A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Mekee

Hozzászólás #52501 2020.09.25. 23:00

Moby írta:Fú tök jó lenne, ha írhatnék valamit, de fogalmam sincs. Van egy Mafia DefEd ikon az asztalomon, rákattintok, és játszok.
Vagy EZ lenne az a bizonyos kliens élmény? :fejvakaras:
Áh, prőn még rosszabb a klienspara, mert ott fizikailag is abuzálni kellett a gépet. Nem kellett digit, nosztalgiafaktormiatt lemegy, de nemhiszem, hogy többet elővenném aztán, a 3-at meg majd megpróbálom megint letolni.
Viszont bugos mintaállat, rengetegszer nem adott eddíg be checkpointot, ujra kellett hátraelőre menni megint rá, volt a levegőbe kocsi előttem, nameg főleg kint vidéki résznél időnként keletkezik némi beszakadás, olyan éppen idegelő módon. Éshááátszép. Autók nekem okésak, lövölde meg a többi az kb elmegy, kicsit mintha pofozgattak volna rajta
Avatar
Micsu

Hozzászólás #52502 2020.09.25. 23:12

Moby írta:Ez a mafia remaszter kikúrtjó. Az egyetlen fájdalmam, hogy ma vettem, és már a háromnegyedénél vagyok :(
Az elso resz 16 ora volt, jol nyomod :D
Avatar
Tom

Hozzászólás #52503 2020.09.25. 23:18

Moby írta:Ezt az egész 15 millió meg 11 milliós meg akárhány milliós hülyeséget egy wannabe insider terjesztette. Ezt cáfolta sony. A sony nem mondott sehány milliót se. És ha igaz, hogy a TSMC 1.5 milliót tudott legyártani AMD APU-ból az MS-nek meg a Sonynak összesen, akkor mondjuk érthető miért nincs sehol ps5. Nincs itt semmi boostolás, nincs gép. A megnyitják a csapot is annyi volt, hogy még két órán át fogadtak rendeléseket.

Azért a Bloomberg talán nem az a wannabe insider kategória. Honnan ez a tsmc csak 1,5 milliót tudott gyártani? Év eleje óta megy a gyártás. Ráadásul most szabadult fel nekik egy csomó kapacitás mivel a huaweit már nem szolgálják ki többé. Ilyen 90% selejt aránynak kellene lennie ehhez az alacsony gyártott darabszámhoz, ami eleve baromság.
Avatar
Moby

Hozzászólás #52504 2020.09.25. 23:20

Micsu írta:Az elso resz 16 ora volt, jol nyomod :D
Jó, hát ma nem sok GDP-t termeltem :D Viszont játszottam, és tetszett, ami az idén ritka dolog.
Avatar
Moby

Hozzászólás #52505 2020.09.25. 23:21

Tom írta:Azért a Bloomberg talán nem az a wannabe insider kategória. Honnan ez a tsmc csak 1,5 milliót tudott gyártani? Év eleje óta megy a gyártás. Ráadásul most szabadult fel nekik egy csomó kapacitás mivel a huaweit már nem szolgálják ki többé. Ilyen 90% selejt aránynak kellene lennie ehhez az alacsony gyártott darabszámhoz, ami eleve baromság.
A bloomberg csak átvette. Nem ők voltak a hír forrása.
Avatar
Tom

Hozzászólás #52506 2020.09.25. 23:29

Moby írta:A bloomberg csak átvette. Nem ők voltak a hír forrása.

Na de ez a 1,5 millió összvissz tsmc-s hír honnan van? Ezeket a véges kapacitásokat, amik vannak manapság már jó előre lefoglalják. Ilyen keveset nem tudnak gyártani csak ha masszív selejt van, amit nem hagynának így. Akkor már rég változtattak volna a gyártáson vagy eltolták volna a megjelenést. Messziről is kacsának tűnik.
Avatar
Moby

Hozzászólás #52507 2020.09.25. 23:40

Tom írta:Na de ez a 1,5 millió összvissz tsmc-s hír honnan van? Ezeket a véges kapacitásokat, amik vannak manapság már jó előre lefoglalják. Ilyen keveset nem tudnak gyártani csak ha masszív selejt van, amit nem hagynának így. Akkor már rég változtattak volna a gyártáson vagy eltolták volna a megjelenést. Messziről is kacsának tűnik.
Valami faszom taiwani oldal hozta le. De most olvasom, az eredeti cikk 102K waferről, és 58%-os yieldről ír. Az meg sehogysem 1.5M APU.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #52508 2020.09.25. 23:43

