A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Mekee

Hozzászólás #5181 2016.06.14. 10:19

DanielT írta:ÚRISTENLOL!!! A félkómában Horizonnak hitt demó az GOD OF WAR!!! Most néztem bele rendesebben a trailerbe. Elsőre csak a csuhás kölökig jutottam és az art/környezetből az jött le, hogy a dínós cucc. Najó, ilyen nincs. NINCS. Ott kísérgeti Kratos a gyereket.

Ok. Mostantól ez a legnagyobb out-of-place szar, amit valaha láttam. PONT. Kész. Ennyi.
énmeg megkaptam haveroktol, hogy milyen hülye vagyok, milyen jo is az hogy elhagyják a fix kamerát, mert ott nemlehetett látni. Depersze ha kratos háta mögött van a kamera, az mennyire epic, ott aztàn kilátni minden irányba. És különben is elavult má a fix kamera.
Itt kiszálltam a vitábol.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #5182 2016.06.14. 10:23

Na, itt egy fincsi kis Forza H3 térkép! Érzitek a finom reggeli bullshit filler nongém szagát?

Kép

Van videó is, amin egyértelművé vált, hogy a bal oldalon kell vezetni. Ami Ausztráliát tekintve nem meglepő, viszont ettől nem kevésbé undorító dolog lesz. :levele: :levele: :levele:

phpBB [media]
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #5183 2016.06.14. 10:32

DanielT írta:Na, itt egy fincsi kis Forza H3 térkép! Érzitek a finom reggeli bullshit filler nongém szagát?

Kép

Van videó is, amin egyértelművé vált, hogy a bal oldalon kell vezetni. Ami Ausztráliát tekintve nem meglepő, viszont ettől nem kevésbé undorító dolog lesz. :levele: :levele: :levele:

https://youtu.be/XAGO4ptq5rQ
Szerintem jó lesz ez, és remélem lehet vonat vagy felszálló repülő ellen versenyezni. :idiota:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #5184 2016.06.14. 10:33

DanielT írta:Na, itt egy fincsi kis Forza H3 térkép! Érzitek a finom reggeli bullshit filler nongém szagát?

Kép

Van videó is, amin egyértelművé vált, hogy a bal oldalon kell vezetni. Ami Ausztráliát tekintve nem meglepő, viszont ettől nem kevésbé undorító dolog lesz. :levele: :levele: :levele:
Vannak sátrak az út mentén, ugye?
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #5185 2016.06.14. 10:36

Mekee írta:énmeg megkaptam haveroktol, hogy milyen hülye vagyok, milyen jo is az hogy elhagyják a fix kamerát, mert ott nemlehetett látni. Depersze ha kratos háta mögött van a kamera, az mennyire epic, ott aztàn kilátni minden irányba. És különben is elavult má a fix kamera.
Itt kiszálltam a vitábol.
Nálam beleférne, hogy a God of War megújulásával akció-kalandosabb legyen (persze nem bullshittel szétkúrva), de azóta is minden hasonló gyakós játékban visszasírom a GoW 3 kameráját. Vagy akár az 1-2-ét.

Kíváncsi vagyok mennyi lúzerkedésnek tűnő nagy név bukik be, illetve mennyi olyan lesz, amely aztán átmegy a topik szűrőjén.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #5186 2016.06.14. 10:49

Zóanagyvarázsló írta:Nálam beleférne, hogy a God of War megújulásával akció-kalandosabb legyen (persze nem bullshittel szétkúrva), de azóta is minden hasonló gyakós játékban visszasírom a GoW 3 kameráját. Vagy akár az 1-2-ét.

Kíváncsi vagyok mennyi lúzerkedésnek tűnő nagy név bukik be, illetve mennyi olyan lesz, amely aztán átmegy a topik szűrőjén.
Ja, én is nagyon kedveltem a GOW kamerákat. De szerencsére volt 3 jó rész, számomra egyébként is, most meg aztán pláne meghalt a sorozat.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #5187 2016.06.14. 11:02

Ubi conf szanalmasabb vt mint a pc gameres, kezdik ok is lehuzni a rolot?
Avatar
arty

Hozzászólás #5188 2016.06.14. 11:06

Zóanagyvarázsló írta:Már ott elbuktunk mindketten, hogy a Blu-rayt egyáltalán becsúsztattuk a PS3-ba. De érdekes kísérlet volt, én is így éltem meg. És msot jönnének az alámerülős elméletek és egyebek, de inkább nem önigazolok.
Nálam is járt a haze a meghajtóban, és respekt mindenkinek, aki nálam tovább bírta. Iszonyat ronda, szaggat is, a játékmenet pedig (ott az elején legalábbis) 10 évvel megcsúszott. Ha végigtoltam volna, valszeg életem legrosszabb fps-e lenne.
Avatar
arty

Hozzászólás #5189 2016.06.14. 11:08

Zóanagyvarázsló írta:Nálam beleférne, hogy a God of War megújulásával akció-kalandosabb legyen (persze nem bullshittel szétkúrva), de azóta is minden hasonló gyakós játékban visszasírom a GoW 3 kameráját. Vagy akár az 1-2-ét.

Kíváncsi vagyok mennyi lúzerkedésnek tűnő nagy név bukik be, illetve mennyi olyan lesz, amely aztán átmegy a topik szűrőjén.
Ahogy telnek az évek és öregszik a banda... nos, egyre kevesebb :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #5190 2016.06.14. 11:20

arty írta:Ahogy telnek az évek és öregszik a banda... nos, egyre kevesebb :D
Biztos benne van a korral járó kritikusság, túltelítettség is, más kap prioritást az életben stb. De én egy csomó játékot élvezek és várok, de ezek a konferenciák alulról nyaldossák a szánalmas szintet. Persze nyilván sokadszorra látni ilyen marketingbemutatókat szintén nem felvillanyozó, lassan már nemhogy pluszt ad a trailerekhez, de elvesz belőlük.

