A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
deep

Hozzászólás #52151 2020.09.21. 14:20

DanielT írta:Engem ugyan senki nem hívott E!!!! És ha már itt tartunk, szerintem te se vagy 10 éve!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! HÁTEZSMI!?!?!?! :wilting: :wilting: :wilting:
Nemigazhogynemhívtalak! Utóbbi 1 évben legalább 2x beszéltünk telefonon :D Szóval akkor mail. Gondolom ez akkor vagy egy decemberi kör, vagy már 2021.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #52152 2020.09.21. 14:33

deep írta:Nemigazhogynemhívtalak! Utóbbi 1 évben legalább 2x beszéltünk telefonon :D Szóval akkor mail. Gondolom ez akkor vagy egy decemberi kör, vagy már 2021.
Na tuti, hogy akkor is én hívtalak...

És valszeg decemberi kör ja.
Avatar
Botond

Hozzászólás #52153 2020.09.21. 15:06

Eszem a zúzátokat, milyen cukorfalat módjára évődtök! :banplz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #52154 2020.09.21. 15:18

Jó, akkor elég lesz a 3080as is. A 3090est el lehet engedni, annyival nem ér többet mégsem.
Kép
Avatar
deep

Hozzászólás #52155 2020.09.21. 15:24

Holy shit, az MS megvette a Zenimaxot. Szal ezek az övék:
-The Elder Scrolls
-Fallout
-Doom
-Wolfenstein
-Dishonored
-The Evil Within
Avatar
DanielT

Hozzászólás #52156 2020.09.21. 15:30

deep írta:Holy shit, az MS megvette a Zenimaxot. Szal ezek az övék:
-The Elder Scrolls
-Fallout
-Doom
-Wolfenstein
-Dishonored
-The Evil Within
Legyenek vele boldogok, újabb adag lerágott csont és foshalmaz keveréke.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #52157 2020.09.21. 15:33

DanielT írta:Legyenek vele boldogok, újabb adag lerágott csont és foshalmaz keveréke.
Van benne vmi, sajnos ezek kozul sok vesztett a presztizsebol az utobbi evek alatt es nem az mstol varom hogy majd ujra regi fenyukben tundoklenek bar meg igy is tobb az erdekes cim ebben a listaban mint a legutobbi sony confon ;)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #52158 2020.09.21. 15:36

deep írta:Holy shit, az MS megvette a Zenimaxot. Szal ezek az övék:
-The Elder Scrolls
-Fallout
-Doom
-Wolfenstein
-Dishonored
-The Evil Within
Remélem ennek az első kézzelfogható jele az lesz, hogy beszántják a Bethesda launchert és megy minden át Steamre. Ha nagyon bilibe lóg a kezem még az is lehet, hogy a következő TES játék valami ebből az évezredből származó engine-t kap majd.
asd.jpg
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára benőmenő 2020.09.21. 15:40-kor.
Avatar
Botond

Hozzászólás #52159 2020.09.21. 15:40

benőmenő írta:Remélem ennek az első kézzelfogható jele az lesz, hogy beszántják a Bethesda launchert és megy minden át Steamre. Ha nagyon bilibe lóg a kezem még az is lehet, hogy a következő TES játék valami ebből az évezredből származó engine-t kap majd.
Vagy legalább win10 storeba és a launcheresdit el lehet felejteni.
Avatar
arty

Hozzászólás #52160 2020.09.21. 15:56

Micsu írta:Van benne vmi, sajnos ezek kozul sok vesztett a presztizsebol az utobbi evek alatt es nem az mstol varom hogy majd ujra regi fenyukben tundoklenek bar meg igy is tobb az erdekes cim ebben a listaban mint a legutobbi sony confon ;)
:eljen:
wolf, dishonored, doom :wow1:

sonynál mi is van? jön egy gt, majdvalamikor amikor az indiába kiszervezett ótómodellek elkészülnek, de persze szokásos fostaliga-semmi játékmenettel (ami gt5 óra érintetlen) ?
kifelejtettem valamit? HOL EGY ÚJ UNCHARTED ÍGÉRETE AMI NEM OPENWORLD?! 2017 óta mit csinál "az a csapat" ??? :(
KILLZÓN5 fix60-al?? (vagy leglább infó arról, hogy a ps5boostmodban megy-e a kz4 60at!?)

(gow nemérdekel, még a hármas se ment le a kihagyott 1-2 után, zéródáun owfos, recset is egy hubos mocsok lesz nyilván, ... és ezek mellé a multiplatformok fosabbik verzája, ha épp nem XSS-re kódolják metálba. nice.)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #52161 2020.09.21. 15:57

arty írta::eljen:
wolf, dishonored, doom :wow1:

sonynál mi is van? jön egy gt, majdvalamikor amikor az indiába kiszervezett ótómodellek elkészülnek, de persze szokásos fostaliga-semmi játékmenettel (ami gt5 óra érintetlen) ?
kifelejtettem valamit? HOL EGY ÚJ UNCHARTED ÍGÉRETE AMI NEM OPENWORLD?! 2017 óta mit csinál "az a csapat" ??? :(
KILLZÓN5?

