A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Micsu

Hozzászólás #51941 2020.09.18. 11:36

eje75 írta:Soha... millió dolog van, ami nincs és soha nem is lesz konzolon, de nekem kell...tele van a Stem accom velük... DCS, Hell let Loose, Post Scriptum, Word War 3, Rising Storm 2: Vietnam, Squad, Insurgency (bár az talán van konzolra is, nemtom...) én PC-s maradok, míg élek... olyan PC-s, akinek van konzolja is... hűséges vagyok, de minden puncit szeretek felpróbálni, hátha más, mint az előző 200... :banplz:

Igy van, az eger se mindig ugyanabba a lyukba jar :P
Avatar
Micsu

Hozzászólás #51942 2020.09.18. 11:44

Tom írta:De hogy jönnek ide a mobil telefonok? Tök rossz példa. Senki nem veszi meg egy összegben. Soha konkrétan. Pláne nem az 1000+ dolláros modelleket. Totál más értékesítési modelljük van. És még úgy is stagnálnak az eladások miután 1000 fölé mentek. Nem hiába kezdik megint megszórni a piacot 350-400-ig modellekkel. De amúgy tényleg a magas ps szoftverárakhoz, hogy hoztad össze az 1000+ dolcsis telefon piacot? :D
Senki hat, korulottem 20 emberbol 21 veszi egy osszegben :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #51943 2020.09.18. 11:46

Moby írta:2020: tegnapelőtt megdöglött a fedélzetikamerám az autóban(nemrég ajánlgattam itt valakinek). Gyakorlatilag napokkal az 1 éves ganarcia lejárta után. Tegnap végső haldoklásba kezdett a 40-es LCD, ami monitorként funkcionált, mára peduig nem kapcsol be a pró :eljen: Szerintem a tápja, mer meg se nyekken. Hakkolok hozzá valami pécés tápot, hátha...aztán kereshetek hozzá donort, ha ez a baja. Éljen.
Markak? :)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #51944 2020.09.18. 12:14

A maradék agysejtjeimet is sikerült kisütniük az idiótáknak, akik a PS+ collection ELŐFIZETÉSHEZ járó játékokra azt mondják: Frrrííííí!!!444! :wilting: :bdead:
A 85 eurós day 1 árak simán maradni fognak és átkígyóznak minden platformra. Lehet könyvjelzőzni.
Avatar
Tom

Hozzászólás #51945 2020.09.18. 12:19

Micsu írta:Senki hat, korulottem 20 emberbol 21 veszi egy osszegben :)

Nálam ez pont fordítva van. Mindenki szolgáltatónál veszi előfizetésre. Még azok is, akik egy összegben is ki tudnák fizetni, mert minek.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #51946 2020.09.18. 12:23

Tom írta:Nálam ez pont fordítva van. Mindenki szolgáltatónál veszi előfizetésre. Még azok is, akik egy összegben is ki tudnák fizetni, mert minek.
Szolgáltatónál max akkor éri meg ha csomagot akarok váltani, btw sokkal olcsóbban megveszem máshol függetlenül.
Avatar
Moby

Hozzászólás #51947 2020.09.18. 13:10

Micsu írta:Markak? :)
Alfawise, Samsung, Sony.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #51948 2020.09.18. 13:30

Valahol van már nem Founders 3080?
Avatar
deep

Hozzászólás #51949 2020.09.18. 13:32

Magyar viszonyok, 2 napja van kint a szavazás:

28.57% PlayStation 5

17.33% PlayStation 5 Digital Edition

17.58% Xbox Series S

32.46% Xbox Series X

4.06% Xboxot és PlayStationt is veszek
Avatar
arty

Hozzászólás #51950 2020.09.18. 14:16

amugy mér' nem vesztek Oculus quest 2-t? 299$, faszalett, sokjátékjönrá, nemvezetékes.... mi kell még?! :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #51951 2020.09.18. 14:24

arty írta:amugy mér' nem vesztek Oculus quest 2-t? , faszalett, sokjátékjönrá, nemvezetékes.... mi kell még?! :)
Nekem pl az, hogy ne egy VR headset legyen. Van ilyen fajta belőle? :banplz:
Avatar
deep

Hozzászólás #51952 2020.09.18. 14:30

arty írta:amugy mér' nem vesztek Oculus quest 2-t? 299$, faszalett, sokjátékjönrá, nemvezetékes.... mi kell még?! :)
20K-t adnék érte.
Avatar
Moby

Hozzászólás #51953 2020.09.18. 14:51

A pró halála: minden kétséget kizáróan a táp halt meg, viszont nem éled a gép másik táppal se, szóval vitte magával az egész belit. Béke poraira. Innentől az egyetlen konzol itthon a Switch. Eredeti tervek szerint megkapták volna a gyerekek a prót, de én má másik ps4-et nem veszek, vettem már belőle eleget. Ps5-öt meg májusig vagy meddig nem lehet majd kapni állítólag, szóval playstation mentesítette magát a háztartás. :eljen: Milyen jó, hogy van még vagy 1 év psplusom.