Egyébként meg hiányoznak az ütős húzások. Amikor FFXIII-mal meg MGSV-tel vágott a Sonynak az MS, az hírérték volt, de most? Szinte percre pontosan kiszivárgott előre program, de már akkor sem tartalmazott semmi meglepetést. Új IP-ket tekintve pedig az elmúlt 10-15 évben is voltak pezsgőbb időszakok AAA-fronton, a konzolos túszok pedig nem hiányoznak, de a konferenciáik a kevés exkluzívval nem túl ütősek. Sőt, az MS hiába jelentett be mindent PC-re, a nagy részére csak legyinteni tudok, és nem az UWP miatt.

Nekem jön bőven játék, de a nagyok E3-as erőlködése gyengécske. A konferenciákba nemrég beszállt Bethesda az, aki még oda tud tenni valami érdekest az asztalra.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #5191 2016.06.14. 11:23

arty írta:Nálam is járt a haze a meghajtóban, és respekt mindenkinek, aki nálam tovább bírta. Iszonyat ronda, szaggat is, a játékmenet pedig (ott az elején legalábbis) 10 évvel megcsúszott. Ha végigtoltam volna, valszeg életem legrosszabb fps-e lenne.
Ja, 10 évvel korábban a Half-Life és az Unreal mellett tarolt volna :idiota:
Avatar
arty

Hozzászólás #5192 2016.06.14. 11:25

DanielT írta:Na, itt egy fincsi kis Forza H3 térkép! Érzitek a finom reggeli bullshit filler nongém szagát?

Kép

Van videó is, amin egyértelművé vált, hogy a bal oldalon kell vezetni. Ami Ausztráliát tekintve nem meglepő, viszont ettől nem kevésbé undorító dolog lesz. :levele: :levele: :levele:

phpBB [media]
miért nongém, hogy gyorsabban fényképeztesd le magad a sebességmérő kameráknál, mint a friended? (rendes leaderboard, anno Botondal is jókat csatáztunk 1-1 ponton)
miért nongém, hogy az egyes versenyek a térképen ikonnal jelölt helyeken nyomhatók le és oda kell autózni VAAAAAAAGY fast travellel két katt és ottvagy (ez mondjuk csak némi elő-játék után érhető el...) ?
miért nongém a versenyzés maga?

legtöbb dolog egyébként simán skippelhető, akár be se kapcsolod térképen, átlépsz rajta. ez max nekem gond, a tudat, hogy félkészen áll a horizonom!! :D

- a baloldalt vezetésről dumáltunk kollégával, engem a jobbkormányos autók is zavartak eddig is, de az valamennyire kikerülhető - de ez ?!?! :( szopónak tűnik, de lehet megszokható.
- lambóval a homokos tengerparton? mindfuck. de a szőlőtőkék között se volt oké a sok hypercar.... :( ez iszonyat elbaszott játékdizájn-elem.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #5193 2016.06.14. 12:14

arty írta:miért nongém, hogy gyorsabban fényképeztesd le magad a sebességmérő kameráknál, mint a friended? (rendes leaderboard, anno Botondal is jókat csatáztunk 1-1 ponton)
miért nongém, hogy az egyes versenyek a térképen ikonnal jelölt helyeken nyomhatók le és oda kell autózni VAAAAAAAGY fast travellel két katt és ottvagy (ez mondjuk csak némi elő-játék után érhető el...) ?
miért nongém a versenyzés maga?
Azért mert ezek nem jól balanszolt, dramatizált, grammra kimért, tesztelt élmények, hanem egy csapat csinált egy térképet, aztán, amikor kész lett csaptak egy hatalmas bulit. Ezen a bulin kinyomtatták 1 négyzetméteres nagyságban a térképet és ráhánytak. A répa darabok lettek a sebességmérő események, a kukoricák az egyik fajta "challenge" és így tovább.

Ez nem játék design, ez a játék designnal való felhagyás, filler hányadékkal való, alibi feltöltés.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #5194 2016.06.14. 12:24

DanielT írta:Azért mert ezek nem jól balanszolt, dramatizált, grammra kimért élmények, hanem egy csapat csinált egy térképet, aztán, amikor kész lett csaptak egy hatalmas bulit. Ezen a bulin kinyomtatták 1 négyzetméteres nagyságban a térképet és ráhánytak. A répa darabok lettek a sebességmérő események, a kukoricák az egyik fajta "challenge" és így tovább.

Ez nem játék design, ez a játék designnal való felhagyás, filler hányadékkal való, alibi feltöltés.
Most ez miért baj? A répa és kukorica is finom :finom:
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #5195 2016.06.14. 12:26

DanielT írta:Azért mert ezek nem jól balanszolt, dramatizált, grammra kimért, tesztelt élmények, hanem egy csapat csinált egy térképet, aztán, amikor kész lett csaptak egy hatalmas bulit. Ezen a bulin kinyomtatták 1 négyzetméteres nagyságban a térképet és ráhánytak. A répa darabok lettek a sebességmérő események, a kukoricák az egyik fajta "challenge" és így tovább.

Ez nem játék design, ez a játék designnal való felhagyás, filler hányadékkal való, alibi feltöltés.
Nézd, ameddig gyönyörű helyszíneken 60 frémmel tudok csapatni egy ilyet és végre nem zárt pályákon baszni a rezet, akkor fogok egy szívószálat és elkezdek szürcsölni a térképről.
Avatar
arty

Hozzászólás #5196 2016.06.14. 13:01

DanielT írta:Azért mert ezek nem jól balanszolt, dramatizált, grammra kimért, tesztelt élmények, hanem egy csapat csinált egy térképet, aztán, amikor kész lett csaptak egy hatalmas bulit. Ezen a bulin kinyomtatták 1 négyzetméteres nagyságban a térképet és ráhánytak. A répa darabok lettek a sebességmérő események, a kukoricák az egyik fajta "challenge" és így tovább.

