A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Tom

Hozzászólás #52011 2020.09.18. 22:47

eje75 írta:Csak Én beszélek :nyes: mindenkinek más persze, de nem csak szerintem szar... Jackfrags nyilván nem mondja hogy szar, csak azt, hogy butított, ez is hiányzik, az is hiányzik, a level design egyszerűbb... nem mondhatja ki, de Én viszont mondhatom: ami pályát láttam eddig köpet fos, ocsmány textúrákkal, a level design kontár munka, a játékélmény pedig egy kalap fozs...nekem az se jön be, hogy god gun-okat rakhatsz össze, ez alapvető hiba, szvsz akkor jó a gunsmith, ha minden fegyónak vannak árnyoldalai is, és rá vagy kényszerítve, hogy cserélgesd....mert egyébként egy puskát összerak majd a sok Pistike, és azzal darál 1,5 éven keresztül.... szar lesz na... de elfogadom ha tetszik, jó játékot hozzá, ezt nem gúnyból mondom.... nekem nem jön be...

Ja semmi baj. Nem szoktam magamra venni, ha valami nekem tetszik másnak meg nem. Ez ilyen. Ízlések és pofonok ahogy mondani szokták :D
Ami nekem tetszik benne:
- végre megmozdulnak az emberek és nem az van, hogy bebújik egy szobába két claymore-al meg shotgunnal és végigüli a meccset
- végre nem time limitesek a meccsek, hanem végigmegy a pont, mert mozognak végre
- végre van rendes spawn logic és nem kettőnk közé bassza be az ellent domiban, meg nem az ember seggébül születik ki az ellen
- végre nincsenek torkon szoptatva a rusherek mindennel ami létezik
- végre van recoil és nem lézerfegyver minden
- végre nem kislábújjlövéstől hal az ember, hanem rendesen kell célozni és a fejlövés számít
- végre lehet rendes gunfightot nyomni és nem az győz 10/10, aki előbb lő
- végre nem akkora a saját játékosom lábzaja, mint egy elefánté
- végre perk a dead silence
- végre működik a flank jacket nem úgy mint az eod
- végre megint értékelve van a feladat csinálása streak score ponttal
- végre nem dísznek van ott a minimap
- végre látni a kikúrt enemyt a pályán és nem olvad egybe minden is a szar színpaletta miatt
- végre a ghost perk megint csak akkor takar el a radar alól, ha mozogsz
- végre nem üvölt a pro a menüben, mint mw alatt
Így hirtelen ennyi :D
Persze, aki úgy szeretett játszani, hogy beássa magát, mint egy vietkong kempelünk míg élünk feliratos pólóban, annak lehet nem jön be :banplz:
Avatar
eje75

Hozzászólás #52012 2020.09.18. 23:20

Tom írta:Ja semmi baj. Nem szoktam magamra venni, ha valami nekem tetszik másnak meg nem. Ez ilyen. Ízlések és pofonok ahogy mondani szokták :D
Ami nekem tetszik benne:
- végre megmozdulnak az emberek és nem az van, hogy bebújik egy szobába két claymore-al meg shotgunnal és végigüli a meccset
- végre nem time limitesek a meccsek, hanem végigmegy a pont, mert mozognak végre
- végre van rendes spawn logic és nem kettőnk közé bassza be az ellent domiban, meg nem az ember seggébül születik ki az ellen
- végre nincsenek torkon szoptatva a rusherek mindennel ami létezik
- végre van recoil és nem lézerfegyver minden
- végre nem kislábújjlövéstől hal az ember, hanem rendesen kell célozni és a fejlövés számít
- végre lehet rendes gunfightot nyomni és nem az győz 10/10, aki előbb lő
- végre nem akkora a saját játékosom lábzaja, mint egy elefánté
- végre perk a dead silence
- végre működik a flank jacket nem úgy mint az eod
- végre megint értékelve van a feladat csinálása streak score ponttal
- végre nem dísznek van ott a minimap
- végre látni a kikúrt enemyt a pályán és nem olvad egybe minden is a szar színpaletta miatt
- végre a ghost perk megint csak akkor takar el a radar alól, ha mozogsz
- végre nem üvölt a pro a menüben, mint mw alatt
Így hirtelen ennyi :D
Persze, aki úgy szeretett játszani, hogy beássa magát, mint egy vietkong kempelünk míg élünk feliratos pólóban, annak lehet nem jön be :banplz:
Nem kertelek, értem amit mondasz, de úgy 15 ponttal nem értek 1-et az irományodból :banplz: leginkább ezzel a pontjával: "végre lehet gunfightot nyomni és nem az győz 10/10, aki előbb lő" jegyezd meg: az életben is MINDIG AZ GYŐZ AKI ELŐBB LŐ... persze tudom mire gondolsz: most végre eljön az ideje a jumpereknek meg a pronereknek, hisz itt egy tár kell az ellenségbe, ezek a szánalmas legalja gecik is végre szerezhetnek fraget...Jajj, de jó lesz! Úristen de kibaszottul utálom az azonnal hasaló geciket...mást se csinál, csak run-prone-run-prone....hát kibaszott szánalmas....jobban csak az ugráló bakkecskék gázabbak.. legszívesebben felhúznám a fitymájukat, akkurátuson körbefújnám könnygáz spray-el,és szépen visszahúznám neki, hagy simogassa neki gyengéden... egy tár, hallod ezt Istenem? Hát mivé csökönyödik a gamer? Amikor még Ferenc Jóska kisdobos volt a rakétából elég volt egy is...átlósan keresztül a pályán a szeme közepibe!! :nyes: :nyes: a pronerek összefosott pizsiben, sírva ébredtek volna álmukból!
Avatar
Tom

Hozzászólás #52013 2020.09.18. 23:31

eje75 írta:Nem kertelek, értem amit mondasz, de úgy 15 ponttal nem értek 1-et az irományodból :banplz: leginkább ezzel a pontjával: "végre lehet gunfightot nyomni és nem az győz 10/10, aki előbb lő" jegyezd meg: az életben is MINDIG AZ GYŐZ AKI ELŐBB LŐ... persze tudom mire gondolsz: most végre eljön az ideje a jumpereknek meg a pronereknek, hisz itt egy tár kell az ellenségbe, ezek a szánalmas legalja gecik is végre szerezhetnek fraget...Jajj, de jó lesz! Úristen de kibaszottul utálom az azonnal hasaló geciket...mást se csinál, csak run-prone-run-prone....hát kibaszott szánalmas....jobban csak az ugráló bakkecskék gázabbak.. legszívesebben felhúznám a fitymájukat, akkurátuson körbefújnám könnygáz spray-el,és szépen visszahúznám neki, hagy simogassa neki gyengéden... egy tár, hallod ezt Istenem? Hát mivé csökönyödik a gamer? Amikor még Ferenc Jóska kisdobos volt a rakétából elég volt egy is...átlósan keresztül a pályán a szeme közepibe!! :nyes: :nyes: a pronerek összefosott pizsiben, sírva ébredtek volna álmukból!