/ha még a switch is megdöglene a héten, és XSS-se lenne launchra, az lenne 2020 csúcsa.

//és az sw squadront sem kell majd köpködnöm, hogy mekkora szar lett. Azt mondjuk kicsit sajnálom.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #51954 2020.09.18. 15:05

Moby írta:A pró halála: minden kétséget kizáróan a táp halt meg, viszont nem éled a gép másik táppal se, szóval vitte magával az egész belit. Béke poraira. Innentől az egyetlen konzol itthon a Switch. Eredeti tervek szerint megkapták volna a gyerekek a prót, de én má másik ps4-et nem veszek, vettem már belőle eleget. Ps5-öt meg májusig vagy meddig nem lehet majd kapni állítólag, szóval playstation mentesítette magát a háztartás. :eljen: Milyen jó, hogy van még vagy 1 év psplusom.

/ha még a switch is megdöglene a héten, és XSS-se lenne launchra, az lenne 2020 csúcsa.

//és az sw squadront sem kell majd köpködnöm, hogy mekkora szar lett. Azt mondjuk kicsit sajnálom.
Sztem ezt a álland 2020azással vonzottad be :D
Avatar
arty

Hozzászólás #51955 2020.09.18. 15:13

deep írta:20K-t adnék érte.
rajtatok nem lehet segíteni :( 2 napja még ennyi kellett, hogy ne legyen mazzag, megkapod, ócsón, fészbukot is hozzá, de már nem elég jó azse :(

mocsok facse, behuzták a splinter cellt meg a többi tutiságot is a VR-jükre... remélem csak timedexkluk lesznek a cuccok és jön psvr-re is "minden"
Avatar
arty

Hozzászólás #51956 2020.09.18. 15:15

Moby írta:A pró halála: minden kétséget kizáróan a táp halt meg, viszont nem éled a gép másik táppal se, szóval vitte magával az egész belit. Béke poraira. Innentől az egyetlen konzol itthon a Switch. Eredeti tervek szerint megkapták volna a gyerekek a prót, de én má másik ps4-et nem veszek, vettem már belőle eleget. Ps5-öt meg májusig vagy meddig nem lehet majd kapni állítólag, szóval playstation mentesítette magát a háztartás. :eljen: Milyen jó, hogy van még vagy 1 év psplusom.

/ha még a switch is megdöglene a héten, és XSS-se lenne launchra, az lenne 2020 csúcsa.

//és az sw squadront sem kell majd köpködnöm, hogy mekkora szar lett. Azt mondjuk kicsit sajnálom.
ha nem lesz XSS, tudok drágán XOX-ot neked ;) megkíméltem!
és ha viszed, a squadronnal is mehetsz egy kört, hogy köpködhesd :D

gyerekeid sajnálom, szvicsen tudnak azé' valamivel játszódni?
Avatar
Tom

Hozzászólás #51957 2020.09.18. 15:27

deep írta:Magyar viszonyok, 2 napja van kint a szavazás:

28.57% PlayStation 5

17.33% PlayStation 5 Digital Edition

17.58% Xbox Series S

32.46% Xbox Series X

4.06% Xboxot és PlayStationt is veszek

Úgy látom a 30 ezres árak párakat áttérítettek :D Mondjuk ettől ott még mindig nincs játék, de az legalább olcsóbb lesz :D Amcsi ignen valami 70-30 volt az arány mikor legutóbb néztem a ps javára.
Avatar
Moby

Hozzászólás #51958 2020.09.18. 15:31

Semmi baj, gondoltam akkor majd duzzogva átveszem az konzolvilágnál júniusban megrendelt ps5-öm. Nos, a konzolvilágnál a 06.13-án leadott rendelésem átkerült lemondott stáruszra. Úgy, hogy én nem mondtam le. Ezeknél(és máshol sem) olyan szinten nem lesz PS5, hogy ksőbb sem óhajtják ezek szerint a rendelést terljesíteni. LOL
Avatar
DanielT

Hozzászólás #51959 2020.09.18. 15:44

Moby írta:Semmi baj, gondoltam akkor majd duzzogva átveszem az konzolvilágnál júniusban megrendelt ps5-öm.
MILYEN MEGLEPŐ!!!!!!!!!! :banplz: Gondolom útbaejtetted volna miközben mész a szaraziponba a 300k alatti 380-ért... :fogmosas: :fogmosas: :fogmosas:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #51960 2020.09.18. 15:46

