A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
DanielT

Hozzászólás #52991 2020.10.07. 15:35

Moby írta:Nem létezik! :miaz:
Spoiler
Kép
Na majd te ülsz fel mögém akkor fogni! :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #52992 2020.10.07. 15:36

Juj. Most látom, a pöcsöm bordára a ramokról nem is viszi a hetapipe, csak a VRM-ről. A ramok továbbra is csak a lemez által vannak hűtve. Csodás! :eljen:
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #52993 2020.10.07. 15:37

DanielT írta:Akkora nagy állat lesz ez, hogy kocsival kell elmennem majd érte... :wilting: Hát ez nem hiányzik, pláne ha jutna launcskor.
Konzolvilágnál személyesen nem is lehet érte menni. Csak futárral vállalják.
Avatar
arty

Hozzászólás #52994 2020.10.07. 15:41

Moby írta:Tuti. Másrészt meg azon vergődtök, hogy a kurvaanyját a sonynak, hogy nem adott $400-ért egy pécé modularitású pécét, maiben $300 csak az SSD. Ami raádásul nem is cserélhető. Ha ennyire benne van a zabszem a seggbe, akkor kötni kell rá garanciahosszabbító biztosítást. Én őszintén szólva telibeketté...én nem akarok cserélgetni benne semmit. Soha többé.
ha a ps6-ban nem lesz optikai meghajtó, akkro ennek azért sokáig el kéne futnia majdan... :( sokat nem érek a garihosszabbítással 2031-ben...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #52995 2020.10.07. 15:43

TasManXT írta:Konzolvilágnál személyesen nem is lehet érte menni. Csak futárral vállalják.
Én az Alzában bízok most jobban launcsra. Nekem KV-s első kör nem jutott.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #52996 2020.10.07. 15:44

Moby írta:Juj. Most látom, a pöcsöm bordára a ramokról nem is viszi a hetapipe, csak a VRM-ről. A ramok továbbra is csak a lemez által vannak hűtve. Csodás! :eljen:
De az legalább jó nagy lemez! Hátha elkúszik rajta a hő a VRM bordáig! :nezze:

Kép
Avatar
deep

Hozzászólás #52997 2020.10.07. 15:45

DanielT írta:Na majd te ülsz fel mögém akkor fogni! :banplz:
Futár? Nekem a KV futárral hozza.
Avatar
Tom

Hozzászólás #52998 2020.10.07. 15:49

DanielT írta:Akkora nagy állat lesz ez, hogy kocsival kell elmennem majd érte... :wilting: Hát ez nem hiányzik, pláne ha jutna launcskor.

Menjen el érte a fitty fene. Hozzák szépen házhoz. Home officenak ennyi előnye legyen már :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #52999 2020.10.07. 15:54

Tom írta:Menjen el érte a fitty fene. Hozzák szépen házhoz. Home officenak ennyi előnye legyen már :D
Én elmentem volna érte, de nem engedik. Nem lesz személyes átvétel.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #53000 2020.10.07. 16:02

Tom írta:Menjen el érte a fitty fene. Hozzák szépen házhoz. Home officenak ennyi előnye legyen már :D
Gyűlölöm a futáros egész napos ideget... odamegyek 12 perc alatt, felveszem, hazaéerek 12 perc alatt. Kaksizás, reggeli után, kényelmesen és relaxban amikor akarok. Ez a high life, nem a csengőlesés! :idiota:
Avatar
Tom

Hozzászólás #53001 2020.10.07. 16:06

DanielT írta:Gyűlölöm a futáros egész napos ideget... odamegyek 12 perc alatt, felveszem, hazaéerek 12 perc alatt. Kaksizás, reggeli után, kényelmesen és relaxban amikor akarok. Ez a high life, nem a csengőlesés! :idiota:

Neee. Ennyire rá vagy pörögve :D Felhív a futár, hogy épp merre van arccal előre :D Múltkor a mariót korán reggel hozta az ember. Ő keltett :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #53002 2020.10.07. 16:12

Tom írta:Neee. Ennyire rá vagy pörögve :D Felhív a futár, hogy épp merre van arccal előre :D Múltkor a mariót korán reggel hozta az ember. Ő keltett :D
Nem csak a PS5 kapcsán, hanem bármi. Ha rendelek, inkább kérem a hozzám közeli kisboltba ami átvevőhelye több szállítónak. Lehet, hogy el kell mennem valamiért stb. PO-KOL a futár.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #53003 2020.10.07. 16:16