Miért kéne egy játéknak olyannak lennie, mint az életnek? De most tényleg az a jó, ha mindenki egy sarokba gubbaszt, mert a radar nem mutat semmit, a pályák labirintus jellegűek, egy szobába 6 sarok van, amiben lehet kempelni két ajtóval mert két claymora lehet a kis kemperkének, fegyveredre bármit raksz csökkenti a felemelését a fegyvernek meg sprintout timeot, hogy ha jobbak is a reflexeid, akkor se legyen esélyed a sarokba gubbasztó még a shotgunnal is hardscópoló kemper hülyegyereket, egyhelyben is fullra nincs a térképen had kempeljen a szentem, de ha épp kiszeded akkor jó revenge respawn system kell, hogy kiszülessen a seggedbül. Aztán megunja a mocorgást az egész lobby az őskemperek miatt majd timelimit mert úgy megáll mindenki mintha lefagyna a szerver :D Komolyan ez kell? Meg groundwarban kinyomja a szemít a kis csipa a spawnon úgy kempel, objektívát hírből nem ismeri, vagy éppen bebassza magát a tankba fel a hegyre terepet szőnyegbombázni a nukeig. Ha ezer évig élnék sem érteném meg mit lehetett szeretni abban retek szar window snorefare-en. De tényleg :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #52014 2020.09.18. 23:41

deep írta:Így is fel van mindenki háborodva. Tudja valaki egyébként a miértjét? Nem láttam sehol kifejtve, megindokolva, hogy a 70 dodo az miért nem 70 eur, ahogy szokott (ami önmagában is gáz persze továbbra is). Egyébként, ha működni fog, ugyanúgy lehet usa acc-ra venni a digit gémeket mint eddig. A használtwarez meg ott lesz mentsvárként. Nyilván gáz a helyzet, meglátjuk mi lesz ebből.
Az áfa nyilván tiszta sor. Hogy pedig a 70 dollár miért nem 70 euró? Amiért a 60 dollár sem 60 euró. Évek óta nem. Fel kell nézni az eurós store-okba, és láthatod, hoigy a nagy nevek máshol 60 dolláros alapkiadásai bizony 70 eurósak. A kisebbek (pl. új Yakuza) esetében a 60 dollár csak 60 euró lesz már fura módon, nyilván félve a vásárlók lélektani határától.

Az MS meg még Steamen is meglépte ezt, a Gears Tactics 60 dollár amerikaiként, itt meg 70 euró.

Ugyanakkor az NBA 2K21-nél korábban arról volt szó, hogy a nextgen 70 dollárból csak 75 euró lesz.

Szerk.: Az eurózóna mindig is mocsokdrága volt. 2006-2007-ben amikor elkezdtem külföldről rendelgetni, hamar rájöttem, a kontinentális Európában egyszerűen nincsenek épeszű árak. Akármilyen drága volt a font, mindig minden sokkal olcsóbb volt minden (Amerika a postázás miatt volt többnyire buka, illetve a vámrettegés miatt).
Avatar
Tom

Hozzászólás #52015 2020.09.18. 23:47

Hát nem volt benne map vote sem. Map vote!!! Hogy szakadna rá a fejlesztőikre minden, ami rossz. Játszani nem lehetett vele, mert minden meccsen szétbaszta a lobbyt és újat keresett... Hát 10/8szor bebaszott olyanba, ami már ment basszus, ahol már mindenki totál beásta magát a jövő hét alá is. Hát olyan szar volt benne a karakterek kameraszögei, hogy már nem csak headglitch volt benne, hanem konkrétan rommá voltak tolva a pályák olyan szögekkel, ahol egy karakter fullra kilátszott a másik meg képernyőn sem volt és rálátott ugyanazon a szinten. A géming megcsúfolása volt az a szar. Akkora casual hulladékot, mint az a játék nem hordott a hátán a föld.
Avatar
eje75

Hozzászólás #52016 2020.09.18. 23:48

Tom írta:Miért kéne egy játéknak olyannak lennie, mint az életnek? De most tényleg az a jó, ha mindenki egy sarokba gubbaszt, mert a radar nem mutat semmit, a pályák labirintus jellegűek, egy szobába 6 sarok van, amiben lehet kempelni két ajtóval mert két claymora lehet a kis kemperkének, fegyveredre bármit raksz csökkenti a felemelését a fegyvernek meg sprintout timeot, hogy ha jobbak is a reflexeid, akkor se legyen esélyed a sarokba gubbasztó még a shotgunnal is hardscópoló kemper hülyegyereket, egyhelyben is fullra nincs a térképen had kempeljen a szentem, de ha épp kiszeded akkor jó revenge respawn system kell, hogy kiszülessen a seggedbül. Aztán megunja a mocorgást az egész lobby az őskemperek miatt majd timelimit mert úgy megáll mindenki mintha lefagyna a szerver :D Komolyan ez kell? Meg groundwarban kinyomja a szemít a kis csipa a spawnon úgy kempel, objektívát hírből nem ismeri, vagy éppen bebassza magát a tankba fel a hegyre terepet szőnyegbombázni a nukeig. Ha ezer évig élnék sem érteném meg mit lehetett szeretni abban retek szar window snorefare-en. De tényleg :D
PC-n toltad? Mert Én teljesen mást tapasztaltam...csak HC-ban nyomtam, és iszonyatosan pörgött minden meccs .... camperrel alig találkoztam, csipával is alig, esélyük se volt...nem viccelek, komolyan minden meccs élvezet volt, soha nem dühöngtem olyanok miatt, amit írsz... nem is értelek....campernek, csipának mi értelme van, ha ugyanúgy fekszik pár golyótól mint a többi?? Figyeld majd meg ITT mennyi camper csipa lesz! A one shoot fegyójukkal... a hajad kihullik majd, szavam ne feledd..... mind1, nem érdekes, nem ér ez annyit, hagyjuk....majd meglátjuk ez milyen lesz...reméljük yó... :worship:
Avatar
eje75