(gow nemérdekel, még a hármas se ment le a kihagyott 1-2 után, zéródáun owfos, recset is egy hubos mocsok lesz nyilván, ... és ezek mellé a multiplatformok fosabbik verzája, ha épp nem XSS-re kódolják metálba. nice.)
TUD EZ A MÁJKROSZOFT NA! :eljen: :taps:
Avatar
arty

Hozzászólás #52162 2020.09.21. 16:00

DanielT írta:TUD EZ A MÁJKROSZOFT NA! :eljen: :taps:
illendő lenne az ő gépüket támogatni láuncskor :P (ha már moby a köpködés ellenére sonyéket csak egy digitverzával tudta "büntetni" :D )

amugy a Rage2 10/10 nem zenimax? :fogmosas: :nezze:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #52163 2020.09.21. 16:07

arty írta:illendő lenne az ő gépüket támogatni láuncskor :P (ha már moby a köpködés ellenére sonyéket csak egy digitverzával tudta "büntetni" :D )

amugy a Rage2 10/10 nem zenimax? :fogmosas: :nezze:
Kb annyi közük van hozzá, mint az MS-nek bármihez ami minőség = távolról nézték. Avalanche+iD fejlesztés, Bethesda kiadó.
Avatar
Botond

Hozzászólás #52164 2020.09.21. 16:14

arty írta:amugy a Rage2 10/10 nem zenimax? :fogmosas: :nezze:
Elkezdtem tolni a dishonored2t. Az egyet se toltam, ez a második rész is visszafogottan tetszik. De ugye okt1el kikerül a ganépasszból, addig végig akarok szaladni rajta, mert látok benne azé tetszetős részeket, 4k@ultrában elég szép pl, szép az angol kiejtése az arcoknak meg jópofaságnak tűnik a harc. A sztori bugyuta, de még második pálya, szóval még nem bonyolódtam bele túlzottan. Nodeviszont. Ha az is MS játék lett akkor örök életre benne ragad a ganépasszban, nem? Jólenne, mert cakkos, hogy pont végezzek vele okt1re. :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #52165 2020.09.21. 16:42

Azert ezekbol a jatekokbol sztem gecisok fogyott psre
Avatar
Botond

Hozzászólás #52166 2020.09.21. 17:20

Micsu írta:Azert ezekbol a jatekokbol sztem gecisok fogyott psre
Hát azért ha van egy kis humorérzéke az MSnek akkor multiplatformok maradnak a játékaik. Kb mint amikor szétvált szlovákia meg csehország és az új közös határuk két oldalán kint volt 1-1 IBM reklám, hogy sok szerencsét csehország, sok szerencsét szlovákia. Aztán a szlovák oldalon a szlovák nacionalisták lefestették a sok szerencsét csehországot, mert a kurvaanyjukat. Aztán nem sok idővel rá a cseh oldalon is lefestették a sok szerencsét csehországot, mert hát valóban a szlovákok szorultak rá, hogy szerencséjuk legyen. :banplz: Na ugyanígy az MS is hagyhatná ott a címeit PSen, mondván csak legyen már arra is valami játék a nuboknak. :banplz:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #52167 2020.09.21. 17:26

DanielT írta:Ha valakinek ez hobbija, biztos. :) Gari egyáltalán nem érdekel, ha tömeges a gáz úgyis cserélik 2 év múlva is. Ha meg nem akkor megforrasztom magamnak! :nezze:
Tömeges problémája itt csak a hullámvasutat is konzolokból építö Mobynak lehet, mást érdekelhetnek az egyéni nyügök. Kivéve, ha nem csak magadnak forrasztasz. Amikor hozod a nyugdíjat farhátra vagy a Leáldozott Konzultációt, bármelyikünkhöz beugorhatsz varázsolni.
Avatar
Moby

Hozzászólás #52168 2020.09.21. 17:29

Zóanagyvarázsló írta:Tömeges problémája itt csak a hullámvasutat is konzolokból építö Mobynak lehet, mást érdekelhetnek az egyéni nyügök. Kivéve, ha nem csak magadnak forrasztasz. Amikor hozod a nyugdíjat farhátra vagy a Leáldozott Konzultációt, bármelyikünkhöz beugorhatsz varázsolni.
A vicc az egészben az, hogy Daninak az alzásra eleve 2 év garija lesz, de tök jó nézni, ahogy a semmiről diskuráltok fogalmatlanul megint :DDD
Avatar
Micsu

Hozzászólás #52169 2020.09.21. 17:33

DanielT írta:Kb annyi közük van hozzá, mint az MS-nek bármihez ami minőség = távolról nézték. Avalanche+iD fejlesztés, Bethesda kiadó.
Csak igy az id meg a bethesda is az mse lett ahogy az ip is ;)
Sztem az msek ez volt az utobbi 7 evben az elso olyan komoly huzasa amivel vevoket csabithat at a sonytol.
Btw a taketwot kene megvennie es akkor a sonynal mar fonhatnak is a kotelet :D
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Micsu 2020.09.21. 17:38-kor.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #52170 2020.09.21. 17:34

Moby írta:A vicc az egészben az, hogy Daninak az alzásra eleve 2 év garija lesz, de tök jó nézni, ahogy a semmiről diskuráltok fogalmatlanul megint :DDD
En mar nagyon varom a startot, lesznek itt nagy anyazasok :D
Avatar
deep

Hozzászólás #52171 2020.09.21. 17:41

Micsu írta:Csak igy az id meg a bethesda is az mse lett ahogy az ip is ;)
Sztem az msek ez volt az utobbi 7 evben az elso olyan komoly huzasa amivel vevoket csabithat at a sonytol.
Btw a taketwot kene megvennie es akkor a sonynal mar fonhatnak is a kotelet :D
Várjuk meg azért, mit fog ez jelenteni a gyakorlatban. Elég nehéz elképzelni, hogy eddig full multiplat játékok hirtelen exkluk lesznek. MS exkluk. Egy olyan MS birtokában, aki kijelentette, hogy a konzoljaira nem lesznek exkluzív játékok.
Avatar
Botond

