszélni. Megtörtént, az égvilágon semmi forradalmi nincs a konstrukcióban és tökéletesen részletesen be van mutatva. Majd lehet, hogy ennek ellenére csinálnak róla videót, de nekem az Ánuszkríd 60 frémese több új információt hordozott. (Arról nem volt előtte hivatalos videó...) :wilting:
Avatar
deep

Hozzászólás #53180 2020.10.11. 10:19

DanielT írta:Arról is volt előtte hivatalos Microsoft szétszedős videó? VAGY! Őket bízták meg vele... én így emlékszem.
Mindenről szoktak reaction és vélemény videót felrakni. Mindenről. Erről pont nem volt kedvük érdekes módon.
Avatar
Botond

Hozzászólás #53181 2020.10.11. 10:32

deep írta:Mindenről szoktak reaction és vélemény videót felrakni. Mindenről. Erről pont nem volt kedvük érdekes módon.
Kivételesen Danival értek egyet. Az XSX-ből kaptak egyet, szét tudták szedni, apróra tudták elemezni. Itt most semmi ilyesmi nem történt, egy sonys youtube videó alá tudtak volna hangalámondást felvenni, mint vmi pornófilmben, ahol külön hangsávban alákeverik a lihegést. És most ez a lihegés van rajtuk számonkérve. Na akkor lennének csak sonykurvák, ha ezt megcsinálnák. Így meg majd szétszedik, ha jut nekik egy 2021 nyarán. Addig meg lehet fullba nyomni a sony fanboikodást, meg a titkolózást.
Avatar
deep

Hozzászólás #53182 2020.10.11. 10:41

Botond írta:Kivételesen Danival értek egyet. Az XSX-ből kaptak egyet, szét tudták szedni, apróra tudták elemezni. Itt most semmi ilyesmi nem történt, egy sonys youtube videó alá tudtak volna hangalámondást felvenni, mint vmi pornófilmben, ahol külön hangsávban alákeverik a lihegést. És most ez a lihegés van rajtuk számonkérve. Na akkor lennének csak sonykurvák, ha ezt megcsinálnák. Így meg majd szétszedik, ha jut nekik egy 2021 nyarán. Addig meg lehet fullba nyomni a sony fanboikodást, meg a titkolózást.
Engem speciel érdekelt volna a véleményük mint SZAKÉRTŐKÉ. Ők hogy látják, szerintük jó-e ez a hűtés megoldás, mit gondolnak a beforrasztott ssd-ről, stb. Téged meg nyilván nem érdekel, mert soha nem volt PlayStation-öd és ezt se tervezed megvenni :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #53183 2020.10.11. 10:52

deep írta:Engem speciel érdekelt volna a véleményük mint SZAKÉRTŐKÉ. Ők hogy látják, szerintük jó-e ez a hűtés megoldás, mit gondolnak a beforrasztott ssd-ről, stb. Téged meg nyilván nem érdekel, mert soha nem volt PlayStation-öd és ezt se tervezed megvenni :D
1. Honnan tudnák, egy pár perces videó alapján, hogy jó -e a hűtés? Szerintem azt tesztelés után lehet megállapítani, minden más csak finghámozás. Van a venti, van a borda, meg a lukak amin kigyün a levegő. JA meg amin bemegy. Majd meglátod jó -e.

2. Mit gondolnak a beforrasztott SSD-ről? Hogy be van forrasztva, szerintem kb ennyit. Mit kéne gondolniuk, hogy nincs beforrasztva? Vagy el kellene nekik magyarázni, hogy így nem cserélhető otthon? Neked erre még szükséged lett volna?

Nincs. Miről. Beszélni. Okoskodással és fazskodással lehetne kitölteni az űrt ami a VALÓS érdemi információtól elválaszt bennünket. Kösznem.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #53184 2020.10.11. 11:02

DanielT írta:Mit mondjanak róla? Mint a többi opportunista youtuber akik végignézik és ugyanazokat a tök nyilvánvaló dolgokat ismételgetik más formában alatta? Ha lenne nyomoznivaló, akkor ok. De ott a gép, szétborítva, hádében, feliratokkal a tények. Next stop: várunk tovább a hivatalos UI videóra, funkcióbemuatókra, a bolti megjelenésre, minden más bullshit.