Hozzászólás #52017 2020.09.19. 00:03

Tom írta:Miért kéne egy játéknak olyannak lennie, mint az életnek? De most tényleg az a jó, ha mindenki egy sarokba gubbaszt, mert a radar nem mutat semmit, a pályák labirintus jellegűek, egy szobába 6 sarok van, amiben lehet kempelni két ajtóval mert két claymora lehet a kis kemperkének, fegyveredre bármit raksz csökkenti a felemelését a fegyvernek meg sprintout timeot, hogy ha jobbak is a reflexeid, akkor se legyen esélyed a sarokba gubbasztó még a shotgunnal is hardscópoló kemper hülyegyereket, egyhelyben is fullra nincs a térképen had kempeljen a szentem, de ha épp kiszeded akkor jó revenge respawn system kell, hogy kiszülessen a seggedbül. Aztán megunja a mocorgást az egész lobby az őskemperek miatt majd timelimit mert úgy megáll mindenki mintha lefagyna a szerver :D Komolyan ez kell? Meg groundwarban kinyomja a szemít a kis csipa a spawnon úgy kempel, objektívát hírből nem ismeri, vagy éppen bebassza magát a tankba fel a hegyre terepet szőnyegbombázni a nukeig. Ha ezer évig élnék sem érteném meg mit lehetett szeretni abban retek szar window snorefare-en. De tényleg :D
Amúgymeg: látom nagyon be vannak nálad akadva a camperek... hát szerinted minek adta a Jóisten az emberiségnek a gránátvetőt?? Meg a rakéta póthajtású gránátot? 2020-van ember:
Spoiler
105609299_3431015670265857_2016577259163405280_n.jpg
Avatar
Tom

Hozzászólás #52018 2020.09.19. 00:06

eje75 írta:PC-n toltad? Mert Én teljesen mást tapasztaltam...csak HC-ban nyomtam, és iszonyatosan pörgött minden meccs .... camperrel alig találkoztam, csipával is alig, esélyük se volt...nem viccelek, komolyan minden meccs élvezet volt, soha nem dühöngtem olyanok miatt, amit írsz... nem is értelek....campernek, csipának mi értelme van, ha ugyanúgy fekszik pár golyótól mint a többi?? Figyeld majd meg ITT mennyi camper csipa lesz! A one shoot fegyójukkal... a hajad kihullik majd, szavam ne feledd..... mind1, nem érdekes, nem ér ez annyit, hagyjuk....majd meglátjuk ez milyen lesz...reméljük yó... :worship:


Nincsen gaming pc-m. Ps4pro-n toltam. Itt cold warban nem fognak zavarni a kemperek, mert lő egyet és ott fog virítani a radaron és megyek levadászom, vagy otthagyom ahol van és nyomom az objektívát, amit végre értékel a játék. Nem fogja hallani a lépéseimet kilóméterekről és becélozva várni. Az attachmentek a fegyón itt nem lehetetlenítik el a rust, mert be lehet állítani rendesen, hogy gyorsan felemeld a fegyvert büntetés nélkül. Működő flank jacketel túlélem a claymoret és mivel nem borulok kislábújj lövéstől, mert van hp és ezért számít a headshot multiplayer azaz számít a célzás, van esélyem rárontva leszedni. Számít a gunskill, ez jó szerintem. És miután lelőttem szabad spawnhelyet kap és nem a holtterembe rakja vissza a játék bosszúra. Pályáknak végre van flowja (legalábbis ennek az 5db-nak, ami ebben a demoban van) és nem összevissza van összedobálva. Nem életszerű cseppet sem. De játszhatóság sokkal jobb. Szerintem.
Amúgy respect meg minden. Ne vedd személyeskedésnek vagy ilyesmi, hogy kicsit érzelemdúsabban fogalmaztam :D :worship:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #52019 2020.09.19. 01:03

Elkezdtem a gamepassos Rage 2-őt az itteni ajánlásra. Úgy kezdődik, hogy belecsöppenek egy női kommandóba. :D:D
Nem ez lesz a szint, ugye?
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #52020 2020.09.19. 06:36

Mindenki hogy ráizgult a CoD Tizenhétre. A Doom Eternallal meg partizánkodhattam itt. Végigvitte egyáltalán valaki rajtam kívül? :ticking:
Avatar
Botond

Hozzászólás #52021 2020.09.19. 07:20

TasManXT írta:A havas pályán próbáltad a tankot?
Bódog Tasmán Napot!
Avatar
eje75

Hozzászólás #52022 2020.09.19. 08:06

Tom írta:Nincsen gaming pc-m. Ps4pro-n toltam. Itt cold warban nem fognak zavarni a kemperek, mert lő egyet és ott fog virítani a radaron és megyek levadászom, vagy otthagyom ahol van és nyomom az objektívát, amit végre értékel a játék. Nem fogja hallani a lépéseimet kilóméterekről és becélozva várni. Az attachmentek a fegyón itt nem lehetetlenítik el a rust, mert be lehet állítani rendesen, hogy gyorsan felemeld a fegyvert büntetés nélkül. Működő flank jacketel túlélem a claymoret és mivel nem borulok kislábújj lövéstől, mert van hp és ezért számít a headshot multiplayer azaz számít a célzás, van esélyem rárontva leszedni. Számít a gunskill, ez jó szerintem. És miután lelőttem szabad spawnhelyet kap és nem a holtterembe rakja vissza a játék bosszúra. Pályáknak végre van flowja (legalábbis ennek az 5db-nak, ami ebben a demoban van) és nem összevissza van összedobálva. Nem életszerű cseppet sem. De játszhatóság sokkal jobb. Szerintem.
Amúgy respect meg minden. Ne vedd személyeskedésnek vagy ilyesmi, hogy kicsit érzelemdúsabban fogalmaztam :D :worship:
Ne viccelj...ez a leáld topik... a legérzelemdúsabb gamer-ek otthona :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #52023 2020.09.19. 08:07

TasManXT írta:A havas pályán próbáltad a tankot?
Próbáltam, annak is olyan az irányítása mintha 20 perc alatt összehányt placeholder lenne. De azzal legalább jól pofánlőttem a kis csírákat.