Moby írta:A bloomberg csak átvette. Nem ők voltak a hír forrása.
A bloomberg fasságra a sonynak is volt válasza: "While we do not release details related to manufacturing, the information provided by Bloomberg is false."
Avatar
eje75

Hozzászólás #52509 2020.09.26. 08:42

Micsu írta:Az elso resz 16 ora volt, jol nyomod :D
Sose értettem, hogy csinálja... kijön valami game, az első bossnál szopódok, erre benyögi: "lement, fozsvót!"...mia? :wilting: tolom tovább és még másfél hét mire lenyomom az egészet a 15 bossával...
Avatar
Botond

Hozzászólás #52510 2020.09.26. 09:33

Vótam csütörtökön a blahán ilyen szimulátoros helyen, ahol be lehet ülni ACorsázni, vagy F1ezni vagy más ilyen autós cuccot nyomni ráhajlított 3 monitorral, vagy ultraszéles monitorral, rendes kormánnyal, pedállal. Hát, ahogy eje írja Moby reviewt az tudom én is mondani, "fozsvót". Elsőre egy olyan szetbe ültem bele, ahol belefeküdtem mind a 75 kilómmal a fékbe és leszarta, mintha üresbe raknám a kocsit és várnám, hogy megfogja a motorfék. :idiota:
Akkor átültem másik székbe, ott jó volt a pedál, a kormány, a három monitor faszán körbeölelt, totálisan jó volt a feeling, de hát ezek a szimulátorok pont ugyanott tartanak, mint 30 éve, a grafikán kívül semmi se fejlődik. Nyomtuk először pagani zonda r2vel vagy ilyesmi, azon mintha nem is lett volna fék úgy elszállt minden kanyarban. Imola, verőfényes napsütés és legkisebb kanyarban is állóra kellett fékezni, hogy beforduljon. Mintha tükörjégen mentem volna. Értem, hogy nehezítés meg szimulálás egymáshoz képest, de ez így akkor is annyira életszerű pont, mint 30 éve, egy FH4es lambóvalalugasban az pont ennyire életszerű csak az a másik véglet.
Jó, én vagyok a béna, méteres szélességű gumikon, betonszinten lévő súlyponttal miért is fordulna el egy derékszöget se elérő kanyarban 70el egy pagani. Vagy akik a paganit gyártják azok totál alkalmatlanok, olyan is van, a CRV-vel vagy egy sima opelastrával bevenném, de a pagani az fos.
Jóvan, semmibaj, néztünk egy ferrarit, 458ast, hogy visszavegyünk a sebességből, hátha az majd elfordul akár 60al is. Denem. Elszáll mint a győzelmi zászló az is 30 fölött. Oké, következő próba mazda mx5, mert hát ferrarit sose vezettem, meg paganit, az biztos pont így működik, nézzünk olyat, aminél van valós viszonyítási alapom. Szóval a mazda mx5 az szuper életszerű volt. Eleve 130nál elfogy belőle a kakaó. Néztem, hogy biztos mph-ban írja azé, de nem, kph vót az, szóval egy mazda mx5nek 130tól már kínszarás felküzdenie magát 140re. És jön a kanyar, és 30al zsí be a málnásba.
Itt álltam fel, és köszöntem meg a lehetőséget. :D Ez az AC pont annyira szimulátor, mint a FH4. Lehet, hogy egymáshoz képest az ACn belül überprímán lőtték be az autókat, de hogy a 0 pont, amihez viszonyítottak kezdésnek az egy rózsaszíntündérsárkány vót az is biztos, mert pont annyira életszerű a dolog. De az eszközök technoja már überfasza, kár hogy FH4 nem volt, kipróbáltam volna a realizmus másik verzióját is ilyen monitor/kormány/pedál setuppal. :D
Avatar
neoreg

Hozzászólás #52511 2020.09.26. 10:33

lol

tl;dr ha nem 2+ MLCC-s POSCAP van a kártyán, akkor GPU boost során hajlamos lehet crashelésre
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #52512 2020.09.26. 11:04

Múltkor Eje írt valamit erről a Checkpoint podcastról. Eddig meghallgattam a 2019-es évösszegzőjüket, meg belekezdtem a CoD-os epizódba, de ezek kb. fing nélkül beszélnek össze-vissza hülyeségeket. És akkor ez a szaGma itthon. :wilting:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #52513 2020.09.26. 11:06

benőmenő írta:Múltkor Eje írt valamit erről a Checkpoint podcastról. Eddig meghallgattam a 2019-es évösszegzőjüket, meg belekezdtem a CoD-os epizódba, de ezek kb. fing nélkül beszélnek össze-vissza hülyeségeket. És akkor ez a szaGma itthon. :wilting:
Orulnel ha negyed annyi fingod lenne a gamingrol mint grathnak ;)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #52514 2020.09.26. 11:11