Hozzászólás #52172 2020.09.21. 17:59

deep írta:Várjuk meg azért, mit fog ez jelenteni a gyakorlatban. Elég nehéz elképzelni, hogy eddig full multiplat játékok hirtelen exkluk lesznek. MS exkluk. Egy olyan MS birtokában, aki kijelentette, hogy a konzoljaira nem lesznek exkluzív játékok.
Hát mert nem is lesznek. Ezzel támadjátok őket, hogy dehátjön pc-re is minden, ezért nincs is rajta mit játszani. Mosse lesz. Üres platform lesz az xbox. Ganépasszban is a 180 játék ami benne lesz miután egyesül az ea playel, na az is csak délibáb lesz, mert valójában nincs mivel játszani rajta.
Avatar
Botond

Hozzászólás #52173 2020.09.21. 18:01

Micsu írta:Csak igy az id meg a bethesda is az mse lett ahogy az ip is ;)
Sztem az msek ez volt az utobbi 7 evben az elso olyan komoly huzasa amivel vevoket csabithat at a sonytol.
Btw a taketwot kene megvennie es akkor a sonynal mar fonhatnak is a kotelet :D
Megveszik a vegyélkettőt és xbox/MS exclu lesz a civ7, akkor az mókás lesz.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #52174 2020.09.21. 18:06

Moby írta:A vicc az egészben az, hogy Daninak az alzásra eleve 2 év garija lesz, de tök jó nézni, ahogy a semmiről diskuráltok fogalmatlanul megint :DDD
Igen, mert itt nem megy a diskurzus amugy a semmiről napok óta :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #52175 2020.09.21. 18:07

Micsu írta:Csak igy az id meg a bethesda is az mse lett ahogy az ip is ;)
Sztem az msek ez volt az utobbi 7 evben az elso olyan komoly huzasa amivel vevoket csabithat at a sonytol.
Btw a taketwot kene megvennie es akkor a sonynal mar fonhatnak is a kotelet :D
Az nagyon csúnya lesz, amikor (és ha) egyszer megjelenik majd a Starfield, PS5 nélkül :)
Avatar
Botond

Hozzászólás #52176 2020.09.21. 18:08

Mekee írta:Igen, mert itt nem megy a diskurzus amugy a semmiről napok óta :)
Szerintem nem a semmiről megy. Odáig sikerült leszűkíteni az opciókat, hogy vagy lesz PS5 valakinek a topikban, vagy nem. Egy csomó egyéb lehetőséget kizártak ezek a produktív beszélgetések!
Avatar
Moby

Hozzászólás #52177 2020.09.21. 18:09

Vagy mondjuk a kutyaütő 343 helyett csinálhatná a követekező Halo-t az id :D
Avatar
deep

Hozzászólás #52178 2020.09.21. 18:13

deep írta:Én most rákérdeztem náluk mailben, hogy az én vásárlásom melyik adagban lesz.
Válaszuk:
"Elnézést kérünk a kellemetlenségekért.

Sajnos még pontos darabszámot a gyártó sen tudja megmondani, hogy hány darab terméket is tud számunkra garantálni.

Ezért a jövő hónap folyamán, amint pontosabb információkat kapunk a gyártótól értesítjük Önt."
Avatar
Moby

Hozzászólás #52179 2020.09.21. 18:15

Mekee írta:Igen, mert itt nem megy a diskurzus amugy a semmiről napok óta :)
Itt a semmiről megy a diskurzus lassan két évtizede :D Néha van 1-2 értelmes téma, mint Nepál felszabadítása a kínai megszállás alól, meg hasonlók, de ez nagyon ritka, és én ezekhez amúgy sem tudok hozzászólni. A geopolitikai ismereteim nagyon szegényesek, meg a többi is.
Avatar
Moby

Hozzászólás #52180 2020.09.21. 18:18

deep írta:Válaszuk:
"Elnézést kérünk a kellemetlenségekért.

Sajnos még pontos darabszámot a gyártó sen tudja megmondani, hogy hány darab terméket is tud számunkra garantálni.

Ezért a jövő hónap folyamán, amint pontosabb információkat kapunk a gyártótól értesítjük Önt."
Erről pofáztam. De ha kő még valakinek, most indult el a MM előrendelés. Ők szintén sony partnerok. Ottan biztos fix darabszám lesz.
Avatar
deep

Hozzászólás #52181 2020.09.21. 18:21

Kezd lassan nem is akkora hülyeségnek látszani a XSX :D HA és amennyiben tényleg 80 eur lesz minden új cím PS5-re, ÉS minden IS benne lesz a gamepassban, akkor elég nagyot billen a mérleg. Persze mellé kell a PS5 is a túszoknak. Szar ügy ez kérem.
Avatar
Moby

Hozzászólás #52182 2020.09.21. 18:32

deep írta:Kezd lassan nem is akkora hülyeségnek látszani a XSX :D HA és amennyiben tényleg 80 eur lesz minden új cím PS5-re, ÉS minden IS benne lesz a gamepassban, akkor elég nagyot billen a mérleg. Persze mellé kell a PS5 is a túszoknak. Szar ügy ez kérem.
Jó reggelt :D Eddig is benne volt minden is, ezután méginkább benne lesz, csak eddig egy $300-os faszagépük volt, most egy $500-os lesz, de lesz $300-ér, ami annyira nem fasza, de olcsó.
Nade a lényeg nem itt lakik kérem. hanem ott, hogy az usákokra mindezt ráborítják 35 fuckin dollárér havonta. Gépestől NFLNHLNBAENFASZOMMAL meg még huszonnyolcezer másik játékkal. Plusz mostmár az összes doomalfallouttalmindenlófasszal. Én nem mondom, hogy nem kurvanagy erő továbbra is a lastofus, de hogy ez a generáció egészen mást fog hozni mint az elmúlt, ez tutibiztos.
Vagy forrdítsuk egyszerűbbre: egyetlen ps5 játék árából két hónapig van gépe lassan az összes létező játékkal ingyen.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #52183 2020.09.21. 18:49