Tom írta:Neee. Ennyire rá vagy pörögve :D Felhív a futár, hogy épp merre van arccal előre :D Múltkor a mariót korán reggel hozta az ember. Ő keltett :D
Felhiv a futar? Max akkor ha nincs otthon senki, gondolom azt hiszi haza tudok teleportalni mindig, mondtam mar nekik h elore szolnanak jo lenne de ez tul nagy keres volt.
Avatar
Tom

Hozzászólás #53004 2020.10.07. 16:19

Micsu írta:Felhiv a futar? Max akkor ha nincs otthon senki, gondolom azt hiszi haza tudok teleportalni mindig, mondtam mar nekik h elore szolnanak jo lenne de ez tul nagy keres volt.

Engem fel szoktak hívni előtte, hogy nemsokára ekkor meg ekkor érkezik és, hogy jó-e az úgy. Lekopogom, de velem eddig még tök rendesek voltak mindig.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #53005 2020.10.07. 16:23

Tom írta:Engem fel szoktak hívni előtte, hogy nemsokára ekkor meg ekkor érkezik és, hogy jó-e az úgy. Lekopogom, de velem eddig még tök rendesek voltak mindig.
Hát ez nem általános. Ezerféle futár szolgáltató van, plusz a boltok saját sufnimegoldásai. Van aki hív, van aki nem, van ahol követhető van ahol nem és alapvetően egy POKOL. Főleg, ha nincs otthon mindig valaki a családból aki tuti átveszi, ha jön.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #53006 2020.10.07. 16:25

Tom írta:Engem fel szoktak hívni előtte, hogy nemsokára ekkor meg ekkor érkezik és, hogy jó-e az úgy. Lekopogom, de velem eddig még tök rendesek voltak mindig.
Irigyellek
Bar en nemelyikkel ossze marakodtam kemenyen :D (felhiv hol vagyok, mondom dolgozom, kis tulzassal elkezd pampogni miert nem vagyok otthon, ezzel fel is huzott, szerinted teged foglak varni egesz nap vagy hogy gondolod?
De neki ezt at kell adni es fizetos, jo akk vidd el egyik baratom atveszi, 1,5kmre lakik tolem, neki az ugy nem jo, jo akkor vidd oda ahonnan hoztad :D) bar azok mar reg nem dolgoznak, a postan vannak ugyanazok a futarok regota, tobbi cegnel felenk gyakran cserelodnek.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #53007 2020.10.07. 16:26

Ha valaki kicsit többet költene wireless fülesre mint 8 ezer, akkor itt van egy új Soundpeats kicsit 20k felett. Kickstarter projekt és ár, egyébként 30-40 között lesz.

Azt írják a legjobb hangú dual driveres cucc evör!!!!!!!!! Hát én meg elhittem és vettem ebből is, mert szenvedek.

LINK ha valakit érdekel esetleg.

szerk: JA és majd várhatom a futárt! :wilting: :wilting: :wilting:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #53008 2020.10.07. 16:27

Micsu írta:Irigyellek
Bar en nemelyikkel ossze marakodtam kemenyen :D (felhiv hol vagyok, mondom dolgozom, kis tulzassal elkezd pampogni miert nem vagyok otthon, ezzel fel is huzott, szerinted teged foglak varni egesz nap vagy hogy gondolod?
De neki ezt at kell adni es fizetos, jo akk vidd el egyik baratom atveszi, 1,5kmre lakik tolem, neki az ugy nem jo, jo akkor vidd oda ahonnan hoztad :D) bar azok mar reg nem dolgoznak, a postan vannak ugyanazok a futarok regota, tobbi cegnel felenk gyakran cserelodnek.
Na hát ezaz... hogy neked meg illene ott lenni ha már odarendeled. :nezze: Benzinkút, kisbó't stb a megoldás.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #53009 2020.10.07. 16:34

DanielT írta:Na hát ezaz... hogy neked meg illene ott lenni ha már odarendeled. :nezze: Benzinkút, kisbó't stb a megoldás.
Manapsag mar elviszik oda ahova mondom, nem nyafognak :D
Avatar
Tom

Hozzászólás #53010 2020.10.07. 16:37

Micsu írta:Irigyellek
Bar en nemelyikkel ossze marakodtam kemenyen :D (felhiv hol vagyok, mondom dolgozom, kis tulzassal elkezd pampogni miert nem vagyok otthon, ezzel fel is huzott, szerinted teged foglak varni egesz nap vagy hogy gondolod?
De neki ezt at kell adni es fizetos, jo akk vidd el egyik baratom atveszi, 1,5kmre lakik tolem, neki az ugy nem jo, jo akkor vidd oda ahonnan hoztad :D) bar azok mar reg nem dolgoznak, a postan vannak ugyanazok a futarok regota, tobbi cegnel felenk gyakran cserelodnek.