Micsu írta:Orulnel ha negyed annyi fingod lenne a gamingrol mint grathnak ;)
És meg is érkeztünk a "mErT tE mITttÉ' lE a 'ZasZTaLRa?!" adu ászhoz. Gyors volt. :vigyor3:
Neoreg #52511 : Én is néztem, hogy vannak gáz kártyák. A Founders meg az Asus TUF azok okésak pl.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #52515 2020.09.26. 11:49

benőmenő írta:És meg is érkeztünk a "mErT tE mITttÉ' lE a 'ZasZTaLRa?!" l.
Nem ezt irtam :P
Avatar
DanielT

Hozzászólás #52516 2020.09.26. 11:51

benőmenő írta:Múltkor Eje írt valamit erről a Checkpoint podcastról. Eddig meghallgattam a 2019-es évösszegzőjüket, meg belekezdtem a CoD-os epizódba, de ezek kb. fing nélkül beszélnek össze-vissza hülyeségeket. És akkor ez a szaGma itthon. :wilting:
Spoiler
Kép
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #52517 2020.09.26. 12:00

DanielT írta:
Spoiler
Kép
Fogalmam sincs, hogy a régi cuccokban mennyire kompetensek, de ezalapján a másfél podcast alapján ahol aktuális(abb) dolgokról volt szó, már nem is nagyon érdekel.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #52518 2020.09.26. 12:03

benőmenő írta:Fogalmam sincs, hogy a régi cuccokban mennyire kompetensek, de ezalapján a másfél podcast alapján ahol aktuális(abb) dolgokról volt szó, már nem is nagyon érdekel.
Gondolom ők nem tettek bele 2000 órát xy Cod multiba mint te, így fele annyi fingjuk sincs a témához, de nem is az az ő dolguk hogy 1-2 játékot minden bitjéig ismerjenek hanem általánosságba lássák a dolgokat.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #52519 2020.09.26. 12:23

benőmenő írta:Fogalmam sincs, hogy a régi cuccokban mennyire kompetensek, de ezalapján a másfél podcast alapján ahol aktuális(abb) dolgokról volt szó, már nem is nagyon érdekel.
Hát akkor megmaradhatsz a totálisan téves konklúzidódnál, ez is opció nyilván. De ennél azért többre tartalak! Szal' egy RETRÓ podcastet ne a büdös COD epizód vagy egy 2019-es összefoglaló alapján ítélj meg.

Egyszerűen FANTASZIKUS és csodálatraméltó amit ezek a srácok a magyar közönség elé letesznek játéktörténelem megőrzés szinten. Ha angolul beszélnének akkor meg világszinten lenne az egyik legjobb retró podcast.
Avatar
Moby

Hozzászólás #52520 2020.09.26. 12:57

DanielT írta:Hát akkor megmaradhatsz a totálisan téves konklúzidódnál, ez is opció nyilván. De ennél azért többre tartalak! Szal' egy RETRÓ podcastet ne a büdös COD epizód vagy egy 2019-es összefoglaló alapján ítélj meg.

Egyszerűen FANTASZIKUS és csodálatraméltó amit ezek a srácok a magyar közönség elé letesznek játéktörténelem megőrzés szinten. Ha angolul beszélnének akkor meg világszinten lenne az egyik legjobb retró podcast.
Szerintem meg tök érthető, hogy az, amik ezek (még) tudnak, benőnek már nem mond semmit.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #52521 2020.09.26. 13:01

Moby írta:Szerintem meg tök érthető, hogy az, amik ezek (még) tudnak, benőnek már nem mond semmit.
Benő okos gyerek, mondana neki csak nem jó részekkel próbálkozott.
Avatar
Necro

Hozzászólás #52522 2020.09.26. 13:50

Én nagyon bírom őket, de ez a gamepro-s rész konkrétan hallgathatatlan.
Avatar
eje75

Hozzászólás #52523 2020.09.26. 15:15

Necro írta:Én nagyon bírom őket, de ez a gamepro-s rész konkrétan hallgathatatlan.
Ugye? Én is alig bírtam végighallgatni, úgy röhögtem! :nyes:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #52524 2020.09.26. 15:42

DanielT írta:Benő okos gyerek, mondana neki csak nem jó részekkel próbálkozott.
CoD-epizóddal próbálkozni sehogy sem tünik jó ötletnek, az biztos.
Avatar
Botond