Moby írta:A pró halála: minden kétséget kizáróan a táp halt meg, viszont nem éled a gép másik táppal se, szóval vitte magával az egész belit.
Azért nézd meg a tápKÁBEL működik -e! :hehe: (tényleg)
Avatar
Tom

Hozzászólás #51961 2020.09.18. 15:47

Moby írta:Semmi baj, gondoltam akkor majd duzzogva átveszem az konzolvilágnál júniusban megrendelt ps5-öm. Nos, a konzolvilágnál a 06.13-án leadott rendelésem átkerült lemondott stáruszra. Úgy, hogy én nem mondtam le. Ezeknél(és máshol sem) olyan szinten nem lesz PS5, hogy ksőbb sem óhajtják ezek szerint a rendelést terljesíteni. LOL

Belémtetted az ideget :D Le is csekkoltam a playit store-ban még ott az előrendelésem. De erről az a régi vicc jutott eszembe, mikor a csávókám zuhan a 40. emeletről és mondogatja magában, hogy eddig minden rendben :D
Mondjuk kihozták az ultra ritka meg szuper keresett senkinek nem lesz sohasem limitált darabszámban készült Mario 3d allstartst is :D Szóval eddig minden rendben :D
Avatar
deep

Hozzászólás #51962 2020.09.18. 15:50

Moby írta:Semmi baj, gondoltam akkor majd duzzogva átveszem az konzolvilágnál júniusban megrendelt ps5-öm. Nos, a konzolvilágnál a 06.13-án leadott rendelésem átkerült lemondott stáruszra. Úgy, hogy én nem mondtam le. Ezeknél(és máshol sem) olyan szinten nem lesz PS5, hogy ksőbb sem óhajtják ezek szerint a rendelést terljesíteni. LOL
Ha nekem mindkettő megérkezik, lesz egy példányom JÓPÉZÉ! :D
Avatar
Necro

Hozzászólás #51963 2020.09.18. 15:52

deep írta:Ha nekem mindkettő megérkezik, lesz egy példányom JÓPÉZÉ! :D
Szóljá' viszem!
Avatar
Botond

Hozzászólás #51964 2020.09.18. 15:52

Tom írta:Belémtetted az ideget :D Le is csekkoltam a playit store-ban még ott az előrendelésem. De erről az a régi vicc jutott eszembe, mikor a csávókám zuhan a 40. emeletről és mondogatja magában, hogy eddig minden rendben :D
Mondjuk kihozták az ultra ritka meg szuper keresett senkinek nem lesz sohasem limitált darabszámban készült Mario 3d allstartst is :D Szóval eddig minden rendben :D
Azt én is átvettem ma, jóság.
Avatar
Botond

Hozzászólás #51965 2020.09.18. 15:54

Tom írta:Úgy látom a 30 ezres árak párakat áttérítettek :D Mondjuk ettől ott még mindig nincs játék, de az legalább olcsóbb lesz :D Amcsi ignen valami 70-30 volt az arány mikor legutóbb néztem a ps javára.
0 játék lesz a ganépasszba? Vagy a PS húzócíme, a COD nem fog jönni xsx-re, vagy miről hadovászol? :D
Avatar
deep

Hozzászólás #51966 2020.09.18. 15:54

Necro írta:Szóljá' viszem!
Noted :papakacsint:
Avatar
arty

Hozzászólás #51967 2020.09.18. 15:58

Moby írta:Semmi baj, gondoltam akkor majd duzzogva átveszem az konzolvilágnál júniusban megrendelt ps5-öm. Nos, a konzolvilágnál a 06.13-án leadott rendelésem átkerült lemondott stáruszra. Úgy, hogy én nem mondtam le. Ezeknél(és máshol sem) olyan szinten nem lesz PS5, hogy ksőbb sem óhajtják ezek szerint a rendelést terljesíteni. LOL
majdnem gyorsan vége lett ennek a 2020-nak :D
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #51968 2020.09.18. 16:07

Ez a Crysis Remaster is bőven skippelős, mivel ugyanúgy 1 cpu szálat abuzál, amíg a legtöbb thread és a gpu malmozik unalmában.
Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #51969 2020.09.18. 16:23

DanielT írta:Azért nézd meg a tápKÁBEL működik -e! :hehe: (tényleg)
Kipróbáltunk mindent. Bekötöttünk műszertápot egy guide szerint, de azzal se éled.
Avatar
Moby