Ilyenkor kérd melóhelyre és nincs gond.
Avatar
arty

Hozzászólás #53011 2020.10.07. 16:38

Tom írta:Neee. Ennyire rá vagy pörögve :D Felhív a futár, hogy épp merre van arccal előre :D Múltkor a mariót korán reggel hozta az ember. Ő keltett :D
- július 2-vel kezdődött a legutóbbi esetem, futár azt hazudta, hogy nem voltam itthon és a postaládám se elég nagy a játékhoz, de értesített... (nem kaptam értesítést, postaládám elég nagy -> sose járt itt, hazuggecik), 2 hónap alatt kapta vissza a küldő fél a játékot (másodszor magyar posta vesztette el, de azok most csak 1 hónapra, így végül tegnapra kihozták... (postán reklamálás, kerestetés, "miértnemvármégegyhetet"... imádtam!)
- csengőben lemerült az elem, ha jön is a futár, tán meg se hallom :D
- minden alkalom boldogság, amikor felülhetek a "motoromra" és kicsit mehetek végre vele a városban :D

személyesátvétel > futárosátvétel (úgy néz ki lesz xsx-em, haver haverja elvileg szerez)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #53012 2020.10.07. 16:40

Tom írta:Ilyenkor kérd melóhelyre és nincs gond.
Egy irodistanak ez oke de nem nekem aki ceget vezet meg gepben ul vagy uton van.
Avatar
Tom

Hozzászólás #53013 2020.10.07. 16:44

arty írta:- július 2-vel kezdődött a legutóbbi esetem, futár azt hazudta, hogy nem voltam itthon és a postaládám se elég nagy a játékhoz, de értesített... (nem kaptam értesítést, postaládám elég nagy -> sose járt itt, hazuggecik), 2 hónap alatt kapta vissza a küldő fél a játékot (másodszor magyar posta vesztette el, de azok most csak 1 hónapra, így végül tegnapra kihozták... (postán reklamálás, kerestetés, "miértnemvármégegyhetet"... imádtam!)
- csengőben lemerült az elem, ha jön is a futár, tán meg se hallom :D
- minden alkalom boldogság, amikor felülhetek a "motoromra" és kicsit mehetek végre vele a városban :D

személyesátvétel > futárosátvétel (úgy néz ki lesz xsx-em, haver haverja elvileg szerez)

Nálunk a póstások kiborítóak. Jön valami hivatalos levél, na a póstás az nem csönget, hanem egyből dobja az értesítőt és lehet beszambázni a nagypostára másnap. Azt nagyon utálom.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Tom 2020.10.07. 16:47-kor.
Avatar
Tom

Hozzászólás #53014 2020.10.07. 16:46

Micsu írta:Egy irodistanak ez oke de nem nekem aki ceget vezet meg gepben ul vagy uton van.

Igaz így nehezebb. De átveszi valamelyik alkalmazottad. Recepciós átveszi. Mondjuk így lehet tényleg jobb, amit Dani is mondott, hogy közeli pickup pontra kérni.
Avatar
arty

Hozzászólás #53015 2020.10.07. 16:50

Tom írta:Nálunk a póstások kiborítóak. Jön valami hivatalos levél, na a póstás az nem csönget, hanem egyből dobja az értesítőt és lehet beszambázni a nagypostára másnap. Az nagyon utálom.
én azt hittem ez azért van, mert csak a cetliket hozzák ki, meg is értem, sok a kis csomag, bringa, stb, de 2 napja épp engedem ki a kutyát, látom h éppen áll meg a bringával és dobná az értesítést (meg se próbált csengetni!!!), kérdezem mizu, veszi elő a kis pakkot és odaadta.... WTF? kihozza, hogy aztán meg se próbálja kézbesíteni?!?! (amugy tudom miért: mert irgalmatlan túlzó címmennyiséget kapnak egy napra... de hogy mégis ott van nála a sok cucc???)