Boldogot!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #52024 2020.09.19. 08:09

aabyssx írta:Elkezdtem a gamepassos Rage 2-őt az itteni ajánlásra. Úgy kezdődik, hogy belecsöppenek egy női kommandóba. :D:D
Nem ez lesz a szint, ugye?
Nem, mert később kiderül, hogy mindig is férfinek érezték magukat! Kivéve Erzsit, aki négysajtos pizzának.
Avatar
eje75

Hozzászólás #52025 2020.09.19. 08:12

HBD TasMan!
Spoiler
Kép
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #52026 2020.09.19. 08:22

Boldog PS5-rajongást és 90 eurós játékokat kívánok, Tasman!
Avatar
donatus13

Hozzászólás #52027 2020.09.19. 08:33

Isten éltessen Tas tata
Avatar
DanielT

Hozzászólás #52028 2020.09.19. 08:39

benőmenő írta:Mindenki hogy ráizgult a CoD Tizenhétre. A Doom Eternallal meg partizánkodhattam itt. Végigvitte egyáltalán valaki rajtam kívül? :ticking:
Mintha az öregek otthonába vinnél be 20 éves ribiket... bennünket már jobban érdekel a varázskezű Teri néni, aki észrevétlenül csúsztatja be a katétert... :banplz:
Avatar
Tom

Hozzászólás #52029 2020.09.19. 08:57

Boldogot Tasman!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #52030 2020.09.19. 09:01

"After the recent September update, Rocket League now requires you to have an Epic Games account when you're playing it on Steam. If you don't have one, it'll prompt you to create one before you can play, provided you're online."

JUST ANOTHER LAUNCHER BRO!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #52032 2020.09.19. 09:18

Csak USA accra lesz PS+ előfizum, ha valamire mert 2x árat nem fogok fizetni ezért a bullshitért. Ckeysen USA 8,600 Ft, UK 16.500 Ft. Anyátok.

szerk: Mondjuk még mindig nem tudom mire kéne, soha nem volt előfizum PS-en. Xboxon 1 év Live amit összesen fel tudok mutatni.
Avatar
deep

Hozzászólás #52033 2020.09.19. 09:36

DanielT írta:"After the recent September update, Rocket League now requires you to have an Epic Games account when you're playing it on Steam. If you don't have one, it'll prompt you to create one before you can play, provided you're online."

JUST ANOTHER LAUNCHER BRO!
Szerintem ez érthető, miután megvette az Epic és free to play lett. Egyszer bejeletntkezel és összelinkeli a steammel, nem egy ördöglakat. Nekem just another launcher egyébként. Szám szerint az 5. (steam, origin, battlenet, epic, uplay - bár ez utóbbit csak a far cry 3-hoz használtam) amit használnom kéne, ha maradnék pécén. De nem maradok, leginkább a windows 10 gány miatt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára deep 2020.09.19. 09:40-kor.
Avatar
deep

Hozzászólás #52034 2020.09.19. 09:39

DanielT írta:Mondjuk még mindig nem tudom mire kéne, soha nem volt előfizum PS-en. Xboxon 1 év Live amit összesen fel tudok mutatni.
Pl játszhatnánk majd valamit együtt pászmek... Kérdés, hogy ha 1 accnak van plus akkor a többi is plusos lesz a gépen?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #52035 2020.09.19. 09:48

deep írta:Pl játszhatnánk majd valamit együtt pászmek... Kérdés, hogy ha 1 accnak van plus akkor a többi is plusos lesz a gépen?
Jah. Ez a része legalább okésan meg van csinálva.
Avatar
arty

Hozzászólás #52036 2020.09.19. 09:53

benőmenő írta:Ez a Crysis Remaster is bőven skippelős, mivel ugyanúgy 1 cpu szálat abuzál, amíg a legtöbb thread és a gpu malmozik unalmában.
cryengine faszaság.kép
9 szál használata nem elég? vagy a sounddriver is pörgesse 100%-on a saját magját? mi volna konkrétan az elvárás?
Avatar
Moby

Hozzászólás #52037 2020.09.19. 09:59

Isten éltesse Tasmant!



/Amúgy mi a ráknak vettél ilyen playstation füles? Tood mekkora szarok ezek? :( Majd megtudod.
Avatar
deep

Hozzászólás #52038 2020.09.19. 10:00

Moby írta:Isten éltesse Tasmant! /Amúgy mi a ráknak vettél ilyen playstation füles? Tood mekkora szarok ezek? :( Majd megtudod.
Mesélj, engem is érdekelne az a füles.
Avatar
arty

Hozzászólás #52039 2020.09.19. 10:05

aabyssx írta:Én láttam fantáziát a VR-ben, de a játékok, amiket kihoznak nem "rendes" játékok, hanem mobilgame szintű nongame-ek. Az a vonal nekem totál érdektelen.
De lehet, hogy jó játékok mellett sem lenne nálam működőképes, mert én azok közé tartozok, akik rosszul lesznek VR-ben. Eddig minden alkalommal rosszul sikerült a próba. Nem rókázok - azt nem nagyon tudok -, de fullra szar közérzetem lesz.
Jön azért sok "rendes" játék is, sőt mára szerintem a "mobiljáték"-ból van kevesebb. És azok is jók, amíg pár napos-hetes a headset, ismerősök kipróbálják, elröhögcsélnek benne (pl job simulator), aztán persze később már egyáltalán nem érdekesek.

Egyébként egyhelyben ülős ótókát is próbáltál?
Vagy non-interaktiv "hullámvasutat"?
Ha ezek se mennek, akkor sok esélyed nincs "megszokni", bár nemtom hol tart most a tudomány és a gyógyszeripar (igen, vannak "rá" tabletták...) :)

Egyébként az ótósok is nagyon szórnak, pl vannak rosszullevős emberek, akik a Driveclubban elvoltak, miközben arra sok "nemrosszullevős" ember azt mondta, hogy kibírhatatlan.
Az biztos, hogy amíg egyszer a Doom VR*-ben nem lettem rosszul, sokkal megszokáspártibb voltam. Most már tudom, hogy aki 2-3 próba után újra és újra abba az állapotba kerül, nem biztos, hogy rá lehet/kell venni egy negyedikre... én tuti nem küzdenék érte, akár mennyire is világmegváltónak gondolom a vr-t, mert tényleg elviselhetetlen az emebr közérzete, órákon át.

