A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Micsu

Hozzászólás #52571 2020.09.27. 20:10

DanielT írta:Nade most komolyan... mit vársz? Bekerült egy pécébe egy erősebb AMD proci és egy videókártya. Miféle nextgen? Nincs nextgen, ezek az idők már elmúltak. De ha nextgent akarsz, nyomd a TLOU2-t. :nezze:
Nyomom, 16 oram van benne eddig, grafikailag tenyleg baro bar a szimplan csak szep es a budos kurva elet ez hogy nez ki eleg gyakran valtakozik :P Osszesegeben buntet.
Avatar
Moby

Hozzászólás #52572 2020.09.27. 20:11

Micsu írta:Ha a tobbi cim is igy fog futni 4k@60fpsel az tenyleg jo lesz, de en meg egyaltan nem vagyok elajulva ezektol a “nextgen” cimektol. Cod kampany eleg utos igy kezdesre, a multija meg egy okadek, vannak kettossegek nah :P
Amit itt most értékelni lehet, és kell, az az, hogy minden jel arra mutat, hogy prioritás lett a magasabb framerate. A többire meg: a csodaváráshoz szerintem kicsit már túlkoros vagy, de én nem venném ezt el tőled :) Mindenestre én a helyedben olyan grafot nem várnék, amit még soha nem láttunk :) Az, amit ezek tudnak, azt legalább egy helyen már mindig láttuk.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #52573 2020.09.27. 20:14

Moby írta:Amit itt most értékelni lehet, és kell, az az, hogy minden jel arra mutat, hogy prioritás lett a magasabb framerate. A többire meg: a csodaváráshoz szerintem kicsit már túlkoros vagy, de én nem venném ezt el tőled :) Mindenestre én a helyedben olyan grafot nem várnék, amit még soha nem láttunk :) Az, amit ezek tudnak, azt legalább egy helyen már mindig láttuk.
Engem az unreal demo az meggyozott :P gen vegere tan kapunk hasonlot.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #52574 2020.09.28. 11:37

eje75 írta:Ez a Mafia nekem kicsit több lesz, mint 17 óra.... hardon tolom, és úgy látom csak a racing mission elvesz majd az éltemből 17 órát + meg is rövidíti azt pár évvel... a qwa anyját, aki ezt így kitalálta: emlékszem 18 évvel (atyaúristen :wilting: ) ezelőtt is a hajam kihullot tóle, majdnem abbahagytam a játékot...azt hittem másolásvédelem, és a sütött verziósokat bűntetik ezzel a nehézséggel... hát úgy látszik nem...
Mindenki ezen siránkozik mindenfele, nekem se anno, se most bajom nem volt vele. Igaz, egyszer ujra kellett kezdenem, mert telibevertem valamit, bár utólag azt se kellett volna, mert fél körrel vertem mindenki mást.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #52575 2020.09.28. 11:43

Napokban már én is letolom a mafiát, vége fele járok, hát engem meggyőzött, mégha ami érték van benne, azt nemis a h13 csapata rakta bele, ők csak a ps4es fosportot, a glitchelő hdr-t, amit sok helyen nemis teszteltek le pl h jo-e, mert volt olyan helyzet ahol nem láttam ki lő kintről, mer csak egy fehér folt volt, stb.
Ami meglepett, hogy mennyire működik az egész, épp nem tul nagy a map, h elvessz benne, a hangulat megvan, él a város, a küldik a mai napig jok, megállja bármely tekintetben a helyét.
Igazábol inkább szégyen a mai játékoknak, hogy semmi, de semmi előrelépés nem történt, ha ezt igy anno létrehozták.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #52576 2020.09.28. 11:46

Mekee írta:Napokban már én is letolom a mafiát, vége fele járok, hát engem meggyőzött, mégha ami érték van benne, azt nemis a h13 csapata rakta bele, ők csak a ps4es fosportot, a glitchelő hdr-t, amit sok helyen nemis teszteltek le pl h jo-e, mert volt olyan helyzet ahol nem láttam ki lő kintről, mer csak egy fehér folt volt, stb.
Ami meglepett, hogy mennyire működik az egész, épp nem tul nagy a map, h elvessz benne, a hangulat megvan, él a város, a küldik a mai napig jok, megállja bármely tekintetben a helyét.
Igazábol inkább szégyen a mai játékoknak, hogy semmi, de semmi előrelépés nem történt, ha ezt igy anno létrehozták.
Iden nincs olyan jatek amit ennyien toltak volna korulottem (bar en oreg farok vagyok :D) es akivel beszeltem mindenkinek adta.
Avatar
deep

