A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Micsu

Hozzászólás #5251 2016.06.14. 17:11

DanielT írta:Az a tök jó, hogy az új Nyúlszeksz nem sárga. Ja de. :vomit:
dubai amúgy is sárga tudod :D
egyébként szép nagy downgrade van a grafikában :)
Avatar
Necro

Hozzászólás #5252 2016.06.14. 17:13

Na, holnap elvileg megjön a fejhallgatóm.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #5253 2016.06.14. 18:26

Botond írta:Azt mondod a hat éves fiamnak is építsek 900k-ból egy konfigot? Írni olvasni még nem tud, mert ovis, de az a havi 2*1 óra lego cím megér újabb 900k-t, igazad van! :eljen:
hát ha feltétlen azt gondolod hogy a bonet csak egy 900k-s pc válthat fel, akkor igen!
Ellenben létezik ez alatt is pc ami azt a pàr lego cimet elviszi, valamint ott a pisi4, amin te is tolhatsz bármit esetleg ami csak ott van.
Avatar
Botond

Hozzászólás #5254 2016.06.14. 18:33

Mekee írta:hát ha feltétlen azt gondolod hogy a bonet csak egy 900k-s pc válthat fel, akkor igen!
Ellenben létezik ez alatt is pc ami azt a pàr lego cimet elviszi, valamint ott a pisi4, amin te is tolhatsz bármit esetleg ami csak ott van.
De ha egyszer boxra van meg a sok kiddie cucc...
Avatar
Botond

Hozzászólás #5255 2016.06.14. 18:36

donatus13 írta:Ugye te se gondolod ,hogy a fiad 4k-ra és ultra high beállításokra vágyik ? Lego játékokhoz egy 100k-s használt gép is elég, kollégám is ezt vette nekik fifához meg ilyesmikhez. Persze a gyerekének mindenki jót akar:)
Mondom hat éves. Konzolt benyomja rányom a gémer és indul, fölösleges PC-vel szivatni. Meg poresz, horror, horrorporesz se kerül a gépre és a látókörébe a boxon. Plusz arra vannak gyerekjátékaim.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #5256 2016.06.14. 18:41

Botond írta:Mondom hat éves. Konzolt benyomja rányom a gémer és indul, fölösleges PC-vel szivatni. Meg poresz, horror, horrorporesz se kerül a gépre és a látókörébe a boxon. Plusz arra vannak gyerekjátékaim.
vedd meg tottitol a bonet, neki van kinectje is, bar lehet h o nem fog cserelni mivel ot nem erdekli a tobbletpowa
Avatar
Botond

Hozzászólás #5257 2016.06.14. 18:49

Micsu írta:vedd meg tottitol a bonet, neki van kinectje is, bar lehet h o nem fog cserelni mivel ot nem erdekli a tobbletpowa
Őszig kitart a 360, kint lesz, meg nagyinál, meg nyaralunk, meg stb, szal nem égető, ősszel majd szétnézek mikor kapcsolják le a 360 szervereket, mennyire melegszik az s, mennyire használható az USB-s kinect, stb, aztán eldöntöm. Még aztán az is lehet megfogadom mekee tanácsát, és miután bedobtam a gépembe a pascaltitánt utána építek a gyereknek vmi lowbudget steamgépet a founder1080as köré! :zavart1:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #5258 2016.06.14. 18:57

Botond írta:Őszig kitart a 360, kint lesz, meg nagyinál, meg nyaralunk, meg stb, szal nem égető, ősszel majd szétnézek mikor kapcsolják le a 360 szervereket, mennyire melegszik az s, mennyire használható az USB-s kinect, stb, aztán eldöntöm. Még aztán az is lehet megfogadom mekee tanácsát, és miután bedobtam a gépembe a pascaltitánt utána építek a gyereknek vmi lowbudget steamgépet a founder1080as köré! :zavart1:
steam nagyképernyő meg szülői felügyelet, és máris kb ugyanott vagy.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #5259 2016.06.14. 20:15

arty írta:nem az elso fps lett volna, amit a grafert tolok vegig :p
De melyik lesz az első, amit a játékmenetért fogsz? :ravasz1:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #5260 2016.06.14. 20:15

Zóanagyvarázsló írta:De melyik lesz az első, amit a játékmenetért fogsz? :ravasz1:
Gyere máááááá!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #5261 2016.06.14. 20:16

Micsu írta:utolso jo nfs a porche volt, tobbi fingot nem ert
Ezt itt az NFS: The Run rajongói klubjában elsütni bátor cselekedet volt! :eljen:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #5262 2016.06.14. 20:16