*falak mellett rohangálás/forgás/strafelés, első jelek ignorálása, végsőkig játszás
Avatar
Moby

Hozzászólás #52040 2020.09.19. 10:07

deep írta:Mesélj, engem is érdekelne az a füles.
"Arról" a fülesről nem tudok mesélni, nyilván, csak az összes eddigi playstation fülesről, mert mindegyikből volt (kispulse, nagypulse a ps3 érában, gold és platinum a ps4 érában). És sajnos mind egy lavór szar volt. Plánefőleg a ps4 platinum fejese. A gold még valahol érthető, hogy szar, azért az árért nincs vezetéknélküli füles. Vagyis van. Ilyen. Nade a platinum...az egy plasztikba öntött trollkodás. És ránézésre ez a ps5 füles egy átdizájnolt gold.
Avatar
deep

Hozzászólás #52041 2020.09.19. 10:18

Moby írta:"Arról" a fülesről nem tudok mesélni, nyilván, csak az összes eddigi playstation fülesről, mert mindegyikből volt (kispulse, nagypulse a ps3 érában, gold és platinum a ps4 érában). És sajnos mind egy lavór szar volt. Plánefőleg a ps4 platinum fejese. A gold még valahol érthető, hogy szar, azért az árért nincs vezetéknélküli füles. Vagyis van. Ilyen. Nade a platinum...az egy plasztikba öntött trollkodás. És ránézésre ez a ps5 füles egy átdizájnolt gold.
De konkrétan mi a szar? Hangzás? Vagy nem kapcsolódik? Nem illik a füledre? Vagy mi baja?
Avatar
arty

Hozzászólás #52042 2020.09.19. 10:19

benőmenő írta:Mindenki hogy ráizgult a CoD Tizenhétre. A Doom Eternallal meg partizánkodhattam itt. Végigvitte egyáltalán valaki rajtam kívül? :ticking:
Majd!
Avatar
arty

Hozzászólás #52043 2020.09.19. 10:23

deep írta:Szerintem ez érthető, miután megvette az Epic és free to play lett. Egyszer bejeletntkezel és összelinkeli a steammel, nem egy ördöglakat. Nekem just another launcher egyébként. Szám szerint az 5. (steam, origin, battlenet, epic, uplay - bár ez utóbbit csak a far cry 3-hoz használtam) amit használnom kéne, ha maradnék pécén. De nem maradok, leginkább a windows 10 gány miatt.
jah, teljesen érthető, hogy a game as service világban megveszel egy játékot, mert tetszik, majd szépen lassan (vagy nem lassan) egy redvás moslékká "fejlesztik" :)

jótudom, neked 30 EUR / 3000 óra után már mindegy (meg amugyis, hiszen a fizud egy része tőlük jön :P ), de na! nemezértfizettem!!!!! (volna)
Avatar
Moby

Hozzászólás #52044 2020.09.19. 10:24

deep írta:De konkrétan mi a szar? Hangzás? Vagy nem kapcsolódik? Nem illik a füledre? Vagy mi baja?
Kényelmetlen (ez mondjuk anatómiai kérdés, de nem volt olyan sony fülesem, ami ne lett volna kényelmetlen rövid idő után), szar a hangja, szar az üzemideje de nagyon, és rémgagyik ált (zörgő gombok, stb) + törnek. Bár most a legújabb gold már nem tört, mer azt már annyira lecsupaszították, hogy nem volt, ami eltörjön rajta. De a régi pulseok, meg a régebbi goldok, mint a ropi. Törni ránézésre ez a ps5 füles sem fog talán. De leginkább az a baj velük, hogy kapsz egy olyan fülest tízezrekért, amit hangban, és kényelemben simán lenyom egy párezer forintos kontrollerbe dugott füles is. Egy jobb meg nagyon. Ha meg normális wireless fgüles kell...na az meg nem ennyibe kerül. Szal ezek ilyen teljesen érthető módon olcsónszarok. Mármint wless füles szinten olcsónszarok.
Avatar
Moby

Hozzászólás #52045 2020.09.19. 10:26

De ha mán füles, volt itt a múltkor valami szó saomi fülesről. Tudom, hogy ez nem az, de ez amúgy nem jó? Mer elég jó árban van.
Avatar
deep

Hozzászólás #52046 2020.09.19. 11:41

Moby írta:Kényelmetlen (ez mondjuk anatómiai kérdés, de nem volt olyan sony fülesem, ami ne lett volna kényelmetlen rövid idő után), szar a hangja, szar az üzemideje de nagyon, és rémgagyik ált (zörgő gombok, stb) + törnek. Bár most a legújabb gold már nem tört, mer azt már annyira lecsupaszították, hogy nem volt, ami eltörjön rajta. De a régi pulseok, meg a régebbi goldok, mint a ropi. Törni ránézésre ez a ps5 füles sem fog talán. De leginkább az a baj velük, hogy kapsz egy olyan fülest tízezrekért, amit hangban, és kényelemben simán lenyom egy párezer forintos kontrollerbe dugott füles is. Egy jobb meg nagyon. Ha meg normális wireless fgüles kell...na az meg nem ennyibe kerül. Szal ezek ilyen teljesen érthető módon olcsónszarok. Mármint wless füles szinten olcsónszarok.
Értem, hát a kényelem és a hangzás megítélés is valamelyest szubjektív. Ha lesz bármi, ami kompatibilis lesz és jobb, olcsóbb, akkor nem kérdés, hogy azt venném. De nem tudom mi lesz hozzá. Konzolon sosem használtam fülest még, olyat legalábbis, ami kommunikációra is alkalmas. Nyilván ps4-en kontrollerbe dugdostam én is jack-es fülest.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #52047 2020.09.19. 12:32

DanielT írta:Próbáltam, annak is olyan az irányítása mintha 20 perc alatt összehányt placeholder lenne. De azzal legalább jól pofánlőttem a kis csírákat.