Hozzászólás #52577 2020.09.28. 11:48

Mekee írta:Napokban már én is letolom a mafiát, vége fele járok, hát engem meggyőzött, mégha ami érték van benne, azt nemis a h13 csapata rakta bele, ők csak a ps4es fosportot, a glitchelő hdr-t, amit sok helyen nemis teszteltek le pl h jo-e, mert volt olyan helyzet ahol nem láttam ki lő kintről, mer csak egy fehér folt volt, stb.
Ami meglepett, hogy mennyire működik az egész, épp nem tul nagy a map, h elvessz benne, a hangulat megvan, él a város, a küldik a mai napig jok, megállja bármely tekintetben a helyét.
Igazábol inkább szégyen a mai játékoknak, hogy semmi, de semmi előrelépés nem történt, ha ezt igy anno létrehozták.
Előrelépés? Pár tiszteletreméltó kivételtől eltekintve csak visszalépés történt a játékokban, grafikán kívül persze.
Avatar
Botond

Hozzászólás #52578 2020.09.28. 11:52

Mekee írta:Mindenki ezen siránkozik mindenfele, nekem se anno, se most bajom nem volt vele. Igaz, egyszer ujra kellett kezdenem, mert telibevertem valamit, bár utólag azt se kellett volna, mert fél körrel vertem mindenki mást.
Elég hamar kapott könnyítőpatchet, szóval nagyon az első időkben kellett tolni, hogy csatakosra szopasd magad. Konkrétan közel irányíthatatlan volt a cucc. Nem nagyon maradnak meg a dolgok, de erre még én is emlékszem, hogy pár próba után félreraktam a picsába, aztán jóval később néztem bele megint, és akkor elsőrecsukottszemmel kb.
Avatar
Botond

Hozzászólás #52579 2020.09.28. 12:01

Ja, és a dishonored2 marad a ganépasszban, mégse kerül ki a legutóbbi felvásárlás hatása miatt onnan okt1el, ahogy eredetileg tervezték, szóval azt is félreraktam.
Elkezdtem helyette pörgetni a forza6apexet, és hát az egymilliószor szimulátorabb, mint bármi más amit a témában láttam, kicsit sajnálom, hogy fénykorában nem adtam meg neki a figyelmet, amit megérdemelne csak most, hogy már kimúlt a cucc.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #52580 2020.09.28. 12:14

Botond írta:Ja, és a dishonored2 marad a ganépasszban, mégse kerül ki a legutóbbi felvásárlás hatása miatt onnan okt1el, ahogy eredetileg tervezték, szóval azt is félreraktam.
Elkezdtem helyette pörgetni a forza6apexet, és hát az egymilliószor szimulátorabb, mint bármi más amit a témában láttam, kicsit sajnálom, hogy fénykorában nem adtam meg neki a figyelmet, amit megérdemelne csak most, hogy már kimúlt a cucc.
Onnantól, hogy egytényleg sim-et leszarozol, mi sem természetesebb, minthogy a forza meg sim.
Kipróbálnád vmelyik nfs-t, kiderülne, hogy az meg mármár a valóság.
Avatar
Botond

Hozzászólás #52581 2020.09.28. 12:18

Mekee írta:Onnantól, hogy egytényleg sim-et leszarozol, mi sem természetesebb, minthogy a forza meg sim.
Kipróbálnád vmelyik nfs-t, kiderülne, hogy az meg mármár a valóság.
Nekem a sim attól sim, hogy reális. A 130ig gyorsuló mx5 meg a kanyarban 70el elszálló paganik minden csak nem reálisak. F6Apexben se fordul el semmi 220al egy visszafordító kanyarban, de mondjuk az a kanyar amit ránézésre egy opel astrával is be lehet venni 60al, azt a paganival is be lehet. De valóban nagyon kicsi a merítésem a témában, a hozzáértésem még kevesebb, de azért egy faltólfalig NFSben vagy egy forza horizonban is látom, hogy az se reális, ahogy az AC sem volt az. F6apex kb azt csinálja rázókövön, füvön, esőben, pocsolyában, kanyarban amire számítok, akkor csúszik el, akkor úszik fel, stb. Mindegy, lájkolós a cucc, sajnálom, hogy lemaradtam róla élesben anno. Majd a FM4el vígasztalódok x360on. :idiota:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #52582 2020.09.28. 12:30