DanielT írta:Gyere máááááá!
Pillanat, de tényleg. Tudom, hogy hiányzom!
Avatar
deep

Hozzászólás #5263 2016.06.14. 20:53

Micsoda rasszizmus, hogy a Nintendo streamet nem írtad ki DT!? :D
Avatar
arty

Hozzászólás #5264 2016.06.14. 21:20

Micsu írta:nézd át a friends listád, lehet már itt is törölt vki :banplz:
:DDDDDDD

---

https://marketplace.xbox.com/hu-HU/Product/TEKKEN-TAG-TOURNAMENT-2/66acd000-77fe-1000-9115-d8024e4d0859

Tekken TAG ingyen - az élet császárainak (live gold kell hozzá, utána 360on és oneon is lehet ütlegelni egymást, akár négyen, offline)

2017-ig ki lehet vele huzni :D
Avatar
arty

Hozzászólás #5265 2016.06.14. 21:24

Necro írta:Na, holnap elvileg megjön a fejhallgatóm.
cloud2 birkanyáj edisön?

review2: nagyon bejön, zenére is okés, bár a fejem kissé nyomja (túl erősen szorít), a wireless után zajmentes ám a drót azé' zavaró. valamit valamiért.

külön vicces, hogy pc/ps4 - usb-vel bedugom és megy
xbón, amin ugye WIN10 van, szart nem tud vele kezdeni.......... kurva anyád MS!

és ezeknek a büdös kreténeknek immár háromféle kontrollerje van... nekem persze a legszarabb :( ergo baszhatom a fülesem, újabb ráköltés/macera.
Avatar
arty

Hozzászólás #5266 2016.06.14. 21:29

Zóanagyvarázsló írta:De melyik lesz az első, amit a játékmenetért fogsz? :ravasz1:
R6Vegas 3 ilyen lenne, de sose fog megjelenni ... (első kettő a kedvenceim, taktikai súter lájt) :P
Legújabb Wolfensteinek... najo, valójában ott is a setting vonzott, de a behozott lopakodás miatt 10/10.
Black
Doom'16

biztos van még... :) de az tény, h a graf egy fps esetén kiemelten fontos*

*kivéve, ha 007 a téma, azok egyik se nagy szám és mégis....

mindegy, kedvenc műfajom, készpassz!
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #5267 2016.06.14. 22:16

Playstation konf:

valami outdoor pre-show: skip
szimfonikus zenekar: valami giccses filmzenét játszanak. minek?
God of War: out of place, dühös apuci-isten és a vegetáriánus gyereke, Resident Evil nézetből? LOL, ez még érdekes is lehet! Technikás nem hiszem, de legalább más.
Days Gone: túlszaturált post-apocalyptic(?) redneck-báonihánör sztori? Én már ezeket a zombis játékokat nem tudom megkülönböztetni egymástól.
Last Guardian: LOL, ezt még tartják lélegeztetőgépen? A fejlesztői már rég leléptek a játékiparból. Hú, de leáldozott a játékoknak!
Robotdínós caveman játék (Horizon): ez mintha lett volna múlt évben is trailer-ware szinten. Nem tudom eldönteni, hogy érdekel-e, de már pozitív, ha nem skippelem azonnal. Áh, nem szimpik ezek az elfuserált indiánok.
Detroit: androidos, szájbőrpánk témákat bírom, de ez nem tudom, hogy játék lesz-e
Resident Evil akármennyi: a kiírásig meg voltam győződve, hogy ez Silent Hill lesz. Akármi lehet.
PS VR: engem ez mindig érdekelt, de még hátra van, hogy én lássam értelmét, hogy ne gimmick legyen
SW X-Wing: én még 1994 körül a DOS-os X-Winget és Tie Fightert nagyon bírtam, agyon játszottam. Volt hozzá analóg joystickem is. Azóta viszont semmilyen SW licence-broáfot nem. Nem is nagyon bízom bennük.
Final Fantasy: ez talán érdekel. Nemtom mennyire okos a sztori és technikás a játék.
COD Infinite Warfare: ez igényesnek tűnik a primkó szoldzsafílin ellenére, de túl stresszes. Össze-vissza robban, meg lő minden, tiszta törmelék, meg meteorit stb. Michael Bay szarság lehet.
COD Modern Warfare: skip
Crash Bandicot: skip, sosem kötött le
Lego SW: skip
Kojima is back: drogos music video licencelt színésszel, fogalmam sincs, hgoy ez mi lesz. Viszont Kojimához köthető dolgok a Metal Geareeken kívül felejthetők voltak...
Spiderman 4: Insomniackal? Hánemtom. Én a Batmanokat képes voltam játszani régen, pedig nem rajongok a licence-broáfért.
Yakuza: egy pillanatra láttam Yakuza játékot. Az engem érdekel. Azok baromi jók.