nehéz őket utálni, mióta családban lett "póstás" :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #53016 2020.10.07. 16:59

arty írta:nehéz őket utálni, mióta családban lett "póstás" :D
Azt írtad, hogy múltkor eldumált Dani a feleségeddel, de ilyen gyorsan el is vette? :banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #53017 2020.10.07. 17:02

Zóanagyvarázsló írta:Azt írtad, hogy múltkor eldumált Dani a feleségeddel, de ilyen gyorsan el is vette? :banplz:
phpBB [media]
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #53018 2020.10.07. 17:03

DanielT írta:És ki használ 10 éves vinyókat? Nem létző problémákról beszélünk. Illetve olyanról, ami semmivel nem kockázatosabb mint korábban.

Azzal a kiegészítéssel, hogy SSD-t lehet mindenféle noname szemétgyárból venni, míg vinyót sose lehetett. Hát aki olyat vesz, az így járt. :nemtudom:
A mostani még csak 6 éves a PC-ben, még kell neki pár év. A PS3-ban viszont már 8 éves a cucc, és fog még pörögni. Mondjuk az évi pár bekapcoslásba nem fog egyhamar beledögleni.

SSD-gondot még én sem éltem át, míg HDD már három is ment tönkre gariidőn belül, és még néhány utána. Kevesebb van, amiről az utolsó emlékem a működőképessége, mint a fordítottja.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #53019 2020.10.07. 17:08

Zóanagyvarázsló írta:Azt írtad, hogy múltkor eldumált Dani a feleségeddel, de ilyen gyorsan el is vette? :banplz:
Csodálkozol? Instant lett gyerekem, kutyám plusz Arty is kapott láthatást, szal' két hetente nálunk alszik! Legközelebb hozza a kormányt is! :banplz:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #53020 2020.10.07. 17:13

DanielT írta:Hát ez nem általános. Ezerféle futár szolgáltató van, plusz a boltok saját sufnimegoldásai. Van aki hív, van aki nem, van ahol követhető van ahol nem és alapvetően egy POKOL. Főleg, ha nincs otthon mindig valaki a családból aki tuti átveszi, ha jön.
Húszból egy, aki felhívott engem, hogy mikorra érkezik előre, és nem úgy, hogy 5 perc múlva már itt van. Ez csak arra jó, hogy tudja az ember, nagyobb tetteket elkövetni már ne menjen budira. Annyira hullámzik a megoldás, még cégeknél is, hogy fene se tudja.

Azért van elég home office ahhoz, hogy ne legyen gond, de én is szoktam kérni átvételi pontra. Ez legtöbbször 2x10-50 méteres kitérőt jelentett. Tévét mondjuk itthonra hozatnék, ahogy a 30 mázsa tűzifát sem Pick Pack Pontra kérem.

A könyvesbolt a legegyyszerűbb, itt van 7-percre, szinte mindenképp útba esik, és hálózaton belül bármit áttolnak a saját boltjukba ingyen.

Nyilván ott is van sok minden, de még több minden nincs, és egyébként úgyis online kell rendelni, mert az utcáról beszambázva megvenni egy könyvet drágább, ha nem foglalózod le előre. Akár 27%-ot is rávernek. Tehát ha bemész bánészkodni, akkor vinni kell okostelefont, és azon megvenni a helyben halmokban található könyvet, remélve, hogy feldolgozzák anyi idő alatt, hogy át is tudod belátható időn belül venni.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #53021 2020.10.07. 17:14

DanielT írta:Csodálkozol? Instant lett gyerekem, kutyám plusz Arty is kapott láthatást, szal' két hetente nálunk alszik! Legközelebb hozza a kormányt is! :banplz:
Így új értelmet nyer a postán maradó kifejezés is :idiota:
Avatar
Necro

Hozzászólás #53022 2020.10.07. 17:19

DanielT írta:Ha valaki kicsit többet költene wireless fülesre mint 8 ezer, akkor itt van egy új Soundpeats kicsit 20k felett. Kickstarter projekt és ár, egyébként 30-40 között lesz.

Azt írják a legjobb hangú dual driveres cucc evör!!!!!!!!! Hát én meg elhittem és vettem ebből is, mert szenvedek.