Ez nem játék design, ez a játék designnal való felhagyás, filler hányadékkal való, alibi feltöltés.
Első részről bizton állítom, hogy sok kamera igen precízen kimért helyre került, tehát nem odahányás eredménye. Másodiknál még nem tartok ott (talán sose fogok...), de a versenyekre LEZÁRÓDÓ (van persze openworld verseny is...) pályák elég tudatosan kijelölt utak a térképen.

Hasonlóan be van lőve, hogy mondjuk a bakancslista események mire adják meg a pipát - sokszor vért kellett izzadni, stratégiázni hol mész, hogy meglegyen az idő/pont/mittoménmi. Nagyon nem csak odahányt 2/3x15 feladat/"csellendzs". Volt amit youtubrol kellett kinéznem hogyeztmégishogy :)

Versenyek szintén jók, hiszen irgalmatlan széles a nehézségi skála, amire belőheted a játékot - nemcsak, hogy az AI mennyire legyen nehéz, de a kocsi irányítása, az assistok hogyan legyenek. Pláne, hogy a kettes óta immár kapcsolható a törés is és törött autóval ~reménytelenség eredményt hozni.

Aki az árkádos vonalat erősítő vonat/repülő elleni küzdelmet szapulja, az meg ... nos az menjen körpályázni, mer' annak semmisejó.
És igen, van kecsöp is a játékban, és undorító versenyek is kialakulhatnak, sőt - youtubera is felteheted és lehet fanyalogni is ;)
Vagy lehet élvezni a színvonalas árkád játékot, amiben van bőven kihívás is (ha akarod...) a sátrak és a bullshit mellett (de valamivel meg kell fogni a most kinektel bevonzott 9 éveseket is :P ).

Amit nem értek: ha veszek most egy FH-t one-ra, kapok egy win10es verzát is? Mert akkor nincs kockázat (számomra) ...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #5198 2016.06.14. 13:05

arty írta:Első részről bizton állítom, hogy sok kamera igen precízen kimért helyre került, tehát nem odahányás eredménye. Másodiknál még nem tartok ott (talán sose fogok...), de a versenyekre LEZÁRÓDÓ (van persze openworld verseny is...) pályák elég tudatosan kijelölt utak a térképen.

Hasonlóan be van lőve, hogy mondjuk a bakancslista események mire adják meg a pipát - sokszor vért kellett izzadni, stratégiázni hol mész, hogy meglegyen az idő/pont/mittoménmi. Nagyon nem csak odahányt 2/3x15 feladat/"csellendzs". Volt amit youtubrol kellett kinéznem hogyeztmégishogy :)

Versenyek szintén jók, hiszen irgalmatlan széles a nehézségi skála, amire belőheted a játékot - nemcsak, hogy az AI mennyire legyen nehéz, de a kocsi irányítása, az assistok hogyan legyenek. Pláne, hogy a kettes óta immár kapcsolható a törés is és törött autóval ~reménytelenség eredményt hozni.

Aki az árkádos vonalat erősítő vonat/repülő elleni küzdelmet szapulja, az meg ... nos az menjen körpályázni, mer' annak semmisejó.
És igen, van kecsöp is a játékban, és undorító versenyek is kialakulhatnak, sőt - youtubera is felteheted és lehet fanyalogni is ;)
Vagy lehet élvezni a színvonalas árkád játékot, amiben van bőven kihívás is (ha akarod...) a sátrak és a bullshit mellett (de valamivel meg kell fogni a most kinektel bevonzott 9 éveseket is :P ).

Amit nem értek: ha veszek most egy FH-t one-ra, kapok egy win10es verzát is? Mert akkor nincs kockázat (számomra) ...
A példákat valamennyire elfogadom és próbálok bízni...

Nem érted a "Play anywhere" konstrukciót? Melyik része nem világos? Vagy összezavar, hogy nem tudod ki kapta az nvidia bőröndöt? :idiota:
Avatar
Botond

Hozzászólás #5199 2016.06.14. 13:06

DanielT írta:Na, itt egy fincsi kis Forza H3 térkép! Érzitek a finom reggeli bullshit filler nongém szagát?

Van videó is, amin egyértelművé vált, hogy a bal oldalon kell vezetni. Ami Ausztráliát tekintve nem meglepő, viszont ettől nem kevésbé undorító dolog lesz. :levele: :levele: :levele: ]
Figyi, ez faszság amit írsz, meg amit sugallni próbálsz. Pont annyi közöd van az ilyen openworld árkádfunolós autóstimesinkekhez, mint nekem az fpsekhez, szóval amit te ebben keresel az pont annyira mainstream, releváns, és normális, mint az zeppelin várás tőlem. Átjött az üzenet mindenkinek, hogy bármi ami ms az fos, de ez itt most a kivétel ami erősíti a szabályt. Szal a további látatlanban megmondjuk a tutit hanyagoljuk plz, van elég más amit fikkantani lehet érdemei alapján. Köszipuszi!
Avatar
arty

Hozzászólás #5200 2016.06.14. 13:07

DanielT írta:Nem érted a "Play anywhere" konstrukciót? Melyik része nem világos?
hátazegész... ez kb olyan hihetetlen számomra, mint az enlarge your penis ad jobboldalt :idiota: ms nagyon kétségbe lehet esve....
Avatar
DanielT

Hozzászólás #5201 2016.06.14. 13:09

Botond írta:Figyi, ez faszság amit írsz, meg amit sugallni próbálsz. Pont annyi közöd van az ilyen openworld árkádfunolós autóstimesinkekhez, mint nekem az fpsekhez, szóval amit te ebben keresel az pont annyira mainstream, releváns, és normális, mint az zeppelin várás tőlem. Átjött az üzenet mindenkinek, hogy bármi ami ms az fos, de ez itt most a kivétel ami erősíti a szabályt. Szal a további látatlanban megmondjuk a tutit hanyagoljuk plz, van elég más amit fikkantani lehet érdemei alapján. Köszipuszi!
Nem minden fos, ami MS, nagyjából minden fos mindenen.