Boldogot!
Köszike, a tankkal azért volt némi féregjárat érzésem.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #52048 2020.09.19. 12:35

Köszi mindenkinek a köszöntést. Kiélvezem az utolsó harmincas kezdést. :D
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #52049 2020.09.19. 12:37

Moby írta:"Arról" a fülesről nem tudok mesélni, nyilván, csak az összes eddigi playstation fülesről, mert mindegyikből volt (kispulse, nagypulse a ps3 érában, gold és platinum a ps4 érában). És sajnos mind egy lavór szar volt. Plánefőleg a ps4 platinum fejese. A gold még valahol érthető, hogy szar, azért az árért nincs vezetéknélküli füles. Vagyis van. Ilyen. Nade a platinum...az egy plasztikba öntött trollkodás. És ránézésre ez a ps5 füles egy átdizájnolt gold.
Ennyiért bevállalom a vezeték nélküliség miatt. Vagy ez vagy egy vezetékes cloud 2, de sajnos már az se olcsóbb móka és akkor már inkább legyen wireless.

Szerk: meg persze kérdés, hogy hosszabb használat után szar a hangzása, vagy elsőre? Első használatra nekem minden füles szar, ameddig nem járatódik be rendesen. Tudom egyesek szerint ez mítosz, de valójában én minden fülesemnél tapasztaltam egy fátyolos hangzást első pár hét használat alatt.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #52050 2020.09.19. 12:46

Egyébként a Cod alfa fasza nagyon, a 24 fős új fajta ground war pályák teljesen szarok, de legalább nem 64 fős. A kis pályákkal teljesen elégedett voltam, viszont felbasz, hogy nincs szeparálva az egeres és kontrolleres irányítás, és a crossplayt se lehet kikapcsolni az alfában. Jackfrags videójában ugye mondta is, hogy ő pécén tolja crossplay mellett... hát köszike.
Avatar
Moby

Hozzászólás #52051 2020.09.19. 12:50

TasManXT írta:Ennyiért bevállalom a vezeték nélküliség miatt. Vagy ez vagy egy vezetékes cloud 2, de sajnos már az se olcsóbb móka és akkor már inkább legyen wireless.

Szerk: meg persze kérdés, hogy hosszabb használat után szar a hangzása, vagy elsőre? Első használatra nekem minden füles szar, ameddig nem járatódik be rendesen. Tudom egyesek szerint ez mítosz, de valójában én minden fülesemnél tapasztaltam egy fátyolos hangzást első pár hét használat alatt.
Elég sok időt használtam mindegyiket, nem bejáratásprobléma. Goldom volt évekig, több is, a platinum meg volt egy fél évig, de mindegyiknek ugyanaz volt a tragédiája: mindig volt mellett cloud (sima, 2, meg alpha), és egy idő után azt vettem észre, hogy már nem töltögetem őket, egyszerűen nem használom, mert sokkal kényelmesebb, és sokkal jobban szól egy normális vezetékes. És töltögetni sem kell kétnaponta.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #52052 2020.09.19. 13:21

Moby írta:De ha mán füles, volt itt a múltkor valami szó saomi fülesről. Tudom, hogy ez nem az, de ez amúgy nem jó? Mer elég jó árban van.
Ezektől a kilógó nyelű Apple másolat fajtáktól kiráz a hideg. Miért jó ez? Kinek áll érdekében? Ok, kicsit nagyobb akksi fér bele így, de szerintem fosul néz ki és nehogy már azt higyje valaki, hogy Apple cuccom van.
Avatar
Moby

Hozzászólás #52053 2020.09.19. 13:29

DanielT írta:Ezektől a kilógó nyelű Apple másolat fajtáktól kiráz a hideg. Miért jó ez? Kinek áll érdekében? Ok, kicsit nagyobb akksi fér bele így, de szerintem fosul néz ki és nehogy már azt higyje valaki, hogy Apple cuccom van.
Fingom sincs, én nem használok ilyet. Engem ez a kilógó izé se zavarna jobban, mint az a heregolyó, amit a másikkal cipelsz a füledben (nekem olyanból csak féloldalas saomi van telefonálásra, azt sem kedvelem túlzottan). Ilyet még nem használtam, de lazán kinézem belőle, hogy ez kényelmesebb.
Avatar
Moby

Hozzászólás #52054 2020.09.19. 13:38

Na, befizettem az előleget a ps5 digitre. Nem maradok asztali konzol nélkül, és nem kell a kölkeimnek puncsolni, hogy xboxozhassak kicsit :DD
Aztán majd jövőre, ha lesz belőle sok, lecserélem egy lemezesre. Addig úgy sincs nagyon mit venni rá lemezen se.
Avatar
Moby

Hozzászólás #52055 2020.09.19. 13:46

Első valós képek. Mégaz sem kizárt, hogy tényleg létezik ez a szar :)
Kép
Kép
Kép
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #52056 2020.09.19. 14:13

Moby írta:Első valós képek. Mégaz sem kizárt, hogy tényleg létezik ez a szar :)
SIRALMAS, hogy így kellett először látnunk. Miez most komolyan, de tényleg, hát miezdemiezmostmá'.
Avatar
Moby

Hozzászólás #52057 2020.09.19. 14:19

DanielT írta:SIRALMAS, hogy így kellett először látnunk. Miez most komolyan, de tényleg, hát miezdemiezmostmá'.
Fú ezek szerintem annyira sehol nem tartanak ezzel az egésszel, hogy őszintén fogok csodálkozni, ha launch day tényleg lesz konzol bárhol is :DD
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #52058 2020.09.19. 14:34

DanielT írta:Nem, mert később kiderül, hogy mindig is férfinek érezték magukat! Kivéve Erzsit, aki négysajtos pizzának.
Most jártam az első városban, ahol az NPC-k 80%-a nő. De ilyen nevekkel, hogy Rossz Bertha, meg Vérzőorrú Kate...
...fszom má!
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #52059 2020.09.19. 14:49

Ha valakit érdekel olcsó, de nagyon jó vezetékes füles, akkor az Audio Technica M30x (vagy M40x) nagyon meg tudja érni. Ezeket akár casual studiomunkára is lehet használni.
Avatar
deep