Moby írta:Itt a semmiről megy a diskurzus lassan két évtizede :D Néha van 1-2 értelmes téma, mint Nepál felszabadítása a kínai megszállás alól, meg hasonlók, de ez nagyon ritka, és én ezekhez amúgy sem tudok hozzászólni. A geopolitikai ismereteim nagyon szegényesek, meg a többi is.
Nah most ez jó nagy önkritika volt annak fényében hogy te vagy itt a fő szószóló :banplz:
Avatar
deep

Hozzászólás #52184 2020.09.21. 18:53

Moby írta:Jó reggelt :D ...
Csakazabaaaaj, hogy undorodom az MS-től. Az XSX formájától, a one-ból kiindulva a leendő UI-tól, a felahasználói élménytől, plusz gyűlölöm őket a windows miatt is, hogy szétbaszták nekem a pc gaminget (mert nekem az baszta szét, nem az epic). Szóval már csak azért se adok nekik egy vasat se, hogy a pénztárcámmal szavazzak (tudom tudom, egérfingot se ér nekik az én szavazatom).
Avatar
Moby

Hozzászólás #52185 2020.09.21. 18:53

Micsu írta:Nah most ez jó nagy önkritika volt annak fényében hogy te vagy itt a fő szószóló :banplz:
Van ez mondás, valami olyasmi, hogy vakok közt féleszű a király. Vagy valami ilyesmi. :banplz:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #52186 2020.09.21. 19:00

Amugy arra nem gondolt senki, hogy nembiztos jo kommunikácio a sony felé,, hogy a semmit el lehet adni semmilyen tartalommal, és gyakorlatilag az összes zugboltot átkutatva áll sorba mindenki befizetni a sonyadót.
Segép, se játék, de azé a 80euros játékárak is erősen késztetnek arra, hogy növeljem a sony statisztikáit, hogy jólvsn ez így.
Ps6 launch nem is lesz, majd ők kiválasztják a szerencséseket akik megvehetik, de ne kérdezzék mikor és mennié, merazé má mégis hovagondolunk?
Mondjuk ezt is az MS baszta el, őmiattuk lehet ekkora mellénye ennek a féregnyúlvány sonynak.
Avatar
Moby

Hozzászólás #52187 2020.09.21. 19:00

deep írta:Csakazabaaaaj, hogy undorodom az MS-től. Az XSX formájától, a one-ból kiindulva a leendő UI-tól, a felahasználói élménytől, plusz gyűlölöm őket a windows miatt is, hogy szétbaszták nekem a pc gaminget (mert nekem az baszta szét, nem az epic). Szóval már csak azért se adok nekik egy vasat se, hogy a pénztárcámmal szavazzak (tudom tudom, egérfingot se ér nekik az én szavazatom).
Az MS-től nem undorom, de a windowstól igen, a patkány filszpenszertől igen. Az XBOX UI tényleg szar, de mostmár olyan szinten customizálható, hogy le lehet nullára ostobítani, és akkor nem bánt. A felhasználói élmény meg összuességében szerintem jobb, mint a sonynál. Én ott órákat szopok egy belépéssel, mert a mai napig a kibaszott sms alapú kétlépcsős azonosítás van, ami vagy megjön vagy nem (és ált nem). Nekem aza véleményem, hogy mindennaposa használatban az xbox szoftveres háttere mindent egybevéve jobb, mint a sonyé. Csak belekeveritek a pécés xbox app működését, ami tényleg egy okádék, de annak ehhez semmi de semmi köze nincs. Csak névrokonok.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #52188 2020.09.21. 19:03

deep írta:Csakazabaaaaj, hogy undorodom az MS-től. Az XSX formájától, a one-ból kiindulva a leendő UI-tól, a felahasználói élménytől, plusz gyűlölöm őket a windows miatt is, hogy szétbaszták nekem a pc gaminget (mert nekem az baszta szét, nem az epic). Szóval már csak azért se adok nekik egy vasat se, hogy a pénztárcámmal szavazzak (tudom tudom, egérfingot se ér nekik az én szavazatom).
Ellenben a sonynak meg szavazol a semmire. Logikus. Én se bírom ugy az ms-t, de pl ha ők se lennének, az biztos jot tenne nekünk,, bár má ugyis a legkevésbé a gamer számit.
Avatar
Moby

Hozzászólás #52189 2020.09.21. 19:04

Mekee írta:Amugy arra nem gondolt senki, hogy nembiztos jo kommunikácio a sony felé,, hogy a semmit el lehet adni semmilyen tartalommal, és gyakorlatilag az összes zugboltot átkutatva áll sorba mindenki befizetni a sonyadót.
Segép, se játék, de azé a 80euros játékárak is erősen késztetnek arra, hogy növeljem a sony statisztikáit, hogy jólvsn ez így.
Ps6 launch nem is lesz, majd ők kiválasztják a szerencséseket akik megvehetik, de ne kérdezzék mikor és mennié, merazé má mégis hovagondolunk?
Mondjuk ezt is az MS baszta el, őmiattuk lehet ekkora mellénye ennek a féregnyúlvány sonynak.
Mellénye??? Nincs gépük amit eladhatnának. Nem azért megy a merkúros átvétel, mert csilliárdszám fogy el, hanem azé, mer nincs. Nem csilliárd nincs, hanem 5 nincs. És ami van, azt meg vinni kell kerék nélkül, drive nélkül, ajtó nélkül, mer az 4db is ilyen. Pont, mint a merkúrnál.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #52190 2020.09.21. 19:04