Talán ez volt a leg kevésbé fárasztó konf., azonban biztos segített, hogy látens sonyfanboy vagyok. Minden esetre venni nem vennék semmit asszem.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #5268 2016.06.14. 22:27

arty írta:cloud2 birkanyáj edisön?

review2: nagyon bejön, zenére is okés, bár a fejem kissé nyomja (túl erősen szorít), a wireless után zajmentes ám a drót azé' zavaró. valamit valamiért.

külön vicces, hogy pc/ps4 - usb-vel bedugom és megy
xbón, amin ugye WIN10 van, szart nem tud vele kezdeni.......... kurva anyád MS!
No mifene most jött meg? énmá rég belaktam a fülemmel, bár ez 3e-el drágább volt volt, cserébe elmentem érte és a kezembe nyomták.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #5269 2016.06.14. 22:34

Nintendo konf/faház-akármi:

Pokemon: skip
Zelda: állati jó lett volna 10 éve! Art direction nagyon jó! A rajzos kinézet segít időtlennek tűnni még akkor is, ha egy kenyérpirítón fut. Animációk szarok, maradhattak volna a full cartoony Wind Waker kinézetnél...
Jó ég, hogy néz ki az a kontroller?!? Totál elfelejtettem, hogy ilyen van. Link belemászott egy faágba gyomorral. Hú, ez nagyon pre-pre-alfa fázisban lévő fejlesztésnek tűnik. Free roaming, nem tudom, hogy a gyerekeim tudnák-e játszani...
Nyomokban Icora és Colossusra emlékeztet.
Kár, hogy ezek a fejlesztők be vannak korlátozva arra, hogy egy krumplilámpára készítsenek játékot!
Ennyi? Ennyi.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #5270 2016.06.14. 22:41

Papíron erősebb bogz és PS4: ezek engem lehet, hogy érdekelni fognak Tekken 7 staionként, mert azt a platformot kell majd vennem, ahol lesz a community (hacsak nem oldják meg a 3 platform között a cross-playt). 4K bullshit valszeg, vagy 30FPS-ben gondolkodnak.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #5271 2016.06.14. 23:38

be is szarok ha a tekken 30 fps lesz, akkor meg mégjobban ha te meg beállnál bohóckodni
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #5272 2016.06.15. 00:15

Micsu írta:be is szarok ha a tekken 30 fps lesz, akkor meg mégjobban ha te meg beállnál bohóckodni


Az nem az. Már most sem (arcade-ben létezik már 1,5 éve a játék). Nem is tudna másképpen működni, mert e-sport cucc.

Azt akartam írni, hogy ami színvonalat a PS4 elvisz 1080p-ben, azt a Neo 4K-ban kb. elbírja majd. Ha a PS4 elviszi 60-on, akkor a Neo is. Ha 30-on, akkor a Neo is. Gondolom így a legegyszerűbb/olcsóbb a fejlesztés a kettő formátumra. Kettő preset és semmi más eltérés.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #5273 2016.06.15. 07:43

Overwatch-hírek

Megvan a 10 millós eladás.

Patch, mely egyelőre PC-exkluzív, és nerfeli egy McCree-t.

Spoiler
A new patch is now live on Windows PC. Read below to learn more about the latest changes.

To share your feedback, please post in the General Discussion forum.
For a list of known issues, visit our Bug Report forum.
For troubleshooting assistance, visit our Technical Support forum.

Please note that many of these changes will be rolled into a larger patch for PlayStation 4 and Xbox One at a later date.

HERO BALANCE CHANGES

McCree

Peacekeeper
Alternate Fire
Recovery time (i.e. the amount of time before McCree starts reloading) decreased from 0.75 seconds to 0.3 seconds
Bullet damage decreased from 70 to 45


Developer Comments: McCree was performing too well against all targets, making him feel like a must-pick in many situations. By reducing the damage of his alternate fire, McCree is now significantly weaker against tanks like Roadhog and Reinhardt, but still maintains his lethality against smaller targets like Tracer and Genji.