Hozzászólás #52060 2020.09.19. 15:07

aabyssx írta:Ha valakit érdekel olcsó, de nagyon jó vezetékes füles, akkor az Audio Technica M30x (vagy M40x) nagyon meg tudja érni. Ezeket akár casual studiomunkára is lehet használni.
Ilyen van bent cégnél, agyon tudnám verni lelkiismeretfurdalás nélkül, aki ezt az összecsukható designt kitalálta. Tucatszor csípte már be az ujjam és mindig rossz felé akarom hajtogatni. Rémálom.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #52061 2020.09.19. 15:11

deep írta:Ilyen van bent cégnél, agyon tudnám verni lelkiismeretfurdalás nélkül, aki ezt az összecsukható designt kitalálta. Tucatszor csípte már be az ujjam és mindig rossz felé akarom hajtogatni. Rémálom.
:taps: :taps: :taps: Isteni :DD
Avatar
arty

Hozzászólás #52062 2020.09.19. 15:36

Zóanagyvarázsló írta:Ha már backlog, te egyáltalán végigjátszottad az X-Wing/TIE Fighter-szériát? A Wing Commander 3-4 meg nem SW, de TE vagy bennük Mark Hamill! Megértem ha újat akarsz újrázáshoz vagy elsőre (már csak a modern látvány és a 60 fps* miatt is), csak nem sok bizodalmam van bennük, legjobb esetben jó, de nyúlfarknyi lesz a kampány, a multi pedig szórakoztató. És erre én is vevő tudnék lenni, de egyelőre ebben a témában is ellennék a backlogommmal, ha a régebbi darabokhoz konyhakészebb lenne a kontrollertámogatás. (Lenne kedvem megworkaroundolva előkapni a régieket, de igenis más műfajokkal is küzdeniük kell az időmért.)

Az Infinite Warfare-ben és a Battlefront 2-ben is bírtam az űrharcokat extraként, ahogy a Ratchetben is (nem minden epizódban volt Star Fox-epigon ez a rész), de nyilván sekélyesek lennének ide. De ez is filléres tétel lesz nálam, ha nem lesz egy csoda. Egyszerűen ahhoz muszáj valami extrát (ami nem egyenlő a kiemelkedő tökéletességgel, egy középszar is elkaphat) nyújtania nekem, hogy rágerjedjek, addig nem érdekel, mennyire egyedülálló. Ahogy már céloztam rá: más műfajok is játszanak, így nagyon ritkán érzem azt, hogy rá vagyok kényszerülve bármire. Túltelítődés van, én már annak is örülök, ha sok éve drága pénzért backelt játékokat halasztanak, hogy addig se okoznak plusz zavart :idiota:
dehhhogy játszottam, az a pécés arty előtt jelent meg ;)
de jó, hogy eszembe juttattad, steamen van ilyenem: STAR WARS™ X-Wing vs TIE Fighter - Balance of Power Campaigns™ - meglátjuk mit tud w10, joystick, 16:9 mellett. vannak sejtéseim.

meg van még STAR WARS Jedi Starfighter bónra, ez így akkor "4k", de a szélesvászon itt is ugrott :( nameg a joy támogatás is, gamepadot majd meglátom milyen.

wing commander, privateer - havernál láttam őket, totál nem fogtak meg anno se, szóval skip. bezzeg a freespace1-2 örök kedvenc (kinek nem?!).
ellenben anno a freelancer valahogy sose jött be, az X széria se (azzal kicsit azért játszogattam, de az "elite" nem az én ingerküszöböm, nem elég akciós)

star foxot pár éve megvettem snesre, azzal a frémmel játszhatatlan, másnap becseréltem lamborghini challengere, ami szintén játszhatatlan, de nem volt pofám visszavinni :D
(wii-n van snes emulátor, ott lehet tuningolni a starfox SuperFX chipjét, de még azzal együtt is fujjj, anno nyilván a korai 3d miatt benyalta a nép, de ez ma élvezhetetlen számomra)

infinite warfare-hez volt kis űrlövölde VR baromkodás, azt letoltam 2-3x, hihetetlen, hogy mennyire jó lenne ez AAA vagy/delegalább A kategóriásban, egészestés verzióban! (akárcsak a bfront2 - de szerintem PONTOSAN annak a repkedőseit kapjuk meg a squadronban, azon a szinvonalon... nem ideális, de jobb/más nem jön.)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #52063 2020.09.19. 15:37

DanielT írta:SIRALMAS, hogy így kellett először látnunk. Miez most komolyan, de tényleg, hát miezdemiezmostmá'.
he a keppel mi lesz :mf2:
Avatar
arty

Hozzászólás #52064 2020.09.19. 15:39

Moby írta:Első valós képek. Mégaz sem kizárt, hogy tényleg létezik ez a szar :)
ps5 képek
nem csodálkozom, hogy nem merik mutogatni... számomra renderen is borzalmasnak tűnt, de ez itt a piaci nintendo minőségi kategória (nyilván a bevilágítás se segít rajta, sárgás is)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #52065 2020.09.19. 15:43

Micsu írta:he a keppel mi lesz :mf2:
Milyen képpel? :mf1:
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #52066 2020.09.19. 16:02

Moby írta:Na, befizettem az előleget a ps5 digitre. Nem maradok asztali konzol nélkül, és nem kell a kölkeimnek puncsolni, hogy xboxozhassak kicsit :DD
Aztán majd jövőre, ha lesz belőle sok, lecserélem egy lemezesre. Addig úgy sincs nagyon mit venni rá lemezen se.

Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #52067 2020.09.19. 16:09

TasManXT írta:Kép
Bárcsak a launch lineup adta volna el :((
Avatar
Moby

Hozzászólás #52068 2020.09.19. 16:10

Micsu írta:he a keppel mi lesz :mf2:
Milyen kép?
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #52069 2020.09.19. 16:19

Moby írta:Bárcsak a launch lineup adta volna el :((
3-mal több játék volt a PS4 megjelenéskor. Plusz semmiféle visszafelé kompatibilitás. Nem is beszélve arról, hogy még ott van idén a Returnal és a Ratchet is.
Avatar
Moby

Hozzászólás #52070 2020.09.19. 16:51

TasManXT írta:3-mal több játék volt a PS4 megjelenéskor. Plusz semmiféle visszafelé kompatibilitás. Nem is beszélve arról, hogy még ott van idén a Returnal és a Ratchet is.
És ez a mázli, mert most a visszafelé kompatibilitás adta el. Nem a 3-al kevesebb játék, hanem a milyen játék.
Avatar
Botond