Botond írta:Hát mert nem is lesznek. Ezzel támadjátok őket, hogy dehátjön pc-re is minden, ezért nincs is rajta mit játszani. Mosse lesz. Üres platform lesz az xbox. Ganépasszban is a 180 játék ami benne lesz miután egyesül az ea playel, na az is csak délibáb lesz, mert valójában nincs mivel játszani rajta.
Nálam változatlanul maradni fog szerintem a PC, opcionális pléhsztésönnel (nyilván ezt néhány korai fosport meg elmebetegül árazott midrange gpu-k még átbillenthetik).
Ellenben van olyan haverom, akinek a Wii volt az utolsó konzolja és most komolyan fontolgatja a Series S preordert ganépasszal.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára benőmenő 2020.09.21. 19:06-kor.
Avatar
deep

Hozzászólás #52191 2020.09.21. 19:05

Moby írta:Az MS-től nem undorom, de a windowstól igen, a patkány filszpenszertől igen. Az XBOX UI tényleg szar, de mostmár olyan szinten customizálható, hogy le lehet nullára ostobítani, és akkor nem bánt. A felhasználói élmény meg összuességében szerintem jobb, mint a sonynál. Én ott órákat szopok egy belépéssel, mert a mai napig a kibaszott sms alapú kétlépcsős azonosítás van, ami vagy megjön vagy nem (és ált nem). Nekem aza véleményem, hogy mindennaposa használatban az xbox szoftveres háttere mindent egybevéve jobb, mint a sonyé. Csak belekeveritek a pécés xbox app működését, ami tényleg egy okádék, de annak ehhez semmi de semmi köze nincs. Csak névrokonok.
Én csak arra emlékszem, hogy egy céges bulin akartam nyomni egy killer meccset kollegákkal, ott álltunk vagy öten játékfejlesztésben dolgozó, boxra is fejlesztő emberek, és képtelenek voltunk ketten bejelentkezni arra a telibevert boxra, mert úgy meg volt nyakatekerve valahogy. És olyan ott nincs, mint ps4-en, hogy guest és csá. User kell. Mindenképp. De még az is volt, de akkor se engedett be 2 embert. Nem tudom, rég volt, de azóta rémálmaim vannak ettől.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára deep 2020.09.21. 19:08-kor.
Avatar
deep

Hozzászólás #52192 2020.09.21. 19:06

Mekee írta:Ellenben a sonynak meg szavazol a semmire. Logikus. Én se bírom ugy az ms-t, de pl ha ők se lennének, az biztos jot tenne nekünk,, bár má ugyis a legkevésbé a gamer számit.
Sonynak az exkluzívjaira fizetek sajnos.
Avatar
Moby

Hozzászólás #52193 2020.09.21. 19:07

deep írta:Én csak arra emlékszem, hogy egy céges bulin akartam nyomni egy killer meccsek kollegákkal, ott álltunk vagy öten játékfejlesztésben dolgozó, boxra is fejlesztő emberek, és képtelenek voltunk ketten bejelentkezni arra a telibevert boxra, mert úgy meg volt nyakatekerve valahogy.
Erre nem tudok mit mondani. A gyerekeimnek se mutattam meg, és megoldották, csak saját profilt kellett nekik megcsinálnom. 4 és 7. Nemtudom mi következik ebből. Biztos a legjobb munkavállalókkal dolgozik a céged? :banplz: :banplz:

/Ha xboxon nyomvatarotd a "Fő" gombot, akkor a feljövő menüben ott van a profilváltás/kijelentkezés/bejelentkezés. A sonynál ha nyomvatartod a fő gombot, akkor a feljövő menüben rá kell menni a "Tápellátás" menüpontra(???) és ott van a felhasználóváltás, meg ilyenek.
Melyik tűnik logikusabbnak elsőre? :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Moby 2020.09.21. 19:11-kor.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #52194 2020.09.21. 19:09

"szétbaszták nekem a pc gaminget" :confused: Tényleg érdekelne, hogy ez mit jelent.
Avatar
deep

Hozzászólás #52195 2020.09.21. 19:11

Moby írta:Erre nem tudok mit mondani. A gyerekeimnek se mutattam meg, és megoldották, csak saját profilt kellett nekik megcsinálnom. 4 és 7. Nemtudom mi következik ebből. Biztos a legjobb munkavállalókkal dolgozik a céged? :banplz: :banplz:
Annyira tudtam, hohgy én leszek a hülye. 30 év játékos tapasztalattal. Szerintem se én, se a többiek nem vagyunk idióták, volt ott valami gixer de má nem emlékszem. Mindegy, biztos fájna az ms-nek ha csak úgy startot nyomva a másik csatlakoztatott kontrolleren be lehetne ugrani egy VS meccsre akár guest-ként...
Avatar
deep

Hozzászólás #52196 2020.09.21. 19:11

Greyfox írta:"szétbaszták nekem a pc gaminget" :confused: Tényleg érdekelne, hogy ez mit jelent.
Windows 10-et.
Avatar
Moby

Hozzászólás #52197 2020.09.21. 19:12

deep írta:Annyira tudtam, hohgy én leszek a hülye. 30 év játékos tapasztalattal. Szerintem se én, se a többiek nem vagyunk idióták, volt ott valami gixer de má nem emlékszem. Mindegy, biztos fájna az ms-nek ha csak úgy startot nyomva a másik csatlakoztatott kontrolleren be lehetne ugrani egy VS meccsre akár guest-ként...