Hozzászólás #52525 2020.09.26. 18:10

Én ezt nem fogom sose megérteni win10ben, hogy bemegyek a storeba, megnézem van e vmi frissítés, és hirtelen elkezd 48 appot frissíteni. Frissíti és kiírja, hogy 2018-19es az utolsó verzió, ami idei az is van januártól augusztusig minden. Ezt miért csinálja?!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #52526 2020.09.26. 18:13

Botond írta:Én ezt nem fogom sose megérteni win10ben, hogy bemegyek a storeba, megnézem van e vmi frissítés, és hirtelen elkezd 48 appot frissíteni. Frissíti és kiírja, hogy 2018-19es az utolsó verzió, ami idei az is van januártól augusztusig minden. Ezt miért csinálja?!
Mert egy undorító rakás szar? :nemtudom:
Avatar
Moby

Hozzászólás #52527 2020.09.26. 18:55

DanielT írta:Mert egy undorító rakás szar? :nemtudom:
Jut is eszembe: hogy áll a chromeos-kísérlet? :)
Avatar
deep

Hozzászólás #52528 2020.09.26. 19:22

Botond írta:Én ezt nem fogom sose megérteni win10ben, hogy bemegyek a storeba, megnézem van e vmi frissítés, és hirtelen elkezd 48 appot frissíteni. Frissíti és kiírja, hogy 2018-19es az utolsó verzió, ami idei az is van januártól augusztusig minden. Ezt miért csinálja?!
Annyira undorító az egész windows élmény, hogy emiatt szálltam ki a pc-ből. Illetve downgrade-eltem egy i7re meg egy 1060ra. Fő platform pedig egyelőre a PS5 lesz. Más konzol sincs otthon most (kivéve egy jóféléle Retroid Pocket 2 handheld), szóval novemberig böjt és retro géming.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #52529 2020.09.26. 19:57

Moby írta:Jut is eszembe: hogy áll a chromeos-kísérlet? :)
Írtam, hogy az instant megbukott a MICROSOFT ÁLTAL gyártott saját remote desktop kliensük miatt, ami nem tudta helyes kiosztással átvinni a billentyűket.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #52530 2020.09.26. 20:10

Botond írta:Én ezt nem fogom sose megérteni win10ben, hogy bemegyek a storeba, megnézem van e vmi frissítés, és hirtelen elkezd 48 appot frissíteni. Frissíti és kiírja, hogy 2018-19es az utolsó verzió, ami idei az is van januártól augusztusig minden. Ezt miért csinálja?!
48 appot? Milyen appot??
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #52531 2020.09.26. 20:15

deep írta:Annyira undorító az egész windows élmény, hogy emiatt szálltam ki a pc-ből. Illetve downgrade-eltem egy i7re meg egy 1060ra. Fő platform pedig egyelőre a PS5 lesz. Más konzol sincs otthon most (kivéve egy jóféléle Retroid Pocket 2 handheld), szóval novemberig böjt és retro géming.
Én baromi szerencsés vagyok akkor. SEMMI, ismételem, semmi gondom a win10-el. Korábban volt fent egy win10n, ami egy valamivel szivatott: ha frissített a windows, újra fel kellett rakni a media feature packot, ami 5 perc volt. Nekem gyakorlatilag win7-ként működik most, se candy crush, semmi előtelepített szar, updatek felmennek, és minden faszán megy. A sleepbenemmenés probléma is valami chrome bug volt youtube videónál.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #52532 2020.09.26. 21:08

Ki lett próbálva a Mi wireless earbud S immár bluetooth 5.0-ás készülékkel is. Hangminőségben nem igazán tapasztaltam változást, ellenben a húgom 2x annyiba kerülő Skullcandy Sesh-ét konkrétan porig alázza kb. minden szempontból.
Avatar
Botond

Hozzászólás #52533 2020.09.26. 21:23

Greyfox írta:48 appot? Milyen appot??
A számológéptől elkezdve a storeon magán keresztül a ganépasszos játékokig bezárólag mindent lényegiben.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #52534 2020.09.26. 21:34

Botond írta:A számológéptől elkezdve a storeon magán keresztül a ganépasszos játékokig bezárólag mindent lényegiben.
Ilyet se láttam még. Mondjuk nem vagyok bejelentkezve, nincs egy appom játékom se a store-ból, lehet ez segít :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #52535 2020.09.26. 22:21

Lepörgött a Mafia remaszter.
Nincs mit szépíteni. 10/10. Igazi old fashioned műremek, amit még 2020 sem tudott elkúrni! :eljen:

/kár, hogy a második rész remasztere egy zsák fos, dehát evvan.
Avatar
Botond

Hozzászólás #52536 2020.09.26. 22:36

Moby írta:Lepörgött a Mafia remaszter.
Nincs mit szépíteni. 10/10. Igazi old fashioned műremek, amit még 2020 sem tudott elkúrni! :eljen:

/kár, hogy a második rész remasztere egy zsák fos, dehát evvan.
Csak konzolon Jacques Fosch műve, pc-n az eredeti és a remaster is teljesen játszható.
Avatar
Moby

Hozzászólás #52537 2020.09.26. 22:42

Botond írta:Csak konzolon Jacques Fosch műve, pc-n az eredeti és a remaster is teljesen játszható.
Nem a játszhatóságával van a gond, hanem azzal, hogy lószart nem remasztereletek rajta. Az egész egy ilyen minimaleffort szar. Pláne az elsőhöz képest.
Avatar
Botond

Hozzászólás #52538 2020.09.26. 22:54

Moby írta:Nem a játszhatóságával van a gond, hanem azzal, hogy lószart nem remasztereletek rajta. Az egész egy ilyen minimaleffort szar. Pláne az elsőhöz képest.
Ez tény.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #52539 2020.09.26. 23:06

Moby írta:Nem a játszhatóságával van a gond, hanem azzal, hogy lószart nem remasztereletek rajta. Az egész egy ilyen minimaleffort szar. Pláne az elsőhöz képest.
Na jó, fe az elsö részét te leremasstetezed, de elvileg remake. Máshova pozicionálták a kettöt, nem véletlen, hogy a remasterek olcsóbbak, és a régi tulajoknak ingyen járnak.

Ettöl persze még lehetnek kevesek számodra, fingomsincs guglizás nélkül, hogy miben léptek elöre, ha egyáltalán bármiben.
Avatar
Moby

Hozzászólás #52540 2020.09.27. 10:00

Zóanagyvarázsló írta:Na jó, fe az elsö részét te leremasstetezed, de elvileg remake. Máshova pozicionálták a kettöt, nem véletlen, hogy a remasterek olcsóbbak, és a régi tulajoknak ingyen járnak.

Ettöl persze még lehetnek kevesek számodra, fingomsincs guglizás nélkül, hogy miben léptek elöre, ha egyáltalán bármiben.
Ez csak játék a szavakkal. Egy tíz évvel ezelőtti játékból tökéletesen felesleges egy másik tíz évvel ezelőtti játékot csinálni. Ilyen célja sem a remaszternek, sem a remake-nek sincs. Nem az a bajom, hogy nem remake, hanem az, hogy remaszternek szar.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #52541 2020.09.27. 10:28

Moby írta:Ez csak játék a szavakkal. Egy tíz évvel ezelőtti játékból tökéletesen felesleges egy másik tíz évvel ezelőtti játékot csinálni. Ilyen célja sem a remaszternek, sem a remake-nek sincs. Nem az a bajom, hogy nem remake, hanem az, hogy remaszternek szar.
Az egyiket ingyen vágták hozzám, a másik 40 euró, ez nem szemantika, ellenben algebrai alapfeladványnak jó. Ettöl még lehet szar remaster.

Eddig is sorra remastereltek 10 éves játékokat, onnan indult az egész a konzolon, de az acsis-trófeás HD portoknak volt is értelmük BC nélkül, valóban ez a fontos különbség. Az utóbbi években sorra jönnek a különösen PC-n nehezen értelmezhetö remasterek. Hogy ezzel mit csináltak és mit nem, azzal nem foglalkoztam. De ha már képben vagy, és konkrétumot nem akarsz írni, egyre válaszolj: eredeti vagy remaster? Mert ngem az érdekel, patchnek milyen. (Mass Effectekhez is azt szeretnék, de legfeljebb remasterként van esély :()
Avatar
Botond

Hozzászólás #52542 2020.09.27. 10:53

Zóanagyvarázsló írta:Az egyiket ingyen vágták hozzám, a másik 40 euró, ez nem szemantika, ellenben algebrai alapfeladványnak jó. Ettöl még lehet szar remaster.