Hozzászólás #52071 2020.09.19. 17:09

Azé ha igaz, hogy a nintendo kidob januárban egy erősebb desktop-only/homeconsol switchet az lesz az évszázad trollkodása és akkor kíváncsi leszek a második hullámos ps5ből mennyi is fogy majd valójában. :banplz:
Avatar
deep

Hozzászólás #52072 2020.09.19. 17:15

Botond írta:Azé ha igaz, hogy a nintendo kidob januárban egy erősebb desktop-only/homeconsol switchet az lesz az évszázad trollkodása és akkor kíváncsi leszek a második hullámos ps5ből mennyi is fogy majd valójában. :banplz:
Jaja, biztos kurvanagy siker lesz egy mobil device olyan kiadása, ami többé nem mobil :D Özönleni fognak érte!
Avatar
Botond

Hozzászólás #52073 2020.09.19. 17:34

deep írta:Jaja, biztos kurvanagy siker lesz egy mobil device olyan kiadása, ami többé nem mobil :D Özönleni fognak érte!
Meglássuk. Ha kapható lesz, akkor ez az egy feature (hogy kapható) garantálni fogja, hogy több fog fogyni belőle, mint ps5ből! :banplz:
Avatar
arty

Hozzászólás #52074 2020.09.19. 17:42

arty írta:STAR WARS™ X-Wing vs TIE Fighter - Balance of Power Campaigns™ - meglátjuk mit tud w10, joystick, 16:9 mellett. vannak sejtéseim.
pöcc, röff, minden maxon megvan a 30(?) frém! és még a joyom is működött, kis átkonfig után már lőttem a tájokat az xwingemmel :)

node! ahogy nézem ebben van 100 bill kombináció, hajómenedzsment, társak menedzselése... aztán a kampány is ilyen dinamikus(?), nincs hely hibázni :D
hangok jók, graffal is ellennék... DE! ez a célzás ez mi?! _LÁTOM_ hogy kettészeli a lézerem a tájfájtert, de NINCS TALÁLAT, mert amikor lőttem, nem pislantott ződre a szálkeresztem... tehát VIZUÁLISAN nem lehet célozni, el kell felejteni, hogy ez most egy űrharcolósdi - nem, ez egy gitárhíró-reflexjáték: ha ződre pittyen az ikon, press JOY BUTTON 1 -> találat

na én ezt így nem*.
el nem tudom képzelni, hogy ezt hogyan tudták anno elfogadni, szeretni a hívek?! soha hasonló rendszerrel nem találkoztam... (tudom, minden más űrszim az árkád, ezért sem :D )

*valszeg amúgy sem tudtam volna elmerülni benne, mert tippre elég nehéz: párszor lelőttek, mikor azt se tudtam mivan-holvan (és mindez EASY-n!)

-> megyek konzolra, mert totál megjött a hangulat sw-re :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #52075 2020.09.19. 17:52

arty írta:pöcc, röff, minden maxon megvan a 30(?) frém! és még a joyom is működött, kis átkonfig után már lőttem a tájokat az xwingemmel :)

node! ahogy nézem ebben van 100 bill kombináció, hajómenedzsment, társak menedzselése... aztán a kampány is ilyen dinamikus(?), nincs hely hibázni :D
hangok jók, graffal is ellennék... DE! ez a célzás ez mi?! _LÁTOM_ hogy kettészeli a lézerem a tájfájtert, de NINCS TALÁLAT, mert amikor lőttem, nem pislantott ződre a szálkeresztem... tehát VIZUÁLISAN nem lehet célozni, el kell felejteni, hogy ez most egy űrharcolósdi - nem, ez egy gitárhíró-reflexjáték: ha ződre pittyen az ikon, press JOY BUTTON 1 -> találat

na én ezt így nem*.
el nem tudom képzelni, hogy ezt hogyan tudták anno elfogadni, szeretni a hívek?! soha hasonló rendszerrel nem találkoztam... (tudom, minden más űrszim az árkád, ezért sem :D )

*valszeg amúgy sem tudtam volna elmerülni benne, mert tippre elég nehéz: párszor lelőttek, mikor azt se tudtam mivan-holvan (és mindez EASY-n!)

-> megyek konzolra, mert totál megjött a hangulat sw-re :D
Héló3 a csúcs, utána már úgysem találsz olyat ami elég jó, az életed innen kezdve egy állandó kompromisszum keresés lesz. Ebbe bele kell törődnöd. :(
Avatar
deep

Hozzászólás #52076 2020.09.19. 18:01

Botond írta:Meglássuk. Ha kapható lesz, akkor ez az egy feature (hogy kapható) garantálni fogja, hogy több fog fogyni belőle, mint ps5ből! :banplz:
Áruld már el, hogy ki venné ezt meg és miért?
Avatar
Botond

Hozzászólás #52077 2020.09.19. 19:40

deep írta:Áruld már el, hogy ki venné ezt meg és miért?
Nem tudom, én nem. Állítólag, ha lesz, akkor azt fogja tudni, hogy annyival lesz erősebb, mint a mostani switch, hogy minden hasítson rajta FHDban, és fel tudja skálázni 4Kra (sima képpont négyszerezéssel), és menni fognak vele a switch játékok. Kb emiatt megy a rinyabinya azoknál, akik dokkolva játszanak, hogy ezt kellene tudnia. Engem nem érint, mert én szinte sose játszok dokkolva. Meg a gyerekek se dokkolva nyomják.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #52078 2020.09.19. 20:03

Moby írta:Milyen kép?
Olyan amit te se szerkesztettél ki :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #52079 2020.09.19. 20:06

Micsu írta:Olyan amit te se szerkesztettél ki :D
Hehe, összekevertél vele. :hehe:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #52080 2020.09.19. 20:21

DanielT írta:Hehe, összekevertél vele. :hehe:
Nem kevertem én semmit te kis simlis :D

phpBB [media]

Aby téged lehet ez a logikai játék érdekelne, régen még talán Zót is mikor nem halokurvult el :D
DT te meg nézd meg inkognitó móban (nehogy sok magyar videot dobáljon a youtube :kuss: ), 0:20 és 0:30 között nekem erről a hasonlatról te és a csippanó sony acsi jutott eszembe :D

Vissza: “Leáldozott.hu”