Hozzászólás #51970 2020.09.18. 16:26

Tom írta:Belémtetted az ideget :D Le is csekkoltam a playit store-ban még ott az előrendelésem. De erről az a régi vicc jutott eszembe, mikor a csávókám zuhan a 40. emeletről és mondogatja magában, hogy eddig minden rendben :D
Mondjuk kihozták az ultra ritka meg szuper keresett senkinek nem lesz sohasem limitált darabszámban készült Mario 3d allstartst is :D Szóval eddig minden rendben :D
Nyugi, nem kell idegeskedni, aki nem adta le áprilisban, annak nem jut. Most írta meg a KV-s srác, hogy azért törölték a rendelésem, mert a júniusi rendeléssel lemezes már nem jutott, de úgy adtam le a rendelést (biztonsági okokból, mivel akkor még szart sem lehetett tudni semmiről), hogy leadtam egy lemezesre, és egy digitre, és a digit az jut. Nade a digit a harmincezres játékárak mellett kinek kell?
Avatar
Micsu

Hozzászólás #51971 2020.09.18. 16:34

Moby írta:Semmi baj, gondoltam akkor majd duzzogva átveszem az konzolvilágnál júniusban megrendelt ps5-öm. Nos, a konzolvilágnál a 06.13-án leadott rendelésem átkerült lemondott stáruszra. Úgy, hogy én nem mondtam le. Ezeknél(és máshol sem) olyan szinten nem lesz PS5, hogy ksőbb sem óhajtják ezek szerint a rendelést terljesíteni. LOL
Bezzeg a szent sony par napja nyilatkozta hogy semmi gond nincs a ps5 gyartassal, lesz gep boven, tobb is mint ps4 volt anno...
Avatar
Micsu

Hozzászólás #51972 2020.09.18. 16:36

Moby írta:Nyugi, nem kell idegeskedni, aki nem adta le áprilisban, annak nem jut. Most írta meg a KV-s srác, hogy azért törölték a rendelésem, mert a júniusi rendeléssel lemezes már nem jutott, de úgy adtam le a rendelést (biztonsági okokból, mivel akkor még szart sem lehetett tudni semmiről), hogy leadtam egy lemezesre, és egy digitre, és a digit az jut. Nade a digit a harmincezres játékárak mellett kinek kell?
Neked, tudtommal a lemezes ocsmany a te nappalidban nem lesz :P
Avatar
Moby

Hozzászólás #51973 2020.09.18. 16:39

Micsu írta:Neked, tudtommal a lemezes ocsmany a te nappalidban nem lesz :P
Senki nem látta jönni a harmincezres játékárakat...
Avatar
Micsu

Hozzászólás #51974 2020.09.18. 16:40

Moby írta:Senki nem látta jönni a harmincezres játékárakat...
Ez igaz, bar 70rol volt szo mar korabban is, ez a 80 ojro meg pletyka szinten se volt :D
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #51975 2020.09.18. 16:41

arty írta:amugy mér' nem vesztek Oculus quest 2-t? 299$, faszalett, sokjátékjönrá, nemvezetékes.... mi kell még?! :)
Én láttam fantáziát a VR-ben, de a játékok, amiket kihoznak nem "rendes" játékok, hanem mobilgame szintű nongame-ek. Az a vonal nekem totál érdektelen.
De lehet, hogy jó játékok mellett sem lenne nálam működőképes, mert én azok közé tartozok, akik rosszul lesznek VR-ben. Eddig minden alkalommal rosszul sikerült a próba. Nem rókázok - azt nem nagyon tudok -, de fullra szar közérzetem lesz.
Avatar
Tom

Hozzászólás #51976 2020.09.18. 16:43

Botond írta:0 játék lesz a ganépasszba? Vagy a PS húzócíme, a COD nem fog jönni xsx-re, vagy miről hadovászol? :D

Jó ez persze egyéni ízlés kérdése. De most 300-ért van nekem is és nem nagyon van benne semmi, ami engem lázba hoz. Mióta van gamepass azóta mindig mikor 300-ért volt befizettem rá, ez elég hosszú időszak volt mindet egybeszámolva és nem igen győzött meg ez alatt az időszak alatt. Persze, aki most ismerkedik a videójátékok világával és minden újdonság neki, úgy lehet jó ajánlat. Én eddig mindent megvettem első nap, ami érdekelt. Szóval nekem nem pálya. Voltak jó dolgok benne, de mire bekerültek már rég végigjátszottam. Klassz dolog, hogy az ms játékok egyből bekerülnek már, csak éppen nem jön tőlük semmi sem most.
Avatar
Tom

Hozzászólás #51977 2020.09.18. 16:45

Moby írta:Nyugi, nem kell idegeskedni, aki nem adta le áprilisban, annak nem jut. Most írta meg a KV-s srác, hogy azért törölték a rendelésem, mert a júniusi rendeléssel lemezes már nem jutott, de úgy adtam le a rendelést (biztonsági okokból, mivel akkor még szart sem lehetett tudni semmiről), hogy leadtam egy lemezesre, és egy digitre, és a digit az jut. Nade a digit a harmincezres játékárak mellett kinek kell?