Botond írta:Nekem a sim attól sim, hogy reális. A 130ig gyorsuló mx5 meg a kanyarban 70el elszálló paganik minden csak nem reálisak. F6Apexben se fordul el semmi 220al egy visszafordító kanyarban, de mondjuk az a kanyar amit ránézésre egy opel astrával is be lehet venni 60al, azt a paganival is be lehet. De valóban nagyon kicsi a merítésem a témában, a hozzáértésem még kevesebb, de azért egy faltólfalig NFSben vagy egy forza horizonban is látom, hogy az se reális, ahogy az AC sem volt az. F6apex kb azt csinálja rázókövön, füvön, esőben, pocsolyában, kanyarban amire számítok, akkor csúszik el, akkor úszik fel, stb. Mindegy, lájkolós a cucc, sajnálom, hogy lemaradtam róla élesben anno. Majd a FM4el vígasztalódok x360on. :idiota:
FM7 vsn pc-re, aza apex egy ingyenes demo cucc volt anno a bogz=pc jegyében. Asszem ez után jött a play anywhere
Avatar
Micsu

Hozzászólás #52583 2020.09.28. 12:32

Botond írta:Elég hamar kapott könnyítőpatchet, szóval nagyon az első időkben kellett tolni, hogy csatakosra szopasd magad. Konkrétan közel irányíthatatlan volt a cucc. Nem nagyon maradnak meg a dolgok, de erre még én is emlékszem, hogy pár próba után félreraktam a picsába, aztán jóval később néztem bele megint, és akkor elsőrecsukottszemmel kb.
Es 2002ben honnan volt ugyan konnyito patchem mordorban?
Btw 15-20 percnel tobbet en se szenvedtem vele emlekeim szerint.
Avatar
Botond

Hozzászólás #52584 2020.09.28. 12:32

Mekee írta:FM7 vsn pc-re, aza apex egy ingyenes demo cucc volt anno a bogz=pc jegyében. Asszem ez után jött a play anywhere
Igen, köszi, tudom, ennyi alapképzettségem még van a témában. :)
Avatar
Botond

Hozzászólás #52585 2020.09.28. 12:35

Micsu írta:Es 2002ben honnan volt ugyan konnyito patchem mordorban?
Btw 15-20 percnel tobbet en se szenvedtem vele emlekeim szerint.
Itt azt írják, hogy két cheat is volt, az egyik a pálya levágás, a másik meg a billentyű kiosztás átállítása. Nyilván ez utóbbiról nem lehetett akkor tudni mordorban, de ha véletlenül mégis éltél vele, akkor tudatlanul/nem szándékosan is átkapcsolhattad easybe az egészet. De guglizz utána, orbitális sírások voltak miatta, nem hiába patchelték át easyre végül.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #52586 2020.09.28. 12:37

Botond írta:Itt azt írják, hogy két cheat is volt, az egyik a pálya levágás, a másik meg a billentyű kiosztás átállítása. Nyilván ez utóbbiról nem lehetett akkor tudni mordorban, de ha véletlenül mégis éltél vele, akkor tudatlanul/nem szándékosan is átkapcsolhattad easybe az egészet. De guglizz utána, orbitális sírások voltak miatta, nem hiába patchelték át easyre végül.
Volt orbitalis siras a spanok kozott is de en arra emlekszem h nehez volt de nem szoptam vele orakat.
En akkoriban max annyit tudtam ami a gamer magazinban irtak.
Avatar
Botond

Hozzászólás #52587 2020.09.28. 12:39

Micsu írta:Volt orbitalis siras a spanok kozott is de en arra emlekszem h nehez volt de nem szoptam vele orakat.
En akkoriban max annyit tudtam ami a gamer magazinban irtak.
Mondom, lehet véletlenül átállítottad az irányítást és easymode lett. Vagy te voltál már akkor is az országút királya a spanokat és a Föld lakosságát figyelembe véve. :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #52588 2020.09.28. 12:41

Botond írta:Mondom, lehet véletlenül átállítottad az irányítást és easymode lett. Vagy te voltál már akkor is az országút királya a spanokat és a Föld lakosságát figyelembe véve. :D
Lehet, bar a kornyeken a duke/quake bajnoksagokat en nyertem a helyi lan clubban ;)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #52589 2020.09.28. 13:36

Botond írta:Botond Paganival a Blahán
Nekem az állítólag szimesebb FlatOut 1 volt ez az élmény. Persze az messze nem volt szim, de köpködték a második részt, hogy árkádosabb, illetve hogy nem lehet benne manuális váltóval csapatni (ezért jogosan, de nekem nem volt rá igényem).