És tudod mi a kibebaszottul rüszmeteg GECIFOS? Az open-world bullshit. Különösen az autós cuccokban, legyen az Burnout, NFS, vagy éppen a Forza. Szóval, mint hatalmas arcade autós rajongó, engedtessék meg, hogy gyűlöljem az irányt, amit tönkreteszi nekem a műfajt.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #5202 2016.06.14. 13:10

arty írta:hátazegész... ez kb olyan hihetetlen számomra, mint az enlarge your penis ad jobboldalt :idiota: ms nagyon kétségbe lehet esve....
#Semmisemváltozott.
Avatar
Botond

Hozzászólás #5203 2016.06.14. 13:28

DanielT írta:Nem minden fos, ami MS, nagyjából minden fos mindenen.

És tudod mi a kibebaszottul rüszmeteg GECIFOS? Az open-world bullshit. Különösen az autós cuccokban, legyen az Burnout, NFS, vagy éppen a Forza. Szóval, mint hatalmas arcade autós rajongó, engedtessék meg, hogy gyűlöljem az irányt, amit tönkreteszi nekem a műfajt.
Ja, mint az fps-ek zeppelin nélkül! :idiota: Mint zeppelin rajongó mondom ezt!
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #5204 2016.06.14. 13:29

DanielT írta:Nem minden fos, ami MS, nagyjából minden fos mindenen.
És tudod mi a kibebaszottul rüszmeteg GECIFOS? Az open-world bullshit. Különösen az autós cuccokban, legyen az Burnout, NFS, vagy éppen a Forza. Szóval, mint hatalmas arcade autós rajongó, engedtessék meg, hogy gyűlöljem az irányt, amit tönkreteszi nekem a műfajt.
Nem tudom mire vélni a fanyalgásod. Az openworldről leválasztott eventek már az NFS Underground (2?) óta mennek és azok azért elég jó kis árkéd ótókák voltak szvsz.
Max tényleg a lambóval a szántásban csapatás, helikopterről bedobált co-op társat, meg a jet ellen versenyzős parasztságot lehet felhozni a Horizon ellen. A fő ok, hogy még nem várom tűkön ülve az a Store, ami továbbra is egy határfos. Apró reménysugár, hogy a színpadon legalább már a PC-s verzát csapatták kormánnyal.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #5205 2016.06.14. 13:31

benőmenő írta:Nem tudom mire vélni a fanyalgásod. Az openworldről leválasztott eventek már az NFS Underground (2?) óta mennek és azok azért elég jó kis árkéd ótókák voltak szvsz.
Max tényleg a lambóval a szántásban csapatás, helikopterről bedobált co-op társat, meg a jet ellen versenyzős parasztságot lehet felhozni a Horizon ellen, de ami miatt még nem várom tűkön ülve az a Store, ami egyelőre továbbra is egy határfos. Apró reménysugár, hogy a színpadon legalább már a PC-s verzát csapatták kormánnyal.
Gyűlölöm, ha versenyen kívül az autóval kavarogni kell egy nagy térképen. Az nekem a GTA. És ott is azért fér bele, mert az egy hatalmas élő világ, nem pedig egy glorified parancssoros "no_clip" cheat, hogy mehetsz verseny után tovább a lófasz felé, hogy elindíthass egy másikat.

A határ, amit elfogadok, az az NFS:HP, ahol a menü volt térkép formában, de a versenyek onnan indultak és ott lett vége, egy gombnyomásra.
Avatar
Botond

Hozzászólás #5206 2016.06.14. 13:41

DanielT írta:Gyűlölöm, ha versenyen kívül az autóval kavarogni kell egy nagy térképen. Az nekem a GTA. És ott is azért fér bele, mert az egy hatalmas élő világ, nem pedig egy parancssoros "no_clip" cheat, hogy mehetsz verseny után tovább a lófasz felé, hogy elindíthass egy másikat.

A határ, amit elfogadok, az az NFS:HP, ahol a menü volt térkép formában, de a versenyek onnan indultak és ott lett vége, egy gombnyomásra.
Ez egy jól felépített, hiteles kritika. Várom Zó élménybeszámolóját, hogy a Doom azért fos, mert iszonyodik a pókoktól. Jóság lesz az is!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #5207 2016.06.14. 13:42

Node én nem ülök fel a zsidó provokációnak, inkább nézzétek meg ezt, elég vicces! :D

phpBB [media]
Avatar
arty

Hozzászólás #5208 2016.06.14. 13:43

DanielT írta:Gyűlölöm, ha versenyen kívül az autóval kavarogni kell egy nagy térképen. Az nekem a GTA.