Én nyugodt vagyok :D Ha lesz lesz, ha nem nem.
Avatar
deep

Hozzászólás #51978 2020.09.18. 16:46

aabyssx írta:Én láttam fantáziát a VR-ben, de a játékok, amiket kihoznak nem "rendes" játékok, hanem mobilgame szintű nongame-ek. Az a vonal nekem totál érdektelen.
Detto. Érdekességnek jó, napi szintű HC gamingre valszeg sose lesz jó, mert behatárolt a felhasználhatóság. Azért adnék érte max 20k-t, hogy ilyen havi egyszer lenyomok rajta egy beat sabert vagy tökömtudja. Autóversenyezni még csakcsak jó lenne, de VR nélkül se jelenik meg semmi, ami nem broáf, nemhogy arra.
Avatar
Moby

Hozzászólás #51979 2020.09.18. 16:48

Tom írta:Én nyugodt vagyok :D Ha lesz lesz, ha nem nem.
Nyugodt lehetsz, nem lesz. Valami 1000 db érkezik. Sony-s kontaktom azt mondja, hogy ilyen pár tíz darabokat kapnak majd a boltok, és az idén nem is lesz több. Majd ilyen február-márciusban várható megint.
Avatar
Moby

Hozzászólás #51980 2020.09.18. 16:53

deep írta:Detto. Érdekességnek jó, napi szintű HC gamingre valszeg sose lesz jó, mert behatárolt a felhasználhatóság. Azért adnék érte max 20k-t, hogy ilyen havi egyszer lenyomok rajta egy beat sabert vagy tökömtudja. Autóversenyezni még csakcsak jó lenne, de VR nélkül se jelenik meg semmi, ami nem broáf, nemhogy arra.
Ez attól függ milyen játékokkal játszol. Repszimre, autósszimre hc szinten is jó, de az olyanoknak, akik mindennel is játszanak, csak ilyen néhabohóckodásra oké. Nekem is. Pont ezért volt jó a PSVR, mert nem volt annyira drága, hogy baj legyen, hogy a polcon rohad hónapokig. A mostanit harmincezerér vettem. Most pont beudhatom a seggembe.
Avatar
deep

Hozzászólás #51981 2020.09.18. 17:00

Moby írta:Ez attól függ milyen játékokkal játszol. Repszimre, autósszimre hc szinten is jó, de az olyanoknak, akik mindennel is játszanak, csak ilyen néhabohóckodásra oké. Nekem is. Pont ezért volt jó a PSVR, mert nem volt annyira drága, hogy baj legyen, hogy a polcon rohad hónapokig. A mostanit harmincezerér vettem. Most pont beudhatom a seggembe.
Na ezaz, casual bohóckodásért nem adok százezreket, ilyen 20-30at esetleg. A PS VR eddig az alkalmatlan hardver miatt volt nálam esélytelen. Meg hogy zsinóros. Tákolmány szar. A Quest 2 már szimpi, csak ott meg nincs értelmes játék. Lényeg, hogy egyelőre még olyan kombó nem született, ami vásárlásra késztetett volna (jó hardver, vezetékmentes, legalább 3 jó játék).
Avatar
Moby

Hozzászólás #51982 2020.09.18. 17:05

deep írta:Na ezaz, casual bohóckodásért nem adok százezreket, ilyen 20-30at esetleg. A PS VR eddig az alkalmatlan hardver miatt volt nálam esélytelen. Meg hogy zsinóros. Tákolmány szar. A Quest 2 már szimpi, csak ott meg nincs értelmes játék. Lényeg, hogy egyelőre még olyan kombó nem született, ami vásárlásra késztetett volna (jó hardver, vezetékmentes, legalább 3 jó játék).
Jelenleg ez a VR legnagyobb csapdája. Ott a hardverapró, tele van folyamatosan Valve Indexekkel, mind úgy hirdeti: "alyx óta nem volt bekapcsolva". Háromszázezerért.
Avatar
Tom

Hozzászólás #51983 2020.09.18. 17:17

Botond írta:Azt én is átvettem ma, jóság.

Ez a mario64 kajak jó még mindig. Mondjuk nem tudom, hogy anno ezt én hogyan vittem végig, mert most rendesen béna vagyok benne :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #51984 2020.09.18. 17:21

Moby írta:Jelenleg ez a VR legnagyobb csapdája.
Meg az, hogy DED.
Avatar
Moby

Hozzászólás #51985 2020.09.18. 17:25

DanielT írta:MILYEN MEGLEPŐ!!!!!!!!!! :banplz: Gondolom útbaejtetted volna miközben mész a szaraziponba a 300k alatti 380-ért... :fogmosas: :fogmosas: :fogmosas:
Hát persze.
phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #51986 2020.09.18. 17:28

Ha van esetleg olyan rendelésetek PS5-re, ami amúgy még teljesíthető lenne (lemezesre), ne mondjátok vissza, átvenném. Nyilván nincs, de ha lenne...
Avatar
Moby