Na most abban volt az, hogy miközben az egész egy zúdázós autóverseny, két carmageddonozás között a nagy szimességben 60-nal nekimenve egy kukának fejre lehetett állni. Ez inkább disszonancia volt, mint következetes fizika. Amúgy fasza volt, de a 2-höz képest technikailag legnehezebb pálya az a havas-jeges volt, olyan viszont a 2-ben egyáltalán nem volt.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #52590 2020.09.28. 15:18

Távolról drukkolok én is a konzolos 60FPS standardnak - LOL.
De javaslom, hogy ne fogadjatok rá sokat! Főleg ne jelzálogozzátok a házat! :D:D
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #52591 2020.09.28. 16:02

DanielT írta:Benő okos gyerek, mondana neki csak nem jó részekkel próbálkozott.
Hétvégén főzés közben rápróbáltam a magyar otthoni számítógépes hőskoráról szóló epizódra. Határozottan érdekesebb és minőségibb volt, mint az eddigiek, mert:
1. Ide legalább olyan vendéget hívtak akinek volt fingja a témáról.
2. A hostok konrétan csak nevetgélve helyeseltek meg hümmögtek. :banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #52592 2020.09.28. 17:09

aabyssx írta:Távolról drukkolok én is a konzolos 60FPS standardnak - LOL.
De javaslom, hogy ne fogadjatok rá sokat! Főleg ne jelzálogozzátok a házat! :D:D
Most olvasom hogy a Demons Souls 1440pben fut 60fps mellett, már megy a cigánykodás :D
Avatar
deep

Hozzászólás #52593 2020.09.28. 17:46

Micsu írta:Most olvasom hogy a Demons Souls 1440pben fut 60fps mellett, már megy a cigánykodás :D
Annak tükrében, hogy eddig fullhd-ban se nagyon volt meg a 60 fps, szerintem ez nem annyira szar.
Avatar
Moby

Hozzászólás #52594 2020.09.28. 18:08

Micsu írta:Most olvasom hogy a Demons Souls 1440pben fut 60fps mellett, már megy a cigánykodás :D
Ezt is leírta a Bluepoint a játék bemutatásakor. Meg a DF videóban is benne volt. Meg kb mindenhol erre lehet számítani, hogy a frame priority mód alacsonyabb felbontást jelent.

/egyébként a szerinted nagyon nextgen ue5 demo is 1440p volt.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #52596 2020.09.28. 18:29

Micsu írta:Most olvasom hogy a Demons Souls 1440pben fut 60fps mellett, már megy a cigánykodás :D
Tényleg nem értelek, honnan ez a 4K őrület. Kétszer erősebb videókártyák se tudják és az 500 eurós szutyoktól várod el? :wilting:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #52597 2020.09.28. 18:30

Moby írta:Ezt is leírta a Bluepoint a játék bemutatásakor. Meg a DF videóban is benne volt. Meg kb mindenhol erre lehet számítani, hogy a frame priority mód alacsonyabb felbontást jelent.

/egyébként a szerinted nagyon nextgen ue5 demo is 1440p volt.
A DF videoba csak belenéztem, de igen arra a videóra hivatkozott a cikk hogy ott mondták.
De gondolom az unreal techdemo nem azért futott 1440pben mert az is frame priority módban volt, 60on ment az is?
Avatar
Micsu

Hozzászólás #52598 2020.09.28. 18:30

DanielT írta:Tényleg nem értelek, honnan ez a 4K őrület. Kétszer erősebb videókártyák se tudják és az 500 eurós szutyoktól várod el? :wilting:
Nincs 4k örület, de ilyen kijelzőket lehet kapni a boltban ;)
Azért van ott 10 tflops meg metálba kódolás, mehetne az ha ez lenne a cél.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #52599 2020.09.28. 18:32

Közben játszottam pár órár a Feltérképezetlen kettővel és...mostmár elő lehet bújni a kandikamerával. Ez mi a faszom? Az irányítás ha lehet még az első résznél is fosabb.
Az már csak hab a tortán, amikor random átesek a platformként funkcionáló fogaskeréken és benneragadok a 3d modell belsejében. Kajak le kellett ellenőriznem, hogy nem-e a szaúdi koppintást vettem-e meg véletlenül. :wilting:
Micsu #52597: Az Unreal demó 1440p és 30 fps volt.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #52600 2020.09.28. 18:39

Micsu írta:Nincs 4k örület, de ilyen kijelzőket lehet kapni a boltban ;)
Azért van ott 10 tflops meg metálba kódolás, mehetne az ha ez lenne a cél.
Mehetne, ha azt akarnánk, hogy Halo Infinite színvonal legyen a grafika... de kösz nem.
Avatar
Moby

Hozzászólás #52601 2020.09.28. 18:44

DF már tízeli a miújságot XSX backward compatibility ügyben. Kitartás Aaaby, biztos lesz itt még szar is! :)
Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #52602 2020.09.28. 18:48