Eddig is sorra remastereltek 10 éves játékokat, onnan indult az egész a konzolon, de az acsis-trófeás HD portoknak volt is értelmük BC nélkül, valóban ez a fontos különbség. Az utóbbi években sorra jönnek a különösen PC-n nehezen értelmezhetö remasterek. Hogy ezzel mit csináltak és mit nem, azzal nem foglalkoztam. De ha már képben vagy, és konkrétumot nem akarsz írni, egyre válaszolj: eredeti vagy remaster? Mert ngem az érdekel, patchnek milyen. (Mass Effectekhez is azt szeretnék, de legfeljebb remasterként van esély :()
A mafia2? Egyes youtube videók látnak benne egy kis 4k grafikai patchet, de ennyi. Kb mint ac3 remaster, ahol hol előnyére, hol hátrányára változott ez a grafikai pimpelés, de ha keresd az 5 különbséget játszanánk vele, akkor elhasalnék csúnyán, pedig az eredetit is végignyomtam vagy 3-4x 4k@ultra és az is pont ugyanígy nézett ki szerintem. Még azt se sikerült 10 másodperc alatt kiguglizni, hogy volt e 32bit 64 bit váltás, mint a settlers és anno history collectionnál, de sanszos, hogy az eredeti is 64 bites vót, szóval még ez sem. Na ezért volt ingyen a remaster a 2. és 3. részre is, mert kb átnevezés volt, hogy ugyanaz legyen a neve, mint a konzolportoknak.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #52543 2020.09.27. 11:25

Botond írta:A mafia2? Egyes youtube videók látnak benne egy kis 4k grafikai patchet, de ennyi. Kb mint ac3 remaster, ahol hol előnyére, hol hátrányára változott ez a grafikai pimpelés, de ha keresd az 5 különbséget játszanánk vele, akkor elhasalnék csúnyán, pedig az eredetit is végignyomtam vagy 3-4x 4k@ultra és az is pont ugyanígy nézett ki szerintem. Még azt se sikerült 10 másodperc alatt kiguglizni, hogy volt e 32bit 64 bit váltás, mint a settlers és anno history collectionnál, de sanszos, hogy az eredeti is 64 bites vót, szóval még ez sem. Na ezért volt ingyen a remaster a 2. és 3. részre is, mert kb átnevezés volt, hogy ugyanaz legyen a neve, mint a konzolportoknak.
Engem nem zavarna, hogy 2010-es a szívonal, ha az eredeti hibái ki lennének igazítva, de ha jól látom, arról szól a fáma, hogy újakat tettek bele.
Avatar
eje75

Hozzászólás #52544 2020.09.27. 11:56

Na, kész a Surge 2, very fasza volt, imádtam minden másodpercét.... 2020 gaming meglepetése Nekem, és ez is a Microsoftnak köszönhetem, a gamepass nélkül hozzá nyúltam volna... tényleg, gamepass: micsoda remek ötlet :banplz: jöhet a Mafia.... másoknak is lement 5 óra alatt a 16 órás játék, mint Moby-nak? :wilting:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #52545 2020.09.27. 12:22

eje75 írta:Na, kész a Surge 2, very fasza volt, imádtam minden másodpercét.... 2020 gaming meglepetése Nekem, és ez is a Microsoftnak köszönhetem, a gamepass nélkül hozzá nyúltam volna... tényleg, gamepass: micsoda remek ötlet :banplz: jöhet a Mafia.... másoknak is lement 5 óra alatt a 16 órás játék, mint Moby-nak? :wilting:
Erdekes h a def editionra 11 orat irnak az eredetire meg 16ot :circling:
Avatar
Botond

Hozzászólás #52546 2020.09.27. 12:27

Micsu írta:Erdekes h a def editionra 11 orat irnak az eredetire meg 16ot :circling:
Biztos átlag és Moby már annyiszor lepörgette, hogy az ennyire lehúzza az átlagot. Sokadikra gondolom már nem pöcsölt annyit és megvót 3,5 óra alatt is. :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #52547 2020.09.27. 12:40

Micsu írta:Erdekes h a def editionra 11 orat irnak az eredetire meg 16ot :circling:
12-13 óra volt nálam is.
Avatar
Moby

Hozzászólás #52548 2020.09.27. 12:42

Zóanagyvarázsló írta:De ha már képben vagy, és konkrétumot nem akarsz írni, egyre válaszolj: eredeti vagy remaster? Mert ngem az érdekel, patchnek milyen. (Mass Effectekhez is azt szeretnék, de legfeljebb remasterként van esély :()
Eredeti. Abban nem villognak a fények és a füstök.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #52549 2020.09.27. 12:47

Moby írta:Eredeti. Abban nem villognak a fények és a füstök.
Akkor 10 múlva az lesz. Vagy a remaster remake-jének a remastere, ha nem cseszik el.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #52550 2020.09.27. 13:01

Botond írta:Biztos átlag és Moby már annyiszor lepörgette, hogy az ennyire lehúzza az átlagot. Sokadikra gondolom már nem pöcsölt annyit és megvót 3,5 óra alatt is. :banplz:
Nekem például 46 óra volt az Outcast 1.1, de a Second Contact már csak 31, pedig csak az utolsó bónuszvideót spórolták ki belöle. A How long to beat nem véletlenül mond rendre kevesebbet remasterekre, remake-ekre. Nemcsak a konkrét a játék ismerete számít, hanem a sablonok ismerete, esetleg más személyes fejlödés.