Hozzászólás #51987 2020.09.18. 17:37

Pro Story:
Spoiler
Egyébként sajnos eléggé benne van pakliban, hogy én öltem meg a prót. Nem a lukfúrással, azzal semmi baj nem volt, de a ramok meg voltak sünizve, és az egyik le volt esve. Ami nem lenne baj, ha a gép feküdne, de áll (főleg az alsó venti miatt is), és a leesett borda a gép aljában kóválygott. Semmilyen égésnyom, zárlatnyom ott nincs, és "elvileg" ott nem is csinálhaott rövidzárlatot, de nem zárható ki, hogy épp reggel esett le, és lezuhanás közben csinált zárlatot (valszeg standbyban volt a gép, de erre nem emlékszem pontosan). Ez se történt volna, ha a buzisony tudna normális gépeket gyártani, és nem nekem kellett volna befogni a pofáját. Mindegy, 3 évig legalább nem kellett hallgatnom a vonyítását. A kollégám elvitte az alaplapját hátha meg tudja menteni. Nem hiszek benne, de néha csodákra képes. Ha nem, akkor lett egy omó kontrollerem, ami jó lesz a PS5-höz. Majd egyszer, ha jut belőle.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #51988 2020.09.18. 17:37

PONTOSAN ugyanolyan hulladék szarul fut, mint valaha. Nemtom milyen konfig, nem is éredekel, de már megint azt kell látni ahogy 3 frémre szakad be folyamatosan ez a nyomorult játék.

phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #51989 2020.09.18. 17:45

DanielT írta:PONTOSAN ugyanolyan hulladék szarul fut, mint valaha. Nemtom milyen konfig, nem is éredekel, de már megint azt kell látni ahogy 3 frémre szakad be folyamatosan ez a nyomorult játék.
És ez amúgy olyan kurvajól néz ki??? Me szerintem nem.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #51990 2020.09.18. 17:48

Ez am a remaster
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #51991 2020.09.18. 18:38

Csak most realizálom, hogy milyen olcsójánosok vagytok. Büdös a digit, mi? :D Inkább jó lenne sebtiben lenyomni, és 2-3 ezer veszteséggel továbbadni? :banplz:
PC-n már évek óta az van, hogy ha új játékkal akarsz játszani, az 60EUR-ba kerül. Eladni nem tudod, max accal együtt.
Én is olcsójános vagyok, pár cím van, amit full áron vettem az évek alatt, többit mind szépen kivártam, egy évvel később akcióban harmadáért vihető.
ÉN már azon is csodálkozom, hogy a most bejelentett konzolokba került optikai meghajtó, csak gyávák, és egyik sem merte meglépni :)
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #51992 2020.09.18. 18:41

aabyssx írta:Amúgy most vittem végig a Yakuza 1-et (Kiwami).
Hogy lehet egy játék, ami ennyire nem veszi magát komolyan ennyire jó / 10
Végigvittem a Yakuza 2-őt is. Mini-review:
+ tök jó volt ez is
+ valami miatt késztetést éreztem, hogy a nightclub manager side storyt is megcsináljam. :D:D SQJ büszke lenne rám.
/10
Avatar
Botond

Hozzászólás #51993 2020.09.18. 18:43

Greyfox írta:ÉN már azon is csodálkozom, hogy a most bejelentett konzolokba került optikai meghajtó, csak gyávák, és egyik sem merte meglépni :)
Mert médiacenter is egyben. MS ki lett röhögve x1 kiadásakor, de bazzeg azért szerintem, és az én nagyon kis elemszámú mintám alapján rengeteg xbox szolgál egyetlen dvd/bd lejátszóként. Ismerősök akik idén vettek mind a 4k bd lejátszás miatt döntöttek az x1x mellett. Szóval azért az komoly tényező, hogy van bennük optika, és nem csak a gémek miatt.
Amúgy meg az akciós farhátasok klubbjában mit csodálkozol? :D
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #51994 2020.09.18. 18:53

Botond írta:Mert médiacenter is egyben. MS ki lett röhögve x1 kiadásakor, de bazzeg azért szerintem, és az én nagyon kis elemszámú mintám alapján rengeteg xbox szolgál egyetlen dvd/bd lejátszóként. Ismerősök akik idén vettek mind a 4k bd lejátszás miatt döntöttek az x1x mellett. Szóval azért az komoly tényező, hogy van bennük optika, és nem csak a gémek miatt.
Amúgy meg az akciós farhátasok klubbjában mit csodálkozol? :D
Médiacenter? Ez a vhs/cd/bluray gyűjtögetés a másik, amit nem értek. Él pár évet, aztán lehet eladni milliós bukóval. Vagy megy a kukába.
Avatar
Botond