A határ, amit elfogadok, az az NFS:HP, ahol a menü volt térkép formában, de a versenyek onnan indultak és ott lett vége, egy gombnyomásra.
némi grind után van X-re fast travel to event - szerencsédre :) én ellenben imádok csakugy menni, a végtelenbe és tovább... nem véletlen, hogy az első grindem a "fedezd fel az összes út minden méterét" acsi... (és anno a TDU1 is nagy kedvencem volt)

ami fáj, hogy PGR nincs többé... tehát _CSAK_ az openworld forza van, nincs választás, nincs változatosság. minden ow lett (lesz), ami árkádótóka :(
Avatar
DanielT

Hozzászólás #5209 2016.06.14. 13:47

arty írta:némi grind után van X-re fast travel to event - szerencsédre :) én ellenben imádok csakugy menni, a végtelenbe és tovább... nem véletlen, hogy az első grindem a "fedezd fel az összes út minden méterét" acsi... (és anno a TDU1 is nagy kedvencem volt)
Na, nekem ez az időhúzós, agyhalál, nóskill, nongém. Nem akarsz esetleg buszsofőr lenni?
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #5210 2016.06.14. 13:53

Azt hittem, csak álmodtam, de ez megtörtént. VR Backpack "bemutató".
Micsoda bazári igénytelenség. :vomit:
Kép
Avatar
Micsu

Hozzászólás #5211 2016.06.14. 14:06

jópofa lehet, inside mellett várós

phpBB [media]


Mafia mellett szinte legjobban várós

phpBB [media]


Kár hogy nincs egy velősebb gameplay de ez legalább tényleg rpg lesz, bízom benne hogy jó lesz

phpBB [media]


Minőségi ijesztgetés is kevés van, techben azért e trailer alapján ott van

phpBB [media]



sonynál Days Gone meg a Death Standing érdekes lehet, bár fing sincs róla maga a játék milyen is lesz, első valszeg valami egy gombos játék lesz, bár látom hogy zombihordák ellen kell menni, szokásos :S

gyerkőcök új boxról mondjatok valamit, azért csak 3+x erősebb lesz mint a jelenlegi gen, végülis a jelenlegi gennel a vegyes excl kínálat mellett az impotens hw a legnagyobb gond, most a gpu teljesítménye a 6tflops vagy az egész konzol teljesítménye, mert nem mind1. Bár én boxot tuti nem veszek mégha bika lesz akkor se, pc mellé feleslegesnek érzem
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Micsu 2016.06.14. 14:11-kor.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #5212 2016.06.14. 14:08

Botond írta:Figyi, ez faszság amit írsz, meg amit sugallni próbálsz. Pont annyi közöd van az ilyen openworld árkádfunolós autóstimesinkekhez, mint nekem az fpsekhez, szóval amit te ebben keresel az pont annyira mainstream, releváns, és normális, mint az zeppelin várás tőlem. Átjött az üzenet mindenkinek, hogy bármi ami ms az fos, de ez itt most a kivétel ami erősíti a szabályt. Szal a további látatlanban megmondjuk a tutit hanyagoljuk plz, van elég más amit fikkantani lehet érdemei alapján. Köszipuszi!
no offense de arcade bohócótóka 30fpsel atom gáz volt eddig is, persze te azt is nyaltad 200%on, ehhez nem kell a játékkal játszani egy percet se. Most hogy jön pcre így már van esélye hogy ne nevetség tárgya legyen az egész koncepció
Avatar
DanielT

Hozzászólás #5213 2016.06.14. 14:12

Az a tök jó, hogy az új Nyúlszeksz nem sárga. Ja de. :vomit:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #5214 2016.06.14. 14:13

Micsu írta:gyerkőcök új boxról mondjatok valamit, azért csak 3+x erősebb lesz mint a jelenlegi gen, végülis a jelenlegi gennel a vegyes excl kínálat mellett az impotens hw a legnagyobb gond, most a gpu teljesítménye a 6tflops vagy az egész konzol teljesítménye, mert nem mind1. Bár én boxot tuti nem veszek mégha bika lesz akkor se, pc mellé feleslegesnek érzem
Az egész gép lesz 6 tflops.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #5215 2016.06.14. 14:30

benőmenő írta:Nem tudom mire vélni a fanyalgásod. Az openworldről leválasztott eventek már az NFS Underground (2?) óta mennek és azok azért elég jó kis árkéd ótókák voltak szvsz.
Max tényleg a lambóval a szántásban csapatás, helikopterről bedobált co-op társat, meg a jet ellen versenyzős parasztságot lehet felhozni a Horizon ellen. A fő ok, hogy még nem várom tűkön ülve az a Store, ami továbbra is egy határfos. Apró reménysugár, hogy a színpadon legalább már a PC-s verzát csapatták kormánnyal.
Nálam az Undergroundokkal került gödörbe az NFS, a 2-t az open world miatt töröltem (az 1-ből csak a demóval játszottam, abban instant futam volt, d eaz egész neonmájerkedés taszított). Aztán a Most Wantedben elfogadtam az egyéb erényeiért, és egyéb hülyeségei mellett, de a világon semmit nem tett hozzá az élményhez, egy fölösleges gimmick volt. A Burnout Paradise-ban is már szinte a trialben unható, de az azért is taszított, mert odaadta a várost, de futamot menni alig engedett (3 auto-win tutorial szintjén mozgó versenyt lehetett menni).

Engem mindig érdekelt a koncepció a TDU és az FH kapcsán, de amikben eddig láttam, azokban nem sok értelme volt. Szóval lehet rosszul használni, és ezzel a lehetőséggel élnek is.
skinnyman

Hozzászólás #5216 2016.06.14. 14:32

DanielT írta:Az egész gép lesz 6 tflops.