Amúgy elég vicces, hogy az XSX-ről alssan az utolsó csavarig mindent, MINDENT lehet tudni, a sony közben meg úgy lapít, mint a száraz kutyaszar a gazban. Továbbra sem tudni semmit, továbbra sem láttunk hivatalosan valós gépet, nincs egy handson, nincs BC-ről semmi. Egyáltalán, semmiről sinncs semmi.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #52603 2020.09.28. 19:11

Moby írta:Amúgy elég vicces, hogy az XSX-ről alssan az utolsó csavarig mindent, MINDENT lehet tudni, a sony közben meg úgy lapít, mint a száraz kutyaszar a gazban. Továbbra sem tudni semmit, továbbra sem láttunk hivatalosan valós gépet, nincs egy handson, nincs BC-ről semmi. Egyáltalán, semmiről sinncs semmi.
Dehogy nincs a bcről, vegyed a ps plus collectiont :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #52604 2020.09.28. 19:12

Moby írta:DF már tízeli a miújságot XSX backward compatibility ügyben. Kitartás Aaaby, biztos lesz itt még szar is! :)
[img]https://pbs.twimg.com/media/EjATYAYWkAcq-_H?format=jpg&name=4096x4096[/mg]
A TlouRemaster is 60fpsel futott, még jó hogy az a játék 60on fut ami ugyanúgy néz ki mint curgenen, aztamindenit :D (jah mégsem mert a seriesx verzáról még azt a fényt is lespórolták :banplz: )
Avatar
DanielT

Hozzászólás #52605 2020.09.28. 19:23

Moby írta:Amúgy elég vicces, hogy az XSX-ről alssan az utolsó csavarig mindent, MINDENT lehet tudni, a sony közben meg úgy lapít, mint a száraz kutyaszar a gazban. Továbbra sem tudni semmit, továbbra sem láttunk hivatalosan valós gépet, nincs egy handson, nincs BC-ről semmi. Egyáltalán, semmiről sinncs semmi.
Játékot láttunk már SeriesX-en futni?
Avatar
Micsu

Hozzászólás #52607 2020.09.28. 19:45

A sony ennel komolyabb load time elor lepest igert.
Avatar
Moby

Hozzászólás #52608 2020.09.28. 19:51

Micsu írta:A sony ennel komolyabb load time elor lepest igert.
Nem láttunk még abból semmitse. Az övék kétszer ilyen gyors papíron, de hogy ez mit jelent, azt senki nem tudja.
Avatar
Botond

Hozzászólás #52609 2020.09.28. 19:57

Moby írta:Nem láttunk még abból semmitse. Az övék kétszer ilyen gyors papíron, de hogy ez mit jelent, azt senki nem tudja.
Hamarosan kiderül, hogy cpu/gpu pótolható e SSDvel! :banplz:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #52610 2020.09.28. 20:01

Moby írta:Amúgy elég vicces, hogy az XSX-ről alssan az utolsó csavarig mindent, MINDENT lehet tudni, a sony közben meg úgy lapít, mint a száraz kutyaszar a gazban. Továbbra sem tudni semmit, továbbra sem láttunk hivatalosan valós gépet, nincs egy handson, nincs BC-ről semmi. Egyáltalán, semmiről sinncs semmi.
Dehogynem, azt már egy kilopott kép alapján tudjuk, hogy a gép házának a fröccsöntése már bniztosan megy, legalábbis 1darabot biztos legyártottak :banplz:
Avatar
eje75

Hozzászólás #52611 2020.09.28. 20:02

Kint vannak az előszériás unit review-k
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #52612 2020.09.28. 20:28

Na itt az origi, nem kell fekamekákkal vesztegetni az időt:

phpBB [media]
Avatar
Micsu

Hozzászólás #52613 2020.09.28. 20:31

DanielT írta:Na itt az origi, nem kell fekamekákkal vesztegetni az időt:

[video]https://youtu.be/7oe1LUJyCCs[/ideo]
Nekem inkább az xboxs póló volt a bajom, fizetett hirdetés :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #52614 2020.09.28. 20:36

Micsu írta:Nekem inkább az xboxs póló volt a bajom, fizetett hirdetés :D
Nyilván a következő gépet is meg akarja majd kapni. :) Ennek ellenére amit mutat az valós, csak rohadt uncsi és ámátőr. De a DF videó az minőségi, és ez a büdös Bone is az.