Widowmaker

Widow’s Kiss
Alternate Fire (Scoped Shot)
Base damage decreased from 15 to 12
Note: Scoped shot damage multiplier remains unchanged
Headshot damage multiplier increased from 2x to 2.5x
Players must now wait for the unscoping animation to completely finish before scoping

Infra-Sight
Ultimate cost increased by 10%


Developer Comments: In the right hands, Widowmaker can often feel unstoppable—even when just landing body shots instead of critical heads shots. The changes to her alternate fire weaken body shot damage while leaving her headshot damage unchanged. Additionally, we felt her Ultimate ability, Infra-Sight, was coming up a little too frequently, especially considering its impact on the game.

BUG FIXES

General

Improved stability of the High Bandwidth option in Custom Games


Heroes

Fixed a bug that allowed Mercy to gain Ultimate charge whenever damage boosting an ally who was attacking a barrier or Ice Wall
Fixed a bug that allowed Reaper to Shadow Step to unintended locations on certain maps


Maps

Fixed an issue with collision on certain areas of Dorado not blocking line of sight
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #5274 2016.06.15. 07:44

aabyssx írta:Az nem az. Már most sem (arcade-ben létezik már 1,5 éve a játék). Nem is tudna másképpen működni, mert e-sport cucc.

Azt akartam írni, hogy ami színvonalat a PS4 elvisz 1080p-ben, azt a Neo 4K-ban kb. elbírja majd. Ha a PS4 elviszi 60-on, akkor a Neo is. Ha 30-on, akkor a Neo is. Gondolom így a legegyszerűbb/olcsóbb a fejlesztés a kettő formátumra. Kettő preset és semmi más eltérés.
Ezt így hogy? A Neo négyszer erősebb lesz a sima PS4-nél? :fejvakaras:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #5275 2016.06.15. 07:56

Right from the get-go, it was apparent that this was a very different God of War game. We now view the world from behind Kratos’ shoulders, with the previously-static camera now being controlled using the right stick. This part is important, because the world is rife with hidden paths, secret nooks, and collectables hidden all over the place. During my extended demo, we wandered off the beaten path and discovered a number of crafting resources, pieces of armor, and idols. God of War will feature larger, much more in-depth RPG systems, something Sony will discuss further down the road.
:vomit:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #5276 2016.06.15. 08:22

benőmenő írta::vomit:
Gyűjtögetéshez tényleg ótvar volt a kamera, szóval a koncepcióváltás indokolja. Mivel az eredeti GoW-ot kiamaxolták, így az sem baj, hogy nem olyan jön (amiből itt senki nem kért már, és úgysem HC cucc, mint a DMC volt valaha, mindig is akció-kalandosabb volt). Ez meg lehet marha jó és extrémfos is, az nem világos, hogy miért GoW. (Illetve dehogynem.) Végül is összekapcsolhatják akár még jól is.

A Castlevaniáknál is ment évekig a sírás, hogy csak a 2D-s részek érnek valamit, a 3D élből hulladék (bénázott is velük a Konami), aztán a Lords of Shadow előtt a fél topik letérdelt.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #5277 2016.06.15. 08:26

Zóanagyvarázsló írta:A Castlevaniáknál is ment évekig a sírás, hogy csak a 2D-s részek érnek valamit, a 3D élből hulladék (bénázott is velük a Konami), aztán a Lords of Shadow előtt a fél topik letérdelt.
Itt most a nyugati stúdiónak odadobott, GoW-ot bénán imitáló, középszar valamiről van szó? :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #5278 2016.06.15. 08:52

benőmenő írta:Itt most a nyugati stúdiónak odadobott, GoW-ot bénán imitáló, középszar valamiről van szó? :D
A topik jó része zabálta. Én ki sem próbáltam, nekem nincs véleményem róla.
Avatar
arty

Hozzászólás #5279 2016.06.15. 08:54

benőmenő írta::vomit:
a tps nézetet üdvözlöm, de a többi... ennek is má csak a szendbox hiányzik :D
Avatar
Mekee

Hozzászólás #5280 2016.06.15. 09:16

arty írta:a tps nézetet üdvözlöm, de a többi... ennek is má csak a szendbox hiányzik :D
szerintem megkapod nagyjábol. :)
Én szerettem a 3 számozottat, ez viszont valami halványhigfos.
Nem volt eddigsem tul HC ok, de azé nem az ilyen e3 as videoban latott egygombos killanim trigger a játékmenet.
Az meg külön vicc hogy brutál vérbenfürdő istenekkel padlót törlő kratos babysitterkedik.
Pont az nincs benne amiért szerettem a gow-ot, az epikus brutál kombozos látványos játékmenetért.
Itt jött egy random középszerü tps, lagymatag n+1 fos. :bdead:

Bàr ahogy nekem lejött majd a kissráccal kell játszani, mert mikor megtanitja kratos löni xp-t kap(!!!! Sirok), feltételezem nem kratos kapja
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #5281 2016.06.15. 09:43