Kb ez a kontent az összes megélhetési videógyártónál:
Egy trailerről simán felraknak egy elemzést... Többször is kérdőre lettek vonva az utóbbi időben, hogy kedvezőbb hangon beszélnek minden Microsoft megmozdulásról, és már nem is leplezik. Btw nem volt official retail xbox series x teardown videó. Ilyen nem létezik jelenleg a youtube-on, Vagy te tényleg benyelted a mágnesekkel összepattintott hardvert csavarok és kábelek nélkül?
Avatar
Botond

Hozzászólás #53185 2020.10.11. 11:03

deep írta:Engem speciel érdekelt volna a véleményük mint SZAKÉRTŐKÉ. Ők hogy látják, szerintük jó-e ez a hűtés megoldás, mit gondolnak a beforrasztott ssd-ről, stb. Téged meg nyilván nem érdekel, mert soha nem volt PlayStation-öd és ezt se tervezed megvenni :D
Idemásolhatnám Dani válaszát ismét mindenféle módosítás nélkül, de az nagyon olyan lenne, mint amilyen videót most ti vártok a DF-től. :D
Avatar
deep

Hozzászólás #53186 2020.10.11. 11:12

DanielT írta:1. Honnan tudnák, egy pár perces videó alapján, hogy jó -e a hűtés? Szerintem azt tesztelés után lehet megállapítani, minden más csak finghámozás. Van a venti, van a borda, meg a lukak amin kigyün a levegő. JA meg amin bemegy. Majd meglátod jó -e.

2. Mit gondolnak a beforrasztott SSD-ről? Hogy be van forrasztva, szerintem kb ennyit. Mit kéne gondolniuk, hogy nincs beforrasztva? Vagy el kellene nekik magyarázni, hogy így nem cserélhető otthon? Neked erre még szükséged lett volna?

Nincs. Miről. Beszélni. Okoskodással és fazskodással lehetne kitölteni az űrt ami a VALÓS érdemi információtól elválaszt bennünket. Kösznem.
Ok, ennyi erővel az összes videójuk okoskodás. A boxról akkor minek video? Össze van rakva. Valszeg működni is fog. Ennél többet arról is felesleges beszélni...
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #53187 2020.10.11. 11:19

Ezek a tech youtuberek, amúgy minden létező lehetőséget megragadnak, hogy kidobjanak egy videot, mert ezekből élnek. Akkor is nyomnak videót, ha kb. semmi hasznos nincs benne. Pl. lement az AMD prezi, utána kb. pár perccel be is került a feedembe 3-4 azonnali reakció, vagy news video, amiben gyakorlatilag a slide-okat olvastál fel újra az ő stílusukban, meg hozzátették, hogy Intel felkötheti a gatyáját úgy, hogy semmilyen hiteles teszteredményük nincs róla - gondolom megkapták előre, hogy legyen buzz minél több.

Én feliratkozója vagyok a DF-nek, jó anyagokat is készítenek, de nekem már régóta kicsit furák. Főleg Intel irányba vettem észre favorizáló furcsaságokat. Meg csujjogatnak az NVidia olyan akcióira is, amiket inkább el kéne ítélni (és amivel kapcsolatban a tech community amúgy kritikusabb is).
Az XSX szétszedésről összerakásról 2 videójuk kb. azonnal volt. Egy instant reakció, ahol Vicsard tapogatta, és egy kielemző videó tele spekulatív gondolatokkal. Kb. ilyeneket lehetett volna a PS szétszedésre is.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #53188 2020.10.11. 11:21

Botond írta:Kivételesen Danival értek egyet. Az XSX-ből kaptak egyet, szét tudták szedni, apróra tudták elemezni. Itt most semmi ilyesmi nem történt, egy sonys youtube videó alá tudtak volna hangalámondást felvenni, mint vmi pornófilmben, ahol külön hangsávban alákeverik a lihegést. És most ez a lihegés van rajtuk számonkérve. Na akkor lennének csak sonykurvák, ha ezt megcsinálnák. Így meg majd szétszedik, ha jut nekik egy 2021 nyarán. Addig meg lehet fullba nyomni a sony fanboikodást, meg a titkolózást.
Nem tudták szétszedni, még elég sok kontent embargó alatt van series x kapcsán. Az említett összerakás videó kontrollált környezetben történt egy dummy xbox series x-szel. Ez pedig egy tech csatorna... nem foglalkoztak egy témával, amit szakértőként elvártak volna tőlük. Egyáltalán nem profi amit csináltak.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #53189 2020.10.11. 11:39