XSX+Gamepass ennyiért.. eléggé állatka.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #52615 2020.09.28. 20:42

Na, ez igen, ezek már töltési idők! Persze pc-n ez eddig sem volt probléma, de már egyre kevesebb az előnye, az árat nézve meg bődületesen jó deal.
Avatar
eje75

Hozzászólás #52616 2020.09.28. 20:44

Micsu írta:Nekem inkább az xboxs póló volt a bajom, fizetett hirdetés :D
Hát Playstation-öset mégse vehetett fel :idiota: ... mind1 amúgy, csak azért nézem néha, mert csipázom a dumáját, és dugnám a feleségét... :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #52617 2020.09.28. 21:48

eje75 írta:Kint vannak az előszériás unit review-k
[video]https://www.youtube.com/watch?v=eS6m-fOyZmc[/video
a harmadik wait a minute-nél kikapcsoltam. Ki képes ezt a szart végignézni? :whatever:
Avatar
eje75

Hozzászólás #52618 2020.09.28. 22:04

Moby írta:a harmadik wait a minute-nél kikapcsoltam. Ki képes ezt a szart végignézni? :whatever:
Én is utálom: de hát az élet gecire kegyetlen, sokan megnézik...valamiért ezt hülye faszkalapra 2M-val többen vannak feliratkozva, mint a DF-ra... a minőséget stabilan toló, de amúgy rohadt unalmas Digital Foundry-ra csak 984e-ren, erre a nyikhaj faszfekára meg 2,96M-an kíváncsiak... hogy a faszba van ez?? :nemtudom: Nincs igazság ezen a földön Én mondom!!! Mondjuk Én csak a felesége miatt nézem, néha feltűnik a videóiban...valljuk be: Richard-ra tényleg nehéz kiverni, minden faszból kifut a vér, ha feltűnik a képernyőn! Na end of story, lépjünk!
Avatar
Moby

Hozzászólás #52619 2020.09.28. 22:11

eje75 írta:hogy a faszba van ez??
Hát úgy, hogy a wait a minute-et, és a you got to be kiddin' me-t minden paraszt megérti, a framerate-et meg nem.
Avatar
eje75

Hozzászólás #52620 2020.09.28. 22:14

Moby írta:Hát úgy, hogy a wait a minute-et, és a you got to be kiddin' me-t minden paraszt megérti, a framerate-et meg nem.
Írd meg Richard-nak! Biztos szeretne több pénzt a videóival csinálni: a "wait a minute-et, és a you got to be kiddin' me" lesz a siker kulcsa! Háde most nézem....megfejtetted a youtube DNS-ét.... ezt pénzért kellene árulnod, erre itt ingyen elmondod mindenkinek! Pár "wait a minute-et, és a you got to be kiddin' me" és mingyá ugrik 2 millió fólóver... a qwa élet... ki gondolta volna, hogy ennyire egyszerű...főleg, hogy max 1 videót láttál tőle, de máris levontad a lézerpontos, és a Moby univerzumban mindig 100%-osan helytálló végkövetkeztetést...saját bevallásod szerint 15 mp alatt... ezt amúgy irigylem tőled: hogy mindig azonnal megmondod a tutit..... 2 hét múlva utólag,amikor lehiggadsz...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára eje75 2020.09.28. 22:22-kor.
Avatar
Moby

Hozzászólás #52621 2020.09.28. 22:20

Annyira én nem szartam össze magam ettől az XSX BC dolgotól. A töltésidőktől én jobbat vártam. A 60 közeli frém meg fasza, de csak kurvakevés olyan játék van, amiben van valamilyen uncapped mode. Az autoHDR faszaság lehet, de ezt az oleden kéne látni. És még mindig lófaszt nem látunk a nextgenségből.
Avatar
Moby

Hozzászólás #52622 2020.09.28. 22:34

eje75 írta:Írd meg Richard-nak! Biztos szeretne több pénzt a videóival csinálni: a "wait a minute-et, és a you got to be kiddin' me" lesz a siker kulcsa! Háde most nézem....megfejtetted a youtube DNS-ét.... ezt pénzért kellene árulnod, erre itt ingyen elmondod mindenkinek! Pár "wait a minute-et, és a you got to be kiddin' me" és mingyá ugrik 2 millió fólóver... a qwa élet... ki gondolta volna, hogy ennyire egyszerű...főleg, hogy max 1 videót láttál tőle, de máris levontad a lézerpontos, és a Moby univerzumban mindig 100%-osan helytálló végkövetkeztetést...saját bevallásod szerint 15 mp alatt... ezt amúgy irigylem tőled: hogy mindig azonnal megmondod a tutit..... 2 hét múlva utólag,amikor lehiggadsz...
Mit a mond el ez a paraszt a videóban az XSX-ről, amit nem tudnék meg bármilyen más hótrandom oldalról? Milyen ajánlót tudnál melléteni, ha abból indulunk ki, hogy köpök rá, hogy néz ki a felesége? :)
Avatar
eje75