Mekee írta:szerintem megkapod nagyjábol. :)
Én szerettem a 3 számozottat, ez viszont valami halványhigfos.
Nem volt eddigsem tul HC ok, de azé nem az ilyen e3 as videoban latott egygombos killanim trigger a játékmenet.
Az meg külön vicc hogy brutál vérbenfürdő istenekkel padlót törlő kratos babysitterkedik.
Pont az nincs benne amiért szerettem a gow-ot, az epikus brutál kombozos látványos játékmenetért.
Itt jött egy random középszerü tps, lagymatag n+1 fos. :bdead:

Bàr ahogy nekem lejött majd a kissráccal kell játszani, mert mikor megtanitja kratos löni xp-t kap(!!!! Sirok), feltételezem nem kratos kapja
Végig Kratost kellesz irányítani. Állítólag játék közben nem lesz töltőképernyő, viszont lesz dedikált gomb a kis sráccal való interakcióra.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #5282 2016.06.15. 09:49

Hát ez meh.

Emulátorral felhúzott felbontású PSP fíling. Irtó gagyi szerintem. :levele: :levele: :levele:

phpBB [media]
Avatar
donatus13

Hozzászólás #5283 2016.06.15. 10:01

DanielT írta:Hát ez meh.

Emulátorral felhúzott felbontású PSP fíling. Irtó gagyi szerintem. :levele: :levele: :levele:

Remélem karakter animációkon dolgoznak még, mert azért ez így elég kevés.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #5284 2016.06.15. 10:07

Annyira hű SOTN másolatot akarnak csinálni, hogy elfelejtik, hogy fejleszteni kellene és ez a flashszar grafika nagyon téves irány.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #5285 2016.06.15. 10:09

DanielT írta:Hát ez meh.
Emulátorral felhúzott felbontású PSP fíling. Irtó gagyi szerintem. :levele: :levele: :levele:
https://youtu.be/lAL07Pbqx3c
Tényleg nem valami bizalomgerjesztő. :shakehead:
Hogy ne csak negativitás legyen, ME: Andromeda Gifek, abból a kevésből, amit mutattak.
Spoiler
Kép
Kép

És a Pékember!
Spoiler
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #5286 2016.06.15. 10:29

benőmenő írta:Tényleg nem valami bizalomgerjesztő. :shakehead:
Hogy ne csak negativitás legyen, ME: Andromeda Gifek, abból a kevésből, amit mutattak.
Spoiler
Kép
Kép

És a Pékember!
Spoiler
Kép
Hogy ne csak a negativitás legyen? Idén nem jön az Androméda és az Insomniac még mindig szoftver túszokat gyárt. Ami ráadásul egy kibaszott pókemberes játék... :wilting:

Try harder next time! :idiota:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #5287 2016.06.15. 10:41

DanielT írta:Hogy ne csak a negativitás legyen? Idén nem jön az Androméda és az Insomniac még mindig szoftver túszokat gyárt. Ami ráadásul egy kibaszott pókemberes játék... :wilting:
Try harder next time! :idiota:
Nem tehetek róla. Az anyag adott. :idiota:
Avatar
donatus13

Hozzászólás #5288 2016.06.15. 10:44

DanielT írta:Hogy ne csak a negativitás legyen? Idén nem jön az Androméda és az Insomniac még mindig szoftver túszokat gyárt. Ami ráadásul egy kibaszott pókemberes játék... :wilting:

Try harder next time! :idiota:

Akkor maradnak idényre várt overwath patchek, nongaming TM.
Avatar
Botond

Hozzászólás #5289 2016.06.15. 10:57

donatus13 írta:Akkor maradnak idényre várt overwath patchek, nongaming TM.
Jön idén még a mafia3 meg civ6, a többi meg le van szarva. :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #5290 2016.06.15. 11:06

benőmenő írta::vomit:
dejóóó
gondolom milyen rpg system lesz, kb mint a tomb radír esetében, lehet majd itt is vadászni, fospermet szar lesz ebből is úgy érzem
Avatar
Micsu

Hozzászólás #5291 2016.06.15. 11:09

benőmenő írta:Tényleg nem valami bizalomgerjesztő. :shakehead:
Hogy ne csak negativitás legyen, ME: Andromeda Gifek, abból a kevésből, amit mutattak.
Spoiler
Kép
Kép

És a Pékember!
Spoiler
Kép
androméda gifek jók, de most ez a 3. résznél is primitívebb lesz ? akkor már tényleg geownak lehet nevezni
Avatar
Micsu