Hozzászólás #51995 2020.09.18. 19:23

Greyfox írta:Médiacenter? Ez a vhs/cd/bluray gyűjtögetés a másik, amit nem értek. Él pár évet, aztán lehet eladni milliós bukóval. Vagy megy a kukába.
Igen, ez így igaz, de ettől függetlenül sokan csinálják.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #51996 2020.09.18. 19:25

Nem megy a Pólóputyi alfa mutltájpléjer! Kibaszottát? :ticking:

Szerk: Senki, csak újra kellett indítani. :wilting: Mondjuk játékba nem sikerül becsatlakozni.
Castle82

Hozzászólás #51997 2020.09.18. 20:24

Micsu írta:Ez am a remaster


Az évtized legtökéletesebb remastere. A csúcs videókártyákon is simán 30 alá robog a framerate. Remasterelték a 2007-es élményt. :banplz:
Avatar
Tom

Hozzászólás #51998 2020.09.18. 21:39

DanielT írta:Nem megy a Pólóputyi alfa mutltájpléjer! Kibaszottát? :ticking:

Szerk: Senki, csak újra kellett indítani. :wilting: Mondjuk játékba nem sikerül becsatlakozni.

Én csapattam most pár órát. Nagyon jó lett. Végre egy rendes cod, de tényleg. Amúgy ez mivel lesz szebb nextgenen azt lehet tudni? Mert a ps4 pro verzió simán jól néz ki.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #51999 2020.09.18. 21:40

Fú, de állatka ez a Kólofdutyi!

Utoljára konzolon multiplayer shootert a Bad Company 2-t nyomtam... Hát most megmutattam a 12-0 KD-s ámáttőőőőröknek, hogy lehet ezt máshogy is! :banplz:

A kis pályák okésak, a nagyok undorítóan néznek ki és a frém is szar.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #52000 2020.09.18. 21:45

A BF másolat játékmód minden tekintetben olyan, mint egy nagyon szar BF. Egy NAGYON NAGYON NAGYON szar BF. A hangok te jó ég...... :wilting: :wilting: :wilting:

Ez meg, hogy billegérrel lehet csapatni és valójában soha nem tudhatod, hogy kontrollerrel kiket rak ellened... megaéc.
Avatar
Tom

Hozzászólás #52001 2020.09.18. 21:46

DanielT írta:Fú, de állatka ez a Kólofdutyi!

Utoljára konzolon multiplayer shootert a Bad Company 2-t nyomtam... Hát most megmutattam a 12-0 KD-s ámáttőőőőröknek, hogy lehet ezt máshogy is! :banplz:

A kis pályák okésak, a nagyok undorítóan néznek ki és a frém is szar.

Szar a frém? Nem mértem, de laza 60 fps szerintem. Itt 120 nem lesz. Hozzászoktál a jóhoz pc-n :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #52002 2020.09.18. 21:49

Tom írta:Szar a frém? Nem mértem, de laza 60 fps szerintem. Itt 120 nem lesz. Hozzászoktál a jóhoz pc-n :D
A havas nagy pályán úgy beszakad mint a fos. Meg az összesen, csak ott a legdurvább.
Avatar
Tom

Hozzászólás #52003 2020.09.18. 21:56

DanielT írta:A havas nagy pályán úgy beszakad mint a fos. Meg az összesen, csak ott a legdurvább.

A nagy pályákból a vizes csatahajós mekkora már. Tökre élveztem. Utóbbi évek legjobb codja így elsőre szerintem. A tavalyi camping trashwarhoz képest meg egyenesen ultra király. Mondjuk az nem csak a codok között volt a legszarabb, hanem úgy álá cuzáme minden kompetitív fps-ek legalja volt.
Avatar
eje75

Hozzászólás #52004 2020.09.18. 22:07

Én is kipróbáltam a BO Cold War-t... A véleményem röviden.....hogy is szokta mondani Moby? Megpróbálom: "Okádva töröltem ki, legszívesebben kivenném a winyót a prő-bül, hogy kalapáccsal törjem össze, nehogy egyetlen byte is rajta maradjon ebből a fostömlőből... sohatöbbéeztahányadékot!!! " Na? Átjött? Felismerhető volt a stílusa...? :banplz: Amúgy komolyan gondolom: a két szemem süljön ki forró zsírban, ha még egyszer ránézek erre az okádék szarra... szarabbul néz ki, rosszabbul fut Prő-n, szarabbak az animációk, egyszerűen mindenben két lépés hátra a tavalyihoz képest...ki csinálta ezt a fost? A Raven? Messziről bűzlik róla...
Avatar
Moby