Hozzászólás #52623 2020.09.28. 22:54

Moby írta:Mit a mond el ez a paraszt a videóban az XSX-ről, amit nem tudnék meg bármilyen más hótrandom oldalról?
15 mp alatt Te soha semmit nem tudsz meg semmilyen hótrandom oldalról.... se... sose...
Avatar
Moby

Hozzászólás #52624 2020.09.28. 23:04

Ma visszakaptam működőképesen a Prómat. Visszatettem bele mindent. Kicsit hangosabb lett, mint volt, de oda se neki. Van megint PS4-em! Ennek örömére le is töltöttem rá a Genshin Impactet. Még nem nagyon játszottam vele, de egy rápróbát megér.
Avatar
Botond

Hozzászólás #52625 2020.09.28. 23:07

eje75 írta:Írd meg Richard-nak! Biztos szeretne több pénzt a videóival csinálni: a "wait a minute-et, és a you got to be kiddin' me" lesz a siker kulcsa! Háde most nézem....megfejtetted a youtube DNS-ét.... ezt pénzért kellene árulnod, erre itt ingyen elmondod mindenkinek! Pár "wait a minute-et, és a you got to be kiddin' me" és mingyá ugrik 2 millió fólóver... a qwa élet... ki gondolta volna, hogy ennyire egyszerű...főleg, hogy max 1 videót láttál tőle, de máris levontad a lézerpontos, és a Moby univerzumban mindig 100%-osan helytálló végkövetkeztetést...saját bevallásod szerint 15 mp alatt... ezt amúgy irigylem tőled: hogy mindig azonnal megmondod a tutit..... 2 hét múlva utólag,amikor lehiggadsz...
A show business az show business, a való világot is többen nézték, mint a deltát, de you got to be kiddinme:
phpBB [media]

Ezt a csajt?! Ugyanmár! :idiota:
Avatar
Botond

Hozzászólás #52626 2020.09.28. 23:09

Moby írta:Ma visszakaptam működőképesen a Prómat. Visszatettem bele mindent. Kicsit hangosabb lett, mint volt, de oda se neki. Van megint PS4-em! Ennek örömére le is töltöttem rá a Genshin Impactet. Még nem nagyon játszottam vele, de egy rápróbát megér.
Én is töltöm, iPadre! :banplz:
Avatar
eje75

Hozzászólás #52627 2020.09.28. 23:30

Botond írta:A show business az show business, a való világot is többen nézték, mint a deltát, de you got to be kiddinme:
[video]https://youtu.be/cBJfJQ-bOw[video]
Ezt a csajt?! Ugyanmár! :idiota:
A Kudlik Julis deltáról beszélsz? Na mert akkor erre olyan nagy pénzbe ne fogadj!! Amúgy meg: már a szexuális pervezióim se szentek? :banplz: mind1... fél adom, léptem.. peace! :integet2:
Avatar
Botond

Hozzászólás #52628 2020.09.29. 08:18

eje75 írta:A Kudlik Julis deltáról beszélsz? Na mert akkor erre olyan nagy pénzbe ne fogadj!! Amúgy meg: már a szexuális pervezióim se szentek? :banplz: mind1... fél adom, léptem.. peace! :integet2:
Csak megleptél, ennél hárommal nagyobb kaliberű csajt vártam a felvezetőd alapján. :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #52629 2020.09.29. 08:51

Botond írta:Csak megleptél, ennél hárommal nagyobb kaliberű csajt vártam a felvezetőd alapján. :)
Ja. Olyan generic mint a fickó, mármint a thumbnail alapján mert ekkora fos klikkbait című videóra rá nem nyomok.
Avatar
Necro

Hozzászólás #52630 2020.09.29. 09:10

Mióta lett itt ültetvény? Az egyiket átküldhetnétek, fel kéne ásni a kertet...
Avatar
Botond

Hozzászólás #52631 2020.09.29. 17:05

Mekee írta:FM7 vsn pc-re, aza apex egy ingyenes demo cucc volt anno a bogz=pc jegyében. Asszem ez után jött a play anywhere
FM7 jön ganépasszban októberben.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #52632 2020.09.29. 17:53

Botond írta:FM7 jön ganépasszban októberben.
Hoppácska, azzal egy hónapig elökörködök még én is 300-ért!
Halo ODST co-op móka már betelt? :idiota:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #52633 2020.09.29. 21:55