Hozzászólás #5292 2016.06.15. 11:11

phpBB [media]


4:30tól :banplz: :banplz: :banplz:

parasztszimulátor :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #5293 2016.06.15. 11:20

Nagyon élvezetes ilyen minőségben megtekinteni ezeket a mozgókép formátumú média tartalmakat! :idiota:
wefwefew.jpg
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #5294 2016.06.15. 11:36

benőmenő írta:Tényleg nem valami bizalomgerjesztő. :shakehead:
Hogy ne csak negativitás legyen, ME: Andromeda Gifek, abból a kevésből, amit mutattak.
Spoiler
Kép
Kép

És a Pékember!
Spoiler
Kép
Ez a Mass Effect egyre inkább rúgóseggű akar lenni, meglátjuk, hogy valami kilátszik-e közben az értelmesebb sci-fiből is. Insomniactól látok potenciált a Pókemberben, a téma nem érdekel különösebben, de a játék akár üthet is, ha a saját IP-ikkel nincs is szerencséjük a Ratchet - azaz 14 év - óta, és ugye még az is úgy "saját", hogy Sony-túsz. Nálam nagy érv lehet majd egy Neo mellett, ha nem is örülök a kényszerexluzivitásnak, főleg ha ilyen bevásásárlós.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #5295 2016.06.15. 11:46

Botond írta:Jön idén még a mafia3 meg civ6, a többi meg le van szarva. :)
Plusz Deus Ex: Mankind Divided, Mafia III, Dishonored II, Divinity: Original Sin II.

A Syberia 3-at, South Park: The Fractured but Whole-t és a The Last Guardiant meg meglátjuk. (Nem láttam még a Ubi és a Sony show-ját, azok elvehetik a kedvemet még.)
Avatar
Botond

Hozzászólás #5297 2016.06.15. 11:59

Zóanagyvarázsló írta:Plusz Deus Ex: Mankind Divided, Mafia III, Dishonored II, Divinity: Original Sin II.

A Syberia 3-at, South Park: The Fractured but Whole-t és a The Last Guardiant meg meglátjuk. (Nem láttam még a Ubi és a Sony show-ját, azok elvehetik a kedvemet még.)
És a mafia3! :gonosz1:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #5298 2016.06.15. 12:24

Én azt nem értem, hogy minek kell új gép ahhoz, hogy 4K tartalmat toljanak ki. Ugyanúgy csak a fejlesztők döntésén múlik, mint a 1080@60 fps. :fejvakaras:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #5299 2016.06.15. 12:43

micsodaaa? Botond már fogalmazza is a hirdetést, hogy valaki tán viszi a konfigját, és nyomja is a megrendelést!
4k gaming is here, folks! :felkialtas:
Avatar
deep

Hozzászólás #5300 2016.06.15. 14:13

Fil Szpenször: "A Scorpio egy 4K-s konzol, ha nincs otthon 4K-s tévéd, semmi pluszt nem fogsz látni." LoL? Magyarán full HD - ban minden ugyanúgy fog futni rajta, mint a retekboneon... Okos.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #5301 2016.06.15. 14:18

deep írta:Fil Szpenször: "A Scorpio egy 4K-s konzol, ha nincs otthon 4K-s tévéd, semmi pluszt nem fogsz látni." LoL? Magyarán full HD - ban minden ugyanúgy fog futni rajta, mint a retekboneon... Okos.
Sőt, amikor beviszed a lakásba és érzi, hogy nincs bent 4K tv, lefossa a lábad.
Avatar
arty

Hozzászólás #5302 2016.06.15. 15:00

de még ha ugyanugy is fut, a pixelminőséget megnyered, nem?
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #5303 2016.06.15. 15:35

phpBB [media]

Kik azok a lúzerek, akik megvették a vevőt és a régi kontrollert? Az újban van rendes BT, és úgy is működik PC-n. :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #5304 2016.06.15. 15:52

benőmenő írta:Kik azok a lúzerek, akik megvették a vevőt és a régi kontrollert? Az újban van rendes BT, és úgy is működik PC-n. :banplz:
Most kedvem lenne elküldeni őket a picsába, de sajnos a BT hatóköre sehol nincs a dongle-hez képest, legalábbis amit én tapasztaltam. Lehet, hogy egy 5 ezer Ft-os márkásabb BT adapter már bikább lenne, de akkor se tudná kontroller gombra éleszteni a gépet. Mondjuk ez a hatókör csak nekem fontos, aki a másik szobában használja streamingre, az emberek 95%-nak jó lesz a BT is.