Annyira nem vagyok pro a temaban, de ha a cpu-ra gondolsz, azokbol a jelenlegi csucs Intel-ek is csak nehany 100 gigaflops-ot tudnak, mivel az nem annyira parhuzamos hardver, nincs x 1000 mag mint egy GPU-n, csak nehany (vagy nagyon max nehany 10), kozben a frekvenciat se nagyon tudjak mar hova emelni - szoval ez nem annyira szol bele az ossz tflops-ba, az nagyjabol tenyleg csak a gpu-n mulik sztem. Attol meg persze biztosra veheto, hogy egy kozepes 4 magos i5-os skylake is tonkreveri a jovore kijovo uj xbox ki tudja milyen 8 magos procijat.
Ettol fuggetlenul 6 tflops gpu az most tenyleg nem rossz. Mondjuk az rx 480 is kozel annyi teraflops-ban (vagy 5.5), es most 200 dollar, szoval egy ilyesmit vagy kicsit azert erosebbet is valszeg bele tudnak tenni egy jovore megjeleno 400-500 dollaros konzolba. Mondjuk hogy az tenyleg alkalmas lenne 4k gaming-re, afelol azert vannak ketsegeim (nyilvan max 30 fps-sel jon szoba a legtobb esetben), az rx 480-rol amiket eddig lattam szivargott eredmenyeket itt-ott, elegge ellentmondasosak. Az mondjuk biztosra veheto, hogy a gtx970 szintje felett lesz, de abban azert ketelkednek, hogy annyira meg tudna kozeliteni a gtx 1070 szintjet (pedig tflops-ban eleg kozel van hozza).
Mindenesetre gpu-val most meg varok egy kicsit, mert ugyis csak draga+szutyok founders-ek vannak vannak meg. Egy kis arverseny ott sem artana azert.
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #5217 2016.06.14. 14:39

DanielT írta:Az egész gép lesz 6 tflops.
Ha valóban hozza ezt a teljesítmény, tényleg nem lehet senkinek egy rossz szava sem a konzolra. Még ha jövőre jelenik meg akkor sem.
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #5218 2016.06.14. 14:43

skinnyman írta:Annyira nem vagyok pro a temaban, de ha a cpu-ra gondolsz, azokbol a jelenlegi csucs Intel-ek is csak nehany 100 gigaflops-ot tudnak, mivel az nem annyira parhuzamos hardver, nincs x 1000 mag mint egy GPU-n, csak nehany (vagy nagyon max nehany 10), kozben a frekvenciat se nagyon tudjak mar hova emelni - szoval ez nem annyira szol bele az ossz tflops-ba, az nagyjabol tenyleg csak a gpu-n mulik sztem. Attol meg persze biztosra veheto, hogy egy kozepes 4 magos i5-os skylake is tonkreveri a jovore kijovo uj xbox ki tudja milyen 8 magos procijat.
Ettol fuggetlenul 6 tflops gpu az most tenyleg nem rossz. Mondjuk az rx 480 is kozel annyi teraflops-ban (vagy 5.5), es most 200 dollar, szoval egy ilyesmit vagy kicsit azert erosebbet is valszeg bele tudnak tenni egy jovore megjeleno 400-500 dollaros konzolba. Mondjuk hogy az tenyleg alkalmas lenne 4k gaming-re, afelol azert vannak ketsegeim (nyilvan max 30 fps-sel jon szoba a legtobb esetben), az rx 480-rol amiket eddig lattam szivargott eredmenyeket itt-ott, elegge ellentmondasosak. Az mondjuk biztosra veheto, hogy a gtx970 szintje felett lesz, de abban azert ketelkednek, hogy annyira meg tudna kozeliteni a gtx 1070 szintjet (pedig tflops-ban eleg kozel van hozza).
Mindenesetre gpu-val most meg varok egy kicsit, mert ugyis csak draga+szutyok founders-ek vannak vannak meg. Egy kis arverseny ott sem artana azert.
Azért nem árt hangsúlyozni, hogy a natúr teljesítmény adatokat vizsgálod, míg azért a fix hardver, meg (it's magic) alacsony elérés, tököm kínja stb. 1 - 2 nagyságrendekkel szebb cuccokat tudnak kihozni, mint az alatta lévő HW indokolná. (lásd Uncsi 4) Ha ez tényleg hozza a leírt teljesítményt, akkor bizony még egy 1080 is kevés lesz majd a portoknál.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #5219 2016.06.14. 14:46

Kandurex írta:Azért nem árt hangsúlyozni, hogy a natúr teljesítmény adatokat vizsgálod, míg azért a fix hardver, meg (it's magic) alacsony elérés, tököm kínja stb. 1 - 2 nagyságrendekkel szebb cuccokat tudnak kihozni, mint az alatta lévő HW indokolná. (lásd Uncsi 4) Ha ez tényleg hozza a leírt teljesítményt, akkor bizony még egy 1080 is kevés lesz majd a portoknál.
Nem lesz kevés. A szart fogja belőle kiverni.

szerk: Kb 1.5-2x tippelem erősebbnek a 1080-at, mint a Scorpio GPU-ja.
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #5220 2016.06.14. 14:54

DanielT írta:Nem lesz kevés. A szart fogja belőle kiverni.
[vállatvon] ha te mondod
Avatar
DanielT

Hozzászólás #5221 2016.06.14. 14:56

Kandurex írta:[vállatvon] ha te mondod
Nem én mondom, a számok és a józan ész.

Az egész Scorpio fog tudni procistól, marketing bullshitestől 6 tflopsot. A 1080 önmagában tud 9-et.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #5222 2016.06.14. 14:59

Lesz egy kevésbé kínos gép, ami már képes lesz a 1080p@60-ra értelmes geometria és egyebek mellett, benne egy 4k upscalerrel, hogy rá tudják hazudni a logót.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #5223 2016.06.14. 15:17

Zóanagyvarázsló írta:Nálam az Undergroundokkal került gödörbe az NFS, a 2-t az open world miatt töröltem (az 1-ből csak a demóval játszottam, abban instant futam volt, d eaz egész neonmájerkedés taszított). Aztán a Most Wantedben elfogadtam az egyéb erényeiért, és egyéb hülyeségei mellett, de a világon semmit nem tett hozzá az élményhez, egy fölösleges gimmick volt. A Burnout Paradise-ban is már szinte a trialben unható, de az azért is taszított, mert odaadta a várost, de futamot menni alig engedett (3 auto-win tutorial szintjén mozgó versenyt lehetett menni).