Azt nem tudom, hogy itt tartalomban van-e eltérés.
Avatar
Moby

Hozzászólás #52551 2020.09.27. 13:03

Úgy néz ki visszahozták a prómat a halálból! :eljen: :eljen: :eljen: :eljen:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #52552 2020.09.27. 13:14

Moby írta:Úgy néz ki visszahozták a prómat a halálból! :eljen: :eljen: :eljen: :eljen:
Úgy néz, ki a Mafiával számodra véget ért 2020.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #52553 2020.09.27. 13:22

Micsu írta:Erdekes h a def editionra 11 orat irnak az eredetire meg 16ot :circling:
Itt ki lehet hagyni a menj a-bol b-re majd ott lesz valami dolgokat egy gombnyomással, gondolom ilyesmi miatt, meet a játékban full bennevsn minden az eredetiből, olusz tettek hozzá itt-ott
Avatar
DanielT

Hozzászólás #52554 2020.09.27. 18:40

Akurva, 60 frémes lesz a DS remake.

phpBB [media]
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #52555 2020.09.27. 18:59

DanielT írta:Akurva, 60 frémes lesz a DS remake.

[video]https://youtu.be/DW8mESeRDTk[/vide]

:eljen: :eljen: Ha jórészt 60 frémes játékok lesznek, nem upgradelek pc-t. 1080p/1440p nekem elég, majd skáláz a tv. Meg már unom a csirkefarhátat :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #52556 2020.09.27. 19:17

Tenyleg az utobbi idoben olyan szintu szotyi fanboysag van itt amit az sgs sony topikban lattam utoljara mert erre kb Geronimo es tarsai kepesek csak (vagyis azt hittem).
Az hogy a moslek indulo lu melle felallva tapsoltak paran az ms gamepass nyomaba sem ero fizetos bw jatekokert amiket kb mindenki megvett akit erdekelt hat legyen (ez am a bw, vedd meg ujra).
Az hogy a halo6 60fpsel futott nem kapott ekkora hypeot, szep ez a ds remake de ketlem h egy pron ez ne futna el, az a minimum h ez 60fpsel fut, ha 30 lett volna korberohogom az egeszet. A mafia remakeben is volt melo de nem kerul 80 ojroba, vicc ezert ez az ar.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #52557 2020.09.27. 19:23

Micsu írta:Tenyleg az utobbi idoben olyan szintu szotyi fanboysag van itt amit az sgs sony topikban lattam utoljara mert erre kb Geronimo es tarsai kepesek csak (vagyis azt hittem).
Az hogy a moslek indulo lu melle felallva tapsoltak paran az ms gamepass nyomaba sem ero fizetos bw jatekokert amiket kb mindenki megvett akit erdekelt hat legyen (ez am a bw, vedd meg ujra).
Az hogy a halo6 60fpsel futott nem kapott ekkora hypeot, szep ez a ds remake de ketlem h egy pron ez ne futna el, az a minimum h ez 60fpsel fut, ha 30 lett volna korberohogom az egeszet. A mafia remakeben is volt melo de nem kerul 80 ojroba, vicc ezert ez az ar.
Minden elfutna mindenen.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #52558 2020.09.27. 19:26

DanielT írta:Minden elfutna mindenen.
Ertem de majd mikor az uj gow v nd cim fut 4k@60fpsel akk azt mondom nah jo az irany. Meg lehet nezni a gow 1080@60 mekkora szutyok volt, nd jatekoknal meg ilyen opciot se lattam pron.
Avatar
Moby

Hozzászólás #52559 2020.09.27. 19:32

DanielT írta:Akurva, 60 frémes lesz a DS remake.
Te eddig hol a jóistenben jártál? A játék bejelentésének másnapján lenyilatkozta a Bluepoint.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #52560 2020.09.27. 19:34