Üdvözlendő nyitottság, a #Semmisemváltozott jegyében.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #5305 2016.06.15. 17:00

"Nem. Nem lesznek Scorpio-exkluzívok, válaszd bármelyik játékot, az futni fog a gyengébb modelleken is. Persze azt gondolhatnád, hogy a kompatibilitás biztosítása csak nyűg lesz a fejlesztőknek, Spencer hangsúlyozza, hogy a kiadók és fejlesztőcégek installált bázisban gondolkodnak, vagyis nekik sem érdekük lepattintani az eredeti Xbox One-ok tulajdonosait.

Ha minden igaz, attól sem kell tartanod, hogy a multiban hátrány ér majd a scorpiósokkal szemben: Spencer szerint az volt a céljuk, minden egyes Xbox One-játék azonos framerate mellett futhasson, csak immár 4K-ban.

Update! Érdekesség, hogy Spencer korábban videóinterjút is adott Major Nelsonnak, ebben azt mondja, a fejlesztőknek nem muszáj 4K-ban gondolkodniuk, másra is használhatják a Scorpio erőforrásait. Nem kell magyarázni, hogy ez némileg ellentmond a fentieknek..."

:conf:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #5306 2016.06.15. 17:05

Mekee írta:"Nem. Nem lesznek Scorpio-exkluzívok, válaszd bármelyik játékot, az futni fog a gyengébb modelleken is. Persze azt gondolhatnád, hogy a kompatibilitás biztosítása csak nyűg lesz a fejlesztőknek, Spencer hangsúlyozza, hogy a kiadók és fejlesztőcégek installált bázisban gondolkodnak, vagyis nekik sem érdekük lepattintani az eredeti Xbox One-ok tulajdonosait.

Ha minden igaz, attól sem kell tartanod, hogy a multiban hátrány ér majd a scorpiósokkal szemben: Spencer szerint az volt a céljuk, minden egyes Xbox One-játék azonos framerate mellett futhasson, csak immár 4K-ban.

Update! Érdekesség, hogy Spencer korábban videóinterjút is adott Major Nelsonnak, ebben azt mondja, a fejlesztőknek nem muszáj 4K-ban gondolkodniuk, másra is használhatják a Scorpio erőforrásait. Nem kell magyarázni, hogy ez némileg ellentmond a fentieknek..."

:conf:
Ezekből a nyilatkozatokból össze lehet szedni egy olyan scenáriót, ami a valóságot fedi majd, mégpedig, hogy a Fosbone 17-34 FPS szintjét fogja majd tudni az új gép 4K-ban.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #5307 2016.06.15. 17:32

DanielT írta:Ezekből a nyilatkozatokból össze lehet szedni egy olyan scenáriót, ami a valóságot fedi majd, mégpedig, hogy a Fosbone 17-34 FPS szintjét fogja majd tudni az új gép 4K-ban.
Felkészülni a 720p-ről 4k-ra felskálázott Quantum Break-re! :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #5308 2016.06.15. 17:32

Bárcsak én is ott lehetnék és élvezhetném a VR élményt!

Kép
Avatar
Micsu

Hozzászólás #5309 2016.06.15. 17:44

Mekee írta:"Nem. Nem lesznek Scorpio-exkluzívok, válaszd bármelyik játékot, az futni fog a gyengébb modelleken is. Persze azt gondolhatnád, hogy a kompatibilitás biztosítása csak nyűg lesz a fejlesztőknek, Spencer hangsúlyozza, hogy a kiadók és fejlesztőcégek installált bázisban gondolkodnak, vagyis nekik sem érdekük lepattintani az eredeti Xbox One-ok tulajdonosait.

Ha minden igaz, attól sem kell tartanod, hogy a multiban hátrány ér majd a scorpiósokkal szemben: Spencer szerint az volt a céljuk, minden egyes Xbox One-játék azonos framerate mellett futhasson, csak immár 4K-ban.

Update! Érdekesség, hogy Spencer korábban videóinterjút is adott Major Nelsonnak, ebben azt mondja, a fejlesztőknek nem muszáj 4K-ban gondolkodniuk, másra is használhatják a Scorpio erőforrásait. Nem kell magyarázni, hogy ez némileg ellentmond a fentieknek..."