TasManXT írta:Egy trailerről simán felraknak egy elemzést... Többször is kérdőre lettek vonva az utóbbi időben, hogy kedvezőbb hangon beszélnek minden Microsoft megmozdulásról, és már nem is leplezik. Btw nem volt official retail xbox series x teardown videó. Ilyen nem létezik jelenleg a youtube-on, Vagy te tényleg benyelted a mágnesekkel összepattintott hardvert csavarok és kábelek nélkül?
"Többször is kérdőre lettek vonva az utóbbi időben, hogy kedvezőbb hangon beszélnek minden Microsoft megmozdulásról, és már nem is leplezik." Ki által lettek kérdőre vonva? Hol a nem leplezésre a bizonyíték? Eléggé követem őket és semmi ilyesmit nem látok.

Tehát volt a csavar nélküli összerakós videó rohadtul régen. Most akkor minek kéne történnie, nem értem. Arról nem kellett volna beszélni? Ha nincs csavar akkor már kamu?

Láttunk szétszedve Xboxot csavar nélkül és láttunk szétszedve PS5-öt csavarral, szerintem itt tartunk.

De akkor én meg azt kérem számon a DF-től, hogy nem közöltek videót arról amikor átadnak nekem 50,000 Fontot. :nezze:

Mi lesz a következő egyébként? Meghamisítja majd a DF a frém teszteket, a hűtés teszteket? Mert nekem nagyon úgy tűnik, hogy a PS fanbojook előre próbálják aláásni a hitelességüket, mert a Bone nál lesz az erő aduász ebben a generációban. És hát nehogymá' ez megkérdőjelezhetetlen legyen! :miaz:
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #53190 2020.10.11. 11:45

DanielT írta:"Többször is kérdőre lettek vonva az utóbbi időben, hogy kedvezőbb hangon beszélnek minden Microsoft megmozdulásról, és már nem is leplezik." Ki által lettek kérdőre vonva? Hol a nem leplezésre a bizonyíték? Eléggé követem őket és semmi ilyesmit nem látok.

Tehát volt a csavar nélküli összerakós videó rohadtul régen. Most akkor minek kéne történnie, nem értem. Arról nem kellett volna beszélni? Ha nincs csavar akkor már kamu?

Láttunk szétszedve Xboxot csavar nélkül és láttunk szétszedve PS5-öt csavarral, szerintem itt tartunk.

De akkor én meg azt kérem számon a DF-től, hogy nem közöltek videót arról amikor átadnak nekem 50,000 Fontot. :nezze:

Mi lesz a következő egyébként? Meghamisítja majd a DF a frém teszteket, a hűtés teszteket? Mert nekem nagyon úgy tűnik, hogy a PS fanbojook előre próbálják aláásni a hitelességüket, mert a Bone nál lesz az erő aduász ebben a generációban. És hát nehogymá' ez megkérdőjelezhetetlen legyen! :miaz:
Elővegyük a Halo elemzős videójukat, amiben percekig beszélnek arról, hogy nem is rossz, és csak azért tűnik annak mert szar a bevilálgítás? Nem kell itt hamisítani semmit.. elég nem foglalkozni témákkal, mert szerintük nem érdekes... Na lol. Te meg ne told fullba a kretént, ennél sokkal okosabb vagy.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #53191 2020.10.11. 11:57

deep írta:Ok, ennyi erővel az összes videójuk okoskodás. A boxról akkor minek video? Össze van rakva. Valszeg működni is fog. Ennél többet arról is felesleges beszélni...
Miért arról hány szétszedős videó volt a DF-től?