Engem mindig érdekelt a koncepció a TDU és az FH kapcsán, de amikben eddig láttam, azokban nem sok értelme volt. Szóval lehet rosszul használni, és ezzel a lehetőséggel élnek is.
utolso jo nfs a porche volt, tobbi fingot nem ert
Avatar
Micsu

Hozzászólás #5224 2016.06.14. 15:21

Kandurex írta:Azért nem árt hangsúlyozni, hogy a natúr teljesítmény adatokat vizsgálod, míg azért a fix hardver, meg (it's magic) alacsony elérés, tököm kínja stb. 1 - 2 nagyságrendekkel szebb cuccokat tudnak kihozni, mint az alatta lévő HW indokolná. (lásd Uncsi 4) Ha ez tényleg hozza a leírt teljesítményt, akkor bizony még egy 1080 is kevés lesz majd a portoknál.
mar nincs akkora difi mint regen, lathatod h konzolos cimek konzolos minosegben 750tin hozzak azt a szintet
Anno azert a ps3 is magas tflopsal dicsekedhetett megis szar volt ;)
Avatar
Botond

Hozzászólás #5225 2016.06.14. 15:22

DanielT írta:Lesz egy kevésbé kínos gép, ami már képes lesz a 1080p@60-ra értelmes geometria és egyebek mellett, benne egy 4k upscalerrel, hogy rá tudják hazudni a logót.
Mindegy mennyi flipflop, csak legyen rá kinect adventures 2!!!! \o/
Avatar
Micsu

Hozzászólás #5226 2016.06.14. 15:28

Egyebkent meg varjuk meg azt a konzolt mert az ms eleg sokat hazudott ma
Avatar
DanielT

Hozzászólás #5227 2016.06.14. 15:34

Botond írta:Mindegy mennyi flipflop, csak legyen rá kinect adventures 2!!!! \o/
Tutterjulcsi, hogy lesz, mert már a slim Fosbone-ról is levették a Kinect portot! Úgy látszik, hogy tömegiszonyuk van, nem akarnak több embert bevonzani! :mf2: :banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #5228 2016.06.14. 15:55

Botond írta:Mindegy mennyi flipflop, csak legyen rá kinect adventures 2!!!! \o/
kinect? Az meg letezik?
Avatar
Botond

Hozzászólás #5229 2016.06.14. 15:56

DanielT írta:Tutterjulcsi, hogy lesz, mert már a slim Fosbone-ról is levették a Kinect portot! Úgy látszik, hogy tömegiszonyuk van, nem akarnak több embert bevonzani! :mf2: :banplz:
Tényleg levették, vagy csak gonoszkodol? :(
Avatar
Mekee

Hozzászólás #5230 2016.06.14. 16:04

Amugymeg tokmindegy mi hány mennyi, ha az ms kihozza pcre is az összes exkluját, akkor csak egy dilettáns idiota venne boxot, főleg nem ugy ahogy ök gondolják, hogy mindenkinél ott a win10 pc meg a bone.
Pc mellé tán egy ps-nek van némi értelme, de arrol még hivatalosan semmit nem mondtak, holott elvileg az a hw már végleges.
De még mindig csak a last guardian, az egyszerjátszos uc4 ami indokolná, a detroit, amicszintén egyszerjátszós, gt fosléért én pénzzel nem tömöm azokat az idiotákat, mivanmég? Ja egy kojima game ami majd 5 év mulva elkészül.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #5231 2016.06.14. 16:08

Botond írta:Tényleg levették, vagy csak gonoszkodol? :(
Tényleg nincs rajta, csak USB adapterrel. Jaés belső tápos.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #5232 2016.06.14. 16:09

Botond írta:Tényleg levették, vagy csak gonoszkodol? :(
A legszebb az egészben, hogy mindkettő.

Levették, felsőbb utasításra. Na nem az MS -nél lévő főnökökre célzok, mert egy rakás szar a termék, ami rajtad kívül senkit nem érdekel, sőt, már az egykori létezése is kínos... neeem...

Egyenesen a NASA-tól jött az utasítás, mert már szinte nagyobb volt a tömegvonzása mint a Holdé és elkezdte felborítani az óceánok és tengerek apály-dagály ciklusát!
Avatar
arty

Hozzászólás #5233 2016.06.14. 16:11

Zóanagyvarázsló írta:Ja, 10 évvel korábban a Half-Life és az Unreal mellett tarolt volna :idiota:
nem az elso fps lett volna, amit a grafert tolok vegig :p
Avatar
Botond

Hozzászólás #5234 2016.06.14. 16:11

Mekee írta:Amugymeg tokmindegy mi hány mennyi, ha az ms kihozza pcre is az összes exkluját, akkor csak egy dilettáns idiota venne boxot, főleg nem ugy ahogy ök gondolják, hogy mindenkinél ott a win10 pc meg a bone.
Pc mellé tán egy ps-nek van némi értelme, de arrol még hivatalosan semmit nem mondtak, holott elvileg az a hw már végleges.
De még mindig csak a last guardian, az egyszerjátszos uc4 ami indokolná, a detroit, amicszintén egyszerjátszós, gt fosléért én pénzzel nem tömöm azokat az idiotákat, mivanmég? Ja egy kojima game ami majd 5 év mulva elkészül.
Azt mondod a hat éves fiamnak is építsek 900k-ból egy konfigot? Írni olvasni még nem tud, mert ovis, de az a havi 2*1 óra lego cím megér újabb 900k-t, igazad van! :eljen:
Avatar
Botond

Hozzászólás #5235 2016.06.14. 16:14

benőmenő írta:Tényleg nincs rajta, csak USB adapterrel. Jaés belső tápos.
Ja, meggugliztam. Gyász. :(
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #5236 2016.06.14. 16:16