:conf:
akkor kedvenc Tottink nem fog új gépet venni mert neki nem számit a powwa, bár neki az exkluzívok se számítanak (akkor minek vett ps4et?), van bonera is 1000 cim
Avatar
Mekee

Hozzászólás #5310 2016.06.15. 18:20

DanielT írta:Ezekből a nyilatkozatokból össze lehet szedni egy olyan scenáriót, ami a valóságot fedi majd, mégpedig, hogy a Fosbone 17-34 FPS szintjét fogja majd tudni az új gép 4K-ban.
és a màsik fele? Hogyha nem muszáj 4k ra fordifani a powwwwwat, de nem lesz külön exklu akkor mire megy?
Tudom. Két 17fps el futo játékot játszhatsz egyszerre, vaaagy felkinálatod a pluszt karitativ computing célokra
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #5311 2016.06.15. 18:53

Mekee írta:és a màsik fele? Hogyha nem muszáj 4k ra fordifani a powwwwwat, de nem lesz külön exklu akkor mire megy?
Tudom. Két 17fps el futo játékot játszhatsz egyszerre, vaaagy felkinálatod a pluszt karitativ computing célokra
Rácsatlakozik a kláudra és számolja majd másnak a drivatarokat. :hehe:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #5312 2016.06.15. 18:53

Mekee írta:és a màsik fele? Hogyha nem muszáj 4k ra fordifani a powwwwwat, de nem lesz külön exklu akkor mire megy?
Tudom. Két 17fps el futo játékot játszhatsz egyszerre, vaaagy felkinálatod a pluszt karitativ computing célokra
A fennmaradó póva fog beszállni a Cloud üzemeltetésbe. Ami nagyon klasszul megy egyébként, belefulladunk a címekbe, ahol a felhőben számolják a fizikát és a többit! :eljen:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #5313 2016.06.15. 18:55

Bazzeg Benő, nem először vagy gyanús... ha megtalálom a keyloggeredet a gépemen... vagy az agyamban! :wow2:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #5314 2016.06.15. 18:59

DanielT írta:Bazzeg Benő, nem először vagy gyanús... ha megtalálom a keyloggeredet a gépemen... vagy az agyamban! :wow2:
Kép
Avatar
Micsu

Hozzászólás #5315 2016.06.15. 20:34

phpBB [media]


várjátok már? :D
Avatar
arty

Hozzászólás #5316 2016.06.15. 20:46

DanielT írta:A fennmaradó póva fog beszállni a Cloud üzemeltetésbe. Ami nagyon klasszul megy egyébként, belefulladunk a címekbe, ahol a felhőben számolják a fizikát és a többit! :eljen:
a crackdown mar majdnem ittvan, ne gonoszkodj!!!
Avatar
arty

Hozzászólás #5317 2016.06.15. 20:48

Micsu írta:akkor kedvenc Tottink nem fog új gépet venni mert neki nem számit a powwa, bár neki az exkluzívok se számítanak (akkor minek vett ps4et?), van bonera is 1000 cim
ne maszatolj, o mindig a jatekok mellett kardoskodott, azt szarta le h valami pecere is jott box mellett!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #5318 2016.06.15. 20:54

arty írta:a crackdown mar majdnem ittvan, ne gonoszkodj!!!
Elnézést. :gonosz3:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #5319 2016.06.15. 21:10

arty írta:ne maszatolj, o mindig a jatekok mellett kardoskodott, azt szarta le h valami pecere is jott box mellett!
ja jó vicc
pont nem, mert leszarta azt is hogy 99%ban jobb volt a bonenál a ps4es port (mikor a fejéhez lett vágva mondta hogy nem érdekli, nála tökéletesen futott meg gyönyörű volt minden) pedig te is tudod hogy az előző genben pont nem szarta le. Utóbbi években nem egyszer lázadt fel a pixelszámolók, df ellen (persze hogy a gyér bone miatt), pedig anno ő szállította a comparsion videókat, nameg nem sok olyan bone port volt ami ellen kikelt pedig lett volna miért, szart ő a 900pre, a gyengébb hardverre meg a többi ms lószarra, sőt a dynamic res változást még dicsérte is (LOL). kérdem én? ennek mi köze ahhoz hogy mi jön pcre? én maszatolok? ezek mind tények voltak amiket leírtam, várjál lesz itt hamar napraforgás
húzd beljebb Artykám a nyelved :taps:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #5320 2016.06.16. 07:47

#Semmisemváltozott

Andrew House, Sony főnök:

" the new console "is a high-end version of a PlayStation 4... rather than a generational shift," and is a way for Sony to keep up with the growing PC market. "We've traditionally seen that some of the core audience tends to gravitate back to high-end PCs at some point because these are the people who want the finest graphical performance," House explained. "So here's a great opportunity to have them stay within our ecosystem."

Jelen generációnál ez a some point 2-3 évvel a Ps4 megjelenése előttre tehető.

Vissza: “Leáldozott.hu”