Botond írta:FM7 jön ganépasszban októberben.
En launchor megvettem fullosat, de igazábol engem nem győzött meg, ezer eve hozza se nyultam
Avatar
Botond

Hozzászólás #52634 2020.09.29. 22:46

Mekee írta:En launchor megvettem fullosat, de igazábol engem nem győzött meg, ezer eve hozza se nyultam
Én anno az x360al együtt vettem egy FM4et, ami azóta porosodik a polcon, most kezdem el elővenni, és kezd megtetszeni, így a 6apex után. Persze sose leszek "csak megyünk körbe és körbe" rajongó, de ilyen napi 1-2-3 verseny erejéig leköt. Azt mondjuk látom így is a közös autós játékainkban, hogy te is és arty is olyan űridőket mentek hozzám képest, hogy értelme sincs beleállni a dologba. :zavart1:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #52635 2020.09.30. 08:16

Pár évente érdemes megnézni ezt a videót. Most épp kontrasztként az aktuális helyzethez, amikor semmit nem mutatnak szinte VS amikor minden amit mutattak hazugság volt. Ami meg nem, az vállalhatatlanul szar.

phpBB [media]
Avatar
deep

Hozzászólás #52636 2020.09.30. 09:14

DanielT írta:Pár évente érdemes megnézni ezt a videót. Most épp kontrasztként az aktuális helyzethez, amikor semmit nem mutatnak szinte VS amikor minden amit mutattak hazugság volt. Ami meg nem, az vállalhatatlanul szar.
Igazi amerikai bullshitgyár volt az egész kinect. Egyszerűen nem működött. Nemhogy rocket science level nem volt, de gyakorlatilag egyáltalán nem volt alkalmas arra, amire szánták. És itt is tettenérhető a tipikus MS hozzáállás, toljuk, toljuk, aztán egyszer csak kihátrálunk belőle amikor már tényleg vállalhatatlan a helyzet. Ezek alatt az évek alatt jöttem le az Xbox-ról, pedig az első és a második Xbox is jó gépek voltak, de az MS-nek több kellett. Hát, a tömeg talán benyelte ezt a maszlagot, az értelmesebbje meg otthagyta a platformot a csába. Azóta is sok maradt ebből a mentalitásból a cégnél, emiatt nem is térek vissza hozzájuk.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #52637 2020.09.30. 10:16

DanielT írta:Pár évente érdemes megnézni ezt a videót. Most épp kontrasztként az aktuális helyzethez, amikor semmit nem mutatnak szinte VS amikor minden amit mutattak hazugság volt. Ami meg nem, az vállalhatatlanul szar.

[video]https://youtu.be/fgJqliVWSSg[video]
És mi milyen jól szórakoztunk :D Emlékszem hogy az sgn is mennyien tapsoltak ehhez, mi voltunk a szemét haterek :(
Avatar
Mekee

Hozzászólás #52638 2020.09.30. 10:28

Botond írta:Azt mondjuk látom így is a közös autós játékainkban, hogy te is és arty is olyan űridőket mentek hozzám képest, hogy értelme sincs beleállni a dologba. :zavart1:
Áh, messze nem futottam olyan hu de faszavót kört egyikben sem, ha lenne valami motiváció, akkor neki lehetne ilyen timeattack cuccnak, csak má öregvagyokén ehez :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #52639 2020.09.30. 10:28

Micsu írta:És mi milyen jól szórakoztunk :D Emlékszem hogy az sgn is mennyien tapsoltak ehhez, mi voltunk a szemét haterek :(
Egy csomó ember jól eszórakozott ezzel. 3 helyen lett ez elbaszva: amikor minden szarba kéynszerűen bele akarták tolni, amikor kötelezően az xbox mellé csomagolták, és amikor megvette az Apple a PrimeSense-t. Csomóan máig a kinekt miatt tartanak 360-at. Nekem sosem volt, de ha ma lehetne kapni, és lennének hozzá olyan játékok, amik az elején jöttek hozzá, vennék a kölyköknek. Egyébként máig létezik az MS-nél is: Azure Kinect DK
Avatar
DanielT

Hozzászólás #52640 2020.09.30. 11:06

Moby írta:Nekem sosem volt, de ha ma lehetne kapni, és lennének hozzá olyan játékok, amik az elején jöttek hozzá, vennék a kölyköknek.
Inkább adj nekik egy rozsdás szöget nyalogatni miközben néznek valami rajzfilmet, kb ugyanott lennének az élményben a történtekre kifejtett befolyás tekintetében.

Vissza: “Leáldozott.hu”