Botond írta:Azt mondod a hat éves fiamnak is építsek 900k-ból egy konfigot? Írni olvasni még nem tud, mert ovis, de az a havi 2*1 óra lego cím megér újabb 900k-t, igazad van! :eljen:
Vegyél neki Dreamcastot. Én annyi idősen szerettem volna egyet. Bébiszitternél nyomtam rajta a Soul Caliburt. :nyes:
phpBB [media]
Avatar
arty

Hozzászólás #5237 2016.06.14. 16:17

DanielT írta:Lesz egy kevésbé kínos gép, ami már képes lesz a 1080p@60-ra értelmes geometria és egyebek mellett, benne egy 4k upscalerrel, hogy rá tudják hazudni a logót.
1080p60ra a ps3 is kepes volt. ez tovabbra is fejlesztoi-kiadoi dontes marad. ...
Avatar
Micsu

Hozzászólás #5238 2016.06.14. 16:22

Botond írta:Azt mondod a hat éves fiamnak is építsek 900k-ból egy konfigot? Írni olvasni még nem tud, mert ovis, de az a havi 2*1 óra lego cím megér újabb 900k-t, igazad van! :eljen:
nintendo már nem árul konzolt?
Avatar
donatus13

Hozzászólás #5239 2016.06.14. 16:28

Botond írta:Azt mondod a hat éves fiamnak is építsek 900k-ból egy konfigot? Írni olvasni még nem tud, mert ovis, de az a havi 2*1 óra lego cím megér újabb 900k-t, igazad van! :eljen:

Ugye te se gondolod ,hogy a fiad 4k-ra és ultra high beállításokra vágyik ? Lego játékokhoz egy 100k-s használt gép is elég, kollégám is ezt vette nekik fifához meg ilyesmikhez. Persze a gyerekének mindenki jót akar:)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #5240 2016.06.14. 16:31

arty írta:1080p60ra a ps3 is kepes volt. ez tovabbra is fejlesztoi-kiadoi dontes marad. ...
Ezaz! Kezdjed megint! :DD Üvöltve pisálj a tornádóba! :D

hint: "értelmes geometria és egyebek mellett"
Avatar
arty

Hozzászólás #5241 2016.06.14. 16:41

ma megjott az edigitaltol a hyoerx cloud2... 2 napos szallitassal 10 nap alatt
Avatar
arty

Hozzászólás #5242 2016.06.14. 16:43

DanielT írta:Ezaz! Kezdjed megint! :DD Üvöltve pisálj a tornádóba! :D

hint: "értelmes geometria és egyebek mellett"
sajna en csak azt latom, h a failgenen sokkal tobb a 60fremes cucc, mint volt a faszagenen elozoleg
Avatar
DanielT

Hozzászólás #5243 2016.06.14. 16:45

arty írta:sajna en csak azt latom, h a failgenen sokkal tobb a 60fremes cucc, mint volt a faszagenen elozoleg
Semmi baj, szoktál te érdekes dolgokat látni és másokat meg nem. ;)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #5244 2016.06.14. 16:49

arty írta:sajna en csak azt latom, h a failgenen sokkal tobb a 60fremes cucc, mint volt a faszagenen elozoleg
igen, akkoriban még nem volt ekkora india láz, aaa cuccok között meg annyira van hogy meg tudod számolni egy kezeden, főleg azokat amik tényleg 60ak és normális felbontásúak (nem dynamic)
Avatar
arty

Hozzászólás #5245 2016.06.14. 16:53

Kandurex írta:Ha valóban hozza ezt a teljesítmény, tényleg nem lehet senkinek egy rossz szava sem a konzolra. Még ha jövőre jelenik meg akkor sem.
a par plusz flops szart se szami a topiknak... ettol meg zart, sonyms, pcmasterrace sokkalerosebb, stb

ha marad a oneps4 gen is mellette akkor lehet h a jobb gepekre tenyleg jonnek a 60fremes verzak, ez valodi elony lehet. marmint a currgennel szemben, nem a pcvel szemben.
Avatar
arty

Hozzászólás #5246 2016.06.14. 16:54

Micsu írta:igen, akkoriban még nem volt ekkora india láz, aaa cuccok között meg annyira van hogy meg tudod számolni egy kezeden, főleg azokat amik tényleg 60ak és normális felbontásúak (nem dynamic)
prevgen is televolt sub720 cuccokkal, most sokkal jobb a helyzet ebben is, legalabb idonkent 1080, ami raadasul nativ is
Avatar
arty

Hozzászólás #5247 2016.06.14. 16:56

DanielT írta:Semmi baj, szoktál te érdekes dolgokat látni és másokat meg nem. ;)
ha engem is kiutaltok, ki marad konzolos ellenpolusnak? :( ;)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #5248 2016.06.14. 16:58

arty írta:ha engem is kiutaltok, ki marad konzolos ellenpolusnak? :( ;)
Bele sem merek gondolni ebbe az ijesztő perspektívába! :banplz:

Toljad! :D :taps:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #5249 2016.06.14. 17:07

arty írta:a par plusz flops szart se szami a topiknak... ettol meg zart, sonyms, pcmasterrace sokkalerosebb, stb

ha marad a oneps4 gen is mellette akkor lehet h a jobb gepekre tenyleg jonnek a 60fremes verzak, ez valodi elony lehet. marmint a currgennel szemben, nem a pcvel szemben.
engem egy jó ps érdekelne, kivancsian várom a neot, főleg ha viszi a ps4es címeket is
Avatar
Micsu

Hozzászólás #5250 2016.06.14. 17:07

arty írta:ha engem is kiutaltok, ki marad konzolos ellenpolusnak? :( ;)
nézd át a friends listád, lehet már itt is törölt vki :banplz:

Vissza: “Leáldozott.hu”