Egyébként kb egymilliárdszor de lehet, hogy végtelenszer érdekesebb a Bone hardver konstrukciója mint a PS5-é. A PS5 egy alaplap amire rábasztak egy bordát, ahogy már a dinoszauruszok is csinálták. Ezzel szemben a Bone hardver elrendezéstől kezdve mindenből csak az innováció ÖMLIK!! ÖM-LIK. :nezze: A PS5 egy semmi, egy rohadt nagy böhöm állat, hogy legyen helye a levegőnek meg a bordának. Azt innoválták benne mint a sufnitunerek 15 éve, hogy liquid metal-t csapnak a procira. (Ezt már én is ráinnováltam 2017-ben a pécére)
Avatar
Moby

Hozzászólás #53192 2020.10.11. 11:59

DanielT írta:Nem értem, de ez már csak így szokott lenni az összeesküvés elméletekkel... a tények ismeretében nem keresek magyarázatot a semmire. Tudom, hogy megy pár ember által a GAF-on is a DF "msbérenc" boszorkányüldözése, de ezen is csak csóválom a fejem.

Nekik nem biznisz elköteleződni sehova, amikor az egész üzletet arra építették, hogy tényeket és számokat mutogatnak.

Tényleg nem értem mit kéne a PS5 teardown-ról beszélni. Megtörtént, az égvilágon semmi forradalmi nincs a konstrukcióban és tökéletesen részletesen be van mutatva. Majd lehet, hogy ennek ellenére csinálnak róla videót, de nekem az Ánuszkríd 60 frémese több új információt hordozott. (Arról nem volt előtte hivatalos videó...) :wilting:
Én nekem nem hiányzik a videójuk, csak vicces, amikor olyat írnak le, hogy nem túl érdekes a teardown, miközben a sony videóját alig 70x annyian nézték meg, mint az övékét átlag :) Ők tudják, nekem igazából mindegy. Értem én, hogy az AC Unity futássebessége Series X-en sokszorta annyi játékost érdekel :nemtudom:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #53193 2020.10.11. 12:04

Moby írta:Én nekem nem hiányzik a videójuk, csak vicces, amikor olyat írnak le, hogy nem túl érdekes a teardown, miközben a sony videóját alig 70x annyian nézték meg, mint az övékét átlag :) Ők tudják, nekem igazából mindegy.
És ha a Sony minden multiplatform játékhoz kiadta volna 15 éve a saját összehasonlító frém videójukat, akkor lenne most DF? Miután a feleséged elmosogatott, még egyszer elmosogatod ugyanazt?

Vagy most akkor mindenki Xboxot fog venni, mert nem látták a DF elemzését a PS5 videóról? Bevált a DF+MS összeesküvés? PS5 iz doomed? DED konkrétan? MEG LETT PECSÉTELVE A SORSA? :ijedt:

Vagy nem történt semmi, nálam még ez opció.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #53194 2020.10.11. 12:36

Egyébként annyi történt az elmúlt egy évben, hogy az MS mutatott dolgokat, meghívott embereket, küldött gépeket, volt miről beszélni. Most is ott vannak a teszt gépek az embereknél, folyamatosan tolhatják a kontentet a szerződésük szerinti időpontokban/témákban.

A Sony meg nem csinált SEMMIT. (ilyen téren) Kiadták végre a videót, így láttunk egy db létező gépet.

Szerintetek a DF nem ment volna Sony rendezvényre? Nem kértek volna teszt gépet? Nem közölnének kontetet? Mert MEGY AZ MS CSEKK A HÓ VÉGÉN?! :wilting: :wilting: :wilting:

Konkértan a DF ölte meg az alap szériás Bone-t az egzakt teljesítmény elemző videókkal, hogy bemutatták évekig, hogy mekkora szar. Akkor gondolom nem ment a csekk, most meg má' igen.