Micsu írta:Ertem de majd mikor az uj gow v nd cim fut 4k@60fpsel akk azt mondom nah jo az irany. Meg lehet nezni a gow 1080@60 mekkora szutyok volt, nd jatekoknal meg ilyen opciot se lattam pron.
Jó az irány akkor amikor fizikai képtelenséget valósítanak meg? Szerintem menedzseld az elvárásaidat. :fogmosas:

Lószar lesz itt nem 4K és nincs is ezzel bajom.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #52561 2020.09.27. 19:36

DanielT írta:Jó az irány akkor amikor fizikai képtelenséget valósítanak meg? Szerintem menedzseld az elvárásaidat. :fogmosas:

Lószar lesz itt nem 4K és nincs is ezzel bajom.
En arrol nem tehetek h nalad 2008 van, nalam 2020 :wave: :mf2:
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #52562 2020.09.27. 19:37

A gow? Volt abban 1080@60? Nem csak performance módnak hívták? (performance - lol)
Ne legyél már ennyira pesszimista. Már annyit beszélnek a 60fps-ről, hogy kurvaciki lenne, hogy ha nem tennének minden játékba 60fps módot RT és 4k nélkül felőlem.
Avatar
Moby

Hozzászólás #52563 2020.09.27. 19:37

60 FPS-es lesz a DeS, a Valhalla, a szopókember, a Godfall a...mi a fasz jön mi nyitásra? Minden 60fps-es lesz.
Avatar
Moby

Hozzászólás #52564 2020.09.27. 19:42

Igazából eddig egy olyan játék van, aminél nem tudunk 60fps-ről: a recsit. Minden más vagy 60, vagy 120 fps-el jönnek (COD, DIRT5, DMC5).
Avatar
Micsu

Hozzászólás #52565 2020.09.27. 19:44

Greyfox írta:A gow? Volt abban 1080@60? Nem csak performance módnak hívták? (performance - lol)
.
Az akart lenni ja :D
Hallani hallottunk sok mindent az elmult evekben is, hiszem ha latom ;)
Avatar
Moby

Hozzászólás #52566 2020.09.27. 19:46

Micsu írta:En arrol nem tehetek h nalad 2008 van, nalam 2020 :wave: :mf2:
Ez a DeS ahogy kinéz, és ahogy fut az...odabasz. Az egyetlen cigányság az ára. De ez már nem csak a nextgen privilégiuma: mától elkezdtek durván felfelé kúszni a storeban a ps4 játékok ára. Begyűrűzött a 360-as euro.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #52567 2020.09.27. 19:47

Moby írta:Te eddig hol a jóistenben jártál? A játék bejelentésének másnapján lenyilatkozta a Bluepoint.
Biztos épp állítottam be a raktárfigyelőket, hogy elcsípjem neked a 3080-at! :mf2:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #52568 2020.09.27. 19:48

Moby írta:Ez a DeS ahogy kinéz, és ahogy fut az...odabasz. Az egyetlen cigányság az ára. De ez már nem csak a nextgen privilégiuma: mától elkezdtek durván felfelé kúszni a storeban a ps4 játékok ára. Begyűrűzött a 360-as euro.
Ha a tobbi cim is igy fog futni 4k@60fpsel az tenyleg jo lesz, de en meg egyaltan nem vagyok elajulva ezektol a “nextgen” cimektol. Cod kampany eleg utos igy kezdesre, a multija meg egy okadek, vannak kettossegek nah :P
Avatar
DanielT

Hozzászólás #52569 2020.09.27. 20:01

Micsu írta:Ha a tobbi cim is igy fog futni 4k@60fpsel az tenyleg jo lesz, de en meg egyaltan nem vagyok elajulva ezektol a “nextgen” cimektol. Cod kampany eleg utos igy kezdesre, a multija meg egy okadek, vannak kettossegek nah :P
Nade most komolyan... mit vársz? Bekerült egy pécébe egy erősebb AMD proci és egy videókártya. Miféle nextgen? Nincs nextgen, ezek az idők már elmúltak. De ha nextgent akarsz, nyomd a TLOU2-t. :nezze:
Avatar
eje75

Hozzászólás #52570 2020.09.27. 20:09

Ez a Mafia nekem kicsit több lesz, mint 17 óra.... hardon tolom, és úgy látom csak a racing mission elvesz majd az éltemből 17 órát + meg is rövidíti azt pár évvel... a qwa anyját, aki ezt így kitalálta: emlékszem 18 évvel (atyaúristen :wilting: ) ezelőtt is a hajam kihullot tóle, majdnem abbahagytam a játékot...azt hittem másolásvédelem, és a sütött verziósokat bűntetik ezzel a nehézséggel... hát úgy látszik nem...

Vissza: “Leáldozott.hu”