Hozzászólás #52005 2020.09.18. 22:09

eje75 írta:Én is kipróbáltam a BO Cold War-t... A véleményem röviden.....hogy is szokta mondani Moby? Megpróbálom: "Okádva töröltem ki, legszívesebben kivenném a winyót a prő-bül, hogy kalapáccsal törjem össze, nehogy egyetlen byte is rajta maradjon ebből a fostömlőből... sohatöbbéeztahányadékot!!! " Na? Átjött? Felismerhető volt a stílusa...? :banplz: Amúgy komolyan gondolom: a két szemem süljön ki forró zsírban, ha még egyszer ránézek erre az okádék szarra... szarabbul néz ki, rosszabbul fut Prő-n, szarabbak az animációk, egyszerűen mindenben két lépés hátra a tavalyihoz képest...ki csinálta ezt a fost? A Raven? Messziről bűzlik róla...
Én ilyet soha nem írtam! :rolleyes:
Soha, de soha nem írtam volna le olyat, hogy kivenném a vinyót a prő-bül,mert soha nem volt benne! Ki volt vezetve az is! :banplz:
Avatar
eje75

Hozzászólás #52006 2020.09.18. 22:10

Tom írta:A nagy pályákból a vizes csatahajós mekkora már. Tökre élveztem. Utóbbi évek legjobb codja így elsőre szerintem. A tavalyi camping trashwarhoz képest meg egyenesen ultra király. Mondjuk az nem csak a codok között volt a legszarabb, hanem úgy álá cuzáme minden kompetitív fps-ek legalja volt.
Hát neked meg miféle zagyvaság hagyja el fogaid kerítését??? Ne beszélj már kékségeket!
Spoiler
2100.gif
Avatar
Tom

Hozzászólás #52007 2020.09.18. 22:11

eje75 írta:Én is kipróbáltam a BO Cold War-t... A véleményem röviden.....hogy is szokta mondani Moby? Megrpóbálom: "Okádva töröltem ki, legszívesebben kivenném a winyót a prő-bül, hogy kalapáccsal törjem össze, nehogy egyetlen byte is rajta maradjon ebből a fostömlőből... sohatöbbéeztahányadékot!!! " Na? Átjött? Felismerhető volt a stílusa...? :banplz: Amúgy komolyan gondolom: a két szemem süljön ki forró zsírban, ha még egyszer ránézek erre az okádék szarra... szarabbul néz ki, rosszabbul fut Prő-n, szarabbak az animációk, egyszerűen mindenben két lépés hátra a tavalyihoz képest...ki csinálta ezt a fost? A Raven? Messziről bűzlik róla...

A tavalyi borzasztó volt. Miről beszéltek? Tök vicces mennyire különbözőek az emberek ízlése :D A tavalyi modern warfare azzal a kempereknek beállított szar játékmenetével valami iszonyat volt. Az a Joe Cecot gyereket, aki azt csinálta addig ütném legszívesebben míg már csak az ideg rángatja :D Eltiltanám minden elektronikus eszköztől olyan szart lapátolt össze :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #52008 2020.09.18. 22:25

Ne marakodjatok. Én egyiket sem láttam, de simán tudom így is, hogy mindkettő fosfaszlé. :)
Avatar
eje75

Hozzászólás #52009 2020.09.18. 22:28

Tom írta:A tavalyi borzasztó volt. Miről beszéltek? Tök vicces mennyire különbözőek az emberek ízlése :D A tavalyi modern warfare azzal a kempereknek beállított szar játékmenetével valami iszonyat volt. Az a Joe Cecot gyereket, aki azt csinálta addig ütném legszívesebben míg már csak az ideg rángatja :D Eltiltanám minden elektronikus eszköztől olyan szart lapátolt össze :D
Csak Én beszélek :nyes: mindenkinek más persze, de nem csak szerintem szar... Jackfrags nyilván nem mondja hogy szar, csak azt, hogy butított, ez is hiányzik, az is hiányzik, a level design egyszerűbb... nem mondhatja ki, de Én viszont mondhatom: ami pályát láttam eddig köpet fos, ocsmány textúrákkal, a level design kontár munka, a játékélmény pedig egy kalap fozs...nekem az se jön be, hogy god gun-okat rakhatsz össze, ez alapvető hiba, szvsz akkor jó a gunsmith, ha minden fegyónak vannak árnyoldalai is, és rá vagy kényszerítve, hogy cserélgesd....mert egyébként egy puskát összerak majd a sok Pistike, és azzal darál 1,5 éven keresztül.... szar lesz na... de elfogadom ha tetszik, jó játékot hozzá, ezt nem gúnyból mondom.... nekem nem jön be...
phpBB [media]
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #52010 2020.09.18. 22:38

DanielT írta:A havas nagy pályán úgy beszakad mint a fos. Meg az összesen, csak ott a legdurvább.
A havas pályán próbáltad a tankot?

Vissza: “Leáldozott.hu”