Szerkesztettem. Olvasd el a folytatást. A csak úgy nyomva tartott startot is simán be lehet ugrani egy VS meccsre. A gyerekeim ezt csinálják napi szinten. Vagyis csinálták, most nincs itthon box se. És eskü nem tanítottam meg rá őket, meg sem mutattam nekik a hogyant. Ők cserélgetik az avatárjukat, meg mindent. Pedig olvasni is éppen csak tudnak. Hogy te nem tudod használni, azt még értem. Gyűlödö. Ez stimt. De hogy valaki, aki erre fejleszt, egy ilyen kutyaegyszerű dologgal nem bírkózik meg az gáz. Hogy a faszba fejleszt rá?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Moby 2020.09.21. 19:19-kor.
Avatar
deep

Hozzászólás #52198 2020.09.21. 19:16

Moby írta:Szerkesztettem. Olvasd el a folytatást.
Lényegtelen, a 2 szar közül a sonyé nekem a kisebbik rakás. De nyilván nem ez a fő problémám, egy UI-t meg lehet szokni, akármilyen szar, hanem a többi.
Avatar
deep

Hozzászólás #52199 2020.09.21. 19:22

Moby írta:Szerkesztettem. Olvasd el a folytatást. A csak úgy nyomva tartott startot is simán be lehet ugrani egy VS meccsre. A gyerekeim ezt csinálják napi szinten. Vagyis csinálták, most nincs itthon box se. És eskü nem tanítottam meg rá őket, meg sem mutattam nekik a hogyant. Ők cserélgetik az avatárjukat, meg mindent. Pedig olvasni is éppen csak tudnak. Hogy te nem tudod használni, azt még értem. Gyűlödö. Ez stimt. De hogy valaki, aki erre fejleszt, egy ilyen kutyaegyszerű dologgal nem bírkózik meg az gáz. Hogy a faszba fejleszt rá?
Ez 2013-ban volt. Nemtom akkor is megvolt-e ez a feature. Szerintem nem.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #52200 2020.09.21. 19:34

deep írta:Sonynak az exkluzívjaira fizetek sajnos.
Naja, azokra énis, de olyanmost nincsen, vagyis a paokembor az, le is tolom, de 30ezeré egy nemlétező géphez, na éntőlem ezé a performanszé 0darab pénzegységet kapnak.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #52201 2020.09.21. 19:39

Mekee írta:Naja, azokra énis, de olyanmost nincsen, vagyis a paokembor az, le is tolom, de 30ezeré egy nemlétező géphez, na éntőlem ezé a performanszé 0darab pénzegységet kapnak.
Sztem arra mindenki de pl az én esetemben kell 3-4 év mire lesz pár cím amiért talán érdemes venni gépet.
Avatar
Moby

Hozzászólás #52202 2020.09.21. 19:46

deep írta:Ez 2013-ban volt. Nemtom akkor is megvolt-e ez a feature. Szerintem nem.
Lehet. 2013-ban én még nem is láttam one-t :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #52203 2020.09.21. 19:51

Mekee írta:Naja, azokra énis, de olyanmost nincsen, vagyis a paokembor az, le is tolom, de 30ezeré egy nemlétező géphez, na éntőlem ezé a performanszé 0darab pénzegységet kapnak.
Ez a paokember egy kibaszott megúszós izé. Pedig én nagyon bírtam a PS4-es, platinán van, kimaxolva az összes DLC-vel, de ez is pont ugyanaz, mint akármelyik DLC-je. Ez is elszórakoztatna, de mondjuk hatezerér max. A DeS remake viszont nagyon profi. A jó kurva anyjukat, hogy átbaszták a népet (engem is) a pécé portal, de attól még az nagyon baszó. Azt mondjuk meg is venném. Sőt. Szerintem még játszanék is vele. Sőt. Talán még ki is platináznám amennyire ismerem magam, de nem harmincezerér. Ugyanitt hometársat keresek DeS megosztásra :D
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #52204 2020.09.21. 19:55

Moby írta:Ez a paokember egy kibaszott megúszós izé. Pedig én nagyon bírtam a PS4-es, platinán van, kimaxolva az összes DLC-vel, de ez is pont ugyanaz, mint akármelyik DLC-je. Ez is elszórakoztatna, de mondjuk hatezerér max. A DeS remake viszont nagyon profi. A jó kurva anyjukat, hogy átbaszták a népet (engem is) a pécé portal, de attól még az nagyon baszó. Azt mondjuk meg is venném. Sőt. Szerintem még játszanék is vele. Sőt. Talán még ki is platináznám amennyire ismerem magam, de nem harmincezerér. Ugyanitt hometársat keresek DeS megosztásra :D
Ja az megvolt, hogy itt a 30 ezres változatban benne a Spider-man remastered? :D
Avatar
deep

Hozzászólás #52205 2020.09.21. 19:57

Mekee írta:Naja, azokra énis, de olyanmost nincsen, vagyis a paokembor az, le is tolom, de 30ezeré egy nemlétező géphez, na éntőlem ezé a performanszé 0darab pénzegységet kapnak.
Nézzük mi lesz nekem a launch window PS5-ön:
- Maga az új gép/techno azért ott van.
- Demon's Souls (nem volt meg végig PS3-on).
- Godfall: coop időelbaszásra haverokkal pont jó lesz. Ok, pécére is jön, de pécén nem akarok játszani most egy darabig (kivéve rocketleague heti 2-3x haverokkal, mert már beletoltunk 2k órát). Szóval downgrade megy a pécére.
- Ratchet: Nem launch cím, de tán még idén jön. Magáért az IP-ért nem rajongok, de mégiscsak nextgen cím, színes szagos, egy könnyed ugribugrinak pont jó lesz a frusztráló DS után.
- Returnal: talán még idén jön ez is, Housemarque cuccait bírom, sajnos kb. semmit nem tudni róla, de érdekel látatlanban is.