LINK ha valakit érdekel esetleg.

szerk: JA és majd várhatom a futárt! :wilting: :wilting: :wilting:
Befizettem
Avatar
DanielT

Hozzászólás #53023 2020.10.07. 17:19

Zóanagyvarázsló írta:Tévét mondjuk itthonra hozatnék, ahogy a 30 mázsa tűzifát sem Pick Pack Pontra kérem.
Hát elhiheted, hogy a csempét meg a kanapét, beltéri ajtókat én se oda fogom szállíttatni. :banplz: Viszont a csapjaim pl holnap oda mennek.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #53024 2020.10.07. 17:20

Necro írta:Befizettem
Jóvan, remélem beválik majd. Ha nem, legalább tudod kit kell okolni, néha már ez is sokat segít. :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #53025 2020.10.07. 17:27

Változik a torfi leveling, és a trofik kinézete is. Mostmár bedobhatják az új UI-t, más már nem maradt.
Kép
Avatar
Micsu

Hozzászólás #53026 2020.10.07. 17:28

Csippan vagy nem csippan itt ez a lenyeg :nezze:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #53027 2020.10.07. 17:51

Szerintem ebben a videóban egy fontos dolog van: benne van a táp. :D
A többi inkább érdekeske, de maj meglássuk kateg.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #53028 2020.10.07. 18:04

DanielT írta:Hát ez nem általános. Ezerféle futár szolgáltató van, plusz a boltok saját sufnimegoldásai. Van aki hív, van aki nem, van ahol követhető van ahol nem és alapvetően egy POKOL. Főleg, ha nincs otthon mindig valaki a családból aki tuti átveszi, ha jön.
Vagy van a telekom, akinek a futarja nem adhatja at masnak, csak nekem. Hiaba a felesegem, egy a lakcimunk, stb, nem. Csak nekem, aki1valahol vagyok napkozben valamikor. Csak az fix, h reggel mikor indulok el. De 3 napnyi baszakodas utan odahoztak reggel melo elott a c9et
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #53029 2020.10.07. 18:06

DanielT írta:Na ez valami őrületesen állat. 1000x ütősebb mint összeadva minden amit a nextgen konzolokon mutattak.
[video]https://youtu.be/_gQ202CFKzA[/vide]
Csak sajna nem nagyon supportálják játékok. Lassan 2 éve lesz DLSS-t támogató videokártyám, és még csak egy játékom van, az is csak DLSS 1.x-et támogat - ami még szar.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #53030 2020.10.07. 18:07

Moby írta:Nem. Az érv a cserélhetetlensége mellett az, hogy mivel ez nem egy nvme-s basz(full custom cucc), hiába lenne csavar által rögzítve, az maximum a sony szervizesek életét könnyítenék, nem a tiedet.
De ha lehet kiegésziteni egy nvme-s basszal,, akkor mi a bubanatos toknek kellett? Aze h a koltsegbe biztos ne ferjen egy leheletnyivel tobb powa? Mer igy szerintem total felesleges volt. Foleg ha tenyleg kb 600giga marad.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #53031 2020.10.07. 18:09

Én a pik-pak, meg posta-, meg kútpontokat bírom.
Én sem akarok futárokhoz időzítgetni, meg ugrálni.
(Beküldöm a *pontra a feleséget, aztá hazahozza. :idiota: )
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #53032 2020.10.07. 18:10

Mekee írta:De ha lehet kiegésziteni egy nvme-s basszal,, akkor mi a bubanatos toknek kellett? Aze h a koltsegbe biztos ne ferjen egy leheletnyivel tobb powa? Mer igy szerintem total felesleges volt. Foleg ha tenyleg kb 600giga marad.
Bevétel perifériákból...
Valszeg amúgy arról lassabb lesz minden.
Avatar
Moby

Hozzászólás #53033 2020.10.07. 18:20

Mekee írta:De ha lehet kiegésziteni egy nvme-s basszal,, akkor mi a bubanatos toknek kellett? Aze h a koltsegbe biztos ne ferjen egy leheletnyivel tobb powa? Mer igy szerintem total felesleges volt. Foleg ha tenyleg kb 600giga marad.
Nyugika, lesznek limitációk, hogy mit lehet, és mit nem a bővítésen.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #53034 2020.10.07. 18:26

aabyssx írta:Szerintem ebben a videóban egy fontos dolog van: benne van a táp. :D
A többi inkább érdekeske, de maj meglássuk kateg.
Ami egyébként meglepő, mert eddig az összes Playstationban benne volt* és az XSX-ben is benne van. :idiota:

350 wattos tápot kintre rakni csak ventivel lehetne az meg felejtős.