Ne célozgassunk, mondjuk ki, hogy LE VANNAK FIZETVE. :nezze:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #53195 2020.10.11. 12:55

Tényleg nagy a baj, ha már azon kiakad a nép, hogy valaki valamit nem csinál, amit szerinte kellene.
Mondjuk akkor ezt is jol kitalálta a sony, mert az viszont sehol nem okozott ekkora felháborodást, higy visszatartották sokáig az árat, a formát, mindent, és azota se mutatnak SZART SE, amit tudunk, azt eg, eventen belül kb lehetett volna. De az se,, hogy élőben ilyen szirszar fotokat, meg japo yt-erektöl néhány pillantást láttunk.
De a df bezzeg nem hozta le, hogy igen, ha szetszeded a ps5öt, akkor ventit, hűtőbordát, némi nyáklapot találsz. Ömézin. Soha nem hittem volna, gyorsan meg is néznék rola egy elfogulatlan objektív elemzést,, hogy tényleg ez van benne.
Persze értem én, hogy nehéz, mert messze még a tavasz, amikor tényleg megjelenik a gép.
Avatar
Botond

Hozzászólás #53196 2020.10.11. 12:58

DanielT írta:Ne célozgassunk, mondjuk ki, hogy LE VANNAK FIZETVE. :nezze:
Az NVIDIA lefizette őket, hogy ne mutassák be az AMD belsejű PS5öt, mert az minden elemében tökéletes, és az nem lenne jó reklám az NVIDIÁnak. Ennyi történt, nincs itt más látnivaló!
Vídiabőrönd ismét lecsapott!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Botond 2020.10.11. 12:58-kor.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #53197 2020.10.11. 12:58

DanielT írta:Egyébként annyi történt az elmúlt egy évben, hogy az MS mutatott dolgokat, meghívott embereket, küldött gépeket, volt miről beszélni. Most is ott vannak a teszt gépek az embereknél, folyamatosan tolhatják a kontentet a szerződésük szerinti időpontokban/témákban.

A Sony meg nem csinált SEMMIT. (ilyen téren) Kiadták végre a videót, így láttunk egy db létező gépet.

Szerintetek a DF nem ment volna Sony rendezvényre? Nem kértek volna teszt gépet? Nem közölnének kontetet? Mert MEGY AZ MS CSEKK A HÓ VÉGÉN?! :wilting: :wilting: :wilting:

Konkértan a DF ölte meg az alap szériás Bone-t az egzakt teljesítmény elemző videókkal, hogy bemutatták évekig, hogy mekkora szar. Akkor gondolom nem ment a csekk, most meg má' igen.

Ne célozgassunk, mondjuk ki, hogy LE VANNAK FIZETVE. :nezze:

Tessék egy random event elemzése még augusztusból:
phpBB [media]

Ezzel sem foglalkozott valószínűleg senki rajtuk kívül.

phpBB [media]

Ez pedig a trailer analízis.
https://youtu.be/0yaZQychDBE
Avatar
DanielT

Hozzászólás #53198 2020.10.11. 13:00

Visszakerestem:

FÉL ÉV alatt 400k megtekintés az Xbox összerakós videóra, ami az első valódi betekintés volt a nextgenbe.

1 napon belül 230k megtekintés az Ánuszfrém videóra.

Hát ezek alapján én Ánuszfrém videókat csinálnék 0-24-ben ha ebből élnék. :nemtudom:
Avatar
Botond

Hozzászólás #53199 2020.10.11. 13:03

DanielT írta:Visszakerestem:

FÉL ÉV alatt 400k megtekintés az Xbox összerakós videóra, ami az első valódi betekintés volt a nextgenbe.

1 napon belül 230k megtekintés az Ánuszfrém videóra.

Hát ezek alapján én Ánuszfrém videókat csinálnék 0-24-ben ha ebből élnék. :nemtudom:
És 250k az RTX3080 felszopósra, nem véletlenül lépett közbe a VÍDIA sem, ők sem hülyék! :gonosz1:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #53200 2020.10.11. 13:03

TasManXT írta:Tessék egy random event elemzése még augusztusból:
[video]https://youtu.be/Qsu0J-yw0CI/video]
Ezzel sem foglalkozott valószínűleg senki rajtuk kívül.

[video]https://youtu.be/KnQd6W9BxLg/video]
Ez pedig a trailer analízis.
https://youtu.be/0yaZQychDBE
Hol vannak Sony+PS5 anyagok amiből hasonlókat csinálhattak volna? Vagy mondjuk ezeket se kellett volna lehozni, mint a PS5 teardown pornóalámondásos videót?

Vissza: “Leáldozott.hu”