PS plus collection:
- GOW: ugyan platináztam anno, de még slim-en, szar frémmel, pc monitoron, így szívesen végignyomom még egyszer oled-en 60 frémmel.
- Bloodborne: ha már elült a DS frusztrációja, adok magamnak ezzel. PS4-en csak nagyon keveset nyomtam, főleg a szar frém miatt, meg mert gótgenny. Ebből az egyik talán megoldódik.
- Days Gone: még egyszer végignyomom szerintem az eddigi 4 mellé, mert simán csak kurvajó játék, de ha kicsit még rendbe teszik technikailag, az még jobb.
- Monster Hunter: megnézem coop-ban, hogy be bírom-e fogadni a repülazikszpét.
- Van egy félbehagyott UC4 végigjátszásom (DT felszisszen) :D Továbbá még lehet tropy whore-kodni talán a 3-ból, az még nem plat.
- Mortal X-be is belenézek de hosszútávon már nem valószínű, hogy leköt.

Büdöspókköcsög nem érdekel, hányok a marvel-től meg a színes szagos szuperhőseitől. Alapjátékot se bírtam 1 óránál tovább.
Avatar
deep

Hozzászólás #52206 2020.09.21. 20:01

Moby írta:Ez a paokember egy kibaszott megúszós izé. Pedig én nagyon bírtam a PS4-es, platinán van, kimaxolva az összes DLC-vel, de ez is pont ugyanaz, mint akármelyik DLC-je. Ez is elszórakoztatna, de mondjuk hatezerér max. A DeS remake viszont nagyon profi. A jó kurva anyjukat, hogy átbaszták a népet (engem is) a pécé portal, de attól még az nagyon baszó. Azt mondjuk meg is venném. Sőt. Szerintem még játszanék is vele. Sőt. Talán még ki is platináznám amennyire ismerem magam, de nem harmincezerér. Ugyanitt hometársat keresek DeS megosztásra :D
Cukros hétfasz, hogy nem volt véletlen ám az az "also available on PC" felirat amit aztán levettek. Tuti hogy jön fél-egy év múlva pécére is.
Avatar
Moby

Hozzászólás #52207 2020.09.21. 20:03

TasManXT írta:Ja az megvolt, hogy itt a 30 ezres változatban benne a Spider-man remastered? :D
Írtam én a szopókember áráról? :kerdes:


/igen, annyit, hogy hatezerér megvenném :wink: Tudom, hogy az nem kerül harmincba.
Avatar
Moby

Hozzászólás #52208 2020.09.21. 20:06

deep írta:Cukros hétfasz, hogy nem volt véletlen ám az az "also available on PC" felirat amit aztán levettek. Tuti hogy jön fél-egy év múlva pécére is.
Ez nekem is eszembe jutott, hogy ott fejek hullhattak a porba az elszólásért. Egyelőre tagadnak mereven mindent. Nade ez is...hónapokig nem adnak ki egy kurva betüt se, majd kinyomnak egy ilyen vágott videót így??? Hát ki a redvás fasz nézte ezt át náluk? Hogy mehetett ki így valami? Ki volt az, aki ezt jóváhagyta? HÁT OTT MINDENKI HÜLYE?
Sony Hq:
phpBB [media]
Avatar
Micsu

Hozzászólás #52209 2020.09.21. 20:10

Moby írta:Ez nekem is eszembe jutott, hogy ott fejek hullhattak a porba az elszólásért. Egyelőre tagadnak mereven mindent. Nade ez is...hónapokig nem adnak ki egy kurva betüt se, majd kinyomnak egy ilyen vágott videót így??? Hát ki a redvás fasz nézte ezt át náluk? Hogy mehetett ki így valami? Ki volt az, aki ezt jóváhagyta? HÁT OTT MINDENKI HÜLYE?
Sony Hq:
[video]https://www.youtube.com/watch?v=j9dAAFIZeUM[/ideo]
Igen ez a véletlenül oda került vagy nem is tudom mi volt a kifogás hatalmas :D
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #52210 2020.09.21. 20:13

Micsu írta:Sztem arra mindenki de pl az én esetemben kell 3-4 év mire lesz pár cím amiért talán érdemes venni gépet.
Nekem 4 év volt az előző gennél, a gow volt a trigger, és akkor gondoltam be is hozom amiből eddig kimaradtam, Uncharted 4, bloodborne érdekelt még. A gowot végigvittem, az fasza volt. Belekóstoltam a bloodbrone-ba, ami egy fantasztikus cucc lenne. Ennyiről szólt nekem a ps4 míg a PS3 csakígyhirtelen:
Uncharted 1,2,3, Heavy Rain, Beyond, Last of us, infamous, killzone 2, motorstorm, ninja gaiden sigma, metal gear 4, red dead, bayonetta, (jószarfrémmel az is, de megbocsájtóbb, mint a BB).
Ettől függetlenül nagyon várom a ps5-öt, hátha összehozzák a checkerboard 4k+RT 60 fps-el, még a multi címeket is azon nyomnám.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Greyfox 2020.09.21. 20:17-kor.
Avatar
deep