*Ami nem slim revízió
Avatar
Moby

Hozzászólás #53035 2020.10.07. 18:36

Egyébként ez a leak ezek szerint valós volt. Ami nagyon ritka alkalom volt ebben a genváltásban.
Spoiler
Kép
Avatar
Mekee

Hozzászólás #53036 2020.10.07. 20:46

Moby írta:Nyugika, lesznek limitációk, hogy mit lehet, és mit nem a bővítésen.
Remélem is, pl csak kép-video, játék nem lehet rajta, vagy legalább, ha azon van, akkor lesz minden játékban ujra szűk járatokon átbújás az ott már jelentkező töltési idők miatt, vagy valami :ravasz1:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #53037 2020.10.07. 20:48

Moby írta:Egyébként ez a leak ezek szerint valós volt. Ami nagyon ritka alkalom volt ebben a genváltásban.
Spoiler
Kép
Frankó, mert akkor mire veszem, beszerzek egy
Spoiler
Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #53038 2020.10.07. 21:55

Mekee írta:Remélem is, pl csak kép-video, játék nem lehet rajta, vagy legalább, ha azon van, akkor lesz minden játékban ujra szűk járatokon átbújás az ott már jelentkező töltési idők miatt, vagy valami :ravasz1:
De lehet rajta játék is. De szerintem a quick resume dumpokat oda nem fogja beengedni. De ezt majd meglátjuk. Kapható olyan gyors ssd mint ami benne van, nem is kerül többe, mint a többi hasonló.
Avatar
Moby

Hozzászólás #53039 2020.10.07. 21:56

Mekee írta:Frankó, mert akkor mire veszem, beszerzek egy
Spoiler
Kép
Nem az oldallapra gondoltam spec, hanem a háttérben a szétborított PS5-re :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #53040 2020.10.08. 08:26

Alza írt, hogy szívesen látnak 2021-ben a PS5 - ért. Zsír.
Avatar
Moby

Hozzászólás #53041 2020.10.08. 08:36

DanielT írta:Alza írt, hogy szívesen látnak 2021-ben a PS5 - ért. Zsír.
Ezt írtam a múltkor. A nem hivatalos sony partnereknek lófasz lesz novemberben, nem ps5. Cserébe ki is fizetted nekik előre.

/Egyébként én is kaptam tőlük. Amikor úgy volt, hogy a KV törölte a rendelésem, leadtam náluk egyet. Ugyanez. Várhatóan 2021 első negyedévében tudnak szállítani.
"Alábbi, PlayStation 5 konzol rendelésével kapcsolatban szeretnénk tájékoztatni Önt: xxxxxxxxx . Megerősítjük, hogy Ön továbbra is a várólistán van, azonban a gyártótól kapott aktuális információk alapján, sajnos nem tudjuk garantálni a konzol karácsony előtti kiszállítását. A rendelés teljesítése várhatóan 2021 első negyedévére tehető. Mindent megteszünk annak érdekében, hogy a lehető legtöbb megrendelést mihamarabb kiszállítsuk, amennyiben több árut kapunk a gyártótól, vagy a meglévő megrendelések visszamondása miatt felszabadul készlet, a további leadott rendeléseket prioritásként kezeljük, a rendelések leadásának időrendjében."
Avatar
DanielT

Hozzászólás #53042 2020.10.08. 08:43

Moby írta:Ezt írtam a múltkor. A nem hivatalos sony partnereknek lófasz lesz novemberben, nem ps5. Cserébe ki is fizetted nekik előre.
Sok mindent írtál az elmúlt időszakban, ami miatt már attól tartottam nehogy az egyik reggel kényszerzubbonyban ébredj egy nagyon puha falú szobában. :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #53043 2020.10.08. 08:51

DanielT írta:Sok mindent írtál az elmúlt időszakban, ami miatt már attól tartottam nehogy az egyik reggel kényszerzubbonyban ébredj egy nagyon puha falú szobában. :idiota:
Viszont van akinek jutott, tehát egy 5-10 darabot sikerült behúznia az alzának is, de ezek szerint a reggeli rendeléseddel is már kipotyogtál belőle.
Alábbi rendelésével kapcsolatban szeretnénk tájékoztatni Önt: xxxxxxxxxxxxxxxxxx. Mindent megteszünk azért, hogy karácsonyig kiszállítsuk a PlayStation 5 konzolját, a beszállító által előrejelzett dátum alapján. A korai előrendelésének köszönhetően, az Ön rendelése várhatóan azon rendelések közé fog tartozni, amelyek készen állnak majd szállításra a hivatalos megjelenés napjára.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #53044 2020.10.08. 08:55

Moby írta:Viszont van akinek jutott, tehát egy 5-10 darabot sikerült behúznia az alzának is, de ezek szerint a reggeli rendeléseddel is már kipotyogtál belőle.
Főleg, hogy még 180-ért adtam le, nem 185-ért... nem lepne meg, ha "valamiért" hátrébb sorolódnék az óccsó gépemmel. :szomoru1:
Avatar
Moby

Hozzászólás #53045 2020.10.08. 08:58

DanielT írta:Főleg, hogy még 180-ért adtam le, nem 185-ért... nem lepne meg, ha "valamiért" hátrébb sorolódnék az óccsó gépemmel. :szomoru1:
Ő is ennyiért vette meg. De még reggel 6-kor. Mondom, szerintem pár darabot kapnak.
Avatar
deep

Hozzászólás #53046 2020.10.08. 09:15

DanielT írta:Alza írt, hogy szívesen látnak 2021-ben a PS5 - ért. Zsír.
Same here, csattant a cancel. 2021-ben kenjék a hajukra.
Avatar
Botond

Hozzászólás #53047 2020.10.08. 09:48

DanielT írta:Alza írt, hogy szívesen látnak 2021-ben a PS5 - ért. Zsír.
Hát tényleg sajnálom. Kimaxoljátok a fullba tolást fanboiság vonalon, tegnapi nap különösen erős volt Tasman és Kandurex támogatásával, de ettől függetlenül drukkolok, hogy kapjatok gépet, mert ez a szocialista hiánygazdaság feeling nem bejövős. Ez egyszer elég volt, nem kéne visszahozni. Szóval drukkolok srácok, kitartás, majd lesz vhogy.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #53048 2020.10.08. 09:56

Botond írta:Hát tényleg sajnálom. Kimaxoljátok a fullba tolást fanboiság vonalon
Mert venni akarok egy gépet. Ez a maxolás? Akkor mi a min-olás? Ha nem akarok venni? A kettő között esetleg mi lenne az ideális? :nemtudom:
Avatar
arty

Hozzászólás #53049 2020.10.08. 10:08

Mekee írta:Frankó, mert akkor mire veszem, beszerzek egy
Spoiler
Kép
+1
Avatar
arty

Hozzászólás #53050 2020.10.08. 10:11

DanielT írta:Alza írt, hogy szívesen látnak 2021-ben a PS5 - ért. Zsír.
Ezekután - kényszerből - se veszed a JOBB gépet? :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #53051 2020.10.08. 10:14

DanielT írta:Mert venni akarok egy gépet. Ez a maxolás? Akkor mi a min-olás? Ha nem akarok venni? A kettő között esetleg mi lenne az ideális? :nemtudom:
Tegnap nem a vásárlásról volt szó, hanem a hangos-hangos, amit a sony csinál az csak jó lehet, de ha vmi kritika mégis felmerül akkor arra csak bezzegazms lehet a válasz, mert hát oviban is már ennyike volt a megoldás, hogy ha büdös a tornazoknid, akkor semmi baj, elég annyit mondani, hogy pistikéé még büdösebb és akkor az jó is. Erre gondoltam maxolás alatt.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #53052 2020.10.08. 10:51

Botond írta:Tegnap nem a vásárlásról volt szó, hanem a hangos-hangos, amit a sony csinál az csak jó lehet, de ha vmi kritika mégis felmerül akkor arra csak bezzegazms lehet a válasz, mert hát oviban is már ennyike volt a megoldás, hogy ha büdös a tornazoknid, akkor semmi baj, elég annyit mondani, hogy pistikéé még büdösebb és akkor az jó is. Erre gondoltam maxolás alatt.
Na hát azt akkor ne nekem célozva írd, mert én csak annyit szóltam hozzá, hogy eddig FOS volt amit a Sony 2006 óta produkált.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #53053 2020.10.08. 10:55

arty írta:Ezekután - kényszerből - se veszed a JOBB gépet? :D
Na most mondd meg! Pedig tudom, hogy lenne rajta Halo meg az elmebeteg csaj újabb kalandjai és mégse!

Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #53054 2020.10.08. 10:58

DanielT írta:Mert venni akarok egy gépet. Ez a maxolás? Akkor mi a min-olás? Ha nem akarok venni? A kettő között esetleg mi lenne az ideális? :nemtudom:
Amúgy nem tudom hogy a faszba nem jutott neked a KV-ból. Volt az a sony-s akció, amikor elnézést kértek, és megígérték, hogy kerítenek még több gépet. Ebből az lett, hogy a KV-nak is jutott még pár az első körre pluszban, és el is jutottak az osztogatásban jún13 utánra is. Nem értem, téged hogy nem hívtak fel. Visszamondtad?
Avatar
Micsu

Hozzászólás #53055 2020.10.08. 11:01

Moby írta:Amúgy nem tudom hogy a faszba nem jutott neked a KV-ból. Volt az a sony-s akció, amikor elnézést kértek, és megígérték, hogy kerítenek még több gépet. Ebből az lett, hogy a KV-nak is jutott még pár az első körre pluszban, és el is jutottak az osztogatásban jún13 utánra is. Nem értem, téged hogy nem hívtak fel. Visszamondtad?
5 ezer forint miatt valszeg :D (jah az az alza volt)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Micsu 2020.10.08. 11:01-kor.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #53056 2020.10.08. 11:01

Moby írta:Amúgy nem tudom hogy a faszba nem jutott neked a KV-ból. Volt az a sony-s akció, amikor elnézést kértek, és megígérték, hogy kerítenek még több gépet. Ebből az lett, hogy a KV-nak is jutott még pár az első körre pluszban, és el is jutottak az osztogatásban jún13 utánra is. Nem értem, téged hogy nem hívtak fel. Visszamondtad?
Van 20 ezres foglaló kuponom, de teljesen más rendelésszámon mint az eredeti. Emiatt írtam nekik mailt, mert szerintem iszonyatosan elbaszták. Várom a választ. Senki soha nem hívott fel.
Avatar
Moby

Hozzászólás #53057 2020.10.08. 11:11

DanielT írta:Van 20 ezres foglaló kuponom, de teljesen más rendelésszámon mint az eredeti. Emiatt írtam nekik mailt, mert szerintem iszonyatosan elbaszták. Várom a választ. Senki soha nem hívott fel.
Annak van egy önálló rendelésszáma, és maga a kupon nem kapcsolódik az eredeti rendeléshez(legalábbis én nem látok sehol erre utaló jelet, csak van egy kuponom, és egy "emailben megerősítve" státuszú ps5 rendelésem). De akkor van géped. Akkor mi a jó istent sajnáltatod itt magad az alzás hülyeség miatt? :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #53058 2020.10.08. 11:52

Moby írta:Annak van egy önálló rendelésszáma, és maga a kupon nem kapcsolódik az eredeti rendeléshez(legalábbis én nem látok sehol erre utaló jelet, csak van egy kuponom, és egy "emailben megerősítve" státuszú ps5 rendelésem). De akkor van géped. Akkor mi a jó istent sajnáltatod itt magad az alzás hülyeség miatt? :D
Nem sajnáltatom én magam, teljesen megölt az elmúlt 6 hónap lakáspokla. Nekem már nincsenek se elvárásaim, se érzéseim, se igényeim. Létezek és ezzel beérem. :idiota:

JA!!! És még el se kezdődött _SEMMILYEN_ belső munkálat. SEMMI.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #53059 2020.10.08. 11:54

Este 6-tól Zen 3 event:
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #53060 2020.10.08. 11:57

benőmenő írta:Este 6-tól Zen 3 event:
[video]https://www.youtube.com/watch?v=iuiO6rqYV4o[/video
Where gaming BEGINS. Azbazmeg. Egy szaros új procitól, amikor már most is BÁRMELYIK elég bármire. Attól aztán most már nagyon el lesz kezdve a géming. HŰDE EL LESZ! :wilting: :wilting: :wilting:

Vissza: “Leáldozott.hu”