Hozzászólás #52211 2020.09.21. 20:14

Moby írta:Ez nekem is eszembe jutott, hogy ott fejek hullhattak a porba az elszólásért. Egyelőre tagadnak mereven mindent. Nade ez is...hónapokig nem adnak ki egy kurva betüt se, majd kinyomnak egy ilyen vágott videót így???
Ez totálisan érthetetlen. Tényleg annyi idejük volt, mint a pejva. Valamelyik nagyokos nem nézte végig 1x SE az egész anyagot? Really? Hát ezt triplecsekkelni kellett volna minimum.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #52212 2020.09.21. 21:43

Moby írta:Írtam én a szopókember áráról? :kerdes:


/igen, annyit, hogy hatezerér megvenném :wink: Tudom, hogy az nem kerül harmincba.
Szerintem 21 sok ezért a dlc-ért, de ha 21 lenne úgy, hogy benne van az alap is minden tartalommal, akkor korrekt kis 60 frémes nyitócím lenne.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #52213 2020.09.21. 21:48

Ma az egyik gyerek kérte, hogy rakjam fel neki a Candy Crusht - Windows 10-es a gépe, nincs rajta.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #52214 2020.09.21. 21:50

deep írta:Nézzük mi lesz nekem a launch window PS5-ön:
- Maga az új gép/techno azért ott van.
- Demon's Souls (nem volt meg végig PS3-on).
- Godfall: coop időelbaszásra haverokkal pont jó lesz. Ok, pécére is jön, de pécén nem akarok játszani most egy darabig (kivéve rocketleague heti 2-3x haverokkal, mert már beletoltunk 2k órát). Szóval downgrade megy a pécére.
- Ratchet: Nem launch cím, de tán még idén jön. Magáért az IP-ért nem rajongok, de mégiscsak nextgen cím, színes szagos, egy könnyed ugribugrinak pont jó lesz a frusztráló DS után.
- Returnal: talán még idén jön ez is, Housemarque cuccait bírom, sajnos kb. semmit nem tudni róla, de érdekel látatlanban is.

PS plus collection:
- GOW: ugyan platináztam anno, de még slim-en, szar frémmel, pc monitoron, így szívesen végignyomom még egyszer oled-en 60 frémmel.
- Bloodborne: ha már elült a DS frusztrációja, adok magamnak ezzel. PS4-en csak nagyon keveset nyomtam, főleg a szar frém miatt, meg mert gótgenny. Ebből az egyik talán megoldódik.
- Days Gone: még egyszer végignyomom szerintem az eddigi 4 mellé, mert simán csak kurvajó játék, de ha kicsit még rendbe teszik technikailag, az még jobb.
- Monster Hunter: megnézem coop-ban, hogy be bírom-e fogadni a repülazikszpét.
- Van egy félbehagyott UC4 végigjátszásom (DT felszisszen) :D Továbbá még lehet tropy whore-kodni talán a 3-ból, az még nem plat.
- Mortal X-be is belenézek de hosszútávon már nem valószínű, hogy leköt.

Büdöspókköcsög nem érdekel, hányok a marvel-től meg a színes szagos szuperhőseitől. Alapjátékot se bírtam 1 óránál tovább.
Én azt olvasom ki, hogy nagyon meg kell erőszakolnod magadat, és ezekkel egyáltalán nem játszanál, ha lenne nagy kínálat. Nem?
Avatar
Moby

Hozzászólás #52215 2020.09.21. 21:52

"Phil Spencer has confirmed that Xbox plans to honor the PS5 exclusivity commitment for both Deathloop and Ghostwire: Tokyo."
Hát ez nagyon vicces lesz! Az MS ad ki playstationre timed exkluzív játékot :DDD
Avatar
Micsu

Hozzászólás #52216 2020.09.21. 21:53

aabyssx írta:Ma az egyik gyerek kérte, hogy rakjam fel neki a Candy Crusht - Windows 10-es a gépe, nincs rajta.
Botondtol fogadtad orokbe? :zavart1:
Avatar
deep

Hozzászólás #52217 2020.09.21. 22:13

aabyssx írta:Én azt olvasom ki, hogy nagyon meg kell erőszakolnod magadat, és ezekkel egyáltalán nem játszanál, ha lenne nagy kínálat. Nem?
Amilyen szarrá kiégett gamer vagyok így 40 felé, kb. minden játékra rá kell magam erőszakolni.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #52218 2020.09.21. 22:15

deep írta:pécén nem akarok játszani most egy darabig (kivéve rocketleague heti 2-3x haverokkal, mert már beletoltunk 2k órát
Crossplay az a szar, miért kell ehhez Pc?! Discord meg elvan laptopon, telón, akármin.
Avatar
deep

Hozzászólás #52219 2020.09.21. 22:32

DanielT írta:Crossplay az a szar, miért kell ehhez Pc?! Discord meg elvan laptopon, telón, akármin.
Kényelmetlen baszódni plusz eszközzel. Valamint TS-en beszélünk. Meg akkor ha ps-ből jön a játék hangja, ők meg telón vagy notin szólnak, akkor két füles lesz rajtam?
Avatar
Micsu

Hozzászólás #52220 2020.09.21. 22:33

deep írta:Kényelmetlen baszódni plusz eszközzel. Valamint TS-en beszélünk.
Vegre valaki, en is tst szeretem, faszlopo discord.

Vissza: “Leáldozott.hu”